1 |
GANDELOT Benoit |
2h43'00 |
SEM |
Team Outdoor Paris |
M |
|
0 |
2 |
HUITLEC Eddy |
2h44'07 |
SEM |
Team Humblezh |
M |
|
0 |
3 |
BOISSEL Eric |
2h48'05 |
SEM |
La Roche Sports Nature |
M |
|
0 |
4 |
MENAGER Nicolas |
2h51'12 |
SEM |
92me Ri |
M |
|
0 |
5 |
LAMOUR Gael |
2h53'02 |
SEM |
Liberty Coiff Team Humble |
M |
|
0 |
6 |
HORELLOU Herve |
2h54'34 |
V1M |
Brest L'attitude Trail |
M |
|
0 |
7 |
COGAM Thomas |
2h54'42 |
SEM |
Endurance Shop Brest |
M |
|
0 |
8 |
LOSTANLEN Christophe |
2h54'46 |
SEM |
Queven Athletisme |
M |
|
0 |
9 |
PELLE Anthony |
3h00'30 |
SEM |
Shom |
M |
|
0 |
10 |
LANNUZEL Jean jacques |
3h01'40 |
V1M |
Courir Bourg blanc |
M |
|
0 |
11 |
QUEMENEUR Daniel |
3h02'21 |
V1M |
Liberty Coiff Team Humble |
M |
|
0 |
12 |
PENGUILLY Hugo |
3h02'32 |
SEM |
Brest Triathlon |
M |
|
0 |
13 |
LE GUYADER Paul |
3h02'36 |
SEM |
|
M |
|
0 |
14 |
BAUDRY Alain |
3h03'46 |
V1M |
Liberty Coiff Team Humble |
M |
|
0 |
15 |
RABINEAU Nicolas |
3h06'24 |
V1M |
Estuaire Athletic Club |
M |
|
0 |
16 |
ACQUITTER Arnaud |
3h08'37 |
SEM |
Courir A Chateaulin |
M |
|
0 |
17 |
PERROT Stephane |
3h08'43 |
V1M |
Team Guiziou |
M |
|
0 |
18 |
LAOT Majan |
3h08'52 |
SEM |
Team Trail Aber Benoit |
M |
|
0 |
19 |
BERTHELOT Alexandre |
3h09'47 |
V1M |
|
M |
|
0 |
20 |
MERGALET Stephane |
3h09'51 |
SEM |
Ua Societe Generale |
M |
|
0 |
21 |
DESVIGNE Kevin |
3h10'23 |
SEM |
Les Cavaleurs |
M |
|
0 |
22 |
MAUGUEN David |
3h10'48 |
V1M |
Team Humblez |
M |
|
0 |
23 |
CARIOU Hugo |
3h10'52 |
SEM |
Raid Attitude Bzh 29 |
M |
|
0 |
24 |
JANDON Jocelyn |
3h11'30 |
SEM |
|
M |
|
0 |
25 |
DURAND Teddy |
3h13'12 |
V1M |
Raid Attitude Bzh 29 |
M |
|
0 |
26 |
TREGUER Stephane |
3h14'16 |
SEM |
|
M |
|
0 |
27 |
BLAISE Ludovic |
3h14'43 |
SEM |
Courir A Pleyber |
M |
|
0 |
28 |
LE GONIDEC Laurent |
3h14'46 |
SEM |
Team Berci Cotes D'armor |
M |
|
0 |
29 |
BEAUMENIL Maxime |
3h15'37 |
SEM |
Coureurs D'extrme |
M |
|
0 |
30 |
CADIOU Ronan |
3h17'00 |
SEM |
Courir Morlaix |
M |
|
0 |
31 |
KERVELLA Jeremy |
3h17'12 |
SEM |
|
M |
|
0 |
32 |
SEGALEN Frederic |
3h17'56 |
SEM |
Liberty Coiff Team Humble |
M |
|
0 |
33 |
FRANOIS Guillaume |
3h18'20 |
SEM |
Quven Athltisme 56 |
M |
|
0 |
34 |
LE QUERE Regis |
3h18'57 |
V1M |
Les Amoureux De Trezien |
M |
|
0 |
35 |
GUILLOU Pierre marie |
3h19'13 |
SEM |
Team Armorique |
M |
|
0 |
36 |
TOQUE Thomas |
3h20'40 |
SEM |
|
M |
|
0 |
37 |
KERJOSE Julien |
3h21'50 |
SEM |
|
M |
|
0 |
38 |
LE NOGUILLARD Mael |
3h22'56 |
SEM |
|
M |
|
0 |
39 |
GUEVEL Stephane |
3h23'02 |
SEM |
|
M |
|
0 |
40 |
GUILLOU Yves |
3h23'24 |
SEM |
|
M |
|
0 |
41 |
LE DUFF Gael |
3h23'30 |
V1M |
Brest Triathlon |
M |
|
0 |
42 |
LEFEUVRE Celine |
3h23'52 |
V1F |
Acigne Jogging |
F |
1ere F |
0 |
43 |
BRONSARD Yann gael |
3h24'22 |
SEM |
|
M |
|
0 |
44 |
MARZIN Loic |
3h24'39 |
SEM |
|
M |
|
0 |
45 |
GAUTIER Jerome |
3h25'01 |
V1M |
Brest Triathlon |
M |
|
0 |
46 |
LE HIR Jerome |
3h25'05 |
V1M |
|
M |
|
0 |
47 |
LE HEGARAT Christophe |
3h25'42 |
V1M |
Acigne Jogging |
M |
|
0 |
48 |
LECLERE Alban |
3h25'54 |
SEM |
Team Gap Ultracimes |
M |
|
0 |
49 |
BOURGET Jerome |
3h26'30 |
SEM |
|
M |
|
0 |
50 |
PALLIER Marc |
3h26'45 |
V1M |
Liberty Coiff Team Humble |
M |
|
0 |
51 |
GUIZIOU Ludovic |
3h27'46 |
V1M |
Guipavas Oxygne / Team Gu |
M |
|
0 |
52 |
GUILLOU Frederic |
3h27'54 |
V1M |
Brest Triathlon |
M |
|
0 |
53 |
LEOSTIC Sebastien |
3h28'23 |
V1M |
Pac Mac Plouzane |
M |
|
0 |
54 |
HERBEL Yannick |
3h28'27 |
V1M |
Pac Mac Plouzane |
M |
|
0 |
55 |
MAUCUIT Sebastien |
3h28'32 |
V1M |
Team Running Conseil Bres |
M |
|
0 |
56 |
DEHAIS Thierry |
3h28'39 |
V2M |
Team Opel Saint Brieuc |
M |
|
0 |
57 |
KERRENEUR Patrice |
3h29'05 |
V1M |
Les Amoureux De Trezien |
