1 |
LORBLANCHET Thomas |
08:52:26 |
SEM |
XTTR LE MONT DORE (63) |
M |
1 SEM |
1369 |
2 |
GAZULLA Cedric |
09:21:05 |
SEM |
[42] e |
M |
2 SEM |
1147 |
3 |
BRULPORT David |
09:24:34 |
SEM |
[25] ORIENTATION TEAM BES |
M |
3 SEM |
1063 |
4 |
COQUARD Remi |
09:24:42 |
SEM |
[69] e |
M |
4 SEM |
1088 |
5 |
MARLEIX Francois |
09:31:50 |
SEM |
[63] ROC DU DIABLE |
M |
5 SEM |
1235 |
6 |
AUJOGUES Vincent |
09:32:57 |
SEM |
[69] BEAUJOL AVENTURE TRA |
M |
6 SEM |
1015 |
7 |
JANIAUD Sebastien |
09:53:51 |
SEM |
[15] TEAM UTPMA |
M |
7 SEM |
1184 |
8 |
COUMENGES Regis |
09:53:53 |
V1M |
[69] TOUCAN ATHLETIC CLUB |
M |
1 V1M |
1092 |
9 |
FLOCHEL Damien |
10:10:14 |
V1M |
[29] e |
M |
2 V1M |
1137 |
10 |
ASTIER Marc |
10:11:26 |
SEM |
[43] CA BRIOUDE |
M |
8 SEM |
1013 |
11 |
CHOUVY Cyril |
10:11:27 |
SEM |
[63] LES BOURRINS DU MIDI |
M |
9 SEM |
1081 |
12 |
MANSUY Manu |
10:11:28 |
SEM |
[73] THE NORTH FARCE |
M |
10 SEM |
1232 |
13 |
FATTON Christian |
10:11:38 |
V2M |
[02] CCAP NEW BALANCE |
M |
1 V2M |
1132 |
14 |
GONNORD Samuel |
10:14:04 |
SEM |
[79] e |
M |
11 SEM |
1155 |
15 |
RUIZ Patrick |
10:15:21 |
V1M |
[42] e |
M |
3 V1M |
1312 |
16 |
SOARES Sylvain |
10:17:33 |
SEM |
[63] AMBASSADEUR HOKA |
M |
12 SEM |
1321 |
17 |
MAIRE Julien |
10:17:49 |
SEM |
[25] e |
M |
13 SEM |
1230 |
18 |
LUCAS Patrick |
10:18:21 |
V2M |
[22] T3TEAM |
M |
2 V2M |
1224 |
19 |
ZOTOS Philippe |
10:20:44 |
V1M |
[43] ACSM |
M |
4 V1M |
1361 |
20 |
FOULET MOREAU Lauriane |
10:21:40 |
SEF |
[74] COURSE ORIENTATION C |
F |
1ere F |
1139 |
21 |
MOREAU Thomas |
10:26:29 |
V1M |
[31] e |
M |
5 V1M |
1253 |
22 |
FATTON Julia |
10:27:18 |
V1F |
[02] TV RHEINAU 1893 |
F |
2eme F / 1 V1F |
1133 |
23 |
THIEBLEMONT Quentin |
10:30:10 |
SEM |
[57] ATHLeTISME METZ METR |
M |
14 SEM |
1335 |
24 |
LECLERC Sebastien |
10:32:56 |
SEM |
[03] e |
M |
15 SEM |
1210 |
25 |
EWALD Jean Baptiste |
10:36:41 |
SEM |
[63] e |
M |
16 SEM |
1129 |
26 |
POULET Damien |
10:37:04 |
V1M |
[63] XTTR63 |
M |
6 V1M |
1288 |
27 |
RIOUAL Erwan |
10:41:35 |
V1M |
[63] XTTR63 INTERSPORT VO |
M |
7 V1M |
1304 |
28 |
BOAS Xavier |
10:46:44 |
SEM |
[74] e |
M |
17 SEM |
1048 |
29 |
KEMPF Pierre |
10:48:19 |
SEM |
[63] e |
M |
18 SEM |
1191 |
30 |
CARBONNET Joel |
10:48:37 |
SEM |
[63] e |
M |
19 SEM |
1069 |
31 |
GRABIASZ Miguel |
10:51:14 |
V1M |
[10] ASM ST MESMIN |
M |
8 V1M |
1157 |
32 |
LATCHIMY Thierry |
10:53:49 |
V1M |
[63] e |
M |
9 V1M |
1205 |
33 |
MASSON Christophe |
11:06:02 |
V1M |
[63] PUISSANCE 3 COURNON |
M |
10 V1M |
1238 |
34 |
OUCHEN Abdelghani |
11:09:10 |
V1M |
