1 |
FLEURETON Cedric |
05:54:17 |
V1M |
NB/AS RISPOLI |
M |
|
5 |
2 |
MEYSSAT Emmanuel |
06:02:14 |
V1M |
AC TASSIN/ HOKA ONE ONE |
M |
|
1 |
3 |
MAILLARD Romain |
06:04:48 |
V1M |
Team trail eric favre |
M |
|
2 |
4 |
CHASSAGNE Baptiste |
06:04:51 |
SEM |
TEAM MATRYX |
M |
1 SEM |
4 |
5 |
LECLERC Steve |
06:13:25 |
SEM |
Watson?s Pub |
M |
2 SEM |
22 |
6 |
ROTA Sylvain |
06:23:10 |
SEM |
TEAM SAVOIE SPORTS |
M |
3 SEM |
92 |
7 |
OGIER Paul |
06:24:41 |
SEM |
NAKED / TA ENERGY / HOKA |
M |
4 SEM |
8 |
8 |
CHAUVET Benoit |
06:26:57 |
SEM |
EAA scott |
M |
5 SEM |
7 |
9 |
STUCK Yoann |
06:32:57 |
SEM |
Gore Team |
M |
6 SEM |
19 |
10 |
THIBAULT LOPEZ Pacome |
06:33:32 |
SEM |
My Tribe |
M |
7 SEM |
8517 |
11 |
DUPRAZ Benoit |
06:33:52 |
SEM |
Cimalp / Rrun Lyon |
M |
8 SEM |
83 |
12 |
BALABAUD Thomas |
06:34:19 |
SEM |
team outdoor |
M |
9 SEM |
29 |
13 |
CARRON Fabien |
06:34:53 |
SEM |
|
M |
10 SEM |
28 |
14 |
FAYOLLE Sebastien |
06:37:16 |
SEM |
team terre de running Alb |
M |
11 SEM |
16 |
15 |
BONDURAND Matis |
06:43:30 |
ESM |
Team Provence Endurance |
M |
1 ESM |
20 |
16 |
POLIN Benjamin |
06:46:00 |
SEM |
CAHM |
M |
12 SEM |
13 |
17 |
CATTET Robin |
06:51:05 |
SEM |
|
M |
13 SEM |
14 |
18 |
BELSOEUR Camille |
06:51:09 |
SEM |
TOR |
M |
14 SEM |
27 |
19 |
BRUYAS Camille |
06:54:00 |
SEF |
SALOMON |
F |
1ere F |
31 |
20 |
LOURENcO Guilherme |
06:59:35 |
SEM |
|
M |
15 SEM |
9 |
21 |
BALANCHE Herve |
06:59:49 |
V1M |
|
M |
4 V1M |
10 |
22 |
ANDRAULT Jean Christophe |
07:00:12 |
SEM |
Courir ? Salaise |
M |
16 SEM |
73 |
23 |
LESAVRE Antoine |
07:11:37 |
V1M |
Tete d?Or Runners |
M |
5 V1M |
63 |
24 |
RAMUZ Pierre Andre |
07:20:16 |
V1M |
BCVs Mount Asics Team |
M |
6 V1M |
15 |
25 |
PETIT Johann |
07:20:34 |
SEM |
D/RC |
M |
17 SEM |
420 |
26 |
PONGERARD Kevin |
07:20:40 |
SEM |
ASPTT TOulon La Valette |
M |
18 SEM |
8245 |
27 |
CHAVEROT Clovis |
07:21:17 |
ESM |
AD Lab |
M |
2 ESM |
85 |
28 |
SAN MARTIN Damien |
07:22:42 |
ESM |
Endurance Shop Pays basqu |
M |
3 ESM |
62 |
29 |
PALADIN Massimo |
07:23:59 |
SEM |
|
M |
19 SEM |
7763 |
30 |
MURAT Yannick |
07:25:26 |
V1M |
|
M |
7 V1M |
1439 |
31 |
FLECHET Sandrine |
07:27:32 |
V1F |
Asics |
F |
2 F - 1 V1F |
6336 |
32 |
FAUCON Emmanuel |
07:27:59 |
SEM |
ALP |
M |
20 SEM |
84 |
33 |
MAHIA Sebastien |
07:31:36 |
SEM |
BV SPORT |
M |
21 SEM |
437 |
34 |
GUY Aurelien |
07:32:14 |
SEM |
BUMP TO RUN AGAIN |
M |
22 SEM |
7856 |
35 |
MALVINO Julien |
07:32:21 |
SEM |
|
M |
23 SEM |
61 |
36 |
NICOLAS Christophe |
07:32:59 |
V1M |
MORNANT trail |
M |
8 V1M |
108 |
37 |
REMILLIEUX Julien |
07:33:54 |
SEM |
Unnormal Trail |
M |
24 SEM |
51 |
38 |
JAMSIN Lucie |
07:33:57 |
SEF |
Team trail isostar |
F |
3 F - 2 SEF |
32 |
39 |
FEYEUX Cyril |
07:34:50 |
V1M |
|
M |
9 V1M |
9209 |
40 |
CAUVIN Tony |
07:35:21 |
SEM |
|
M |
25 SEM |
7345 |
41 |
SARRADE LOUCHEUR Benjamin |
07:37:42 |
SEM |
|
M |
26 SEM |
9258 |
42 |
BReMONT Arnaud |
07:38:35 |
V1M |
TAILLEFER TRAIL TEAM |
M |
10 V1M |
95 |
43 |
JOYEUX BOUILLON Arthur |
07:38:58 |
SEM |
COMPRESSPORT INTERNATIONN |
M |
27 SEM |
6 |
44 |
PERI Anaelle |
07:40:26 |
SEF |
TAILLEFER TRAIL TEAM |
F |
4 F - 3 SEF |
41 |
45 |
SAMBOURG Nicolas |
07:41:10 |
SEM |
|
M |
28 SEM |
5710 |
46 |
GIRARD Erwan |
07:42:40 |
SEM |
|
M |
29 SEM |
9365 |
47 |
CERCUEIL Michel |
07:43:01 |
V1M |
A.l. echirolles |
M |
11 V1M |
7474 |
48 |
LeCROART Timothee |
07:43:27 |
SEM |
ATSCAF Rhone |
M |
30 SEM |
56 |
48 |
DOREY Sebastien |
07:43:27 |
V1M |
|
M |
12 V1M |
7224 |
50 |
VAIANA Florian |
07:43:34 |
SEM |
|
M |
31 SEM |
164 |
51 |
BOISSINOT Romain |
07:45:14 |
SEM |
S/l langres |
M |
32 SEM |
5988 |
52 |
JOUS Alexandre |
07:46:21 |
SEM |
musarts Graoully aventure |
M |
33 SEM |
228 |
53 |
NOIRY Julien |
07:46:25 |
V1M |
UA SOCIETE GENERALE |
M |
13 V1M |
89 |
54 |
ROBERT Kevin |
07:46:38 |
V1M |
ACF ALSTOM |
M |
14 V1M |
57 |
55 |
JUIN Anthea |
07:47:19 |
SEF |
|
F |
5 F - 4 SEF |
445 |
56 |
DELATTRE Julien |
07:48:14 |
SEM |
|
M |
34 SEM |
7789 |
57 |
DUCHESNE Bruno |
07:48:52 |
SEM |
|
M |
35 SEM |
6295 |
58 |
LEBRAY David |
07:49:01 |
V1M |
TEAM AP'HEROS/OFF'ARGIS |
M |
15 V1M |
7145 |
59 |
BODLET Natan |
07:49:42 |
SEM |
|
M |
36 SEM |
359 |
60 |
GAMET Guillaume |
07:49:52 |
SEM |
|
M |
37 SEM |
9141 |
61 |
CHALAYE Marine |
07:50:22 |
SEF |
Taillefer Trail team / On |
F |
6 F - 5 SEF |
44 |
62 |
ACHERMANN Matthias |
07:50:29 |
V1M |
CABV Martigny |
M |
16 V1M |
70 |
63 |
BESSIERE Benoit |
07:50:56 |
SEM |
Team Provence Endurance / |
M |
38 SEM |
5946 |
64 |
BOINON Alexandre |
07:50:59 |
SEM |
CLCS FIRMINY |
M |
39 SEM |
8753 |
65 |
CASTALDI Thomas |
07:51:30 |
SEM |
|
M |
40 SEM |
8894 |
66 |
MICHEL DIT LABOELLE Hubert |
07:51:46 |
V1M |
Team Running Pilat |
M |
17 V1M |
912 |
67 |
DECAMBRON Antoine |
07:52:23 |
SEM |
ATHLETIC CLUB TASSIN |
M |
41 SEM |
1352 |
68 |
