1 |
MEYSSAT Emmanuel |
1h47'49 |
SEM |
Athletic Club Tassin |
M |
|
0 |
2 |
DEMURE Fabien |
1h49'56 |
SEM |
Asptt Clermont Athletisme |
M |
|
0 |
3 |
PRALONG Candide |
1h51'00 |
SEM |
SUI |
M |
|
0 |
4 |
CHASSAGNE Baptiste |
1h56'17 |
SEM |
S/l Ea Villefranche |
M |
|
0 |
5 |
BUISSART Romain |
1h56'38 |
SEM |
Esperance Faverges |
M |
|
0 |
6 |
CHAMEL Gabriel |
1h57'58 |
SEM |
Athletic Club Tassin |
M |
|
0 |
7 |
ALLENBACH Emmanuel |
1h58'43 |
V1M |
Alsace Nord Athletisme |
M |
|
0 |
8 |
CHAUVET Benoit |
1h59'55 |
SEM |
Club Des Sports De Megeve |
M |
|
0 |
9 |
WALTMANN Victor |
2h00'17 |
ESM |
Alsace Nord Athletisme |
M |
|
0 |
10 |
RAUNER Maxime |
2h01'03 |
SEM |
Alsace Nord Athletisme |
M |
|
0 |
11 |
DALBAN MOREYNAS Clovis |
2h01'58 |
SEM |
Asptt Annecy |
M |
|
0 |
12 |
ROY Didier |
2h02'04 |
V1M |
|
M |
|
0 |
13 |
LECOMPTE Yanis |
2h02'09 |
SEM |
Coureurs Du Monde En Iser |
M |
|
0 |
14 |
THERISOD Frederic |
2h02'46 |
V2M |
Cab Bellegardien |
M |
|
0 |
15 |
ELLMENREICH Baptiste |
2h04'16 |
JUM |
Chamonix Mont Blanc Marat |
M |
|
0 |
16 |
SHORT Timothy |
2h04'53 |
SEM |
|
M |
|
0 |
17 |
BUYS Nicolas |
2h05'46 |
V1M |
Coureurs Du Monde En Iser |
M |
|
0 |
18 |
BIBARD Remi |
2h08'14 |
SEM |
Evian Off Course |
M |
|
0 |
19 |
FUSS Frederic |
2h09'35 |
V1M |
Asptt Annecy |
M |
|
0 |
20 |
SENEE Gauthier |
2h09'38 |
ESM |
Athletic Club Tassin |
M |
|
0 |
21 |
SOULES Jean |
2h10'10 |
V1M |
Entente Athletique Grenob |
M |
|
0 |
22 |
DAVID Benjamin |
2h10'48 |
SEM |
|
M |
|
0 |
23 |
BECH Peter |
2h10'59 |
V1M |
|
M |
|
0 |
24 |
VAN DER MEULEN Nicolas |
2h11'08 |
SEM |
Saone Mont D'or Nature |
M |
|
0 |
25 |
FLEURY Jeffrey |
2h11'36 |
SEM |
Cab Bellegardien |
M |
|
0 |
26 |
HAMOUMRAOUI Nicolas |
2h11'46 |
JUM |
|
M |
|
0 |
27 |
JUILLAGUET Swann |
2h12'19 |
ESM |
|
M |
|
0 |
28 |
LENOIR Paul |
2h12'19 |
ESM |
|
M |
|
0 |
29 |
BOUILLET Cedric |
2h13'11 |
V1M |
Rc Haut jura Morez |
M |
|
0 |
30 |
AUBERT Alexandre |
2h13'22 |
SEM |
|
M |
|
0 |
31 |
TURLURE Mathieu |
2h13'42 |
SEM |
Alsace Nord Athletisme |
M |
|
0 |
32 |
JEANNETEAU Axel |
2h13'56 |
SEM |
Athletic Club Tassin |
M |
|
0 |
33 |
MOUGEL Adrien |
2h14'37 |
SEM |
Co Haute Moselotte |
M |
|
0 |
34 |
THEVENARD Xavier |
2h14'41 |
SEM |
S/l Ac Pontarlier |
M |
|
0 |
35 |
WEISSER Florian |
2h15'01 |
SEM |
A. Sarreguemines Sarrebou |
M |
|
0 |
36 |
ROMAND Loic |
2h15'24 |
SEM |
|
M |
|
0 |
37 |
RAMOND Vincent |
2h16'01 |
SEM |
