1 |
COURT Sylvain |
05:34:53 |
SEM |
33 - Team Trail Adidas |
M |
|
9 |
2 |
SYMONDS Andy |
05:36:28 |
SEM |
|
M |
|
14 |
3 |
MARTIN Nicolas |
05:36:53 |
SEM |
38 - Sigvaris Sports Team |
M |
|
19 |
4 |
POMMERET Ludovic |
05:38:19 |
V1M |
01 - Team Hoka Altecsport |
M |
1 V1M |
16 |
5 |
ARNAUD Fabrice |
06:00:16 |
SEM |
13 - Pradet Cap Garonne |
M |
4 SEM |
18 |
6 |
BRUN Aurelien |
06:17:10 |
SEM |
73 - Esperance Faverges/T |
M |
5 SEM |
10 |
7 |
GIRAUD SAUVEUR Herve |
06:21:52 |
V1M |
05 - Team Altecsport |
M |
2 V1M |
15 |
8 |
HENRI Sebastien |
06:21:52 |
SEM |
83 - Saint Maximin Athlet |
M |
6 SEM |
13 |
9 |
PORCHE Guillaume |
06:28:17 |
SEM |
84 - Areva |
M |
7 SEM |
87 |
10 |
COISNON Remi |
06:47:13 |
SEM |
|
M |
8 SEM |
357 |
11 |
SIMONCINI Eric |
06:49:08 |
V1M |
|
M |
3 V1M |
372 |
12 |
MASSIMI Laurent |
06:49:33 |
SEM |
13 - Expert Trail |
M |
9 SEM |
63 |
13 |
OLIVA Stephane |
06:54:13 |
V1M |
13 - Trail Club De Proven |
M |
4 V1M |
159 |
14 |
PITAUT Stephane |
06:58:13 |
V1M |
|
M |
5 V1M |
383 |
15 |
CRANGA Paul |
06:58:41 |
SEM |
13 - Marseille Trail Club |
M |
10 SEM |
179 |
16 |
MARTIN Sandra |
06:59:06 |
V1F |
84 - Team Passion Course |
F |
1ere F |
7 |
17 |
SIRAUDIN Mathieu |
07:10:54 |
SEM |
13 - Endurance Shop Aix-M |
M |
11 SEM |
131 |
18 |
DESCHAMPS Julien |
07:11:14 |
SEM |
|
M |
12 SEM |
139 |
19 |
DUC Stephanie |
07:12:01 |
V1F |
73 - Terre De Running Miz |
F |
2eme F |
6 |
20 |
SAUCY Pierre |
07:12:01 |
V2M |
|
M |
1 V2M |
64 |
21 |
GUEYFFIER Thibaud |
07:16:21 |
V1M |
83 - Ust Courir À St Trop |
M |
6 V1M |
98 |
22 |
COURCELLE Karen |
07:18:06 |
V1F |
13 - Endurance Shop Toulo |
F |
3eme F |
1 |
23 |
ROSSI Jerome |
07:21:45 |
SEM |
|
M |
13 SEM |
387 |
24 |
GERMAIN Julien |
07:22:33 |
V1M |
|
M |
7 V1M |
133 |
25 |
MARTY Nicolas |
07:25:59 |
SEM |
83 - Ajs La Garde |
M |
14 SEM |
370 |
26 |
LEHR Frederic |
07:30:49 |
SEM |
83 - Expert Trail |
M |
15 SEM |
62 |
27 |
MALEJONOCK Irina |
07:33:40 |
V1F |
04 - Asva |
F |
4 F - 4 V1F |
3 |
28 |
VATINET Stephan |
07:37:24 |
V1M |
|
M |
8 V1M |
11 |
29 |
MARTIN Olivier |
07:40:21 |
SEM |
|
M |
16 SEM |
274 |
30 |
PERRET Bruno |
07:42:31 |
V2M |
|
M |
2 V2M |
228 |
31 |
ROULLEAU Yann |
07:42:57 |
SEM |
13 - Freetrail Marseille |
M |
17 SEM |
200 |
32 |
MARTIN Nicolas |
07:43:33 |
SEM |
13 - Trail Club Des Fous |
M |
18 SEM |
203 |
33 |
DELEBARRE Vincent |
07:47:29 |