[63] LIMAGNE ATHLETES END |
M |
11 V1M |
1371 |
35 |
GUEZOU Erwan |
11:12:00 |
V1M |
[56] e |
M |
12 V1M |
1163 |
36 |
BONANNI Yann |
11:12:02 |
V1M |
[01] ND2BR |
M |
13 V1M |
1049 |
37 |
LABAZUY Philippe |
11:13:52 |
V2M |
[63] LES BOURRINS DU MIDI |
M |
3 V2M |
1194 |
38 |
BULLION Julien |
11:16:36 |
SEM |
[69] e |
M |
20 SEM |
1067 |
39 |
ARMBRUSTER Philippe |
11:18:14 |
V1M |
[67] e |
M |
14 V1M |
1011 |
40 |
HUBERT Florent |
11:21:01 |
SEM |
[73] e |
M |
21 SEM |
1179 |
41 |
MARTINIE Laurent |
11:22:16 |
V1M |
[92] AC VEULAIS |
M |
15 V1M |
1237 |
42 |
RIMBAULT Claire |
11:22:44 |
V1F |
[15] TEAM UTPMA |
F |
2 V1F |
1302 |
43 |
PAVAGEAU Nicolas |
11:22:46 |
SEM |
[85] e |
M |
22 SEM |
1267 |
44 |
CHAMBARD Christophe |
11:22:46 |
V1M |
[19] VTT ARGENTAT |
M |
16 V1M |
1074 |
45 |
JOUET Laurent |
11:23:40 |
V1M |
[56] PLOEREN ENDURANCE |
M |
17 V1M |
1188 |
46 |
LAPORTE Romain |
11:25:42 |
V1M |
[43] CLUB ATHLETIQUE BRIO |
M |
18 V1M |
1202 |
47 |
ALLILAIRE Franck |
11:28:45 |
V1M |
[03] UNION CYCLISTE DE CR |
M |
19 V1M |
1006 |
48 |
ZADOKS Gideon |
11:31:56 |
V1M |
[23] e |
M |
20 V1M |
1360 |
49 |
BROTHIER Guillaume |
11:32:52 |
SEM |
[06] e |
M |
23 SEM |
1060 |
50 |
LABORDERIE Patrick |
11:33:03 |
SEM |
[41] e |
M |
24 SEM |
1195 |
51 |
CORRE Bruno |
11:33:05 |
V1M |
[24] e |
M |
21 V1M |
1090 |
52 |
BEAUFILS Bruno |
11:34:32 |
SEM |
[18] e |
M |
25 SEM |
1031 |
53 |
MASUE Romain |
11:36:36 |
SEM |
[29] PLOUGASTEL SN |
M |
26 SEM |
1239 |
54 |
WERTHMULLER Gabriele |
11:36:49 |
V1F |
[04] LG DERENDINGEN |
F |
3 V1F |
1358 |
55 |
RENIER Joel |
11:38:45 |
V1M |
[63] XTTR 63 |
M |
22 V1M |
1298 |
56 |
CHEREL Ludovic |
11:38:46 |
SEM |
[63] XTTR LE MONT DORE |
M |
27 SEM |
1077 |
57 |
DEFFRENNE Quentin |
11:38:46 |
SEM |
[03] AMITIE ET NATURE DE |
M |
28 SEM |
1103 |
58 |
COUTURIER Christophe |
11:38:47 |
V1M |
[03] AMITIE ET NATURE DE |
M |
23 V1M |
1095 |
59 |
GONCALVES Michael |
11:38:47 |
SEM |
[63] RUNNING CLUB DE CLER |
M |
29 SEM |
1154 |
60 |
GLORIEUX Quentin |
11:38:47 |
SEM |
[75] e |
M |
30 SEM |
1152 |
61 |
POLLET Joel |
11:38:51 |
V1M |
[38] e |
M |
24 V1M |
1284 |
62 |
MAOUT Mikael |
11:39:06 |
V1M |
[38] e |
M |
25 V1M |
1233 |
63 |
GUILLET Christophe |
11:39:18 |
V1M |
[85] e |
M |
26 V1M |
1165 |
64 |
COUDRAY Christophe |
11:39:35 |
V1M |
[44] NORD VENDEE ATHLETIS |
M |
27 V1M |
1091 |
65 |
MACHEREY Nicolas |
11:41:47 |
SEM |
[13] SPEEDY CLUB DE VENEL |
M |
31 SEM |
1226 |
66 |
SCHWEYER Remi |
11:43:15 |
SEM |
[31] e |
M |
32 SEM |
1320 |
67 |
ROBALO Enrique |
11:43:59 |
SEM |
[42] CASINO RUNNING |
M |