|
M |
|
0 |
38 |
THOMAS Johan |
2h16'03 |
SEM |
|
M |
|
0 |
39 |
SIAT Julien |
2h16'09 |
V1M |
Sundgau Oxygene |
M |
|
0 |
40 |
CAETANO Nuno |
2h16'29 |
V1M |
|
M |
|
0 |
41 |
SOUM Sebastien |
2h16'30 |
V1M |
|
M |
|
0 |
42 |
ER RAFIQI Gharib |
2h18'27 |
V1M |
|
M |
|
0 |
43 |
MAZZETTINO Gianluca |
2h18'35 |
SEM |
|
M |
|
0 |
44 |
GROSSET JANIN Bertrand |
2h19'08 |
V1M |
Sallanches Passy Ac |
M |
|
0 |
45 |
MUGNIER Loic |
2h19'20 |
SEM |
Chamonix Mont Blanc Marat |
M |
|
0 |
46 |
TISSERAND Cedric |
2h19'30 |
V1M |
|
M |
|
0 |
47 |
MANSIAT Teddy |
2h19'33 |
SEM |
Lons Athletique Club |
M |
|
0 |
48 |
RIZZI Julien |
2h20'22 |
V1M |
|
M |
|
0 |
49 |
MAHAUT Romain |
2h21'19 |
JUM |
|
M |
|
0 |
50 |
FLEURY Bastien |
2h21'24 |
SEM |
|
M |
|
0 |
51 |
RABOURDIN Thomas |
2h21'25 |
SEM |
Asptt Grenoble |
M |
|
0 |
52 |
ROY Stephanie |
2h21'35 |
V1F |
|
F |
1ere F |
0 |
53 |
MARTIN Arnaud |
2h21'48 |
ESM |
|
M |
|
0 |
54 |
MASSON Claude |
2h21'51 |
V2M |
|
M |
|
0 |
55 |
SECOLI Giorgio |
2h22'18 |
SEM |
|
M |
|
0 |
56 |
BRISTOT Fabien |
2h22'21 |
ESM |
|
M |
|
0 |
57 |
BONNAVEIRA Fabien |
2h22'59 |
ESM |
|
M |
|
0 |
58 |
MOUILLE Stephane |
2h23'32 |
V1M |
|
M |
|
0 |
59 |
JAMIE Baron |
2h23'51 |
V2M |
|
M |
|
0 |
60 |
RUGGERI Gatien |
2h24'25 |
SEM |
|
M |
|
0 |
61 |
COUDERT Olivier |
2h24'43 |
SEM |
Entente Athletique Grenob |
M |
|
0 |
62 |
FOURNIER Nicolas |
2h24'50 |
V1M |
Sallanches Passy Ac |
M |
|
0 |
63 |
JAMES Simon |
2h25'05 |
SEM |
|
M |
|
0 |
64 |
EL QAYED Abderrahim |
2h25'50 |
SEM |
|
M |
|
0 |
65 |
ESTUBIER Nicolas |
2h26'05 |
SEM |
|
M |
|
0 |
66 |
LOZANO Jean marc |
2h26'35 |
V2M |
|
M |
|
0 |
67 |
VERGUET Alix |
2h26'42 |
SEM |
|
M |
|
0 |
68 |
EL QAYED Ahmed |
2h27'03 |
SEM |
|
M |
|
0 |
69 |
PUTHON Anthony |
2h28'41 |
SEM |
|
M |
|
0 |
70 |
PONCET Elise |
2h28'46 |
ESF |
Ea St Quentin En Yvelines |
F |
2eme F |
0 |
71 |
MOLLI Didier |
2h29'12 |
V1M |
|
M |
|
0 |
72 |
BRADFORD Ben |
2h29'37 |
SEM |
|
M |
|
0 |
73 |
JACQUARD Cyril |
2h31'18 |
SEM |
Faucigny Athletic Club |
M |
|
0 |
74 |
MERMOUD Remy |
2h31'38 |
JUM |
|
M |
|
0 |
75 |
WATIEZ Jeremy |
2h31'52 |
SEM |
|
M |
|
0 |
76 |
BRACQ Julien |
2h31'54 |
SEM |
Les Foulees Chablaisienne |
M |
|
0 |
77 |
BOUCANSAUD Anais |
2h31'57 |
SEF |
Evian Off Course |
F |
3eme F |
0 |
78 |
MUGNIER David |
2h32'15 |
SEM |
|
M |
|
0 |
79 |
WEBER Nicolas |
2h32'42 |
SEM |
|
M |
|
0 |
80 |
LORIDAT Gaelle |
2h32'42 |
SEF |