M |
|
0 |
58 |
FITAMANT Romuald |
3h29'27 |
V1M |
Pac Mac |
M |
|
0 |
59 |
LEMONNIER Samuel |
3h30'09 |
V1M |
|
M |
|
0 |
60 |
DOUSSAL Florent |
3h30'40 |
SEM |
Team Humblezh |
M |
|
0 |
61 |
GLAUDY Emmanuelle |
3h31'10 |
SEF |
Tcmb Erc En Lame |
F |
2eme F |
0 |
62 |
GUIANVARCH Mickael |
3h31'15 |
SEM |
|
M |
|
0 |
63 |
LANNUZEL Jean philippe |
3h31'52 |
V1M |
Pac mac Plouzan |
M |
|
0 |
64 |
JEGU Christophe |
3h32'12 |
SEM |
|
M |
|
0 |
65 |
RAGUIN Guillaume |
3h32'16 |
SEM |
|
M |
|
0 |
66 |
LE LIVEC Sylvain |
3h32'33 |
SEM |
|
M |
|
0 |
67 |
LE BOSQ Nelly |
3h33'18 |
V1F |
Sport Nature Aventure Fou |
F |
3eme F |
0 |
68 |
TOURNEMAINE Herve |
3h33'43 |
V2M |
Pacmac |
M |
|
0 |
69 |
BERNICOT Gildas |
3h33'53 |
V1M |
Team Trail Treglonou |
M |
|
0 |
70 |
SCIELLER Patrick |
3h33'58 |
V2M |
|
M |
|
0 |
71 |
PERCHOC Didier |
3h34'02 |
V1M |
Pac Mac Plouzane |
M |
|
0 |
72 |
MERET Ronald |
3h34'24 |
SEM |
Joggers Du Couesnon |
M |
|
0 |
73 |
FOUILLE Ivan |
3h34'37 |
SEM |
|
M |
|
0 |
74 |
LE GONIDEC Sophie |
3h35'05 |
SEF |
La Vallante / Endurance S |
F |
|
0 |
75 |
MORVAN Benjamin |
3h35'18 |
ESM |
|
M |
|
0 |
76 |
COTTE Cedric |
3h35'21 |
SEM |
Asci Ifremer |
M |
|
0 |
77 |
LE CANN Frederic |
3h35'24 |
SEM |
Team Running Conseil Bres |
M |
|
0 |
78 |
CABON Benoit |
3h35'37 |
SEM |
Plougastel Sports Nature |
M |
|
0 |
79 |
BALEINE Olivier |
3h36'21 |
SEM |
|
M |
|
0 |
80 |
LE MORVAN Sebastien |
3h36'26 |
SEM |
Team Humblezh |
M |
|
0 |
81 |
LAMOUR Pascal |
3h37'01 |
SEM |
Brest Triathlon |
M |
|
0 |
82 |
ANSQUER Yann |
3h37'05 |
V1M |
Brest Goelopeurs |
M |
|
0 |
83 |
MILLOCHEAU Dominique |
3h37'13 |
V2M |
Acdc Coataudon |
M |
|
0 |
84 |
FLEURY Stephane |
3h38'09 |
SEM |
Courir A Dol |
M |
|
0 |
85 |
FUCHS Julien |
3h38'17 |
SEM |
|
M |
|
0 |
86 |
BAUDET Frederic |
3h38'24 |
V1M |
Breizh Sport Aventure |
M |
|
0 |
87 |
RIGAUDIERE Marc |
3h38'35 |
SEM |
|
M |
|
0 |
88 |
ROUSSEL Cedric |
3h38'39 |
SEM |
|
M |
|
0 |
89 |
LE GOANVIC Anthony |
3h38'49 |
SEM |
Concarneau |
M |
|
0 |
90 |
DJEBBARI Vine |
3h38'52 |
V2M |
S/l Ca Morlaix |
M |
|
0 |
91 |
HELO David |
3h38'56 |
SEM |
Queven Athl |
M |
|
0 |
92 |
FERRON David |
3h39'10 |
V1M |
Stade Rennais Athltisme |
M |
|
0 |
93 |
MENEZ Gael |
3h39'17 |
SEM |
La Roche Sports Nature |
M |
|
0 |
94 |
ROUGE Franck |
3h39'24 |
V1M |
Team Nissan St Brieuc |
M |
|
0 |
95 |
CASTEL Catherine |
3h39'34 |
V1F |
Brest L'attitude Trail |
F |
|
0 |
96 |
HAGUET Jeanmichel |
3h39'37 |
V1M |
Brest L'attitude Trail |
M |
|
0 |
97 |
MESNILDREY Laurent |
3h39'45 |
V1M |
Brest L'attitude Trail |
M |
|
0 |
98 |
NEDELEC Dominique |
3h40'23 |
V2M |
Spac |
M |
|
0 |
99 |
CREFF Stephane |
3h40'26 |
V1M |
|
M |
|
0 |
100 |
CARBONNIER Eric |
3h40'49 |
V1M |
Logonna Sport Nature |
M |
|
0 |
101 |
ROSANT Alain |
3h41'14 |
V2M |
Locmaria Vlo Club |
M |
|
0 |
102 |
CORNOU Eric |
3h41'29 |
SEM |
Us Plougonvelin Foot |
M |
|
0 |
103 |
HABASQUE Claude |
3h41'37 |
V1M |
Team Habasque Peinture |
M |
|
0 |
104 |
CLOAREC Stephane |
3h41'44 |
V1M |
Plougastel Sports Nature |
M |
|
0 |
105 |
LORANT Patrice |
3h42'12 |
V1M |
Corlay Sport Nature |
M |
|
0 |
106 |
DESPEIGNES Laurent |
3h42'25 |
SEM |
Generation Trail Blois |
M |
|
0 |
107 |
FOURNIER Jerome |
3h42'45 |
V1M |
Jogging Club Le Poir Sur |
M |
|
0 |
108 |
SIVA Rocksane |
3h42'48 |
SEM |
Jogging Club Le Poir Sur |
M |
|
0 |
109 |
MOYOU Gilles |
3h42'52 |
V1M |
Redeg29 |
M |
|
0 |
110 |
LE FLOCH Jerome |
3h43'02 |
SEM |
|
M |
|
0 |
111 |
BIBENS Ronan |
3h43'09 |
SEM |
|
M |
|
0 |
112 |
RIOU Julien |
3h43'16 |
SEM |
Dcns |
M |
|
0 |
113 |
IMPREZ Remi |
3h43'23 |
V2M |
|
M |
|
0 |
114 |
AGAR Florent |
3h43'31 |
SEM |
|
M |
|
0 |
115 |
SALOU Mikael |
3h43'34 |
V1M |
Pac Mac |
M |
|
