1 |
BEAUXIS Guillaume |
4h56'59 |
SEM |
Team Salomon |
M |
|
0 |
2 |
JAFFRE Laurent |
5h02'21 |
SEM |
Humblezh Endurance Shop B |
M |
|
0 |
3 |
KERBAOL Philippe |
5h16'04 |
V1M |
Team Opel Cotes D'armor |
M |
1er V1M |
0 |
4 |
MERCEREAU Thierry |
5h20'13 |
V1M |
Endurance Shop Nantes |
M |
2eme V1M |
0 |
5 |
LE GUERN Olivier |
5h22'32 |
V1M |
Team Hdb Endurance Shop |
M |
3eme V1M |
0 |
6 |
LUCAS Jerome |
5h30'14 |
SEM |
Team Opel Cotes D'armor |
M |
|
0 |
7 |
CANTIN Frederic |
5h30'14 |
V1M |
Team Opel Cotes D'armor |
M |
|
0 |
8 |
LE COQ Julien |
5h32'33 |
SEM |
Team Opel Cotes D'armor |
M |
|
0 |
9 |
DIJOUX Brice |
5h33'50 |
SEM |
Endurance Shop Vannes |
M |
|
0 |
10 |
ARZUR Christophe |
5h39'27 |
SEM |
Foulees Clegueroises |
M |
|
0 |
11 |
LAUREAU Frederic |
5h42'35 |
SEM |
Queven Athletisme |
M |
|
0 |
12 |
RIO Olivier |
5h43'06 |
V1M |
Sobhi Sport Quimper |
M |
|
0 |
13 |
MEST Thierry |
5h43'46 |
SEM |
Team Hdb |
M |
|
0 |
14 |
NAYRAT Jerome |
5h45'44 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
15 |
POLIGNE Sylvain |
5h49'22 |
V1M |
Combourg Athletisme |
M |
|
0 |
16 |
PINSON Elie |
5h49'51 |
V2M |
Athletic Pont rean Guiche |
M |
1er V2m |
0 |
17 |
UGUEN Bernard |
5h51'51 |
V1M |
Jogging Plouguerneau |
M |
|
0 |
18 |
LAPORTE Vivien |
5h53'20 |
SEM |
Bruz Athletisme |
M |
|
0 |
19 |
LEBRUN Vincent |
5h53'26 |
V1M |
Team Montrail |
M |
|
0 |
20 |
BOUNEA Raphael |
5h54'59 |
SEM |
Team Humblezh |
M |
|
0 |
21 |
COANTIN Loic |
5h57'12 |
SEM |
Atlas Endurance Shop Renn |
M |
|
0 |
22 |
DIAS Carlos |
5h57'25 |
SEM |
Team Berci |
M |
|
0 |
23 |
GALLOU Thierry |
5h58'18 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
24 |
SUPPI Laurent |
5h59'10 |
SEM |
Team Endurance Shop Renne |
M |
|
0 |
25 |
GUINIO Fabrice |
6h00'44 |
SEM |
Ap Pontivy |
M |
|
0 |
26 |
DIVAY Patrice |
6h01'25 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
27 |
LE SOLLEU Erwan |
6h02'09 |
SEM |
Team Nissan St Brieuc |
M |
|
0 |
28 |
LECUYER Sebastien |
6h03'15 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
29 |
TREGARO Denis |
6h04'29 |
SEM |
Raideur De L'oust |
M |
|
0 |
30 |
LE GUEVEL Jerome |
6h07'18 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
31 |
GUILLOU Samuel |
6h08'53 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
32 |
GARDET Cyrille |
6h10'04 |
ESM |
Tean Salomon Espoir |
M |
|
0 |
33 |
LE PALUD Julien |
6h11'04 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
34 |
TARDIVEL Ivan |
6h13'08 |
SEM |
Team Opel Cotes D'armor |
M |
|
0 |
35 |
LE BOURDON Tony |
6h13'19 |
SEM |
Trail Du Pelem |
M |
|
0 |
36 |
PETRA Michel |
6h13'20 |
V1M |
Astub |
M |
|
0 |
37 |
JOURDAIN Benoit |
6h13'48 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
38 |
QUERE Jean jacques |
6h15'21 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
39 |
JEGOU Yann |
6h16'43 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
40 |
PENNEC David |
6h17'22 |
V1M |
Trotteur De La Penze |
M |
|
0 |
41 |
BERGEON Samuel |
6h17'28 |
SEM |
Union Sportive Bainaise |
M |
|
0 |
42 |
CALVEZ Benoit |
6h18'03 |
SEM |
Endurance Shop Tregueux |
M |
|
0 |
43 |
SCHEDELBAUER Didier |
6h18'18 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
44 |
LE FOL Olivier |
6h19'11 |
V1M |
Acp Baud |
M |
|
0 |
45 |
TANNE Corentin |
6h19'22 |
SEM |
Yanoo Trail De L'aven Mel |
M |
|
0 |
46 |
DUBREUIL Florent |
6h19'23 |
V1M |
Team Raidlight |
M |
|
0 |
47 |
BERNARD Yvan |
6h20'59 |
V1M |
Sobhi Sport Aventure |
M |
|
0 |
48 |
LE DEZ Marc |
6h21'09 |
SEM |
Sport Nature Landivisiau |
M |
|
0 |
49 |
LECLAINCHE Julien |
6h21'27 |
SEM |
Alcp Carhaix |
M |
|
0 |
50 |
MAUCUIT Sebastien |
6h21'42 |
SEM |
Le Souffle Des Abers |
M |
|
0 |
51 |
BIEHLER Lucien |
6h22'15 |
V1M |
Rcnantes |
M |
|
0 |
52 |
PRIGENT Mael |
6h23'04 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
53 |
GARDIZE Mickael |
6h23'21 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
54 |
FONTAINE Pierre |
6h23'35 |
V1M |
Pgac |
M |
|
0 |
55 |
HANRY Gerald |
6h23'46 |
SEM |
St Sauveur |
M |
|
0 |
56 |
BOUFFAUT Laurent |
6h23'51 |
V1M |
Malguenac |
M |
|
0 |
57 |
BOSSARD Fred |
6h23'59 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
58 |
HASCOET Sylvie |
6h24'09 |
SEF |
Sport 2000 T3team |
F |
1ere F |
0 |
59 |
LE MAO Michel |
6h24'10 |
V2M |
Courir Avec Brin D'avoine |
M |
2eme V2M |
0 |
60 |
URBAN Franck |
6h24'17 |
SEM |
T3team |
M |
|
0 |
61 |
DONNARD Thierry |
6h26'43 |
V1M |
Tri running Lorient |
M |
|
0 |
62 |
GUIANVARCH Fabrice |
6h27'31 |
SEM |
Avel Vor |
M |
|
0 |
63 |
CARPIER Yves |
6h27'42 |
SEM |
Team Hdb |
M |
|
0 |
64 |
LE GOIC Julien |
6h29'40 |
SEM |
Chap /erdre |
M |
|
0 |
65 |
BERNICOT Gildas |
6h29'46 |
SEM |
Avel Vor Extreme |
M |
|
0 |
66 |
TOULLEC Jean marc |
6h31'02 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
67 |
DUROX Nicolas |
6h31'59 |
V1M |
Endurance Shop Rennes |
M |
|
0 |
68 |
RUAULT Vincent |
6h32'11 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
69 |
MORIN Maxime |
6h32'15 |
SEM |
Yanoo.net |
M |
|
0 |
70 |
LE BAIL Nikolas |
6h32'42 |
SEM |
Endurance Shop Nantes |
M |
|
0 |
71 |
RAUX Corinne |
6h33'02 |
SEF |
Team Nissan Saint Brieuc |
F |
2eme F |
0 |
72 |
LEROY Philippe |
6h33'02 |
V2M |
Asec La Pommeraye |
M |
3eme V2M |
0 |
73 |
HELAN David |
6h34'35 |
V1M |
Val de reuil |
M |
|
0 |
74 |
YVIN Erwan |
6h34'35 |
SEM |
Us Arnage |
M |
|
0 |
75 |
POIVET Patrick |
6h35'56 |
V2M |
Racing Club Nantais |
M |
|
0 |
76 |
CUEFF Xavier |
6h36'05 |
SEM |
Team Trecobat.fr |
M |
|
0 |
77 |
MOREL Franck |
6h36'43 |
SEM |
T3team |
M |
|
0 |
78 |
FLEUROT Jean marc |
6h36'55 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
79 |
LOPEZ Pierre |
6h37'02 |
SEM |
L'orange Bleue Brest |
M |
|
0 |
80 |
LAMY Pierre |
6h37'27 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
81 |
ROUSSEAU Yves |
6h37'28 |
V1M |
Uas Ouest france |
M |
|
0 |
82 |
LE GARREC Benjamin |
6h38'40 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
83 |
GUEGUEN Philippe |
6h38'58 |
V2M |
Randonnee Du Canal |
M |
|
0 |
84 |
GUEGUEN Francois |
6h38'58 |
V2M |
Ahb Plouguernevel |
M |
|
0 |
85 |
MORVAN Nicolas |
6h38'59 |
SEM |
Alcp |
M |
|
0 |
86 |
MIGNON Stephane |
6h39'00 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
87 |
VOLANT Arnaud |