|
F |
|
0 |
81 |
BARBARA Serge |
2h32'45 |
V1M |
|
M |
|
0 |
82 |
FAVRE Corinne |
2h32'57 |
V1F |
MERIBEL SPORT MONTAGNE |
F |
|
0 |
83 |
MARTINEZ Julien |
2h33'07 |
SEM |
|
M |
|
0 |
84 |
JACQUET Lionel |
2h33'16 |
V1M |
|
M |
|
0 |
85 |
ROUSSELON Marion |
2h33'50 |
SEF |
Coureurs Du Monde En Iser |
F |
|
0 |
86 |
MUFFAT Quentin |
2h33'52 |
SEM |
|
M |
|
0 |
87 |
KERNEL Emmanuel |
2h33'55 |
V1M |
Chamonix Mont Blanc Marat |
M |
|
0 |
88 |
RAVIER Catherine |
2h34'00 |
V1F |
|
F |
|
0 |
89 |
KLAES Vincent |
2h35'06 |
V1M |
|
M |
|
0 |
90 |
LEBACQ Julie |
2h35'22 |
SEF |
Les Foulees Chablaisienne |
F |
|
0 |
91 |
MEYNET MEUNIER Etienne |
2h35'26 |
SEM |
|
M |
|
0 |
92 |
GRANDJAQUES Paul |
2h35'47 |
ESM |
|
M |
|
0 |
93 |
HUDRY Jean francois |
2h35'59 |
V2M |
Faucigny Athletic Club |
M |
|
0 |
94 |
PERRODON Laurent |
2h36'57 |
V2M |
|
M |
|
0 |
95 |
BUCCI Nicolas |
2h37'09 |
V1M |
|
M |
|
0 |
96 |
LIGIER Benoit |
2h37'11 |
SEM |
Athle Calade Val De Saone |
M |
|
0 |
97 |
LE MEUR Armand |
2h37'26 |
SEM |
Iroise Athletisme |
M |
|
0 |
98 |
PINCHON Vincent |
2h37'34 |
SEM |
|
M |
|
0 |
99 |
COLLET Marcel |
2h37'40 |
V3M |
|
M |
|
0 |
100 |
MERY Antoine |
2h38'53 |
SEM |
|
M |
|
0 |
101 |
PETIT Florent |
2h39'30 |
SEM |
|
M |
|
0 |
102 |
MEUNIER Jean rene |
2h39'30 |
V2M |
|
M |
|
0 |
103 |
DEBONO Christian |
2h39'40 |
V3M |
Coureurs Du Monde En Iser |
M |
|
0 |
104 |
MARECHAL Stephane |
2h39'46 |
V1M |
|
M |
|
0 |
105 |
ROCHAS Helene |
2h39'49 |
SEF |
Coureurs Du Monde En Iser |
F |
|
0 |
106 |
DUTT Helene |
2h40'29 |
SEF |
|
F |
|
0 |
107 |
GARNESSON Ludovic |
2h40'37 |
SEM |
|
M |
|
0 |
108 |
MASSIN Nicolas |
2h40'39 |
SEM |
|
M |
|
0 |
109 |
ANTHOINE Pascal |
2h41'18 |
V1M |
|
M |
|
0 |
110 |
LABRIET Alexandre |
2h41'30 |
SEM |
|
M |
|
0 |
111 |
ANTONIETTI Guillaume |
2h41'35 |
V1M |
|
M |
|
0 |
112 |
ROCH Yohan |
2h42'12 |
SEM |
|
M |
|
0 |
113 |
BARTHELEMY Jean francois |
2h42'50 |
V2M |
|
M |
|
0 |
114 |
SUCIU Ionel |
2h43'09 |
SEM |
|
M |
|
0 |
115 |
SICHEL Jerome |
2h43'14 |
V1M |
|
M |
|
0 |
116 |
GRILLOT Mickael |
2h43'29 |
V1M |
Sallanches Passy Ac |
M |
|
0 |
117 |
VAILLANT Frederick |
2h43'40 |
SEM |
Sallanches Passy Ac |
M |
|
0 |
118 |
MEYER Justine |
2h43'41 |
SEF |
|
F |
|
0 |
119 |
SOULET Julie |
2h43'42 |
JUF |
|
F |
|
0 |
120 |
LUCCHETTA Sebastien |
2h45'09 |
SEM |
|
M |
|
0 |
121 |
DAGAND Dominique |
2h45'54 |
V1M |
|
M |
|
0 |
122 |
DE PAOLI Daniel |
