1 |
ZANESI Matthieu |
2h10'45 |
V1M |
Esclops D Azun |
M |
|
0 |
2 |
ALFIERI Guillaume |
2h11'03 |
SEM |
Bordeaux Athle |
M |
|
0 |
3 |
ETCHEVERRY Mickael |
2h13'01 |
SEM |
|
M |
|
0 |
4 |
LEVOY Guillaume |
2h13'05 |
SEM |
Team Uglow / Endurance Sh |
M |
|
0 |
5 |
CLAVERY Erik |
2h14'09 |
SEM |
Cap Outdoor Nantes timepu |
M |
|
0 |
6 |
HIJAZI Samir |
2h18'58 |
SEM |
|
M |
|
0 |
7 |
BOUDE Romain |
2h20'01 |
V2M |
La Foulee Des Jalles |
M |
|
0 |
8 |
MOLINIE Fabien |
2h21'37 |
V1M |
Auch Triathlon |
M |
|
0 |
9 |
ROUVET Julien |
2h22'38 |
SEM |
Aunis A La Rochelle Aytre |
M |
|
0 |
10 |
BUSSEUIL Gwenael |
2h26'46 |
SEM |
APC S/L AIX ATHLE PROVENC |
M |
|
0 |
11 |
DE NODREST Vincent |
2h27'38 |
SEM |
|
M |
|
0 |
12 |
BREUIL Thierry |
2h28'16 |
V1M |
Km 19 |
M |
|
0 |
13 |
BARBE Guillaume |
2h31'09 |
V1M |
Pyr'a Pied |
M |
|
0 |
14 |
TRUQUEZ Christophe |
2h32'11 |
V1M |
|
M |
|
0 |
15 |
DESCANT Thomas |
2h33'05 |
SEM |
Gazelec Girondin |
M |
|
0 |
16 |
MARTIN Dimitri |
2h33'06 |
SEM |
|
M |
|
0 |
17 |
JOLLES Guillaume |
2h33'17 |
VEM |
Castets Team Trail |
M |
|
0 |
18 |
HERMAL Jerome |
2h33'20 |
V1M |
|
M |
|
0 |
19 |
CLUZAN Cyril |
2h35'09 |
V1M |
Courir En Nouvelle Aquita |
M |
|
0 |
20 |
LE LEVRIER Francois |
2h35'33 |
VEM |
Les Ours De Pau |
M |
|
0 |
21 |
CALDUMBIDE Ramuntxo |
2h35'55 |
SEM |
|
M |
|
0 |
22 |
LAFARE Laurent |
2h36'23 |
V1M |
Uzes Ac |
M |
|
0 |
23 |
MARCIL Simon |
2h36'40 |
VEM |
|
M |
|
0 |
24 |
PUJOL Thomas |
2h37'34 |
V1M |
Aspb Bergerac |
M |
|
0 |
25 |
ROSTAING Camille |
2h38'51 |
SEM |
|
M |
|
0 |
26 |
BOUFRIZI Abdel kader |
2h39'12 |
V2M |
|
M |
|
0 |
27 |
ROBERT Didier |
2h39'14 |
V2M |
EBTA S/L TULLE AC |
M |
|
0 |
28 |
ESCOTS Claude |
2h39'22 |
V2M |
Club Olympique Bayonnais |
M |
|
0 |
29 |
BEGUIN Yves |
2h39'49 |
V2M |
Usc Buzancais |
M |
|
0 |
30 |
PRIME Romain |
2h40'44 |
SEM |
|
M |
|
0 |
31 |
POEYDOMENGE Pierre |
2h40'49 |
VEM |
Aviron Bayonnais Trail |
M |
|
0 |
32 |
LECLERQ Mickael |
2h40'49 |
V1M |
|
M |
|
0 |
33 |
GOETZ Baptiste |
2h41'01 |
SEM |
|
M |
|
0 |
34 |
POURCEL Sophie |
2h41'09 |
SEF |
Ca Balma |
F |
1ere F |
0 |
35 |
DESPRAT Cedric |
2h41'36 |
SEM |
|
M |
|
0 |
36 |
GUILLAMON Jordi georges |
2h41'41 |
VEM |
Asi Course Pedestre |
M |
|
0 |
37 |
SILVESTRE Gwendoline |
2h41'52 |
SEF |
|
F |
2 F |
0 |
38 |
SEVIN Frederic |
2h41'53 |
V1M |
|
M |
|
0 |
39 |
VOLATIER Yvon |
2h42'19 |
V1M |
|
M |
|
0 |
40 |
MEILLACQ Edouard |
2h43'20 |
SEM |
Pessac Aventure Triathlon |
M |
|
0 |
41 |
AYROLE Nicolas |
2h43'21 |
SEM |
|
M |
|
0 |
42 |
TOULAT Yves |
2h44'20 |
V2M |
Esm Challans |
M |
|
0 |
43 |
GALLAND Damien |
2h45'47 |
SEM |
|
M |
|
0 |
44 |
RIPOLL Benjamin |
2h46'38 |
SEM |
|
M |
|
0 |
45 |
DUHART Carole |
2h46'43 |
V1F |
Spuclasterka |
F |
3 F |
0 |
46 |
BEGOIN Alexandre |
2h46'54 |
SEM |
|
M |
|
0 |
47 |
LAPLANCHE Florian |
2h47'11 |
SEM |
|
M |
|
0 |
48 |
GAILLARDON Fabien |
2h47'28 |
SEM |
|
M |
|
0 |
49 |
AITELKADI Taoufik |
2h47'47 |
SEM |
C.m.o.bassens |
M |
|
0 |
50 |
MAUVY Fabrice |
2h48'23 |
VEM |
|
M |
|
0 |
51 |
URRUTIA Jean |
2h48'52 |
SEM |
|
M |
|
0 |
52 |
BEGOT Erwan |
2h49'47 |
SEM |
|
M |
|
0 |
53 |
SEBIE Maxime |
2h49'52 |
SEM |
|
M |
|
0 |
54 |
LIOTARD Laurent |
2h50'01 |
V1M |
|
M |
|
0 |
55 |
COUSTY Laurent |
2h50'55 |
V1M |
Donzenac Oxygene |
M |
|
0 |
56 |
BEYSSAC Florent |
2h50'58 |
V2M |
Pbac |
M |
|
0 |
57 |
XAVIER Thibault |
2h51'24 |
V1M |
|
M |
|
0 |
58 |
LAGUEYRIE Xavier |
2h51'33 |
VEM |
La Foulee Des Jalles |
M |
|
0 |
59 |
SARRAZIN Cyril |
2h52'16 |
SEM |
|
M |
|
0 |
60 |
GUILLON Daniel |
2h52'41 |
VEM |
|
M |
|
0 |
61 |
DOYELLE Yannick |
2h52'44 |
VEM |
|
M |
|
0 |
62 |
CANABATE David |
2h52'58 |
SEM |
|
M |
|
0 |
63 |
SARRAZIN David |
2h53'10 |
SEM |
|
M |
|
0 |
64 |
GENET BERTHOUT Romain |
2h53'13 |
SEM |
Verneuil Oxygene |
M |
|
0 |
65 |
CASTILLON Mathieu |
2h53'48 |
SEM |
Anb |
M |
|
0 |
66 |
CENTRACCHIO Guillaume |
2h53'48 |
SEM |
|
M |
|
0 |
67 |
ESPARZA Eric |
2h53'48 |
VEM |
|
M |
|
0 |
68 |
LAFFITTE Laurent |
2h53'51 |
V1M |
Montardon D'achille |
M |
|
0 |
69 |
CAUCHY Anthony |
2h53'58 |
SEM |
|
M |
|
0 |
70 |
COUSSY Bnejamin |
2h54'05 |
SEM |
Team Moulidars |
M |
|
0 |
71 |
GOURMELON Mathieu |
2h54'18 |
SEM |
Maif |
M |
|
0 |
72 |
BEIGNON Jean noel |
2h55'12 |
VEM |
Aventures Running Segonza |
M |
|
0 |
73 |
GOUJON Stephane |
2h55'29 |
V1M |
Les Foulees Loubesiennes |
M |
|
0 |
74 |
HIRIART Jean baptiste |
2h55'39 |
SEM |
|
M |
|
0 |
75 |
LETOURNEAU Simon |
2h55'50 |
SEM |
|
M |
|
0 |
76 |
LELOUP Cedric |
2h55'59 |
SEM |
|
M |
|
0 |
77 |
MORETTI Lionel |
2h56'06 |
V1M |
CORSICA SPORT MEZZAVIA |
M |
|
0 |
78 |
BRICE Stephane |
2h56'27 |
V1M |
Trailers Normands |
M |
|
0 |
79 |
FRIBOURG BLANC Bruno |
2h56'50 |
VEM |
Les Foulees Loubesiennes |
M |
|
0 |
80 |
DE FONTAINES MAILLAR Antoine |
2h57'07 |
SEM |
|
M |
|
0 |
81 |
SAINT MARTIN Sebastien |
2h57'20 |
VEM |
|
M |
|
0 |
82 |
IBAREMBORDE Damien |
2h57'48 |
SEM |
Biarritz Olympique |
M |
|
0 |
83 |
GONZALEZ Gilles |
2h57'54 |
VEM |
|
M |
|
0 |
84 |
CHARLES Florian |
2h57'57 |
SEM |
|
M |
|
0 |
85 |
LECOQ Sylvain |
2h58'10 |
VEM |
|
M |
|
0 |
86 |
REDONNET Christophe |
2h58'14 |
V2M |
Ca Pictave |
M |
|
0 |
87 |
WOLLSCHEIDT Vincent |
2h58'14 |
SEM |
|
M |
|
0 |
88 |
NAULLEAU Remy |
2h58'16 |
V2M |
S/l Esm Challans |
M |
|
0 |
89 |
COMPAGNON Alexandre |
2h58'19 |
SEM |
|
M |
|
0 |
90 |
DURROUX Joris |
2h58'20 |
SEM |
Happy Running Crew |
M |
|
0 |
91 |
ROMAIN Capdeville |
2h58'36 |
SEM |
Leognan |
M |
|
0 |
92 |
AUDUBERT Yannick |
2h59'24 |
VEM |
|
M |
|
0 |
93 |
DE WINTER Jean marc |
2h59'37 |
V1M |
Cm Floirac |
M |
|
0 |
94 |
COMBY Eric |
2h59'41 |
VEM |
Team Trail 19 |
M |
|
0 |
95 |
THENAUD Thierry |
2h59'41 |
V1M |
|
M |
|
0 |
96 |
RAYNAL Matthias |
2h59'41 |
SEM |
Ptnf |
M |
|
0 |
97 |
AUBLANC Jeremie |
2h59'42 |
SEM |
Point Trop N'en Faut |
M |
|
0 |
98 |
LAMORERE Guillaume |
2h59'44 |
SEM |
Triathlon Arcachon Sud Ba |
M |
|
0 |
99 |
SUTTER Michel |
2h59'56 |
VEM |
Run Acceuil La Rochelle |
M |
|
0 |
100 |
PAUZET Cyril |
2h59'58 |
V1M |
Dbs Cross |
M |
|
0 |
101 |
TEMPLIER Gwenais |
2h59'59 |
SEF |
|
F |
4 F |
0 |
102 |
BOUVIER Emmanuel |
3h00'02 |
V1M |
Montardon D'achille |
M |
|
0 |
103 |
MOTAIS Jerome |
3h00'31 |
VEM |
|
M |
|
0 |
104 |
MAZEAU Gilles |
3h00'32 |
VEM |
|
M |
|
0 |
105 |
PARJADIS Nathan |
3h00'38 |
SEM |
A2 Running Cyd Bordeaux |
M |
|
0 |
106 |
GUEHENNEC Vincent |
3h01'04 |
SEM |
|
M |
|
0 |
107 |
ROMAIN Wilfried |
3h01'22 |
SEM |
Foulees Vertes En Libourn |
M |
|
0 |
108 |
MARQUE Jonathan |
3h01'25 |
SEM |
Accous Vtt Enduro |
M |
|
0 |
109 |
BOUILLE Jean francois |
3h01'30 |
VEM |
Maif |
M |
|
0 |
110 |
ALTINIER Vincent |
3h01'43 |
SEM |
|
M |
|
0 |
111 |
GUIMARD Yves |
3h02'06 |
V1M |
As St Medard |
M |
|
0 |
112 |
PAUILHAC Jerome |
3h02'16 |
V1M |
Etc Hitbox33 |
M |
|
0 |
113 |
PESTEL Pascal |
3h02'20 |
V2M |
|
M |
|
0 |
114 |
CATHERINE Julian |
3h02'23 |
SEM |
Air 3 |
M |
|
0 |
115 |
GEST Laurent |
3h02'25 |
SEM |
Sara Korrika |
M |
|
0 |
116 |
JIGOREL Sebastien |
3h02'26 |
SEM |
BRUZ ATHLETISME |
M |
|
0 |
117 |
MASSONNEAU Romain |
