1 |
LE MEUR Xavier |
1h38'02 |
SEM |
Pays De Paimpol Athletism |
M |
|
0 |
2 |
ROUXEL Vincent |
1h41'10 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
3 |
HERISSON Francois |
1h41'18 |
SEM |
As Begard |
M |
|
0 |
4 |
REDON Anthony |
1h43'50 |
SEM |
Team Hdb |
M |
|
0 |
5 |
MEST Thierry |
1h44'05 |
SEM |
Team Hdb |
M |
|
0 |
6 |
NORMAND Stephane |
1h44'53 |
V1M |
Team Opel Endurance Shop |
M |
|
0 |
7 |
MARTEL Philippe |
1h45'39 |
V1M |
Athletic clubs du littora |
M |
|
0 |
8 |
LE BONHOMME Gilles |
1h46'09 |
SEM |
Ua Langueux |
M |
|
0 |
9 |
GUILLERM Yann |
1h47'25 |
SEM |
Asphalte94 |
M |
|
0 |
10 |
MINIER Emilien |
1h47'49 |
SEM |
Saint Brieuc Triathlon |
M |
|
0 |
11 |
MALBEC Thierry |
1h47'55 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
12 |
BLAISE Ludovic |
1h48'15 |
SEM |
Courir A Pleyber |
M |
|
0 |
13 |
GARC0N Stephane |
1h48'17 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
14 |
GUILLOU Quentin |
1h48'18 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
15 |
EXMELIN Antoine |
1h48'26 |
SEM |
Rennes Triathlon |
M |
|
0 |
16 |
CHEVALIER Julien |
1h49'12 |
SEM |
24 Heures Fitness |
M |
|
0 |
17 |
DRIANT Christophe |
1h49'40 |
V1M |
As Pommeret |
M |
|
0 |
18 |
LE GOURRIER Nicolas |
1h49'43 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
19 |
SALAUN David |
1h50'11 |
SEM |
Courir A Chateaulin |
M |
|
0 |
20 |
OLLIVIER Jerome |
1h50'42 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
21 |
COQUILLON Didier |
1h51'03 |
V2M |
S/l Asptt Lannion |
M |
|
0 |
22 |
VIGNAIS Pascal |
1h52'06 |
V1M |
Haute bretagne athletisme |
M |
|
0 |
23 |
FONTENELLE Stephane |
1h52'13 |
VEM |
24 Heures Fitness |
M |
|
0 |
24 |
TOUDIC Gilbert |
1h52'47 |
VEM |
Team Opel Endurance Shop |
M |
|
0 |
25 |
JOLY Arnaud |
1h53'08 |
SEM |
Saint Gregoire Triathlon |
M |
|
0 |
26 |
COMBRET Boris |
1h53'47 |
SEM |
Triathlon Saint Brieuc |
M |
|
0 |
27 |
BOUQUET Frederic |
1h54'47 |
SEM |
Ruz Boutou Plougasnou |
M |
|
0 |
28 |
MAUGUEN David |
1h55'04 |
SEM |
Team Humblez Gaec Habasqu |
M |
|
0 |
29 |
RIVOALLAN David |
1h55'18 |
SEM |
Atletic Jaudy Du Trieux |
M |
|
0 |
30 |
BRIAND Pierre yves |
1h55'25 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
31 |
BUFFET Antoine |
1h55'53 |
SEM |
Asptt Argentan |
M |
|
0 |
32 |
HARCHE Lionel |
1h56'01 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
33 |
VEILLON Nicolas |
1h56'07 |
V1M |
S/l Ac Haute Vilaine |
M |
|
0 |
34 |
MANCEAU Nicolas |
1h56'08 |
SEM |
Course Nature A Laignelet |
M |
|
0 |
35 |
BADIER Emmanuel |
1h56'10 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
36 |
PRIGENT Julien |
1h56'37 |
SEM |
Trail Le Foeil |
M |
|
0 |
37 |
HULIN Nicolas |
1h57'07 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
38 |
PENNUEN Nicolas |
1h57'20 |
SEM |
Triathlon Atlantique Carq |
M |
|
0 |
39 |
LE COZ Frederic |
1h57'28 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
40 |
LE CARDUNER Daniel |
1h57'32 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
41 |
PONCET Emmanuel |
1h57'33 |
V1M |
Le Rheu Jogging |
M |
|
0 |
42 |
LAMANDE William |
1h57'35 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
43 |
BREHIER Pierre hugues |
1h57'35 |
SEM |
Asmr Triathlon |
M |
|
0 |
44 |
FLOCH Yannick |
1h58'21 |
VEM |
Endurance Shop Brest |
M |
|
0 |
45 |
BASTIANEL Fabrice |
1h58'23 |
V1M |
Esprit Trail Anjou |
M |
|
0 |
46 |
RIOU Steve |
1h58'51 |
V1M |
Rance Jogging |
M |
|
0 |
47 |
GOC Samuel |
1h59'07 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
48 |
FEVRIER Herve |
1h59'25 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
49 |
TULANE Sylvain |
1h59'25 |
SEM |
Rennes Triathlon |
M |
|
0 |
50 |
LE CHANU Jean noel |
1h59'42 |
VEM |
Trail Le Foeil |
M |
|
0 |
51 |
CHOUIN Bertrand |
1h59'57 |
SEM |
Rance Jogging |
M |
|
0 |
52 |
RICHARD Joel |
2h00'02 |
SEM |
Team Hdb |
M |
|
0 |
53 |
LE DAUPHIN Ugo |
2h00'03 |
SEM |
As Treguier |
M |
|
0 |
54 |
GUILLOU Jean marie |
2h00'19 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
55 |
LE SOLLIEC Yann |
2h00'27 |
SEM |
Plogastrail |
M |
|
0 |
56 |
ETIENVRE Matthieu |
2h00'33 |
SEM |
Tc Val |
M |
|
0 |
57 |
HEUZE Mickael |
2h00'41 |
SEM |
Rance Jogging |
M |
|
0 |
58 |
ROQUEPLAN Benjamin |
2h00'42 |
SEM |
Csjb Angers |
M |
|
0 |
59 |
VEILLON Philippe |
2h00'43 |
V1M |
Ouest Athletisme 35 |
M |
|
0 |
60 |
MARTIN Arnaud |
2h00'43 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
61 |
ANDRIEUX Aymeric |
2h00'47 |
SEM |
Courir A Dol |
M |
|
0 |
62 |
MAILLARD Herve |
2h01'01 |
VEM |
Courir A Dol |
M |
|
0 |
63 |
EVRARD Simon |
2h01'39 |
SEM |
Courir Avec |
M |
|
0 |
64 |
LORRET Vincent |
2h01'40 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
65 |
ROME Rene xavier |
2h01'57 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
66 |
SOUCHU Claude |
2h01'59 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
67 |
LE RUEN Francois xavier |
2h02'05 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
68 |
DIAS Carlos |
2h02'13 |
VEM |
Team Berci Cotes D Armor |
M |
|
0 |
69 |
ROJON Jean eric |
2h02'19 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
70 |
ROUILLE Thomas |
2h02'28 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
71 |
TARBIS Christine |
2h02'28 |
V1F |
Team Salomon Esprit Trail |
F |
1ere F |
0 |
72 |
MOTEL Eric |
2h02'48 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
73 |
LE BRAS Jean francois |
2h02'51 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
74 |
MARTIN Mickael |
2h03'45 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
75 |
ANNEX Jean luc |
2h03'45 |
V1M |
Ua Canton De Savenay |
M |
|
0 |
76 |
PICROYER Yann |
2h03'55 |
V1M |
Null |
M |
|
0 |
77 |
GLIKPO Matthieu |
2h04'03 |
SEM |
Redeg29 |
M |
|
0 |
78 |
DUGAST Fabrice |
2h04'04 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
79 |
CAILLIBOT Frederic |
2h04'15 |
SEM |
Queven Athletisme |
M |
|
0 |
80 |
NOSLAND Loic |
2h04'15 |
V2M |
Broceliande Aventure35 |
M |
|
0 |
81 |
FARGEAS Stephane |
2h04'31 |
VEM |
Team Opel Endurance Shop |
M |
|
0 |
82 |
LE LAN Frederic |
2h05'29 |
SEM |
Dauphin De L Elorn Lander |
M |
|
0 |
83 |
MICHEL Eric |
2h05'37 |
SEM |
Plougastel Vsn Endurance |
M |
|
0 |
84 |
RABOUAM Dominique |
2h06'00 |
V2M |
Team Ca 22 |
M |
|
0 |
85 |
GUERIN Stephane |
2h06'05 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
86 |
AGAR Florent |
2h06'08 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
87 |
RAOULT Benjamin |
2h06'16 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
88 |
FAIVRE Remi |
2h06'16 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
89 |
NICOL Jean christophe |
2h06'24 |
V1M |
St Baudelle Endurance Loi |
M |
|
0 |
90 |
JOST Arnaud |
2h06'36 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
91 |
GERNIGON Didier |
2h06'38 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
92 |
EDY Julien |
2h07'02 |
SEM |
Team Raidlight |
M |
|
0 |
93 |
MOYOU Gilles |
2h07'06 |
VEM |
Redeg29 |
M |
|
0 |
94 |
LOREAU David |
2h07'11 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
95 |
BAGLAND Claudine |
2h07'11 |
V1F |
Courir A Saint Gervais |