6h41'06 |
V1M |
Raid Attitude Douarnenez |
M |
|
0 |
88 |
ROQUES David |
6h41'14 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
89 |
CORNU Christophe |
6h41'29 |
V1M |
Tri running Lorient |
M |
|
0 |
90 |
ROUSSELOT Yannick |
6h41'30 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
91 |
LAVAGNINI Anthony |
6h41'37 |
V1M |
Coten'trail |
M |
|
0 |
92 |
GAUDUCHON Jean marc |
6h41'38 |
V2M |
C A Carquefou |
M |
|
0 |
93 |
PANZA Bruno |
6h42'36 |
V1M |
Team Papillons De Charcot |
M |
|
0 |
94 |
REDON Anthony |
6h44'00 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
95 |
RIVALLAND Franck |
6h44'00 |
V1M |
Redeg 29 |
M |
|
0 |
96 |
COHAN Christophe |
6h45'06 |
V1M |
Ac Pont Rean Guichen |
M |
|
0 |
97 |
ROBIN Gwenael |
6h45'23 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
98 |
RACINNE Gerard |
6h45'58 |
V2M |
Sobhi Sport Aventure |
M |
|
0 |
99 |
GUILLEMIN Laurent |
6h46'09 |
SEM |
Apl Lorient |
M |
|
0 |
100 |
SIMON Joel |
6h46'26 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
101 |
PANSARD Erwan |
6h46'37 |
SEM |
Plaintel Aventure |
M |
|
0 |
102 |
BONNET Armelle |
6h46'41 |
V1F |
Brest Triathlon |
F |
3eme F |
0 |
103 |
COZIEN Franck |
6h47'27 |
SEM |
Joie De Courir Plabennec |
M |
|
0 |
104 |
COTO Bertrand |
6h48'33 |
SEM |
Team Hdb |
M |
|
0 |
105 |
LE BORGNE Rene |
6h49'34 |
V1M |
Joyeux Joggers Josselinai |
M |
|
0 |
106 |
POULARD Eddy |
6h50'52 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
107 |
GUITTON Pascal |
6h52'31 |
V1M |
La Joie De Courrir |
M |
|
0 |
108 |
CARREE Bernard |
6h52'51 |
V1M |
Breizh Team Tri Running B |
M |
|
0 |
109 |
BANI Abderrahim |
6h54'00 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
110 |
JOLY Nicolas |
6h54'11 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
111 |
BASSARD Vincent |
6h54'35 |
V1M |
Tcval |
M |
|
0 |
112 |
BARON Christophe |
6h54'40 |
V1M |
Assm Football |
M |
|
0 |
113 |
CHEVALLIER Stephane |
6h54'43 |
SEM |
Sobhi Sport Quimper |
M |
|
0 |
114 |
TOULLEC Robert |
6h54'49 |
V2M |
Legion Saint Pierre Athle |
M |
|
0 |
115 |
COLLIN Christophe |
6h55'03 |
V1M |
Eapb |
M |
|
0 |
116 |
EVENO Fabrice |
6h55'21 |
V1M |
Foulees De Cleguer |
M |
|
0 |
117 |
GUIZIOU Frederic |
6h55'44 |
V1M |
Team Guiziou Guipavas Oxy |
M |
|
0 |
118 |
GUITTON Philippe |
6h56'12 |
V1M |
Enl 44 |
M |
|
0 |
119 |
SANCHEZ Pascal |
6h56'31 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
120 |
BOUQUET David |
6h56'44 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
121 |
BELE Pascal |
6h56'52 |
SEM |
Gdm Saint James |
M |
|
0 |
122 |
CREIGNOU Jean yves |
6h58'21 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
123 |
DUPUY Jean guillaume |
6h58'47 |
SEM |
Landevant Sport Nature |
M |
|
0 |
124 |
BROCHET Romain |
6h59'07 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
125 |
LE GONIDEC Laurent |
6h59'08 |
SEM |
Team Berci |
M |
|
0 |
126 |
FER Nico |
7h00'02 |
V1M |
Team Humblezh |
M |
|
0 |
127 |
MEZIERE Xavier |
7h00'17 |
SEM |
Pac?? En Courant |
M |
|
0 |
128 |
LAGREE Frederick |
7h00'20 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
129 |
LEROY Yves |
7h00'34 |
V2M |
Haute Bretagne Athletisme |
M |
|
0 |
130 |
SIMON Alain |
7h00'37 |
V1M |
Macc Lusignan |
M |
|
0 |
131 |
HOCHET Yvon |
7h00'45 |
V1M |
Ploeren Endurance |
M |
|
0 |
132 |
GUINARD Emmanuel |
7h00'49 |
V1M |
Team Hdb |
M |
|
0 |
133 |
MOUSSELET Loic |
7h01'07 |
SEM |
Ccp Beuzeville |
M |
|
0 |
134 |
JAVER Patrice |
7h01'36 |
V2M |
Fouleee Nature Guengat |
M |
|
0 |
135 |
FEVRIER Christian |
7h01'50 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
136 |
AUDUREAU Christian |
7h02'03 |
V1M |
Entente Des Mauges |
M |
|
0 |
137 |
CARIOU Hugo |
7h02'08 |
SEM |
Raid Attitude Dz |
M |
|
0 |
138 |
JOUNO Manu |
7h02'19 |
SEM |
Plaintel Aventure |
M |
|
0 |
139 |
BALAVOINE Thierry |
7h03'48 |
V1M |
Guerledan Aventure |
M |
|
0 |
140 |
BERNARD Philippe |
7h03'56 |
V1M |
Rennes Triathlon |
M |
|
0 |
141 |
ROY Martial |
7h04'39 |
V1M |
Section Trail Marine |
M |
|
0 |
142 |
LE SQUER Yannick |
7h04'49 |
V1M |
Kemperle Triathlon |
M |
|
0 |
143 |
RENAUD Francois |
7h05'09 |
V1M |
Us Saint Gilles |
M |
|
0 |
144 |
LE BIHAN Yves |
7h05'23 |
V1M |
Landudal Vtt |
M |
|
0 |
145 |
CLEMENT Stephane |
7h05'28 |
V2M |
Ua Chateaubourg |
M |
|
0 |
146 |
PICARD Eric |
7h05'31 |
V1M |
Athletic Sud Vendee |
M |
|
0 |
147 |
LE ROUX Arnaud |
7h05'45 |
V1M |
Breizh Team Tri Running |
M |
|
0 |
148 |
FER Mickael |
7h05'48 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
149 |
HEUDRE Jean michel |
7h05'48 |
V1M |
Mil'pattes Vitr |
M |
|
0 |
150 |
LUCAS Alexandre |
7h06'12 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
151 |
DAOULAS Michel |
7h06'43 |
V2M |
Team Berci |
M |
|
0 |
152 |
CUEFF Jean pierre |
7h07'05 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
153 |
LECHAPTOIS Christophe |
7h07'46 |
V2M |
Eacpa Cergy |
M |
|
0 |
154 |
MOULIN Nathalie |
7h07'47 |
SEF |
Semelles De Vent |
F |
4eme F |
0 |
155 |
PICOT Bertrand |
7h07'48 |
V1M |
Gonfreville |
M |
|
0 |
156 |
FREMONT Guy |
7h07'48 |
V1M |
Union Sportive Bainaise |
M |
|
0 |
157 |
METTENDORFF Laurent |
7h07'49 |
V2M |
Foulees Breuilletoises |
M |
|
0 |
158 |
CORNU Bernard |
7h08'05 |
V2M |
Gonfreville |
M |
|
0 |
159 |
HINAULT Martial |
7h08'05 |
SEM |
Team Nissan Saint Brieuc |
M |
|
0 |
160 |
FRAMONT Bruno |
7h08'12 |
V1M |
Courir En Layon |
M |
|
0 |
161 |
GUINARD Dominique |
7h09'11 |
V1M |
As Orange |
M |
|
0 |
162 |
JAOUEN Olivier |
7h09'17 |
V1M |
Coureurs D'extreme |
M |
|
0 |
163 |
GARRAULT Sylvain |
7h09'23 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
164 |
LE MOAN Loic |
7h09'29 |
SEM |
Acigne Jogging |
M |
|
0 |
165 |
NEHEMIE Jean claude |
7h10'55 |
V2M |
Asps Senart Triathlon |
M |
|
0 |
166 |
ETIEMBLE Bruno |
7h11'14 |
V1M |
Team Berci |
M |
|
0 |
167 |
RICHARD Joel |
7h11'33 |
SEM |
Teamhdb |
M |
|
0 |
168 |
CARDOT Fabien |
7h11'36 |
SEM |
Snls44 |
M |
|
0 |
169 |
QUINTERNE Jean michel |
7h12'03 |
V1M |
Rance Jogging |
M |
|
0 |
170 |
BIGOUIN Marc |
7h12'07 |
V1M |
Ccqueven |
M |
|
0 |
171 |
ROUDAUT Guy |
7h12'36 |
V1M |
Bsa |
M |
|
0 |
172 |
JESTIN Pierre |
7h12'37 |
V1M |
Breizh Sports Aventures |
M |
|
0 |
173 |
FOURNIER Jean michel |