3h02'33 |
SEM |
|
M |
|
0 |
118 |
GUENICHOT Killian |
3h02'40 |
SEM |
|
M |
|
0 |
119 |
PRADILLE Louis |
3h02'40 |
SEM |
|
M |
|
0 |
120 |
CADET Nathalie |
3h02'41 |
V1F |
As Saint Medard |
F |
5 F |
0 |
121 |
GUILLEMIN Joel |
3h03'01 |
V1M |
Aucun |
M |
|
0 |
122 |
GRAFFIN Jerome |
3h03'13 |
V1M |
|
M |
|
0 |
123 |
LASSOURREILLE Ludovic |
3h03'23 |
V1M |
As Des Bleues Labatutois |
M |
|
0 |
124 |
AUDIGANE Claire |
3h03'28 |
SEF |
Team Bigorra |
F |
6 F |
0 |
125 |
FOISSAC Christian |
3h03'31 |
V1M |
|
M |
|
0 |
126 |
JOUBERT Ronan |
3h03'53 |
VEM |
Sua Angelu |
M |
|
0 |
127 |
AFRIDI Adnan |
3h03'56 |
ESM |
|
M |
|
0 |
128 |
POUFFET Aymeric |
3h04'04 |
VEM |
Aspb |
M |
|
0 |
129 |
MICHARDIERE Alain |
3h04'27 |
V1M |
Rochefort Athletisme Club |
M |
|
0 |
130 |
COLOGNI Didier |
3h04'29 |
VEM |
|
M |
|
0 |
131 |
DUCHATELLE Jerome |
3h04'40 |
VEM |
|
M |
|
0 |
132 |
DUBUISSON Pierre alexis |
3h04'40 |
SEM |
|
M |
|
0 |
133 |
SOULARD Delphine |
3h04'41 |
SEF |
Bergerac Running |
F |
7 F |
0 |
134 |
LAFOUGERE Sebastien |
3h04'44 |
SEM |
Team Bassens |
M |
|
0 |
135 |
DUBREUIL Denis |
3h04'46 |
V2M |
SG HERICOURT |
M |
|
0 |
136 |
SABALOT David |
3h04'47 |
SEM |
126ri |
M |
|
0 |
137 |
COSMA Daniel |
3h04'49 |
V2M |
Colume Run |
M |
|
0 |
138 |
DANG Guillaume |
3h04'57 |
VEM |
|
M |
|
0 |
139 |
MARTIN Stephane |
3h05'08 |
V1M |
Sarlat |
M |
|
0 |
140 |
NIETO Thomas |
3h05'11 |
SEM |
|
M |
|
0 |
141 |
LEPAGE Thomas |
3h05'15 |
SEM |
Tontons Flankers |
M |
|
0 |
142 |
LAMART Patrick |
3h05'22 |
V3M |
|
M |
|
0 |
143 |
LESPIAUCQ Matthieu |
3h05'32 |
V1M |
|
M |
|
0 |
144 |
AIT YAHIA Teddy |
3h06'03 |
V1M |
Aviron Bayonnais Trail |
M |
|
0 |
145 |
GUERRY Veronique |
3h06'31 |
V1F |
Asptt La Rochelle |
F |
8 F |
0 |
146 |
VIGNERON Fabien |
3h06'46 |
SEM |
Aj Montmoreau Athletisme |
M |
|
0 |
147 |
QUEVAREC Alain |
3h06'47 |
V2M |
C.a. Portets |
M |
|
0 |
148 |
RAINERI Remi |
3h06'50 |
SEM |
Cob |
M |
|
0 |
149 |
SENECHAULT Stephane |
3h07'09 |
V2M |
Maif |
M |
|
0 |
150 |
GERAUD Nicolas |
3h07'13 |
VEM |
Montu100run |
M |
|
0 |
151 |
JAULIN Olivier |
3h07'13 |
SEM |
|
M |
|
0 |
152 |
CANTIERI Didier |
3h07'13 |
V3M |
|
M |
|
0 |
153 |
MOSMEAU Christelle |
3h07'27 |
V1F |
Cap Veyrac 87 |
F |
9 F |
0 |
154 |
FARGEOT Sebastien |
3h07'30 |
V1M |
Scap Cadaujac |
M |
|
0 |
155 |
BONNEAU Michel |
3h07'37 |
V2M |
Qqq As Vouille 86 |
M |
|
0 |
156 |
NIORT Eric |
3h08'04 |
VEM |
Egger |
M |
|
0 |
157 |
CAZEAU Christophe |
3h08'04 |
VEM |
Egger |
M |
|
0 |
158 |
MIKEL Arza mozo |
3h08'11 |
VEM |
Altza Herria K.t. |
M |
|
0 |
159 |
JAMES Anthony |
3h08'13 |
SEM |
Es Segre Haut Anjou |
M |
|
0 |
160 |
CHIAROTTO Clement |
3h08'15 |
SEM |
|
M |
|
0 |
161 |
IPUTCHA Jean marie |
3h08'17 |
V2M |
Napurrak |
M |
|
0 |
162 |
SOLVET Philippe |
3h08'19 |
VEM |
|
M |
|
0 |
163 |
BEGEY Fabien |
3h08'22 |
V1M |
Uatj Urcuit |
M |
|
0 |
164 |
DOUCEN Thierry |
3h08'25 |
V1M |
Association United Runner |
M |
|
0 |
165 |
ROUSSELY Fred |
3h08'33 |
V1M |
Urban Runners Bordeaux |
M |
|
0 |
166 |
DEFER Eric |
3h08'35 |
SEM |
|
M |
|
0 |
167 |
SEGOT CHICQ Jean marc |
3h08'44 |
V2M |
Ljc 86 Lencloitre |
M |
|
0 |
168 |
DEMARCQ Yoan |
3h09'27 |
SEM |
As Ascain Elgarrekin |
M |
|
0 |
169 |
CASSANG Alexandre |
3h09'32 |
SEM |
|
M |
|
0 |
170 |
JOSCHT Yann |
3h09'47 |
SEM |
|
M |
|
0 |
171 |
CHAILLOU Alain |
3h10'01 |
V2M |
Akro Bitum |
M |
|
0 |
172 |
VERGEZ Jean paul |
3h10'13 |
V3M |
A.s.ascain Elgarrekin |
M |
|
0 |
173 |
LAPEYRE Kevin |
3h10'15 |
SEM |
|
M |
|
0 |
174 |
POUYAU Lea |
3h10'23 |
SEF |
Les Coureurs Du Soubestre |
F |
10 F |
0 |
175 |
LUSSAUT Jean charles |
3h10'28 |
SEM |
|
M |
|
0 |
176 |
CLAVE Robert |
3h10'33 |
VEM |
Sport Loisir Cursan |
M |
|
0 |
177 |
TONNA Mathieu |
3h10'39 |
SEM |
|
M |
|
0 |
178 |
NEAU Sylvain |
3h10'49 |
SEM |
Team Trail 86 |
M |
|
0 |
179 |
FELICES Florent |
3h11'00 |
SEM |
Ab Trail |
M |
|
0 |
180 |
FILLON Dimitri |
3h11'04 |
SEM |
Aventures Running Segonza |
M |
|
0 |
181 |
GOURY Julien |
3h11'04 |
SEM |
Aventures Running Segonza |
M |
|
0 |
182 |
GAUDERAT Alienor |
3h11'04 |
SEF |
Asi Course Pedestre |
F |
|
0 |
183 |
TALLES Damien |
3h11'22 |
SEM |
|
M |
|
0 |
184 |
CHAMPION Mickael |
3h11'24 |
SEM |
Les Fees Saubenoises |
M |
|
0 |
185 |
LEMAIRE Nicolas |
3h11'29 |
V2M |
A.c.reolais |
M |
|
0 |
186 |
YANNICK Nicouleau |
3h11'42 |
VEM |
|
M |
|
0 |
187 |
BES Karl |
3h11'42 |
V1M |
|
M |
|
0 |
188 |
CLOTEAUX Erwann |
3h11'56 |
V1M |
Airbus Running |
M |
|
0 |
189 |
COFFINEAU Karl |
3h11'56 |
VEM |
Quincay Qu'on Quour |
M |
|
0 |
190 |
MONTEIL Emmanuel |
3h12'09 |
SEM |
|
M |
|
0 |
191 |
PILLOT Clemence |
3h12'09 |
SEF |
|
F |
|
0 |
192 |
DESCATOIRE Xavier |
3h12'15 |
SEM |
|
M |
|
0 |
193 |
MAYSONNAVE Emilie |
3h12'36 |
SEF |
|
F |
|
0 |
194 |
MULOT Fabien |
3h12'36 |
V1M |
|
M |
|
0 |
195 |
LAURY Julien |
3h12'50 |
SEM |
|
M |
|
0 |
196 |
BOURBONNAIS Stephane |
3h12'50 |
SEM |
Asi Saint Jean D'illac |
M |
|
0 |
197 |
MONNIER Arnaud |
3h12'51 |
V1M |
Asi / Canyonandco |
M |
|
0 |
198 |
LE CANN Yann loig |
3h12'58 |
V1M |
|
M |
|
0 |
200 |
MERLE Alain |
3h13'19 |
V3M |
Akro Bitum |
M |
|
0 |
201 |
DUPRE Arnaud |
3h13'29 |
SEM |
Ca Balma |
M |
|
0 |
202 |
CHAUVRIS Richard |
3h13'43 |
V2M |
Traileurs Normands |
M |
|
0 |
203 |
LABORDE Frederic |
3h13'44 |
V1M |
Athletisme Nord Bassin |
M |
|
0 |
204 |
HARGUINDEGUY Philippe |
3h13'57 |
V1M |
|
M |
|
0 |
205 |
BERGER Clement |
3h13'59 |
SEM |
|
M |
|
0 |
206 |
DEBRAY Alexandre |
3h13'59 |
SEM |
Urban Runners Arcachon |
M |
|
0 |
207 |
SAULNIER Vincent |
3h14'05 |
SEM |
|
M |
|
0 |
208 |
BUSQUERES Jean bernard |
3h14'10 |
V3M |
|
M |
|
0 |
209 |
RAYE Mathieu |
3h14'11 |
SEM |
|
M |
|
0 |
210 |
BERGES Baptiste |
3h14'11 |
SEM |
|
M |
|
0 |
211 |
TOUREAU Fred |
3h14'13 |
VEM |
|
M |
|
0 |
212 |
BERASTEGUI Christian |
3h14'14 |
VEM |
|
M |
|
0 |
213 |
PERROT Murielle |
3h14'16 |
V2F |
|
F |
|
0 |
214 |
LARTIGAU Yannick |
3h14'26 |
SEM |
Arengosse Trail |
M |
|
0 |
215 |
BELLANCA Stephane |
3h14'27 |
V1M |
Ddx Bruguieres |
M |
|
0 |
216 |
RAFFIER Philippe |
3h14'28 |
VEM |
Arkema |
M |
|
0 |
217 |
MORVAN Jean michel |
3h14'30 |
V2M |
Adiss |
M |
|
0 |
218 |
BOULAY Arnaud |
3h14'45 |
VEM |
|
M |
|
0 |
219 |
LEBOSSE Elodie |
3h14'49 |
SEF |
|
F |
|
0 |
220 |
VALLOIR Benoit |
3h14'51 |
SEM |
|
M |
|
0 |
221 |
PELLISSIER Thibault |
3h14'51 |
SEM |
|
M |
|
0 |
222 |
SIMAN Jules |
3h14'56 |
SEM |
Rctat Tonnay charente |
M |
|
0 |
223 |
GOMES FERREIRA Stephane |
3h14'57 |
SEM |
As Des Bleuets Labatutois |
M |
|
0 |
224 |
MONNIER Benoit |
3h15'01 |
V1M |
Racing Club Douessin |
M |
|
0 |
225 |
DERREUMAUX Paul henry |
3h15'02 |
SEM |
Course Matinale |
M |
|
0 |
226 |
PAILLARD Raphael |
3h15'06 |
VEM |
|
M |
|
0 |
227 |
PAILLARD Anthony |
3h15'07 |
VEM |
|
M |
|
0 |
228 |
MARION Vincent |
3h15'07 |
SEM |
Bergerac Running |
M |
|
0 |
229 |
BURGUET Jerome |
3h15'09 |
VEM |
|
M |
|
0 |
230 |
DELAGE Cyril |
3h15'10 |
V1M |
|
M |
|
0 |
231 |
HERAULT Laurent |
3h15'12 |
VEM |
Jog Gatine Parthenay |
M |
|
0 |
232 |
SCAMPS Christophe |
3h15'19 |
V2M |
Spiridon 16 |
M |
|