V1M |
05 - Waa Team |
M |
9 V1M |
12 |
34 |
JOHAN Benjamin |
07:48:12 |
SEM |
45 - Sa Michel Creuzot |
M |
19 SEM |
359 |
35 |
SCHEINER Perrine |
07:48:12 |
SEF |
13 - Team Endurance Shop/ |
F |
5 F - 1 SEF |
112 |
36 |
GARAIX Christophe |
07:51:27 |
SEM |
|
M |
20 SEM |
145 |
37 |
CLABE Jerome |
07:57:21 |
SEM |
|
M |
21 SEM |
315 |
38 |
HAYE Gregory |
07:57:25 |
V1M |
25 - Dsa Saint-Vit |
M |
10 V1M |
208 |
39 |
CHEVALIER Lionel |
07:57:36 |
SEM |
|
M |
22 SEM |
373 |
40 |
CHANDRE Thierry |
08:00:06 |
V1M |
|
M |
11 V1M |
380 |
41 |
ATZENI Laurie |
08:01:05 |
SEF |
13 - Team Endurance Shop/ |
F |
6 F - 2 SEF |
358 |
42 |
GROSJEAN Christine |
08:03:23 |
V2F |
|
F |
7 F - 1 V2F |
4 |
43 |
GREMEAUX Denis |
08:05:41 |
V1M |
13 - Ascea |
M |
12 V1M |
95 |
44 |
GAUTHEY Julien |
08:11:00 |
SEM |
|
M |
23 SEM |
69 |
45 |
PROST Frederic |
08:11:06 |
V1M |
|
M |
13 V1M |
70 |
46 |
FERRIERE Andre |
08:13:41 |
V3M |
|
M |
1 V3M |
348 |
47 |
ADNET Regis |
08:17:30 |
V1M |
|
M |
14 V1M |
379 |
48 |
BOURGEOIS Jean Michel |
08:19:09 |
V1M |
69 - Esl Francheville |
M |
15 V1M |
331 |
49 |
ETIENNE Pascal |
08:19:41 |
V1M |
29 - Run And Swim |
M |
16 V1M |
73 |
50 |
HERRERO Eric |
08:20:03 |
SEM |
|
M |
24 SEM |
220 |
51 |
BROGLIO Benjamin |
08:21:07 |
SEM |
83 - Mandelieu La Napoule |
M |
25 SEM |
292 |
52 |
DE VALENS Fabrice |
08:21:28 |
V1M |
|
M |
17 V1M |
314 |
53 |
GROUNON Mathieu |
08:23:01 |
SEM |
|
M |
26 SEM |
36 |
54 |
ADNET Abel |
08:23:54 |
SEM |
|
M |
27 SEM |
74 |
55 |
DE LA ROCHEBROCHARD Samuel |
08:25:12 |
SEM |
84 - Caval Pertuis |
M |
28 SEM |
239 |
56 |
PACZKA Sebastien |
08:25:30 |
V1M |
|
M |
18 V1M |
194 |
57 |
CLERC Adrien |
08:27:01 |
SEM |
|
M |
29 SEM |
371 |
58 |
CAILLET Julien |
08:28:35 |
SEM |
13 - Olympique Cabries Ca |
M |
30 SEM |
287 |
59 |
VAFFIDES Patrick |
08:28:35 |
V2M |
13 - GUIL TRAIL CLUB / MT |
M |
3 V2M |
99 |
60 |
BORGOMANO Vanessa |
08:30:33 |
SEF |
|
F |
8 F - 3 SEF |
8 |
61 |
BLACHON Sebastien |
08:30:41 |
SEM |
|
M |
31 SEM |
271 |
62 |
BOUQUET David |
08:33:22 |
V1M |
|
M |
19 V1M |
120 |
63 |
VRIGNEAUD Nicolas |
08:33:44 |
SEM |
|
M |
32 SEM |
264 |
64 |
GIBAUD Patrice |
08:34:08 |
V2M |
|
M |
4 V2M |
72 |
65 |
BEAURAIN Leonard |
08:36:35 |
SEM |
|
M |
33 SEM |
90 |
66 |
DELYE Matthieu |
08:37:53 |
V1M |
|
M |
20 V1M |
206 |
67 |
GANIVET Jean Philippe |
08:38:57 |
V1M |
|
M |
21 V1M |
135 |