VUYLSTEKE Maximilien |
07:52:56 |
SEM |
|
M |
42 SEM |
807 |
69 |
BOUDON Gregory |
07:53:33 |
SEM |
Us toul athletisme |
M |
43 SEM |
5769 |
70 |
DANIEL Guillaume |
07:53:36 |
SEM |
Team Trail Paris |
M |
44 SEM |
1622 |
71 |
LAHOUSSE Pierre |
07:54:27 |
SEM |
|
M |
45 SEM |
1358 |
72 |
MEIGNAN Pierre |
07:55:29 |
SEM |
|
M |
46 SEM |
1524 |
73 |
JOUANNEAU Alexandre |
07:56:03 |
SEM |
|
M |
47 SEM |
9394 |
74 |
DELPY Fabien |
07:57:30 |
SEM |
AC GIGOUZAC SAINT GERMAIN |
M |
48 SEM |
53 |
75 |
GAST Nicolas |
07:59:26 |
SEM |
DMA |
M |
49 SEM |
1387 |
76 |
MAReCHAL Lionel |
07:59:27 |
V1M |
|
M |
18 V1M |
7536 |
77 |
LAMBERT Chrystelle |
08:00:12 |
V1F |
tete d'or runners |
F |
7 F - 2 V1F |
38 |
78 |
REZZI Julia |
08:00:13 |
SEF |
Tete d'Or Runners |
F |
8 F - 6 SEF |
39 |
79 |
GNEMMI Julien |
08:00:18 |
SEM |
|
M |
50 SEM |
1688 |
80 |
NOBLET Kevin |
08:02:35 |
SEM |
Asptt Dijon athletisme |
M |
51 SEM |
7429 |
81 |
RAITIERE David |
08:03:24 |
SEM |
|
M |
52 SEM |
1029 |
82 |
HERRERO Eric |
08:03:50 |
SEM |
|
M |
53 SEM |
6881 |
83 |
CHEMIN Nicolas |
08:04:18 |
SEM |
JOCEL |
M |
54 SEM |
8729 |
84 |
BILORE Emmanuel |
08:04:33 |
V1M |
ergsa |
M |
19 V1M |
7021 |
85 |
COLLIGNON Jean Remi |
08:04:35 |
SEM |
Acn seyssinet |
M |
55 SEM |
5259 |
86 |
LE GUERN Vincent |
08:04:41 |
V2M |
|
M |
1 V2M |
5762 |
87 |
WILLCOCK Patrick |
08:05:03 |
V1M |
Pilatus Aircraft Ltd |
M |
20 V1M |
90 |
88 |
CROCHER Jeremy |
08:05:24 |
SEM |
joggers du Ducey |
M |
56 SEM |
1759 |
89 |
BELIN Florent |
08:05:50 |
SEM |
|
M |
57 SEM |
9095 |
90 |
DUHAMEL Quentin |
08:07:17 |
SEM |
S/L AL ECHIROLLES |
M |
58 SEM |
8849 |
91 |
LEFEVRE Herve |
08:07:44 |
V3M |
COLISERVICE |
M |
1 V3M |
748 |
92 |
DESSART Francois |
08:08:00 |
V2M |
Abeille cool |
M |
2 V2M |
6629 |
93 |
JOUSSERAND Xavier |
08:08:26 |
SEM |
|
M |
59 SEM |
8890 |
94 |
CHOUCHOU Adrien |
08:08:37 |
SEM |
ALGERIA NATIONAL TEAM |
M |
60 SEM |
67 |
95 |
VARESCO Giorgio |
08:08:53 |
SEM |
LIBM lab |
M |
61 SEM |
7575 |
96 |
SOUPE Sebastien |
08:09:01 |
V1M |
PONT DE VAUX 01 PULSION |
M |
21 V1M |
441 |
97 |
TAVERNIER Alexandre |
08:09:43 |
SEM |
Team trail de conches |
M |
62 SEM |
6847 |
98 |
ESPADA Gabriel |
08:09:50 |
SEM |
SNCPM |
M |
63 SEM |
205 |
99 |
CANINO Aurore |
08:10:33 |
SEF |
Taillefer Trail Team |
F |
9 F - 7 SEF |
12 |
100 |
HEMON Mickael |
08:10:33 |
V1M |
Traileur normand |
M |
22 V1M |
9224 |
101 |
ROUSSELET Benoit |
08:11:16 |
SEM |
ASVEL Triathlon |
M |
64 SEM |
7659 |
102 |
BEREZIAT Jerome |
08:11:17 |
V1M |
Ainpulsion18 |
M |
23 V1M |
7880 |
103 |
GODINEAU Edouard |
08:11:24 |
V1M |
Les Voisins Traileurs |
M |
24 V1M |
6303 |
104 |
COQUET Paul |
08:11:42 |
SEM |
|
M |
65 SEM |
816 |
105 |
ROBERT Pierre Olivier |
08:13:18 |
SEM |
|
M |
66 SEM |
5163 |
105 |
BILLAND Martial |
08:13:18 |
V2M |
Trail et defi sportif |
M |
3 V2M |
9046 |
107 |
DUPONT Cedric |
08:13:31 |
V1M |
Trail Vaucluse |
M |
25 V1M |
1901 |
108 |
DUBREUIL Sylvain |
08:14:02 |
V1M |
Sport Nature Gargomancois |
M |
26 V1M |
1308 |
109 |
LAINE Robin |
08:14:30 |
SEM |
GRUPPETTO |
M |
67 SEM |
7673 |
110 |
DOBERT Steeve |
08:14:36 |
V1M |
EAC CHAMBERY |
M |
27 V1M |
7508 |
111 |
CUSSOT Sylvaine |
08:14:39 |
SEF |
CA BALMA / ASICS / i Run |
F |
10 F - 8 SEF |
36 |
112 |
LEROI Laurent |
08:14:53 |
SEM |
AFA FEYZIN |
M |
68 SEM |
99 |
113 |
LAIDET Nicolas |
08:15:30 |
V1M |
COURIR POUR DES POMMES |
M |
28 V1M |
7981 |
114 |
ASSAM Morad |
08:15:40 |
V1M |
Corps |
M |
29 V1M |
6854 |
115 |
CURTIL Thierry |
08:16:02 |
V1M |
Team Running Pilat |
M |
30 V1M |
921 |
116 |
CHAPELON Anthony |
08:17:05 |
SEM |
sport nature gargomancois |
M |
69 SEM |
6474 |
117 |
MOISY Vincent |
08:17:16 |
V1M |
No Limit Team |
M |
31 V1M |
7448 |
118 |
PONTET Fabien |
08:17:24 |
SEM |
Oullins Triathlon |
M |
70 SEM |
9254 |
119 |
MONTECOT Antoine |
08:17:53 |
V1M |
RCC |
M |
32 V1M |
6089 |
120 |
CAVECCHIA Remy |
08:18:02 |
SEM |
ASF USON |
M |
71 SEM |
152 |
121 |
MACHCINSKI Marc |
08:18:36 |
V1M |
Canal. 4.3 Drap |
M |
33 V1M |
1134 |
122 |
DUSSUYER Guillaume |
08:19:04 |
SEM |
|
M |
72 SEM |
330 |
123 |
BOZONNAT Cedric |
08:19:16 |
SEM |
|
M |
73 SEM |
6233 |
124 |
CRESSENT Guillaume |
08:19:23 |
SEM |
Team Trail Paris |
M |
74 SEM |
1842 |
125 |
SERIS Remi |
08:19:40 |
SEM |
|
M |
75 SEM |
5923 |
126 |
CHOISY Arnaud |
08:19:48 |
V1M |
Sang pour sang sport |
M |
34 V1M |
52 |
127 |
FERNANDEZ Johan |
08:20:10 |
V1M |
|
M |
35 V1M |
6403 |
128 |
CARNEADO Basile |
08:20:26 |
SEM |
ENTENTE CHALON/SAONE ATHL |
M |
76 SEM |
1878 |
129 |
SeJALON Romain |
08:20:45 |
SEM |
|
M |
77 SEM |
7434 |
130 |
FOURTANIER Ludovic |
08:21:42 |
V1M |
Amicale Cherbourg Maratho |
M |
36 V1M |
1852 |
131 |
POSTY Thomas |
08:22:27 |
V1M |
|
M |
37 V1M |
9033 |
132 |
CROIZIER Olivier |
08:22:30 |
V1M |
asmse tri |
M |
38 V1M |
370 |
133 |
GENTIAL Luc |
08:22:38 |