0 |
233 |
LE VU Yannick |
3h15'19 |
V2M |
Spiridon Charentais |
M |
|
0 |
234 |
CHAYRIGUET Loic |
3h15'34 |
SEM |
Team Cheh |
M |
|
0 |
235 |
LE LANDAIS HOURCADE Bastien |
3h15'39 |
SEM |
|
M |
|
0 |
236 |
BOUTELIER Florent |
3h15'45 |
SEM |
|
M |
|
0 |
237 |
LAVIGNE Sebastien |
3h15'49 |
SEM |
|
M |
|
0 |
238 |
GUIRAUD Mathieu |
3h15'56 |
SEM |
|
M |
|
0 |
239 |
VITTOZ Patrick |
3h16'03 |
V2M |
As Ascain Elgarrekin |
M |
|
0 |
240 |
LUCBERT Damien |
3h16'08 |
SEM |
Bazas Sport Nature |
M |
|
0 |
241 |
FURON Loic |
3h16'12 |
V2M |
|
M |
|
0 |
242 |
DEBRABANT Patrice |
3h16'15 |
V2M |
Les Aigles De Pau |
M |
|
0 |
243 |
CAVE Laurent |
3h16'50 |
VEM |
Team Gambadour |
M |
|
0 |
244 |
BOUDJEMAA Oihid |
3h16'55 |
V2M |
Arkema |
M |
|
0 |
245 |
BATAN Nicolas |
3h17'00 |
SEM |
|
M |
|
0 |
246 |
DESAPHY Julien |
3h17'01 |
SEM |
Co Km 42 St Just Le Marte |
M |
|
0 |
247 |
BAILLARIN Nicolas |
3h17'09 |
SEM |
|
M |
|
0 |
248 |
HELIS Julien |
3h17'14 |
SEM |
La Famille Sanglier |
M |
|
0 |
249 |
BEGASSAT Jerome |
3h17'17 |
V1M |
Fabb ( Fraternelle Athlet |
M |
|
0 |
250 |
GUILLEMANE Thomas |
3h17'18 |
VEM |
Egger |
M |
|
0 |
251 |
AROTCARENA Michel |
3h17'20 |
VEM |
|
M |
|
0 |
252 |
FYLEYSSANT Franck |
3h17'23 |
SEM |
Bergerac Running |
M |
|
0 |
253 |
THOMAS Sonia |
3h17'32 |
V1F |
|
F |
|
0 |
254 |
CROCHET Mickael |
3h17'39 |
V1M |
Esm Challans |
M |
|
0 |
255 |
BAILLES Bruno |
3h17'43 |
SEM |
Spiridon |
M |
|
0 |
256 |
SOURISSEAU Patrick |
3h17'48 |
VEM |
|
M |
|
0 |
257 |
COTTY Patrice |
3h17'50 |
V1M |
Aviron Bayonnais Triathlo |
M |
|
0 |
258 |
LINON Alain |
3h17'56 |
V3M |
|
M |
|
0 |
259 |
GACEM Aissa |
3h18'00 |
VEM |
|
M |
|
0 |
260 |
CHOYER Catherine |
3h18'11 |
V2F |
|
F |
|
0 |
261 |
SCARANTINO Eric |
3h18'12 |
V1M |
|
M |
|
0 |
262 |
PAYEN Njoud |
3h18'23 |
V1F |
Ur78 |
F |
|
0 |
263 |
ETCHEGOIN Beat |
3h18'33 |
VEM |
|
M |
|
0 |
264 |
SEGUIN David |
3h18'35 |
VEM |
Team Moulidars |
M |
|
0 |
265 |
LE DU Laure |
3h18'38 |
V1F |
|
F |
|
0 |
266 |
SOUBIRAN Vincent |
3h18'40 |
SEM |
Stade Mont De Marsan |
M |
|
0 |
267 |
PARRAT Jean christophe |
3h18'40 |
V1M |
Sjlca |
M |
|
0 |
268 |
GAUTIER Simon |
3h18'46 |
SEM |
|
M |
|
0 |
269 |
DUPRE Cedric |
3h18'48 |
V1M |
Unikalo Running Team |
M |
|
0 |
270 |
MARQUE Guy |
3h18'52 |
VEM |
Esman |
M |
|
0 |
271 |
GRENEU Patrick |
3h18'57 |
V2M |
|
M |
|
0 |
272 |
LABORDE Daniel |
3h19'29 |
VEM |
|
M |
|
0 |
273 |
BORDIS Nicolas |
3h19'33 |
VEM |
|
M |
|
0 |
274 |
MASSON Vincent |
3h19'33 |
SEM |
|
M |
|
0 |
275 |
CASTAING Baptiste |
3h19'54 |
SEM |
|
M |
|
0 |
276 |
RABAUD Anne charlotte |
3h19'57 |
SEF |
Dbg |
F |
|
0 |
277 |
GERARD Sebastien |
3h20'14 |
VEM |
|
M |
|
0 |
278 |
OLIVIER Julien |
3h20'22 |
SEM |
|
M |
|
0 |
279 |
LECOFFRE Didier |
3h20'29 |
V2M |
|
M |
|
0 |
280 |
MAURAIZIN Gregory |
3h20'31 |
V1M |
Endaika |
M |
|
0 |
281 |
WIECZORECK Christophe |
3h20'53 |
VEM |
Courir En Nouvelle Aquita |
M |
|
0 |
282 |
CARRALOU Philippe |
3h20'54 |
V2M |
Courir En Nouvelle Aquita |
M |
|
0 |
283 |
CHARLES Gregory |
3h21'04 |
SEM |
La Rochelle Triathlon |
M |
|
0 |
284 |
ROUGIER Eric |
3h21'17 |
SEM |
Les Foulees Vertes En Lib |
M |
|
0 |
285 |
DESOZIERS Noelle |
3h21'19 |
VEF |
Spiridon Charentais |
F |
|
0 |
286 |
LEONARD Sylvain |
3h21'20 |
SEM |
Les Ours De Pau |
M |
|
0 |
287 |
PONCE Pierre |
3h21'24 |
V2M |
Rochefort Athletisme Club |
M |
|
0 |
288 |
DURANTON Emmanuel |
3h21'29 |
VEM |
|
M |
|
0 |
289 |
LAPEYRE Florent |
3h21'34 |
SEM |
Eths Suze Et Moi |
M |
|
0 |
290 |
PIERRE Patrick |
3h21'34 |
V2M |
|
M |
|
0 |
291 |
MEZIN Caroline |
3h21'37 |
V2F |
Biarritz Olympique Athlet |
F |
|
0 |
292 |
BONNIS Olivier |
3h21'38 |
SEM |
|
M |
|
0 |
293 |
SEGUIN Laurent |
3h21'59 |
VEM |
|
M |
|
0 |
294 |
DUGOT Nicolas |
3h22'04 |
SEM |
|
M |
|
0 |
295 |
DELOUBES Nicolas |
3h22'05 |
SEM |
|
M |
|
0 |
296 |
CATTAPAN Laurent |
3h22'08 |
VEM |
|
M |
|
0 |
297 |
BRILLAC Jerome |
3h22'08 |
V1M |
|
M |
|
0 |
298 |
AURAND Jean louis |
3h22'12 |
V1M |
As St Medard |
M |
|
0 |
299 |
JOUILLAT Martial |
3h22'28 |
SEM |
|
M |
|
0 |
300 |
LARIVE Rene |
3h22'45 |
VEM |
|
M |
|
0 |
301 |
PERROY Nicolas |
3h22'49 |
SEM |
|
M |
|
0 |
302 |
WAGNER Christophe |
3h22'50 |
SEM |
Urban Runners France |
M |
|
0 |
303 |
LE PARQUIC Clement |
3h22'56 |
SEM |
L'abit |
M |
|
0 |
304 |
HIRIBARREN Olivier |
3h23'04 |
V1M |
Zozoak |
M |
|
0 |
305 |
REDONNET Thibaud |
3h23'05 |
SEM |
Ca Pictave |
M |
|
0 |
306 |
EYHERAMONO Sebastien |
3h23'05 |
SEM |
|
M |
|
0 |
307 |
RISON Lionel |
3h23'06 |
VEM |
Courir Fonsegrives |
M |
|
0 |
308 |
DE PRA Yohan |
3h23'18 |
SEM |
|
M |
|
0 |
309 |
BIGEAU David |
3h23'21 |
V1M |
|
M |
|
0 |
310 |
DUBREUIL Valerie |
3h23'24 |
V1F |
SG HERICOURT |
F |
|
0 |
311 |
AGUERRE Sebastien |
3h23'26 |
SEM |
|
M |
|
0 |
312 |
GUICHARD Sebastien |
3h23'28 |
VEM |
Team Trail 19 |
M |
|
0 |
313 |
PICHEREAU Cedric |
3h23'34 |
SEM |
|
M |
|
0 |
314 |
RODRIGUES Manuel |
3h23'35 |
VEM |
|
M |
|
0 |
315 |
BONILLO Louis |
3h23'42 |
SEM |
|
M |
|
0 |
316 |
CORNU Damien |
3h23'49 |
V1M |
Ur78 |
M |
|
0 |
317 |
JAUFRY Benjamin |
3h23'50 |
SEM |
Athletisme Oleronais |
M |
|
0 |
318 |
LEGUIA Michel |
3h23'53 |
VEM |
|
M |
|
0 |
319 |
JOLY Damien |
3h23'54 |
SEM |
Astt Course A Pied |
M |
|
0 |
320 |
CALVAYRAC Adrien |
3h23'58 |
SEM |
|
M |
|
0 |
321 |
AMADA Ali |
3h24'02 |
VEM |
Gsbdd/bma |
M |
|
0 |
322 |
VAZEILLES Stephane |
3h24'03 |
V1M |
|
M |
|
0 |
323 |
LOUYER Alain |
3h24'10 |
V1M |
Rochefort Athletisme Club |
M |
|
0 |
324 |
INCHAUSPE Mirentxu |
3h24'12 |
SEF |
Irissarriko Pinpirin |
F |
|
0 |
325 |
COERVER Bert |
3h24'17 |
SEM |
|
M |
|
0 |
326 |
JOLY Vincent |
3h24'23 |
V2M |
Maif |
M |
|
0 |
327 |
VENTOSA Nicolas |
3h24'29 |
SEM |
Semeac Olympique |
M |
|
0 |
328 |
BELLIARD Nicolas |
3h24'29 |
SEM |
L'abit |
M |
|
0 |
329 |
BOULIN Peio |
3h24'37 |
SEM |
|
M |
|
0 |
330 |
BRETON Yann |
3h24'39 |
VEM |
|
M |
|
0 |
331 |
DALES Matthieu |
3h24'46 |
V1M |
Braud Ac |
M |
|
0 |
332 |
FARET Vincent |
3h24'51 |
VEM |
Aventures Running Segonza |
M |
|
0 |
333 |
GASTON Laurent |
3h25'04 |
VEM |
|
M |
|
0 |
334 |
DUPUY Bruno |
3h25'05 |
VEM |
Sam Triathlon Lesparre |
M |
|
0 |
335 |
MARQUAIS Francine |
3h25'06 |
V1F |
|
F |
|
0 |
336 |
ECHARTE Maria sharon |
3h25'07 |
V2F |
As Ascain Elgarrekin |
F |
|
0 |
337 |
MICHAUD Vincent |
3h25'09 |
SEM |
Villeneuve Sur Lot Triath |
M |
|
0 |
338 |
GOYENAGA Catherine |
3h25'09 |
V1F |
As Ascain Elgarrekin |
F |
|
0 |
339 |
EVANGELISTI Joseph |
3h25'09 |
V2M |
|
M |
|
0 |
340 |
BESCOS Cedric |
3h25'16 |
SEM |
|
M |
|
0 |
341 |
MARTIGNON Pierre |
3h25'26 |
SEM |
Les Galopins De Guyenne |
M |
|
0 |
342 |
VINAZZA Christophe |
3h25'28 |
V1M |
Courir A Montech |
M |
|
0 |
343 |
SIMONNEY Victor |
3h25'28 |
SEM |
|
M |
|
0 |
344 |
LANCON Francois |
3h25'32 |
V1M |
Princes Noirs |
M |
|
0 |
345 |
DUTRIEUX Pierre |
3h25'33 |
VEM |
|
M |
|
0 |
346 |
CORI Antoine |
3h25'33 |
SEM |
|
M |
|
0 |
347 |
GAILHANOU Denis |
3h25'34 |
SEM |
|
M |
|
0 |
348 |
CHARASSIER Kevin |
3h25'40 |
SEM |
|
M |
|
0 |
349 |
RAVISE Antoine |
3h25'47 |
SEM |
|
M |
|
0 |