33 SEM |
1305 |
68 |
DERVILLE Baptiste |
11:45:14 |
SEM |
[13] AIX ATHLE PROVENCE |
M |
34 SEM |
1114 |
69 |
DERI Philippe |
11:45:17 |
V1M |
[13] AIX ATHLE PROVENCE |
M |
28 V1M |
1112 |
70 |
BLUY Antoine |
11:45:34 |
SEM |
[75] e |
M |
35 SEM |
1047 |
71 |
SOL Yannick |
11:45:53 |
SEM |
[63] TRAIL EMILIE |
M |
36 SEM |
1323 |
72 |
CINTUREL Bruno |
11:46:26 |
V3M |
[76] S/L EA DU PLATEAU ES |
M |
1 V3M |
1082 |
73 |
MAZIeRE Bertrand |
11:46:45 |
V1M |
[73] THE NORTH F@RCE |
M |
29 V1M |
1242 |
74 |
BAZOUD Stephane |
11:47:25 |
V1M |
[63] e |
M |
30 V1M |
1030 |
75 |
MOREL Franck |
11:48:30 |
V1M |
[22] T3TEAM |
M |
31 V1M |
1256 |
76 |
HAMANN Pierre |
11:48:44 |
SEM |
[57] e |
M |
37 SEM |
1171 |
77 |
KLEIN Guillaume |
11:48:47 |
SEM |
[57] e |
M |
38 SEM |
1192 |
78 |
DUCHENET Laurent |
11:50:07 |
V1M |
[14] CAEN ATHLeTIC CLUB |
M |
32 V1M |
1120 |
79 |
ROMAND Cyrille |
11:53:30 |
V1M |
[78] ACCRORUN VILLEPREUX |
M |
33 V1M |
1306 |
80 |
BUCAMP Sebastien |
12:00:10 |
SEM |
[01] e |
M |
39 SEM |
1066 |
81 |
COGNET Yves |
12:00:48 |
V2M |
[03] e |
M |
4 V2M |
1085 |
82 |
BERGE Stephane |
12:00:52 |
V1M |
[40] e |
M |
34 V1M |
1036 |
83 |
JOUBAIRE Thomas |
12:01:24 |
SEM |
[35] e |
M |
40 SEM |
1187 |
84 |
BOUTTE Michel |
12:03:54 |
V1M |
[01] ASA |
M |
35 V1M |
1055 |
85 |
BERTHELLEMY Johan |
12:04:29 |
SEM |
[86] LES FOULeES DOUCES D |
M |
41 SEM |
1040 |
86 |
BAUDEGARD Jerome |
12:05:33 |
SEM |
[34] e |
M |
42 SEM |
1027 |
87 |
LE DAIN Nicolas |
12:06:42 |
V2M |
[29] ASFP 29 |
M |
5 V2M |
1207 |
88 |
BALAHACHI Rafion |
12:07:50 |
SEM |
[87] LEYRENNE AC |
M |
43 SEM |
1018 |
89 |
BRUNEL Vincent |
12:07:55 |
V1M |
[63] e |
M |
36 V1M |
1065 |
90 |
ROULIN Arnaud |
12:08:11 |
SEM |
[91] AS CORBEIL ESSONNES |
M |
44 SEM |
1308 |
91 |
FABRE Guillaume |
12:08:18 |
SEM |
[63] e |
M |
45 SEM |
1131 |
92 |
BeREAU Antony |
12:08:39 |
V1M |
[37] ADCL |
M |
37 V1M |
1035 |
93 |
GLORIEUX Olivier |
12:09:25 |
SEM |
[75] e |
M |
46 SEM |
1151 |
94 |
VEYSSET Franck |
12:11:55 |
V1M |
[63] e |
M |
38 V1M |
1350 |
95 |
BATISSE Bruno |
12:11:55 |
V1M |
[63] e |
M |
39 V1M |
1026 |
96 |
CLENET Carl |
12:14:38 |
SEM |
[85] NORD VENDEE ATHLETIS |
M |
47 SEM |
1084 |
97 |
LUMET Thomas |
12:14:39 |
SEM |
[85] NORD VENDEE ATHLETIS |
M |
48 SEM |
1225 |
98 |
SCHOUPPE Andy |
12:18:07 |
SEM |
[09] ATT |
M |
49 SEM |
1318 |
99 |
PARTHENAY Mathias |
12:19:46 |
V1M |
[35] e |
M |
40 V1M |
1265 |
100 |
JAFFEUX Jerome |
12:22:21 |
SEM |
[63] e |
M |
50 SEM |
1182 |
101 |
PINCHAULT Mickael |
12:29:27 |
SEM |
[86] RUNNEURS DES VIGNES |
M |
51 SEM |
1372 |
102 |