7h13'08 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
174 |
ROBINSON Anthony |
7h13'18 |
V1M |
Us Bain De Bretagne |
M |
|
0 |
175 |
SIMIER Tanguy |
7h13'28 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
176 |
MORIN Joel |
7h14'11 |
V2M |
Agile Talon |
M |
|
0 |
177 |
GUILMINEAU Herve |
7h14'14 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
178 |
ORHAN Valerie |
7h14'56 |
SEF |
Team Nissan St Brieuc |
F |
5eme F |
0 |
179 |
LE GUYADER Serge |
7h15'01 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
180 |
MENARD Christophe |
7h15'15 |
V1M |
Rance Jogging |
M |
|
0 |
181 |
CARVAL Olivier |
7h15'37 |
V1M |
Neant |
M |
|
0 |
182 |
DEBRARD Jacques |
7h15'42 |
V1M |
Asec La Pommeraye |
M |
|
0 |
183 |
BROUAZIN Didier |
7h15'48 |
V1M |
Us Liffre |
M |
|
0 |
184 |
ROUTIER Philippe |
7h15'49 |
V1M |
Team Hdb |
M |
|
0 |
185 |
ROUGE Franck |
7h16'41 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
186 |
BODERE Henri |
7h16'58 |
V1M |
Sobad |
M |
|
0 |
187 |
QUERO Didier |
7h17'00 |
V1M |
Baud Korrig Endurance |
M |
|
0 |
188 |
DROUET Jean charles |
7h17'06 |
SEM |
Pompiers Carnac |
M |
|
0 |
189 |
NAZE Jean bernard |
7h17'12 |
V2M |
Les Ebihiens |
M |
|
0 |
190 |
LAINE Didier |
7h17'18 |
V1M |
Les Foulees Concarnoises |
M |
|
0 |
191 |
RANNOU Bertrand |
7h17'25 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
192 |
EVEN Franck |
7h17'45 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
193 |
BOGARD Alain |
7h17'48 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
194 |
GUEHEL Simon |
7h18'14 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
195 |
ABGRALL Bernard |
7h18'19 |
V1M |
Ar Streat Coz |
M |
|
0 |
196 |
LESVEN Hubert |
7h18'20 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
197 |
MAHY Jean luc |
7h18'28 |
V1M |
Team Hdb |
M |
|
0 |
198 |
EDOUARD Gilles |
7h18'32 |
V2M |
Asec La Pommeraye |
M |
|
0 |
199 |
CASTRE Ludovic |
7h18'47 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
200 |
LE PORHO Frederic |
7h18'51 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
201 |
VEILLON Philippe |
7h19'26 |
V1M |
Le Rheu Jogging |
M |
|
0 |
202 |
CHARTRIN Nicolas |
7h20'27 |
SEM |
Raid Aventure Pays De Lav |
M |
|
0 |
203 |
PERINET Franck |
7h20'30 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
204 |
GEFFRAYE Yves |
7h21'11 |
V1M |
Eacpa |
M |
|
0 |
205 |
LE TREUT Ariel |
7h22'24 |
V1M |
Courir A L'infini |
M |
|
0 |
206 |
BAZIN Laurent |
7h22'28 |
V1M |
Us Saint Gilles |
M |
|
0 |
207 |
SOUPLET Alain |
7h23'02 |
V1M |
Rance Jogging |
M |
|
0 |
208 |
LUCAS Jean pierre |
7h23'03 |
V1M |
Rance Jogging |
M |
|
0 |
209 |
GREHAL Jean yves |
7h23'13 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
210 |
LE MAOUT Marc |
7h23'41 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
211 |
LE MERCIER Michel |
7h23'50 |
V1M |
Adn Noyal Pontivy |
M |
|
0 |
212 |
QUIDU Jerome |
7h24'00 |
SEM |
Foulees Saint Aubinoise |
M |
|
0 |
213 |
NEDELEC Patrice |
7h24'35 |
V1M |
U.s Saint gilles |
M |
|
0 |
214 |
GRIGNON MASSE Jean alberic |
7h24'37 |
V2M |
Aca Avranches |
M |
|
0 |
215 |
FERRAND Patrick |
7h25'27 |
V1M |
As Chu Nantes |
M |
|
0 |
216 |
PRIOUL Fabrice |
7h26'00 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
217 |
MARION Didier |
7h26'04 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
218 |
CARON Nicolas |
7h26'08 |
V1M |
Asec La Pommeraye |
M |
|
0 |
219 |
BOUQUET Pascal |
7h26'12 |
V2M |
Asec La Pommeraye |
M |
|
0 |
220 |
DOUGUET Bernard |
7h26'16 |
V1M |
Raid Attitude Douarnenez |
M |
|
0 |
221 |
FRELAU Guy |
7h26'45 |
V1M |
Athletic Pont Rean Guiche |
M |
|
0 |
222 |
LAMBERT Philippe |
7h26'45 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
223 |
QUERE Pascal |
7h26'58 |
SEM |
Coquelicots |
M |
|
0 |
224 |
RAVALEC Yann |
7h27'12 |
V1M |
Breizh Team Tri Running |
M |
|
0 |
225 |
GORREC Christian |
7h27'15 |
V1M |
Guerledan Aventure |
M |
|
0 |
226 |
TUARZE Regine |
7h27'21 |
V1F |
Endurance Shop Vannes |
F |
|
0 |
227 |
LEGALL Jean luc |
7h27'54 |
V1M |
Trail St Emillion |
M |
|
0 |
228 |
ROCHER Willy |
7h28'02 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
229 |
GELIN Christian |
7h28'06 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
230 |
ONEN Gerald |
7h28'14 |
V1M |
Wapiti Triathlon |
M |
|
0 |
231 |
LE BARON Sebastien |
7h28'50 |
SEM |
Pompiers Carnac |
M |
|
0 |
232 |
POIRAUD Jean francois |
7h28'51 |
V1M |
Raid Aventure Pays De Vie |
M |
|
0 |
233 |
DAVERDIN Cyrille |
7h28'52 |
V1M |
Courir A Caudan |
M |
|
0 |
234 |
DUFAY Thierry |
7h28'52 |
V2M |
Gonfreville |
M |
|
0 |
235 |
LESAGE Patrick |
7h29'03 |
V1M |
Ashm |
M |
|
0 |
236 |
CORBEL Guy |
7h29'21 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
237 |
SERATENSCHII Guillaume |
7h30'15 |
SEM |
Coten'trail |
M |
|
0 |
238 |
CHEVILLON Daniel |
7h30'18 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
239 |
LAYOUR Fabrice |
7h30'27 |
SEM |
Redeg 29 |
M |
|
0 |
240 |
LAYOUR Ludovic |
7h30'29 |
SEM |
Redeg 29 |
M |
|
0 |
241 |
LEGORRE Stephane |
7h30'37 |
V1M |
Rambouillet Sports |
M |
|
0 |
242 |
BENIKHLEF Alain |
7h30'41 |
V1M |
X trem Vantrater Team |
M |
|
0 |
243 |
ALAIRE Sylvie |
7h30'55 |
V2F |
Team Berci |
F |
|
0 |
244 |
ALLAIRE Pierre |
7h30'58 |
V2M |
Team Berci |
M |
|
0 |
245 |
LISCOET Stephane |
7h31'01 |
SEM |
Team Berci |
M |
|
0 |
246 |
GAUTIER Yannig |
7h31'03 |
SEM |
Team Berci |
M |
|
0 |
247 |
COROLLEUR Gilles |
7h31'28 |
V1M |
La Foulee Renanaise |
M |
|
0 |
248 |
CAMARD Jerome |
7h31'40 |
SEM |
Les Ragondins Du Gouessan |
M |
|
0 |
249 |
PICOT Antoine |
7h31'47 |
V1M |
Acva |
M |
|
0 |
250 |
CHAUSSE Helena |
7h31'51 |
SEF |
Coten'trail |
F |
|
0 |
251 |
LEMOINE Stephane |
7h31'56 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
252 |
LE FALHER Bernard |
7h31'59 |
V1M |
Racing Club Nantais |
M |
|
0 |
253 |
CHARGE Antony |
7h32'10 |
V1M |
Courir Avec Brin D'avoine |
M |
|
0 |
254 |
PALIERNE Stephane |
7h32'15 |
V1M |
Legion St Pierre |
M |
|
0 |
255 |
PROUX Ludovic |
7h32'25 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
256 |
GALLAND Cyril |
7h32'33 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
257 |
BADIER Christophe |
7h32'52 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
258 |
SOUVESTRE Pascal |
