1 |
LUCAS Yoann |
7h32'52' |
SEM |
Cima Pays D'auray |
M |
|
0 |
2 |
DESDOUETS Jeremy |
7h48'54' |
SEM |
Cima Pays D'auray |
M |
|
0 |
3 |
THETIOT Pierre |
8h02'10' |
SEM |
S/l Entente Sportive Est |
M |
|
0 |
4 |
RIOU Laurent |
8h02'38' |
V1M |
As Valeo Vision Angers |
M |
|
0 |
5 |
GAUJOUR Yannick |
8h07'18' |
V1M |
As Run In Niort |
M |
|
0 |
6 |
GICQUEL Arnaud |
8h16'01' |
SEM |
S/l Cote De Jade Athletic |
M |
|
0 |
7 |
RENAUX Alain |
8h16'42' |
V2M |
S/l Herbauges Athle 44 |
M |
|
0 |
8 |
GAUDUCHON Bertrand |
8h36'53' |
V1M |
As Chu Nantes |
M |
|
0 |
9 |
LE NOCHER Nicolas |
8h51'57' |
SEM |
|
M |
|
0 |
10 |
PELLAN Francois |
8h56'55' |
SEM |
|
M |
|
0 |
11 |
PAVOINE Bruno |
9h04'57' |
V1M |
Athletic Pont rean |
M |
|
0 |
12 |
DELANDHUY Matthieu |
9h05'32' |
SEM |
|
M |
|
0 |
13 |
ALLARD Pierre |
9h08'52' |
SEM |
As Magenta Noumea |
M |
|
0 |
14 |
KERYJAOUEN Frederic |
9h10'35' |
V1M |
|
M |
|
0 |
15 |
ROBO Stephane |
9h12'03' |
V1M |
|
M |
|
0 |
16 |
LE GRUMELEC Jerome |
9h12'19' |
V1M |
|
M |
|
0 |
17 |
BARRE Gabriel |
9h13'07' |
SEM |
|
M |
|
0 |
18 |
FONTAINE Stephane |
9h15'31' |
V1M |
S/l Ploeren Endurance |
M |
|
0 |
19 |
LE HENANFF Antony |
9h21'42' |
V1M |
|
M |
|
0 |
20 |
MAHE Olivier |
9h23'34' |
V1M |
S/l Stade Lavallois |
M |
|
0 |
21 |
CABARET Ludovic |
9h26'20' |
SEM |
|
M |
|
0 |
22 |
NAYL Bertrand |
9h27'27' |
V1M |
|
M |
|
0 |
23 |
LOUAZON Christophe |
9h27'30' |
V1M |
|
M |
|
0 |
24 |
POIVET Patrick |
9h28'56' |
V2M |
S/l Rcn Thouare mauves |
M |
|
0 |
25 |
GIQUEL Philippe |
9h32'26' |
V2M |
|
M |
|
0 |
26 |
LEROUX Pascal |
9h33'03' |
V2M |
|
M |
|
0 |
27 |
RADIGOIS Xavier |
9h34'03' |
V1M |
Entente Athletique Club C |
M |
|
0 |
28 |
EHRHARDT Prisca |
9h34'18' |
SEF |
S/l Lamballe Ac |
F |
1ere F |
0 |
29 |
DUBRAY Mickael |
9h34'34' |
V1M |
Cap Conde |
M |
|
0 |
30 |
TABART Ludovic |
9h39'26' |
V1M |
|
M |
|
0 |
31 |
SERTIN Pierre |
9h41'02' |
SEM |
|
M |
|
0 |
32 |
TRUDELLE Robin |
9h41'02' |
SEM |
|
M |
|
0 |
33 |
ROUVIERE Emmanuel |
9h43'06' |
V2M |
|
M |
|
0 |
34 |
TOULLEC Jean marc |
9h45'24' |
V1M |
|
M |
|
0 |
35 |
GRANGER Cedric |
9h46'45' |
V1M |
Entente Angevine Athletis |
M |
|
0 |
36 |
MORICE Michel |
9h49'32' |
SEM |
|
M |
|
0 |
37 |
ARLOT Cyril |
9h55'28' |
SEM |
|
M |
|
0 |
38 |
PENNEC David |
9h56'47' |
V1M |
S/l Ca Morlaix |
M |
|
0 |
39 |
CHALAIN Georges |
9h57'38' |
V1M |
|
M |
|
0 |
40 |
NKOMBO NKOMBO Gaston |
9h59'10' |
V1M |
|
M |
|
0 |
41 |
LEGER Fabrice |
10h04'51 |
V1M |
|
M |
|
0 |
42 |
OGER Alexandre |
10h05'23 |
SEM |
|
M |
|
0 |
43 |
MUR Ralph |
10h07'17 |
V3M |
Decines Meyzieu Athletism |
M |
|
0 |
44 |
VIGNERON Pierre |
10h07'49 |
SEM |
|
M |
|
0 |
45 |
DESFOSSEZ Thierry |
10h08'20 |
V1M |
|
M |
|
0 |
46 |
LENAIN Stephane |
10h08'29 |
V1M |
|
M |
|
0 |
47 |
PETAY Aurelie |
10h10'18 |
V1F |
S/l Herbauges Athle 44 |
F |
2 F |
0 |
48 |
RALKO Laurent |
10h14'30 |
V1M |
|
M |
|
0 |
49 |
LEFFRAY Alexandre |
10h16'25 |
SEM |
|
M |
|
0 |
50 |
LACROIX Benjamin |
10h16'50 |
SEM |
|
M |
|
0 |
51 |
AUDEBERT Enguerrand |
10h18'58 |
SEM |
|
M |
|
0 |
52 |
HAUTBOIS Julien |
10h21'55 |
SEM |
|
M |
|
0 |
53 |
HAYS Pascal |
10h23'19 |
V1M |
Ea Issoudun |
M |
|
0 |
54 |
MATERA Angelique |
10h23'48 |
V1F |
|
F |
3 F |
0 |
55 |
HAYERE Christophe |
10h23'51 |
V1M |
|
M |
|
0 |
56 |
ROY Martial |
10h28'04 |
V2M |
|
M |
|
0 |
57 |
HOYAUX Claude |
10h28'04 |
V2M |
S/l Union Athletique Chat |
M |
|
0 |
58 |
REUX Guillaume |
10h28'09 |
SEM |
|
M |
|
0 |
59 |
LEONARD Thierry |
10h29'19 |
V2M |
Ac Beauchamp |
M |
|
0 |
60 |
ROUSSEL Marjorie |
10h29'42 |
V1F |
S/l Herbauges Athle 44 |
F |
4 F |
0 |
61 |
FOURGEAUD Alain |
10h33'29 |
V2M |
S/l Presqu'ile Guerandais |
M |
|
0 |
62 |
RONDEAU Nicolas |
10h33'38 |
V1M |
S/l Le Mans A 72 |
M |
|
0 |
63 |
POIRIER Corinne |
10h33'55 |
SEF |
|
F |
5 F |
0 |
64 |
DURAND Williams |
10h34'01 |
V1M |
|
M |
|
0 |
65 |
ADEM Larbi |
10h34'07 |
SEM |
|
M |
|
0 |
66 |
LONCLE Damien |
10h35'14 |
SEM |
|
M |
|
0 |
67 |
BOISRAME Christophe |
10h36'04 |
V2M |
|
M |
|
0 |
68 |
COQUERY Raphael |
10h39'21 |
V1M |
|
M |
|
0 |
69 |
ROZE Thierry |
10h39'55 |
V2M |
|
M |
|
0 |
70 |
JOURDREN Stephane |
10h41'02 |
V1M |
|
M |
|
0 |
71 |
MEUDEC Cedric |
10h42'03 |
SEM |
|
M |
|
0 |
72 |
CESBRON Damien |
10h42'03 |
V1M |
S/l Rcn Vertou |
M |
|
0 |
73 |
NIVINOU Mael |
10h42'04 |
SEM |
|
M |
|
0 |
74 |
IZEMBARD Stephane |
10h42'42 |
V1M |
|
M |
|
0 |
75 |
LIBERT Jean arnaud |
10h42'43 |
SEM |
|
M |
|
0 |
76 |
LE BRAS Luc |
10h43'27 |
SEM |
Le Havre S'port Athletism |
M |
|
0 |
77 |
DESLANDES Sebastien |
10h44'29 |
V1M |
Ea Pays De Broceliande |
M |
|
0 |
78 |
BROUXEL Maxime |
10h44'42 |
SEM |
|
M |
|
0 |
79 |
SABALOI Kevin |
10h44'43 |
SEM |
|
M |
|
0 |
80 |
HUET Sebastien |
10h46'29 |
V1M |
|
M |
|
0 |
81 |
GOUIN Emmanuel |
10h46'49 |
V1M |
S/l Vaureal Athletisme |
M |
|
0 |
82 |
KIRKBRIDE Guy |
10h47'35 |
V2M |
|
M |
|
0 |
83 |
THOMAS Guillaume |
10h47'50 |
SEM |
|
M |
|
0 |
84 |
VINCENT Arnaud |
10h48'11 |
SEM |
S/l Esco St Andre Des Eau |
M |
|
0 |
85 |
TALBOURDET Frederic |
10h48'28 |
V1M |
|
M |
|
0 |
86 |
OLIVIER Dimitri |
10h48'35 |
SEM |
|
M |
|
0 |
87 |
RIO Christopher |
10h48'46 |
SEM |
|
M |
|
0 |
88 |
MICILLINO Raphael |
10h49'39 |
SEM |
|
M |
|
0 |
89 |
MORVAN Patrick |
10h50'14 |
V2M |
|
M |
|
0 |
90 |
ADAM Jerome |
10h50'35 |
V1M |
|
M |
|
0 |
91 |
ORAIN Damien |
10h50'57 |
SEM |
|
M |
|
0 |
92 |
HERVE Philippe |
10h51'09 |
V2M |
|
M |
|
0 |
93 |
BUREAU Christophe |
10h51'35 |
V1M |
|
M |
|
0 |
94 |
PIEL Hubert |
10h52'43 |
V2M |
Us Liffre |
M |
|
0 |
95 |
GOULET Christophe |
10h53'32 |
V1M |
S/l Herbauges Athle 44 |
M |
|
0 |
96 |
BELNOUE Alexandre |