MERCIER Xavier |
12:29:41 |
V1M |
[45] e |
M |
41 V1M |
1245 |
103 |
NOGALES Amalio |
12:29:42 |
V1M |
[69] BEAUJOL AVENTURE TRA |
M |
42 V1M |
1261 |
104 |
GIMENEZ Sebastien |
12:35:44 |
SEM |
[63] e |
M |
52 SEM |
1148 |
105 |
CORDIER Pascal |
12:35:49 |
V1M |
[76] e |
M |
43 V1M |
1089 |
106 |
ROUSSET Jean Paul |
12:36:45 |
V2M |
[63] COURIR EN LIVRADOIS |
M |
6 V2M |
1311 |
107 |
FERREIRA Manuel |
12:37:33 |
V2M |
[63] e |
M |
7 V2M |
1135 |
108 |
PALMIER Nicolas |
12:40:08 |
SEM |
[63] e |
M |
53 SEM |
1264 |
109 |
COMBE Renaud |
12:40:10 |
SEM |
[78] MORDUS ATHLETISME ST |
M |
54 SEM |
1086 |
110 |
PIFFETEAU Emmanuel |
12:40:31 |
SEM |
[85] NORD VENDEE ATHLETIS |
M |
55 SEM |
1280 |
111 |
BERAUD VIARD Cyril |
12:43:39 |
V1M |
[38] e |
M |
44 V1M |
1034 |
112 |
MAILLET Jean Bernard |
12:44:30 |
V1M |
[91] e |
M |
45 V1M |
1229 |
113 |
VIOUX Claude |
12:46:20 |
V1M |
[37] e |
M |
46 V1M |
1356 |
114 |
KOSYK Steeve |
12:48:19 |
SEM |
[86] e |
M |
56 SEM |
1193 |
115 |
VERDEAU Alexandre |
12:48:19 |
SEM |
[85] NORD VENDEE ATHLETIS |
M |
57 SEM |
1346 |
116 |
CHARBONNEL Thierry |
12:50:35 |
V2M |
[63] e |
M |
8 V2M |
1075 |
117 |
DEROECK Robin |
12:52:23 |
SEM |
[09] VEGAN ATHLETE RACING |
M |
58 SEM |
1113 |
118 |
HARSON Christophe |
12:53:30 |
V2M |
[41] ASPTT BLOIS |
M |
9 V2M |
1173 |
119 |
PERRIER Christian |
12:54:19 |
V2M |
[78] e |
M |
10 V2M |
1275 |
120 |
CHEVOLLEAU Stephane |
12:56:29 |
SEM |
[44] e |
M |
59 SEM |
1078 |
121 |
MILON Franck |
12:56:30 |
V1M |
[03] AMITIE ET NATURE DE |
M |
47 V1M |
1250 |
122 |
TERRANOVA Daniel |
12:56:30 |
V2M |
[63] e |
M |
11 V2M |
1333 |
123 |
BRUHAT Sophie |
12:57:20 |
V1F |
[03] UCCREUZIER LE VIEUX |
F |
4 V1F |
1062 |
124 |
AMELINE Vincent |
12:57:26 |
V1M |
[33] LES RAIDEURS GASCONS |
M |
48 V1M |
1008 |
125 |
BARALDINI Olivier |
12:57:37 |
SEM |
[42] e |
M |
60 SEM |
1020 |
126 |
MONTAGUT Paul |
13:00:08 |
SEM |
[63] e |
M |
61 SEM |
1252 |
127 |
HILDEBRAND Carmen |
13:00:09 |
V1F |
[08] SSC LANGNAU |
F |
5 V1F |
1178 |
128 |
SURY Gregoire |
13:03:35 |
SEM |
[15] e |
M |
62 SEM |
1327 |
129 |
ALBERT Pascal |
13:04:14 |
V2M |
[57] e |
M |
12 V2M |
1004 |
130 |
BOUDIN Stephane |
13:04:45 |
V1M |
[51] SEZANNE ATHLE |
M |
49 V1M |
1053 |
131 |
JOURION Raphael |
13:10:19 |
SEM |
[94] e |
M |
63 SEM |
1190 |
132 |
GALLAS Laurent |
13:10:39 |
V1M |
[79] e |
M |
50 V1M |
1141 |
133 |
BONE Stephane |
13:10:44 |
V1M |
[86] COUHE |
M |
51 V1M |
1050 |
134 |
HARIVONGS Philippe |
13:14:54 |
V2M |
[63] e |
M |
13 V2M |
1172 |
135 |
DELEMONT Quentin |
13:15:14 |
SEM |
[95] e |
M |