7h33'14 |
V1M |
Sojasun Aventure |
M |
|
0 |
259 |
GUILLOU Stephane |
7h33'18 |
V1M |
Plougastel Vsn |
M |
|
0 |
260 |
POULHALEC Olivier |
7h33'30 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
261 |
AYOUL Stephane |
7h33'34 |
V1M |
As Gouillette |
M |
|
0 |
262 |
MALLET Jeremie |
7h33'42 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
263 |
RACHAFKA Fredy |
7h33'54 |
V1M |
Asmn |
M |
|
0 |
264 |
BRICAUD Franck |
7h34'21 |
SEM |
As Chu Nantes |
M |
|
0 |
265 |
LE COZ Michel |
7h35'10 |
V1M |
Team Tamalou Mellac |
M |
|
0 |
266 |
CELARD Chrystele |
7h35'17 |
V1F |
Endurance Shop Vannes |
F |
|
0 |
267 |
BANNIER Christophe |
7h35'19 |
SEM |
Team Sobhi Sport |
M |
|
0 |
268 |
LE BOUDOUIL Stephane |
7h35'19 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
269 |
COSTIOU Gwenael |
7h35'31 |
SEM |
Naturvan |
M |
|
0 |
270 |
MAHE Alain |
7h35'35 |
V2M |
Athle Du Pays De Redon |
M |
|
0 |
271 |
FOMBEUR Eric |
7h36'23 |
V2M |
Tours'n Aventure |
M |
|
0 |
272 |
MAUBRE Jean yves |
7h36'51 |
V1M |
Guerledan Aventures |
M |
|
0 |
273 |
GAULTIER Sylvain |
7h37'38 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
274 |
LE ROY Alain |
7h37'43 |
V1M |
Courir A Morlaix |
M |
|
0 |
275 |
RAGUIN Vincent |
7h37'48 |
V1M |
Cours Toujours 85 |
M |
|
0 |
276 |
LE BOEDEC Arnaud |
7h37'59 |
SEM |
Jogging Club La Douffine |
M |
|
0 |
277 |
OMNES Alain |
7h38'21 |
V2M |
Courir A Lanester |
M |
|
0 |
278 |
RIVAL David |
7h39'35 |
SEM |
Tours N Aventuire |
M |
|
0 |
279 |
DIAS Ilena |
7h39'50 |
SEF |
Team Berci |
F |
|
0 |
280 |
LE BIHAN Fabien |
7h39'56 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
281 |
SUCRE Hugues |
7h40'01 |
V1M |
Plouguerneau Jogging Club |
M |
|
0 |
282 |
FAVE Eric |
7h40'36 |
V2M |
Rancejogging |
M |
|
0 |
283 |
BARRAUD Jacques |
7h40'56 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
284 |
LE BRAS Patrice |
7h40'56 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
285 |
FEVRIER Johan |
7h41'09 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
286 |
BEDUCHAUD Emmanuel |
7h41'37 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
287 |
LARFAOUI Camille |
7h41'42 |
V2M |
Courir A Chateaulin |
M |
|
0 |
288 |
MOUTON Franck |
7h42'01 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
289 |
BOUGEARD Pascal |
7h42'05 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
290 |
DUCRUIX Cedric |
7h42'09 |
SEM |
Ea Chartres De Bretagne |
M |
|
0 |
291 |
COJEAN Dominique |
7h42'10 |
V1M |
Ea Chartres De Bretagne |
M |
|
0 |
292 |
TURBIN Thierry |
7h42'10 |
V1M |
Ea Chartres de bretagne |
M |
|
0 |
293 |
HERRY Daniel |
7h42'20 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
294 |
VIVET Anthony |
7h42'25 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
295 |
PRIGENT Lionel |
7h42'43 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
296 |
ZARADNY Ludovic |
7h43'19 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
297 |
COURTEL Denis |
7h43'41 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
298 |
TRICOIRE Fabrice |
7h43'45 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
299 |
CONNAN Gerald |
7h44'35 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
300 |
LAISEMENT Emmanuel |
7h44'51 |
V1M |
Athletic Pont rean Guiche |
M |
|
0 |
301 |
GENDRONNEAU Luc |
7h45'13 |
V2M |
Ca Lu??onnais |
M |
|
0 |
302 |
ROBILLARD Morgan |
7h45'25 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
303 |
SIMON Frederic |
7h45'44 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
304 |
LE TUTOUR Damien |
7h45'55 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
305 |
LE GUEN Armel |
7h45'59 |
SEM |
Avel Vor Extreme |
M |
|
0 |
306 |
TALEC Guen |
7h45'59 |
V1M |
Avel Vor Extreme |
M |
|
0 |
307 |
BOURON Christophe |
7h46'09 |
V2M |
Eapb |
M |
|
0 |
308 |
LUCAS Mikael |
7h46'14 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
309 |
LE BORGNE Franck |
7h47'06 |
SEM |
Team Guiziou Guipavas Oxy |
M |
|
0 |
310 |
LE NAGARD Paskal |
7h47'10 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
311 |
LAMBERT Loic |
7h47'47 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
312 |
MORIO Gilbert |
7h48'43 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
313 |
MORIN Philippe |
7h49'01 |
SEM |
J A Melesse |
M |
|
0 |
314 |
THIEFFIN Jean louis |
7h49'57 |
V1M |
Trail Du Pelem |
M |
|
0 |
315 |
LE GAC Yannick |
7h49'58 |
V1M |
Granit Running 22 |
M |
|
0 |
316 |
HERISSON Francois |
7h49'59 |
SEM |
Granit Running 22 |
M |
|
0 |
317 |
LE FLOC H Yann |
7h50'18 |
SEM |
Sna Fouesnant |
M |
|
0 |
318 |
COLLOREC Bruno |
7h50'23 |
SEM |
Yanoo Run |
M |
|
0 |
319 |
MASSON Armel |
7h50'25 |
V1M |
Us Bain De Bretagne |
M |
|
0 |
320 |
MORVAN Ronan |
7h50'30 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
321 |
MAGAT Stephane |
7h51'03 |
V1M |
Coureur D Extreme |
M |
|
0 |
322 |
NEDELEC Jacques |
7h51'03 |
V2M |
Cao Saint Nolff |
M |
|
0 |
323 |
RAOULT Pierrick |
7h51'04 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
324 |
PEYGOURDI Laurent |
7h51'17 |
V1M |
Triathlon Atlantique Carq |
M |
|
0 |
325 |
SEVENO Guy |
7h51'22 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
326 |
BEUCHARD Sebastien |
7h51'54 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
327 |
LE BERRE Regis |
7h52'10 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
328 |
PERSONNIC Joel |
7h52'11 |
V1M |
Matignon |
M |
|
0 |
329 |
PITON Johann |
7h52'11 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
330 |
SALAUN Thierry |
7h52'12 |
SEM |
Plougastel Vsn |
M |
|
0 |
331 |
LORVELLEC Alain |
7h52'25 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
332 |
DAVID Jean charles |
7h52'30 |
V1M |
Queven Athletisme |
M |
|
0 |
333 |
PAUL Arnaud |
7h52'30 |
V1M |
Team Hdb |
M |
|
0 |
334 |
GRYSKA Philippe |
7h52'54 |
V1M |
Courir A Binic |
M |
|
0 |
335 |
MALLARD Roland |
7h53'05 |
V1M |
St Pierre Missillac |
M |
|
0 |
336 |
GALLANT Benjamin |
7h53'07 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
337 |
BRIENS Julien |
7h53'12 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
338 |
PIERRE Frederic |
7h53'32 |
SEM |
Javene |
M |
|
0 |
339 |
VERGER Sebastien |
7h53'35 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
340 |
DOUBLET Nicolas |