V1M |
|
M |
39 V1M |
87 |
134 |
FAURE Antony |
08:22:50 |
SEM |
OURS |
M |
78 SEM |
9251 |
135 |
DE SAINTE FOY Hugues |
08:23:21 |
V2M |
CS BOURGOIN JALLIEU |
M |
4 V2M |
8782 |
136 |
JANVIER Arnaud |
08:23:23 |
SEM |
Avoc |
M |
79 SEM |
9396 |
137 |
MASSe Loic |
08:23:35 |
SEM |
|
M |
80 SEM |
6296 |
138 |
POINAS Maxime |
08:23:38 |
SEM |
|
M |
81 SEM |
6133 |
139 |
MOUTIEN CALLY Lionel |
08:23:54 |
SEM |
|
M |
82 SEM |
1321 |
140 |
LAMEY Matthieu |
08:24:12 |
SEM |
|
M |
83 SEM |
6512 |
141 |
ROCHE Aurelien |
08:24:28 |
SEM |
|
M |
84 SEM |
1093 |
142 |
VOIRIN Adrien |
08:24:39 |
SEM |
PINO ET LES MOCHES |
M |
85 SEM |
6032 |
143 |
PENNEC David |
08:24:40 |
V1M |
S/L CA MORLAIX |
M |
40 V1M |
939 |
144 |
PEYRINT Christophe |
08:26:00 |
SEM |
|
M |
86 SEM |
6587 |
145 |
PINNA Fabrice |
08:26:25 |
SEM |
|
M |
87 SEM |
7699 |
146 |
MOULIN Marc Andre |
08:26:29 |
SEM |
Oxygene PSA |
M |
88 SEM |
7404 |
147 |
CORTESE Benjamin |
08:26:54 |
SEM |
|
M |
89 SEM |
8318 |
148 |
BOUTEILLE Remi |
08:26:55 |
SEM |
|
M |
90 SEM |
8460 |
149 |
HADJALI Adele |
08:27:08 |
SEF |
CLCS FIRMINY |
F |
11 F - 9 SEF |
430 |
150 |
CHASSIGNOLE Julien |
08:27:28 |
SEM |
|
M |
91 SEM |
8518 |
151 |
REIBEL Julien |
08:27:54 |
SEM |
|
M |
92 SEM |
7507 |
152 |
BERNARD Claire |
08:28:09 |
SEF |
Lyon mountain trail |
F |
12 F - 10 SEF |
50 |
153 |
BOUTTEcON Pierre Yves |
08:28:15 |
SEM |
Malbuisson |
M |
93 SEM |
1266 |
154 |
JACOB Camille |
08:28:18 |
SEM |
Infosport Loiret |
M |
94 SEM |
6082 |
155 |
MERLIN Luca |
08:28:19 |
SEM |
|
M |
95 SEM |
5286 |
156 |
BOUDOUSQUIE Jimmy |
08:28:40 |
SEM |
|
M |
96 SEM |
1972 |
157 |
DARVEY Fabrice |
08:28:51 |
SEM |
AS Tourlaville |
M |
97 SEM |
8393 |
158 |
RAGEY Mathieu |
08:28:52 |
SEM |
AS Areva |
M |
98 SEM |
7334 |
159 |
VERON Luc |
08:28:58 |
V1M |
Cematable |
M |
41 V1M |
319 |
160 |
BOZONNET Mickael |
08:29:14 |
V1M |
Les fous de rochefort |
M |
42 V1M |
7123 |
161 |
GABET Yann |
08:29:28 |
V2M |
Team gabet sports |
M |
5 V2M |
5293 |
162 |
NABONNAND Antoine |
08:30:20 |
V1M |
Sportinlove / Sport2000 M |
M |
43 V1M |
410 |
163 |
PLANCHER Johann |
08:30:38 |
V1M |
SO TRAIL LYON |
M |
44 V1M |
5508 |
164 |
MAUGER Vincent |
08:30:42 |
V2M |
COLISERVICE |
M |
6 V2M |
749 |
165 |
CHARLIER Pierre |
08:30:56 |
SEM |
|
M |
99 SEM |
7146 |
166 |
HIVERT Joevin |
08:31:03 |
SEM |
|
M |
100 SEM |
6482 |
167 |
MAZENOD Benoit |
08:31:42 |
SEM |
FAC ANDREZIEUX |
M |
101 SEM |
8706 |
168 |
CAULLIEZ Benoit |
08:31:48 |
SEM |
|
M |
102 SEM |
5903 |
169 |
CHARITA Yvan |
08:32:37 |
V1M |
|
M |
45 V1M |
6520 |
170 |
BEAUCHARD Cedric |
08:32:38 |
V1M |
|
M |
46 V1M |
1028 |
170 |
POSTA Marie Helene |
08:32:38 |
SEF |
|
F |
13 F - 11 SEF |
6071 |
172 |
PAURIOL Xavier |
08:32:53 |
V1M |
|
M |
47 V1M |
8427 |
173 |
GRISEL Raphael |
08:33:00 |
V1M |
Charme aventure |
M |
48 V1M |
78 |
174 |
BURG Jean Marc |
08:33:27 |
V2M |
CANAL 4.3 |
M |
7 V2M |
1295 |
175 |
ROUSSEAU Bertrand |
08:33:48 |
V1M |
CVT JTEKT |
M |
49 V1M |
181 |
176 |
BALLANDRAS Gregoire |
08:34:10 |
V1M |
Calor |
M |
50 V1M |
495 |
177 |
VARETZ Mikael |
08:35:10 |
SEM |
ASPTT Clermont Athletisme |
M |
103 SEM |
1904 |
178 |
VINCENT Alexandre |
08:35:29 |
SEM |
PIRANHAS |
M |
104 SEM |
5130 |
179 |
CIBRARIO RUSCAT Thomas |
08:35:42 |
SEM |
|
M |
105 SEM |
1656 |
180 |
PIAT Sebastien |
08:35:58 |
SEM |
4CAD |
M |
106 SEM |
5171 |
181 |
FEUTRIE Louis |
08:35:59 |
SEM |
|
M |
107 SEM |
6473 |
182 |
FEUTRIE Baptiste |
08:36:00 |
SEM |
|
M |
108 SEM |
8395 |
183 |
RAVANEL Gerald |
08:36:01 |
SEM |
|
M |
109 SEM |
7206 |
184 |
FLAUGERE Tom |
08:36:06 |
SEM |
|
M |
110 SEM |
9037 |
185 |
PERIDON Remi |
08:36:27 |
SEM |
|
M |
111 SEM |
5157 |
186 |
COLAS Pascal |
08:36:51 |
V1M |
Les hydros annecy |
M |
51 V1M |
6948 |
187 |
COLANTONIO Damiano |
08:37:03 |
V1M |
terre de running limonest |
M |
52 V1M |
68 |
188 |
BATISSE Christophe |
08:37:06 |
V1M |
|
M |
53 V1M |
1067 |
189 |
FABRE Benoit |
08:37:48 |
V1M |
|
M |
54 V1M |
560 |
189 |
CHAVANNE Julien |
08:37:48 |
SEM |
|
M |
112 SEM |
5506 |
191 |
RENARD Laurent |
08:38:29 |
V2M |
town to trail |
M |
8 V2M |
7959 |
192 |
PEMSEL Dennis |
08:38:45 |
SEM |
Team Montane / Hoka One O |
M |
113 SEM |
8614 |
193 |
DECELLE Bernard |
08:38:48 |
V2M |
FAC ANDREZIEUX |
M |
9 V2M |
5907 |
194 |
FAUCHIER MAGNAN Antoine |
08:38:52 |
SEM |
|
M |
114 SEM |
5695 |
195 |
DUHAYER Damien |
08:38:57 |
SEM |
avallon |
M |
115 SEM |
7661 |
196 |
SIOR Adrien |
08:39:03 |
SEM |
AS RANDONNEURS DE RUY |
M |
116 SEM |
8768 |
197 |
POTHIN Raphael |
08:39:10 |
V1M |
|
M |
55 V1M |
1438 |
198 |
PERNOT Emmanuel |
08:39:39 |
V1M |
|
M |
56 V1M |
9026 |
199 |
BRUNEAU Antoine |
08:39:49 |
SEM |
Happy Trail Runners |
M |
117 SEM |
1949 |
200 |
FARJOT David |
08:39:55 |
SEM |
TEAM TRAIL TOUR MATAGRIN |
M |
118 SEM |
1355 |
201 |
PETIBON Fabien |
08:40:04 |
SEM |
|
