1 |
PORCHE Guillaume |
06:26:12 |
SEM |
orano |
M |
|
11 |
2 |
MAILLARD Romain |
06:32:40 |
V1M |
CAA |
M |
1 V1M |
4 |
3 |
GARRIVIER Thibaut |
06:33:11 |
SEM |
HOKA ANOE ONE Entente Sud |
M |
2 SEM |
5 |
4 |
LIEUX Romain |
06:39:31 |
SEM |
ASMSE Athletisme |
M |
3 SEM |
5991 |
5 |
GOUDARD Sebastien |
06:51:35 |
SEM |
|
M |
4 SEM |
20 |
6 |
BERTRAND Sebastien |
06:56:01 |
SEM |
|
M |
5 SEM |
50 |
7 |
LECLERC Steve |
06:56:31 |
SEM |
|
M |
6 SEM |
31 |
8 |
LEGROS Jarno |
06:58:09 |
SEM |
TAILLEFER TRAIL TEAM |
M |
7 SEM |
29 |
9 |
MEUNIER Nicolas |
06:59:05 |
SEM |
|
M |
8 SEM |
43 |
10 |
DOS SANTOS Sebastien |
06:59:56 |
SEM |
TEAM SPORT2000 |
M |
9 SEM |
55 |
11 |
LAGOUTTE Julien |
07:01:23 |
SEM |
US Palaiseau triathlon |
M |
10 SEM |
78 |
12 |
XXX XXXX |
07:01:25 |
SEM |
|
M |
11 SEM |
10 |
13 |
PRIGENT Simon |
07:07:37 |
SEM |
|
M |
12 SEM |
57 |
14 |
FREUDENREICH Bruno |
07:10:14 |
V1M |
E.A.Chambery |
M |
2 V1M |
53 |
15 |
FAYOLLE Sebastien |
07:12:10 |
SEM |
Team Terre de Running Alb |
M |
13 SEM |
17 |
16 |
GENIN Stephane |
07:12:15 |
V1M |
|
M |
3 V1M |
9858 |
17 |
VIARD Loic |
07:15:51 |
SEM |
|
M |
14 SEM |
47 |
18 |
BERAUD Alexandre |
07:17:47 |
SEM |
CSGS TRAIL |
M |
15 SEM |
52 |
19 |
ALMOGUERA Frederic |
07:19:17 |
SEM |
SOBHI SPORT CHARTRES |
M |
16 SEM |
26 |
20 |
JUNG Frederic |
07:20:37 |
V1M |
|
M |
4 V1M |
46 |
21 |
CATTET Robin |
07:24:16 |
SEM |
TEAM SCOTT |
M |
17 SEM |
13 |
22 |
VIRY Julien |
07:24:31 |
SEM |
Cahm |
M |
18 SEM |
474 |
23 |
CARRON Fabien |
07:25:25 |
SEM |
|
M |
19 SEM |
5232 |
24 |
DUPRAZ Benoit |
07:27:41 |
SEM |
Team Trail Cimalp Rrun L |
M |
20 SEM |
71 |
25 |
GARNIER David |
07:29:15 |
SEM |
Perfect?trail |
M |
21 SEM |
8731 |
26 |
NALIN Guillaume |
07:30:08 |
SEM |
Clermont Triathlon |
M |
22 SEM |
5846 |
27 |
PIPITONE Anthony |
07:33:55 |
SEM |
|
M |
23 SEM |
90 |
28 |
POLIN Benjamin |
07:34:36 |
SEM |
S/L CA DE LA HAUTE MOSELL |
M |
24 SEM |
28 |
29 |
RENDA Dominique |
07:39:12 |
SEM |
Terre de running Craponne |
M |
25 SEM |
58 |
30 |
DELEPINE Arnaud |
07:39:42 |
SEM |
|
M |
26 SEM |
5795 |
31 |
BOSQUET Matthieu |
07:42:52 |
SEM |
|
M |
27 SEM |
9032 |
32 |
HOFFMANN Ulysse |
07:43:15 |
SEM |
Trail club des fous |
M |
28 SEM |
9975 |
33 |
MARCUCCILLI Jeremie |
07:43:21 |
SEM |
Kookabarra Elite Team |
M |
29 SEM |
81 |
34 |
MILLET Mickael |
07:46:23 |
SEM |
Team BenRun |
M |
30 SEM |
76 |
35 |
LESAVRE Antoine |
07:50:11 |
V1M |
TETE D'OR RUNNERS |
M |
5 V1M |
69 |
36 |
SASS Alexander |
07:50:14 |
V1M |
GER (Allemagne) |
M |
6 V1M |
72 |
37 |
CALLIER Frederic |
07:53:23 |
SEM |
ac corte |
M |
31 SEM |
54 |
38 |
MINGAZOVA Aigul |
07:55:35 |
SEF |
Ural 100 |
F |
1ere F |
5249 |
39 |
BOTTON Joris |
07:55:49 |
SEM |
ski club des Essarts |
M |
32 SEM |
44 |
39 |
MARTIN Christophe |
07:55:49 |
SEM |
|
M |
32 SEM |
9255 |
41 |
MOUGEL Claire |
07:56:13 |
SEF |
COHM |
F |
2 F |
8 |
42 |
NICOLAS Christophe |
07:57:47 |
V1M |
7? Regiment du materiel |
M |
7 V1M |
5476 |
43 |
MARULAZ Sylvain |
07:58:43 |
V1M |
COOL JOGGERS |
M |
8 V1M |
1152 |
44 |
ANDRAULT Jean Christophe |
07:59:10 |
SEM |
Courir ? Salaise |
M |
34 SEM |
6772 |
45 |
PERSIGAN Claude |
07:59:24 |
SEM |
|
M |
35 SEM |
5539 |
46 |
BONNET Geoffroy |
08:01:58 |
SEM |
|
M |
36 SEM |
67 |
47 |
VANICATTE Maximilien |
08:02:04 |
SEM |
|
M |
37 SEM |
624 |
48 |
BLANDIN Guillaume |
08:04:08 |
SEM |
Rando Running Besancon |
M |
38 SEM |
8451 |
49 |
VIEUX Florian |
08:04:34 |
SEM |
|
M |
39 SEM |
1869 |
50 |
GUILIANI Vincent |
08:06:43 |
V1M |
|
M |
9 V1M |
6313 |
51 |
JURAN Pierre |
08:07:51 |
SEM |
|
M |
40 SEM |
435 |
52 |
LECROART Timothee |
08:08:31 |
SEM |
ASM Running |
M |
41 SEM |
6121 |
53 |
JOUS Alexandre |
08:08:50 |
SEM |
Graoully aventure |
M |
42 SEM |
1261 |
54 |
MARMOND Christian |
08:10:31 |
V1M |
kikourou |
M |
10 V1M |
6063 |
55 |
ZOUARI Guillaume |
08:11:54 |
SEM |
|
M |
43 SEM |
5311 |
56 |
HOUEE Daniel |
08:11:59 |
V2M |
VERNEUIL AC |
M |
1 V2M |
760 |
57 |
GODINEAU Edouard |
08:12:06 |
SEM |
Les Voisins Traileurs |
M |
44 SEM |
1305 |
58 |
ARCE Patrick |
08:12:15 |
SEM |
Courir ? Beaucaire |
M |
45 SEM |
5440 |
59 |
RUBELLIN Pierre |
08:12:40 |
SEM |
|
M |
46 SEM |
9584 |
60 |
CUSSOT Sylvaine |
08:12:42 |
SEF |
|
F |
3 F |
5051 |
61 |
COMELLI Michael |
08:12:45 |
SEM |
|
M |
47 SEM |
5845 |
62 |
ROUSSET Matthieu |
08:12:56 |
SEM |
|
M |
48 SEM |
6432 |
63 |
BISSAY Florian |
08:16:03 |
SEM |
|
M |
49 SEM |
209 |
64 |
LABAT Matthieu |
08:18:08 |
SEM |
|
M |
50 SEM |
9127 |
65 |
PLAGNOL Francois |
08:18:11 |
V1M |
ASCE Thales Valence |
M |
11 V1M |
7320 |
66 |
DE GROOTE Nicolas |
08:19:23 |
SEM |
|
M |
51 SEM |
889 |
67 |
PERI Anaelle |
08:21:16 |
SEF |
TAILLEFER TRAIL TEAM |
F |
4 F |
23 |
68 |
BARBIER Eddy |
08:22:07 |
SEM |
|
M |
52 SEM |
5220 |
69 |
COCHET Damien |
08:22:20 |
SEM |
|
M |
53 SEM |
8714 |
70 |
ROUX Fleury |
08:23:16 |
ESM |
|
M |
1 ESM |
34 |
71 |
BLANCHET Nicolas |
08:24:02 |
SEM |
FRAGILUS |
M |
54 SEM |
8104 |
72 |
LAMBERT Chrystelle |
08:24:03 |
V1F |
|
F |
1 V1F |
92 |
73 |
SOUPE Sebastien |
08:24:12 |
V1M |
|
M |
12 V1M |
7340 |
74 |
LOZACH Frederic |
08:24:44 |
SEM |
|
M |
55 SEM |
6149 |
75 |
PINcON Walid |
08:25:00 |
SEM |
|
M |
56 SEM |
68 |
76 |
STIL BAUDRY Julien |
08:25:51 |
SEM |
|
M |
57 SEM |
8450 |
77 |
PAGOT Alexandre |
08:27:04 |
V1M |
ALSIP |
M |
13 V1M |
5699 |
78 |
ROBERT Pierre Olivier |
08:27:07 |
SEM |
|
M |
58 SEM |
6347 |
79 |
DURAND Jerome |
08:27:12 |
SEM |
|
M |
59 SEM |
6465 |
80 |
MENGIN Vincent |
08:27:36 |
SEM |
|
M |
60 SEM |
8333 |
81 |
ARVIN BEROD Alexis |
08:28:15 |
SEM |
GHAA |
M |
61 SEM |
6966 |
82 |
DELORME Stephane |
08:28:32 |
V1M |
|
M |
14 V1M |
97 |
83 |
MARC Anthony |
08:28:57 |
V1M |
Entente Ouest Lyonnais |
M |
15 V1M |
9936 |
84 |
THIBAULT LOPEZ Pacome |
08:29:45 |
SEM |
Rennes Triathlon |
M |
62 SEM |
586 |
85 |
RUBELLIN Olivier |
08:30:12 |
SEM |
|
M |
63 SEM |
9585 |
86 |
BENNET Mathieu |
08:30:23 |
SEM |
|
M |
64 SEM |
7464 |
87 |
BeRARDAN Cyrille |
08:30:31 |
SEM |
Courir Moroges Montceau |
M |
65 SEM |
8954 |
88 |
MERLAN Christophe |
08:31:27 |
V1M |
Courir Livron Loisir. |
M |
16 V1M |
8121 |
89 |
RAZET Guillaume |
08:31:35 |
SEM |
Les Flammes Athletiques C |
M |
66 SEM |
8300 |
90 |
BURNEL Adrien |
08:31:45 |
SEM |
|
M |
67 SEM |
9935 |
91 |
LAYRE Cedric |
08:32:00 |
SEM |
Airbus running / Die Joli |
M |
68 SEM |
1978 |
92 |
GUILLAUD Jeremie |
08:32:01 |
SEM |
Bro's team |
M |
69 SEM |
5869 |
93 |
TABAREAU Nicolas |
08:32:05 |
SEM |
|
M |
70 SEM |
5370 |
94 |
CLIPET Thibaud |
08:32:11 |
SEM |
Petzl |
M |
71 SEM |
99 |
95 |
ASSAM Morad |
08:32:20 |
V1M |
CORPS |
M |
17 V1M |
1142 |
96 |
JAKOPIC Steve |
08:32:55 |
SEM |
|
M |
72 SEM |
8654 |
97 |
ROUX Stephen |
08:33:00 |
SEM |
La Montagn'hard |
M |
73 SEM |
9083 |
98 |
NURIS Vincent |
08:33:30 |
SEM |
|
M |
74 SEM |
957 |
99 |
GRY Nicolas |
08:33:34 |
V1M |
UNNORMALTRAIL ASSA |
M |
18 V1M |
6614 |
100 |
NOMMER Martin |
08:33:36 |
SEM |
|
M |
75 SEM |
5178 |
101 |
DURAND Matthieu |
08:33:48 |
SEM |
TRGV |
M |
76 SEM |
1330 |
102 |
ZAMMIT Frederic |
08:35:27 |
V1M |
|
M |
19 V1M |
5961 |
103 |
GREMEAUX BADER Mathieu |
08:35:28 |
V1M |
DIJON SINGLETRACK |
M |
20 V1M |
8807 |
104 |
MOULIN Marc Andre |
08:35:57 |
SEM |
Oxygene PSA |
M |
77 SEM |
8968 |
105 |
THeVARD Stephane |
08:36:00 |
V1M |
Terre de Running Saumur |
M |
21 V1M |
9737 |
106 |
BONNIER Laurent |
08:36:10 |
V2M |
|
M |
2 V2M |
934 |
107 |
MENEGAUX Sebastien |
08:36:14 |
SEM |
Sport Pilat Passion |
M |
78 SEM |
5418 |
108 |
PALADIN Massimo |
08:36:24 |
SEM |
Monkey Team |
M |
79 SEM |
1955 |
109 |
BELLE Adrien |
08:36:39 |
SEM |
FOOTING RAMBERTOIS |
M |
80 SEM |
5631 |
110 |
LE GUERN Vincent |
08:36:42 |
V2M |
|
M |
3 V2M |
1966 |
111 |
TERRASSON Bruno |
08:36:52 |
V1M |
|
M |
22 V1M |
7866 |
112 |
GAGLIANO Arnaud |
08:37:12 |
SEM |
|
M |
81 SEM |
1628 |
113 |
LE BERRE Sebastien |
08:37:17 |
SEM |
|
M |
82 SEM |
1186 |
114 |
SPETSOVA Natalia |
08:37:24 |
V1F |
Russian |
F |
2 V1F |
39 |
115 |
CHOUCHOU Adrien |
08:37:25 |
SEM |
Ales Cevennes Athletisme |
M |
83 SEM |
931 |
116 |
CHOISY Arnaud |
08:37:28 |
V1M |
Sang pour sang sport |
M |
23 V1M |
5268 |
117 |
DUBOISSE Sebastien |
08:37:38 |
SEM |
|
M |
84 SEM |
1749 |
118 |
MONOLIN Yannick |
08:37:43 |
SEM |
Club de la defense de Var |
M |
85 SEM |
1073 |
118 |
DUTANG Jordan |
08:37:43 |
SEM |
Team Philgrill des Alpes |
M |
85 SEM |
7189 |
120 |
CARIOU Maxime |
08:38:03 |
SEM |
Run Store Bordeaux |
M |
87 SEM |
1171 |
121 |
FRITTIS Boucif |
08:38:04 |
V1M |
mairie de lyon / educatio |
M |
24 V1M |
273 |
122 |
BACHEL Thomas |
08:38:52 |
SEM |
Tout Azimut Fameck |
M |
88 SEM |
8123 |
123 |
GANIVET Jean Philippe |
08:39:37 |
V1M |
|
M |
25 V1M |
979 |
124 |
GABET Yann |
08:39:55 |
V1M |
Team GABET SPORTS |
M |
26 V1M |
8060 |
125 |
BOISSINOT Romain |
08:40:18 |
SEM |
|
M |
89 SEM |
8872 |
126 |
NIBLACK David |
08:40:49 |
SEM |
Geneva Runners |
M |
90 SEM |
8470 |
127 |
SENECHAL Louis |
08:40:54 |
SEM |
AVOC annecy le vieux |
M |
91 SEM |
7397 |
128 |
CERCUEIL Michel |
08:41:32 |
V1M |
A.L. Echirolles |
M |
27 V1M |
8874 |
129 |
VAIANA Florian |
08:41:54 |
SEM |
|
M |
92 SEM |
6209 |
130 |
HERBERT Geoffrey |
08:41:58 |
SEM |
|
M |
93 SEM |
6597 |
131 |
LANCELEVe Simon |
08:42:23 |
SEM |
|
M |
94 SEM |
914 |
132 |
LANDRON Emmanuel |
08:42:24 |
SEM |
|
M |
95 SEM |
422 |
133 |
ERARD Lionel |
08:42:27 |
SEM |
SUI (Suisse) |
M |
96 SEM |
6637 |
134 |
VITRY Christopher |
08:42:35 |
SEM |
Cahm |
M |
97 SEM |
9004 |
135 |
EWALD Jean Baptiste |
08:43:01 |
SEM |
|
M |
98 SEM |
8295 |
136 |
BASTIDON Timothee |
08:43:27 |
SEM |
|
M |
99 SEM |
1296 |
137 |
URCEL Germain |
08:43:29 |
SEM |
S/L AL ECHIROLLES |
M |
100 SEM |
1570 |
138 |
PAVY Hadrien |
08:43:35 |
SEM |
TEAM TRAIL PARIS |
M |
101 SEM |
1702 |
139 |
BASSEREAU Christelle |
08:43:38 |
V1F |
Gap garonne le pradet |
F |
3 V1F |
7186 |
140 |
GUILLAUME Sebastien |
08:44:32 |
V1M |
as chaingy |
M |
28 V1M |
9051 |
141 |
DUJARDIN Willy |
08:44:48 |
V1M |
ASSO |
M |
29 V1M |
9224 |
142 |
ISSARTEL Nicolas |
08:45:03 |
V2M |
|
M |
4 V2M |
6843 |
143 |
PONGERARD Kevin |
08:45:11 |
SEM |
ASPTT Toulon la valette |
M |
102 SEM |
7707 |
144 |
GIRARDIN Florian |
08:45:18 |
SEM |
|
M |
103 SEM |
8519 |
145 |
FERBLANTIER Henri |
08:45:20 |
SEM |
Alsace bossue athletisme |
M |
104 SEM |
5131 |
146 |
MOREAU Florian |
08:45:23 |
SEM |
|
M |
105 SEM |
7511 |
147 |
BROUAT Samuel |
08:45:32 |
V1M |
|
M |
30 V1M |
721 |
148 |
SAHRAOUI Lazhar |
08:45:42 |
SEM |
S/L LA FOULEE D'ANNEMASSE |
M |
106 SEM |
8520 |
149 |
ROUX GASNIER Amandine |
08:46:03 |
SEF |
|
F |
5 SEF |
9789 |
150 |
CRUZ Mathieu |
08:46:11 |
SEM |
Dombes running evasion |
M |
107 SEM |
9754 |
151 |
PERNOT Emmanuel |
08:46:15 |
V1M |
|
M |
31 V1M |
6751 |
152 |
AGNELLET Aurelien |
08:46:59 |
SEM |
Poissy triathlon |
M |
108 SEM |
7429 |
153 |
LALY Nicolas |
08:47:00 |
V1M |
|
M |
32 V1M |
7945 |
154 |
RODE Corentin |
08:47:22 |
SEM |
CRV Lyon Triathlon |
M |
109 SEM |
9784 |
155 |
PSICA Karl |
08:47:23 |
SEM |
|
M |
110 SEM |
478 |
156 |
SALANON Michel |
08:47:34 |
V2M |
|
M |
5 V2M |
1123 |
157 |
GASTINOIS Julien |
08:47:53 |
SEM |
|
M |
111 SEM |
6983 |
158 |
BRAMARD Kevin |
08:48:00 |
SEM |
|
M |
112 SEM |
7724 |
159 |
TCHEORDUKIAN Fabien |
08:48:26 |
V1M |
Saint Louis Running Club |
M |
33 V1M |
135 |
160 |
DJOZIKIAN Julien |
08:48:56 |
V1M |
|
M |
34 V1M |
1614 |
161 |
DOREY Sebastien |
08:49:04 |
V1M |
|
M |
35 V1M |
5746 |
162 |
DUMAINE Jean Francois |
08:49:28 |
V1M |
Cap Conde |
M |
36 V1M |
9937 |
163 |
BOTHEREAU Vincent |
08:49:39 |
V1M |
|
M |
37 V1M |
7469 |
164 |
GRIGY Baptiste |
08:49:42 |
V1M |
Terre de running Antony |
M |
38 V1M |
8896 |
165 |
COMPAROT Antoine |
08:50:33 |
SEM |
|
M |
113 SEM |
77 |
166 |
BOUDON Gregory |
08:50:44 |
SEM |
US Toul athletisme |
M |
114 SEM |
8485 |
167 |
COUVIDAT Pascal |
08:50:47 |
V2M |
|
M |
6 V2M |
9047 |
168 |
MURISIER Fabien |
08:51:09 |
V1M |
Teysalpi |
M |
39 V1M |
1854 |
169 |
DEBIZE Jeremy |
08:51:55 |
SEM |
|
M |
115 SEM |
5119 |
170 |
NOEL Florent |
08:51:59 |
SEM |
BEAUJOLAIS RUNNERS |
M |
116 SEM |
8882 |
171 |
BOUCHET David |
08:52:00 |
V1M |
USSON SPORT NATURE |
M |
40 V1M |
6939 |
172 |
MOUSTAID Ibrahim |
08:52:47 |
V2M |
|
M |
7 V2M |
6526 |
173 |
SARRADE LOUCHEUR Benjamin |
08:52:52 |
SEM |
|
M |
117 SEM |
740 |
174 |
GIRARD Baptiste |
08:53:28 |
SEM |
OFC AVENTI |
M |
118 SEM |
5723 |
175 |
BAUD Christophe |
08:53:30 |
SEM |
FETERNES |
M |
119 SEM |
5219 |
176 |
CHAMBERLAND Gregory |
08:53:33 |
SEM |
Team Monts du Lyonnais |
M |
120 SEM |
9123 |
177 |
GARNIER Thibault |
08:54:20 |
SEM |
|
M |
121 SEM |
7951 |
178 |
MAUGER Anthony |
08:54:26 |
SEM |
|
M |
122 SEM |
7274 |
179 |
VAN BOXEL Thomas |
08:54:40 |
SEM |
|
M |
123 SEM |
8045 |
180 |
ROUSSON Cyril |
08:54:48 |
V1M |
Eatt |
M |
41 V1M |
1121 |
181 |
GREHAL Boris |
08:55:43 |
SEM |
|
M |
124 SEM |
8818 |
182 |
CUCCHIARA Fabian |
08:56:22 |
SEM |
FOULEES PAU BEARN |
M |
125 SEM |
188 |
183 |
JAUBERT Francois |
08:56:29 |
SEM |
Les Fous de Rochefort |
M |
126 SEM |
334 |
184 |
FIGUIER Jean Luc |
08:56:53 |
V1M |
|
M |
42 V1M |
877 |
185 |
LAUDUIQUE Erwan Benoit |
08:57:02 |
V1M |
NoaStellichou Team |
M |
43 V1M |
6902 |
186 |
SCHWEIZER Eugenie |
08:57:27 |
SEF |
GINESTAS X TRAIL |
F |
6 SEF |
1428 |
187 |
CORDIER Robin |
08:57:33 |
SEM |
Salta Bartas |
M |
127 SEM |
221 |
188 |
LAFFIN Bruno |
08:57:57 |
V2M |
|
M |
8 V2M |
8655 |
189 |
CHASLES Remi |
08:58:58 |
SEM |
|
M |
128 SEM |
8902 |
190 |
BOURRAT Romain |
08:59:12 |
SEM |
|
M |
129 SEM |
969 |
191 |
DAINES Michael |
08:59:18 |
SEM |
Courir ? Seyssins Seyssin |
M |
130 SEM |
1779 |
192 |
PITTET Pascal |
08:59:52 |
V2M |
SUI (Suisse) |
M |
9 V2M |
6871 |
193 |
LAINE Robin |
08:59:53 |
SEM |
GRUPPETTO |
M |
131 SEM |
7262 |
194 |
LEGRAND Baptiste |
09:01:09 |
SEM |
|
M |
132 SEM |
541 |
195 |
PASCUAL Olivier |
09:01:16 |
V1M |
|
M |
44 V1M |
481 |
196 |
GUERIN Cyrille |
09:01:32 |
V1M |
AS LYON 1 |
M |
45 V1M |
5841 |
197 |
GRAND Benoit |
09:01:51 |
SEM |
|
M |
133 SEM |
8981 |
198 |
DANIEL Guillaume |
09:02:09 |
SEM |
|
M |
134 SEM |
6664 |
199 |
DELBECQ Guillaume |
09:02:22 |
SEM |
|
M |
135 SEM |
9327 |
200 |
DELBECQ Jean Francois |
09:02:24 |
SEM |
|
M |
136 SEM |
9350 |
201 |
MARRON Pierre |
09:02:45 |
V1M |
La P'tite Foulee |
M |
46 V1M |
483 |
202 |
PERRUCHE Beno |
09:02:50 |
SEM |
Aviron Bayonnais Triathlo |
M |
137 SEM |
1640 |
203 |
HADET Arthur |
09:03:32 |
SEM |
Triathlon Club Deodatien |
M |
138 SEM |
9000 |
204 |
BOUCHARD Romain |
09:03:38 |
SEM |
|
M |
139 SEM |
9611 |
205 |
CLERE Mathieu |
09:04:07 |
SEM |
Elan Lambesc |
M |
140 SEM |
5371 |
206 |
MURAT Yannick |
09:04:14 |
V1M |
|
M |
47 V1M |
6572 |
207 |
DURIX Jean Michel |
09:04:24 |
V1M |
Team Triandine Trail |
M |
48 V1M |
8877 |
208 |
JANVIER Arnaud |
09:04:35 |
SEM |
AVOC |
M |
141 SEM |
7382 |
209 |
MAISONNEUVE Martial |
09:04:50 |
V2M |
|
M |
10 V2M |
1321 |
210 |
DELATTRE Julien |
09:05:07 |
SEM |
|
M |
142 SEM |
5327 |
211 |
TEISSIER Patrick |
09:05:10 |
V1M |
|
M |
49 V1M |
5787 |
212 |
DEBIZE Jerome |
09:05:37 |
V1M |
Galway City Harriers |
M |
50 V1M |
6186 |
213 |
HOUZe Emmanuel |
09:05:51 |
SEM |
|
M |
143 SEM |
9356 |
214 |
MAReCHAL Lionel |
09:06:08 |
V1M |
|
M |
51 V1M |
5814 |
215 |
BRISSON Guillaume |
09:06:25 |
SEM |
|
M |
144 SEM |
880 |
216 |
JEGOU Mathieu |
09:06:39 |
SEM |
|
M |
145 SEM |
9074 |
217 |
CHAMPOUILLON Benoit |
09:06:51 |
V2M |
Chasselay |
M |
11 V2M |
5655 |
218 |
MARICHEZ Jeremy |
09:07:42 |
SEM |
|
M |
146 SEM |
7394 |
219 |
CARME Pierre |
09:07:44 |
SEM |
|
M |
147 SEM |
1603 |
220 |
PIETRALA Laurent |
09:08:17 |
V1M |
|
M |
52 V1M |
9089 |
221 |
HAREAU Stephane |
09:08:23 |
V1M |
|
M |
53 V1M |
6033 |
222 |
CAMERLO Gregory |
09:08:42 |
SEM |
|
M |
148 SEM |
666 |
223 |
LAHOUSSE Pierre |
09:08:45 |
SEM |
|
M |
149 SEM |
150 |
224 |
HUBERT Alain |
09:09:13 |
V1M |
GHAA |
M |
54 V1M |
8851 |
225 |
LAMY Jonathan |
09:09:18 |
SEM |
|
M |
150 SEM |
8942 |
225 |
MATZINGER Stephane |
09:09:18 |
V1M |
|
M |
55 V1M |
9175 |
227 |
BELIN Florent |
09:09:20 |
SEM |
|
M |
151 SEM |
7930 |
228 |
DURY Gerald |
09:09:23 |
SEM |
|
M |
152 SEM |
927 |
229 |
PEIGNe Thomas |
09:09:44 |
SEM |
|
M |
153 SEM |
1668 |
230 |
WERY Jerome |
09:10:06 |
V1M |
7 brigade blindee Besanco |
M |
56 V1M |
5730 |
231 |
FALKOWSKI Guillaume |
09:10:39 |
V1M |
|
M |
57 V1M |
1692 |
232 |
FELGUEIRAS Adrien |
09:10:52 |
SEM |
|
M |
154 SEM |
6138 |
233 |
LACHANA Guillaume |
09:11:02 |
SEM |
|
M |
155 SEM |
9896 |
234 |
NIORD Julien |
09:11:06 |
SEM |
|
M |
156 SEM |
8672 |
235 |
TROG Florian |
09:11:19 |
SEM |
|
M |
157 SEM |
8252 |
236 |
VOUHe David |
09:11:20 |
SEM |
|
M |
158 SEM |
6390 |
237 |
COMBE Adrien |
09:11:21 |
SEM |
USM Olivet |
M |
159 SEM |
8809 |
238 |
COLLOMB Emmanuel |
09:11:37 |
V2M |
|
M |
12 V2M |
6366 |
239 |
DUMAS Pierre Hubert |
09:11:45 |
SEM |
|
M |
160 SEM |
7244 |
240 |
CHAGNON Damien |
09:11:51 |
SEM |
|
M |
161 SEM |
938 |
241 |
GUeDON Florence |
09:11:55 |
V1F |
Besancon triathlon |
F |
4 V1F |
65 |
242 |
ETALON Fabien |
09:11:56 |
V1M |
|
M |
58 V1M |
980 |
243 |
MICHON Xavier |
09:12:03 |
SEM |
|
M |
162 SEM |
9920 |
244 |
MARGUET Nicolas |
09:12:13 |
V1M |
scvm |
M |
59 V1M |
8746 |
245 |
LEHMANN Simon |
09:12:38 |
SEM |
|
M |
163 SEM |
5475 |
246 |
JOUSSERAND Christophe |
09:13:05 |
V1M |
|
M |
60 V1M |
168 |
246 |
HERLEZ Gregory |
09:13:05 |
SEM |
Trail And Running |
M |
164 SEM |
6041 |
248 |
MOUGEL Herve |
09:13:20 |
SEM |
COHM |
M |
165 SEM |
56 |
249 |
GOETZ Baptiste |
09:13:36 |
SEM |
RUNNERS DES VIGNES |
M |
166 SEM |
1363 |
250 |
HEQUET Simon |
09:13:48 |
ESM |
|
M |
2 ESM |
7939 |
251 |
HEYD Adrien |
09:13:52 |
V1M |
|
M |
61 V1M |
5193 |
252 |
NAMER Gregory |
09:14:17 |
V1M |
TEAM ENDURANCE SHOP 13/ J |
M |
62 V1M |
9141 |
253 |
PEUCHOT Florian |
09:14:59 |
SEM |
|
M |
167 SEM |
5706 |
254 |
DE LA FOURNIERE Franck |
09:15:02 |
SEM |
|
M |
168 SEM |
574 |
255 |
XXX XXXX |
09:15:12 |
SEM |
|
M |
169 SEM |
100 |
256 |
ANGENARD Jerome |
09:15:20 |
V1M |
|
M |
63 V1M |
9856 |
257 |
ROSE Yoann |
09:15:22 |
SEM |
TOWN TO TRAIL |
M |
170 SEM |
5453 |
257 |
RENARD Laurent |
09:15:22 |
V1M |
town to trail |
M |
64 V1M |
6331 |
259 |
ROZE Jean Baptiste |
09:15:40 |
SEM |
|
M |
171 SEM |
1745 |
260 |
SCORDEL Arthur |
09:15:45 |
SEM |
ATIF |
M |
172 SEM |
6185 |
261 |
FRETON Aurelien |
09:15:52 |
V1M |
|
M |
65 V1M |
5793 |
262 |
SALEM Adrien |
09:16:01 |
SEM |
JOOL TEAM |
M |
173 SEM |
7119 |
263 |
DUMUR Philippe |
09:16:26 |
SEM |
|
M |
174 SEM |
7554 |
264 |
ALIOUAT Salim |
09:16:27 |
V1M |
ASCERA |
M |
66 V1M |
6470 |
265 |
GAIGNARD Antoine |
09:16:28 |
SEM |
|
M |
175 SEM |
8019 |
266 |
DEGLICOURT Gabriel |
09:16:38 |
SEM |
|
M |
176 SEM |
9849 |
267 |
NICOLAS Julien |
09:16:55 |
SEM |
Stade Francais Triathlon |
M |
177 SEM |
797 |
268 |
VAUQUELIN Nicolas |
09:17:12 |
SEM |
|
M |
178 SEM |
734 |
269 |
MAHe Olivier |
09:17:27 |
V1M |
|
M |
67 V1M |
8613 |
270 |
DIBETTA Francois |
09:17:43 |
V2M |
framatome |
M |
13 V2M |
8839 |
271 |
TOURNIER Florian |
09:17:53 |
SEM |
|
M |
179 SEM |
7061 |
272 |
SUARD Christoph |
09:18:17 |
V2M |
RUNNING PASSION BOURGES |
M |
14 V2M |
9383 |
273 |
PARIS Remi |
09:18:18 |
SEM |
Les Furets d'Eiffage |
M |
180 SEM |
177 |
274 |
CONNESSON Laurent |
09:18:20 |
V1M |
trialpmoirans |
M |
68 V1M |
7491 |
275 |
MARION Vincent |
09:18:23 |
SEM |
la foulee saint jaennaise |
M |
181 SEM |
9609 |
276 |
TOURNEUR Cedric |
09:18:25 |
V1M |
STAT |
M |
69 V1M |
1843 |
277 |
METTE Johan |
09:18:26 |
SEM |
|
M |
182 SEM |
6275 |
278 |
VITRAN Kevin |
09:18:32 |
SEM |
|
M |
183 SEM |
5963 |
279 |
PIEGAY Vincent |
09:18:33 |
V1M |
ICRC |
M |
70 V1M |
8701 |
280 |
MAZOYON Cedric |
09:18:46 |
V1M |
|
M |
71 V1M |
5889 |
281 |
FONTANT Jean |
09:19:11 |
SEM |
|
M |
184 SEM |
5431 |
282 |
LAIDET Nicolas |
09:19:12 |
V1M |
|
M |
72 V1M |
5623 |
283 |
MERTES Romain |
09:19:19 |
SEM |
|
M |
185 SEM |
7823 |
284 |
POULAIN Alexandre |
09:19:37 |
SEM |
|
M |
186 SEM |
6001 |
285 |
SAROBERT Cyril |
09:19:38 |
V1M |
Team sarobert |
M |
73 V1M |
6436 |
286 |
FONDACCI Laurent |
09:19:40 |
V1M |
|
M |
74 V1M |
6364 |
287 |
BASSET Bertrand |
09:19:48 |
V2M |
la foulee colignoise |
M |
15 V2M |
1637 |
288 |
BOUJDAY Ramzi |
09:19:49 |
SEM |
cmna |
M |
187 SEM |
7277 |
289 |
FOUCHE Erwann |
09:19:59 |
SEM |
|
M |
188 SEM |
1590 |
290 |
CHEVALIER Eric |
09:20:00 |
V2M |
|
M |
16 V2M |
6152 |
291 |
PERRIER Matthieu |
09:20:10 |
SEM |
|
M |
189 SEM |
5741 |
292 |
OUVRARD Aurelien |
09:20:42 |
SEM |
Ouv In Move |
M |
190 SEM |
8234 |
293 |
FERNANDEZ Gerome |
09:20:54 |
SEM |
|
M |
191 SEM |
776 |
294 |
GOUET Erwann |
09:20:57 |
SEM |
Saint Cyr Guer athletisme |
M |
192 SEM |
7825 |
295 |
KAIKINGER Sebastien |
09:21:19 |
SEM |
Babassk |
M |
193 SEM |
6684 |
296 |
GUILLEN Florian |
09:22:00 |
SEM |
|
M |
194 SEM |
5161 |
297 |
ESTELLE Patou |
09:22:04 |
V1F |
|
F |
5 V1F |
38 |
297 |
PONCET Vincent |
09:22:04 |
V1M |
|
M |
75 V1M |
5009 |
299 |
PUISAIS Frederic |
09:22:10 |
V1M |
|
M |
76 V1M |
5447 |
299 |
BIDAL Brice |
09:22:10 |
SEM |
Evian Off Course |
M |
195 SEM |
9138 |
301 |
GREGOIRE Gerald |
09:22:16 |
V1M |
7? Regiment du materiel |
M |
77 V1M |
1119 |
302 |
MOURER Arnaud |
09:22:25 |
SEM |
|
M |
196 SEM |
7263 |
303 |
BALDY Christophe |
09:22:42 |
SEM |
|
M |
197 SEM |
7856 |
304 |
MENAGER Jean Francois |
09:22:46 |
V1M |
Triathl'Aix |
M |
78 V1M |
9469 |
305 |
SAMBOURG Nicolas |
09:22:54 |
SEM |
|
M |
198 SEM |
7944 |
306 |
MAUPAS Karine |
09:22:57 |
SEF |
|
F |
7 SEF |
7420 |
307 |
DELMAS Xavier |
09:23:04 |
V1M |
|
M |
79 V1M |
113 |
307 |
ABERKANE Tahar |
09:23:04 |
V2M |
SPORTRAXS |
M |
17 V2M |
7574 |
309 |
PASTEUR Remi |
09:23:45 |
V1M |
Les MONTRONDS |
M |
80 V1M |
9198 |
310 |
SELLE Thierry |
09:23:58 |
V1M |
|
M |
81 V1M |
9625 |
311 |
RUBALLE Sebastien |
09:24:14 |
SEM |
LES VIEUX GARCONS |
M |
199 SEM |
274 |
312 |
ROBIN Hugo |
09:24:26 |
SEM |
Valence Triathlon |
M |
200 SEM |
1282 |
313 |
ROUAUD Fabien |
09:24:36 |
SEM |
Les coureurs du Dimanche |
M |
201 SEM |
7106 |
314 |
DROIN Thierry |
09:24:48 |
V2M |
NOSE |
M |
18 V2M |
820 |
315 |
CHAMBON Michael |
09:24:49 |
V1M |
|
M |
82 V1M |
5503 |
316 |
CLOUTEAU Thibaut |
09:25:09 |
SEM |
So Trail Lyon |
M |
202 SEM |
535 |
317 |
MEREAUD Elliot |
09:25:26 |
SEM |
AS CPA |
M |
203 SEM |
1930 |
318 |
SUAREZ Mathieu |
09:25:27 |
SEM |
Adidas Runners Batignolle |
M |
204 SEM |
8013 |
319 |
TASSIN Guillaume |
09:25:31 |
V1M |
|
M |
83 V1M |
7931 |
320 |
CAMUS Loic |
09:25:40 |
SEM |
|
M |
205 SEM |
6218 |
321 |
GUY Antoine |
09:26:01 |
SEM |
Rillieux Triathlon |
M |
206 SEM |
9701 |
322 |
LE FeVRE Christophe |
09:26:07 |
V1M |
|
M |
84 V1M |
51 |
323 |
WEBER Jonathan |
09:26:26 |
SEM |
|
M |
207 SEM |
5289 |
324 |
BRUSCHWEILER Roman |
09:26:29 |
V1M |
Thurgovia TrailPunX Switz |
M |
85 V1M |
7564 |
325 |
POSTY Thomas |
09:26:33 |
V1M |
|
M |
86 V1M |
5531 |
326 |
MOLINARO Gregory |
09:26:35 |
V1M |
|
M |
87 V1M |
5534 |
327 |
BARRAUD Martin |
09:26:44 |
SEM |
Terre de Running |
M |
208 SEM |
9439 |
328 |
MAReCHAL Mathieu |
09:26:51 |
SEM |
|
M |
209 SEM |
1493 |
329 |
BERSON Benoit |
09:27:31 |
V1M |
|
M |
88 V1M |
8800 |
330 |
KETTLE Paul |
09:27:39 |
V1M |
Team Bock Du Mont Blanc |
M |
89 V1M |
8743 |
331 |
CHRISTOPHE Florent |
09:27:40 |
SEM |
|
M |
210 SEM |
8304 |
332 |
BALLANDRAS Gregoire |
09:27:44 |
V1M |
CALOR |
M |
90 V1M |
1320 |
333 |
GOUTTEFARDE Philippe |
09:27:45 |
V2M |
VILLARS RUNNING |
M |
19 V2M |
5753 |
333 |
BEAULIEU Damien |
09:27:45 |
SEM |
|
M |
211 SEM |
5978 |
335 |
CHERGUI Fares |
09:28:09 |
SEM |
|
M |
212 SEM |
675 |
336 |
MOUROT Kevin |
09:28:27 |
SEM |
US TOUL |
M |
213 SEM |
1060 |
337 |
BERTIER Christophe |
09:28:29 |
V1M |
|
M |
91 V1M |
630 |
338 |
LECLERQ Mickael |
09:28:37 |
V1M |
|
M |
92 V1M |
9927 |
339 |
MITRANI Sebastien |
09:28:42 |
V1M |
CAF |
M |
93 V1M |
5050 |
340 |
JOUSSERAND Xavier |
09:28:43 |
SEM |
|
M |
214 SEM |
5416 |
341 |
DAVOUST VITTEMAN Adrien |
09:28:54 |
SEM |
|
M |
215 SEM |
256 |
342 |
DIEHL Romain |
09:28:55 |
SEM |
Sobhi sport lorient |
M |
216 SEM |
5687 |
343 |
TERIITEHAU Nelson |
09:28:59 |
SEM |
|
M |
217 SEM |
7289 |
344 |
ALLEMANDET Franck |
09:29:16 |
SEM |
|
M |
218 SEM |
9225 |
345 |
FAURE Thibault |
09:29:18 |
SEM |
|
M |
219 SEM |
6373 |
346 |
COUTANT Teddy |
09:29:23 |
SEM |
TERRE DE RUNNING DECINES |
M |
220 SEM |
8517 |
347 |
CASSIN Denis |
09:29:25 |
V2M |
Athletic club reolais |
M |
20 V2M |
963 |
348 |
MARTIN Teva |
09:29:38 |
SEM |
Ac Paita |
M |
221 SEM |
7451 |
349 |
MASCLET Pierre |
09:29:53 |
V1M |
|
M |
94 V1M |
7351 |
350 |
BEHR Jean Philippe |
09:29:56 |
SEM |
|
M |
222 SEM |
5128 |
351 |
AINS Sebastien |
09:30:07 |
V1M |
Trailers du 44 |
M |
95 V1M |
7465 |
352 |
LIBEER Matthieu |
09:30:09 |
V1M |
|
M |
96 V1M |
9940 |
353 |
BIHAN Frederic |
09:30:20 |
V1M |
Chambery Triathlon / Cham |
M |
97 V1M |
6760 |
354 |
BARRAL Jerome |
09:30:21 |
V2M |
|
M |
21 V2M |
8442 |
355 |
REBEYROTTE Pascal |
09:30:28 |
SEM |
|
M |
223 SEM |
9282 |
356 |
SOUQ Benjamin |
09:30:36 |
SEM |
Aviron bayonnais triathlo |
M |
224 SEM |
1641 |
357 |
HARY Yohan |
09:30:42 |
SEM |
|
M |
225 SEM |
8641 |
358 |
LATREILLE Didier |
09:30:44 |
V1M |
TSB |
M |
98 V1M |
8086 |
359 |
VEY Maxence |
09:30:49 |
SEM |
|
M |
226 SEM |
249 |
360 |
BRUNEAU Jean Louis |
09:30:51 |
SEM |
Courbevoie triathlon |
M |
227 SEM |
9316 |
361 |
GILBART Yoann |
09:31:00 |
SEM |
AC Huningue |
M |
228 SEM |
73 |
362 |
BERLEMONT Remi |
09:31:09 |
SEM |
Lyon mountain trail |
M |
229 SEM |
434 |
363 |
HERNANDO Nicolas |
09:31:19 |
SEM |
|
M |
230 SEM |
5672 |
364 |
CHAPAYS Sylvain |
09:31:27 |
SEM |
Chessy Triathlon Val d'Eu |
M |
231 SEM |
796 |
365 |
THIENOT Florent |
09:31:29 |
SEM |
Buffalos Rider |
M |
232 SEM |
449 |
366 |
CLANET Kevin |
09:31:30 |
SEM |
Buffalo Rider |
M |
233 SEM |
448 |
367 |
MEGAT Salim |
09:31:32 |
SEM |
|
M |
234 SEM |
9262 |
368 |
POTHIN Raphael |
09:31:33 |
V1M |
|
M |
99 V1M |
6574 |
369 |
DESEBBE Olivier |
09:31:36 |
V1M |
|
M |
100 V1M |
699 |
370 |
PIAT Sebastien |
09:31:51 |
SEM |
|
M |
235 SEM |
5321 |
371 |
DEFAUX Pierre |
09:32:00 |
SEM |
asptt verdun |
M |
236 SEM |
7706 |
372 |
JACQUET Cyril |
09:32:04 |
V1M |
|
M |
101 V1M |
881 |
373 |
RIO Benoit |
09:32:07 |
SEM |
|
M |
237 SEM |
1715 |
374 |
MEUNIER Frederic |
09:32:21 |
V1M |
EA Le Creusot |
M |
102 V1M |
1690 |
375 |
PELLO Sebastien |
09:32:28 |
SEM |
TEAM TRAIL COTE BLEUE |
M |
238 SEM |
7970 |
376 |
PORTELLI Richard |
09:32:33 |
V1M |
|
M |
103 V1M |
484 |
377 |
BOZONNET Mickjael |
09:32:45 |
V1M |
les Fous de Rochefort |
M |
104 V1M |
8053 |
378 |
GAUTHIER Geoffrey |
09:32:46 |
SEM |
Les fous de Rochefort |
M |
239 SEM |
8054 |
379 |
SANTY Camille |
09:32:49 |
SEM |
|
M |
240 SEM |
9949 |
380 |
SERIS Remi |
09:32:51 |
SEM |
|
M |
241 SEM |
1100 |
381 |
PEDROLETTI Genevieve |
09:33:02 |
V1F |
|
F |
6 V1F |
9660 |
382 |
MOTTE Romain |
09:33:09 |
SEM |
|
M |
242 SEM |
7647 |
383 |
CALAIS Aurelien |
09:33:11 |
V1M |
|
M |
105 V1M |
1584 |
384 |
GENEVRIER Florent |
09:33:19 |
SEM |
|
M |
243 SEM |
9066 |
385 |
FERNANDEZ Johan |
09:33:25 |
V1M |
|
M |
106 V1M |
7643 |
386 |
BARRAUD Jeremy |
09:33:27 |
SEM |
EDF Flamanville |
M |
244 SEM |
9813 |
387 |
GUEDAT Laurent |
09:33:28 |
SEM |
|
M |
245 SEM |
5240 |
388 |
DENIEUIL Paul |
09:33:31 |
SEM |
|
M |
246 SEM |
9229 |
389 |
MUCCIO Alexandre |
09:33:33 |
SEM |
|
M |
247 SEM |
83 |
390 |
SARLETTE Alain |
09:33:39 |
SEM |
BEL (Belgique) |
M |
248 SEM |
7795 |
391 |
SUHR Mathieu |
09:33:53 |
SEM |
|
M |
249 SEM |
9623 |
392 |
PAILLET Benoit |
09:34:35 |
V1M |
So Trail Lyon |
M |
107 V1M |
6672 |
393 |
BERGERET Jeremy |
09:34:39 |
SEM |
La Brigade du Kiff |
M |
250 SEM |
1695 |
394 |
BUISSON Julien |
09:34:42 |
V1M |
|
M |
108 V1M |
6694 |
395 |
NEYRON Adrien |
09:34:45 |
SEM |
|
M |
251 SEM |
9117 |
396 |
VILLASOL Endika |
09:34:55 |
SEM |
ESP (Espagne) |
M |
252 SEM |
1211 |
397 |
PLANCHER Johann |
09:35:05 |
V1M |
SO TRAIL LYON |
M |
109 V1M |
6706 |
398 |
ROCHET Bertrand |
09:35:28 |
SEM |
|
M |
253 SEM |
6199 |
399 |
CARPENTIER Patrick |
09:35:31 |
V2M |
Cryoadvance |
M |
22 V2M |
6198 |
400 |
TOULOTTE Matthias |
09:35:34 |
SEM |
|
M |
254 SEM |
9473 |
401 |
DUMOND Sylviane |
09:35:43 |
SEF |
|
F |
8 SEF |
5834 |
402 |
LE FER Tony |
09:35:53 |
V1M |
ASSO SIDEL |
M |
110 V1M |
1449 |
403 |
REVAULT Alexis |
09:35:56 |
SEM |
|
M |
255 SEM |
8017 |
404 |
GILLY Yoan |
09:35:57 |
SEM |
Trail Athlitude Cuers |
M |
256 SEM |
9133 |
405 |
GIRARD Stephane |
09:36:01 |
V1M |
TEAM TRAIL JURA |
M |
111 V1M |
289 |
405 |
ROUSSEAU Constantin |
09:36:01 |
SEM |
|
M |
257 SEM |
1407 |
407 |
PIGNOL Moise |
09:36:09 |
V2M |
|
M |
23 V2M |
513 |
408 |
DUCREUX Yannick |
09:36:48 |
V1M |
|
M |
112 V1M |
5710 |
409 |
GUILLOUT Dominique |
09:36:59 |
V2M |
7? Regiment du materiel / |
M |
24 V2M |
408 |
410 |
CHEREL David |
09:37:24 |
V2M |
|
M |
25 V2M |
5764 |
411 |
SALLES Sissia |
09:37:28 |
V1F |
|
F |
7 V1F |
9496 |
412 |
PASNON Vincent |
09:37:29 |
SEM |
AS Roto sport |
M |
258 SEM |
5348 |
413 |
KAUFMANN Benjamin |
09:37:38 |
SEM |
VAISON LA ROMAINE |
M |
259 SEM |
1558 |
414 |
LASNIER Christophe |
09:37:48 |
V1M |
|
M |
113 V1M |
1103 |
415 |
MIRIEL Nicolas |
09:38:06 |
SEM |
Team Compex |
M |
260 SEM |
7913 |
416 |
CHAIB Felix |
09:38:13 |
V2M |
|
M |
26 V2M |
6749 |
417 |
MARCAUD Romain |
09:38:20 |
SEM |
marcillac sports nature |
M |
261 SEM |
1191 |
418 |
MICHEL DURAND Romain |
09:38:24 |
SEM |
CASINO RUNNING |
M |
262 SEM |
1337 |
419 |
ENGEL Dominique |
09:38:25 |
V2M |
|
M |
27 V2M |
5057 |
420 |
EHRET Stephane |
09:38:34 |
SEM |
|
M |
263 SEM |
923 |
421 |
CANIVET Aymeric |
09:38:39 |
SEM |
Letraceurs |
M |
264 SEM |
6075 |
422 |
GRISON Pierre |
09:38:52 |
SEM |
|
M |
265 SEM |
5100 |
423 |
PEUCHOT Bernard |
09:39:02 |
V2M |
|
M |
28 V2M |
5707 |
424 |
THOLLET Anthony |
09:39:22 |
SEM |
|
M |
266 SEM |
1273 |
425 |
BENDAFI Nabil |
09:39:28 |
SEM |
Stormshield |
M |
267 SEM |
115 |
426 |
BRUNELET Florian |
09:39:44 |
SEM |
ERA ANTIBES |
M |
268 SEM |
671 |
427 |
VEY Jean Philippe |
09:39:53 |
V1M |
UA SOCIETE GENERALE |
M |
114 V1M |
6182 |
428 |
BOURGUIGNON Guillaume |
09:40:06 |
SEM |
TTW |
M |
269 SEM |
8652 |
429 |
BRULIN Maxime |
09:40:41 |
SEM |
|
M |
270 SEM |
6299 |
430 |
CASCARINO Paul |
09:41:05 |
V2M |
|
M |
29 V2M |
7814 |
431 |
SAVIN Didier |
09:41:07 |
V2M |
|
M |
30 V2M |
6676 |
432 |
CHAMOULAUD David |
09:41:09 |
SEM |
|
M |
271 SEM |
6324 |
433 |
MAILLER Solenne |
09:41:10 |
SEF |
|
F |
9 SEF |
7421 |
434 |
BEAUBIER Beno |
09:41:15 |
SEM |
|
M |
272 SEM |
8817 |
435 |
LIBERT Damien |
09:41:21 |
SEM |
Sambre&Meuse Athletisme C |
M |
273 SEM |
7440 |
436 |
ROCHETTE David |
09:41:26 |
V1M |
REGION AURA |
M |
115 V1M |
8917 |
436 |
PAPET Pierre |
09:41:26 |
SEM |
|
M |
274 SEM |
9052 |
438 |
CHASSAIN Vincent |
09:41:28 |
V1M |
Oeu?Trail |
M |
116 V1M |
6962 |
439 |
PERS Olivier |
09:41:30 |
V1M |
FR' ANSE |
M |
117 V1M |
5949 |
440 |
FAURE Jordan |
09:41:53 |
SEM |
Us issoire club alpin |
M |
275 SEM |
7674 |
441 |
SCHWANDER Julien |
09:41:55 |
V1M |
Levallois triathlon |
M |
118 V1M |
1982 |
442 |
BOYER Laurent |
09:42:06 |
V2M |
|
M |
31 V2M |
9719 |
443 |
ANNOCQUE Frederick |
09:42:13 |
V1M |
|
M |
119 V1M |
9234 |
444 |
CORDOVA Geoffrey |
09:42:15 |
SEM |
|
M |
276 SEM |
811 |
445 |
STULEMEIJER Casper |
09:42:17 |
SEM |
|
M |
277 SEM |
9375 |
446 |
YOUNG Shane |
09:42:22 |
SEM |
Irish |
M |
278 SEM |
613 |
447 |
VERIN Thomas |
09:42:29 |
V1M |
Pays de Gex Triathlon |
M |
120 V1M |
1956 |
448 |
LAGENAITE Maxime |
09:43:03 |
SEM |
|
M |
279 SEM |
1140 |
449 |
CLAVELLOUX Cyril |
09:43:13 |
SEM |
Les scotches des monts du |
M |
280 SEM |
5673 |
450 |
MOREL Jonas |
09:43:14 |
SEM |
|
M |
281 SEM |
8796 |
451 |
GOGNET Florian |
09:43:20 |
SEM |
|
M |
282 SEM |
1766 |
451 |
COMMERE Laurent |
09:43:20 |
V1M |
la 1418 |
M |
121 V1M |
5053 |
453 |
DAGENS Nicolas |
09:43:30 |
V2M |
|
M |
32 V2M |
6867 |
454 |
CHAUVIN Christophe |
09:43:32 |
V1M |
Triatlh'aix |
M |
122 V1M |
5532 |
454 |
HASCOET Sebastien |
09:43:32 |
SEM |
|
M |
283 SEM |
9335 |
456 |
REGEREAU Nicolas |
09:43:33 |
V1M |
BPBO 31 |
M |
123 V1M |
210 |
457 |
POULARD Benjamin |
09:43:37 |
SEM |
Tete d'Or Runners |
M |
284 SEM |
5494 |
458 |
SYLLA Clement |
09:43:55 |
SEM |
|
M |
285 SEM |
8688 |
459 |
ODIN Ludovic |
09:44:23 |
V1M |
les traineurs |
M |
124 V1M |
595 |
460 |
BeNeTOUX Antoine |
09:44:32 |
SEM |
|
M |
286 SEM |
1676 |
461 |
CHARLIER Pierre |
09:44:39 |
SEM |
|
M |
287 SEM |
8855 |
462 |
PROUSTEAU Matthieu |
09:44:43 |
SEM |
Courir a Lyon |
M |
288 SEM |
7325 |
463 |
POMEL Christophe |
09:44:47 |
V1M |
ASM Running Kikourou |
M |
125 V1M |
5208 |
464 |
FLAUGERE Tom |
09:44:54 |
SEM |
|
M |
289 SEM |
1876 |
465 |
BANNWARTH Claire |
09:45:09 |
SEF |
Team Lapin duduracell |
F |
10 SEF |
60 |
466 |
RONDEL Florian |
09:45:13 |
SEM |
SKATE DUMP Sport & Gliss |
M |
290 SEM |
7914 |
467 |
JALMIN Loic |
09:45:19 |
SEM |
|
M |
291 SEM |
5060 |
468 |
CAMBON Aurelien |
09:45:29 |
SEM |
|
M |
292 SEM |
5375 |
469 |
THOMAS Dominique |
09:45:37 |
V1M |
|
M |
126 V1M |
1443 |
470 |
BRICE Stephane |
09:45:44 |
V1M |
Trailer normand |
M |
127 V1M |
6743 |
471 |
GOASDOUE Yael |
09:45:45 |
SEM |
Spiridon club Dauphinois |
M |
293 SEM |
268 |
471 |
NOIR Jerome |
09:45:45 |
SEM |
|
M |
293 SEM |
542 |
473 |
PIERRON Marc |
09:45:56 |
V1M |
Courir ? Lyon |
M |
128 V1M |
6471 |
473 |
MARTY Jean Baptiste |
09:45:56 |
SEM |
|
M |
295 SEM |
6576 |
473 |
GARA Fulbert |
09:45:56 |
SEM |
|
M |
295 SEM |
7923 |
476 |
RICHARD Theo |
09:46:03 |
SEM |
|
M |
297 SEM |
886 |
477 |
NADAUS Franck |
09:46:10 |
V1M |
HUMANIS |
M |
129 V1M |
9207 |
478 |
COLANTONIO Damiano |
09:46:12 |
V1M |
|
M |
130 V1M |
884 |
479 |
LATRACH Kamel |
09:46:24 |
V1M |
|
M |
131 V1M |
7623 |
480 |
BEUCHERIE Sebastien |
09:46:32 |
SEM |
Triath'Club Andresy |
M |
298 SEM |
9689 |
481 |
CASTE BELKADI Etienne |
09:46:39 |
SEM |
PourTesBobosYeux LESCHEMI |
M |
299 SEM |
8713 |
482 |
DUSSERRE Romain |
09:46:41 |
SEM |
|
M |
300 SEM |
5380 |
483 |
MOREAU Colas |
09:46:54 |
SEM |
Asso C |
M |
301 SEM |
8779 |
484 |
LANOe Geoffrey |
09:46:55 |
SEM |
|
M |
302 SEM |
1562 |
485 |
MAUVAIS Dorian |
09:47:14 |
SEM |
|
M |
303 SEM |
7583 |
486 |
MENIER Victorien |
09:47:51 |
SEM |
|
M |
304 SEM |
7152 |
487 |
SAUSSIER Cyril |
09:47:58 |
SEM |
|
M |
305 SEM |
1848 |
488 |
MUNCK Yohan |
09:48:16 |
SEM |
Tennis Club de St Georges |
M |
306 SEM |
7613 |
489 |
CALLENS Thomas |
09:48:20 |
SEM |
|
M |
307 SEM |
1182 |
489 |
VINAUGER Florian |
09:48:20 |
SEM |
|
M |
307 SEM |
5495 |
491 |
CHAUVIN Alexandre |
09:48:23 |
V1M |
|
M |
132 V1M |
958 |
492 |
GINOT Quentin |
09:48:26 |
SEM |
|
M |
309 SEM |
5796 |
493 |
BEZADA Alexis |
09:48:31 |
V1M |
UA SOCIETE GENERALE |
M |
133 V1M |
992 |
494 |
SABY Dominique |
09:48:35 |
V3M |
|
M |
1 V3M |
9142 |
495 |
VIRAPIN Jonathan |
09:48:47 |
SEM |
Grenoble Trail |
M |
310 SEM |
7789 |
496 |
BROUSSOULOUX Maximilien |
09:48:53 |
SEM |
|
M |
311 SEM |
7852 |
497 |
CHAUSSE Loic |
09:49:00 |
V1M |
CotenTrail |
M |
134 V1M |
6807 |
498 |
LE DUFF Nicolas |
09:49:02 |
SEM |
|
M |
312 SEM |
1929 |
499 |
FELLI Fabien |
09:49:09 |
V1M |
|
M |
135 V1M |
9071 |
500 |
BOUZID Wilfried |
09:49:11 |
SEM |
Spode |
M |
313 SEM |
6480 |
501 |
PRIEUR Patrick |
09:49:24 |
SEM |
|
M |
314 SEM |
9068 |
502 |
FEYEUX Cyril |
09:49:28 |
V1M |
|
M |
136 V1M |
5815 |
503 |
VITRY Fabien |
09:49:32 |
SEM |
|
M |
315 SEM |
196 |
504 |
BLEIN Joel |
09:49:41 |
SEM |
ASPMR et Team des Monts |
M |
316 SEM |
967 |
505 |
POIRE Alexandre |
09:49:47 |
SEM |
ATHLETISME METZ METROPOLE |
M |
317 SEM |
8952 |
506 |
MARCUZ Etienne |
09:49:50 |
SEM |
|
M |
318 SEM |
8599 |
507 |
OLIVIER Daniel |
09:50:01 |
V3M |
|
M |
2 V3M |
119 |
508 |
GUILLOT Nicolas |
09:50:17 |
SEM |
CA2S / T3P |
M |
319 SEM |
8529 |
509 |
EVRARD Killian |
09:50:22 |
SEM |
|
M |
320 SEM |
5027 |
510 |
SOYER Benjamin |
09:50:27 |
V2M |
|
M |
33 V2M |
589 |
511 |
JOURDAN Justin |
09:50:43 |
SEM |
cahors triathlon |
M |
321 SEM |
6294 |
512 |
PAROLI Jean Claude |
09:50:44 |
V3M |
|
M |
3 V3M |
8484 |
513 |
LUQUET DE SAINT GERMAIN Henri |
09:50:54 |
SEM |
Sarras Saint Vallier cycl |
M |
322 SEM |
5159 |
514 |
GENET Adrien |
09:50:56 |
SEM |
|
M |
323 SEM |
5739 |
515 |
YVES BULLION Pierre |
09:51:06 |
V1M |
LA FOULEE VOURLOISE |
M |
137 V1M |
5779 |
516 |
LE MEUR Romain |
09:51:08 |
SEM |
|
M |
324 SEM |
6961 |
517 |
BONNIN Gael |
09:51:14 |
V1M |
|
M |
138 V1M |
975 |
518 |
HUGUET Francois |
09:51:22 |
V1M |
Valence Sports Orientatio |
M |
139 V1M |
8637 |
519 |
PERET Laurent |
09:51:29 |
V1M |
|
M |
140 V1M |
389 |
519 |
PIRON Karl |
09:51:29 |
SEM |
|
M |
325 SEM |
9672 |
521 |
GANIVET Thibaut |
09:51:30 |
V1M |
|
M |
141 V1M |
8111 |
522 |
MIMOUNI Aziz |
09:51:31 |
V1M |
|
M |
142 V1M |
6957 |
523 |
EYRAUD Cedric |
09:51:35 |
V1M |
|
M |
143 V1M |
9571 |
524 |
ORTEGA Romuald |
09:51:38 |
SEM |
DECINES MEYZIEU ATHLETISM |
M |
326 SEM |
305 |
525 |
MEAD Jonathan |
09:51:41 |
SEM |
BEL (Belgique) |
M |
327 SEM |
1348 |
526 |
PERRIER Martin |
09:51:53 |
SEM |
|
M |
328 SEM |
9798 |
527 |
MICHAT Axel |
09:52:10 |
SEM |
LA FOULEE MUROISE |
M |
329 SEM |
522 |
528 |
PERRIN Emilien |
09:52:15 |
SEM |
|
M |
330 SEM |
7264 |
529 |
PERIDON Remi |
09:52:16 |
SEM |
|
M |
331 SEM |
5048 |
530 |
PLAY Corentin |
09:52:21 |
SEM |
|
M |
332 SEM |
5543 |
531 |
LIONET Victor |
09:52:24 |
SEM |
Team St Yorre |
M |
333 SEM |
5696 |
531 |
ROMEYER Benjamin |
09:52:24 |
SEM |
|
M |
333 SEM |
9463 |
533 |
GAUDILLIeRE Quentin |
09:52:30 |
SEM |
|
M |
335 SEM |
1752 |
533 |
DE GENNARO Laurent |
09:52:30 |
SEM |
|
M |
335 SEM |
6174 |
535 |
BROSSE Remy |
09:52:39 |
SEM |
|
M |
337 SEM |
6112 |
536 |
CONUS Aurelien |
09:52:43 |
SEM |
|
M |
338 SEM |
9267 |
537 |
BLANC Manuel |
09:52:46 |
SEM |
|
M |
339 SEM |
6603 |
538 |
COUDERC Ludovic |
09:52:49 |
V2M |
Marseille Provence Produc |
M |
34 V2M |
8166 |
539 |
ALEXANDRE Nicolas |
09:52:57 |
SEM |
Crewstach |
M |
340 SEM |
5210 |
540 |
ROBERT Mickael |
09:53:01 |
SEM |
|
M |
341 SEM |
6445 |
541 |
GERARD Jean Christophe |
09:53:03 |
V2M |
|
M |
35 V2M |
8810 |
542 |
DONOFRIO Laurent |
09:53:04 |
SEM |
La rivatiere |
M |
342 SEM |
5882 |
543 |
DELORAZ Arnaud |
09:53:06 |
SEM |
Cru Chapellois |
M |
343 SEM |
1509 |
544 |
FOURNET FAYARD Didier |
09:53:09 |
V2M |
FAC ANDREZIEUX |
M |
36 V2M |
5736 |
545 |
TURPIN Jocelyn |
09:53:31 |
SEM |
|
M |
344 SEM |
5196 |
546 |
LE NORCY Remy |
09:53:32 |
SEM |
|
M |
345 SEM |
9451 |
547 |
VeTOIS Alexandra |
09:53:36 |
SEF |
Jogg?hilaire |
F |
11 SEF |
7900 |
548 |
LUDMANN Nicolas |
09:53:38 |
V1M |
|
M |
144 V1M |
7307 |
549 |
DUTOUR Gregory |
09:53:53 |
SEM |
Kms de l'esperance |
M |
346 SEM |
6276 |
550 |
BOYER Alexis |
09:53:59 |
V1M |
|
M |
145 V1M |
6370 |
551 |
ROSTAN William |
09:54:02 |
SEM |
|
M |
347 SEM |
5313 |
551 |
ROBERT Sebastien |
09:54:02 |
SEM |
|
M |
347 SEM |
5417 |
553 |
PLAVONIL Sony |
09:54:14 |
V1M |
|
M |
146 V1M |
1039 |
554 |
VISENTIN Stephane |
09:54:20 |
V1M |
ANNONAY TRIATHLON |
M |
147 V1M |
1244 |
555 |
TIGE Marina |
09:54:23 |
V1F |
|
F |
8 V1F |
5912 |
556 |
PERRIN Michel |
09:54:29 |
V2M |
Michel perrin |
M |
37 V2M |
419 |
557 |
PERRIN Camille |
09:54:30 |
SEM |
|
M |
349 SEM |
420 |
557 |
DURET Aurelien |
09:54:30 |
SEM |
Crewstach |
M |
349 SEM |
6606 |
559 |
LEGRAND Marc |
09:54:34 |
V1M |
Sagemcom Runners |
M |
148 V1M |
1691 |
560 |
BOICHARD Mathieu |
09:54:38 |
SEM |
|
M |
351 SEM |
8416 |
561 |
LEMAIRE Pierre |
09:54:40 |
ESM |
|
M |
3 ESM |
5318 |
562 |
GELVe Frederic |
09:54:49 |
V1M |
|
M |
149 V1M |
6020 |
563 |
JACINTO Braz |
09:54:50 |
SEM |
SUI (Suisse) |
M |
352 SEM |
1949 |
564 |
METEL Juan |
09:54:56 |
V1M |
Les iRAIDuctibles |
M |
150 V1M |
5761 |
565 |
DAMBRY Thibaut |
09:55:18 |
V1M |
|
M |
151 V1M |
467 |
566 |
BOURGET Yoann |
09:55:36 |
SEM |
AS Lectra |
M |
353 SEM |
683 |
567 |
PERROUTY Thibaud |
09:55:37 |
SEM |
|
M |
354 SEM |
231 |
568 |
LETHUILLIER Vincent |
09:55:58 |
SEM |
|
M |
355 SEM |
6892 |
569 |
MARLIER Christophe |
09:56:06 |
SEM |
|
M |
356 SEM |
6223 |
570 |
GIOVANETTI Matthieu |
09:56:20 |
SEM |
|
M |
357 SEM |
6429 |
571 |
LAMBERT Romain |
09:56:25 |
SEM |
|
M |
358 SEM |
9558 |
572 |
SCHONFELD Jerome |
09:56:27 |
V1M |
Forrest Gones |
M |
152 V1M |
6666 |
573 |
SOREL Sylvain |
09:56:43 |
V1M |
ASSO SIDEL |
M |
153 V1M |
9979 |
574 |
ALVES Daniel |
09:56:44 |
SEM |
|
M |
359 SEM |
7682 |
575 |
BOREY Emmanuel |
09:56:46 |
V1M |
|
M |
154 V1M |
9310 |
576 |
CHARROIN Vincent |
09:56:47 |
V2M |
AaA Lyon |
M |
38 V2M |
5205 |
577 |
KAHN Sebastien |
09:56:48 |
V1M |
|
M |
155 V1M |
1105 |
578 |
BEY Alexandre |
09:56:49 |
SEM |
free run cuiseaux |
M |
360 SEM |
8293 |
579 |
QUILLE Nicolas |
09:56:54 |
SEM |
|
M |
361 SEM |
9274 |
580 |
PUTMAN Nicolas |
09:57:15 |
V1M |
|
M |
156 V1M |
5587 |
581 |
FLEURY Julien |
09:57:20 |
SEM |
|
M |
362 SEM |
7715 |
582 |
LAPRUN Pierre |
09:57:33 |
V1M |
|
M |
157 V1M |
7176 |
583 |
BARITEAU Samuel |
09:57:38 |
SEM |
Stelia |
M |
363 SEM |
8827 |
584 |
ROCHER Gwilherm |
09:57:41 |
V1M |
|
M |
158 V1M |
1025 |
585 |
DIARRA Amadou |
09:57:51 |
SEM |
Malian |
M |
364 SEM |
1581 |
586 |
GAT Helene |
09:57:55 |
SEF |
|
F |
12 SEF |
1553 |
587 |
BOYER Michael |
09:58:14 |
V1M |
|
M |
159 V1M |
5045 |
587 |
HUCAULT Antoine |
09:58:14 |
SEM |
|
M |
365 SEM |
6610 |
589 |
PRIME Gildas |
09:58:27 |
SEM |
Joggers du Couesnon |
M |
366 SEM |
7181 |
590 |
PRADAT Adrien |
09:58:37 |
SEM |
MBDA Athletisme |
M |
367 SEM |
8660 |
591 |
THEBAULT Victor |
09:58:43 |
SEM |
|
M |
368 SEM |
6221 |
592 |
ALES Raphael |
09:58:45 |
V1M |
|
M |
160 V1M |
387 |
592 |
RIBEIRO Cedric |
09:58:45 |
V1M |
|
M |
160 V1M |
1972 |
594 |
ANDRE Michael |
09:58:46 |
V1M |
ALL JURA TRAIL |
M |
162 V1M |
1539 |
594 |
CANDILLIER Francois Xavier |
09:58:46 |
SEM |
|
M |
369 SEM |
1791 |
596 |
LAURE CAISSE Marie |
09:58:48 |
V2F |
La Foulee Muroise |
F |
1 V2F |
907 |
597 |
BARON Alexis |
09:59:11 |
ESM |
|
M |
4 ESM |
1014 |
598 |
BROSSON Cedric |
09:59:17 |
SEM |
|
M |
370 SEM |
5946 |
599 |
|
09:59:58 |
SEM |
|
M |
371 SEM |
7284 |
600 |
LOPES Jean Emmanuel |
10:00:20 |
V1M |
|
M |
163 V1M |
6205 |
601 |
GAUTIER Emmanuel |
10:00:27 |
SEM |
|
M |
372 SEM |
5458 |
602 |
SARAZIN Franck |
10:00:38 |
V1M |
Les Voisins Traileurs |
M |
164 V1M |
1306 |
603 |
GAUCI Daniel |
10:00:42 |
V2M |
Mistral triath'club |
M |
39 V2M |
6746 |
604 |
MITAUT Alice |
10:00:46 |
SEF |
|
F |
13 SEF |
6538 |
605 |
CHARNAY Maxime |
10:01:01 |
SEM |
les fous de Rochefort |
M |
373 SEM |
335 |
606 |
PETIT Anthony |
10:01:08 |
SEM |
ASPG LYON |
M |
374 SEM |
862 |
606 |
VERON Luc |
10:01:08 |
V1M |
Cematable |
M |
165 V1M |
6180 |
608 |
JUNQUAS Jeremy |
10:01:09 |
SEM |
TEAM KALENJI |
M |
375 SEM |
845 |
608 |
LOUE Florian |
10:01:09 |
SEM |
Jogging Club Chateauneuf |
M |
375 SEM |
9763 |
610 |
BERTIN Ludovic |
10:01:13 |
V1M |
|
M |
166 V1M |
7190 |
611 |
DUMAS Sebastien |
10:01:14 |
SEM |
crra |
M |
377 SEM |
6082 |
612 |
SOUCHON Cedric |
10:01:19 |
SEM |
CRRA /TEAM INTERSPORT |
M |
378 SEM |
6081 |
612 |
PINHEIRO Vincent |
10:01:19 |
SEM |
|
M |
378 SEM |
8169 |
614 |
AL AABQARY Ayoub |
10:01:31 |
SEM |
CONCEPT ERP |
M |
380 SEM |
7752 |
615 |
GHAZOUANI Sami |
10:01:38 |
SEM |
|
M |
381 SEM |
7088 |
616 |
GESSEN Mathieu |
10:01:42 |
SEM |
|
M |
382 SEM |
367 |
616 |
PICARD Olivier |
10:01:42 |
SEM |
|
M |
382 SEM |
8093 |
618 |
OLAGNON Eric |
10:01:56 |
SEM |
|
M |
384 SEM |
5474 |
619 |
SLAVOV Krasen |
10:01:57 |
SEM |
|
M |
385 SEM |
1233 |
620 |
CUENIN Jeremy |
10:01:59 |
SEM |
|
M |
386 SEM |
6249 |
621 |
CHAROLLAIS Romain |
10:02:03 |
SEM |
|
M |
387 SEM |
5194 |
622 |
CHEVALIER Gerard |
10:02:06 |
V2M |
|
M |
40 V2M |
9775 |
623 |
ANGEL Simon |
10:02:08 |
SEM |
|
M |
388 SEM |
9713 |
624 |
RIeME Charles |
10:02:19 |
V1M |
Varappe et montagne MORTE |
M |
167 V1M |
9107 |
625 |
LECONTE Sebastien |
10:02:22 |
V1M |
|
M |
168 V1M |
6472 |
626 |
PAYEBIEN Gregory |
10:02:24 |
V1M |
asc balan |
M |
169 V1M |
410 |
627 |
MEYRIEUX Eric |
10:02:25 |
V1M |
|
M |
170 V1M |
8658 |
628 |
EL KHOMSSI Mohamed |
10:02:28 |
V1M |
|
M |
171 V1M |
7295 |
629 |
DOUILLET Paolo |
10:02:36 |
SEM |
TRIGT |
M |
389 SEM |
5331 |
630 |
MANEGLIA Eric |
10:02:41 |
SEM |
EATT |
M |
390 SEM |
8443 |
631 |
JAN Stephane |
10:02:57 |
V2M |
FR ANSE |
M |
41 V2M |
5034 |
631 |
FRoSCHER Hans Jorg |
10:02:57 |
V1M |
GER (Allemagne) |
M |
172 V1M |
6550 |
633 |
BENOI Sylvain |
10:02:59 |
V1M |
AS EFFIAT |
M |
173 V1M |
5798 |
634 |
LAVOYE Alexandre |
10:03:10 |
V2M |
|
M |
42 V2M |
8003 |
635 |
SAGE Vincent |
10:03:12 |
SEM |
Dombes Running Evasion |
M |
391 SEM |
9753 |
636 |
CHATAING Sebastien |
10:03:13 |
V1M |
TPT |
M |
174 V1M |
307 |
637 |
SAVARY Alan |
10:03:15 |
SEM |
|
M |
392 SEM |
1516 |
638 |
PRIGENT Damien |
10:03:22 |
SEM |
|
M |
393 SEM |
7827 |
639 |
GOUY Michael |
10:03:29 |
V1M |
|
M |
175 V1M |
5617 |
639 |
DUCROT Joel |
10:03:29 |
SEM |
Neuilly sur Marne athleti |
M |
394 SEM |
9829 |
641 |
PERUSAT Jerome |
10:03:38 |
V2M |
|
M |
43 V2M |
5103 |
642 |
JOST Arnaud |
10:03:47 |
SEM |
|
M |
395 SEM |
1542 |
643 |
DEBARNOT David |
10:03:48 |
V1M |
COURIR MOROGES |
M |
176 V1M |
8253 |
644 |
COLLIGNON Gabriel |
10:03:54 |
SEM |
|
M |
396 SEM |
6897 |
645 |
COLLIGNON Emmanuel |
10:03:55 |
SEM |
|
M |
397 SEM |
7044 |
646 |
MARTIN Stephane |
10:03:56 |
V2M |
|
M |
44 V2M |
5357 |
647 |
DUVERT Herve |
10:04:08 |
V1M |
|
M |
177 V1M |
6365 |
648 |
BARTHELEMY Jean Francois |
10:04:16 |
V2M |
viriat marathon |
M |
45 V2M |
766 |
649 |
MARESCAUX Gregory |
10:04:22 |
V1M |
|
M |
178 V1M |
5948 |
650 |
BOUCHARD Pierre |
10:04:28 |
SEM |
Trail Outdoor 69 |
M |
398 SEM |
9054 |
651 |
JEROME Steeve |
10:05:04 |
V1M |