0 |
116 |
BARANTON Fabrice |
3h43'38 |
V1M |
Pac Mac |
M |
|
0 |
117 |
LARREUR Marc |
3h43'44 |
SEM |
Adk Thales |
M |
|
0 |
118 |
LE GOFF Michel |
3h43'46 |
V1M |
Courir A Ploudal |
M |
|
0 |
119 |
ARHAN Mickael |
3h43'54 |
SEM |
Edel'breizh |
M |
|
0 |
120 |
SEGALOU Franck |
3h44'07 |
V1M |
|
M |
|
0 |
121 |
HASCOET Sylviane |
3h44'53 |
V1F |
Courir Chateaulin |
F |
|
0 |
122 |
GUILMAND Morgan |
3h44'57 |
SEM |
La Joie De Courir Plabenn |
M |
|
0 |
123 |
LE LARGE Sebastien |
3h45'01 |
V1M |
Esva |
M |
|
0 |
124 |
GUEGUEN Philippe |
3h45'06 |
V1M |
|
M |
|
0 |
125 |
PRONOST Gilles |
3h45'18 |
V1M |
|
M |
|
0 |
126 |
OLIVIER Cyrille |
3h45'32 |
SEM |
Ville Le Verger |
M |
|
0 |
127 |
OLIVIER Pelagie |
3h45'37 |
V1F |
Team Daunat Endurance Sho |
F |
|
0 |
128 |
BOURHIS Herve |
3h46'23 |
V3M |
Galouperien Briec |
M |
|
0 |
129 |
DUBOIS Frederic |
3h46'26 |
SEM |
Courir Ploudal |
M |
|
0 |
130 |
DIRAISON Jean christophe |
3h47'19 |
V1M |
|
M |
|
0 |
131 |
LESVEN Hubert |
3h47'33 |
V1M |
La Roche Sports Nature |
M |
|
0 |
132 |
CLEMENT Magali |
3h47'35 |
SEF |
Courir Avec Brin D Avoine |
F |
|
0 |
133 |
CANTERO Sylvain |
3h47'38 |
SEM |
Les Coureurs D'extreme |
M |
|
0 |
134 |
SIBIRIL Gilbert |
3h47'56 |
V1M |
Redeg 29 |
M |
|
0 |
135 |
ROZUEL Stephane |
3h48'09 |
SEM |
Team Raidlight |
M |
|
0 |
136 |
NAFFRECHOUX Malo |
3h48'43 |
ESM |
Team Calvis |
M |
|
0 |
137 |
COQUERIE Pierre |
3h48'47 |
SEM |
To Be Sport |
M |
|
0 |
138 |
NICOLAS Jean marc |
3h48'50 |
V1M |
L Elan Du Porzay |
M |
|
0 |
139 |
COZIEN Eric |
3h49'12 |
SEM |
Les Amoureux De Trezien |
M |
|
0 |
140 |
GOUIFFES Didier |
3h49'27 |
V2M |
Team Endurance Shop Vanne |
M |
|
0 |
141 |
BATANY Philippe |
3h49'30 |
V1M |
|
M |
|
0 |
142 |
LE GUESCLOU Erwann |
3h49'33 |
SEM |
|
M |
|
0 |
143 |
GROUSSARD Florence |
3h51'00 |
SEF |
Legion Saint Pierre |
F |
|
0 |
144 |
BELLEC Vincent |
3h51'03 |
SEM |
|
M |
|
0 |
145 |
RAISON Michel |
3h51'17 |
V2M |
|
M |
|
0 |
146 |
DANIEL Gilles |
3h51'30 |
V2M |
Legion St Pierre |
M |
|
0 |
147 |
LE BRUSQ Emmanuel |
3h51'34 |
SEM |
|
M |
|
0 |
148 |
LE GLAU Olivier |
3h51'37 |
SEM |
Courir Saint Divy |
M |
|
0 |
149 |
HELIAS Pierre |
3h51'45 |
V2M |
Team Rider Tatoo |
M |
|
0 |
150 |
STOURM Cyrille |
3h52'27 |
V1M |
Brest L'attitude Trail |
M |
|
0 |
151 |
RIVOAL Christian |
3h52'31 |
V2M |
|
M |
|
0 |
152 |
DELALANDE Julien |
3h52'41 |
SEM |
Diagonale Des Fous |
M |
|
0 |
153 |
ALEIN Nicolas |
3h52'44 |
SEM |
|
M |
|
0 |
154 |
CUZON Pierre yves |
3h52'53 |
V1M |
Corlay Sport Nature |
M |
|
0 |
155 |
SIMON Jean michel |
3h53'01 |
V1M |
|
M |
|
0 |
156 |
CHAPEL Luc |
3h53'04 |
V1M |
Team Trail De L' Aber Ben |
M |
|
0 |
157 |
SERADIN Tanguy |
3h53'10 |
SEM |
Team Trail De L'aber Beno |
M |
|
0 |
158 |
BERNICOT David |
3h53'13 |
SEM |
|
M |
|
0 |
159 |
RIVOALEN Johann |
3h53'16 |
SEM |
Courir A Ploudal |
M |
|
0 |
160 |
CREN Jean noel |
3h53'21 |
V3M |
Pac Mac Plouzane |
M |
|
0 |
161 |
RIBEIRO David |
3h53'33 |
SEM |
Brest Goelopeurs |
M |
|
0 |
162 |
GUERMEUR Gael |
3h53'38 |
SEM |
Brest Goelopeurs |
M |
|
0 |
163 |
CLOITRE Jean mathieu |
3h53'41 |
SEM |
Team Raidlight |
M |
|
0 |
164 |
PELLO Dominique |
3h55'07 |
V2M |
Les Koalas Kerhuon |
M |
|
0 |
165 |
CHEVER Melanie |
3h55'13 |
SEF |
|
F |
|
0 |
166 |
ALLIOUX David |
3h55'17 |
V1M |
|
M |
|
0 |
167 |
DUFFLAN Jacky |
3h55'22 |
V1M |
Jogging Club Le Poire Sur |
M |
|
0 |
168 |
MEUDIC Stephane |
3h55'26 |
SEM |
Les Cavaleurs Plmcb |
M |
|
0 |
169 |
LAMOUR Bertrand |
3h55'39 |
SEM |
|
M |
|
0 |
170 |
BOLZER Chantal |
3h55'42 |
V1F |
Galouperien Briec |
F |
|
0 |
171 |
CANTERO Emmanuel |
3h55'47 |
SEM |
Coureurs D'extrme |
M |
|
0 |
172 |
STEPHAN Nicolas |
3h55'56 |
V1M |
|
M |
|
0 |
173 |
COMMON Cedric |