M |
119 SEM |
1740 |
202 |
COMMEUREUC Pierre |
08:40:11 |
SEM |
ADVEVAN SPORT NATURE |
M |
120 SEM |
1285 |
203 |
REBERT Laurent |
08:40:12 |
SEM |
|
M |
121 SEM |
8952 |
204 |
CHEREL Nicolas |
08:40:33 |
SEM |
|
M |
122 SEM |
7674 |
205 |
VERNET Romain |
08:40:34 |
SEM |
|
M |
123 SEM |
7313 |
206 |
DARCHY Pascal |
08:40:42 |
SEM |
|
M |
124 SEM |
9346 |
207 |
OGIER Nathalie |
08:41:00 |
SEF |
|
F |
14 F - 12 SEF |
6469 |
208 |
JAY Mathieu |
08:41:08 |
SEM |
|
M |
125 SEM |
8969 |
209 |
HIVERT Mathias |
08:41:35 |
SEM |
|
M |
126 SEM |
6599 |
210 |
BEHAR Etienne |
08:41:42 |
SEM |
|
M |
127 SEM |
9129 |
211 |
RIGAUD Romain |
08:41:49 |
V1M |
TEAM AUTOUR DU TRAIL |
M |
57 V1M |
9294 |
212 |
LILLAZ Pascal |
08:41:52 |
V2M |
Traileurs du Parmelan |
M |
10 V2M |
71 |
213 |
THIERRY Raphael |
08:41:54 |
V1M |
Antho sport sante |
M |
58 V1M |
6793 |
214 |
RUDLOFF Ludovic |
08:42:02 |
SEM |
AVOC |
M |
128 SEM |
8350 |
215 |
AEBERLI Fabien |
08:42:06 |
V1M |
Arve Athletisme Bonnevill |
M |
59 V1M |
8248 |
216 |
ROUSSEAU Constantin |
08:42:09 |
SEM |
|
M |
129 SEM |
8893 |
217 |
DERORY Antoine |
08:42:15 |
SEM |
|
M |
130 SEM |
8851 |
218 |
COULON David |
08:42:19 |
SEM |
|
M |
131 SEM |
1610 |
219 |
MASSARI Lucas |
08:42:32 |
SEM |
|
M |
132 SEM |
6158 |
220 |
DELANGLE Matthieu |
08:42:42 |
SEM |
|
M |
133 SEM |
1542 |
221 |
RENAUD Vincent |
08:42:53 |
V1M |
|
M |
60 V1M |
1865 |
222 |
MARTIGNON Pierre Alexandre |
08:43:06 |
SEM |
|
M |
134 SEM |
6224 |
223 |
ROCHE Emmanuel |
08:43:07 |
SEM |
Bronz'amis |
M |
135 SEM |
7943 |
224 |
HUEBER Boris |
08:43:24 |
SEM |
|
M |
136 SEM |
1784 |
225 |
LECOINTRE Thibault |
08:43:27 |
SEM |
|
M |
137 SEM |
6319 |
226 |
VIRAPIN Jonathan |
08:44:18 |
SEM |
Grenoble Trail / TDR Gren |
M |
138 SEM |
7439 |
227 |
GUERIN Cyrille |
08:44:19 |
V1M |
|
M |
61 V1M |
7364 |
228 |
CASSIN Denis |
08:44:58 |
V2M |
Athletic club reolais |
M |
11 V2M |
6085 |
229 |
DE BRUNVILLE Vincent |
08:45:28 |
SEM |
|
M |
139 SEM |
8270 |
230 |
LIBEER Matthieu |
08:46:08 |
V1F |
|
F |
15 F - 3 V1F |
7062 |
231 |
THOMET Julien |
08:46:13 |
SEM |
Clairvaux les lacs / jura |
M |
140 SEM |
5732 |
232 |
SOUCHON Carole |
08:46:17 |
V1F |
FAC ANDREZIEUX team terre |
F |
16 F - 4 V1F |
45 |
233 |
GOUDEY Eddy |
08:46:28 |
SEM |
|
M |
141 SEM |
741 |
234 |
CARLIN Thierry |
08:46:46 |
V2M |
|
M |
12 V2M |
9076 |
235 |
BOUZID Wilfried |
08:46:49 |
SEM |
Spode Cryoadvance Bourgoi |
M |
142 SEM |
976 |
236 |
CONUS Aurelien |
08:47:04 |
SEM |
|
M |
143 SEM |
7598 |
237 |
MARTINS BAIRROS Thomas |
08:47:40 |
SEM |
|
M |
144 SEM |
1979 |
238 |
DUGAND Fred |
08:48:10 |
V1M |
|
M |
62 V1M |
7669 |
239 |
LANVIN Pierre |
08:48:31 |
SEM |
|
M |
145 SEM |
167 |
240 |
BRACQ Mehdi |
08:48:37 |
SEM |
|
M |
146 SEM |
6152 |
241 |
VERNEREY Alexis |
08:49:00 |
SEM |
|
M |
147 SEM |
8936 |
242 |
GOMES Julien |
08:49:06 |
SEM |
Team pbl |
M |
148 SEM |
5979 |
243 |
DESBROSSE Nicolas |
08:49:10 |
SEM |
TOULON COURT |
M |
149 SEM |
8456 |
244 |
CORREIA Mathieu |
08:49:15 |
SEM |
|
M |
150 SEM |
1777 |
245 |
PAMBET Matthieu |
08:49:40 |
SEM |
|
M |
151 SEM |
8592 |
246 |
FERRY Benjamin |
08:49:42 |
SEM |
|
M |
152 SEM |
6641 |
247 |
POIGNANT Cedric |
08:50:11 |
SEM |
|
M |
153 SEM |
7584 |
248 |
OLIVIER Antoine |
08:50:41 |
SEM |
|
M |
154 SEM |
1724 |
249 |
MOURER Arnaud |
08:51:02 |
SEM |
|
M |
155 SEM |
6431 |
250 |
JOLY Philippe |
08:51:10 |
V2M |
ECA / Team Healthy Nutrit |
M |
13 V2M |
8032 |
251 |
GUY Gael |
08:51:14 |
SEM |
|
M |
156 SEM |
6607 |
252 |
ROCHETTE David |
08:51:33 |
V1M |
Region AURA |
M |
63 V1M |
421 |
252 |
LEBEAU Jerome |
08:51:33 |
M |
|
M |
1 M |
8824 |
254 |
DUPUY Yann |
08:51:38 |
V1M |
|
M |
64 V1M |
231 |
255 |
DI LITTA Damien |
08:51:54 |
SEM |
27 FAMILY |
M |
157 SEM |
953 |
256 |
DE CASTRO Hugo |
08:51:56 |
SEM |
GEFIELD |
M |
158 SEM |
8493 |
257 |
CHAMBERLAND Gregory |
08:51:58 |
SEM |
Team Mons du Lyonnais / R |
M |
159 SEM |
8698 |
258 |
GERY Mathias |
08:52:05 |
V1M |
Kikourou.net |
M |
65 V1M |
5608 |
259 |
LECONTE Thomas |
08:52:20 |
SEM |
|
M |
160 SEM |
9080 |
260 |
BEY Alexandre |
08:52:57 |
SEM |
Free run cuiseaux |
M |
161 SEM |
6955 |
261 |
CIRESA Francois |
08:52:59 |
SEM |
|
M |
162 SEM |
1892 |
262 |
VIOLLET Benoit |
08:53:05 |
SEM |
Csa 1er reg |
M |
163 SEM |
5653 |
263 |
CHEVALIER Eric |
08:53:10 |
V2M |
|
M |
14 V2M |
7989 |
264 |
DELEURENCE Alexandre |
08:53:14 |
ESM |
Terre de Running Feurs |
M |
4 ESM |
7066 |
265 |
QUIGNETTE Laurent |
08:53:17 |
V1M |
Bretzel team |
M |
66 V1M |
6634 |
266 |
MOUNIER Philippe |
08:53:30 |
V2M |
CLCS Firminy |
M |
15 V2M |
431 |
267 |
DESORMIERE Vincent |
08:53:35 |
SEM |
|
M |
164 SEM |
271 |
268 |
MOUSSAY David |
08:53:42 |
V1M |
RACING CLUB NANTAIS |
M |
67 V1M |
7385 |
268 |
DELHAYE Olivier |
08:53:42 |
V1M |
RUN'IN CLUB |
M |
67 V1M |
7411 |
270 |
ABDELHAMID Brahim |