68 |
RAMAT Samuel |
08:39:29 |
SEM |
13 - Allumes Ste Victoire |
M |
34 SEM |
105 |
69 |
BERTUCCELI Nicolas |
08:39:35 |
V1M |
|
M |
22 V1M |
250 |
70 |
CHANEL Stephane |
08:40:22 |
V1M |
83 - Trail Club De Proven |
M |
23 V1M |
392 |
71 |
MICHAUX Herve |
08:40:23 |
V1M |
83 - Cap Garonne |
M |
24 V1M |
78 |
72 |
PELBOIS Jean Marc |
08:40:37 |
V1M |
|
M |
25 V1M |
150 |
73 |
RUL Julien |
08:41:23 |
V1M |
|
M |
26 V1M |
111 |
74 |
CARTAGENA Kevin |
08:42:58 |
SEM |
|
M |
35 SEM |
300 |
75 |
MOKHTARI Labib |
08:44:45 |
V2M |
|
M |
5 V2M |
375 |
76 |
BAUDAIN Patrick |
08:45:21 |
V2M |
83 - Cap Garonne |
M |
6 V2M |
225 |
77 |
DU BOULLAY Gregoire |
08:46:10 |
ESM |
|
M |
1 ESM |
132 |
78 |
MARCHETTI Christophe |
08:48:22 |
V1M |
83 - Saint Maximin Athlet |
M |
27 V1M |
382 |
79 |
RICHARD Yann |
08:49:34 |
V1M |
Ce Stmicroelectronics |
M |
28 V1M |
52 |
80 |
PORTANGUEN Cecil |
08:50:41 |
SEM |
13 - Courir A Fuveau Tria |
M |
36 SEM |
260 |
81 |
DUTHOO Jean Louis |
08:50:47 |
V1M |
|
M |
29 V1M |
238 |
82 |
MARTIN Fabrice |
08:50:59 |
V1M |
|
M |
30 V1M |
27 |
83 |
RIGAULT Nicolas |
08:51:09 |
SEM |
|
M |
37 SEM |
190 |
84 |
PIACENZA Ludovic |
08:54:15 |
V1M |
|
M |
31 V1M |
351 |
85 |
OTTOBON Franck |
08:56:44 |
SEM |
|
M |
38 SEM |
66 |
86 |
MARQUES Remi |
08:58:01 |
V1M |
13 - Trail Club De Proven |
M |
32 V1M |
29 |
87 |
MOISSINAC Patrick |
08:58:17 |
V2M |
|
M |
7 V2M |
118 |
88 |
FERRIERE Alexandre |
08:59:07 |
SEM |
04 - Acdigne |
M |
39 SEM |
344 |
89 |
RAVEU Michel |
09:00:14 |
V2M |
|
M |
8 V2M |
353 |
90 |
NARDELLA Regis |
09:01:33 |
SEM |
83 - Saint Maximin Athlet |
M |
40 SEM |
257 |
91 |
CURTIL Sylvain |
09:02:35 |
SEM |
84 - BONNIEUX RUN AND BIK |
M |
41 SEM |
153 |
92 |
VIAL JAIME Philippe |
09:03:24 |
V2M |
|
M |
9 V2M |
122 |
93 |
RICORD Laurent |
09:03:52 |
V1M |
|
M |
33 V1M |
35 |
94 |
MONET Yves |
09:04:42 |
SEM |
|
M |
42 SEM |
338 |
95 |
HENRY Didier |
09:04:43 |
V2M |
|
M |
10 V2M |
299 |
96 |
GRATIAN Lionel |
09:04:46 |
V1M |
|
M |
34 V1M |
125 |
97 |
RIEUSSET Jean Baptiste |
09:08:12 |
SEM |
|
M |
43 SEM |
369 |
98 |
GIRARD Adrien |
09:08:56 |
SEM |
|
M |
44 SEM |
316 |
99 |
PINEL Aurelien |
09:10:02 |
SEM |
|
M |
45 SEM |
89 |
100 |
ROMANET Xavier |
09:10:46 |
V1M |
|
M |
35 V1M |
363 |
101 |
REBUFA Jacques |
09:11:05 |
SEM |
|
M |
46 SEM |
326 |
102 |
MAGNERON Frederic |
09:12:43 |
V1M |
|
M |
36 V1M |
86 |