7h53'40 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
341 |
PREDOUR Mickael |
7h53'43 |
V1M |
Saint Thonan |
M |
|
0 |
342 |
LE FOLL Julien |
7h53'47 |
SEM |
Agile Talon |
M |
|
0 |
343 |
MAURICE Bernard |
7h53'47 |
V1M |
Agile Talon |
M |
|
0 |
344 |
QUEANT Gwen |
7h54'22 |
V1M |
Granit Running 22 |
M |
|
0 |
345 |
OUARY Christian |
7h54'52 |
V1M |
Uacs Savenay |
M |
|
0 |
346 |
TANGUY Didier |
7h54'56 |
V1M |
Randonneur De Malguenac |
M |
|
0 |
347 |
CAUMES Vincent |
7h55'01 |
V1M |
Rc Nantais 044039 |
M |
|
0 |
348 |
DUJARDIN Patrick |
7h55'22 |
V2M |
Rance Jogging |
M |
|
0 |
349 |
PELHERBE Nicolas |
7h55'25 |
V1M |
Rance Jogging |
M |
|
0 |
350 |
PIROT Jerome |
7h55'33 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
351 |
RICHEUX Samuel |
7h55'35 |
SEM |
Morieux |
M |
|
0 |
352 |
HOUZE Damien |
7h55'42 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
353 |
SEVENOU Nicolas |
7h55'49 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
354 |
PIERRE Sebastien |
7h55'51 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
355 |
LIMOUSIN Anthony |
7h55'54 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
356 |
VETIL Christele |
7h56'17 |
V1F |
T3team |
F |
|
0 |
357 |
POULEN Tony |
7h57'05 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
358 |
BRITO David |
7h57'13 |
V1M |
Gonfreville |
M |
|
0 |
359 |
LEMAISTRE Philippe |
7h57'13 |
V1M |
Gonfreville |
M |
|
0 |
360 |
COQUIL Stephane |
7h57'21 |
V1M |
Raid Golfe Du Morbihan |
M |
|
0 |
361 |
BEAUMENIL Maxime |
7h57'56 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
362 |
PASSELANDE Vincent |
7h57'56 |
SEM |
Raid Aventure Pays Laval |
M |
|
0 |
363 |
CARDINAL Bertrand |
7h58'46 |
V1M |
T3team |
M |
|
0 |
364 |
NEDELEC Annie |
7h58'48 |
V1F |
U.s Saint gilles |
F |
|
0 |
365 |
LEBAILLY Jean marc |
7h58'56 |
V2M |
Cos Chalonnes Sur Loire |
M |
|
0 |
366 |
FILY Jean yves |
7h59'33 |
V2M |
Korrigans Lesneven |
M |
|
0 |
367 |
LE HIR Nono |
7h59'34 |
V2M |
Courir A Saint Divy |
M |
|
0 |
368 |
POEZEVARA Philippe |
7h59'45 |
V1M |
Team Nissan St Brieuc |
M |
|
0 |
369 |
RAUX Stephane |
7h59'46 |
V1M |
Team Trail Nissan St Brie |
M |
|
0 |
370 |
TOULLELAN Vincent |
7h59'47 |
V1M |
Ac Penvenan |
M |
|
0 |
371 |
HALGAND Laurent |
8h00'09 |
V1M |
Snos |
M |
|
0 |
372 |
DAVEAU David |
8h00'33 |
SEM |
T3team |
M |
|
0 |
373 |
CLOAREC Ronan |
8h00'58 |
SEM |
Bodilis Vtt Aventure |
M |
|
0 |
374 |
MAROS Bruno |
8h01'05 |
V1M |
Trieux Aventure |
M |
|
0 |
375 |
OLLIVO Bernard |
8h01'06 |
V1M |
Trieux Aventure |
M |
|
0 |
376 |
FROMENTIN Caroline |
8h02'00 |
SEF |
Plaintel Aventure |
F |
|
0 |
377 |
DELALANDE Raymond |
8h02'00 |
V1M |
La Vaillante |
M |
|
0 |
378 |
PRUAL Jean claude |
8h02'01 |
V2M |
As Tub St Brieuc |
M |
|
0 |
379 |
GRARD Damien |
8h02'51 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
380 |
FRIGOUT Romuald |
8h03'12 |
SEM |
Coten'trail |
M |
|
0 |
381 |
GUILLERM Sylvain |
8h03'25 |
V3M |
Pays De Landerneau Athlet |
M |
1er V3M |
0 |
382 |
FLAO Frederic |
8h03'37 |
V1M |
Melgvenaventrail |
M |
|
0 |
383 |
NDJIM Racine |
8h03'52 |
V1M |
La Vaillante St Brieuc |
M |
|
0 |
384 |
BESSINE Eric |
8h03'53 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
385 |
ANDRE Mickael |
8h04'06 |
SEM |
Acigne Jogging |
M |
|
0 |
386 |
JARNO Michel |
8h05'02 |
V1M |
Snos Saint Nazaire |
M |
|
0 |
387 |
GRANDIN Gaetan |
8h05'29 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
388 |
GUILLERMO Mikael |
8h05'34 |
SEM |
Adn Noyal Pontivy |
M |
|
0 |
389 |
BEAUDIER Marc |
8h05'38 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
390 |
GUYOT Franck |
8h05'39 |
SEM |
Le T15 Club |
M |
|
0 |
391 |
BURLOT Eric |
8h06'02 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
392 |
BOUVET Julien |
8h06'05 |
SEM |
Racing Club Nantais |
M |
|
0 |
393 |
COCHERIL Hubert |
8h06'08 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
394 |
PUISSET Christophe |
8h06'11 |
SEM |
Endurance Shop Vannes |
M |
|
0 |
395 |
GUYOT Jerome |
8h06'17 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
396 |
GUEGUEN Jean jacques |
8h07'02 |
V2M |
Landudal Vtt |
M |
|
0 |
397 |
BERTHAUME Mickael |
8h07'10 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
398 |
MARTIN Christine |
8h08'06 |
V2F |
Team Sobhi Sport |
F |
|
0 |
399 |
DIJOUX Armand |
8h09'00 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
400 |
GRISARD Christian |
8h09'07 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
401 |
LEBRAULT Francis |
8h09'13 |
V2M |
|
M |
|
0 |
402 |
CAILLIBOT Jean paul |
8h09'22 |
V1M |
Broceliande Aventure 35 |
M |
|
0 |
403 |
HERLEDAN Pascal |
8h09'27 |
V2M |
Sna Fouesnant |
M |
|
0 |
404 |
THOMAS Frederic |
8h09'28 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
405 |
PODPOVITNY Serge |
8h09'39 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
406 |
BRIHAT David |
8h09'42 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
407 |
LE TUTOUR Mathieu |
8h10'00 |
SEM |
Esprit Trail Anjou |
M |
|
0 |
408 |
GRAINDORGE Xavier |
8h10'28 |
V1M |
Racing Club Nantais |
M |
|
0 |
409 |
PETREAU Jeremy |
8h10'42 |
SEM |
Eca Smarves Vernon |
M |
|
0 |
410 |
NORMANT Nicolas |
8h10'47 |
V1M |
Granville Ac |
M |
|
0 |
411 |
RAISON Michel |
8h11'39 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
412 |
AUFFRAY Didier |
8h12'07 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
413 |
LE GOFF Yann |
8h12'07 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
414 |
DELANOE Erwan |
8h12'08 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
415 |
BARLIER Christophe |
8h12'55 |
V1M |
Asls Sermaise |
M |
|
0 |
416 |
BADAJOZ Augustin |
8h14'02 |
V1M |
Broceliande Aventure 35 |
M |
|
0 |
417 |
DUGUEN Jean marc |
8h14'03 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
418 |
MICKAEL Rolland |
8h14'15 |
SEM |
Cos Athletisme Chalonnes/ |
M |
|
0 |
419 |
AUDIAU Franck |
8h14'17 |
V1M |
Chalonnes Olympique Sport |
M |
|
0 |
420 |
POULEN Christophe |
8h14'24 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
421 |
DRU Sebastien |
8h14'29 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
422 |
TANGUY Alain |
8h14'36 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
423 |
ROPERS Claude |
8h14'41 |
V2M |
Ac Penvenan |
M |
|
0 |
424 |