bulborr |
M |
179 V1M |
9309 |
652 |
CHATAIN Raphael |
10:05:05 |
SEM |
|
M |
399 SEM |
1168 |
653 |
SELLES Denis |
10:05:18 |
V1M |
SA MONTBRISONNAIS |
M |
180 V1M |
5971 |
654 |
JOSSE Louis |
10:05:30 |
SEM |
|
M |
400 SEM |
8231 |
655 |
MAILLARD Yoann |
10:05:31 |
SEM |
triathlon pays du neubour |
M |
401 SEM |
5773 |
656 |
BOULEY Didier |
10:05:32 |
V1M |
|
M |
181 V1M |
569 |
657 |
LAMBERTHOD Gael |
10:05:33 |
SEM |
Vaulx en Velin Triathlon |
M |
402 SEM |
532 |
658 |
BERRARD Xavier |
10:05:38 |
V1M |
Mat?Trail coaching |
M |
182 V1M |
7847 |
658 |
GUY Gael |
10:05:38 |
SEM |
|
M |
403 SEM |
8956 |
660 |
GIRARD Remi |
10:05:43 |
SEM |
|
M |
404 SEM |
6015 |
661 |
CALLEWAERT Alexis |
10:05:52 |
SEM |
|
M |
405 SEM |
8889 |
662 |
CHAMPEAU Yann |
10:05:54 |
V1M |
saint so court |
M |
183 V1M |
5915 |
663 |
ESSELIN Gilles |
10:05:59 |
V2M |
cyclo club kingersheim |
M |
46 V2M |
1572 |
664 |
VALIN Willem |
10:06:06 |
SEM |
trailleurs en cotentin |
M |
406 SEM |
1617 |
664 |
eMORINE Philippe |
10:06:06 |
V2M |
|
M |
47 V2M |
7425 |
666 |
AILLOUD Lionel |
10:06:19 |
V1M |
|
M |
184 V1M |
5826 |
667 |
THIEBAUD Marianne |
10:06:31 |
SEF |
AIX SAVOIE TRIATHLON |
F |
14 SEF |
8059 |
668 |
PETRIAT Guillaume |
10:06:34 |
V1M |
|
M |
185 V1M |
1645 |
669 |
BARDY Nicolas |
10:06:51 |
V1M |
S/L FRANCHEVILLE AC |
M |
186 V1M |
5917 |
670 |
MALIDIN Florian |
10:07:04 |
SEM |
|
M |
407 SEM |
8750 |
671 |
REINERT Christophe |
10:07:15 |
V2M |
|
M |
48 V2M |
1704 |
672 |
NOTIN Alexandre |
10:07:30 |
SEM |
|
M |
408 SEM |
283 |
673 |
DATIN Julien |
10:07:39 |
SEM |
|
M |
409 SEM |
9733 |
674 |
CHARDON Raoul |
10:07:43 |
V3M |
TRAINE LA GROLLE VEIGY 74 |
M |
4 V3M |
5153 |
675 |
PICARD Thibaut |
10:07:48 |
SEM |
LaTwite |
M |
410 SEM |
8103 |
676 |
SOY Laurent |
10:07:49 |
V1M |
|
M |
187 V1M |
6170 |
677 |
FURPHY David |
10:07:52 |
V1M |
LEA |
M |
188 V1M |
1914 |
678 |
SENTENAT Florent |
10:07:53 |
SEM |
|
M |
411 SEM |
5428 |
679 |
BURGAT Bertrand |
10:08:05 |
V2M |
|
M |
49 V2M |
7067 |
679 |
GARILLON Yannick |
10:08:05 |
V1M |
|
M |
189 V1M |
9560 |
681 |
FAURE Arnaud |
10:08:07 |
V1M |
Courbevoie Triathlon |
M |
190 V1M |
7626 |
682 |
LAURENT Patrick |
10:08:15 |
V1M |
COUREURS DU MONDE EN ISER |
M |
191 V1M |
8011 |
683 |
POSEZ Guillaume |
10:08:19 |
SEM |
Alti Flandres Sherpa |
M |
412 SEM |
8195 |
684 |
LAPIERE Jeremy |
10:08:46 |
SEM |
|
M |
413 SEM |
1494 |
685 |
SCHOENLEBER Jean Luc |
10:08:52 |
V2M |
VAL DE GRAY MARATHON |
M |
50 V2M |
7135 |
686 |
PHILIPPE Arnaud |
10:09:07 |
V1M |
|
M |
192 V1M |
1075 |
687 |
DA COSTA Gilbert |
10:09:13 |
V1M |
Team Iron Race |
M |
193 V1M |
7611 |
688 |
JACQUOT Nicolas |
10:09:14 |
V1M |
Trityc |
M |
194 V1M |
8730 |
689 |
MARIN Sylvie |
10:09:17 |
V2F |
Theize Course Nature |
F |
2 V2F |
1224 |
690 |
SALVATGE Bastien |
10:09:23 |
SEM |
xTrail Team |
M |
414 SEM |
9180 |
691 |
PAISSARD Benoit |
10:09:29 |
SEM |
AS Lectra |
M |
415 SEM |
9079 |
692 |
BOUET Nathalie |
10:09:33 |
V1F |
|
F |
9 V1F |
5437 |
693 |
PHILIPPE Pierre Eric |
10:09:36 |
V1M |
Courir pour des pommes |
M |
195 V1M |
875 |
694 |
PELLEGRINI Lionel |
10:09:44 |
SEM |
|
M |
416 SEM |
9800 |
695 |
OLIVIER Antoine |
10:09:51 |
SEM |
|
M |
417 SEM |
9268 |
696 |
BOGATYREV Vladimir |
10:10:00 |
V1M |
|
M |
196 V1M |
6601 |
697 |
PReVOST Herve |
10:10:01 |
V2M |
|
M |
51 V2M |
7813 |
698 |
MICHEL Yannick |
10:10:02 |
V1M |
|
M |
197 V1M |
1124 |
699 |
SENECHAULT Stephane |
10:10:05 |
V2M |
|
M |
52 V2M |
9646 |
700 |
SCHAEFFER Guillaume |
10:10:13 |
SEM |
|
M |
418 SEM |
8227 |
701 |
DELMARRE Raphael |
10:10:19 |
V1M |
|
M |
198 V1M |
9418 |
702 |
RAOUL Milliau |
10:10:20 |
V1M |
|
M |
199 V1M |
495 |
703 |
RUET Baptiste |
10:10:22 |
SEM |
Team Performance |
M |
419 SEM |
1904 |
704 |
BESQUEUT Sebastien |
10:10:23 |
SEM |
Cap |
M |
420 SEM |
6999 |
705 |
GRANIER Stephane |
10:10:24 |
V1M |
|
M |
200 V1M |
1313 |
706 |
THOMASSERY Laurie Anne |
10:10:27 |
SEF |
Cap Vercors |
F |
15 SEF |
7000 |
707 |
MERIAUX Raphael |
10:10:31 |
SEM |
|
M |
421 SEM |
6658 |
708 |
PEQUIN Pierrick |
10:10:38 |
V1M |
|
M |
201 V1M |
9647 |
709 |
PAREYDT Charles |
10:10:39 |
SEM |
|
M |
422 SEM |
9648 |
710 |
LANDMANN Guy |
10:10:47 |
V3M |
|
M |
5 V3M |
5872 |
711 |
PUGNALE Lionel |
10:10:49 |
V2M |
|
M |
53 V2M |
9372 |
711 |
LECOCQ Sebastien |
10:10:49 |
V1M |
|
M |
202 V1M |
9373 |
713 |
FERNANDES Sebastien |
10:10:50 |
SEM |
AS Lectra |
M |
423 SEM |
6769 |
713 |
CHEILLETZ Xavier |
10:10:50 |
V1M |
|
M |
203 V1M |
8901 |
715 |
ELKONIN Alexander |
10:10:53 |
V2M |
IRC |
M |
54 V2M |
7159 |
716 |
CANTELOU Romain |
10:11:06 |
SEM |
|
M |
424 SEM |
1278 |
717 |
BROYER Laurent |
10:11:08 |
V1M |
OULLINS TRIATHLON |
M |
204 V1M |
7273 |
718 |
ROVERY Herve |
10:11:09 |
V2M |
|
M |
55 V2M |
6119 |
719 |
BERSET Christophe |
10:11:12 |
V1M |
|
M |
205 V1M |
7714 |
720 |
ROUSSEAU Jean Yves |
10:11:24 |
V1M |
|
M |
206 V1M |
9470 |
721 |
MeDARD Jean Francois |
10:11:25 |
V1M |
|
M |
207 V1M |
856 |
722 |
LAGACHE Clement |
10:11:26 |
SEM |
Team Sanglant |
M |
425 SEM |
9337 |
723 |
DUTERTRE Frederic |
10:11:36 |
V1M |
|
M |
208 V1M |
7921 |
723 |
SAINT MAXENT Thierry |
10:11:36 |
V1M |
|
M |
208 V1M |
8145 |
725 |
RICHTER Cedric |
10:11:43 |
V1M |
|
M |
210 V1M |
7932 |
726 |
CHAPELAIN Dimitri |
10:11:50 |
V1M |
|
M |
211 V1M |
1322 |
727 |
DELMAS Christophe |
10:11:53 |
SEM |
|
M |
426 SEM |
7769 |
728 |
MONTROBERT Christophe |
10:11:55 |
V2M |
|
M |
56 V2M |
5933 |
729 |
VAN WYNSBERGHE Theo |
10:12:16 |
SEM |
|
M |
427 SEM |
9013 |
730 |
POEX Eddy |
10:12:18 |
SEM |
|
M |
428 SEM |
8057 |
731 |
LEFEVRE Cedric |
10:12:22 |
SEM |
|
M |
429 SEM |
6539 |
732 |
SCHILTZ Philippe |
10:12:33 |
V1M |
|
M |
212 V1M |
7873 |
733 |
FOUCAUT Jean Francois |
10:12:38 |
V2M |
|
M |
57 V2M |
9619 |
734 |
DOS SANTOS Daniel |
10:12:41 |
SEM |
|
M |
430 SEM |
7064 |
735 |
GINDRE Ludovic |
10:12:45 |
V1M |
|
M |
213 V1M |
9759 |
736 |
PIFFET Damien |
10:12:46 |
SEM |
|
M |
431 SEM |
779 |
737 |
SCHWINDLING Dimitri |
10:12:53 |
SEM |
As montferrand |
M |
432 SEM |
5374 |
738 |
COSTE Quentin |
10:13:33 |
ESM |
|
M |
5 ESM |
6582 |
739 |
COSTE Geoffrey |
10:13:35 |
SEM |
|
M |
433 SEM |
6816 |
740 |
COTTON Alain |
10:13:37 |
V3M |
ESL ASUL BRON |
M |
6 V3M |
5462 |
741 |
FILIP Laurent |
10:13:45 |
V1M |
|
M |
214 V1M |
745 |
742 |
MULLER Teddy |
10:13:47 |
SEM |
|
M |
434 SEM |
6899 |
743 |
DESBRUN Kevin |
10:13:52 |
SEM |
|
M |
435 SEM |
727 |
744 |
JULIA Olivier |
10:14:17 |
V1M |
|
M |
215 V1M |
8844 |
745 |
SAUVRY Stephane |
10:14:18 |
V1M |
DIJON SINGLETRACK |
M |
216 V1M |
1589 |
746 |
JOMARD Florent |
10:14:20 |
SEM |
|
M |
436 SEM |
1532 |
747 |
THAMRI Lucas |
10:14:29 |
SEM |
CE FPEE |
M |
437 SEM |
9289 |
748 |
COLIN Maxime |
10:14:59 |
SEM |
ASPTT Triathlon Marmande |
M |
438 SEM |
9412 |
749 |
VIGINIER Adrien |
10:15:07 |
SEM |
LYON MOUNTAIN TRAIL |
M |
439 SEM |
102 |
749 |
VERNOUX Nicolas |
10:15:07 |
V1M |
Flow'er |
M |
217 V1M |
437 |
751 |
DUBAYLE Arnaud |
10:15:09 |
V1M |
|
M |
218 V1M |
439 |
752 |
CHARLES Florian |
10:15:20 |
SEM |
|
M |
440 SEM |
8456 |
753 |
GROS Sylvain |
10:15:24 |
V1M |
ESL Francheville |
M |
219 V1M |
5016 |
753 |
PRADON Frederic |
10:15:24 |
V1M |
|
M |
219 V1M |
8112 |
755 |
VAN TROYS Eric |
10:15:42 |
V1M |
COURIR A VILLEMOIRIEU |
M |
221 V1M |
165 |
756 |
GOUNET Nicolas |
10:15:46 |
V1M |
S/L U HASPARREN |
M |
222 V1M |
1844 |
756 |
BOUTONNET Franck |
10:15:46 |
V1M |
|
M |
222 V1M |
6709 |
758 |
SARAFIAN Yoan |
10:15:59 |
SEM |
|
M |
441 SEM |
226 |
758 |
PFEIL David |
10:15:59 |
SEM |
GER (Allemagne) |
M |
441 SEM |
262 |
760 |
SABOUL Ludovic |
10:16:01 |
V1M |
|
M |
224 V1M |
9855 |
761 |
MOUNIER Florian |
10:16:06 |
SEM |
|
M |
443 SEM |
292 |
762 |
ROY Lyonnel |
10:16:09 |
V2M |
|
M |
58 V2M |
1111 |
763 |
BAI Jerome |
10:16:18 |
V1M |
|
M |
225 V1M |
6201 |
764 |
BESSEMOULIN Eric |
10:16:21 |
V1M |
|
M |
226 V1M |
5217 |
764 |
HARDOUIN Emmanuel |
10:16:21 |
V1M |
|
M |
226 V1M |
7269 |
766 |
LABRUGUIERE Stephanie |
10:16:30 |
V1F |
|
F |
10 V1F |
5061 |
767 |
VINCENT Raphael |
10:16:43 |
V1M |
AS MAGISTRAL |
M |
228 V1M |
6216 |
768 |
LUNETTA Mickael |
10:16:44 |
SEM |
|
M |
444 SEM |
5500 |
769 |
ReGNIER Sebastien |
10:16:45 |
V1M |
|
M |
229 V1M |
5042 |
770 |
BERGER Pierre |
10:16:53 |
V2M |
|
M |
59 V2M |
1568 |
771 |
BOISTE Alexandre |
10:16:54 |
SEM |
|
M |
445 SEM |
5056 |
772 |
RICHARD Arnaud |
10:17:04 |
SEM |
Compex Trail |
M |
446 SEM |
5298 |
773 |
FRANCOIS Thibaut |
10:17:16 |
SEM |
US TOUL ATHLETISME |
M |
447 SEM |
6287 |
774 |
RONCIERE Antoine |
10:17:31 |
SEM |
|
M |
448 SEM |
6398 |
775 |
AZADGAN Ardy |
10:17:35 |
SEM |
USAT |
M |
449 SEM |
7248 |
776 |
CERVASI Philippe |
10:17:40 |
V2M |
Team SCHAFER Coaching |
M |
60 V2M |
9135 |
777 |
CAULIER Sebastien |
10:17:43 |
SEM |
|
M |
450 SEM |
9122 |
778 |
MICON Jerome |
10:17:46 |
V1M |
|
M |
230 V1M |
8036 |
779 |
LEMARCHAND Julien |
10:18:06 |
SEM |
|
M |
451 SEM |
9797 |
780 |
CABAJ Yoann |
10:18:13 |
SEM |
|
M |
452 SEM |
5537 |
781 |
MATHEZ Florian |
10:18:16 |
SEM |
Saone Mont D'Or Nature |
M |
453 SEM |
874 |
782 |
MARIN Christophe |
10:18:17 |
V1M |
Air France |
M |
231 V1M |
5449 |
783 |
LEBON Fabrice |
10:18:21 |
V2M |
OUEST ESSONNE ATHLETISME |
M |
61 V2M |
6796 |
784 |
MARCHAL Anthony |
10:18:29 |
SEM |
Team BOCHATON |
M |
454 SEM |
7014 |
785 |
BALLESTER Emmanuel |
10:18:33 |
V1M |
TTC |
M |
232 V1M |
7620 |
786 |
GONGET Christophe |
10:18:40 |
V1M |
val de gray marathon |
M |
233 V1M |
8624 |
787 |
THUOT Herve |
10:18:44 |
V2M |
|
M |
62 V2M |
6988 |
788 |
LIOTARD Guillaume |
10:18:45 |
SEM |
|
M |
455 SEM |
5013 |
789 |
BAJA Mihai |
10:18:55 |
SEM |
BEL (Belgique) |
M |
456 SEM |
5676 |
790 |
LEGENDRE Jeremy |
10:19:14 |
SEM |
|
M |
457 SEM |
6442 |
791 |
DUFRESSE Adrien |
10:19:35 |
SEM |
|
M |
458 SEM |
6750 |
792 |
SOUTIRAN Sylvain |
10:19:36 |
SEM |
|
M |
459 SEM |
6722 |
793 |
VOIRIN Adrien |
10:19:40 |
SEM |
Pino et les Moches |
M |
460 SEM |
5330 |
794 |
BAZIN Yann |
10:20:04 |
SEM |
|
M |
461 SEM |
269 |
795 |
GUILLOUT Nicolas |
10:20:15 |
SEM |
|
M |
462 SEM |
409 |
796 |
TURCZYNSKI Nicolas |
10:20:21 |
SEM |
US Dax |
M |
463 SEM |
9876 |
797 |
CHAPEAU Emmanuel |
10:20:42 |
V1M |
|
M |
234 V1M |
9741 |
798 |
BARTHELEMY Antoine |
10:20:44 |
V1M |
fac andrezieux |
M |
235 V1M |
5735 |
799 |
PERRAS Dimitri |
10:20:48 |
SEM |
BIZIAT ENDURANCE |
M |
464 SEM |
5180 |
799 |
ROUX Thierry |
10:20:48 |
V2M |
|
M |
63 V2M |
8027 |
801 |
CLERC PITHON Quentin |
10:21:02 |
SEM |
Podoxygene |
M |
465 SEM |
9283 |
802 |
JANIN Eric |
10:21:06 |
V2M |
ASCALOR |
M |
64 V2M |
9466 |
803 |
TARGE Pierre |
10:21:24 |
SEM |
|
M |
466 SEM |
6825 |
804 |
COLUSSI Mathieu |
10:21:34 |
SEM |
|
M |
467 SEM |
308 |
805 |
RENAULT Francois |
10:21:36 |
V1M |
fac andrezieux |
M |
236 V1M |
5737 |
806 |
BURDIN Fabrice |
10:21:43 |
V1M |
|
M |
237 V1M |
461 |
807 |
CHAREF Pascal |
10:21:44 |
V2M |
ASPTT Mulhouse |
M |
65 V2M |
9385 |
807 |
PORTAILLER Jerome |
10:21:44 |
V1M |
Csa lyautey |
M |
238 V1M |
9693 |
809 |
GRIENENBERGER Clement |
10:21:53 |
SEM |
|
M |
468 SEM |
9546 |
810 |
CUMER Gerard |
10:22:05 |
V3M |
AMICOURSE |
M |
7 V3M |
9923 |
811 |
GIROUD Frederic |
10:22:07 |
V1M |
SO BUGEY |
M |
239 V1M |
5114 |
812 |
LECLERE Charles Edouard |
10:22:27 |
SEM |
La foulee chatillonnaise |
M |
469 SEM |
7213 |
813 |
DESROUSSEAUX David |
10:22:33 |
SEM |
|
M |
470 SEM |
771 |
814 |
MOREAU ROQUE Eric |
10:22:36 |
V1M |
ENTENTE OUEST LYONNAIS |
M |
240 V1M |
1819 |
815 |
CUVEILLIER Jean Francois |
10:22:41 |
V2M |
|
M |
66 V2M |
1947 |
816 |
GREBONVAL Maxime |
10:22:45 |
SEM |
|
M |
471 SEM |
5014 |
816 |
DEFAYSSE Nils |
10:22:45 |
SEM |
|
M |
471 SEM |
6333 |
818 |
TOSELLO Alexandre |
10:22:46 |
V1M |
|
M |
241 V1M |
5873 |
819 |
CHARENTUS Thierry |
10:22:47 |
V1M |
|
M |
242 V1M |
394 |
820 |
FAYE Clement |
10:23:01 |
SEM |
|
M |
473 SEM |
540 |
821 |
HUMBLOT Xavier |
10:23:04 |
V1M |
RUNNING CLUB CHATENOIS |
M |
243 V1M |
1663 |
822 |
BELLON Alexandre |
10:23:05 |
V1M |
Run et Sens |
M |
244 V1M |
9069 |
823 |
LeO Tribel |
10:23:08 |
SEM |
|
M |
474 SEM |
8430 |
824 |
MOLLIERE Christophe |
10:23:09 |
V1M |
TRITYC |
M |
245 V1M |
5542 |
825 |
LOUAT Mickael |
10:23:12 |
SEM |
|
M |
475 SEM |
7961 |
826 |
LE SUEUR Augustin |
10:23:19 |
SEM |
|
M |
476 SEM |
6290 |
827 |
PRUDENT Maxence |
10:23:21 |
V1M |
Trail de mouge |
M |
246 V1M |
5615 |
828 |
PETIT Fabien |
10:23:26 |
SEM |
Courir Marcher dans le Su |
M |
477 SEM |
8154 |
829 |
BARAY Pierre |
10:23:40 |
SEM |
OXYGENE BELBEUF |
M |
478 SEM |
362 |
830 |
CHOMIENNE Stephane |
10:23:45 |
V1M |
|
M |
247 V1M |
213 |
831 |
VIDAL Gilles |
10:24:06 |
V1M |
|
M |
248 V1M |
1928 |
832 |
PIERRE Sebastien |
10:24:14 |
V1M |
|
M |
249 V1M |
9968 |
833 |
COSTA Eric |
10:24:27 |
V2M |
Cs thionvillois |
M |
67 V2M |
8880 |
834 |
FRICKER Xavier |
10:24:28 |
V1M |
RTT |
M |
250 V1M |
1498 |
835 |
DOROTTE Guillaume |
10:24:36 |
SEM |
|
M |
479 SEM |
5275 |
835 |
GLEIZES Etienne |
10:24:36 |
SEM |
Run & Pav |
M |
479 SEM |
6304 |
837 |
BASTIN Gilbert |
10:24:44 |
SEM |
|
M |
481 SEM |
5562 |
838 |
BRODU Benoit |
10:24:53 |
SEM |
|
M |
482 SEM |
9807 |
839 |
COQUET Paul |
10:24:54 |
SEM |
|
M |
483 SEM |
504 |
840 |
COQUET Thierry |
10:24:56 |
V2M |
FR' Anse TCN |
M |
68 V2M |
503 |
841 |
FABULET Cedric |
10:25:01 |
SEM |
|
M |
484 SEM |
7078 |
842 |
GARCIA Stephane |
10:25:05 |
V1M |
|
M |
251 V1M |
6267 |
843 |
LAVAUX Florent |
10:25:15 |
SEM |
|
M |
485 SEM |
496 |
844 |
HeLIeS Sylvain |
10:25:19 |
SEM |
We Run in Nantes |
M |
486 SEM |
9043 |
845 |
JALLAS SANTIER Arthur |
10:25:29 |
SEM |
|
M |
487 SEM |
8971 |
846 |
GUYOT Romain |
10:25:30 |
V1M |
|
M |
252 V1M |
1858 |
847 |
MANERO Sylvain |
10:25:33 |
V1M |
Kikourou |
M |
253 V1M |
5302 |
848 |
FABBRI MUSSO Cathy |
10:25:35 |
V1F |
Ugine Running |
F |
11 V1F |
7417 |
849 |
OTT David |
10:25:39 |
V1M |
|
M |
254 V1M |
8176 |
850 |
BAILLY Fabrice |
10:25:46 |
V1M |
|
M |
255 V1M |
6880 |
851 |
GAUTHIER Laure |
10:25:49 |
SEF |
Lyon Mountain Trail |
F |
16 SEF |
6175 |
852 |
BODIN Marc Antoine |
10:25:52 |
SEM |
|
M |
488 SEM |
1772 |
852 |
FARID Driss Stephane |
10:25:52 |
SEM |
|
M |
488 SEM |
6569 |
854 |
FARID Pascal |
10:25:53 |
V1M |
|
M |
256 V1M |
6804 |
855 |
JACQ Romain |
10:26:09 |
SEM |
|
M |
490 SEM |
7139 |
856 |
PERRIN Julien |
10:26:12 |
SEM |
|
M |
491 SEM |
6517 |
857 |
SANTERRE Christian |
10:26:17 |
V2M |
les tamalous |
M |
69 V2M |
9687 |
858 |
BIVER Cedric |
10:26:21 |
SEM |
La Rochelle Triathlon |
M |
492 SEM |
9966 |
859 |
BIVER Fabien |
10:26:22 |
SEM |
La rochelle triathlon |
M |
493 SEM |
9228 |
860 |
TATNGA Valentin |
10:26:23 |
V1M |
Club 26 ALLAN |
M |
257 V1M |
1890 |
861 |
GUENOT Laurent |
10:26:24 |
V1M |
|
M |
258 V1M |
1754 |
862 |
LACROIX Arnaud |
10:26:26 |
SEM |
Corcy endurance |
M |
494 SEM |
579 |
863 |
LE STRAT Vincent |
10:26:34 |
SEM |
|
M |
495 SEM |
1487 |
863 |
MALOT Antoine |
10:26:34 |
SEM |
ACBB Triathlon |
M |
495 SEM |
5379 |
865 |
HENNEGRAEVE Nicolas |
10:26:51 |
V1M |
u.s.leffrinckoucke |
M |
259 V1M |
1346 |
866 |
ROUSSELET Benoit |
10:26:55 |
SEM |
COS RENAULT LARDY |
M |
497 SEM |
9695 |
867 |
MESGUEN Sebastien |
10:26:59 |
SEM |
|
M |
498 SEM |
1023 |
868 |
COSSARD Severine |
10:27:12 |
V1F |
Trailer foret d'Eu |
F |
12 V1F |
1185 |
869 |
POMMIER Victor |
10:27:13 |
SEM |
Les Morues |
M |
499 SEM |
1505 |
870 |
BOUCHET Arnaud |
10:27:15 |
SEM |
|
M |
500 SEM |
5639 |
871 |
GUYOT David |
10:27:16 |
V1M |
|
M |
260 V1M |
1697 |
871 |
GUYOT Romain |
10:27:16 |
ESM |
|
M |
6 ESM |
1698 |
873 |
ALFONSO Michael |
10:27:25 |
V1M |
CHALONS RUNNING |
M |
261 V1M |
741 |
874 |
URVOY Stephane |
10:27:29 |
SEM |
|
M |
501 SEM |
7396 |
875 |
GOURGOUT Jeff |
10:27:43 |
V1M |
|
M |
262 V1M |
748 |
876 |
MONNEY Eric |
10:27:44 |
V1M |
|
M |
263 V1M |
8767 |
877 |
JAY Cedric |
10:27:53 |
SEM |
|
M |
502 SEM |
668 |
878 |
GAUDILLIERE Sylvain |
10:27:59 |
SEM |
|
M |
503 SEM |
5956 |
878 |
DEWAILLY Matthieu |
10:27:59 |
V1M |
|
M |
264 V1M |
8043 |
880 |
MOREL Jean Denis |
10:28:03 |
V2M |
|
M |
70 V2M |
912 |
880 |
MOLIMARD Freddy |
10:28:03 |
SEM |
|
M |
504 SEM |
8626 |
882 |
MOULIN Alexandre |
10:28:07 |
SEM |
|
M |
505 SEM |
6784 |
883 |
BOUCHERIHA Mustapha |
10:28:18 |
V2M |
|
M |
71 V2M |
8790 |
884 |
PITOR Jeremy |
10:28:25 |
V1M |
Running la chesnaye |
M |
265 V1M |
7834 |
885 |
BICHOT Ambroise |
10:28:34 |
SEM |
|
M |
506 SEM |
9368 |
886 |
CAMPOS Emmanuel |
10:28:52 |
SEM |
John Deere JDSO |
M |
507 SEM |
549 |
887 |
SIMON Jerome |
10:28:53 |
SEM |
|
M |
508 SEM |
5391 |
888 |
QUIGNETTE Alexis |
10:29:07 |
SEM |
LYON MOUNTAIN TRAIL |
M |
509 SEM |
8829 |
889 |
CHASSIGNEUX Cedric |
10:29:10 |
V1M |
TRIALP MOIRANS |
M |
266 V1M |
7505 |
890 |
JOURDAN Joel |
10:29:15 |
V2M |
Beaujolais runners |
M |
72 V2M |
6295 |
891 |
ZUNEDA MUGA Efrain |
10:29:19 |
SEM |
ESP (Espagne) |
M |
510 SEM |
6104 |
892 |
PONSARD Thomas |
10:29:52 |
SEM |
|
M |
511 SEM |
9948 |
893 |
HOREAU Pierre |
10:30:09 |
V1M |
|
M |
267 V1M |
5177 |
894 |
HUCHARD Alain |
10:30:11 |
V2M |
|
M |
73 V2M |
9996 |
895 |
REIS Celso |
10:30:12 |
V1M |
|
M |
268 V1M |
8455 |
896 |
LEVENQ Bruno |
10:30:15 |
SEM |
|
M |
512 SEM |
7003 |
897 |
ETIENNE Lucas |
10:30:17 |
SEM |
TEAM TRAIL 25/7 |
M |
513 SEM |
7496 |
898 |
VIDAL GONZALEZ Manuel |
10:30:31 |
V1M |
AIRBUS RUNNING |
M |
269 V1M |
9367 |
899 |
ARNAUD Frederic |
10:30:34 |
V2M |
Briey marathon |
M |
74 V2M |
5376 |
900 |
PHILIP Laurent |
10:30:36 |
V2M |
CAT Athle |
M |
75 V2M |
1131 |
901 |
MURAT Benjamin |
10:30:37 |
SEM |
les scotches des monts du |
M |
514 SEM |
6157 |
902 |
PINSEL Stephane |
10:30:38 |
SEM |
MARNE ET GONDOIRE ATHLETI |
M |
515 SEM |
8250 |
903 |
LENOBLE Vincent |
10:30:56 |
SEM |
|
M |
516 SEM |
5174 |
904 |
REICH Yves |
10:30:58 |
SEM |
|
M |
517 SEM |
7703 |
905 |
JANIN Nathan |
10:30:59 |
ESM |
Lakota warriors |
M |
7 ESM |
6211 |
906 |
DESAI Enguerrand |
10:31:02 |
SEM |
|
M |
518 SEM |
1434 |
907 |
LHOMME Alain |
10:31:03 |
SEM |
|
M |
519 SEM |
9456 |
908 |
HELFRE Bruno |
10:31:16 |
V1M |
|
M |
270 V1M |
5463 |
909 |
MEYER Flavio |
10:31:17 |
V1M |
|
M |
271 V1M |
7600 |
910 |
DEMOND Alain |
10:31:19 |
V2M |
Spiridon Oyonnax |
M |
76 V2M |
798 |
910 |
EMILIO ORJUELA VARGAS Christian |
10:31:19 |
SEM |
Never stop Paris |
M |
520 SEM |
7087 |
912 |
CARIOU Goulven |
10:31:21 |
SEM |
|
M |
521 SEM |
1530 |
913 |
LETESSIER Philippe |
10:31:49 |
V2M |
Granville A C |
M |
77 V2M |
9791 |
914 |
LE TAT Thomas |
10:31:57 |
SEM |
|
M |
522 SEM |
9369 |
915 |
MARIEZ Nicolas |
10:31:58 |
V1M |
|
M |
272 V1M |
1551 |
916 |
GAUDILLIERE Charles |
10:32:08 |
SEM |
Optique Terreaux |
M |
523 SEM |
160 |
917 |
CHOMAT Anthony |
10:32:09 |
V1M |
|
M |
273 V1M |
479 |
918 |
MARCO Pierre |
10:32:13 |
SEM |
|
M |
524 SEM |
8869 |
919 |
RODRIGUEZ Michael |
10:32:14 |
SEM |
RFM |
M |
525 SEM |
104 |
920 |
LANDRIEU Antoine |
10:32:25 |
V1M |
|
M |
274 V1M |
7507 |
921 |
REYTER Jerome |
10:32:33 |
V1M |
|
M |
275 V1M |
1720 |
922 |
BRABANT Philippe |
10:32:35 |
V2M |
|
M |
78 V2M |
6803 |
923 |
COSTANZO Cecile |
10:32:41 |
SEF |
|
F |
17 SEF |
9374 |
924 |
STOURM Gerald |
10:32:46 |
V1M |
|
M |
276 V1M |
5755 |
925 |
COM Romain |
10:33:00 |
SEM |
|
M |
526 SEM |
5571 |
926 |
DOUCELIN Patrice |
10:33:08 |
V2M |
Oliver Team |
M |
79 V2M |
885 |
927 |
CHAVANNE Julien |
10:33:13 |
SEM |
|
M |
527 SEM |
5945 |
928 |
SERTIN Pierre |
10:33:31 |
SEM |
|
M |
528 SEM |
9324 |
929 |
BOLUSSET Pierre Yves |
10:33:35 |
SEM |
Les Runners de St Just St |
M |
529 SEM |
879 |
930 |
PRADES Vincent |
10:33:41 |
SEM |
|
M |
530 SEM |
521 |
931 |
COMBET Luc |
10:33:44 |
SEM |
|
M |
531 SEM |
6260 |
932 |
DELSOL Michel |
10:33:49 |
V2M |
|
M |
80 V2M |
6516 |
933 |
RAVINEL Julien |
10:33:56 |
SEM |
|
M |
532 SEM |
8729 |
934 |
DELETRAZ Gerard |
10:34:00 |
V2M |
TEAM TRIANDINE TRAIL |
M |
81 V2M |
1359 |
934 |
PERRIN Michel |
10:34:00 |
V2M |
|
M |
81 V2M |
5498 |
936 |
MULLER Florian |
10:34:02 |
SEM |
tarare triathlon |
M |
533 SEM |
6025 |
936 |
RICHARD Michael |
10:34:02 |
V1M |
team triandine trail |
M |
277 V1M |
8597 |
938 |
BIGEARD Patrice |
10:34:06 |
V2M |
|
M |
83 V2M |
7449 |
939 |
GUEUGNIAUD Antoine |
10:34:15 |
SEM |
Courchevel Sport Outdoor |
M |
534 SEM |
9905 |
940 |
FOURNIER Stephane |
10:34:18 |
V2M |
CLES Gardanne |
M |
84 V2M |
7836 |
941 |
SANVOISIN Mathias |
10:34:27 |
SEM |
|
M |
535 SEM |
5147 |
942 |
GUIGNIER Gauthier |
10:34:35 |
SEM |
TRAIL CLUB DE PROVENCE |
M |
536 SEM |
9115 |
943 |
MILOU Fabrice |
10:34:36 |
V1M |
|
M |
278 V1M |
5646 |
943 |
MILOU Nathalie |
10:34:36 |
V1F |
|
F |
13 V1F |
5647 |
945 |
MICHAUD Tristan |
10:34:37 |
SEM |
|
M |
537 SEM |
8258 |
946 |
BELLANGER Stephane |
10:34:39 |
V2M |
team chasseurs alpins |
M |
85 V2M |
5003 |
947 |
COURAGE Luc |
10:34:45 |
SEM |
|
M |
538 SEM |
155 |
948 |
MONTET Christine |
10:34:49 |
V1F |
SANG POUR SANG SPORT |
F |
14 V1F |
9094 |
949 |
CROUZET Damien |
10:34:53 |
V1M |
|
M |
279 V1M |
8191 |
950 |
PENA Nicolas |
10:34:55 |
V1M |
|
M |
280 V1M |
909 |
951 |
GUILLON Christophe |
10:35:01 |
V1M |
DK TRAIL |
M |
281 V1M |
8615 |
952 |
TRIPOGNEZ Guillaume |
10:35:11 |
V1M |
|
M |
282 V1M |
6031 |
953 |
LENGRONNE Benjamin |
10:35:15 |
SEM |
|
M |
539 SEM |
8282 |
954 |
DARTOIS Claude |
10:35:18 |
V1M |
|
M |
283 V1M |
9517 |
955 |
ROCHER Jeremie |
10:35:19 |
SEM |
bipedes de la vaunage |
M |
540 SEM |
5457 |
956 |
COTTON Sebastien |
10:35:20 |
SEM |
JCD Jogging Club Dryat |
M |
541 SEM |
129 |
957 |
MEUNIER Thomas |
10:35:24 |
SEM |
|
M |
542 SEM |
293 |
958 |
PLANET Kevin |
10:35:25 |
SEM |
Triathlon Club des 2 Rive |
M |
543 SEM |
5803 |
959 |
DUVAL Gregory |
10:35:33 |
SEM |
|
M |
544 SEM |
623 |
960 |
SEROUR David |
10:35:34 |
V1M |
La foulee saint Jeannaise |
M |
284 V1M |
414 |
961 |
MALBRANQUE Steed |
10:35:39 |
SEM |
|
M |
545 SEM |
223 |
961 |
TSUKAGOSHI Sae |
10:35:39 |
V1F |
GUC |
F |
15 V1F |
545 |
963 |
TORTEL Laurence |
10:35:45 |
V1F |
Team performance coaching |
F |
16 V1F |
5176 |
964 |
LOUBET Philippe |
10:35:47 |
V2M |
|
M |
86 V2M |
424 |
965 |
COLOMBERO Sebastien |
10:35:50 |
V1M |
|
M |
285 V1M |
9942 |
966 |
LANCKRIET Martin |
10:35:54 |
SEM |
|
M |
546 SEM |
152 |
966 |
OUINE Sylvain |
10:35:54 |
V2M |
Endurance Grignon |
M |
87 V2M |
7418 |
966 |
CHAUVEL Gireg |
10:35:54 |
SEM |
|
M |
546 SEM |
8606 |
966 |
BERNARD Cyril |
10:35:54 |
V1M |
|
M |
286 V1M |
9944 |
970 |
LAROA Mario |
10:36:03 |
SEM |
Team Fit bike&Run 36 |
M |
548 SEM |
5455 |
971 |
JULLIEN Nicolas |
10:36:11 |
SEM |
|
M |
549 SEM |
8486 |
971 |
GAUDIN Jonathan |
10:36:11 |
SEM |
|
M |
549 SEM |
9204 |
973 |
DE KERGORLAY Aymar |
10:36:14 |
V1M |
|
M |
287 V1M |
7042 |
974 |
PLANCHAIS Olivier |
10:36:27 |
SEM |
|
M |
551 SEM |
7559 |
975 |
BUISSON Mickael |
10:36:38 |
V1M |
Sobhi Sport Chartres |
M |
288 V1M |
6083 |
976 |
ORTIGOSA LIAZ Isabelle |
10:36:39 |
SEF |
|
F |
18 SEF |
6775 |
977 |
PAUCHON Beno |
10:36:44 |
ESM |
|
M |
8 ESM |
8313 |
978 |
BOURRAT Pascal |
10:36:48 |
V2M |
|
M |
88 V2M |
5339 |
979 |
COFFY Anne Gaelle |
10:36:55 |
SEF |
|
F |
19 SEF |
6206 |
980 |
PAGNERRE Thibaut |
10:36:57 |
SEM |
|
M |
552 SEM |
9864 |
981 |
FORASETTO Eric |
10:36:58 |
V1M |
|
M |
289 V1M |
436 |
982 |
ARCe Ludovic |
10:36:59 |
SEM |
Running club bellegarde |
M |
553 SEM |
5442 |
983 |
OSMONT Jean Baptiste |
10:37:06 |
SEM |
|
M |
554 SEM |
5467 |
984 |
BOISTARD Patrice |
10:37:15 |
V2M |
FAY OXYGENE |
M |
89 V2M |
6993 |
985 |
SCHNEIDER Vincent |
10:37:22 |
SEM |
|
M |
555 SEM |
8848 |
986 |
DESTENAY Philippe |
10:37:30 |
V2M |
valenciennes |
M |
90 V2M |
8256 |
987 |
BARBELIVIEN Jordane |
10:37:32 |
SEM |
|
M |
556 SEM |
6102 |
987 |
HADJALI Adele |
10:37:32 |
SEF |
|
F |
20 SEF |
6103 |
989 |
VICTOR Iordache |
10:37:36 |
V2M |
Runcard FIDAL |
M |
91 V2M |
1987 |
990 |
DHEILLY Benjamin |
10:37:39 |
SEM |
|
M |
557 SEM |
1634 |
991 |
DUBREUIL Guillaume |
10:37:51 |
SEM |
|
M |
558 SEM |
1717 |
992 |
LEBEAU Jerome |
10:37:54 |
V1M |
|
M |
290 V1M |
6612 |
993 |
BODIN Gilles |
10:37:57 |
V2M |
GROUPE ARGUS |
M |
92 V2M |
8676 |
994 |
MAReCAUX Franck |
10:38:04 |
SEM |
|
M |
559 SEM |
9698 |
995 |
MARECAUX Eric |
10:38:05 |
SEM |
|
M |
560 SEM |
9662 |
996 |
PERRAULT Gilles |
10:38:07 |
V2M |
|
M |
93 V2M |
1015 |
996 |
BREVET Regis |
10:38:07 |
V2M |
Sport Nat 01 |
M |
93 V2M |
7306 |
998 |
MILLET Didier |
10:38:08 |
V2M |
EVA VAUVERT |
M |
95 V2M |
8126 |
999 |
PACE Sebastien |
10:38:09 |
SEM |
E.V.A. Vauvert |
M |
561 SEM |
7602 |
1000 |
RENARD Francois |
10:38:10 |
SEM |
FRANCOIS RENARD |
M |
562 SEM |
9499 |
1001 |
LE BOBINEC Fabrice |
10:38:17 |
V1M |
|
M |
291 V1M |
9895 |
1002 |
DEVRIEUX Cyril |
10:38:20 |
V1M |
ASCM Courir |
M |
292 V1M |
6831 |
1002 |
DE GUERRE Elie |
10:38:20 |
SEM |
|
M |
563 SEM |
7947 |
1004 |
BLAISE Alexandre |
10:38:21 |
SEM |
|
M |
564 SEM |
5397 |
1005 |
ROBIN Jean Rene |
10:38:23 |
SEM |
|
M |
565 SEM |
1323 |
1006 |
MENETRIER Bertrand |
10:38:24 |
V1M |
EVIAN OFF COURSE |
M |
293 V1M |
1472 |
1007 |
LERICHE Julien |
10:38:25 |
SEM |
|
M |
566 SEM |
1694 |
1008 |
VASUTIU Florina |
10:38:28 |
V1F |
LVF Muri |
F |
17 V1F |
9739 |
1009 |
BRUNET Philippe |
10:38:36 |
V2M |
|
M |
96 V2M |
9967 |
1010 |
FERRER Anthony |
10:38:44 |
SEM |
|
M |
567 SEM |
8949 |
1011 |
DUPOUY Nicolas |
10:38:57 |
V1M |
COB |
M |
294 V1M |
5557 |
1012 |
HAPDEY Jocelyn |
10:38:59 |
SEM |
|
M |
568 SEM |
7287 |
1013 |
CHASSINE Carole |
10:39:01 |
V1F |
|
F |
18 V1F |
5185 |
1014 |
PONCHON Hugues |
10:39:18 |
SEM |
|
M |
569 SEM |
6431 |
1015 |
CARTERON Robin |
10:39:19 |
SEM |
|
M |
570 SEM |
6430 |
1016 |
MASMONDET Fabien |
10:39:23 |
V1M |
AVOC |
M |
295 V1M |
7971 |
1017 |
CHARREL Yannick |
10:39:28 |
V1M |
|
M |
296 V1M |
6741 |
1018 |
CONNAN Tony |
10:39:30 |
SEM |
|
M |
571 SEM |
970 |
1019 |
ANGLEYS William |
10:39:32 |
SEM |
Truands de la galere |
M |
572 SEM |
6723 |
1020 |
DUEZ Mickael |
10:39:41 |
V1M |
|
M |
297 V1M |
7053 |
1021 |
GIRERD Arthur |
10:40:06 |
SEM |
|
M |
573 SEM |
5158 |
1022 |
TOUSSAINT Laurent |
10:40:12 |
V1M |
|
M |
298 V1M |
5032 |
1023 |
RUCKLY Vincent |
10:40:13 |
SEM |
|
M |
574 SEM |
8946 |
1024 |
SELLIER Arkan |
10:40:14 |
V1M |
|
M |
299 V1M |
8235 |
1025 |
HILD Olivier |
10:40:17 |
SEM |
|
M |
575 SEM |
1427 |
1026 |
DE CHEZELLES Christophe |
10:40:18 |
V1M |
|
M |
300 V1M |
8052 |
1027 |
JEANNETEAU Julien |
10:40:42 |
SEM |
AS SAINT SYLVAIN D ANJOU |
M |
576 SEM |
8062 |
1028 |
BOCCARD Christophe |
10:40:47 |
V1M |
|
M |
301 V1M |
6922 |
1029 |
MULOT Sebastien |
10:40:51 |
V1M |
LA FOULEE MUROISE |
M |
302 V1M |
628 |
1030 |
FAZIO Anthony |
10:40:57 |
SEM |
TEAM BE6 |
M |
577 SEM |
1156 |
1031 |
GARCIA DE LA BARRERA Eduardo |
10:40:59 |
V1M |
|
M |
303 V1M |
7622 |
1032 |
GAUTIER Nicolas |
10:41:03 |
V1M |
|
M |
304 V1M |
605 |
1033 |
BOTTEX Maxime |
10:41:07 |
SEM |
|
M |
578 SEM |
7115 |
1033 |
HELFER Arthur |
10:41:07 |
SEM |
|
M |
578 SEM |
9219 |
1035 |
SCHMUTZ Maxime |
10:41:09 |
SEM |
SAONE MONT D'OR NATURE |
M |
580 SEM |
1504 |
1036 |
VERCHERY Christophe |
10:41:13 |
V2M |
|
M |
97 V2M |
310 |
1037 |
BOUCHET Adrien |
10:41:17 |
SEM |
|
M |
581 SEM |
1638 |
1037 |
BRIGUET Stephane |
10:41:17 |
V1M |
VCBJ |
M |
305 V1M |
7558 |
1039 |
PONCEAU Laurent |
10:41:18 |
V1M |
|
M |
306 V1M |
7353 |
1040 |
LOCHON Romain |
10:41:45 |
V1M |
Lyon Ultra Run |
M |
307 V1M |
1218 |
1040 |
SAUGET Yohann |
10:41:45 |
SEM |
|
M |
582 SEM |
7251 |
1042 |
MeNARD Francois |
10:41:46 |
V1M |
|
M |
308 V1M |
8018 |
1042 |
MAQUIGNON Cyrille |
10:41:46 |
ESM |
|
M |
9 ESM |
9464 |
1044 |
HUND Jerome |
10:41:47 |
SEM |
|
M |
583 SEM |
1013 |
1044 |
BOUCLY Sebastien |
10:41:47 |
SEM |
|
M |
583 SEM |
8602 |
1046 |
SMETS Herve |
10:41:51 |
V1M |
|
M |
309 V1M |
6918 |
1047 |
ORMENO Joel |
10:41:56 |
SEM |
vigatanes del volo |
M |
585 SEM |
5754 |
1048 |
MOREL Alix |
10:42:05 |
SEF |
|
F |
21 SEF |
851 |
1049 |
BAZILE Nathalie |
10:42:06 |
V1F |
|
F |
19 V1F |
1254 |
1050 |
LISCOeT Stephane |
10:42:11 |
V1M |
|
M |
310 V1M |
9227 |
1051 |
LEPERLIER Eric |
10:42:12 |
V1M |
|
M |
311 V1M |
9699 |
1052 |
LEESTMANS Christophe |
10:42:16 |
SEM |
Courir ? Lyon |
M |
586 SEM |
5277 |
1053 |
LABRY Florian |
10:42:20 |
SEM |
|
M |
587 SEM |
7651 |
1054 |
LALARME Benoit |
10:42:21 |
SEM |
|
M |
588 SEM |
9137 |
1055 |
CHALANCON Clement |
10:42:27 |
SEM |
AS ENTPE |
M |
589 SEM |
5909 |
1056 |
BLANCAL Remi |
10:42:31 |
SEM |
Running club Bellegarde |
M |
590 SEM |
5552 |
1057 |
ROUSSELLE Anthony |
10:42:45 |
SEM |
Team All Mountain |
M |
591 SEM |
8203 |
1058 |
CLERJON Elisabeth |
10:42:47 |
V1F |
|
F |
20 V1F |
7054 |
1059 |
ROUVET Gaetan |
10:42:49 |
SEM |
|
M |
592 SEM |
7538 |
1060 |
ALBERICI Julien |
10:42:52 |
SEM |
|
M |
593 SEM |
376 |
1061 |
MEUNIER Jerome |
10:42:54 |
SEM |
|
M |
594 SEM |
8170 |
1062 |
DESIGAUD Fabien |
10:42:57 |
SEM |
|
M |
595 SEM |
336 |
1063 |
POITTEVIN Matthieu |
10:43:07 |
V1M |
|
M |
312 V1M |
588 |
1063 |
GUILLEMET Raphael |
10:43:07 |
SEM |
|
M |
596 SEM |
6262 |
1065 |
LUISETTI Raphael |
10:43:15 |
SEM |
|
M |
597 SEM |
5118 |
1066 |
GONCALVES Remi |
10:43:18 |
SEM |
|
M |
598 SEM |
5511 |
1066 |
MARTIN Cedric |
10:43:18 |
V1M |
|
M |
313 V1M |
9118 |
1068 |
ROSENSTEIN Frederic |
10:43:26 |
V1M |
esperance antibes |
M |
314 V1M |
9531 |
1069 |
ROSENBAUM Alex |
10:43:28 |
SEM |
|
M |
599 SEM |
9532 |
1070 |
DESSAUNY Frederic |
10:43:32 |
V1M |
|
M |
315 V1M |
8417 |
1071 |
STREBLER Dominique |
10:43:46 |
V2M |
|
M |
98 V2M |
7015 |
1072 |
MELCHIOR Gregory |
10:43:52 |
V1M |
RSSC Triathlon |
M |
316 V1M |
5166 |
1072 |
VALeZE Bruno |
10:43:52 |
SEM |
AS Lectra |
M |
600 SEM |
7801 |
1074 |
LEGENDRE Matthieu |
10:43:53 |
V1M |
EATT |
M |
317 V1M |
5230 |
1075 |
PAILLAT Frederic |
10:43:54 |
V1M |
|
M |
318 V1M |
9607 |
1076 |
CAVAILLON Matthieu |
10:43:57 |
SEM |
|
M |
601 SEM |
5280 |
1077 |
MIGLIANICO Nicolas |
10:43:58 |
SEM |
|
M |
602 SEM |
137 |
1078 |
CABANES Axel |
10:44:06 |
V1M |
Taillefertrailteam |
M |
319 V1M |
8137 |
1079 |
BARDON Frederic |
10:44:10 |
V1M |
fspn |
M |
320 V1M |
7110 |
1080 |
ROGER Olivier Michel |
10:44:11 |
V1M |
|
M |
321 V1M |
9870 |
1081 |
NOIROT Jean Charles |
10:44:14 |
V1M |
|
M |
322 V1M |
5591 |
1082 |
CHABANE Jean Pierre |
10:44:16 |
V2M |
|
M |
99 V2M |
8698 |
1083 |
VARIN Fabien |
10:44:19 |
SEM |
|
M |
603 SEM |
7808 |
1084 |
DEPRE Jerome |
10:44:23 |
V1M |
guc |
M |
323 V1M |
8580 |
1085 |
SASSARO Raphael |
10:44:26 |
V2M |
IBISPORT |
M |
100 V2M |
9429 |
1086 |
HUCHETTE David |
10:44:35 |
V1M |
US Marquette |
M |
324 V1M |
7504 |
1087 |
CHABROLLE Florent |
10:44:37 |
SEM |
|
M |
604 SEM |
807 |
1088 |
LAGET Sebastien |
10:44:41 |
V1M |
Foulee Vourloise |
M |
325 V1M |
342 |
1089 |
ABBAMONTE METIVIER Maryse |
10:44:58 |
V1F |
|
F |
21 V1F |
9657 |
1090 |
SERINDAT Patrice |
10:45:04 |
V2M |
|
M |
101 V2M |
6858 |
1091 |
THIVOLLE CAZAT Guillaume |
10:45:06 |
SEM |
Ac pamiers |
M |
605 SEM |
7011 |
1092 |
POIROT Stephane |
10:45:17 |
V2M |
Skieurs du Mont Aiguille |
M |
102 V2M |
6312 |
1093 |
GLAVIEUX Thomas |
10:45:42 |
SEM |
|
M |
606 SEM |
8846 |
1094 |
CRASSARD Jordan |
10:45:44 |
SEM |
|
M |
607 SEM |
5272 |
1095 |
BOYER Emeric |
10:45:51 |
SEM |
|
M |
608 SEM |
361 |
1096 |
MENEGHEL Stephane |
10:45:54 |
V1M |
|
M |
326 V1M |
323 |
1097 |
BOULAY David |
10:46:01 |
V1M |
|
M |
327 V1M |
7765 |
1098 |
DE BARROS Anthony |
10:46:20 |
SEM |
|
M |
609 SEM |
1238 |
1099 |
HECQUET Xavier |
10:46:23 |
SEM |
Artois Athletisme |
M |
610 SEM |
8966 |
1100 |
LEVANNIER Maxime |
10:46:28 |
SEM |
Cap Conde |
M |
611 SEM |
5717 |
1100 |
BODIN Jean Baptiste |
10:46:28 |
SEM |
|
M |
611 SEM |
8512 |
1102 |
SILLAC Antoine |
10:46:30 |
V1M |
ACEP AVLARES |
M |
328 V1M |
8007 |
1103 |
LEVANNIER Thomas |
10:46:32 |
SEM |
CAP CONDe |
M |
613 SEM |
5718 |
1104 |
DELVAL Franck |
10:46:44 |
V1M |
|
M |
329 V1M |
7385 |
1105 |
MARCHAL Etienne |
10:46:45 |
SEM |
DSK |
M |
614 SEM |
9785 |
1106 |
CARTA Jean Daniel |
10:46:46 |
SEM |
|
M |
615 SEM |
8424 |
1107 |
VEGNANT Alain |
10:46:52 |
V2M |
Coureurs du Coeur |
M |
103 V2M |
8788 |
1108 |
GRENIER Thomas |
10:46:55 |
SEM |
|
M |
616 SEM |
6384 |
1108 |
PITOU David |
10:46:55 |
SEM |
|
M |
616 SEM |
9062 |
1110 |
DJILLALI Willy |
10:47:07 |
V1M |
COURIR A NANCY SAINT MAX |
M |
330 V1M |
5842 |
1111 |
CLARK Kevin |
10:47:10 |
V1M |
MJC Monplaisir Trail |
M |
331 V1M |
5838 |
1112 |
GUEZE Frederic |
10:47:12 |
V1M |
|
M |
332 V1M |
8667 |
1112 |
LIDIN Eric |
10:47:12 |
V1M |
|
M |
332 V1M |
9994 |
1114 |
LANFREY Cedric |
10:47:15 |
SEM |
Trailers du Mole |
M |
618 SEM |
9061 |
1115 |
GUIMBERTEAU Damien |
10:47:17 |
SEM |
|
M |
619 SEM |
9128 |
1116 |
GROS Eric |
10:47:45 |
V2M |
MILLE PATTES LE PONTET |
M |
104 V2M |
8645 |
1116 |
CAILLET Julien |
10:47:45 |
V1M |
Olympique Cabries Calas |
M |
334 V1M |
9305 |
1118 |
BRET Romain |
10:47:51 |
SEM |
|
M |
620 SEM |
6728 |
1119 |
CHAPELET Romain |
10:47:55 |
SEM |
|
M |
621 SEM |
5709 |
1120 |
MONIN Philippe |
10:48:02 |
V2M |
|
M |
105 V2M |
1130 |
1121 |
PENNING REEF Edouard |
10:48:03 |
SEM |
|
M |
622 SEM |
7408 |
1122 |
ADAM David |
10:48:08 |
V1M |
|
M |
335 V1M |
799 |
1123 |
RATSIRAHONANA Harry |
10:48:09 |
SEM |
MULHOUSE OF RUNNING |
M |
623 SEM |
9559 |
1124 |
MASSELINE Xavier |
10:48:16 |
V1M |
TEAM TRAIL'EURE 27 |
M |
336 V1M |
6590 |
1125 |
PANNIER Allan |
10:48:19 |
SEM |
|
M |
624 SEM |
1649 |
1126 |
DUCHENE Corentin |
10:48:24 |
SEM |
|
M |
625 SEM |
5207 |
1126 |
BReVIER Jerome |
10:48:24 |
SEM |
|
M |
625 SEM |
5315 |
1128 |
DUCHeNE Mael |
10:48:25 |
SEM |
|
M |
627 SEM |
5206 |
1129 |
GALUDEC Antoine |
10:48:27 |
SEM |
|
M |
628 SEM |
6646 |
1130 |
DENEUX Xavier |
10:48:50 |
SEM |
|
M |
629 SEM |
5824 |
1131 |
BRESSY Cedric |
10:48:54 |
V1M |
|
M |
337 V1M |
8230 |
1132 |
MIGNOT Jean Denis |
10:48:58 |
SEM |
|
M |
630 SEM |
7004 |
1133 |
ARCIN Christophe |
10:49:05 |
SEM |
|
M |
631 SEM |
822 |
1133 |
GONON Vincent |
10:49:05 |
V1M |
CAP GRAND AIR |
M |
338 V1M |
6106 |
1133 |
BACHER Murielle |
10:49:05 |
V1F |
S/L SAINT MATHIEU ATHLETI |
F |
22 V1F |
9272 |
1136 |
CHAZALETTE Romain |
10:49:09 |
SEM |
|
M |
632 SEM |
5870 |
1137 |
PITIOT Damien |
10:49:11 |
SEM |
|
M |
633 SEM |
5819 |
1138 |
PIETRI Laurent |
10:49:13 |
V1M |
US NATIXIS |
M |
339 V1M |
8804 |
1139 |
LAPEYRE Mathieu |
10:49:23 |
SEM |
|
M |
634 SEM |
7861 |
1139 |
HAUDRECHY Alexandre |
10:49:23 |
SEM |
FRENCH FRAIRES |
M |
634 SEM |
7862 |
1141 |
DE CASTRO Hugo |
10:49:24 |
SEM |
|
M |
636 SEM |
7357 |
1142 |
CASSARD Christophe |
10:49:29 |
V1M |
RANDO RUNNING BESANcON |
M |
340 V1M |
9974 |
1143 |
FOURNIER DELANGE Vanessa |
10:49:37 |
SEF |
|
F |
22 SEF |
7185 |
1144 |
HABA Remi |
10:49:39 |
SEM |
Vercors Running Company |
M |
637 SEM |
1639 |
1145 |
DESACHY Benoit |
10:49:51 |
V2M |
|
M |
106 V2M |
1342 |
1146 |
BOIS Gregory |
10:49:54 |
SEM |
|
M |
638 SEM |
6920 |
1147 |
FANDART David |
10:50:03 |
V1M |
ATHLE SAINT MESMIN |
M |
341 V1M |
8016 |
1148 |
DUCHAMP Martin |
10:50:22 |
V1M |
|
M |
342 V1M |
1580 |
1149 |
PEREZ Dimitri |
10:50:24 |
SEM |
|
M |
639 SEM |
921 |
1150 |
GILSOUL Philippe |
10:50:40 |
V1M |
ASSO SIDEL |
M |
343 V1M |
1005 |
1150 |
DEPLAUDE Loic |
10:50:40 |
SEM |
Billere athletic triathlo |
M |
640 SEM |
9822 |
1152 |
FAVRE FELIX Elisa |
10:50:41 |
SEF |
URIAGE RUNNING |
F |
23 SEF |
9538 |
1153 |
CHAMBEFORT David |
10:50:42 |
V1M |
pirate ambarre |
M |
344 V1M |
175 |
1153 |
CHEVANCE Yannick |
10:50:42 |
V1M |
Trail Haut Koenigsbourg |
M |
344 V1M |
9146 |
1155 |
CARLOT Fabrice |
10:50:46 |
V1M |
|
M |
346 V1M |
8209 |
1156 |
CHENIVESSE Caroline |
10:50:51 |
ESF |
GER (Allemagne) |
F |
1 ESF |
6740 |
1157 |
MARIE BRIZOU Pierre |
10:50:54 |
SEM |
|
M |
641 SEM |
9031 |
1158 |
FERRUA Franck |
10:50:59 |
V1M |
|
M |
347 V1M |
570 |
1159 |
MALNOURY Julien |
10:51:05 |
SEM |
RT2G |
M |
642 SEM |
5733 |
1160 |
TRILLAT Franck |
10:51:08 |
V1M |
Boehringer |
M |
348 V1M |
195 |
1161 |
HAPDEY Richard |
10:51:09 |
SEM |
|
M |
643 SEM |
7958 |
1162 |
COMTE Beno |
10:51:10 |
V1M |
Clasquin |
M |
349 V1M |
5506 |
1162 |
CHOPIN William |
10:51:10 |
V1M |
|
M |
349 V1M |
9939 |
1164 |
BRANDLI Cedric |
10:51:16 |
SEM |
|
M |
644 SEM |
981 |
1165 |
RAYNARD Gregory |
10:51:19 |
SEM |
TEAM DES MONTS |
M |
645 SEM |
966 |
1166 |
PIERSON Guillaume |
10:51:42 |
SEM |
|
M |
646 SEM |
8279 |
1167 |
ELARBI BEN JELLOUN Mohamed |
10:51:48 |
SEM |
|
M |
647 SEM |
9501 |
1168 |
JACQUOT Kevin |
10:51:59 |
SEM |
|
M |
648 SEM |
9917 |
1169 |
GUERIN Nicolas |
10:52:00 |
V1M |
|
M |
351 V1M |
1583 |
1170 |
RELAVE Fabien |
10:52:04 |
V1M |
|
M |
352 V1M |
6755 |
1170 |
LABOPIN Yves |
10:52:04 |
V1M |
|
M |
352 V1M |
9751 |
1172 |
BONTE Stephane |
10:52:05 |
V2M |
us leffrinckouke |
M |
107 V2M |
7638 |
1173 |
GUY Matthieu |
10:52:11 |
SEM |
|
M |
649 SEM |
248 |
1174 |
COUTET Julien |
10:52:13 |
SEM |
|
M |
650 SEM |
7619 |
1174 |
BARNES David |
10:52:13 |
V1M |
athle saint Mesmin |
M |
354 V1M |
8828 |
1176 |
DERVAIN Nicolas |
10:52:16 |
SEM |
|
M |
651 SEM |
5898 |
1177 |
GRINDU Ludovic |
10:52:19 |
SEM |
|
M |
652 SEM |
1251 |
1178 |
BOUCHETARD Pierre |
10:52:21 |
V1M |
|
M |
355 V1M |
8823 |
1179 |
LARCHER Jean Eric |
10:52:30 |
V1M |
|
M |
356 V1M |
8144 |
1180 |
MOISAN Antoine |
10:52:32 |
SEM |
|
M |
653 SEM |
996 |
1181 |
BOUCHET Cyril |
10:52:41 |
SEM |
KIWY |
M |
654 SEM |
1534 |
1182 |
ADAM Frederic |
10:52:42 |
V1M |
|
M |
357 V1M |
1921 |
1183 |
GUeDON Marc Olivier |
10:52:43 |
V2M |
Foulee Vourloise |
M |
108 V2M |
5296 |
1184 |
GUIBERT Florent |
10:52:44 |
V1M |
KOBRAZ |
M |
358 V1M |
5572 |
1185 |
GUAY Olivier |
10:52:52 |
V1M |
Les Foulees de Beauregard |
M |
359 V1M |
1200 |
1186 |
RIBEIRO Dominique |
10:52:55 |
V1M |
triathlete attitude vince |
M |
360 V1M |
7679 |
1187 |
BEL BACHIR Abdel |
10:52:59 |
V2M |
|
M |
109 V2M |
6427 |
1188 |
VINCENT Alexandre |
10:53:07 |
SEM |
|
M |
655 SEM |
5760 |
1189 |
BORDE Jeremy |
10:53:08 |
V1M |
|
M |
361 V1M |
7713 |
1190 |
LAILLe Cedric |
10:53:10 |
SEM |
|
M |
656 SEM |
6080 |
1191 |
SEYFRIED Eric |
10:53:15 |
V1M |
WEITBRUCH |
M |
362 V1M |
8728 |
1192 |
JUBY David |
10:53:18 |
SEM |
|
M |
657 SEM |
1021 |
1193 |
GENTIZON Adrien |
10:53:20 |
SEM |
|
M |
658 SEM |
1425 |
1194 |
DURAND Sebastien |
10:53:21 |
V1M |
|
M |
363 V1M |
5782 |
1195 |
CHAMBRETTE Pierre Henri |
10:53:24 |
SEM |
ECRAC |
M |
659 SEM |
1834 |
1195 |
ROCHE Jean Marie |
10:53:24 |
SEM |
les TAC |
M |
659 SEM |
5530 |
1197 |
CHAPUIS Claude |
10:53:26 |
V1M |
TTC |
M |
364 V1M |
1681 |
1198 |
MOUZET Laurent |
10:53:32 |
V1M |
CJF |
M |
365 V1M |
9792 |
1199 |
BAKALEMIAN Pierre Yves |
10:53:38 |
V1M |
|
M |
366 V1M |
5037 |
1200 |
LAMBERET Gregory |
10:53:42 |
SEM |
Saone Mont d?or Nature |
M |
661 SEM |
1501 |
1201 |
BAUDOUIN Mickael |
10:53:45 |
SEM |
Cap en Luberon |
M |
662 SEM |
8964 |
1202 |
GALLET Jean Francois |
10:53:48 |
V1M |
|
M |
367 V1M |
405 |
1203 |
CHANUDET Vincent |
10:53:51 |
SEM |
|
M |
663 SEM |
8156 |
1203 |
VIOT Stephane |
10:53:51 |
V1M |
caprg |
M |
368 V1M |
8216 |
1203 |
ROUSSET Valentin |
10:53:51 |
SEM |
|
M |
663 SEM |
9183 |
1206 |
MARET Michael |
10:53:52 |
SEM |
|
M |
665 SEM |
9088 |
1207 |
LELARGE Julien |
10:54:08 |
SEM |
|
M |
666 SEM |
952 |
1208 |
MOUNIER Philippe |
10:54:09 |
V2M |
CLCS FIRMINY |
M |
110 V2M |
1429 |
1209 |
KNOPKIEWICZ Sebastien |
10:54:16 |
V1M |
|
M |
369 V1M |
1161 |
1210 |
GIRARD Marcellin |
10:54:18 |
V1M |
|
M |
370 V1M |
1277 |
1210 |
BROCHARD Bruno |
10:54:18 |
SEM |
|
M |
667 SEM |
7992 |
1212 |
SAPETA Francois |
10:54:20 |
V2M |
EAPE Rouen |
M |
111 V2M |
1367 |
1213 |
ROUMeAS Mathias |
10:54:21 |
SEM |
SAN 10 |
M |
668 SEM |
339 |
1214 |
FOISNEL Etienne |
10:54:22 |
V2M |
|
M |
112 V2M |
6259 |
1215 |
FOISNEL Tristan |
10:54:25 |
SEM |
|
M |
669 SEM |
6258 |
1216 |
ROLLIN Cedric |
10:54:30 |
V1M |
|
M |
371 V1M |
5745 |
1217 |
PETITJEAN Thibaut |
10:54:31 |
ESM |
|
M |
10 ESM |
9171 |
1218 |
JOSEPH CARLE Julien |
10:54:33 |
SEM |
RCCS |
M |
670 SEM |
1079 |
1218 |
SENRA Thibault |
10:54:33 |
SEM |
|
M |
670 SEM |
1475 |
1220 |
MANIETTE Benoit |
10:54:41 |
V1M |
Kikourou |
M |
372 V1M |
6323 |
1221 |
LOPEZ Vivien |
10:54:42 |
SEM |
|
M |
672 SEM |
7701 |
1222 |
CAP Philippe |
10:54:43 |
SEM |
|
M |
673 SEM |
944 |
1223 |
OUALLET Stephane |
10:54:47 |
V1M |
|
M |
373 V1M |
7833 |
1224 |
ROSSET Nicolas |
10:54:55 |
V2M |
|
M |
113 V2M |
252 |
1225 |
DUFOUR Jean Benoit |
10:54:56 |
SEM |
Corcy Endurance |
M |
674 SEM |
5179 |
1226 |
MAURIN Florent |
10:54:58 |
SEM |
Flying Carpette Team |
M |
675 SEM |
5836 |
1227 |
HESDIN Jean Christophe |
10:55:04 |
V1M |
Dombes Running Evasion |
M |
374 V1M |
5426 |
1228 |
VAUGON Yoann |
10:55:05 |
SEM |
sapeur pompier de saint t |
M |
676 SEM |
8141 |
1229 |
HAMON Mathieu |
10:55:06 |
SEM |
|
M |
677 SEM |
9161 |
1230 |
MALTETE Jerome |
10:55:11 |
V1M |
AMBASSADEUR UGLOW |
M |
375 V1M |
316 |
1230 |
SARRAZIN Pierre Michel |
10:55:11 |
SEM |
|
M |
678 SEM |
8768 |
1232 |
COLOMB Vincent |
10:55:12 |
SEM |
|
M |
679 SEM |
8518 |
1233 |
PRADEL Antoine |
10:55:15 |
SEM |
|
M |
680 SEM |
1413 |
1234 |
MORAND Lionel |
10:55:18 |
V1M |
|
M |
376 V1M |
1271 |
1235 |
BEAUSSART David |
10:55:21 |
V1M |
|
M |
377 V1M |
8289 |
1236 |
FRADIER Emeric |
10:55:42 |
SEM |
|
M |
681 SEM |
6158 |
1237 |
LASSARA Jessica |
10:55:45 |
SEF |
Les Raisins du Trail |
F |
24 SEF |
6394 |
1238 |
JOURDHEUIL Xavier |
10:55:46 |
V3M |
L.E.D.A. |
M |
8 V3M |
144 |
1238 |
LEHMANN Vincent |
10:55:46 |
V1M |
|
M |
378 V1M |
6641 |
1240 |
RAYNAUD Jean Noel |
10:55:50 |
V2M |
Macadam 77 |
M |
114 V2M |
6886 |
1241 |
CHANTRY Bastien |
10:55:56 |
SEM |
|
M |
682 SEM |
7888 |
1241 |
MIQUEL Bastien |
10:55:56 |
SEM |
|
M |
682 SEM |
8492 |
1243 |
CROCHET Tom |
10:56:06 |
SEM |
Vincennes |
M |
684 SEM |
7940 |
1244 |
SOUTIF Charles |
10:56:12 |
V1M |
|
M |
379 V1M |
1221 |
1245 |
DENTZ SINCLAIR Eirik |
10:56:16 |
V1M |
American |
M |
380 V1M |
8467 |
1246 |
DUBOIS Laurent |
10:56:18 |
V1M |
|
M |
381 V1M |
1537 |
1246 |
CARLIER Franck |
10:56:18 |
V1M |
|
M |
381 V1M |
5592 |
1248 |
BALQUET Denis |
10:56:19 |
SEM |
|
M |
685 SEM |
5173 |
1248 |
FERE Sebastien |
10:56:19 |
SEM |
|
M |
685 SEM |
7191 |
1248 |
MARCHAIS Gerald |
10:56:19 |
V1M |
CAV Villenave d'Ornon tri |
M |
383 V1M |
7812 |
1248 |
SOY Leny |
10:56:19 |
V1M |
|
M |
383 V1M |
9903 |
1252 |
KARAKOUZ Vicken |
10:56:20 |
V1M |
CSA 2? REP |
M |
385 V1M |
5055 |
1253 |
CHARDONNEL Marien |
10:56:40 |
SEM |
|
M |
687 SEM |
9820 |
1254 |
PASSET Jean Marc |
10:56:41 |
V1M |
BEAUJOLAIS RUNNERS |
M |
386 V1M |
458 |
1255 |
ADELHANOFF Nicolas |
10:56:42 |
SEM |
|
M |
688 SEM |
433 |
1256 |
OULIDI Jamel |
10:56:44 |
V1M |
|
M |
387 V1M |
6447 |
1257 |
GROSJEAN Nicolas |
10:56:49 |
SEM |
CSG Savoie |
M |
689 SEM |
5225 |
1258 |
BOUVY Aurelie |
10:57:03 |
V1F |
ENTENTE OUEST LYONNAIS |
F |
23 V1F |
148 |
1258 |
BERTHOLON Cecile |
10:57:03 |
V1F |
Raid Eurosportif de Brign |
F |
23 V1F |
1802 |
1258 |
BONNEVIALE Brice |
10:57:03 |
V1M |
|
M |
388 V1M |
9697 |
1261 |
VATIN Jerome |
10:57:06 |
V1M |
|
M |
389 V1M |
9258 |
1262 |
BROUSSARD Stephane |
10:57:08 |
V2M |
|
M |
115 V2M |
5831 |
1263 |
PINcON Frederic |
10:57:09 |
V1M |
Trail des fous |
M |
390 V1M |
1605 |
1264 |
BERTIN Romain |
10:57:13 |
SEM |
A2 Running |
M |
690 SEM |
9654 |
1265 |
P. RIBEIRO Jo |
10:57:16 |
V1M |
|
M |
391 V1M |
8471 |
1266 |
BUISSON Yannis |
10:57:17 |
SEM |
|
M |
691 SEM |
350 |
1267 |
GRAU Yohan |
10:57:19 |
V1M |
team trail spirit / Couri |
M |
392 V1M |
5063 |
1268 |
GIRE Jerome |
10:57:23 |
SEM |
|
M |
692 SEM |
7137 |
1269 |
BROSSIER Cedric |
10:57:30 |
SEM |
Les Runners de St Just St |
M |
693 SEM |
9915 |
1270 |
WOUTERS Guillaume |
10:57:32 |
V1M |
Beaulieu Endurance |
M |
393 V1M |
9916 |
1271 |
MALARME Laurent |
10:57:43 |
V2M |
ASFOULAYRONNES 47 |
M |
116 V2M |
9665 |
1272 |
BLANC Stephane |
10:57:44 |
V1M |
|
M |
394 V1M |
901 |
1273 |
JEANNIOT Pierre Yves |
10:57:50 |
SEM |
Tete d'Or Running |
M |
694 SEM |
6344 |
1274 |
LACUSKA Stephane |
10:57:51 |
V1M |
Leognan athletisme |
M |
395 V1M |
9718 |
1275 |
LIDY Dylan |
10:57:53 |
SEM |
|
M |
695 SEM |
7770 |
1276 |
ERIC Magnan |
10:57:56 |
SEM |
|
M |
696 SEM |
1437 |
1277 |
JESEQUEL Mathieu |
10:57:58 |
SEM |
|
M |
697 SEM |
9231 |
1278 |
GUNTZ Helene |
10:57:59 |
SEF |
|
F |
25 SEF |
6912 |
1279 |
LAURENCE GUERAIN RICHARD Marie |
10:58:16 |
V2F |
|
F |
3 V2F |
1020 |
1280 |
GENTY Damien |
10:58:21 |
SEM |
|
M |
698 SEM |
723 |
1281 |
DESPEISSE Matthieu |
10:58:23 |
SEM |
|
M |
699 SEM |
8914 |
1282 |
GAUTHIER Mathieu |
10:58:25 |
SEM |
ferriere sa |
M |
700 SEM |
8441 |
1283 |
GUIRALD Gilles |
10:58:30 |
SEM |
LA FARE SPORT NATURE |
M |
701 SEM |
9840 |
1284 |
BEAUCHAMP Martin |
10:58:41 |
V1M |
Soulpeaks |
M |
396 V1M |
397 |
1285 |
LYBAERT Bram |
10:58:45 |
SEM |
BEL (Belgique) |
M |
702 SEM |
7525 |
1286 |
CHARRE Jean Louis |
10:59:02 |
V3M |
|
M |
9 V3M |
6771 |
1286 |
LALANNE Jean Baptiste |
10:59:02 |
V1M |
SAGEMCOM |
M |
397 V1M |
8664 |
1288 |
EUDIER Fabien |
10:59:06 |
V1M |
ASSO SIDEL |
M |
398 V1M |
9977 |
1289 |
BURILLARD Quentin |
10:59:19 |
SEM |
|
M |
703 SEM |
653 |
1290 |
GUILLEMAUD Alexis |
10:59:22 |
SEM |
|
M |
704 SEM |
654 |
1291 |
GUEYTE Sebastien |
10:59:33 |
V1M |
|
M |
399 V1M |
6117 |
1292 |
LEBON Eric |
10:59:36 |
V1M |
|
M |
400 V1M |
911 |
1293 |
MEYMARIAN Cyrille |
10:59:37 |
V1M |
|
M |
401 V1M |
9578 |
1294 |
TEYNIE Yves |
10:59:38 |
V2M |
Cafe Trail |
M |
117 V2M |
6507 |
1295 |
VERNAY Dominique |
10:59:39 |
V2M |
|
M |
118 V2M |
126 |
1295 |
TOURNISSOUX Thierry |
10:59:39 |
V2M |
|
M |
118 V2M |
315 |
1295 |
SIBILLE Gael |
10:59:39 |
SEM |
|
M |
705 SEM |
1962 |
1295 |
SELLIEZ Matthieu |
10:59:39 |
V1M |
Team Gravelines Trail |
M |
402 V1M |
8009 |
1299 |
GRATTEPAIN Thibault |
10:59:40 |