350 |
CAILLE Nicolas |
3h25'55 |
SEM |
|
M |
|
0 |
351 |
LEJEUNE Pierre |
3h26'06 |
V1M |
Cap Veyrac 87 |
M |
|
0 |
352 |
SUREAU Herve |
3h26'08 |
VEM |
Run Accueil La Rochelle |
M |
|
0 |
353 |
RAINAUD Xavier |
3h26'11 |
SEM |
|
M |
|
0 |
354 |
BREMOND Vincent |
3h26'12 |
SEM |
|
M |
|
0 |
355 |
BARBECANNE Jean paul |
3h26'12 |
SEM |
Trail Arengossais |
M |
|
0 |
356 |
PINTO Cidonio |
3h26'14 |
V1M |
S/l Leognan |
M |
|
0 |
357 |
MAMER Severine |
3h26'15 |
V1F |
|
F |
|
0 |
358 |
TESTARD Julien |
3h26'18 |
SEM |
|
M |
|
0 |
359 |
DUPONT Lionel |
3h26'19 |
SEM |
Run In Niort |
M |
|
0 |
360 |
MONTIS Christophe |
3h26'19 |
V1M |
Verneuil Oxygene |
M |
|
0 |
361 |
DEVAUX Stephane |
3h26'24 |
V1M |
|
M |
|
0 |
362 |
LEFEBVRE Francois |
3h26'29 |
SEM |
|
M |
|
0 |
363 |
GOURGUES Jean christophe |
3h26'34 |
VEM |
Triathlon Arcachon Sud Ba |
M |
|
0 |
364 |
BRUNET Maxime |
3h26'35 |
SEM |
|
M |
|
0 |
365 |
GARCIA Cyril |
3h26'51 |
VEM |
|
M |
|
0 |
366 |
BRAS Frederic |
3h26'51 |
SEM |
Team Eurexia |
M |
|
0 |
367 |
FAURE Christophe |
3h26'56 |
V1M |
|
M |
|
0 |
368 |
LACOUDANNE Franck |
3h26'58 |
SEM |
|
M |
|
0 |
369 |
LEGRAND Sophie |
3h26'59 |
SEF |
|
F |
|
0 |
370 |
BUTTIGNOL Corine |
3h27'10 |
V1F |
Sua Athletisme |
F |
|
0 |
371 |
MONTI Virgini |
3h27'11 |
V1F |
Sua Athletisme |
F |
|
0 |
372 |
CARRENO Alexandre |
3h27'17 |
VEM |
|
M |
|
0 |
373 |
JOLLIT Thierry |
3h27'28 |
V1M |
Braud Ac |
M |
|
0 |
374 |
GOUACHE Marion |
3h27'31 |
SEF |
|
F |
|
0 |
375 |
FRADON Fanny |
3h27'33 |
SEF |
Asfi Villejuif |
F |
|
0 |
376 |
DIAZ Florentin |
3h27'42 |
SEM |
|
M |
|
0 |
377 |
DAGUINOS Thierry |
3h27'44 |
V2M |
Us Talence |
M |
|
0 |
378 |
CORNEC Erwan |
3h27'44 |
V1M |
Ddx Bruguieres |
M |
|
0 |
379 |
MOUHOUB Karim |
3h27'45 |
VEM |
Gsbdd/bma |
M |
|
0 |
380 |
BARTHES Nicolas |
3h27'55 |
SEM |
Les Ours De Pau |
M |
|
0 |
381 |
MARTIN Damien |
3h27'56 |
VEM |
|
M |
|
0 |
382 |
CONTIS Nadege |
3h27'58 |
V2F |
Leognan Atlhetisme |
F |
|
0 |
383 |
MARQUES Albert |
3h27'59 |
V2M |
Furieux Du Bitume |
M |
|
0 |
384 |
SOUIL Stephane |
3h28'11 |
VEM |
Runneurs Des Vignes |
M |
|
0 |
385 |
MORISSET Sylvain |
3h28'12 |
VEM |
Runneurs Des Vignes |
M |
|
0 |
386 |
DUQUESNE Maelle |
3h28'30 |
V1F |
Aspb Bergerac |
F |
|
0 |
387 |
CAMILLERI Jerome |
3h28'30 |
SEM |
Vtt Club D'albret |
M |
|
0 |
388 |
PLAS Stephane |
3h28'31 |
V1M |
Vtt Club De L Albret |
M |
|
0 |
389 |
DELERIS Loic |
3h28'32 |
SEM |
|
M |
|
0 |
390 |
PORTELLI Yoann |
3h28'34 |
SEM |
|
M |
|
0 |
391 |
AUDOUIN Stephane |
3h29'20 |
V2M |
|
M |
|
0 |
392 |
GALISSON Frederic |
3h29'25 |
SEM |
Assm |
M |
|
0 |
393 |
DERENNE Laurent |
3h29'35 |
VEM |
|
M |
|
0 |
394 |
LAFFITTE Robert |
3h29'38 |
V3M |
|
M |
|
0 |
395 |
BRETHES Pierre |
3h29'41 |
SEM |
|
M |
|
0 |
396 |
LACOSTE Eric |
3h29'42 |
V2M |
Cmf Floirac |
M |
|
0 |
397 |
BEX Christophe |
3h29'52 |
V1M |
|
M |
|
0 |
398 |
GRELET Victor |
3h30'00 |
SEM |
|
M |
|
0 |
399 |
SOREDA Pauline |
3h30'09 |
SEF |
Bergerac Running |
F |
|
0 |
400 |
COME Alexis |
3h30'09 |
SEM |
|
M |
|
0 |
401 |
MANO Richard |
3h30'15 |
VEM |
Castets Team Trail |
M |
|
0 |
402 |
RETY Emmanuel |
3h30'30 |
VEM |
|
M |
|
0 |
403 |
MIE Benoist (Mie) |
3h30'31 |
VEM |
|
M |
|
0 |
404 |
LABOLLE David |
3h30'38 |
V1M |
|
M |
|
0 |
405 |
EMERY Olivier |
3h30'47 |
V1M |
Les Galopins Du Rocher |
M |
|
0 |
406 |
BEULAGUET Gabriel |
3h30'52 |
SEM |
|
M |
|
0 |
407 |
CAMUS Nicolas |
3h30'53 |
VEM |
|
M |
|
0 |
408 |
CROS COITTON Laurent |
3h30'58 |
VEM |
|
M |
|
0 |
409 |
PROST Frederic |
3h31'06 |
V2M |
Ur78 |
M |
|
0 |
410 |
LESAGE Christophe |
3h31'06 |
VEM |
|
M |
|
0 |
411 |
GARY Samuel |
3h31'11 |
SEM |
|
M |
|
0 |
412 |
ALVES DOS REIS Helio |
3h31'13 |
VEM |
Just Run And Fun |
M |
|
0 |
413 |
LAFFITE David |
3h31'18 |
V1M |
|
M |
|
0 |
414 |
LABBE Jerome |
3h31'19 |
V1M |
|
M |
|
0 |
415 |
BRUNE Herve |
3h31'26 |
V2M |
Biscarrosse Olympique Tri |
M |
|
0 |
416 |
BARATON David |
3h31'28 |
V1M |
Vo2 Bessines |
M |
|
0 |
417 |
ROUSSET Olivier |
3h31'41 |
V1M |
Athletisme Nord Bassin |
M |
|
0 |
418 |
MERY Stephane |
3h31'42 |
V2M |
Bergerac Running |
M |
|
0 |
419 |
TORRES Gregory |
3h31'47 |
SEM |
|
M |
|
0 |
420 |
FERRAND Pascal |
3h31'49 |
V2M |
Us Talence |
M |
|
0 |
421 |
PEIGNE Stephane |
3h31'57 |
VEM |
|
M |
|
0 |
422 |
SAGARDOYBURU Anne |
3h32'03 |
V2F |
Xiberotarrak |
F |
|
0 |
423 |
ROIG Bruno |
3h32'08 |
V1M |
|
M |
|
0 |
424 |
MONCOUCUT Patrice |
3h32'11 |
VEM |
|
M |
|
0 |
425 |
MARSAN Nicolas |
3h32'12 |
M |
|
M |
|
0 |
426 |
JOUBERT Marion |
3h32'17 |
SEF |
|
F |
|
0 |
427 |
CHENNEVIERE Jean francois |
3h32'35 |
V3M |
Cm/ Floirac |
M |
|
0 |
428 |
RAVIGNON Axel |
3h32'47 |
SEM |
Club Olympique Bayonnais |
M |
|
0 |
429 |
OXOTEGUY Julien |
3h32'49 |
SEM |
Djo Compex |
M |
|
0 |
430 |
HURBAIN Christophe |
3h32'57 |
VEM |
|
M |
|
0 |
431 |
DELPON Loic |
3h32'58 |
SEM |
Fumel |
M |
|
0 |
432 |
MARILLIER Herve |
3h33'02 |
V2M |
|
M |
|
0 |
433 |
BARTHEL Nicolas |
3h33'06 |
V1M |
Bref Je Fais Du Trail |
M |
|
0 |
434 |
CAYEUX Alain |
3h33'06 |
VEM |
|
M |
|
0 |
435 |
DRIOT Pierre |
3h33'10 |
V3M |
La Foulee Des Jalles |
M |
|
0 |
436 |
BOUSCAILLOU Damien |
3h33'13 |
SEM |
|
M |
|
0 |
437 |
GIRARD Cedric |
3h33'18 |
V1M |
Ca Portets |
M |
|
0 |
438 |
TOUSSAINT Olivier |
3h33'20 |
SEM |
|
M |
|
0 |
439 |
DOLIVEIRA David |
3h33'48 |
VEM |
Uatj Urcuit |
M |
|
0 |
440 |
DELAHAYE Patrick |
3h33'48 |
VEM |
|
M |
|
0 |
441 |
LABAT Yves |
3h33'48 |
VEM |
|
M |
|
0 |
442 |
BOUE GRABOT Thomas |
3h33'49 |
SEM |
|
M |
|
0 |
443 |
RABOUIN Jeremy |
3h33'50 |
SEM |
|
M |
|
0 |
444 |
FORILLERE Louise |
3h33'56 |
V1F |
Fabb |
F |
|
0 |
445 |
LARRATEGUY Patrick |
3h34'10 |
V2M |
Baztandarrak |
M |
|
0 |
446 |
GESRET Lucien |
3h34'25 |
VEM |
|
M |
|
0 |
447 |
CAZENAVE Fabien |
3h34'26 |
VEM |
Asptt Grand Perigueux |
M |
|
0 |
448 |
BISCAICHIPY Pascal |
3h34'27 |
VEM |
|
M |
|
0 |
449 |
VANDIER Bruno |
3h34'27 |
VEM |
|
M |
|
0 |
450 |
BLEJEAN Eric |
3h34'28 |
VEM |
|
M |
|
0 |
451 |
LE GOFF Mickael |
3h34'30 |
VEM |
Loudeac |
M |
|
0 |
452 |
CESARO Thomas |
3h34'32 |
SEM |
|
M |
|
0 |
453 |
LOZES Frederic |
3h34'40 |
SEM |
|
M |
|
0 |
454 |
HALLET Nicolas |
3h34'45 |
SEM |
|
M |
|
0 |
455 |
HUGUET Thierry |
3h34'47 |
VEM |
Courir En Nouvelle Aquita |
M |
|
0 |
456 |
BERGEON Franck |
3h34'47 |
VEM |
Quincay Quont Qourt |
M |
|
0 |
457 |
VERHAEGHEN Remy |
3h35'04 |
ESM |
|
M |
|
0 |
458 |
PAILLE Nicolas |
3h35'08 |
VEM |
|
M |
|
0 |
459 |
CHARTIER Pieric |
3h35'12 |
SEM |
Club Alpin Francais |
M |
|
0 |
460 |
BOURUT Pascal |
3h35'16 |
VEM |
|
M |
|
0 |
461 |
MARTEL Caroline |
3h35'21 |
SEF |
|
F |
|
0 |
462 |
RIPOCHE Christophe |
3h35'26 |
V2M |
|
M |
|
0 |
463 |
BOUBIA Nordine |
3h35'28 |
SEM |
|
M |
|
0 |
464 |
QUERBES Ludivine |
3h35'36 |
SEF |
Courir Fonsegrives |
F |
|
0 |
465 |
BEAUGRAND Romain |
3h35'37 |
SEM |
As Soustons Running |
M |
|
0 |
466 |
BONNET Remy |
3h35'40 |
SEM |
|
M |
|
0 |
467 |
MULLER Vincent |
3h35'42 |
SEM |
|
M |
|
0 |
468 |
PAQUET Frederic |
3h35'44 |
SEM |
|
M |
|
0 |
469 |
DUPUY Nicolas |
3h35'45 |
SEM |
Esca |