BOUILLON Richard |
8h14'47 |
SEM |
Esva |
M |
|
0 |
425 |
MAHE Jean paul |
8h14'47 |
V2M |
Usveo Veolia |
M |
|
0 |
426 |
NICOLAS Jacques |
8h14'48 |
V2M |
Guerledan Aventures |
M |
|
0 |
427 |
WEALER Bob |
8h14'48 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
428 |
INCONNU Inconnu |
8h15'15 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
429 |
DEMARCHIS Stephane |
8h15'56 |
V1M |
Courir A Saint divy |
M |
|
0 |
430 |
COLLOC Mickael |
8h16'03 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
431 |
LABOUROT Ginette |
8h16'33 |
V1F |
As Chu Nantes |
F |
|
0 |
432 |
MORDEL Nathalie |
8h16'33 |
SEF |
Aschu Nantes |
F |
|
0 |
433 |
VIGUIER Thierry |
8h16'57 |
V2M |
Courir A Saint Divy |
M |
|
0 |
434 |
JOSSIN Pascal |
8h17'35 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
435 |
LE HUIDOUX Veronique |
8h17'46 |
SEF |
Plaintel Aventure |
F |
|
0 |
436 |
RINFRAY Damien |
8h17'50 |
SEM |
Plaintel Aventure |
M |
|
0 |
437 |
BALAVOINE Jean noel |
8h17'55 |
V1M |
Guerledan Aventure |
M |
|
0 |
438 |
ROBIC Jerome |
8h18'11 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
439 |
CARPENTIER Fabrice |
8h18'20 |
V1M |
Val De Reuil Triathlon |
M |
|
0 |
440 |
DOYEN Frederic |
8h18'45 |
V1M |
Les Chevaliers Du Vent |
M |
|
0 |
441 |
TOUTAIN Didier |
8h19'22 |
V2M |
Us Champagne Sur Seine |
M |
|
0 |
442 |
PERRAULT Philippe |
8h19'37 |
V1M |
Lma72 |
M |
|
0 |
443 |
BLOUIN Damien |
8h19'53 |
SEM |
As Corbeil Essonnes |
M |
|
0 |
444 |
BEDAGUE Olivier |
8h20'13 |
V1M |
Moelan Sur Mer |
M |
|
0 |
445 |
KISLY Bruno |
8h20'21 |
V1M |
Ahb Plouguernevel |
M |
|
0 |
446 |
LORENT Philippe |
8h20'33 |
V2M |
Ja Melesse |
M |
|
0 |
447 |
LEBRUN Loic |
8h21'39 |
V1M |
Chartres De Bretagne |
M |
|
0 |
448 |
ROUSSIN Yannick |
8h21'41 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
449 |
CRIBIER Philippe |
8h21'54 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
450 |
OLIVIER Yolande |
8h21'56 |
V2F |
Foulees Clegueroises |
F |
|
0 |
451 |
GUEHENNEC Christian |
8h21'57 |
V2M |
Foulees De Cleguer |
M |
|
0 |
452 |
DUFOURNIER Frederic |
8h22'05 |
V1M |
MARATHON DU PERCHE VENDOM |
M |
|
0 |
453 |
QUERE Philippe |
8h22'05 |
V2M |
Ps2c |
M |
|
0 |
454 |
PAINGRIS Bernard |
8h22'06 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
455 |
CARIOU Jean |
8h22'23 |
V1M |
La Foulee Renanaise |
M |
|
0 |
456 |
LIDURIN Gilles |
8h22'30 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
457 |
BERHAULT Anthony |
8h22'37 |
SEM |
Aslc Sport Nature |
M |
|
0 |
458 |
COULOIGNER Patrice |
8h22'42 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
459 |
DESPREZ Olivier |
8h22'52 |
SEM |
Redeg 29 |
M |
|
0 |
460 |
PERROT Pierre yves |
8h23'24 |
V1M |
Rc Nantais |
M |
|
0 |
461 |
MERCIER Didier |
8h23'39 |
V1M |
Baud Korig Endurance |
M |
|
0 |
462 |
FLOCH Patrice |
8h23'59 |
V1M |
As Pompiers De Rennes |
M |
|
0 |
463 |
BOLASELL Eric |
8h24'44 |
V1M |
Emsl |
M |
|
0 |
464 |
BERNARD Christian |
8h26'12 |
V3M |
Ea Cergy Pontoise Athleti |
M |
2eme V3M |
0 |
465 |
DUPANLOUP Xavier |
8h26'18 |
V2M |
Coureurs D Extreme |
M |
|
0 |
466 |
CABIOCH Marie agnes |
8h26'26 |
V1F |
Courir A L'infini |
F |
|
0 |
467 |
DEHAIS PIOVESAN Maud |
8h26'42 |
SEF |
Team Nissan Saint Brieuc |
F |
|
0 |
468 |
BONNIN Olivier |
8h27'05 |
SEM |
Athletic Pont Rean |
M |
|
0 |
469 |
LALITCH Olivier |
8h27'05 |
V1M |
Ac Pont Rean Guichen |
M |
|
0 |
470 |
SELLIN Erwan |
8h27'59 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
471 |
BRETIN Ollivier |
8h28'03 |
V1M |
Club Alpin Francais |
M |
|
0 |
472 |
CAMPBELL Laurent |
8h28'05 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
473 |
MAHO Yann |
8h28'27 |
SEM |
Endurance Loisir Plouay |
M |
|
0 |
474 |
CHEVALIER Ronan |
8h28'27 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
475 |
URVOIS Gwendal |
8h28'28 |
SEM |
Cas Inguiniel |
M |
|
0 |
476 |
LUCAS Patrick |
8h28'42 |
V1M |
T3team |
M |
|
0 |
477 |
DRIENCOURT Jerome |
8h28'48 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
478 |
ROGER Laurent |
8h29'15 |
V1M |
Uacsavenay |
M |
|
0 |
479 |
PREMEL CABIC Jean luc |
8h29'18 |
V2M |
Team Guiziou |
M |
|
0 |
480 |
GUILLOIS Veronique |
8h29'23 |
V1F |
Agile Talon |
F |
|
0 |
481 |
ROUSSIN Pascal |
8h29'33 |
V2M |
Le Rheu Jogging |
M |
|
0 |
482 |
CRESSENT Thierry |
8h30'10 |
V1M |
Emsl |
M |
|
0 |
483 |
BASLE Pascal |
8h30'26 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
484 |
LE ROUX Christophe |
8h30'45 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
485 |
KERRAIN Bruno |
8h31'03 |
V1M |
Ac Penvenan |
M |
|
0 |
486 |
MORDELET Guy |
8h31'06 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
487 |
FLOCH Alain |
8h31'10 |
V1M |
Plogastrail |
M |
|
0 |
488 |
MASSON Philippe |
8h31'16 |
V1M |
Les Locmariolles |
M |
|
0 |
489 |
SIMON Cyril |
8h31'22 |
SEM |
Ecum Cleder |
M |
|
0 |
490 |
ALLANIC Steve |
8h31'26 |
V1M |
Snos |
M |
|
0 |
491 |
LE DU Patrick |
8h31'34 |
V1M |
Courir A Coray |
M |
|
0 |
492 |
LOUSSOUARN Patrice |
8h31'37 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
493 |
LEFEBVRE Vincent |
8h31'39 |
V1M |
Ashm |
M |
|
0 |
494 |
BOUSQUIE Philippe |
8h32'12 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
495 |
AUDO Christelle |
8h32'24 |
SEF |
Ap Pontivy/adn |
F |
|
0 |
496 |
COUDRAY David |
8h32'40 |
V1M |
ASCE MUTUELLES DU MANS A |
M |
|
0 |
497 |
GUILLOU Gregory |
8h32'40 |
SEM |
Free Trail |
M |
|
0 |
498 |
GREBONVAL Jean marc |
8h32'46 |
V1M |
Adn Noyal Pontivy |
M |
|
0 |
499 |
BRUGALLE Eric |
8h32'53 |
V2M |
En Cours |
M |
|
0 |
500 |
ROSEC Jean paul |
8h33'09 |
V2M |
Courir A St Divy |
M |
|
0 |
501 |
GOULAOUIC Regis |
8h33'13 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
502 |
GUIZIOU Ludovic |
8h33'22 |
V1M |
Guipavas Oxyg??ne |
M |
|
0 |
503 |
HOUEL Bertrand |
8h33'31 |
V2M |
Asls Sermaise |
M |
|
0 |
504 |
LAPINA Lionel |
8h33'33 |
V2M |
Asls Sermaise |
M |
|
0 |
505 |
JEGOUIC Anthony |
8h33'47 |
SEM |
Ragondins Du Gouessant |
M |
|
0 |
506 |
LIEVEN Didier |
8h34'03 |
V2M |
Ac Villeneuve D'ascq |
M |
|
0 |
507 |
PAGERIE Dominique |
8h34'54 |
V1M |
Us Saint Berthevin |
M |
|
0 |
508 |
LORANS Mickael |
8h34'58 |
V1M |
Apv Theix |
M |
|
0 |
509 |
GERMANN Martine |
8h35'22 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