103 |
MOREAU Jerome |
09:13:30 |
V1M |
|
M |
37 V1M |
262 |
104 |
MONGE Peggy |
09:13:31 |
V1F |
83 - Toulon Sport Nature |
F |
9 F - 5 V1F |
154 |
105 |
DUFOUR Maxime |
09:15:26 |
SEM |
|
M |
47 SEM |
335 |
106 |
GAVAIRON Clement |
09:16:50 |
SEM |
83 - Cap Garonne |
M |
48 SEM |
113 |
107 |
GOUZIEN Noelle |
09:17:00 |
V1F |
13 - Trail Club De Proven |
F |
10 F - 6 V1F |
281 |
108 |
AMEY Xavier |
09:17:56 |
V1M |
13 - Fos Olympique Club |
M |
38 V1M |
107 |
109 |
DELATTRE Jerome |
09:18:13 |
V1M |
|
M |
39 V1M |
222 |
110 |
SICOURMAT Florian |
09:18:26 |
SEM |
|
M |
49 SEM |
167 |
111 |
THILLAYE Alix |
09:18:43 |
V1F |
|
F |
11 F - 7 V1F |
117 |
112 |
JACQUET Francois |
09:18:44 |
V2M |
83 - Saint Maximin Athlet |
M |
11 V2M |
84 |
113 |
BERTIN Antonin |
09:19:02 |
SEM |
|
M |
50 SEM |
294 |
114 |
GEOFFROY Julien |
09:19:28 |
SEM |
|
M |
51 SEM |
186 |
115 |
VIBET Nicolas |
09:22:18 |
V1M |
13 - Olympique Cabries Ca |
M |
40 V1M |
242 |
116 |
LEVICQ Jerome |
09:22:50 |
SEM |
13 - Athletic Club Salona |
M |
52 SEM |
185 |
117 |
GOSMAIN Vincent |
09:23:50 |
V1M |
13 - Olympique Cabries Ca |
M |
41 V1M |
332 |
118 |
BELLAHCENE Said |
09:25:08 |
V2M |
|
M |
12 V2M |
151 |
119 |
DU BOULLAY Jerome |
09:25:34 |
V1M |
|
M |
42 V1M |
106 |
120 |
LAMURE Raphael |
09:25:35 |
V1M |
|
M |
43 V1M |
336 |
121 |
LAMBERT Jean Charles |
09:28:49 |
V1M |
|
M |
44 V1M |
134 |
122 |
LACROIX Jean Jacques |
09:31:45 |
V2M |
|
M |
13 V2M |
276 |
123 |
BONET Jerome |
09:32:44 |
V1M |
66 - Sapeurs Pompiers Per |
M |
45 V1M |
310 |
124 |
ROMANO David |
09:32:59 |
V1M |
13 - Jouques Generation T |
M |
46 V1M |
282 |
125 |
DEGIOVANI Benoit |
09:34:41 |
SEM |
|
M |
53 SEM |
121 |
126 |
HAYE Jeremie |
09:35:11 |
SEM |
|
M |
54 SEM |
224 |
127 |
MONTHUY Olivier |
09:36:34 |
V1M |
83 - Cap Garonne |
M |
47 V1M |
182 |
128 |
PALMIERI Franck |
09:37:15 |
V1M |
13 - Roqtrailattitude |
M |
48 V1M |
102 |
129 |
MINASSIAN Lionel |
09:37:16 |
V1M |
13 - Speedy Club Provence |
M |
49 V1M |
241 |
130 |
MAZIERE Bertrand |
09:37:31 |
V1M |
|
M |
50 V1M |
244 |
131 |
PETIT Emmanuel |
09:38:40 |
V1M |
|
M |
51 V1M |
339 |
132 |
PEDROLETTI Genevieve |
09:38:53 |
V1F |
|
F |
12 F - 8 V1F |
233 |
133 |
BURNEL Christophe |
09:41:27 |
V1M |
13 - Jouques Generation T |
M |
52 V1M |
172 |
134 |
HADROUGA Fatima |
09:43:29 |
V1F |
|
F |
13 F - 9 V1F |
202 |
135 |
MICHAUD Frederic |