64 SEM |
1107 |
136 |
HALIMI Karim |
13:15:22 |
V1M |
[87] e |
M |
52 V1M |
1170 |
137 |
DOMPROBST Frederic |
13:16:03 |
SEM |
[63] e |
M |
65 SEM |
1116 |
138 |
AUGE Frederic |
13:18:07 |
V1M |
[63] COURNON AMBIANCE COU |
M |
53 V1M |
1014 |
139 |
DROITECOUR Henry |
13:18:07 |
SEM |
[03] CAP 03 |
M |
66 SEM |
1118 |
140 |
RATAUD Luc |
13:18:30 |
SEM |
[17] ROCHEFORD TRIATHLON |
M |
67 SEM |
1293 |
141 |
MONGARET Franck |
13:21:54 |
V1M |
[03] UC CREUZIER LE VIEUX |
M |
54 V1M |
1251 |
142 |
MOULIN Stephane |
13:21:55 |
SEM |
[93] 3M BEAUCHAMP |
M |
68 SEM |
1258 |
143 |
CARETTE Julien |
13:22:20 |
SEM |
[50] e |
M |
69 SEM |
1070 |
144 |
LIDEC Olivier |
13:23:14 |
V1M |
[14] ASSOCIATION SPORTIVE |
M |
55 V1M |
1219 |
145 |
BRIDOT Gerald |
13:25:22 |
SEM |
[63] ACFA |
M |
70 SEM |
1057 |
146 |
BEBIC Marc |
13:32:15 |
SEM |
[73] e |
M |
71 SEM |
1032 |
147 |
TALBOURDEL Yann |
13:35:06 |
V1M |
[91] S/L USO ATHIS MONS |
M |
56 V1M |
1329 |
148 |
TROTEL Pascal |
13:38:33 |
V2M |
[03] UCCREUZIER LE VIEUX |
M |
14 V2M |
1340 |
149 |
SACHETTO Alexandre |
13:43:03 |
V1M |
[84] LES 1000 PATTES DU P |
M |
57 V1M |
1313 |
150 |
TANRIN Jonathan |
13:43:03 |
SEM |
[92] MEUDON TRIATHLON |
M |
72 SEM |
1331 |
151 |
BAUZIL Victor |
13:43:20 |
SEM |
[83] e |
M |
73 SEM |
1028 |
152 |
PERARD Guillaume |
13:55:09 |
V1M |
[03] UCCV |
M |
58 V1M |
1272 |
153 |
THOLLOT Laurent |
13:55:46 |
SEM |
[42] CAMSG |
M |
74 SEM |
1375 |
154 |
RAYNAUD Jerome |
13:59:56 |
SEM |
[87] e |
M |
75 SEM |
1295 |
155 |
DELBECQ Damien |
13:59:56 |
SEM |
[63] e |
M |
76 SEM |
1106 |
156 |
PERRAULT Adrien |
14:04:22 |
V2M |
[16] e |
M |
15 V2M |
1377 |
157 |
GARNIER Jerome |
14:05:22 |
V2M |
[36] LB CHATEAUROUX |
M |
16 V2M |
1144 |
158 |
EFFERMA Fabrice |
14:05:42 |
SEM |
[68] CSAG RAIDERS 2000 |
M |
77 SEM |
1127 |
159 |
CHARLOT Frederic |
14:05:52 |
V1M |
[63] e |
M |
59 V1M |
1076 |
160 |
DUBRULLE Cedric |
14:06:29 |
SEM |
[18] GIEN RELAX VTT |
M |
78 SEM |
1119 |
161 |
DUCHIRON Jerome |
14:06:38 |
V1M |
[86] VC MONTMORILLON |
M |
60 V1M |
1121 |
162 |
PeRIDY Yohan |
14:06:41 |
SEM |
[86] e |
M |
79 SEM |
1273 |
163 |
MOREL Christophe |
14:06:50 |
V1M |
[35] e |
M |
61 V1M |
1255 |
164 |
GAZEL Olivier |
14:08:00 |
V1M |
[44] e |
M |
62 V1M |
1146 |
165 |
VERNAY Jeremy |
14:08:34 |
SEM |
[42] e |
M |
80 SEM |
1347 |
166 |
LANIER Christophe |
14:08:47 |
V1M |
[95] e |
M |
63 V1M |
1200 |
167 |
WIART David |
14:09:29 |
SEM |
[60] e |
M |
81 SEM |
1359 |
168 |
ROUSSEL Corinne |
14:09:56 |
V1F |
[63] ACFA |
F |
6 V1F |
1309 |
169 |
ARNAUD Loic |
14:10:16 |
SEM |