F |
2eme F |
0 |
96 |
SIBIRIL Gilbert |
2h07'14 |
V1M |
Redeg 29 Plourin Les Morl |
M |
|
0 |
97 |
LE LEVIER Thierry |
2h07'18 |
V1M |
Granit Running 22 |
M |
|
0 |
98 |
JULIENNE Yannick |
2h07'27 |
V2M |
Racing Club Nantais |
M |
|
0 |
99 |
LE GONIDEC Sophie |
2h07'35 |
SEF |
La Vaillante Saint Brieuc |
F |
3eme F |
0 |
100 |
LE MAOUT Ugo |
2h07'59 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
101 |
SEREY Arnaud |
2h08'04 |
SEM |
Foulees St Aubinoises |
M |
|
0 |
102 |
LAOT Stephane |
2h08'13 |
SEM |
Team Trail De L Aber Beno |
M |
|
0 |
103 |
BROCHU Benjamin |
2h08'16 |
SEM |
Rance Jogging |
M |
|
0 |
104 |
TIREL Sebastien |
2h08'19 |
SEM |
Triathlon Guingamp |
M |
|
0 |
105 |
BOUGEARD Pascal |
2h08'24 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
106 |
REHEL Samuel |
2h08'32 |
SEM |
Usc Tri |
M |
|
0 |
107 |
GICQUEL Boris |
2h08'37 |
SEM |
Saint Brieuc Triathlon |
M |
|
0 |
108 |
PELLAN Yannick |
2h08'45 |
VEM |
Team Tsa |
M |
|
0 |
109 |
HENRI Cedric |
2h08'45 |
VEM |
Team Tsa |
M |
|
0 |
110 |
JAN Stephane |
2h08'51 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
111 |
GUILLERME Yves marie |
2h08'52 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
112 |
GAVOU Herve |
2h08'57 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
113 |
MORVAN Ronan |
2h08'57 |
VEM |
Gwenn Ha Du Pluned Pluzun |
M |
|
0 |
114 |
GUEGUEN Philippe |
2h08'58 |
VEM |
Trail Le Foeil |
M |
|
0 |
115 |
MARTEL Thierry |
2h09'00 |
VEM |
Courir A Dol |
M |
|
0 |
116 |
PERETON Emile |
2h09'01 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
117 |
VAN KRIEKINGE Hughes |
2h09'07 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
118 |
CHERON Sebastien |
2h09'07 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
119 |
LE CHER Frederic |
2h09'14 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
120 |
LEMARCHAND Yann |
2h09'14 |
V1M |
Redeg 29 Plourin Les Morl |
M |
|
0 |
121 |
CHEVRETTE Remy |
2h09'30 |
V2M |
Acigne jogging |
M |
|
0 |
122 |
THORAVAL Philippe |
2h09'31 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
123 |
FLEURY Stephane |
2h09'37 |
SEM |
Couriradol |
M |
|
0 |
124 |
PURON Yohann |
2h09'38 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
125 |
INSLER Romain |
2h09'55 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
126 |
BARTHELEMY Jean |
2h10'01 |
VEM |
Asptt Argentan |
M |
|
0 |
127 |
ALBAR Jean bernard |
2h10'07 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
128 |
MOREL Olivier |
2h10'21 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
129 |
KERBIRIOIU David |
2h10'26 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
130 |
FROMENTIN Nicolas |
2h10'45 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
131 |
AUDO Aymeric |
2h10'50 |
SEM |
Team Raidlight |
M |
|
0 |
132 |
GALLOU Sophie |
2h11'01 |
SEF |
Endurance Shop Saint Brie |
F |
4eme feminine |
0 |
133 |
AMELOT Stephane |
2h11'02 |
VEM |
Athletic Baie Des Ebihens |
M |
|
0 |
134 |
MANDEREAU Philippe |
2h11'12 |
V2M |
S/l As Marolles |
M |
|
0 |
135 |
GARDAN Didier |
2h11'21 |
V1M |
Happy_team |
M |
|
0 |
136 |
MERRER Christophe |
2h11'24 |
V1M |
Us Liffre |
M |
|
0 |
137 |
MIGNON Jeremy |
2h11'25 |
SEM |
Tac Carquefou |
M |
|
0 |
138 |
LE ROUX Jean philippe |
2h11'25 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
139 |
RAOULT Pierrick |
2h11'35 |
V2M |
Entre Dunes Et Bouchots |
M |
|
0 |
140 |
COEFF Jean claude |
2h11'35 |
V2M |
Team Running Conseil Bres |
M |
|
0 |
141 |
MARTIN Stephanie |
2h11'36 |
SEF |
- |
F |
5eme feminine |
0 |
142 |
LAHAY Benjamin |
2h11'37 |
SEM |
Endurance Shop Lannion |
M |
|
0 |
143 |
HAMON Stephane |
2h11'40 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
144 |
RUAULT Patrice |
2h11'43 |
SEM |
Team Opel Endurance Shop |
M |
|
0 |
145 |
PLANTE Antoine |
2h11'51 |
SEM |
Guerledan Aventures |
M |
|
0 |
146 |
FRESNEL Charles |
2h11'55 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
147 |
LE BEC Patrice |
2h11'55 |
SEM |
S/l Ac Cesson |
M |
|
0 |
148 |
QUETTIER Christophe |
2h11'56 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
149 |
ARHAN Mickael |
2h11'58 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
150 |
TOANEN Denis |
2h11'59 |
VEM |
Brest Goelopeurs |
M |
|
0 |
151 |
GUILLEMOT Frederic |
2h12'11 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
152 |
CHANUSSOT Eric |
2h12'19 |
VEM |
Saint Brieuc Triathlon |
M |
|
0 |
153 |
BILLON GALLAND Thierry |
2h12'38 |
VEM |
Rance Jogging |
M |
|
0 |
154 |
STERVINOU Nicolas |
2h12'58 |
SEM |
Snls44 |
M |
|
0 |
155 |
ZUNDEL Solenne |
2h13'06 |
SEF |
Team Sport 2000 |
F |
|
0 |
156 |
POIRIER Jean francois |
2h13'07 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
157 |
LORGERE Jean claude |
2h13'08 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
158 |
DE ARAUJO Amaury |
2h13'08 |
VEM |
Trail Le Foeil |
M |
|
0 |
159 |
DURAND Williams |
2h13'09 |
SEM |
T3team |
M |
|
0 |
160 |
LEPETIT Bruno |
2h13'12 |
SEM |
Us Liffre |
M |
|
0 |
161 |
COJEAN Dominique |
2h13'12 |
V1M |
S/l E. De Chartres De Bre |
M |
|
0 |
162 |
MAHE Michel |
2h13'15 |
V3M |
Team Berci Cotes D Armor |
M |
|
0 |
163 |
DAOULAS Michel |
2h13'16 |
VEM |
Team Berci Cotes D Armor |
M |
|
0 |
164 |
CARRE Claude |
2h13'22 |
VEM |
Courir A Dol |
M |
|
0 |
165 |
LEMONNIER Samuel |
2h13'32 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
166 |
RENAULT Fabrice |
2h13'49 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
167 |
BE Jocelyn |
2h13'52 |
V1M |
Evma |
M |
|
0 |
168 |
DODE Denis |
2h13'54 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
169 |
LE GOFF Xavier |
2h13'56 |
V2M |
Ea Pays De Broceliande |
M |
|
0 |
170 |
LESVEN Erwan |
2h13'58 |
SEM |
Team Tsa Raidlight |
M |
|
0 |
171 |
PORCHER Arnaud |
2h14'00 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
172 |
JOUANY Anthony |
2h14'06 |
SEM |
S/l Asptt Lannion |
M |
|
0 |
173 |
SARRAZIN CAILLET Didier |
2h14'12 |
V2M |
Courir A Saint Gervais |
M |
|
0 |
174 |
DERRIEN Guillaume |
2h14'20 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
175 |
MARZIN David |
2h14'20 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
176 |
GAILLARD Michel |
2h14'32 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
177 |
GUENNOC Xavier |
2h14'34 |
SEM |
Tout Seul Dans La Pampa |
M |
|
0 |
178 |
HINAULT Thomas |
2h14'37 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
179 |
DERRIEN Xavier |
2h14'40 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
180 |
LEPORT Solenne |
2h14'43 |
SEF |
Rance Jogging |
F |
|
0 |
181 |
PERRAULT Philippe |
2h14'44 |
V1M |
Le Mans A 72 |
M |
|
0 |
182 |
CADIOU Ronan |
2h14'45 |
SEM |
Courir A Morlaix |
M |
|
0 |
183 |
DUCRUIX Cedric |
2h14'48 |
V1M |
S/l E. De Chartres De Bre |
M |
|
0 |
184 |
FERRE Jean paul |
2h14'51 |
V2M |
Useab |
M |
|
0 |
185 |
LE YAOUANC Yohann |
2h14'55 |
SEM |
S/l Uaca Saint Brieuc |
M |
|
0 |
186 |
OLLIVIER Gwenael |
2h15'01 |
SEM |
Courir A Plaine Haute |
M |
|
0 |
187 |
BOISARD Jean christophe |
2h15'19 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
188 |
RIVOALLAN Denis |