3h56'02 |
SEM |
|
M |
|
0 |
174 |
FOLL Sylvain |
3h56'07 |
SEM |
|
M |
|
0 |
175 |
QUENTRIC Francois |
3h56'13 |
SEM |
Amoureux De Trezien |
M |
|
0 |
176 |
LAOT Sebastien |
3h56'18 |
SEM |
Les Amoureux De Trzien |
M |
|
0 |
177 |
MARHADOUR Jean philippe |
3h56'23 |
SEM |
|
M |
|
0 |
178 |
GIRAUD Damien |
3h56'30 |
SEM |
|
M |
|
0 |
179 |
CUZON Olivier |
3h56'33 |
V1M |
|
M |
|
0 |
180 |
QUINTIN Thierry |
3h57'06 |
V1M |
Pac Mac |
M |
|
0 |
181 |
OGOR Gerard |
3h57'15 |
V2M |
Courir Sizun |
M |
|
0 |
182 |
PAUGAM Christian |
3h57'27 |
V2M |
Lutins Du Cranou |
M |
|
0 |
183 |
CARNOT Stephane |
3h57'33 |
V1M |
Les Lutins Du Cranou |
M |
|
0 |
184 |
MALPHETTES Francois |
3h57'43 |
V1M |
Team Trail Aber Benoit |
M |
|
0 |
185 |
GOMEZ Laurent |
3h57'47 |
V1M |
|
M |
|
0 |
186 |
DONARD David |
3h57'52 |
V1M |
Team Trail Aber Benoit |
M |
|
0 |
187 |
QUEVREUX Nicolas |
3h57'55 |
SEM |
|
M |
|
0 |
188 |
BARGAIN Jean luc |
3h58'00 |
V2M |
|
M |
|
0 |
189 |
MINSO David |
3h58'25 |
V1M |
|
M |
|
0 |
190 |
GUILLET Christian |
3h58'51 |
V1M |
Rcnantais |
M |
|
0 |
191 |
VIGNER Gaetan |
3h59'05 |
V1M |
Al Saint Marc Le Blanc |
M |
|
0 |
192 |
LE MEUR Benoit |
3h59'40 |
V1M |
Breizh Sport Aventure |
M |
|
0 |
193 |
MASSON Philippe |
3h59'46 |
V1M |
Iroise Athletisme |
M |
|
0 |
194 |
MELLAZA Laurence |
3h59'50 |
V1F |
Pac Mac |
F |
|
0 |
195 |
DROUINEAU Ludovic |
4h00'30 |
SEM |
Ascig |
M |
|
0 |
196 |
FLOCH BOSCHET Mathilde |
4h00'32 |
SEF |
Pac Mac Plouzane |
F |
|
0 |
197 |
VAILLANT Pierre herve |
4h00'54 |
SEM |
Courir A Ploudal |
M |
|
0 |
198 |
LE LAN Frederic |
4h00'59 |
V1M |
Dauphin De L'elorn |
M |
|
0 |
199 |
LE POLLES Philippe |
4h01'10 |
V1M |
|
M |
|
0 |
200 |
GARNIER Christophe |
4h01'14 |
V1M |
Apf Saint Marc Le Blanc |
M |
|
0 |
201 |
ETIEMBLE Bruno (Fr) |
4h01'19 |
V1M |
Team Berci Cotes D'armor |
M |
|
0 |
202 |
RIOUAL Christophe |
4h01'54 |
SEM |
Cap Dcns |
M |
|
0 |
203 |
SCLEAR Gilles |
4h01'56 |
V2M |
Hermine Trail Kernilis |
M |
|
0 |
204 |
GLEAU Regis |
4h02'16 |
SEM |
|
M |
|
0 |
205 |
JOUAN Laurent |
4h02'20 |
V1M |
|
M |
|
0 |
206 |
FLOCHLAY Celine |
4h03'09 |
V2F |
|
F |
|
0 |
207 |
LE FRIEC Stephane |
4h03'27 |
V1M |
Cp03 |
M |
|
0 |
208 |
LAVIGNE Cecilian |
4h03'42 |
SEM |
|
M |
|
0 |
209 |
MARKOVIC Sebastien |
4h03'59 |
V1M |
Entre Dunes Et Bouchots H |
M |
|
0 |
210 |
DUBRULLE Loic |
4h04'05 |
SEM |
|
M |
|
0 |
211 |
ABGUILLERM Thierry |
4h04'28 |
V1M |
Trail De Guerledan |
M |
|
0 |
212 |
BRUMANT Philippe |
4h04'35 |
V1M |
Al St Marc Le Blanc |
M |
|
0 |
213 |
LE GENDRE Galle |
4h04'41 |
V1F |
Pac Mac |
F |
|
0 |
214 |
TREGOAT Mickael |
4h04'45 |
SEM |
Judo Club La Mzire |
M |
|
0 |
215 |
LE STER Dominique |
4h04'47 |
V1F |
Pac Mac |
F |
|
0 |
216 |
QUEMERE Marc |
4h04'51 |
V1M |
Acigne Jogging |
M |
|
0 |
217 |
CLEMOT Romain |
4h04'55 |
SEM |
Acdc |
M |
|
0 |
218 |
PORHEL Mael |
4h04'58 |
ESM |
|
M |
|
0 |
219 |
HAELEWYN Anthony |
4h05'01 |
V1M |
Acc Port Louis |
M |
|
0 |
220 |
LAPORTE Daniel |
4h05'33 |
V2M |
Team Humblezh |
M |
|
0 |
221 |
TANGUY Christine |
4h05'39 |
V1F |
Av Startbaan |
F |
|
0 |
222 |
LE GALUDEC Mickael |
4h06'18 |
SEM |
|
M |
|
0 |
223 |
CROZON Jeremy |
4h06'22 |
SEM |
|
M |
|
0 |
224 |
LE DUFF Sylvio |
4h06'42 |
ESM |
Decathlon Brest |
M |
|
0 |
225 |
LE MOING Cyrille |
4h06'53 |
V1M |
Vidal Etancheite |
M |
|
0 |
226 |
DUPOIRON Enguerrand |
4h06'55 |
SEM |
Decathlon Brest |
M |
|
0 |
227 |
CARIOU Jean |
4h07'00 |
V2M |
Iroise Athletisme |
M |
|
0 |
228 |
BRIAND Loic |
4h07'03 |
V1M |
|
M |
|
0 |
229 |
LE MESTRE Eric |
4h07'26 |
V1M |
Plouider Sport Nature |
M |
|
0 |
230 |
DUCLAUX Jean sebastien |
4h07'48 |
SEM |
|
M |
|
0 |
231 |
PERROT Yves |
4h07'52 |
V2M |
Courir A Ploudal |
M |
|
0 |