08:53:50 |
SEM |
|
M |
165 SEM |
1470 |
271 |
CONTAT Damien |
08:53:57 |
V1M |
Given Athle Marathon |
M |
69 V1M |
7762 |
272 |
MARTIN Antoine |
08:53:58 |
SEM |
Oxygene Belbeuf |
M |
166 SEM |
7351 |
273 |
BESSON Pierre Olivier |
08:54:25 |
SEM |
|
M |
167 SEM |
9355 |
274 |
ROLLAND Arnaud |
08:54:32 |
V1M |
VSF TRIATHLON |
M |
70 V1M |
7899 |
275 |
PROUSTEAU Matthieu |
08:54:36 |
SEM |
Courir a Lyon |
M |
168 SEM |
9031 |
276 |
COLLOMB Emmanuel |
08:54:41 |
V2M |
Craponne triathlon |
M |
16 V2M |
537 |
277 |
SALVATGE Bastien |
08:54:42 |
SEM |
Xtrail team |
M |
169 SEM |
1765 |
278 |
OFFENH?USER Christoph |
08:54:56 |
V2M |
|
M |
17 V2M |
6560 |
279 |
DUMOULIN Yohan |
08:54:58 |
SEM |
|
M |
170 SEM |
122 |
280 |
TAMI Romain |
08:55:00 |
SEM |
St So Court |
M |
171 SEM |
362 |
280 |
ROSE Yoann |
08:55:00 |
SEM |
TOWN TO TRAIL |
M |
171 SEM |
8928 |
282 |
VIVIER Romain |
08:55:02 |
SEM |
|
M |
173 SEM |
8675 |
283 |
BRUCHON Jerome |
08:55:05 |
V1M |
a.r.s.l roche |
M |
71 V1M |
315 |
284 |
VAVASSEUR David |
08:55:15 |
V1M |
|
M |
72 V1M |
7804 |
285 |
LASPARETS Nicolas |
08:55:31 |
V1M |
|
M |
73 V1M |
6769 |
286 |
PAVIOT Erwan |
08:55:33 |
SEM |
Asptt FOUGERES |
M |
174 SEM |
1543 |
287 |
GRANGER Fabien |
08:55:49 |
V1M |
|
M |
74 V1M |
7053 |
288 |
LEGER Helene |
08:55:50 |
SEF |
|
F |
17 F - 13 SEF |
9308 |
289 |
PROCUREUR Henri |
08:55:51 |
SEM |
|
M |
175 SEM |
6477 |
290 |
BERT Matthieu |
08:55:59 |
SEM |
Les Etoiles du 8eme |
M |
176 SEM |
8263 |
291 |
CAUSSARIEU Valery |
08:56:05 |
V1M |
Epic & Trail / RO / Off'A |
M |
75 V1M |
74 |
292 |
GASNIER Thomas |
08:56:14 |
SEM |
|
M |
177 SEM |
6522 |
293 |
BOMBOURG Cyril |
08:56:42 |
SEM |
|
M |
178 SEM |
7991 |
294 |
PESCI Hippolyte |
08:56:56 |
SEM |
Team Trail Paris |
M |
179 SEM |
1059 |
295 |
ALLAIN Maxime |
08:57:37 |
V1M |
Town to Trail |
M |
76 V1M |
7573 |
296 |
AUJOULAT Florian |
08:57:39 |
SEM |
TEAM POULX TRAIL |
M |
180 SEM |
9055 |
297 |
PUTMAN Nicolas |
08:57:52 |
V1M |
|
M |
77 V1M |
5666 |
298 |
ROBIN Cezanne |
08:58:05 |
SEF |
Rando Nature |
F |
18 F - 14 SEF |
7377 |
299 |
ONISSe Gregory |
08:58:07 |
V1M |
Les Gueulovents |
M |
78 V1M |
1490 |
300 |
LHOUR David |
08:58:32 |
SEM |
PLOUEDERN RUNNING CLUB |
M |
181 SEM |
476 |
301 |
KEROUANTON Eddy |
08:58:33 |
V1M |
Plouedern Running Club |
M |
79 V1M |
8900 |
302 |
COUCHOUX Gaetan |
08:58:34 |
SEM |
pass' j'aime courir |
M |
182 SEM |
7105 |
302 |
INGHILTERRA Jerome |
08:58:34 |
SEM |
|
M |
182 SEM |
7682 |
304 |
CHARVIN Herve |
08:58:52 |
V2M |
|
M |
18 V2M |
6744 |
305 |
GLASER Martin |
08:58:54 |
SEM |
|
M |
184 SEM |
7283 |
306 |
MASCLET Pierre |
08:59:24 |
V1M |
|
M |
80 V1M |
9045 |
307 |
BLeHER Laurent |
08:59:28 |
V2M |
|
M |
19 V2M |
8138 |
308 |
TISSOT Quentin |
08:59:29 |
SEM |
ARVI'CYCLETTE |
M |
185 SEM |
1426 |
309 |
TISSOT Nicolas |
08:59:30 |
SEM |
|
M |
186 SEM |
1427 |
310 |
MICHAUD Benjamin |
08:59:37 |
SEM |
|
M |
187 SEM |
5557 |
311 |
BACLE Michael |
08:59:43 |
SEM |
Team 0 volonte |
M |
188 SEM |
6438 |
312 |
THOMAS Baptiste |
08:59:51 |
SEM |
UA Maurienne |
M |
189 SEM |
8588 |
313 |
RONDEL Florian |
08:59:52 |
SEM |
Sport and Gliss |
M |
190 SEM |
6525 |
314 |
AUDUREAU Victor |
08:59:54 |
SEM |
|
M |
191 SEM |
9089 |
315 |
OMAHONY Wandrille |
08:59:59 |
SEM |
Evreux Athletique Club |
M |
192 SEM |
1607 |
315 |
MICHON Xavier |
08:59:59 |
SEM |
|
M |
192 SEM |
8749 |
317 |
DU PARC Maximilien |
09:00:02 |
SEM |
|
M |
194 SEM |
7452 |
318 |
MAUREL Alain |
09:00:08 |
V2M |
S/L la foulee ollioulaise |
M |
20 V2M |
7362 |
319 |
GAYRAUD Ludovic |
09:00:09 |
V1M |
RUTHEN'RUN 12 |
M |
81 V1M |
1864 |
320 |
ALEXANDRE Charles |
09:00:25 |
SEM |
Savoye sport et loisir / |
M |
195 SEM |
7080 |
321 |
LENHARDT Romain |
09:00:26 |
SEM |
|
M |
196 SEM |
7561 |
322 |
ROUXEL Yannick |
09:00:43 |
V1M |
Les Toques du Bitume |
M |
82 V1M |
6174 |
323 |
MONTAT Arnaud |
09:00:47 |
SEM |
|
M |
197 SEM |
9213 |
324 |
DURAND Nicolas |
09:00:49 |
SEM |
|
M |
198 SEM |
9214 |
325 |
BOSSIS Simon |
09:01:24 |
SEM |
|
M |
199 SEM |
1262 |
326 |
DE LA BOURDONNAYE Eloi |
09:01:34 |
SEM |
|
M |
200 SEM |
1648 |
327 |
BRAND Julie |
09:01:35 |
SEF |
Produsport |
F |
19 F - 15 SEF |
37 |
327 |
BOUJON Benedicte |
09:01:35 |
SEF |
|
F |
19 F - 15 SEF |
7153 |
329 |
TOSOLINI Francis |
09:01:38 |
SEM |
Tuc triathlon |
M |
201 SEM |
7101 |
330 |
POBELLE Vincent |
09:01:50 |
V1M |
CycloSport Crotellois |
M |
83 V1M |
7458 |
331 |
GERARD Jerome |
09:01:59 |
V1M |
Sapeurs Pompiers THIONVIL |
M |
84 V1M |
6288 |
332 |
MEUNIER Jean Marc |
09:02:06 |
SEM |
La foulee Vedenaise |
M |
202 SEM |
5126 |
333 |
MECHAUD Steve |
09:02:32 |
SEM |
|
M |
203 SEM |
5644 |
334 |
TReVISAN Celia |
09:02:33 |
SEF |
Team droles de dames |
F |
21 F - 17 SEF |
5645 |
335 |
DELEVALLEE Valentin |
09:02:47 |
SEM |
|
M |
204 SEM |
8258 |
336 |
VALLONE Daniel |