[79] NACO79 |
M |
82 SEM |
1012 |
170 |
COURTIN Vincent |
14:10:17 |
SEM |
[17] e |
M |
83 SEM |
1093 |
171 |
DESGEORGE Eric |
14:10:45 |
V2M |
[13] TEAM TRAIL COTE BLEU |
M |
17 V2M |
1365 |
172 |
PHILIPPE Stephane |
14:12:34 |
SEM |
[92] e |
M |
84 SEM |
1278 |
173 |
LEGLEOUR Patrice |
14:12:36 |
V2M |
[56] e |
M |
18 V2M |
1212 |
174 |
BERRANGER Claude |
14:12:57 |
V1M |
[18] ACAA |
M |
64 V1M |
1039 |
175 |
GIROUX Thierry |
14:14:23 |
V2M |
[37] e |
M |
19 V2M |
1150 |
176 |
DUFLOS Henry Louis |
14:14:37 |
V2M |
[62] e |
M |
20 V2M |
1122 |
177 |
PENOT Bertrand |
14:14:38 |
V1M |
[42] e |
M |
65 V1M |
1271 |
178 |
CHOPIN Jean Michel |
14:15:10 |
V2M |
[63] e |
M |
21 V2M |
1363 |
179 |
CITERNE Pascal |
14:15:23 |
V2M |
[63] e |
M |
22 V2M |
1364 |
180 |
LECLERCQ Jimmy |
14:20:00 |
SEM |
[92] e |
M |
85 SEM |
1211 |
181 |
NICOL Robert |
14:20:00 |
SEM |
[92] e |
M |
86 SEM |
1259 |
182 |
LAGARDE Gregory |
14:21:54 |
SEM |
[33] e |
M |
87 SEM |
1197 |
183 |
DEPLAGNE Nicolas |
14:22:04 |
SEM |
[85] ESPRIT TRAIL LANDAIS |
M |
88 SEM |
1110 |
184 |
SAUVAGE Camille |
14:23:57 |
SEM |
[91] e |
M |
89 SEM |
1316 |
185 |
FRANCOIS Arnaud |
14:25:00 |
V1M |
[95] e |
M |
66 V1M |
1140 |
186 |
PONCEAU Laurent |
14:25:03 |
V1M |
[03] e |
M |
67 V1M |
1286 |
187 |
GRIGNON David |
14:28:14 |
SEM |
[86] VIENNE BIATHLON |
M |
90 SEM |
1159 |
188 |
CHOMETTON Yohann |
14:28:18 |
SEM |
[41] e |
M |
91 SEM |
1079 |
189 |
TESSIER Romain |
14:28:22 |
SEM |
[37] e |
M |
92 SEM |
1334 |
190 |
GRISARD Christian |
14:28:25 |
V2M |
[39] e |
M |
23 V2M |
1160 |
191 |
BROSSIER Thomas |
14:28:36 |
V1M |
[77] e |
M |
68 V1M |
1059 |
192 |
DEPLAGNE Patrice |
14:32:15 |
V2M |
[85] e |
M |
24 V2M |
1111 |
193 |
DELARUE Philippe |
14:34:03 |
V2M |
[60] e |
M |
25 V2M |
1105 |
194 |
GOSSET Sylvain |
14:36:21 |
SEM |
[58] MORVAN OXYGENE |
M |
93 SEM |
1366 |
195 |
BARBOSA Frederic |
14:36:23 |
V1M |
[91] e |
M |
69 V1M |
1022 |
196 |
DUTFOY Nicolas |
14:36:24 |
SEM |
[41] e |
M |
94 SEM |
1124 |
197 |
BLONDELLE Kevin |
14:36:25 |
SEM |
[41] e |
M |
95 SEM |
1046 |
198 |
BATIFOULIER Severine |
14:36:31 |
V1F |
[63] PLAUZAT SPORT NATURE |
F |
7 V1F |
1025 |
199 |
COUSTET Laetitia |
14:36:32 |
SEF |
[63] PLAUZAT SPORT NATURE |
F |
2 SEF |
1094 |
200 |
CHOUTET Nicolas |
14:36:33 |
V1M |
[76] e |
M |
70 V1M |
1080 |
201 |
ANGOT Stephane |
14:37:39 |
V1M |
[21] e |
M |
71 V1M |
1010 |
202 |
FAURE Francis |
14:37:44 |
V3M |
[38] e |
M |
2 V3M |
1376 |
203 |
ETIENNEY Arnaud |
14:38:44 |
V1M |
[58] MORVAN OXYGENE |
M |
72 V1M |
1128 |
204 |
PERRIER Nicolas |
14:39:05 |