2h15'25 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
189 |
LOQUET Philippe |
2h15'28 |
V1M |
Ua Canton De Savenay |
M |
|
0 |
190 |
MULLER Fabien |
2h15'28 |
SEM |
Ua Canton De Savenay |
M |
|
0 |
191 |
PIESSET Severine |
2h15'37 |
SEF |
Team Wcr |
F |
|
0 |
192 |
BOUVIER Daniel |
2h15'46 |
VEM |
Pas Presses |
M |
|
0 |
193 |
LE ROUX Jerome |
2h15'56 |
VEM |
Esprittrailanjou |
M |
|
0 |
194 |
HOCHART Eric |
2h16'00 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
195 |
LE GUESCLOU Erwann |
2h16'03 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
196 |
POULAIN St |
2h16'03 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
197 |
VOISINE Emmanuel |
2h16'04 |
SEM |
Team Ca 22 |
M |
|
0 |
198 |
FONTENEAU Mickael |
2h16'16 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
199 |
GAUDIN Stephane |
2h16'17 |
V1M |
Macadam Ploufragan |
M |
|
0 |
200 |
VISSET Jean michel |
2h16'18 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
201 |
LABBE Yvon |
2h16'22 |
VEM |
Pb Spezet |
M |
|
0 |
202 |
LE BRIAND Mathieu |
2h16'23 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
203 |
GARANCHER Jean marie |
2h16'27 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
204 |
UGUEN Jean pierre |
2h16'32 |
VEM |
Plouider Sports Nature |
M |
|
0 |
205 |
LEGALLAIS Aurelie |
2h16'37 |
SEF |
Vaillante St Brieuc |
F |
|
0 |
206 |
GAUTIER Mikael |
2h16'38 |
VEM |
Coureur De L Isle |
M |
|
0 |
207 |
FRELAU Guy |
2h16'38 |
V2M |
Athletic Pont rean |
M |
|
0 |
208 |
LE NOAN Yoann |
2h16'45 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
209 |
GAUTHE Jean claude |
2h16'49 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
210 |
JEZEGOU Mickael |
2h16'49 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
211 |
LE MAOUT Bernard |
2h17'01 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
212 |
PERROT Gregory |
2h17'14 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
213 |
ALGER Fred |
2h17'19 |
V3M |
Pacmac |
M |
|
0 |
214 |
LEDEUC Gautier |
2h17'22 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
215 |
ROUSSIN Marc |
2h17'22 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
216 |
LEROY Jerome |
2h17'32 |
SEM |
Happy_team |
M |
|
0 |
217 |
LE ROUX David |
2h17'39 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
218 |
GUYOT Vincent |
2h17'40 |
SEM |
S/l Ac Haute Vilaine |
M |
|
0 |
219 |
LE NET Frederic |
2h17'42 |
V2M |
Rance Jogging |
M |
|
0 |
220 |
VAUCHEL Timothee |
2h17'49 |
JUM |
Gally athletic club |
M |
|
0 |
221 |
LANNOU Didier |
2h18'01 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
222 |
GAREL LE DYLIO Franck |
2h18'10 |
SEM |
Asptt Argentan |
M |
|
0 |
223 |
GAUDREL Jean marc |
2h18'16 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
224 |
PAPAIL Yves |
2h18'20 |
VEM |
Ecbt |
M |
|
0 |
225 |
JOLY Anthony |
2h18'24 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
226 |
GONIDEC Olivier |
2h18'34 |
VEM |
Tsa |
M |
|
0 |
227 |
CONNAN Jean pierre |
2h18'41 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
228 |
SOLAMI Marzouk |
2h18'51 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
229 |
TELLIER Pascal |
2h18'52 |
V1M |
Sc Abbeville |
M |
|
0 |
230 |
LEBRETON Virginie |
2h18'56 |
SEF |
Esprit Trail Anjou |
F |
|
0 |
231 |
LE LAOUENAN Dominique |
2h18'57 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
232 |
MURRY David |
2h19'00 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
233 |
METAYER Regis |
2h19'02 |
VEM |
St Brieuc Triathlon |
M |
|
0 |
234 |
JACQ Mathieu |
2h19'08 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
235 |
BERTHET Cyrille |
2h19'09 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
236 |
LE GUEVEL Bruno |
2h19'13 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
237 |
GEFFROY Jacques |
2h19'17 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
238 |
COURCIER Philippe |
2h19'24 |
VEM |
Le Rheu Jogging |
M |
|
0 |
239 |
MEGRET Patrick |
2h19'27 |
VEM |
Team Ca 22 |
M |
|
0 |
240 |
RAULT Pascal |
2h19'30 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
241 |
BERTHELOT Alain |
2h19'34 |
V2M |
As Romille |
M |
|
0 |
242 |
QUERO Anthony |
2h20'01 |
SEM |
Team Hdb |
M |
|
0 |
243 |
GUERER William |
2h20'01 |
SEM |
Plougastel Vsn Endurance |
M |
|
0 |
244 |
LE BASTARD Sandra |
2h20'07 |
SEF |
Sports Et Loisirs Environ |
F |
|
0 |
245 |
LE MERCIER Sebastien |
2h20'12 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
246 |
NICOLAS Julien |
2h20'13 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
247 |
MUTRICY Thomas |
2h20'14 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
248 |
MIRAN Patrick |
2h20'15 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
249 |
LE FEVRE Laurent |
2h20'23 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
250 |
LE FIBLEC Laurent |
2h20'34 |
V1M |
Redeg 29 |
M |
|
0 |
251 |
METAIREAU Patrick |
2h20'49 |
V2M |
S/l As Marolles |
M |
|
0 |
252 |
LE BORGNE JEGU Manuella |
2h21'04 |
SEF |
La Vaillante St Brieuc |
F |
|
0 |
253 |
GAUVEN Pascal |
2h21'14 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
254 |
PAPAIL Frederic |
2h21'22 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
255 |
LE BIVIC Patrick |
2h21'23 |
V2M |
Courir A Tregastel |
M |
|
0 |
256 |
LE ROUX Benedicte |
2h21'23 |
SEF |
Brest Galopeurs |
F |
|
0 |
257 |
ETSANS Nicolas |
2h21'24 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
258 |
CAILLIBOT Christelle |
2h21'38 |
SEF |
Queven Athletisme |
F |
|
0 |
259 |
POISSON Jerome |
2h21'47 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
260 |
ANTOINE Corinne |
2h21'55 |
V2F |
Mat 72 |
F |
|
0 |
261 |
BROCHET Sylvie |
2h22'01 |
SEF |
Team Ca 22 |
F |
|
0 |
262 |
BESSINE Eric |
2h22'02 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
263 |
LOSTEC Sylvain |
2h22'06 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
264 |
TATARD Yohann |
2h22'16 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
265 |
CHATRY Sebastien |
2h22'22 |
VEM |
Team Tsa |
M |
|
0 |
266 |
LANGLAIS Lionel |
2h22'22 |
V1M |
Le Mans A 72 |
M |
|
0 |
267 |
HULIN Henri |
2h22'25 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
268 |
FAIRIER Stephane |
2h22'28 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
269 |
LE FEUVRE Eric |
2h22'32 |
VEM |
Macadam Ploufragan |
M |
|
0 |
270 |
DUFAYET Eric |
2h22'34 |
V1M |
S/l Ac Cesson |
M |
|
0 |
271 |
PELLE Delphine |
2h22'39 |
VEF |
As Romille |
F |
|
0 |
272 |
GERONIMI Stephane |
2h22'56 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
273 |
ABGUILLERM Thierry |
2h23'00 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
274 |
MONTAGNON Edouard |
2h23'04 |
SEM |
Le Rheu |
M |
|
0 |
275 |
JOUANNY Sebastien |
2h23'12 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
276 |
GAC Dominique |
2h23'22 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
277 |
THIEFFIN Jean louis |
2h23'38 |
VEM |
Team F |
M |
|
0 |
278 |
NIVET Stephane |
2h23'40 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
279 |
DELORD Eric |
2h23'41 |
VEM |
Pac Mac 29280 Plouzane |
M |
|
0 |
280 |