09:02:51 |
V2M |
|
M |
21 V2M |
8083 |
337 |
BAUDOT Vincent |
09:03:04 |
SEM |
snowleader |
M |
205 SEM |
9190 |
338 |
BISSAY Florian |
09:03:26 |
SEM |
|
M |
206 SEM |
5154 |
339 |
CHARROIN Vincent |
09:03:34 |
V2M |
AaA Lyon |
M |
22 V2M |
7017 |
340 |
ROVERCH Emmanuel |
09:03:41 |
V1M |
Run In Cres |
M |
85 V1M |
1499 |
341 |
GAMBA Clement |
09:03:50 |
SEM |
|
M |
207 SEM |
8765 |
342 |
SANTY Camille |
09:04:10 |
SEM |
|
M |
208 SEM |
932 |
343 |
JUNG Stephane |
09:04:59 |
V1M |
|
M |
86 V1M |
1374 |
344 |
BERLON Cedric |
09:05:09 |
V1M |
|
M |
87 V1M |
7125 |
345 |
REINERT Christophe |
09:05:48 |
V2M |
|
M |
23 V2M |
1144 |
346 |
GERTOSIO Michel |
09:06:03 |
V2M |
TRAIL ATHLITUDE CUERS |
M |
24 V2M |
5546 |
347 |
CHAMPION Mickael |
09:06:06 |
SEM |
|
M |
209 SEM |
6887 |
348 |
FOURNIER Damien |
09:06:08 |
SEM |
|
M |
210 SEM |
8573 |
349 |
AIT ABDELOUAHED Abdelaziz |
09:06:35 |
V1M |
|
M |
88 V1M |
341 |
350 |
DORNE David |
09:06:47 |
V1M |
|
M |
89 V1M |
6265 |
351 |
DELOUTE Benjamin |
09:07:25 |
SEM |
Babolat |
M |
211 SEM |
9022 |
352 |
MONDON Romain |
09:07:48 |
SEM |
|
M |
212 SEM |
1594 |
353 |
BERTHE Pierrick |
09:07:52 |
SEM |
Aix athletisme |
M |
213 SEM |
1608 |
354 |
DI ZIO Cedric |
09:08:00 |
SEM |
|
M |
214 SEM |
664 |
355 |
JACQ Romain |
09:08:01 |
SEM |
|
M |
215 SEM |
1129 |
356 |
HARRANG Sebastien |
09:08:17 |
SEM |
|
M |
216 SEM |
5207 |
357 |
GRARDEL Pauline |
09:08:18 |
SEF |
|
F |
22 F - 18 SEF |
6532 |
357 |
MONNEY Eric |
09:08:18 |
V1M |
|
M |
90 V1M |
6584 |
359 |
DOUCET Jeremy |
09:08:26 |
SEM |
|
M |
217 SEM |
5202 |
360 |
BOGATYREV Vladimir |
09:08:33 |
V2M |
Trail Running School |
M |
25 V2M |
1216 |
361 |
FERRANDO Laurent |
09:08:39 |
SEM |
|
M |
218 SEM |
5122 |
362 |
BADICEL Anton |
09:08:42 |
V1M |
4RE |
M |
91 V1M |
207 |
363 |
GUEDON Gabin |
09:09:03 |
SEM |
EAC EMBRUN |
M |
219 SEM |
1516 |
364 |
PALMA Camilo |
09:09:05 |
V1M |
|
M |
92 V1M |
6186 |
365 |
MAISSANT Mathieu |
09:09:11 |
V1M |
team HYDRAUFLEX/ THK |
M |
93 V1M |
8895 |
366 |
SEIGNEUR Thomas |
09:09:20 |
SEM |
Team Monetier les Bains |
M |
220 SEM |
9171 |
367 |
TRICAULT Maxime |
09:09:51 |
SEM |
|
M |
221 SEM |
835 |
367 |
LOUVIOT Lisa |
09:09:51 |
SEF |
|
F |
23 F - 19 SEF |
9305 |
369 |
OLIVIERI Eric |
09:09:59 |
V2M |
AS Boehringer Ingelheim |
M |
26 V2M |
984 |
370 |
SAULNIER Guillaume |
09:10:15 |
SEM |
|
M |
222 SEM |
1440 |
371 |
LEVENQ Bruno |
09:10:23 |
SEM |
|
M |
223 SEM |
1664 |
372 |
ABEL Joanny |
09:10:36 |
SEM |
|
M |
224 SEM |
8806 |
373 |
ZUNEDA MUGA Efrain |
09:10:46 |
SEM |
|
M |
225 SEM |
572 |
374 |
OUIZMAN Gael |
09:10:59 |
SEM |
Guilherand granges triath |
M |
226 SEM |
6965 |
375 |
CHABROLLE Florent |
09:11:07 |
V1M |
FSPN |
M |
94 V1M |
7303 |
376 |
CHAPELAIN Dimitri |
09:11:10 |
V1M |
AAAL |
M |
95 V1M |
7051 |
377 |
BOICHARD Mathieu |
09:11:23 |
SEM |
|
M |
227 SEM |
1805 |
378 |
SERMET Christophe |
09:11:47 |
V1M |
Les furets d Eiffage |
M |
96 V1M |
419 |
379 |
DEROCHES Denis |
09:12:48 |
V1M |
|
M |
97 V1M |
7884 |
380 |
MONTCHER Adrien |
09:13:01 |
SEM |
Rillieux Triathlon |
M |
228 SEM |
9276 |
381 |
BOURGOIN Pierre |
09:13:24 |
SEM |
Boubou&Chou |
M |
229 SEM |
9069 |
382 |
LERAY Christophe |
09:13:26 |
V1M |
|
M |
98 V1M |
6926 |
383 |
CHIBANE Alexandre |
09:13:36 |
V1M |
Villiers sport & culture |
M |
99 V1M |
6869 |
384 |
JUHEL Nicolas |
09:13:48 |
V1M |
|
M |
100 V1M |
8389 |
385 |
GABORIT Vincent |
09:13:49 |
SEM |
|
M |
230 SEM |
7771 |
386 |
GOUZERH Arnaud |
09:14:12 |
SEM |
|
M |
231 SEM |
5147 |
387 |
DESPORTES Olivier |
09:14:38 |
SEM |
|
M |
232 SEM |
9024 |
388 |
FIERS Aurelien |
09:15:05 |
SEM |
|
M |
233 SEM |
1917 |
389 |
GOURMEL Thomas |
09:15:19 |
SEM |
|
M |
234 SEM |
6024 |
390 |
STOUFF Cedric |
09:15:34 |
V1M |
|
M |
101 V1M |
7522 |
391 |
GIRODET Bertrand |
09:16:07 |
SEM |
|
M |
235 SEM |
5780 |
391 |
DEGUIL Laurent |
09:16:07 |
V1M |
Sport nature bourgueil |
M |
102 V1M |
7227 |
391 |
PERONA Edouard |
09:16:07 |
SEM |
Team Trail Paris |
M |
235 SEM |
7886 |
394 |
CHAUVIN Alexandre |
09:16:21 |
V1M |
|
M |
103 V1M |
251 |
395 |
BARRUCAND Nicolas |
09:16:25 |
V1M |
|
M |
104 V1M |
7944 |
396 |
FAVRICHON Damien |
09:16:32 |
V1M |
|
M |
105 V1M |
1325 |
397 |
TAVERNIER Aline |
09:16:33 |
SEF |
|
F |
24 F - 20 SEF |
1140 |
398 |
FRANCOIS Benjamin |
09:16:41 |
V1M |
|
M |
106 V1M |
6044 |
399 |
LAUER Fabrice |
09:16:59 |
SEM |
Matrat Training / Team Im |
M |
237 SEM |
1061 |
399 |
VALLEE Gilles |
09:16:59 |
V1M |
Udspvo |
M |
107 V1M |
1591 |
401 |
VERNAY Richard |
09:17:01 |
V1M |
|
M |
108 V1M |
7611 |
401 |
BLEIN Joel |
09:17:01 |
SEM |
ASPMR / Team des monts |
M |
238 SEM |
9234 |
403 |
LEBLOND Guillaume |
09:17:11 |
SEM |
|
M |
239 SEM |
1178 |
404 |
RESTOUX Gwendal |
09:17:17 |
SEM |
S/l us palaiseau |
M |
240 SEM |
5268 |
405 |
ROUBEYRIE Guillaume |
09:17:25 |
SEM |