10h53'54 |
V1M |
|
M |
|
0 |
97 |
HERRERO DE LAS POZAS Romain |
10h56'26 |
SEM |
|
M |
|
0 |
98 |
POISSONNIER Vincent |
10h56'26 |
SEM |
|
M |
|
0 |
99 |
HAMON Stephane |
10h57'09 |
V1M |
|
M |
|
0 |
100 |
SEDILLE Olivier |
11h02'02 |
V2M |
Ea Cergy Pontoise Athleti |
M |
|
0 |
101 |
AUFFRET Sebastien |
11h03'27 |
SEM |
|
M |
|
0 |
102 |
DELAHAYE David |
11h05'01 |
SEM |
|
M |
|
0 |
103 |
LANGRUME Christophe |
11h06'31 |
V2M |
|
M |
|
0 |
104 |
ANNEE Damien |
11h06'46 |
SEM |
|
M |
|
0 |
105 |
PETIT Jeffery |
11h07'43 |
SEM |
|
M |
|
0 |
106 |
TORZEC Benoit |
11h08'05 |
V1M |
|
M |
|
0 |
107 |
BRONSARD Nicolas |
11h08'38 |
V1M |
|
M |
|
0 |
108 |
PAINCHAUD Etienne |
11h09'28 |
V2M |
|
M |
|
0 |
109 |
PAINCHAUD Loic |
11h09'28 |
V2M |
|
M |
|
0 |
110 |
BELLEC David |
11h10'27 |
V1M |
|
M |
|
0 |
111 |
RENIMEL Olivier |
11h10'29 |
V2M |
|
M |
|
0 |
112 |
BATTEUX Jeremy |
11h13'25 |
SEM |
|
M |
|
0 |
113 |
BAGUENIER DESORMEAUX Arnaud |
11h14'26 |
V2M |
|
M |
|
0 |
114 |
FERRON David |
11h14'42 |
V1M |
Stade Rennais Athletisme |
M |
|
0 |
115 |
GUILBAUD Arnaud |
11h17'42 |
V1M |
|
M |
|
0 |
116 |
CHAUVEL Nicolas |
11h17'55 |
SEM |
|
M |
|
0 |
117 |
DEBARD Samuel |
11h18'28 |
V1M |
Asc Personnel Du Senat |
M |
|
0 |
118 |
FONTENEAU Sophie |
11h18'37 |
V1F |
S/l Asptt Rennes |
F |
6 F |
0 |
119 |
GUIHARD Francois |
11h19'16 |
V1M |
|
M |
|
0 |
120 |
GEAY Philippe |
11h19'22 |
V1M |
|
M |
|
0 |
121 |
LE CLOIREC Ewen |
11h19'55 |
V1M |
Cima Pays D'auray |
M |
|
0 |
122 |
FERENC Thomas |
11h20'01 |
SEM |
|
M |
|
0 |
123 |
HERVOUIN Mireille |
11h20'19 |
V2F |
|
F |
7 F |
0 |
124 |
BOUDEN Etienne |
11h20'49 |
SEM |
|
M |
|
0 |
125 |
GENDRON Eric |
11h22'32 |
V2M |
|
M |
|
0 |
126 |
BOUBAN Sebastien |
11h22'34 |
SEM |
|
M |
|
0 |
127 |
GUILLERME Yves marie |
11h22'58 |
SEM |
|
M |
|
0 |
128 |
LE POUL Raphael |
11h23'02 |
V1M |
|
M |
|
0 |
129 |
LETILLEUX Herve |
11h23'08 |
V1M |
|
M |
|
0 |
130 |
LUDWIG Heiko |
11h23'16 |
V2M |
|
M |
|
0 |
131 |
MATHIEU William |
11h23'36 |
V1M |
|
M |
|
0 |
132 |
FAURE Antoine |
11h24'10 |
V1M |
|
M |
|
0 |
133 |
GUEMARD Guillaume |
11h24'30 |
SEM |
|
M |
|
0 |
134 |
MAMONTOV Dmitry |
11h25'55 |
SEM |
|
M |
|
0 |
135 |
NAULLEAU Jean francois |
11h26'03 |
V2M |
|
M |
|
0 |
136 |
MASSON Natacha |
11h27'29 |
SEF |
Ca Du Pays Saumurois |
F |
8 F |
0 |
137 |
JOUSSE Stephane |
11h27'42 |
V1M |
|
M |
|
0 |
138 |
LE BIHAN Antoine |
11h27'56 |
SEM |
|
M |
|
0 |
139 |
FERRAND Patrick |
11h28'02 |
V2M |
As Chu Nantes |
M |
|
0 |
140 |
GRELIER Julie |
11h28'03 |
SEF |
Asptt La Roche Sur Yon |
F |
9 F |
0 |
141 |
SOUQUET Jean marc |
11h28'08 |
V1M |
Athletic Pont rean |
M |
|
0 |
142 |
NICOLAS Antoine |
11h28'09 |
SEM |
|
M |
|
0 |
143 |
BRETON Pascal |
11h28'10 |
V2M |
|
M |
|
0 |
144 |
RENAULT Christophe |
11h30'20 |
V1M |
|
M |
|
0 |
145 |
SEDRAINE Quentin |
11h32'10 |
SEM |
|
M |
|
0 |
146 |
VARLET Philippe |
11h32'15 |
V1M |
|
M |
|
0 |
147 |
AUGER Stevens |
11h33'59 |
V1M |
|
M |
|
0 |
148 |
ROUXEL Dominique |
11h34'21 |
V1M |
Ac Varades |
M |
|
0 |
149 |
CERISIER Thierry |
11h35'15 |
V2M |
|
M |
|
0 |
150 |
AUTRET Florent |
11h35'27 |
SEM |
|
M |
|
0 |
151 |
PORTAL Nicole |
11h35'34 |
SEF |
CLUB ATHLETISME DE PUTEAU |
F |
10 F |
0 |
152 |
COLLIN Stephane |
11h36'26 |
SEM |
Athletic Pont rean |
M |
|
0 |
153 |
HERVE Laurent |
11h36'36 |
V2M |
|
M |
|
0 |
154 |
BOUTAUD Julien |
11h38'08 |
V1M |
|
M |
|
0 |
155 |
STEPHAN Julien |
11h39'34 |
V1M |
|
M |
|
0 |
156 |
LECLAIR Eric |
11h40'11 |
V2M |
C. O. Du Sud De L'essonne |
M |
|
0 |
157 |
BOUGERIE Christophe |
11h40'50 |
V1M |
|
M |
|
0 |
158 |
TREDAN Clement |
11h41'26 |
SEM |
|
M |
|
0 |
159 |
BOUREY BIROCHAU Simon |
11h42'09 |
SEM |
|
M |
|
0 |
160 |
MOREL Christophe |
11h42'47 |
SEM |
Ac Veulais |
M |
|
0 |
161 |
VANNIER Arnaud |
11h42'55 |
V1M |
|
M |
|
0 |
162 |
LORRIERE Christophe |
11h43'54 |
V2M |
As Corbeil essonnes |
M |
|
0 |
163 |
FREMAUX Lucas |
11h44'35 |
SEM |
|
M |
|
0 |
164 |
DUBERGEY Julien |
11h44'59 |
V1M |
Les Moustiques |
M |
|
0 |
165 |
LE COURTOIS Jeremy |
11h45'08 |
SEM |
|
M |
|
0 |
166 |
LE BERRE Philippe |
11h46'17 |
V1M |
|
M |
|
0 |
167 |
CLERC Rudy |
11h46'53 |
ESM |
|
M |
|
0 |
168 |
MICHAUD Pascal |
11h47'03 |
V2M |
|
M |
|
0 |
169 |
BOUVIER Martial |
11h47'45 |
V2M |
|
M |
|
0 |
170 |
DESSARTINE Stephanie |
11h47'47 |
V1F |
|
F |
|
0 |
171 |
SZYMANSKI Alban |
11h47'49 |
SEM |
Planete Running And Walki |
M |
|
0 |
172 |
ARDOUIN Antony |
11h48'49 |
V1M |
|
M |
|
0 |
173 |
RAMETTE Laurent |
11h48'57 |
V1M |
Run And Freedom |
M |
|
0 |
174 |
HOUDAYER Sabrina |
11h48'57 |
V1F |
RUN AND FREEDOM |
F |
|
0 |
175 |
MORTEL Marc henri |
11h49'10 |
V1M |
|
M |
|
0 |
176 |
MAILLOT Mickael |
11h49'18 |
SEM |
|
M |
|
0 |
177 |
ROY Gregory |
11h49'54 |
V1M |
|
M |
|
0 |
178 |
BENAITEAU Fabrice |
11h50'01 |
V1M |
|
M |
|
0 |
179 |
JOLIVET Bertrand |
11h51'18 |
V2M |
Escapade Malestroit |
M |
|
0 |
180 |
ROCTON Yann |
11h52'12 |
V1M |
S/l Endurance 72 |
M |
|
0 |
181 |
LE ROUX Viktor benjamin |
11h52'33 |
SEM |
|
M |
|
0 |
182 |
GOURSAUD Fabrice |
11h53'01 |
V1M |
|
M |
|
0 |
183 |
MICHAUD Jacques |
11h53'12 |
SEM |
Athletic Retz Sud Lac |
M |
|
0 |
184 |
MARZLOFF Alain |
11h53'14 |
V2M |
S/l Plessis Robinson Ac |
M |
|
0 |
185 |
PASQUIER Pierre |
11h53'27 |
V1M |
|
M |
|
0 |
186 |
LEBRUN Lucky |
11h53'32 |
V1M |
Esperance Endurance Trail |
M |
|
0 |
187 |
BALLEIX Frederic |
11h53'48 |
V2M |
|
M |
|
0 |
188 |
BOGARD Alain |
11h54'13 |
V2M |
|
M |
|
0 |
189 |
COUROUSSE Vincent |
11h54'24 |
V1M |
|
M |
|
0 |
190 |
AUGUSTE David |
11h54'25 |
V1M |
|
M |
|
0 |
191 |
MORVAN Loic |
11h55'16 |
SEM |
|
M |
|
0 |
192 |
STEPHANE Robidou |