2h46'01 |
V3M |
|
M |
|
0 |
123 |
KHADRI Ahkim |
2h46'03 |
V1M |
|
M |
|
0 |
124 |
DONISCHAL Philippe |
2h46'20 |
V1M |
Pays De Colmar Athletisme |
M |
|
0 |
125 |
JANOD Marie |
2h46'21 |
ESF |
|
F |
|
0 |
126 |
MARTIN Philippe |
2h46'24 |
V1M |
|
M |
|
0 |
127 |
SELLIER Sebastien |
2h46'26 |
SEM |
|
M |
|
0 |
128 |
VEYRAT CHARVILLON Jean marc |
2h47'00 |
V2M |
|
M |
|
0 |
129 |
CATHALA Axel |
2h47'10 |
SEM |
|
M |
|
0 |
130 |
GONZALEZ SUAREZ Jose carlos |
2h47'20 |
SEM |
|
M |
|
0 |
131 |
JEAN Marc |
2h47'24 |
V2M |
Sallanches Passy Ac |
M |
|
0 |
132 |
COINDREAU Francois xavier |
2h47'41 |
SEM |
Chamonix Mont Blanc Marat |
M |
|
0 |
133 |
BESSON Richard |
2h48'00 |
V1M |
|
M |
|
0 |
134 |
COENDO Nicolas |
2h49'05 |
V1M |
|
M |
|
0 |
135 |
BERTHOLLET Laurent |
2h49'29 |
V1M |
|
M |
|
0 |
136 |
LHERMITE Damien |
2h49'50 |
V1M |
|
M |
|
0 |
137 |
GHEZAL Remi |
2h49'56 |
V2M |
Coureurs Du Monde En Iser |
M |
|
0 |
138 |
VAILLANT Philippe |
2h49'58 |
V2M |
|
M |
|
0 |
139 |
BURNET MERLIN Stephane |
2h50'03 |
V1M |
|
M |
|
0 |
140 |
PAILLOUX Virginie |
2h50'10 |
SEF |
Evian Off Course |
F |
|
0 |
141 |
KROMMENACKER David |
2h51'06 |
V1M |
|
M |
|
0 |
142 |
ROUILLER Philippe |
2h51'38 |
V3M |
|
M |
|
0 |
143 |
BUGNARD Corail |
2h51'50 |
SEF |
|
F |
|
0 |
144 |
SANSON Eric |
2h51'51 |
V1M |
As Aix les bains |
M |
|
0 |
145 |
BENJUMEA Joaquin |
2h52'33 |
V1M |
|
M |
|
0 |
146 |
ANTHOINE Denis |
2h52'51 |
V2M |
|
M |
|
0 |
147 |
BARRALON Laurie |
2h52'55 |
SEF |
|
F |
|
0 |
148 |
BONVIN Valentin |
2h53'17 |
SEM |
|
M |
|
0 |
149 |
PECH Robert |
2h53'28 |
V2M |
|
M |
|
0 |
150 |
BIROLINI Alain |
2h53'34 |
V1M |
|
M |
|
0 |
151 |
GENT Gideon |
2h53'35 |
V1M |
|
M |
|
0 |
152 |
LAFARGUE Patrick |
2h53'42 |
V1M |
|
M |
|
0 |
153 |
KOECHLIN Xavier |
2h53'46 |
V2M |
|
M |
|
0 |
154 |
PODICO Thibaud |
2h53'58 |
SEM |
|
M |
|
0 |
155 |
REVILLARD Severine |
2h54'07 |
V1F |
|
F |
|
0 |
156 |
TREUIL Philippe |
2h54'09 |
V2M |
|
M |
|
0 |
157 |
ALEXANDER Mark |
2h54'11 |
V1M |
|
M |
|
0 |
158 |
CHARTIER Franck |
2h54'18 |
V1M |
Coureurs Du Monde En Iser |
M |
|
0 |
159 |
LOISEL Bernard |
2h56'02 |
V2M |
|
M |
|
0 |
160 |
GAVARD Vincent |
2h56'41 |
SEM |
|
M |
|
0 |
161 |
VERHAEGHE Herve |
2h56'57 |
V1M |
|
M |
|
0 |
162 |
VIDAL Julian |
2h56'58 |
SEM |
|
M |
|
0 |
163 |
SERRE Nadia |
2h57'15 |
V1F |
|
F |
|
0 |
164 |
FRESNEAU Thomas |
2h57'16 |
SEM |
|
M |
|
0 |
165 |
PEOCH Marc |
2h57'21 |