SEM |
|
M |
706 SEM |
1963 |
1300 |
IZOARD Jean Luc |
10:59:45 |
V1M |
|
M |
403 V1M |
5473 |
1301 |
DELWARDE Benjamin |
10:59:50 |
SEM |
|
M |
707 SEM |
869 |
1302 |
ESTEVE Aymeric |
11:00:00 |
SEM |
|
M |
708 SEM |
8815 |
1303 |
DERQUENNE Augustin |
11:00:02 |
SEM |
|
M |
709 SEM |
1988 |
1303 |
ROGER Jeremy |
11:00:02 |
SEM |
|
M |
709 SEM |
9238 |
1305 |
SERVAES Stanislas |
11:00:04 |
SEM |
|
M |
711 SEM |
1758 |
1306 |
TRILLIAT Ghislaine |
11:00:06 |
V1F |
Courir en dombes |
F |
25 V1F |
1154 |
1307 |
AMAR Christophe |
11:00:09 |
V1M |
COURIR EN DOMBES |
M |
404 V1M |
864 |
1308 |
BROYER Alexandre |
11:00:11 |
SEM |
|
M |
712 SEM |
943 |
1308 |
CAMBOULIVES Pierre |
11:00:11 |
SEM |
|
M |
712 SEM |
1759 |
1310 |
WEBER Markus |
11:00:13 |
V1M |
GER (Allemagne) |
M |
405 V1M |
8702 |
1311 |
GUICHON Stephane |
11:00:18 |
V1M |
Central Team |
M |
406 V1M |
7998 |
1312 |
MONMARCHE Daniel |
11:00:22 |
V3M |
|
M |
10 V3M |
1157 |
1313 |
RAMPON Pascal |
11:00:25 |
V2M |
Salomon |
M |
120 V2M |
8997 |
1314 |
PAUWELS Armand |
11:00:26 |
SEM |
|
M |
714 SEM |
5638 |
1315 |
BLANCK Francois |
11:00:34 |
V1M |
|
M |
407 V1M |
385 |
1316 |
LAMOUR Sebastien |
11:00:44 |
V1M |
brest |
M |
408 V1M |
5337 |
1316 |
LAVOINE Emmanuel |
11:00:44 |
V1M |
Kikourou |
M |
408 V1M |
7653 |
1318 |
COUTREAU Julien |
11:00:46 |
V1M |
|
M |
410 V1M |
7503 |
1319 |
BILLOTEY Paul |
11:00:48 |
SEM |
|
M |
715 SEM |
8051 |
1320 |
DE LA ROCHE DE BRANSAT Eric |
11:00:57 |
V2M |
|
M |
121 V2M |
121 |
1321 |
EMMANUEL GUILLIN Pierre |
11:01:01 |
SEM |
|
M |
716 SEM |
5955 |
1322 |
BReHIN Xavier |
11:01:02 |
V1M |
CAF IdF |
M |
411 V1M |
7312 |
1323 |
PIGEAULT Cedric |
11:01:06 |
SEM |
|
M |
717 SEM |
9284 |
1324 |
GUILLAUD Loic |
11:01:08 |
SEM |
Team Magicreme |
M |
718 SEM |
9561 |
1325 |
BIARD Sebastien |
11:01:20 |
V1M |
Dornot Trail |
M |
412 V1M |
133 |
1326 |
CLERC Jean Michel |
11:01:23 |
V1M |
|
M |
413 V1M |
5031 |
1327 |
LAUNOY Laurie |
11:01:25 |
SEF |
Les Cindres |
F |
26 SEF |
198 |
1328 |
BOUDIER Arnaud |
11:01:45 |
V1M |
|
M |
414 V1M |
5611 |
1329 |
MAISSANT Mathieu |
11:01:54 |
V1M |
|
M |
415 V1M |
8475 |
1330 |
DUPUIS Sylvain |
11:01:55 |
SEM |
|
M |
719 SEM |
9781 |
1331 |
BARBIER Eric |
11:01:57 |
V2M |
BSP Belley |
M |
122 V2M |
7561 |
1332 |
DOMGIN Jean Luc |
11:01:59 |
V1M |
TRI LANEUVEVILLE |
M |
416 V1M |
6487 |
1333 |
MAGLOIRE Vincent |
11:02:06 |
SEM |
|
M |
720 SEM |
7457 |
1334 |
ACHETTE Frederic |
11:02:14 |
V2M |
|
M |
123 V2M |
1894 |
1335 |
DIANA Florian |
11:02:17 |
SEM |
|
M |
721 SEM |
5747 |
1335 |
GUIMBERTEAU Maxime |
11:02:17 |
V1M |
|
M |
417 V1M |
9509 |
1337 |
DIANA Gilles |
11:02:22 |
V2M |
|
M |
124 V2M |
5988 |
1337 |
HACAULT Pascal |
11:02:22 |
V3M |
CA du Pays Saumurois |
M |
11 V3M |
5993 |
1337 |
ORGUES Bruno |
11:02:22 |
V1M |
|
M |
418 V1M |
7949 |
1340 |
MASSOBRE Sophie |
11:02:26 |
SEF |
|
F |
27 SEF |
8407 |
1341 |
HUGUES Aurelie |
11:02:27 |
SEF |
|
F |
28 SEF |
6968 |
1341 |
BOCHATON Christophe |
11:02:27 |
V1M |
|
M |
419 V1M |
8082 |
1341 |
BAILLIEUL Charles |
11:02:27 |
SEM |
|
M |
722 SEM |
9900 |
1344 |
MARIEN Benoit |
11:02:29 |
SEM |
|
M |
723 SEM |
9899 |
1345 |
HEUZEY Jonathan |
11:02:33 |
SEM |
|
M |
724 SEM |
1846 |
1346 |
ELLUL Romain |
11:02:34 |
SEM |
|
M |
725 SEM |
1523 |
1347 |
NORCA Olivier |
11:02:35 |
V1M |
issy triathlon |
M |
420 V1M |
8990 |
1348 |
LEFEUVRE Jimmy |
11:02:48 |
SEM |
|
M |
726 SEM |
8648 |
1349 |
CRETTON Morgane |
11:02:53 |
SEF |
cmbm team talon d'achille |
F |
29 SEF |
61 |
1350 |
MUGNIER Loic |
11:02:56 |
SEM |
cmbm team talon d'achille |
M |
727 SEM |
1292 |
1351 |
JOBERT Quentin |
11:03:00 |
SEM |
|
M |
728 SEM |
5446 |
1352 |
PETROFF Nicolas |
11:03:02 |
V1M |
|
M |
421 V1M |
1549 |
1353 |
LASTENNET Fred |
11:03:09 |
V1M |
|
M |
422 V1M |
566 |
1354 |
THIOLLIER Pierre Alexis |
11:03:16 |
SEM |
|
M |
729 SEM |
556 |
1355 |
FRAISSE Nicolas |
11:03:18 |
SEM |
|
M |
730 SEM |
956 |
1356 |
BELLAMIT Vincent |
11:03:31 |
SEM |
|
M |
731 SEM |
523 |
1356 |
DEUTSCH Reynald |
11:03:31 |
V1M |
|
M |
423 V1M |
985 |
1358 |
CARLEVATO Bertrand |
11:03:33 |
SEM |
|
M |
732 SEM |
398 |
1359 |
FROTTIER Marie |
11:03:41 |
V1F |
|
F |
26 V1F |
8995 |
1360 |
ROMEYER Benoit |
11:03:42 |
SEM |
|
M |
733 SEM |
199 |
1361 |
BOST Nicolas |
11:03:44 |
SEM |
Bobst |
M |
734 SEM |
8204 |
1362 |
BEAUVAL Alex |
11:03:47 |
V2M |
|
M |
125 V2M |
1150 |
1363 |
RAKOTOSON Lysiane |
11:03:50 |
SEF |
|
F |
30 SEF |
5317 |
1364 |
MOUROUX Olivier |
11:04:06 |
V1M |
BIZIAT ENDURANCE |
M |
424 V1M |
8068 |
1364 |
ALBERT Aurelien |
11:04:06 |
SEM |
|
M |
735 SEM |
8069 |
1366 |
NEDIC Dario |
11:04:07 |
V1M |
Verneuil AC |
M |
425 V1M |
1335 |
1366 |
CORBEIL Stephan |
11:04:07 |
V1M |
Verneuil AC |
M |
425 V1M |
1808 |
1368 |
VINCENT Marc |
11:04:10 |
V1M |
les princes en foulees |
M |
427 V1M |
1867 |
1369 |
BRAILLON Lucas |
11:04:12 |
SEM |
LES PRINCES EN FOULEES |
M |
736 SEM |
7060 |
1370 |
BIENAIME Alexandre |
11:04:16 |
SEM |
|
M |
737 SEM |
7179 |
1371 |
LOUTON Thierry |
11:04:22 |
V2M |
Sam Paris 12 |
M |
126 V2M |
9575 |
1372 |
GARNIER Guillaume |
11:04:25 |
SEM |
|
M |
738 SEM |
5054 |
1373 |
AUBERT Cyril |
11:04:28 |
V2M |
ENDURANCE 72 |
M |
127 V2M |
7671 |
1374 |
GAUTHERON Christophe |
11:04:35 |
V1M |
|
M |
428 V1M |
1212 |
1375 |
PETREL Denis |
11:04:38 |
V2M |
RUN PLAISIR BRANTOME |
M |
128 V2M |
9414 |
1376 |
KOWALSKA Herve |
11:04:40 |
V1M |
|
M |
429 V1M |
977 |
1376 |
HAUTIN Hugues |
11:04:40 |
V2M |
les joggers de la laita g |
M |
129 V2M |
6639 |
1378 |
CORENTHIN Jean Marc |
11:04:41 |
V1M |
|
M |
430 V1M |
6630 |
1379 |
VIALLON Damien |
11:04:44 |
V1M |
Saint Louis Running Club |
M |
431 V1M |
5895 |
1380 |
COUCHETTE Yves |
11:04:49 |
V2M |
|
M |
130 V2M |
8905 |
1381 |
EL FANI Sebastien |
11:04:55 |
V1M |
ADIDAS RUNNERS LA VILLETT |
M |
432 V1M |
6635 |
1381 |
GOMES Audrey |
11:04:55 |
SEF |
|
F |
31 SEF |
9426 |
1383 |
COLOMB Remi |
11:04:58 |
V1M |
UA SOCIETE GENERALE |
M |
433 V1M |
6181 |
1384 |
AVITABILE Timothee |
11:05:01 |
SEM |
|
M |
739 SEM |
991 |
1385 |
STePHAN Jerome |
11:05:22 |
SEM |
|
M |
740 SEM |
6118 |
1386 |
POTeE Julien |
11:05:24 |
SEM |
ASCPA Trail Strasbourg |
M |
741 SEM |
9922 |
1387 |
COTTE Benjamin |
11:05:25 |
V1M |
|
M |
434 V1M |
1187 |
1388 |
BOUTTe Michel |
11:05:27 |
V1M |
Saint So court |
M |
435 V1M |
5916 |
1389 |
CHANTRENNE Patrice |
11:05:35 |
V2M |
|
M |
131 V2M |
5997 |
1390 |
CAROUGE Leo |
11:05:47 |
SEM |
|
M |
742 SEM |
1446 |
1391 |
FEROUL Thomas |
11:05:57 |
SEM |
|
M |
743 SEM |
1137 |
1392 |
GRILLOT C |
11:06:02 |
V1M |
A.S.Pre.Naut. Chalon |
M |
436 V1M |
8920 |
1393 |
VINCENT Jerome |
11:06:06 |
V1M |
|
M |
437 V1M |
6034 |
1394 |
LABOURe Alexandre |
11:06:40 |
V1M |
|
M |
438 V1M |
9696 |
1395 |
BLACHE Jean Pierre |
11:06:42 |
V1M |
La ptite foulee |
M |
439 V1M |
5934 |
1396 |
MALGORN Stephane |
11:07:04 |
V2M |
|
M |
132 V2M |
9818 |
1397 |
BURNICHON Raphael |
11:07:19 |
SEM |
|
M |
744 SEM |
9177 |
1398 |
THOALS Sebastien |
11:07:20 |
SEM |
|
M |
745 SEM |
738 |
1399 |
MAUPAS David |
11:07:21 |
SEM |
|
M |
746 SEM |
8496 |
1400 |
JEANNENEZ Damien |
11:07:27 |
SEM |
Compex Trail |
M |
747 SEM |
619 |
1401 |
DELAMARE Frederic |
11:07:31 |
V1M |
|
M |
440 V1M |
9925 |
1402 |
CELLE Philippe |
11:07:35 |
V1M |
Team trail gendarmerie Gr |
M |
441 V1M |
1757 |
1402 |
HARAMBOURE Alexis |
11:07:35 |
SEM |
|
M |
748 SEM |
7960 |
1404 |
PARDON Remi |
11:07:36 |
SEM |
Team Wheels & Run |
M |
749 SEM |
5801 |
1405 |
GRUBER Michel |
11:07:41 |
V2M |
Estuaire de la dives athl |
M |
133 V2M |
6568 |
1405 |
GOUTARD Arthur |
11:07:41 |
SEM |
|
M |
750 SEM |
9602 |
1407 |
PAPET Tony |
11:07:45 |
SEM |
|
M |
751 SEM |
8039 |
1408 |
LOPES David |
11:07:50 |
V1M |
|
M |
442 V1M |
348 |
1409 |
BOULON Julien |
11:07:56 |
V1M |
Techne Running Club |
M |
443 V1M |
8811 |
1410 |
DROUARD Marc |
11:07:57 |
V1M |
|
M |
444 V1M |
526 |
1411 |
LEFEVRE David |
11:08:03 |
SEM |
|
M |
752 SEM |
6812 |
1412 |
CHAMP Loreline |
11:08:17 |
SEF |
SAONE MONT D'OR NATURE |
F |
32 SEF |
311 |
1413 |
SOLLARIS Matthieu |
11:08:19 |
SEM |
|
M |
753 SEM |
8723 |
1414 |
FERHANE Claire |
11:08:20 |
V1F |
|
F |
27 V1F |
9888 |
1415 |
DAHOUMANE Mokrane |
11:08:23 |
V1M |
|
M |
445 V1M |
5656 |
1416 |
SALLES Mehdi |
11:08:28 |
SEM |
|
M |
754 SEM |
5479 |
1417 |
CHATAIN Anthony |
11:08:29 |
SEM |
|
M |
755 SEM |
913 |
1418 |
BERARD Mickael |
11:08:38 |
SEM |
corps triathlon |
M |
756 SEM |
5223 |
1419 |
GIRAUD Benoit |
11:08:41 |
SEM |
|
M |
757 SEM |
7458 |
1420 |
ANDRE Stephane |
11:08:44 |
V2M |
TREDARZEC |
M |
134 V2M |
6369 |
1421 |
ANDRE Mickael |
11:08:45 |
V1M |
LA FOULEE MUROISE |
M |
446 V1M |
5238 |
1422 |
LELONG Pierre |
11:08:46 |
SEM |
|
M |
758 SEM |
6549 |
1423 |
FOURNI Alain |
11:08:47 |
V2M |
Lucciana atletismu |
M |
135 V2M |
5769 |
1424 |
ANTOINE DE BETTIGNIES Marc |
11:08:53 |
V1M |
|
M |
447 V1M |
1799 |
1425 |
PONS Jonathan |
11:08:55 |
SEM |
TSC |
M |
759 SEM |
9651 |
1426 |
COMBY Mathieu |
11:08:58 |
SEM |
|
M |
760 SEM |
5702 |
1427 |
BUSQUET Gilles |
11:09:04 |
V1M |
|
M |
448 V1M |
9973 |
1428 |
CHANVIN Stephane |
11:09:12 |
V1M |
|
M |
449 V1M |
7084 |
1429 |
VeRON Antoine |
11:09:13 |
V1M |
|
M |
450 V1M |
1526 |
1430 |
BLANCHARD Emmanuel |
11:09:21 |
V1M |
UA MAURIENNE |
M |
451 V1M |
9632 |
1431 |
COUTURIER Jean Paul |
11:09:23 |
V2M |
|
M |
136 V2M |
6660 |
1432 |
ROUSSEL Nicolas |
11:09:25 |
V2M |
|
M |
137 V2M |
1239 |
1433 |
AYMON Alain |
11:09:26 |
V3M |
La Foulee |
M |
12 V3M |
7384 |
1434 |
DAFRI Alain |
11:09:27 |
V2M |
|
M |
138 V2M |
8578 |
1435 |
DU PELOUX Alban |
11:09:28 |
SEM |
|
M |
761 SEM |
6841 |
1436 |
JACOT Damien |
11:09:31 |
SEM |
SUI (Suisse) |
M |
762 SEM |
8479 |
1437 |
SIECKER Damien |
11:09:37 |
SEM |
|
M |
763 SEM |
6817 |
1438 |
CLERMONT Adeline |
11:09:38 |
SEF |
|
F |
33 SEF |
6583 |
1439 |
ESTEVES Sandra |
11:09:44 |
V1F |
|
F |
28 V1F |
5924 |
1440 |
NINON Jean Francois |
11:09:47 |
V2M |
|
M |
139 V2M |
451 |
1441 |
DESSEIGNE Stephane |
11:09:57 |
V1M |
LES FOULEES DE BEAUREGARD |
M |
452 V1M |
8404 |
1442 |
MARCOFF Michel |
11:09:58 |
V2M |
|
M |
140 V2M |
9823 |
1443 |
ETERNO Marc |
11:10:09 |
V1M |
|
M |
453 V1M |
9114 |
1444 |
DARNAUD Jean Marc |
11:10:10 |
V1M |
TEAM STC 83 |
M |
454 V1M |
1071 |
1445 |
DELINSELLE Julien |
11:10:11 |
SEM |
|
M |
764 SEM |
8928 |
1446 |
BOUILLOZ Benjamin |
11:10:13 |
SEM |
Issy triathlon |
M |
765 SEM |
8004 |
1446 |
SAUNIER Jean Baptiste |
11:10:13 |
V1M |
|
M |
455 V1M |
8963 |
1448 |
FOUCHER Francois |
11:10:18 |
V1M |
Humanis sport solidaire |
M |
456 V1M |
343 |
1449 |
ROULAND Pauline |
11:10:22 |
SEF |
|
F |
34 SEF |
5825 |
1450 |
REUSSE CHARBONNEL Amandine |
11:10:23 |
SEF |
|
F |
35 SEF |
1249 |
1451 |
PETRISSANS Frederic |
11:10:27 |
V1M |
COB |
M |
457 V1M |
9863 |
1452 |
BOZON Laurent |
11:10:29 |
V1M |
|
M |
458 V1M |
6783 |
1452 |
GARAYT Vincent |
11:10:29 |
V1M |
|
M |
458 V1M |
8296 |
1454 |
MARHIN Laurent |
11:10:31 |
V2M |
US TOUL ATHLETISME |
M |
141 V2M |
5968 |
1455 |
COMBY Stephane |
11:10:36 |
V1M |
|
M |
460 V1M |
6408 |
1456 |
POPUT Pierre |
11:10:39 |
V1M |
Les Routes Du Beaujolais |
M |
461 V1M |
149 |
1457 |
MONGES Nadia |
11:10:41 |
V1F |
|
F |
29 V1F |
547 |
1458 |
LEROY Julien |
11:10:42 |
SEM |
RCCN |
M |
766 SEM |
8647 |
1459 |
TORREGROSSA Julien |
11:10:44 |
SEM |
|
M |
767 SEM |
6632 |
1460 |
BODARD Mathias |
11:10:45 |
SEM |
Compex Sud Ouest |
M |
768 SEM |
7128 |
1461 |
DE ROFFIGNAC Baudouin |
11:10:49 |
V1M |
|
M |
462 V1M |
9921 |
1462 |
GENEAU Sebastien |
11:11:03 |
V1M |
|
M |
463 V1M |
5566 |
1463 |
DOLLEANS Pascal |
11:11:10 |
V2M |
|
M |
142 V2M |
151 |
1464 |
SALANEUVE Laurent |
11:11:12 |
V1M |
AS AREVA |
M |
464 V1M |
411 |
1465 |
CHANEL Herve |
11:11:18 |
V1M |
VIRIAT |
M |
465 V1M |
8272 |
1466 |
BEFFY Maxime |
11:11:20 |
V1M |
|
M |
466 V1M |
6502 |
1466 |
SORNAY Michael |
11:11:20 |
V1M |
|
M |
466 V1M |
9934 |
1468 |
GUILLAUD Laura |
11:11:21 |
SEF |
|
F |
36 SEF |
1915 |
1468 |
SCOTTO DI FASANO Sebastien |
11:11:21 |
SEM |
|
M |
769 SEM |
5987 |
1470 |
BONNET Stanislas |
11:11:29 |
SEM |
|
M |
770 SEM |
1556 |
1471 |
RELAVE NOIRAY Arthur |
11:11:34 |
SEM |
|
M |
771 SEM |
7282 |
1472 |
DEHAYE Nicolas |
11:11:35 |
SEM |
|
M |
772 SEM |
5576 |
1472 |
COURNOL Stephane |
11:11:35 |
V1M |
|
M |
468 V1M |
6687 |
1474 |
CONDE Christophe |
11:11:44 |
SEM |
|
M |
773 SEM |
1268 |
1475 |
COUSIN Eric |
11:12:00 |
V1M |
|
M |
469 V1M |
1266 |
1476 |
FOREST Stephane |
11:12:01 |
SEM |
|
M |
774 SEM |
1267 |
1477 |
BOISSY Josselin |
11:12:08 |
SEM |
|
M |
775 SEM |
8521 |
1478 |
CHARLIER Maxime |
11:12:11 |
SEM |
GUERVILLE TRAIL RUNNING |
M |
776 SEM |
357 |
1478 |
HILDEBRAND Carmen |
11:12:11 |
V2F |
GER (Allemagne) |
F |
4 V2F |
8409 |
1480 |
DEFRANOUX Julien |
11:12:17 |
V1M |
|
M |
470 V1M |
7381 |
1480 |
VIOLETTE Christophe |
11:12:17 |
V1M |
Triathlon team charente |
M |
470 V1M |
9397 |
1482 |
BONTRON Guillaume |
11:12:19 |
V1M |
Asul sports nature |
M |
472 V1M |
477 |
1483 |
DESBROSSE Nicolas |
11:12:20 |
SEM |
TOULON COURT |
M |
777 SEM |
6799 |
1483 |
OLLIVIER Christophe |
11:12:20 |
V1M |
|
M |
473 V1M |
7124 |
1485 |
LEITE DA SILVA Tatiana |
11:12:22 |
SEF |
|
F |
37 SEF |
9381 |
1486 |
LASSARA Jean Marc |
11:12:23 |
V2M |
|
M |
143 V2M |
6393 |
1487 |
BERTHOUD Benoit |
11:12:24 |
SEM |
|
M |
778 SEM |
6800 |
1488 |
BRIDON Wilfried |
11:12:33 |
SEM |
Corcy Endurance |
M |
779 SEM |
672 |
1488 |
FARSY Hugues |
11:12:33 |
V1M |
|
M |
474 V1M |
1270 |
1490 |
COLINART Herve |
11:12:34 |
V2M |
|
M |
144 V2M |
9457 |
1491 |
PARIS Julien |
11:12:39 |
SEM |
Association Reves d'Afriq |
M |
780 SEM |
6913 |
1492 |
BOYER Maxime |
11:12:42 |
SEM |
|
M |
781 SEM |
191 |
1493 |
DERIGNY Thibaut |
11:12:44 |
SEM |
|
M |
782 SEM |
7751 |
1494 |
BOILLEREAU Nicolas |
11:12:48 |
SEM |
|
M |
783 SEM |
5652 |
1495 |
LEROY Olivier |
11:12:51 |
V1M |
|
M |
475 V1M |
6037 |
1495 |
NONDEDEU Francois Joseph |
11:12:51 |
SEM |
|
M |
784 SEM |
7909 |
1497 |
TURBIAULT Dominique |
11:12:54 |
V2M |
|
M |
145 V2M |
955 |
1498 |
PERRAIS David |
11:13:04 |
V1M |
|
M |
476 V1M |
1771 |
1499 |
SUC Jerome |
11:13:07 |
V1M |
LES FOULEES DE SAITN GERM |
M |
477 V1M |
204 |
1500 |
KIEFFER Estelle Marie |
11:13:15 |
V1F |
|
F |
30 V1F |
6729 |
1501 |
SIMARD Christophe |
11:13:17 |
V1M |
|
M |
478 V1M |
8259 |
1502 |
MARTIN Jean Yves |
11:13:20 |
V3M |
|
M |
13 V3M |
9946 |
1503 |
YOSHIDA Kotaro |
11:13:24 |
V1M |
|
M |
479 V1M |
5015 |
1504 |
BOUYOUD Hugo |
11:13:39 |
SEM |
|
M |
785 SEM |
6662 |
1505 |
HIBOU Solene |
11:13:47 |
V1F |
AAAL |
F |
31 V1F |
5541 |
1506 |
FOURNEL Jean Marc |
11:13:48 |
SEM |
Annecy |
M |
786 SEM |
8311 |
1506 |
RICHARD Mathieu |
11:13:48 |
SEM |
|
M |
786 SEM |
8324 |
1508 |
MICHEL Roxane |
11:13:52 |
V1F |
AAA DU LYONNAIS |
F |
32 V1F |
9070 |
1509 |
HARY Florian |
11:13:53 |
SEM |
|
M |
788 SEM |
9152 |
1510 |
MANSUY Mathieu |
11:13:54 |
SEM |
|
M |
789 SEM |
1167 |
1511 |
SIMON Nicolas |
11:13:55 |
V1M |
|
M |
480 V1M |
5713 |
1512 |
MAZILLE Gregory |
11:13:58 |
V1M |
|
M |
481 V1M |
6464 |
1513 |
BOUET Sandrine |
11:14:03 |
V1F |
|
F |
33 V1F |
5150 |
1514 |
ROMEYER Frederic |
11:14:24 |
V1M |
Les copains du dimanche |
M |
482 V1M |
9612 |
1515 |
LAVROV Philippe |
11:14:27 |
V2M |
ASOA FSGT |
M |
146 V2M |
5279 |
1516 |
DAPRA Frederic |
11:14:28 |
V1M |
|
M |
483 V1M |
1864 |
1517 |
MIJEM Ismael |
11:14:31 |
SEM |
colmar marathon club |
M |
790 SEM |
1725 |
1518 |
ANSON Arnaud |
11:14:33 |
SEM |
BEL (Belgique) |
M |
791 SEM |
8468 |
1519 |
DEBRET Romain |
11:14:45 |
V1M |
|
M |
484 V1M |
538 |
1520 |
LACHIZE Rodolphe |
11:14:47 |
SEM |
|
M |
792 SEM |
539 |
1521 |
ESCOFFIER Quentin |
11:15:00 |
SEM |
|
M |
793 SEM |
9415 |
1522 |
LESOIN Alexandre |
11:15:01 |
SEM |
|
M |
794 SEM |
5597 |
1523 |
LEJEUNE Pierre Antoine |
11:15:13 |
SEM |
|
M |
795 SEM |
7621 |
1524 |
DURIEUX DESSILLY Angelique |
11:15:14 |
SEF |
Union Caudry Athletisme |
F |
38 SEF |
9136 |
1525 |
BOURDIN Fabrice |
11:15:17 |
V1M |
AS CHAINGY SPORT NATURE |
M |
485 V1M |
1594 |
1526 |
COINDET Julien |
11:15:26 |
SEM |
|
M |
796 SEM |
8623 |
1527 |
PICARD Paul |
11:15:31 |
SEM |
Fragilus |
M |
797 SEM |
9889 |
1528 |
CABUT Philippe |
11:15:32 |
V1M |
ASPGL |
M |
486 V1M |
6145 |
1529 |
VERICEL Herve |
11:15:33 |
V1M |
LES JAMBES RAID |
M |
487 V1M |
5943 |
1530 |
CUEN Philippe |
11:15:36 |
SEM |
Team Galien |
M |
798 SEM |
5320 |
1531 |
MOREL Alexandre |
11:15:45 |
SEM |
EVASION TONIC |
M |
799 SEM |
116 |
1532 |
MESSAOUDI Belkacem |
11:15:51 |
V1M |
|
M |
488 V1M |
5471 |
1533 |
JEAN Romain |
11:15:56 |
V1M |
|
M |
489 V1M |
6224 |
1534 |
PARENT Kevin |
11:16:01 |
SEM |
|
M |
800 SEM |
1600 |
1535 |
JEANROY Thibaut |
11:16:05 |
SEM |
|
M |
801 SEM |
7719 |
1536 |
LESAVRE Jean Philippe |
11:16:07 |
SEM |
CAF |
M |
802 SEM |
6254 |
1537 |
DUFOUR Laurent |
11:16:11 |
V1M |
|
M |
490 V1M |
5231 |
1538 |
BRANDHORST Leonard |
11:16:26 |
SEM |
PAC Rotterdam |
M |
803 SEM |
6190 |
1538 |
DeSIDeRI Nicolas |
11:16:26 |
SEM |
|
M |
803 SEM |
6191 |
1540 |
PAYSANT David |
11:16:32 |
V1M |
|
M |
491 V1M |
6481 |
1541 |
LE BRAS Gregory |
11:16:36 |
SEM |
|
M |
805 SEM |
6570 |
1542 |
DEJOB Clarisse |
11:16:48 |
SEF |
|
F |
39 SEF |
291 |
1543 |
ARTHUR Villet |
11:16:55 |
SEM |
|
M |
806 SEM |
9671 |
1544 |
ROTH Thomas |
11:17:01 |
V1M |
|
M |
492 V1M |
6975 |
1545 |
LAFONT Olivier |
11:17:02 |
V1M |
|
M |
493 V1M |
219 |
1545 |
BARUZZI Raphael |
11:17:02 |
SEM |
Unirun 59 |
M |
807 SEM |
6269 |
1547 |
GELIN Thierry |
11:17:04 |
V2M |
|
M |
147 V2M |
1210 |
1548 |
LARUE Arnaud |
11:17:15 |
V1M |
Aja triathlon |
M |
494 V1M |
7966 |
1549 |
CASADO Mathilde |
11:17:20 |
SEF |
|
F |
40 SEF |
763 |
1550 |
MARTIN Quentin |
11:17:27 |
SEM |
EDAC Dives sur Mer |
M |
808 SEM |
947 |
1551 |
KOLLER Rodolphe |
11:17:29 |
SEM |
|
M |
809 SEM |
1810 |
1552 |
FLAMENT Cedric |
11:17:36 |
SEM |
|
M |
810 SEM |
9036 |
1553 |
HEMON Frederic |
11:17:38 |
V1M |
|
M |
495 V1M |
9037 |
1554 |
PETIT Yves |
11:17:39 |
V2M |
TEAM TRAIL DES COURSIERES |
M |
148 V2M |
5771 |
1555 |
DULHOSTE Frederic |
11:17:41 |
V2M |
|
M |
149 V2M |
6566 |
1556 |
RETARDO Dennis |
11:17:49 |
SEM |
Adidas Runners Paris |
M |
811 SEM |
7051 |
1557 |
HOUZET Jean Baptiste |
11:17:55 |
V2M |
|
M |
150 V2M |
1510 |
1557 |
DESNOUX Romain |
11:17:55 |
SEM |
|
M |
812 SEM |
8510 |
1559 |
MONTAUDON Remi |
11:18:03 |
SEM |
Bourguirun |
M |
813 SEM |
9846 |
1560 |
BAGNEUX Jean DE |
11:18:06 |
V1M |
|
M |
496 V1M |
5197 |
1561 |
DELHOMME Benoit |
11:18:20 |
SEM |
|
M |
814 SEM |
6143 |
1562 |
VIDAL Eric |
11:18:22 |
V1M |
|
M |
497 V1M |
1229 |
1562 |
KOCH Frederic |
11:18:22 |
V1M |
Gigots bitume |
M |
497 V1M |
5478 |
1564 |
SANTANDER Gilles |
11:18:32 |
V1M |
|
M |
499 V1M |
146 |
1565 |
CHEMARIN Pierre |
11:18:39 |
V1M |
|
M |
500 V1M |
9914 |
1566 |
BEJZYK Xavier |
11:18:42 |
V2M |
RUNANDTRAILMARINE |
M |
151 V2M |
7378 |
1567 |
MOUCHEL Simon |
11:18:43 |
SEM |
|
M |
815 SEM |
9448 |
1568 |
SUISSA Arnaud |
11:18:54 |
V1M |
|
M |
501 V1M |
8290 |
1569 |
GUILLOT Thibaut |
11:18:58 |
SEM |
|
M |
816 SEM |
6177 |
1570 |
MALNOY Jean Yves |
11:19:02 |
V2M |
|
M |
152 V2M |
5925 |
1571 |
BRUNET LECOMTE Florian |
11:19:05 |
SEM |
|
M |
817 SEM |
6763 |
1572 |
DERMECHE Mohamed |
11:19:06 |
V1M |
LISAFOREVER |
M |
502 V1M |
5294 |
1572 |
NATIVEL Pascal |
11:19:06 |
V1M |
Triathlon Bassin Bellegar |
M |
502 V1M |
7071 |
1574 |
ROUSSET Olivier |
11:19:26 |
V1M |
|
M |
504 V1M |
1087 |
1575 |
COSTES Guillaume |
11:19:32 |
SEM |
Team IFTL |
M |
818 SEM |
8066 |
1576 |
RACCANELLO Alessio |
11:19:33 |
V1M |
ITA (Italie) |
M |
505 V1M |
5573 |
1577 |
COTELLA Romain |
11:19:36 |
SEM |
TRI ATTITUDE 41 |
M |
819 SEM |
201 |
1578 |
PLANCHEREL Arnaud |
11:19:40 |
SEM |
SUI (Suisse) |
M |
820 SEM |
7049 |
1579 |
WISCHNEWSKI Daniel |
11:19:44 |
SEM |
|
M |
821 SEM |
846 |
1580 |
REGUIG Kmysti |
11:19:50 |
V1M |
|
M |
506 V1M |
8808 |
1581 |
PICAUD Christian |
11:19:53 |
V2M |
|
M |
153 V2M |
8725 |
1582 |
VAUCOURT Jonathan |
11:19:58 |
SEM |
Trityc |
M |
822 SEM |
7481 |
1583 |
PERRET Jeremy |
11:20:05 |
SEM |
|
M |
823 SEM |
5559 |
1584 |
BADOIL Sylvain |
11:20:06 |
V1M |
|
M |
507 V1M |
5123 |
1585 |
FRANCOIS Joffrey |
11:20:11 |
SEM |
|
M |
824 SEM |
6631 |
1585 |
FOURNERON Raphael |
11:20:11 |
V1M |
|
M |
508 V1M |
9795 |
1587 |
FAVRE Thierry |
11:20:22 |
V2M |
|
M |
154 V2M |
1765 |
1588 |
ROUSSEL William |
11:20:37 |
V1M |
|
M |
509 V1M |
6578 |
1589 |
ABDELLATIF Makram |
11:20:46 |
SEM |
ASPTT LILLE METROPOLE |
M |
825 SEM |
9581 |
1590 |
FAYOLLE Stephane |
11:20:50 |
V1M |
CAF Buech Devoluy |
M |
510 V1M |
563 |
1591 |
BAULT Camille |
11:21:13 |
SEF |
Sport Quest |
F |
41 SEF |
7657 |
1592 |
BERGER Laurent |
11:21:14 |
V2M |
RANDO RUNNING LOZANNE |
M |
155 V2M |
1805 |
1593 |
BOURGEAIS Lino |
11:21:15 |
SEM |
SPORT QUEST |
M |
826 SEM |
7656 |
1594 |
DAVIS Alain |
11:21:16 |
V1M |
|
M |
511 V1M |
524 |
1594 |
MARCHAND Thibault |
11:21:16 |
V1M |
|
M |
511 V1M |
7531 |
1596 |
RIVIERE Sebastien |
11:21:18 |
SEM |
|
M |
827 SEM |
1737 |
1597 |
CAVALAN Erwan |
11:21:27 |
SEM |
|
M |
828 SEM |
1164 |
1597 |
FLORES Olivier |
11:21:27 |
V1M |
|
M |
513 V1M |
1165 |
1599 |
VIRET Sebastien |
11:21:31 |
V1M |
|
M |
514 V1M |
6357 |
1600 |
MEULAN Clement |
11:21:33 |
SEM |
|
M |
829 SEM |
1473 |
1601 |
QUeROU Hugo |
11:21:36 |
SEM |
adidas Runners Champs Ely |
M |
830 SEM |
5957 |
1602 |
ELIAS Thibaut |
11:21:38 |
SEM |
|
M |
831 SEM |
6460 |
1603 |
MOURA Antonio |
11:21:41 |
V2M |
|
M |
156 V2M |
684 |
1603 |
JEULIN Arnaud |
11:21:41 |
V1M |
|
M |
515 V1M |
5028 |
1605 |
DELANNOY Yves |
11:21:42 |
V1M |
|
M |
516 V1M |
769 |
1606 |
MANAVELLA Philippe |
11:21:57 |
V2M |
|
M |
157 V2M |
6883 |
1607 |
POMPEE Emmanuel |
11:22:01 |
V1M |
Triathlon club torcy |
M |
517 V1M |
7112 |
1608 |
NICOLAFRANCESCO Loick |
11:22:02 |
SEM |
|
M |
832 SEM |
1179 |
1609 |
BOIZEL Nicolas |
11:22:07 |
SEM |
Ultra marin, raid du golf |
M |
833 SEM |
8618 |
1610 |
PERRAUD Cedric |
11:22:09 |
V1M |
|
M |
518 V1M |
8308 |
1611 |
BOUZAIENE Jaber |
11:22:12 |
V1M |
|
M |
519 V1M |
8309 |
1612 |
PERENNEC Kevin |
11:22:13 |
SEM |
|
M |
834 SEM |
9338 |
1613 |
EUVRARD Michael |
11:22:15 |
V1M |
Ecuisses EVSP |
M |
520 V1M |
7584 |
1614 |
POINAS Bruno |
11:22:16 |
SEM |
Team Magicreme |
M |
835 SEM |
8982 |
1615 |
THOMAS Jean Pierre |
11:22:21 |
V1M |
|
M |
521 V1M |
696 |
1615 |
MERLE DES ISLES Gael |
11:22:21 |
V1M |
|
M |
521 V1M |
1423 |
1617 |
ROCHETTE Jean Antoine |
11:22:24 |
V1M |
FOULEE VOURLOISE |
M |
523 V1M |
243 |
1617 |
NAZAR Jerome |
11:22:24 |
SEM |
Team Compex trail Sud Oue |
M |
836 SEM |
6356 |
1619 |
COTTE Fabrice |
11:22:34 |
V1M |
|
M |
524 V1M |
8635 |
1620 |
DUBUIS Nathalie |
11:22:38 |
V1F |
stade olympique calais at |
F |
34 V1F |
1155 |
1621 |
AUBRY Jean Pierre |
11:22:45 |
V1M |
|
M |
525 V1M |
245 |
1622 |
MOLLARD Julien |
11:22:50 |
SEM |
Decines Meyzieu Athletism |
M |
837 SEM |
185 |
1623 |
HEUVELINE Damien |
11:23:03 |
SEM |
LA FERE AC |
M |
838 SEM |
1826 |
1624 |
MICHALLON Christophe |
11:23:04 |
V2M |
|
M |
158 V2M |
8881 |
1625 |
LERAY Sylvain |
11:23:05 |
SEM |
|
M |
839 SEM |
1204 |
1626 |
VOISARD Guillaume |
11:23:07 |
SEM |
|
M |
840 SEM |
8741 |
1626 |
GLADIEUX Guillaume |
11:23:07 |
V1M |
|
M |
526 V1M |
9046 |
1626 |
OLIVIER Benjamin |
11:23:07 |
SEM |
|
M |
840 SEM |
9354 |
1629 |
HERMIER Pierre |
11:23:09 |
SEM |
|
M |
842 SEM |
1072 |
1629 |
VOISARD Cyril |
11:23:09 |
ESM |
|
M |
11 ESM |
8742 |
1631 |
SATTLER Matthieu |
11:23:12 |
SEM |
|
M |
843 SEM |
7428 |
1632 |
GUILLAUME Jeremy |
11:23:22 |
SEM |
Team Spirit |
M |
844 SEM |
8161 |
1632 |
TIRLOIT Thomas |
11:23:22 |
SEM |
|
M |
844 SEM |
9075 |
1634 |
PERRETTE Jean Charles |
11:23:26 |
SEM |
|
M |
846 SEM |
5504 |
1635 |
AUMONT Pierre Yves |
11:23:28 |
SEM |
|
M |
847 SEM |
9705 |
1636 |
RENOULT Adrien |
11:23:36 |
SEM |
|
M |
848 SEM |
7470 |
1636 |
GUILLOT Clement |
11:23:36 |
V1M |
|
M |
527 V1M |
8858 |
1636 |
DA COSTA Sebastien |
11:23:36 |
V1M |
|
M |
527 V1M |
9008 |
1639 |
SEMLALI Elias |
11:23:39 |
SEM |
|
M |
849 SEM |
7280 |
1639 |
JOET Nicolas |
11:23:39 |
SEM |
|
M |
849 SEM |
8849 |
1641 |
LEROY Victor |
11:23:45 |
SEM |
|
M |
851 SEM |
6589 |
1642 |
DODEMAN Fabrice |
11:23:55 |
V1M |
|
M |
529 V1M |
8906 |
1643 |
SONTAG Thomas |
11:23:57 |
SEM |
|
M |
852 SEM |
5726 |
1644 |
BRUNET Nicolas |
11:23:58 |
V1M |
MARNE ET GONDOIRE ATHLETI |
M |
530 V1M |
9565 |
1645 |
GIBERT Matthieu |
11:24:00 |
SEM |
|
M |
853 SEM |
1716 |
1646 |
LUBERRIAGA Philippe |
11:24:07 |
V1M |
|
M |
531 V1M |
6945 |
1647 |
HONVAULT Jeremie |
11:24:09 |
V1M |
|
M |
532 V1M |
6151 |
1648 |
FERRATON Claude |
11:24:16 |
V1M |
|
M |
533 V1M |
536 |
1649 |
PONGER Loic |
11:24:19 |
V1M |
AS Museum |
M |
534 V1M |
1693 |
1650 |
RIPADO Rodolfo |
11:24:20 |
V1M |
POR (Portugal) |
M |
535 V1M |
871 |
1651 |
BONHOMME Alexandre |
11:24:22 |
SEM |
Triathlon villefranche |
M |
854 SEM |
1945 |
1652 |
VIALLE Nicolas |
11:24:23 |
V1M |
ARSL ROCHE |
M |
536 V1M |
180 |
1653 |
FOGLIARINI Philippe |
11:24:24 |
V1M |
CsL charolssportsloisirs |
M |
537 V1M |
8222 |
1654 |
MAHIEU Francois |
11:24:27 |
SEM |
|
M |
855 SEM |
9065 |
1655 |
JEUNON Audric |
11:24:34 |
SEM |
Team Z'Heroes |
M |
856 SEM |
6980 |
1656 |
LANG Serge |
11:24:35 |
V1M |
Roadrunners TF1 |
M |
538 V1M |
6511 |
1657 |
LEFEUVRE Arnaud |
11:24:36 |
V1M |
CORMARIS TRIATHLON |
M |
539 V1M |
6446 |
1658 |
CAMPOLI Jean Francois |
11:24:38 |
V1M |
|
M |
540 V1M |
9358 |
1659 |
GRUN Guillaume |
11:24:41 |
SEM |
HAGER GROUP |
M |
857 SEM |
6951 |
1660 |
FERRAND Bruno |
11:24:48 |
V2M |
|
M |
159 V2M |
8766 |
1661 |
CAPITAN Denis |
11:24:50 |
V1M |
|
M |
541 V1M |
1086 |
1662 |
VILBOUX Jerome |
11:25:01 |
SEM |
Les Alligators Seynod |
M |
858 SEM |
8454 |
1663 |
MACE Christophe |
11:25:03 |
V1M |
PLEUMRUN |
M |
542 V1M |
5690 |
1664 |
FILLEUX POMMEROL Charles |
11:25:07 |
SEM |
|
M |
859 SEM |
286 |
1665 |
PAPILLON Fabrice |
11:25:08 |
V1M |
|
M |
543 V1M |
6227 |
1666 |
MONNIER Sebastien |
11:25:10 |
SEM |
|
M |
860 SEM |
9041 |
1667 |
BAZAILLE Steve |
11:25:13 |
V1M |
peignee vertical |
M |
544 V1M |
8192 |
1668 |
MISMETTI Patrcik |
11:25:14 |
V3M |
|
M |
14 V3M |
1240 |
1668 |
MARREL Damien |
11:25:14 |
V1M |
|
M |
545 V1M |
9465 |
1670 |
THEVENET Ugo |
11:25:16 |
SEM |
|
M |
861 SEM |
548 |
1671 |
CLERJON Sylvie |
11:25:21 |
V2F |
|
F |
5 V2F |
9539 |
1672 |
CHOQUART Sebastien |
11:25:40 |
V1M |
|
M |
546 V1M |
599 |
1673 |
JORGR NOVIO Kevin |
11:25:44 |
SEM |
|
M |
862 SEM |
6513 |
1673 |
ARTHUS Antoine |
11:25:44 |
V1M |
|
M |
547 V1M |
7444 |
1675 |
OUERTAL Morgan |
11:25:48 |
V1M |
yeswetrail |
M |
548 V1M |
645 |
1676 |
NOYELLE Julian |
11:25:49 |
SEM |
|
M |
863 SEM |
5964 |
1677 |
BAUDRY Damien |
11:25:52 |
V2M |
yeswetrail |
M |
160 V2M |
646 |
1678 |
DIREZ Stephane |
11:25:53 |
V1M |
ATOUSPORTS |
M |
549 V1M |
5932 |
1679 |
BRIOUDE Lionel |
11:25:55 |
SEM |
|
M |
864 SEM |
6819 |
1680 |
VILCHIEN Alexandre |
11:26:02 |
SEM |
|
M |
865 SEM |
9670 |
1681 |
LEROUX Antoine |
11:26:03 |
SEM |
|
M |
866 SEM |
9091 |
1682 |
DUMONT Nicolas |
11:26:09 |
SEM |
|
M |
867 SEM |
7160 |
1683 |
GARNON Julien |
11:26:12 |
V1M |
|
M |
550 V1M |
6654 |
1684 |
GARNON Pierre Louis |
11:26:14 |
SEM |
|
M |
868 SEM |
6655 |
1685 |
SIMAND Valentine |
11:26:18 |
V1F |
|
F |
35 V1F |
5307 |
1686 |
ARNAUD Patrice |
11:26:20 |
V2M |
Les Foulees de Saint Germ |
M |
161 V2M |
207 |
1687 |
BIENASSIS Xavier |
11:26:21 |
V1M |
|
M |
551 V1M |
6733 |
1687 |
GUHL Jerome |
11:26:21 |
V1M |
|
M |
551 V1M |
7739 |
1689 |
FONTAINE Jean Louis |
11:26:22 |
V2M |
C T LYON |
M |
162 V2M |
900 |
1689 |
GUILLIN Kevin |
11:26:22 |
SEM |
|
M |
869 SEM |
5911 |
1691 |
MARTINEZ Stephane |
11:26:26 |
SEM |
|
M |
870 SEM |
426 |
1692 |
LECLER Ronan |
11:26:32 |
SEM |
|
M |
871 SEM |
6207 |
1693 |
MONTGAILLARD Gilles |
11:26:36 |
V1M |
COSATRAIL / MONTCALM |
M |
553 V1M |
7039 |
1694 |
RULLIAT Stephane |
11:26:43 |
SEM |
|
M |
872 SEM |
6335 |
1695 |
HENRY Julien |
11:26:47 |
SEM |
|
M |
873 SEM |
9093 |
1696 |
DARSEL Eric |
11:26:51 |
V1M |
Saint Priest Triathlon |
M |
554 V1M |
5215 |
1697 |
DENUIT Patrick |
11:26:53 |
V2M |
FREE RUN BRIGNOLES |
M |
163 V2M |
8502 |
1698 |
COURBOULIN Dominique |
11:27:01 |
V2M |
|
M |
164 V2M |
9140 |
1699 |
FELGINES Pierre |
11:27:02 |
SEM |
|
M |
874 SEM |
1545 |
1700 |
COFFINET Bruno |
11:27:04 |
V2M |
Team Cycliste Bussy |
M |
165 V2M |
9518 |
1701 |
DELUCENAY Philippe |
11:27:05 |
SEM |
|
M |
875 SEM |
5983 |
1702 |
DELUCENAY Julien |
11:27:06 |
SEM |
|
M |
876 SEM |
5982 |
1703 |
DUPORGE Miguel |
11:27:07 |
SEM |
ARTOIS ATHLETISME |
M |
877 SEM |
800 |
1704 |
LABITTE Benoit |
11:27:09 |
SEM |
ARTOIS ATHLETISME |
M |
878 SEM |
7416 |
1705 |
NORMAND Nicolas |
11:27:11 |
SEM |
|
M |
879 SEM |
9757 |
1706 |
THOMAS Ludovic |
11:27:12 |
V1M |
|
M |
555 V1M |
5035 |
1707 |
FOUDRINIER Emmanuel |
11:27:14 |
SEM |
Echirolles Triahtlon |
M |
880 SEM |
8310 |
1708 |
BARNICH Yannick |
11:27:32 |
SEM |
Team Miskine |
M |
881 SEM |
514 |
1709 |
EL ABJANI Nordine |
11:27:49 |
V1M |
|
M |
556 V1M |
5295 |
1710 |
WAUTIER Olivier |
11:27:50 |
SEM |
Acbb |
M |
882 SEM |
7404 |
1711 |
TRINQUE Herve |
11:27:51 |
V1M |
Fspn |
M |
557 V1M |
403 |
1711 |
MOUGENOT Xavier |
11:27:51 |
SEM |
RAID UP |
M |
883 SEM |
6787 |
1713 |
CASTEL Benjamin |
11:27:55 |
SEM |
USBW |
M |
884 SEM |
1912 |
1714 |
KNOP Thibault |
11:28:05 |
SEM |
|
M |
885 SEM |
6555 |
1715 |
SALAUN Fred |
11:28:10 |
SEM |
CSA BA 115 |
M |
886 SEM |
1500 |
1716 |
LELIEVRE Vincent |
11:28:11 |
SEM |
|
M |
887 SEM |
9708 |
1717 |
ISERE Bastien |
11:28:19 |
SEM |
Cool Legs |
M |
888 SEM |
1084 |
1718 |
CESBRON LAVAU Loic |
11:28:25 |
V1M |
|
M |
558 V1M |
9325 |
1719 |
RUSSIN Bertrand |
11:28:26 |
SEM |
|
M |
889 SEM |
7356 |
1720 |
MERLET Alexis |
11:28:30 |
V1M |
|
M |
559 V1M |
1104 |
1721 |
BREMONT Jeremy |
11:28:31 |
SEM |
|
M |
890 SEM |
8090 |
1722 |
BAUDOT Jean Baptiste |
11:28:32 |
SEM |
|
M |
891 SEM |
8297 |
1723 |
OLIVIERI Eric |
11:28:33 |
V2M |
|
M |
166 V2M |
593 |
1724 |
GRENOUILLET Thierry |
11:28:37 |
V2M |
US ARNAGE |
M |
167 V2M |
7555 |
1725 |
ROCHE Francois |
11:28:40 |
SEM |
Cs thionvillois |
M |
892 SEM |
9343 |
1726 |
HUBER Thibault |
11:28:50 |
SEM |
Ch?lons Running |
M |
893 SEM |
6234 |
1727 |
MINEBOIS Thomas |
11:28:59 |
SEM |
Jeunesse cappelloise |
M |
894 SEM |
9912 |
1728 |
DU PELOUX Ivan |
11:29:01 |
SEM |
|
M |
895 SEM |
9280 |
1729 |
OLIVER Jerome |
11:29:03 |
V1M |
|
M |
560 V1M |
814 |
1730 |
VIET Alexandre |
11:29:06 |
V1M |
AS Framatome |
M |
561 V1M |
1514 |
1731 |
POSSAMAI Lionel |
11:29:11 |
V1M |
fac andrezieux |
M |
562 V1M |
5972 |
1732 |
BOITEUX Guillaume |
11:29:13 |
SEM |
|
M |
896 SEM |
6017 |
1733 |
IMBERT Nicolas |
11:29:17 |
SEM |
|
M |
897 SEM |
1727 |
1734 |
MARGOTTAT Kevin |
11:29:19 |
SEM |
|
M |
898 SEM |
7109 |
1735 |
LOYNEL David |
11:29:21 |
V1M |
|
M |
563 V1M |
337 |
1735 |
BERAUD VIARD Cyril |
11:29:21 |
V2M |
|
M |
168 V2M |
6159 |
1737 |
GUEGUEN Pierric |
11:29:25 |
SEM |
|
M |
899 SEM |
9428 |
1738 |
NOVEL Bertrand |
11:29:26 |
SEM |
|
M |
900 SEM |
6008 |
1739 |
MARTIACHE Pascal |
11:29:31 |
V2M |
|
M |
169 V2M |
7521 |
1740 |
CHENAILLE Nicolas |
11:29:34 |
SEM |
Valence Triathlon |
M |
901 SEM |
9658 |
1741 |
CORNILLON Damien |
11:29:35 |
SEM |
|
M |
902 SEM |
1336 |
1742 |
TRUNO Pauline |
11:29:37 |
V1F |
|
F |
36 V1F |
309 |
1743 |
DHEILLY Sylvain |
11:29:40 |
V1M |
|
M |
564 V1M |
7636 |
1744 |
FOURNERIE Remi |
11:29:44 |
SEM |
|
M |
903 SEM |
9514 |
1745 |
MENUET Benjamin |
11:29:45 |
SEM |
|
M |
904 SEM |
1936 |
1745 |
THOMAS Baptiste |
11:29:45 |
SEM |
UA Maurienne |
M |
904 SEM |
5595 |
1747 |
GUIGNARD Romain |
11:29:47 |
SEM |
|
M |
906 SEM |
8006 |
1748 |
FULGET Ludivine |
11:29:49 |
SEF |
BSP |
F |
42 SEF |
844 |
1748 |
PELTIER David |
11:29:49 |
V1M |
|
M |
565 V1M |
7468 |
1748 |
TOURNOUR Franck |
11:29:49 |
V2M |
Belley Sport Pedestre |
M |
170 V2M |
7548 |
1751 |
HEURTAULT Stephane |
11:29:59 |
SEM |
|
M |
907 SEM |
8771 |
1752 |
HOFFMANN Guillaume |
11:30:01 |
SEM |
|
M |
908 SEM |
590 |
1753 |
GARNIER Christine |
11:30:02 |
V2F |
|
F |
6 V2F |
5663 |
1754 |
THIRVAUDEY Ludovic |
11:30:07 |
SEM |
|
M |
909 SEM |
1855 |
1755 |
BOUAM Benoit |
11:30:10 |
SEM |
|
M |
910 SEM |
1357 |
1756 |
BERTINCOURT Christian |
11:30:11 |
V2M |
LES FOULEES DE BEAUREGARD |
M |
171 V2M |
575 |
1756 |
DENIS David |
11:30:11 |
V1M |
|
M |
566 V1M |
6701 |
1758 |
RODRIGUEZ Manuel |
11:30:14 |
V1M |
|
M |
567 V1M |
9520 |
1759 |
GILLE Jeremy |
11:30:16 |
V1M |
trailers normands |
M |
568 V1M |
7258 |
1760 |
MEULAN Nicolas |
11:30:18 |
V1M |
|
M |
569 V1M |
1484 |
1761 |
MARTI Bertrand |
11:30:19 |
SEM |
|
M |
911 SEM |
5973 |
1762 |
MORIN Norbert |
11:30:30 |
V1M |
|
M |
570 V1M |
8262 |
1763 |
DHE Barbara |
11:30:33 |
SEF |
As cea saclay |
F |
43 SEF |
5258 |
1764 |
VIOGNE Jean Louis |
11:30:34 |
V1M |
S/L EA TAIN TOURNON |
M |
571 V1M |
5229 |
1765 |
LAURE TEPPE Anne |
11:30:35 |
SEF |
As cea saclay |
F |
44 SEF |
5144 |
1766 |
ANDRe Cedric |
11:30:43 |
SEM |
Vttrail detente |
M |
912 SEM |
1675 |
1767 |
GALY Chloe |
11:30:45 |
SEF |
|
F |
45 SEF |
1026 |
1768 |
PEREZ Pedro |
11:30:57 |
V2M |
|
M |
172 V2M |
6305 |
1769 |
MAZZOLI Jean Christophe |
11:31:03 |
V1M |
|
M |
572 V1M |
7462 |
1770 |
LACOUR Romain |
11:31:04 |
SEM |
|
M |
913 SEM |
9351 |
1771 |
DAGUET Vincent |
11:31:07 |
V2M |
|
M |
173 V2M |
1170 |
1772 |
LACH Alexandre |
11:31:26 |
V1M |
|
M |
573 V1M |
5921 |
1773 |
FRANCKEL Arnaud |
11:31:33 |
V1M |
INEO NUCLEAIRE |
M |
574 V1M |
9334 |
1774 |
DAPOLITO Julien |
11:31:35 |
V1M |
|
M |
575 V1M |
7755 |
1774 |
MANN Nicolas |
11:31:35 |
SEM |
D?ranner Andolsheim |
M |
914 SEM |
9048 |
1776 |
REGNIER Vincent |
11:31:36 |
SEM |
|
M |
915 SEM |
9308 |
1777 |
BAUDOT Vincent |
11:31:43 |
ESM |
trescocoon |
M |
12 ESM |
6756 |
1778 |
FOURCAULT Jordan |
11:31:48 |
SEM |
|
M |
916 SEM |
8659 |
1779 |
GUITTET Alexis |
11:31:49 |
SEM |
|
M |
917 SEM |
235 |
1779 |
BUISSONNIER Pierre |
11:31:49 |
ESM |
|
M |
13 ESM |
236 |
1781 |
MICHEL David |
11:31:50 |
SEM |
|
M |
918 SEM |
230 |
1781 |
VIVIANI Emmanuel |
11:31:50 |
V1M |
UCCV |
M |
576 V1M |
6409 |
1783 |
COUSTEAU Alexandre |
11:31:52 |
SEM |
Team spartiate |
M |
919 SEM |
5947 |
1784 |
VERCUEIL Laurent |
11:32:02 |
V2M |
CHAMBERY TRIATHLON |
M |
174 V2M |
7551 |
1785 |
SUZAT Cyril |
11:32:05 |
SEM |
|
M |
920 SEM |
5550 |
1786 |
BEROUD Alexandre |
11:32:06 |
SEM |
|
M |
921 SEM |
1265 |
1787 |
BILLIALD Nicolas |
11:32:11 |
SEM |
|
M |
922 SEM |
9158 |
1788 |
DAVILLER Clement |
11:32:12 |
SEM |
|
M |
923 SEM |
9947 |
1789 |
LINASSIER Pierre |
11:32:17 |
SEM |
|
M |
924 SEM |
1599 |
1789 |
DUBUY Nicolas |
11:32:17 |
V1M |
|
M |
577 V1M |
9192 |
1791 |
LYONNAZ Jean Sebastien |
11:32:33 |
V1M |
AAAL |
M |
578 V1M |
371 |
1792 |
MAZET Manuel |
11:32:45 |
V2M |
|
M |
175 V2M |
86 |
1792 |
NOGUEIRA Antonio |
11:32:45 |
V1M |
|
M |
579 V1M |
241 |
1794 |
MARCUCCI Gregory |
11:32:59 |
SEM |
|
M |
925 SEM |
5619 |
1795 |
MARLE Arthur |
11:33:00 |
SEM |
|
M |
926 SEM |
1018 |
1796 |
CHRIST Benoit |
11:33:13 |
SEM |
|
M |
927 SEM |
9628 |
1797 |
MARCANDELLA Charles |
11:33:15 |
V1M |
Team flying carpettes |
M |
580 V1M |
5833 |
1798 |
LAFFONT Loic |
11:33:25 |
SEM |
Arrats Trail |
M |
928 SEM |
8120 |
1799 |
BROKMANN Pierre |
11:33:26 |
SEM |
|
M |
929 SEM |
5967 |
1800 |
WALTER Sandra |
11:33:29 |
V1F |
|
F |
37 V1F |
7466 |
1801 |
PONSARD David |
11:33:32 |
V1M |
arsl roche |
M |
581 V1M |
237 |
1801 |
YAGUE Severine |
11:33:32 |
V1F |
ARSL |
F |
38 V1F |
6509 |
1803 |
SUGDEN Matthew |
11:33:41 |
SEM |
British |
M |
930 SEM |
6504 |
1804 |
PRESTON Tom |
11:33:43 |
SEM |
British |
M |
931 SEM |
9092 |
1805 |
OLIVIER Cedric |
11:33:47 |
SEM |
|
M |
932 SEM |
1888 |
1806 |
HOFFMANN Yann |
11:33:50 |
SEM |
|
M |
933 SEM |
6810 |
1807 |
LANGLOIS Nathalie |
11:33:52 |
V1F |
Fay Oxygene |
F |
39 V1F |
7742 |
1808 |
DELETOMBE Philippe |
11:33:55 |
V3M |
chamberienne |
M |
15 V3M |
6091 |
1809 |
LAGANNE Quentin |
11:33:58 |
SEM |
|
M |
934 SEM |
9769 |
1810 |
KUS Nicolas |
11:34:00 |
SEM |
|
M |
935 SEM |
9053 |
1811 |
HENRY Philippe |
11:34:01 |
V1M |
Us leffrinckoucke |
M |
582 V1M |
7633 |
1811 |
MENEZ Martin |
11:34:01 |
SEM |
|
M |
936 SEM |
9064 |
1813 |
BOULANGER Julien |
11:34:02 |
V1M |
USL |
M |
583 V1M |
267 |
1814 |
GANDRE Romain |
11:34:08 |
SEM |
Entente Chalon/Saone Athl |
M |
937 SEM |
1941 |
1814 |
JACQUEMARD Frederic |
11:34:08 |
V1M |
entente chalon athletisme |
M |
584 V1M |
8034 |
1816 |
VARLET Michael |
11:34:14 |
SEM |
|
M |
938 SEM |
1456 |
1817 |
HECKMANN Christian |
11:34:20 |
V1M |
MBDA SPORT ATHLETISME |
M |
585 V1M |
9347 |
1818 |
VEYRET Justine |
11:34:21 |
SEF |
Athletic club tassin |
F |
46 SEF |
827 |
1819 |
CHORGNON Antoine |
11:34:22 |
ESM |
MARATHON DU PERCHE VENDOM |
M |
14 ESM |
74 |
1819 |
ADAM Jerome |
11:34:22 |
V1M |
|
M |
586 V1M |
6024 |
1821 |
DUTEY Olivier |
11:34:23 |
SEM |
|
M |
939 SEM |
179 |
1821 |
CHAMOUX Christophe |
11:34:23 |
V2M |
|
M |
176 V2M |
5323 |
1823 |
CHORGNON Ludovic |
11:34:24 |
V1M |
MARATHON DU PERCHE VENDOM |
M |
587 V1M |
89 |
1823 |
ABIDAT Vivian |
11:34:24 |
V1M |
|
M |
587 V1M |
5065 |
1823 |
CHAPEL Claude |
11:34:24 |
V1M |
|
M |
587 V1M |
7641 |
1826 |
CHAMBON Yoann |
11:34:25 |
SEM |
|
M |
940 SEM |
9641 |
1827 |
JACQUET Yann |
11:34:29 |
V1M |
|
M |
590 V1M |
7668 |
1828 |
GUIOT Jerome |
11:34:30 |
SEM |
|
M |
941 SEM |
8756 |
1829 |
GIRCIUS Laurynas |
11:34:34 |
V1M |
Trail Training Team |
M |
591 V1M |
8758 |
1830 |
VIBERT Jean Philippe |
11:34:35 |
V2M |
Ugine Running |
M |
177 V2M |
6766 |
1831 |
SAPIN Didier |
11:34:38 |
V2M |
|
M |
178 V2M |
351 |
1832 |
FILADELFIA Nicolas |
11:34:41 |
SEM |
|
M |
942 SEM |
902 |
1833 |
DUMENIL Regis |
11:34:46 |
V1M |
|
M |
592 V1M |
1616 |
1834 |
CHENIN Mathieu |
11:34:51 |
SEM |
|
M |
943 SEM |
1464 |
1835 |
COLIN Xavier |
11:34:52 |
V2M |
|
M |
179 V2M |
5393 |
1835 |
LARDIN Thierry |
11:34:52 |
V2M |
|
M |
179 V2M |
8180 |
1837 |
PYSKIR Adrien |
11:34:58 |
SEM |
|
M |
944 SEM |
7475 |
1838 |
DEBRAY Agathe |
11:35:03 |
SEF |
|
F |
47 SEF |
5878 |
1839 |
BRUNET Cedric |
11:35:06 |
SEM |
|
M |
945 SEM |
8033 |
1840 |
GOUX Jerome |
11:35:09 |
V1M |
|
M |
593 V1M |
8014 |
1841 |
FAURE Alloic |
11:35:12 |
V1M |
Ozon courir |
M |
594 V1M |
290 |
1841 |
BAYLE Vincent |
11:35:12 |
SEM |
|
M |
946 SEM |
5818 |
1843 |
GUILLAUME Maxime |
11:35:14 |
SEM |
|
M |
947 SEM |
8448 |
1844 |
SCHOLLY Sebastien |
11:35:15 |
SEM |
|
M |
948 SEM |
553 |
1845 |
LORRIN Cyril |
11:35:16 |
V1M |
TCN |
M |
595 V1M |
552 |
1846 |
LUTHRINGER Olivier |
11:35:18 |
V1M |
ELAN LAMBESCAIN |
M |
596 V1M |
5346 |
1846 |
MONZERIAN Nicolas |
11:35:18 |
V1M |
|
M |
596 V1M |
8444 |
1846 |
DE WITTE Alexis |
11:35:18 |
V1M |
Morvan Oxygene |
M |
596 V1M |
9143 |
1849 |
TISSANDIE Fabrice |
11:35:25 |
V1M |
ESCA Saint Medard de Muss |
M |
599 V1M |
9476 |
1850 |
ALLAIN Christophe |
11:35:26 |
SEM |
|
M |
949 SEM |
8164 |
1851 |
BALLEREAU Laurent |
11:35:29 |
V1M |
|
M |
600 V1M |
5522 |
1852 |
RONGIER Alexandre |
11:35:30 |
SEM |
|
M |
950 SEM |
5523 |
1853 |
IMBERT Pierre |
11:35:32 |
SEM |
|
M |
951 SEM |
1303 |
1854 |
TISSOUX David |
11:35:40 |
SEM |
|
M |
952 SEM |
6414 |
1855 |
DREVET Jeremy |
11:35:41 |
SEM |
|
M |
953 SEM |
208 |
1856 |
TRIPLET Clement |
11:35:42 |
SEM |
|
M |
954 SEM |
9349 |
1857 |
CHALAYER Laurent |
11:35:44 |
SEM |
|
M |
955 SEM |
6257 |
1858 |
MOREL Martin |
11:35:45 |
SEM |
|
M |
956 SEM |
227 |
1859 |
HATIMY Amine |
11:35:46 |
SEM |
Club Maroc Marathon |
M |
957 SEM |
1436 |
1859 |
PELLETER Emmanuel |
11:35:46 |
V1M |
Mulhouse Of Running |
M |
601 V1M |
7412 |
1861 |
URREA Pierrick |
11:35:49 |
SEM |
|
M |
958 SEM |
6261 |
1862 |
GOYET Thierry |
11:35:51 |
V1M |
|
M |
602 V1M |
525 |
1862 |
BERGOUNIOUX Sylvain |
11:35:51 |
SEM |
|
M |
959 SEM |
9857 |
1864 |
HUART Alain |
11:35:54 |
V3M |
|
M |
16 V3M |
8803 |
1865 |
THOMAS Eric |
11:36:04 |
SEM |
Runners Faou |
M |
960 SEM |
8463 |
1866 |
CLAPET Arnaud |
11:36:15 |
SEM |
|
M |
961 SEM |
9786 |
1867 |
DUFFOURG Fabien |
11:36:16 |
SEM |
|
M |
962 SEM |
8035 |
1868 |
BOISSIER Arnaud |
11:36:18 |
V1M |
|
M |
603 V1M |
1996 |
1869 |
MANECY Augustin |
11:36:22 |
SEM |
|
M |
963 SEM |
7658 |
1870 |
EXPERT Fabien |
11:36:23 |
SEM |
|
M |
964 SEM |
7517 |
1871 |
RUIZ DELGADO Joan |
11:36:24 |
SEM |
Team Machine |
M |
965 SEM |
6652 |
1872 |
BUYER Gregory |
11:36:25 |
V1M |
|
M |
604 V1M |
246 |
1873 |
VUILLEMIN Christophe |
11:36:51 |
SEM |
|
M |
966 SEM |
8228 |
1874 |
LOPES Sylvain |
11:36:56 |
SEM |
|
M |
967 SEM |
6667 |
1875 |
BERTHILLOT Franck |
11:37:03 |
V1M |
KIKOUROU LYON ULTRA RUN |
M |
605 V1M |
5228 |
1876 |
CHARPENTIER Gilles |
11:37:09 |
V2M |
|
M |
181 V2M |
9437 |
1877 |
JOUFFRIEAU Matthias |
11:37:15 |
SEM |
EA SAINT CHAMOND |
M |
968 SEM |
640 |
1878 |
LAMONICA Damien |
11:37:18 |
SEM |
|
M |
969 SEM |
6896 |
1879 |
BERTRAND Jean Christophe |
11:37:20 |
V1M |
|
M |
606 V1M |
8985 |
1880 |
BOULLE Sebastien |
11:37:21 |
SEM |
Cleany |
M |
970 SEM |
8745 |
1881 |
ZORIO Violette |
11:37:22 |
SEF |
|
F |
48 SEF |
8760 |
1882 |
CORDONNIER Stephane |
11:37:26 |
SEM |
|
M |
971 SEM |
859 |
1883 |
RODRIGUES Manu |
11:37:38 |
V2M |
Endurence grignon |
M |
182 V2M |
8190 |
1884 |
PRUDHOMME Alban |
11:37:39 |
SEM |
|
M |
972 SEM |
954 |
1884 |
LEROY Frederic |
11:37:39 |
V2M |
endurance grignon |
M |
183 V2M |
7995 |
1886 |
MARRA Nicolas |
11:37:49 |
SEM |
TRAIL BELFORT MARATHON |
M |
973 SEM |
866 |
1886 |
MAZALLON Joan |
11:37:49 |
SEM |
|
M |
973 SEM |
1984 |
1888 |
BLATE Pierre |
11:37:56 |
SEM |
|
M |
975 SEM |
9811 |
1889 |
MeNARD Lucie |
11:38:07 |
V1F |
|
F |
40 V1F |
7768 |
1890 |
MAGRANER Jean Michel |
11:38:08 |
V2M |
O S Hyeres Athletisme |
M |
184 V2M |
1591 |
1891 |
BOUESNARD Pierre |
11:38:10 |
SEM |
|
M |
976 SEM |
5425 |
1892 |
EPPLIN Jean Louis |
11:38:12 |
V3M |
LISBETH SPORT |
M |
17 V3M |
9159 |
1893 |
DOUVIER Valentin |
11:38:15 |
SEM |
|
M |
977 SEM |
937 |
1894 |
PARIS BORDENEUVE Joel |
11:38:16 |
V1M |
|
M |
607 V1M |
1046 |
1895 |
MENTZER Patrick |
11:38:25 |
V2M |
Constellium D'ranner |
M |
185 V2M |
6693 |
1896 |
DESCHAMPS Edouard |
11:38:42 |
SEM |
|
M |
978 SEM |
8774 |
1897 |
SOARES Matthieu |
11:38:43 |
SEM |
|
M |
979 SEM |
6879 |
1898 |
MONTRET Christophe |
11:38:45 |
V1M |
|
M |
608 V1M |
9010 |
1899 |
LAi eric |
11:38:48 |
V2M |
Trail club ollioules |
M |
186 V2M |
1630 |
1900 |
CIXOUS Gregory |
11:39:02 |
SEM |
|
M |
980 SEM |
5628 |
1900 |
EL ABBASSI Abdelhamid |
11:39:02 |
SEM |
|
M |
980 SEM |
5629 |
1900 |
BOUSKINE Lotfi |
11:39:02 |
SEM |
|
M |
980 SEM |
5630 |
1903 |
TERLE Stephane |
11:39:04 |
V2M |
EA SAINT CHAMOND |
M |
187 V2M |
6806 |
1904 |
TERLE Yvan |
11:39:05 |
V1M |
FSPN |
M |
609 V1M |
695 |
1905 |
FASSEL Olivier |
11:39:12 |
V1M |
|
M |
610 V1M |
7111 |
1906 |
TOUTAIN Samuel |
11:39:14 |
V1M |
PLEUMRUN |
M |
611 V1M |
1724 |
1907 |
LARBES Faycal |
11:39:16 |
V1M |
|
M |
612 V1M |
9257 |
1908 |
GUILLOUET Anthony |
11:39:19 |
SEM |
PLEUMRUN |
M |
983 SEM |
1723 |
1908 |
TOUTAIN Cedric |
11:39:19 |
V1M |
|
M |
613 V1M |
9674 |
1910 |
LOPES Albano |
11:39:20 |
SEM |
|
M |
984 SEM |
9589 |
1911 |
CUTTe Mickael |
11:39:22 |
SEM |
PLEURUN |
M |
985 SEM |
1009 |
1911 |
POTTIER Martial |
11:39:22 |
SEM |
|
M |
985 SEM |
1933 |
1911 |
DURONDEAU Jeremy |
11:39:22 |
SEM |
PLEUMRUN |
M |
985 SEM |
7883 |
1914 |
CLERGEAU Julien |
11:39:24 |
SEM |
|
M |
988 SEM |
9187 |
1915 |
LEROUGE Hadrien |
11:39:37 |
SEM |
|
M |
989 SEM |
7722 |
1916 |
GAUTIER Pierre |
11:39:38 |
SEM |
|
M |
990 SEM |
7732 |
1917 |
CIAVALDINI Ferdinand |
11:39:39 |
SEM |
|
M |
991 SEM |
7721 |
1917 |
|
11:39:39 |
V2M |
|
M |
188 V2M |
9458 |
1919 |
BARNAY Hugo |
11:39:50 |
V1M |
|
M |
614 V1M |
9110 |
1920 |
GENET Guillaume |
11:39:56 |
V1M |
|
M |
615 V1M |
1994 |
1921 |
LOUVET Romain |
11:39:58 |
SEM |
|
M |
992 SEM |
220 |
1922 |
LE BRUN Michel |
11:39:59 |
V2M |
|
M |
189 V2M |
7973 |
1922 |
LATRASSE Sebastien |
11:39:59 |
V1M |
|
M |
616 V1M |
8010 |
1922 |
BRES Stephane |
11:39:59 |
V2M |
|
M |
189 V2M |
8752 |
1925 |
AUBINEAU Louis |
11:40:01 |
SEM |
|
M |
993 SEM |
7667 |
1925 |
MILLOT Christophe |
11:40:01 |
V2M |
Triath Club Andresy |
M |
191 V2M |
9147 |
1927 |
DAGNAN Robert |
11:40:08 |
V3M |
team trail cote bleue |
M |
18 V3M |
1076 |
1928 |
LAURENT Boris |
11:40:09 |
V2M |
|
M |
192 V2M |
9836 |
1929 |
PELLOUX Christian |
11:40:10 |
V2M |
|
M |
193 V2M |
8127 |
1930 |
BALTEIRO Carlos |
11:40:13 |
V1M |
|
M |
617 V1M |
8128 |
1931 |
RICHER Christophe |
11:40:14 |
V1M |
|
M |
618 V1M |
793 |
1932 |
LAMY Sylvain |
11:40:17 |
SEM |
|
M |
994 SEM |
6552 |
1933 |
REYNTJES Benjamin |
11:40:19 |
SEM |
|
M |
995 SEM |
7331 |
1934 |
TROLLET Romain |
11:40:27 |
V1M |
Chamonix |
M |
619 V1M |
7634 |
1935 |
PIERRET Christophe |
11:40:28 |
V2M |
TVSV Triathlon |
M |
194 V2M |
882 |
1935 |
COUSIN Mickael |
11:40:28 |
SEM |
|
M |
996 SEM |
8705 |
1937 |
DUMAS Emile |
11:40:29 |
V1M |
|
M |
620 V1M |
7545 |
1938 |
ARSAC Francis |
11:40:30 |
V1M |
|
M |
621 V1M |
1008 |
1938 |
BEOT David |
11:40:30 |
V1M |
|
M |
621 V1M |
1953 |
1938 |
FLOQUET Michael |
11:40:30 |
SEM |
|
M |
997 SEM |
8864 |
1941 |
MILLIe Bernard |
11:40:31 |
V2M |
|
M |
195 V2M |
1454 |
1942 |
GEORGES Nicolas |
11:40:39 |
SEM |
Avoc |
M |
998 SEM |
1371 |
1943 |
VAREA Cedric |
11:40:41 |
SEM |
ced ocr trail |
M |
999 SEM |
5683 |
1944 |
NIGNOL Ronan |
11:40:43 |
SEM |
|
M |
1000 SEM |
143 |
1945 |
BERTHET Denis |
11:40:46 |
V2M |
|
M |
196 V2M |
5501 |
1946 |
BJALON Tristan |
11:40:54 |
SEM |
|
M |
1001 SEM |
6821 |
1947 |
BONIN Nicolas |
11:40:58 |
SEM |
|
M |
1002 SEM |
8716 |
1948 |
ARNOULD Paul |
11:41:06 |
SEM |
|
M |
1003 SEM |
1404 |