11h55'39 |
V1M |
|
M |
|
0 |
193 |
FRADET Patrice |
11h55'58 |
V1M |
|
M |
|
0 |
194 |
LE LOCH Thomas |
11h56'57 |
ESM |
|
M |
|
0 |
195 |
DESAUNAY Charline |
11h56'57 |
SEF |
|
F |
|
0 |
196 |
MIRVILLE Jean yves |
11h56'59 |
V2M |
|
M |
|
0 |
197 |
MECHENET Jerome |
11h57'30 |
SEM |
|
M |
|
0 |
198 |
MENGO Allan |
11h57'33 |
SEM |
|
M |
|
0 |
199 |
PIERRE Alexandra |
11h57'35 |
SEF |
|
F |
|
0 |
200 |
OGER Gael |
11h58'18 |
V2M |
|
M |
|
0 |
201 |
MARGUET Nicolas |
11h58'40 |
V1M |
|
M |
|
0 |
202 |
BRIEUX Sebastien |
11h58'56 |
SEM |
|
M |
|
0 |
203 |
LE FOULHER Christophe |
11h59'21 |
V2M |
|
M |
|
0 |
204 |
MARTIN Regine |
11h59'29 |
V1F |
|
F |
|
0 |
205 |
GOIBIER Sebastien |
12h00'09 |
SEM |
|
M |
|
0 |
206 |
BERCY Alexandre |
12h01'19 |
V1M |
|
M |
|
0 |
207 |
DEBACKER Pauline |
12h01'34 |
SEF |
|
F |
|
0 |
208 |
DUPLESSIS Michel |
12h01'46 |
V4M |
|
M |
|
0 |
209 |
DUFROST Yoan |
12h01'47 |
SEM |
|
M |
|
0 |
210 |
PRIGENT Laurent |
12h02'21 |
SEM |
|
M |
|
0 |
211 |
PARIS Julien |
12h02'23 |
V1M |
|
M |
|
0 |
212 |
KERZERHO Yann |
12h03'53 |
V1M |
|
M |
|
0 |
213 |
PLAISANT Patrice |
12h04'55 |
V1M |
Suresnes Passion Athle Ma |
M |
|
0 |
214 |
LE MEILLEUR Thierry |
12h05'32 |
V2M |
S/l Athletisme Loudeac |
M |
|
0 |
215 |
LENFANT Cyril |
12h05'38 |
SEM |
|
M |
|
0 |
216 |
LERMUSIAUX Jean michel |
12h05'40 |
V1M |
|
M |
|
0 |
217 |
LOTOUT Guenael |
12h05'42 |
SEM |
|
M |
|
0 |
218 |
GONIDEC Gaetan |
12h05'58 |
V1M |
|
M |
|
0 |
219 |
ACCARD Johan |
12h06'02 |
SEM |
|
M |
|
0 |
220 |
BECHET Jean charles |
12h06'45 |
V1M |
Athletic Retz Sud Lac |
M |
|
0 |
221 |
SONNOIS Edouard |
12h06'49 |
V1M |
|
M |
|
0 |
222 |
LEFAIX Gweltaz |
12h06'59 |
SEM |
|
M |
|
0 |
223 |
MORIO Jerome |
12h08'05 |
V1M |
|
M |
|
0 |
224 |
REGIS Alain |
12h08'18 |
V2M |
|
M |
|
0 |
225 |
BERNARD Mickael |
12h08'29 |
V1M |
|
M |
|
0 |
226 |
GUILLAUME Bertrand |
12h08'30 |
V2M |
|
M |
|
0 |
227 |
COURATIER Stephane |
12h09'09 |
V2M |
As Chaingy Sport Nature |
M |
|
0 |
228 |
LORTHIOS Nicolas |
12h09'21 |
SEM |
Ua Societe Generale |
M |
|
0 |
229 |
ROSAR Benoit |
12h09'22 |
SEM |
|
M |
|
0 |
230 |
ALVELOS Virginie |
12h09'22 |
V1F |
Ua Societe Generale |
F |
|
0 |
231 |
KHENNAS Smail |
12h09'26 |
V3M |
|
M |
|
0 |
232 |
GAUTHIER Jean louis |
12h11'42 |
V3M |
|
M |
|
0 |
233 |
GUILLARD Jerome |
12h12'01 |
V1M |
|
M |
|
0 |
234 |
HERVE Pierre |
12h13'00 |
SEM |
RACING CLUB NANTAIS |
M |
|
0 |
235 |
DAUNAT Jerome |
12h13'43 |
SEM |
|
M |
|
0 |
236 |
PIER Emilie |
12h14'08 |
SEF |
|
F |
|
0 |
237 |
ROY Steve |
12h15'07 |
V1M |
|
M |
|
0 |
238 |
MICOUD Jean jacques |
12h15'53 |
V2M |
Ca Du Pays Saumurois |
M |
|
0 |
239 |
LEDUC Vincent |
12h16'22 |
V1M |
|
M |
|
0 |
240 |
LOUIS Michael |
12h17'20 |
V1M |
|
M |
|
0 |
241 |
LEFEVRE Sebastien |
12h17'39 |
V1M |
|
M |
|
0 |
242 |
BOUARD Serge |
12h17'45 |
V2M |
|
M |
|
0 |
243 |
CLEMENT Stephane |
12h17'56 |
V2M |
|
M |
|
0 |
244 |
VILLARS David |
12h18'23 |
V1M |
|
M |
|
0 |
245 |
BOY Hugo |
12h18'40 |
SEM |
|
M |
|
0 |
246 |
COULOIGNER Patrice |
12h18'46 |
V1M |
|
M |
|
0 |
247 |
DA SILVA Stephane |
12h19'02 |
V1M |
S/l Massy As |
M |
|
0 |
248 |
LE MAUFF Francois |
12h20'00 |
V1M |
|
M |
|
0 |
249 |
HERAULT Julien |
12h20'30 |
SEM |
|
M |
|
0 |
250 |
LUBIN Remi |
12h20'30 |
SEM |
|
M |
|
0 |
251 |
LAZIOU Samuel |
12h20'34 |
SEM |
|
M |
|
0 |
252 |
DUTERTRE Sandrine |
12h20'37 |
V2F |
Vie Au Grand Air De St Ma |
F |
|
0 |
253 |
ROLLAND Virginie |
12h20'39 |
V1F |
To Be Sport |
F |
|
0 |
254 |
RENARD Gregory |
12h20'40 |
SEM |
|
M |
|
0 |
255 |
NORVEZ Stephane |
12h20'42 |
V1M |
|
M |
|
0 |
256 |
BIGOT Christopher |
12h21'16 |
SEM |
|
M |
|
0 |
257 |
CUCHOT Fabrice |
12h21'54 |
V2M |
S/l Stade Nantais Ac |
M |
|
0 |
258 |
GELLE Ludovic |
12h23'05 |
V1M |
Amicale Du Val De Somme |
M |
|
0 |
259 |
FAVEY David |
12h24'37 |
V1M |
S/l Club Sportif De Betto |
M |
|
0 |
260 |
GEORGE Vincent |
12h25'35 |
V1M |
|
M |
|
0 |
261 |
DUBOURG Laurent |
12h27'02 |
V1M |
S/l Es Troarn Athletisme |
M |
|
0 |
262 |
TUBAUD Nicolas |
12h27'16 |
SEM |
APL S/L GROUPE ATHLETIQUE |
M |
|
0 |
263 |
JULIEN Loic |
12h27'26 |
V1M |
|
M |
|
0 |
264 |
HOUERROU Frederic |
12h27'33 |
SEM |
|
M |
|
0 |
265 |
LE BIHAN Frederick |
12h28'49 |
SEM |
S/l Massy As |
M |
|
0 |
266 |
LE GOFF Gaetan |
12h29'31 |
SEM |
|
M |
|
0 |
267 |
BIGOT Stephane |
12h29'35 |
V1M |
|
M |
|
0 |
268 |
LE ROPERT Christophe |
12h30'11 |
SEM |
|
M |
|
0 |
269 |
AMELINE Vincent |
12h30'26 |
V1M |
|
M |
|
0 |
270 |
MEUNIER Gwendoline |
12h30'59 |
SEF |
|
F |
|
0 |
271 |
VANIER Yannick |
12h31'46 |
V2M |
|
M |
|
0 |
272 |
CIBOULET Yoann |
12h33'38 |
SEM |
|
M |
|
0 |
273 |
VAN HOECKE Michael |
12h34'14 |
SEM |
|
M |
|
0 |
274 |
FORNARA Hadrien |
12h34'24 |
SEM |
|
M |
|
0 |
275 |
GUILLERME Jean marc |
12h34'26 |
V2M |
|
M |
|
0 |
276 |
GUILLEMETTE Hugo |
12h34'47 |
SEM |
|
M |
|
0 |
277 |
GUILLEMETTE Eric |
12h34'47 |
V2M |
|
M |
|
0 |
278 |
LE BIANIC Nicolas |
12h36'03 |
V1M |
|
M |
|
0 |
279 |
GERARD Francis |
12h36'05 |
V3M |
|
M |
|
0 |
280 |
BOUTET Stephane |
12h36'06 |
V1M |
|
M |
|
0 |
281 |
DORE Jean rene |
12h36'33 |
V2M |
|
M |
|
0 |
282 |
LE GOVIC Laurent |
12h37'10 |
V1M |
Infosport loiret |
M |
|
0 |
283 |
DAVIAULT Joel |
12h37'11 |
V1M |
|
M |
|
0 |
284 |
LAPOINTE Guy |
12h37'32 |
V3M |
Courir A Saint Gervais |
M |
|
0 |
285 |
LEVESQUE Eric |
12h37'44 |
V2M |
|
M |
|
0 |
286 |
ARNAUD Christophe |
12h38'34 |
V2M |
|
M |
|
0 |
287 |
BOUCHEX BELLOMIE Aurelie |
12h38'45 |
V1F |
Aaa Du Lyonnais |
F |
|
0 |
288 |
LE HENAFF Nicolas |
12h38'50 |
V1M |
|
M |
|
0 |
289 |
ESNAULT Maxence |
12h40'41 |
V2M |
|
M |
|
0 |
290 |
LEFRANCOIS Mickael |