V2M |
Entente Athletique De L'a |
M |
|
0 |
166 |
MURPHY Craig |
2h57'31 |
V1M |
|
M |
|
0 |
167 |
BOUZAS Julien |
2h57'38 |
V4M |
|
M |
|
0 |
168 |
DAVID Thomas |
2h57'49 |
V1M |
|
M |
|
0 |
169 |
GONENC Jean philippe |
2h58'20 |
SEM |
|
M |
|
0 |
170 |
MEYNET CORDONNIER Fanny |
2h58'31 |
JUF |
|
F |
|
0 |
171 |
COTE Thierry |
2h58'33 |
V2M |
|
M |
|
0 |
172 |
DE MAGNEVAL Romain |
2h58'34 |
ESM |
|
M |
|
0 |
173 |
DELAPERRIERE Andre |
2h58'56 |
V1M |
|
M |
|
0 |
174 |
MORAND Gerard |
2h59'29 |
V3M |
|
M |
|
0 |
175 |
TAFFOURAUD Romain |
3h00'01 |
V1M |
|
M |
|
0 |
176 |
CLUZANT Patrice |
3h00'41 |
V3M |
|
M |
|
0 |
177 |
HAEUSSEUR Jeremie |
3h00'58 |
SEM |
|
M |
|
0 |
178 |
MICHELLI Maxime |
3h01'00 |
SEM |
|
M |
|
0 |
179 |
BARBOT Christophe |
3h01'02 |
V1M |
Esperance Faverges |
M |
|
0 |
180 |
GAUTHEY Thomas |
3h01'21 |
V1M |
|
M |
|
0 |
181 |
LAPERROUSAZ Pascal |
3h01'36 |
V2M |
Les Foulees Chablaisienne |
M |
|
0 |
182 |
COLLOMB Gregory |
3h01'48 |
SEM |
|
M |
|
0 |
183 |
HARSON Christophe |
3h02'27 |
V2M |
|
M |
|
0 |
184 |
ELLMENREICH Frederic |
3h02'47 |
V2M |
Chamonix Mont Blanc Marat |
M |
|
0 |
185 |
GUILLE Francois |
3h03'22 |
V1M |
|
M |
|
0 |
186 |
HASANOVIC Sevlija |
3h03'23 |
SEF |
Chamonix Mont Blanc Marat |
F |
|
0 |
187 |
MILLAR Neil |
3h03'26 |
V1M |
|
M |
|
0 |
188 |
DURDUX Sebastien |
3h03'51 |
V1M |
|
M |
|
0 |
189 |
GUINOT Philippe |
3h04'07 |
V2M |
|
M |
|
0 |
190 |
GESLOT Michael |
3h04'08 |
SEM |
|
M |
|
0 |
191 |
FAVRE VICTOIRE Louis |
3h04'23 |
V2M |
Les Foulees Chablaisienne |
M |
|
0 |
192 |
THIBAUT Joelle |
3h04'25 |
V2F |
Annecy Haute Savoie A. |
F |
|
0 |
193 |
MOUMINOUX Emilie |
3h04'27 |
SEF |
Coureurs Du Monde En Iser |
F |
|
0 |
194 |
PIBAROT Jerome |
3h05'19 |
V1M |
|
M |
|
0 |
195 |
BORO Mikael |
3h05'21 |
SEM |
|
M |
|
0 |
196 |
VILLANOVA Yann |
3h05'22 |
V1M |
Chamonix Mont Blanc Marat |
M |
|
0 |
197 |
MABBOUX Loic |
3h05'23 |
SEM |
|
M |
|
0 |
198 |
CHAMBET Jean pierre |
3h05'31 |
V2M |
|
M |
|
0 |
199 |
DEBAT Olivier |
3h05'46 |
V1M |
|
M |
|
0 |
200 |
ERRAFAS Anass |
3h06'10 |
SEM |
Sallanches Passy Ac |
M |
|
0 |
201 |
SERGENT Etienne |
3h08'00 |
SEM |
|
M |
|
0 |
202 |
RADET David |
3h09'24 |
V1M |
Faucigny Athletic Club |
M |
|
0 |
203 |
RIGGAZ Pascal |
3h09'26 |
V1M |
|
M |
|
0 |
204 |
THIBLOT Lucile |
3h10'01 |
SEF |
|
F |
|
0 |
205 |
LE ROUZIC Enora |
3h10'06 |
SEF |
|
F |
|
0 |
206 |
PISCIONE Frederic |
3h10'16 |