09:44:03 |
V1M |
|
M |
53 V1M |
343 |
136 |
GRIECO Lionel |
09:44:47 |
V1M |
|
M |
54 V1M |
158 |
137 |
RECCO Thierry |
09:44:57 |
V1M |
13 - Lfa Trets |
M |
55 V1M |
334 |
138 |
COCHINI Sandra |
09:45:05 |
V1F |
13 - La Foulee De Greasqu |
F |
14 F - 10 V1F |
275 |
139 |
BETRANCOURT Claude |
09:46:05 |
V1M |
83 - Saint Maximin Athlet |
M |
56 V1M |
76 |
140 |
STEPHAN Yann |
09:46:22 |
V2M |
|
M |
14 V2M |
173 |
141 |
CAMPTON Pierre |
09:47:32 |
SEM |
|
M |
55 SEM |
209 |
142 |
DELMAS Sylvain |
09:48:04 |
SEM |
84 - Caval Pertuis |
M |
56 SEM |
330 |
143 |
OUDJIT Riad |
09:49:24 |
V1M |
38 - F2V |
M |
57 V1M |
166 |
144 |
REGLER Ludovic |
09:50:16 |
V1M |
|
M |
58 V1M |
221 |
145 |
BELLYNCK Julien |
09:50:39 |
SEM |
|
M |
57 SEM |
41 |
146 |
DOUET Jerome |
09:51:24 |
V1M |
83 - Saint Maximin Athlet |
M |
59 V1M |
138 |
147 |
VALDES Eric |
09:52:02 |
SEM |
|
M |
58 SEM |
296 |
148 |
PONTIER Thierry |
09:52:34 |
V1M |
13 - Trail Club De Proven |
M |
60 V1M |
61 |
149 |
TOMEZYK Michel |
09:53:50 |
V2M |
13 - Aix Athle Provence |
M |
15 V2M |
252 |
150 |
DENIS Muriel |
09:54:36 |
SEF |
|
F |
15 F - 4 SEF |
189 |
151 |
BOULHILA CLOAREC Nassira |
09:56:10 |
SEF |
|
F |
16 F - 5 SEF |
33 |
152 |
GUEZ Michael |
09:57:49 |
SEM |
|
M |
59 SEM |
374 |
153 |
JOURDAN Marc |
09:58:39 |
V2M |
|
M |
16 V2M |
181 |
154 |
MAGNIN Ludovic |
10:00:14 |
V1M |
|
M |
61 V1M |
313 |
155 |
MAGNIN Fabrice |
10:00:14 |
V1M |
|
M |
62 V1M |
322 |
156 |
CORDIN Marie |
10:00:36 |
V1F |
83 - Trail Atlitude De Cu |
F |
17 F - 11 V1F |
290 |
157 |
DESBROSSES Yves |
10:05:58 |
V3M |
|
M |
2 V3M |
327 |
158 |
ESPIE Laurent |
10:06:06 |
V1M |
|
M |
63 V1M |
31 |
159 |
CHALAYE Clement |
10:06:07 |
SEM |
|
M |
60 SEM |
80 |
160 |
BERTIN Jean |
10:08:52 |
SEM |
|
M |
61 SEM |
283 |
161 |
GERARDIN Jean |
10:09:27 |
V2M |
|
M |
17 V2M |
176 |
162 |
DEPETRIS Teddy |
10:11:03 |
V1M |
|
M |
64 V1M |
147 |
163 |
HODE Berengere |
10:12:51 |
SEF |
13 - Courir A Sausset |
F |
18 F - 6 SEF |
251 |
164 |
LAFARGE Stephane |
10:13:12 |
V1M |
63 - Beaumont Ac |
M |
65 V1M |
266 |
165 |
BEZENÇON Catherine |
10:13:55 |
SEF |
|
F |
19 F - 7 SEF |
44 |
166 |
CHAUTARD Vincent |
10:17:28 |
V1M |
Passion Course - Mtc |
M |
66 V1M |
49 |
167 |
PINO ERIC |
10:17:29 |
SEM |
|
M |
62 SEM |
58 |
168 |
ROUX Claude |
10:17:29 |
V1M |
13 - Trail Club De Proven |
M |
67 V1M |
60 |
169 |
SAGNOL Philippe |