LE BRIS Servanne |
2h23'41 |
V1F |
S/l Eaa Guigamp |
F |
|
0 |
281 |
FRETIGNE Stephane |
2h23'46 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
282 |
LE GALL Laurent |
2h24'07 |
SEM |
Dinard Jogging |
M |
|
0 |
283 |
PIEL Christophe |
2h24'19 |
SEM |
Us Liffre |
M |
|
0 |
284 |
LE GOFF Frederic |
2h24'19 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
285 |
LE GOFF Ludovic |
2h24'23 |
V1M |
Cote De Jade Athletic Clu |
M |
|
0 |
286 |
LE SEIGLE Cedric |
2h24'26 |
SEM |
Ua Canton De Savenay |
M |
|
0 |
287 |
HOHENSTEIN Veronique |
2h24'38 |
SEF |
Ua Canton De Savenay |
F |
|
0 |
288 |
BUCHARD Olivier |
2h24'46 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
289 |
LE VERGE Rachel |
2h24'56 |
VEF |
- |
F |
|
0 |
290 |
CONAN Gildas |
2h24'59 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
291 |
ROUSSARIE Laurent |
2h24'59 |
VEM |
Rederien Plouber |
M |
|
0 |
292 |
ABRIC Herve |
2h25'01 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
293 |
LE ROUX FLAGEUL Mickael |
2h25'02 |
SEM |
Adn |
M |
|
0 |
294 |
ARTHUR Vincent |
2h25'02 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
295 |
GUILLOU Bastien |
2h25'11 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
296 |
LE POTTIER Arnaud |
2h25'13 |
VEM |
Team Stalaven |
M |
|
0 |
297 |
RENAULT Patricia |
2h25'27 |
V1F |
Rance Jogging |
F |
|
0 |
298 |
TANGUY Luc |
2h25'27 |
V1M |
Rance Jogging |
M |
|
0 |
299 |
GOBILLOT Eric |
2h25'27 |
V2M |
Courir A Saint Gervais |
M |
|
0 |
300 |
COYAC Laurent |
2h25'27 |
SEM |
Rance Jogging |
M |
|
0 |
301 |
TOHIER Morgan |
2h25'28 |
V1M |
Cjf Saint Malo |
M |
|
0 |
302 |
ETRONNIER Yohann |
2h25'30 |
V1M |
Us Liffre |
M |
|
0 |
303 |
KHALIFA Nicolas |
2h25'31 |
SEM |
Ruz Boutou |
M |
|
0 |
304 |
MARC Henrick |
2h25'38 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
305 |
ROUXEL Alexandre |
2h25'45 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
306 |
COUPPEY Marc |
2h25'52 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
307 |
TROEL Erwan |
2h25'59 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
308 |
JEGO Yves christophe |
2h26'00 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
309 |
AUREAL Eric |
2h26'02 |
VEM |
Trail Le Foeil |
M |
|
0 |
310 |
HERVE Guillaume |
2h26'09 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
311 |
LERAY Frederic |
2h26'12 |
SEM |
Casf Sagem |
M |
|
0 |
312 |
THOMAS Michel |
2h26'13 |
VEF |
- |
F |
|
0 |
313 |
JOUBERT Alexandre |
2h26'27 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
314 |
MADEC Ronan |
2h26'29 |
SEM |
Endurance72 Triathlon |
M |
|
0 |
315 |
MELLET Marc |
2h26'48 |
VEM |
Les Semelles Du Vent |
M |
|
0 |
316 |
HERY Rene |
2h26'57 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
317 |
HELLIO Samuel |
2h26'58 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
318 |
GOURIO Stephane |
2h26'59 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
319 |
ROBINAULT Sebastien |
2h27'03 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
320 |
PEYGOURDI Laurent |
2h27'08 |
V1M |
Triathlon Atlantique Carq |
M |
|
0 |
321 |
DANO Vincent |
2h27'15 |
SEM |
Courir A Kerhuon |
M |
|
0 |
322 |
LE DOUJET Regis |
2h27'18 |
V1M |
Un Horizon D Espoir |
M |
|
0 |
323 |
JOSSE David |
2h27'21 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
324 |
MALARGE Maelle |
2h27'25 |
SEF |
Coureurs De K Isle |
F |
|
0 |
325 |
MOKHTARI Mehdi |
2h27'30 |
SEM |
Free runners le club |
M |
|
0 |
326 |
GUEUTIER William |
2h27'36 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
327 |
VEZIN Gilles |
2h27'39 |
V2M |
S/l As Marolles |
M |
|
0 |
328 |
WINISDOERFFER Valery |
2h27'49 |
VEM |
Les Pieds Nikes |
M |
|
0 |
329 |
JOSSIN Pascal |
2h27'50 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
330 |
GUERIN Fabrice |
2h27'52 |
V1M |
Ua Canton De Savenay |
M |
|
0 |
331 |
GUEZOU Michel |
2h27'53 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
332 |
LE GAC Pierre yves |
2h27'54 |
VEM |
Brest Goelopeurs |
M |
|
0 |
333 |
LE CHAMPION Ludovic |
2h27'55 |
VEM |
Intrepides Des Rosaires |
M |
|
0 |
334 |
LE FEVRE Georges |
2h27'57 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
335 |
GAPAIS Jean charles |
2h28'04 |
V1M |
Team Ca |
M |
|
0 |
336 |
JAFFRELOT Sandrine |
2h28'08 |
SEF |
Team Opel Endurance Shop |
F |
|
0 |
337 |
STENTZEL Johnny |
2h28'09 |
SEM |
Team Opel Endurance Shop |
M |
|
0 |
338 |
COULON Marc |
2h28'09 |
VEM |
Team Opel Endurance Shop |
M |
|
0 |
339 |
LEMASSON Rodolphe |
2h28'11 |
V1M |
Team Ca 22 |
M |
|
0 |
340 |
LEGOUABLE Rodolphe |
2h28'17 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
341 |
BOURDE Sylvain |
2h28'20 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
342 |
AUFFRET Gaetan |
2h28'21 |
SEM |
Rederien Ploubezre |
M |
|
0 |
343 |
MORICE Jean marie |
2h28'30 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
344 |
LE TONQUEZE Damien |
2h28'36 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
345 |
HEZEAU Nicolas |
2h28'36 |
SEM |
Gdm Saint James |
M |
|
0 |
346 |
LE NOGUILLARD Mael |
2h28'42 |
SEM |
Sifflard Sifflard Krafs |
M |
|
0 |
347 |
PERON Solene |
2h28'43 |
SEF |
Team Opel Endurance Shop |
F |
|
0 |
348 |
BENOITON Pierre |
2h29'01 |
V1M |
As Timac / Cjf Saint Malo |
M |
|
0 |
349 |
LE COZ Estelle |
2h29'03 |
SEF |
Cs Korrigans De Lesneven |
F |
|
0 |
350 |
MERHAND Yvonnick |
2h29'10 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
351 |
HELLIO Severine |
2h29'11 |
SEF |
T3team |
F |
|
0 |
352 |
LOYER Guenole |
2h29'14 |
SEM |
Ac Panvenan |
M |
|
0 |
353 |
TREUSSARD Bernadette |
2h29'23 |
V2F |
Rance Jogging |
F |
|
0 |
354 |
SCREVE Michelle |
2h29'25 |
VEF |
- |
F |
|
0 |
355 |
BELLOIR Philippe |
2h29'40 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
356 |
LERBET Valentin |
2h29'45 |
ESM |
- |
M |
|
0 |
357 |
LANDIER Yannick |
2h29'46 |
VEM |
Team Ca 22 |
M |
|
0 |
358 |
GIQUEL Aurelien |
2h29'47 |
SEM |
Athletic Baie Des Ebihens |
M |
|
0 |
359 |
BERMAN Agathe |
2h29'57 |
SEF |
X Trem Running Trail |
F |
|
0 |
360 |
LE DALL Christophe |
2h29'58 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
361 |
BOYER Laurent |
2h30'07 |
V1M |
Ua Canton De Savenay |
M |
|
0 |
362 |
AMIGOU Jean philippe |
2h30'10 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
363 |
MATHIOT Emilien |
2h30'15 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
364 |
RUAULT Jean yves |
2h30'27 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
365 |
JOLY Erwan |
2h30'40 |
VEM |
Team Wcr |
M |
|
0 |
366 |
GIRARD Christophe |
2h30'43 |
VEM |
Rance Jogging |
M |
|
0 |
367 |
CHEVER Pierre |
2h30'50 |
SEM |
Les Coureurs De L Isle |
M |
|
0 |
368 |
LE COEUR Fabien |
2h31'00 |
SEM |
Oxygene Plouneventer |
M |
|
0 |
369 |
HOHENSTEIN Hermann |
2h31'02 |
V1M |
Ua Canton De Savenay |
M |
|
0 |
370 |
ROUX Erwan |
2h31'03 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
371 |
LE BUHAN Denis |
2h31'09 |
VEM |
Coureurs De L Ic Pordic |
M |
|
0 |
372 |
BIZEUL Jean charles |
2h31'16 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
373 |
JEGU Philippe |
2h31'19 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