V1M |
|
M |
|
0 |
207 |
HUBERT Vincent |
3h10'22 |
V1M |
As Chu Nantes |
M |
|
0 |
208 |
MACHEDA Joseph |
3h10'34 |
V2M |
|
M |
|
0 |
209 |
MANETTI Aurelio |
3h10'39 |
V2M |
|
M |
|
0 |
210 |
SOUM Delphine |
3h10'53 |
V1F |
|
F |
|
0 |
211 |
LANGLET Bastien |
3h10'56 |
SEM |
|
M |
|
0 |
212 |
PICON Anthony |
3h11'23 |
V1M |
|
M |
|
0 |
213 |
TETI Antonio |
3h11'27 |
V3M |
|
M |
|
0 |
214 |
LESCOUFF Loic |
3h11'27 |
SEM |
|
M |
|
0 |
215 |
CHARVIER Bertrand |
3h11'36 |
SEM |
|
M |
|
0 |
216 |
CHAUBET Jean baptiste |
3h11'54 |
SEM |
|
M |
|
0 |
217 |
DURAND Benedicte |
3h12'02 |
V1F |
Les Foulees Chablaisienne |
F |
|
0 |
218 |
LECLERCQ Olivier |
3h12'14 |
V1M |
|
M |
|
0 |
219 |
FOPPOLI Patricia |
3h12'22 |
V3F |
Les Foulees Chablaisienne |
F |
|
0 |
220 |
GODAL Christophe |
3h12'24 |
V1M |
|
M |
|
0 |
221 |
CHEVRIER Alain |
3h12'34 |
V1M |
|
M |
|
0 |
222 |
LEBRETON Valerie |
3h12'43 |
V1F |
|
F |
|
0 |
223 |
DAVID Nicolas |
3h12'46 |
V1M |
|
M |
|
0 |
224 |
CHESNE Berangere |
3h12'55 |
SEF |
|
F |
|
0 |
225 |
LHERMET Jean marc |
3h12'58 |
V2M |
|
M |
|
0 |
226 |
AMIRAL Michel |
3h13'19 |
V3M |
Vesubie Trail Club |
M |
|
0 |
227 |
RICOL Jerome |
3h13'57 |
V1M |
|
M |
|
0 |
228 |
MARION Philippe |
3h14'39 |
V2M |
|
M |
|
0 |
229 |
QUERE Anthony |
3h14'41 |
SEM |
|
M |
|
0 |
230 |
SAUNOT Laurence |
3h15'41 |
V2F |
|
F |
|
0 |
231 |
HARDY Didier |
3h15'43 |
V3M |
|
M |
|
0 |
232 |
BERNARD Stephane |
3h15'55 |
V1M |
Chamonix Mont Blanc Marat |
M |
|
0 |
233 |
PEVERELLI Jean louis |
3h16'38 |
V2M |
|
M |
|
0 |
234 |
MANETTI Julien |
3h17'03 |
SEM |
|
M |
|
0 |
235 |
TERRIER Franck |
3h17'47 |
V1M |
|
M |
|
0 |
236 |
BAILLET Pierre |
3h18'53 |
SEM |
|
M |
|
0 |
237 |
VENTURA Gilles |
3h19'17 |
V3M |
|
M |
|
0 |
238 |
GAILLARD Jean paul |
3h19'19 |
V3M |
Les Foulees Chablaisienne |
M |
|
0 |
239 |
DUTRARTRE Francis |
3h19'25 |
V1M |
|
M |
|
0 |
240 |
SOCQUET Pierre olivier |
3h19'50 |
SEM |
|
M |
|
0 |
241 |
DOUSSOT Beatrice |
3h19'55 |
SEF |
|
F |
|
0 |
242 |
LEGOFF Emmanuelle |
3h20'00 |
V1F |
Coureurs Du Monde En Iser |
F |
|
0 |
243 |
GROSGOJAT Benjamin |
3h20'28 |
SEM |
|
M |
|
0 |
244 |
MONTANGON Janine |
3h20'44 |
V3F |
|
F |
|
0 |
245 |
COLANGE Emilie |
3h22'20 |
SEF |
|
F |
|
0 |
246 |
MAROT Samuel |
3h22'50 |
V1M |
|
M |
|
0 |
247 |
DELAGE Christelle |
3h23'16 |
V1F |
Gap Garonne |
F |
|
0 |
248 |
GUY Elliot |
3h23'43 |
SEM |
|
M |
|
0 |
249 |
BONDAZ Philippe |