V1M |
[78] e |
M |
73 V1M |
1276 |
205 |
ANCELIN Arnaud |
14:39:08 |
V1M |
[86] e |
M |
74 V1M |
1009 |
206 |
ECORMIER Gilles |
14:40:16 |
V1M |
[68] CSAG RAIDERS 2000 |
M |
75 V1M |
1125 |
207 |
BOUCHET Johann |
14:40:37 |
V1M |
[45] e |
M |
76 V1M |
1051 |
208 |
DURAND Lionel |
14:41:08 |
V1M |
[31] e |
M |
77 V1M |
1123 |
209 |
DEJOUX David |
14:41:51 |
SEM |
[64] e |
M |
96 SEM |
1104 |
210 |
OKOTNIKOFF Alexis |
14:43:28 |
SEM |
[63] e |
M |
97 SEM |
1262 |
211 |
DELEPORTE Baptiste |
14:43:29 |
SEM |
[63] e |
M |
98 SEM |
1108 |
212 |
COMTE Sebastien |
14:43:52 |
SEM |
[92] e |
M |
99 SEM |
1087 |
213 |
RAMANICK Jean Marc |
14:43:57 |
SEM |
[75] e |
M |
100 SEM |
1291 |
214 |
LEGRAS Gael |
14:44:36 |
V1M |
[75] e |
M |
78 V1M |
1214 |
215 |
PERINI Xavier |
14:47:26 |
V1M |
[69] e |
M |
79 V1M |
1274 |
216 |
CUVELIER Henri |
14:47:52 |
V2M |
[62] e |
M |
26 V2M |
1096 |
217 |
MICLOT Vincent |
14:48:29 |
SEM |
[75] e |
M |
101 SEM |
1249 |
218 |
DANGER Joel |
14:49:20 |
V2M |
[37] SAINTE MAURE ATHLETI |
M |
27 V2M |
1099 |
219 |
DESFORGES Michel |
14:49:38 |
V2M |
[71] e |
M |
28 V2M |
1115 |
220 |
HASSAN Adel |
14:50:37 |
V2M |
[75] e |
M |
29 V2M |
1174 |
221 |
SAINTANDRe Yoann |
14:53:51 |
SEM |
[45] e |
M |
102 SEM |
1314 |
222 |
LOURSEL Regis |
14:53:54 |
V1M |
[27] e |
M |
80 V1M |
1223 |
223 |
VICTOR Stephane |
14:53:54 |
V1M |
[15] CS MONTEREAU ATHLeTI |
M |
81 V1M |
1352 |
224 |
BARRE William |
14:54:33 |
SEM |
[49] e |
M |
103 SEM |
1023 |
225 |
LIPOWIEZ Fabrice |
14:55:10 |
V1M |
[63] e |
M |
82 V1M |
1220 |
226 |
BAILLIN Sebastien |
14:57:33 |
V1M |
[33] TEAM TRAIL EVOISSONS |
M |
83 V1M |
1017 |
227 |
RIMBAULT Joachim |
14:57:34 |
V1M |
[80] TEAM TRAIL EVOISSONS |
M |
84 V1M |
1303 |
228 |
PRUVOT Guillaume |
14:57:34 |
SEM |
[80] e |
M |
104 SEM |
1290 |
229 |
DARRAS Walter |
14:57:35 |
V1M |
[80] TEAM TRAIL EVOISSONS |
M |
85 V1M |
1100 |
230 |
MENDES ANTUNES Nelson |
14:58:10 |
SEM |
[92] CEA IRSN FAR |
M |
105 SEM |
1243 |
231 |
DEBIEN Yvan |
14:59:38 |
V1M |
[85] RAID AVENTURE PAYS D |
M |
86 V1M |
1102 |
232 |
MERCIER Jean Christophe |
14:59:39 |
V1M |
[75] e |
M |
87 V1M |
1244 |
233 |
JANIAUD Pascal |
14:59:42 |
V1M |
[91] SC DRAVEIL |
M |
88 V1M |
1183 |
234 |
MORIN Catherine |
15:00:25 |
V2F |
[04] EP MANOSQUE |
F |
1 V2F |
1257 |
235 |
LE GUEN Benoit |
15:04:54 |
V1M |
[49] CHALONNES OLYMPIQUE |
M |
89 V1M |
1208 |
236 |
POUREAU Thierrry |
15:04:54 |
V2M |
[16] TEAM RAIDLIGHT |
M |
30 V2M |
1373 |
237 |
VASUTA Eric |
15:04:57 |
V1M |
[35] e |
M |
90 V1M |
1343 |
238 |
GROM Lubos |
15:04:57 |