232 |
URVOIS Gwendal |
4h07'55 |
SEM |
Athl Pays De Lorient |
M |
|
0 |
233 |
TAULEN Yoan |
4h08'04 |
SEM |
|
M |
|
0 |
234 |
FAVE Christophe |
4h08'58 |
SEM |
Les Amoureux De Trezien |
M |
|
0 |
235 |
GUEVEL Remi |
4h09'22 |
V2M |
Team Humblezh |
M |
|
0 |
236 |
GAHAGNON Robert |
4h09'24 |
V3M |
Acdc Coataudon |
M |
|
0 |
237 |
ROBIN Jeremy |
4h09'33 |
V1M |
|
M |
|
0 |
238 |
BEGOC Julien |
4h09'40 |
SEM |
Queven Athletisme |
M |
|
0 |
239 |
LE MESTRE Olivier |
4h09'44 |
V1M |
Team Habasque Peinture |
M |
|
0 |
240 |
THOMAS Sebastien |
4h09'53 |
SEM |
Team Humblezh |
M |
|
0 |
241 |
HELIAS Jean michel |
4h10'21 |
V2M |
Team Rider Tattoo |
M |
|
0 |
242 |
BOULLE Denis |
4h10'52 |
V2M |
Diagonale Des Fous |
M |
|
0 |
243 |
DIARD Yoann |
4h11'28 |
SEM |
Asetas |
M |
|
0 |
244 |
RAOULT Marc |
4h11'33 |
V2M |
Asetas |
M |
|
0 |
245 |
LEBRUN Laurent |
4h11'37 |
V1M |
Asetas |
M |
|
0 |
246 |
GRAMOSO Isabel |
4h11'40 |
V1F |
|
F |
|
0 |
247 |
COCAING Sebastien |
4h11'45 |
V1M |
|
M |
|
0 |
248 |
SEGUEN Valerie |
4h11'51 |
V1F |
Chateaulin |
F |
|
0 |
249 |
QUINTRIC Laurent |
4h11'58 |
V1M |
Les Amoureux De Trezien |
M |
|
0 |
250 |
BOISSINOT Olivier |
4h12'03 |
V1M |
Orteil En Pointe |
M |
|
0 |
251 |
DAOUDAL Jean louis |
4h12'24 |
V2M |
Rosporden Oxygene |
M |
|
0 |
252 |
GROSPERRIN Guillaume |
4h12'48 |
SEM |
Gtb |
M |
|
0 |
253 |
LAPOUS Christian |
4h12'55 |
V1M |
|
M |
|
0 |
254 |
LE FLOCH Isabelle |
4h13'00 |
V1F |
Orteil En Pointes |
F |
|
0 |
255 |
TRUFFOT Eric |
4h13'07 |
V2M |
Efcvo |
M |
|
0 |
256 |
OLLIER CLEREN Violette |
4h13'12 |
SEF |
|
F |
|
0 |
257 |
MORIO Gilbert |
4h13'19 |
V2M |
|
M |
|
0 |
258 |
STEPHAN Bernard |
4h13'40 |
V2M |
Team Running Conseil Bres |
M |
|
0 |
259 |
CHAILLOT Aurelien |
4h13'52 |
SEM |
Racing Club Nantais |
M |
|
0 |
260 |
MANACH Jonathan |
4h14'03 |
SEM |
|
M |
|
0 |
261 |
ANDRE Mickael |
4h14'10 |
SEM |
|
M |
|
0 |
262 |
RIOUX Jerome |
4h14'13 |
V1M |
Entre Dunes Et Bouchots H |
M |
|
0 |
263 |
ALIX Laurent |
4h14'27 |
SEM |
|
M |
|
0 |
264 |
GAUTIER Jonathan |
4h15'00 |
SEM |
Entente Des Mauges |
M |
|
0 |
265 |
PANNETIER Yann |
4h15'05 |
V1M |
|
M |
|
0 |
266 |
RANNOU Sandrine |
4h15'09 |
SEF |
L'elan Du Porzay |
F |
|
0 |
267 |
VERMUNT Jean marc |
4h15'13 |
V1M |
Auc |
M |
|
0 |
268 |
MOREL Franck |
4h15'17 |
SEM |
|
M |
|
0 |
269 |
CARRE Philippe |
4h15'20 |
V1M |
|
M |
|
0 |
270 |
LOUVIER Jerome |
4h15'28 |
V1M |
|
M |
|
0 |
271 |
SCOLAN Marc |
4h15'34 |
SEM |
|
M |
|
0 |
272 |
BRIS Yann |
4h16'12 |
SEM |
Crozon |
M |
|
0 |
273 |
SANSEAU Herve |
4h16'15 |
V1M |
Brest Goelopeurs |
M |
|
0 |
274 |
ROY Jerome |
4h16'18 |
V1M |
|
M |
|
0 |
275 |
JOANNIC Romuald |
4h16'30 |
SEM |
|
M |
|
0 |
276 |
BARON Arnaud |
4h16'42 |
SEM |
|
M |
|
0 |
277 |
LE DREFF Benoit |
4h16'51 |
SEM |
Aucun |
M |
|
0 |
278 |
PELLEAU Didier |
4h17'21 |
V1M |
|
M |
|
0 |
279 |
LEBRETON Florian |
4h17'51 |
SEM |
|
M |
|
0 |
280 |
DOUCEN Arnaud |
4h18'33 |
SEM |
|
M |
|
0 |
281 |
GODET Patrick |
4h19'13 |
V1M |
So |
M |
|
0 |
282 |
GRASLAND Thierry |
4h19'15 |
V1M |
|
M |
|
0 |
283 |
GOURTAY Didier |
4h19'34 |
V2M |
Team Humblezh |
M |
|
0 |
284 |
ROUILLE Amelie |
4h19'39 |
SEF |
|
F |
|
0 |
285 |
LE BRETON Severine |
4h20'13 |
V1F |
Team Tamalou Mellac |
F |
|
0 |
286 |
TANGUY Luc |
4h20'17 |
V2M |
|
M |
|
0 |
287 |
UTRAGO Mickael |
4h20'31 |
SEM |
|
M |
|
0 |
288 |
DENIVET Michel |
4h20'36 |
V1M |
Ua Villenoy |
M |
|
0 |
289 |
FERTEY Jean baptiste |
4h20'47 |
SEM |
|
M |
|
0 |
290 |
ALAMARGOT Guillaume |
4h20'51 |
SEM |
|
M |
|
0 |
291 |
LE GOASDUFF David |
4h20'53 |
V1M |
|
M |
|
0 |
292 |
LE BORGNE Gildas |
4h20'59 |
V1M |
Courir A Ploudal |
M |
|
0 |
293 |
ROSE Amelie |
4h21'02 |
SEF |
Courir A Dol |
F |
|
0 |
294 |