3h25'05 |
V2M |
|
M |
|
0 |
250 |
ROUX Dorian |
3h25'07 |
SEM |
|
M |
|
0 |
251 |
BASQUIN Nicolas |
3h25'31 |
SEM |
|
M |
|
0 |
252 |
GOUARDIN Pierre yves |
3h25'33 |
SEM |
|
M |
|
0 |
253 |
DEVILLARD Pierre |
3h25'42 |
V2M |
|
M |
|
0 |
254 |
PANNEQUIN Pierre |
3h25'44 |
V1M |
|
M |
|
0 |
255 |
BAUMY Francois xavier |
3h25'48 |
V1M |
Entente Athletique Club C |
M |
|
0 |
256 |
PANISSET Claude |
3h26'04 |
V3M |
Faucigny Athletic Club |
M |
|
0 |
257 |
GAILLARD Francois |
3h26'17 |
SEM |
|
M |
|
0 |
258 |
PERNIN Emilie |
3h26'38 |
SEF |
|
F |
|
0 |
259 |
GRANDJACQUES Isabelle |
3h26'45 |
V2F |
Asvel Villeurbanne |
F |
|
0 |
260 |
CHENU Marie laure |
3h27'29 |
V1F |
|
F |
|
0 |
261 |
LICHTLE Samuel |
3h27'35 |
SEM |
|
M |
|
0 |
262 |
AMMANY Marie claire |
3h28'03 |
V1F |
|
F |
|
0 |
263 |
TYLINSKI Audrey |
3h28'08 |
SEF |
|
F |
|
0 |
264 |
BASTO Maria |
3h28'11 |
V2F |
|
F |
|
0 |
265 |
CHATELAIN Valerie |
3h28'22 |
V1F |
|
F |
|
0 |
266 |
VIALLET Roland |
3h28'23 |
V1M |
|
M |
|
0 |
267 |
COUTURIER Cyril |
3h28'25 |
V1M |
|
M |
|
0 |
268 |
GARIN Laurent |
3h28'26 |
V1M |
|
M |
|
0 |
269 |
TANDE Gwenael |
3h28'36 |
V1M |
|
M |
|
0 |
270 |
COLSON Christophe |
3h29'12 |
SEM |
|
M |
|
0 |
271 |
LAIDET Valerie |
3h29'19 |
V1F |
|
F |
|
0 |
272 |
DUCLOS Lydie |
3h29'27 |
SEF |
|
F |
|
0 |
273 |
MEYNET CORDONNIER Denis |
3h30'29 |
V2M |
|
M |
|
0 |
274 |
CHARNAL Stephane |
3h31'10 |
V1M |
|
M |
|
0 |
275 |
BRIOSO Miguel |
3h31'38 |
V2M |
Asptt Nancy |
M |
|
0 |
276 |
HOFFMANN Robert |
3h32'10 |
V4M |
|
M |
|
0 |
277 |
DUPRAZ Didier |
3h32'11 |
V2M |
|
M |
|
0 |
278 |
VIREY Joris |
3h32'15 |
SEM |
|
M |
|
0 |
279 |
HENNION Ludovic |
3h32'25 |
SEM |
|
M |
|
0 |
280 |
DELECOURT Xavier |
3h32'25 |
SEM |
|
M |
|
0 |
281 |
BOTTOLLIER CURTET Alexis |
3h32'36 |
SEM |
|
M |
|
0 |
282 |
BUGNON Andre |
3h32'50 |
V3M |
Les Foulees Chablaisienne |
M |
|
0 |
283 |
WINTER Sylvain |
3h32'54 |
SEM |
Coureurs Du Monde En Iser |
M |
|
0 |
284 |
AURELLE Philippe |
3h33'35 |
V1M |
|
M |
|
0 |
285 |
BROQUET Ninon |
3h34'06 |
SEF |
|
F |
|
0 |
286 |
ANTOINE Bernard |
3h34'46 |
V2M |
|
M |
|
0 |
287 |
LE BOUFFANT Laetitia |
3h35'24 |
SEF |
|
F |
|
0 |
288 |
BEATRIX Soledad |
3h35'45 |
V1F |
Coureurs Du Monde En Iser |
F |
|
0 |
289 |
DESUZINGE Ana maria |
3h35'50 |
V2F |
Les Foulees Chablaisienne |
F |
|
0 |
290 |
BROQUET Anna |
3h35'51 |
SEF |
|
F |
|
0 |
291 |
OUVRIER BUFFET Antoine |
3h35'54 |