10:18:28 |
V2M |
Ce Stmicroelectronics |
M |
18 V2M |
53 |
170 |
GAUTIER Didier |
10:19:14 |
V2M |
13 - Aix Athle Provence |
M |
19 V2M |
210 |
171 |
GALLO Stephane |
10:20:13 |
SEM |
84 - La Foulee Des Sorgue |
M |
63 SEM |
32 |
172 |
BOSSAN Emmanuel |
10:23:06 |
V1M |
|
M |
68 V1M |
297 |
173 |
CARBONNEL Frederic |
10:23:25 |
V1M |
|
M |
69 V1M |
321 |
174 |
JOMARD Sylvain |
10:23:32 |
SEM |
|
M |
64 SEM |
308 |
175 |
TARICCO Frederic |
10:24:38 |
SEM |
83 - Saint Maximin Athlet |
M |
65 SEM |
214 |
176 |
BOURGERY Jean Marc |
10:26:00 |
SEM |
13 - Omca Athletisme St M |
M |
66 SEM |
328 |
177 |
CURTIL Raphael |
10:27:03 |
V1M |
|
M |
70 V1M |
109 |
178 |
FRANGOULIS Geoffroy |
10:27:30 |
SEM |
06 - Space Runners |
M |
67 SEM |
100 |
179 |
AUTHIER Guillaume |
10:28:18 |
SEM |
|
M |
68 SEM |
265 |
180 |
CUSSET Jean Marc |
10:28:33 |
V2M |
|
M |
20 V2M |
43 |
181 |
SAIDI Myriam |
10:29:54 |
SEF |
|
F |
20 F - 8 SEF |
291 |
182 |
GINETTI Bernard |
10:29:54 |
V2M |
|
M |
21 V2M |
337 |
183 |
VIVIER Damien |
10:31:32 |
V1M |
|
M |
71 V1M |
213 |
184 |
REXED Henrik |
10:31:33 |
SEM |
|
M |
69 SEM |
245 |
185 |
SANS Marc |
10:32:12 |
V2M |
|
M |
22 V2M |
149 |
186 |
MAGE Laurence |
10:32:32 |
V1F |
|
F |
21 F - 12 V1F |
164 |
187 |
FERRAGU Franck |
10:32:46 |
V2M |
|
M |
23 V2M |
269 |
188 |
BARRACHIN Christophe |
10:33:33 |
V2M |
|
M |
24 V2M |
305 |
189 |
TOUCAS Vincent |
10:33:33 |
SEM |
Ce Stmicroelectronics |
M |
70 SEM |
54 |
190 |
LANIEZ Arnaud |
10:34:41 |
V1M |
|
M |
72 V1M |
376 |
191 |
NAVARRO Robert |
10:36:33 |
V3M |
|
M |
3 V3M |
40 |
192 |
WEBER Jean |
10:38:32 |
V1M |
13 - Aix Athle Provence |
M |
73 V1M |
161 |
193 |
MOREL Claude |
10:38:52 |
V1M |
13 - Trail Club De Proven |
M |
74 V1M |
255 |
194 |
SAUDOIS Christophe |
10:40:37 |
SEM |
|
M |
71 SEM |
217 |
195 |
ALBERT Pascal |
10:42:25 |
V2M |
|
M |
25 V2M |
156 |
196 |
BARAT Nelly |
10:44:32 |
SEF |
|
F |
22 F - 9 SEF |
93 |
197 |
DENOS Emmanuel |
10:44:46 |
SEM |
|
M |
72 SEM |
42 |
198 |
ACHACHE Yannick |
10:46:48 |
SEM |
13 - Aa Allaudienne |
M |
73 SEM |
289 |
199 |
VIGARA Mariano |
10:48:06 |
V3M |
13 - A.C.L |
M |
4 V3M |
318 |
200 |
ANSON Arnaud |
10:50:32 |
SEM |
|
M |
74 SEM |
306 |
201 |
DUDAY Rodolphe |
10:53:59 |
SEM |
84 - Caval Pertuis |
M |
75 SEM |
259 |
202 |
MARSEILLE Nicolas |
10:54:01 |
SEM |
|
M |
76 SEM |
280 |
203 |
SPODYMEK Nicolas |