SPARKS Steven |
4h21'09 |
V1M |
Pac Rugby |
M |
|
0 |
295 |
MORVAN Jean francois |
4h21'18 |
V2M |
Courir A Bourg Blanc |
M |
|
0 |
296 |
OGEREAU Franck |
4h22'05 |
V1M |
S/l Ac St Gratien sannois |
M |
|
0 |
297 |
CADIOU Marie gabrielle |
4h22'06 |
V3F |
Courir Morlaix |
F |
|
0 |
298 |
NEE Laurent |
4h22'11 |
V1M |
Team Endurance Shop Vanne |
M |
|
0 |
299 |
RENAUT Marine |
4h22'18 |
V2F |
Pac Mac |
F |
|
0 |
300 |
LE DALL Christophe |
4h23'21 |
V1M |
|
M |
|
0 |
301 |
GOLEO Wilfrid |
4h23'24 |
V1M |
|
M |
|
0 |
302 |
MATTONE Patrick |
4h23'28 |
SEM |
Trail Club Ollioules |
M |
|
0 |
303 |
SALEUN Laurence |
4h23'32 |
V2F |
Courir Laill |
F |
|
0 |
304 |
LE VERN JOYEAU Jerome |
4h23'37 |
SEM |
|
M |
|
0 |
305 |
BARAER Laurent |
4h23'40 |
SEM |
|
M |
|
0 |
306 |
GOURMELON Luc |
4h23'48 |
V2M |
Foulee Renanaise |
M |
|
0 |
307 |
LE GALL Vincent |
4h24'07 |
SEM |
La Roche Sports Nature |
M |
|
0 |
308 |
RENOU Yann |
4h24'13 |
V1M |
Acc La Chapelle Sur Erdre |
M |
|
0 |
309 |
BOULIC Mickael |
4h24'18 |
SEM |
|
M |
|
0 |
310 |
BENECH Caroline |
4h24'22 |
V1F |
Team Trail Aber Benoit |
F |
|
0 |
311 |
LETOURNEUR Isabelle |
4h24'28 |
V1F |
|
F |
|
0 |
312 |
LALLEMAND Pascal |
4h24'49 |
V1M |
|
M |
|
0 |
313 |
LE FUR Maxime |
4h24'52 |
SEM |
|
M |
|
0 |
314 |
DRUCKE David |
4h25'09 |
SEM |
Toulon |
M |
|
0 |
315 |
BERTHOU Nicolas |
4h25'21 |
V1M |
Thales Cholet |
M |
|
0 |
316 |
BAHIER Anthony |
4h25'30 |
SEM |
Milizac Vtt Loisirs |
M |
|
0 |
317 |
MOAL Rodolphe |
4h25'43 |
SEM |
|
M |
|
0 |
318 |
BALCON Philippe |
4h26'46 |
V1M |
Les Amoureux De Trezien |
M |
|
0 |
319 |
BEDIEE Erwan |
4h26'49 |
SEM |
Etoile Marollaise |
M |
|
0 |
320 |
ROUVRAIS Yannick |
4h26'54 |
V1M |
Plmcb Les Cavaleurs |
M |
|
0 |
321 |
DILASSER Philippe |
4h26'59 |
V1M |
Les Trailers De Deolen |
M |
|
0 |
322 |
MORVAN Elise |
4h27'26 |
SEF |
|
F |
|
0 |
323 |
URVOIS Jerome |
4h27'51 |
SEM |
Endurance Croix Bleue |
M |
|
0 |
324 |
BLEUNVEN Mathieu |
4h27'56 |
SEM |
Gsy Bourg Blanc |
M |
|
0 |
325 |
LIMOUSIN Jean pierre |
4h28'01 |
V2M |
|
M |
|
0 |
326 |
VERMUNT Corinne |
4h28'45 |
V1F |
Auc |
F |
|
0 |
327 |
CNUDDE Jacques |
4h29'32 |
V1M |
Courir Chateaulin |
M |
|
0 |
328 |
GUITTON Catherine |
4h29'35 |
V1F |
|
F |
|
0 |
329 |
LE SAINT Thierry |
4h29'46 |
V2M |
Courir A Bourg Blanc |
M |
|
0 |
330 |
MEYRUEY Benoit |
4h30'26 |
V2M |
|
M |
|
0 |
331 |
LHUILLIER Peggy |
4h30'29 |
SEF |
|
F |
|
0 |
332 |
LARMET Mickael |
4h30'35 |
V1M |
|
M |
|
0 |
333 |
PICHOT Yann |
4h30'47 |
V1M |
S/l Ac La Chapelle/erdre |
M |
|
0 |
334 |
CHENTIL Frederic |
4h31'30 |
V1M |
Les Amoureux De Trezien |
M |
|
0 |
335 |
TROADEC Bernard |
4h31'35 |
V2M |
Team Trail De L'aber Beno |
M |
|
0 |
336 |
VIGNER Sophie |
4h31'41 |
V1F |
Al Saint Le Blanc |
F |
|
0 |
337 |
CADIOU Stephanie |
4h31'49 |
V1F |
Breizh Sport Aventure |
F |
|
0 |
338 |
DALIFARD Thierry |
4h32'17 |
V1M |
|
M |
|
0 |
339 |
GUERDER Matthieu |
4h32'29 |
SEM |
|
M |
|
0 |
340 |
GIOANNINI Florence |
4h32'47 |
SEF |
Brest Finisher |
F |
|
0 |
341 |
BARRE Bruno |
4h32'53 |
V1M |
Team Humblezh |
M |
|
0 |
342 |
TOBY Eric |
4h33'06 |
V1M |
Pac Mac |
M |
|
0 |
343 |
GIQUEL Aurelien |
4h33'26 |
SEM |
|
M |
|
0 |
344 |
LATRONCHETTE Fabien |
4h33'30 |
SEM |
|
M |
|
0 |
345 |
LATRONCHETTE Florent |
4h33'33 |
SEM |
|
M |
|
0 |
346 |
FEVRIER Isabelle |
4h33'36 |
V1F |
Brest Goelopeurs |
F |
|
0 |
347 |
TOANEN Denis |
4h33'40 |
V1M |
Brest Goelopeurs |
M |
|
0 |
348 |
PLUNIAN Bruno |
4h34'08 |
V1M |
Footing Landerneen |
M |
|
0 |
349 |
GOURIOU David |
4h34'19 |
SEM |
Courir Lanrivoar |
M |
|
0 |
350 |
RIVES Frederic |
4h34'31 |
SEM |
Team Trail Aber Benoit |
M |
|
0 |
351 |
SALIOU Remi |
4h35'05 |
V2M |
|
M |
|
0 |
352 |
QUEINNEC Mickael |
4h35'16 |