12h40'41 |
V1M |
|
M |
|
0 |
291 |
CANTIN Herve |
12h41'30 |
V2M |
Infosport loiret |
M |
|
0 |
292 |
CHAPUIS Frank |
12h41'30 |
V1M |
|
M |
|
0 |
293 |
DANIEL Marc |
12h42'07 |
SEM |
|
M |
|
0 |
294 |
MERLIERE Loic |
12h42'24 |
SEM |
|
M |
|
0 |
295 |
GAUCHER Philippe |
12h42'39 |
V1M |
|
M |
|
0 |
296 |
SIMEON Olivier |
12h43'22 |
V2M |
Beaumont Athletique Club |
M |
|
0 |
297 |
GRONDIN Gilles |
12h43'46 |
V1M |
|
M |
|
0 |
298 |
BESSARD Pascale |
12h43'48 |
V2F |
As Rochette Dammarie Les |
F |
|
0 |
299 |
DENIS Davis |
12h43'49 |
V1M |
|
M |
|
0 |
300 |
POILBOUT Karine |
12h44'11 |
V1F |
|
F |
|
0 |
301 |
GIRAUD Benoit |
12h44'36 |
SEM |
|
M |
|
0 |
302 |
BALLAGE Jean claude |
12h44'36 |
V2M |
|
M |
|
0 |
303 |
LE LOCH Gerard |
12h46'41 |
V1M |
|
M |
|
0 |
304 |
HALOCHE Christophe |
12h47'10 |
V2M |
|
M |
|
0 |
305 |
GENDRY Thony |
12h47'19 |
V1M |
|
M |
|
0 |
306 |
DUGUE Aurelie |
12h48'22 |
SEF |
|
F |
|
0 |
307 |
PRIE Jeremy |
12h48'22 |
SEM |
|
M |
|
0 |
308 |
PELLEAU Damien |
12h48'23 |
SEM |
|
M |
|
0 |
309 |
CHARON Francois |
12h48'33 |
SEM |
|
M |
|
0 |
310 |
PAVIA Francois |
12h48'33 |
V2M |
|
M |
|
0 |
311 |
SOUBEN Vincent |
12h48'53 |
SEM |
|
M |
|
0 |
312 |
MERIENNE Erwan |
12h49'11 |
V1M |
|
M |
|
0 |
313 |
ARHUIS Florent |
12h50'02 |
SEM |
|
M |
|
0 |
314 |
BODIN Olivier |
12h50'42 |
V2M |
|
M |
|
0 |
315 |
PERELLE Nicolas |
12h51'35 |
SEM |
|
M |
|
0 |
316 |
QUEMERE Stephane |
12h53'04 |
V2M |
|
M |
|
0 |
317 |
PAPIN Denis |
12h53'08 |
V1M |
|
M |
|
0 |
318 |
ANGOT Odile |
12h53'13 |
SEF |
|
F |
|
0 |
319 |
GUILLAUD HEVIN Clement |
12h53'28 |
SEM |
|
M |
|
0 |
320 |
HEVIN Frederic |
12h53'28 |
SEM |
|
M |
|
0 |
321 |
BOMPOIL David |
12h54'23 |
V1M |
|
M |
|
0 |
322 |
HALLOUIN Stephanie |
12h54'47 |
V1F |
|
F |
|
0 |
323 |
BOULE Nicolas |
12h55'03 |
V1M |
|
M |
|
0 |
324 |
VAUTOUR Romain |
12h55'03 |
SEM |
|
M |
|
0 |
325 |
COISNON Jean luc |
12h55'22 |
V2M |
|
M |
|
0 |
326 |
BOLLIER Nathalie |
12h55'30 |
V2F |
|
F |
|
0 |
327 |
POULOUIN Angelique |
12h56'28 |
SEF |
|
F |
|
0 |
328 |
KOLLMANNSBERGER Vincent |
12h56'35 |
V1M |
|
M |
|
0 |
329 |
POINTEAU Dimitri |
12h56'36 |
SEM |
|
M |
|
0 |
330 |
ETIENNE Frederic |
12h56'36 |
SEM |
|
M |
|
0 |
331 |
CHAROY Quentin |
12h56'41 |
SEM |
|
M |
|
0 |
332 |
SENTENAT Marion |
12h56'41 |
SEF |
Adidas Runners Paris |
F |
|
0 |
333 |
BALLAN Jean |
12h56'54 |
V3M |
|
M |
|
0 |
334 |
CLEMENT Jean marie |
12h57'06 |
V1M |
|
M |
|
0 |
335 |
COURTEILLE Nicolas |
12h57'16 |
SEM |
|
M |
|
0 |
336 |
BRELIVET Jacques |
12h57'29 |
V1M |
|
M |
|
0 |
337 |
PICOT Romuald |
12h58'10 |
V1M |
|
M |
|
0 |
338 |
BEAUFILS Benoit |
12h58'11 |
V1M |
|
M |
|
0 |
339 |
FOURNIER Sebastien |
12h58'28 |
V1M |
|
M |
|
0 |
340 |
BILLARD Frederic |
12h58'32 |
SEM |
|
M |
|
0 |
341 |
ESCOFFIER Florian |
12h58'34 |
SEM |
S/l Massy As |
M |
|
0 |
342 |
MOURGUET Stephane |
12h58'36 |
V1M |
|
M |
|
0 |
343 |
HAMON Emmanuelle |
12h58'47 |
V2F |
|
F |
|
0 |
344 |
FEGAR Regis |
12h59'49 |
V1M |
|
M |
|
0 |
345 |
BERGOT Philippe |
12h59'49 |
V1M |
|
M |
|
0 |
346 |
PROVOST Damien |
13h00'17 |
SEM |
Sevre Bocage Ac |
M |
|
0 |
347 |
HENRY Samuel |
13h00'32 |
V1M |
|
M |
|
0 |
348 |
NIZAN Jean marc |
13h00'46 |
V1M |
|
M |
|
0 |
349 |
NEAU Cyrille |
13h00'54 |
V1M |
To Be Sport |
M |
|
0 |
350 |
LE GALL Laurene |
13h01'01 |
SEF |
|
F |
|
0 |
351 |
TROADEC Christophe |
13h01'01 |
V1M |
|
M |
|
0 |
352 |
HAUGMARD Davy |
13h01'04 |
SEM |
|
M |
|
0 |
353 |
BRETON Nadia |
13h01'27 |
SEF |
Us St Berthevin |
F |
|
0 |
354 |
JOSSET LE BARBENCHON Yannick |
13h01'39 |
V2M |
|
M |
|
0 |
355 |
BOUTRUCHE Aurelien |
13h03'11 |
SEM |
|
M |
|
0 |
356 |
DUPRE Freddy |
13h03'12 |
SEM |
|
M |
|
0 |
357 |
FOURAGE Arnaud |
13h04'20 |
V1M |
|
M |
|
0 |
358 |
LEROI GODET Ludwig |
13h04'20 |
V1M |
|
M |
|
0 |
359 |
TANGUY Catherine |
13h05'27 |
V2F |
|
F |
|
0 |
360 |
LESTIDEAU Cathy |
13h05'27 |
V1F |
ST POL DU LEON AC |
F |
|
0 |
361 |
GUIVARCH Didier |
13h05'34 |
V2M |
S/l Plerin Athletisme |
M |
|
0 |
362 |
POTIER Jean pierre |
13h05'59 |
V2F |
|
F |
|
0 |
363 |
TROUDE Pascal |
13h06'17 |
V2M |
|
M |
|
0 |
364 |
NAULLET Thierry |
13h06'17 |
V2M |
|
M |
|
0 |
365 |
CONDE Christophe |
13h08'22 |
SEM |
|
M |
|
0 |
366 |
LEDRU Olivier |
13h08'22 |
V1M |
|
M |
|
0 |
367 |
JOUFFROY Baptiste |
13h08'28 |
V1M |
|
M |
|
0 |
368 |
MUZELET Jean yves |
13h08'46 |
V2M |
|
M |
|
0 |
369 |
HURAULT Simon |
13h08'46 |
SEM |
S/l Asptt Rouen |
M |
|
0 |
370 |
NGUYEN DANG Phuc |
13h10'21 |
SEM |
|
M |
|
0 |
371 |
CHEVALIER Alexandre |
13h11'26 |
SEM |
ASC BNP PARIBAS PARIS |
M |
|
0 |
372 |
GORON Patrice |
13h11'40 |
V2M |
|
M |
|
0 |
373 |
DAL CORSO Christian |
13h11'44 |
V2M |
|
M |
|
0 |
374 |
DAL CORSO Dominique |
13h11'45 |
V2F |
|
F |
|
0 |
375 |
BRETECHER Joris |
13h12'08 |
SEM |
|
M |
|
0 |
376 |
SECHE Ludovic |
13h12'08 |
SEM |
|
M |
|
0 |
377 |
BOQUET Jean roch |
13h12'45 |
V1M |
|
M |
|
0 |
378 |
DUPONT Eric |
13h12'45 |
V1M |
|
M |
|
0 |
379 |
FLORANT Pierre |
13h13'08 |
V3M |
|
M |
|
0 |
380 |
THEBAULT Olivier |
13h13'36 |
V2M |
|
M |
|
0 |
381 |
HACHIN Frederic |
13h14'30 |
SEM |
|
M |
|
0 |
382 |
CASTAING Florine |
13h14'32 |
V1F |
|
F |
|
0 |
383 |
EL KOUT Nolwenn |
13h15'29 |
V1F |
|
F |
|
0 |
384 |
RIGAUD Erwan |
13h17'11 |
SEM |
|
M |
|
0 |
385 |
JEHANNO Nicolas |
13h19'42 |
SEM |
|
M |
|
0 |
386 |
LE BRUN Nicolas |
13h20'07 |
SEM |
So Houilles |
M |
|
0 |
387 |
PROVOST Pascal |
13h20'22 |
V2M |
|
M |
|
0 |
388 |
BRINBAL Ludovic |
13h22'10 |
SEM |
S/l Herbauges Athle 44 |
M |
|
0 |
389 |
ADAM Gabriel |
13h23'43 |
V3M |
Ea Cergy Pontoise Athleti |
M |
|
0 |
390 |
LE DANTEC Charles |
13h24'31 |
V2M |
|
M |
|
0 |
391 |