M |
|
0 |
470 |
ARPIN Bertrand |
3h35'50 |
VEM |
Raidn'trail Salleboeuf |
M |
|
0 |
471 |
ROSE Regis |
3h36'03 |
V2M |
Us Talence |
M |
|
0 |
472 |
GOUSSEBAYLE Xavier |
3h36'08 |
VEM |
|
M |
|
0 |
473 |
KREISSLER Nicolas |
3h36'11 |
VEM |
|
M |
|
0 |
474 |
LUCAS Benjamin |
3h36'11 |
SEM |
Asptt La Rochelle |
M |
|
0 |
475 |
DARRIGRAND Sebastien |
3h36'21 |
VEM |
|
M |
|
0 |
476 |
BROCARD Lenaick |
3h36'21 |
VEF |
|
F |
|
0 |
477 |
SANCHEZ Thierry |
3h36'25 |
VEM |
Les Caimans Du Senegal |
M |
|
0 |
478 |
VAILLANT Yves |
3h36'41 |
V2M |
Courir A Audenge |
M |
|
0 |
479 |
GUYONNAUD Carole |
3h36'41 |
V1F |
Courir A Audenge |
F |
|
0 |
480 |
ALBOUY Alice |
3h36'43 |
SEF |
|
F |
|
0 |
481 |
DESCAMPS Fabrice |
3h36'44 |
V1M |
Team Fadas Leogeats Sport |
M |
|
0 |
482 |
BROCARD Vincent |
3h36'58 |
SEM |
|
M |
|
0 |
483 |
DALES Marie pierre |
3h37'02 |
VEF |
|
F |
|
0 |
484 |
GRANSAGNE David |
3h37'04 |
V2M |
Maif |
M |
|
0 |
485 |
BILLANT Gaetan |
3h37'04 |
SEM |
|
M |
|
0 |
486 |
GRIFFON Jean pierre |
3h37'06 |
VEM |
|
M |
|
0 |
487 |
CLAVERY Celine |
3h37'14 |
SEF |
Tub |
F |
|
0 |
488 |
CHABANE Stephane |
3h37'16 |
V2M |
Cs Hennessy |
M |
|
0 |
489 |
BOUGUIER Laurent |
3h37'25 |
SEM |
|
M |
|
0 |
490 |
ARENES Fabien |
3h37'28 |
SEM |
|
M |
|
0 |
491 |
CLAEYS Maxime |
3h37'41 |
SEM |
|
M |
|
0 |
492 |
GUERIN Jean francois |
3h37'44 |
V3M |
|
M |
|
0 |
493 |
BUSSON Berangere |
3h38'04 |
SEF |
Raid'n'trail |
F |
|
0 |
494 |
MOUREY Lionel |
3h38'15 |
V2M |
Trucc |
M |
|
0 |
495 |
MINEAU Daniel |
3h38'39 |
V3M |
Rctat Tonnay charente |
M |
|
0 |
496 |
BONNET David |
3h38'47 |
VEM |
|
M |
|
0 |
497 |
LACOSTE Sandrine |
3h38'54 |
V2F |
Cmf Floirac |
F |
|
0 |
498 |
OURGORRY Romain |
3h38'55 |
SEM |
|
M |
|
0 |
499 |
ANTTON Duhour |
3h38'55 |
SEM |
|
M |
|
0 |
500 |
CRESPEL Frederic |
3h38'57 |
V1M |
Ddx De Bruguieres |
M |
|
0 |
501 |
DEBOUTROIS Marc |
3h39'03 |
VEM |
Maif |
M |
|
0 |
502 |
PLANA Claude |
3h39'04 |
VEM |
|
M |
|
0 |
503 |
NARJISSI Jalil |
3h39'05 |
VEM |
|
M |
|
0 |
504 |
GAILLARD Sophie |
3h39'09 |
VEF |
|
F |
|
0 |
505 |
TOMAS Sophie |
3h39'15 |
V2F |
Bergerac Running |
F |
|
0 |
506 |
DA VEIGA Anthony |
3h39'22 |
SEM |
|
M |
|
0 |
507 |
TESSIER Sylvain |
3h39'38 |
VEM |
|
M |
|
0 |
508 |
CORMANN Christophe |
3h40'04 |
V1M |
Maif |
M |
|
0 |
509 |
BOURREAU Melissa |
3h40'05 |
SEF |
Jog Gatine Parthenay |
F |
|
0 |
510 |
SECO Marc |
3h40'34 |
VEM |
|
M |
|
0 |
511 |
FOUCHIER Julie |
3h40'40 |
VEF |
|
F |
|
0 |
512 |
MATHIAS Philippe |
3h40'40 |
VEM |
|
M |
|
0 |
513 |
REAU Sylvie |
3h40'44 |
V1F |
|
F |
|
0 |
514 |
VIDAUD Benoit |
3h40'55 |
SEM |
Jsa Triathlon Duathlon |
M |
|
0 |
515 |
MOUESCA Sandrine |
3h40'58 |
VEF |
|
F |
|
0 |
516 |
DEPOUTRE Loic |
3h41'07 |
V1M |
|
M |
|
0 |
517 |
RABAT Fabien |
3h41'08 |
SEM |
|
M |
|
0 |
518 |
PIRON Josua |
3h41'10 |
SEM |
|
M |
|
0 |
519 |
LENDRES Christophe |
3h41'11 |
VEM |
|
M |
|
0 |
520 |
MESLIER Edith |
3h41'14 |
SEF |
G2a |
F |
|
0 |
521 |
CAZEMAJOU Franck |
3h41'16 |
VEM |
|
M |
|
0 |
522 |
BEUVELOT Gael |
3h41'18 |
SEM |
|
M |
|
0 |
523 |
LEBEAULT Cedric |
3h41'20 |
V1M |
Sables Vendee Triathlon |
M |
|
0 |
524 |
DAGEVILLE Guillaume |
3h41'22 |
VEM |
|
M |
|
0 |
525 |
GARNIER Mathieu |
3h41'24 |
SEM |
Run O Team Elide Autos |
M |
|
0 |
526 |
VALLECILLOS Manuel |
3h41'26 |
V2M |
Usma |
M |
|
0 |
527 |
PAVAN Romeo |
3h41'26 |
V3M |
Us Marmande Athletisme |
M |
|
0 |
528 |
FROUIN Maxime |
3h41'35 |
SEM |
|
M |
|
0 |
529 |
BOSSARD Christophe |
3h41'38 |
V1M |
Cmf Floirac |
M |
|
0 |
530 |
LALANDE Bernard |
3h41'38 |
V2M |
Su Agen |
M |
|
0 |
531 |
COUTON Jeremie |
3h41'40 |
SEM |
Dbg |
M |
|
0 |
532 |
CHAUVIN Olivier |
3h41'41 |
VEM |
Runneurs Des Vignes |
M |
|
0 |
533 |
DEVAUX ALEXANDRE Aymeric |
3h41'45 |
SEM |
Centre Medoc Athle |
M |
|
0 |
534 |
BONHOMME Christophe |
3h41'46 |
VEM |
|
M |
|
0 |
535 |
AGNIMEL Aurelien |
3h41'52 |
VEM |
|
M |
|
0 |
536 |
BUGADA Carine |
3h41'52 |
VEF |
Sam Triathlon Lesparre |
F |
|
0 |
537 |
WEBER Julien |
3h42'03 |
SEM |
|
M |
|
0 |
538 |
VALCY Laurent |
3h42'05 |
VEM |
|
M |
|
0 |
539 |
BOUREZ Guillaume |
3h42'08 |
SEM |
|
M |
|
0 |
540 |
SALVAT Laurent |
3h42'12 |
V1M |
Bordeaux Athle* |
M |
|
0 |
541 |
SUSINI Thierry |
3h42'12 |
VEM |
|
M |
|
0 |
542 |
CHAT Frederic |
3h42'35 |
VEM |
|
M |
|
0 |
543 |
MERCEL Mikael |
3h42'39 |
SEM |
As Plouguin |
M |
|
0 |
544 |
JEANTOY David |
3h42'41 |
SEM |
|
M |
|
0 |
545 |
LAGREZE Nicolas |
3h42'43 |
SEM |
|
M |
|
0 |
546 |
POZZOBON Olivier |
3h42'47 |
VEM |
Leognan Rugby |
M |
|
0 |
547 |
DUCLOS Amelie |
3h42'49 |
V1F |
Anonyme Du Campus |
F |
|
0 |
548 |
LENDRES Thomas |
3h42'50 |
SEM |
|
M |
|
0 |
549 |
FERNANDO Pierre |
3h42'50 |
SEM |
|
M |
|
0 |
550 |
HOURDEBAIGTS Sylvie |
3h42'59 |
V2F |
Galopins Chalossais |
F |
|
0 |
551 |
CROS Jean charles |
3h43'11 |
V1M |
|
M |
|
0 |
552 |
LEBRUN Franck |
3h43'20 |
V1M |
|
M |
|
0 |
553 |
GUILLEMET Valerie |
3h43'30 |
VEF |
Foulee Des Jalles |
F |
|
0 |
554 |
DUBART Joan |
3h43'33 |
SEM |
|
M |
|
0 |
555 |
HARIGNORDOQUY Daniel |
3h43'48 |
VEM |
|
M |
|
0 |
556 |
NENCIOLI Laurent |
3h43'49 |
VEM |
|
M |
|
0 |
557 |
GROS Pierre |
3h43'50 |
V1M |
|
M |
|
0 |
558 |
AHSAN Mahudul |
3h43'55 |
VEM |
Spiridon 16 |
M |
|
0 |
559 |
ALTMAYER Hugues |
3h44'01 |
V1M |
Spiridon 16 |
M |
|
0 |
560 |
DEZES Gerard |
3h44'01 |
V3M |
Biarritz Olympique Trail |
M |
|
0 |
561 |
CALLETTI Fabrice |
3h44'02 |
V2M |
Biarritz Olympique Athlet |
M |
|
0 |
562 |
HOTTERBECK Stephane |
3h44'03 |
VEM |
|
M |
|
0 |
563 |
BOURBOIN Nicolas |
3h44'04 |
SEM |
Grand Angouleme Athletism |
M |
|
0 |
564 |
GARDERES Philippe |
3h44'04 |
VEM |
|
M |
|
0 |
565 |
LIZOT Cecile |
3h44'05 |
SEF |
Grand Angouleme Athletism |
F |
|
0 |
566 |
VINCENDEAU Sandrine |
3h44'06 |
V2F |
Us Saintes Athletisme |
F |
|
0 |
567 |
BRANDSTATT Philippe |
3h44'32 |
V2M |
Anonymes Du Campus |
M |
|
0 |
568 |
GIRARD Johnny |
3h44'40 |
VEM |
Jog Gatine Parthenay |
M |
|
0 |
569 |
IRASQUE Guillaume |
3h44'51 |
SEM |
Run O Team Elide Autos |
M |
|
0 |
570 |
FAUCHEUX Matthieu |
3h44'57 |
SEM |
|
M |
|
0 |
571 |
PROUX Elise |
3h45'01 |
SEF |
Pessac Ac |
F |
|
0 |
572 |
FLEURET Claude |
3h45'10 |
V2M |
Vo2 Bessines |
M |
|
0 |
573 |
BRION Wilfried |
3h45'21 |
VEM |
|
M |
|
0 |
574 |
SCHEID Laurent |
3h45'22 |
VEM |
|
M |
|
0 |
575 |
NICOLINI Jean jacques |
3h45'24 |
VEM |
|
M |
|
0 |
576 |
PRAUTOIS Mathieu |
3h45'27 |
SEM |
|
M |
|
0 |
577 |
VACCARO Adrien |
3h45'32 |
SEM |
|
M |
|
0 |
578 |
PREVOST Thierry |
3h45'35 |
VEM |
|
M |
|
0 |
579 |
DE CARVALHO Corinne |
3h45'43 |
V1F |
Courir Dans Chatellerault |
F |
|
0 |
580 |
DE CARVALHO Vitor |
3h45'43 |
V2M |
Courir Dans Chatellerault |
M |
|
0 |
581 |
LANSALOT Denis |
3h45'44 |
VEM |
|
M |
|
0 |
582 |
POUX Jean paul |
3h46'02 |
V2M |
|
M |
|
0 |
583 |
VOLAND Stephane |
3h46'12 |
V2M |
Airbus Running |
M |
|
0 |
584 |
BREHINIER Christophe |
3h46'17 |
VEM |
|
M |
|
0 |
585 |
HERBILLON Loic |
3h46'20 |
VEM |
Les Jalles Vertes |
M |
|
0 |
586 |
ARLANDIS Jerome |
3h46'46 |
VEM |
|
M |
|
0 |
587 |
TOUSTOU Stephane |
3h46'47 |
VEM |
|
M |
|