374 |
MORIN Jean luc |
2h31'20 |
V1M |
S/l E. De Chartres De Bre |
M |
|
0 |
375 |
GUITTARD Samuel |
2h31'28 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
376 |
VILLALON Francois |
2h31'30 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
377 |
CRETON Yoann |
2h31'30 |
SEM |
Team Ca 22 |
M |
|
0 |
378 |
HALLOUX Erwan |
2h31'30 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
379 |
BRIAND Pascal |
2h31'31 |
VEM |
Rance Jogging |
M |
|
0 |
380 |
PORTIER Pascal |
2h31'36 |
VEM |
Pac Mac |
M |
|
0 |
381 |
ENGELS Benoit |
2h31'36 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
382 |
BOIS Michael |
2h31'37 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
383 |
TREGUIER Christian |
2h31'39 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
384 |
LE PODER Yves |
2h31'40 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
385 |
GOUINEAU Thierry |
2h31'41 |
VEM |
Crazys Runners |
M |
|
0 |
386 |
ROUAUD Jean francois |
2h31'48 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
387 |
RENAULT Thierry |
2h31'50 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
388 |
DELAROCHE Marie paule |
2h31'52 |
VEF |
- |
F |
|
0 |
389 |
DUIGOU Christian |
2h31'53 |
V1M |
Team Ca |
M |
|
0 |
390 |
LECOLLINET Max |
2h31'53 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
391 |
TRAVER Luc |
2h31'54 |
V2M |
Granit Running 22 |
M |
|
0 |
392 |
GRASLAND Thierry |
2h31'54 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
393 |
MASSON Laurent |
2h31'59 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
394 |
GICQUEL Erwan |
2h32'13 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
395 |
JUHEL Jerome |
2h32'14 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
396 |
DAHERON Cathy |
2h32'16 |
SEF |
Ua Canton De Savenay |
F |
|
0 |
397 |
RIBAULT Yannick |
2h32'38 |
V1M |
Csa Etrs |
M |
|
0 |
398 |
DAUDET Dominique |
2h32'41 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
399 |
CARDINAL Thibault |
2h32'49 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
400 |
HEYDON Veronique |
2h32'53 |
V2F |
Redeg E Plougastell |
F |
|
0 |
401 |
GUILLOUX Cyrille |
2h32'55 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
402 |
JOBARD Eric |
2h32'55 |
VEM |
La Vaillante |
M |
|
0 |
403 |
BASTIEN Didier |
2h32'59 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
404 |
BUCHART Nicolas |
2h33'25 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
405 |
LE COZ Simon |
2h33'25 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
406 |
BOURGES Isabelle |
2h33'27 |
V1F |
S/l Eaa Guigamp |
F |
|
0 |
407 |
ROUZIC Yvon |
2h33'28 |
SEM |
Armorgreen |
M |
|
0 |
408 |
DUPUIS Cyril |
2h33'35 |
VEM |
Redeg 29 |
M |
|
0 |
409 |
LE FORICHER Marion |
2h33'38 |
ESF |
- |
F |
|
0 |
410 |
BARBREAU Francois |
2h33'40 |
V3M |
Sc Abbeville |
M |
|
0 |
411 |
COULON Bruno |
2h33'43 |
V2M |
Sc Abbeville |
M |
|
0 |
412 |
LE TRAON Loic |
2h33'46 |
V2M |
Courir Cesson Vert Saint |
M |
|
0 |
413 |
FRANCHET Christelle |
2h33'46 |
V1F |
Ua Canton De Savenay |
F |
|
0 |
414 |
ROGER Laurent |
2h33'47 |
V2M |
Ua Canton De Savenay |
M |
|
0 |
415 |
BROUWEZ Xavier |
2h33'49 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
416 |
LELIEVRE Franck |
2h33'53 |
V1M |
Al porterie ac |
M |
|
0 |
417 |
TULOUP Samuel |
2h34'02 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
418 |
NICOLAS Yves |
2h34'09 |
V1M |
S/l Eaa Guigamp |
M |
|
0 |
419 |
JAECKERT Frederic |
2h34'12 |
V1M |
Veron Triathlon |
M |
|
0 |
420 |
HERAUVILLE Nicolas |
2h34'14 |
ESM |
Courir C Le Pied |
M |
|
0 |
421 |
COSNARD Herve |
2h34'15 |
V1M |
Ua des cotes d'armor |
M |
|
0 |
422 |
PELLEGRINI Franck |
2h34'16 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
423 |
VIDAMANT Sebastien |
2h34'17 |
VEM |
Courir C Est Le Pied |
M |
|
0 |
424 |
THOMAS Jerome |
2h34'17 |
SEM |
Association Des Loisirs D |
M |
|
0 |
425 |
BRANELLEC Sebastien |
2h34'18 |
VEM |
Plouider Sports Nature |
M |
|
0 |
426 |
LUCAS Frederic |
2h34'25 |
V1M |
Triathlon Atlantique Carq |
M |
|
0 |
427 |
RESLINGER Johnny |
2h34'28 |
V2M |
Courir A Saint Gervais |
M |
|
0 |
428 |
GARCIA Javier |
2h34'30 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
429 |
LANCIGU Maxime |
2h34'37 |
SEM |
Ruz Boutous Plougasnou |
M |
|
0 |
430 |
CHAPPAL Christophe |
2h34'41 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
431 |
CLEMENT Arnaud |
2h34'42 |
VEM |
Team Ca 22 |
M |
|
0 |
432 |
AMOSSE Dominique |
2h34'53 |
V2M |
Entente Sevre |
M |
|
0 |
433 |
BLONDEAU Marie claude |
2h34'55 |
V2F |
Le Mans A 72 |
F |
|
0 |
434 |
SAUDUBRAY Linda |
2h34'55 |
V1F |
Le Mans A 72 |
F |
|
0 |
435 |
ESNOULT Eric |
2h34'55 |
V2M |
Le Mans A 72 |
M |
|
0 |
436 |
MORIN Agnes |
2h35'04 |
VEF |
Triathlon Atlantique Carq |
F |
|
0 |
437 |
VERREY Dominique |
2h35'09 |
VEM |
Courir A Chantepie |
M |
|
0 |
438 |
GAUFFRE Olivier |
2h35'11 |
V1M |
Us St Berthevin |
M |
|
0 |
439 |
SAGORY Steven |
2h35'13 |
V1M |
As Pommeret |
M |
|
0 |
440 |
HABASQUE Claude |
2h35'19 |
VEM |
Team Habasque Helibert |
M |
|
0 |
441 |
RIOU Mikael |
2h 35' 24 |
VEM |
Breizh Sport Aventure |
M |
|
0 |
442 |
MAZIER Alain |
2h35'35 |
V1M |
Gdm Saint James |
M |
|
0 |
443 |
DANIAU Pascal |
2h35'45 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
444 |
LE LIVEC Sylvain |
2h35'47 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
445 |
JEGU Christophe |
2h35'48 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
446 |
LEPAGE Pierre |
2h35'50 |
V2M |
Broceliande Aventure 35 |
M |
|
0 |
447 |
STENNOU Serge |
2h36'00 |
V3M |
Ouest Athletisme 35 |
M |
|
0 |
448 |
ROLLAND Mathieu |
2h36'01 |
SEM |
Cote De Jade Athletic Clu |
M |
|
0 |
449 |
GICQUAUD Marie |
2h36'09 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
450 |
NICOL Valerie |
2h36'13 |
V1F |
Saint Baudelle Endurance |
F |
|
0 |
451 |
LAGARDE Nadege |
2h36'17 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
452 |
JAMEN Perrine |
2h36'17 |
SEF |
Cap Cintre |
F |
|
0 |
453 |
DERRIEN Yannick |
2h36'18 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
454 |
SERAN Patrick |
2h36'22 |
V2M |
S/l Us St Pierre Des Corp |
M |
|
0 |
455 |
DAUDET Patrick |
2h36'30 |
V1M |
Entente Des Mauges |
M |
|
0 |
456 |
LE GALL Yannick |
2h36'36 |
VEM |
Le Rheu Jogging |
M |
|
0 |
457 |
DOUAUD Eric |
2h36'39 |
V2M |
Ua Canton De Savenay |
M |
|
0 |
458 |
HOUIS Isabelle |
2h36'39 |
V1F |
Ua Canton De Savenay |
F |
|
0 |
459 |
JULOU Guirec |
2h36'46 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
460 |
VIVIER Pascale |
2h36'54 |
VEF |
Team Tsa |
F |
|
0 |
461 |
GAUTIER Bernard |
2h36'58 |
V1M |
Pays de landerneau athlet |
M |
|
0 |
462 |
LE RALL Thierry |
2h36'58 |
V2M |
Les Joggers Du Couesnon |
M |
|
0 |
463 |
MOISAN Patrick |
2h37'07 |
SEM |
Brest Goelopeurs |
M |
|
0 |
464 |
CHAPELAIN Philippe |
2h37'07 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
465 |
PERIGUEUX Kieran |
2h37'12 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
466 |
JOUAN Laurent |
2h37'12 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
467 |
PESTEL Stephane |