MALHERBE Florence |
13h24'32 |
SEF |
|
F |
|
0 |
392 |
CARPI Edi |
13h24'48 |
V1M |
|
M |
|
0 |
393 |
LELIEVRE Philippe |
13h25'16 |
V1M |
|
M |
|
0 |
394 |
DEHAEZE Benoit |
13h25'22 |
V1M |
Quimper Athletisme |
M |
|
0 |
395 |
PIZON Louis pierre |
13h25'39 |
V2M |
S/l Ca Luconnais |
M |
|
0 |
396 |
PAPIN Mathieu |
13h25'56 |
V1M |
S/l Es Troarn Athletisme |
M |
|
0 |
397 |
QUERE Regis |
13h27'44 |
SEM |
|
M |
|
0 |
398 |
DOS SANTOS Michel |
13h27'45 |
V1M |
|
M |
|
0 |
399 |
CHIRON Xavier |
13h27'46 |
V1M |
|
M |
|
0 |
400 |
PLANCHENAULT Bertrand |
13h28'03 |
V2M |
|
M |
|
0 |
401 |
PEUDON Bruno |
13h28'06 |
V2M |
|
M |
|
0 |
402 |
FAIRIER David |
13h28'49 |
V1M |
|
M |
|
0 |
403 |
BEUTIER Cedric |
13h28'51 |
SEM |
|
M |
|
0 |
404 |
CHASSERIO Anthony |
13h28'51 |
V1M |
|
M |
|
0 |
405 |
LETURCQ Jean philippe |
13h28'58 |
V1M |
ATHLETIC PONT REAN |
M |
|
0 |
406 |
LENFANT Philippe |
13h29'40 |
V3M |
Verneuil Ac |
M |
|
0 |
407 |
LESCARRET Christophe |
13h30'33 |
V1M |
|
M |
|
0 |
408 |
RICHARD Romain |
13h30'38 |
SEM |
|
M |
|
0 |
409 |
RAPENDY Pierre |
13h31'41 |
SEM |
|
M |
|
0 |
410 |
COUVREUX Corentin |
13h33'02 |
SEM |
|
M |
|
0 |
411 |
GUILLOU Yann |
13h33'17 |
SEM |
|
M |
|
0 |
412 |
HERRAULT Sandrine |
13h37'42 |
V1F |
|
F |
|
0 |
413 |
JANNEAU Mickael |
13h39'01 |
V2M |
S/l Stade Nantais Ac |
M |
|
0 |
414 |
LE MASSON Franck |
13h39'01 |
V1M |
|
M |
|
0 |
415 |
GILBERT Mickael |
13h40'36 |
SEM |
|
M |
|
0 |
416 |
QUERE Magalie |
13h41'07 |
V2F |
As Nandy Athletisme |
F |
|
0 |
417 |
VINCENT Patrice |
13h41'07 |
V2M |
|
M |
|
0 |
418 |
GRASLAND Nicolas |
13h41'18 |
SEM |
|
M |
|
0 |
419 |
PERRIGAULT Sebastien |
13h41'19 |
V1M |
|
M |
|
0 |
420 |
LABROUSSE Herve |
13h41'41 |
V1M |
|
M |
|
0 |
421 |
LE BRAS Christophe |
13h43'37 |
SEM |
|
M |
|
0 |
422 |
AICHOUN Mathieu |
13h43'42 |
SEM |
|
M |
|
0 |
423 |
SIGOGNE Bruno |
13h44'07 |
V2M |
|
M |
|
0 |
424 |
POLLAS Sebastien |
13h44'14 |
V1M |
|
M |
|
0 |
425 |
POLLAS Laetitia |
13h44'16 |
V1F |
|
F |
|
0 |
426 |
HERSANT Pascal |
13h44'16 |
V2M |
|
M |
|
0 |
427 |
GARNAULT Yannick |
13h45'06 |
V1M |
|
M |
|
0 |
428 |
MARGOTTEAU Sylvain |
13h45'14 |
V1M |
|
M |
|
0 |
429 |
GARREC Denis |
13h45'48 |
SEM |
|
M |
|
0 |
430 |
LE RAY Benoit |
13h47'23 |
SEM |
|
M |
|
0 |
431 |
DUCHEMIN Sabrina |
13h47'25 |
V1F |
S/l Les Bipedes Bernayens |
F |
|
0 |
432 |
LAUNAY Nicolas |
13h47'25 |
V1M |
S/l Les Bipedes Bernayens |
M |
|
0 |
433 |
SELARD Manuella |
13h49'12 |
V2F |
|
F |
|
0 |
434 |
LAFRANCHE Stephane |
13h49'43 |
V1M |
|
M |
|
0 |
435 |
RADENAC Erwan |
13h50'56 |
V1M |
|
M |
|
0 |
436 |
LANDOUER Sylvain |
13h51'10 |
V1M |
|
M |
|
0 |
437 |
CHALLE Jean michel |
13h51'15 |
V3M |
La Berrichonne Chateaurou |
M |
|
0 |
438 |
LORIANT Stephane |
13h51'24 |
V1M |
|
M |
|
0 |
439 |
DELAIRE Pierre |
13h52'04 |
V2M |
|
M |
|
0 |
440 |
BOUCHAREYCHAS Anthony |
13h52'11 |
SEM |
|
M |
|
0 |
441 |
TERRASSON Xavier |
13h52'16 |
SEM |
|
M |
|
0 |
442 |
RENOIRE Loic |
13h52'24 |
SEM |
Athletic Trois Tours |
M |
|
0 |
443 |
ALLAIN Yann |
13h52'41 |
SEM |
|
M |
|
0 |
444 |
HIPP Nicolas |
13h52'59 |
SEM |
|
M |
|
0 |
445 |
JACOBSON Jerker |
13h53'18 |
V1M |
|
M |
|
0 |
446 |
COULON Alex |
13h53'19 |
SEM |
|
M |
|
0 |
447 |
PINSON Anthony |
13h53'25 |
V1M |
|
M |
|
0 |
448 |
ETOURNEUX Julia |
13h53'35 |
SEF |
|
F |
|
0 |
449 |
LHENAFF Yannick |
13h54'36 |
SEM |
|
M |
|
0 |
450 |
CALDRAY Laurent |
13h54'50 |
V2M |
|
M |
|
0 |
451 |
ARNAUD Romuald |
13h54'52 |
V1M |
|
M |
|
0 |
452 |
GOURIER Florence |
13h54'52 |
V1F |
|
F |
|
0 |
453 |
SICARD Aymeric |
13h55'25 |
V1M |
L'ultra Marin Raid Du Gol |
M |
|
0 |
454 |
LEJOLIVET Maxime |
13h56'05 |
SEM |
|
M |
|
0 |
455 |
HENINE Messaoud |
13h56'20 |
V1M |
|
M |
|
0 |
456 |
COURSIN Erwin |
13h56'49 |
SEM |
|
M |
|
0 |
457 |
CLAVERY Thomas |
13h58'31 |
V1M |
|
M |
|
0 |
458 |
DOUCHET Vincent |
13h59'04 |
V1M |
|
M |
|
0 |
459 |
GASLONDE Yannick |
14h00'20 |
SEM |
|
M |
|
0 |
460 |
ABOLIVIER Mickael |
14h00'21 |
SEM |
|
M |
|
0 |
461 |
GUELTAS Herve |
14h00'41 |
V2M |
|
M |
|
0 |
462 |
GRALL Ronan |
14h00'43 |
SEM |
|
M |
|
0 |
463 |
LORION Jean yannis |
14h00'54 |
V1M |
|
M |
|
0 |
464 |
HAUTOT Olivier |
14h01'04 |
V1M |
|
M |
|
0 |
465 |
GRASLAND Emmanuel |
14h03'47 |
V1M |
Association Des Loisirs D |
M |
|
0 |
466 |
GOUGEON Philippe |
14h03'48 |
V2M |
Association Des Loisirs D |
M |
|
0 |
467 |
BESNIER KERVERN Elodie |
14h04'19 |
SEF |
|
F |
|
0 |
468 |
LE GOUELLEC Laurent |
14h04'39 |
V1M |
|
M |
|
0 |
469 |
MOREAU Francois |
14h04'39 |
SEM |
|
M |
|
0 |
470 |
AIMARD Stephane |
14h05'56 |
V2M |
|
M |
|
0 |
471 |
BIDON Franck |
14h07'03 |
V2M |
Le Chesnay 78 As |
M |
|
0 |
472 |
MENARD Gabriel |
14h07'44 |
V4M |
Athle Rhuys |
M |
|
0 |
473 |
BELGHAZI Ahmed |
14h08'38 |
V1M |
|
M |
|
0 |
474 |
PAQUET Christophe |
14h08'43 |
V1M |
|
M |
|
0 |
475 |
CHAMBRIER Marc |
14h09'11 |
V2M |
S/l Stade Lavallois |
M |
|
0 |
476 |
PICH Anne sophie |
14h09'17 |
V1F |
|
F |
|
0 |
477 |
PRIOUL Patrice |
14h09'20 |
V2M |
|
M |
|
0 |
478 |
METEREAU TISON Melanie |
14h10'07 |
SEF |
S/l Stade Lavallois |
F |
|
0 |
479 |
PASCO Yannick |
14h10'09 |
V2M |
|
M |
|
0 |
480 |
LOAS Gilles |
14h10'22 |
V4M |
|
M |
|
0 |
481 |
BROCHERIEUX Charles |
14h10'24 |
SEM |
|
M |
|
0 |
482 |
PRIGENT Nicolas |
14h10'34 |
V1M |
Breizh Sport Attitude |
M |
|
0 |
483 |
DUFAUD Max |
14h10'37 |
V2M |
|
M |
|
0 |
484 |
JULIEN Emmanuel |
14h10'43 |
SEM |
|
M |
|
0 |
485 |
HERVYJ John |
14h10'43 |
SEM |
|
M |
|
0 |
486 |
JOUANNE Remy |
14h11'34 |
V2M |
|
M |
|
0 |
487 |
LHOTE Mickael |
14h12'14 |
V1M |
|
M |
|
0 |
488 |
VOUTSINOS SVILARICH Pierre marie |
14h12'33 |
V1M |