SEM |
|
M |
|
0 |
353 |
STEPHAN Patrice |
4h35'35 |
V1M |
Foulees Nature Guengat |
M |
|
0 |
354 |
LE GOFF Philippe |
4h35'39 |
V1M |
|
M |
|
0 |
355 |
TREBAOL Stephane |
4h36'47 |
V1M |
Galouperien Milizac |
M |
|
0 |
356 |
CARLIER Xavier |
4h36'58 |
V1M |
Ua Villenoy |
M |
|
0 |
357 |
KERFOURN Bruno |
4h37'22 |
SEM |
Amoureux Trezien |
M |
|
0 |
358 |
COROLLEUR Muriel |
4h37'25 |
V1F |
Lokournan Triathlon |
F |
|
0 |
359 |
COROLLEUR Gilles |
4h37'31 |
V1M |
Lokournan Triathlon |
M |
|
0 |
360 |
APPERE Florian |
4h37'35 |
SEM |
La Foule Renanaise |
M |
|
0 |
361 |
TARTU Stephane |
4h38'43 |
SEM |
Lgion Saint Pierre |
M |
|
0 |
362 |
TOULLEC Roland |
4h38'47 |
SEM |
|
M |
|
0 |
363 |
TIGREAT Valerie |
4h38'54 |
V1F |
La Roche Sports Nature |
F |
|
0 |
364 |
LADAN Ludovic |
4h38'59 |
V1M |
La Roche Sports Nature |
M |
|
0 |
365 |
BUANNIC Olivier |
4h39'05 |
SEM |
La Roche Sports Nature |
M |
|
0 |
366 |
FORGEAIS Loic |
4h39'08 |
V1M |
|
M |
|
0 |
367 |
BAGARD Bruno |
4h39'11 |
V2M |
|
M |
|
0 |
368 |
KERVEC Mikael |
4h39'15 |
SEM |
La Roche Vtt |
M |
|
0 |
369 |
LE PODER Yves |
4h39'22 |
V2M |
Acc La Chapelle Sur Erdre |
M |
|
0 |
370 |
DELACOURT Nelly |
4h39'26 |
SEF |
|
F |
|
0 |
371 |
DELACOURT Guillaume |
4h39'29 |
SEM |
|
M |
|
0 |
372 |
PILPRE Philippe |
4h39'33 |
V1M |
Redek Breteil |
M |
|
0 |
373 |
AMELOT Stephane |
4h39'36 |
V1M |
Athletics Baie Des Ebihen |
M |
|
0 |
374 |
LE BERRE Jean marc |
4h39'40 |
V1M |
Ind |
M |
|
0 |
375 |
PENARD Yohann |
4h39'44 |
SEM |
Carquefou Ac |
M |
|
0 |
376 |
DAOULAS Yannick |
4h40'38 |
V2M |
Tregueux Athletisme |
M |
|
0 |
377 |
LEMOINE Monika |
4h40'41 |
V1F |
Ouest Athletisme 35 |
F |
|
0 |
378 |
COATEVAL Gaetan |
4h40'55 |
SEM |
|
M |
|
0 |
379 |
NGUYEN Khoa viet |
4h41'15 |
SEM |
|
M |
|
0 |
380 |
VABOIS Thierry |
4h41'51 |
V2M |
Association Sportive Drou |
M |
|
0 |
381 |
CAMBE Eric |
4h42'23 |
V1M |
|
M |
|
0 |
382 |
SEVEN Olivier |
4h42'30 |
SEM |
Courir Ploudal |
M |
|
0 |
383 |
BELSOEUR Pierre yves |
4h45'03 |
SEM |
|
M |
|
0 |
384 |
GILLET Frederic |
4h45'22 |
SEM |
Plouider Sport Nature |
M |
|
0 |
385 |
RIVOALEN Herve |
4h45'37 |
SEM |
|
M |
|
0 |
386 |
PAILLER Francois |
4h45'41 |
SEM |
|
M |
|
0 |
387 |
DEMARET Gilles |
4h46'06 |
V2M |
Team Nissan St Brieuc |
M |
|
0 |
388 |
BERDER Annabelle |
4h46'40 |
SEF |
La Joie De Courir Plabenn |
F |
|
0 |
389 |
DILASSER Olivier |
4h47'48 |
V1M |
Wapiti Triathlon |
M |
|
0 |
390 |
GOURAUD Mikael |
4h47'53 |
SEM |
Footing Landernen |
M |
|
0 |
391 |
HODZIC Aline |
4h48'03 |
V1F |
Tamalous Mellac |
F |
|
0 |
392 |
JOSSELIN Nathalie |
4h48'08 |
V1F |
Team Tamalou |
F |
|
0 |
393 |
BOURDAREAU Eric |
4h48'34 |
V1M |
Courir A Laille |
M |
|
0 |
394 |
SALEUN Pascal |
4h48'39 |
V2M |
Courir Laill |
M |
|
0 |
395 |
ROBIN Nicolas |
4h48'43 |
SEM |
|
M |
|
0 |
396 |
LE FLOCH Laurent |
4h49'00 |
V2M |
Orteil En Pointes |
M |
|
0 |
397 |
RENAIS Rozenn |
4h50'17 |
V1F |
Courir A Tinteniac |
F |
|
0 |
398 |
RENAIS Jean christophe |
4h50'23 |
V2M |
Courir A Tinteniac |
M |
|
0 |
399 |
CZEGLEDI Laurence |
4h50'44 |
V2F |
Fdm |
F |
|
0 |
400 |
MERLIN Jean loic |
4h50'59 |
SEM |
|
M |
|
0 |
401 |
PERINO Eric |
4h51'36 |
SEM |
|
M |
|
0 |
402 |
LACQUEMANNE Renaud |
4h51'45 |
SEM |
Sans Club |
M |
|
0 |
403 |
LANGUENOU Myriam |
4h51'51 |
SEF |
Decathlon Brest |
F |
|
0 |
404 |
BOUCHER Xavier |
4h52'28 |
V1M |
Acdc Coataudon |
M |
|
0 |
405 |
FOLL Olivier |
4h52'31 |
V1M |
Acdc Coataudon |
M |
|
0 |
406 |
GAREL Jean marc |
4h52'35 |
V1M |
Acdc Coataudon |
M |
|
0 |
407 |
BOUSSICAUD Jean marc |
4h52'41 |
V3M |
Etoile Marollaise |
M |
|
0 |
408 |
MOISAN Daniel |
4h52'45 |
V2M |
|
M |
|
0 |
409 |
DEMEURE VELAZQUEZ Marion |
4h53'12 |
SEF |
Ac La Roche Sur Yon |