V1M |
Sallanches Passy Ac |
M |
|
0 |
292 |
PERY Didier |
3h36'10 |
V1M |
|
M |
|
0 |
293 |
PERY Clement |
3h36'14 |
JUM |
|
M |
|
0 |
294 |
LECOUTRE David |
3h36'42 |
V1M |
|
M |
|
0 |
295 |
DESTOMBES Sebastien |
3h39'02 |
V2M |
|
M |
|
0 |
296 |
BOISSIERE Jacques |
3h39'32 |
V4M |
|
M |
|
0 |
297 |
LHERMET Elisabeth |
3h39'58 |
V2F |
|
F |
|
0 |
298 |
LIECHTI Marie elise |
3h39'58 |
V1F |
|
F |
|
0 |
299 |
COLSON Gerard |
3h40'21 |
V3M |
|
M |
|
0 |
300 |
AUGEZ Denis |
3h41'23 |
V2M |
|
M |
|
0 |
301 |
FIEVEZ Nicolas |
3h42'00 |
V2M |
Osm Lomme Athletisme |
M |
|
0 |
302 |
PFAIFER Maud |
3h44'28 |
SEF |
|
F |
|
0 |
303 |
NONQUE Julie |
3h44'49 |
JUF |
|
F |
|
0 |
304 |
DEPRAZ DEPLAND Malika |
3h45'02 |
SEF |
Trail Club Saint gervais |
F |
|
0 |
305 |
ROBLIN Leo |
3h45'03 |
SEM |
|
M |
|
0 |
306 |
REYBIER Eric |
3h45'58 |
V2M |
|
M |
|
0 |
307 |
GIROUD Bernard |
3h46'02 |
V3M |
Coureurs Du Monde En Iser |
M |
|
0 |
308 |
ESTUBIER Anne claire |
3h46'06 |
SEF |
|
F |
|
0 |
309 |
BOUVET Philippe |
3h46'13 |
V3M |
|
M |
|
0 |
310 |
GUEDE Xavier |
3h46'26 |
V1M |
Rc Arras |
M |
|
0 |
311 |
HOUSSIN Patrick |
3h46'59 |
V2M |
|
M |
|
0 |
312 |
VIGNAUD Philippe |
3h47'41 |
V3M |
|
M |
|
0 |
313 |
LEGALL Patrick |
3h50'22 |
V2M |
|
M |
|
0 |
314 |
MARECHAL Jean pierre |
3h51'15 |
V3M |
|
M |
|
0 |
315 |
AUGIS Ghyslaine |
3h51'59 |
V2F |
|
F |
|
0 |
316 |
CHAPRON Laurent |
3h52'03 |
V1M |
|
M |
|
0 |
317 |
DENLIKER Jean pierre |
3h53'55 |
V2M |
|
M |
|
0 |
318 |
VIARD GAUDIN Julien |
3h54'04 |
SEM |
|
M |
|
0 |
319 |
VIARD GAUDIN Valerie |
3h54'05 |
SEF |
|
F |
|
0 |
320 |
LACASSAGNE Mireille |
3h54'47 |
V4F |
Les Foulees Chablaisienne |
F |
|
0 |
321 |
FAYEAUX Noel |
3h55'46 |
V3M |
|
M |
|
0 |
322 |
DUPRAZ Bernard |
3h56'54 |
V4M |
|
M |
|
0 |
323 |
BEURET Olivier |
3h58'44 |
V1M |
|
M |
|
0 |
324 |
FOURNIER Emilie |
3h59'16 |
SEF |
|
F |
|
0 |
325 |
CORDARY Catherine |
4h00'23 |
V2F |
|
F |
|
0 |
326 |
PIEDNOIR Morgane |
4h01'17 |
SEF |
|
F |
|
0 |
327 |
OGET Marie |
4h01'59 |
V2F |
|
F |
|
0 |
328 |
LAFITTE Julia |
4h02'07 |
SEF |
|
F |
|
0 |
329 |
REYBIER Virginie |
4h09'06 |
SEF |
|
F |
|
0 |
330 |
COMMARMOND Jean michael |
4h18'07 |
V1M |
Athle St Julien 74 |
M |
|
0 |
331 |
MONDON Bruno |
4h18'22 |
V2M |
|
M |
|
0 |
332 |
AMMANY Fabien |
4h22'51 |
V2M |
|
M |
|
0 |
333 |
DETALLANTE Gilles |
4h30'42 |
V2M |
|
M |
|
0 |
334 |
STRACK Veronique |
4h30'47 |
V1F |
|
F |
|
0 |