10:55:23 |
SEM |
13 - Trail Club De Proven |
M |
77 SEM |
211 |
204 |
SCORLETTI Laurent |
10:55:32 |
V1M |
|
M |
75 V1M |
38 |
205 |
QUINTARD Frederic |
10:55:33 |
V1M |
|
M |
76 V1M |
129 |
206 |
ANCRENAZ Patrick |
10:55:59 |
V2M |
|
M |
26 V2M |
227 |
207 |
MICHEL Vincent |
10:56:00 |
V2M |
|
M |
27 V2M |
82 |
208 |
TERRASSE Matthieu |
10:56:31 |
SEM |
|
M |
78 SEM |
361 |
209 |
DELORME Dominique |
10:57:29 |
V1M |
|
M |
77 V1M |
346 |
210 |
ROMIEU Denis |
10:57:30 |
V2M |
94 - Club Sportif Cacl |
M |
28 V2M |
115 |
211 |
GUINARD Cyril |
10:58:03 |
V1M |
|
M |
78 V1M |
240 |
212 |
LAUTARD Sylvie |
10:59:15 |
V1F |
13 - Allumes Ste Victoire |
F |
23 F - 13 V1F |
110 |
213 |
MAURIZI Jean Michel |
10:59:54 |
SEM |
13 - Cs Bmpm |
M |
79 SEM |
47 |
214 |
MONNIER Pierre Arnaud |
11:00:25 |
V1M |
57 - Alti Trail |
M |
79 V1M |
267 |
215 |
DURAND Fabrice |
11:02:15 |
SEM |
|
M |
80 SEM |
23 |
216 |
BYRNE Clare |
11:02:21 |
V1F |
Ce Stmicroelectronics |
F |
24 F - 14 V1F |
48 |
217 |
GAI Thierry |
11:03:06 |
V2M |
|
M |
29 V2M |
92 |
218 |
HENNEBELLE Cyril |
11:04:52 |
SEM |
|
M |
81 SEM |
285 |
219 |
LU YUN Jacqueline |
11:07:22 |
V1F |
|
F |
25 F - 15 V1F |
94 |
220 |
BERTRAND Herve |
11:08:17 |
V2M |
13 - Aix Athle Provence |
M |
30 V2M |
101 |
221 |
PAPAZIAN Antranik |
11:09:09 |
V3M |
13 - Club Sportif Ibm Mar |
M |
5 V3M |
201 |
222 |
MARTINEZ Anthony |
11:09:33 |
SEM |
|
M |
82 SEM |
96 |
223 |
DE MACeDO Thierry |
11:10:23 |
V1M |
|
M |
80 V1M |
236 |
224 |
BEGEL Sebastien |
11:12:38 |
SEM |
92 - Courbevoie Athletism |
M |
83 SEM |
263 |
225 |
DERBEZ Remi |
11:13:05 |
V1M |
|
M |
81 V1M |
157 |
226 |
TRAVERSA Pierre |
11:13:22 |
SEM |
|
M |
84 SEM |
333 |
227 |
LINKTEVOET Sebastien |
11:14:46 |
SEM |
|
M |
85 SEM |
175 |
228 |
GAZELLE Eric |
11:16:51 |
V2M |
|
M |
31 V2M |
116 |
229 |
WATEL Didier |
11:17:07 |
V1M |
|
M |
82 V1M |
143 |
230 |
SALVAT Herve |
11:17:18 |
SEM |
|
M |
86 SEM |
124 |
231 |
GERMOND Florian |
11:19:21 |
SEM |
94 - Asphalte 96 |
M |
87 SEM |
168 |
232 |
PAIN Guillaume |
11:19:37 |
V1M |
|
M |
83 V1M |
307 |
233 |
PIERRE Laurent |
11:19:41 |
V1M |
93 - Asphalte 97 |
M |
84 V1M |
389 |
234 |
DOLCI David |
11:23:57 |
SEM |
|
M |
88 SEM |
301 |
235 |
HERNANDEZ Eric |
11:25:43 |
V1M |
|
M |
85 V1M |
317 |
236 |
BERNADET Arnaud |
11:27:59 |
V1M |
|
M |
86 V1M |
215 |
237 |
DAUPHIN Sebastien |
11:27:59 |
SEM |