0 |
588 |
CHARPENTIER Stephane |
3h46'47 |
VEM |
|
M |
|
0 |
589 |
ELLIES Alexandre |
3h46'56 |
V1M |
Dbs Cross |
M |
|
0 |
590 |
RESTOUT Stephanie |
3h46'57 |
V1F |
LAVAL COURT COOL |
F |
|
0 |
591 |
GRAND Nicolas |
3h47'01 |
SEM |
|
M |
|
0 |
592 |
VOISIN Florent |
3h47'03 |
SEM |
|
M |
|
0 |
593 |
SARRAZIN Aurelien |
3h47'04 |
SEM |
Stmicroelectronics |
M |
|
0 |
594 |
MARCHETTO Rossano |
3h47'09 |
V2M |
|
M |
|
0 |
595 |
PORTET Thierry |
3h47'25 |
VEM |
|
M |
|
0 |
596 |
LE GOFF Geraldine |
3h47'26 |
VEF |
|
F |
|
0 |
597 |
CABANNE Olivier |
3h47'28 |
SEM |
|
M |
|
0 |
598 |
BARDIN Bernard |
3h47'33 |
VEM |
|
M |
|
0 |
599 |
BATALLER Henri |
3h47'33 |
VEM |
Cob |
M |
|
0 |
600 |
LAFFONT Lionel |
3h47'37 |
VEM |
|
M |
|
0 |
601 |
PORTALIER Romain |
3h47'41 |
SEM |
|
M |
|
0 |
602 |
VESQUE Jacques |
3h47'46 |
VEM |
|
M |
|
0 |
603 |
TORRES Jean marie |
3h47'55 |
V2M |
Run O Team Elide Autos |
M |
|
0 |
604 |
SARABANDO Fernando |
3h47'59 |
VEM |
|
M |
|
0 |
605 |
LABORDE Marine |
3h48'03 |
SEF |
CORSICA SPORT MEZZAVIA |
F |
|
0 |
606 |
KHADRAHOUI Philippe |
3h48'03 |
VEM |
|
M |
|
0 |
607 |
GUILLON Laurent |
3h48'10 |
V1M |
Team Trail 17 |
M |
|
0 |
608 |
LELONG Vanessa |
3h48'11 |
SEF |
|
F |
|
0 |
609 |
VASSELIN Christelle |
3h48'14 |
V1F |
Aventure Running Segonzac |
F |
|
0 |
610 |
DAMAS Joel |
3h48'31 |
VEM |
|
M |
|
0 |
611 |
MOLINARI Sebastien |
3h48'42 |
SEM |
Esca |
M |
|
0 |
612 |
DELAGE Antoine |
3h48'42 |
ESM |
|
M |
|
0 |
613 |
LEMERCIER Christophe |
3h48'55 |
VEM |
Liebherr Duathlon |
M |
|
0 |
614 |
SOUQUE Cyril |
3h48'55 |
VEM |
|
M |
|
0 |
615 |
LION Dominique |
3h48'59 |
VEM |
|
M |
|
0 |
616 |
CAMPIONI Erika |
3h49'04 |
V1F |
|
F |
|
0 |
617 |
POURTEAU Neiddy |
3h49'09 |
V1M |
Yoksuthai Pouillon |
M |
|
0 |
618 |
BORNET Patxi |
3h49'28 |
SEM |
|
M |
|
0 |
619 |
GROUSSARD Christophe |
3h49'37 |
V2M |
Athletisme Nord Bassin |
M |
|
0 |
620 |
NARZABAL Marc |
3h49'48 |
SEM |
|
M |
|
0 |
621 |
MARTINEAU Didier |
3h49'48 |
VEM |
|
M |
|
0 |
622 |
DELETTRE Yohan |
3h49'48 |
VEM |
Rctat Tonnay charente |
M |
|
0 |
623 |
COLL Thibault |
3h49'49 |
SEM |
|
M |
|
0 |
624 |
DAVID Cyril |
3h49'54 |
V1M |
Cmo Bassens |
M |
|
0 |
625 |
PALOMO Nicolas |
3h50'18 |
SEM |
|
M |
|
0 |
626 |
DRAPEAU Sylvette |
3h50'26 |
V1F |
|
F |
|
0 |
627 |
MARTIN Gwenael |
3h50'33 |
V1M |
Macau |
M |
|
0 |
628 |
BARREAU Cedric |
3h50'35 |
SEM |
|
M |
|
0 |
629 |
CHAUVET Eddy |
3h50'42 |
VEM |
Amicale Des Sapeurs Pompi |
M |
|
0 |
630 |
CLUZAN Severine |
3h50'52 |
V1F |
Courir En Nouvelle Aquita |
F |
|
0 |
631 |
TEYNIE Yves |
3h50'57 |
V2M |
Caqc76 |
M |
|
0 |
632 |
BOMPARD Marie christine |
3h50'57 |
VEF |
|
F |
|
0 |
633 |
BOMPARD Michel |
3h50'58 |
VEM |
|
M |
|
0 |
634 |
GOUZENE Benoit |
3h50'58 |
SEM |
Tram Cheh |
M |
|
0 |
635 |
LEFAIS Marie |
3h50'58 |
SEF |
|
F |
|
0 |
636 |
DUVERGER Julien |
3h51'17 |
SEM |
|
M |
|
0 |
637 |
MONNIER Pierre |
3h51'19 |
V1M |
|
M |
|
0 |
638 |
ROUAULT Christian |
3h51'24 |
V1M |
Bordeaux Athle |
M |
|
0 |
639 |
SCEMAMA Jean david |
3h51'29 |
VEM |
|
M |
|
0 |
640 |
EMBOULAS Hugo |
3h51'39 |
SEM |
|
M |
|
0 |
641 |
BECHU Romain |
3h51'40 |
SEM |
|
M |
|
0 |
642 |
CHAUSSADE Christophe |
3h51'46 |
VEM |
|
M |
|
0 |
643 |
BOULESTIER Veronique |
3h51'50 |
V1F |
Spiridon 16 |
F |
|
0 |
644 |
PUDET Thierry |
3h51'50 |
VEM |
|
M |
|
0 |
645 |
RISON David |
3h51'50 |
VEM |
|
M |
|
0 |
646 |
BOULESTIER Nicolas |
3h51'50 |
VEM |
Spiridon 16 |
M |
|
0 |
647 |
GIMENEZ Stephane |
3h51'51 |
VEM |
|
M |
|
0 |
648 |
OMIECINSKI Yannick |
3h51'57 |
V2M |
Cmf Floirac |
M |
|
0 |
649 |
BROSSARD Julien |
3h52'00 |
SEM |
|
M |
|
0 |
650 |
GUILLON Samuel |
3h52'02 |
SEM |
|
M |
|
0 |
651 |
PREVOST Sabrina |
3h52'11 |
SEF |
|
F |
|
0 |
652 |
ETCHEPARE Jean baptiste |
3h52'17 |
SEM |
|
M |
|
0 |
653 |
RAMAROSON Marina |
3h52'35 |
SEF |
|
F |
|
0 |
654 |
GRAND Bruno |
3h52'37 |
V1M |
As Ascain Elgarrekin |
M |
|
0 |
655 |
NERI Bertrand |
3h52'37 |
SEM |
|
M |
|
0 |
656 |
RECA Gregory |
3h52'38 |
SEM |
|
M |
|
0 |
657 |
THIMON Thomas |
3h52'38 |
SEM |
|
M |
|
0 |
658 |
NERI Pierre |
3h52'38 |
SEM |
|
M |
|
0 |
659 |
GAYAS Jean philippe |
3h52'38 |
V1M |
|
M |
|
0 |
660 |
ROHR Nicolas |
3h52'45 |
SEM |
|
M |
|
0 |
661 |
VACHET Stephane |
3h52'50 |
V2M |
|
M |
|
0 |
662 |
BERGONNIER Flavien |
3h53'09 |
SEM |
As Ascain Elgarrekin |
M |
|
0 |
663 |
LECOMTE Michel |
3h53'11 |
V3M |
Courir A Audenge |
M |
|
0 |
664 |
MARTIN Christophe |
3h53'12 |
VEM |
Castets Team Trail |
M |
|
0 |
665 |
BAILLARGEAU Daniel |
3h53'20 |
V2M |
Akrobitum |
M |
|
0 |
666 |
CLERGEAUD Veronique |
3h53'34 |
V1F |
|
F |
|
0 |
667 |
MONTAZEAU Celine |
3h53'39 |
V1F |
Spiridon 16 |
F |
|
0 |
668 |
BRACHET Sylvain |
3h53'42 |
SEM |
Bordeaux Athle |
M |
|
0 |
669 |
DE SOUSA Georges |
3h53'42 |
VEM |
|
M |
|
0 |
670 |
MICHEL Stephane |
3h53'44 |
V1M |
A2 Running |
M |
|
0 |
671 |
SARRAZIN Mathilde |
3h53'46 |
SEF |
Asptt Orleans Triathlon |
F |
|
0 |
672 |
CHALLEAU Bertrand |
3h53'52 |
VEM |
|
M |
|
0 |
673 |
LE ROUX Virginie |
3h53'59 |
SEF |
|
F |
|
0 |
674 |
ROUSSE Olivier |
3h53'59 |
VEM |
|
M |
|
0 |
675 |
BORDES Guillaume |
3h54'03 |
SEM |
|
M |
|
0 |
676 |
MICHIELIN Sebastien |
3h54'04 |
VEM |
|
M |
|
0 |
677 |
MERIENNE Jean jacques |
3h54'05 |
VEM |
|
M |
|
0 |
678 |
MARCHENAY Damien daniel |
3h54'24 |
SEM |
|
M |
|
0 |
679 |
MARCHENAY Timothe |
3h54'25 |
SEM |
|
M |
|
0 |
680 |
BOLLIER Christophe |
3h54'34 |
VEM |
|
M |
|
0 |
681 |
DESCHAMPS Roland |
3h54'45 |
VEM |
|
M |
|
0 |
682 |
TILLIER Alex |
3h54'56 |
VEM |
|
M |
|
0 |
683 |
LE VEZU Arnaud |
3h55'03 |
VEM |
|
M |
|
0 |
684 |
SOUBIS Bertrand |
3h55'07 |
VEM |
|
M |
|
0 |
685 |
ALMARCHA Philippe |
3h55'08 |
V2M |
|
M |
|
0 |
686 |
PHAM Laurent |
3h55'10 |
V2M |
Cav |
M |
|
0 |
687 |
PHAM Laurence |
3h55'11 |
V2F |
Cav |
F |
|
0 |
688 |
SOUCHU Rachel |
3h55'19 |
V2F |
US LIFFRE |
F |
|
0 |
689 |
COURPOTIN Thierry |
3h55'31 |
VEM |
|
M |
|
0 |
690 |
MENARD Helene |
3h55'40 |
VEF |
Les Galopins Rochelais |
F |
|
0 |
691 |
AUTEFFE Richard |
3h55'41 |
VEM |
|
M |
|
0 |
692 |
LACHAUD Nathalie |
3h56'09 |
VEF |
|
F |
|
0 |
693 |
BOR Alexandre |
3h56'11 |
V1M |
|
M |
|
0 |
694 |
GRENIER Matthieu |
3h56'22 |
SEM |
|
M |
|
0 |
695 |
ABADIE Pierre |
3h56'37 |
SEM |
|
M |
|
0 |
696 |
DAUGROIS Baptiste |
3h56'42 |
SEM |
|
M |
|
0 |
697 |
BENAITIER Isabelle |
3h56'50 |
V1F |
Mmac Moutiers Mauxfaits V |
F |
|
0 |
698 |
CASTELLI Jean |
3h57'01 |
V3M |
|
M |
|
0 |
699 |
GOENAGA Julien |
3h57'13 |
VEM |
|
M |
|
0 |
700 |
GONZALEZ Luis |
3h57'15 |
SEM |
|
M |
|
0 |
701 |
PASIN Danielle |
3h57'25 |
V1F |
Courir A Montech |
F |
|
0 |
702 |
CANZIAN Remy |
3h57'27 |
SEM |
|
M |
|
0 |
703 |
ROCA Max |
3h57'44 |
V4M |
Xiberotarrak |
M |
|
0 |
704 |
BRAUD Olivier |
3h57'51 |
VEM |
|
M |
|
0 |
705 |
MARCHENAY Daniel |
3h57'56 |
VEM |
|
M |
|
0 |
706 |
DOURTH Mathieu |
3h58'06 |
VEM |
|
M |
|
0 |
707 |
PREUILH Vincent |
3h58'08 |
SEM |
|
M |
|
0 |
708 |
TOUMEYRAGUES Benjamin |
3h58'28 |
SEM |
|
M |
|
0 |
709 |
GIMBREDE David |
3h58'30 |
V1M |
Portet Triathlon |
M |
|
0 |
710 |
VINCENT Christophe |