2h37'17 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
468 |
NICOLAS Gildas |
2h37'29 |
VEM |
Rederien Plouber |
M |
|
0 |
469 |
GODET Patrick |
2h37'34 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
470 |
BELLEC Michel |
2h37'37 |
VEM |
Coureur De L Isle |
M |
|
0 |
471 |
ROSE Amelie |
2h37'38 |
SEF |
Courir A Dol |
F |
|
0 |
472 |
BOINAUD Laurent |
2h37'44 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
473 |
AUBRY Steven |
2h37'55 |
SEM |
Free Runners Le Club |
M |
|
0 |
474 |
DUPONT Fabien |
2h38'01 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
475 |
COUSSEAU Olivier |
2h38'17 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
476 |
BLANCHARD David |
2h38'22 |
VEM |
Rederien Ploubezre |
M |
|
0 |
477 |
LINTANF Serge |
2h38'23 |
VEM |
La Vallante St Brieuc |
M |
|
0 |
478 |
DAUZOUT Marcel |
2h38'26 |
VEM |
Pac Nac Plouzane |
M |
|
0 |
479 |
LUCAS Frederic |
2h38'40 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
480 |
FEGAR Regis |
2h38'43 |
VEM |
Plouider Sports Nature |
M |
|
0 |
481 |
CHANTEUR Claudine |
2h38'43 |
V1F |
Thiais ac |
F |
|
0 |
482 |
CARADEC Yannick |
2h38'48 |
VEM |
Plouider Sports Nature |
M |
|
0 |
483 |
GOLFIER Veronique |
2h38'49 |
VEF |
- |
F |
|
0 |
484 |
SEBODE Cyrille |
2h38'56 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
485 |
BEAUSSIER Christophe |
2h39'06 |
V1M |
S/l As Marolles |
M |
|
0 |
486 |
PLANTE Pascal |
2h39'07 |
VEM |
Guerledan Aventures |
M |
|
0 |
487 |
NICOLAS Malo |
2h39'14 |
JUM |
- |
M |
|
0 |
488 |
CADIOU Marie gabrielle |
2h39'18 |
VEF |
Courir A Morlaix |
F |
|
0 |
489 |
VIGNAIS Nicolas |
2h39'36 |
SEM |
S/l Ac Cesson |
M |
|
0 |
490 |
LAGRUE Emilie |
2h39'39 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
491 |
COLLET Lionel |
2h39'39 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
492 |
LE SOLLIEC Pascale |
2h39'53 |
SEF |
Plogastrail |
F |
|
0 |
493 |
WEPIERRE Desire |
2h39'58 |
V3M |
Gdm Saint James |
M |
|
0 |
494 |
SOHIER Thierry |
2h40'04 |
V2M |
S/l Cote De Penthievre At |
M |
|
0 |
495 |
DAUGET Yolande |
2h40'05 |
VEF |
Opel Morlaix |
F |
|
0 |
496 |
MACE Jean christophe |
2h40'29 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
497 |
DURAND Bruno |
2h41'09 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
498 |
LE GAL Guillaume |
2h41'19 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
499 |
MOUSSEAUX David |
2h41'25 |
VEM |
La Vaillante |
M |
|
0 |
500 |
MOUSSEAUX Gwenaelle |
2h41'25 |
VEF |
- |
F |
|
0 |
501 |
LABOUROT Pascal |
2h41'25 |
SEM |
Le Rheu Jogging |
M |
|
0 |
502 |
CORDON David |
2h41'44 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
503 |
HOCHET Yoann |
2h41'44 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
504 |
FOLL Sylvain |
2h41'53 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
505 |
GOLIVET Joel |
2h42'02 |
VEM |
Broceliande Aventure |
M |
|
0 |
506 |
CHEVALIER Emmanuel |
2h42'09 |
V1M |
Cap Sanofi Pasteur |
M |
|
0 |
507 |
LEBLANC Julie |
2h42'09 |
SEF |
Cap Sanofi Pasteur |
F |
|
0 |
508 |
LE NAOUR Ronan |
2h42'14 |
SEM |
Coureurs D Extreme |
M |
|
0 |
509 |
BOUVIER Celine |
2h42'21 |
SEF |
Xve athletic club |
F |
|
0 |
510 |
HENRY Francoise |
2h42'28 |
V1F |
As Groupe Sfr |
F |
|
0 |
511 |
OLERON Thierry |
2h42'29 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
512 |
GOMBERT Pascal |
2h42'36 |
VEM |
Broceliande Aventure |
M |
|
0 |
513 |
FRABOULET Laurent |
2h42'41 |
VEM |
Intrepides Des Rosaires |
M |
|
0 |
514 |
FEGER Christian |
2h43'09 |
VEM |
Ac Penvenan |
M |
|
0 |
515 |
LE MEE Jean luc |
2h43'25 |
V1M |
As Pommeret |
M |
|
0 |
516 |
DERENNE Stephanie |
2h43'37 |
V1F |
St Baudelle Endurance Loi |
F |
|
0 |
517 |
LEZAY Olivier |
2h43'46 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
518 |
VOIVENEL Vincent |
2h43'48 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
519 |
GUERINEL Emmanuel |
2h43'56 |
VEM |
Tcval |
M |
|
0 |
520 |
GIRAUDEAU Jean pierre |
2h44'06 |
V3M |
S/l As Marolles |
M |
|
0 |
521 |
RUEDELE Christina (Deu) |
2h44'10 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
522 |
CARPENTIER Jean claude |
2h44'12 |
V4M |
Courir A Saint Gervais |
M |
|
0 |
523 |
LAURENT Yannick |
2h44'15 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
524 |
HUE Patrice |
2h44'32 |
V2M |
Le Havre S Port Athletism |
M |
|
0 |
525 |
LE HOUERFF Yann |
2h44'40 |
SEM |
Granit Running 22 |
M |
|
0 |
526 |
JOSSE Fabienne |
2h44'46 |
VEF |
As Romille |
F |
|
0 |
527 |
DURO Olivier |
2h44'54 |
SEM |
Crazys Runners |
M |
|
0 |
528 |
BOISSIER Frederic |
2h45'21 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
529 |
CABARET Nicolas |
2h45'21 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
530 |
GOUPIL Stephane |
2h45'24 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
531 |
SAJA Jean remy |
2h45'42 |
VEM |
Triathlon Atlantique Carq |
M |
|
0 |
532 |
LE GOFF Philippe |
2h45'45 |
V1M |
Al Carhaix Plouguer |
M |
|
0 |
533 |
PINTE Eric |
2h45'57 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
534 |
ROUSSIN Patrcia |
2h46'28 |
VEF |
Romille |
F |
|
0 |
535 |
ROSCOUET Laurent |
2h46'38 |
VEM |
Team Ca 22 |
M |
|
0 |
536 |
DELSAUT Florence |
2h46'39 |
V1F |
S/l E. De Chartres De Bre |
F |
|
0 |
537 |
RAOUL Stephane |
2h46'42 |
VEM |
Vern Sur Seiche |
M |
|
0 |
538 |
BOIX ARBOS Gemma |
2h47'19 |
SEF |
S/l Uaca Saint Brieuc |
F |
|
0 |
539 |
GREGOIRE Emmanuel |
2h47'23 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
540 |
TATON Pascal |
2h47'34 |
VEM |
Team Tsa Raid Light |
M |
|
0 |
541 |
LE HARDY Yann |
2h47'44 |
SEM |
Footing Apero |
M |
|
0 |
542 |
CORBIN Bernard |
2h47'46 |
VEM |
Corbin |
M |
|
0 |
543 |
HUGUENOT Dominique |
2h47'48 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
544 |
LE FRANC Jacques |
2h47'57 |
VEM |
Courir Avec |
M |
|
0 |
545 |
LE MERRER Valerie |
2h47'57 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
546 |
BOULAIRE Pascal |
2h48'20 |
VEM |
Team Wcr |
M |
|
0 |
547 |
RAULT Thierry |
2h48'24 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
548 |
GOUEDARD Carole |
2h48'24 |
V1F |
Ua Canton De Savenay |
F |
|
0 |
549 |
KERROS Dany |
2h48'35 |
VEF |
Courir A Ploudal |
F |
|
0 |
550 |
FAGON Jacques |
2h48'35 |
VEM |
Courir A Bourg Blanc |
M |
|
0 |
551 |
LE GOFF Patricia |
2h48'39 |
VEF |
- |
F |
|
0 |
552 |
JOUAN Jean francois |
2h48'47 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
553 |
PAPION Francois |
2h48'50 |
V3M |
S/l As Marolles |
M |
|
0 |
554 |
JEANNE Charlotte |
2h48'51 |
SEF |
Nogent Solidarite Triathl |
F |
|
0 |
555 |
BERGOT Stephane |
2h48'55 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
556 |
REMINGOL Fabrice |
2h49'05 |
VEM |
T3team |
M |
|
0 |
557 |
LE MEE Philippe |
2h49'06 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
558 |
ROUAUD Agnes |
2h49'10 |
VEF |
- |
F |
|
0 |
559 |
MICHELET Pascal |
2h49'12 |
V1M |
Echapee Des Fougeretz |
M |
|
0 |
560 |
BORGES Loic |
2h49'30 |
V1M |
As Begard |
M |
|
0 |
561 |
SALIOU Helene |
2h49'34 |
VEF |
- |
F |
|
0 |
562 |
LINTANF Claudine |
2h49'37 |
VEF |
La Vaillante St Brieuc |