510 |
JACQUET Jacques |
8h36'00 |
V2M |
Plaintel Aventure |
M |
|
0 |
511 |
BERNARD Caroline |
8h36'22 |
V1F |
Raid Golf Du Morbihan |
F |
|
0 |
512 |
COLLIEC Yannick |
8h37'15 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
513 |
MORIN Emmanuel |
8h37'18 |
V1M |
Courir En Pays De Matigno |
M |
|
0 |
514 |
KERAUDREN Jacques |
8h37'21 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
515 |
LE BUHAN Denis |
8h37'23 |
V2M |
Cde L'ic Pordic |
M |
|
0 |
516 |
SI ALI Farid |
8h37'27 |
V1M |
Emsl |
M |
|
0 |
517 |
BUREL Jacqueline |
8h37'51 |
V2F |
Snos |
F |
|
0 |
518 |
TUAL Yannick |
8h37'51 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
519 |
LE BOUDER Gildas |
8h38'11 |
V2M |
Ac Penvenan |
M |
|
0 |
520 |
GICQUEL Dominique |
8h38'16 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
521 |
PINCEMIN Vincent |
8h38'19 |
SEM |
Uachateaubourg |
M |
|
0 |
522 |
TREDAN Gilles |
8h38'38 |
V1M |
Gwenn Hau Pluned |
M |
|
0 |
523 |
TEISSERE Gilles |
8h40'13 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
524 |
MORICE Laurent |
8h41'27 |
V1M |
Jogging Cross Bullygeois |
M |
|
0 |
525 |
LE MOUEL Gilles |
8h41'36 |
V1M |
Adn Noyal pontivy |
M |
|
0 |
526 |
GUEGUEN Jean marc |
8h42'05 |
V1M |
Cos Mairie De Vannes |
M |
|
0 |
527 |
LEJEUNE Jean michel |
8h42'09 |
V3M |
Guipavas Oxygene |
M |
3emeV3M |
0 |
528 |
RENOU Jean michel |
8h42'17 |
V1M |
Saint Gilles |
M |
|
0 |
529 |
GOUR Andre |
8h42'20 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
530 |
HENRIAT Samuel |
8h42'31 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
531 |
POULHALEC Didier |
8h42'35 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
532 |
BONNET Franck |
8h42'39 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
533 |
PINEL Frederic |
8h42'43 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
534 |
RIOUX Gilles |
8h43'10 |
V2M |
Asptt Rennes |
M |
|
0 |
535 |
MASSON Christine |
8h43'47 |
V1F |
Cos Chalonnes |
F |
|
0 |
536 |
OLIVIERO Michel |
8h43'50 |
V3M |
- |
M |
|
0 |
537 |
ETIENNE Christophe |
8h43'55 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
538 |
DAOUDAL Jean louis |
8h43'58 |
V2M |
Melgven Aven Trail |
M |
|
0 |
539 |
BULABOIS Maryline |
8h44'07 |
SEF |
Snos |
F |
|
0 |
540 |
JEAN MARIE Clement |
8h44'09 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
541 |
ONEN Bruno |
8h44'24 |
V2M |
Lanester |
M |
|
0 |
542 |
JANNIN David |
8h44'38 |
V1M |
Ind |
M |
|
0 |
543 |
PROVOST Joachim |
8h44'42 |
SEM |
Coten'trail |
M |
|
0 |
544 |
LEPAROUX Patrick |
8h44'47 |
V1M |
Rcn |
M |
|
0 |
545 |
MOREL COLLIN Laurence |
8h45'07 |
V1F |
Alst Marc Le Blanc |
F |
|
0 |
546 |
MELENNEC Yvan |
8h45'10 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
547 |
TANVERT Pierrick |
8h45'26 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
548 |
RICHET Olivier |
8h46'15 |
SEM |
Sco Angers |
M |
|
0 |
549 |
POREE Jean luc |
8h48'25 |
V2M |
Rcn |
M |
|
0 |
550 |
SECHERESSE Chrystele |
8h48'46 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
551 |
DESCHATRETTES Peggy |
8h48'56 |
V1F |
Lannion Athletisme |
F |
|
0 |
552 |
PERCHE Soazig |
8h49'03 |
V1F |
Joggers Couesnon |
F |
|
0 |
553 |
HUSSON Jean marie |
8h49'29 |
V1M |
Tours N Aventure |
M |
|
0 |
554 |
ROHOU Yann |
8h49'32 |
V1M |
Rederien Cap Sizun |
M |
|
0 |
555 |
LE COLLEN Laurent |
8h49'43 |
V1M |
Oxygene |
M |
|
0 |
556 |
HAUTEFORT Stephane |
8h49'47 |
V1M |
Courir ? Saint Divy |
M |
|
0 |
557 |
ROY Olivier |
8h49'55 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
558 |
LE CLECH Bruno |
8h50'00 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
559 |
CALVEZ Fabian |
8h50'10 |
V1M |
Les Foulees Vertes Crevin |
M |
|
0 |
560 |
BAUGER Gael |
8h50'41 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
561 |
MORICE Franck |
8h51'18 |
V1M |
Vrac |
M |
|
0 |
562 |
AUDO Jean pierre |
8h51'22 |
V2M |
Ap Pontivy / Adn |
M |
|
0 |
563 |
HERVE Philippe |
8h51'25 |
V1M |
Les Coureurs De L'ic |
M |
|
0 |
564 |
HENRY Gurvan |
8h51'28 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
565 |
BARACH Philippe |
8h51'41 |
V1M |
Guerledan Aventure |
M |
|
0 |
566 |
LORIANT Jean yves |
8h51'50 |
V1M |
Pompier De Plabennec |
M |
|
0 |
567 |
BASTIEN Valerie |
8h51'52 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
568 |
MAUDIEU Pascal |
8h51'56 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
569 |
BARBEDETTE Franck |
8h51'59 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
570 |
GALLEE Franck |
8h52'23 |
V1M |
Us St Gilles |
M |
|
0 |
571 |
PARRA Mickael |
8h52'49 |
V1M |
Association Laval Court C |
M |
|
0 |
572 |
LE MOING Jean michel |
8h52'51 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
573 |
LE STUM Thierry |
8h53'04 |
V1M |
Courir ? Saint Divy |
M |
|
0 |
574 |
LE CUN Christophe |
8h53'21 |
SEM |
Redeg29 |
M |
|
0 |
575 |
TEXIER Michael |
8h53'38 |
V1M |
Slra |
M |
|
0 |
576 |
FALHER Christian |
8h53'45 |
V2M |
Guerledan Aventures |
M |
|
0 |
577 |
BOBO Karine |
8h53'50 |
SEF |
Val de reuil Ac |
F |
|
0 |
578 |
WUNSCH Christophe |
8h53'56 |
SEM |
Foulee Renanaise |
M |
|
0 |
579 |
BILLAT Bernard |
8h56'11 |
V1M |
Asls Sermaise |
M |
|
0 |
580 |
AZOU Rene |
8h56'27 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
581 |
SAINSAULIEU Florent |
8h57'09 |
SEM |
Yvetot Triathlon |
M |
|
0 |
582 |
ROMO GALEAN Corinne |
8h57'10 |
V1F |
Ccpbeuzeville |
F |
|
0 |
583 |
SIMON Mathieu |
8h57'32 |
SEM |
Rederien Plouber |
M |
|
0 |
584 |
CLAVIER Jacques |
8h57'44 |
V3M |
F.r.anse |
M |
|
0 |
585 |
ELIN Jean marc |
8h57'48 |
V1M |
Saint Raid Evasion |
M |
|
0 |
586 |
DERRIEN Yannick |
8h57'56 |
V1M |
AC ROCHE SUR YON |
M |
|
0 |
587 |
LE FOULGOC Baptiste |
8h58'07 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
588 |
CAISEY Nicole |
8h58'36 |
V1F |
Legion St Pierre |
F |
|
0 |
589 |
HERAULT Gabriel |
8h59'14 |
V3M |
A.c.chapelle Sur Erdre |
M |
|
0 |
590 |
POHU Laurent |
8h59'14 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
591 |
LEBOULANGER Michel |
8h59'21 |
V2M |
Pas De Club |
M |
|
0 |
592 |
SERSOT Joachim jean cl |
9h00'46 |
SEM |
Extren ventrater |
M |
|
0 |
593 |
DERRIEN Dominique |
9h00'46 |
V3M |
Trotteurs De La Penz |
M |
|
0 |
594 |
HERAULT Herve |