1948 |
BASSON Melanie |
11:41:06 |
SEF |
|
F |
49 SEF |
1511 |
1948 |
TANGUY Frederic |
11:41:06 |
V1M |
CA Balma |
M |
623 V1M |
7407 |
1951 |
GENESTAR Nicolas |
11:41:07 |
SEM |
|
M |
1004 SEM |
7990 |
1952 |
GABON Patrice |
11:41:08 |
V2M |
|
M |
197 V2M |
1750 |
1953 |
PIERRON Bertrand |
11:41:10 |
SEM |
|
M |
1005 SEM |
8899 |
1954 |
ROUXEL Cyril |
11:41:12 |
SEM |
FFA / Pass J'aime Courir |
M |
1006 SEM |
1467 |
1955 |
LAIGLE Christophe |
11:41:18 |
V1M |
|
M |
624 V1M |
1836 |
1956 |
PERRON Stephane |
11:41:28 |
V1M |
|
M |
625 V1M |
9425 |
1957 |
SCHNEIDER Wilfried |
11:41:32 |
SEM |
Team ESTU R |
M |
1007 SEM |
7731 |
1958 |
GAUMe Pascal |
11:41:38 |
V2M |
|
M |
198 V2M |
5981 |
1959 |
LENHARDT Romain |
11:41:42 |
SEM |
|
M |
1008 SEM |
9906 |
1960 |
HOUe Jean Charles |
11:41:44 |
SEM |
|
M |
1009 SEM |
6484 |
1960 |
DUGIED Leonard |
11:41:44 |
V1M |
|
M |
626 V1M |
9273 |
1962 |
GEORGER Jean Francois |
11:41:45 |
V1M |
|
M |
627 V1M |
8924 |
1963 |
ROUX GARCIA Jeremy |
11:41:48 |
SEM |
|
M |
1010 SEM |
6415 |
1964 |
FERRIERE Stephane |
11:41:51 |
V1M |
|
M |
628 V1M |
8218 |
1965 |
MAURY DABAJI Patrice |
11:42:05 |
V1M |
|
M |
629 V1M |
7117 |
1966 |
BOURGEOIS REPUBLIQUE Bruno |
11:42:09 |
V2M |
ORIENTATION TEAM BESANCON |
M |
199 V2M |
9438 |
1967 |
DELFOSSE Benjamin |
11:42:11 |
SEM |
|
M |
1011 SEM |
1969 |
1968 |
AUBOYER Gerald |
11:42:12 |
SEM |
|
M |
1012 SEM |
6669 |
1969 |
DULOT Julien |
11:42:14 |
SEM |
|
M |
1013 SEM |
8278 |
1970 |
DEJEAN Sebastien |
11:42:15 |
V1M |
Natura Sioule |
M |
630 V1M |
1627 |
1970 |
SORLIN Stephane |
11:42:15 |
V2M |
Team flying carpettes |
M |
200 V2M |
5832 |
1970 |
PELOURSON Flavien |
11:42:15 |
V1M |
|
M |
630 V1M |
6725 |
1973 |
GYPPAZ Franck |
11:42:17 |
V1M |
|
M |
632 V1M |
6452 |
1973 |
TESTA Antoine |
11:42:17 |
SEM |
|
M |
1014 SEM |
8131 |
1975 |
FERRON Valentin |
11:42:18 |
SEM |
|
M |
1015 SEM |
8107 |
1976 |
PARDON Emmanuel |
11:42:29 |
V1M |
AAA du lyonnais |
M |
633 V1M |
5920 |
1977 |
SALTYKOV Petr |
11:42:37 |
SEM |
Russian |
M |
1016 SEM |
7376 |
1978 |
GIBAUD Sebastien |
11:42:38 |
V1M |
|
M |
634 V1M |
8979 |
1979 |
COLLARDOT Benoit |
11:42:39 |
SEM |
|
M |
1017 SEM |
1612 |
1980 |
DURAND Sebastien |
11:42:48 |
V1M |
|
M |
635 V1M |
5198 |
1981 |
EICHENLAUB Emile |
11:43:05 |
SEM |
|
M |
1018 SEM |
1139 |
1982 |
FLAMENT Caroline |
11:43:06 |
V1F |
AC Cambrai |
F |
41 V1F |
6213 |
1983 |
JALLU Gwenael |
11:43:08 |
V1M |
CLCS FIRMINY |
M |
636 V1M |
7839 |
1984 |
CHAUMEIL Ludovic |
11:43:10 |
V1M |
|
M |
637 V1M |
6332 |
1985 |
FAURE Jerome |
11:43:13 |
V2M |
|
M |
201 V2M |
6163 |
1986 |
OLLAGNIER Christophe |
11:43:15 |
SEM |
ABS st galmier |
M |
1019 SEM |
6219 |
1986 |
SIDOBRE Romain |
11:43:15 |
SEM |
|
M |
1019 SEM |
6251 |
1986 |
MENUT Aymeric |
11:43:15 |
V1M |
FAC ANDREZIEUX |
M |
638 V1M |
6433 |
1989 |
NOTERDAME Manuel |
11:43:18 |
SEM |
|
M |
1021 SEM |
9067 |
1990 |
PENOT Bruno |
11:43:22 |
V2M |
AS LILLY |
M |
202 V2M |
778 |
1991 |
DEWIDEHEM Olivier |
11:43:23 |
V1M |
|
M |
639 V1M |
7030 |
1991 |
DANNER Frederic |
11:43:23 |
V2M |
SOCOMEC |
M |
203 V2M |
9552 |
1993 |
CHEVRANT BRETON Benoit |
11:43:26 |
V1M |
|
M |
640 V1M |
5907 |
1993 |
LIOTIER Pascal |
11:43:26 |
V2M |
|
M |
204 V2M |
6188 |
1995 |
RENARD Gilles |
11:43:27 |
V1M |
|
M |
641 V1M |
5271 |
1996 |
MOISE Frederic |
11:43:28 |
V1M |
|
M |
642 V1M |
6901 |
1997 |
BESCONT Isabelle |
11:43:29 |
V2F |
|
F |
7 V2F |
7324 |
1998 |
MARAILLAC Jacques |
11:43:42 |
V1M |
Beaujolais Runners Team |
M |
643 V1M |
7438 |
1999 |
THUEZ Jonathan |
11:43:51 |
SEM |
|
M |
1022 SEM |
1895 |
2000 |
FOURNIER Baptiste |
11:43:54 |
SEM |
|
M |
1023 SEM |
5059 |
2001 |
LEVAYER Simon |
11:44:09 |
SEM |
|
M |
1024 SEM |
6624 |
2001 |
DUVAL Emilien |
11:44:09 |
SEM |
|
M |
1024 SEM |
6972 |
2003 |
RESTELLINI Sebastien |
11:44:12 |
SEM |
|
M |
1026 SEM |
7380 |
2004 |
BUARD Guillaume |
11:44:22 |
V1M |
Club 3R Rhum Running Rac |
M |
644 V1M |
9716 |
2005 |
JOUSSERAND Vincent |
11:44:23 |
SEM |
|
M |
1027 SEM |
868 |
2006 |
DELORME Jeremy |
11:44:24 |
SEF |
|
F |
50 SEF |
8186 |
2006 |
GRACZYK Damien |
11:44:24 |
SEM |
FAC |
M |
1028 SEM |
8187 |
2008 |
GERSON Moise |
11:44:25 |
V1M |
Athletic Club Avully |
M |
645 V1M |
8656 |
2009 |
BRENAT Guillaume |
11:44:32 |
SEM |
|
M |
1029 SEM |
5675 |
2010 |
BRISSART Jerome |
11:44:42 |
V2M |
|
M |
205 V2M |
7423 |
2011 |
GAUDILLERE Samuel |
11:44:43 |
V1M |
|
M |
646 V1M |
667 |
2012 |
BARRET Martial |
11:44:45 |
V1M |
CAP QUINCIEUX |
M |
647 V1M |
444 |
2013 |
ROTTELEUR Patrice |
11:44:50 |
V3M |
|
M |
19 V3M |
5399 |
2014 |
VALARCHER Gilles |
11:44:56 |
V1M |
|
M |
648 V1M |
8197 |
2015 |
LAPORTE Renaud |
11:44:59 |
V1M |
|
M |
649 V1M |
363 |
2016 |
BOISSENIN Cyril |
11:45:02 |
SEM |
|
M |
1030 SEM |
1513 |
2017 |
MARGARELLO Nicolas |
11:45:03 |
V1M |
Nomad Sun |
M |
650 V1M |
510 |
2018 |
DION Michael |
11:45:05 |
V1M |
|
M |
651 V1M |
1250 |
2019 |
DUTHEIL Alexandre |
11:45:08 |
SEM |
|
M |
1031 SEM |
8843 |
2020 |
MANSAR David |
11:45:09 |
V1M |
|
M |
652 V1M |
1486 |
2021 |
DREUX Christophe |
11:45:12 |
V1M |
|
M |
653 V1M |
1735 |
2022 |
LAMOUROUX Pierre |
11:45:17 |
V2M |
|
M |
206 V2M |
7835 |
2023 |
STRAPPAZZON Benjamin |
11:45:20 |
SEM |
Ce salomon |
M |
1032 SEM |
8284 |
2024 |
ROTEN Thomas |
11:45:22 |
SEM |
SUI (Suisse) |
M |
1033 SEM |
8850 |
2025 |
BIZOLLON Frederic |
11:45:35 |
V2M |
|
M |
207 V2M |
5468 |
2026 |
TOMADESSO Gerald |
11:45:45 |
V1M |
|
M |
654 V1M |
1116 |
2027 |
CADUDAL Perrick |
11:45:47 |
V1M |
|
M |
655 V1M |
7065 |
2028 |
SAUSSOL Olivier |
11:45:53 |
SEM |
|
M |
1034 SEM |
5246 |
2029 |
DUGAS Yves |
11:45:55 |
V3M |
Corcy Endurance |
M |
20 V3M |
5283 |
2030 |
ALLIENNE James |
11:46:03 |
V1M |
|
M |
656 V1M |
9208 |
2031 |
LARATTA Agnes |
11:46:04 |
V2F |
|
F |
8 V2F |
7096 |
2032 |
LARATTA Francois |
11:46:06 |
V2M |
|
M |
208 V2M |
7095 |
2033 |
CLERBOUT Jean Marie |
11:46:09 |
V1M |
|
M |
657 V1M |
1492 |
2034 |
CLEMENS Olivier |
11:46:12 |
V1M |
OPTEVEN |
M |
658 V1M |
6011 |
2035 |
PASQUIER Adrien |
11:46:15 |
SEM |
|
M |
1035 SEM |
9512 |
2036 |
NOGUES Vincent |
11:46:16 |
SEM |
AS Orange Cesson |
M |
1036 SEM |
1000 |
2037 |
LOUISON Nicolas |
11:46:18 |
SEM |
|
M |
1037 SEM |
1102 |
2037 |
LOUVEL Hugo |
11:46:18 |
SEM |
|
M |
1037 SEM |
7195 |
2039 |
LUCET Jerome |
11:46:21 |
V1M |
|
M |
659 V1M |
6541 |
2040 |
OHL Sebastien |
11:46:27 |
V1M |
|
M |
660 V1M |
1672 |
2041 |
CHAVASSE FRETTE Loic |
11:46:28 |
SEM |
|
M |
1039 SEM |
8945 |
2042 |
PETIT Christophe |
11:46:29 |
V1M |
|
M |
661 V1M |
7215 |
2042 |
DABABI Jeremy |
11:46:29 |
SEM |
|
M |
1040 SEM |
8098 |
2042 |
POYAUD Jerome |
11:46:29 |
V1M |
|
M |
661 V1M |
8836 |
2045 |
ARNAUD Thony |
11:46:36 |
SEM |
|
M |
1041 SEM |
1926 |
2046 |
VAVASSEUR Laurent |
11:46:38 |
V2M |
Courbevoie Triathlon |
M |
209 V2M |
8213 |
2047 |
FRANCOIS Pierre Antoine |
11:46:44 |
SEM |
|
M |
1042 SEM |
5328 |
2048 |
DAVID Julien |
11:46:49 |
SEM |
|
M |
1043 SEM |
685 |
2049 |
DOLIVET Pascal |
11:46:51 |
V1M |
|
M |
663 V1M |
5487 |
2049 |
TROUSSE Olivier |
11:46:51 |
V1M |
|
M |
663 V1M |
6322 |
2051 |
ROBIN Matthieu |
11:46:55 |
SEM |
EVIAN OFF COURSE |
M |
1044 SEM |
9286 |
2052 |
WRIGHT Duncan |
11:46:56 |
V2M |
Amadeus |
M |
210 V2M |
894 |
2053 |
PAILLISSE Guillaume |
11:46:58 |
SEM |
|
M |
1045 SEM |
7299 |
2054 |
ROUILLON Alain |
11:46:59 |
V1M |
|
M |
665 V1M |
5450 |
2055 |
GRATALOUP Norbert |
11:47:00 |
V1M |
|
M |
666 V1M |
103 |
2056 |
THOMAZO Olivier |
11:47:05 |
SEM |
|
M |
1046 SEM |
6856 |
2057 |
CHANTEPIE Dylan |
11:47:07 |
SEM |
AL Saint Genis Laval Judo |
M |
1047 SEM |
6842 |
2058 |
MATZ David |
11:47:14 |
V1M |
|
M |
667 V1M |
1028 |
2058 |
KOLBL Florian |
11:47:14 |
SEM |
|
M |
1048 SEM |
8822 |
2060 |
MINGAT Anthony |
11:47:16 |
SEM |
|
M |
1049 SEM |
1602 |
2061 |
CAUX Kevin |
11:47:17 |
SEM |
|
M |
1050 SEM |
8306 |
2062 |
PICHARD Edouard |
11:47:21 |
SEM |
|
M |
1051 SEM |
6489 |
2063 |
DERIEN Anthony |
11:47:22 |
SEM |
|
M |
1052 SEM |
7508 |
2064 |
GUEGUEN Rudy |
11:47:28 |
SEM |
|
M |
1053 SEM |
8957 |
2065 |
DROUET Thibault |
11:47:29 |
SEM |
Avoc |
M |
1054 SEM |
8447 |
2066 |
PONARD Franck |
11:47:30 |
SEM |
Vertigo Club |
M |
1055 SEM |
9549 |
2067 |
LABBe Laurent |
11:47:31 |
V1M |
AC Barentin |
M |
668 V1M |
1177 |
2067 |
PETIT Jonathan |
11:47:31 |
V1M |
AC BARENTIN |
M |
668 V1M |
6403 |
2069 |
POUILLEY Yannick |
11:47:32 |
V1M |
|
M |
670 V1M |
674 |
2070 |
BRUYAT Julien |
11:47:34 |
SEM |
|
M |
1056 SEM |
197 |
2070 |
CARDINAL Marion |
11:47:34 |
SEF |
|
F |
51 SEF |
9421 |
2072 |
GROS Vincent |
11:47:41 |
SEM |
|
M |
1057 SEM |
6248 |
2073 |
AUBER Guillaume |
11:47:44 |
V1M |
|
M |
671 V1M |
6813 |
2074 |
VENTURA Gilles |
11:47:53 |
V3M |
|
M |
21 V3M |
6801 |
2075 |
BRUNET Yannick |
11:47:55 |
V1M |
|
M |
672 V1M |
8986 |
2076 |
LAFOSSE Thomas |
11:47:56 |
SEM |
Adidas Runners Bir Hakeim |
M |
1058 SEM |
1196 |
2077 |
BOSSAVIE Cyril |
11:47:59 |
SEM |
|
M |
1059 SEM |
9667 |
2078 |
FONTAINE Jean Charles |
11:48:00 |
V1M |
|
M |
673 V1M |
247 |
2078 |
MEYER Julian |
11:48:00 |
SEM |
|
M |
1060 SEM |
9030 |
2080 |
PICQ David |
11:48:02 |
V1M |
|
M |
674 V1M |
6372 |
2081 |
PETIT Ludovic |
11:48:11 |
V1M |
|
M |
675 V1M |
7006 |
2082 |
RIGAT Olivier |
11:48:19 |
SEM |
|
M |
1061 SEM |
326 |
2083 |
LUSTEAU Pierre |
11:48:22 |
SEM |
Run In Nantes |
M |
1062 SEM |
6459 |
2084 |
DETHOOR Xavier |
11:48:27 |
V1M |
Nice Cote d'Azur Athletis |
M |
676 V1M |
5794 |
2085 |
METAIRIE Stephane |
11:48:29 |
V1M |
asj74 |
M |
677 V1M |
5329 |
2086 |
LUC Laurent |
11:48:34 |
V1M |
|
M |
678 V1M |
6483 |
2087 |
LEONARDO Philippe |
11:48:39 |
V1M |
|
M |
679 V1M |
1958 |
2088 |
BUSNEL Audrey |
11:48:48 |
V1F |
|
F |
42 V1F |
7635 |
2089 |
RIDIRA Sylvin |
11:48:51 |
SEM |
|
M |
1063 SEM |
9743 |
2090 |
VILQUIN Gilles |
11:48:56 |
V2M |
|
M |
211 V2M |
6018 |
2091 |
BUSNEL Stephane |
11:48:57 |
V1M |
AHSA |
M |
680 V1M |
7700 |
2092 |
BARD Jean Louis |
11:49:04 |
V1M |
|
M |
681 V1M |
5091 |
2093 |
MAREC Julien |
11:49:12 |
SEM |
|
M |
1064 SEM |
5332 |
2094 |
BERNAUDEAU Mathieu |
11:49:19 |
SEM |
|
M |
1065 SEM |
9015 |
2095 |
BOUYER Philippe |
11:49:33 |
V2M |
LE Hive Sporting Club |
M |
212 V2M |
5052 |
2096 |
VERSTRAETE Nicolas |
11:49:39 |
V2M |
|
M |
213 V2M |
5496 |
2097 |
LEBEAU Thierry |
11:49:40 |
V1M |
|
M |
682 V1M |
506 |
2097 |
BOUCHON William |
11:49:40 |
V1M |
|
M |
682 V1M |
7323 |
2099 |
GUILBERT Mickael |
11:49:41 |
SEM |
|
M |
1066 SEM |
7902 |
2100 |
BORDIER Hugo |
11:49:42 |
SEM |
|
M |
1067 SEM |
6866 |
2101 |
BOUILLARD Beno |
11:49:45 |
V1M |
Kikourou |
M |
684 V1M |
112 |
2101 |
GREPPA Franck |
11:49:45 |
V1M |
tintin |
M |
684 V1M |
7107 |
2103 |
MORATA Florent |
11:49:46 |
V1M |
UGLOW AMB 19 |
M |
686 V1M |
518 |
2104 |
STEINBACH Remy |
11:49:48 |
SEM |
|
M |
1068 SEM |
867 |
2105 |
TARRIER Damien |
11:49:58 |
V1M |
|
M |
687 V1M |
8149 |
2106 |
KISSANE Dylan |
11:50:02 |
V1M |
Irish |
M |
688 V1M |
6776 |
2107 |
HULOT Alexandre |
11:50:04 |
SEM |
|
M |
1069 SEM |
9235 |
2108 |
SAUGRAIN Cyril |
11:50:05 |
V1M |
|
M |
689 V1M |
6554 |
2109 |
AMADIO Gregory |
11:50:16 |
V1M |
|
M |
690 V1M |
5401 |
2110 |
OLIETE Kevin |
11:50:23 |
SEM |
|
M |
1070 SEM |
1794 |
2111 |
BOUCHER Loic |
11:50:25 |
V1M |
|
M |
691 V1M |
1973 |
2112 |
LEGRAND Fabien |
11:50:43 |
SEM |
|
M |
1071 SEM |
9413 |
2113 |
COUBLE Jerome |
11:50:57 |
SEM |
|
M |
1072 SEM |
5536 |
2113 |
LE MEN Michael |
11:50:57 |
V1M |
|
M |
692 V1M |
9285 |
2115 |
GANIER Thibaud |
11:51:00 |
SEM |
|
M |
1073 SEM |
5620 |
2116 |
ZIMMER Thomas |
11:51:01 |
SEM |
|
M |
1074 SEM |
5621 |
2116 |
DUPOUY Thomas |
11:51:01 |
SEM |
|
M |
1074 SEM |
5622 |
2116 |
LUCAS Jean Claude |
11:51:01 |
V3M |
|
M |
22 V3M |
5868 |
2119 |
IAFRATE eric |
11:51:02 |
V1M |
|
M |
693 V1M |
5830 |
2120 |
MERLE Emmanuel |
11:51:05 |
SEM |
|
M |
1076 SEM |
5555 |
2121 |
FOURNAT Francine |
11:51:06 |
V2F |
|
F |
9 V2F |
9436 |
2122 |
MORAUD Laurent |
11:51:07 |
V1M |
|
M |
694 V1M |
9630 |
2123 |
JAGER Jean Marc |
11:51:15 |
V1M |
|
M |
695 V1M |
462 |
2123 |
GALLO Frederic |
11:51:15 |
SEM |
|
M |
1077 SEM |
7368 |
2125 |
MOREAU Nathalie |
11:51:19 |
V2F |
ACIL |
F |
10 V2F |
8830 |
2126 |
BERTHELOT Pascal |
11:51:20 |
V2M |
Acil Tours |
M |
214 V2M |
1832 |
2126 |
COUVREUR Veronique |
11:51:20 |
SEF |
Spirit of Run / REIMS Tri |
F |
52 SEF |
7824 |
2128 |
RAFFIN Stephane |
11:51:23 |
V1M |
|
M |
696 V1M |
5937 |
2128 |
CHABLAIS Nicolas |
11:51:23 |
V1M |
|
M |
696 V1M |
6153 |
2130 |
RONDEAUX David |
11:51:30 |
SEM |
Team Babilon |
M |
1078 SEM |
8135 |
2131 |
MOSSER Fabien |
11:51:35 |
V1M |
Catalent |
M |
698 V1M |
1827 |
2131 |
GROLEAZ Jean Pierre |
11:51:35 |
V2M |
team charrette |
M |
215 V2M |
6781 |
2133 |
CHAINTREUIL Eric |
11:51:40 |
V1M |
|
M |
699 V1M |
5489 |
2134 |
BAUR Michel |
11:51:41 |
V1M |
wurth france |
M |
700 V1M |
9952 |
2135 |
SEYSSEL Nicolas |
11:51:57 |
V1M |
TCN |
M |
701 V1M |
501 |
2136 |
KNOBLAUCH Olivier |
11:51:58 |
SEM |
|
M |
1079 SEM |
1822 |
2137 |
SNUGGS Stephanie |
11:51:59 |
SEF |
|
F |
53 SEF |
5942 |
2138 |
FRANCIOLI Thomas |
11:52:04 |
SEM |
|
M |
1080 SEM |
6274 |
2139 |
TOURANCHEAU Nicolas |
11:52:05 |
SEM |
|
M |
1081 SEM |
634 |
2140 |
BARBET Sebastien |
11:52:08 |
V2M |
ACC37 |
M |
216 V2M |
5533 |
2141 |
GROSFILLEY Nicolas |
11:52:14 |
SEM |
|
M |
1082 SEM |
5485 |
2142 |
STRUB Jeremy |
11:52:17 |
SEM |
|
M |
1083 SEM |
929 |
2142 |
CHARRIER Guillaume |
11:52:17 |
V2M |
Monplaisir Trail |
M |
217 V2M |
1129 |
2144 |
DELIONNET Luc |
11:52:23 |
SEM |
|
M |
1084 SEM |
6419 |
2145 |
MATTON Adrien |
11:52:25 |
SEM |
|
M |
1085 SEM |
5840 |
2146 |
DUFRENE Fabien |
11:52:30 |
SEM |
D$K |
M |
1086 SEM |
9850 |
2147 |
GUIDICELLI Anicia |
11:52:35 |
V1F |
|
F |
43 V1F |
6475 |
2148 |
CHEVREUIL Pascal |
11:52:36 |
V1M |
|
M |
702 V1M |
860 |
2148 |
JANDET Tanguy |
11:52:36 |
SEM |
LE RUNNING CLUB |
M |
1087 SEM |
1774 |
2150 |
TISON Nicolas |
11:52:37 |
SEM |
|
M |
1088 SEM |
5261 |
2151 |
SANCHEZ Laurent |
11:52:38 |
V1M |
|
M |
703 V1M |
861 |
2152 |
DE SOGUS David |
11:52:40 |
V1M |
|
M |
704 V1M |
9252 |
2153 |
MONGUILLON Florian |
11:52:42 |
SEM |
Bref, je fais du trail |
M |
1089 SEM |
1801 |
2154 |
|
11:52:45 |
V1M |
|
M |
705 V1M |
8947 |
2155 |
FALQUE Aurelien |
11:52:48 |
SEM |
|
M |
1090 SEM |
6236 |
2156 |
CHARLES Benjamin |
11:52:49 |
V1M |
Team Chronorunning |
M |
706 V1M |
5578 |
2156 |
LIMONE David |
11:52:49 |
V1M |
|
M |
706 V1M |
5740 |
2158 |
PIGNeDE Antoine |
11:52:50 |
SEM |
DLR |
M |
1091 SEM |
5732 |
2159 |
PERREIN Guillaume |
11:52:52 |
V2M |
AUXOIS TRAIL |
M |
218 V2M |
9929 |
2160 |
GERMAIN Michael |
11:52:55 |
SEM |
|
M |
1092 SEM |
9821 |
2161 |
PAiS Lionel |
11:52:56 |
V2M |
|
M |
219 V2M |
8853 |
2162 |
FOURRE Jacques |
11:52:59 |
V2M |
AC POUILLON |
M |
220 V2M |
697 |
2163 |
GUGLIELMI Lionel |
11:53:07 |
V1M |
|
M |
708 V1M |
5213 |
2164 |
MAUCHAMP Vincent |
11:53:17 |
V1M |
|
M |
709 V1M |
896 |
2165 |
PRADEL Sebastien |
11:53:18 |
V1M |
CTLYON |
M |
710 V1M |
655 |
2165 |
DAMIANI Jean Philippe |
11:53:18 |
V2M |
CoGenese coaching |
M |
221 V2M |
5226 |
2167 |
LE SOURD Emmanuel |
11:53:19 |
SEM |
|
M |
1093 SEM |
5350 |
2167 |
JACQUOT Damien |
11:53:19 |
V1M |
|
M |
711 V1M |
9119 |
2169 |
AUBRY Philippe |
11:53:22 |
V2M |
CSAGA |
M |
222 V2M |
9154 |
2170 |
GRIMET Francois Xavier |
11:53:24 |
SEM |
Binome Averolle Team |
M |
1094 SEM |
533 |
2171 |
SI ALI Farid |
11:53:27 |
V2M |
|
M |
223 V2M |
5856 |
2172 |
PReVeRAUD Arnaud |
11:53:33 |
SEM |
|
M |
1095 SEM |
5171 |
2173 |
MARGUERITE Alexandre |
11:53:34 |
V1M |
|
M |
712 V1M |
7510 |
2174 |
FREGNI Guillaume |
11:53:45 |
SEM |
|
M |
1096 SEM |
331 |
2175 |
JOUGLAR Laurent |
11:53:51 |
V1M |
|
M |
713 V1M |
6162 |
2175 |
BELANGER Dominic |
11:53:51 |
V2M |
SAONE MONT D'OR NATURE |
M |
224 V2M |
6440 |
2177 |
BOUTEVILLAIN Eric |
11:53:58 |
V2M |
us toul Athletisme |
M |
225 V2M |
6562 |
2178 |
BATAILLE Renaud |
11:54:05 |
V1M |
|
M |
714 V1M |
186 |
2179 |
BARBONI Thierry |
11:54:06 |
V3M |
COUREURS DU MONDE EN ISER |
M |
23 V3M |
9345 |
2180 |
CONVERT Cedrik |
11:54:11 |
V1M |
|
M |
715 V1M |
1160 |
2181 |
BEC Etienne |
11:54:13 |
SEM |
|
M |
1097 SEM |
5658 |
2182 |
RIVAS Fernand |
11:54:16 |
V3M |
|
M |
24 V3M |
6349 |
2183 |
PETITJEAN Benjamin |
11:54:17 |
SEM |
|
M |
1098 SEM |
770 |
2183 |
BELLAVOINE Julien |
11:54:17 |
SEM |
|
M |
1098 SEM |
6855 |
2185 |
TABEAU Dorian |
11:54:26 |
SEM |
|
M |
1100 SEM |
7509 |
2186 |
PECHIER Thomas |
11:54:28 |
SEM |
|
M |
1101 SEM |
6762 |
2187 |
BACILE Audrey |
11:54:46 |
V1F |
Vesubie Trail Club |
F |
44 V1F |
742 |
2187 |
HA TRAN Thi |
11:54:46 |
SEF |
|
F |
54 SEF |
1285 |
2189 |
GROS Stephane |
11:54:47 |
V2M |
|
M |
226 V2M |
8932 |
2190 |
CHARLES Florent |
11:54:48 |
V1M |
|
M |
716 V1M |
1190 |
2190 |
GATARIGAMBA Jean Francois |
11:54:48 |
SEM |
ISSY TRIATHLON |
M |
1102 SEM |
6689 |
2190 |
SAMUT Adolphe Patrick |
11:54:48 |
V1M |
|
M |
716 V1M |
9340 |
2193 |
ELIE Ludovic |
11:54:49 |
V2M |
|
M |
227 V2M |
8598 |
2194 |
ROBERT Youri |
11:54:52 |
V1M |
|
M |
718 V1M |
5012 |
2195 |
AYROULET Nicolas |
11:54:54 |
SEM |
courir par nature |
M |
1103 SEM |
8524 |
2196 |
GRISONNET Jean Paul |
11:54:56 |
V3M |
|
M |
25 V3M |
7520 |
2197 |
ROBERT Sylvain |
11:54:57 |
SEM |
|
M |
1104 SEM |
5011 |
2198 |
PASCAL Julien |
11:55:00 |
SEM |
|
M |
1105 SEM |
5633 |
2199 |
PIERRE Laurent |
11:55:11 |
V1M |
|
M |
719 V1M |
6314 |
2200 |
BRUEL Tristan |
11:55:19 |
SEM |
|
M |
1106 SEM |
8628 |
2201 |
CARLIER Geoffroy |
11:55:21 |
V2M |
|
M |
228 V2M |
7652 |
2201 |
BRUEL Alice |
11:55:21 |
SEF |
|
F |
55 SEF |
9134 |
2203 |
VALLE Veronique |
11:55:23 |
V2F |
|
F |
11 V2F |
7153 |
2204 |
LEVESQUE Yan |
11:55:28 |
V1M |
|
M |
720 V1M |
8757 |
2205 |
CADOUX Nicolas |
11:55:32 |
SEM |
CREWSTACH |
M |
1107 SEM |
1220 |
2205 |
BLETTERIE Jerome |
11:55:32 |
SEM |
|
M |
1107 SEM |
5954 |
2207 |
SCHNEIDER Romain |
11:55:34 |
V1M |
|
M |
721 V1M |
8919 |
2207 |
BOLUT Emmanuel |
11:55:34 |
V1M |
CAF Lyon Villeurbanne |
M |
721 V1M |
9603 |
2209 |
DUMORTIER Nicolas |
11:55:45 |
V1M |
ASPMR |
M |
723 V1M |
101 |
2210 |
SOUSA DANTAS Andrea |
11:55:54 |
V1F |
RunRun Tours |
F |
45 V1F |
1923 |
2211 |
OULD YOUNES Chabane |
11:55:56 |
V1M |
Algerian |
M |
724 V1M |
1924 |
2212 |
DIA Hamidou |
11:55:59 |
SEM |
Mauritanian |
M |
1109 SEM |
1922 |
2213 |
PASINATO Bruno |
11:56:02 |
V3M |
cool joggers |
M |
26 V3M |
303 |
2214 |
COUCHOUD Christophe |
11:56:06 |
V2M |
|
M |
229 V2M |
6644 |
2215 |
MARIE ANTOINE Christophe |
11:56:07 |
V2M |
|
M |
230 V2M |
9430 |
2216 |
GIROD Mathieu |
11:56:09 |
SEM |
Made in jura |
M |
1110 SEM |
8257 |
2217 |
MEIFFREN Benedicte |
11:56:10 |
V2F |
|
F |
12 V2F |
9761 |
2218 |
CARROGET Vincent |
11:56:13 |
SEM |
|
M |
1111 SEM |
138 |
2218 |
KACKI Stephane |
11:56:13 |
V1M |
SEPAS IMPOSSIBLE |
M |
725 V1M |
9799 |
2220 |
BASSO Gregory |
11:56:15 |
V1M |
|
M |
726 V1M |
255 |
2221 |
BERNABE Sylvain |
11:56:22 |
SEM |
RCCS COLOMBIER SAUGNIEU |
M |
1112 SEM |
1227 |
2222 |
DE SOUSA Brice |
11:56:31 |
SEM |
A2 RUNNING |
M |
1113 SEM |
5364 |
2223 |
ReJOU MeCHAIN Bertrand |
11:56:34 |
V1M |
|
M |
727 V1M |
713 |
2224 |
DULLIN Nicolas |
11:56:35 |
V1M |
|
M |
728 V1M |
712 |
2225 |
LONCKE Stephane |
11:56:44 |
V2M |
amicale des randonneurs d |
M |
231 V2M |
5887 |
2226 |
GAIGNEUR Dimitri |
11:56:46 |
V1M |
|
M |
729 V1M |
1435 |
2227 |
SOWINSKI Fabrice |
11:56:47 |
V1M |
|
M |
730 V1M |
1438 |
2228 |
RAFFEGEAU Arthur |
11:56:52 |
SEM |
|
M |
1114 SEM |
7740 |
2229 |
CANDELA Florian |
11:57:02 |
SEM |
FSPN |
M |
1115 SEM |
314 |
2229 |
THEVENOUX Aime |
11:57:02 |
V1M |
|
M |
731 V1M |
7260 |
2231 |
MOUGIN Jean Charles |
11:57:07 |
SEM |
PATE DE CERF |
M |
1116 SEM |
9406 |
2232 |
RAPPART Romain |
11:57:09 |
SEM |
|
M |
1117 SEM |
9405 |
2233 |
HOURLIER Adrien |
11:57:10 |
SEM |
|
M |
1118 SEM |
8422 |
2234 |
POCHAT Martin |
11:57:11 |
V1M |
|
M |
732 V1M |
1095 |
2235 |
POCHAT Carine |
11:57:15 |
V1F |
|
F |
46 V1F |
1096 |
2236 |
DEMONTREUILLE Jeremy |
11:57:17 |
SEM |
|
M |
1119 SEM |
8421 |
2237 |
OISELET Laurent |
11:57:18 |
V1M |
|
M |
733 V1M |
5790 |
2238 |
JAVAUX Francois |
11:57:19 |
SEM |
|
M |
1120 SEM |
5665 |
2239 |
VERMEIL Corinne |
11:57:21 |
V1F |
|
F |
47 V1F |
7625 |
2240 |
FILLETTE Sylvain |
11:57:23 |
V1M |
|
M |
734 V1M |
1970 |
2241 |
VIEVILLE Florent |
11:57:25 |
SEM |
|
M |
1121 SEM |
7026 |
2242 |
MEYMERIE Gregoire |
11:57:29 |
SEM |
COS RENAULT LARDY |
M |
1122 SEM |
1785 |
2243 |
LEQUEUX Geoffroy |
11:57:31 |
SEM |
COSRL |
M |
1123 SEM |
5395 |
2243 |
GALIANA Guillaume |
11:57:31 |
SEM |
|
M |
1123 SEM |
6545 |
2245 |
EVRARD Sebastien |
11:57:33 |
SEM |
|
M |
1125 SEM |
1784 |
2246 |
AILANE Ainis |
11:57:34 |
SEM |
|
M |
1126 SEM |
1885 |
2246 |
VRAC Lionel |
11:57:34 |
V1M |
|
M |
735 V1M |
5125 |
2248 |
GRILLON Maxime |
11:57:36 |
SEM |
|
M |
1127 SEM |
5918 |
2249 |
PONSAN Amaury |
11:57:39 |
SEM |
|
M |
1128 SEM |
9787 |
2250 |
MENTEC Margaux |
11:57:41 |
SEF |
|
F |
56 SEF |
8307 |
2250 |
NELSON Vincent |
11:57:41 |
SEM |
|
M |
1129 SEM |
9867 |
2252 |
BARROSO Christophe |
11:57:47 |
V1M |
Ac Pouillon |
M |
736 V1M |
8260 |
2253 |
MARIN Antoine |
11:57:48 |
V2M |
As ruy |
M |
232 V2M |
1975 |
2254 |
WAGNER Fabrice |
11:57:50 |
V1M |
|
M |
737 V1M |
332 |
2254 |
PONTIER Frederic |
11:57:50 |
V1M |
Team run?in |
M |
737 V1M |
6079 |
2256 |
PEREIRA Francois |
11:57:55 |
V1M |
|
M |
739 V1M |
1886 |
2257 |
LeCUe Morgan |
11:57:58 |
V1M |
|
M |
740 V1M |
5805 |
2258 |
THUREL Nicholas |
11:57:59 |
V1M |
|
M |
741 V1M |
7116 |
2259 |
BURG Frederic |
11:58:02 |
V2M |
|
M |
233 V2M |
5502 |
2259 |
ROUSSET Francois |
11:58:02 |
V1M |
|
M |
742 V1M |
6575 |
2261 |
CHAILLOU Pierre |
11:58:05 |
V1M |
|
M |
743 V1M |
8414 |
2262 |
COMBE Carole |
11:58:22 |
V1F |
ASCM MIONNAY |
F |
48 V1F |
216 |
2263 |
NIANGAO Ugo |
11:58:25 |
SEF |
|
F |
57 SEF |
6289 |
2264 |
SALOMEZ Matthieu |
11:58:30 |
SEM |
|
M |
1130 SEM |
5411 |
2264 |
GIUSTIOLI Vincent |
11:58:30 |
SEM |
|
M |
1130 SEM |
8198 |
2266 |
PERRET Remi |
11:58:33 |
SEM |
|
M |
1132 SEM |
7182 |
2267 |
MARCO Jerome |
11:58:34 |
SEM |
UAC Morestel |
M |
1133 SEM |
6508 |
2267 |
ERB Jean Baptiste |
11:58:34 |
SEM |
|
M |
1133 SEM |
8020 |
2269 |
BRACONNOT Benoit |
11:58:38 |
SEM |
SDIS 43 |
M |
1135 SEM |
5410 |
2270 |
FERNIER Alexandre |
11:58:41 |
SEM |
|
M |
1136 SEM |
1710 |
2271 |
SANLAVILLE Cedric |
11:58:42 |
SEM |
|
M |
1137 SEM |
5423 |
2272 |
MALLOGGI Philippe |
11:58:45 |
V2M |
ESL FRANCHEVILLE |
M |
234 V2M |
1098 |
2273 |
ALTERMATT Jean Marc |
11:58:50 |
V2M |
S/L FC Guebwiller |
M |
235 V2M |
7304 |
2274 |
FESQUET Gerald |
11:58:53 |
V1M |
|
M |
744 V1M |
145 |
2275 |
CANTIN Yoann |
11:58:57 |
SEM |
|
M |
1138 SEM |
809 |
2276 |
CLEVES Christophe |
11:58:58 |
V1M |
|
M |
745 V1M |
9507 |
2277 |
FAURE Yoan |
11:58:59 |
SEM |
|
M |
1139 SEM |
6882 |
2278 |
PARDIN Wilfried |
11:59:01 |
SEM |
CLAN BARJO |
M |
1140 SEM |
5508 |
2278 |
COIGNOUX Sebastien |
11:59:01 |
V1M |
BOL D'AIRbus |
M |
746 V1M |
8603 |
2280 |
MUNCK Frederic |
11:59:03 |
SEM |
|
M |
1141 SEM |
6500 |
2281 |
LOPEZ Yannick |
11:59:05 |
V1M |
|
M |
747 V1M |
5590 |
2282 |
WITKOWSKI Timothee |
11:59:13 |
SEF |
|
F |
58 SEF |
8999 |
2283 |
CHARBONNIER Guislain |
11:59:14 |
SEM |
|
M |
1142 SEM |
949 |
2284 |
OZANNE Joseph |
11:59:15 |
V1M |
|
M |
748 V1M |
8214 |
2285 |
DELORE Niels |
11:59:16 |
SEM |
|
M |
1143 SEM |
8096 |
2286 |
MAROT Raphael |
11:59:17 |
V1M |
|
M |
749 V1M |
211 |
2286 |
DESTREMAU Augustin |
11:59:17 |
SEM |
|
M |
1144 SEM |
8938 |
2288 |
PERRIN Amalric |
11:59:18 |
SEM |
|
M |
1145 SEM |
8939 |
2289 |
GUILMIN Jerome |
11:59:23 |
V1M |
|
M |
750 V1M |
1677 |
2290 |
DELBERGHE Laurent |
11:59:24 |
SEM |
|
M |
1146 SEM |
7362 |
2291 |
STRANIC Alain |
11:59:25 |
V2M |
Gendarmerie Sorbiers |
M |
236 V2M |
600 |
2292 |
LAMOT Pierre Aymeric |
11:59:27 |
SEM |
|
M |
1147 SEM |
6621 |
2293 |
GARNERET Etienne |
11:59:30 |
SEM |
|
M |
1148 SEM |
6932 |
2294 |
FOUVET Laurent |
11:59:32 |
V2M |
|
M |
237 V2M |
5884 |
2294 |
BEDETTI Corto |
11:59:32 |
SEM |
|
M |
1149 SEM |
8795 |
2296 |
DECHAVANNE Loic |
11:59:33 |
V1M |
|
M |
751 V1M |
5883 |
2296 |
VERCAEMER Arnaud |
11:59:33 |
V2M |
|
M |
238 V2M |
9194 |
2298 |
GHEERARDYN Franck |
11:59:34 |
V2M |
|
M |
239 V2M |
8691 |
2299 |
MISCHLER Simon |
11:59:37 |
ESM |
SUI (Suisse) |
M |
15 ESM |
7393 |
2300 |
BRAHIC Alexandre |
11:59:38 |
V1M |
|
M |
752 V1M |
442 |
2300 |
QUINETTE Marc |
11:59:38 |
V2M |
|
M |
240 V2M |
5092 |
2302 |
GOBIN Vincent |
11:59:46 |
V1M |
Trevire Trail Club |
M |
753 V1M |
340 |
2303 |
CHIVAL Frederic |
11:59:52 |
V1M |
|
M |
754 V1M |
5935 |
2304 |
DIEBOLT Olivier |
11:59:53 |
V1M |
|
M |
755 V1M |
5888 |
2305 |
KAYSER Franck |
11:59:54 |
V2M |
Fr'Anse |
M |
241 V2M |
818 |
2306 |
REVEL Eric |
11:59:55 |
V2M |
VEDAS ENDURANCE |
M |
242 V2M |
9984 |
2307 |
CAYSSOL Julien |
11:59:56 |
SEM |
FRANSE |
M |
1150 SEM |
6127 |
2308 |
HERRAIZ Pierre Pascal |
11:59:57 |
V1M |
FR ANSE |
M |
756 V1M |
8501 |
2309 |
SKOPINSKI Christophe |
11:59:59 |
SEM |
|
M |
1151 SEM |
7066 |
2310 |
CHEVALLIER Clement |
12:00:04 |
SEM |
|
M |
1152 SEM |
621 |
2310 |
YEN Francois |
12:00:04 |
SEM |
|
M |
1152 SEM |
6618 |
2312 |
DUREY Kevin |
12:00:08 |
SEM |
|
M |
1154 SEM |
352 |
2313 |
LEDIEU Justine |
12:00:14 |
SEF |
|
F |
59 SEF |
910 |
2314 |
RUET Thierry |
12:00:15 |
V2M |
|
M |
243 V2M |
1812 |
2315 |
VANDEL Robin |
12:00:19 |
SEM |
GUC Triathlon |
M |
1155 SEM |
1495 |
2316 |
SABOURIN Victor |
12:00:21 |
SEM |
|
M |
1156 SEM |
8457 |
2317 |
COTTEVERTE Julien |
12:00:22 |
SEM |
Entente Sportive Renault |
M |
1157 SEM |
1355 |
2318 |
MINOT Alexandre |
12:00:23 |
ESM |
Polytechnique |
M |
16 ESM |
8711 |
2319 |
REY Mickael |
12:00:24 |
ESM |
Polytechnique |
M |
17 ESM |
7568 |
2319 |
FRANcOIS Victor |
12:00:24 |
ESM |
Polytechnique |
M |
17 ESM |
8870 |
2321 |
BADAIRE Kevin |
12:00:29 |
SEM |
USATri |
M |
1158 SEM |
6868 |
2322 |
MARTINET Thomas |
12:00:31 |
V1M |
|
M |
757 V1M |
6674 |
2323 |
LIOTIER Benjamin |
12:00:33 |
SEM |
|
M |
1159 SEM |
7630 |
2324 |
GONZALEZ Luis |
12:00:34 |
V1M |
|
M |
758 V1M |
9700 |
2325 |
HOURLIER Nelson |
12:00:36 |
SEM |
|
M |
1160 SEM |
6964 |
2325 |
COGNARD Arnaud |
12:00:36 |
V1M |
Les Hydros Annecy triathl |
M |
759 V1M |
7059 |
2327 |
LAURENT Nicolas |
12:00:40 |
SEM |
|
M |
1161 SEM |
676 |
2328 |
FAVREAU Yvonnick |
12:00:42 |
SEM |
|
M |
1162 SEM |
7178 |
2329 |
GUYARD Aurelien |
12:00:43 |
SEM |
|
M |
1163 SEM |
8706 |
2330 |
BARBOSA Rodrigo |
12:00:48 |
V1M |
|
M |
760 V1M |
546 |
2331 |
DOUTRELIGNE Sebastien |
12:00:50 |
SEM |
|
M |
1164 SEM |
1974 |
2332 |
LAURAS Clement |
12:00:57 |
V1M |
|
M |
761 V1M |
8265 |
2333 |
ROCTON Yann |
12:01:00 |
V1M |
Endurance 72 |
M |
762 V1M |
1048 |
2334 |
BOYER Christophe |
12:01:06 |
V2M |
|
M |
244 V2M |
7450 |
2335 |
PASCAL Yoann |
12:01:09 |
SEM |
|
M |
1165 SEM |
878 |
2336 |
GERLIER Remy |
12:01:10 |
SEM |
|
M |
1166 SEM |
5385 |
2337 |
ANDRE BEGUE Charles |
12:01:21 |
V2M |
|
M |
245 V2M |
8854 |
2338 |
BASTIAN Dylan |
12:01:31 |
SEM |
Team Bochaton |
M |
1167 SEM |
7386 |
2339 |
LONGELIN Jerome |
12:01:41 |
V1M |
|
M |
763 V1M |
5472 |
2340 |
DELORME Romain |
12:01:54 |
SEM |
|
M |
1168 SEM |
6478 |
2341 |
CHASSAGNON Serge |
12:01:55 |
V2M |
|
M |
246 V2M |
7553 |
2342 |
RIOT Francois |
12:01:58 |
SEM |
|
M |
1169 SEM |
1586 |
2343 |
DMITRIEFF Nicolas |
12:02:00 |
V1M |
|
M |
764 V1M |
7979 |
2344 |
FORT Alexandre |
12:02:18 |
V1M |
|
M |
765 V1M |
5303 |
2345 |
GUINAULT Quentin |
12:02:27 |
SEM |
|
M |
1170 SEM |
9755 |
2346 |
DASTUGUE Mayeul |
12:02:30 |
SEM |
|
M |
1171 SEM |
6826 |
2347 |
OBATON Eric |
12:02:34 |
V2M |
|
M |
247 V2M |
393 |
2348 |
ROSA Guillaume |
12:02:39 |
SEM |
|
M |
1172 SEM |
296 |
2349 |
ROUMET Paul |
12:02:42 |
SEM |
|
M |
1173 SEM |
1300 |
2350 |
FONG KIWOK Pablo |
12:02:43 |
V1M |
Triathlon club de l?omois |
M |
766 V1M |
1412 |
2351 |
JOASSARD Benjamin |
12:02:47 |
SEM |
AJC |
M |
1174 SEM |
5820 |
2352 |
HANQUET Nicolas |
12:02:48 |
SEM |
Team des Traileurs Stepha |
M |
1175 SEM |
7794 |
2353 |
LACHAUME Julien |
12:02:52 |
SEM |
|
M |
1176 SEM |
5394 |
2354 |
BIGOT Pierre |
12:02:53 |
V2M |
ALV VOIRON |
M |
248 V2M |
8165 |
2355 |
ALLONNEAU Quentin |
12:02:57 |
SEM |
Team Spirit |
M |
1177 SEM |
8162 |
2356 |
GSELL Remi |
12:03:00 |
SEM |
|
M |
1178 SEM |
853 |
2357 |
GASP Pascal |
12:03:10 |
V1M |
|
M |
767 V1M |
7800 |
2358 |
ACHARLES Bruno |
12:03:11 |
V1M |
Rochefort Sport Athletism |
M |
768 V1M |
1151 |
2359 |
HARDY Jean Michel |
12:03:14 |
V2M |
ROCHEFORT SPORT ATHLETISM |
M |
249 V2M |
9164 |
2360 |
LACHIZE Christophe |
12:03:16 |
V1M |
|
M |
769 V1M |
6786 |
2361 |
DEL FRANCO Patrick |
12:03:21 |
V1M |
LA PETITE FOULeE LA FOUIL |
M |
770 V1M |
6553 |
2362 |
FONTAINE Renaud |
12:03:23 |
V2M |
|
M |
250 V2M |
1629 |
2363 |
ROINET Sebastien |
12:03:25 |
V1M |
|
M |
771 V1M |
5811 |
2364 |
VIGNON Didier |
12:03:28 |
V1M |
|
M |
772 V1M |
5333 |
2365 |
LAUNAY Pascal |
12:03:31 |
SEM |
|
M |
1179 SEM |
9534 |
2366 |
RUVEL Julien |
12:03:34 |
SEM |
|
M |
1180 SEM |
7925 |
2367 |
MOREL Adrien |
12:03:35 |
SEM |
|
M |
1181 SEM |
7043 |
2368 |
DISCHLY David |
12:03:39 |
V2M |
|
M |
251 V2M |
9189 |
2369 |
FOVET Matthieu |
12:03:40 |
SEM |
SENS ROUTE TRAIL |
M |
1182 SEM |
8242 |
2370 |
GINOT Aymeric |
12:03:41 |
SEM |
|
M |
1183 SEM |
5191 |
2370 |
TROHAY Fabien |
12:03:41 |
SEM |
AS Framatome |
M |
1183 SEM |
7219 |
2370 |
COUTEY Clement |
12:03:41 |
SEM |
|
M |
1183 SEM |
7446 |
2370 |
BIZOUARD Samuel |
12:03:41 |
SEM |
|
M |
1183 SEM |
7447 |
2374 |
VANDOOREN Pietjan |
12:03:42 |
SEM |
BEL (Belgique) |
M |
1187 SEM |
5922 |
2374 |
LARGUIER Chloe |
12:03:42 |
SEF |
|
F |
60 SEF |
5927 |
2376 |
RAIN Florent |
12:03:48 |
SEM |
AR La villette/ Xtrail te |
M |
1188 SEM |
1683 |
2376 |
GARBIN Yannick |
12:03:48 |
V1M |
|
M |
773 V1M |
8151 |
2376 |
BASTIDE Pierrick |
12:03:48 |
SEM |
auvergne trail nature tea |
M |
1188 SEM |
9344 |
2379 |
GRUFFAZ Corine |
12:03:51 |
V1F |
|
F |
49 V1F |
7530 |
2379 |
PASCAUD Steve |
12:03:51 |
V1M |
|
M |
774 V1M |
7532 |
2381 |
DUPINAY Mickael |
12:03:54 |
SEM |
|
M |
1190 SEM |
7904 |
2382 |
VERRIER Thomas |
12:03:58 |
SEM |
|
M |
1191 SEM |
1950 |
2383 |
FLOUARD Emmanuel |
12:03:59 |
V1M |
|
M |
775 V1M |
1631 |
2383 |
JOSSEAU Peter |
12:03:59 |
SEM |
Stelia |
M |
1192 SEM |
8283 |
2385 |
AYGON Bertrand |
12:04:00 |
V1M |
La Ouaiiis Team |
M |
776 V1M |
9945 |
2386 |
VALBUENA Sebastien |
12:04:14 |
SEM |
|
M |
1193 SEM |
9874 |
2387 |
BRIET Numa |
12:04:20 |
SEM |
|
M |
1194 SEM |
1903 |
2388 |
JOUBEL Frederic |
12:04:21 |
V1M |
|
M |
777 V1M |
353 |
2389 |
RITZ CHAMBE Isabelle |
12:04:22 |
V1F |
|
F |
50 V1F |
6371 |
2390 |
JIMBERT Clement |
12:04:23 |
SEM |
Foulee vourloise |
M |
1195 SEM |
5102 |
2391 |
BADUEL Victor |
12:04:24 |
SEM |
|
M |
1196 SEM |
1828 |
2392 |
COMACLE Gerard |
12:04:25 |
V2M |
|
M |
252 V2M |
5944 |
2392 |
CAMBE Matthieu |
12:04:25 |
SEM |
|
M |
1197 SEM |
6623 |
2394 |
LEFFRAY Jordan |
12:04:26 |
SEM |
|
M |
1198 SEM |
6622 |
2395 |
PLANCHER Steve |
12:04:27 |
V1M |
COURIR A VAUVERT |
M |
778 V1M |
1548 |
2395 |
GUERINEAU Thierry |
12:04:27 |
V1M |
|
M |
778 V1M |
6534 |
2397 |
GIRIN Ludovic |
12:04:29 |
V1M |
|
M |
780 V1M |
6533 |
2398 |
YVERT Julien |
12:04:30 |
SEM |
|
M |
1199 SEM |
7473 |
2399 |
RENAUD Frederic |
12:04:33 |
V1M |
|
M |
781 V1M |
6303 |
2400 |
FORTIN Francois |
12:04:36 |
SEM |
|
M |
1200 SEM |
1898 |
2401 |
SOTO Ghislain |
12:04:40 |
V2M |
les fouladous |
M |
253 V2M |
6830 |
2402 |
BONJEAN Cyril |
12:04:41 |
V1M |
INFOSPORT LOIRET |
M |
782 V1M |
1068 |
2403 |
MORIER Romain |
12:04:42 |
SEM |
|
M |
1201 SEM |
982 |
2404 |
DeLeZE Yann |
12:04:44 |
V1M |
SUI (Suisse) |
M |
783 V1M |
7046 |
2405 |
ABBASSI Hakim |
12:04:46 |
SEM |
Ffa cascol oullins |
M |
1202 SEM |
5813 |
2406 |
PONSARDIN Alexandre |
12:04:55 |
SEM |
DYNAMIC SPORTING CLUB GAL |
M |
1203 SEM |
142 |
2407 |
LORENZO Gabriel |
12:04:57 |
V1M |
|
M |
784 V1M |
5959 |
2408 |
PONCET Laurent |
12:04:58 |
V2M |
|
M |
254 V2M |
5810 |
2409 |
DUBOIS Sebastien |
12:05:03 |
V1M |
|
M |
785 V1M |
9275 |
2410 |
MATHEVET Aymeric |
12:05:04 |
V1M |
|
M |
786 V1M |
854 |
2411 |
CHEVRIN Vincent |
12:05:09 |
SEM |
|
M |
1204 SEM |
9447 |
2412 |
THOMAS Florent |
12:05:11 |
SEM |
Courir avec Brin d'Avoine |
M |
1205 SEM |
9679 |
2413 |
WORETH Dominique |
12:05:13 |
V2M |
|
M |
255 V2M |
791 |
2413 |
ELLMENREICH Frederic |
12:05:13 |
V2M |
|
M |
255 V2M |
5384 |
2413 |
PREVOST Philippe |
12:05:13 |
V2M |
PELOUSEY COURT TOUT DOUBS |
M |
255 V2M |
7867 |
2416 |
HENRY Christophe |
12:05:18 |
V2M |
|
M |
258 V2M |
6406 |
2416 |
FRANCIS Pierre |
12:05:18 |
V1M |
|
M |
787 V1M |
7123 |
2418 |
RABIER Julien |
12:05:22 |
SEM |
|
M |
1206 SEM |
9812 |
2419 |
THEPPE Vincent |
12:05:28 |
V1M |
WGTN THE CREW |
M |
788 V1M |
507 |
2420 |
SOULIMANT Simon |
12:05:29 |
SEM |
|
M |
1207 SEM |
1362 |
2421 |
CEARD Fabien |
12:05:36 |
SEM |
|
M |
1208 SEM |
8504 |
2422 |
BERNARD Bruno |
12:05:37 |
SEM |
|
M |
1209 SEM |
8792 |
2423 |
BENETHUILLERE Vincent |
12:05:42 |
SEM |
|
M |
1210 SEM |
1952 |
2424 |
DU CREST Romain |
12:05:43 |
SEM |
|
M |
1211 SEM |
6764 |
2425 |
HAMANN Nicolas |
12:05:44 |
V1M |
|
M |
789 V1M |
5546 |
2426 |
BATJOM Emmanuel |
12:05:50 |
V1M |
|
M |
790 V1M |
1547 |
2426 |
BONNIER Cedric |
12:05:50 |
SEM |
Tri Anglia |
M |
1212 SEM |
6225 |
2428 |
MeRAT Stephane |
12:05:52 |
V2M |
|
M |
259 V2M |
5245 |
2429 |
MADELON Laurent |
12:05:55 |
V2M |
S/L US ARNAGE |
M |
260 V2M |
7672 |
2430 |
BEN ATTRA Riadh |
12:05:56 |
SEM |
Tunisian |
M |
1213 SEM |
1531 |
2431 |
POLLINI Valentin |
12:05:58 |
SEM |
|
M |
1214 SEM |
1773 |
2432 |
GOIFFON Philippe |
12:06:00 |
V1M |
SANS BORNES SAINT DIDIER |
M |
791 V1M |
8761 |
2433 |
GUISSET Francois |
12:06:05 |
V1M |
|
M |
792 V1M |
1842 |
2434 |
LANVIN Pierre |
12:06:08 |
SEM |
|
M |
1215 SEM |
7414 |
2435 |
CHATELAS Alain |
12:06:12 |
V2M |
|
M |
261 V2M |
8980 |
2436 |
LE MERLE Jerome |
12:06:13 |
V1M |
|
M |
793 V1M |
1349 |
2436 |
ORDOQUI Beno |
12:06:13 |
V1M |
UR YOKO AVIRON |
M |
793 V1M |
5678 |
2438 |
LEDARD Pierrick |
12:06:17 |
SEM |
Team Dielen |
M |
1216 SEM |
5679 |
2438 |
LAURENT Kevin |
12:06:17 |
SEM |
Les Loosers |
M |
1216 SEM |
9875 |
2440 |
SAPET Aurelien |
12:06:19 |
SEM |
Feternes |
M |
1218 SEM |
8707 |
2441 |
MOIROUD Thierry |
12:06:20 |
V2M |
|
M |
262 V2M |
6399 |
2442 |
ODERUT Benjamin |
12:06:22 |
SEM |
|
M |
1219 SEM |
107 |
2443 |
DERANGeRE Christophe |
12:06:23 |
V1M |
|
M |
795 V1M |
6898 |
2444 |
AULAGNIER Alexis |
12:06:24 |
SEM |
|
M |
1220 SEM |
6310 |
2445 |
THOMAS Ivan |
12:06:30 |
V1M |
|
M |
796 V1M |
8497 |
2446 |
BRANCHE Theophile |
12:06:32 |
SEM |
|
M |
1221 SEM |
1911 |
2447 |
LE BERRE Eric |
12:06:33 |
V1M |
Craponne Triathlon |
M |
797 V1M |
5626 |
2448 |
DE SIMONE Luisa |
12:06:36 |
SEF |
ITA (Italie) |
F |
61 SEF |
8092 |
2449 |
NeDeLEC Jean Rene |
12:06:37 |
V2M |
Quimper Orientation |
M |
263 V2M |
591 |
2450 |
PRADEL Veronique |
12:06:40 |
V1F |
Tam Montady |
F |
51 V1F |
7350 |
2451 |
JOURDAN Flavien |
12:06:42 |
SEM |
|
M |
1222 SEM |
9537 |
2452 |
ROCHETEAU Fabrice |
12:06:43 |
V2M |
JOGG'IN TOURS |
M |
264 V2M |
6885 |
2453 |
SANH Thomas |
12:06:55 |
V1M |
Triathlon club torcy |
M |
798 V1M |
7415 |
2454 |
DIBINGER Charlene |
12:06:56 |
SEF |
|
F |
62 SEF |
1195 |
2455 |
CHAUSSET Jeremi |
12:07:03 |
SEM |
|
M |
1223 SEM |
870 |
2456 |
CALEYRON Christophe |
12:07:09 |
SEM |
|
M |
1224 SEM |
572 |
2456 |
MARCHAUT Guillaume |
12:07:09 |
V1M |
|
M |
799 V1M |
7859 |
2458 |
PITRE Charles |
12:07:15 |
V2M |
|
M |
265 V2M |
5727 |
2459 |
LAMBERT Gregory |
12:07:18 |
SEM |
L union triathlon 31 |
M |
1225 SEM |
5807 |
2460 |
BAILLY Nadia |
12:07:22 |
SEF |
|
F |
63 SEF |
9022 |
2461 |
BEAU Olivier |
12:07:26 |
V1M |
|
M |
800 V1M |
7865 |
2462 |
HOUEL Benjamin |
12:07:29 |
SEM |
|
M |
1226 SEM |
6663 |
2462 |
TRITSCHLER Alexandre |
12:07:29 |
V1M |
|
M |
801 V1M |
8508 |
2464 |
JEGOU Tugdual |
12:07:35 |
SEM |
|
M |
1227 SEM |
8047 |
2465 |
CERF Benoit |
12:07:36 |
V1M |
S/L AC CHANTONNAISIEN |
M |
802 V1M |
7650 |
2466 |
EUDIER Benjamin |
12:07:37 |
SEM |
|
M |
1228 SEM |
6815 |
2467 |
CECILLON Sigfrid |
12:07:41 |
V1M |
|
M |
803 V1M |
174 |
2467 |
SIAHAAN Tiffany |
12:07:41 |
SEF |
|
F |
64 SEF |
5162 |
2469 |
BERGERON Frederic |
12:07:42 |
SEM |
|
M |
1229 SEM |
127 |
2470 |
LANFRAY Christophe |
12:07:44 |
V2M |
Les foulees du pas'sage |
M |
266 V2M |
5849 |
2471 |
FERRARD Jean Richard |
12:07:46 |
V2M |
Les foulees du pas?sage |
M |
267 V2M |
244 |
2471 |
JOYE Tristan |
12:07:46 |
SEM |
eau gaz et pompes sa |
M |
1230 SEM |
5750 |
2473 |
DA COSTA Jonathan |
12:07:47 |
SEM |
|
M |
1231 SEM |
9511 |
2474 |
SANQUER Stephane |
12:07:49 |
V1M |
|
M |
804 V1M |
9678 |
2475 |
FONTUGNES Yves |
12:07:54 |
V2M |
|
M |
268 V2M |
9564 |
2476 |
DERRUAU Jerome |
12:07:58 |
V1M |
Kikourou |
M |
805 V1M |
1158 |
2477 |
SALVI Laurent |
12:08:03 |
V1M |
|
M |
806 V1M |
7158 |
2478 |
RABOU Elsa |
12:08:07 |
V1F |
|
F |
52 V1F |
8661 |
2479 |
LEFEBVRE Yann |
12:08:09 |
SEM |
|
M |
1232 SEM |
5195 |
2480 |
ROCH Florian |
12:08:17 |
SEM |
|
M |
1233 SEM |
7074 |
2481 |
JEAN Guillaume |
12:08:25 |
V1M |
S/L PAYS DE FONTAINEBLEAU |
M |
807 V1M |
9398 |
2482 |
FERREIRA Laurent |
12:08:32 |
V2M |
|
M |
269 V2M |
6164 |
2483 |
GAUME Sullivan |
12:08:33 |
SEM |
|
M |
1234 SEM |
5980 |
2483 |
SIGRIST Olivier |
12:08:33 |
V1M |
|
M |
808 V1M |
8671 |
2485 |
ILOTT Martin |
12:08:44 |
V2M |
Datchet Dashers |
M |
270 V2M |
8856 |
2486 |
PIERREFEU Yann |
12:08:54 |
V2M |
Kikourou GHT |
M |
271 V2M |
5116 |
2487 |
CAPELLE Fabrice |
12:08:57 |
V3M |
LAGNY OMNISPORTS |
M |
27 V3M |
612 |
2488 |
CHABERT Samuel |
12:08:59 |
SEM |
|
M |
1235 SEM |
7975 |
2489 |
BAGNON Fabien |
12:09:02 |
V1M |
|
M |
809 V1M |
9484 |
2490 |
MARTIN Nicolas |
12:09:03 |
SEM |
LYON RUNNING CREW |
M |
1236 SEM |
5281 |
2491 |
PONCET Sylvain |
12:09:05 |
SEM |
|
M |
1237 SEM |
181 |
2492 |
CURTIL Caroline |
12:09:08 |
SEF |
|
F |
65 SEF |
1189 |
2492 |
MORIN Christophe |
12:09:08 |
V1M |
|
M |
810 V1M |
6286 |
2494 |
BOCHATON BERTHILLIER Sophie |
12:09:16 |
V1F |
|
F |
53 V1F |
6774 |
2495 |
PAOLETTI Cecile |
12:09:17 |
V1F |
|
F |
54 V1F |
1298 |
2496 |
LE LARDIC Didier |
12:09:19 |
V3M |
Kervignac |
M |
28 V3M |
386 |
2497 |
VERKINDEREN Benjamin |
12:09:20 |
SEM |
|
M |
1238 SEM |
5415 |
2498 |
BERARD Pierre |
12:09:22 |
SEM |
|
M |
1239 SEM |
1831 |
2499 |
MILAN Frederic |
12:09:50 |
SEM |
|
M |
1240 SEM |
5130 |
2499 |
ITTAH Sebastien |
12:09:50 |
V1M |
|
M |
811 V1M |
8878 |
2501 |
VISINI Fabien |
12:09:53 |
V1M |
Chaud les pattes |
M |
812 V1M |
318 |
2502 |
BERROD Frederic |
12:09:54 |
V2M |
|
M |
272 V2M |
1193 |
2503 |
GARCIA Nicolas |
12:09:59 |
SEM |
|
M |
1241 SEM |
7463 |
2504 |
VILLARD Patrick |
12:10:00 |
V1M |
|
M |
813 V1M |
6212 |
2505 |
GALY Joel |
12:10:02 |
V2M |
|
M |
273 V2M |
7169 |
2505 |
DE COLBERT Lucien |
12:10:02 |
SEM |
|
M |
1242 SEM |
8735 |
2507 |
PRIANO Christophe |
12:10:04 |
V2M |
CE CEPAC |
M |
274 V2M |
1997 |
2508 |
EVERAERE Christophe |
12:10:07 |
V2M |
|
M |
275 V2M |
1527 |
2509 |
RICARD Nicolas |
12:10:09 |
SEM |
|
M |
1243 SEM |
9550 |
2510 |
RICARD Jerome |
12:10:10 |
V1M |
|
M |
814 V1M |
6863 |
2510 |
SELME Gerard |
12:10:10 |
V1M |
Esl.Ternay |
M |
814 V1M |
9481 |
2512 |
SCHLICHT Eric |
12:10:14 |
V1M |
|
M |
816 V1M |
8188 |
2513 |
FONTANILLE Cedric |
12:10:18 |
V1M |
|
M |
817 V1M |
9656 |
2514 |
|
12:10:21 |
SEM |
|
M |
1244 SEM |
1284 |
2515 |
AMARGER Patrick |
12:10:27 |
V1M |
|
M |
818 V1M |
5976 |
2515 |
MATYAS Herve |
12:10:27 |
V1M |
|
M |
818 V1M |
8879 |
2517 |
GILBERT Thomas |
12:10:33 |
SEM |
AS Lectra |
M |
1245 SEM |
9060 |
2518 |
FORGET Veronique |
12:10:40 |
SEF |
Course ? pied bugey |
F |
66 SEF |
1954 |
2519 |
GAUTIER Theo |
12:10:41 |
SEM |
|
M |
1246 SEM |
153 |
2520 |
DEPARIS Theo |
12:10:43 |
SEM |
|
M |
1247 SEM |
154 |
2521 |
D ORIO Jerome |
12:10:44 |
V1M |
CAP bugey |
M |
820 V1M |
1940 |
2522 |
JACQUIN Philippe |
12:10:47 |
V1M |
|
M |
821 V1M |
1873 |
2523 |
BOUCHIE Matthieu |
12:10:52 |
SEM |
|
M |
1248 SEM |
9877 |
2524 |
BRIAUD Vincent |
12:10:53 |
V1M |
|
M |
822 V1M |
550 |
2525 |
GIRON Nicolas |
12:10:55 |
V1M |
|
M |
823 V1M |
8831 |
2526 |
JUMELIN Antoine |
12:11:02 |
SEM |
|
M |
1249 SEM |
5448 |
2527 |
HENRICHS Julien |
12:11:04 |
SEM |
BEL (Belgique) |
M |
1250 SEM |
8401 |
2528 |
ROUSSET Laurent |
12:11:05 |
V1M |
|
M |
824 V1M |
193 |
2529 |
BAUD Gilbert |
12:11:06 |
V3M |
|
M |
29 V3M |
5603 |
2530 |
DELAPLACE Benjamin |
12:11:07 |
SEM |
|
M |
1251 SEM |
7829 |
2531 |
COLLAUDIN Stephane |
12:11:08 |
SEM |
|
M |
1252 SEM |
1343 |
2532 |
DERUAZ Emmanuel |
12:11:09 |
V2M |
Ardent Sports |
M |
276 V2M |
5601 |
2533 |
ROUSSON Franck |
12:11:10 |
V1M |
|
M |
825 V1M |
9884 |
2534 |
MANISSIER Nadege |
12:11:16 |
SEF |
|
F |
67 SEF |
6492 |
2534 |
MICHEL Dominique |
12:11:16 |
V2M |
|
M |
277 V2M |
7880 |
2536 |
LIAGRE Benjamin |
12:11:18 |
SEM |
|
M |
1253 SEM |
1942 |
2537 |
MASINA eric |
12:11:19 |
V1M |
|
M |
826 V1M |
6301 |
2537 |
BERTHET Deborah |
12:11:19 |
SEF |
Racing club nantais |
F |
68 SEF |
6493 |
2539 |
CHHAN Sek |
12:11:22 |
SEM |
|
M |
1254 SEM |
916 |
2539 |
GASSOT Aurelien |
12:11:22 |
SEM |
|
M |
1254 SEM |
9587 |
2541 |
PAON Frederic |
12:11:33 |
SEM |
athleform 42 |
M |
1256 SEM |
917 |
2542 |
CHASTANG Francois Xavier |
12:11:36 |
SEM |
|
M |
1257 SEM |
338 |
2543 |
VACHERON Xavier |
12:11:39 |
V1M |
ASCC CALOR |
M |
827 V1M |
5721 |
2544 |
GUIO David |
12:11:40 |
V1M |
|
M |
828 V1M |
9830 |
2545 |
ACHARD Fabrice |
12:11:44 |
V1M |
La foulee Sisteronaise |
M |
829 V1M |
9680 |
2546 |
ANDRIES David |
12:11:47 |
V1M |
|
M |
830 V1M |
498 |
2547 |
BLANC Michael |
12:11:49 |
SEM |
|
M |
1258 SEM |
5300 |
2547 |
GRAS Guillaume |
12:11:49 |
SEM |
Team Thug |
M |
1258 SEM |
6936 |
2549 |
ROLLIN Arthur |
12:11:50 |
SEM |
CAN (Canada) |
M |
1260 SEM |
1256 |
2549 |
JULLIA Fabien |
12:11:50 |
SEM |
|
M |
1260 SEM |
8134 |
2549 |
NICOLAS Patrice |
12:11:50 |
V2M |
|
M |
278 V2M |
8254 |
2552 |
SIMON Xavier |
12:11:58 |
V1M |
|
M |
831 V1M |
5316 |
2552 |
LATEULADE Franck |
12:11:58 |
V1M |
Montardon d?Achille |
M |
831 V1M |
9078 |
2554 |
PERRAUD Thierry |
12:11:59 |
V1M |
|
M |
833 V1M |
9724 |
2554 |
ROLLET Adrien |
12:11:59 |
SEM |
ESL Francheville |
M |
1262 SEM |
9928 |
2556 |
SABLOND Guillaume |
12:12:00 |
SEM |
|
M |
1263 SEM |
5276 |
2557 |
GERBAUD Emilie |
12:12:01 |
SEF |
|
F |
69 SEF |
9723 |
2558 |
DEVIN Jordane |
12:12:02 |
SEM |
|
M |
1264 SEM |
6298 |
2559 |
BRUCHON Gregory |
12:12:07 |
SEM |
|
M |
1265 SEM |
5017 |
2560 |
BOUCHET Paul John |
12:12:11 |
SEM |
|
M |
1266 SEM |
1172 |
2561 |
BARRIER Stephane |
12:12:18 |
V1M |
|
M |
834 V1M |
5183 |
2562 |
BARRIER Edouard |
12:12:19 |
ESM |
|
M |
19 ESM |
5505 |
2563 |
LEGRAND Fabrice |
12:12:20 |
V1M |
|
M |
835 V1M |
7094 |
2564 |
CARNAZZOLA Fabienne |
12:12:22 |
V1F |
US TOUL ATHLETISME |
F |
55 V1F |
5170 |
2565 |
CHAMPSEIX Fabien |
12:12:23 |
SEM |
|
M |
1267 SEM |
5093 |
2566 |
CAMEBOURG Joris |
12:12:31 |
SEM |
|
M |
1268 SEM |
8769 |
2567 |
DORLeANS Hugues |
12:12:34 |
V1M |
|
M |
836 V1M |
7988 |
2568 |
CERISIER Nicolas |
12:12:35 |
V1M |
|
M |
837 V1M |
6895 |
2569 |
TOUZEAU Arnaud |
12:12:45 |
V1M |
|
M |
838 V1M |
976 |
2569 |
CAMEBOURG Bastien |
12:12:45 |
SEM |
|
M |
1269 SEM |
8791 |
2571 |
COCHET John |
12:12:46 |
V1M |
ASVEL VILLEURBANNE |
M |
839 V1M |
690 |
2572 |
MEUNIER Matthieu |
12:12:47 |
V1M |
|
M |
840 V1M |
6133 |
2573 |
PROST Frederic |
12:12:50 |
V2M |
United Runners 78 |
M |
279 V2M |
8038 |
2574 |
DELUMEAU Simon |
12:12:51 |
SEM |
|
M |
1270 SEM |
6977 |
2575 |
CARMINATI Dylan |
12:12:55 |
SEM |
|
M |
1271 SEM |
8797 |
2576 |
SIMON Jean Francois |
12:12:58 |
V2M |
|
M |
280 V2M |
1648 |
2577 |
LAFOND Pierre |
12:13:03 |
V2M |
|
M |
281 V2M |
1703 |
2578 |
VARICHON Aurelien |
12:13:15 |
SEM |
GRENOBLE Trail |
M |
1272 SEM |
7790 |
2579 |
FONTAINE Paul |
12:13:16 |
SEM |
|
M |
1273 SEM |
1058 |
2580 |
OLIVIER Cedric |
12:13:17 |
V1M |
|
M |
841 V1M |
1319 |
2581 |
CRAMBADE Laurent |
12:13:24 |
V1M |
|
M |
842 V1M |
5039 |
2581 |
QUESNEL Mathieu |
12:13:24 |
V1M |
|
M |
842 V1M |
5353 |
2581 |
DEL GAUDIO Herve |
12:13:24 |
V1M |
|
M |
842 V1M |
9396 |
2584 |
BOUTRON Nicolas |
12:13:27 |
SEM |
AS VILLEMANOCHE |
M |
1274 SEM |
7550 |
2585 |
MAURIZI Jean Michel |
12:13:30 |
V1M |
Run and Trail Marine |
M |
845 V1M |
1260 |
2586 |
LEPAGE Vincent |
12:13:35 |
SEM |
|
M |
1275 SEM |
7648 |
2587 |
VIANT Christele |
12:13:38 |
V1F |
AS AIX LES BAINS |
F |
56 V1F |
8718 |
2588 |
DAUTRICOURT Remi |
12:13:48 |
SEM |
HUMANIS |
M |
1276 SEM |
702 |
2588 |
DAUTRICOURT Emilien |
12:13:48 |
SEM |
Bikers Chalarons |
M |
1276 SEM |
5247 |
2590 |
OUALI Mehdi |
12:13:50 |
SEM |
|
M |
1278 SEM |
7963 |
2591 |
WALBAUM Vincent |
12:13:51 |
V1M |
|
M |
846 V1M |
1047 |
2592 |
CHAIEB Angeline |
12:13:52 |
SEF |
Ag running |
F |
70 SEF |
1040 |
2592 |
BAILLE Mikael |
12:13:52 |
V1M |
|
M |
847 V1M |
5728 |
2592 |
MAGNAT Gregory |
12:13:52 |
V1M |
|
M |
847 V1M |
7445 |
2595 |
ESPITALLIER Michel |
12:14:00 |
V3M |
|
M |
30 V3M |
719 |
2595 |
HeRON Sebastien |
12:14:00 |
SEM |
|
M |
1279 SEM |
720 |
2597 |
ESTEVE Thomas |
12:14:01 |
V1M |
|
M |
849 V1M |
9841 |
2598 |
CAMPOS Bruno |
12:14:03 |
V2M |
|
M |
282 V2M |
6222 |
2599 |
CORDEIRO Antoine |
12:14:05 |
SEM |
|
M |
1280 SEM |
637 |
2599 |
BEAUVAL Pierre |
12:14:05 |
V1M |
|
M |
850 V1M |
1297 |
2601 |
MOULAGER Mickael |
12:14:16 |
SEM |
|
M |
1281 SEM |
8055 |
2602 |
LORRIAUX Gerald |
12:14:19 |
V1M |
|
M |
851 V1M |
9562 |
2603 |
BLANC TAILLEUR Jeremie |
12:14:21 |
SEM |
|
M |
1282 SEM |
5711 |
2604 |