Free Runners Le Club |
M |
|
0 |
489 |
SIMON Quentin |
14h12'47 |
SEM |
|
M |
|
0 |
490 |
LECOEUR Francois |
14h12'57 |
V1M |
Sarthe Running |
M |
|
0 |
491 |
BONNEAU Olivier |
14h13'20 |
V1M |
|
M |
|
0 |
492 |
GUILLEMIN Stephane |
14h14'34 |
V1M |
|
M |
|
0 |
493 |
BOURREAU Alexandre |
14h16'27 |
SEM |
|
M |
|
0 |
494 |
CHATEIGNER Aymeric |
14h16'28 |
SEM |
|
M |
|
0 |
495 |
FRIEH Fabien |
14h16'53 |
V1M |
|
M |
|
0 |
496 |
LEQUIEN Boris |
14h17'19 |
SEM |
|
M |
|
0 |
497 |
NICOL Edouard |
14h17'19 |
SEM |
|
M |
|
0 |
498 |
CAOUDAL Jean louis |
14h19'18 |
V2M |
|
M |
|
0 |
499 |
REGAUD Pierre edouard |
14h21'05 |
SEM |
|
M |
|
0 |
500 |
MEHAULT Michel |
14h22'34 |
V3M |
|
M |
|
0 |
501 |
LE GUYADER Yoann |
14h23'04 |
SEM |
|
M |
|
0 |
502 |
RIVIERE Stephane |
14h24'11 |
V1M |
|
M |
|
0 |
503 |
FEIGNE Hugo |
14h25'04 |
V1M |
|
M |
|
0 |
504 |
LEJOLIVET Bertrand |
14h25'04 |
V1M |
|
M |
|
0 |
505 |
DEROUET Jean pierre |
14h25'40 |
V2M |
Es Coueron |
M |
|
0 |
506 |
GUITTON Michel |
14h25'40 |
V2M |
Es Coueron |
M |
|
0 |
507 |
HENNART Patrice |
14h25'41 |
V2M |
Es Coueron |
M |
|
0 |
508 |
DELAFOND Laurent |
14h25'41 |
V2M |
Es Coueron |
M |
|
0 |
509 |
MAISONNEUVE Joel |
14h25'41 |
V2M |
Es Coueron |
M |
|
0 |
510 |
LEBEAU Frederic |
14h25'41 |
V1M |
Es Coueron |
M |
|
0 |
511 |
BALICHARD Luc |
14h26'30 |
V3M |
|
M |
|
0 |
512 |
CANDON Sabrina |
14h28'21 |
V2F |
|
F |
|
0 |
513 |
LE HE Yann |
14h28'21 |
V1M |
|
M |
|
0 |
514 |
GRIFFON Laetitia |
14h28'22 |
V1F |
|
F |
|
0 |
515 |
GASNIER Clarisse |
14h28'47 |
V2F |
|
F |
|
0 |
516 |
ROUILLARD Thierry |
14h28'47 |
V2M |
|
M |
|
0 |
517 |
OULD YAOU Stephane |
14h29'38 |
V1M |
|
M |
|
0 |
518 |
BELLARD Philippe |
14h29'51 |
V2M |
|
M |
|
0 |
519 |
COPLOT Stephane |
14h30'49 |
V1M |
|
M |
|
0 |
520 |
GUERN Pierre yves |
14h30'49 |
V2M |
|
M |
|
0 |
521 |
GIBIER Christian |
14h31'40 |
V2M |
|
M |
|
0 |
522 |
GIBIER Catherine |
14h31'41 |
V2F |
|
F |
|
0 |
523 |
OGER Damien |
14h31'41 |
V2M |
Es Du Val D'anjou Beaufor |
M |
|
0 |
524 |
MARCHAND Sebastien |
14h31'56 |
V1M |
|
M |
|
0 |
525 |
MICHAUD Ludovic |
14h31'56 |
V1M |
|
M |
|
0 |
526 |
LACOUR Alexis |
14h31'57 |
SEM |
|
M |
|
0 |
527 |
REMOND Sebastien |
14h32'50 |
V1M |
|
M |
|
0 |
528 |
THEBAULT Hubert |
14h33'13 |
V2M |
|
M |
|
0 |
529 |
LEMOINE Ludovic |
14h33'24 |
V1M |
|
M |
|
0 |
530 |
BOUILLARD Maxime |
14h33'29 |
SEM |
|
M |
|
0 |
531 |
LE COULS Claude |
14h33'29 |
V1M |
|
M |
|
0 |
532 |
LEBRETON Mathias |
14h34'07 |
SEM |
|
M |
|
0 |
533 |
GRENIER SOLIGET Christian |
14h35'18 |
V2M |
|
M |
|
0 |
534 |
DUCHESNE Cedric |
14h35'29 |
SEM |
Upac Chateau Gontier |
M |
|
0 |
535 |
CARDOU Anthony |
14h36'31 |
SEM |
|
M |
|
0 |
536 |
BELLION Jean baptiste |
14h36'55 |
SEM |
|
M |
|
0 |
537 |
DELBREIL Luc |
14h37'11 |
V2M |
|
M |
|
0 |
538 |
LAHAYE Stephane |
14h37'52 |
V1M |
|
M |
|
0 |
539 |
MOURET Alix |
14h37'56 |
V1M |
|
M |
|
0 |
540 |
FERARD Marie claude |
14h38'46 |
V2F |
Courir Au Coglais |
F |
|
0 |
541 |
HERVIEUX Pascal |
14h38'55 |
V1M |
|
M |
|
0 |
542 |
LE BRAS Yannick |
14h39'05 |
V1M |
|
M |
|
0 |
543 |
BREC Olivier |
14h39'06 |
V2M |
|
M |
|
0 |
544 |
SADOWY Yannick |
14h39'13 |
V1M |
|
M |
|
0 |
545 |
BRANGEON Frederic |
14h39'15 |
V1M |
S/l Ac La Chapelle/erdre |
M |
|
0 |
546 |
CUINEY Michel |
14h39'16 |
V3M |
|
M |
|
0 |
547 |
MOUTON Damien |
14h39'40 |
SEM |
S/l Sables Etudiant Club |
M |
|
0 |
548 |
ROUILLON Laurent |
14h39'47 |
V1M |
|
M |
|
0 |
549 |
LANDRET Celine |
14h40'25 |
V1F |
S/l Sc Surgeres |
F |
|
0 |
550 |
GUIBERT Geraldine |
14h40'25 |
V1F |
S/l Sc Surgeres |
F |
|
0 |
551 |
METERIE Olivier |
14h40'25 |
V1M |
|
M |
|
0 |
552 |
LEVENE Laurent |
14h40'26 |
V1M |
|
M |
|
0 |
553 |
ROSSIGNOL Pascal |
14h40'44 |
V2M |
|
M |
|
0 |
554 |
GAUDIN Aurore |
14h41'09 |
SEF |
Ac Miniac morvan |
F |
|
0 |
555 |
GONZALEZ Georges |
14h41'33 |
V2M |
|
M |
|
0 |
556 |
FLATRES Olivier |
14h42'20 |
V1M |
|
M |
|
0 |
557 |
LE GAL Thomas |
14h43'10 |
SEF |
|
F |
|
0 |
558 |
LEVIONNOIS Claire |
14h43'37 |
V2F |
|
F |
|
0 |
559 |
LEVIONNOIS Jean luc |
14h43'38 |
V2M |
|
M |
|
0 |
560 |
LEBEL Arnaud |
14h44'19 |
V1M |
|
M |
|
0 |
561 |
LE MEILLEUR Jean michel |
14h44'28 |
V2M |
|
M |
|
0 |
562 |
PENSIBIS Pierrick |
14h44'28 |
V1M |
S/l Athletisme Loudeac |
M |
|
0 |
563 |
DUTREUIL Bruno |
14h44'29 |
V2M |
S/l Athletisme Loudeac |
M |
|
0 |
564 |
BONNIN Sebastien |
14h44'37 |
V1M |
|
M |
|
0 |
565 |
BOIN Pierrick |
14h44'39 |
V1M |
|
M |
|
0 |
566 |
HENRY Mathieu |
14h44'55 |
SEM |
|
M |
|
0 |
567 |
ILLEDEBRANDT Benjamin |
14h44'56 |
SEM |
|
M |
|
0 |
568 |
BLEAS Michel |
14h46'54 |
SEM |
|
M |
|
0 |
569 |
NOCERINO Nicolas |
14h47'06 |
V1M |
S/l Plaisir Ac |
M |
|
0 |
570 |
PINARD Frederic |
14h47'07 |
V2M |
|
M |
|
0 |
571 |
LUIS Isabelle |
14h47'27 |
V2F |
|
F |
|
0 |
572 |
COUSIN Thierry |
14h47'28 |
V2M |
|
M |
|
0 |
573 |
GAUTEREAUD David |
14h47'28 |
V1M |
|
M |
|
0 |
574 |
LUIS Emmanuel |
14h47'28 |
V2M |
|
M |
|
0 |
575 |
MORVAN Erwan |
14h48'25 |
V1M |
|
M |
|
0 |
576 |
TRENTIN Cyril |
14h51'36 |
V1M |
|
M |
|
0 |
577 |
REYBEL Raphael |
14h51'41 |
V2M |
|
M |
|
0 |
578 |
FOUSSADIER Cyril |
14h51'55 |
SEM |
|
M |
|
0 |
579 |
FAUJOUR Lionel |
14h52'18 |
SEM |
|
M |
|
0 |
580 |
FAUJOUR Ludovic |
14h52'18 |
SEM |
|
M |
|
0 |
581 |
MAGNI Thibaut |
14h52'47 |
SEM |
|
M |
|
0 |
582 |
FROISSART Sebastien |
14h53'07 |
V1M |
|
M |
|
0 |
583 |
NICOLAE Gregory |
14h53'24 |
V2M |
|
M |
|
0 |
584 |
VIGOUROUX Olivier |
14h55'04 |
V2M |
|
M |
|
0 |
585 |
LOISEL Guillaume |
14h55'21 |
SEM |
|
M |
|
0 |
586 |
DEVEAUX Jacques |
14h55'33 |
V2M |
Al Porterie Ac |
M |
|
0 |
587 |
VERDIER Jean |
14h55'45 |
V2M |
|
M |