3h58'32 |
V2M |
|
M |
|
0 |
711 |
AUBUGEAU Eric |
3h58'33 |
VEM |
Runneurs Des Vignes |
M |
|
0 |
712 |
DUPONT Eric |
3h58'38 |
V2M |
Jogging Club Harnesien |
M |
|
0 |
713 |
WILLEM Laurent |
3h58'49 |
VEM |
|
M |
|
0 |
714 |
BARDE Aurelien |
3h58'55 |
SEM |
|
M |
|
0 |
715 |
DANDONNEAU Loic |
3h59'02 |
SEM |
|
M |
|
0 |
716 |
LOULIE TUQUET Thierry |
3h59'18 |
VEM |
|
M |
|
0 |
717 |
CHARRON Franck |
3h59'19 |
VEM |
Sports Et Causse |
M |
|
0 |
718 |
FOURCASSIES Fabien |
3h59'20 |
VEM |
|
M |
|
0 |
719 |
BERTHONNEAU Fabien |
3h59'20 |
SEM |
|
M |
|
0 |
720 |
DUCOU Cedric |
3h59'22 |
VEM |
|
M |
|
0 |
721 |
JEANNEAU Nathalie |
3h59'22 |
V2F |
Jogging Club Sablais |
F |
|
0 |
722 |
BOISSIERE Eric |
3h59'23 |
V2M |
Pays De Brive Athletique |
M |
|
0 |
723 |
MONNARD Laurent |
3h59'39 |
VEM |
La Team |
M |
|
0 |
724 |
ROBEAU Thierry |
3h59'39 |
VEM |
|
M |
|
0 |
725 |
GOULEE Cyrille |
3h59'39 |
VEM |
La Team |
M |
|
0 |
726 |
MAUGE Christophe |
3h59'39 |
V2M |
La Team |
M |
|
0 |
727 |
DEMONGIN Maxime |
3h59'45 |
SEM |
Girou Triathlon |
M |
|
0 |
728 |
LEURIDAN Eric |
4h00'15 |
SEM |
|
M |
|
0 |
729 |
KUMM Stephane |
4h00'20 |
VEM |
Gsbdd/bma |
M |
|
0 |
730 |
POUPINEAU Jean michel |
4h00'22 |
VEM |
|
M |
|
0 |
731 |
COME Vincent |
4h00'35 |
VEM |
|
M |
|
0 |
732 |
MESSAL Sebastien |
4h00'59 |
V1M |
|
M |
|
0 |
733 |
CHASSIER Nathan |
4h01'01 |
ESM |
|
M |
|
0 |
734 |
CHOUZENOUX Jeremy |
4h01'33 |
SEM |
|
M |
|
0 |
735 |
COUTELLEC Yoann |
4h01'47 |
V1M |
|
M |
|
0 |
736 |
VERDIER Aurelie |
4h01'50 |
SEF |
Ca Villenanve Dornon |
F |
|
0 |
737 |
LANDRY Yves |
4h02'00 |
V2M |
Vo2 Bessines |
M |
|
0 |
738 |
BOUBET Noella |
4h02'01 |
V1F |
Vo2 Bessines |
F |
|
0 |
739 |
BRICHET Eva |
4h02'04 |
SEF |
|
F |
|
0 |
740 |
MIGNON Jean philippe |
4h02'07 |
V2M |
Spiridon 16 |
M |
|
0 |
741 |
CHAUMERON Annaelle |
4h02'08 |
SEF |
Fabb Barbezieux |
F |
|
0 |
742 |
LOYAL Nadege |
4h02'12 |
VEF |
Run Swim Co'ching |
F |
|
0 |
743 |
ABREU TAVARES DOS SA Joaquim |
4h02'14 |
SEM |
|
M |
|
0 |
744 |
COTTY Julie |
4h02'16 |
V1F |
Biarritz Olympique |
F |
|
0 |
745 |
BRANAS Christelle |
4h02'25 |
SEF |
|
F |
|
0 |
746 |
GARCIA Magaly |
4h02'30 |
VEF |
Spiridon 16 |
F |
|
0 |
747 |
BIROLLAUD Emmanuel |
4h02'30 |
VEM |
|
M |
|
0 |
748 |
DAUNAS Daniel |
4h02'33 |
V3M |
Ca Saint Agnant |
M |
|
0 |
749 |
MULLER Francois |
4h03'01 |
SEM |
|
M |
|
0 |
750 |
GEORGES Veronique |
4h03'05 |
V1F |
United Runners 78 |
F |
|
0 |
751 |
MARTINELLI Nadjah |
4h03'06 |
V1F |
Ur 78 |
F |
|
0 |
752 |
GIRAUD Isabelle |
4h03'09 |
V2F |
Gass |
F |
|
0 |
753 |
RICHTER Philippe |
4h03'13 |
VEM |
|
M |
|
0 |
754 |
VIALARD Eliane |
4h03'14 |
SEF |
Cm Floirac |
F |
|
0 |
755 |
MANCHO Jean luc |
4h03'30 |
V2M |
Ddx Bruguieres/duathlon L |
M |
|
0 |
756 |
JACOB Patrice |
4h03'36 |
VEM |
|
M |
|
0 |
757 |
DUINAT Chrystele |
4h03'44 |
V1F |
Les Foulees Loubesiennes |
F |
|
0 |
758 |
LE RAY Patrice |
4h03'45 |
V3M |
|
M |
|
0 |
759 |
DEJEAN Ludovic |
4h03'55 |
VEM |
|
M |
|
0 |
760 |
BARREAU Jean charles |
4h03'57 |
VEM |
Nieulairpur |
M |
|
0 |
761 |
CONTIS Jean luc |
4h03'58 |
V2M |
Us Talence |
M |
|
0 |
762 |
BANDRY Thierry |
4h04'15 |
VEM |
|
M |
|
0 |
763 |
DULOS Christian |
4h04'16 |
VEM |
Oeyreluy Running |
M |
|
0 |
764 |
DINET GADRAS Francois |
4h04'17 |
SEM |
Raid'n Trail |
M |
|
0 |
765 |
LACOUTURE Eric |
4h04'18 |
VEM |
|
M |
|
0 |
766 |
MAIGNAN Nathalie |
4h04'27 |
VEF |
Spiridon |
F |
|
0 |
767 |
VERCAUTEREN Louis |
4h04'40 |
SEM |
|
M |
|
0 |
768 |
VILAIN Emmanuel |
4h05'00 |
V1M |
|
M |
|
0 |
769 |
DELPLANQUE Julien |
4h05'05 |
SEM |
|
M |
|
0 |
770 |
MAINFROID Sebastien |
4h05'28 |
SEM |
|
M |
|
0 |
771 |
ENGEAMMES Jerome |
4h05'30 |
VEM |
Runneurs Des Vignes |
M |
|
0 |
772 |
QUEYRON Cecile |
4h05'45 |
VEF |
|
F |
|
0 |
773 |
PETIT Erick |
4h05'48 |
VEM |
|
M |
|
0 |
774 |
CORRE Marie |
4h05'56 |
SEF |
Gsbdd/bma |
F |
|
0 |
775 |
PERROY Helene |
4h06'07 |
VEF |
|
F |
|
0 |
776 |
SENTOU Eric |
4h06'25 |
VEM |
|
M |
|
0 |
777 |
GALLET Camille |
4h06'35 |
SEF |
|
F |
|
0 |
778 |
TARDITZ Corinne |
4h06'58 |
V1F |
|
F |
|
0 |
779 |
MARILLIER Valerie |
4h07'17 |
V2F |
|
F |
|
0 |
780 |
AUBOIN Bruno |
4h07'35 |
VEM |
|
M |
|
0 |
781 |
DUCOURNAU Mathieu |
4h07'46 |
VEM |
|
M |
|
0 |
782 |
PALLARO Julien |
4h07'47 |
VEM |
|
M |
|
0 |
783 |
DUFOURCQ Nicolas |
4h07'47 |
SEM |
|
M |
|
0 |
784 |
ANDREANI Serge |
4h07'59 |
V3M |
I CIGNALI SARTINESI |
M |
|
0 |
785 |
TORNARE Vanessa |
4h08'03 |
SEF |
|
F |
|
0 |
786 |
DELAMAIRE Christine |
4h08'22 |
V1F |
Fabb |
F |
|
0 |
787 |
DAGORNE 2 Stephane |
4h08'26 |
VEM |
|
M |
|
0 |
788 |
PARAILLOUX David |
4h08'26 |
VEM |
Villenave D'ornon Triathl |
M |
|
0 |
789 |
BONNET Fabienne |
4h08'26 |
V1F |
Dbg |
F |
|
0 |
790 |
SKOWRONSKI Veronique |
4h08'32 |
V3F |
Fraternelle Athletisme Ba |
F |
|
0 |
791 |
DECRON Natacha |
4h08'32 |
V1F |
Fraternelle Athletisme Ba |
F |
|
0 |
792 |
BOISSEAU Alexandra |
4h08'34 |
VEF |
|
F |
|
0 |
793 |
TAROZZI Christophe |
4h08'52 |
VEM |
|
M |
|
0 |
794 |
CAILLOUX Philippe |
4h08'56 |
VEM |
|
M |
|
0 |
795 |
LAGISQUET Laurence |
4h09'05 |
V1F |
Aseat |
F |
|
0 |
796 |
GALATAUD Olivier |
4h09'41 |
V1M |
Castets Team Trail |
M |
|
0 |
797 |
TAURINES Stephanie |
4h10'51 |
VEF |
Team Wicked |
F |
|
0 |
798 |
LABARBE Gilbert |
4h10'58 |
V2M |
Lemur Teal |
M |
|
0 |
799 |
HACEN Claude |
4h11'00 |
VEM |
Team Wicked |
M |
|
0 |
800 |
LEDOUX Asce 33c cathy |
4h11'04 |
VEF |
|
F |
|
0 |
801 |
PIAT Eric |
4h11'13 |
VEM |
|
M |
|
0 |
802 |
HARMANGE Arthur |
4h11'23 |
SEM |
|
M |
|
0 |
803 |
AUGER Alain |
4h11'24 |
VEM |
Asi |
M |
|
0 |
804 |
VAURIGAUD Bastien |
4h11'24 |
SEM |
|
M |
|
0 |
805 |
KAYAL Anthony |
4h11'40 |
VEM |
|
M |
|
0 |
806 |
PRIEUR Melanie |
4h12'12 |
SEF |
Su Agen |
F |
|
0 |
807 |
ELISSALDE Lionel |
4h12'17 |
SEM |
|
M |
|
0 |
808 |
RONTEIX Tony |
4h12'26 |
SEM |
Ce Fromarsac |
M |
|
0 |
809 |
MERCERON Pauline |
4h12'26 |
SEF |
Ce Fromarsac |
F |
|
0 |
810 |
SCAMPS Arielle |
4h12'28 |
VEF |
Spiridon 16 |
F |
|
0 |
811 |
GUERIN Frederic |
4h12'36 |
V1M |
Runneurs Des Vignes |
M |
|
0 |
812 |
POIRAUDEAU Thomas |
4h12'57 |
SEM |
Verneuil Oxygene |
M |
|
0 |
813 |
BRUNO Ghyslain |
4h12'58 |
SEM |
|
M |
|
0 |
814 |
GODARD Cedric |
4h12'59 |
V1M |
|
M |
|
0 |
815 |
DAVID Adrien |
4h13'01 |
SEM |
|
M |
|
0 |
816 |
LAMASOU Yohann |
4h13'06 |
SEM |
Canejan |
M |
|
0 |
817 |
GIGANT Stephanie |
4h13'20 |
V1F |
|
F |
|
0 |
818 |
RUDEAU Claude |
4h13'25 |
V4M |
Ares |
M |
|
0 |
819 |
BONNAUD Jack |
4h13'26 |
V4M |
La Foulee Des Jalles |
M |
|
0 |
820 |
ROUX Nicolas |
4h13'48 |
VEM |
|
M |
|
0 |
821 |
MARQUIS Carole |
4h14'27 |
VEF |
|
F |
|
0 |
822 |
BODEREAU Alex |
4h14'51 |
V2M |
Foulees De Saint Germain |
M |
|
0 |
823 |
DUPONT Daniel |
4h14'51 |
VEM |
|
M |
|
0 |
824 |
MORAT Fabien |
4h14'53 |
SEM |
|
M |
|
0 |
825 |
BITARD Celine |
4h15'16 |
VEF |
As Libourne Triathlon |
F |
|
0 |
826 |
BITARD Olivier |
4h15'16 |
VEM |
As Libourne Triathlon |
M |
|
0 |
827 |
TALBOT Jean marie |
4h15'16 |
VEM |
|
M |
|
0 |
828 |
PLANTADE Sebastien |
4h15'46 |
V1M |
Trailleur Fou Du 82 |