OHL Olivier |
12:14:23 |
V1M |
|
M |
852 V1M |
1652 |
2605 |
GAUTIER David |
12:14:25 |
SEM |
|
M |
1283 SEM |
9513 |
2606 |
BRENET Adrien |
12:14:26 |
SEM |
|
M |
1284 SEM |
9590 |
2607 |
R GRANELL Manel |
12:14:27 |
V2M |
SPORT GYM |
M |
283 V2M |
5867 |
2607 |
MARTINEZ GARCIA Christophe |
12:14:27 |
V1M |
|
M |
853 V1M |
6704 |
2609 |
MAUBLANC Elisa |
12:14:29 |
SEF |
|
F |
71 SEF |
6973 |
2610 |
LAFOND Alban |
12:14:30 |
SEM |
COB |
M |
1285 SEM |
9059 |
2611 |
NGUYEN Laurent |
12:14:34 |
SEM |
|
M |
1286 SEM |
5931 |
2612 |
QUINSON Lucie |
12:14:40 |
SEF |
|
F |
72 SEF |
656 |
2613 |
NUNO DE FARIA Jean Francois |
12:14:49 |
V1M |
|
M |
854 V1M |
349 |
2614 |
ZEITZ Eddy |
12:15:00 |
SEM |
|
M |
1287 SEM |
5257 |
2615 |
MAGON DE LA GICLAIS Tanguy |
12:15:14 |
SEM |
|
M |
1288 SEM |
9169 |
2615 |
CAMARA Ousmane |
12:15:14 |
SEM |
|
M |
1288 SEM |
9523 |
2617 |
AUVRAY Ludovic |
12:15:15 |
V1M |
|
M |
855 V1M |
1764 |
2618 |
SOULABAILLE Pierre |
12:15:17 |
V2M |
Saint Meloir Tout court |
M |
284 V2M |
6544 |
2619 |
LE GALL David |
12:15:29 |
SEM |
|
M |
1290 SEM |
1820 |
2620 |
RABEAU Pascale |
12:15:30 |
V1F |
|
F |
57 V1F |
815 |
2621 |
SCHMITTBIEL Etienne |
12:15:32 |
V1M |
CORVI |
M |
856 V1M |
816 |
2621 |
|
12:15:32 |
V2M |
|
M |
285 V2M |
1706 |
2623 |
FOURETS Olivier |
12:15:35 |
SEM |
SAM PARIS 12 |
M |
1291 SEM |
9049 |
2624 |
BERLIER Pierre Henri |
12:15:36 |
SEM |
|
M |
1292 SEM |
8798 |
2624 |
BEYRAC Pierre |
12:15:36 |
SEM |
|
M |
1292 SEM |
9574 |
2626 |
HUGON Guillaume |
12:15:37 |
SEM |
|
M |
1294 SEM |
7718 |
2627 |
|
12:15:38 |
SEM |
|
M |
1295 SEM |
8049 |
2628 |
GREGOIRE Antoine |
12:15:50 |
SEM |
|
M |
1296 SEM |
7747 |
2629 |
BRIGNOLI Stephane |
12:15:54 |
V1M |
|
M |
857 V1M |
7167 |
2630 |
BOISSEAU Thomas |
12:16:12 |
SEM |
|
M |
1297 SEM |
1091 |
2630 |
REBOUT Romain |
12:16:12 |
SEM |
|
M |
1297 SEM |
6734 |
2632 |
TARDY Nicolas |
12:16:14 |
V2M |
amexio |
M |
286 V2M |
5926 |
2633 |
OUDIN Romain |
12:16:15 |
SEM |
|
M |
1299 SEM |
7037 |
2634 |
LANDREAU Benoit |
12:16:16 |
SEM |
|
M |
1300 SEM |
5256 |
2635 |
BIVER Ludovic |
12:16:18 |
V1M |
|
M |
858 V1M |
6822 |
2636 |
SOUVAIRAN Stephane |
12:16:19 |
V1M |
|
M |
859 V1M |
6887 |
2637 |
PERCHET Damien |
12:16:28 |
SEM |
|
M |
1301 SEM |
5241 |
2637 |
PERCHET Bertrand |
12:16:28 |
V1M |
|
M |
860 V1M |
5632 |
2639 |
POUPARD Guillaume |
12:16:33 |
V1M |
|
M |
861 V1M |
1951 |
2640 |
LARRONDE Michel |
12:16:36 |
V2M |
|
M |
287 V2M |
6811 |
2641 |
BOINET Frank |
12:16:38 |
V3M |
ASSO SIDEL |
M |
31 V3M |
1452 |
2642 |
HUBEAUX Vincent |
12:16:40 |
V2M |
BIOTRAIL RUNNING TEAM |
M |
288 V2M |
5305 |
2643 |
ANDOURA Sharif |
12:16:41 |
V1M |
BEL (Belgique) |
M |
862 V1M |
1579 |
2644 |
RITZENTHALER Christophe |
12:16:44 |
V1M |
SPORT EVASION CENTRE ALSA |
M |
863 V1M |
7082 |
2645 |
HAGER Jeremie |
12:16:48 |
SEM |
|
M |
1302 SEM |
1276 |
2645 |
BRAISE Karl |
12:16:48 |
V2M |
|
M |
289 V2M |
9348 |
2647 |
DOLLe Thomas |
12:17:16 |
SEM |
|
M |
1303 SEM |
6735 |
2648 |
VAN BERKEL Matthieu |
12:17:20 |
SEM |
|
M |
1304 SEM |
5802 |
2649 |
HEBDING Mathieu |
12:17:25 |
SEM |
|
M |
1305 SEM |
8316 |
2650 |
HEBDING Olivier |
12:17:27 |
SEM |
JOOL TEAM |
M |
1306 SEM |
8315 |
2651 |
NORBERT Yann |
12:17:34 |
SEM |
Woods Runners |
M |
1307 SEM |
8841 |
2652 |
SOULAS Thomas |
12:17:37 |
SEM |
|
M |
1308 SEM |
465 |
2653 |
KIELTYKA Alexis |
12:17:39 |
SEM |
|
M |
1309 SEM |
5486 |
2654 |
LACOUTURE Jean Baptiste |
12:17:40 |
SEM |
|
M |
1310 SEM |
8205 |
2655 |
DIGUER Jeremy |
12:17:41 |
SEM |
|
M |
1311 SEM |
6563 |
2656 |
FRUCHART Cedric |
12:17:45 |
SEM |
|
M |
1312 SEM |
1815 |
2657 |
TISSEIRE Gregory |
12:17:48 |
V1M |
|
M |
864 V1M |
6297 |
2658 |
DELPORTO Beno |
12:17:51 |
SEM |
|
M |
1313 SEM |
973 |
2659 |
MADELIN Hippolyte |
12:17:54 |
SEM |
lrdc |
M |
1314 SEM |
767 |
2660 |
CARCREFF Eliot |
12:18:02 |
SEM |
|
M |
1315 SEM |
6752 |
2661 |
ROLDAN Bruno |
12:18:08 |
V2M |
usm olivet |
M |
290 V2M |
8413 |
2661 |
VINCENT Didier |
12:18:08 |
V2M |
|
M |
290 V2M |
8643 |
2663 |
VOISIN Guillaume |
12:18:09 |
SEM |
Team Trail de Mouge |
M |
1316 SEM |
5616 |
2664 |
MARIN Carole |
12:18:12 |
V1F |
|
F |
58 V1F |
392 |
2665 |
DESCHAMPS Jasmin |
12:18:13 |
SEM |
|
M |
1317 SEM |
8117 |
2666 |
ALLERA Sebastien |
12:18:16 |
V1M |
|
M |
865 V1M |
8291 |
2667 |
COCHENNEC Frederic |
12:18:30 |
V1M |
So Trail Lyon |
M |
866 V1M |
6514 |
2668 |
GANACHAUD Raphael |
12:18:31 |
SEM |
|
M |
1318 SEM |
5525 |
2669 |
DUCROUX Damien |
12:18:33 |
V1M |
Beaujolais runnees |
M |
867 V1M |
8469 |
2670 |
ROLAIN Bertrand |
12:18:35 |
V2M |
|
M |
292 V2M |
9468 |
2670 |
DESCROIX Samuel |
12:18:35 |
V1M |
|
M |
868 V1M |
9471 |
2672 |
MARCHIENNE Yann |
12:18:38 |
V1M |
|
M |
869 V1M |
5657 |
2673 |
MARX Magali |
12:18:47 |
V1F |
|
F |
59 V1F |
6573 |
2673 |
PIGNAT Jerome |
12:18:47 |
SEM |
|
M |
1319 SEM |
9843 |
2675 |
NAUTON Florent |
12:18:50 |
SEM |
|
M |
1320 SEM |
9894 |
2676 |
NAUTON Augustin |
12:18:51 |
SEM |
|
M |
1321 SEM |
5290 |
2676 |
MARIE Alexis |
12:18:51 |
SEM |
|
M |
1321 SEM |
5903 |
2678 |
GILLET Michel |
12:18:53 |
V3M |
|
M |
32 V3M |
421 |
2679 |
BASSANI Philippe |
12:18:57 |
V1M |
|
M |
870 V1M |
8318 |
2680 |
FREBOURG Jean Marc |
12:18:58 |
V1M |
COLMAR MARATHON CLUB |
M |
871 V1M |
7984 |
2681 |
MOREAU Mikael |
12:19:02 |
SEM |
JOGGING LABENNE |
M |
1323 SEM |
6910 |
2681 |
PERRIAUX Julien |
12:19:02 |
SEM |
|
M |
1323 SEM |
9976 |
2683 |
TORLOTING Michel |
12:19:12 |
V2M |
les tamalous de montbonvi |
M |
293 V2M |
9014 |
2684 |
FAVIER Alain |
12:19:23 |
V1M |
|
M |
872 V1M |
5890 |
2685 |
AZNAR Sylvain |
12:19:25 |
SEM |
|
M |
1325 SEM |
6585 |
2685 |
MORAND Christophe |
12:19:25 |
V2M |
Traileurs du Mont Souffla |
M |
294 V2M |
7684 |
2687 |
HOCQUARD Alexandre |
12:19:27 |
SEM |
|
M |
1326 SEM |
508 |
2688 |
SOULET Olivier |
12:19:28 |
SEM |
|
M |
1327 SEM |
5804 |
2689 |
DARGOT Florian |
12:19:30 |
SEM |
|
M |
1328 SEM |
431 |
2690 |
TRAN Philippe |
12:19:33 |
V2M |
|
M |
295 V2M |
5703 |
2691 |
DUBOIS Cedric |
12:19:35 |
SEM |
|
M |
1329 SEM |
1236 |
2692 |
GUTHLEBEN Yvan |
12:19:37 |
V2M |
|
M |
296 V2M |
5326 |
2693 |
GRANIER Thomas |
12:19:40 |
SEM |
|
M |
1330 SEM |
8770 |
2694 |
JEUFFRAULT Cyrille |
12:19:43 |
V1M |
|
M |
873 V1M |
5565 |
2695 |
TAILHARDAT Laurent |
12:19:48 |
V2M |
EA LECREUSOT |
M |
297 V2M |
7981 |
2696 |
THIBAULT Thomas |
12:19:50 |
V1M |
|
M |
874 V1M |
5738 |
2697 |
HELLOUIN DE MENIBUS Audoin |
12:19:53 |
SEM |
|
M |
1331 SEM |
787 |
2698 |
SEGALEN Etienne |
12:19:55 |
ESM |
|
M |
20 ESM |
7292 |
2699 |
SAPET Johann |
12:19:57 |
SEM |
|
M |
1332 SEM |
847 |
2700 |
EBERSWEILER Christophe |
12:19:58 |
V2M |
|
M |
298 V2M |
460 |
2701 |
LEFEBVRE Alexandre |
12:19:59 |
V1M |
Vallons de la Tour triath |
M |
875 V1M |
6421 |
2702 |
BERTAUX Christophe |
12:20:03 |
V1M |
|
M |
876 V1M |
6710 |
2703 |
SZYBOWICZ Yannick |
12:20:04 |
V2M |
|
M |
299 V2M |
1143 |
2703 |
GUILHOT Quentin |
12:20:04 |
SEM |
|
M |
1333 SEM |
9598 |
2705 |
ROBERT Maxime |
12:20:12 |
SEM |
FOULEES DE ST GERMAIN EN |
M |
1334 SEM |
5355 |
2706 |
TULOUP Edouard |
12:20:22 |
SEM |
SLOTH Team |
M |
1335 SEM |
7192 |
2707 |
POURTOUT Christophe |
12:20:23 |
V1M |
CJF |
M |
877 V1M |
9879 |
2708 |
PERARD Jimmy |
12:20:25 |
SEM |
RAMS |
M |
1336 SEM |
6116 |
2708 |
CARIOU Alexia |
12:20:25 |
SEF |
|
F |
73 SEF |
6946 |
2710 |
LAVOINE TALMARD Stephane |
12:20:30 |
SEM |
|
M |
1337 SEM |
9163 |
2711 |
HAENNEL Alexandre |
12:20:31 |
V1M |
Velaino Tout Puissant / A |
M |
878 V1M |
9586 |
2712 |
FERACCI Jean Baptiste |
12:20:34 |
SEM |
EA ROMANS BOURG DE PEAGE |
M |
1338 SEM |
8720 |
2713 |
DAUPHIN Alexis |
12:20:38 |
SEM |
UIC SPORTS |
M |
1339 SEM |
5650 |
2714 |
JACQUET Henry |
12:20:50 |
V3M |
|
M |
33 V3M |
1078 |
2715 |
DOMAGALA Eric |
12:20:53 |
V2M |
|
M |
300 V2M |
6197 |
2715 |
DUHEZ Aurelien |
12:20:53 |
SEM |
VATRI |
M |
1340 SEM |
8498 |
2717 |
SAULNIER Vincent |
12:20:56 |
SEM |
|
M |
1341 SEM |
9622 |
2718 |
LOYER Jean Yves |
12:20:57 |
SEM |
|
M |
1342 SEM |
1356 |
2719 |
BERCAND Manuel |
12:21:00 |
V1M |
|
M |
879 V1M |
8332 |
2720 |
PICOT Eric |
12:21:08 |
V2M |
ADN NOYAL PONTIVY |
M |
301 V2M |
6908 |
2720 |
LE GLOUX Nicolas |
12:21:08 |
V1M |
ADN NOYAL PONTIVY |
M |
880 V1M |
7018 |
2722 |
JACOB Sophie |
12:21:09 |
SEF |
|
F |
74 SEF |
7165 |
2723 |
BILLAUD Jean Marie |
12:21:11 |
V3M |
|
M |
34 V3M |
9176 |
2724 |
FERRY Pascal |
12:21:12 |
V1M |
|
M |
881 V1M |
6497 |
2725 |
NINET Capucine |
12:21:28 |
SEF |
ASM pau |
F |
75 SEF |
7817 |
2726 |
TROUYET Thierry |
12:21:30 |
V1M |
FREE RUNNERS LE CLUB |
M |
882 V1M |
1420 |
2726 |
GASIERO Christophe |
12:21:30 |
V2M |
|
M |
302 V2M |
7104 |
2728 |
FOREST Alain |
12:21:34 |
V2M |
SL RCS |
M |
303 V2M |
7354 |
2729 |
DIEFFENBACHER Alain |
12:21:36 |
V2M |
|
M |
304 V2M |
6828 |
2729 |
GUENEAU Justin |
12:21:36 |
SEM |
|
M |
1343 SEM |
7278 |
2731 |
TRIPODI Frederic |
12:21:37 |
SEM |
|
M |
1344 SEM |
5928 |
2732 |
THIZY Arnaud |
12:21:39 |
V1M |
|
M |
883 V1M |
1887 |
2733 |
ROBERT Stephane |
12:21:47 |
V1M |
BEL (Belgique) |
M |
884 V1M |
9245 |
2734 |
ROUYER Olivier |
12:21:48 |
V2M |
Convivial Running Club St |
M |
305 V2M |
7552 |
2735 |
BELLIER Francis |
12:21:51 |
V2M |
|
M |
306 V2M |
9304 |
2736 |
LEBRAT Jean Pascal |
12:21:57 |
V2M |
|
M |
307 V2M |
1701 |
2737 |
BOTTA Joris |
12:21:59 |
SEM |
ALP |
M |
1345 SEM |
6678 |
2738 |
BULLIER Emmanuel |
12:22:02 |
V1M |
|
M |
885 V1M |
9847 |
2739 |
BATAILLE Jean Luc |
12:22:12 |
V2M |
|
M |
308 V2M |
7763 |
2740 |
DARDENNE Julien |
12:22:16 |
SEM |
Team spirit |
M |
1346 SEM |
8690 |
2741 |
VALARD Olivier |
12:22:30 |
V1M |
|
M |
886 V1M |
1763 |
2742 |
JOUASSARD Cedric |
12:22:32 |
V1M |
|
M |
887 V1M |
731 |
2743 |
AUBRY Jose |
12:22:33 |
V1M |
|
M |
888 V1M |
527 |
2744 |
CHARLES Philippe |
12:22:36 |
V2M |
|
M |
309 V2M |
9087 |
2745 |
PRENDES Christophe |
12:22:38 |
V2M |
|
M |
310 V2M |
6950 |
2745 |
ROUBIEU Franck |
12:22:38 |
V1M |
|
M |
889 V1M |
7409 |
2747 |
BONJOUR Francois |
12:22:39 |
V2M |
|
M |
311 V2M |
1149 |
2748 |
MOREAU Noe |
12:22:41 |
ESM |
Valence Sport Orientation |
M |
21 ESM |
8991 |
2749 |
CHABOUD Sebastien |
12:22:46 |
SEM |
Courir ? Lyon |
M |
1347 SEM |
6404 |
2750 |
VIVIER Jerome |
12:22:48 |
V1M |
|
M |
890 V1M |
5642 |
2751 |
DE JESUS Pedro |
12:22:49 |
V1M |
|
M |
891 V1M |
5641 |
2751 |
FEUILLET Denis |
12:22:49 |
V1M |
|
M |
891 V1M |
6307 |
2753 |
POIDEVIN Stephane |
12:22:51 |
V1M |
|
M |
893 V1M |
7216 |
2754 |
JOUTEL Delphine |
12:22:53 |
V1F |
ROUEN TRIATHLON |
F |
60 V1F |
202 |
2754 |
CHAPELIERE Bruno |
12:22:53 |
V1M |
|
M |
894 V1M |
8427 |
2756 |
BRIDAY Arnaud |
12:22:59 |
SEM |
UP N' DOWN |
M |
1348 SEM |
833 |
2757 |
LAVERGNE Victorien |
12:23:02 |
SEM |
Adidas Bir Hakeim |
M |
1349 SEM |
6907 |
2758 |
OLANIe Nicolas |
12:23:04 |
V1M |
|
M |
895 V1M |
5368 |
2758 |
BRUGEL Christophe |
12:23:04 |
V2M |
|
M |
312 V2M |
9987 |
2760 |
EL SAIR Sebastien |
12:23:05 |
SEM |
|
M |
1350 SEM |
5369 |
2761 |
PERROT Cyril |
12:23:20 |
V1M |
|
M |
896 V1M |
1506 |
2762 |
DAGUET Julien |
12:23:24 |
SEM |
|
M |
1351 SEM |
438 |
2763 |
CANOVAS Ingrid |
12:23:26 |
SEF |
|
F |
76 SEF |
5714 |
2764 |
DIDELOT Gregory |
12:23:28 |
V1M |
|
M |
897 V1M |
9639 |
2765 |
CAMPOLI Florent |
12:23:30 |
V1M |
Asad |
M |
898 V1M |
1989 |
2766 |
TOURMENTE Remi |
12:23:31 |
V1M |
|
M |
899 V1M |
6793 |
2767 |
JACOBY Frederic |
12:23:36 |
V1M |
GlobeTrailleurs / COS Vil |
M |
900 V1M |
750 |
2768 |
MESNIER Sebastien |
12:23:37 |
SEM |
|
M |
1352 SEM |
1999 |
2769 |
FOURN Olivier |
12:23:38 |
V1M |
|
M |
901 V1M |
1809 |
2770 |
DEROCH Sylvain |
12:23:44 |
V1M |
Rock&Run |
M |
902 V1M |
511 |
2770 |
GIL Ludwig |
12:23:44 |
V1M |
|
M |
902 V1M |
5712 |
2770 |
LE THIEC Vincent |
12:23:44 |
V1M |
|
M |
902 V1M |
7047 |
2773 |
CASTELLS Nicolas |
12:23:46 |
V1M |
|
M |
905 V1M |
9480 |
2774 |
REGNIER Mickael |
12:23:53 |
V1M |
|
M |
906 V1M |
8200 |
2775 |
PELTIER Emerick |
12:24:04 |
SEM |
|
M |
1353 SEM |
9485 |
2776 |
OHL Vincent |
12:24:08 |
V1M |
|
M |
907 V1M |
171 |
2777 |
CHEVILLARD Fabian |
12:24:11 |
V2M |
les randonneurs de Ruy |
M |
313 V2M |
7154 |
2778 |
BROCHET Jacques |
12:24:15 |
V1M |
|
M |
908 V1M |
9329 |
2778 |
BROCHET Mathieu |
12:24:15 |
SEM |
|
M |
1354 SEM |
9566 |
2780 |
LAOUILLe Xavier |
12:24:24 |
V1M |
Team Running Pochette |
M |
909 V1M |
692 |
2781 |
PINTARD Thierry |
12:24:25 |
V2M |
LA SALLE CROSSFIT CHARTRE |
M |
314 V2M |
8696 |
2781 |
JULIAC Francois |
12:24:25 |
V1M |
Team BV SPORT |
M |
910 V1M |
9790 |
2783 |
LEBRETON Vincent |
12:24:28 |
SEM |
|
M |
1355 SEM |
7265 |
2784 |
SEVE Arnaud |
12:24:37 |
SEM |
|
M |
1356 SEM |
1117 |
2784 |
MAUBERT Olivier |
12:24:37 |
V2M |
ROUEN TRIATHLON |
M |
315 V2M |
1566 |
2786 |
COULET Alexandre |
12:24:40 |
SEM |
|
M |
1357 SEM |
114 |
2787 |
DELVILLE Jerome |
12:24:43 |
V1M |
|
M |
911 V1M |
8799 |
2788 |
BANDEL Jean Francois |
12:24:44 |
V2M |
|
M |
316 V2M |
635 |
2789 |
CHANTEMESSE Alexandre |
12:24:55 |
V1M |
|
M |
912 V1M |
6194 |
2790 |
CHARASSE Thierry |
12:25:01 |
V1M |
Footing Vichy |
M |
913 V1M |
7605 |
2791 |
TAIN Jeremie |
12:25:03 |
V1M |
|
M |
914 V1M |
7606 |
2792 |
CHEVROT Stephane |
12:25:06 |
V1M |
|
M |
915 V1M |
1767 |
2793 |
DARIDE Gregory |
12:25:07 |
SEM |
|
M |
1358 SEM |
6994 |
2794 |
MATTHEWS Ed |
12:25:10 |
SEM |
British |
M |
1359 SEM |
1325 |
2794 |
BOUVIER Richard |
12:25:10 |
V1M |
|
M |
916 V1M |
5649 |
2796 |
MICHEL Francois |
12:25:11 |
V1M |
|
M |
917 V1M |
8608 |
2797 |
PORTE Francis |
12:25:14 |
V1M |
|
M |
918 V1M |
509 |
2798 |
CHAUTARD Genevieve |
12:25:22 |
V3F |
|
F |
1 V3F |
1877 |
2798 |
|
12:25:22 |
V2M |
|
M |
317 V2M |
1878 |
2800 |
LEMAN Gatien |
12:25:25 |
V1M |
HUMANIS |
M |
919 V1M |
344 |
2801 |
MARY Raphael |
12:25:29 |
V1M |
LES JAMBES RAID |
M |
920 V1M |
141 |
2802 |
FRAISSE Olivier |
12:25:30 |
SEM |
Cours'son Nature |
M |
1360 SEM |
6997 |
2803 |
PFAIFER Rodolphe |
12:25:33 |
V1M |
Aviron CLub Lyon Caluire |
M |
921 V1M |
140 |
2803 |
DUBOIS Johann |
12:25:33 |
SEM |
|
M |
1361 SEM |
169 |
2803 |
GROSCLAUDE Lionel |
12:25:33 |
V1M |
|
M |
921 V1M |
6448 |
2806 |
|
12:25:36 |
SEM |
|
M |
1362 SEM |
7576 |
2807 |
HELAINE Raphaelle |
12:25:37 |
SEF |
|
F |
77 SEF |
1213 |
2808 |
BISTON Julien |
12:25:38 |
SEM |
|
M |
1363 SEM |
1214 |
2809 |
ZOPFMANN Luc |
12:25:45 |
V1M |
|
M |
923 V1M |
8636 |
2810 |
BOLJANIC Ivan |
12:25:47 |
V1M |
|
M |
924 V1M |
1471 |
2811 |
YBERT Laurent |
12:25:48 |
V2M |
RCCN |
M |
318 V2M |
5082 |
2812 |
BROUSTAILLE Arnaud |
12:25:49 |
SEM |
|
M |
1364 SEM |
7034 |
2813 |
CHAUVEL Renan |
12:25:55 |
SEM |
|
M |
1365 SEM |
9279 |
2814 |
CHERVIN Gilbert |
12:25:57 |
V3M |
|
M |
35 V3M |
5287 |
2815 |
GUERIOT Adrien |
12:26:01 |
SEM |
RUNNING CLUB CHATENOIS |
M |
1366 SEM |
9443 |
2816 |
MARA Laurent |
12:26:02 |
SEM |
Union Sportive de Bonnefa |
M |
1367 SEM |
5406 |
2817 |
LAUVERNET Thierry |
12:26:03 |
V1M |
g la forme |
M |
925 V1M |
5273 |
2818 |
BARBAUD Frederic |
12:26:07 |
V1M |
TOTAL ROCK AND FUN |
M |
926 V1M |
724 |
2819 |
BOURCIER Christophe |
12:26:12 |
V2M |
|
M |
319 V2M |
7236 |
2820 |
HERSAN VERGNAUD Stephanie |
12:26:19 |
SEF |
|
F |
78 SEF |
1536 |
2821 |
LERCHUNDI Christine |
12:26:30 |
V2F |
RUN AND CO |
F |
13 V2F |
5774 |
2821 |
CHASSANY Martin |
12:26:30 |
SEM |
|
M |
1368 SEM |
9842 |
2823 |
GUYON GELLIN Nicolas |
12:26:35 |
V1M |
|
M |
927 V1M |
429 |
2823 |
CHASSANY Quentin |
12:26:35 |
SEM |
|
M |
1369 SEM |
9758 |
2825 |
CHOLLET Patrice |
12:26:39 |
V1M |
|
M |
928 V1M |
8320 |
2826 |
VADIER Sebastien |
12:26:41 |
V1M |
MACC LUSIGNAN |
M |
929 V1M |
1030 |
2827 |
DUCREUX Julien |
12:26:47 |
SEM |
|
M |
1370 SEM |
5319 |
2828 |
BADOUX Jonathan |
12:26:48 |
SEM |
|
M |
1371 SEM |
1659 |
2829 |
LETY Xavier |
12:26:50 |
V1M |
|
M |
930 V1M |
9240 |
2830 |
FRICAUD Cedric |
12:26:51 |
SEM |
|
M |
1372 SEM |
6099 |
2831 |
GAYRAL Lionel |
12:26:53 |
V2M |
|
M |
320 V2M |
1082 |
2832 |
PATRON David |
12:26:57 |
V1M |
|
M |
931 V1M |
8765 |
2832 |
VERNIER Romaric |
12:26:57 |
V1M |
|
M |
931 V1M |
8787 |
2834 |
RICHARD Pascal |
12:27:06 |
V2M |
GRANDE BRASSERIE DE DOMMA |
M |
321 V2M |
581 |
2834 |
HINSCHBERGER Francine |
12:27:06 |
V1F |
|
F |
61 V1F |
8862 |
2836 |
LEPETIT Wilfried |
12:27:12 |
SEM |
TRAILEURS EN COTENTIN |
M |
1373 SEM |
7058 |
2836 |
MAUREY Aurelien |
12:27:12 |
SEM |
Les traileurs en Cotentin |
M |
1373 SEM |
8907 |
2838 |
GORONFLOT Patrick |
12:27:13 |
SEM |
|
M |
1375 SEM |
486 |
2839 |
SPODYMEK Nicolas |
12:27:17 |
SEM |
Pompier 13 / Team Bertagn |
M |
1376 SEM |
9577 |
2840 |
ROUSSEAUX Guillaume |
12:27:19 |
SEM |
|
M |
1377 SEM |
8449 |
2841 |
REMY Joanne |
12:27:27 |
SEF |
|
F |
79 SEF |
8152 |
2842 |
EUZENAT Bruno |
12:27:29 |
V2M |
Saint Herblain Triathlon |
M |
322 V2M |
382 |
2843 |
DOLMAIRE Kevin |
12:27:30 |
SEM |
Les Papas Coureurs |
M |
1378 SEM |
1136 |
2844 |
GASSER Thomas |
12:27:34 |
SEM |
DTeam |
M |
1379 SEM |
5609 |
2845 |
COSTE Olivier |
12:27:39 |
V1M |
Croco d'airain N?mes tria |
M |
933 V1M |
1543 |
2846 |
DUCOEUR Jerome |
12:27:41 |
V1M |
|
M |
934 V1M |
222 |
2847 |
MONIER Raphael |
12:27:52 |
V1M |
|
M |
935 V1M |
5547 |
2848 |
TERRY Willy |
12:27:54 |
SEM |
|
M |
1380 SEM |
5083 |
2849 |
MIGUET Jean Baptiste |
12:28:02 |
V1M |
|
M |
936 V1M |
134 |
2850 |
LEBON Johny |
12:28:06 |
V1M |
Livry Gargan athletisme |
M |
937 V1M |
1981 |
2850 |
LAFFONT Bertrand |
12:28:06 |
SEM |
Tracks Athle L'isle Jourd |
M |
1381 SEM |
7133 |
2852 |
THIZY Florian |
12:28:15 |
SEM |
|
M |
1382 SEM |
1272 |
2852 |
BOUCHE Arthur |
12:28:15 |
SEM |
|
M |
1382 SEM |
1460 |
2854 |
KREMER Bertrand |
12:28:21 |
V1M |
|
M |
938 V1M |
6823 |
2855 |
MARCOS Olivier |
12:28:23 |
V1M |
|
M |
939 V1M |
8776 |
2856 |
MENIGAUX Christophe |
12:28:25 |
V2M |
|
M |
323 V2M |
7459 |
2856 |
DUPONT Xavier |
12:28:25 |
V2M |
|
M |
323 V2M |
8755 |
2858 |
JANIN Frederic |
12:28:29 |
V2M |
|
M |
325 V2M |
7439 |
2859 |
MERLIER Nathalie |
12:28:32 |
V1F |
Team INTERSPORT Besancon |
F |
62 V1F |
8268 |
2859 |
VINCENT Renee |
12:28:32 |
V2F |
NED (Pays Bas) |
F |
14 V2F |
8286 |
2861 |
BORDAS Sebastien |
12:28:40 |
V1M |
|
M |
940 V1M |
5762 |
2862 |
BATARD Nicolas |
12:28:44 |
V1M |
Adidas runners |
M |
941 V1M |
6832 |
2863 |
GOLA Mickael |
12:28:48 |
SEM |
Les chameaux de beziers |
M |
1384 SEM |
1642 |
2864 |
FAVRE Ludovic |
12:28:50 |
V1M |
|
M |
942 V1M |
7965 |
2865 |
SPRICH Aurelien |
12:28:53 |
SEM |
|
M |
1385 SEM |
5341 |
2866 |
MIOT Sylvain |
12:28:57 |
SEM |
|
M |
1386 SEM |
6019 |
2867 |
HEMERY Gilles |
12:29:03 |
V1M |
|
M |
943 V1M |
9629 |
2868 |
BLANC DOUGADOS Didier |
12:29:04 |
V2M |
ASCE THALES Valence |
M |
326 V2M |
8708 |
2869 |
BERTINOTTI Pierre |
12:29:05 |
SEM |
|
M |
1387 SEM |
1424 |
2870 |
DELADOEUILLE Claude |
12:29:06 |
V1M |
|
M |
944 V1M |
1597 |
2871 |
RAQUIN Olivier |
12:29:11 |
V2M |
LES CAKES AU JAMBON |
M |
327 V2M |
5861 |
2872 |
BAYARD David |
12:29:13 |
V1M |
|
M |
945 V1M |
9002 |
2873 |
MARTINET Nicolas |
12:29:19 |
SEM |
|
M |
1388 SEM |
7021 |
2874 |
NOELLE SCHALK Marie |
12:29:21 |
V2F |
CLIPS |
F |
15 V2F |
6071 |
2875 |
CAPLETTE Christian |
12:29:25 |
V1M |
Team Uglow AMB |
M |
946 V1M |
6935 |
2876 |
AUGUSTE Francois |
12:29:31 |
V2M |
|
M |
328 V2M |
7131 |
2877 |
LUHMANN Clement |
12:29:37 |
V1M |
|
M |
947 V1M |
9402 |
2878 |
PICARD Guillaume |
12:29:38 |
SEM |
|
M |
1389 SEM |
5006 |
2879 |
SANCHEZ Daniel |
12:29:40 |
V1M |
Dynamic sporting club |
M |
948 V1M |
9276 |
2880 |
XAVIER AMIEL Francois |
12:29:49 |
V1M |
|
M |
949 V1M |
1979 |
2881 |
LADET Patrick |
12:29:53 |
V2M |
|
M |
329 V2M |
9827 |
2882 |
ZULIAN Eymeric |
12:30:04 |
V1M |
|
M |
950 V1M |
5809 |
2883 |
PeRIGUEUX Kieran |
12:30:06 |
V1M |
|
M |
951 V1M |
6330 |
2884 |
CHATELAIN Sebastien |
12:30:08 |
V1M |
|
M |
952 V1M |
6329 |
2885 |
LERONDEAU Jerome |
12:30:13 |
SEM |
|
M |
1390 SEM |
6929 |
2886 |
VASSEUR Julie |
12:30:15 |
V1F |
|
F |
63 V1F |
7456 |
2887 |
DECReME Sebastien |
12:30:19 |
SEM |
|
M |
1391 SEM |
6457 |
2888 |
MAGNIN Michel |
12:30:23 |
V2M |
ASCM Endurance |
M |
330 V2M |
7455 |
2889 |
TIRLOREAU Sebastien |
12:30:27 |
SEM |
|
M |
1392 SEM |
6434 |
2890 |
EDEL Philippe |
12:30:29 |
V2M |
|
M |
331 V2M |
9808 |
2891 |
HUMILIeRE Adrien |
12:30:33 |
SEM |
Fartleck |
M |
1393 SEM |
9954 |
2892 |
LE REST Anthony |
12:30:34 |
SEM |
OVC? |
M |
1394 SEM |
1328 |
2893 |
PELISSIER Charline |
12:30:36 |
SEF |
|
F |
80 SEF |
1560 |
2894 |
GIRODAT Noel |
12:30:41 |
V1M |
|
M |
953 V1M |
282 |
2895 |
CURDY Maxence |
12:30:45 |
SEM |
|
M |
1395 SEM |
5919 |
2896 |
RAFFENEL Ulrich |
12:30:56 |
V1M |
|
M |
954 V1M |
8781 |
2897 |
COLIN Olivier |
12:31:05 |
V1M |
|
M |
955 V1M |
9764 |
2898 |
MARTIN Didier |
12:31:07 |
V1M |
|
M |
956 V1M |
9853 |
2899 |
DECOME Stephane |
12:31:09 |
V1M |
|
M |
957 V1M |
7125 |
2900 |
CHEDAL ANGLAY Olivier |
12:31:10 |
V1M |
|
M |
958 V1M |
7126 |
2901 |
REAL Philippe |
12:31:21 |
V2M |
|
M |
332 V2M |
1852 |
2902 |
LHUILLIER Albane |
12:31:22 |
SEF |
|
F |
81 SEF |
9862 |
2903 |
TONNEAU Alexis |
12:31:34 |
SEM |
|
M |
1396 SEM |
7730 |
2904 |
GRARDEL Bruno |
12:31:37 |
V2M |
USLeffrinckoucke |
M |
333 V2M |
8208 |
2905 |
SIMERAY Guillaume |
12:31:39 |
SEM |
|
M |
1397 SEM |
543 |
2905 |
POLLINA Frederic |
12:31:39 |
V1M |
|
M |
959 V1M |
7767 |
2907 |
DELIE Laurence |
12:31:47 |
V1F |
|
F |
64 V1F |
8748 |
2908 |
BERTHOMIER Gregory |
12:31:48 |
SEM |
Team Chicken |
M |
1398 SEM |
1258 |
2909 |
SAHUC Quentin |
12:31:54 |
SEM |
|
M |
1399 SEM |
9597 |
2910 |
VIRY Xavier |
12:32:00 |
SEM |
|
M |
1400 SEM |
473 |
2911 |
VERHAEGHE Guillaume |
12:32:05 |
SEM |
|
M |
1401 SEM |
1908 |
2912 |
THIVOLLE CAZAT Etienne |
12:32:07 |
SEM |
Les lents Abraysiens |
M |
1402 SEM |
6829 |
2913 |
FETHRI Fatmi |
12:32:09 |
V1M |
|
M |
960 V1M |
131 |
2913 |
MOURIER Jerome |
12:32:09 |
V1M |
|
M |
960 V1M |
5122 |
2915 |
VALMORI Fatima |
12:32:10 |
V1F |
La Petite Foulee LA fouil |
F |
65 V1F |
5121 |
2916 |
GRAZIA Magali |
12:32:14 |
V1F |
|
F |
66 V1F |
6375 |
2917 |
LARME Joel |
12:32:17 |
V2M |
LYON SPORT METROPOLE JOGG |
M |
334 V2M |
5106 |
2918 |
CHAVASSE FRETTE Gael |
12:32:18 |
SEM |
|
M |
1403 SEM |
1673 |
2919 |
JUHE Maximilien |
12:32:19 |
SEM |
|
M |
1404 SEM |
8614 |
2920 |
GIOE Maxime |
12:32:21 |
V2M |
|
M |
335 V2M |
819 |
2921 |
PAAR Philippe |
12:32:24 |
SEM |
Evian Off Course |
M |
1405 SEM |
8155 |
2921 |
CHARDIGNY Jean Christophe |
12:32:24 |
V2M |
|
M |
336 V2M |
8680 |
2923 |
DUCKMAN Didier |
12:32:29 |
V2M |
Association L'Esprit des |
M |
337 V2M |
759 |
2923 |
RENARD Benoit |
12:32:29 |
V1M |
|
M |
962 V1M |
1302 |
2925 |
FOURMY Dimitri |
12:32:30 |
SEM |
Lyon Running Crew |
M |
1406 SEM |
5169 |
2926 |
TOUM NOEL Nathalie |
12:32:32 |
V1F |
|
F |
67 V1F |
758 |
2927 |
MARCOT Jean Baptiste |
12:32:56 |
SEM |
|
M |
1407 SEM |
8225 |
2928 |
HOINVILLE David |
12:33:00 |
SEM |
|
M |
1408 SEM |
1010 |
2929 |
LAFFONT Jacques |
12:33:01 |
V2M |
Vedas Endurance |
M |
338 V2M |
7662 |
2930 |
THERY Lionel |
12:33:02 |
V2M |
|
M |
339 V2M |
1011 |
2931 |
LEFEBVRE Cyrille |
12:33:05 |
V1M |
|
M |
963 V1M |
306 |
2932 |
SALLABERRY Fabien |
12:33:06 |
V1M |
jogging labenne |
M |
964 V1M |
9050 |
2933 |
RICHARDOT Jerome |
12:33:13 |
V1M |
faur'motion |
M |
965 V1M |
8940 |
2934 |
TRAPPLER Nicolas |
12:33:14 |
SEM |
FAUR motion |
M |
1409 SEM |
8095 |
2935 |
LABOURIER Yann |
12:33:17 |
V1M |
recipharm |
M |
966 V1M |
8452 |
2936 |
BERNAST Johann |
12:33:19 |
SEM |
|
M |
1410 SEM |
7512 |
2937 |
LAMA Joseph |
12:33:20 |
V2M |
|
M |
340 V2M |
7355 |
2938 |
CIANELLI Jean Jacques |
12:33:46 |
V1M |
MIDAS LA GAUDE |
M |
967 V1M |
6985 |
2939 |
RADET Frederic |
12:33:47 |
V2M |
|
M |
341 V2M |
6986 |
2940 |
WEERTZ Philippe |
12:33:49 |
V2M |
|
M |
342 V2M |
6556 |
2940 |
TEVAR Maria Christina |
12:33:49 |
V2F |
|
F |
16 V2F |
6790 |
2940 |
PHILIPPE Herve |
12:33:49 |
V1M |
Les Salamandres |
M |
968 V1M |
9831 |
2943 |
POCCARD Jerome |
12:33:51 |
V1M |
|
M |
969 V1M |
8138 |
2944 |
BOURGEOIS Vincent |
12:33:53 |
V1M |
|
M |
970 V1M |
1931 |
2945 |
COUGNY Sebastien |
12:33:56 |
SEM |
|
M |
1411 SEM |
9027 |
2946 |
EICHENLAUB Bruno |
12:33:57 |
V2M |
|
M |
343 V2M |
1138 |
2946 |
COUGNY Sylvain |
12:33:57 |
SEM |
|
M |
1412 SEM |
9407 |
2948 |
MENDOZA Valerie |
12:33:58 |
V1F |
|
F |
68 V1F |
7844 |
2949 |
MICHEL Pierre |
12:33:59 |
V1M |
Athletisme Metz Metropole |
M |
971 V1M |
7842 |
2949 |
BODEREAU Thierry |
12:33:59 |
V2M |
|
M |
344 V2M |
7843 |
2951 |
SOUZEAU Frankie |
12:34:00 |
SEM |
Faucigny Athletic club |
M |
1413 SEM |
1932 |
2951 |
MARLIN Martial |
12:34:00 |
V1M |
TRIVALDEGRAY |
M |
972 V1M |
7933 |
2953 |
MONTES Mickael |
12:34:02 |
SEM |
|
M |
1414 SEM |
899 |
2954 |
MICHAUD Dominique |
12:34:03 |
V1M |
Grand Fond Bressan |
M |
973 V1M |
898 |
2954 |
YVELIN Matthieu |
12:34:03 |
SEM |
|
M |
1415 SEM |
1122 |
2956 |
GUERIN Xavier |
12:34:04 |
V1M |
ASSO Sidel |
M |
974 V1M |
9212 |
2957 |
LECOMTE David |
12:34:07 |
V1M |
Asso SIDEL |
M |
975 V1M |
7875 |
2958 |
CHEVALIER Caroline |
12:34:08 |
V1F |
|
F |
69 V1F |
9312 |
2959 |
AUTRET Florent |
12:34:10 |
SEM |
|
M |
1416 SEM |
7249 |
2960 |
PEGEOT Vincent |
12:34:18 |
V1M |
|
M |
976 V1M |
8944 |
2961 |
BOLOT Rodolphe |
12:34:28 |
V1M |
EA LE CREUSOT |
M |
977 V1M |
9174 |
2962 |
KUTA Aline |
12:34:35 |
V1F |
US Toul |
F |
70 V1F |
5451 |
2963 |
HEYE Damien |
12:34:40 |
V1M |
|
M |
978 V1M |
1797 |
2964 |
BROCHEN Laurent |
12:34:42 |
V1M |
|
M |
979 V1M |
5047 |
2965 |
GONDARD Yannick |
12:34:44 |
V1M |
|
M |
980 V1M |
6424 |
2965 |
IDRIS HARIBOU Marc |
12:34:44 |
V1M |
|
M |
980 V1M |
7303 |
2967 |
CORDEIRO Dominique |
12:34:52 |
V2M |
RENNES TRIATHLON |
M |
345 V2M |
636 |
2967 |
GOURDIN Sebastien |
12:34:52 |
SEM |
|
M |
1417 SEM |
9865 |
2969 |
GAMBIER Edouard |
12:34:54 |
SEM |
|
M |
1418 SEM |
780 |
2970 |
PATAUD Florent |
12:34:58 |
V1M |
|
M |
982 V1M |
5136 |
2971 |
GILABERT Pascal |
12:34:59 |
V2M |
|
M |
346 V2M |
1133 |
2971 |
DOUCHET Frederic |
12:34:59 |
V1M |
|
M |
983 V1M |
5135 |
2973 |
DUVAL Jean Yves |
12:35:00 |
V1M |
vrac |
M |
984 V1M |
295 |
2973 |
GOURDON David |
12:35:00 |
SEM |
|
M |
1419 SEM |
8472 |
2975 |
GUILLAUMINAUD Sebastien |
12:35:01 |
V1M |
CAP Sanofi Pasteur |
M |
985 V1M |
375 |
2976 |
LEPROULT Stephane |
12:35:06 |
V1M |
|
M |
986 V1M |
8719 |
2977 |
FEUILLET Benjamin |
12:35:11 |
SEM |
|
M |
1420 SEM |
6485 |
2977 |
TOROSSIAN Zarouk |
12:35:11 |
V1F |
|
F |
71 V1F |
7590 |
2979 |
AMAZ Romain |
12:35:12 |
SEM |
|
M |
1421 SEM |
9188 |
2980 |
RICHARD Franck |
12:35:16 |
V2M |
|
M |
347 V2M |
5255 |
2981 |
FOURNIER Herve |
12:35:19 |
V1M |
|
M |
987 V1M |
5270 |
2981 |
MERCIER Nicolas |
12:35:19 |
SEM |
|
M |
1422 SEM |
7298 |
2981 |
GORBATAI Bogdan |
12:35:19 |
V1M |
|
M |
987 V1M |
7471 |
2984 |
COGNET Francois |
12:35:21 |
V1M |
|
M |
989 V1M |
622 |
2985 |
PAUMIER Etienne |
12:35:30 |
SEM |
|
M |
1423 SEM |
8867 |
2986 |
MARCHAL Mickael |
12:35:36 |
V1M |
|
M |
990 V1M |
5242 |
2987 |
DUPRAT Patrick |
12:35:39 |
V1M |
|
M |
991 V1M |
1733 |
2988 |
COULLET Audrey |
12:35:40 |
SEF |
|
F |
82 SEF |
5586 |
2989 |
FEVRE Guillaume |
12:35:41 |
V1M |
VEUVE AMBAL |
M |
992 V1M |
5033 |
2990 |
RZIKA Abdelali |
12:35:46 |
V1M |
|
M |
993 V1M |
5666 |
2991 |
POPP Jerome |
12:35:49 |
V2M |
|
M |
348 V2M |
7013 |
2992 |
LEDOCHOWSKI Stanislas |
12:35:58 |
SEM |
|
M |
1424 SEM |
5686 |
2992 |
BRISSEZ Samuel |
12:35:58 |
V1M |
AS EFFIAT |
M |
994 V1M |
5799 |
2994 |
JANUSZ Christophe |
12:36:00 |
SEM |
AS EFFIAT |
M |
1425 SEM |
5800 |
2995 |
OLIVIER Guillaume |
12:36:07 |
SEM |
RacaBeres |
M |
1426 SEM |
1789 |
2995 |
EUSTACHE Philippe |
12:36:07 |
V2M |
|
M |
349 V2M |
8314 |
2997 |
BERTHOLET Jean Baptiste |
12:36:08 |
SEM |
|
M |
1427 SEM |
8453 |
2998 |
DEPUISET Slaven |
12:36:13 |
SEM |
|
M |
1428 SEM |
1479 |
2999 |
DOMERGUE Julien |
12:36:18 |
SEM |
|
M |
1429 SEM |
5901 |
3000 |
AURE Jimmy |
12:36:23 |
V1M |
|
M |
995 V1M |
7702 |
3000 |
SINQUIN Arnaud |
12:36:23 |
SEM |
|
M |
1430 SEM |
9536 |
3002 |
LANDRe Antoine |
12:36:25 |
SEM |
|
M |
1431 SEM |
8301 |
3003 |
RICARDO David |
12:36:26 |
V1M |
|
M |
996 V1M |
940 |
3003 |
DESMOUILLER Robert |
12:36:26 |
V1M |
|
M |
996 V1M |
1192 |
3005 |
GILLARD Sacha |
12:36:32 |
SEM |
|
M |
1432 SEM |
5748 |
3006 |
LECLERC Xavier |
12:36:42 |
V3M |
|
M |
36 V3M |
1742 |
3007 |
MENOT Sylvie |
12:36:44 |
V2F |
ATSCAF ST VICTORET |
F |
17 V2F |
8217 |
3008 |
BOLUDA Jean Michel |
12:36:45 |
V2M |
|
M |
350 V2M |
5120 |
3009 |
STRASBACH Laetitia |
12:36:46 |
V1F |
|
F |
72 V1F |
1481 |
3010 |
GIRARD Julien |
12:36:47 |
V1M |
|
M |
998 V1M |
8507 |
3011 |
SCHIFANO Gaetano |
12:36:55 |
V1M |
CabanOCC |
M |
999 V1M |
1917 |
3012 |
LEMATTRE Dominique |
12:37:00 |
V1M |
Jeunesse cappelloise |
M |
1000 V1M |
374 |
3013 |
MAURIN Jean Marie |
12:37:01 |
V1M |
|
M |
1001 V1M |
9409 |
3014 |
DECREUSE Herve |
12:37:02 |
V1M |
|
M |
1002 V1M |
8139 |
3015 |
MALSAND Claire |
12:37:05 |
SEF |
|
F |
83 SEF |
368 |
3016 |
CHENEVEZ Jean Daniel |
12:37:06 |
V1M |
DSA PONTARLIER |
M |
1003 V1M |
7616 |
3017 |
MICHAUD Olivier |
12:37:15 |
V1M |
|
M |
1004 V1M |
7494 |
3018 |
MOUGEOLLE Paul |
12:37:20 |
SEM |
|
M |
1433 SEM |
7539 |
3019 |
COSTA Olivier |
12:37:22 |
SEM |
|
M |
1434 SEM |
9363 |
3020 |
BARRIeRE Eric |
12:37:24 |
SEM |
|
M |
1435 SEM |
5835 |
3021 |
MEUNIER Quentin |
12:37:26 |
SEM |
|
M |
1436 SEM |
7313 |
3022 |
CORDONNIER Remi |
12:37:27 |
V1M |
|
M |
1005 V1M |
838 |
3022 |
BOUTEILLER Cedric |
12:37:27 |
SEM |
|
M |
1437 SEM |
8426 |
3024 |
TREMORIN Laurent |
12:37:29 |
V1M |
COURIR ENSEMBLE |
M |
1006 V1M |
839 |
3025 |
VALLUIS Nicolas |
12:37:32 |
V1M |
|
M |
1007 V1M |
9924 |
3026 |
CHOIZELAT Nicolas |
12:37:34 |
V1M |
|
M |
1008 V1M |
5756 |
3027 |
OFFER Didier |
12:37:36 |
V1M |
NG2000 |
M |
1009 V1M |
6242 |
3027 |
PERRIN Thierry |
12:37:36 |
V2M |
|
M |
351 V2M |
8493 |
3029 |
LANDRE Bruno |
12:37:39 |
V2M |
COURIR MOROGES |
M |
352 V2M |
8697 |
3030 |
ISMAEL Omar |
12:37:41 |
SEM |
|
M |
1438 SEM |
7379 |
3031 |
CHEREAU Stephane |
12:37:42 |
V1M |
|
M |
1010 V1M |
5351 |
3032 |
PLANKEELE David |
12:37:43 |
SEM |
|
M |
1439 SEM |
5979 |
3033 |
CATINON Veronique |
12:37:45 |
V1F |
|
F |
73 V1F |
5491 |
3033 |
LEFeVRE Amaury |
12:37:45 |
SEM |
|
M |
1440 SEM |
9009 |
3035 |
PEYRARD Jean Francois |
12:37:50 |
V2M |
|
M |
353 V2M |
5132 |
3035 |
MORON Julien |
12:37:50 |
V1M |
|
M |
1011 V1M |
8885 |
3037 |
BERTONE Bruno |
12:37:56 |
V2M |
ccr92 |
M |
354 V2M |
7562 |
3038 |
LE BRAS Sebastien |
12:38:06 |
V1M |
|
M |
1012 V1M |
5098 |
3039 |
CHAVATTE Gauthier |
12:38:10 |
SEM |
|
M |
1441 SEM |
5481 |
3039 |
CHAVATTE Germain |
12:38:10 |
SEM |
|
M |
1441 SEM |
5482 |
3041 |
AUDIN Guillaume |
12:38:16 |
V1M |
|
M |
1013 V1M |
123 |
3041 |
LEFRANCQ Anthony |
12:38:16 |
SEM |
|
M |
1443 SEM |
5691 |
3043 |
BLANC Lugo Remi |
12:38:18 |
V1M |
Vitrolles triathlon t |
M |
1014 V1M |
7677 |
3043 |
BLANCO Pablo |
12:38:18 |
V1M |
|
M |
1014 V1M |
8773 |
3045 |
LAMIRAND Etienne |
12:38:43 |
SEM |
|
M |
1444 SEM |
5360 |
3046 |
HOARAU Philippe |
12:38:44 |
V1M |
|
M |
1016 V1M |
9116 |
3047 |
DAVIAU Christelle |
12:38:48 |
V2F |
|
F |
18 V2F |
1054 |
3048 |
VARRAILLON Micheal |
12:38:49 |
V1M |
|
M |
1017 V1M |
472 |
3049 |
MARTINEZ Jerome |
12:38:51 |
V1M |
TINTIN |
M |
1018 V1M |
7405 |
3050 |
PeTILLON Yannick |
12:38:57 |
SEM |
|
M |
1445 SEM |
9271 |
3051 |
QUEROU Yvon |
12:38:59 |
V3M |
|
M |
37 V3M |
7967 |
3052 |
BURBAUD Vincent |
12:39:00 |
V1M |
|
M |
1019 V1M |
9494 |
3053 |
DESBROSSES Frederic |
12:39:02 |
V1M |
DeCINES MEYZIEU ATHLeTISM |
M |
1020 V1M |
555 |
3054 |
NADEAU Alexandre |
12:39:05 |
V1M |
|
M |
1021 V1M |
5199 |
3055 |
TRUEL Sebastien |
12:39:13 |
SEM |
|
M |
1446 SEM |
6967 |
3056 |
LOISEL Bernard |
12:39:17 |
V2M |
Amicale des Diagonalistes |
M |
355 V2M |
8477 |
3057 |
MARTIN Eric |
12:39:26 |
V1M |
|
M |
1022 V1M |
7644 |
3058 |
FLAMANT Michael |
12:39:38 |
SEM |
|
M |
1447 SEM |
1024 |
3059 |
PERRIN Dominique |
12:39:39 |
V3M |
|
M |
38 V3M |
1907 |
3059 |
BREAU Sylvain |
12:39:39 |
V1M |
cours'son nature |
M |
1023 V1M |
6700 |
3061 |
LOCQUEVILLE Bruno |
12:39:51 |
V2M |
|
M |
356 V2M |
855 |
3062 |
URREA Pascal |
12:39:52 |
V2M |
|
M |
357 V2M |
5729 |
3063 |
GUIDOT Francois |
12:40:00 |
V2M |
|
M |
358 V2M |
8275 |
3063 |
BOBINEAU Pascal |
12:40:00 |
V1M |
|
M |
1024 V1M |
9341 |
3065 |
LEBAS Pierre |
12:40:02 |
SEM |
|
M |
1448 SEM |
7543 |
3066 |
DROZD Didier |
12:40:03 |
V1M |
|
M |
1025 V1M |
6889 |
3067 |
DERVAUX Cecile |
12:40:13 |
SEF |
|
F |
84 SEF |
657 |
3068 |
LAFUT Jean Francois |
12:40:14 |
V2M |
|
M |
359 V2M |
617 |
3068 |
CHRISTMANN Jean Philippe |
12:40:14 |
SEM |
|
M |
1449 SEM |
618 |
3070 |
CONZELMANN Bertrand |
12:40:16 |
V2M |
|
M |
360 V2M |
1468 |
3070 |
DELARUE Bruno |
12:40:16 |
V2M |
club omnisports cgt |
M |
360 V2M |
7500 |
3072 |
BERNARD Yan |
12:40:17 |
V1M |
Tri aventure |
M |
1026 V1M |
7433 |
3073 |
MAREIX Guillaume |
12:40:24 |
V1M |
|
M |
1027 V1M |
9081 |
3074 |
PUIATTI Arnaud |
12:40:30 |
V2M |
|
M |
362 V2M |
5653 |
3075 |
MATAR Mohamed |
12:40:32 |
V2M |
|
M |
363 V2M |
6345 |
3076 |
CHEYNIER Francois |
12:40:40 |
SEM |
|
M |
1450 SEM |
7954 |
3077 |
SANMARTIN Cedric |
12:40:46 |
SEM |
|
M |
1451 SEM |
9634 |
3078 |
ROMUALD Julien |
12:40:52 |
SEM |
|
M |
1452 SEM |
639 |
3079 |
CIANCHETTI Matthieu |
12:40:58 |
SEM |
|
M |
1453 SEM |
926 |
3080 |
VISTOT Ludovic |
12:40:59 |
V2M |
TRIATHLON LITTORAL 59 |
M |
364 V2M |
6283 |
3081 |
BIZIEUX Adrien |
12:41:00 |
SEM |
trail again.com |
M |
1454 SEM |
5985 |
3082 |
CLOUTIER Sebastien |
12:41:05 |
V1M |
|
M |
1028 V1M |
1884 |
3083 |
MICOUD Gerard |
12:41:11 |
V2M |
Union Sportive de Bonnefa |
M |
365 V2M |
5405 |
3084 |
BUNEL Maxime |
12:41:16 |
SEM |
|
M |
1455 SEM |
6362 |
3085 |
SOULET Gilles |
12:41:17 |
V1M |
|
M |
1029 V1M |
1453 |
3086 |
BENEUS Stephne |
12:41:24 |
V1M |
|
M |
1030 V1M |
616 |
3087 |
BADEA Cristina |
12:41:26 |
SEF |
Ascera |
F |
85 SEF |
1329 |
3088 |
BOURGINE Philippe |
12:41:27 |
V2M |
|
M |
366 V2M |
9688 |
3089 |
NOTTIN Clement |
12:41:29 |
SEM |
|
M |
1456 SEM |
9097 |
3090 |
LAPEGUE Sebastien |
12:41:33 |
V1M |
|
M |
1031 V1M |
9434 |
3091 |
ALMeRAS Thibaut |
12:41:37 |
SEM |
|
M |
1457 SEM |
1044 |
3091 |
PALVADEAU Anthony |
12:41:37 |
SEM |
|
M |
1457 SEM |
1045 |
3093 |
RANVIER Bertrand |
12:41:39 |
SEM |
|
M |
1459 SEM |
8724 |
3094 |
VALLET Etienne |
12:41:40 |
SEM |
|
M |
1460 SEM |
7487 |
3094 |
MERCKAERT Sandrine |
12:41:40 |
SEF |
Merkantour |
F |
86 SEF |
8058 |
3096 |
MOULINAS Orlene |
12:41:41 |
SEF |
Merkantour |
F |
87 SEF |
9199 |
3097 |
DOUPLAT Guillaume |
12:41:46 |
SEM |
|
M |
1461 SEM |
359 |
3098 |
SCHMITT Laurent |
12:41:49 |
V1M |
Sundgau Trail |
M |
1032 V1M |
7314 |
3099 |
BAYLE Nicolas |
12:41:50 |
V1M |
|
M |
1033 V1M |
1508 |
3100 |
BELLANG Dominique |
12:42:00 |
V1M |
Beaune Triathlon |
M |
1034 V1M |
8629 |
3101 |
BINLICH Jean Manuel |
12:42:02 |
V3M |
|
M |
39 V3M |
8481 |
3102 |
DOGUET Christian |
12:42:05 |
V3M |
|
M |
40 V3M |
6711 |
3103 |
PIAUX Jerome |
12:42:13 |
V2M |
|
M |
367 V2M |
1038 |
3104 |
FERREIRA Alfredo |
12:42:18 |
V1M |
ASSO TRAIL |
M |
1035 V1M |
1768 |
3104 |
PLOTON Pierre Luc |
12:42:18 |
V1M |
TRAILERS DES ARAVIS |
M |
1035 V1M |
9809 |
3106 |
LEVAL Fabien |
12:42:22 |
SEM |
|
M |
1462 SEM |
8439 |
3107 |
ROUVIERE Benjamin |
12:42:24 |
SEM |
MARKEM IMAJE |
M |
1463 SEM |
1700 |
3108 |
BRAUD Gilles |
12:42:26 |
V2M |
|
M |
368 V2M |
642 |
3108 |
BLIN Pascal |
12:42:26 |
V3M |
TD44 |
M |
41 V3M |
8105 |
3110 |
DALOZ Henri |
12:42:30 |
V3M |
|
M |
42 V3M |
8930 |
3111 |
THIBAULT Yann |
12:42:41 |
SEM |
|
M |
1464 SEM |
5172 |
3111 |
DELPLANQUE Emmanuel |
12:42:41 |
V1M |
compiegne triathlon |
M |
1037 V1M |
7151 |
3111 |
LEGER Michael |
12:42:41 |
V1M |
|
M |
1037 V1M |
9773 |
3114 |
LeGER eric |
12:42:42 |
V2M |
AC BARENTIN |
M |
369 V2M |
9772 |
3115 |
AUGER Laurence |
12:42:43 |
V2F |
Les Foulees du Pas?Sage |
F |
19 V2F |
5850 |
3115 |
MEUNIER Jean Michel |
12:42:43 |
V2M |
Les Foulees du Pas?Sage |
M |
370 V2M |
5851 |
3115 |
MARTINEZ Jennifer |
12:42:43 |
SEF |
|
F |
88 SEF |
6367 |
3118 |
ANDRE Loic |
12:42:44 |
V1M |
|
M |
1039 V1M |
6903 |
3118 |
CAMEL Jerome |
12:42:44 |
V1M |
CSA BA 115 |
M |
1039 V1M |
7628 |
3118 |
GReBOVAL Herve |
12:42:44 |
V1M |
Entente Sportive des Terr |
M |
1039 V1M |
9774 |
3121 |
NOEL David |
12:42:56 |
V1M |
|
M |
1042 V1M |
6463 |
3121 |
BOUZER Daniel |
12:42:56 |
V3M |
|
M |
43 V3M |
6794 |
3123 |
MENGUY Baptiste |
12:42:57 |
SEM |
Caen Runners / Aquaponey |
M |
1465 SEM |
5667 |
3124 |
FRANCOIS RAKETAMANGA Armand |
12:42:58 |
SEM |
|
M |
1466 SEM |
6613 |
3125 |
FONTAINE Willy |
12:43:02 |
V1M |
|
M |
1043 V1M |
8023 |
3126 |
DERMINE Nicolas |
12:43:17 |
SEM |
BEL (Belgique) |
M |
1467 SEM |
9251 |
3127 |
COULIN Samuel |
12:43:18 |
SEM |
SUI (Suisse) |
M |
1468 SEM |
7775 |
3128 |
CHARDON Christophe |
12:43:20 |
V2M |
FR'ANSE |
M |
371 V2M |
564 |
3129 |
MeNUEL Jean Charles |
12:43:22 |
V2M |
FR ANSE |
M |
372 V2M |
214 |
3129 |
CHAFFRAIX Matthieu |
12:43:22 |
SEM |
La team/Rando nature Vill |
M |
1469 SEM |
5913 |
3131 |
SIMONOT David |
12:43:23 |
V1M |
Dombes running evasion |
M |
1044 V1M |
5267 |
3132 |
HO Eric |
12:43:28 |
V1M |
|
M |
1045 V1M |
7807 |
3133 |
MARGERIN Chrystelle |
12:43:33 |
V1F |
|
F |
74 V1F |
379 |
3133 |
MARGERIN Vincent |
12:43:33 |
V1M |
|
M |
1046 V1M |
380 |
3135 |
BASTIDE Gerald |
12:43:35 |
V1M |
Courir ? Caissargues/ Tea |
M |
1047 V1M |
1573 |
3136 |
LETOURNEUR Brice |
12:43:40 |
V2M |
courir plaisir |
M |
373 V2M |
125 |
3137 |
DELOLME Adrien |
12:43:58 |
V1M |
|
M |
1048 V1M |
5743 |
3138 |
BONNET Marion |
12:44:02 |
SEF |
|
F |
89 SEF |
8281 |
3139 |
NGUYEN Thien |
12:44:07 |
SEM |
|
M |
1470 SEM |
984 |
3140 |
BENEZECH Germain |
12:44:15 |
SEM |
|
M |
1471 SEM |
7615 |
3141 |
DOMINGUEZ Noemie |
12:44:18 |
SEF |
So'Trail Lyon |
F |
90 SEF |
6108 |
3142 |
TESTE DE SAGEY Valerie |
12:44:20 |
V2F |
|
F |
20 V2F |
7782 |
3143 |
MALGOGNE Cyril |
12:44:21 |
SEM |
|
M |
1472 SEM |
1474 |
3144 |
HEUZE Alexandre |
12:44:24 |
SEM |
Guiboles et Gambettes |
M |
1473 SEM |
9222 |
3145 |
PLUCHOT Mickael |
12:44:30 |
V1M |
|
M |
1049 V1M |
1097 |
3146 |
DESSUS DE CeROU Paul |
12:44:33 |
SEM |
|
M |
1474 SEM |
1656 |
3147 |
VAUJOUR Loic |
12:44:34 |
SEM |
|
M |
1475 SEM |
1657 |
3148 |
CATTO Ludo |
12:44:36 |
V1M |
as randonneur de ruy mont |
M |
1050 V1M |
5254 |
3149 |
DE LA BRETESCHE Gabriel |
12:44:37 |
ESM |
|
M |
22 ESM |
1609 |
3149 |
CHARLIN Nicolas |
12:44:37 |
SEM |
|
M |
1476 SEM |
5662 |
3151 |
MAGES Cyril |
12:44:44 |
V1M |
|
M |
1051 V1M |
9802 |
3152 |
DUPUY Raphael |
12:44:46 |
V2M |
|
M |
374 V2M |
7205 |
3153 |
VAILLANT Lionel |
12:44:55 |
SEM |
|
M |
1477 SEM |
6076 |
3153 |
COMTE Yoann |
12:44:55 |
SEM |
|
M |
1477 SEM |
7802 |
3155 |
SURREL Stephane |
12:44:56 |
V1M |
|
M |
1052 V1M |
6101 |
3156 |
BROYER Julien |
12:44:57 |
SEM |
Cru chapellois |
M |
1479 SEM |
1074 |
3157 |
MARTEL Franck |
12:45:04 |
V1M |
|
M |
1053 V1M |
8527 |
3158 |
DANTEC Loic |
12:45:14 |
V1M |
|
M |
1054 V1M |
285 |
3159 |
AYGON Thomas |
12:45:15 |
V1M |
|
M |
1055 V1M |
9943 |
3160 |
BELTZUNG Sebastien |
12:45:25 |
V2M |
|
M |
375 V2M |
7588 |
3161 |
CHAZOT Ivan |
12:45:31 |
V1M |
|
M |
1056 V1M |
5420 |
3161 |
SEGOND Maxence |
12:45:31 |
SEM |
|
M |
1480 SEM |
9336 |
3163 |
ROA Luis |
12:45:32 |
SEM |
|
M |
1481 SEM |
680 |
3163 |
CROSSARD Clement |
12:45:32 |
SEM |
|
M |
1481 SEM |
8015 |
3165 |
BRUNO Fabien |
12:45:35 |
V1M |
|
M |
1057 V1M |
8487 |
3166 |
GAHERI Bruno |
12:45:38 |
V1M |
club run in credit mutuel |
M |
1058 V1M |
8689 |
3167 |
BRUMELOT Nicolas |
12:45:41 |
V2M |
|
M |
376 V2M |
6226 |
3168 |
DELMEZ Franck |
12:45:48 |
V2M |
triathlon club de l'omois |
M |
377 V2M |
1457 |
3169 |
FEYTIT REBATTET Cecile |
12:45:53 |
SEF |
|
F |
91 SEF |
8008 |
3170 |
LOUIS Pierrick |
12:45:56 |
V2M |
|
M |
378 V2M |
5023 |
3171 |
THOREL Yann |
12:45:57 |
V1M |
CRRA |
M |
1059 V1M |
1280 |
3172 |
ABADIE Jerome |
12:46:01 |
V1M |
|
M |
1060 V1M |
9706 |
3173 |
JOUTY Edouard |
12:46:02 |
SEM |
|
M |
1483 SEM |
275 |
3173 |
GUILLARD Alain |
12:46:02 |
V1M |
|
M |
1061 V1M |
1571 |
3175 |
GERIN Gauthier |
12:46:04 |
ESM |
On est pas bien l? ? |
M |
23 ESM |
7646 |
3176 |
VICTOROFF Stephane |
12:46:14 |
V1M |
|
M |
1062 V1M |
1476 |
3176 |
MASSe Simon |
12:46:14 |
SEM |
|
M |
1484 SEM |
5516 |
3178 |
FAURITE Jerome |
12:46:16 |
SEM |
|
M |
1485 SEM |
665 |
3178 |
SALORT Xavier |
12:46:16 |
V1M |
|
M |
1063 V1M |
5209 |
3180 |
LECOMTE Nicolas |
12:46:19 |
SEM |
|
M |
1486 SEM |
1935 |
3181 |
FOUACHE Jacques |
12:46:25 |
V3M |
|
M |
44 V3M |
8193 |
3182 |
TASSIN Sandra |
12:46:30 |
V1F |
|
F |
75 V1F |
1062 |
3182 |
GALLOIS Philippe |
12:46:30 |
V2M |
AS Corbeil essonnes Triat |
M |
379 V2M |
8405 |
3184 |
BARAT Severine |
12:46:33 |
V1F |
LES MOJITOS |
F |
76 V1F |
6214 |
3184 |
DANEY Bertrand |
12:46:33 |
V2M |
SC ORVAULT |
M |
380 V2M |
9593 |
3186 |
HAMELIN Jean Jacques |
12:46:34 |
V2M |
LES MOJITOS |
M |
381 V2M |
6215 |
3187 |
QUER Gwenael |
12:46:36 |
V1M |
|
M |
1064 V1M |
9985 |
3188 |
COLLANGE Jean Jacques |
12:46:43 |
V1M |
Rolex sport |
M |
1065 V1M |
5568 |
3189 |
DAVID Francois |
12:46:46 |
SEM |
|
M |
1487 SEM |
6401 |
3190 |
BELVISO Olivier |
12:46:48 |
SEM |
|
M |
1488 SEM |
837 |
3190 |
ABOUAYOUB Mehdi |
12:46:48 |
SEM |
|
M |
1488 SEM |
7254 |
3192 |
SOUDANT Yoann |
12:46:57 |
SEM |
Jogging club Ch?teauneuf |
M |
1490 SEM |
488 |
3193 |
TISSIDRE Jerome |
12:46:59 |
V1M |
|
M |
1066 V1M |
9746 |
3194 |
GAIGNEROT Xavier |
12:47:01 |
V1M |
|
M |
1067 V1M |
8464 |
3195 |
FALCONNET Ludovic |
12:47:06 |
V1M |
|
M |
1068 V1M |
9323 |
3196 |
HILAIRE Bruno |
12:47:09 |
V1M |
|
M |
1069 V1M |
601 |
3197 |
BASCLE Eric |
12:47:13 |
V2M |
Chamonix CMBM |
M |
382 V2M |
6334 |
3198 |
BERNE Nicolas |
12:47:18 |
SEM |
|
M |
1491 SEM |
6547 |
3199 |
WORSLEY TONKS David |
12:47:20 |
SEM |
British |
M |
1492 SEM |
1401 |
3200 |
VITIS Dylan |
12:47:25 |
SEM |
|
M |
1493 SEM |
6688 |
3201 |
SPANNAGEL Emmanuel |
12:47:27 |
V1M |
|
M |
1070 V1M |
6477 |
3202 |
FLORI Jean Pierre |
12:47:29 |
SEM |
|
M |
1494 SEM |
1593 |
3203 |
LE GALLIC Jean Christophe |
12:47:31 |
V2M |
Adaps |
M |
383 V2M |
1839 |
3204 |
GHIRARDO Julien |
12:47:33 |
SEM |
ADAPS |
M |
1495 SEM |
9120 |
3204 |
FLAVENOT Valentin |
12:47:33 |
SEM |
|
M |
1495 SEM |
9530 |
3206 |
MACHABERT David |
12:47:34 |
V1M |
|
M |
1071 V1M |
1051 |
3207 |
SIGAUD Laurent |
12:47:39 |
V2M |
|
M |
384 V2M |
9709 |
3208 |
BROYART Bruno |
12:47:40 |
V3M |
ola team |
M |
45 V3M |
5382 |
3209 |
LUCE Remy |
12:47:44 |
V2M |
|
M |
385 V2M |
7516 |
3210 |
LALY Nicolas |
12:47:46 |
SEM |
Nsaec |
M |
1497 SEM |
5556 |
3211 |
GIRAUD Jonathan |
12:47:47 |
SEM |
LA TEAM |
M |
1498 SEM |
1262 |
3211 |
TONNELLIER Michael |
12:47:47 |
V1M |
|
M |
1072 V1M |
6559 |
3213 |
LORTHIOIR Sebastien |
12:47:48 |
SEM |
NSAEC |
M |
1499 SEM |
6797 |
3214 |
CHARASSON Pascal |
12:47:49 |
V1M |
|
M |
1073 V1M |
6947 |
3214 |
TORRES Francisco |
12:47:49 |
V3M |
Besancon Athletic Club |
M |
46 V3M |
8255 |
3216 |
BATARD Boris |
12:47:51 |
V1M |
Runderfull friends |
M |
1074 V1M |
6296 |
3217 |
ELOIRE Ludovic |
12:47:52 |
V1M |
|
M |
1075 V1M |
5139 |
3218 |
GAUDOT Frederic |
12:47:53 |
SEM |
|
M |
1500 SEM |
6281 |
3218 |
AFONSO DA CUNHA Yvan |
12:47:53 |
V1M |
|
M |
1076 V1M |
7288 |
3220 |
KAPPLER Eric |
12:47:54 |
V2M |
|
M |
386 V2M |
584 |
3220 |
HENRY Florian |
12:47:54 |
SEM |
|
M |
1501 SEM |
5101 |
3222 |
DUFAUD Thierry |
12:48:00 |
V2M |
Sens Route Trail |
M |
387 V2M |
6705 |
3223 |
GOUNOT Marc Emmanuel |
12:48:06 |
V2M |
|
M |
388 V2M |
9645 |
3224 |
COTTIER Clement |
12:48:15 |
V1M |
|
M |
1077 V1M |
5989 |
3225 |
DUSSUYER Gautier |
12:48:16 |
SEM |
|
M |
1502 SEM |
5224 |
3226 |
LALLIER Fabien |
12:48:18 |
V1M |
|
M |
1078 V1M |
5134 |
3227 |
MALFOIS Antoine |
12:48:19 |
SEM |
|
M |
1503 SEM |
5152 |
3227 |
MARES Gauthier |
12:48:19 |
SEM |
|
M |
1503 SEM |
6196 |
3229 |
SUBERCAZE Wilfried |
12:48:23 |
V1M |
|
M |
1079 V1M |
9166 |
3229 |
VILLENEUVE Benjamin |
12:48:23 |
SEM |
Team spirit |
M |
1505 SEM |
9193 |
3231 |
DESAGES Guillaume |
12:48:32 |
SEM |
Haulotte Running Team / C |
M |
1506 SEM |
6027 |
3232 |
GEOFFRAY Gregoire |
12:48:34 |
SEM |
|
M |
1507 SEM |
1145 |
3233 |
CHAN Gobain |
12:48:41 |
SEM |
TOUBKARMELIET |
M |
1508 SEM |
9301 |
3234 |
BRUSQ Michel |
12:48:49 |
V2M |
|
M |
389 V2M |
7478 |
3235 |
FESQUET Sebastien |
12:48:51 |
V1M |
Laisse courir |
M |
1080 V1M |
6525 |
3236 |
BRUSQ Romain |
12:48:53 |
SEM |
|
M |
1509 SEM |
7477 |
3237 |
ROGUES Olivier |
12:48:55 |
V2M |
|
M |
390 V2M |
638 |
3238 |
COMBRET Marc |
12:49:03 |
V2M |
VEDAS ENDURANCE |
M |
391 V2M |
1365 |
3239 |
COGEZ Cathy |
12:49:05 |
V2F |
FOULEEE VOURLOISE |
F |
21 V2F |
7202 |
3239 |
RIEHL Patrick |
12:49:05 |
V2M |
|
M |
392 V2M |
7293 |
3241 |
PERDIGONES David |
12:49:08 |
V1M |
|
M |
1081 V1M |
5682 |
3242 |
BOURSON Sebastien |
12:49:09 |
V1M |
|
M |
1082 V1M |
5684 |
3243 |
LADDI Samir |
12:49:10 |
SEM |
|
M |
1510 SEM |
1334 |
3244 |
SILVENT Christophe |
12:49:14 |
V1M |
|
M |
1083 V1M |
8992 |
3245 |
BESSON Patrick |
12:49:19 |
V1M |
|
M |
1084 V1M |
364 |
3246 |
BACHELARD Sebastien |
12:49:21 |
V1M |
|
M |
1085 V1M |
5520 |
3247 |
GOLDLUST Romain |
12:49:23 |
V1M |
|
M |
1086 V1M |
5087 |
3248 |
VANHAUTE Reynald |
12:49:24 |
V2M |
|
M |
393 V2M |
995 |
3249 |
VIEIRA DA SILVA Florian |
12:49:26 |
SEM |
|
M |
1511 SEM |
5389 |
3250 |
BeRUARD Julien |
12:49:28 |
V1M |
Laisse Courir |
M |
1087 V1M |
6195 |
3250 |
LEVRA JUILLET William |
12:49:28 |
V2M |
Laisse Courir |
M |
394 V2M |
7934 |
3252 |
BERTRAND Sylvain |
12:49:29 |
V1M |
|
M |
1088 V1M |
5390 |
3253 |
TRUFFIER Emmanuel |
12:49:30 |
V1M |