F |
|
0 |
563 |
MOEL Stephane |
2h49'53 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
564 |
OLLIVIER Jean marc |
2h50'01 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
565 |
GUERIN Claude |
2h50'09 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
566 |
LE BERRIGAUD Jeanne |
2h50'10 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
567 |
BENECH Caroline |
2h50'10 |
SEF |
Team Trail De L Aber Beno |
F |
|
0 |
568 |
HERVY David |
2h50'30 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
569 |
LEROUX Francois |
2h50'41 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
570 |
NICOLAS Briac |
2h50'43 |
ESM |
- |
M |
|
0 |
571 |
BRUNET Alan |
2h50'53 |
JUM |
Useab |
M |
|
0 |
572 |
CRISTIANO Frederic |
2h50'57 |
SEM |
Free Iron Team |
M |
|
0 |
573 |
LEFEUVRE Martine |
2h51'01 |
V3F |
Gdm Saint James |
F |
|
0 |
574 |
DESBOIS Dominique |
2h51'31 |
V1F |
S/l E. De Chartres De Bre |
F |
|
0 |
575 |
GUICHARD Delphine |
2h51'33 |
SEF |
Xtrem Running Trail |
F |
|
0 |
576 |
RICHARD Olivier |
2h51'41 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
577 |
NISHIFUJI Kazuo (Jpn) |
2h51'50 |
V1M |
S/l E. De Chartres De Bre |
M |
|
0 |
578 |
FLOCH Pascal |
2h51'57 |
V2M |
Olympique Club Cessonnais |
M |
|
0 |
579 |
DOUILLARD Jean yves |
2h51'57 |
VEM |
Saint Gregoire Triathlon |
M |
|
0 |
580 |
BLIARD Jacques |
2h52'08 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
581 |
HAMARD Bettina |
2h52'11 |
SEF |
S/l E. De Chartres De Bre |
F |
|
0 |
582 |
LE CERF Christiane |
2h52'14 |
V3F |
- |
F |
|
0 |
583 |
PERRIN Julien |
2h52'21 |
SEM |
Ceps Dinan Triathlon |
M |
|
0 |
584 |
SAINT MARD Claude |
2h52'36 |
V2M |
Eapb |
M |
|
0 |
585 |
POTIER Nicolas |
2h52'37 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
586 |
LEDUC Lenaig |
2h52'46 |
VEF |
- |
F |
|
0 |
587 |
CHERBONNEL Sevrine |
2h53'21 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
588 |
RABIER Olivier |
2h53'32 |
VEM |
Courir A Saint Gervais |
M |
|
0 |
589 |
QUERE Matthieu |
2h53'39 |
SEM |
Tc Langueux |
M |
|
0 |
590 |
LE LEANNEC Jerome |
2h53'43 |
SEM |
Ascr |
M |
|
0 |
591 |
POTIRON Guillaume |
2h53'44 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
592 |
CASSIERE Jean hugues |
2h54'06 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
593 |
CASSIERE Sylvie |
2h54'06 |
V2F |
Asptt Tours |
F |
|
0 |
594 |
THEODIN Marie noelle |
2h54'34 |
VEF |
Us Bainaise |
F |
|
0 |
595 |
ORAIN Pierre yves |
2h54'41 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
596 |
MOIZAN Jean yves |
2h54'41 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
597 |
DUCLOS Linda |
2h55'18 |
SEF |
Courir A Dol |
F |
|
0 |
598 |
DENAIS Dominique |
2h55'20 |
VEM |
Courir A Chantepie |
M |
|
0 |
599 |
LE RUMEUR Jean yves |
2h55'24 |
VEM |
Cap Cintre |
M |
|
0 |
600 |
BRIEND Eric |
2h55'27 |
SEM |
Team Tsa Raidlight |
M |
|
0 |
601 |
LEBLANC Romain |
2h55'34 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
602 |
FURIC Gaela |
2h56'24 |
SEF |
Courir A Saint Gervais |
F |
|
0 |
603 |
THOMAS Yannick |
2h56'24 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
604 |
DUMON Sebastien |
2h56'30 |
VEM |
Cap Cintre |
M |
|
0 |
605 |
TALEC Angelique |
2h56'54 |
SEF |
Courir A Bourg Blanc |
F |
|
0 |
606 |
TALEC Guen |
2h56'55 |
VEM |
Avel Vor Extrem |
M |
|
0 |
607 |
RIGOIN Caroline |
2h57'30 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
608 |
HELLAUDAIS Valerie |
2h57'38 |
VEF |
- |
F |
|
0 |
609 |
TARDIVEL Christelle |
2h57'55 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
610 |
OLIVE Henri |
2h58'01 |
VEM |
Courir Avec |
M |
|
0 |
611 |
DUMOULIN David |
2h58'02 |
SEM |
Courir Avec |
M |
|
0 |
612 |
CAGNARD Jean luc |
2h58'02 |
V3M |
Sc Abbeville |
M |
|
0 |
613 |
DUPAS Beatrice |
2h58'02 |
VEF |
Courir Avec |
F |
|
0 |
614 |
LORANT Jean michel |
2h58'03 |
VEM |
Courir Avec |
M |
|
0 |
615 |
EVRARD Eric |
2h58'03 |
V2M |
Courir Avec |
M |
|
0 |
616 |
TARLET Natacha |
2h58'04 |
SEF |
Rance Jogging |
F |
|
0 |
617 |
LEFRANCOIS Philippe |
2h58'14 |
V2M |
Asptt Tours |
M |
|
0 |
618 |
PAYEN Herve |
2h58'19 |
VEM |
Les Joggeurs De Ducey |
M |
|
0 |
619 |
FERNANDO Genevieve |
2h58'38 |
V2F |
S/l As Marolles |
F |
|
0 |
620 |
CARNET Carole |
2h58'54 |
SEF |
Gdm Saint James |
F |
|
0 |
621 |
LEBON Patricia |
2h58'54 |
V2F |
Gdm Saint James |
F |
|
0 |
622 |
HUCHET Celine |
2h58'55 |
SEF |
Ouest Athletisme 35 |
F |
|
0 |
623 |
GOURET Serge |
2h58'57 |
SEM |
Broceliande Aventure 35 |
M |
|
0 |
624 |
LEMOINE Monika |
2h58'58 |
V1F |
Ouest Athletisme 35 |
F |
|
0 |
625 |
CORDIER Delphine |
2h59'18 |
V1F |
S/l As Marolles |
F |
|
0 |
626 |
SIMOES Sylvie |
2h59'18 |
V1F |
S/l As Marolles |
F |
|
0 |
627 |
POMMIER Thierry |
2h59'22 |
V2M |
S/l As Marolles |
M |
|
0 |
628 |
ROBIN Didier |
2h59'25 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
629 |
PORCHER Franck |
2h59'27 |
V1M |
Gdm Saint James |
M |
|
0 |
630 |
BOIVIN Pascal |
2h59'53 |
V2M |
Courir Avec |
M |
|
0 |
631 |
SAIGHI Amel |
2h59'54 |
VEF |
- |
F |
|
0 |
632 |
MENGUY Isabelle |
2h59'57 |
V2F |
Uacs |
F |
|
0 |
633 |
LABBE HARDY Sophie |
3h00'07 |
VEF |
Courir A Dol |
F |
|
0 |
634 |
RIETZLER Benoit |
3h00'21 |
VEM |
Team Ca 22 |
M |
|
0 |
635 |
OLLIVIER Daniel |
3h00'25 |
VEM |
Breizh Sport Aventure |
M |
|
0 |
636 |
ETIENNE Marie laure |
3h00'57 |
V1F |
Brest L Attitude Trail |
F |
|
0 |
637 |
HALNA Sylvie |
3h01'01 |
VEF |
- |
F |
|
0 |
638 |
THIERRY Jean marc |
3h01'03 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
639 |
ROUSSEAU Aurore |
3h01'20 |
VEF |
Xtrem Running Trail |
F |
|
0 |
640 |
DE SAINT LEGER David |
3h01'20 |
VEM |
Xtrem Running Trail |
M |
|
0 |
641 |
HELLAUDAIS Frank |
3h01'32 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
642 |
PERHIRIN Vincent |
3h01'45 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
643 |
BARBOSA Caroline |
3h01'53 |
V2F |
S/l As Marolles |
F |
|
0 |
644 |
BARTHELEMY Annick |
3h02'23 |
VEF |
Asptt Argentan |
F |
|
0 |
645 |
LE MEE Michel |
3h02'33 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
646 |
BARBIER Nicolas |
3h02'37 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
647 |
PERRIDY Beatrice |
3h02'44 |
V3F |
Entente Des Mauges |
F |
|
0 |
648 |
COUSSEAU Francoise |
3h02'44 |
V2F |
- |
F |
|
0 |
649 |
LE BOUTER Gaetan |
3h02'45 |
V2M |
Entente Des Mauges |
M |
|
0 |
650 |
CARRE Fabienne |
3h03'01 |
VEF |
Cap Cintre |
F |
|
0 |
651 |
CATTOIRE Sacha |
3h03'03 |
JUM |
- |
M |
|
0 |
652 |
BRUAND Cecile |
3h03'08 |
SEF |
Us Saint Berthevin |
F |
|
0 |
653 |
ROBERT Jerome |
3h03'20 |
V1M |
As Pommeret |
M |
|
0 |
654 |
DELATTRE Laurent |
3h03'52 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
655 |
FROT Jean noel |
3h04'17 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
656 |
LE BOEUF Marylene |
3h04'22 |
VEF |
- |
F |
|
0 |
657 |
DEME Pascale |
3h04'22 |
V2F |
Cote De Jade Athletic Clu |
F |
|
0 |
658 |
LORMEAU Christian |
3h04'22 |
V2M |
Cote De Jade Athletic Clu |
M |
|
0 |
659 |
PALAIS Wilfrid |
3h04'23 |
VEM |
Brest Goelopeurs |
M |
|
0 |
660 |
DALLET Anne claire |