9h00'49 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
595 |
BERUEL Stephane |
9h01'07 |
V1M |
Tcval |
M |
|
0 |
596 |
GELGON Philippe |
9h01'12 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
597 |
DURO Olivier |
9h01'13 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
598 |
LEGOUABLE Rodolphe |
9h01'13 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
599 |
GOUINEAU Thierry |
9h01'14 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
600 |
DUCHENE Jerome |
9h01'14 |
SEM |
Asec La Pommeraye |
M |
|
0 |
601 |
DHARREVILLE Laurent |
9h01'14 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
602 |
RIOCHET Jean noel |
9h01'15 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
603 |
LE QUERE Gerard |
9h01'28 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
604 |
BIDET Florian |
9h01'31 |
V1M |
Cos Chalonnes |
M |
|
0 |
605 |
PAVOINE Franck |
9h01'34 |
V1M |
Broceliande Aventure 35 |
M |
|
0 |
606 |
LEFEUVRE Michael |
9h01'42 |
SEM |
Libre |
M |
|
0 |
607 |
PAIREL Franck |
9h02'43 |
V1M |
Coureurs D'extreme |
M |
|
0 |
608 |
DEMOGET Valerie |
9h03'03 |
V1F |
Vrac |
F |
|
0 |
609 |
BOUCHET Eric |
9h03'32 |
SEM |
Herbauges Ac |
M |
|
0 |
610 |
VERHAEGE Christian |
9h03'56 |
V2M |
Usc Mezidon |
M |
|
0 |
611 |
ALEIN Nicolas |
9h03'59 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
612 |
DUBOIS Patrice |
9h04'02 |
V2M |
Ja Melesse |
M |
|
0 |
613 |
RACAT Sebastien |
9h04'06 |
V1M |
Eacpa Cergy |
M |
|
0 |
614 |
MALARY Erwan |
9h04'31 |
SEM |
Etoile De Clisson |
M |
|
0 |
615 |
POTIER Pascal |
9h04'31 |
V1M |
Apf St Marc Le Blanc |
M |
|
0 |
616 |
KOLB Stephann |
9h04'57 |
V1M |
Us Liffre |
M |
|
0 |
617 |
BOSSIS Agnes |
9h05'07 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
618 |
OLIVIERO Gilles |
9h05'57 |
V2M |
Ac Plescop |
M |
|
0 |
619 |
NEGARET Gilles |
9h06'01 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
620 |
KERDILES Francois |
9h06'04 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
621 |
QUERO Anthony |
9h06'08 |
SEM |
Team Hdb |
M |
|
0 |
622 |
GUYOMARD David |
9h06'11 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
623 |
SPANGENBERG Jean louis |
9h06'29 |
V2M |
Eacpa |
M |
|
0 |
624 |
PRIETO Yannick |
9h06'30 |
V1M |
Gonfreville |
M |
|
0 |
625 |
PERRUDIN Raphael |
9h06'59 |
SEM |
Gonfreville |
M |
|
0 |
626 |
LEMAPIHAN Laurent |
9h07'01 |
V1M |
Gonfreville |
M |
|
0 |
627 |
FARINEAU David |
9h07'11 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
628 |
TOUYER Lionel |
9h08'01 |
V2M |
Cosma Arcueil |
M |
|
0 |
629 |
NOUVELLON Laurent |
9h08'25 |
V2M |
Joggers Du Couesnon |
M |
|
0 |
630 |
PERCHE Olivier |
9h08'25 |
V1M |
Joggers Du Couesnon |
M |
|
0 |
631 |
MINAUD Olivier |
9h10'09 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
632 |
BERTHELIN Laurent |
9h10'22 |
V1M |
Jogging Cross Bully Ufo |
M |
|
0 |
633 |
PANTAIS Thierry |
9h10'26 |
SEM |
Espris Trail Anjou / Asva |
M |
|
0 |
634 |
FOSSIER Pascal |
9h10'32 |
V1M |
Asls Sermaise |
M |
|
0 |
635 |
LE CLEZIO Denis |
9h10'34 |
V2M |
Asls Sermaise |
M |
|
0 |
636 |
FOSSIER Marie pierre |
9h10'36 |
SEF |
Asls Sermaise |
F |
|
0 |
637 |
LE CRAS Philippe |
9h10'44 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
638 |
DERRIEN Bernard |
9h11'08 |
V3M |
- |
M |
|
0 |
639 |
BOUVET Eric |
9h11'49 |
V2M |
Acrlp |
M |
|
0 |
640 |
LELOUP Gaetan |
9h11'54 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
641 |
LUCAS Fabrice |
9h12'45 |
V1M |
Jogging Cross Bully Les M |
M |
|
0 |
642 |
LEZAY Olivier |
9h12'45 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
643 |
BOISSEUX Jean pierre |
9h12'46 |
V2M |
Joggers Du Couesnon 35140 |
M |
|
0 |
644 |
ROGER Olivier |
9h12'46 |
V1M |
Tcmb |
M |
|
0 |
645 |
AUDIAU Thierry |
9h12'47 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
646 |
ROBIC Anthony |
9h13'31 |
V1M |
Ind |
M |
|
0 |
647 |
BEAUMONT Corinne |
9h14'41 |
V1F |
Ashm |
F |
|
0 |
648 |
GEFFROY Claude |
9h14'46 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
649 |
MARREC Serge |
9h15'04 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
650 |
FOURN Patrick |
9h17'20 |
V1M |
Team Guiziou Guipavas Oxy |
M |
|
0 |
651 |
MORVAN Arnaud |
9h17'43 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
652 |
BIMIER Patricia |
9h18'06 |
V1F |
Cos Chalonnes Sur Loire |
F |
|
0 |
653 |
BANI Rahid |
9h18'11 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
654 |
GRENON Philippe |
9h18'14 |
V2M |
Chalonnes Olympique Sport |
M |
|
0 |
655 |
PELISSOU Florent |
9h18'23 |
V1M |
Courir A Chantepie |
M |
|
0 |
656 |
CRENN Armand |
9h18'50 |
V2M |
Footing Landern??en |
M |
|
0 |
657 |
GRILLE Regis |
9h19'32 |
V3M |
Brest Triathlon |
M |
|
0 |
658 |
PORODO Eric |
9h19'46 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
659 |
SAVINI Thierry |
9h21'04 |
SEM |
Eacpa |
M |
|
0 |
660 |
LE BOURDON Stephane |
9h21'32 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
661 |
SCANAVINO Cedric |
9h23'58 |
ESM |
Ecole Navale |
M |
|
0 |
662 |
MAMET Timothee |
9h23'59 |
ESM |
Ecole Navale |
M |
|
0 |
663 |
CANTERO Sylvain |
9h24'00 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
664 |
CAMUS Pascal |
9h24'35 |
V2M |
BIOT ATHLETIQUE CLUB |
M |
|
0 |
665 |
BOUDENOT Patrick |
9h24'42 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
666 |
HELLEGOUARCH Bruno |
9h24'54 |
V1M |
Endurance Loisir Plouay |
M |
|
0 |
667 |
ROCHE Stephane |
9h24'58 |
V1M |
Coureur D'extreme |
M |
|
0 |
668 |
WUNSCH Aline |
9h25'04 |
SEF |
Foulee Renanaise |
F |
|
0 |
669 |
CHICOT Norbert |
9h25'07 |
V3M |
Olympique Darn??tal |
M |
|
0 |
670 |
CHIRON Cyril |
9h25'10 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
671 |
ROBIN Nicolas |
9h25'17 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
672 |
CALLEC Patrick |
9h27'19 |
V1M |
Ultrafondus |
M |
|
0 |
673 |
FERRON Laurence |
9h28'50 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
674 |
ALLAIRE Paul |
9h28'51 |
V2M |
Alro Trail |
M |
|
0 |
675 |
DAUDET Dominique |
9h31'10 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
676 |
PITON Jean yves |
9h31'27 |
V2M |
RAID GOLFE DU MORBIHAN |
M |
|
0 |
677 |
BAILLY Patrice |
9h35'28 |
V1M |
Ua Chateaubourg |
M |
|
0 |
678 |
PERCHE Hugues |
9h35'31 |
SEM |
Joggers Du Couesnon |
M |
|
0 |