Mont de marsan |
M |
241 SEM |
1958 |
406 |
BOURGEOIS Jean Baptiste |
09:17:27 |
V1M |
|
M |
109 V1M |
8398 |
407 |
RENOU Nicolas |
09:17:41 |
SEM |
Sud corse triathlon |
M |
242 SEM |
7590 |
408 |
CHAVEROT Patrice |
09:18:03 |
V2M |
Chaverot KINGDOM |
M |
27 V2M |
7304 |
409 |
RICHARD Daniel |
09:18:10 |
V4M |
CLLLARMENTIERES |
M |
1 V4M |
8912 |
410 |
COLLET Ludovic |
09:18:11 |
SEM |
Le Mans Triathlon |
M |
243 SEM |
669 |
411 |
FERNANDES Mickael |
09:18:12 |
SEM |
CRRA |
M |
244 SEM |
6209 |
412 |
GACON Aurelien |
09:18:18 |
SEM |
|
M |
245 SEM |
6435 |
413 |
BERGER Valerie |
09:18:39 |
V1F |
Fac Andrezieux |
F |
25 F - 5 V1F |
9245 |
414 |
MAGNO Marc |
09:18:42 |
SEM |
TEAM Trail Aix les Bains |
M |
246 SEM |
1168 |
415 |
BODU Yoann |
09:18:44 |
V1M |
|
M |
110 V1M |
6420 |
416 |
SCHWEITZER Lionel |
09:19:04 |
SEM |
Triathlon laneuveville de |
M |
247 SEM |
8064 |
417 |
INDJIC Matias |
09:19:08 |
SEM |
|
M |
248 SEM |
5267 |
418 |
VERGNAUD Valerian |
09:19:13 |
SEM |
|
M |
249 SEM |
7110 |
419 |
LEGENDRE Matthieu |
09:19:33 |
V1M |
EATT |
M |
111 V1M |
607 |
420 |
GIFFON Edouard |
09:19:57 |
SEM |
RILLIEUX TRIATHLON |
M |
250 SEM |
7967 |
421 |
SANCHEZ Pablo |
09:20:00 |
SEF |
|
F |
26 F - 21 SEF |
1933 |
422 |
HOUIX Francois |
09:20:02 |
V1M |
|
M |
112 V1M |
5685 |
423 |
BERSON Benoit |
09:20:06 |
V1M |
EG |
M |
113 V1M |
7096 |
424 |
MARQUEZ Alfons |
09:20:09 |
V1M |
|
M |
114 V1M |
8222 |
425 |
HERMENIER Philippe |
09:20:18 |
V2M |
AS SAINT SYLVAIN D'ANJOU |
M |
28 V2M |
6742 |
426 |
LAMANDe William |
09:20:27 |
V1M |
TEAM THORAVAL DECORATION |
M |
115 V1M |
6566 |
427 |
HABI Sophiane |
09:20:34 |
V1M |
Corps |
M |
116 V1M |
172 |
427 |
Re Maurice |
09:20:34 |
V2M |
Barettes |
M |
29 V2M |
1258 |
427 |
TARAN Maxime |
09:20:34 |
V1M |
|
M |
116 V1M |
8876 |
430 |
ENJALBERT Eric |
09:20:35 |
V1M |
Barettes |
M |
118 V1M |
8525 |
431 |
CARAT Damien |
09:20:39 |
SEM |
Sam paris 12 |
M |
251 SEM |
8157 |
432 |
LECOCQ Sebastien |
09:20:47 |
V1M |
Courir ? Villers |
M |
119 V1M |
6540 |
433 |
OBDIA Julien |
09:20:54 |
SEM |
|
M |
252 SEM |
8392 |
434 |
LABUSSIeRE Louis |
09:21:17 |
SEM |
|
M |
253 SEM |
1692 |
435 |
KROELL Laurent |
09:21:18 |
V2M |
|
M |
30 V2M |
7903 |
436 |
HARTMANN Christian |
09:21:23 |
V1M |
MARIE & JULIE |
M |
120 V1M |
9232 |
437 |
VIARD Aline |
09:21:27 |
SEF |
|
F |
27 F - 22 SEF |
49 |
437 |
CAILLET David |
09:21:27 |
V1M |
Trisaleve annemasse agglo |
M |
121 V1M |
6748 |
439 |
CHUITON Mathieu |
09:21:39 |
SEM |
Cdba |
M |
254 SEM |
5724 |
440 |
THEINER Wolfgang |
09:21:59 |
SEM |
|
M |
255 SEM |
7461 |
441 |
DETHY Francois |
09:22:00 |
SEM |
Team Barjots |
M |
256 SEM |
1337 |
442 |
BRIGEOIS Jean Philippe |
09:22:05 |
V1M |
|
M |
122 V1M |
6826 |
443 |
BERNARD Jeremie |
09:22:13 |
V1M |
Team as 43 |
M |
123 V1M |
5761 |
443 |
MEYNIEUX Pierre Henri |
09:22:13 |
SEM |
|
M |
257 SEM |
8633 |
445 |
GUEDON Florence |
09:22:17 |
V1F |
Besancon triathlon |
F |
28 F - 6 V1F |
46 |
446 |
MEUNIER Arnaud |
09:22:18 |
V1M |
Lons athle 39 / 11eme stl |
M |
124 V1M |
7254 |
447 |
BILLY Francois |
09:22:29 |
SEM |
|
M |
258 SEM |
6647 |
448 |
MAGNAT Gregory |
09:22:34 |
V1M |
|
M |
125 V1M |
5692 |
448 |
ARDAILLON Romain |
09:22:34 |
SEM |
SA MONTBRISONNAIS |
M |
259 SEM |
7310 |
450 |
TAURAND Cedric |
09:22:35 |
V1M |
CA CASTELSARRASIN |
M |
126 V1M |
1665 |
451 |
LANDRIEU Antoine |
09:22:36 |
V1M |
GUC Triathlon |
M |
127 V1M |
7768 |
452 |
CHEVALLIER Thomas |
09:22:40 |
SEM |
surjoux |
M |
260 SEM |
1320 |
453 |
BOUTEILLER Gautier |
09:22:55 |
SEM |
Piranhas |
M |
261 SEM |
5132 |
454 |
TOURNOUR Franck |
09:22:58 |
V2M |
Belley sport pedestre |
M |
31 V2M |
7177 |
455 |
VIDAL Frederic |
09:23:03 |
V2M |
Tram Running Pilat |
M |
32 V2M |
8924 |
456 |
LOUCHE Baptiste |
09:23:10 |
SEM |
|
M |
262 SEM |
8902 |
457 |
BIGAULT Sophie |
09:23:16 |
SEF |
EFS REIMS A.* |
F |
29 F - 23 SEF |
5954 |
458 |
COMTOIS Matthieu |
09:23:25 |
SEM |
|
M |
263 SEM |
6614 |
459 |
TORRI Benjamin |
09:23:31 |
SEM |
|
M |
264 SEM |
6169 |
460 |
GOUTTEFARDE Philippe |
09:23:32 |
V2M |
VILLARS RUNNING |
M |
33 V2M |
8012 |
461 |
BECHET Marc |
09:23:34 |
SEM |
Ortovox team trail |
M |
265 SEM |
1277 |
462 |
DESANLIS Cyril |
09:24:01 |
SEM |
|
M |
266 SEM |
524 |
463 |
LEMPEREUR Jean |
09:24:11 |
V1M |
Athletic club de Villeneu |
M |
128 V1M |
385 |
464 |
DELORAZ Arnaud |
09:24:30 |
SEM |
CRU CHAPELLOIS |
M |
267 SEM |
5932 |
465 |
COYNE Laura |
09:24:42 |
SEF |
|
F |
30 F - 24 SEF |
1525 |
466 |
COLLIN Emmanuel |
09:24:59 |
V1M |
RANDO RUNNING LOZANE |
M |
129 V1M |
7591 |
467 |
DUCAROUGE Julien |
09:25:19 |
SEM |
|
M |
268 SEM |
6495 |
468 |
PALASSET Guillaume |
09:25:28 |
SEM |
Les gars du foute |
M |
269 SEM |
6330 |
469 |
CHAMPION Nicolas |
09:25:44 |
V1M |
FJEP ATTIGNY COURSE A PIE |
M |
130 V1M |
7745 |
470 |
GREGOIRE Gerald |
09:25:48 |