F |
|
0 |
410 |
VELAZQUEZ COLLADO Daniel |
4h53'23 |
SEM |
Ac La Roche Sur Yon |
M |
|
0 |
411 |
REINHARD Christophe |
4h53'27 |
V1M |
S/l Ac La Chapelle/erdre |
M |
|
0 |
412 |
GUICHETEAU Nicolas |
4h53'31 |
SEM |
|
M |
|
0 |
413 |
RAFLEGEAU Miguel |
4h53'36 |
SEM |
|
M |
|
0 |
414 |
NICOLAS Michel |
4h54'22 |
V2M |
Les Cavaleurs |
M |
|
0 |
415 |
GOURRET Serge |
4h54'30 |
V1M |
Brocliande Aventure 35 |
M |
|
0 |
416 |
RATAJCZAK Christelle |
4h54'33 |
V1F |
Breizh Sport Aventure |
F |
|
0 |
417 |
GUEGUEN Mireille |
4h54'35 |
V1F |
Breizh Sport Aventure |
F |
|
0 |
418 |
CLECH Sylvain |
4h54'49 |
V1M |
Pac Mac |
M |
|
0 |
419 |
GEGOUX Pascale |
4h55'34 |
SEF |
|
F |
|
0 |
420 |
ARGOUARCH Yves |
4h56'02 |
V3M |
Les Coquelicots |
M |
|
0 |
421 |
QUERE Eric |
4h56'19 |
V1M |
|
M |
|
0 |
422 |
KERDRAON Jerome |
4h56'38 |
SEM |
Habasque Peinture |
M |
|
0 |
423 |
MORVAN Francoise |
4h56'49 |
V1F |
Traileur De La Grenouille |
F |
|
0 |
424 |
LABEYRIE Laurence |
4h56'51 |
V1F |
Traileurs De La Grenouill |
F |
|
0 |
425 |
AZOU Serge |
4h56'53 |
V2M |
Ecum Cleder |
M |
|
0 |
426 |
DETOUDEVILLE Arnaud |
4h57'03 |
SEM |
Plein Gaz Dans La Vase Ru |
M |
|
0 |
427 |
LAVAL Sophie |
4h57'16 |
V1F |
|
F |
|
0 |
428 |
ROST Erwan |
4h57'23 |
SEM |
Usf La Ferriere |
M |
|
0 |
429 |
ESNAULT Jeanmarie |
4h57'31 |
V1M |
|
M |
|
0 |
430 |
MERCIER Gilles |
4h58'21 |
V1M |
Quimper Footing Loisirs |
M |
|
0 |
431 |
ARGOUARCH Sophie |
4h59'01 |
V1F |
La Joie De Courir Plabenn |
F |
|
0 |
432 |
CARTRON Thierry |
5h02'14 |
V2M |
|
M |
|
0 |
433 |
BRUNO Barbara |
5h03'55 |
V2F |
Oa 35 |
F |
|
0 |
434 |
ENGUIALE Jean marc |
5h03'59 |
V1M |
Courir Moelan |
M |
|
0 |
435 |
BIBENS Erwan |
5h04'39 |
SEM |
|
M |
|
0 |
436 |
CHICHEPORTICHE Jonathan |
5h05'24 |
SEM |
|
M |
|
0 |
437 |
LEMONNE Schirel |
5h05'26 |
SEF |
Region Bretagne |
F |
|
0 |
438 |
FOURNIER Raphael |
5h05'35 |
SEM |
|
M |
|
0 |
439 |
LAMARQUE Jerome |
5h10'23 |
V1M |
|
M |
|
0 |
440 |
NAVE Hugo |
5h10'27 |
V1M |
Ua Villenoy |
M |
|
0 |
441 |
GOMBERT Pascal |
5h10'29 |
V2M |
Broceliande Aventure |
M |
|
0 |
442 |
ROUDAUT Frederic |
5h13'11 |
V1M |
Footing Landerneen |
M |
|
0 |
443 |
VION Roger |
5h14'45 |
V2M |
Entente Sevre |
M |
|
0 |
444 |
SIMONNEAU Carine |
5h16'14 |
V1F |
Abv |
F |
|
0 |
445 |
ROBERT Olivier |
5h16'20 |
V2M |
|
M |
|
0 |
446 |
BUON Philippe |
5h17'34 |
V2M |
|
M |
|
0 |
447 |
RAZAKAHARIMANANA Nekena |
5h17'59 |
SEF |
|
F |
|
0 |
448 |
OLLIVIER Daniel |
5h20'35 |
V1M |
Breizh Sport Aventure |
M |
|
0 |
449 |
HUCHET Celine |
5h22'46 |
V1F |
Ouest Athltisme 35 |
F |
|
0 |
450 |
LAVOUX Alain |
5h23'03 |
V2M |
As Nandy |
M |
|
0 |
451 |
BELLARD Patrice |
5h25'41 |
V2M |
Efcvo |
M |
|
0 |
452 |
CAMPAGNE Stephanie |
5h25'44 |
V1F |
Slac Saint Gratien/sannoi |
F |
|
0 |
453 |
BUICANGES Josiane |
5h26'54 |
V3F |
S/l Ac St Gratien sannois |
F |
|
0 |
454 |
DUDRAT Maguy |
5h27'38 |
V2F |
Team Cam |
F |
|
0 |
455 |
DUBOIS Catherine |
5h29'31 |
V1F |
Brest L'attitude Trail |
F |
|
0 |
456 |
JEANNEAU Luc |
5h32'06 |
V3M |
Entente Sovre ( 085004 ) |
M |
|
0 |
457 |
SCRUIGNEC Guy |
5h33'02 |
V1M |
|
M |
|
0 |
458 |
GOUBAN Jean jacques |
5h36'39 |
V2M |
Raidillon Du Va |
M |
|
0 |
459 |
SOULARD Arnaud |
5h36'59 |
V1M |
Gautier Running Team |
M |
|
0 |
460 |
JOBARD Robert |
5h37'02 |
V1M |
|
M |
|
0 |
461 |
PELLETIER Antoine |
5h37'06 |
V2M |
|
M |
|
0 |
462 |
DUFFOUR Carole |
5h40'46 |
SEF |
Les Cavaleurs Brest |
F |
|
0 |
463 |
GIRARD Florence |
6h20'17 |
V1F |
S/l Ac Saint Gratien Sann |
F |
|
0 |
464 |
DUBROCQ Bernard |
6h20'37 |
V3M |
S/l Ac Saint Gratien sann |
M |
|
0 |
465 |
BONNEC Pierre |
6h31'58 |
V2M |
Pacmac |
M |
|
0 |
466 |
MENARD Pascale |
6h32'02 |
V2F |
Pac Mac Coureuse Balai |
F |
|
0 |