Runner en nord |
M |
1089 V1M |
9745 |
3254 |
KERN Martin |
12:49:33 |
SEM |
|
M |
1512 SEM |
9483 |
3255 |
WOLLWERT Lionel |
12:49:37 |
SEM |
John Deere Belgium Racing |
M |
1513 SEM |
6300 |
3255 |
JAUJAY Remy |
12:49:37 |
V1M |
|
M |
1090 V1M |
7436 |
3257 |
BEJUIT Gautier |
12:49:38 |
SEM |
|
M |
1514 SEM |
1561 |
3258 |
RIQUIN Benoit |
12:49:39 |
SEM |
|
M |
1515 SEM |
691 |
3258 |
ROUSSEL Frederic |
12:49:39 |
V2M |
|
M |
395 V2M |
5469 |
3260 |
COLLERY Benoit |
12:49:41 |
V1M |
|
M |
1091 V1M |
6925 |
3261 |
VAN ASSEL Teddy |
12:49:42 |
V1M |
|
M |
1092 V1M |
7031 |
3261 |
LEBEAU Thomas |
12:49:42 |
SEM |
|
M |
1516 SEM |
7241 |
3261 |
TESSIER Olivier |
12:49:42 |
V2M |
|
M |
396 V2M |
9878 |
3264 |
DELHOMME Dominique |
12:49:48 |
V3M |
|
M |
47 V3M |
1696 |
3265 |
MELIX Jeremy |
12:49:49 |
SEM |
|
M |
1517 SEM |
9978 |
3266 |
EPAILLY Romain |
12:49:56 |
SEM |
|
M |
1518 SEM |
1341 |
3267 |
CAPRINI Anne Marie |
12:50:00 |
V2F |
|
F |
22 V2F |
6782 |
3268 |
BOURGEOIS Frederic |
12:50:02 |
V1M |
|
M |
1093 V1M |
5554 |
3269 |
DEPOUET Danielle |
12:50:12 |
V2F |
SAINT HERBLAIN TRIATHLON |
F |
23 V2F |
658 |
3270 |
GEORGETTE Brice |
12:50:21 |
V1M |
|
M |
1094 V1M |
8943 |
3271 |
ALLONIER Vincent |
12:50:22 |
V1M |
|
M |
1095 V1M |
7885 |
3272 |
PIGUET Stephane |
12:50:28 |
V1M |
|
M |
1096 V1M |
9624 |
3273 |
MOULERGUE Vinciane |
12:50:37 |
SEF |
|
F |
92 SEF |
205 |
3273 |
GIROUD Jean Pierre |
12:50:37 |
V2M |
VELAY ATHLETISME |
M |
397 V2M |
206 |
3275 |
FRAISON Stephane |
12:50:38 |
V1M |
|
M |
1097 V1M |
722 |
3276 |
MAGNIER Frederic |
12:50:39 |
V2M |
|
M |
398 V2M |
8642 |
3277 |
BARTHE Romaric |
12:50:41 |
SEM |
|
M |
1519 SEM |
6032 |
3278 |
LEFEBVRE Guillaume |
12:50:46 |
V1M |
|
M |
1098 V1M |
6476 |
3279 |
LARDIN Nicolas |
12:50:47 |
V1M |
|
M |
1099 V1M |
6702 |
3279 |
CATRY Jean Baptiste |
12:50:47 |
SEM |
RC ARRAS |
M |
1520 SEM |
7743 |
3281 |
ROULLAUD Tony |
12:50:51 |
SEM |
|
M |
1521 SEM |
517 |
3281 |
BRUN Frederic |
12:50:51 |
V2M |
COUREURS SUR ROUTE COTE D |
M |
399 V2M |
6602 |
3283 |
MARTIN Christian |
12:50:54 |
V2M |
|
M |
400 V2M |
1998 |
3284 |
SCHERTZINGER Thomas |
12:50:59 |
SEM |
|
M |
1522 SEM |
7542 |
3284 |
COCOYNACQ Thierry |
12:50:59 |
V2M |
AC POUILLON |
M |
401 V2M |
8220 |
3286 |
LOOTVOET Cedric |
12:51:06 |
V1M |
BEL (Belgique) |
M |
1100 V1M |
5596 |
3287 |
MEYER Frank |
12:51:07 |
SEM |
|
M |
1523 SEM |
1525 |
3288 |
SIMONET Nicolas |
12:51:14 |
V1M |
|
M |
1101 V1M |
8148 |
3289 |
CLAUSS Marc |
12:51:16 |
V1M |
|
M |
1102 V1M |
9157 |
3290 |
AIMe Jerome |
12:51:17 |
V2M |
|
M |
402 V2M |
9297 |
3291 |
DUMONT Didier |
12:51:18 |
V1M |
Team Trail de mouge |
M |
1103 V1M |
5614 |
3292 |
VOISIN Pierre |
12:51:19 |
V2M |
|
M |
403 V2M |
5613 |
3293 |
CORSIN Pascal |
12:51:20 |
V2M |
Team Trail de Mouge |
M |
404 V2M |
5612 |
3294 |
VUILLET Carine |
12:51:24 |
V1F |
|
F |
77 V1F |
5828 |
3295 |
VERNAISON Magali |
12:51:25 |
V1F |
|
F |
78 V1F |
968 |
3296 |
CHARLOT Jeremie |
12:51:27 |
SEM |
|
M |
1524 SEM |
8640 |
3297 |
BOULESTEIX Francois |
12:51:28 |
SEM |
Triathl'Aix |
M |
1525 SEM |
1422 |
3298 |
LERAY Eva |
12:51:36 |
SEF |
|
F |
93 SEF |
1203 |
3299 |
|
12:51:46 |
SEM |
|
M |
1526 SEM |
1838 |
3300 |
LUBIN Maxime |
12:51:48 |
SEM |
|
M |
1527 SEM |
1837 |
3301 |
BOUVIER Florent |
12:52:03 |
V1M |
|
M |
1104 V1M |
345 |
3302 |
BESSON Cedric |
12:52:04 |
V1M |
|
M |
1105 V1M |
974 |
3303 |
THOORIS Emmanuel |
12:52:06 |
V1M |
USL JOGGING |
M |
1106 V1M |
8221 |
3303 |
CHEVANDIER Yann |
12:52:06 |
V1M |
|
M |
1106 V1M |
8967 |
3305 |
LEVENT Yannick |
12:52:12 |
SEM |
|
M |
1528 SEM |
365 |
3306 |
BELLAVOINE Benoit |
12:52:16 |
SEM |
|
M |
1529 SEM |
7138 |
3306 |
BURLERAUX Pascal |
12:52:16 |
V2M |
|
M |
405 V2M |
9510 |
3308 |
SCARAFAGIO Fabien |
12:52:29 |
V1M |
EMBRUN TRIATHLON CLUB |
M |
1108 V1M |
737 |
3309 |
ALLIAUME Florian |
12:52:33 |
SEM |
Cruas triathlon |
M |
1530 SEM |
8245 |
3310 |
BOUVIER Alexis |
12:52:34 |
SEM |
Cruas Ttiathlon |
M |
1531 SEM |
7435 |
3311 |
VIAZZI Alberto |
12:52:41 |
SEM |
ITA (Italie) |
M |
1532 SEM |
7876 |
3312 |
PIARD Valentin |
12:52:43 |
SEM |
COURIR A LYON |
M |
1533 SEM |
611 |
3313 |
GELLENS Samuel |
12:52:51 |
SEM |
|
M |
1534 SEM |
842 |
3314 |
MORIZET Laetitia |
12:52:53 |
SEF |
|
F |
94 SEF |
1125 |
3315 |
COLLIN Pierre Yves |
12:52:54 |
V1M |
|
M |
1109 V1M |
735 |
3315 |
BARBIER Ludovic |
12:52:54 |
V1M |
|
M |
1109 V1M |
5902 |
3315 |
MICHON Jerome |
12:52:54 |
SEM |
|
M |
1535 SEM |
9956 |
3318 |
CHIRON Charlotte |
12:52:59 |
V1F |
|
F |
79 V1F |
9767 |
3319 |
JABLONSKI Stephane |
12:53:06 |
V1M |
|
M |
1111 V1M |
6565 |
3320 |
LE SENECHAL Vivien |
12:53:30 |
SEM |
Caenrunners |
M |
1536 SEM |
6586 |
3321 |
BERGER Philippe |
12:53:31 |
V2M |
|
M |
406 V2M |
299 |
3322 |
SCHMITT Cyril |
12:53:35 |
SEM |
|
M |
1537 SEM |
626 |
3322 |
WEBER Simon |
12:53:35 |
SEM |
|
M |
1537 SEM |
627 |
3322 |
LAFOLIE Landry |
12:53:35 |
SEM |
|
M |
1537 SEM |
5994 |
3322 |
VAREILLE Eric |
12:53:35 |
V2M |
La Voulte Cyclosportif |
M |
407 V2M |
6467 |
3326 |
ENON Fabien |
12:53:36 |
V1M |
|
M |
1112 V1M |
1230 |
3327 |
VERDEIL Christophe |
12:53:40 |
SEM |
|
M |
1540 SEM |
1604 |
3328 |
JENNESON Olivier |
12:53:46 |
V1M |
|
M |
1113 V1M |
1061 |
3329 |
RICHARTE Robert |
12:53:47 |
V2M |
|
M |
408 V2M |
260 |
3330 |
CLEMENT Nicolas |
12:53:49 |
SEM |
|
M |
1541 SEM |
406 |
3330 |
VIVIEN Christophe |
12:53:49 |
V1M |
|
M |
1114 V1M |
6355 |
3332 |
VITRY Cedric |
12:53:56 |
V1M |
CLUB BOIRON SPORTS |
M |
1115 V1M |
6021 |
3333 |
DURPOIX DU RANQUET Flavien |
12:53:59 |
SEM |
|
M |
1542 SEM |
6628 |
3333 |
RONDEAU Gregoire |
12:53:59 |
V1M |
|
M |
1116 V1M |
6629 |
3333 |
VIRGILLE Lionel |
12:53:59 |
SEM |
|
M |
1542 SEM |
7953 |
3336 |
WEPPE Florent |
12:54:01 |
SEM |
|
M |
1544 SEM |
6948 |
3337 |
RIGHI Fabrice |
12:54:02 |
SEM |
|
M |
1545 SEM |
5288 |
3338 |
RABINE Christophe |
12:54:15 |
V2M |
|
M |
409 V2M |
5574 |
3339 |
DEMONT Christophe |
12:54:21 |
V1M |
|
M |
1117 V1M |
8525 |
3340 |
CHAPELLE Raphael |
12:54:23 |
V1M |
Boxing club montalbanais |
M |
1118 V1M |
835 |
3340 |
LAVIALE Julien |
12:54:23 |
SEM |
Boxing Club Montalbanais |
M |
1546 SEM |
5465 |
3342 |
THOLLOT Bertrand |
12:54:31 |
SEM |
|
M |
1547 SEM |
9727 |
3342 |
PALLOIS Patrick |
12:54:31 |
V1M |
|
M |
1119 V1M |
9961 |
3344 |
BLANCHARD Cyril |
12:54:32 |
V1M |
|
M |
1120 V1M |
156 |
3345 |
SAVARY Myriam |
12:54:42 |
SEF |
SUI (Suisse) |
F |
95 SEF |
1466 |
3346 |
MATOREZ Tristan |
12:54:43 |
V1M |
|
M |
1121 V1M |
5588 |
3347 |
HUILLET Philippe |
12:54:44 |
V2M |
|
M |
410 V2M |
739 |
3348 |
DEFILLON Julien |
12:54:45 |
SEM |
|
M |
1548 SEM |
9744 |
3349 |
VINSON Stephane |
12:54:51 |
V2M |
|
M |
411 V2M |
8133 |
3350 |
VIDAL Adrien |
12:54:57 |
SEM |
|
M |
1549 SEM |
5660 |
3351 |
SALA Regis |
12:54:58 |
SEM |
|
M |
1550 SEM |
5661 |
3352 |
BRICLOT Philippe |
12:54:59 |
V1M |
|
M |
1122 V1M |
1307 |
3353 |
ROUXEL Philippe |
12:55:02 |
V2M |
|
M |
412 V2M |
7033 |
3354 |
DARIES Medrik |
12:55:05 |
SEM |
RacaBeres |
M |
1551 SEM |
8682 |
3355 |
FRISOT Yoann |
12:55:13 |
SEM |
|
M |
1552 SEM |
1188 |
3355 |
SOUPLY Gabriel |
12:55:13 |
SEM |
|
M |
1552 SEM |
6425 |
3357 |
PONCHEL Christophe |
12:55:27 |
V1M |
|
M |
1123 V1M |
9364 |
3358 |
XAVIER HELFRE Francois |
12:55:34 |
V1M |
|
M |
1124 V1M |
5464 |
3359 |
FAGUET Vincent |
12:55:39 |
V2M |
TEAM TRAIL DE MOUGE |
M |
413 V2M |
5610 |
3360 |
ROUX Benjamin |
12:55:40 |
SEM |
|
M |
1554 SEM |
753 |
3360 |
CHAUVIN Patrice |
12:55:40 |
V1M |
|
M |
1125 V1M |
9880 |
3362 |
WASSELIN Romain |
12:55:52 |
SEM |
|
M |
1555 SEM |
6571 |
3363 |
LAFOSSE Frederic |
12:55:56 |
SEM |
Adidas Runners Paris |
M |
1556 SEM |
6745 |
3364 |
LAVENANT Brendan |
12:56:02 |
SEM |
|
M |
1557 SEM |
6600 |
3365 |
GIRY Nicolas |
12:56:05 |
V1M |
|
M |
1126 V1M |
5863 |
3366 |
DUFOUR Cedric |
12:56:17 |
SEM |
|
M |
1558 SEM |
6615 |
3367 |
DESVEAUX Guillaume |
12:56:31 |
V1M |
|
M |
1127 V1M |
5435 |
3368 |
BONIN Julien |
12:56:32 |
SEM |
|
M |
1559 SEM |
585 |
3369 |
GOETHALS Christophe |
12:56:41 |
V2M |
|
M |
414 V2M |
7853 |
3370 |
GAUDENeCHE Eric |
12:56:48 |
V2M |
dteam |
M |
415 V2M |
166 |
3371 |
GIVORD Patrice |
12:56:57 |
V2M |
|
M |
416 V2M |
5146 |
3372 |
ARBEZ Philippe |
12:56:58 |
V2M |
|
M |
417 V2M |
7281 |
3373 |
VALDENAIRE Denis |
12:57:09 |
V1M |
|
M |
1128 V1M |
1862 |
3373 |
DAVID Michael |
12:57:09 |
SEM |
ADB Bipedes Cazeres |
M |
1560 SEM |
7346 |
3375 |
GERRIER Sebastien |
12:57:19 |
V1M |
atscaf 70/90 |
M |
1129 V1M |
5392 |
3376 |
FILLON Patrick |
12:57:22 |
SEM |
TRIATHLON AMBERIEU EN BUG |
M |
1561 SEM |
6016 |
3377 |
BELTRAN Audrey |
12:57:23 |
SEF |
|
F |
96 SEF |
1814 |
3378 |
LOYEN Arthur |
12:57:27 |
SEM |
|
M |
1562 SEM |
5975 |
3379 |
LOYEN Marco |
12:57:28 |
SEM |
|
M |
1563 SEM |
5974 |
3380 |
LONGELIN Sebastien |
12:57:30 |
SEM |
|
M |
1564 SEM |
8993 |
3380 |
SOULIER Alexandre |
12:57:30 |
SEM |
|
M |
1564 SEM |
9642 |
3382 |
MURY Olivier |
12:57:31 |
V2M |
12.CoM TEAM SPORT 2000 |
M |
418 V2M |
8189 |
3383 |
DOS SANTOS Mike |
12:57:39 |
SEM |
|
M |
1566 SEM |
9017 |
3384 |
BELARBI Hakim |
12:58:00 |
V1M |
|
M |
1130 V1M |
7448 |
3385 |
GAZEAU Dominique |
12:58:02 |
V2M |
|
M |
419 V2M |
9554 |
3386 |
DE VOS Philippe |
12:58:05 |
V2M |
Laboratoires RECIPHARM PH |
M |
420 V2M |
8434 |
3387 |
LAPPARRA Sebastien |
12:58:15 |
V1M |
|
M |
1131 V1M |
7535 |
3388 |
PORCHER Erwan |
12:58:18 |
V1M |
AS CREDIT FONCIER |
M |
1132 V1M |
7534 |
3389 |
DOUBLET Jean Marc |
12:58:22 |
V2M |
|
M |
421 V2M |
7540 |
3390 |
LESAGE David |
12:58:27 |
V1M |
|
M |
1133 V1M |
9287 |
3391 |
BONFANTI Linda |
12:58:41 |
V1F |
Swedish |
F |
80 V1F |
8663 |
3392 |
LERAT Florent |
12:58:42 |
SEM |
A2M / Ecole du Marathon |
M |
1567 SEM |
6588 |
3393 |
LeVEILLe Gautier |
12:58:43 |
SEM |
|
M |
1568 SEM |
6818 |
3394 |
CHIQUET Frederic |
12:58:56 |
V1M |
|
M |
1134 V1M |
7821 |
3395 |
CHATEAU Francois |
12:58:57 |
V1M |
|
M |
1135 V1M |
5697 |
3395 |
SZENDROI Emmanuel |
12:58:57 |
V2M |
|
M |
422 V2M |
6030 |
3397 |
COCHINI Sandra |
12:58:58 |
V2F |
LA FOULEE DE GREASQUE |
F |
24 V2F |
358 |
3397 |
POPGEORGIEV Nikolay |
12:58:58 |
SEM |
|
M |
1569 SEM |
950 |
3397 |
KIEFFER Bernard |
12:58:58 |
V2M |
|
M |
423 V2M |
7983 |
3400 |
CHAIMBAULT Yohan |
12:59:02 |
SEM |
|
M |
1570 SEM |
8515 |
3401 |
GHESQUIERES Damase |
12:59:11 |
SEM |
|
M |
1571 SEM |
1718 |
3402 |
BAUDLOT Arnaud |
12:59:12 |
V1M |
|
M |
1136 V1M |
7226 |
3403 |
ROBIN Franck |
12:59:24 |
V2M |
LES FOULEES DE ST GERMAIN |
M |
424 V2M |
203 |
3404 |
REGNE MARTOS Bouboule |
12:59:26 |
SEF |
CAEN RUNNERS |
F |
97 SEF |
647 |
3405 |
PICQUOT Eric |
12:59:34 |
V2M |
JOGG'IN TOURS |
M |
425 V2M |
670 |
3406 |
LAINE Thibault |
12:59:37 |
SEM |
|
M |
1572 SEM |
9269 |
3407 |
STOFFEL Christophe |
12:59:40 |
V2M |
|
M |
426 V2M |
9890 |
3408 |
PERRET Marlene |
12:59:42 |
V1F |
|
F |
81 V1F |
6353 |
3409 |
LECOEUR Philippe |
12:59:43 |
V2M |
SUI (Suisse) |
M |
427 V2M |
1450 |
3410 |
VILAPLANA Remi |
12:59:44 |
V1M |
|
M |
1137 V1M |
6354 |
3411 |
PANDOLFO Emmanuel |
12:59:48 |
V1M |
|
M |
1138 V1M |
183 |
3412 |
LE NAVENEC Erwan |
12:59:54 |
V1M |
|
M |
1139 V1M |
182 |
3412 |
FICHET Laurent |
12:59:54 |
V2M |
|
M |
428 V2M |
184 |
3414 |
MONIN Yann |
12:59:59 |
V2M |
|
M |
429 V2M |
6874 |
3415 |
MARGUERIE Christophe |
13:00:08 |
V1M |
|
M |
1140 V1M |
6156 |
3416 |
HAMARD Kevin |
13:00:19 |
SEM |
|
M |
1573 SEM |
6633 |
3417 |
ALBERTY Didier |
13:00:39 |
V2M |
|
M |
430 V2M |
6250 |
3417 |
ALCOVERRO Loic |
13:00:39 |
SEM |
|
M |
1574 SEM |
6320 |
3419 |
BARBUT Patrick |
13:00:41 |
V1M |
|
M |
1141 V1M |
531 |
3419 |
BOULAOUINAT Foued |
13:00:41 |
V2M |
|
M |
431 V2M |
7036 |
3419 |
BOIXIERE Jean Claude |
13:00:41 |
V3M |
|
M |
48 V3M |
8002 |
3422 |
GUETTA Philippe |
13:00:42 |
V1M |
|
M |
1142 V1M |
8458 |
3423 |
PHALIPPON Nicolas |
13:00:44 |
V1M |
|
M |
1143 V1M |
9932 |
3424 |
PREVOST Mathieu |
13:00:45 |
V1M |
|
M |
1144 V1M |
1497 |
3425 |
GILLOT Franck |
13:00:51 |
SEM |
|
M |
1575 SEM |
8480 |
3425 |
CHEMIN Nicolas |
13:00:51 |
SEM |
JOCEL |
M |
1575 SEM |
8693 |
3427 |
GARCON Pierre |
13:00:52 |
SEM |
|
M |
1577 SEM |
1833 |
3428 |
JOUET Cyrill |
13:00:55 |
SEM |
|
M |
1578 SEM |
9129 |
3429 |
VERDEZ Thomas |
13:01:04 |
V1M |
|
M |
1145 V1M |
8163 |
3429 |
DUCROCQ Sebastien |
13:01:04 |
V1M |
|
M |
1145 V1M |
8247 |
3431 |
GINOT Carole |
13:01:05 |
V2F |
|
F |
25 V2F |
5797 |
3432 |
VIVIES Marie Amelie |
13:01:16 |
V1F |
|
F |
82 V1F |
6720 |
3433 |
JORDANOU Benoit |
13:01:18 |
SEM |
|
M |
1579 SEM |
6391 |
3434 |
EQUEL Sylvain |
13:01:19 |
SEM |
|
M |
1580 SEM |
8411 |
3435 |
LE GOFF Fabien |
13:01:31 |
V1M |
|
M |
1147 V1M |
1948 |
3436 |
POIRIER Arnaud |
13:01:37 |
SEM |
FREE RUNNERS LE CLUB |
M |
1581 SEM |
5731 |
3437 |
PINTO FERREIRA Abel |
13:01:39 |
V1M |
POR (Portugal) |
M |
1148 V1M |
1064 |
3438 |
GENEVAUX Philippe |
13:01:57 |
SEM |
|
M |
1582 SEM |
5314 |
3439 |
BOURDIER Alexis |
13:01:59 |
SEM |
|
M |
1583 SEM |
7183 |
3440 |
BERNARD Camille |
13:02:01 |
SEF |
|
F |
98 SEF |
9077 |
3441 |
ANSELME Paul |
13:02:06 |
SEM |
|
M |
1584 SEM |
1608 |
3442 |
FRANCISCI Mathieu |
13:02:09 |
V1M |
|
M |
1149 V1M |
9570 |
3443 |
GRANJON Dominique |
13:02:11 |
V2M |
|
M |
432 V2M |
6292 |
3444 |
THOMAS Franck |
13:02:16 |
V1M |
|
M |
1150 V1M |
8428 |
3445 |
NGO LIKENG Christine |
13:02:18 |
V1F |
RUNNING CONCEPT |
F |
83 V1F |
999 |
3446 |
TOUZARD Caroline |
13:02:19 |
SEF |
|
F |
99 SEF |
9156 |
3447 |
ANTOINE Jean Philippe |
13:02:21 |
V1M |
RUNNING CONCEPT TRIATHLON |
M |
1151 V1M |
998 |
3447 |
THOMAS BILLOT Yannick |
13:02:21 |
SEM |
Moulinos |
M |
1585 SEM |
9362 |
3449 |
JACQUIER Fabrice |
13:02:26 |
V1M |
|
M |
1152 V1M |
5078 |
3450 |
PRIMARD Eric |
13:02:34 |
V2M |
|
M |
433 V2M |
1361 |
3451 |
AUPY Benjamin |
13:02:35 |
SEM |
|
M |
1586 SEM |
7570 |
3452 |
POULAIN Remi |
13:02:36 |
V1M |
CRV Lyon Triathlon |
M |
1153 V1M |
176 |
3453 |
RAPP Francis |
13:02:41 |
V2M |
Esprit Run |
M |
434 V2M |
6917 |
3454 |
DELBARRE Jean Marc |
13:03:19 |
V1M |
|
M |
1154 V1M |
8775 |
3455 |
COULAUD Evelyne |
13:03:20 |
V2F |
annonay jogging club |
F |
26 V2F |
9909 |
3456 |
BARTH Amalric |
13:03:31 |
V2M |
|
M |
435 V2M |
6284 |
3457 |
BAUER Francis |
13:03:40 |
V1M |
|
M |
1155 V1M |
756 |
3458 |
GUDEFIN Jerome |
13:03:48 |
V1M |
|
M |
1156 V1M |
1870 |
3459 |
BILLARD Yoann |
13:03:49 |
V1M |
|
M |
1157 V1M |
5089 |
3459 |
BUFFET Alexandre |
13:03:49 |
V1M |
Saint Etienne du Bois |
M |
1157 V1M |
5099 |
3459 |
FIOLLET Franck |
13:03:49 |
V2M |
|
M |
436 V2M |
9547 |
3462 |
DRIVET Maxime |
13:03:52 |
SEM |
ASSP NICE |
M |
1587 SEM |
7711 |
3463 |
COULON Yoann |
13:03:55 |
SEM |
|
M |
1588 SEM |
7712 |
3464 |
PAYET Yanis |
13:03:58 |
V1M |
|
M |
1159 V1M |
9100 |
3465 |
BOUDOUL Aurelien |
13:04:17 |
SEM |
|
M |
1589 SEM |
5744 |
3466 |
LANGEVIN Thomas |
13:04:19 |
SEM |
Traileurs en Cotentin |
M |
1590 SEM |
643 |
3467 |
PETIT Leo |
13:04:34 |
SEM |
|
M |
1591 SEM |
7155 |
3468 |
DALAISON Francis |
13:04:39 |
V1M |
|
M |
1160 V1M |
660 |
3469 |
MATZ Pascal |
13:04:45 |
V2M |
|
M |
437 V2M |
7168 |
3470 |
TRAMMA Albert |
13:04:48 |
V2M |
|
M |
438 V2M |
8700 |
3471 |
PERRET Philippe |
13:04:49 |
V2M |
|
M |
439 V2M |
7187 |
3472 |
LEJEUNE Romain |
13:04:50 |
SEM |
|
M |
1592 SEM |
9661 |
3473 |
GUENNOC Benjamin |
13:04:57 |
SEM |
|
M |
1593 SEM |
7022 |
3474 |
CHANRION Nadia |
13:04:58 |
SEF |
|
F |
100 SEF |
754 |
3475 |
FRIEDMANN Laurent |
13:04:59 |
SEM |
|
M |
1594 SEM |
7851 |
3475 |
FAUTH Adrien |
13:04:59 |
SEM |
|
M |
1594 SEM |
9045 |
3477 |
CAQUAS Julie |
13:05:06 |
SEF |
ASPPT Grenoble / Beldonne |
F |
101 SEF |
8782 |
3478 |
BOUGHANEMI Abdelwahed |
13:05:07 |
V1M |
|
M |
1161 V1M |
903 |
3479 |
OBERHAUSER Marie |
13:05:17 |
SEF |
|
F |
102 SEF |
6067 |
3480 |
BOIRIVENT Alexandre |
13:05:19 |
V1M |
|
M |
1162 V1M |
6778 |
3481 |
GARDIN David |
13:05:21 |
V1M |
|
M |
1163 V1M |
6068 |
3481 |
BERRUYER Claude |
13:05:21 |
V2M |
|
M |
440 V2M |
6532 |
3483 |
MILLERET Patrice |
13:05:38 |
V1M |
Marignane Triathlon |
M |
1164 V1M |
6013 |
3484 |
BEAUCHENE Sebastien |
13:05:42 |
SEM |
|
M |
1596 SEM |
5767 |
3484 |
BALLEYDIER Sylvain |
13:05:42 |
V1M |
|
M |
1165 V1M |
5768 |
3486 |
FALLOU Stephane |
13:05:43 |
V1M |
CRAPONNE TRIATHLON |
M |
1166 V1M |
459 |
3487 |
LOUIS Florent |
13:05:45 |
SEM |
|
M |
1597 SEM |
5484 |
3488 |
AUNAY Philippe |
13:05:46 |
V1M |
|
M |
1167 V1M |
7513 |
3489 |
RENAUD Thierry |
13:05:51 |
V1M |
|
M |
1168 V1M |
1029 |
3490 |
GUINAND David |
13:05:55 |
V1M |
|
M |
1169 V1M |
9444 |
3491 |
VAN HOECKE Michael |
13:06:04 |
SEM |
|
M |
1598 SEM |
7136 |
3492 |
PORTAL Nicole |
13:06:05 |
SEF |
|
F |
103 SEF |
9379 |
3493 |
CALLOT Marc |
13:06:07 |
V2M |
|
M |
441 V2M |
5605 |
3494 |
BABOUOT Benoit |
13:06:08 |
V2M |
|
M |
442 V2M |
5344 |
3495 |
JULIARD Jerome |
13:06:15 |
SEM |
|
M |
1599 SEM |
7705 |
3496 |
DIOT Jean Marc |
13:06:17 |
V1M |
|
M |
1170 V1M |
7704 |
3497 |
VALENTIN Fabien |
13:06:18 |
V1M |
|
M |
1171 V1M |
1019 |
3498 |
TRAMONI Max |
13:06:23 |
SEM |
CRU Chapellois |
M |
1600 SEM |
399 |
3499 |
MATHIEU Pascal |
13:06:26 |
V2M |
|
M |
443 V2M |
1776 |
3500 |
COLIN Antoine |
13:06:27 |
V1M |
|
M |
1172 V1M |
918 |
3501 |
MICHELLIER Christophe |
13:06:28 |
V1M |
|
M |
1173 V1M |
1777 |
3502 |
FRANCOIS Jerome |
13:06:30 |
V2M |
|
M |
444 V2M |
7762 |
3503 |
PICARD Gauthier |
13:06:33 |
V1M |
|
M |
1174 V1M |
9682 |
3503 |
TAVENARD Romain |
13:06:33 |
SEM |
|
M |
1601 SEM |
9684 |
3505 |
EMONET Remi |
13:06:34 |
SEM |
|
M |
1602 SEM |
9683 |
3506 |
MASSOULIER Pierre Gilles |
13:06:40 |
V1M |
|
M |
1175 V1M |
1770 |
3507 |
RIBOLLET Francois |
13:06:45 |
SEM |
|
M |
1603 SEM |
1517 |
3508 |
BENEDETTI Gregory |
13:06:51 |
SEM |
|
M |
1604 SEM |
346 |
3509 |
MERLATTI Gregory |
13:06:57 |
SEM |
|
M |
1605 SEM |
7399 |
3510 |
BRUNET Guillaume |
13:06:58 |
V1M |
|
M |
1176 V1M |
1507 |
3510 |
LEPRAT Stephanie |
13:06:58 |
V1F |
Jogging Labenne |
F |
84 V1F |
6909 |
3512 |
ROBIN Charlene |
13:06:59 |
SEF |
|
F |
104 SEF |
9012 |
3513 |
BIGOT Christopher |
13:07:00 |
SEM |
Dynamic Sporting Club |
M |
1606 SEM |
6891 |
3514 |
PAUFERT Alexandre |
13:07:05 |
SEM |
|
M |
1607 SEM |
7895 |
3515 |
JAILLET Jerome |
13:07:08 |
V1M |
|
M |
1177 V1M |
8109 |
3516 |
STAES Olivier |
13:07:09 |
SEM |
|
M |
1608 SEM |
9488 |
3517 |
BRUNELLE Olivier |
13:07:19 |
V1M |
|
M |
1178 V1M |
6605 |
3518 |
CHAIB Ahmed |
13:07:22 |
V1M |
|
M |
1179 V1M |
1705 |
3519 |
JEAN Benjamin |
13:07:23 |
SEM |
|
M |
1609 SEM |
9725 |
3520 |
PICHOT Philippe |
13:07:24 |
V2M |
|
M |
445 V2M |
1132 |
3521 |
ALLERAT Philippe |
13:07:34 |
V1M |
|
M |
1180 V1M |
7680 |
3522 |
TONELLO Francois |
13:07:37 |
V1M |
JOGINREIMS |
M |
1181 V1M |
994 |
3523 |
VERDIER Christophe |
13:07:42 |
V1M |
|
M |
1182 V1M |
9384 |
3524 |
DA SILVA Anthony |
13:07:44 |
SEM |
|
M |
1610 SEM |
6348 |
3524 |
MARSELLI Estelle |
13:07:44 |
V1F |
|
F |
85 V1F |
9621 |
3526 |
REILHAC David |
13:07:45 |
SEM |
|
M |
1611 SEM |
9478 |
3527 |
CASTAGNE Sarah |
13:07:48 |
SEF |
|
F |
105 SEF |
5765 |
3528 |
SANCHEZ Brice |
13:07:59 |
SEM |
|
M |
1612 SEM |
369 |
3529 |
REY Sylvain |
13:08:02 |
V1M |
|
M |
1183 V1M |
8042 |
3530 |
RIBEIRO Philippe |
13:08:03 |
SEM |
|
M |
1613 SEM |
730 |
3531 |
REY Benjamin |
13:08:04 |
V1M |
|
M |
1184 V1M |
8821 |
3532 |
DOARE Anne |
13:08:08 |
V2F |
|
F |
27 V2F |
5075 |
3533 |
GIRARDOT Simon |
13:08:12 |
SEM |
|
M |
1614 SEM |
5708 |
3533 |
SIMONIN Thierry |
13:08:12 |
V1M |
|
M |
1185 V1M |
7406 |
3535 |
DUMONT Cedric |
13:08:16 |
ESM |
Grenoble Metropole Cyclis |
M |
24 ESM |
6981 |
3536 |
ORPISZAK Martin |
13:08:18 |
ESM |
|
M |
25 ESM |
6982 |
3537 |
TEYSSIER Franck |
13:08:20 |
V1M |
|
M |
1186 V1M |
1183 |
3538 |
HOWARD Elizabeth |
13:08:21 |
SEF |
British |
F |
106 SEF |
7247 |
3539 |
PILLON Xavier |
13:08:23 |
V1M |
|
M |
1187 V1M |
824 |
3540 |
MORIN Svetlana |
13:08:24 |
V1F |
|
F |
86 V1F |
8263 |
3541 |
CHAUDOT Frederic |
13:08:31 |
V1M |
|
M |
1188 V1M |
5535 |
3542 |
RICHEZ Stephane |
13:08:33 |
V2M |
|
M |
446 V2M |
6974 |
3543 |
TECHER Lionel |
13:08:34 |
SEM |
|
M |
1615 SEM |
9618 |
3544 |
MORETTI Yann |
13:08:42 |
V1M |
|
M |
1189 V1M |
428 |
3544 |
PAROT Fabien |
13:08:42 |
SEM |
|
M |
1616 SEM |
1850 |
3546 |
PAMPULIM William |
13:09:02 |
SEM |
DIJON SINGLETRACK |
M |
1617 SEM |
5076 |
3546 |
TRIBOULOT Nicolas |
13:09:02 |
V2M |
|
M |
447 V2M |
5599 |
3548 |
POULET Bertrand |
13:09:03 |
SEM |
|
M |
1618 SEM |
5837 |
3549 |
PALLARUELO Tony |
13:09:14 |
SEM |
|
M |
1619 SEM |
6146 |
3550 |
MOLOWA Gaelle |
13:09:17 |
V1F |
|
F |
87 V1F |
5200 |
3551 |
BOUN KIM Tan |
13:09:23 |
SEM |
|
M |
1620 SEM |
5072 |
3552 |
HUSSON Yvan |
13:09:27 |
V2M |
|
M |
448 V2M |
594 |
3552 |
LABAT Guillaume |
13:09:27 |
SEM |
|
M |
1621 SEM |
7002 |
3554 |
LENOIR Thierry |
13:09:31 |
V1M |
|
M |
1190 V1M |
8687 |
3555 |
ROFFINI Olivier |
13:09:35 |
V1M |
|
M |
1191 V1M |
1465 |
3556 |
FAURE Yves |
13:09:36 |
V1M |
|
M |
1192 V1M |
9930 |
3557 |
GIORDANO Maxime |
13:09:37 |
V1M |
|
M |
1193 V1M |
5558 |
3557 |
BELLENGIER Dominique |
13:09:37 |
V2M |
|
M |
449 V2M |
6916 |
3559 |
BARBEYS Thomas |
13:09:38 |
V1M |
|
M |
1194 V1M |
9058 |
3560 |
LAURIA Laurence |
13:09:43 |
V1F |
LA FOULEE MUROISE |
F |
88 V1F |
6126 |
3561 |
ROSAS Herve |
13:09:44 |
V1M |
LA FOULEE MUROISE |
M |
1195 V1M |
5640 |
3562 |
SOUSI Nathalie |
13:09:48 |
V1F |
|
F |
89 V1F |
6318 |
3562 |
KHETTAB Farid |
13:09:48 |
V1M |
|
M |
1196 V1M |
9712 |
3564 |
LAURENT Rodolphe |
13:09:49 |
V1M |
ADAPS |
M |
1197 V1M |
6940 |
3565 |
VERRIER Nicolas |
13:09:50 |
V2M |
|
M |
450 V2M |
1577 |
3566 |
GARETIER Jean Philippe |
13:09:51 |
SEM |
|
M |
1622 SEM |
7915 |
3566 |
NAKACHE David |
13:09:51 |
SEM |
|
M |
1622 SEM |
8835 |
3568 |
GARCIA Manuel |
13:09:52 |
V3M |
CLUB ALPIN STRASBOURG |
M |
49 V3M |
7057 |
3569 |
MARROCCO Andre |
13:09:53 |
V2M |
|
M |
451 V2M |
1671 |
3570 |
SCHERER Yvan |
13:09:54 |
V1M |
AERE Erstein |
M |
1198 V1M |
1622 |
3570 |
FLOUZAT Franck |
13:09:54 |
V2M |
VTT Avermes |
M |
452 V2M |
7147 |
3572 |
BONNISSENT Jeremie |
13:09:55 |
SEM |
|
M |
1624 SEM |
8147 |
3573 |
MATHIAS Bruno |
13:09:59 |
SEM |
ACA Arpajon |
M |
1625 SEM |
7348 |
3574 |
RANDOT Sebastien |
13:10:00 |
SEM |
|
M |
1626 SEM |
544 |
3575 |
THOMAS Fabrice |
13:10:02 |
SEM |
Conseil de l'Europe Runni |
M |
1627 SEM |
8423 |
3576 |
DUTHOIT Denis |
13:10:18 |
V2M |
RUNCROIX59 |
M |
453 V2M |
6938 |
3577 |
COHEN SABBAN Brice |
13:10:36 |
SEM |
BEL (Belgique) |
M |
1628 SEM |
9144 |
3578 |
WILT Sylvie |
13:10:39 |
V2F |
NATATION HOCHFELDEN |
F |
28 V2F |
8466 |
3578 |
WILT Olivier |
13:10:39 |
V1M |
CAP LIBERTE DETTWILLER |
M |
1199 V1M |
8685 |
3578 |
WAGNER Cedric |
13:10:39 |
V1M |
|
M |
1199 V1M |
9892 |
3581 |
RITZENTHALER Guillaume |
13:10:41 |
SEM |
|
M |
1629 SEM |
5659 |
3582 |
MATHIOT Raphael |
13:10:44 |
SEM |
CAF MARSEILLE PROVENCE |
M |
1630 SEM |
892 |
3583 |
ROUZAUD Ivan |
13:10:50 |
V1M |
|
M |
1201 V1M |
8845 |
3584 |
DIAZ Harold |
13:10:51 |
V1M |
|
M |
1202 V1M |
6380 |
3585 |
BARATIER Thomas |
13:10:53 |
V1M |
|
M |
1203 V1M |
7467 |
3586 |
HAMEL Jimmy |
13:10:54 |
SEM |
|
M |
1631 SEM |
1840 |
3587 |
BOREL Julien |
13:10:59 |
SEM |
|
M |
1632 SEM |
891 |
3588 |
CHAIGNE Arnaud |
13:11:06 |
SEM |
Haulotte Running Team |
M |
1633 SEM |
6028 |
3589 |
KCHOUK Adel |
13:11:07 |
V1M |
|
M |
1204 V1M |
7377 |
3590 |
VANDEVILLE Fabrice |
13:11:11 |
V2M |
|
M |
454 V2M |
641 |
3591 |
FREYCHET Berangere |
13:11:20 |
SEF |
|
F |
107 SEF |
8243 |
3592 |
MOUGEY Christian |
13:11:41 |
V2M |
|
M |
455 V2M |
5260 |
3592 |
GERARD Loic |
13:11:41 |
V1M |
|
M |
1205 V1M |
6546 |
3594 |
LEROUX Yann |
13:11:44 |
V1M |
|
M |
1206 V1M |
1518 |
3595 |
GANGLOFF Alex |
13:11:47 |
SEM |
|
M |
1634 SEM |
9243 |
3596 |
GANGLOFF Jerome |
13:11:49 |
SEM |
|
M |
1635 SEM |
9242 |
3597 |
DE RUFZ Adrien |
13:11:57 |
SEM |
|
M |
1636 SEM |
7854 |
3598 |
DURAND Christophe |
13:12:03 |
V2M |
TRI VELOCE SAINT SEBASTIE |
M |
456 V2M |
6724 |
3599 |
GRIERE Simon |
13:12:05 |
SEM |
|
M |
1637 SEM |
1332 |
3600 |
CARLOT Franck |
13:12:10 |
V1M |
EA LE CREUSOT |
M |
1207 V1M |
9551 |
3601 |
TORRES Frederic |
13:12:13 |
V1M |
|
M |
1208 V1M |
873 |
3602 |
REINWALT Adrien |
13:12:17 |
ESM |
|
M |
26 ESM |
7612 |
3602 |
DEPOIL Christian |
13:12:17 |
V3M |
|
M |
50 V3M |
8651 |
3604 |
PETIT Eric |
13:12:31 |
V2M |
|
M |
457 V2M |
6869 |
3605 |
SANTUNE Alexandre |
13:12:40 |
SEM |
|
M |
1638 SEM |
5309 |
3606 |
VOISIN Romain |
13:12:47 |
SEM |
|
M |
1639 SEM |
7791 |
3607 |
TOMAS Nicolas |
13:12:48 |
SEM |
CSG Savoie trail |
M |
1640 SEM |
7453 |
3608 |
MENARD Matthieu |
13:12:49 |
SEM |
|
M |
1641 SEM |
6374 |
3609 |
KERZERHO Patrick |
13:12:52 |
V2M |
runderful friends |
M |
458 V2M |
7389 |
3610 |
LONJON Guillaume |
13:13:13 |
SEM |
|
M |
1642 SEM |
8212 |
3611 |
FERNANDEZ Stephane |
13:13:15 |
SEM |
|
M |
1643 SEM |
8500 |
3612 |
GUIGUITANT Audrey |
13:13:20 |
V1F |
|
F |
90 V1F |
6405 |
3612 |
CATHERINE Julien |
13:13:20 |
SEM |
Vigneux sur Seine |
M |
1644 SEM |
6439 |
3614 |
CAYUELA Christophe |
13:13:29 |
V1M |
|
M |
1209 V1M |
831 |
3615 |
MONTANe Marc |
13:13:31 |
V1M |
|
M |
1210 V1M |
287 |
3616 |
GIRY Damien |
13:13:44 |
SEM |
|
M |
1645 SEM |
6730 |
3616 |
CAMUS Florent |
13:13:44 |
SEM |
|
M |
1645 SEM |
6731 |
3618 |
LUCAS Antoine |
13:13:56 |
V3M |
|
M |
51 V3M |
1483 |
3619 |
RAVOUX Antoine |
13:14:04 |
SEM |
CORVI |
M |
1647 SEM |
812 |
3619 |
RAVOUX Philippe |
13:14:04 |
V2M |
CORVI |
M |
459 V2M |
813 |
3619 |
PIDANCE Olivier |
13:14:04 |
SEM |
|
M |
1647 SEM |
5007 |
3622 |
TISSIER Sylvain |
13:14:07 |
V1M |
ATHLETIC CLUB AUTERIVAIN |
M |
1211 V1M |
5030 |
3622 |
BEAUVERGER Marine |
13:14:07 |
SEF |
|
F |
108 SEF |
6488 |
3622 |
LESCHAEVE Frederic |
13:14:07 |
V1M |
|
M |
1211 V1M |
7055 |
3625 |
VACHER Herve |
13:14:09 |
V1M |
Viriat Marathon |
M |
1213 V1M |
1618 |
3625 |
TOMA Albert |
13:14:09 |
V3M |
S/L plerin athletisme |
M |
52 V3M |
9702 |
3627 |
RODRIGUEZ Sophie |
13:14:11 |
V1F |
|
F |
91 V1F |
8625 |
3628 |
SERVANTE Nicolas |
13:14:15 |
V1M |
Union Sportive de Bonnefa |
M |
1214 V1M |
5409 |
3629 |
VUILLEROD Laurent |
13:14:17 |
V1M |
Union Sportive de Bonnefa |
M |
1215 V1M |
5404 |
3630 |
MOCHI Celine |
13:14:18 |
V1F |
|
F |
92 V1F |
9265 |
3631 |
ROURE Jean Charles |
13:14:19 |
V1M |
Caval Pertuis |
M |
1216 V1M |
7799 |
3632 |
BODET Stephane |
13:14:27 |
V1M |
|
M |
1217 V1M |
6285 |
3632 |
ISELI Patrice |
13:14:27 |
V2M |
Triathlon club de l omois |
M |
460 V2M |
7175 |
3634 |
POMME Frederic |
13:14:30 |
V1M |
|
M |
1218 V1M |
9810 |
3635 |
MONTEMONT Loic |
13:14:31 |
SEM |
|
M |
1649 SEM |
9600 |
3635 |
JOYEUX Nicolas |
13:14:31 |
SEM |
|
M |
1649 SEM |
9614 |
3637 |
CAUQUY Fabrice |
13:14:43 |
V1M |
BBT et Grand Fond Bressan |
M |
1219 V1M |
7326 |
3638 |
MAZURE Robin |
13:14:51 |
ESM |
|
M |
27 ESM |
5589 |
3638 |
PERRON Alain |
13:14:51 |
V4M |
|
M |
1 V4M |
6232 |
3640 |
MURENA Claude |
13:14:56 |
V3M |
|
M |
53 V3M |
485 |
3640 |
MIRIEU DE LABARRE Thibaut |
13:14:56 |
SEM |
|
M |
1651 SEM |
7163 |
3640 |
FOURRIER Erwan |
13:14:56 |
SEM |
|
M |
1651 SEM |
7164 |
3643 |
GONZALO Gonzalo |
13:14:58 |
V1M |
Colombian |
M |
1220 V1M |
7311 |
3644 |
CHABERT Frederic |
13:15:01 |
V1M |
|
M |
1221 V1M |
8832 |
3645 |
BELLANGER Cyril |
13:15:04 |
V1M |
|
M |
1222 V1M |
6670 |
3646 |
HABERKORN Luc |
13:15:05 |
SEM |
|
M |
1653 SEM |
1892 |
3647 |
LE CAM Alban |
13:15:09 |
V1M |
|
M |
1223 V1M |
1557 |
3648 |
ODENT Pascal |
13:15:10 |
V1M |
|
M |
1224 V1M |
9505 |
3649 |
ENGERER Aurelien |
13:15:13 |
V1M |
Les bras Casses |
M |
1225 V1M |
1658 |
3650 |
HOANG Caroline |
13:15:20 |
V1F |
|
F |
93 V1F |
761 |
3651 |
BISTEUR Lionel |
13:15:21 |
V2M |
ESL TERNAY |
M |
461 V2M |
6894 |
3652 |
BOURGOUIN Guillaume |
13:15:23 |
SEM |
|
M |
1654 SEM |
7120 |
3652 |
BENTO Gerard |
13:15:23 |
SEM |
|
M |
1654 SEM |
7956 |
3654 |
LONGIN Franck |
13:15:29 |
V1M |
BRONZ'AMIS |
M |
1226 V1M |
7294 |
3655 |
VALLIN Laurent |
13:15:35 |
V1M |
|
M |
1227 V1M |
9992 |
3656 |
SAUSSINE Damien |
13:15:36 |
SEM |
|
M |
1656 SEM |
7146 |
3657 |
FARNER Florent |
13:15:37 |
SEM |
Team poulx trail |
M |
1657 SEM |
1747 |
3658 |
CALLUELA Sylvie |
13:15:38 |
V2F |
LES DAHUS DU RHONE |
F |
29 V2F |
6125 |
3659 |
DUBARLE Romuald |
13:15:40 |
SEM |
|
M |
1658 SEM |
8083 |
3659 |
BOUHOT Jean Luc |
13:15:40 |
V2M |
|
M |
462 V2M |
9389 |
3661 |
BOYER Baptiste |
13:15:42 |
SEM |
|
M |
1659 SEM |
1746 |
3662 |
SALLABERRY Muriel |
13:15:47 |
V1F |
jogging labenne |
F |
94 V1F |
5352 |
3663 |
LALARME Yannick |
13:15:54 |
SEM |
|
M |
1660 SEM |
7603 |
3663 |
ANH TRAN Quoc |
13:15:54 |
V2M |
|
M |
463 V2M |
7962 |
3665 |
ALLEAUME Quentin |
13:15:55 |
SEM |
|
M |
1661 SEM |
6873 |
3666 |
|
13:15:58 |
SEM |
|
M |
1662 SEM |
9907 |
3667 |
RIBES Vincent |
13:16:00 |
V1M |
|
M |
1228 V1M |
5999 |
3667 |
DURANTON Eric |
13:16:00 |
V1M |
|
M |
1228 V1M |
9908 |
3669 |
BRUYeRE Lionel |
13:16:03 |
V1M |
|
M |
1230 V1M |
5839 |
3670 |
FOURNIER Pierre |
13:16:13 |
SEM |
|
M |
1663 SEM |
6634 |
3670 |
DESCHAMPS Frederic |
13:16:13 |
V1M |
CSA CFD |
M |
1231 V1M |
9302 |
3670 |
DAVID Michel |
13:16:13 |
V2M |
CSA Clermont Ferrand / AC |
M |
464 V2M |
9386 |
3673 |
MARISSAL Philippe |
13:16:22 |
V1M |
Courir ? Caissargues |
M |
1232 V1M |
240 |
3674 |
LEHMANN Stephane |
13:16:24 |
V1M |
|
M |
1233 V1M |
238 |
3674 |
PARRINELLO Bruno |
13:16:24 |
V1M |
As Caissargues |
M |
1233 V1M |
239 |
3676 |
GOY Maxime |
13:16:26 |
V1M |
Courir ? Caissargues |
M |
1235 V1M |
744 |
3677 |
KHABBAZ Samir |
13:16:34 |
SEM |
|
M |
1664 SEM |
8140 |
3678 |
SOLER Cyril |
13:16:37 |
V1M |
|
M |
1236 V1M |
9606 |
3679 |
MUSSON GENON Mathieu |
13:16:42 |
SEM |
|
M |
1665 SEM |
9186 |
3680 |
BRAS Laurent |
13:16:46 |
SEM |
Ac tassin |
M |
1666 SEM |
8202 |
3681 |
WOELFFEL Gregory |
13:16:50 |
V1M |
|
M |
1237 V1M |
6392 |
3682 |
SAUER Philippe |
13:16:51 |
V2M |
|
M |
465 V2M |
8842 |
3683 |
MASSON Francois |
13:16:58 |
V1M |
|
M |
1238 V1M |
1796 |
3684 |
SERAUD Jeremy |
13:17:00 |
V1M |
|
M |
1239 V1M |
573 |
3685 |
SCELLES Marielle |
13:17:04 |
SEF |
|
F |
109 SEF |
317 |
3686 |
CORSO Romain |
13:17:05 |
SEM |
|
M |
1667 SEM |
883 |
3687 |
BAUP Jerome |
13:17:06 |
V1M |
|
M |
1240 V1M |
6277 |
3687 |
MASSIMI Camille |
13:17:06 |
SEF |
|
F |
110 SEF |
6649 |
3689 |
ATALAYA Serge |
13:17:09 |
V1M |
|
M |
1241 V1M |
8893 |
3690 |
BUSSEREAU Thierry |
13:17:11 |
V2M |
|
M |
466 V2M |
8065 |
3691 |
FERREIRA Sebastien |
13:17:12 |
SEM |
|
M |
1668 SEM |
5514 |
3692 |
HOUBRE Mathieu |
13:17:15 |
SEM |
|
M |
1669 SEM |
7437 |
3693 |
POIRIER Cyril |
13:17:18 |
SEM |
|
M |
1670 SEM |
8865 |
3694 |
COISPEAU Cyril |
13:17:22 |
V1M |
|
M |
1242 V1M |
9445 |
3695 |
THOMAS Anne Sophie |
13:17:27 |
SEF |
|
F |
111 SEF |
908 |
3696 |
ROSE Jean Loic |
13:17:37 |
SEM |
|
M |
1671 SEM |
843 |
3697 |
BORNATICO Romain |
13:17:39 |
V1M |
|
M |
1243 V1M |
1094 |
3698 |
PELLAN Arnaud |
13:17:42 |
V2M |
TEAM TSA |
M |
467 V2M |
7886 |
3699 |
NOWAK Benjamin |
13:17:48 |
SEM |
|
M |
1672 SEM |
5788 |
3700 |
MARTEL Cyrille |
13:17:52 |
SEM |
Pays Saint Gilles Croix D |
M |
1673 SEM |
7924 |
3701 |
MORO Julien |
13:17:53 |
V1M |
|
M |
1244 V1M |
8998 |
3702 |
THeRY David |
13:18:00 |
V1M |
Wgtn the crew |
M |
1245 V1M |
8239 |
3702 |
MICHEL Cedric |
13:18:00 |
V1M |
Free run cuiseaux |
M |
1245 V1M |
8244 |
3704 |
GUILBERT Vincent |
13:18:03 |
V2M |
|
M |
468 V2M |
5969 |
3705 |
ROND Nicolas |
13:18:06 |
SEM |
|
M |
1674 SEM |
689 |
3705 |
BRUN Bertrand |
13:18:06 |
V2M |
CROCO |
M |
469 V2M |
9420 |
3707 |
NEZET Renan |
13:18:09 |
V1M |
|
M |
1247 V1M |
6591 |
3708 |
MICHON Antoine |
13:18:11 |
SEM |
|
M |
1675 SEM |
9960 |
3709 |
DORCHAIN Frederic |
13:18:12 |
V1M |
|
M |
1248 V1M |
858 |
3709 |
DELACOUX Gil |
13:18:12 |
V2M |
RUN'IN CReDIT MUTUEL & CI |
M |
470 V2M |
8965 |
3709 |
ALMARCHA Cedric |
13:18:12 |
SEM |
TOULOUSE SUD COURSE |
M |
1676 SEM |
9504 |
3712 |
AUBe Damien |
13:18:13 |
SEM |
Toulouse sud course |
M |
1677 SEM |
9650 |
3713 |
BOURLON Michel |
13:18:14 |
V3M |
|
M |
54 V3M |
5356 |
3714 |
DARTEVEL Gael |
13:18:19 |
V1M |
Viscacha |
M |
1249 V1M |
749 |
3715 |
CRUC Alexandre |
13:18:20 |
SEM |
vedas endurance |
M |
1678 SEM |
9980 |
3716 |
MORIZOT Charles |
13:18:26 |
SEM |
|
M |
1679 SEM |
5671 |
3716 |
MORIZOT Pierre |
13:18:26 |
SEM |
|
M |
1679 SEM |
5952 |
3718 |
PAZIAUD Olivier |
13:18:31 |
V2M |
Saint denis emotion |
M |
471 V2M |
7986 |
3719 |
LEPILLIER Antoine |
13:18:32 |
V1M |
|
M |
1250 V1M |
8115 |
3720 |
FORGE Sebastien |
13:18:38 |
V1M |
|
M |
1251 V1M |
6834 |
3721 |
BIND Victor |
13:18:39 |
SEM |
|
M |
1681 SEM |
9217 |
3722 |
ROBERT Baudouin |
13:19:04 |
SEM |
Club Hand HEC |
M |
1682 SEM |
6595 |
3723 |
RODRIGUEZ Jerome |
13:19:06 |
V1M |
|
M |
1252 V1M |
9112 |
3724 |
LABORIE Loic |
13:19:08 |
V1M |
|
M |
1253 V1M |
1402 |
3725 |
MIELCAREK Hugues |
13:19:10 |
V2M |
|
M |
472 V2M |
9835 |
3726 |
PHAM MINH Karine |
13:19:11 |
V1F |
|
F |
95 V1F |
529 |
3726 |
ROUSSELLE Benoit |
13:19:11 |
V1M |
|
M |
1254 V1M |
5454 |
3728 |
LHEUREUX Christophe |
13:19:23 |
V2M |
|
M |
473 V2M |
8509 |
3729 |
EL WATTAR Tarek |
13:19:36 |
V2M |
|
M |
474 V2M |
6494 |
3729 |
MENDEZ Maria |
13:19:36 |
V2F |
TAM MONTADY |
F |
30 V2F |
7041 |
3731 |
JOLIMAY Cedric |
13:19:47 |
V1M |
|
M |
1255 V1M |
1575 |
3732 |
FORTIER BEAULIEU Marc |
13:19:58 |
V3M |
|
M |
55 V3M |
1587 |
3733 |
DUFRESNE Jean Francois |
13:19:59 |
V3M |
|
M |
56 V3M |
1588 |
3734 |
BREHIER Emmanuel |
13:20:04 |
V1M |
|
M |
1256 V1M |
9044 |
3734 |
LE SECH Antoine |
13:20:04 |
SEM |
|
M |
1683 SEM |
9729 |
3736 |
KARKOURI Jabrane |
13:20:06 |
SEM |
ASUL Tennis |
M |
1684 SEM |
9331 |
3737 |
VAGNE Pascal |
13:20:10 |
V2M |
|
M |
475 V2M |
5265 |
3738 |
VALLA Julien |
13:20:12 |
SEM |
|
M |
1685 SEM |
1279 |
3739 |
POL Alain |
13:20:13 |
V3M |
ROUGEOT beaune triathlon |
M |
57 V3M |
1033 |
3740 |
LAPLANCHE Cyrille |
13:20:15 |
V1M |
|
M |
1257 V1M |
5264 |
3741 |
DUCHET Bruno |
13:20:30 |
V3M |
JOCEL Saint Priest |
M |
58 V3M |
161 |
3742 |
LAIEB Sonia |
13:20:32 |
V1F |
Jocel |
F |
96 V1F |
5124 |
3743 |
AUCLIN Ludovic |
13:20:36 |
V1M |
|
M |
1258 V1M |
9206 |
3744 |
LIDOREAU Stephane |
13:20:40 |
V1M |
|
M |
1259 V1M |
5043 |
3745 |
DROUIN Florian |
13:20:44 |
SEM |
|
M |
1686 SEM |
6942 |
3745 |
COZIAN Florian |
13:20:44 |
SEM |
|
M |
1686 SEM |
6943 |
3745 |
BeGASSE Kevin |
13:20:44 |
SEM |
|
M |
1686 SEM |
6944 |
3748 |
GOASDUFF Mael |
13:20:45 |
SEM |
AR Republique |
M |
1689 SEM |
6265 |
3749 |
SUEUR Julien |
13:20:46 |
SEM |
|
M |
1690 SEM |
1288 |
3749 |
LUGAND Julien |
13:20:46 |
SEM |
|
M |
1690 SEM |
6115 |
3749 |
SARDIN MOUNET Cyril |
13:20:46 |
SEM |
|
M |
1690 SEM |
6148 |
3752 |
DEMORE Sebastien |
13:20:47 |
V1M |
|
M |
1260 V1M |
6280 |
3752 |
RAMETTE Valentine |
13:20:47 |
SEF |
|
F |
112 SEF |
9205 |
3754 |
DEMORE Philippe |
13:20:48 |
V2M |
ULTRAMABOULS.COM |
M |
476 V2M |
6279 |
3754 |
PAQUIER KERN Sylvestre |
13:20:48 |
SEM |
|
M |
1693 SEM |
7333 |
3756 |
BLANC Alfred |
13:21:08 |
V3M |
Givaudan |
M |
59 V3M |
383 |
3757 |
BERNARDEAU Clementine |
13:21:18 |
ESF |
|
F |
2 ESF |
1502 |
3758 |
BOGARD Cyril |
13:21:26 |
V1M |
Courir en Garrigues |
M |
1261 V1M |
8633 |
3758 |
BERENGUER Arnaud |
13:21:26 |
SEM |
|
M |
1694 SEM |
9591 |
3760 |
BRENAC Nicolas |
13:21:29 |
V1M |
Team Fontain Franche Comt |
M |
1262 V1M |
6991 |
3761 |
DROIN Thibaud |
13:21:32 |
SEM |
|
M |
1695 SEM |
162 |
3762 |
GUALDINO Amandine |
13:21:42 |
SEF |
|
F |
113 SEF |
1762 |
3763 |
PARASSOURAMANE Coumar |
13:21:43 |
V1M |
|
M |
1263 V1M |
1761 |
3764 |
BUDILLON Audrey |
13:21:44 |
V1F |
La foulee st jeannaise |
F |
97 V1F |
9608 |
3765 |
LEVACHER Laurent |
13:21:45 |
V2M |
RCPH JOGGING DOCKERS LE H |
M |
477 V2M |
8695 |
3766 |
OUISSE Yoann |
13:21:53 |
V1M |
S/L COURIR ? SAINT AVE |
M |
1264 V1M |
6648 |
3767 |
GRANJON Charlie |
13:21:55 |
SEM |
|
M |
1696 SEM |
5680 |
3767 |
MITTELMANN Yves |
13:21:55 |
V2M |
S/L COURIR A SAINT AVE |
M |
478 V2M |
7544 |
3769 |
MASSON Robin |
13:21:57 |
SEM |
|
M |
1697 SEM |
7232 |
3770 |
DESHAYES DE CAMBRONNE Romain |
13:22:01 |
SEM |
|
M |
1698 SEM |
5719 |
3771 |
TRAPEAU Estelle |
13:22:03 |
SEF |
Dombes running evasion |
F |
114 SEF |
1127 |
3772 |
SABY Eric |
13:22:04 |
V2M |
dombes running evasion |
M |
479 V2M |
5214 |
3773 |
LOMBARD Xavier |
13:22:08 |
V1M |
Dombes Running Evasion |
M |
1265 V1M |
5461 |
3773 |
COSTA Olivier |
13:22:08 |
V1M |
|
M |
1265 V1M |
7779 |
3775 |
DALLA COSTA Christophe |
13:22:10 |
V1M |
Cru Chapellois |
M |
1267 V1M |
9132 |
3776 |
PATTE Wilfried |
13:22:20 |
V1M |
|
M |
1268 V1M |
930 |
3776 |
CERES Patricia |
13:22:20 |
V1F |
|
F |
98 V1F |
1180 |
3778 |
GRANJON Romain |
13:22:28 |
V1M |
|
M |
1269 V1M |
1409 |
3779 |
CHANAL Francis |
13:22:29 |
V1M |
LMA 72 |
M |
1270 V1M |
986 |
3780 |
NGA LE Thu |
13:22:30 |
V1F |
|
F |
99 V1F |
301 |
3781 |
FERNANDEZ Sylvain |
13:22:38 |
SEM |
|
M |
1699 SEM |
9427 |
3782 |
CELETTE Frederic |
13:22:39 |
SEF |
|
F |
115 SEF |
242 |
3783 |
NARO Daniel |
13:22:41 |
V2M |
|
M |
480 V2M |
644 |
3784 |
CRANE Simon |
13:22:45 |
SEM |
British |
M |
1700 SEM |
597 |
3784 |
OBRECHT Nicolas |
13:22:45 |
SEM |
|
M |
1700 SEM |
598 |
3784 |
CATTIN Jonathan |
13:22:45 |
SEM |
|
M |
1700 SEM |
7744 |
3787 |
DE LA HOGUE Arnaud |
13:22:48 |
SEM |
|
M |
1703 SEM |
9704 |
3788 |
RANDRIANESY Mahanina |
13:22:51 |
SEM |
Adidas Runners Bir Hakeim |
M |
1704 SEM |
9770 |
3789 |
GARNIER David |
13:22:53 |
V1M |
|
M |
1271 V1M |
9270 |
3790 |
GERMANEAU Benoit |
13:23:00 |
SEM |
|
M |
1705 SEM |
5088 |
3791 |
MONGET Romain |
13:23:16 |
SEM |
|
M |
1706 SEM |
5984 |
3792 |
MAGNARD Christelle |
13:23:18 |
V1F |
|
F |
100 V1F |
6352 |
3793 |
DIDIER Alexandre |
13:23:22 |
V1M |
|
M |
1272 V1M |
6952 |
3794 |
NARDIN Jean Louis |
13:23:33 |
V2M |
Les Alligators seynod tri |
M |
481 V2M |
1352 |
3795 |
MODELSKI Guillaume |
13:23:35 |
SEM |
|
M |
1707 SEM |
9776 |
3796 |
MOTTIER Guillaume |
13:23:41 |
SEM |
|
M |
1708 SEM |
9446 |
3797 |
HEURTAULT Xavier |
13:23:47 |
V2M |
Corcy Endurance |
M |
482 V2M |
9095 |
3798 |
SAUZON Thierry |
13:23:55 |
SEM |
|
M |
1709 SEM |
6120 |
3799 |
FAURIAT Jose |
13:24:03 |
V1M |
|
M |
1273 V1M |
9643 |
3800 |
SIKORSKI Nicolas |
13:24:10 |
SEM |
|
M |
1710 SEM |
7855 |
3801 |
DANGLA Herve |
13:24:13 |
V1M |
FSJ |
M |
1274 V1M |
5073 |
3802 |
PLEIBER Renan |
13:24:23 |
V1M |
|
M |
1275 V1M |
9214 |
3803 |
ROGNON Georges |
13:24:29 |
V2M |
|
M |
483 V2M |
1775 |
3804 |
MEHLINGER Martial |
13:24:31 |
V2M |
|
M |
484 V2M |
1613 |
3805 |
BERT Stephane |
13:24:38 |
V1M |
|
M |
1276 V1M |
427 |
3806 |
DUFOUR Christophe |
13:24:39 |
V1M |
|
M |
1277 V1M |
5024 |
3806 |
LELOIR Sylvain |
13:24:39 |
SEM |
|
M |
1711 SEM |
9126 |
3808 |
MERZEAU Pierre |
13:24:42 |
SEM |
No Club |
M |
1712 SEM |
6878 |
3809 |
COURTIN Gilles |
13:24:44 |
V1M |
|
M |
1278 V1M |
1795 |
3810 |
FALENTIN Bertrand |
13:24:51 |
SEM |
East challenge team |
M |
1713 SEM |
6846 |
3810 |
DEPALLE Patrick |
13:24:51 |
V2M |
|
M |
485 V2M |
7025 |
3812 |
LIEUGARD Jean Dominique |
13:24:56 |
V1M |
|
M |
1279 V1M |
701 |
3812 |
DUBOC David |
13:24:56 |
V1M |
|
M |
1279 V1M |
5527 |
3814 |
CARRE Eric |
13:24:57 |
V1M |
|
M |
1281 V1M |
1418 |
3815 |
BLONDEL Sylvain |
13:25:09 |
SEM |
Poulageoise Athletic Club |
M |
1714 SEM |
9026 |
3816 |
RAYNAUD Stephane |
13:25:10 |
SEM |
|
M |
1715 SEM |
9025 |
3817 |
PASCAL Denis |
13:25:18 |
V1M |
|
M |
1282 V1M |
9474 |
3818 |
BANCEL Denis |
13:25:23 |
V2M |
bos4 |
M |
486 V2M |
6721 |
3819 |
TOUROUDE Anthony |
13:25:35 |
ESF |
|
F |
3 ESF |
8921 |
3820 |
TISSINIER Christophe |
13:25:39 |
V2M |
|
M |
487 V2M |
7361 |
3821 |
SAUVAUD Christophe |
13:25:40 |
V2M |
|
M |
488 V2M |
7360 |
3822 |
COQUELET Ludovic |
13:25:48 |
SEM |
Fontainebleau Running |
M |
1716 SEM |
9635 |
3823 |
NOWAK Marc |
13:25:49 |
SEM |
|
M |
1717 SEM |
1431 |
3823 |
QUELLEC Ewen |
13:25:49 |
SEM |
|
M |
1717 SEM |
7841 |
3825 |
PIRES Cyril |
13:25:50 |
SEM |
|
M |
1719 SEM |
9887 |
3826 |
VAAST Frederic |
13:25:53 |
V1M |
RANDO CLUB DE FRANCHEVILL |
M |
1283 V1M |
9839 |
3827 |
SCHULTZ Lionel |
13:26:01 |
V1M |
SCAT Selestat Centre Als |
M |
1284 V1M |
1559 |
3827 |
PENOT Olivier |
13:26:01 |
V2M |
|
M |
489 V2M |
5367 |
3829 |
NEVEU Florent |
13:26:03 |
SEM |
|
M |
1720 SEM |
5142 |
3830 |
VICHARD Cedric |
13:26:08 |
V1M |
Courir dans le six huit |
M |
1285 V1M |
9191 |
3831 |
CHAMPEL Francois Xavier |
13:26:11 |
SEM |
|
M |
1721 SEM |
9691 |
3832 |
DUPUTEL Nicolas |
13:26:12 |
V1M |
|
M |
1286 V1M |
9419 |
3832 |
DEVOLDER Jerome |
13:26:12 |
V1M |
|
M |
1286 V1M |
9475 |
3834 |
BOREL Olivier |
13:26:15 |
V1M |
|
M |
1288 V1M |
7783 |
3835 |
ESPAZE Fabien |
13:26:23 |
V1M |
|
M |
1289 V1M |
7526 |
3836 |
GOT Josselin |
13:26:31 |
SEM |
|
M |
1722 SEM |
5334 |
3837 |
DURAND Benedicte |
13:26:43 |
V1F |
Les foulees chablaisienne |
F |
101 V1F |
609 |
3838 |
BERTHOLON Florian |
13:26:44 |
SEM |
|
M |
1723 SEM |
1315 |
3839 |
VEYRET Olivier |
13:26:46 |
V1M |
|
M |
1290 V1M |
8863 |
3840 |
PAILLET Cyril |
13:26:49 |
V1M |
|
M |
1291 V1M |
5400 |
3841 |
JUDE Vincent |
13:26:53 |
V2M |
|
M |
490 V2M |
8892 |
3842 |
BALIN Francois |
13:26:54 |
V1M |
|
M |
1292 V1M |
8063 |
3843 |
FRANcON Jerome |
13:27:08 |
V1M |
|
M |
1293 V1M |
8119 |
3844 |
JOCHUM Matthieu |
13:27:12 |
V1M |
|
M |
1294 V1M |
1707 |
3845 |
CHIOCANINI Philippe |
13:27:28 |
V2M |
|
M |
491 V2M |
250 |
3846 |
MERDY Olivier |
13:27:29 |
V1M |
|
M |
1295 V1M |
7024 |
3847 |
BREITENSTEIN Herve |
13:27:42 |
V2M |
|
M |
492 V2M |
7344 |
3848 |
COGNeE Mickael |
13:28:18 |
V1M |
|
M |
1296 V1M |
7392 |
3849 |
GONIDEC Florent |
13:28:22 |
SEM |
|
M |
1724 SEM |
5540 |
3850 |
CARPENTIER Christophe |
13:28:37 |
V2M |
|
M |
493 V2M |
9424 |
3851 |
JOUBERT Pascal |
13:28:40 |
V2M |
Corcy endurance |
M |
494 V2M |
7488 |
3852 |
SERVEL Valentin |
13:28:53 |
SEM |
Midnight Runners |
M |
1725 SEM |
5248 |
3853 |
LE PODER Francois |
13:28:54 |
SEM |
|
M |
1726 SEM |
5284 |
3854 |
PERRUCHIONE Franck |
13:28:57 |
V2M |
|
M |
495 V2M |
9151 |
3855 |
ALLAMAN Cedric |
13:28:58 |
V1M |
|
M |
1297 V1M |
6872 |
3856 |
TOUZO Gervais |
13:29:07 |
V2M |
|
M |
496 V2M |
254 |
3857 |
GAUTIER Armelle |
13:29:09 |
V1F |
|
F |
102 V1F |
253 |
3857 |
NICOLAS Maurice |
13:29:09 |
V3M |
|
M |
60 V3M |
5104 |
3859 |
DAUDEY Sebastien |
13:29:10 |
V2M |
|
M |
497 V2M |
5105 |
3860 |
PERNE Nicolas |
13:29:17 |
V1M |
Useab running |
M |
1298 V1M |
9919 |
3861 |
DAVID Lilian |
13:29:19 |
V1M |
USEAB |
M |
1299 V1M |
1301 |
3862 |
DAVID Audrey |
13:29:21 |
V1F |
USEAB |
F |
103 V1F |
6461 |
3862 |
MENARD Sebastien |
13:29:21 |
V1M |
|
M |
1300 V1M |
6490 |
3864 |
POUX BERTHE Mickael |
13:29:22 |
SEM |
|
M |
1727 SEM |
1478 |
3864 |
GOY Stephane |
13:29:22 |
V1M |
|
M |
1301 V1M |
8913 |
3866 |
RYDER James |
13:29:28 |
V1M |
Wimbledon Windmilers |
M |
1302 V1M |
8446 |
3867 |
JEANDROZ Sylvain |
13:29:30 |
SEM |
|
M |
1728 SEM |
8465 |
3868 |
LOBRE Pierre |
13:29:34 |
V2M |
|
M |
498 V2M |
6288 |
3869 |
GIRARD Nicolas |
13:29:38 |
SEM |
|
M |
1729 SEM |
8302 |
3870 |
OLLAGNIER Cyrille |
13:29:49 |
SEM |
|
M |
1730 SEM |
8503 |
3871 |
GEORJON Frederic |
13:29:52 |
V2M |
Lakota warrior's |
M |
499 V2M |
6210 |
3872 |
CLIMAUD Pascal |
13:30:00 |
V1M |
|
M |
1303 V1M |
1712 |
3872 |
PERINI Xavier |
13:30:00 |
V1M |
TEAM SANS POUR SANG SPORT |
M |
1303 V1M |
1713 |
3874 |
FORTN Herve |
13:30:08 |
V2M |
Ferrieres SA |
M |
500 V2M |
8459 |
3875 |
ECOFFET Celine |
13:30:28 |
SEF |
|
F |
116 SEF |
7499 |
3876 |
LEGAIN Emmanuelle |
13:30:29 |
V1F |
|
F |
104 V1F |
7515 |
3877 |
WAGNER Robert |
13:30:43 |
V2M |
|
M |
501 V2M |
8734 |
3878 |
CHAZELLET Julien |
13:30:44 |
SEM |
|
M |
1731 SEM |
9540 |
3879 |
HEDIA Kamel |
13:30:53 |
SEM |
|
M |
1732 SEM |
7108 |
3880 |
SCHOEPPERLE Martial |
13:30:58 |
SEM |
|
M |
1733 SEM |
1055 |
3881 |
TUFFERY Arnaud |
13:31:04 |
SEM |
|
M |
1734 SEM |
7234 |
3881 |
AUBERT Valentin |
13:31:04 |
SEM |
|
M |
1734 SEM |
9246 |
3883 |
BESSET JSA Jean DU |
13:31:06 |
SEM |
|
M |
1736 SEM |
7818 |
3884 |
MARLOT Pierre |
13:31:16 |
SEM |
|
M |
1737 SEM |
519 |
3885 |
FOURCHET Niels |
13:31:17 |
SEM |
|
M |
1738 SEM |
9995 |
3886 |
BOUSSON Anthony |
13:31:34 |
V1M |
usc nouvion sur meuse |
M |
1305 V1M |
8438 |
3887 |
HOFFSESS Yannick |
13:31:46 |
SEM |
Amadeus AA Trail |
M |
1739 SEM |
5570 |
3888 |
PERDAEMS Victor |
13:31:47 |
SEM |
AAA Trail |
M |
1740 SEM |
7007 |
3889 |
PELTIER Sebastien |
13:31:51 |
V1M |
|
M |
1306 V1M |
6768 |
3889 |
COURAU Augustin |
13:31:51 |
V1M |
|
M |
1306 V1M |
8721 |
3891 |
PELTIER Jeremy |
13:31:55 |
SEM |
|
M |
1741 SEM |
6767 |
3892 |
GAGLIO Stephane |
13:31:57 |
V1M |
|
M |
1308 V1M |
8886 |
3893 |
MORFEUILLET Emmanuel |
13:31:58 |
V1M |
|
M |
1309 V1M |
263 |
3894 |
SAUVEAUX Guillaume |
13:32:00 |
SEM |
|
M |
1742 SEM |
6780 |
3895 |
VERNE Gerald |
13:32:02 |
V1M |
LA FOULEE COLIGNOISE |
M |
1310 V1M |
7502 |
3895 |
FLAMBERT Victor |
13:32:02 |
SEM |
Team trail Paris |
M |
1743 SEM |
7675 |
3895 |
DIRICKX Aurelie |
13:32:02 |
SEF |
SUI (Suisse) |
F |
117 SEF |
8657 |
3898 |
XAUS Jordi |
13:32:05 |
V3M |
ESP (Espagne) |
M |
61 V3M |
6416 |
3899 |
MROCZKOWSKI Eric |
13:32:12 |
V1M |
|
M |
1311 V1M |
440 |
3900 |
BOUHIER Philippe |
13:32:26 |
V2M |
|
M |
502 V2M |
6668 |
3901 |
PIQUET Louis |
13:32:29 |
V1M |
|
M |
1312 V1M |
1983 |
3901 |
BONIFAY Julien |
13:32:29 |
SEM |
TEAM BERTAGNE |
M |
1744 SEM |
7758 |
3903 |
DELIGEARD Franck |
13:32:31 |
V1M |
TRAIL BIERES ET BEAUJOLAI |
M |
1313 V1M |
450 |
3904 |
DRECHSLER Jean Michel |
13:32:33 |
SEM |
|
M |
1745 SEM |
7424 |
3905 |
GAULON Philippe |
13:32:55 |
V3M |
cos chalonnes sur loire |
M |
62 V3M |
6231 |
3906 |