M |
|
0 |
829 |
PEROTTEAU Delphine |
4h16'05 |
VEF |
|
F |
|
0 |
830 |
POUDEVIGNE Nicolas |
4h16'05 |
V1M |
|
M |
|
0 |
831 |
BOST Claude |
4h16'09 |
V4M |
Perigord Eaux Vives |
M |
|
0 |
832 |
PERCHEC XAVIER Xavier |
4h16'15 |
VEM |
|
M |
|
0 |
833 |
SAUSSAC Alexandre |
4h16'35 |
VEM |
|
M |
|
0 |
834 |
GOULEY Nicolas |
4h16'36 |
VEM |
|
M |
|
0 |
835 |
PROUTEAU Olivier |
4h16'37 |
VEM |
|
M |
|
0 |
836 |
GUILBON Myriam |
4h16'38 |
VEF |
Run Acceuil La Rochelle |
F |
|
0 |
837 |
OLIVAN Bertrand |
4h17'29 |
V3M |
Aseat Credit Mutuel |
M |
|
0 |
838 |
BONHOMME Carole |
4h17'53 |
V1F |
Fabb |
F |
|
0 |
839 |
BONHOMME Ludovic |
4h17'56 |
V1M |
Fabb |
M |
|
0 |
840 |
CHANSARD Xavier |
4h17'59 |
VEM |
|
M |
|
0 |
841 |
PONCHEL Sebastien |
4h18'26 |
SEM |
|
M |
|
0 |
842 |
AZARETE Antton |
4h18'48 |
SEM |
|
M |
|
0 |
843 |
SIMARD Eddy |
4h18'49 |
SEM |
|
M |
|
0 |
844 |
GREGOIRE Nicolas |
4h18'50 |
V1M |
|
M |
|
0 |
845 |
THOMAS Xavier |
4h18'51 |
VEM |
|
M |
|
0 |
846 |
BONNIN Sebastien |
4h18'51 |
V1M |
Aunisud Triathlon |
M |
|
0 |
847 |
THIERRY Alain |
4h19'32 |
V3M |
|
M |
|
0 |
848 |
LUSSO Michel christop |
4h19'34 |
V1M |
Runaltitude |
M |
|
0 |
849 |
FEUILLATRE Didier |
4h19'39 |
VEM |
|
M |
|
0 |
850 |
LUCAS Nicolas |
4h19'48 |
SEM |
|
M |
|
0 |
851 |
PLUCHART Vincent |
4h19'58 |
SEM |
|
M |
|
0 |
852 |
PAUILHAC Stephanie |
4h20'08 |
V1F |
Etc Hitbox33 |
F |
|
0 |
853 |
DEGERT Michael |
4h20'18 |
SEM |
|
M |
|
0 |
854 |
AILLERY Noelle |
4h20'20 |
V1F |
La Foulee Des Jalles |
F |
|
0 |
855 |
DULUC Patrick |
4h20'20 |
V2M |
La Foulee Des Jalles |
M |
|
0 |
856 |
DELAGE Angelique |
4h20'29 |
VEF |
|
F |
|
0 |
857 |
CUMINAL Bruno |
4h20'36 |
VEM |
|
M |
|
0 |
858 |
MICHAELI Catherine |
4h20'37 |
V2F |
|
F |
|
0 |
859 |
TARADE Cyril |
4h21'09 |
VEM |
|
M |
|
0 |
860 |
DAUBIN Gerard |
4h21'54 |
VEM |
Villenave D 'ornon |
M |
|
0 |
861 |
HUSTE Patrice |
4h21'55 |
V1M |
Stade Mont De Marsan |
M |
|
0 |
862 |
RENAUD Francois |
4h22'32 |
SEM |
|
M |
|
0 |
863 |
CROUZEAU Mickael |
4h22'32 |
SEM |
|
M |
|
0 |
864 |
KOSTICA Julien |
4h22'33 |
SEM |
Rc Gros Lardon |
M |
|
0 |
865 |
LACASSAGNE Jerome |
4h23'00 |
VEM |
|
M |
|
0 |
866 |
MONSEGU Xavier |
4h23'00 |
VEM |
|
M |
|
0 |
867 |
DEJAX Lucie |
4h23'38 |
VEF |
Dbg |
F |
|
0 |
868 |
ROUGIER Florent |
4h23'50 |
SEM |
|
M |
|
0 |
869 |
HASSELOT Stephane |
4h23'52 |
VEM |
|
M |
|
0 |
870 |
LAGADEC Fabien |
4h24'33 |
VEM |
|
M |
|
0 |
871 |
SOUM POUYALET Olivier |
4h24'35 |
VEM |
|
M |
|
0 |
872 |
CAILLER Laurent |
4h24'55 |
VEM |
|
M |
|
0 |
873 |
MARTINEZ AYUSO Maite |
4h25'04 |
SEF |
|
F |
|
0 |
874 |
CONSTANT Marie christine |
4h25'14 |
V1F |
Ac Pouillon |
F |
|
0 |
875 |
TUROTTE Pascal |
4h25'35 |
VEM |
Teams Moulidars (la Cagou |
M |
|
0 |
876 |
HANDTSCHOEWERCKER Asce 33c eddy |
4h25'52 |
SEM |
|
M |
|
0 |
877 |
BARRIERE Lilian |
4h25'52 |
VEM |
Ruines De Cayac |
M |
|
0 |
878 |
DEHLINGER Jean marie |
4h26'29 |
VEM |
|
M |
|
0 |
879 |
GUILLON Franck |
4h26'32 |
V1M |
|
M |
|
0 |
880 |
JOUENNE Antoine |
4h26'54 |
VEM |
Leognan Rugby |
M |
|
0 |
881 |
BOISSIERE Veronique |
4h27'09 |
VEF |
Spiridon Charente |
F |
|
0 |
882 |
CRABOS Jean luc |
4h27'18 |
VEM |
|
M |
|
0 |
883 |
BONNET Laurent |
4h27'20 |
VEM |
|
M |
|
0 |
884 |
JUDAS Damien |
4h27'48 |
SEM |
|
M |
|
0 |
885 |
PREVOT Yoann |
4h27'56 |
SEM |
|
M |
|
0 |
886 |
BOTAYA Jean pierre |
4h27'57 |
SEM |
|
M |
|
0 |
887 |
ABADIE Florian |
4h28'05 |
SEM |
Les Affutes Et Le Gros |
M |
|
0 |
888 |
BENAITIER David |
4h28'10 |
V1M |
Mmac Moutiers Mauxfaits V |
M |
|
0 |
889 |
WATRE Elisabeth |
4h28'30 |
V2F |
Courir A Montech |
F |
|
0 |
890 |
JORAND Thierry (montec |
4h28'31 |
VEM |
Courir A Montech |
M |
|
0 |
891 |
BETENCOURT Guillaume |
4h29'15 |
SEM |
|
M |
|
0 |
892 |
SCHNEIDER Frederic |
4h29'23 |
VEM |
|
M |
|
0 |
893 |
MOINS Sebastien |
4h29'27 |
VEM |
|
M |
|
0 |
894 |
CARAT Frederic |
4h29'29 |
V1M |
Us Cenon |
M |
|
0 |
895 |
TAMET Joel |
4h29'49 |
VEM |
|
M |
|
0 |
896 |
MOUREN Camille |
4h32'08 |
V4M |
|
M |
|
0 |
897 |
NAPIAS Guillaume |
4h32'34 |
SEM |
|
M |
|
0 |
898 |
DUVAIL Catherine |
4h32'37 |
V2F |
Jogging Club Sablais |
F |
|
0 |
899 |
LAHOUDERE Jean luc |
4h32'46 |
VEM |
|
M |
|
0 |
900 |
DESMOULIN Eric |
4h33'07 |
V3M |
|
M |
|
0 |
901 |
GRELLIER Christophe |
4h34'09 |
VEM |
|
M |
|
0 |
902 |
MALOSSANNE Maylis |
4h34'09 |
VEF |
Just Run And Fun |
F |
|
0 |
903 |
HOURMI Renee |
4h34'10 |
VEF |
|
F |
|
0 |
904 |
MARIONNET Lucile |
4h34'19 |
ESF |
Dbs Cross |
F |
|
0 |
905 |
SAUVETRE Sebastien |
4h34'20 |
V1M |
|
M |
|
0 |
906 |
DELCOURT Jean yves |
4h34'22 |
VEM |
La Foulee Des Jalles |
M |
|
0 |
907 |
BREHAMEL Christian |
4h34'24 |
VEM |
|
M |
|
0 |
908 |
DARRES Jean claude |
4h34'24 |
VEM |
|
M |
|
0 |
909 |
BORIES Julie |
4h34'34 |
SEF |
Foulee Beauzelloise |
F |
|
0 |
910 |
CHOJNACKI Coralie |
4h34'37 |
SEF |
Run O Team Elide Autos |
F |
|
0 |
911 |
LUCAS Christophe |
4h34'38 |
V2M |
e |
M |
|
0 |
912 |
LE MOAL Frederick |
4h35'48 |
V1M |
Urban Runners France |
M |
|
0 |
913 |
LATOUCHE Katia |
4h36'00 |
V1F |
Fabb |
F |
|
0 |
914 |
BOULANGER Angelique |
4h36'16 |
SEF |
Fabb |
F |
|
0 |
915 |
MATAGUEZ Franck |
4h36'30 |
VEM |
Gsbdd/bma |
M |
|
0 |
916 |
VAUGON Damien |
4h36'42 |
SEM |
Usja |
M |
|
0 |
917 |
LE GUENNEC Marie paule |
4h37'51 |
V3F |
Spiridon 16 |
F |
|
0 |
918 |
BRAUD Charlotte |
4h38'00 |
SEF |
|
F |
|
0 |
919 |
DANIEAU Anne |
4h38'05 |
VEF |
Run Accueil |
F |
|
0 |
920 |
DANIEAU Florent |
4h38'06 |
VEM |
Run Accueil |
M |
|
0 |
921 |
TARADE Thierry |
4h38'25 |
V2M |
Team Sport Zen |
M |
|
0 |
922 |
FAURE Jean luc |
4h38'39 |
VEM |
|
M |
|
0 |
923 |
BONINO Alain |
4h38'40 |
VEM |
|
M |
|
0 |
924 |
USEREAU Remy |
4h39'13 |
VEM |
|
M |
|
0 |
925 |
PAGIS Olivier |
4h39'15 |
VEM |
|
M |
|
0 |
926 |
SCHOREISZ Asce 33c martin |
4h40'53 |
SEM |
|
M |
|
0 |
927 |
BAUS Asce 33c alain |
4h40'58 |
VEM |
|
M |
|
0 |
928 |
LACOSTE Jacqueline |
4h41'24 |
V3F |
Courir A Audenge |
F |
|
0 |
929 |
RUIZ Muriel |
4h41'32 |
V1F |
Cm Floirac |
F |
|
0 |
930 |
AUGERAUD Marilyn |
4h41'40 |
V1F |
S/l Cm Floirac |
F |
|
0 |
931 |
SAVARY Celine |
4h41'41 |
V1F |
Cmfloirac |
F |
|
0 |
932 |
DELAMARE Thierry |
4h41'43 |
VEM |
|
M |
|
0 |
933 |
GUYONNET DUPERAT Patrice |
4h42'34 |
VEM |
|
M |
|
0 |
934 |
GUEYE Valerie |
4h48'00 |
V2F |
Run Swim And Coaching |
F |
|
0 |
935 |
TRULES Isabelle |
4h48'01 |
VEF |
Run Swim And Coaching |
F |
|
0 |
936 |
GAULT Jean damien |
4h48'01 |
VEM |
Maif |
M |
|
0 |
937 |
GONTIER Joel |
4h48'02 |
V3M |
|
M |
|
0 |
938 |
HERBRETEAU Manon |
4h48'26 |
SEF |
|
F |
|
0 |
939 |
AUGERAUD Benoit |
4h48'26 |
V1M |
S/l Cm Floirac |
M |
|
0 |
940 |
HERBRETEAU Laurent |
4h48'49 |
VEM |
|
M |
|
0 |
941 |
ALRIC Edouard |
4h54'34 |
VEM |
|
M |
|
0 |
942 |
GUY Matthieu (Guy) |
4h54'35 |
SEM |
|
M |
|
0 |
943 |
CHOUGUI Warda |
4h54'36 |
VEF |
|
F |
|
0 |
944 |
PROVOST Sebastien |
4h58'07 |
VEM |
Runner Du Dimanche |
M |
|
0 |
945 |
LABAT Bernadette |
4h58'08 |
V3F |
ASC NAPURRAK ESPELETTE |
F |
|
0 |
946 |
LAVIGNE Jean michel |
4h58'09 |
V4M |
Napurrak Serre file |
M |
|
0 |