3h04'45 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
661 |
MALARD Marie therese |
3h04'53 |
VEF |
- |
F |
|
0 |
662 |
MAGNIER Anne |
3h05'01 |
VEF |
- |
F |
|
0 |
663 |
ARTHUR Florence |
3h05'01 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
664 |
HULIN Emmanuel |
3h05'01 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
665 |
LAGACHERIE Nicolas |
3h05'11 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
666 |
BOULIERE Fabien |
3h05'11 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
667 |
USUREAU Julien |
3h05'18 |
SEM |
Running Val D Hyrome |
M |
|
0 |
668 |
MONTREER Gilles |
3h05'21 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
669 |
BONICEL Bernard |
3h06'16 |
V1M |
S/l Ac Cesson |
M |
|
0 |
670 |
LEBAUDY Jean pierre |
3h06'27 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
671 |
OLIVIER Vincent |
3h06'27 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
672 |
CELLI Amandine |
3h07'14 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
673 |
DUHAMEAUX Philippe |
3h07'26 |
V2M |
Val De Reuil Ac |
M |
|
0 |
674 |
LOISEL Jerome |
3h07'26 |
V1M |
S/l Club Athletisme Jeune |
M |
|
0 |
675 |
PLANCHAIS Ingrid |
3h07'40 |
VEF |
Coureurs De L Isle |
F |
|
0 |
676 |
MESSAGER Helene |
3h07'56 |
VEF |
Courir A Morlaix |
F |
|
0 |
677 |
MESSAGER Jean noel |
3h07'57 |
VEM |
Courir A Morlaix |
M |
|
0 |
678 |
CADDY Jean paul |
3h08'05 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
679 |
MOISAN Stephanie |
3h08'10 |
SEF |
Brest Goelopeurs |
F |
|
0 |
680 |
BENECH Sylvie |
3h08'25 |
VEF |
- |
F |
|
0 |
681 |
MARC Anne |
3h08'27 |
VEF |
Brest Goelopeurs |
F |
|
0 |
682 |
LORGERE Annie |
3h08'33 |
V2F |
- |
F |
|
0 |
683 |
BERTIN Isabelle |
3h09'12 |
V2F |
Les Petits Suisses Norman |
F |
|
0 |
684 |
LEROY Valerie |
3h09'21 |
V2F |
Coureurs De L Isle Goudel |
F |
|
0 |
685 |
LEBRET Janick |
3h09'29 |
VEF |
L Echappee De La Chapelle |
F |
|
0 |
686 |
BRAUX Emmanuel |
3h09'35 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
687 |
LARDENOIS MYRIAM |
3h09'55 |
V1F |
Asphalte 94 |
F |
|
0 |
688 |
DOS SANTOS Manuel |
3h10'15 |
V3M |
- |
M |
|
0 |
689 |
CADIOU Julienne |
3h10'16 |
VEF |
- |
F |
|
0 |
690 |
MARIAS BEAUVAIS Anne |
3h10'44 |
VEF |
- |
F |
|
0 |
691 |
CAPLAIN Christian |
3h10'53 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
692 |
CAPLAIN Pierre |
3h10'54 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
693 |
GRAIZ Isabelle |
3h11'41 |
VEF |
- |
F |
|
0 |
694 |
CAILLARD Pascal |
3h12'10 |
VEM |
Courir A Saint Gervais |
M |
|
0 |
695 |
CAILLARD Alexandre |
3h12'11 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
696 |
PRUAL Miguel |
3h12'26 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
697 |
JUGE Veronique |
3h12'27 |
V1F |
Ua Canton De Savenay |
F |
|
0 |
698 |
LOQUET Patricia |
3h12'27 |
V1F |
Ua Canton De Savenay |
F |
|
0 |
699 |
CAVILLON Gaelle |
3h12'36 |
VEF |
- |
F |
|
0 |
700 |
MOYON Eric |
3h12'37 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
701 |
LE COZ Stephanie |
3h12'46 |
VEF |
- |
F |
|
0 |
702 |
LANCELOT Philippe |
3h12'55 |
VEM |
L Echappe Des Fougeretz |
M |
|
0 |
703 |
LE BRIS Jean jacques |
3h12'55 |
VEM |
Echappee Des Fougeretz |
M |
|
0 |
704 |
GARREAU Francoise |
3h12'56 |
VEF |
L Echappee La Chapelle De |
F |
|
0 |
705 |
FOUERE Beatrice |
3h13'14 |
SEF |
Courir Tinteniac Quebriac |
F |
|
0 |
706 |
RENAIS Rozenn |
3h13'14 |
VEF |
Courir A Tinteniac Quebri |
F |
|
0 |
707 |
MEAL Sandrine |
3h13'15 |
SEF |
Courir A Tinteniacquebria |
F |
|
0 |
708 |
VILLALARD Veronique |
3h13'15 |
SEF |
Courir Tinteniac Quebriac |
F |
|
0 |
709 |
POIRIER Sylvie |
3h13'15 |
VEF |
Courir Tinteniac Quebriac |
F |
|
0 |
710 |
DELAHAYE Yohann |
3h13'15 |
SEM |
Courir Tinteniac Quebriac |
M |
|
0 |
711 |
RENAIS Jean christ |
3h13'15 |
VEM |
Courir A Tinteniac Quebri |
M |
|
0 |
712 |
LABAT Maina |
3h13'15 |
SEF |
Courir Tinteniac Quebriac |
F |
|
0 |
713 |
LALLOUETTE Herve |
3h13'16 |
VEM |
Courir A Tinteniac |
M |
|
0 |
714 |
HOCHET Christophe |
3h13'16 |
VEM |
Courir Tinteniac Quebriac |
M |
|
0 |
715 |
VILLALARD Erwan |
3h13'17 |
SEM |
Courir Tinteniac Quebriac |
M |
|
0 |
716 |
BARRE Gwenael |
3h13'17 |
SEM |
Courir Tinteniac Quebriac |
M |
|
0 |
717 |
REMOND Stephane |
3h13'17 |
VEM |
Courir Tinteniac Quebriac |
M |
|
0 |
718 |
LE MOLLER Francois |
3h13'17 |
V1M |
Courir Tinteniac Quebriac |
M |
|
0 |
719 |
LHOSTIS Jean philippe |
3h13'17 |
SEM |
Courir Tinteniac Quebriac |
M |
|
0 |
720 |
FONTAINE Valery |
3h13'18 |
VEM |
Courir Tinteniac Quebriac |
M |
|
0 |
721 |
PICHERIT Damien |
3h13'18 |
VEM |
Courir Tinteniac Quebriac |
M |
|
0 |
722 |
CROLARD Hugo |
3h13'18 |
SEM |
Courir A Tinteniac |
M |
|
0 |
723 |
NOURRISSON Cecile |
3h15'04 |
VEF |
- |
F |
|
0 |
724 |
MEDINA Francsico |
3h15'05 |
VEM |
Courir A Saint Gervais |
M |
|
0 |
725 |
GANDAIS Jerome |
3h15'23 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
726 |
CAM Thomas |
3h15'33 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
727 |
LE SERVIGET Michel |
3h16'02 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
728 |
MARCHALAND Sabine |
3h16'29 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
729 |
BERGOT Teresa |
3h16'42 |
VEF |
- |
F |
|
0 |
730 |
BOUCHARD Aurelie |
3h16'59 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
731 |
RIGOIN Serge |
3h18'03 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
732 |
BEAUDOUIN Patricia |
3h18'27 |
VEF |
- |
F |
|
0 |
733 |
VILLEDIEU Julien |
3h18'27 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
734 |
CRESSENT Yann |
3h18'28 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
735 |
BOURDEL Helene |
3h18'56 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
736 |
OGER MYRIAM |
3h18'56 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
737 |
METAIREAU Christelle |
3h21'28 |
V1F |
S/l As Marolles |
F |
|
0 |
738 |
BANNIER Alain |
3h22'25 |
V3M |
S/l As Marolles |
M |
|
0 |
739 |
BERTRAND Chantal |
3h24'09 |
VEF |
- |
F |
|
0 |
740 |
OUARY Annie |
3h24'24 |
V2F |
Ua Canton De Savenay |
F |
|
0 |
741 |
PINEAU Valerie |
3h25'04 |
V2F |
Uacs |
F |
|
0 |
742 |
BERSON Fabienne |
3h25'06 |
V1F |
Us St Berthevin |
F |
|
0 |
743 |
GARNACHE Arnaud |
3h25'06 |
V1M |
Trail Des Fous |
M |
|
0 |
744 |
LEFRANCOIS Marlene |
3h25'51 |
V2F |
Ea Joue saint pierre |
F |
|
0 |
745 |
HEURTIN Floriane |
3h27'40 |
VEF |
L Echappee Des Fougeretz |
F |
|
0 |
746 |
DANTEC Nathalie |
3h28'58 |
VEF |
- |
F |
|
0 |
747 |
BROSSAY Mylene |
3h34'57 |
V2F |
Courir A La Baule |
F |
|
0 |
748 |
MAGUEUR Celine |
3h35'07 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
749 |
MENAGER Joanna |
3h35'59 |
ESF |
- |
F |
|
0 |
750 |
COURTIN Pauline |
3h36'01 |
ESF |
- |
F |
|
0 |
751 |
AFZALI Daniele |
3h37'53 |
V2F |
Courir A Dol |
F |
|
0 |
752 |
MAT Jerome |
3h38'06 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
753 |
LECOMTE Dominique |
3h39'01 |
V3M |
- |
M |
|
0 |
754 |
MANDEREAU Catherine |
4h16'31 |
V2F |
Entente Vendome Marolles |
F |
|
0 |
755 |
ROUSSELET Maryline |
4h16'31 |
V2F |
S/l As Marolles |
F |
|
0 |