83 - Usam Toulon |
M |
89 SEM |
155 |
238 |
FLORIS Guillaume |
11:28:01 |
SEM |
|
M |
90 SEM |
142 |
239 |
CESCA David |
11:29:24 |
V1M |
83 - Salamandre Trail Ave |
M |
87 V1M |
340 |
240 |
MARIETTI Yannick |
11:29:25 |
V1M |
Ce Stmicroelectronics |
M |
88 V1M |
51 |
241 |
ROCA Cathy |
11:30:59 |
V1F |
|
F |
26 F - 16 V1F |
196 |
242 |
LEPEU Fabrice |
11:32:03 |
SEM |
|
M |
91 SEM |
272 |
243 |
LE BARON Antoine |
11:32:30 |
V2M |
|
M |
32 V2M |
114 |
244 |
CHEVET Yohann |
11:33:21 |
V1M |
|
M |
89 V1M |
312 |
245 |
LORIN Genevieve |
11:39:56 |
V2F |
13 - Aix Athle Provence |
F |
27 F - 2 V2F |
347 |
246 |
TRZAN Philippe |
11:40:15 |
V2M |
|
M |
33 V2M |
216 |
247 |
HEMAR Daniel |
11:43:06 |
V3M |
04 - Asptt Digne |
M |
6 V3M |
320 |
248 |
FERAUD Amandine |
11:48:23 |
SEF |
83 - Trail Club De Proven |
F |
28 F - 10 SEF |
354 |
249 |
VAN BROEKHOVEN Erwin |
11:49:39 |
SEM |
|
M |
92 SEM |
212 |
250 |
SIMONSE Eva |
11:49:41 |
SEF |
|
F |
29 F - 11 SEF |
229 |
251 |
BUENO Michel |
11:51:21 |
V1M |
13 - La Foulee De Greasqu |
M |
90 V1M |
144 |
252 |
INGOUF Olivier |
11:53:06 |
V2M |
|
M |
34 V2M |
152 |
253 |
DEGUELTE Philippe |
11:54:27 |
V1M |
|
M |
91 V1M |
381 |
254 |
FOUGEROUSE Michel |
11:59:04 |
V1M |
|
M |
92 V1M |
309 |
255 |
BARENGER Anthony |
12:04:27 |
SEM |
|
M |
93 SEM |
160 |
256 |
LANFRAY Guillaume |
12:05:38 |
SEM |
|
M |
94 SEM |
386 |
257 |
BROCHE Jean Baptiste |
12:05:49 |
SEM |
|
M |
95 SEM |
104 |
258 |
MOURALIS Charles |
12:07:33 |
SEM |
|
M |
96 SEM |
368 |
259 |
ROUZAUD Thierry |
12:09:51 |
V2M |
13 - Marseille Trail Club |
M |
35 V2M |
288 |
260 |
VENTURINI Pauline |
12:10:46 |
SEF |
|
F |
30 F - 12 SEF |
319 |
261 |
SAM Yacine |
12:10:50 |
SEM |
|
M |
97 SEM |
68 |
262 |
CHAMBON Eric |
12:11:06 |
SEM |
|
M |
98 SEM |
24 |
263 |
UNGURAN Emmanuel |
12:17:07 |
V2M |
|
M |
36 V2M |
367 |
264 |
CREMEL Thomas |
12:17:23 |
SEM |
|
M |
99 SEM |
119 |
265 |
CHABARLIN Julien |
12:17:23 |
SEM |
|
M |
100 SEM |
304 |
266 |
DUHET Anne |
12:18:52 |
V1F |
Ce Stmicroelectronics |
F |
31 F - 17 V1F |
50 |
267 |
TEK Robert |
12:20:49 |
V2M |
|
M |
37 V2M |
83 |
268 |
YOUNES Sebastien |
12:20:50 |
V1M |
83 - Saint Maximin Athlet |
M |
93 V1M |
390 |
269 |
THOMAS Gauthier |
12:21:16 |
SEM |
|
M |
101 SEM |
360 |
270 |
SIMON Jean Marie |
12:31:30 |
V2M |
|
M |
38 V2M |
378 |
271 |
ARNAUD Roland |
12:31:32 |
V2M |
|
M |
39 V2M |
77 |