V2M |
[41] e |
M |
31 V2M |
1161 |
239 |
PASSOT Audrey |
15:08:58 |
SEF |
[03] e |
F |
3 SEF |
1266 |
240 |
BERKATI Hassan |
15:10:19 |
SEM |
[74] e |
M |
106 SEM |
1362 |
241 |
VIOUX Adrien |
15:16:19 |
SEM |
[37] e |
M |
107 SEM |
1355 |
242 |
VENNAT Denis |
15:16:53 |
V1M |
[63] e |
M |
91 V1M |
1345 |
243 |
GUY Alexandre |
15:22:55 |
V1M |
[87] BESSINES SUR GARTEMP |
M |
92 V1M |
1168 |
244 |
LHOMME Eric |
15:24:16 |
V1M |
[91] S/L ETAMPES ATHLETIS |
M |
93 V1M |
1217 |
245 |
GODEFROY Pascal |
15:24:19 |
V1M |
[91] AS DES SAPEURS POMPI |
M |
94 V1M |
1153 |
246 |
BARBIER Mathieu |
15:29:22 |
V1M |
[17] e |
M |
95 V1M |
1021 |
247 |
TANKOSIC Vincent |
15:29:23 |
SEM |
[13] e |
M |
108 SEM |
1330 |
248 |
BIDET Guillaume |
15:29:23 |
SEM |
[35] e |
M |
109 SEM |
1043 |
249 |
RASPIC Vincent |
15:29:25 |
SEM |
[23] e |
M |
110 SEM |
1292 |
250 |
CINTUREL Jocelyne |
15:30:00 |
V3F |
[76] S/L EA DU PLATEAU ES |
F |
1 V3F |
1083 |
251 |
BERTIN Jean Loup |
15:31:24 |
V2M |
[63] ACFA |
M |
32 V2M |
1042 |
252 |
PREVOST Catherine |
15:33:29 |
V2F |
[69] e |
F |
2 V2F |
1289 |
253 |
PICOLO Erwan |
15:33:30 |
V1M |
[22] e |
M |
96 V1M |
1279 |
254 |
VINCENT Willy |
15:33:32 |
SEM |
[77] e |
M |
111 SEM |
1353 |
255 |
BALOTHE David |
15:33:33 |
SEM |
[77] e |
M |
112 SEM |
1019 |
256 |
LEGRAND Guy |
15:34:16 |
V2M |
[78] MORDUS ATHLETISME ST |
M |
33 V2M |
1213 |
257 |
BLONDEEL Laurent |
15:39:16 |
V1M |
[13] DSN 74 |
M |
97 V1M |
1045 |
258 |
LAVERGNE Pascal |
15:39:20 |
V1M |
[17] ROCHEFORD TRIATHLON |
M |
98 V1M |
1206 |
259 |
PINGUET Guillaume |
15:40:59 |
SEM |
[63] e |
M |
113 SEM |
1282 |
260 |
LAMIRAND Benoit |
15:44:19 |
V1M |
[62] e |
M |
99 V1M |
1199 |
261 |
TOIANI Christian |
15:47:32 |
V1M |
[71] UA CHAROLAIS BRIONNA |
M |
100 V1M |
1337 |
262 |
MICHEL Magali |
15:49:30 |
V1F |
[47] LES RAIDEURS GASCONS |
F |
8 V1F |
1248 |
263 |
JORGE Michel |
15:55:04 |
V1M |
[33] LES RAIDEURS GASCONS |
M |
101 V1M |
1185 |
264 |
VASUTA Sylvie |
15:59:39 |
V1F |
[35] HBA AURORE VITRE |
F |
9 V1F |
1344 |
265 |
BROUSSE Olivier |
16:13:15 |
V1M |
[94] ASA MAISONS ALFORT |
M |
102 V1M |
1061 |
266 |
PIN Michael |
16:13:15 |
SEM |
[60] e |
M |
114 SEM |
1281 |
267 |
BOUDENOT Patrick |
16:15:32 |
V3M |
[41] GENERATION TRAIL BLO |
M |
3 V3M |
1052 |
268 |
MOREL Benoit |
16:18:56 |
SEM |
[60] e |
M |
115 SEM |
1254 |
269 |
SORHOUET Jean Louis |
16:18:57 |
V2M |
[78] AS ISSOU |
M |
34 V2M |
1325 |
270 |
HEINZ Jean Thierry |
16:43:35 |
V1M |
[75] e |
M |
103 V1M |
1177 |
271 |
FLEURANCE Raphael |
16:44:07 |
V2M |
[69] e |
M |
35 V2M |
1136 |