KIERSCH Patrick |
13:32:56 |
V2M |
|
M |
503 V2M |
1242 |
3906 |
SANDENON Arnaud |
13:32:56 |
V1M |
|
M |
1314 V1M |
9717 |
3908 |
TANCHEL Francis |
13:32:57 |
SEM |
EAST CHALLENGE TEAM |
M |
1746 SEM |
6847 |
3909 |
FERRIS Benjamin |
13:33:03 |
SEM |
|
M |
1747 SEM |
6686 |
3910 |
RULLIER Ghislain |
13:33:04 |
SEM |
|
M |
1748 SEM |
9007 |
3911 |
GIRARD Julien |
13:33:09 |
V1M |
Verneuil AC |
M |
1315 V1M |
9467 |
3912 |
PEPERS Mederic |
13:33:10 |
V1M |
VERNEUIL AC |
M |
1316 V1M |
757 |
3913 |
CALLEJA MATE Louis |
13:33:11 |
V2M |
|
M |
504 V2M |
6754 |
3914 |
DOURRET Alban |
13:33:13 |
V1M |
|
M |
1317 V1M |
395 |
3915 |
SCHMITT Jeremy |
13:33:15 |
V1M |
|
M |
1318 V1M |
7912 |
3916 |
CECILLON Denis |
13:33:18 |
V2M |
MDCLUB |
M |
505 V2M |
8712 |
3917 |
FROMONT Jean Luc |
13:33:21 |
V1M |
Grand fond bressan Sport |
M |
1319 V1M |
1882 |
3918 |
CONTINSOUZA Joel |
13:33:22 |
V2M |
|
M |
506 V2M |
9601 |
3919 |
CATON Stephane |
13:33:29 |
SEM |
|
M |
1749 SEM |
1872 |
3920 |
DE LAPORTE Charles Henri |
13:33:47 |
V2M |
|
M |
507 V2M |
9346 |
3921 |
CUEILLE Vincent |
13:33:52 |
V1M |
|
M |
1320 V1M |
582 |
3921 |
PERBET Laurence |
13:33:52 |
V1F |
|
F |
105 V1F |
583 |
3923 |
MEAR Anthony |
13:34:01 |
V1M |
|
M |
1321 V1M |
6824 |
3924 |
ESSAKKAKI Rachid |
13:34:07 |
V1M |
|
M |
1322 V1M |
8679 |
3924 |
VIRIGLIO Gilles |
13:34:07 |
V2M |
|
M |
508 V2M |
9210 |
3926 |
THAYSE Jean Luc |
13:34:25 |
V1M |
BEL (Belgique) |
M |
1323 V1M |
768 |
3927 |
THIRON Olivier |
13:34:31 |
SEM |
|
M |
1750 SEM |
6954 |
3927 |
GUILLER Kevin |
13:34:31 |
SEM |
|
M |
1750 SEM |
7184 |
3929 |
GRAJDURA Thierry |
13:34:38 |
V2M |
Lyon Ultra Run / Kikourou |
M |
509 V2M |
7209 |
3930 |
RIEFFLE Thierry |
13:34:40 |
V2M |
|
M |
510 V2M |
9788 |
3931 |
HENRION Stephanie |
13:34:41 |
V1F |
|
F |
106 V1F |
7366 |
3932 |
BETRANCOURT Claude |
13:34:44 |
V2M |
|
M |
511 V2M |
9392 |
3933 |
GESCHe Henry |
13:34:51 |
V2M |
Tasse Cailloux Sarthois |
M |
512 V2M |
1646 |
3933 |
JEANDEL Fanny |
13:34:51 |
V1F |
US Toul Athletisme |
F |
107 V1F |
6561 |
3933 |
LE DEROUT Julien |
13:34:51 |
SEM |
|
M |
1752 SEM |
6970 |
3936 |
DAVROU Julien |
13:34:52 |
SEM |
|
M |
1753 SEM |
8125 |
3937 |
GRIERE Benoit |
13:34:55 |
SEM |
|
M |
1754 SEM |
1333 |
3937 |
ACKERMANN Frederic |
13:34:55 |
SEM |
Coureurs du Hattgau |
M |
1754 SEM |
7023 |
3939 |
HUOT Jean Paul |
13:34:57 |
V2M |
|
M |
513 V2M |
7365 |
3940 |
CHARMEIL Christophe |
13:35:03 |
V2M |
KIKOUROU |
M |
514 V2M |
9055 |
3941 |
GOBE Laurent |
13:35:09 |
SEM |
|
M |
1756 SEM |
9182 |
3942 |
LAPORTE Herve |
13:35:10 |
V2M |
|
M |
515 V2M |
8918 |
3943 |
VIDAL Serge |
13:35:18 |
V1M |
|
M |
1324 V1M |
1275 |
3944 |
LATARCHE Gilles |
13:35:22 |
V1M |
|
M |
1325 V1M |
1411 |
3945 |
LEDUC William |
13:35:26 |
V1M |
Divajeu capitale dromoise |
M |
1326 V1M |
7937 |
3946 |
ECOCHARD Laurent |
13:35:41 |
V2M |
|
M |
516 V2M |
5452 |
3947 |
COUDREAU Frederic |
13:35:46 |
V2M |
|
M |
517 V2M |
1007 |
3948 |
PETIOT Thierry |
13:35:50 |
V2M |
|
M |
518 V2M |
9401 |
3949 |
BREUIL Xavier |
13:35:56 |
V2M |
|
M |
519 V2M |
490 |
3950 |
LENOIR Jean Louis |
13:35:59 |
SEM |
|
M |
1757 SEM |
8179 |
3951 |
IZART Juliette |
13:36:01 |
SEF |
|
F |
118 SEF |
7882 |
3952 |
JOURDAN Christian |
13:36:08 |
V2M |
alljura trail |
M |
520 V2M |
1861 |
3953 |
GERENTES Celine |
13:36:09 |
SEF |
|
F |
119 SEF |
229 |
3954 |
WALLOIS Fabien |
13:36:18 |
V1M |
Ac Clermont sur oise |
M |
1327 V1M |
1783 |
3954 |
TERIITEHAU Christophe |
13:36:18 |
V2M |
|
M |
521 V2M |
7375 |
3956 |
POULAIN Philippe |
13:36:25 |
V2M |
|
M |
522 V2M |
6599 |
3956 |
BELGUEBLI Mhamed |
13:36:25 |
V1M |
|
M |
1328 V1M |
7917 |
3958 |
LEQUESNE Jessy |
13:36:26 |
SEM |
RUNNING VALLOUREC / MANNE |
M |
1758 SEM |
961 |
3959 |
DECOGNET Pascal |
13:36:29 |
V2M |
JOGG IN TOURS |
M |
523 V2M |
7145 |
3959 |
BOUCHe Arnaud |
13:36:29 |
V2M |
|
M |
523 V2M |
9569 |
3961 |
BOS Frederic |
13:36:32 |
V1M |
|
M |
1329 V1M |
5843 |
3962 |
MORFOISSE Yvonnick |
13:36:33 |
V1M |
Athle St Julien 74 |
M |
1330 V1M |
5398 |
3963 |
DUGUET Eric |
13:36:38 |
V1M |
US TOUL ATHLETISME |
M |
1331 V1M |
1739 |
3964 |
ARPIN Annick |
13:36:45 |
V1F |
Dombes generation oxygene |
F |
108 V1F |
863 |
3964 |
LEROLLE Christophe |
13:36:45 |
SEM |
|
M |
1759 SEM |
9326 |
3966 |
CHEVALIER Alexandre |
13:36:48 |
SEM |
|
M |
1760 SEM |
5181 |
3967 |
BARBIER Gaetan |
13:37:01 |
SEM |
|
M |
1761 SEM |
6860 |
3967 |
NEUMANN Romuald |
13:37:01 |
SEM |
MP Trail 54 |
M |
1761 SEM |
9003 |
3967 |
FIORANI Julien |
13:37:01 |
SEM |
|
M |
1761 SEM |
9241 |
3970 |
LOBGEOIS Didier |
13:37:02 |
V2M |
|
M |
525 V2M |
1748 |
3971 |
FOVETTE Romain |
13:37:06 |
SEM |
|
M |
1764 SEM |
8627 |
3972 |
MBIDA Pierre |
13:37:33 |
SEM |
|
M |
1765 SEM |
7225 |
3973 |
TRANCHANT Bertrand |
13:37:52 |
V1M |
|
M |
1332 V1M |
7927 |
3974 |
VALIGNY Nicolas |
13:38:15 |
V1M |
|
M |
1333 V1M |
5560 |
3974 |
KETFI Patrick |
13:38:15 |
V3M |
|
M |
63 V3M |
8673 |
3976 |
LIEUTET Michael |
13:38:17 |
V1M |
|
M |
1334 V1M |
1881 |
3977 |
NAUDIN Christophe |
13:38:21 |
V1M |
|
M |
1335 V1M |
7569 |
3977 |
GUINOT Thierry |
13:38:21 |
V2M |
Chenove Triathlon Club |
M |
526 V2M |
7685 |
3979 |
ROUX Laurent |
13:38:22 |
V1M |
TRI ATTITUDE 41 |
M |
1336 V1M |
9018 |
3980 |
CHRISTIN Benoit |
13:38:24 |
SEM |
Patrouille des Savoie |
M |
1766 SEM |
5094 |
3980 |
CHRISTIN Jennifer |
13:38:24 |
SEF |
Patrouille des Savoie |
F |
120 SEF |
5095 |
3982 |
DESREUMAUX Thimotee |
13:38:27 |
V2M |
|
M |
527 V2M |
9390 |
3983 |
BARON Thomas |
13:38:32 |
SEM |
|
M |
1767 SEM |
6306 |
3984 |
DORIER Marion |
13:38:42 |
V1F |
|
F |
109 V1F |
9417 |
3985 |
BENOUADEN Ludovic |
13:38:43 |
V1M |
|
M |
1337 V1M |
6168 |
3986 |
MONTESSUIS Herve |
13:38:44 |
V2M |
|
M |
528 V2M |
9416 |
3987 |
EMO Marc |
13:38:48 |
SEM |
|
M |
1768 SEM |
8091 |
3988 |
BEAUD Jacques |
13:38:54 |
V2M |
|
M |
529 V2M |
5751 |
3989 |
LABORIER Tony |
13:38:59 |
SEM |
|
M |
1769 SEM |
6363 |
3990 |
BOURMAULT Etienne |
13:39:10 |
V2M |
S/L CCA ROUFFACH |
M |
530 V2M |
1624 |
3991 |
SAUVEPLANE Vincent |
13:39:11 |
SEM |
|
M |
1770 SEM |
9848 |
3992 |
FREMENT Yann |
13:39:26 |
V2M |
Les Ajites |
M |
531 V2M |
9633 |
3993 |
HAZEBROUCK Christophe |
13:39:40 |
V1M |
|
M |
1338 V1M |
9543 |
3994 |
LEBON Laurent |
13:39:46 |
V1M |
triathlon de laneuveville |
M |
1339 V1M |
8274 |
3995 |
YVES GIRAUT Pierre |
13:39:50 |
V2M |
|
M |
532 V2M |
1906 |
3996 |
DAMMAN Olivier |
13:39:53 |
SEM |
|
M |
1771 SEM |
7328 |
3997 |
SUBRA Nicolas |
13:39:56 |
V1M |
|
M |
1340 V1M |
5001 |
3998 |
ALLARD Bertrand |
13:39:57 |
V1M |
|
M |
1341 V1M |
8732 |
3999 |
THIBEAUT Philippe |
13:40:02 |
V2M |
|
M |
533 V2M |
7330 |
4000 |
HORTA Walter |
13:40:17 |
V1M |
JC EPERNAY CHAMPAGNE |
M |
1342 V1M |
8325 |
4001 |
CARVAL Tom |
13:40:46 |
SEM |
|
M |
1772 SEM |
9955 |
4002 |
MAHAMADOU Alhassane |
13:40:55 |
SEM |
Desesperaid Team |
M |
1773 SEM |
5234 |
4003 |
TOUDRET Philippe |
13:40:56 |
V2M |
|
M |
534 V2M |
9582 |
4004 |
ALGARON Florence |
13:41:02 |
V2F |
ROUTE 109 |
F |
31 V2F |
1538 |
4005 |
PEREZ Philippe |
13:41:04 |
V2M |
Vedas endurance |
M |
535 V2M |
6247 |
4006 |
PLACHOT Cedric |
13:41:16 |
V1M |
|
M |
1343 V1M |
7403 |
4007 |
THEOBALD Celine |
13:41:30 |
V1F |
|
F |
110 V1F |
7907 |
4008 |
DEPETRIS David |
13:41:31 |
V1M |
|
M |
1344 V1M |
7908 |
4009 |
FRACHETTE Julie |
13:41:55 |
ESF |
|
F |
4 ESF |
5817 |
4010 |
PIERRON Marie |
13:41:58 |
V2F |
Athle N?mes /Crossfit Uze |
F |
32 V2F |
9382 |
4011 |
MERCIER Bruno |
13:42:06 |
V1M |
|
M |
1345 V1M |
6802 |
4012 |
REFREGIES Arnaud |
13:42:09 |
V1M |
|
M |
1346 V1M |
1643 |
4013 |
GAUDIN Christophe |
13:42:21 |
V1M |
|
M |
1347 V1M |
8923 |
4014 |
CHAVANON Pierre |
13:42:42 |
V2M |
|
M |
536 V2M |
132 |
4015 |
BUZZI Daniel |
13:42:44 |
V2M |
randonneurs ruy montceau |
M |
537 V2M |
5253 |
4016 |
ALTHERR Thierry |
13:42:49 |
V2M |
|
M |
538 V2M |
1528 |
4016 |
FESSLER Vincent |
13:42:49 |
V1M |
|
M |
1348 V1M |
6792 |
4018 |
DESCAMPS Vincent |
13:42:53 |
V2M |
|
M |
539 V2M |
7012 |
4019 |
DONVAL Mikael |
13:42:59 |
SEM |
|
M |
1774 SEM |
8264 |
4019 |
DONVAL Quentin |
13:42:59 |
SEM |
|
M |
1774 SEM |
8266 |
4021 |
BLANCHIN Kevin |
13:43:20 |
SEM |
|
M |
1776 SEM |
8662 |
4022 |
ROCHE Stephane |
13:43:27 |
SEM |
|
M |
1777 SEM |
8890 |
4023 |
AYRAL Christie |
13:43:29 |
V1F |
|
F |
111 V1F |
7760 |
4024 |
AGUETTAZ Christophe |
13:43:49 |
V2M |
|
M |
540 V2M |
8717 |
4024 |
AGUETTAZ Sylvain |
13:43:49 |
SEM |
|
M |
1778 SEM |
8970 |
4026 |
SIVERA Nicolas |
13:43:50 |
V1M |
|
M |
1349 V1M |
5569 |
4027 |
ROUVIER Christian |
13:43:52 |
V2M |
HYERES RUNNING |
M |
541 V2M |
960 |
4028 |
HAMAIDE Vincent |
13:43:55 |
SEM |
|
M |
1779 SEM |
294 |
4029 |
CHAUDIERE Pascal |
13:44:03 |
V2M |
|
M |
542 V2M |
7771 |
4030 |
FABREGOUL Olivier |
13:44:08 |
V2M |
|
M |
543 V2M |
9910 |
4031 |
AJIL KORRI Jacques |
13:44:11 |
ESM |
|
M |
28 ESM |
1083 |
4032 |
KLAUS Dimitri |
13:44:13 |
SEM |
ASPTT Epernay |
M |
1780 SEM |
7339 |
4033 |
JOSEPH Damien |
13:44:15 |
SEM |
|
M |
1781 SEM |
1863 |
4034 |
RICHARD Alban |
13:44:27 |
V1M |
|
M |
1350 V1M |
445 |
4035 |
RICHARD Cecile |
13:44:28 |
V1F |
|
F |
112 V1F |
446 |
4036 |
ALLIBERT Sebastien |
13:44:34 |
V1M |
Courir ? Hyeres |
M |
1351 V1M |
1455 |
4036 |
ROMe Amelie |
13:44:34 |
SEF |
Delta sport |
F |
121 SEF |
1790 |
4038 |
JOURDAN Catherine |
13:44:35 |
V1F |
|
F |
113 V1F |
1919 |
4039 |
HOFFMANN Quentin |
13:44:39 |
SEM |
|
M |
1782 SEM |
659 |
4040 |
FRUCHART David |
13:44:50 |
V1M |
|
M |
1352 V1M |
5847 |
4041 |
GUILLERM Aurelien |
13:44:55 |
V1M |
|
M |
1353 V1M |
5859 |
4041 |
PAYEN Matthieu |
13:44:55 |
V1M |
|
M |
1353 V1M |
6161 |
4043 |
LELIEVRE Regis |
13:44:59 |
V1M |
|
M |
1355 V1M |
9675 |
4044 |
CASSIER Nicolas |
13:45:04 |
SEM |
Team red altra |
M |
1783 SEM |
9652 |
4045 |
TAUPIN Romain |
13:45:05 |
SEM |
Team Red Altra |
M |
1784 SEM |
9653 |
4046 |
LACOMBE Laurent |
13:45:16 |
V2M |
|
M |
544 V2M |
1263 |
4047 |
BARRAL Vincent |
13:45:19 |
V2M |
|
M |
545 V2M |
5581 |
4048 |
CALDIN Benjamin |
13:45:21 |
SEM |
|
M |
1785 SEM |
1910 |
4049 |
SALMON Hugo |
13:45:23 |
SEM |
|
M |
1786 SEM |
1909 |
4050 |
FRANCESCHI Julien |
13:45:35 |
SEM |
|
M |
1787 SEM |
266 |
4051 |
MILAN Bruno |
13:45:46 |
V2M |
JOGGING LABENNE |
M |
546 V2M |
6611 |
4052 |
GADAUT Gregory |
13:45:47 |
V1M |
running club de Chatenois |
M |
1356 V1M |
9311 |
4053 |
POTEL Vincent |
13:45:49 |
SEM |
|
M |
1788 SEM |
5759 |
4054 |
DAMAMME Laurent |
13:45:51 |
V1M |
|
M |
1357 V1M |
5962 |
4055 |
MULOT Hugo |
13:45:54 |
SEM |
|
M |
1789 SEM |
7987 |
4055 |
PERICHON Chloe |
13:45:54 |
SEF |
|
F |
122 SEF |
8118 |
4057 |
LE BRIZOUAL Quentin |
13:46:08 |
SEM |
|
M |
1790 SEM |
9508 |
4058 |
EVANNO Pierre Marie |
13:46:19 |
SEM |
|
M |
1791 SEM |
9655 |
4059 |
LE DU Antoine |
13:46:21 |
SEM |
|
M |
1792 SEM |
6643 |
4060 |
ENGLEBERT JUNG Anne |
13:46:27 |
SEF |
|
F |
123 SEF |
648 |
4061 |
CHAMBRIS Henri |
13:46:30 |
V1M |
|
M |
1358 V1M |
6144 |
4062 |
MINKER Alizee |
13:46:32 |
SEF |
|
F |
124 SEF |
8582 |
4063 |
MURBACH Antoine |
13:46:33 |
SEM |
|
M |
1793 SEM |
7572 |
4064 |
BERGER Loic |
13:46:41 |
SEM |
|
M |
1794 SEM |
7660 |
4064 |
DUCAROUGE Julien |
13:46:41 |
SEM |
|
M |
1794 SEM |
8522 |
4066 |
DUCAROUGE Arnaud |
13:46:43 |
SEM |
|
M |
1796 SEM |
7519 |
4067 |
LAURENT Benoit |
13:47:09 |
V1M |
|
M |
1359 V1M |
1569 |
4068 |
BOURCIER Denis |
13:47:13 |
V1M |
|
M |
1360 V1M |
432 |
4068 |
MARIF Kamel |
13:47:13 |
V1M |
|
M |
1360 V1M |
6302 |
4070 |
BENOIT Louis |
13:47:29 |
SEM |
|
M |
1797 SEM |
6857 |
4071 |
MATAR Nicolas |
13:47:31 |
SEM |
|
M |
1798 SEM |
9360 |
4072 |
AIMe Stephane |
13:47:33 |
V1M |
|
M |
1362 V1M |
7400 |
4073 |
DOULS Aurelia |
13:47:34 |
V1F |
|
F |
114 V1F |
5785 |
4073 |
THOLANCE Marion |
13:47:34 |
SEF |
|
F |
125 SEF |
5786 |
4075 |
FARA Andre |
13:47:41 |
V2M |
|
M |
547 V2M |
6203 |
4076 |
OUKAL Rachid |
13:47:48 |
V1M |
|
M |
1363 V1M |
8251 |
4077 |
DE PAULI Romain |
13:47:56 |
V1M |
|
M |
1364 V1M |
7901 |
4078 |
LHERMITTE Yann |
13:48:04 |
SEM |
|
M |
1799 SEM |
6598 |
4079 |
BLAYON Laurent |
13:48:18 |
V2M |
CASCOL ATHLeTISME |
M |
548 V2M |
893 |
4080 |
RESTELLI Eddie |
13:48:22 |
V2M |
|
M |
549 V2M |
7614 |
4081 |
DHENNIN Damien |
13:48:23 |
SEM |
|
M |
1800 SEM |
159 |
4082 |
REBOUL Caroline |
13:48:25 |
V2F |
courir ? Morieres |
F |
33 V2F |
6716 |
4083 |
PALANCHON Mickael |
13:48:29 |
V1M |
|
M |
1365 V1M |
830 |
4083 |
BONNARDOT Jean Francois |
13:48:29 |
V2M |
Hager Group |
M |
550 V2M |
7149 |
4085 |
LUTZ Bertrand |
13:48:31 |
V1M |
|
M |
1366 V1M |
832 |
4086 |
BERRARD Stephan |
13:48:32 |
V2M |
|
M |
551 V2M |
828 |
4086 |
BERRARD Remy |
13:48:32 |
ESM |
|
M |
29 ESM |
829 |
4086 |
SERFASS Pierre |
13:48:32 |
V2M |
Hager |
M |
551 V2M |
8612 |
4089 |
ROSSIGNAUD Alexandre |
13:48:34 |
SEM |
|
M |
1801 SEM |
7441 |
4090 |
ROSSIGNAUD Philippe |
13:48:35 |
V2M |
asptt |
M |
553 V2M |
7442 |
4091 |
JALABERT Lionel |
13:48:38 |
SEM |
|
M |
1802 SEM |
7884 |
4092 |
BREUIL Jonathan |
13:48:41 |
SEM |
|
M |
1803 SEM |
1331 |
4093 |
BILLION Karinne |
13:48:42 |
V1F |
|
F |
115 V1F |
5422 |
4094 |
TEMPERE Pascal |
13:48:44 |
V2M |
|
M |
554 V2M |
1235 |
4095 |
IFNIKI Ismael |
13:48:45 |
SEM |
|
M |
1804 SEM |
9453 |
4096 |
BRANDEL Sylvain |
13:48:50 |
V1M |
|
M |
1367 V1M |
7271 |
4097 |
BRUNET Sebastien |
13:48:53 |
V1M |
TOUT CHAILLES COURT |
M |
1368 V1M |
7586 |
4097 |
MATTE Patrick |
13:48:53 |
V3M |
tout chailles court |
M |
64 V3M |
9969 |
4099 |
SYLVAIN Lorvao |
13:48:54 |
V1M |
TCC |
M |
1369 V1M |
1610 |
4100 |
SOLA Cedric |
13:48:56 |
V1M |
|
M |
1370 V1M |
6744 |
4101 |
SENLIS Arnaud |
13:48:58 |
V1M |
|
M |
1371 V1M |
1800 |
4101 |
WOJDOWSKI Reynald |
13:48:58 |
V2M |
TCC |
M |
555 V2M |
5074 |
4103 |
FERNANDES BARBOSA Sonia |
13:49:00 |
V1F |
|
F |
116 V1F |
5421 |
4104 |
RAFFIN Nicolas |
13:49:04 |
SEM |
|
M |
1805 SEM |
6522 |
4105 |
SANCHIS Jean Marc |
13:49:08 |
V2M |
|
M |
556 V2M |
6007 |
4106 |
BENDJEDDOU Djemai |
13:49:10 |
V2M |
|
M |
557 V2M |
5670 |
4107 |
LE CORRE Sebastien |
13:49:11 |
SEM |
|
M |
1806 SEM |
1461 |
4108 |
KLEIN Christelle |
13:49:25 |
V1F |
|
F |
117 V1F |
6029 |
4109 |
GROZ Stephane |
13:49:26 |
SEM |
|
M |
1807 SEM |
7727 |
4110 |
SCHMITT Anthony |
13:49:29 |
SEM |
Toulouse sud course |
M |
1808 SEM |
7240 |
4111 |
FReBAULT Guillaume |
13:49:32 |
SEM |
|
M |
1809 SEM |
6132 |
4112 |
JANELA Sebastien |
13:49:33 |
V1M |
S/L ASPTT ROUEN |
M |
1372 V1M |
5424 |
4113 |
LORENZO Jean Philippe |
13:49:43 |
V1M |
|
M |
1373 V1M |
7529 |
4113 |
PRIGENT Olivier |
13:49:43 |
V1M |
|
M |
1373 V1M |
8287 |
4115 |
HACQUARD Antoine |
13:49:44 |
SEM |
TRGV |
M |
1810 SEM |
7075 |
4116 |
FINS Thomas |
13:49:52 |
SEM |
UNKNOWN TEAM |
M |
1811 SEM |
9130 |
4117 |
HERMEL David |
13:49:54 |
SEM |
LES TRAILEURS DU MONT SOU |
M |
1812 SEM |
1370 |
4117 |
BERNARD Elisa |
13:49:54 |
SEF |
Treillieres RUN |
F |
126 SEF |
7941 |
4119 |
HAMITI Kamel |
13:49:56 |
V1M |
|
M |
1375 V1M |
7476 |
4120 |
GAMBIER Gilles |
13:49:58 |
V2M |
|
M |
558 V2M |
781 |
4121 |
DELEFORGE Frank |
13:50:02 |
V2M |
|
M |
559 V2M |
7319 |
4122 |
LAUWERS Ludovic |
13:50:09 |
V1M |
|
M |
1376 V1M |
5606 |
4123 |
GAMBIER Adrien |
13:50:10 |
SEM |
|
M |
1813 SEM |
782 |
4124 |
DUMARCHE Aurelien |
13:50:23 |
SEM |
|
M |
1814 SEM |
9721 |
4125 |
KHALIS Abdellah |
13:50:27 |
SEM |
|
M |
1815 SEM |
7565 |
4126 |
VAZ Fabrice |
13:50:45 |
V2M |
|
M |
560 V2M |
9760 |
4127 |
HOSTALRICH Aurelien |
13:50:49 |
SEM |
|
M |
1816 SEM |
6809 |
4127 |
FROISSARD Guillaume |
13:50:49 |
SEM |
|
M |
1816 SEM |
7830 |
4129 |
JUMETZ Camille |
13:51:02 |
SEF |
|
F |
127 SEF |
9893 |
4130 |
DIES Stephane |
13:51:03 |
V1M |
|
M |
1377 V1M |
170 |
4131 |
VERNEY Yann |
13:51:07 |
V1M |
ATHLE THEIX |
M |
1378 V1M |
6579 |
4132 |
BREHAUT Didier |
13:51:08 |
V2M |
|
M |
561 V2M |
5777 |
4133 |
PUNTURO Georges |
13:51:11 |
V2M |
|
M |
562 V2M |
7296 |
4134 |
ROBERT Jean Michel |
13:51:15 |
V1M |
CHAUD LES PATTES |
M |
1379 V1M |
319 |
4135 |
BOURGOIN Philippe |
13:51:25 |
V2M |
|
M |
563 V2M |
9197 |
4136 |
RIBIeRE Boris |
13:51:31 |
SEM |
|
M |
1818 SEM |
6319 |
4137 |
GARGOWITSCH Eric |
13:51:45 |
V2M |
|
M |
564 V2M |
8021 |
4138 |
BROCHAND Nathalie |
13:51:47 |
V1F |
WGTN THE CREW |
F |
118 V1F |
1902 |
4139 |
FRANCOIS Arnaud |
13:51:57 |
V2M |
|
M |
565 V2M |
6640 |
4140 |
BELGUERMI Farid |
13:52:04 |
V3M |
|
M |
65 V3M |
5593 |
4141 |
EUSOP Bastien |
13:52:17 |
SEM |
LES GUERRIERS DU TRAIL |
M |
1819 SEM |
1893 |
4142 |
DUNG NGUYEN KHAC Trung |
13:52:29 |
V1M |
La Foulee Muroise |
M |
1380 V1M |
810 |
4143 |
GAY Mathias |
13:52:34 |
V1M |
Tribal sport |
M |
1381 V1M |
775 |
4144 |
ROYER Jean Brice |
13:52:35 |
SEM |
|
M |
1820 SEM |
9355 |
4145 |
MONTEIRO Paolo |
13:52:51 |
V1M |
|
M |
1382 V1M |
7091 |
4146 |
SCURTO Alain |
13:52:56 |
V2M |
|
M |
566 V2M |
1299 |
4147 |
MEILLEUR Cedric |
13:53:01 |
V1M |
|
M |
1383 V1M |
8988 |
4148 |
ROUMIER Emmanuel |
13:53:04 |
SEM |
|
M |
1821 SEM |
6978 |
4149 |
CAMUS Vincent |
13:53:05 |
SEM |
|
M |
1822 SEM |
6679 |
4150 |
BECHENNEC Raphael |
13:53:27 |
V2M |
|
M |
567 V2M |
9455 |
4151 |
VANQUICKENBORNE Charles |
13:53:30 |
V1M |
BEL (Belgique) |
M |
1384 V1M |
7490 |
4152 |
URIEN Alexandre |
13:53:33 |
SEM |
|
M |
1823 SEM |
1231 |
4153 |
CLEMENT Allan |
13:53:35 |
SEM |
|
M |
1824 SEM |
6451 |
4154 |
GUILLOTEAU Pascal |
13:53:39 |
V2M |
XRUN Guerri d'un cancer |
M |
568 V2M |
7663 |
4155 |
RUMEAU Jonathan |
13:53:59 |
SEM |
|
M |
1825 SEM |
279 |
4156 |
LAMAISON Emmanuel |
13:54:06 |
V1M |
LES FOULEES DU PETIT PRIN |
M |
1385 V1M |
276 |
4157 |
BAZIN Nicolas |
13:54:07 |
SEM |
|
M |
1826 SEM |
6023 |
4158 |
ADAM Fabrice |
13:54:15 |
V1M |
|
M |
1386 V1M |
7993 |
4159 |
JOURLIN Arnaud |
13:54:24 |
SEM |
|
M |
1827 SEM |
5992 |
4160 |
MARTINELLI Jessy |
13:54:29 |
V1F |
|
F |
119 V1F |
6638 |
4161 |
PEILLET Eric |
13:54:38 |
V2M |
TSF Feyzin |
M |
569 V2M |
6012 |
4162 |
THURET Jonathan |
13:54:56 |
SEM |
Avec le sport parlons de |
M |
1828 SEM |
7929 |
4163 |
BLANCHARD Morgan |
13:54:58 |
SEM |
|
M |
1829 SEM |
9233 |
4164 |
MOULIS Pierrick |
13:55:06 |
SEM |
|
M |
1830 SEM |
9139 |
4165 |
ANSQUER Herve |
13:55:08 |
V1M |
aso ntn snr |
M |
1387 V1M |
8778 |
4166 |
RESCOUSSIER Georges |
13:55:16 |
V2M |
|
M |
570 V2M |
8482 |
4167 |
FARGE Ingrid |
13:55:20 |
SEF |
FREE RUNNERS |
F |
128 SEF |
425 |
4168 |
POUJADE Olivier |
13:55:28 |
SEM |
|
M |
1831 SEM |
5347 |
4169 |
NOBLAT PIANTA Virginie |
13:55:30 |
V1F |
Foulees chablaisinennes |
F |
120 V1F |
608 |
4170 |
PUIG Stephane |
13:55:51 |
V1M |
|
M |
1388 V1M |
7959 |
4171 |
PHEN Bernard |
13:56:01 |
SEM |
CA Birac |
M |
1832 SEM |
6253 |
4172 |
BOUSSIER Garance |
13:56:04 |
SEF |
|
F |
129 SEF |
9626 |
4173 |
CHAPUIS Sylvain |
13:56:14 |
SEM |
|
M |
1833 SEM |
106 |
4174 |
BONNINGUE Benjamin |
13:56:17 |
SEM |
|
M |
1834 SEM |
5724 |
4175 |
COMBAUD Cyrille |
13:56:18 |
SEM |
|
M |
1835 SEM |
1829 |
4176 |
DOUDET Sebastien |
13:56:19 |
V1M |
|
M |
1389 V1M |
281 |
4176 |
TABARY Nicolas |
13:56:19 |
V1M |
Douai sin athletisme |
M |
1389 V1M |
7826 |
4178 |
CUQ Floriane |
13:56:34 |
SEF |
|
F |
130 SEF |
355 |
4179 |
DAUJAT Henri |
13:56:51 |
V2M |
|
M |
571 V2M |
1308 |
4180 |
TRIPARD Nathalie |
13:56:59 |
V2F |
|
F |
34 V2F |
825 |
4181 |
LALLEMAND Jonathan |
13:57:01 |
SEM |
|
M |
1836 SEM |
6396 |
4181 |
CUSSAC Marc |
13:57:01 |
V1M |
|
M |
1391 V1M |
8528 |
4183 |
TWORSKI Edouard |
13:57:03 |
SEM |
|
M |
1837 SEM |
6397 |
4183 |
BUCZNIEWSKI David |
13:57:03 |
SEM |
Team la Couchonniere |
M |
1837 SEM |
7673 |
4185 |
SCHAEFFER Peter |
13:57:04 |
SEM |
|
M |
1839 SEM |
826 |
4185 |
TOMBARELLO Sebastien |
13:57:04 |
SEM |
Team la Couchonniere |
M |
1839 SEM |
8762 |
4187 |
DUVAL Bruno |
13:57:06 |
V2M |
|
M |
572 V2M |
5950 |
4188 |
DEMOLDER Yoann |
13:57:12 |
SEM |
O2 MAX |
M |
1841 SEM |
6690 |
4189 |
BOKHABRINE Youssef |
13:57:14 |
SEM |
Cmcf |
M |
1842 SEM |
7778 |
4190 |
FIORIO Clemence |
13:57:23 |
SEF |
DOLE AC |
F |
131 SEF |
9963 |
4191 |
OUDART Alexandre |
13:57:44 |
SEM |
|
M |
1843 SEM |
8621 |
4192 |
CHARRUE Cyril |
13:57:47 |
V1M |
|
M |
1392 V1M |
6608 |
4192 |
PEDRAZZI Carine |
13:57:47 |
V1F |
|
F |
121 V1F |
9366 |
4194 |
CUENIN Guillaume |
13:57:58 |
SEM |
|
M |
1844 SEM |
1340 |
4195 |
CHAINE Aymeric |
13:58:02 |
V1M |
|
M |
1393 V1M |
8644 |
4196 |
SERRATORE Delphine |
13:58:07 |
V1F |
|
F |
122 V1F |
1669 |
4197 |
WITTIG Frederic |
13:58:08 |
V2M |
|
M |
573 V2M |
7056 |
4198 |
DAVIN Cedric |
13:58:09 |
SEM |
studio coaching |
M |
1845 SEM |
9542 |
4199 |
LAUSSON Bastien |
13:58:15 |
SEM |
|
M |
1846 SEM |
6107 |
4200 |
CATTIN Alexis |
13:58:38 |
SEM |
Dombes Running Evasion |
M |
1847 SEM |
218 |
4201 |
COAT Francois |
13:58:44 |
V2M |
|
M |
574 V2M |
7832 |
4202 |
FOUREAU Bruno |
13:58:51 |
V1M |
davey bickford |
M |
1394 V1M |
9938 |
4203 |
CALAIS Cyril |
13:58:52 |
V2M |
|
M |
575 V2M |
6005 |
4204 |
LE GAL Anne |
13:59:14 |
V1F |
|
F |
123 V1F |
905 |
4205 |
CANTOS Valerie |
13:59:17 |
V1F |
S/L LEOGNAN ATHLETISME |
F |
124 V1F |
904 |
4206 |
POL Patrice |
13:59:20 |
V1M |
|
M |
1395 V1M |
9330 |
4206 |
LENGLEN Antoine |
13:59:20 |
SEM |
|
M |
1848 SEM |
9824 |
4208 |
MERAULT Benjamin |
13:59:34 |
SEM |
Noyal Brece FC |
M |
1849 SEM |
7919 |
4209 |
MeRAULT Antonin |
13:59:36 |
ESM |
|
M |
30 ESM |
7920 |
4210 |
RAMEL Matthieu |
13:59:37 |
V1M |
|
M |
1396 V1M |
7261 |
4211 |
COSNIER Romain |
13:59:44 |
V1M |
|
M |
1397 V1M |
7310 |
4212 |
CERON Guillaume |
13:59:52 |
V1M |
|
M |
1398 V1M |
7142 |
4213 |
RAFAN Bernard |
13:59:59 |
V1M |
|
M |
1399 V1M |
6428 |
4214 |
MIFSUD Jerome |
14:00:05 |
SEM |
|
M |
1850 SEM |
9497 |
4215 |
CHAUDET Cedric |
14:00:15 |
V1M |
ESPERANCE ANTIBES |
M |
1400 V1M |
7201 |
4216 |
HACKSPILL Lionel |
14:00:25 |
V1M |
|
M |
1401 V1M |
7776 |
4217 |
MICHEL Charles |
14:00:28 |
ESM |
|
M |
31 ESM |
7140 |
4218 |
EMMANUEL MURAT Pierre |
14:00:54 |
ESM |
|
M |
32 ESM |
6727 |
4218 |
GHARBI Assina |
14:00:54 |
V1F |
|
F |
125 V1F |
7571 |
4218 |
BLANCHEMAIN Thomas |
14:00:54 |
V1M |
|
M |
1402 V1M |
8883 |
4221 |
MARGUERITTE Guy |
14:00:59 |
V2M |
A SIX FOURS |
M |
576 V2M |
1868 |
4222 |
TOMMASINI Jean Pierre |
14:01:03 |
V2M |
|
M |
577 V2M |
5781 |
4223 |
POUZOL Jean Yves |
14:01:13 |
V2M |
|
M |
578 V2M |
7100 |
4224 |
OUVRARD Emmanuel |
14:01:14 |
V1M |
|
M |
1403 V1M |
7977 |
4225 |
OUVRARD Franck |
14:01:15 |
V1M |
|
M |
1404 V1M |
773 |
4226 |
MARTIN Loic |
14:01:29 |
SEM |
|
M |
1851 SEM |
5526 |
4227 |
MARTIN CHAVE Olivier |
14:01:31 |
SEM |
|
M |
1852 SEM |
919 |
4228 |
DALLMANN Charlotte |
14:01:33 |
SEF |
AR La Villette |
F |
132 SEF |
7322 |
4229 |
CH TRE BELLE Violaine |
14:01:42 |
V1F |
CAP QUINCIEUX |
F |
126 V1F |
443 |
4230 |
GERLINGER Florent |
14:01:43 |
SEM |
|
M |
1853 SEM |
8211 |
4231 |
EIDEN Quentin |
14:01:45 |
SEM |
|
M |
1854 SEM |
8012 |
4232 |
PLAUTARD Xavier |
14:01:49 |
V1M |
|
M |
1405 V1M |
7063 |
4233 |
AKERMI Fouzi |
14:02:06 |
SEM |
|
M |
1855 SEM |
1934 |
4234 |
DORANGEON Sebastien |
14:02:19 |
V1M |
|
M |
1406 V1M |
5274 |
4235 |
THOMAS Franck |
14:02:26 |
V2M |
|
M |
579 V2M |
9033 |
4235 |
VAZQUEZ Manuel |
14:02:26 |
V2M |
|
M |
579 V2M |
9694 |
4237 |
RAOUL Xavier |
14:02:28 |
V1M |
TOAC triathlon |
M |
1407 V1M |
6077 |
4237 |
HERON Baudouin |
14:02:28 |
SEM |
|
M |
1856 SEM |
7501 |
4237 |
HERON Marie |
14:02:28 |
SEF |
|
F |
133 SEF |
7642 |
4240 |
BOULESTIER Sylvie |
14:02:30 |
V1F |
|
F |
127 V1F |
6441 |
4241 |
AIT CHERIF Nabil |
14:02:32 |
V1M |
|
M |
1408 V1M |
5701 |
4241 |
MICALLEF Sabiha |
14:02:32 |
V1F |
|
F |
128 V1F |
9500 |
4243 |
AIT EL CADI Mohamed |
14:02:33 |
SEM |
|
M |
1857 SEM |
8172 |
4244 |
GERMAIN Thierry |
14:02:36 |
V2M |
|
M |
581 V2M |
9108 |
4245 |
MARQUE Clement |
14:02:38 |
SEM |
|
M |
1858 SEM |
117 |
4245 |
FURET Didier |
14:02:38 |
V2M |
|
M |
582 V2M |
9260 |
4247 |
ABRY Vincent |
14:02:39 |
V1M |
|
M |
1409 V1M |
6006 |
4248 |
CASTILLO Christophe |
14:02:51 |
V1F |
Team K |
F |
129 V1F |
7585 |
4249 |
BROCARD Sebastien |
14:02:52 |
SEM |
team k |
M |
1859 SEM |
8726 |
4250 |
MAEDER Franck |
14:02:55 |
SEM |
|
M |
1860 SEM |
5705 |
4251 |
MONTANTEME Christophe |
14:02:56 |
V1M |
FR'ANSE |
M |
1410 V1M |
457 |
4252 |
DEFORTESCU Eric |
14:03:03 |
V2M |
|
M |
583 V2M |
7591 |
4253 |
FABRY Gilles |
14:03:12 |
V3M |
|
M |
66 V3M |
377 |
4254 |
CARUSO Jeremy |
14:03:20 |
SEM |
|
M |
1861 SEM |
6708 |
4255 |
GAYNON Sebastien |
14:03:28 |
V1M |
|
M |
1411 V1M |
682 |
4255 |
DURIF Yannick |
14:03:28 |
V1M |
ASCS RILLIEUX LA PAPE |
M |
1411 V1M |
805 |
4257 |
HUCHET Paul |
14:03:30 |
SEM |
|
M |
1862 SEM |
9322 |
4258 |
PICAMELOT Jerome |
14:03:46 |
V1M |
as caluire |
M |
1413 V1M |
1287 |
4259 |
BOITEZ Jean Jacques |
14:03:58 |
V2M |
|
M |
584 V2M |
5291 |
4259 |
LASCOUR Christine |
14:03:58 |
V2F |
1000 pattes du pontet |
F |
35 V2F |
9293 |
4261 |
MOREL Christophe |
14:03:59 |
V2M |
1000 pattes le pontet |
M |
585 V2M |
9521 |
4262 |
KOUWENBERGH Sylvain |
14:04:35 |
SEM |
|
M |
1863 SEM |
7373 |
4263 |
MORANGE Briag |
14:04:37 |
SEM |
|
M |
1864 SEM |
7372 |
4264 |
CERDON Lucie |
14:04:50 |
SEF |
du suzon a la vareze |
F |
134 SEF |
6139 |
4265 |
POSTIGO Emmanuel |
14:05:00 |
V1M |
|
M |
1414 V1M |
9703 |
4266 |
HURAULT Dominique |
14:05:04 |
V2M |
vedas endurance |
M |
586 V2M |
6657 |
4267 |
LEPREVOST Stephane |
14:05:07 |
V1M |
AC BARENTIN |
M |
1415 V1M |
610 |
4267 |
THEPAULT Franck |
14:05:07 |
V2M |
AC BARENTIN |
M |
587 V2M |
6402 |
4269 |
MESUREUX Vincent |
14:05:09 |
V1M |
AC BARENTIN |
M |
1416 V1M |
372 |
4270 |
GOUTELLE Pascal |
14:05:14 |
V3M |
|
M |
67 V3M |
1651 |
4271 |
BONHOMME Geoffrey |
14:05:18 |
SEM |
|
M |
1865 SEM |
7027 |
4272 |
MOREL Olivier |
14:05:19 |
V1M |
TEAM LESBOISANSOIF |
M |
1417 V1M |
456 |
4273 |
CORNET Xavier |
14:05:20 |
V2M |
|
M |
588 V2M |
8024 |
4274 |
NICLAUS Sabine |
14:05:28 |
V2F |
|
F |
36 V2F |
370 |
4275 |
GAUTHIER Fredy |
14:05:50 |
V1M |
JC EPERNAY CHAMPAGNE |
M |
1418 V1M |
8326 |
4276 |
MONACHON Dominique |
14:05:52 |
V2M |
|
M |
589 V2M |
1410 |
4277 |
BIGOT Frederic |
14:05:54 |
V1M |
|
M |
1419 V1M |
6183 |
4278 |
MENESTRET Benjamin |
14:05:56 |
SEM |
|
M |
1866 SEM |
9998 |
4279 |
CEBULSKI Beno |
14:05:57 |
SEM |
|
M |
1867 SEM |
9902 |
4280 |
GREBER Matthieu |
14:05:58 |
V1M |
|
M |
1420 V1M |
9750 |
4281 |
VIGERY Julien |
14:05:59 |
V1M |
|
M |
1421 V1M |
5812 |
4282 |
MONNIER Pascale |
14:06:09 |
V2F |
|
F |
37 V2F |
7422 |
4282 |
DESIMPELAERE Guillaume |
14:06:09 |
V1M |
Athle Halluin val de. Lys |
M |
1422 V1M |
8248 |
4284 |
GOVERNO Sabine |
14:06:10 |
SEF |
|
F |
135 SEF |
604 |
4285 |
KAZMIERSKI Jean Christophe |
14:06:25 |
V2M |
|
M |
590 V2M |
9211 |
4286 |
HAEGEL Christine |
14:06:29 |
V1F |
|
F |
130 V1F |
7982 |
4287 |
BOUTON David |
14:06:30 |
V1M |
|
M |
1423 V1M |
9024 |
4288 |
DELETTRE Fabrice |
14:06:32 |
V2M |
|
M |
591 V2M |
5674 |
4289 |
DELETTRE Pierre |
14:06:33 |
SEM |
|
M |
1868 SEM |
9806 |
4290 |
MALOIZEL Regis |
14:06:35 |
V1M |
Contre le Cancer J'Y VAIS |
M |
1424 V1M |
1666 |
4291 |
NALINE Baptiste |
14:06:43 |
V1M |
|
M |
1425 V1M |
1327 |
4292 |
POURIEL Jules |
14:06:44 |
SEM |
|
M |
1869 SEM |
5388 |
4293 |
CAZZATO Louis |
14:06:49 |
V1M |
|
M |
1426 V1M |
1430 |
4293 |
CHAUSSIN Philippe |
14:06:49 |
V2M |
|
M |
592 V2M |
1734 |
4295 |
KAPITAN Romain |
14:06:52 |
SEM |
A2M ECOLE DU MARATHON |
M |
1870 SEM |
1432 |
4296 |
DELAPORTE Xavier |
14:06:55 |
V1M |
|
M |
1427 V1M |
1916 |
4297 |
GAUTHIER Vivian |
14:07:02 |
SEM |
|
M |
1871 SEM |
715 |
4298 |
CADOT Bruno |
14:07:04 |
V1M |
|
M |
1428 V1M |
5359 |
4299 |
ROCHETEAU Julien |
14:07:36 |
SEM |
|
M |
1872 SEM |
6014 |
4300 |
SAUNIER Thibaud |
14:08:07 |
SEM |
|
M |
1873 SEM |
8201 |
4300 |
LANGUETTE Bruno |
14:08:07 |
V2M |
TYROSSE |
M |
593 V2M |
9636 |
4302 |
THIOLLIER Aymeric |
14:08:09 |
SEM |
crocos d'airain nimes tri |
M |
1874 SEM |
5049 |
4303 |
LEQUEUX Bruno |
14:08:14 |
SEM |
|
M |
1875 SEM |
9596 |
4304 |
ROUQUAYROL DARC Louis |
14:08:21 |
SEM |
|
M |
1876 SEM |
1017 |
4305 |
GIMENEZ Cindy |
14:08:27 |
SEF |
|
F |
136 SEF |
147 |
4305 |
KOWALSKI Julien |
14:08:27 |
V1M |
|
M |
1429 V1M |
693 |
4307 |
JOLY Pierre |
14:08:39 |
SEM |
|
M |
1877 SEM |
5783 |
4308 |
ALFONSI Alexandre |
14:08:58 |
V1M |
|
M |
1430 V1M |
7664 |
4308 |
BARSANTI Franck |
14:08:58 |
V2M |
|
M |
594 V2M |
7665 |
4310 |
BOSLAND Natacha |
14:08:59 |
V1F |
St so court |
F |
131 V1F |
6086 |
4311 |
VAURE Stephane |
14:09:04 |
V1M |
|
M |
1431 V1M |
7098 |
4312 |
ESPALLIER Emilie |
14:09:19 |
V1F |
bergerac athletique club |
F |
132 V1F |
6941 |
4313 |
LERMINIER Aurore |
14:09:32 |
SEF |
|
F |
137 SEF |
9038 |
4314 |
CASTIGLIONE Guillaume |
14:09:35 |
SEM |
|
M |
1878 SEM |
5749 |
4314 |
HARB Semir |
14:09:35 |
V1M |
|
M |
1432 V1M |
8246 |
4316 |
COLLET Stephane |
14:09:36 |
V1M |
|
M |
1433 V1M |
8820 |
4317 |
RIOU Maxence |
14:09:38 |
SEM |
|
M |
1879 SEM |
5528 |
4318 |
CARREY Samuel |
14:09:39 |
V1M |
|
M |
1434 V1M |
714 |
4319 |
DERACHE Hugues |
14:09:41 |
SEM |
|
M |
1880 SEM |
6919 |
4320 |
SENOT Franck |
14:09:58 |
V1M |
Courir pour des pommes |
M |
1435 V1M |
596 |
4321 |
POLAKOWSKI Herve |
14:10:03 |
V1M |
|
M |
1436 V1M |
5222 |
4322 |
FERRARO Gerald |
14:10:06 |
V1M |
|
M |
1437 V1M |
849 |
4323 |
BONHOMME Corentin |
14:10:17 |
SEM |
|
M |
1881 SEM |
5438 |
4323 |
CHARPENTIER Clemence |
14:10:17 |
SEF |
|
F |
138 SEF |
7592 |
4325 |
SANIEZ Jason |
14:10:18 |
SEM |
|
M |
1882 SEM |
7589 |
4326 |
SANIEZ Serge |
14:10:20 |
V2M |
|
M |
595 V2M |
8753 |
4327 |
DUCHeNE David |
14:10:25 |
V1M |
Les lents abraysiens |
M |
1438 V1M |
9756 |
4328 |
FALQUET Benoit |
14:10:47 |
SEM |
ASTL |
M |
1883 SEM |
6736 |
4329 |
FALQUET Clement |
14:10:48 |
SEM |
|
M |
1884 SEM |
6737 |
4330 |
MONCHAMP Julien |
14:10:49 |
SEM |
|
M |
1885 SEM |
5488 |
4331 |
MINELLA Alexia |
14:10:57 |
SEF |
|
F |
139 SEF |
475 |
4332 |
HINCELLIN Francois |
14:11:05 |
ESM |
|
M |
33 ESM |
1654 |
4333 |
ROHO Franck |
14:11:11 |
SEM |
|
M |
1886 SEM |
8440 |
4333 |
DRIFFAUD Frederic |
14:11:11 |
V2M |
|
M |
596 V2M |
9150 |
4335 |
GUILLON Laurent |
14:11:14 |
V1M |
|
M |
1439 V1M |
8638 |
4336 |
TRUNDE Florent |
14:11:27 |
V1M |
TRAIL ATHLITUDE CUERS |
M |
1440 V1M |
7887 |
4337 |
DARRICAU Sebastien |
14:11:31 |
SEM |
Club Olympique Bayonnais |
M |
1887 SEM |
9454 |
4338 |
CHARRITON Jon |
14:11:32 |
SEM |
COB |
M |
1888 SEM |
5338 |
4339 |
DJIKINE Dramane |
14:11:42 |
SEM |
asdif dalkia |
M |
1889 SEM |
7486 |
4340 |
LOUIS Xavier |
14:11:53 |
SEM |
|
M |
1890 SEM |
6410 |
4341 |
VANDEPITTE Matthieu |
14:12:05 |
V1M |
|
M |
1441 V1M |
5212 |
4342 |
COGNAUD ARISTEGUY Antoine |
14:12:07 |
SEM |
AS ASCAIN ELGARREKIN |
M |
1891 SEM |
9605 |
4343 |
FAVEY Sidonie |
14:12:23 |
V1F |
|
F |
133 V1F |
7670 |
4344 |
HOUITTE Jean Francois |
14:12:37 |
V1M |
Barth France |
M |
1442 V1M |
8596 |
4345 |
DUPLAIX Nicolas |
14:12:39 |
SEM |
|
M |
1892 SEM |
8513 |
4346 |
QUIMERCH Eric |
14:12:56 |
V1M |
|
M |
1443 V1M |
1554 |
4347 |
MOYSAN Francois |
14:12:58 |
V1M |
CDBA |
M |
1444 V1M |
1524 |
4348 |
VeTEL Stephane |
14:13:07 |
SEM |
|
M |
1893 SEM |
704 |
4349 |
CAYSAC Sylver |
14:13:10 |
V2M |
|
M |
597 V2M |
5734 |
4350 |
CONSIL Sebastien |
14:13:15 |
V1M |
|
M |
1445 V1M |
172 |
4351 |
HAMON Philippe |
14:13:17 |
V2M |
|
M |
598 V2M |
6788 |
4351 |
BENEZET Pascal |
14:13:17 |
SEM |
addict endurance |
M |
1894 SEM |
9869 |
4353 |
ROLLET Wilfried |
14:13:18 |
V1M |
|
M |
1446 V1M |
6129 |
4354 |
MENGOUCHI Said |
14:13:26 |
SEM |
|
M |
1895 SEM |
6208 |
4355 |
HILLEWAERE Christophe |
14:13:30 |
V2M |
BEL (Belgique) |
M |
599 V2M |
8294 |
4356 |
VINCENT Hammoudi |
14:13:36 |
SEM |
|
M |
1896 SEM |
7541 |
4357 |
LIME Bernard |
14:13:37 |
SEM |
|
M |
1897 SEM |
7083 |
4358 |
NICOLAFRANCESCO Bruno |
14:13:59 |
V2M |
|
M |
600 V2M |
1178 |
4359 |
BOULEMLOUJ Zakariaa |
14:14:28 |
V1M |
|
M |
1447 V1M |
1070 |
4360 |
NOSIBOR Steven |
14:14:32 |
SEM |
|
M |
1898 SEM |
9303 |
4361 |
CANARD Alexandre |
14:14:33 |
SEM |
Filbleu Keolis Tours |
M |
1899 SEM |
6748 |
4362 |
LOISEL Jerome |
14:15:04 |
V1M |
Wolf Gamb Team |
M |
1448 V1M |
9553 |
4363 |
DUHAMEAUX Philippe |
14:15:05 |
V3M |
|
M |
68 V3M |
8670 |
4364 |
HOFFMANN Marc |
14:15:16 |
V1M |
|
M |
1449 V1M |
7390 |
4365 |
MERCADAL Pierre |
14:15:23 |
SEM |
|
M |
1900 SEM |
8866 |
4366 |
MARGUERIE Cedric |
14:15:29 |
SEM |
|
M |
1901 SEM |
8805 |
4367 |
LALA Guillaume |
14:15:31 |
SEM |
|
M |
1902 SEM |
7492 |
4368 |
BENOIT Thierry |
14:15:40 |
V2M |
|
M |
601 V2M |
5202 |
4368 |
RAJOT Sylvie |
14:15:40 |
V2F |
|
F |
38 V2F |
5203 |
4370 |
AUGER Laurent |
14:15:51 |
V2M |
SPORT DIMANCHE |
M |
602 V2M |
6200 |
4371 |
PEUTAT Stephane |
14:15:54 |
V2M |
|
M |
603 V2M |
9261 |
4372 |
PARVY Daniel |
14:15:56 |
V3M |
|
M |
69 V3M |
6381 |
4373 |
AMIOT Cyrille |
14:16:07 |
V1M |
|
M |
1450 V1M |
1667 |
4374 |
MILLE Alexandre |
14:16:16 |
SEM |
ECA |
M |
1903 SEM |
8950 |
4375 |
LOUIS JACQUET Olivier |
14:16:19 |
V2M |
caf |
M |
604 V2M |
936 |
4376 |
MOREIRA Philippe |
14:16:23 |
V1M |
|
M |
1451 V1M |
9918 |
4377 |
BOUYER Olivier |
14:16:24 |
V1M |
|
M |
1452 V1M |
5977 |
4378 |
NADAL Pierre |
14:16:31 |
SEM |
|
M |
1904 SEM |
1741 |
4379 |
CHALONS Jean Michel |
14:16:44 |
V3M |
|
M |
70 V3M |
8898 |
4380 |
HESPELLE Stephen |
14:17:02 |
V1M |
|
M |
1453 V1M |
1063 |
4381 |
HUE Mathieu |
14:17:03 |
SEM |
CAENRUNNERS |
M |
1905 SEM |
5886 |
4381 |
COMBAZ Philippe |
14:17:03 |
V2M |
|
M |
605 V2M |
5900 |
4383 |
DESAUNAY Charline |
14:17:04 |
SEF |
|
F |
140 SEF |
9866 |
4384 |
DANIEL Anthony |
14:17:08 |
V1M |
|
M |
1454 V1M |
5897 |
4385 |
LOPEZ Julien |
14:17:15 |
SEM |
|
M |
1906 SEM |
6584 |
4386 |
RAPHIN Veronique |
14:17:35 |
V2F |
|
F |
39 V2F |
8280 |
4387 |
FERNO Angele |
14:17:47 |
SEF |
|
F |
141 SEF |
7849 |
4388 |
FRACHETTE Marie Joelle |
14:17:48 |
V2F |
|
F |
40 V2F |
5816 |
4388 |
FERNO Geoffrey |
14:17:48 |
SEM |
|
M |
1907 SEM |
7848 |
4390 |
LIOT Julien |
14:17:54 |
SEM |
|
M |
1908 SEM |
5669 |
4391 |
CHAMPIGNEULLE Benoit |
14:17:57 |
SEM |
|
M |
1909 SEM |
1035 |
4391 |
FEMERY Nadege |
14:17:57 |
SEF |
les NEOcop'S |
F |
142 SEF |
5362 |
4393 |
PIRON Veronique |
14:17:59 |
V1F |
les NEOcop'S |
F |
134 V1F |
5363 |
4394 |
BONNEL Christophe |
14:18:13 |
V1M |
|
M |
1455 V1M |
1679 |
4395 |
OLIVO Charly |
14:18:27 |
SEM |
|
M |
1910 SEM |
6192 |
4396 |
VANDEPUTTE Herve |
14:18:30 |
V1M |
|
M |
1456 V1M |
6343 |
4397 |
DELEGUE Gerard |
14:18:35 |
V1M |
|
M |
1457 V1M |
1458 |
4398 |
RAMON Frederique |
14:18:36 |
V1F |
Tout Chailles Court |
F |
135 V1F |
9970 |
4399 |
GOUJON Emmanuel |
14:18:49 |
V1M |
Sport et nature beaune |
M |
1458 V1M |
9516 |
4400 |
THOMSON Eric |
14:19:02 |
SEM |
CAN (Canada) |
M |
1911 SEM |
6617 |
4401 |
BENO Patrick |
14:19:03 |
V2M |
|
M |
606 V2M |
9951 |
4402 |
DELMEE Magalie |
14:19:08 |
V2F |
ASOA |
F |
41 V2F |
848 |
4403 |
BLEUSEZ Gaetan |
14:19:12 |
SEM |
|
M |
1912 SEM |
5855 |
4403 |
TRENTO Karine |
14:19:12 |
V1F |
|
F |
136 V1F |
7148 |
4403 |
JOUANNE Frederic |
14:19:12 |
V2M |
DYNAMIC SPORTING CLUB |
M |
607 V2M |
9256 |
4406 |
MARVIE Pierre |
14:19:16 |
SEM |
Courir C le pied |
M |
1913 SEM |
1416 |
4407 |
BRUNETTON Sylvain |
14:19:21 |
V1M |
|
M |
1459 V1M |
7371 |
4408 |
JOLY Valerie |
14:19:22 |
V2F |
|
F |
42 V2F |
390 |
4409 |
ROSALIE Olivier |
14:19:23 |
SEM |
|
M |
1914 SEM |
577 |
4409 |
PRETE Jerome |
14:19:23 |
SEM |
|
M |
1914 SEM |
578 |
4411 |
LAVIGNE Jimmy |
14:19:27 |
SEM |
Team Meme Renee |
M |
1916 SEM |
8495 |
4412 |
PINEAU Matthieu |
14:19:54 |
SEM |
|
M |
1917 SEM |
7398 |
4413 |
PAGANO Stephane |
14:20:04 |
V2M |
Team Trail Spirit |
M |
608 V2M |
5062 |
4414 |
PONSON Bruno |
14:20:09 |
V2M |
|
M |
609 V2M |
8339 |
4415 |
DADET Fabrice |
14:20:20 |
V2M |
|
M |
610 V2M |
7203 |
4416 |
LOCHI Damien |
14:20:21 |
SEM |
|
M |
1918 SEM |
6805 |
4417 |
VALOUR Thomas |
14:20:26 |
SEM |
|
M |
1919 SEM |
7563 |
4418 |
GRIFFATON Pierre |
14:20:30 |
V1M |
|
M |
1460 V1M |
8319 |
4419 |
GRIFFATON Etienne |
14:20:38 |
ESM |
|
M |
34 ESM |
6093 |
4420 |
GOYET Claude Henri |
14:20:45 |
SEM |
|
M |
1920 SEM |
5175 |
4421 |
DE ZAN Gerard |
14:20:46 |
V2M |
|
M |
611 V2M |
5456 |
4422 |
BAYART Jean Baptiste |
14:20:52 |
SEM |
|
M |
1921 SEM |
7911 |
4423 |
LAVERNeE Jean DE |
14:20:53 |
SEM |
|
M |
1922 SEM |
1369 |
4424 |
BAYART Benjamin |
14:20:54 |
V1M |
Les Cigales du Garigliano |
M |
1461 V1M |
7910 |
4425 |
VERNAY Simon |
14:20:55 |
SEM |
pas de club |
M |
1923 SEM |
872 |
4425 |
LE MAUX Gwendoline |
14:20:55 |
SEF |
|
F |
143 SEF |
6616 |
4427 |
TOMASICCHIO Quentin |
14:21:05 |
SEM |
|
M |
1924 SEM |
6239 |
4428 |
MIKLIC Laurent |
14:21:13 |
V1M |
|
M |
1462 V1M |
795 |
4429 |
ROUSSEL Romain |
14:21:21 |
SEM |
|
M |
1925 SEM |
6466 |
4430 |
CHATELUS Marlene |
14:21:37 |
V1F |
|
F |
137 V1F |
500 |
4431 |
WARLUZELLE Beno |
14:21:39 |
SEM |
|
M |
1926 SEM |
1159 |
4432 |
BONNETAIN Celine |
14:21:40 |
V1F |
S/L EA Villefranche |
F |
138 V1F |
499 |
4432 |
WARLUZELLE Bruno |
14:21:40 |
SEM |
|
M |
1927 SEM |
6732 |
4434 |
AISSAOUI Kemel |
14:21:56 |
V2M |
|
M |
612 V2M |
6930 |
4435 |
MITZAIKOFF Kevin |
14:22:12 |
SEM |
|
M |
1928 SEM |
7157 |
4436 |
ALLAIS Pierre Emmanuel |
14:22:17 |
V1M |
|
M |
1463 V1M |
1441 |
4437 |
GHELLOUSSI Nadia |
14:22:18 |
SEF |
|
F |
144 SEF |
7484 |
4438 |
DIOT Francois |
14:22:22 |
V1M |
|
M |
1464 V1M |
8312 |
4439 |
DUCRET Fabien |
14:22:44 |
SEM |
|
M |
1929 SEM |
7301 |
4440 |
SEMENSATIS Nicolas |
14:22:45 |
SEM |
|
M |
1930 SEM |
6992 |
4441 |
PASQUIER Mickael |
14:22:46 |
SEM |
|
M |
1931 SEM |
7172 |
4442 |
HERGAULT Sylvain |
14:22:48 |
V1M |
|
M |
1465 V1M |
1314 |
4443 |
GORDOLO Julien |
14:23:07 |
SEM |
|
M |
1932 SEM |
8322 |
4444 |
BRUNAUX Julien |
14:23:17 |
V1M |
|
M |
1466 V1M |
9452 |
4445 |
PUJOL Jean Claude |
14:23:23 |
V3M |
ville de Lyon |
M |
71 V3M |
5251 |
4446 |
PONSERO Julien |
14:23:27 |
V1M |
Foulee vourloise |
M |
1467 V1M |
6454 |
4447 |
FERNANDEZ Andre |
14:23:28 |
V2M |
|
M |
613 V2M |
7207 |
4448 |
CRAVEA Christophe |
14:23:43 |
V1M |
|
M |
1468 V1M |
8106 |
4449 |
SAUCOURT Guillaume |
14:23:50 |
V1M |
OLYMPIC NICE NATATION |
M |
1469 V1M |
7461 |
4450 |
FLACHAT Georges |
14:24:07 |
V2M |
|
M |
614 V2M |
1269 |
4451 |
TECHER Aidee |
14:24:13 |
V1F |
SPORT DIMANCHE Sathonay V |
F |
139 V1F |
9461 |
4452 |
PAQUELET Franck |
14:24:34 |
V2M |
Eav villefranche |
M |
615 V2M |
941 |
4453 |
BRIAT Eric |
14:24:54 |
V1M |
|
M |
1470 V1M |
755 |
4454 |
DRZEWIECKI Nicolas |
14:24:55 |
SEM |
|
M |
1933 SEM |
5058 |
4455 |
VIAL Aude |
14:25:06 |
SEF |
|
F |
145 SEF |
9873 |
4456 |
PEYRET Vincent |
14:25:08 |
V1M |
|
M |
1471 V1M |
6141 |
4457 |
GUYOMAR Aurelien |
14:25:24 |
SEM |
|
M |
1934 SEM |
1967 |
4458 |
LEFEVRE Eloi |
14:25:28 |
V1M |
|
M |
1472 V1M |
110 |
4459 |
GOUIN Stephane |
14:25:31 |
V1M |
OCCBA S/L BONNEVAL |
M |
1473 V1M |
7894 |
4460 |
HUNTZINGER Christophe |
14:25:38 |
V1M |
|
M |
1474 V1M |
7080 |
4461 |
GRENIER Mathieu |
14:25:43 |
SEM |
SOH Triathlon |
M |
1935 SEM |
8511 |
4462 |
GREGOIRE Gilles |
14:25:53 |
V2M |
1000 pattes MACON |
M |
616 V2M |
9294 |
4463 |
ABASSI Mahrez |
14:25:58 |
V1M |
AS MAGISTRAL |
M |
1475 V1M |
6217 |
4464 |
DOS SANTOS Matthieu |
14:26:16 |
SEM |
Oufderun |
M |
1936 SEM |
5129 |
4465 |
CHAUDON Cedric |
14:26:40 |
SEM |
|
M |
1937 SEM |
5096 |
4466 |
RAMIALIARISON Cedric |
14:26:43 |
SEM |
|
M |
1938 SEM |
5097 |
4467 |
FICHOUX Yannick |
14:26:49 |
V1M |
TORCY CLUB TRIATHLON |
M |
1476 V1M |
8177 |
4467 |
SENECHAL Romain |
14:26:49 |
V1M |
|
M |
1476 V1M |
9522 |
4469 |
CURIE Geoffroy |
14:26:56 |
SEM |
TRIATHLON LUB DE TORCY |
M |
1939 SEM |
7764 |
4470 |
VUILLEMOT Jerome |
14:26:59 |
SEM |
Crewstach forever |
M |
1940 SEM |
6336 |
4471 |
BIALEK Julie |
14:27:11 |
SEF |
|
F |
146 SEF |
5716 |
4472 |
LEFRANcOIS Jean Philippe |
14:27:14 |
V1M |
|
M |
1478 V1M |
1372 |
4473 |
COZIC Xavier |
14:27:15 |
SEM |
|
M |
1941 SEM |
8738 |
4473 |
PILLOSIO Nicolas |
14:27:15 |
V1M |
|
M |
1479 V1M |
8973 |
4475 |
KRAWCZYK Franck |
14:27:25 |
V1M |
Entente Sportive Renault |
M |
1480 V1M |
8840 |
4476 |
LIGEROT Eric |
14:27:34 |
V2M |
So Trail Lyon |
M |
617 V2M |
6486 |
4476 |
PODSTATA Sebastien |
14:27:34 |
SEM |
|
M |
1942 SEM |
7792 |
4478 |
LOMBARDI Fabrice |
14:27:41 |
SEM |
|
M |
1943 SEM |
6607 |
4479 |
HERON Claude |
14:27:42 |
V1M |
|
M |
1481 V1M |
8223 |
4480 |
LASSALLE Beno |
14:27:50 |
SEM |
|
M |
1944 SEM |
6418 |
4481 |
CONAN Dominique |
14:27:51 |
V2M |
|
M |
618 V2M |
551 |
4482 |
THOMAS Julien |
14:27:53 |
SEM |
|
M |
1945 SEM |
1243 |
4483 |
GIL Didier |
14:28:10 |
V2M |
Bron 'Z'Amis |
M |
619 V2M |
6326 |
4484 |
HAMDANI Jamel |
14:28:11 |
V1M |
|
M |
1482 V1M |
7302 |
4484 |
MENOUD Eric |
14:28:11 |
V2M |
|
M |
620 V2M |
7305 |
4486 |
LE BON Matthieu |
14:28:12 |
SEM |
|
M |
1946 SEM |
373 |
4486 |
BRELINSKY Nicolas |
14:28:12 |
SEM |
|
M |
1946 SEM |
7754 |
4486 |
BRELINSKY Stephanie |
14:28:12 |
SEF |
|
F |
147 SEF |
9239 |
4486 |
VERMOREL Christophe |
14:28:12 |
SEM |
|
M |
1946 SEM |
9357 |
4490 |
LECENNE Marie Helene |
14:28:17 |
V2F |
|
F |
43 V2F |
5512 |
4491 |
CHAUVEL Sebastien |
14:28:23 |
V1M |
|
M |
1483 V1M |
9125 |
4492 |
PHILIPPE Francois |
14:28:39 |
V3M |
|
M |
72 V3M |
8206 |
4493 |
ABISSET Laurent |
14:28:42 |
V1M |
TOPODETRAIL |
M |
1484 V1M |
6379 |
4494 |
SICURELLA Felix |
14:28:48 |
V2M |
fr.anse |
M |
621 V2M |
1201 |
4495 |
COQUET Caroline |
14:28:49 |
V2F |
FR ANSE TCN |
F |
44 V2F |
505 |
4496 |
GERARDIN Philippe |
14:28:51 |
V2M |
FR'ANSE |
M |
622 V2M |
8631 |
4497 |
BOCCHI Clement |
14:28:59 |
SEM |
Corps |
M |
1949 SEM |
631 |
4498 |
DEVES Gaetan |
14:29:00 |
SEM |
|
M |
1950 SEM |
5645 |
4499 |
BOUTTE Marine |
14:29:25 |
SEF |
XEFI |
F |
148 SEF |
7297 |
4500 |
MONNOT Pierre |
14:29:55 |
ESM |
|
M |
35 ESM |
9296 |
4501 |
PINGLIER Emmanuel |
14:29:58 |
SEM |
|
M |
1951 SEM |
1793 |
4502 |
MATALON Henri |
14:30:02 |
SEM |
|
M |
1952 SEM |
9295 |
4503 |
WESSEL Rudolf |
14:30:05 |
V1M |
USSEA Schneider |
M |
1485 V1M |
8171 |
4504 |
GELY Michelle |
14:30:12 |
V2F |
|
F |
45 V2F |
1841 |
4505 |
JAFFELIN Stephane |
14:30:31 |
V1M |
|
M |
1486 V1M |
840 |
4506 |
DENANCE LABAQUERE Sophie |
14:30:32 |
V1F |
LYON RUNNING CREW |
F |
140 V1F |
633 |
4507 |
GRIVAZ Stephane |
14:30:33 |
V1M |
|
M |
1487 V1M |
6340 |
4508 |
DURAND Gerard |
14:30:36 |
V3M |
|
M |
73 V3M |
6338 |
4509 |
GAYET Anne |
14:30:37 |
V1F |
|
F |
141 V1F |
1226 |
4510 |
GAYET Pierre Gilles |
14:30:39 |
V1M |
|
M |
1488 V1M |
1225 |
4511 |
CUCHERE Antoine |
14:30:44 |
SEM |
|
M |
1953 SEM |
9825 |
4512 |
CHAURIS Sabrina |
14:30:47 |
SEF |
|
F |
149 SEF |
1726 |
4513 |
CASTELLARI Aldo |
14:30:48 |
V1M |
Xrun |
M |
1489 V1M |
8884 |
4514 |
BERTHO Steve |
14:30:58 |
SEM |
|
M |
1954 SEM |
430 |
4515 |
LESNE Christophe |
14:30:59 |
V1M |
|
M |
1490 V1M |
7872 |
4516 |
REGRAGUI Karim |
14:31:00 |
V1M |
asptt compiegne |
M |
1491 V1M |
1447 |
4517 |
IVAN Palero |
14:31:16 |
V1M |
LOS CASTILLEJOS TERRITOR |
M |
1492 V1M |
7029 |
4517 |
BAGUET Dominique |
14:31:16 |
V2M |
VEDAS ENDURANCE |
M |
623 V2M |
7073 |
4519 |
GEORGE MOLLAND Sebastien |
14:31:17 |
SEM |
|
M |
1955 SEM |
6567 |
4519 |
ANA Gonzalez |
14:31:17 |
V2F |
LOS CASTILLEJOS TERRITOR |
F |
46 V2F |
7028 |
4521 |
PAIRE Christian |
14:31:18 |
V2M |
|
M |
624 V2M |
6645 |
4522 |
CAPRON Enrique |
14:31:21 |
SEM |
to be sport |
M |
1956 SEM |
6548 |
4523 |
ALVERNHES Patrice |
14:31:24 |
V2M |
Vedas endurance |
M |
625 V2M |
7617 |
4524 |
CARDOT Christine |
14:31:37 |
V1F |
|
F |
142 V1F |
5236 |
4525 |
BARAZZUTTI Laurent |
14:31:39 |
V2M |
|
M |
626 V2M |
1847 |
4526 |
NOEL Louis |
14:31:40 |
V1M |
|
M |
1493 V1M |
6040 |
4526 |
FAVRE Valerie |
14:31:40 |
V2F |
SUI (Suisse) |
F |
47 V2F |
6255 |
4528 |
GERMAIN Veronique |
14:32:04 |
V2F |
|
F |
48 V2F |
728 |
4529 |
PONGE Gregory |
14:32:06 |
V1M |
AATAC |
M |
1494 V1M |
9404 |
4530 |
JeRoME Berne |
14:32:08 |
V1M |
|
M |
1495 V1M |
729 |
4531 |
LANTERI Tom |
14:32:09 |
SEM |
|
M |
1957 SEM |
5651 |
4532 |
TRANCHANT Gregory |
14:32:12 |
V1M |
|
M |
1496 V1M |
9668 |
4533 |
FEUGA Vincent |
14:32:14 |
V1M |
|
M |
1497 V1M |
8210 |
4534 |
VENNAT Denis |
14:32:21 |
V1M |
|
M |
1498 V1M |
8270 |
4535 |
CHARLES Francois |
14:32:30 |
SEM |
|
M |
1958 SEM |
9201 |
4536 |
ROUSSEAU Jeremy |
14:32:54 |
SEM |
|
M |
1959 SEM |
5216 |
4537 |
DEMANGE Lionel |
14:33:37 |
V2M |
|
M |
627 V2M |
8894 |
4538 |
BETEMS Arnaud |
14:33:52 |
SEM |
|
M |
1960 SEM |
1037 |
4538 |
SECONDE Romuald |
14:33:52 |
V1M |
pattes actives chusclanna |
M |
1499 V1M |
8860 |
4540 |
BRIOLAY Sylvain |
14:34:01 |
SEM |
|
M |
1961 SEM |
9236 |
4541 |
DURAND Jeremy |
14:34:03 |
SEM |
|
M |
1962 SEM |
8607 |
4542 |
CHEVALLIER Tristan |
14:34:09 |
SEM |
|
M |
1963 SEM |
5986 |
4543 |
ALI EL HACHANI Mohamed |
14:34:10 |
V1M |
|
M |
1500 V1M |
6270 |
4544 |
CHATOT Antoine |
14:34:37 |
SEM |
|
M |
1964 SEM |
6905 |
4545 |
NOILLY Julien |
14:34:40 |
SEM |
|
M |
1965 SEM |
313 |
4546 |
TRUFFET Joel |
14:34:43 |
V1M |
|
M |
1501 V1M |
6462 |
4547 |
VIALLET Francois |
14:34:44 |
V1M |
|
M |
1502 V1M |
312 |
4547 |
BLANC Caroline |
14:34:44 |
SEF |
|
F |
150 SEF |
1662 |
4549 |
FERRARI Edouard |
14:34:51 |
V2M |
|
M |
628 V2M |
1316 |
4550 |
PALVADEAU Pascal |
14:34:53 |
V1M |
|
M |
1503 V1M |
1853 |
4551 |
MICHAUD Kevin |
14:34:58 |
SEM |
|
M |
1966 SEM |
783 |
4552 |
DA PONT Anthony |
14:35:00 |
SEM |
|
M |
1967 SEM |
786 |
4553 |
DUPUY Denis |
14:35:04 |
V2M |
|
M |
629 V2M |
8299 |
4554 |
LUQUET Laurence |
14:35:08 |
V1F |
TriAventure |
F |
143 V1F |
8237 |
4555 |
LEPAGE Eric |
14:35:32 |
V2M |
|
M |
630 V2M |
7498 |
4556 |
CAIRE Fabien |
14:35:34 |
SEM |
CSA base aerienne 115 |
M |
1968 SEM |
9482 |
4557 |
MORIN Xavier |
14:35:36 |
V1M |
|
M |
1504 V1M |