|
0 |
588 |
LE RISBE Nicolas |
14h55'57 |
V1M |
|
M |
|
0 |
589 |
VIGNAU Morgane |
14h57'53 |
SEF |
|
F |
|
0 |
590 |
GIROT Jonathan |
14h57'54 |
SEM |
|
M |
|
0 |
591 |
BENOIT Laurence |
14h57'57 |
V2F |
Ste Maxime Athle Golfe St |
F |
|
0 |
592 |
COMBEAU Isabelle |
14h59'04 |
V2F |
S/l Massy As |
F |
|
0 |
593 |
ELINEAU Marc |
14h59'15 |
V1M |
|
M |
|
0 |
594 |
LHULLIER Thierry |
14h59'15 |
V1M |
S/l Le Mans A 72 |
M |
|
0 |
595 |
MACE Patrice |
14h59'17 |
V3M |
|
M |
|
0 |
596 |
LEFEBVRE Ludovic |
15h00'03 |
V2M |
|
M |
|
0 |
597 |
COUDERT Jean pierre |
15h03'08 |
V4M |
|
M |
|
0 |
598 |
JUNKER Stephanie |
15h05'00 |
V1F |
S/l Es Corsen |
F |
|
0 |
599 |
FRABOULET Sonia |
15h08'24 |
V1F |
|
F |
|
0 |
600 |
LANDEVILLE Stephane |
15h08'47 |
V1M |
|
M |
|
0 |
601 |
PAILLARD Ronan |
15h10'18 |
SEM |
|
M |
|
0 |
602 |
AMIOT Hubert |
15h10'29 |
V2M |
|
M |
|
0 |
603 |
DADOU Karim |
15h11'13 |
V1M |
|
M |
|
0 |
604 |
YILDIZ Fiko |
15h11'14 |
SEF |
|
F |
|
0 |
605 |
BOULAY Fabrice |
15h11'18 |
V2M |
|
M |
|
0 |
606 |
VANDERHOEVEN Bruno |
15h11'19 |
V2M |
|
M |
|
0 |
607 |
COUDE Marie annick |
15h11'25 |
V2F |
|
F |
|
0 |
608 |
HANGARD Emmanuel |
15h12'40 |
V1M |
|
M |
|
0 |
609 |
CRASNIER Tony |
15h12'52 |
SEM |
S/l Chateauneuf Athle |
M |
|
0 |
610 |
CHOLET Jean philippe |
15h13'42 |
V1M |
|
M |
|
0 |
611 |
COTARD Geraldine |
15h13'43 |
V1F |
|
F |
|
0 |
612 |
MALLET Daniel |
15h14'04 |
V3M |
|
M |
|
0 |
613 |
SIMONNEAU Julien |
15h14'28 |
SEM |
Courir A Saint Gervais |
M |
|
0 |
614 |
LE COLLOTER Florian |
15h14'53 |
SEM |
|
M |
|
0 |
615 |
LE MOUEL Pierrick |
15h14'54 |
SEM |
|
M |
|
0 |
616 |
KEROUANTON Romain |
15h14'54 |
SEM |
|
M |
|
0 |
617 |
TETART Laurent |
15h15'10 |
V1M |
|
M |
|
0 |
618 |
LUKSENBERG Sophie |
15h15'59 |
V2F |
|
F |
|
0 |
619 |
CAVAREC Nicolas |
15h16'13 |
SEM |
|
M |
|
0 |
620 |
BIORET Vincent |
15h17'09 |
V1M |
|
M |
|
0 |
621 |
ROINSON Jean francois |
15h21'14 |
V2M |
|
M |
|
0 |
622 |
DANTHONY Pascal |
15h21'21 |
V2M |
|
M |
|
0 |
623 |
FERT Frederic |
15h21'37 |
V2M |
|
M |
|
0 |
624 |
FORGET Gilles |
15h21'39 |
V2M |
Entente Athletique Club C |
M |
|
0 |
625 |
GUIVARCH Constance |
15h21'39 |
V1F |
Entente Athletique Club C |
F |
|
0 |
626 |
BOUCHAUD Marie noel |
15h21'39 |
V1F |
Entente Athletique Club C |
F |
|
0 |
627 |
PARIS Sylvain |
15h21'39 |
SEM |
|
M |
|
0 |
628 |
FORGET Carine |
15h22'05 |
V1F |
|
F |
|
0 |
629 |
FORGET Erwan |
15h22'06 |
V1F |
|
F |
|
0 |
630 |
DRAPEAU Damien |
15h22'11 |
V1M |
|
M |
|
0 |
631 |
BRUN Thierry |
15h22'35 |
V2M |
S/l Es Troarn Athletisme |
M |
|
0 |
632 |
LE BLAIS Philippe |
15h22'35 |
V2M |
S/l Es Troarn Athletisme |
M |
|
0 |
633 |
DELAIZIR Sebastien |
15h23'16 |
V1M |
|
M |
|
0 |
634 |
SAVOUREL Olivier |
15h23'29 |
V1M |
|
M |
|
0 |
635 |
PEREIRA Fatima |
15h23'30 |
V1F |
|
F |
|
0 |
636 |
JAN Mylene |
15h23'30 |
V1F |
|
F |
|
0 |
637 |
KOUWENBERGH Sylvain |
15h25'14 |
SEM |
|
M |
|
0 |
638 |
MORANGE Briag |
15h25'14 |
SEM |
S/l Ac Cesson |
M |
|
0 |
639 |
DRULA David |
15h25'16 |
V1M |
|
M |
|
0 |
640 |
YVOIR Stephane |
15h25'40 |
V2M |
|
M |
|
0 |
641 |
SCHNEIDER Cecile |
15h26'00 |
V1F |
|
F |
|
0 |
642 |
CROISIER Rene |
15h26'49 |
V3M |
|
M |
|
0 |
643 |
LE MENER Pascal |
15h30'37 |
V2M |
|
M |
|
0 |
644 |
GENDRY Joseph |
15h31'19 |
V3M |
S/l Ac Chantonnaisien |
M |
|
0 |
645 |
CHEYERE Vincent |
15h31'42 |
V1M |
|
M |
|
0 |
646 |
GUILLOU Yann |
15h33'43 |
V1M |
|
M |
|
0 |
647 |
HOARAU Idriss |
15h35'33 |
V1M |
S/l Cote De Penthievre At |
M |
|
0 |
648 |
MONTIGNY Arnaud |
15h35'38 |
V1M |
|
M |
|
0 |
649 |
AIRAULT Corentin |
15h36'52 |
SEM |
|
M |
|
0 |
650 |
MORICEAU Didier |
15h37'42 |
V2M |
|
M |
|
0 |
651 |
CAVAILLES Michael |
15h38'05 |
V1M |
|
M |
|
0 |
652 |
ROCHE Christophe |
15h38'05 |
V1M |
|
M |
|
0 |
653 |
CHEVREUX Pierre |
15h39'50 |
V1M |
S/l M J Athletisme |
M |
|
0 |
654 |
CHEVREUX Etienne |
15h39'50 |
SEM |
|
M |
|
0 |
655 |
MANZANO Celine |
15h39'55 |
V1F |
|
F |
|
0 |
656 |
LARCHER Patricia |
15h40'45 |
V2F |
|
F |
|
0 |
657 |
FOUCHET Veronique |
15h41'55 |
V2F |
|
F |
|
0 |
658 |
MAUDIEU Pascal |
15h41'55 |
V2M |
|
M |
|
0 |
659 |
BOURSERIE Nelly |
15h41'55 |
V2F |
|
F |
|
0 |
660 |
SINAN Regis |
15h41'55 |
V1M |
|
M |
|
0 |
661 |
DROUELLE Bertrand |
15h41'56 |
SEM |
|
M |
|
0 |
662 |
SANCHEZ Claude |
15h44'00 |
V2M |
|
M |
|
0 |
663 |
BARADEAU Laurent |
15h44'05 |
V1M |
S/l Gazelec Angers |
M |
|
0 |
664 |
GOMEZ DE BONILLA QUI Javier |
15h46'31 |
V2M |
C. O. Du Sud De L'essonne |
M |
|
0 |
665 |
DUBOIS Carole |
15h46'32 |
V2F |
C. O. Du Sud De L'essonne |
F |
|
0 |
666 |
JOURDAIN Emmanuel |
15h47'27 |
V2M |
|
M |
|
0 |
667 |
JOURDAIN Chantal |
15h47'29 |
V2F |
|
F |
|
0 |
668 |
RIDEAU Stephane |
15h51'15 |
V1M |
|
M |
|
0 |
669 |
PETREMANN Emmanuel |
15h51'15 |
V1M |
|
M |
|
0 |
670 |
SPANGENBERG Jean louis |
15h51'23 |
V2M |
Ea Cergy Pontoise Athleti |
M |
|
0 |
671 |
RUSTE Michael |
15h51'25 |
V2M |
|
M |
|
0 |
672 |
GUILBAUD Cedric |
15h52'28 |
V1M |
|
M |
|
0 |
673 |
BECHU Cedric |
15h52'29 |
V1M |
|
M |
|
0 |
674 |
PASCO Laurent |
15h52'38 |
V2M |
|
M |
|
0 |
675 |
CENDRIER Bruno |
15h54'08 |
V1M |
|
M |
|
0 |
676 |
PERES Gerard |
15h54'08 |
V1M |
|
M |
|
0 |
677 |
CLEMENT Richard |
15h55'25 |
V2M |
|
M |
|
0 |
678 |
SCHMIDT Wilfried |
15h56'46 |
V1M |
|
M |
|
0 |
679 |
BRIEND Patrice |
15h57'29 |
V2M |
|
M |
|
0 |
680 |
MINIER BERNARDINI Anthony |
15h59'03 |
V1M |
|
M |
|
0 |
681 |
RAMBAUD Veronique |
16h02'19 |
V2F |
S/l Ac Chantonnaisien |
F |
|
0 |
682 |
GUILLARD Olivier |
16h03'11 |
V1M |
L'ultra Marin Raid Du Gol |
M |
|
0 |
683 |
BALAY Raoul |
16h04'59 |
V1M |
|
M |
|
0 |
684 |
LE MENE Erwan |
16h06'53 |