6341 |
4557 |
WECKSTEEN Laurent |
14:35:36 |
V1M |
USLJ |
M |
1504 V1M |
8955 |
4559 |
RUGGERI Thierry |
14:35:48 |
V3M |
|
M |
74 V3M |
6178 |
4560 |
MAUGUET Sylvain |
14:35:53 |
V1M |
|
M |
1506 V1M |
6542 |
4561 |
MEY Jonathan |
14:35:58 |
SEM |
|
M |
1969 SEM |
6551 |
4562 |
BUIXO Patrice |
14:36:18 |
V1M |
|
M |
1507 V1M |
9393 |
4563 |
GODFRIND Valerie |
14:36:19 |
SEF |
|
F |
151 SEF |
632 |
4563 |
PASQUIER Maud |
14:36:19 |
SEF |
|
F |
151 SEF |
8683 |
4565 |
BUREAU Laurent |
14:36:23 |
V1M |
|
M |
1508 V1M |
6699 |
4566 |
ROUGY Quentin |
14:36:43 |
SEM |
|
M |
1970 SEM |
6564 |
4567 |
ROIG Jerome |
14:36:50 |
V1M |
Running Montreux |
M |
1509 V1M |
7016 |
4568 |
PUPIER Etienne |
14:36:52 |
V3M |
TEAM TRAIL DES COURSIeRES |
M |
75 V3M |
6237 |
4569 |
OLLIVIER Antoine |
14:36:54 |
V1M |
|
M |
1510 V1M |
6496 |
4570 |
THOLLET Bertrand |
14:37:03 |
V1M |
|
M |
1511 V1M |
5827 |
4571 |
POTTIER Anthony |
14:37:06 |
SEM |
|
M |
1971 SEM |
9011 |
4572 |
BATARD Sylvain |
14:37:15 |
SEM |
|
M |
1972 SEM |
7734 |
4573 |
CATTAUD Michel |
14:37:28 |
V2M |
|
M |
631 V2M |
5145 |
4574 |
HUON Stephane |
14:37:37 |
V1M |
|
M |
1512 V1M |
7103 |
4575 |
KAROLKOWSKI Gilles |
14:37:58 |
V2M |
|
M |
632 V2M |
1751 |
4576 |
LANCELOT Jean Pierre |
14:38:04 |
V4M |
MACADAM 07 |
M |
2 V4M |
1049 |
4577 |
BERTHELOT Serge |
14:38:07 |
V2M |
|
M |
633 V2M |
9248 |
4578 |
BERROD Philippe |
14:38:10 |
SEM |
|
M |
1973 SEM |
8926 |
4579 |
DEVAUD MONNIER Sandra |
14:38:22 |
V1F |
|
F |
144 V1F |
920 |
4580 |
COSSON Loic |
14:38:28 |
V1M |
|
M |
1513 V1M |
7759 |
4581 |
JANKECH Stephane |
14:38:38 |
V1M |
|
M |
1514 V1M |
7618 |
4581 |
AUGIER Frederic |
14:38:38 |
V1M |
|
M |
1514 V1M |
7666 |
4583 |
CAILLOT Sebastien |
14:38:39 |
V1M |
Les Ringals du Mole |
M |
1516 V1M |
5010 |
4584 |
DEJEAN Jean Pierre |
14:38:40 |
V2M |
CAB |
M |
634 V2M |
764 |
4585 |
EICKMAYER Thomas |
14:38:50 |
V1M |
|
M |
1517 V1M |
9557 |
4586 |
BEUGNET Thierry |
14:38:56 |
V2M |
|
M |
635 V2M |
9408 |
4587 |
SCHNEIDER Nicolas |
14:39:01 |
SEM |
|
M |
1974 SEM |
7738 |
4588 |
RATTIS Patrick Olivier |
14:39:03 |
SEM |
|
M |
1975 SEM |
5192 |
4589 |
ALLANEAU Sophie |
14:39:13 |
SEF |
|
F |
153 SEF |
8110 |
4590 |
DUCHESNE Remi |
14:39:15 |
V2M |
|
M |
636 V2M |
7252 |
4591 |
MAUCHAMP Celine |
14:39:33 |
V1F |
|
F |
145 V1F |
6169 |
4591 |
CARPENTIER Yannick |
14:39:33 |
V1M |
|
M |
1518 V1M |
8875 |
4593 |
CHAUVET Benoit |
14:39:34 |
V1M |
|
M |
1519 V1M |
8876 |
4593 |
PETIT Arnaud |
14:39:34 |
V1M |
TRISPIRIDON OYONNAX |
M |
1519 V1M |
9190 |
4595 |
HAMON Sylvain |
14:39:39 |
SEM |
|
M |
1976 SEM |
1576 |
4596 |
AYMARD Regis |
14:40:03 |
SEM |
Gabonese |
M |
1977 SEM |
6998 |
4597 |
RIGAMONTI Catherine |
14:40:04 |
V2F |
USSON SPORT NATURE |
F |
49 V2F |
5681 |
4598 |
DECAT Remi |
14:40:12 |
SEM |
|
M |
1978 SEM |
6003 |
4599 |
DELECOLLE Geoffrey |
14:40:13 |
SEM |
|
M |
1979 SEM |
6002 |
4600 |
LEFORT Johan |
14:40:15 |
SEM |
|
M |
1980 SEM |
6004 |
4601 |
VITIELLO Romain |
14:40:25 |
SEM |
|
M |
1981 SEM |
1347 |
4602 |
GOUEZ Benoit |
14:40:36 |
V2M |
|
M |
637 V2M |
8794 |
4603 |
THUAL Elsa |
14:40:59 |
V1F |
saint herblain triathlon |
F |
146 V1F |
9817 |
4604 |
JACQUEMIER Francois |
14:41:25 |
V1M |
|
M |
1521 V1M |
5518 |
4605 |
ROMAN SANCHIZ Charlotte |
14:41:26 |
SEF |
|
F |
154 SEF |
5517 |
4606 |
DEVILLE Jerome |
14:41:30 |
V2M |
Jerome |
M |
638 V2M |
300 |
4607 |
BOULADE Joelle |
14:41:31 |
V2F |
amitie et nature montluco |
F |
50 V2F |
1176 |
4608 |
ROBY Philippe |
14:41:33 |
V2M |
AMITIE NATURE MONTLUCON |
M |
639 V2M |
1175 |
4609 |
SACHE Thierry |
14:41:39 |
V1M |
Keep Training |
M |
1522 V1M |
5373 |
4610 |
LEBAILLY Pierre |
14:41:40 |
V1M |
|
M |
1523 V1M |
9411 |
4611 |
CALAS Franck |
14:41:42 |
V1M |
|
M |
1524 V1M |
396 |
4612 |
BRUNEL Laurent |
14:41:48 |
V2M |
|
M |
640 V2M |
5243 |
4613 |
MURIGNEUX Thibaut |
14:41:51 |
SEM |
|
M |
1982 SEM |
1807 |
4614 |
PASCAL Arnaud |
14:41:55 |
V2M |
|
M |
641 V2M |
6350 |
4615 |
GAUCHON Philippe |
14:41:56 |
V2M |
|
M |
642 V2M |
6351 |
4616 |
SEABRA DE OLIVEIRA Jhonathan |
14:42:03 |
SEM |
|
M |
1983 SEM |
6683 |
4617 |
PLA Alexandre |
14:42:04 |
SEM |
|
M |
1984 SEM |
6888 |
4617 |
TAKHEDMIT Lee |
14:42:04 |
SEM |
Stade Poitevin Triathlon |
M |
1984 SEM |
7038 |
4619 |
MORETON Arnaud |
14:42:10 |
SEM |
|
M |
1986 SEM |
5965 |
4620 |
DUBAIL Veronique |
14:42:11 |
SEF |
|
F |
155 SEF |
8037 |
4621 |
KLEIN Vincent |
14:42:15 |
SEM |
|
M |
1987 SEM |
785 |
4622 |
CALABUIG Raquel |
14:42:18 |
V1F |
CAVAL PERTUIS |
F |
147 V1F |
7798 |
4623 |
COSTANTINI Laura |
14:42:20 |
SEF |
|
F |
156 SEF |
8196 |
4624 |
DELACHAT Guillaume |
14:42:22 |
V2M |
CAVAL PERTUIS |
M |
643 V2M |
7796 |
4625 |
SOULE Arnaud |
14:42:45 |
SEM |
|
M |
1988 SEM |
6155 |
4625 |
POITRASSON Gregory |
14:42:45 |
V1M |
|
M |
1525 V1M |
6757 |
4627 |
HUBERT Mike |
14:42:47 |
V1M |
Team Albinet Corsica |
M |
1526 V1M |
7728 |
4628 |
MOUSSA Ismael |
14:42:52 |
SEM |
|
M |
1989 SEM |
736 |
4629 |
MARNEAU Stephane |
14:42:57 |
V1M |
|
M |
1527 V1M |
6339 |
4630 |
DUBOURG Jean Yves |
14:43:04 |
V2M |
au coeur du mds |
M |
644 V2M |
9592 |
4631 |
MASSENET Benoit |
14:43:16 |
SEM |
Castelnaudary triathlon |
M |
1990 SEM |
1961 |
4632 |
BUN Hathayrat |
14:43:20 |
SEM |
CLUB LEO VIENNE |
M |
1991 SEM |
5693 |
4633 |
MONTAGNE Nicolas |
14:43:23 |
SEM |
Les Pompes et Chaussettes |
M |
1992 SEM |
7991 |
4634 |
CARTIER Eric |
14:43:34 |
V1M |
|
M |
1528 V1M |
5766 |
4635 |
TORRENT Christophe |
14:44:08 |
V2M |
|
M |
645 V2M |
6505 |
4636 |
FABRY Simon |
14:44:11 |
SEM |
|
M |
1993 SEM |
7918 |
4637 |
COUTANT Didier |
14:44:17 |
V3M |
|
M |
76 V3M |
6921 |
4638 |
KHALIFE Saad |
14:44:21 |
V2M |
|
M |
646 V2M |
1563 |
4639 |
GRACA Stephane |
14:44:34 |
V1M |
|
M |
1529 V1M |
6316 |
4639 |
GOUSY Audrey |
14:44:34 |
V1F |
|
F |
148 V1F |
6458 |
4641 |
BESSILA Abd El Hakim |
14:44:37 |
V1M |
Algerian |
M |
1530 V1M |
7593 |
4642 |
GILLES Patrick |
14:44:39 |
V1M |
|
M |
1531 V1M |
6124 |
4642 |
OCONNELL Emilie |
14:44:39 |
SEF |
|
F |
157 SEF |
9431 |
4644 |
GOURDON Remi |
14:44:50 |
V1M |
|
M |
1532 V1M |
6770 |
4645 |
VEGAS PASCUAL Dionisio |
14:45:09 |
V1M |
|
M |
1533 V1M |
8622 |
4646 |
RIOU Nicolas |
14:45:23 |
SEM |
|
M |
1994 SEM |
5583 |
4647 |
SIMONEAU Jan Patrice |
14:45:25 |
V2M |
AS Areva |
M |
647 V2M |
5808 |
4648 |
FIDALGO Francisco |
14:45:26 |
V2M |
|
M |
648 V2M |
6577 |
4649 |
FOLGOA Cesar |
14:45:34 |
V1M |
ASCAP |
M |
1534 V1M |
1115 |
4650 |
BERENGER Cyril |
14:45:43 |
V1M |
|
M |
1535 V1M |
841 |
4651 |
DADOMO Christophe |
14:45:44 |
V1M |
|
M |
1536 V1M |
5036 |
4651 |
JAMES Sylviane |
14:45:44 |
V4F |
|
F |
1 V4F |
9616 |
4653 |
LUCIANO Albert |
14:45:55 |
V1M |
GSEM NICE TRIATHLON |
M |
1537 V1M |
7831 |
4654 |
PICO Florian |
14:46:00 |
SEM |
|
M |
1995 SEM |
7173 |
4655 |
GREVE Frederic |
14:46:01 |
V1M |
|
M |
1538 V1M |
6989 |
4656 |
HOFMANN Laurent |
14:46:13 |
V2M |
SUI (Suisse) |
M |
649 V2M |
9400 |
4657 |
TESCARI Arnaud |
14:46:36 |
SEM |
|
M |
1996 SEM |
7708 |
4658 |
JEAN Charles Edouard |
14:46:44 |
V1M |
|
M |
1539 V1M |
6474 |
4659 |
MOUTIER Jacques |
14:47:21 |
V2M |
|
M |
650 V2M |
708 |
4660 |
LUCIEN Gael |
14:47:33 |
SEM |
|
M |
1997 SEM |
8958 |
4661 |
BUISSON Stephanie |
14:47:51 |
SEF |
L'Orange Bleue Guilherand |
F |
158 SEF |
8040 |
4661 |
SIMON Guillaume |
14:47:51 |
V2M |
|
M |
651 V2M |
8048 |
4661 |
CARTERON Thibault |
14:47:51 |
SEM |
|
M |
1998 SEM |
8903 |
4664 |
DELARUE Gaetan |
14:47:59 |
SEM |
|
M |
1999 SEM |
571 |
4665 |
QUEMENER Christophe |
14:48:01 |
V2M |
Cours'Son Nature |
M |
652 V2M |
7746 |
4666 |
LORGEOUX Sebastien |
14:48:03 |
V1M |
|
M |
1540 V1M |
857 |
4667 |
AKARKAOU Yassine |
14:48:18 |
V1M |
|
M |
1541 V1M |
9525 |
4668 |
ESPERANCE Laurent |
14:48:26 |
SEM |
|
M |
2000 SEM |
1944 |
4669 |
CLIVOT Thierry |
14:48:27 |
V1M |
|
M |
1542 V1M |
615 |
4669 |
QUEF Guillaume |
14:48:27 |
V1M |
|
M |
1542 V1M |
1318 |
4671 |
BALZANO Sophie |
14:48:30 |
V1F |
|
F |
149 V1F |
5167 |
4672 |
TRAN Gaston |
14:49:05 |
SEM |
|
M |
2001 SEM |
5866 |
4673 |
BOTTIN Fabien |
14:49:21 |
SEM |
|
M |
2002 SEM |
6361 |
4674 |
ZAMORE Tania |
14:49:22 |
V1F |
|
F |
150 V1F |
8983 |
4675 |
BOTTIN Sylvain |
14:49:26 |
SEM |
|
M |
2003 SEM |
6360 |
4676 |
MARXER Sylvie |
14:49:41 |
V2F |
|
F |
51 V2F |
9777 |
4677 |
TOULOUSE Philippe |
14:49:46 |
V3M |
|
M |
77 V3M |
5996 |
4678 |
RUIZ Bernard |
14:49:51 |
V2M |
|
M |
653 V2M |
9333 |
4679 |
GONTIER Lionel |
14:50:08 |
SEM |
|
M |
2004 SEM |
8852 |
4680 |
GOLDBRONN Caroline |
14:50:10 |
V1F |
Caval Pertuis |
F |
151 V1F |
1050 |
4681 |
HAIRABIAN Christophe |
14:50:11 |
V2M |
CAVAL PERTUIS |
M |
654 V2M |
6626 |
4681 |
JACQUELINE Christian |
14:50:11 |
V2M |
CAVAL PERTUIS |
M |
654 V2M |
7797 |
4683 |
GAGLIONE Sandrine |
14:50:13 |
V1F |
Caval pertuis |
F |
152 V1F |
7345 |
4684 |
MARMORAT Didier |
14:50:17 |
V2M |
|
M |
656 V2M |
6246 |
4685 |
INARD Laurent |
14:50:18 |
V1M |
NG 2000 |
M |
1544 V1M |
6243 |
4685 |
LABY Stephanie |
14:50:18 |
V1F |
|
F |
153 V1F |
6244 |
4687 |
BOISSEAU Alexandra |
14:50:19 |
V1F |
NG 2000 |
F |
154 V1F |
6245 |
4688 |
VOUILLON Jean Marc |
14:50:21 |
V3M |
|
M |
78 V3M |
1661 |
4689 |
THIZY Clement |
14:50:29 |
SEM |
|
M |
2005 SEM |
6717 |
4690 |
VERVELLE Christine |
14:50:38 |
V2F |
|
F |
52 V2F |
9195 |
4691 |
LECOEUVRE Serge |
14:50:44 |
V2M |
Courir ? Baisieux |
M |
657 V2M |
5396 |
4691 |
CHIABAUT Nicolas |
14:50:44 |
SEM |
Crewstach |
M |
2006 SEM |
6443 |
4693 |
SALENTINY Jennifer |
14:50:46 |
SEF |
Crewstach |
F |
159 SEF |
6444 |
4694 |
LINARES Sarah |
14:51:00 |
SEF |
Happy running crew |
F |
160 SEF |
111 |
4694 |
WALLA Meheza |
14:51:00 |
V1M |
TEAM CERAMIQ |
M |
1545 V1M |
6963 |
4696 |
ABDELHAFID Mohamed |
14:51:12 |
V1M |
|
M |
1546 V1M |
7870 |
4697 |
MARINONI Damien |
14:51:24 |
V1M |
|
M |
1547 V1M |
6105 |
4698 |
REMBAUD Aurelien |
14:51:25 |
SEM |
|
M |
2007 SEM |
6100 |
4699 |
ZAYANI Rachid |
14:51:32 |
V1M |
|
M |
1548 V1M |
7032 |
4700 |
ABOULKASSEM Mohamed |
14:51:36 |
V2M |
ADAPS |
M |
658 V2M |
8619 |
4701 |
MADONNA Gianpietro |
14:51:59 |
V3M |
ASD SPIRITO TRAIL |
M |
79 V3M |
7318 |
4702 |
BOURGEOIS Bernard |
14:52:01 |
V3M |
|
M |
80 V3M |
5107 |
4703 |
ROCHET Sebastien |
14:52:03 |
V1M |
|
M |
1549 V1M |
5109 |
4703 |
ESCANDE Guillaume |
14:52:03 |
SEM |
|
M |
2008 SEM |
6469 |
4705 |
JAVOGUES Sebastien |
14:52:07 |
V1M |
|
M |
1550 V1M |
5008 |
4705 |
BOREAN Herve |
14:52:07 |
V1M |
|
M |
1550 V1M |
6837 |
4705 |
TOCCANIER Jerome |
14:52:07 |
V1M |
|
M |
1550 V1M |
9371 |
4708 |
DEVEAUX Gilles |
14:52:12 |
V2M |
|
M |
659 V2M |
662 |
4709 |
DEVEAUX Jacques |
14:52:16 |
V2M |
|
M |
660 V2M |
663 |
4710 |
CALVANI Stephane |
14:52:19 |
V1M |
|
M |
1553 V1M |
1206 |
4711 |
ROLLET Johan |
14:52:31 |
SEM |
|
M |
2009 SEM |
6845 |
4712 |
DELACROIX Thomas |
14:52:46 |
SEM |
|
M |
2010 SEM |
7573 |
4713 |
CORREIA Rui |
14:52:47 |
V1M |
POR (Portugal) |
M |
1554 V1M |
329 |
4713 |
COULOUMY Fabien |
14:52:47 |
SEM |
|
M |
2011 SEM |
6411 |
4715 |
WENISCH Gregory |
14:52:50 |
V1M |
|
M |
1555 V1M |
9495 |
4716 |
MAHE Alexandre |
14:53:22 |
SEM |
|
M |
2012 SEM |
1001 |
4717 |
SASSI Adrien |
14:53:24 |
SEM |
|
M |
2013 SEM |
9663 |
4718 |
CHATENOUD Alexandre |
14:53:25 |
SEM |
|
M |
2014 SEM |
9506 |
4719 |
JEZEQUEL Bernard |
14:53:26 |
V2M |
|
M |
661 V2M |
7212 |
4720 |
SELCER Yael |
14:53:40 |
SEF |
|
F |
161 SEF |
9964 |
4721 |
BONNETON Pascal |
14:54:00 |
V2M |
|
M |
662 V2M |
928 |
4722 |
LEBLEU Olivier |
14:54:03 |
V1M |
|
M |
1556 V1M |
5292 |
4723 |
DE GELAS Fabrice |
14:54:27 |
V2M |
|
M |
663 V2M |
7964 |
4724 |
BLANCHETON Patrick |
14:54:32 |
V2M |
|
M |
664 V2M |
5419 |
4725 |
BARNABA Anne |
14:54:41 |
SEF |
|
F |
162 SEF |
1598 |
4726 |
SWIDERSKI Chloe |
14:55:04 |
SEF |
Brax |
F |
163 SEF |
1738 |
4727 |
LEPINE Remi |
14:55:06 |
SEM |
Brax |
M |
2015 SEM |
7928 |
4728 |
BIGLIA Jean Michel |
14:55:15 |
V3M |
|
M |
81 V3M |
568 |
4729 |
BIGLIA Rene |
14:55:17 |
V2M |
|
M |
665 V2M |
1148 |
4730 |
ROLO Christophe |
14:55:21 |
SEM |
|
M |
2016 SEM |
6580 |
4731 |
PORCHERON Olivier |
14:55:36 |
SEM |
|
M |
2017 SEM |
5938 |
4732 |
WASER Mathieu |
14:55:57 |
V1M |
|
M |
1557 V1M |
5951 |
4733 |
FAHIM Naim |
14:56:25 |
SEM |
|
M |
2018 SEM |
5308 |
4734 |
DOMERGUE Didier |
14:56:34 |
V1M |
|
M |
1558 V1M |
5966 |
4735 |
FROCIONE Romain |
14:56:38 |
SEM |
Intersport Villefranche s |
M |
2019 SEM |
5113 |
4736 |
BOURGUIGNON Jean Marie |
14:56:44 |
V2M |
|
M |
666 V2M |
5168 |
4737 |
LESCOT Philippe |
14:56:47 |
V2M |
|
M |
667 V2M |
1066 |
4738 |
BOUCHET CHATELARD Alexis |
14:56:51 |
V1M |
|
M |
1559 V1M |
194 |
4739 |
TIEU Thierry |
14:57:05 |
SEM |
adidas Runners Bastille |
M |
2020 SEM |
7337 |
4740 |
MULHOLLAND Liam |
14:57:09 |
V2M |
ADAPS |
M |
668 V2M |
7143 |
4741 |
PLATON Patricia |
14:57:11 |
V2F |
ADAPS |
F |
53 V2F |
7144 |
4742 |
VANDECAVEZ Arnaud |
14:57:35 |
V1M |
|
M |
1560 V1M |
6423 |
4743 |
GROSJEAN Denis |
14:57:40 |
SEM |
BEL (Belgique) |
M |
2021 SEM |
5077 |
4744 |
GUILLOIS Kevin |
14:57:59 |
SEM |
|
M |
2022 SEM |
9422 |
4745 |
VILLIe Guy |
14:58:17 |
V2M |
|
M |
669 V2M |
9999 |
4746 |
VILLIe Loic |
14:58:19 |
SEM |
|
M |
2023 SEM |
10000 |
4747 |
DUPONT Delphine |
14:58:28 |
V1F |
VAL D'EUROPE ATHLETISME |
F |
155 V1F |
7199 |
4747 |
DUPONT Jean James |
14:58:28 |
V1M |
|
M |
1561 V1M |
7200 |
4749 |
FLEURANCE Raphael |
14:58:44 |
V2M |
|
M |
670 V2M |
5235 |
4750 |
MATOUSKOFF Gregory |
14:58:48 |
V3M |
|
M |
82 V3M |
5187 |
4751 |
PINOT Thomas |
14:58:54 |
SEM |
|
M |
2024 SEM |
6848 |
4751 |
ROELENS Julien |
14:58:54 |
SEM |
|
M |
2024 SEM |
6851 |
4753 |
MARCE Christelle |
14:59:01 |
V2F |
ANNONAY JOGGING CLUB |
F |
54 V2F |
232 |
4753 |
SIMON Florian |
14:59:01 |
SEM |
|
M |
2026 SEM |
8733 |
4755 |
MONNET Jean Yves |
14:59:03 |
V2M |
|
M |
671 V2M |
5894 |
4755 |
MONNET Brigitte |
14:59:03 |
V2F |
ANNONAY JOGGING CLUB |
F |
55 V2F |
5899 |
4757 |
MOREL Benedicte |
14:59:12 |
V2F |
|
F |
56 V2F |
7905 |
4758 |
MOREL Matthieu |
14:59:16 |
ESM |
|
M |
36 ESM |
7906 |
4759 |
NOGUET Ollivier |
14:59:20 |
V2M |
Chantelle Sports Nature |
M |
672 V2M |
9263 |
4760 |
FRANcOIS DEVYS Luc |
14:59:24 |
V1M |
|
M |
1562 V1M |
7279 |
4761 |
BANAS Mickael |
14:59:38 |
SEM |
|
M |
2027 SEM |
1778 |
4761 |
DOMECQ Fabien |
14:59:38 |
V1M |
|
M |
1563 V1M |
9749 |
4763 |
COLOMBAT Amelie |
14:59:40 |
SEF |
|
F |
164 SEF |
9834 |
4764 |
BONTE Olivier |
14:59:42 |
V2M |
|
M |
673 V2M |
9833 |
4765 |
LANORE Olivier |
14:59:45 |
V1M |
TC MILLERY |
M |
1564 V1M |
5529 |
4766 |
CHAUSSIN Nicolas |
14:59:49 |
V1M |
|
M |
1565 V1M |
9615 |
4767 |
NIZET Terence |
14:59:50 |
SEM |
|
M |
2028 SEM |
8699 |
4768 |
MICHEAU Franck |
15:00:14 |
V1M |
US AIGREFEUILLE ATHLETISM |
M |
1566 V1M |
6870 |
4769 |
BEAUGRAND Benoit |
15:00:34 |
V2M |
ESL FRANCHEVILLE |
M |
674 V2M |
1248 |
4770 |
HOCHARD Lionel |
15:00:56 |
V1M |
Anse |
M |
1567 V1M |
836 |
4771 |
GENESTAR Julien |
15:01:46 |
SEM |
|
M |
2029 SEM |
5386 |
4772 |
PEDUZZI Stephane |
15:02:03 |
V1M |
|
M |
1568 V1M |
7286 |
4773 |
BODROZIC Edouard |
15:02:28 |
V1M |
|
M |
1569 V1M |
381 |
4773 |
LECROART Joelle |
15:02:28 |
V2F |
VERNEUIL AC |
F |
57 V2F |
5553 |
4775 |
CLEMENT Nicolas |
15:02:31 |
V1M |
|
M |
1570 V1M |
8909 |
4775 |
LEAL Bruno |
15:02:31 |
V1M |
|
M |
1570 V1M |
8916 |
4777 |
ROJON Bernard |
15:02:51 |
V2M |
|
M |
675 V2M |
6557 |
4778 |
HAY Katy |
15:03:00 |
SEF |
|
F |
165 SEF |
494 |
4779 |
HAY Julien |
15:03:03 |
SEM |
|
M |
2030 SEM |
136 |
4780 |
DUCROIX Christophe |
15:03:19 |
V1M |
TEAM DES MONTS COURIR PO |
M |
1572 V1M |
7725 |
4781 |
DUCOURTIOUX Frederic |
15:03:20 |
V1M |
|
M |
1573 V1M |
5293 |
4782 |
HENNEQUIN Clement |
15:03:36 |
SEM |
|
M |
2031 SEM |
1368 |
4783 |
GUILLOU Philippe |
15:03:41 |
V2M |
|
M |
676 V2M |
9218 |
4784 |
THORAVAL Fabrice |
15:03:47 |
V1M |
XTTR63 LE MONT DORE |
M |
1574 V1M |
9215 |
4785 |
CARNIS Fabien |
15:03:49 |
V2M |
|
M |
677 V2M |
7803 |
4786 |
MOISSONNIER Florent |
15:03:50 |
V1M |
|
M |
1575 V1M |
9020 |
4787 |
AMIOT Hubert |
15:04:02 |
V2M |
|
M |
678 V2M |
7035 |
4788 |
GROUSSON Pierre |
15:04:22 |
V1M |
|
M |
1576 V1M |
6342 |
4789 |
DICHARRY Anne Lise |
15:04:23 |
V1F |
|
F |
156 V1F |
1209 |
4790 |
DICHARRY Alexandre |
15:04:25 |
V1M |
|
M |
1577 V1M |
1208 |
4791 |
LEQUEUX Louis Marie |
15:04:35 |
SEM |
|
M |
2032 SEM |
324 |
4791 |
PEYRACHE Simon |
15:04:35 |
V1M |
|
M |
1578 V1M |
9854 |
4793 |
GAJOVIC Jerome |
15:04:36 |
SEM |
|
M |
2033 SEM |
325 |
4794 |
RONDEAU Francois |
15:04:37 |
SEM |
|
M |
2034 SEM |
652 |
4795 |
STEIN Benoit |
15:04:45 |
SEM |
Vexin Trail |
M |
2035 SEM |
1731 |
4796 |
BERTIN Pascal |
15:05:03 |
V1M |
SPIRIDON CA |
M |
1579 V1M |
1665 |
4797 |
PASCAL Nicolas |
15:05:14 |
V1M |
|
M |
1580 V1M |
1477 |
4798 |
RENe HOUDARD Jean Marc |
15:05:17 |
V3M |
|
M |
83 V3M |
7999 |
4799 |
OSTAPENKO Tanya |
15:05:59 |
SEF |
ASFM Gottingen/ Marathon |
F |
166 SEF |
1093 |
4800 |
SEITZ Notger |
15:06:00 |
V1M |
Team Erdinger alkoholfrei |
M |
1581 V1M |
1092 |
4801 |
LAVASTRE Eric |
15:06:04 |
V2M |
|
M |
679 V2M |
6791 |
4802 |
MESSADI WILHEM Mouna |
15:06:23 |
V1F |
|
F |
157 V1F |
972 |
4803 |
RIO Olivier |
15:06:25 |
V1M |
|
M |
1582 V1M |
1714 |
4804 |
VUILLET Jean Pierre |
15:06:43 |
V2M |
|
M |
680 V2M |
8142 |
4805 |
MENDOZA Gilles |
15:06:57 |
V3M |
|
M |
84 V3M |
7845 |
4806 |
JAGER Stephane |
15:06:58 |
V1M |
A2M ECOLE DU MARATHON |
M |
1583 V1M |
971 |
4807 |
MACe Steven |
15:06:59 |
SEM |
CSAG Bayonne |
M |
2036 SEM |
614 |
4808 |
JOBARD Sebastien |
15:07:30 |
SEM |
|
M |
2037 SEM |
9221 |
4809 |
GOUSSARD Julien |
15:07:34 |
SEM |
|
M |
2038 SEM |
1769 |
4809 |
BESACIER Cyrille |
15:07:34 |
V1M |
Beaujolais runners |
M |
1584 V1M |
6726 |
4811 |
ABRIC Gaetan |
15:07:36 |
V2M |
BEAUJOLAIS RUNNERS |
M |
681 V2M |
5891 |
4812 |
DeHAIS Sebastien |
15:07:37 |
SEM |
Team radicatrail |
M |
2039 SEM |
469 |
4813 |
GREUZARD Damien |
15:07:39 |
V1M |
BEAUJOLAIS RUNNERS |
M |
1585 V1M |
6293 |
4814 |
ALPHONSINE Carine |
15:07:50 |
V1F |
SL HOSPITALIERS TOULON |
F |
158 V1F |
6673 |
4815 |
WUILQUE Delphine |
15:07:55 |
SEF |
|
F |
167 SEF |
8317 |
4816 |
ALIBAR Benjamin |
15:07:57 |
V2M |
|
M |
682 V2M |
1162 |
4816 |
GIRAUD Arnaud |
15:07:57 |
V1M |
CAC Trail |
M |
1586 V1M |
9731 |
4818 |
GRAND Edmond |
15:07:59 |
V3M |
|
M |
85 V3M |
8130 |
4818 |
GIRAUD Damien |
15:07:59 |
SEM |
CAC Trail |
M |
2040 SEM |
9730 |
4820 |
TERRIEN Laurent |
15:08:00 |
V2M |
|
M |
683 V2M |
951 |
4821 |
ALEXANDRINA PETRE Adrianne |
15:08:01 |
SEF |
AR Paris Pigalle |
F |
168 SEF |
6906 |
4822 |
WEILAND ROY Katia |
15:08:06 |
V1F |
|
F |
159 V1F |
7309 |
4823 |
ZAMORD Kevin |
15:08:07 |
SEM |
|
M |
2041 SEM |
688 |
4823 |
LAHOUSSE Laurent |
15:08:07 |
V1M |
|
M |
1587 V1M |
8616 |
4825 |
THOMAS Vincent |
15:08:15 |
V1M |
LAURETTE FUGAIN |
M |
1588 V1M |
706 |
4826 |
FRAU Antonio |
15:08:19 |
V3M |
ASCS RILLIEUX LA PAPE |
M |
86 V3M |
5460 |
4827 |
BARDES Lilian |
15:08:21 |
SEM |
|
M |
2042 SEM |
9904 |
4828 |
BREBANT Christophe |
15:08:52 |
V2M |
|
M |
684 V2M |
7857 |
4828 |
BREBANT Christel |
15:08:52 |
SEF |
|
F |
169 SEF |
7858 |
4830 |
MERLE Yann |
15:08:59 |
V1M |
|
M |
1589 V1M |
1442 |
4831 |
JOBERTY Mathieu |
15:09:01 |
SEM |
Entente Chalonnaise d'Ath |
M |
2043 SEM |
8959 |
4832 |
MAHMOUD Amir |
15:09:08 |
SEM |
|
M |
2044 SEM |
8005 |
4833 |
ROUSSET Lydie |
15:09:23 |
V1F |
|
F |
160 V1F |
1540 |
4833 |
MERLE Franck |
15:09:23 |
V2M |
|
M |
685 V2M |
9515 |
4835 |
CLAIR Magali |
15:09:39 |
V1F |
CRAZY RUNNERS |
F |
161 V1F |
7518 |
4836 |
CLAIR Jean Eudes |
15:09:42 |
V2M |
|
M |
686 V2M |
7659 |
4837 |
STRADY VERGER Florence |
15:10:24 |
V2F |
Spirit Of Run |
F |
58 V2F |
7127 |
4838 |
CHARTON Marie Claire |
15:10:25 |
V3F |
SPIRIT OFF RUN |
F |
2 V3F |
1069 |
4839 |
HACID Mohand Said |
15:10:33 |
V2M |
|
M |
687 V2M |
5304 |
4840 |
CHEVALIER Guillaume |
15:10:49 |
V1M |
|
M |
1590 V1M |
108 |
4841 |
LUCAT Andre |
15:10:58 |
V1M |
|
M |
1591 V1M |
5519 |
4842 |
CERMELLI Jean Marc |
15:11:10 |
V2M |
SL HOSPITALIERS TOULON |
M |
688 V2M |
7726 |
4843 |
PEREZ Fabien |
15:11:21 |
V1M |
|
M |
1592 V1M |
1056 |
4844 |
JEAN Pascal |
15:11:27 |
SEM |
Les Criquets Poitevin |
M |
2045 SEM |
8834 |
4845 |
TASTARD GUINY Stephane |
15:11:28 |
V1M |
Les criquets Poitevin |
M |
1593 V1M |
8826 |
4846 |
BILLY Antoine |
15:11:32 |
V1M |
Les Criquets Poitevin |
M |
1594 V1M |
8833 |
4847 |
LOPEZ HERRERO Matthieu |
15:11:33 |
SEM |
|
M |
2046 SEM |
1003 |
4847 |
BELGHAZI PINON Linda |
15:11:33 |
V2F |
|
F |
59 V2F |
5579 |
4847 |
BACHET Christian |
15:11:33 |
V3M |
|
M |
87 V3M |
5580 |
4850 |
VACHERET Aurelien |
15:11:36 |
SEM |
|
M |
2047 SEM |
1004 |
4851 |
BOICHUT Antoine |
15:11:44 |
SEM |
Dijon Triathlon |
M |
2048 SEM |
8167 |
4852 |
DEMARETZ Oriane |
15:11:46 |
SEF |
|
F |
170 SEF |
6753 |
4853 |
RIOUX Pierre |
15:11:48 |
SEM |
|
M |
2049 SEM |
1687 |
4854 |
MONVAILLIER Laure |
15:11:49 |
SEF |
|
F |
171 SEF |
1688 |
4855 |
POLLET VILLARD Melodie |
15:11:50 |
SEF |
COURIR PAR NATURE |
F |
172 SEF |
7557 |
4856 |
PELLETIER William |
15:12:23 |
V3M |
Belley sport pedestre |
M |
88 V3M |
8715 |
4857 |
JENNY Mathieu |
15:12:24 |
V1M |
Les foulees de beauregard |
M |
1595 V1M |
1228 |
4858 |
GONNET Aurelie |
15:12:27 |
V1F |
Belley Sport Pedestre |
F |
162 V1F |
8727 |
4859 |
DURAND Thibault |
15:12:39 |
SEM |
|
M |
2050 SEM |
11745 |
4860 |
CARLINO Romain |
15:12:41 |
SEM |
|
M |
2051 SEM |
1821 |
4860 |
NGUYEN Nicolas |
15:12:41 |
SEM |
|
M |
2051 SEM |
7850 |
4862 |
LESECQ Alexandre |
15:12:44 |
SEM |
|
M |
2053 SEM |
5857 |
4863 |
SIDOBRE Frederic |
15:12:49 |
V1M |
|
M |
1596 V1M |
8025 |
4864 |
SPONY Corinne |
15:12:51 |
V1F |
|
F |
163 V1F |
8157 |
4865 |
GeNY Max |
15:12:54 |
SEM |
|
M |
2054 SEM |
7631 |
4866 |
BRUGGEMAN Tina |
15:12:55 |
V1F |
S/L UA MAISONS LAFFITTE |
F |
164 V1F |
8158 |
4867 |
TEULE Yann |
15:13:09 |
V1M |
|
M |
1597 V1M |
415 |
4867 |
LINDO Celine |
15:13:09 |
SEF |
|
F |
173 SEF |
417 |
4869 |
PASTOR Alexandre |
15:13:24 |
SEM |
|
M |
2055 SEM |
1406 |
4870 |
PASTOR Daniel |
15:13:25 |
V2M |
|
M |
689 V2M |
5685 |
4871 |
FAVRE Yannick |
15:13:37 |
V1M |
|
M |
1598 V1M |
6038 |
4872 |
COMPAGNON Philippe |
15:13:49 |
V1M |
|
M |
1599 V1M |
5154 |
4873 |
LONGUePeE Oceane |
15:13:55 |
SEF |
|
F |
174 SEF |
9953 |
4874 |
SMOLIS Serge |
15:14:36 |
V2M |
|
M |
690 V2M |
1253 |
4875 |
BRUNON David |
15:15:03 |
V1M |
AS IBM LYON |
M |
1600 V1M |
5301 |
4876 |
BOURIN Jeremy |
15:15:05 |
SEM |
|
M |
2056 SEM |
1485 |
4877 |
GOUTTEFANGEAS Gael |
15:15:32 |
V1M |
Team des traileurs Stepha |
M |
1601 V1M |
1146 |
4878 |
WENDE Norman |
15:15:33 |
SEM |
Team Pandalicorne |
M |
2057 SEM |
5127 |
4879 |
GAUTIER Alexandre |
15:15:35 |
V1M |
|
M |
1602 V1M |
7687 |
4880 |
PAGES Benoit |
15:15:40 |
V1M |
AESTIVO |
M |
1603 V1M |
5133 |
4881 |
NAVARRE Francois |
15:15:58 |
V1M |
|
M |
1604 V1M |
9292 |
4882 |
STEINBRUCK Cedric |
15:16:34 |
V1M |
|
M |
1605 V1M |
6273 |
4883 |
TRABICHET Roland |
15:16:42 |
V2M |
|
M |
691 V2M |
6844 |
4884 |
VO Trung Phuc |
15:17:04 |
V1M |
|
M |
1606 V1M |
6777 |
4885 |
CASTRO DIAS David |
15:17:09 |
SEM |
|
M |
2058 SEM |
1232 |
4885 |
COUTe Olivier |
15:17:09 |
SEM |
|
M |
2058 SEM |
5040 |
4887 |
TRAN Jennifer |
15:17:11 |
SEF |
|
F |
175 SEF |
5041 |
4887 |
COUDOUR Catherine |
15:17:11 |
V2F |
|
F |
60 V2F |
7009 |
4889 |
FILLON Helene |
15:17:12 |
V1F |
|
F |
165 V1F |
7010 |
4890 |
SENOUCI Mohamed |
15:17:42 |
SEM |
|
M |
2060 SEM |
7391 |
4891 |
MARQUETTE Jean Paul |
15:18:09 |
V1M |
|
M |
1607 V1M |
8273 |
4892 |
POISSONNIER Franck |
15:18:14 |
V2M |
MCNIMES |
M |
692 V2M |
7736 |
4893 |
REDONNET Christophe |
15:18:15 |
V2M |
CA Pictave |
M |
693 V2M |
8432 |
4894 |
MOUTON Stephane |
15:18:19 |
V2M |
|
M |
694 V2M |
1480 |
4895 |
OLLIVIER Nicolas |
15:18:22 |
SEM |
Nogent Solidarite Triathl |
M |
2061 SEM |
1611 |
4896 |
DE PASCALIS Romeo |
15:18:23 |
V1M |
|
M |
1608 V1M |
8099 |
4897 |
CATTIN Patrice |
15:18:35 |
V3M |
|
M |
89 V3M |
1022 |
4898 |
CARRe Louise |
15:18:41 |
SEF |
|
F |
176 SEF |
1366 |
4899 |
PROUVE Caroline |
15:19:05 |
V1F |
errance |
F |
166 V1F |
9361 |
4900 |
CREPY Christophe |
15:19:14 |
SEM |
Aslbc brailly cornehotte |
M |
2062 SEM |
5237 |
4901 |
DAMONT Yohann |
15:19:18 |
SEM |
|
M |
2063 SEM |
464 |
4902 |
RAMAT Sandrine |
15:19:22 |
SEF |
|
F |
177 SEF |
234 |
4903 |
DEJAX Lucie |
15:19:23 |
V1F |
DBG |
F |
167 V1F |
233 |
4904 |
QUIQUANDON John Pierre |
15:19:30 |
V1M |
|
M |
1609 V1M |
808 |
4904 |
JANIN Anais |
15:19:30 |
SEF |
Compex Trail Nord/Est |
F |
178 SEF |
1405 |
4906 |
CLEU Yann |
15:19:51 |
V2M |
|
M |
695 V2M |
1205 |
4907 |
MOLLARD Corinne |
15:19:53 |
V2F |
|
F |
61 V2F |
1304 |
4908 |
LATEYRIE Cecile |
15:20:01 |
SEF |
Back to the run |
F |
179 SEF |
790 |
4909 |
FAVIER Romain |
15:20:25 |
V1M |
TIC Varennes Forterre |
M |
1610 V1M |
7786 |
4910 |
CORDANI David |
15:20:35 |
V2M |
|
M |
696 V2M |
678 |
4911 |
DUCCESCHI Vincent |
15:20:40 |
SEM |
|
M |
2064 SEM |
9779 |
4912 |
HEURTEBISE Jean Louis |
15:21:04 |
V2M |
|
M |
697 V2M |
6358 |
4913 |
TEISSON Jerome |
15:21:08 |
V2M |
|
M |
698 V2M |
9885 |
4914 |
VIDAL Louis |
15:21:16 |
SEM |
|
M |
2065 SEM |
139 |
4915 |
DESFLAMMES Ludovic |
15:22:00 |
SEM |
|
M |
2066 SEM |
817 |
4916 |
HUSSON Didier |
15:22:03 |
V2M |
teteghem athletisme |
M |
699 V2M |
298 |
4917 |
ESCALLIER Claude |
15:22:07 |
V3M |
|
M |
90 V3M |
1993 |
4918 |
DEMOZ Amelie |
15:22:09 |
SEF |
|
F |
180 SEF |
1992 |
4919 |
BARTHES Jacques Olivier |
15:22:42 |
V2M |
|
M |
700 V2M |
8182 |
4920 |
SANS Emilien |
15:22:56 |
SEM |
|
M |
2067 SEM |
6228 |
4921 |
GRILLOT Aurelien |
15:22:58 |
V1M |
|
M |
1611 V1M |
5524 |
4922 |
GOCEL Rejane |
15:23:01 |
V1F |
Marseille Provence Produc |
F |
168 V1F |
9179 |
4923 |
DA POZZO BONGGI Ricardo |
15:23:02 |
V2M |
|
M |
701 V2M |
9861 |
4924 |
RONGY Nicolas |
15:23:08 |
V1M |
|
M |
1612 V1M |
224 |
4924 |
BOSSY Lionel |
15:23:08 |
V1M |
|
M |
1612 V1M |
6263 |
4926 |
SCHOOS Thomas |
15:23:40 |
SEM |
|
M |
2068 SEM |
9213 |
4927 |
NOWACK Gerard |
15:23:51 |
V3M |
les tamalous mont bonvill |
M |
91 V3M |
6827 |
4928 |
BEAUVAIS Cedric |
15:24:06 |
V1M |
|
M |
1614 V1M |
1107 |
4929 |
RENARD Juliette |
15:24:07 |
SEF |
|
F |
181 SEF |
1108 |
4930 |
RENARD Matthieu |
15:24:08 |
V1M |
|
M |
1615 V1M |
1109 |
4931 |
DEMONT Corentin |
15:24:09 |
V1M |
|
M |
1616 V1M |
1106 |
4932 |
LUNAMMACHAK Ithasone |
15:24:43 |
V1M |
az color |
M |
1617 V1M |
9249 |
4933 |
BUJOTZEK Sandrine |
15:25:04 |
V2F |
|
F |
62 V2F |
7946 |
4934 |
RICHARD David |
15:25:21 |
V1M |
les partners |
M |
1618 V1M |
5923 |
4935 |
VITTOZ Laurent |
15:25:23 |
V1M |
La P'tite Foulee |
M |
1619 V1M |
620 |
4936 |
MARON Jean Paul |
15:25:26 |
V1M |
les partners |
M |
1620 V1M |
7916 |
4937 |
RIGARD Mickael |
15:25:29 |
SEM |
|
M |
2069 SEM |
8241 |
4938 |
ABOUAYOUB Nasser |
15:25:41 |
V3M |
|
M |
92 V3M |
7253 |
4939 |
WINDHEIM Simen |
15:26:21 |
SEM |
Norwegian |
M |
2070 SEM |
7899 |
4940 |
LOUIS Antoine |
15:26:23 |
SEM |
|
M |
2071 SEM |
9001 |
4941 |
HAYEK Maxence |
15:26:25 |
SEM |
|
M |
2072 SEM |
9244 |
4942 |
LIGER Noe |
15:26:44 |
V1M |
Les Vosg'Runners |
M |
1621 V1M |
6518 |
4943 |
BELASSIAN Franck |
15:26:59 |
V1M |
|
M |
1622 V1M |
1489 |
4944 |
ROY Julien |
15:27:21 |
SEM |
|
M |
2073 SEM |
8236 |
4945 |
DEREDEC Tristan |
15:27:36 |
SEM |
|
M |
2074 SEM |
726 |
4946 |
DAGOSTINI Raphael |
15:27:51 |
V1M |
CAL |
M |
1623 V1M |
187 |
4947 |
GUYMARD Frederic |
15:27:54 |
V1M |
|
M |
1624 V1M |
5544 |
4948 |
LAMY SAISI Lionel |
15:27:57 |
SEM |
|
M |
2075 SEM |
9801 |
4949 |
DE CARA Laetitia |
15:28:39 |
SEF |
|
F |
182 SEF |
7781 |
4950 |
JULLIEN Arnaud |
15:28:53 |
SEM |
|
M |
2076 SEM |
6388 |
4951 |
GARCIA Philippe |
15:30:28 |
V3M |
Aventuriers du bitume |
M |
93 V3M |
7347 |
4952 |
BOSSERT Philippe |
15:30:51 |
V2M |
|
M |
702 V2M |
9752 |
4953 |
WECHSLER Vincent |
15:31:26 |
SEM |
|
M |
2077 SEM |
1544 |
4953 |
ROUSSEL Emilie |
15:31:26 |
SEF |
|
F |
183 SEF |
9666 |
4955 |
DE PAULA Loic |
15:31:29 |
SEM |
|
M |
2078 SEM |
9016 |
4956 |
PRADILLE Damien |
15:31:31 |
SEM |
|
M |
2079 SEM |
9220 |
4957 |
DE BRIE Gregoire |
15:31:35 |
V1M |
|
M |
1625 V1M |
8780 |
4958 |
HANQUIEZ David |
15:31:37 |
V1M |
Hamel Crazy Club |
M |
1626 V1M |
5829 |
4959 |
MARIE ROSE Miguel |
15:32:13 |
V2M |
|
M |
703 V2M |
6359 |
4960 |
MARIOTTI NIN Delphine |
15:32:33 |
V1F |
|
F |
169 V1F |
1360 |
4961 |
NIN Gilles |
15:32:38 |
V1M |
|
M |
1627 V1M |
1986 |
4962 |
CEBOLLADA Elisa |
15:32:52 |
SEF |
|
F |
184 SEF |
354 |
4963 |
NOIROT Patrick |
15:32:53 |
V2M |
|
M |
704 V2M |
5998 |
4964 |
HANQUART Christophe |
15:32:59 |
V1M |
ASVEL TRIATHLON |
M |
1628 V1M |
5160 |
4965 |
VUILLON Julie |
15:33:16 |
SEF |
Team Two Finish / Vangym |
F |
185 SEF |
278 |
4966 |
GIRARD Pascal |
15:33:20 |
V1M |
|
M |
1629 V1M |
492 |
4967 |
VUILLON Jeremy |
15:33:26 |
SEM |
Team Two Finish / Vangym |
M |
2080 SEM |
277 |
4968 |
LAVEUR Jerome |
15:33:33 |
V1M |
|
M |
1630 V1M |
5204 |
4969 |
FABRE Frederic |
15:33:49 |
V2M |
|
M |
705 V2M |
686 |
4970 |
DECOUX Herve |
15:33:53 |
V1M |
|
M |
1631 V1M |
687 |
4971 |
MONGERAND Emmanuel |
15:33:56 |
V1M |
|
M |
1632 V1M |
5336 |
4972 |
DALMAIS Baptiste |
15:34:09 |
SEM |
|
M |
2081 SEM |
9039 |
4973 |
LAHAYE Xavier |
15:34:25 |
SEM |
Team Poulx Trail |
M |
2082 SEM |
554 |
4973 |
THUET Myriam |
15:34:25 |
V3F |
|
F |
3 V3F |
6697 |
4975 |
EVRARD Philippe |
15:34:51 |
V2M |
csag luce |
M |
706 V2M |
5778 |
4976 |
AUVILLE Romuald |
15:34:52 |
V2M |
FEUILLETTE CSAG LUCE |
M |
707 V2M |
5259 |
4977 |
ALOYAN Aziz |
15:34:54 |
SEM |
|
M |
2083 SEM |
8232 |
4978 |
DECHAMP Anthony |
15:35:00 |
V1M |
FREE RUNNERS LE CLUB |
M |
1633 V1M |
284 |
4978 |
SELLAMI Amar |
15:35:00 |
V2M |
Algerian |
M |
708 V2M |
6530 |
4980 |
GILARDIN Denis |
15:35:28 |
V2M |
|
M |
709 V2M |
9576 |
4981 |
WALOSZEK Geraldine |
15:35:29 |
V1F |
|
F |
170 V1F |
7757 |
4982 |
MAGNE Jean Luc |
15:35:37 |
V1M |
Vedas Endurance |
M |
1634 V1M |
6656 |
4983 |
EXPOSITO Jean Pierre |
15:35:39 |
V3M |
Vedas endurance |
M |
94 V3M |
8249 |
4984 |
PICHARD Remy |
15:36:00 |
SEM |
|
M |
2084 SEM |
1052 |
4985 |
HERMET Nicolas |
15:36:01 |
SEM |
|
M |
2085 SEM |
1053 |
4986 |
FIORITTO Audrey |
15:36:02 |
V1F |
|
F |
171 V1F |
8915 |
4987 |
KASDALI Yasmine |
15:36:14 |
V2F |
XRUN CLUB |
F |
63 V2F |
8088 |
4988 |
FRUITET Marie |
15:36:22 |
SEF |
Rtt |
F |
186 SEF |
9291 |
4989 |
MORET Eric |
15:36:23 |
V2M |
|
M |
710 V2M |
1564 |
4990 |
SOPHIE MORET Anne |
15:36:25 |
SEF |
|
F |
187 SEF |
9318 |
4991 |
CURTY Joel |
15:36:28 |
V3M |
|
M |
95 V3M |
5940 |
4992 |
PERONO Anthony |
15:36:33 |
SEM |
|
M |
2086 SEM |
8786 |
4993 |
BRESSAN Lisa |
15:36:34 |
SEF |
|
F |
188 SEF |
8960 |
4994 |
ARGUEL Marinette |
15:36:36 |
V1F |
SPORT DIMANCHE Sathonay V |
F |
172 V1F |
9460 |
4995 |
DERIGNY Eric |
15:36:41 |
V2M |
|
M |
711 V2M |
9997 |
4996 |
RASOAZANAMELINA Ursula |
15:36:51 |
V2F |
|
F |
64 V2F |
6875 |
4997 |
CHARREYRE Beno |
15:36:53 |
SEM |
|
M |
2087 SEM |
561 |
4998 |
TRIOLAIRE Denis |
15:36:54 |
SEM |
|
M |
2088 SEM |
557 |
4999 |
HENNO Benoit |
15:36:55 |
SEM |
|
M |
2089 SEM |
5182 |
5000 |
HOUBION Julien |
15:37:11 |
SEM |
|
M |
2090 SEM |
5953 |
5001 |
VERNET Vincent |
15:37:13 |
SEM |
|
M |
2091 SEM |
6000 |
5002 |
LAVALLEE Damien |
15:37:34 |
V1M |
BEAUJOLAIS RUNNERS |
M |
1635 V1M |
6272 |
5003 |
CAVALIe Stanislas |
15:38:00 |
SEM |
|
M |
2092 SEM |
9595 |
5004 |
JONDEAU Damien |
15:38:09 |
SEM |
|
M |
2093 SEM |
6881 |
5005 |
GARRIGUES LOUCHE Charles |
15:38:15 |
SEM |
|
M |
2094 SEM |
1440 |
5006 |
GRAND Stefane |
15:38:31 |
V1M |
|
M |
1636 V1M |
8178 |
5007 |
SAMY Bruno |
15:38:38 |
V1M |
|
M |
1637 V1M |
6321 |
5008 |
BOUTREAU Pascal |
15:38:39 |
V2M |
|
M |
712 V2M |
743 |
5009 |
CHARY Erik |
15:38:41 |
V3M |
Courir ? SEYSSUEL |
M |
96 V3M |
5875 |
5010 |
FRANCHET Yann |
15:38:51 |
V2M |
|
M |
713 V2M |
9971 |
5011 |
RUCHE Benoit |
15:39:17 |
V1M |
|
M |
1638 V1M |
5700 |
5012 |
ESTELLON Bertrand |
15:39:18 |
SEM |
|
M |
2095 SEM |
5763 |
5013 |
BOURIANES Corinne |
15:39:36 |
V2F |
|
F |
65 V2F |
7922 |
5014 |
MENARD Alexis |
15:39:47 |
SEM |
|
M |
2096 SEM |
9433 |
5015 |
DUTFOY Nicolas |
15:39:50 |
SEM |
|
M |
2097 SEM |
9432 |
5016 |
OUK Vanny |
15:40:04 |
SEM |
|
M |
2098 SEM |
9782 |
5017 |
BRISSET Frederic |
15:40:29 |
SEM |
|
M |
2099 SEM |
1470 |
5018 |
GAGNER Ludovic |
15:40:39 |
SEM |
ENTENTE POITIERS ATHLE 86 |
M |
2100 SEM |
6468 |
5019 |
GREY JOHNSON Gregory |
15:40:41 |
V1M |
|
M |
1639 V1M |
942 |
5019 |
LARNAUDIE Cedric |
15:40:41 |
SEM |
|
M |
2101 SEM |
1686 |
5021 |
FRANCHI Mathieu |
15:40:46 |
SEM |
|
M |
2102 SEM |
6311 |
5022 |
GRAIL Emilie |
15:41:03 |
SEF |
Team des Traileurs stepha |
F |
189 SEF |
1451 |
5022 |
PRADAL Guy |
15:41:03 |
V3M |
|
M |
97 V3M |
7099 |
5024 |
BERTIN Virgile |
15:41:13 |
V1M |
Thalweg Endurance.fr |
M |
1640 V1M |
7881 |
5025 |
PAUL Lucie |
15:41:20 |
V1F |
Assp Vergeze |
F |
173 V1F |
1289 |
5026 |
AMPHOUX BERTIN Marjorie |
15:41:23 |
V1F |
|
F |
174 V1F |
1419 |
5026 |
BESSODES Olivier |
15:41:23 |
V1M |
|
M |
1641 V1M |
7276 |
5028 |
DENAT Pascale |
15:41:33 |
V1F |
Club des Sports Val d'Ise |
F |
175 V1F |
8751 |
5029 |
RIPERT Julien |
15:41:35 |
V1M |
|
M |
1642 V1M |
5211 |
5030 |
GUDEFIN Yann |
15:41:36 |
SEM |
|
M |
2103 SEM |
9042 |
5031 |
LEBEAU Guillaume |
15:41:37 |
SEM |
|
M |
2104 SEM |
6173 |
5032 |
AMOUROUX Cyril |
15:41:41 |
SEM |
|
M |
2105 SEM |
6171 |
5033 |
LEBEAU Adrien |
15:41:46 |
SEM |
|
M |
2106 SEM |
6172 |
5034 |
TORRES DE MINGO Michel |
15:41:52 |
V3M |
|
M |
98 V3M |
6836 |
5034 |
HOMS Olivier |
15:41:52 |
SEM |
|
M |
2107 SEM |
7720 |
5036 |
CORNACCHIA Sandrine |
15:42:01 |
V2F |
|
F |
66 V2F |
1620 |
5037 |
BEDIER Marine |
15:42:15 |
SEF |
Vaudes Animation Courir ( |
F |
190 SEF |
8783 |
5038 |
CARRe Corentin |
15:42:17 |
SEM |
VAUDES ANIMATION |
M |
2108 SEM |
8031 |
5039 |
LETHUILLIER Bertrand |
15:42:39 |
V1M |
|
M |
1643 V1M |
6937 |
5040 |
ROCHE William |
15:42:48 |
SEM |
|
M |
2109 SEM |
7383 |
5041 |
ARNAUD Ambroise |
15:42:57 |
V3M |
|
M |
99 V3M |
1781 |
5042 |
LAMASINE DARNAL Virginie |
15:43:00 |
SEF |
Adidas Runners Odeon |
F |
191 SEF |
8412 |
5043 |
BESNIER Jean Marc |
15:43:02 |
V1M |
|
M |
1644 V1M |
6560 |
5044 |
FAVRE Philippe |
15:43:33 |
SEM |
|
M |
2110 SEM |
576 |
5045 |
CAVALIE Bertrand |
15:43:44 |
SEM |
|
M |
2111 SEM |
1016 |
5046 |
BOUSSAGOL Adrien |
15:43:45 |
SEM |
|
M |
2112 SEM |
9216 |
5047 |
FERNEY Nicolas |
15:43:55 |
V1M |
|
M |
1645 V1M |
8494 |
5048 |
BUCHET Regis |
15:44:12 |
V2M |
L'acoucouracha |
M |
714 V2M |
5433 |
5049 |
LABALME Frederic |
15:44:17 |
V1M |
acoucouracha |
M |
1646 V1M |
5432 |
5050 |
PERSEE Marie Veronique |
15:44:30 |
V1F |
Saone nature mont d?or |
F |
176 V1F |
5789 |
5051 |
ACCART Sebastien |
15:45:00 |
SEM |
|
M |
2113 SEM |
7259 |
5052 |
BIDOUX Fabrice |
15:45:29 |
V2M |
|
M |
715 V2M |
5111 |
5053 |
DENIZOT Jean Jacques |
15:45:51 |
V1M |
|
M |
1647 V1M |
6995 |
5054 |
RAMELLO Christophe |
15:45:52 |
V1M |
|
M |
1648 V1M |
7171 |
5055 |
GUeRIN Clement |
15:45:59 |
SEM |
Previa |
M |
2114 SEM |
7889 |
5056 |
PERNOT Michael |
15:46:00 |
SEM |
BOL D'AIRbus |
M |
2115 SEM |
8276 |
5057 |
EUZET Louis |
15:47:06 |
V1M |
|
M |
1649 V1M |
8929 |
5058 |
CHAPUIS Sylvain |
15:47:56 |
V2M |
RAMS |
M |
716 V2M |
6291 |
5059 |
MAILLARD Jean Pierre |
15:48:25 |
V4M |
|
M |
3 V4M |
515 |
5060 |
MARTIN Stephane |
15:48:27 |
V1M |
|
M |
1650 V1M |
384 |
5061 |
PALIN Florent |
15:48:41 |
SEM |
|
M |
2116 SEM |
7683 |
5062 |
BACHIR Alexandre |
15:48:43 |
SEM |
|
M |
2117 SEM |
6543 |
5062 |
DE BUTLER Tristan |
15:48:43 |
SEM |
|
M |
2117 SEM |
8897 |
5064 |
CHOMEL Benjamin |
15:48:47 |
V1M |
|
M |
1651 V1M |
7610 |
5065 |
BEAULATON Titouan |
15:48:55 |
SEM |
|
M |
2119 SEM |
5689 |
5066 |
MOREUX Ambroise |
15:48:57 |
SEM |
|
M |
2120 SEM |
5688 |
5067 |
CHEZEAU Kevin |
15:49:25 |
SEM |
|
M |
2121 SEM |
1857 |
5068 |
BORIE Pascal |
15:49:29 |
SEM |
|
M |
2122 SEM |
6779 |
5069 |
MICHELON Charlene |
15:49:35 |
SEF |
|
F |
192 SEF |
8410 |
5070 |
ANGO ZE Jean Louis |
15:49:40 |
V1M |
|
M |
1652 V1M |
565 |
5071 |
ROLLAND Anne Sophie |
15:49:53 |
SEF |
|
F |
193 SEF |
6682 |
5072 |
BOUILLARD Maxime |
15:49:57 |
SEM |
|
M |
2123 SEM |
7784 |
5073 |
MATHIAS Nemec |
15:49:58 |
SEM |
|
M |
2124 SEM |
7785 |
5074 |
BLANCHANDIN Cedric |
15:50:11 |
SEM |
|
M |
2125 SEM |
7804 |
5075 |
LEMAITRE Sylvain |
15:50:18 |
V2M |
|
M |
717 V2M |
7267 |
5076 |
HAMEL Jean Pierre |
15:50:32 |
V4M |
|
M |
4 V4M |
401 |
5076 |
HAMEL Margaret |
15:50:32 |
V4F |
|
F |
2 V4F |
402 |
5078 |
LOPES Michel |
15:50:37 |
V1M |
|
M |
1653 V1M |
962 |
5079 |
COQUERY Julien |
15:50:54 |
SEM |
|
M |
2126 SEM |
6759 |
5080 |
MOREIRA Frederic |
15:50:56 |
V1M |
|
M |
1654 V1M |
6758 |
5081 |
MARESCHAL Jean DE |
15:51:01 |
V1M |
COURIR EN BOURBONNAIS |
M |
1655 V1M |
8233 |
5082 |
ANDEOL Guillaume |
15:51:15 |
V1M |
|
M |
1656 V1M |
5137 |
5083 |
VANDECASTEELE Maxime |
15:51:58 |
SEM |
|
M |
2127 SEM |
8229 |
5084 |
COURRIER Fabienne |
15:52:13 |
SEF |
|
F |
194 SEF |
6114 |
5085 |
COURRIER Raphaelle |
15:52:14 |
SEF |
|
F |
195 SEF |
516 |
5086 |
SANQUER Ronan |
15:52:29 |
V1M |
|
M |
1657 V1M |
1469 |
5086 |
GARRIGUES Mathieu |
15:52:29 |
SEM |
|
M |
2128 SEM |
9780 |
5088 |
MAGNE Laurent |
15:52:32 |
V1M |
|
M |
1658 V1M |
1684 |
5089 |
PHILIP Christophe |
15:52:54 |
V1M |
|
M |
1659 V1M |
5906 |
5090 |
BENNEKA Hamit |
15:53:04 |
V2M |
|
M |
718 V2M |
5551 |
5090 |
NIKTARIS Dimitri |
15:53:04 |
SEM |
|
M |
2129 SEM |
9063 |
5092 |
GUITTON Christophe |
15:53:12 |
V3M |
Dunes d'espoir |
M |
100 V3M |
1976 |
5092 |
MARTIN LAVAL Louis |
15:53:12 |
SEM |
|
M |
2130 SEM |
9881 |
5094 |
MAY Katrin |
15:53:13 |
V2F |
Austrian |
F |
67 V2F |
1991 |
5095 |
COLLIGNON Damien |
15:53:14 |
V2M |
|
M |
719 V2M |
1990 |
5095 |
BIDOLET Pierre Alexandre |
15:53:14 |
SEM |
|
M |
2131 SEM |
9882 |
5095 |
CALLU Cyrille |
15:53:14 |
SEM |
|
M |
2131 SEM |
9883 |
5098 |
RAULIN Guillaume |
15:53:27 |
SEM |
|
M |
2133 SEM |
491 |
5098 |
MICHEL Guilhem |
15:53:27 |
SEM |
|
M |
2133 SEM |
8499 |
5100 |
LEGENDRE Michel |
15:53:30 |
V2M |
|
M |
720 V2M |
493 |
5101 |
LEPICIER Cyril |
15:53:37 |
SEM |
|
M |
2135 SEM |
7723 |
5102 |
DEHAYE Didier |
15:53:55 |
V2M |
|
M |
721 V2M |
5575 |
5103 |
WITTMANN ROCHER Gaelle |
15:53:57 |
V1F |
|
F |
177 V1F |
650 |
5104 |
CATAFORT Jerome |
15:54:00 |
V1M |
TEAM DES MONTS COURIR PO |
M |
1660 V1M |
6377 |
5105 |
COSTE Romain |
15:54:01 |
V1M |
|
M |
1661 V1M |
649 |
5106 |
BOUCHERON Fabrice |
15:54:25 |
V2M |
Sens Route Trail |
M |
722 V2M |
9492 |
5107 |
TELLIER Sidonie |
15:54:26 |
SEF |
Sens Route Trail |
F |
196 SEF |
5306 |
5108 |
LOGEROT Jean Jacques |
15:54:53 |
V1M |
|
M |
1662 V1M |
173 |
5109 |
MANTe Cyril |
15:55:24 |
V1M |
|
M |
1663 V1M |
9498 |
5109 |
FERLICOT Pierrick |
15:55:24 |
V1M |
|
M |
1663 V1M |
9610 |
5111 |
HENRY Alex |
15:55:43 |
V1M |
|
M |
1665 V1M |
890 |
5112 |
BERTHIEUX Stephanie |
15:57:24 |
V2F |
|
F |
68 V2F |
6528 |
5113 |
LEPETIT Nathalie |
15:57:56 |
V1F |
|
F |
178 V1F |
9072 |
5113 |
CUNY Charlaine |
15:57:56 |
SEF |
|
F |
197 SEF |
9837 |
5115 |
CARON Benoit |
15:58:04 |
SEM |
|
M |
2136 SEM |
8951 |
5116 |
SEON Jordan |
15:58:31 |
ESM |
|
M |
37 ESM |
5285 |
5117 |
SEON Francois |
15:58:34 |
SEM |
|
M |
2137 SEM |
9099 |
5118 |
DIETRICH Clement |
15:58:35 |
SEM |
|
M |
2138 SEM |
6959 |
5119 |
CHEN Xiaolong |
15:58:59 |
SEM |
Running Panda |
M |
2139 SEM |
8784 |
5120 |
TIBONI Nicolas |
15:59:19 |
SEM |
|
M |
2140 SEM |
8056 |
5121 |
DEBROSSE Quentin |
16:00:01 |
SEM |
|
M |
2141 SEM |
5112 |
5122 |
PEYRE Florian |
16:00:04 |
SEM |
|
M |
2142 SEM |
5110 |
5123 |
LANGE Giovanni |
16:00:06 |
V1M |
|
M |
1666 V1M |
1222 |
5124 |
BRULIN Marlene |
16:00:26 |
SEF |
Les 1000 pattes |
F |
198 SEF |
9084 |
5125 |
CARLIER Pierre Albert |
16:01:22 |
V2M |
|
M |
723 V2M |
6230 |
5126 |
GeROSSIER Beatrice |
16:02:04 |
V2F |
|
F |
69 V2F |
7105 |
5127 |
PARTIDA Sebastien |
16:02:18 |
V1M |
|
M |
1667 V1M |
7410 |
5128 |
DeLY Claude |
16:02:22 |
V2M |
|
M |
724 V2M |
5387 |
5129 |
BOSMAHER Sullivan |
16:02:46 |
SEM |
|
M |
2143 SEM |
922 |
5130 |
BURCHHARDT Nicolas |
16:03:11 |
V3M |
Asul aviron vaux en velin |
M |
101 V3M |
6531 |
5131 |
LALLEMAND Sylvain |
16:03:13 |
SEM |
|
M |
2144 SEM |
9237 |
5132 |
MARTEAU Jeremie |
16:03:22 |
V1M |
Traileurs en Cotentin |
M |
1668 V1M |
5084 |
5133 |
HeBERT Gregoire |
16:03:24 |
SEM |
Traileurs en cotentin |
M |
2145 SEM |
9167 |
5134 |
STANO Philippe |
16:03:27 |
V1M |
Traileurs en Cotentin |
M |
1669 V1M |
9544 |
5135 |
BOCQUET Arnaud |
16:03:34 |
V1M |
Traileurs en cotentin |
M |
1670 V1M |
7896 |
5136 |
ROUSSET Brigitte |
16:03:40 |
V3F |
Chamonix Mont Blanc Marat |
F |
4 V3F |
8114 |
5137 |
MeNARD Loic |
16:03:52 |
V1M |
Pandarine |
M |
1671 V1M |
1459 |
5138 |
LE BRETON Mathieu |
16:04:38 |
SEM |
|
M |
2146 SEM |
1077 |
5139 |
ANGLIONIN Dina |
16:04:59 |
SEF |
|
F |
199 SEF |
9181 |
5140 |
CALLY Audrey |
16:05:00 |
SEF |
|
F |
200 SEF |
1883 |
5141 |
VASSEUR David |
16:05:02 |
V1M |
Oxygene Sequedinois |
M |
1672 V1M |
8692 |
5142 |
STACEY Robert |
16:05:09 |
V2M |
COURIR A BAISIEUX |
M |
725 V2M |
9196 |
5143 |
POITTEVIN Michel |
16:05:15 |
V4M |
|
M |
5 V4M |
5941 |
5144 |
BON eric |
16:05:21 |
V2M |
Dombes Running evasion |
M |
726 V2M |
6450 |
5145 |
GARINO Damien |
16:05:44 |
SEM |
|
M |
2147 SEM |
453 |
5146 |
TITAUD Raphaele |
16:06:01 |
V1F |
Trail entre Elles |
F |
179 V1F |
9983 |
5147 |
SCHIRCH Jerome |
16:06:02 |
V1M |
|
M |
1673 V1M |
9676 |
5148 |
OUK Thavarak |
16:06:38 |
V1M |
|
M |
1674 V1M |
9783 |
5149 |
PEIGNOT Jean Marc |
16:08:28 |
V3M |
merlebach |
M |
102 V3M |
7793 |
5150 |
LUCIEN Gilles |
16:10:35 |
SEM |
Les partners |
M |
2148 SEM |
5930 |
5151 |
DACHEUX Anne |
16:10:39 |
V1F |
Annonay Jogging CLUB |
F |
180 V1F |
5896 |
5152 |
NAZARRE Anthony |
16:10:52 |
V1M |
|
M |
1675 V1M |
8972 |
5153 |
VANDECASTEELE Nicolas |
16:11:21 |
SEM |
|
M |
2149 SEM |
8224 |
5154 |
DANELUZZI Patrice |
16:11:39 |
V1M |
|
M |
1676 V1M |
823 |
5154 |
MARTIN Alexandre |
16:11:39 |
V1M |
|
M |
1676 V1M |
1804 |
5156 |
GHOUATI Maxime |
16:12:29 |
SEM |
|
M |
2150 SEM |
629 |
5157 |
BJALON Thierry |
16:13:41 |
V2M |
|
M |
727 V2M |
1126 |
5158 |
BOIRAT Alexia |
16:14:29 |
SEF |
? toi Paul |
F |
201 SEF |
6085 |
5159 |
BOIRAT Wilfried |
16:14:30 |
V1M |
Aloe Vera Conseils |
M |
1678 V1M |
6078 |
5160 |
ZAPLOTNY Dimitri |
16:14:36 |
V1M |
|
M |
1679 V1M |
6712 |
5161 |
CHICAULT Isabelle |
16:14:38 |
V1F |
|
F |
181 V1F |
1199 |
5162 |
LEBLANC Jeremy |
16:14:40 |
SEM |
|
M |
2151 SEM |
7629 |
5163 |
IMBERT Aurore |
16:14:50 |
SEF |
|
F |
202 SEF |
6154 |
5164 |
LANDES Caroline |
16:14:51 |
SEF |
|
F |
203 SEF |
5436 |
5165 |
BILLEAU Kevin |
16:15:40 |
SEM |
|
M |
2152 SEM |
1065 |
5166 |
MONNIER Franck |
16:16:08 |
V2M |
|
M |
728 V2M |
1144 |
5167 |
BELLION Bernard |
16:18:08 |
V2M |
|
M |
729 V2M |
6160 |
5168 |
FORGET Mathilde |
16:18:14 |
SEF |
|
F |
204 SEF |
9988 |
5169 |
PHOJO Kevin |
16:19:16 |
SEM |
|
M |
2153 SEM |
7235 |
5170 |
STATHOPULOS Sebastien |
16:19:57 |
V1M |
|
M |
1680 V1M |
1709 |
5171 |
BARBIER Alexandre |
16:20:01 |
SEM |
|
M |
2154 SEM |
9209 |
5172 |
MeGIER Emmanuel |
16:20:15 |
V2M |
|
M |
730 V2M |
5239 |
5173 |
NGUYEN Tuyen |
16:20:18 |
SEM |
|
M |
2155 SEM |
983 |
5174 |
GUERIOT Fabrice |
16:21:52 |
V1M |
RUNNING CLUB CHATENOIS(88 |
M |
1681 V1M |
7210 |
5175 |
BECK Germain |
16:22:05 |
V3M |
|
M |
103 V3M |
9965 |
5176 |
MATTINA Antonio |
16:22:09 |
V2M |
|
M |
731 V2M |
6325 |
5177 |
MATTINA Nadine |
16:22:10 |
V2F |
|
F |
70 V2F |
5648 |
5178 |
BOULAHROUF Johan |
16:22:42 |
SEM |
|
M |
2156 SEM |
895 |
5179 |
SCHMITT Christian |
16:23:38 |
V3M |
|
M |
104 V3M |
705 |
5180 |
MAATY Delphine |
16:23:44 |
V1F |
Association SEPas Impossi |
F |
182 V1F |
7654 |
5181 |
DULAC Albert |
16:24:13 |
V4M |
|
M |
6 V4M |
6317 |
5182 |
SANCEY Alain |
16:24:32 |
V3M |
|
M |
105 V3M |
7188 |
5183 |
SANCEY Bastien |
16:24:34 |
SEM |
AS Merial |
M |
2157 SEM |
6949 |
5184 |
BARONI Anthony |
16:25:20 |
SEM |
|
M |
2158 SEM |
9677 |
5185 |
SCHIRCH Laetitia |
16:25:23 |
SEF |
Uniti Island |
F |
205 SEF |
9982 |
5186 |
GROSS Yves |
16:28:14 |
V2M |
ville de Haguenau |
M |
732 V2M |
7129 |
5186 |
GABARRA Christelle |
16:28:14 |
V1F |
ville de Haguenau |
F |
183 V1F |
9281 |
5188 |
VIVARD Sylvie |
16:30:16 |
V2F |
MCNIMES |
F |
71 V2F |
7735 |
5189 |
GAMON Romuald |
16:30:37 |
SEM |
|
M |
2159 SEM |
625 |
5190 |
GRATALOUP Gilbert |
16:32:25 |
V2M |
|
M |
733 V2M |
5564 |
5191 |
LEGOUHY Christophe |
16:33:03 |
V2M |
|
M |
734 V2M |
9933 |
5192 |
BOUN HENG Mathias |
16:33:25 |
SEM |
|
M |
2160 SEM |
1655 |
5193 |
RICHARD Lionel |
16:33:56 |
V2M |
FR Anse |
M |
735 V2M |
1965 |
5194 |
BRAHIM Alaya |
16:35:58 |
SEM |
|
M |
2161 SEM |
8506 |
5195 |
GANIERE Anthony |
16:38:53 |
SEM |
|
M |
2162 SEM |
1353 |
5196 |
PONCE Thomas |
16:39:02 |
SEM |
|
M |
2163 SEM |
7604 |
5197 |
KHOLKHAL Samir |
16:42:07 |
SEM |
|
M |
2164 SEM |
7177 |
5198 |
LEVY BIAU Douglas |
16:43:41 |
SEM |
|
M |
2165 SEM |
8491 |
5199 |
DOMINE Philippe |
16:43:59 |
V2M |
|
M |
736 V2M |
225 |
5200 |
CHEMAMA Cyrille |
16:46:16 |
V1M |
|
M |
1682 V1M |
1147 |
5201 |
SeNAL Jacky |
16:49:26 |
V4M |
|
M |
7 V4M |
5908 |
5202 |
TERNIER Chloe |
16:57:46 |
SEF |
|
F |
206 SEF |
7019 |
5203 |
DOS SANTOS Yohann |
16:57:51 |
SEM |
|
M |
2166 SEM |
7020 |
5204 |
BACQUET Guillaume |
16:59:10 |
V2M |
|
M |
737 V2M |
7527 |
5205 |
PHAM MINH Chuong |
16:59:47 |
V1M |
|
M |
1683 V1M |
528 |
5206 |
MOUTOUSSAMY Ludovic |
17:28:25 |
SEM |
|
M |
2167 SEM |
5244 |
5207 |
FOUREL Fabrice |
17:28:43 |
V1M |
|
M |
1684 V1M |
537 |