SEM |
|
M |
|
0 |
685 |
MOREAU Benoit |
16h06'53 |
V1M |
|
M |
|
0 |
686 |
VEILLON Elisabeth |
16h08'09 |
V2F |
Entente Athletique Club C |
F |
|
0 |
687 |
TAUNAY Martine |
16h08'09 |
V3F |
Entente Athletique Club C |
F |
|
0 |
688 |
MARTIN Stephane |
16h09'49 |
V1M |
|
M |
|
0 |
689 |
MARTIN Francois |
16h11'08 |
V2M |
As Corbeil essonnes |
M |
|
0 |
690 |
NEAU Damien |
16h11'10 |
V1M |
|
M |
|
0 |
691 |
PICHOT Anne marie |
16h13'08 |
V3F |
|
F |
|
0 |
692 |
LE CRAS Philippe |
16h13'09 |
V2M |
|
M |
|
0 |
693 |
GODRANT Sebastien |
16h13'49 |
V1M |
|
M |
|
0 |
694 |
LE BIVIC Alain |
16h15'57 |
V3M |
Athletisme Saint Barthele |
M |
|
0 |
695 |
DESBOIS Julien |
16h15'58 |
SEM |
|
M |
|
0 |
696 |
DESBOIS Josette |
16h15'58 |
V3F |
Athletisme Saint Barthele |
F |
|
0 |
697 |
MASLACH Antoine |
16h16'08 |
SEM |
|
M |
|
0 |
698 |
LAVOCAT Michel |
16h16'58 |
V4M |
|
M |
|
0 |
699 |
BECKER Irek |
16h17'21 |
SEM |
|
M |
|
0 |
700 |
BLANCHARD Maxime |
16h17'35 |
SEM |
|
M |
|
0 |
701 |
CAM Eric |
16h21'04 |
V2M |
|
M |
|
0 |
702 |
LETEXIER Alain |
16h21'49 |
V3M |
|
M |
|
0 |
703 |
VIOLIN Eric |
16h23'00 |
V2M |
|
M |
|
0 |
704 |
LERICHE Patrice |
16h23'27 |
V1M |
S/l Es Troarn Athletisme |
M |
|
0 |
705 |
CHARTIER Philippe |
16h24'10 |
V2M |
|
M |
|
0 |
706 |
BACHELIER Mylene |
16h24'12 |
V3F |
|
F |
|
0 |
707 |
MILET Benjamin |
16h25'10 |
SEM |
|
M |
|
0 |
708 |
FEND Laetitia |
16h25'22 |
SEF |
Asc Strasbourg |
F |
|
0 |
709 |
JOB Philippe |
16h25'35 |
SEM |
|
M |
|
0 |
710 |
MAS Laurent |
16h25'36 |
V1M |
|
M |
|
0 |
711 |
LEFEUVRE David |
16h25'55 |
V1M |
|
M |
|
0 |
712 |
LE MARTELOT Gwenole |
16h27'05 |
V1M |
|
M |
|
0 |
713 |
DILE Mickael |
16h27'56 |
V1M |
|
M |
|
0 |
714 |
SOURICE Franck |
16h27'57 |
V2M |
|
M |
|
0 |
715 |
JOUBERT Maryline |
16h27'57 |
V2F |
|
F |
|
0 |
716 |
BARBEY Pascale |
16h28'33 |
V1F |
Ac Beauchamp |
F |
|
0 |
717 |
LE GOUALLEC Karine |
16h28'34 |
V1F |
|
F |
|
0 |
718 |
GLENN Aurelie |
16h28'51 |
SEF |
|
F |
|
0 |
719 |
VERDON Kevin |
16h29'19 |
SEM |
|
M |
|
0 |
720 |
MABIT Sebastien |
16h29'22 |
SEM |
|
M |
|
0 |
721 |
NOJAC Nicolas |
16h33'46 |
V1M |
S/l Stade Lavallois |
M |
|
0 |
722 |
HOAREAU Michel |
16h34'16 |
V2M |
Les Foulees Breuilletoise |
M |
|
0 |
723 |
ABDOU Salami |
16h34'43 |
SEM |
|
M |
|
0 |
724 |
ALLAIX Damien |
16h36'19 |
V1M |
|
M |
|
0 |
725 |
BARTHET Didier |
16h37'03 |
V2M |
|
M |
|
0 |
726 |
PELE Laurent |
16h38'52 |
V2M |
Athletisme Saint Barthele |
M |
|
0 |
727 |
BOURSON Eric |
16h41'15 |
V2M |
|
M |
|
0 |
728 |
DUPUY Pascal |
16h41'35 |
V2M |
Csm Rosny sur seine |
M |
|
0 |
729 |
COLLARD Herve |
16h41'37 |
V2M |
|
M |
|
0 |
730 |
CROZA Thierry |
16h42'02 |
V2M |
|
M |
|
0 |
731 |
JAGUELIN Rebecca |
16h42'05 |
V2F |
|
F |
|
0 |
732 |
PERROT Laurence |
16h43'00 |
V2F |
|
F |
|
0 |
733 |
VERZOTTI Didier |
16h43'34 |
V2M |
|
M |
|
0 |
734 |
BONANNO Gabriel |
16h44'59 |
V2M |
|
M |
|
0 |
735 |
PATRY Olivier |
16h45'57 |
V1M |
S/l Ac Haute Vilaine |
M |
|
0 |
736 |
GREGOIRE Stephane |
16h45'57 |
V1M |
S/l Ac Haute Vilaine |
M |
|
0 |
737 |
CHICAULT Isabelle |
16h46'32 |
V1F |
|
F |
|
0 |
738 |
JOUANNE Francois |
16h49'24 |
V1M |
|
M |
|
0 |
739 |
EMANUELLI Xavier |
16h49'59 |
V1M |
|
M |
|
0 |
740 |
LORCY Monique |
16h51'40 |
V3F |
|
F |
|
0 |
741 |
COLLEONI Damien |
16h52'24 |
V1M |
|
M |
|
0 |
742 |
MOUSSEL Francois |
16h52'58 |
V3M |
|
M |
|
0 |
743 |
LE GARREC Laurent |
16h53'02 |
V2M |
|
M |
|
0 |
744 |
ORTIZ Sylvie |
16h53'15 |
V3F |
|
F |
|
0 |
745 |
BOUCAULT Fabrice |
16h54'15 |
SEM |
|
M |
|
0 |
746 |
BUGE Guy |
16h54'28 |
V2M |
Mauves Attitudes Running |
M |
|
0 |
747 |
DUBOIS Fabien |
16h58'00 |
SEM |
|
M |
|
0 |
748 |
MARQUIS Arnaud |
16h58'01 |
V1M |
|
M |
|
0 |
749 |
PIQUART Patrick |
16h59'05 |
V2M |
Ca Beglais |
M |
|
0 |
750 |
KUIPOU Roger (Ger) |
17h09'31 |
V2M |
Ac Boulogne Billancourt |
M |
|
0 |
751 |
RICHARD Louise |
17h09'31 |
V1F |
|
F |
|
0 |
752 |
BOST Jean sebastien |
17h10'46 |
V1M |
|
M |
|
0 |
753 |
DUBOIS Guillaume |
17h11'44 |
SEM |
|
M |
|
0 |
754 |
GHOUATI Karim |
17h11'49 |
V2M |
|
M |
|
0 |
755 |
JUGLAR Zayda |
17h13'03 |
V3F |
|
F |
|
0 |
756 |
BEILKE Sebastien |
17h13'12 |
SEM |
|
M |
|
0 |
757 |
MOTA DE ANDRADE Paulo |
17h13'12 |
V1M |
|
M |
|
0 |
758 |
GENTILHOMME Brigitte |
17h13'28 |
V2F |
|
F |
|
0 |
759 |
BRIZZI Damienne |
17h13'59 |
V2F |
|
F |
|
0 |
760 |
ALILOU Abdellah |
17h14'00 |
V1M |
|
M |
|
0 |
761 |
FOURNIER Eric |
17h15'36 |
V2M |
|
M |
|
0 |
762 |
ROHEE Martine |
17h15'36 |
V2F |
|
F |
|
0 |
763 |
TACHAT Mickael |
17h16'18 |
V1M |
|
M |
|
0 |
764 |
TOURDOT Francois |
17h18'22 |
SEM |
|
M |
|
0 |
765 |
DEKEYZER Anthony |
17h18'23 |
SEM |
|
M |
|
0 |
766 |
LE POCREAU Yvan |
17h21'18 |
V3M |
|
M |
|
0 |
767 |
GARNIER Samuel |
17h26'42 |
V1M |
JA MELESSE |
M |
|
0 |
768 |
RABIE Said |
17h28'13 |
SEM |
|
M |
|
0 |
769 |
LEMARQUIS Stephane |
17h28'52 |
V1M |
|
M |
|
0 |
770 |
LEMARQUIS Nathalie |
17h28'52 |
V2F |
|
F |
|
0 |
771 |
GERMAIN Jean pierre |
17h29'42 |
V3M |
|
M |
|
0 |
772 |
GOURDEAU David |
17h29'42 |
V1M |
MACC LUSIGNAN |
M |
|
0 |
773 |
LE BOURHIS Anthony |
17h34'42 |
SEM |
|
M |
|
0 |
774 |
LE COEUR Daniel |
17h37'42 |
V3M |
|
M |
|
0 |
775 |
HANQUEZ Gaetan |
17h41'42 |
SEM |
|
M |
|
0 |
776 |
TRIFOL Fabien |
17h49'42 |
V1M |
|
M |
|
0 |
777 |
SALLIER Arnaud |
17h50'42 |
V1M |
|
M |
|
0 |
778 |
LEMAITRE Gael |
17h57'42 |
V1M |
|
M |
|
0 |
779 |
RABREAU Yves |
17h59'42 |
V4M |
|
M |
|
0 |
780 |
HABAULT Claude |
17h59'42 |
V2M |
|
M |
|
0 |
781 |
BINTHER Philippe |
17h59'42 |
V2M |
|
M |
|
0 |
782 |
BINTHER Alan |
18h02'42 |
SEM |
|
M |
|
0 |
783 |
DENEY Francois |
18h49'42 |
SEM |
|
M |
|
0 |