V1M |
|
M |
131 V1M |
318 |
471 |
HERVIEUX Thomas |
09:25:49 |
SEM |
Prends soin de toi |
M |
270 SEM |
8997 |
472 |
DE LACHAISE Nicolas |
09:25:50 |
SEM |
|
M |
271 SEM |
6960 |
473 |
LIN WEE KUAN Cyril |
09:25:55 |
SEM |
|
M |
272 SEM |
220 |
474 |
VERNEREY Cedric |
09:26:00 |
V1M |
|
M |
132 V1M |
5725 |
475 |
DE VEYRAC Geraud |
09:26:10 |
SEM |
|
M |
273 SEM |
166 |
476 |
ROUSSEAU Jeanyves |
09:26:12 |
V1M |
|
M |
133 V1M |
958 |
477 |
SLEZACK Stephane |
09:26:22 |
V1M |
UA SENS |
M |
134 V1M |
1137 |
478 |
REGNIER Sebastien |
09:26:24 |
V1M |
|
M |
135 V1M |
7704 |
479 |
REVY Alban |
09:26:42 |
SEM |
|
M |
274 SEM |
1908 |
480 |
VAN MELLE Matthieu |
09:26:53 |
SEM |
UA Sens |
M |
275 SEM |
7817 |
481 |
QUEMIN Richard |
09:26:56 |
V1M |
|
M |
136 V1M |
600 |
482 |
BOMBARD Mathieu |
09:27:08 |
SEM |
|
M |
276 SEM |
1513 |
483 |
DURAND Guillaume |
09:27:09 |
SEM |
BPC Nancy |
M |
277 SEM |
9265 |
484 |
BERNET Valentin |
09:27:11 |
SEM |
|
M |
278 SEM |
6791 |
485 |
LAURENZA Domenico |
09:27:19 |
V1M |
|
M |
137 V1M |
5104 |
486 |
MARTIN Mathieu |
09:27:27 |
SEM |
|
M |
279 SEM |
7546 |
487 |
PERROUTY Thibaud |
09:27:34 |
SEM |
|
M |
280 SEM |
7945 |
488 |
ESSELIN Gilles |
09:27:45 |
V3M |
Cyclo Club Kingersheim Ki |
M |
2 V3M |
6631 |
489 |
GLARDON Jonathan |
09:27:46 |
V1M |
|
M |
138 V1M |
6121 |
490 |
MEYRIEUX Eric |
09:27:49 |
V1M |
|
M |
139 V1M |
7482 |
491 |
DELAUNAY Frederic |
09:27:54 |
V2M |
ANNONAY JOGGING |
M |
34 V2M |
8149 |
492 |
DOUROUX Arnaud |
09:28:04 |
V1M |
team mouflards |
M |
140 V1M |
6236 |
493 |
GUILLOUT Dominique |
09:28:18 |
V2M |
Selection du materiel |
M |
35 V2M |
316 |
493 |
GUILLOUT Nicolas |
09:28:18 |
SEM |
EPA 86 |
M |
281 SEM |
8016 |
495 |
LECLERC Sebastien |
09:28:27 |
V1M |
|
M |
141 V1M |
195 |
496 |
COUSIN Eric |
09:28:32 |
V1M |
|
M |
142 V1M |
1827 |
497 |
GENTILS Johnny |
09:28:36 |
V1M |
S/l val morteau athletism |
M |
143 V1M |
1169 |
498 |
TANG Christophe |
09:29:23 |
V1M |
|
M |
144 V1M |
6957 |
499 |
BONNIER Didier |
09:29:29 |
V2M |
|
M |
36 V2M |
1797 |
500 |
NOYER Guillaume |
09:29:34 |
SEM |
|
M |
282 SEM |
809 |
501 |
COUTENSON Sebastien |
09:29:44 |
V1M |
|
M |
145 V1M |
7131 |
502 |
FRANcOIS Aurelien |
09:29:47 |
SEM |
|
M |
283 SEM |
5690 |
503 |
LAULAGNET Pierre Loic |
09:29:50 |
SEM |
CMBM |
M |
284 SEM |
754 |
504 |
DUCRUY Cyril |
09:29:51 |
V1M |
RCDC Coublanc |
M |
146 V1M |
6559 |
505 |
GOUTELLE Denis |
09:30:12 |
V1M |
|
M |
147 V1M |
9170 |
506 |
PELLEGRINI Lionel |
09:30:19 |
SEM |
|
M |
285 SEM |
5752 |
507 |
LAURENT Georges |
09:30:24 |
SEM |
|
M |
286 SEM |
1774 |
508 |
MOISON Morgan |
09:30:26 |
SEM |
|
M |
287 SEM |
5199 |
509 |
CHEVALIER Gerard |
09:30:55 |
V2M |
|
M |
37 V2M |
5531 |
509 |
AUDERGON Tanguy |
09:30:55 |
SEM |
|
M |
288 SEM |
8464 |
511 |
SCHWECKLER Ivan |
09:31:10 |
V1M |
Verchaix team |
M |
148 V1M |
5792 |
512 |
GREINER Christophe |
09:31:33 |
SEM |
Tri Club Bischwiller |
M |
289 SEM |
7655 |
513 |
COUSSANES Xavier |
09:31:38 |
SEM |
Anglet France triathlon |
M |
290 SEM |
802 |
514 |
BIAU Lionel |
09:31:42 |
V1M |
|
M |
149 V1M |
7671 |
515 |
FALAIZE Kevin |
09:31:43 |
SEM |
|
M |
291 SEM |
1710 |
515 |
CHEMIN Stephane |
09:31:43 |
V1M |
API TRI |
M |
150 V1M |
9275 |
517 |
NIVINOU Mael |
09:31:53 |
SEM |
CSAG PITHIVIERS |
M |
292 SEM |
6195 |
518 |
BRAUN Julien |
09:31:58 |
SEM |
|
M |
293 SEM |
7260 |
519 |
DESILLES Loic |
09:32:02 |
SEM |
|
M |
294 SEM |
1866 |
520 |
GONGET Christophe |
09:32:03 |
V1M |
Val de gray marathon |
M |
151 V1M |
7108 |
521 |
POCHET Blandine |
09:32:24 |
SEF |
Chambery triathlon |
F |
31 F - 25 SEF |
5958 |
522 |
COMBE Mathieu |
09:32:29 |
SEM |
|
M |
295 SEM |
7986 |
523 |
PAILLET Benoit |
09:32:32 |
V1M |
So Trail Lyon |
M |
152 V1M |
9279 |
524 |
AUROY Alexis |
09:32:37 |
SEM |
AS MARCOUSSIS |
M |
296 SEM |
6126 |
525 |
RIOTTE Guillaume |
09:32:48 |
V1M |
|
M |
153 V1M |
7974 |
526 |
SIMON Antoine |
09:32:50 |
SEM |
|
M |
297 SEM |
1124 |
527 |
DESPLACES Gaetan |
09:32:57 |
SEM |
Team 0 Volonte |
M |
298 SEM |
1736 |
528 |
VERIN Thomas |
09:33:16 |
V1M |
Pays de Gex Triathlon |
M |
154 V1M |
8269 |
529 |
UGUEN Regis |
09:33:18 |
V1M |
Fanch Rider Trail |
M |
155 V1M |
1219 |
530 |
VIREMOUNEIX Thibault |
09:33:41 |
V1M |
|
M |
156 V1M |
8451 |
531 |
ROUX Nicolas |
09:33:46 |
SEM |
JTI / Footing club ramber |
M |
299 SEM |
7548 |
532 |
HOGUET Vincent |
09:33:48 |
V1M |
Ac3 tours |
M |
157 V1M |
7292 |
533 |
LIVIO Christophe |
09:34:01 |
SEM |
|
M |
300 SEM |
7798 |
534 |
FORTERRE Florian |
09:34:13 |
SEM |
Ferrieres sa |
M |
301 SEM |
1981 |
535 |
GAUTHIER Mathieu |
09:34:14 |
SEM |
Ferriere sa |
M |
302 SEM |
1983 |
536 |
GeNION Matthieu |
09:34:40 |
SEM |
|
M |
303 SEM |
7037 |
537 |
EL KHOMSSI Mohamed |
09:34:54 |
V1M |
|
M |
158 V1M |
1022 |
538 |
KUNTZ Olivier |
09:35:03 |
V1M |
|
M |
159 V1M |
934 |
539 |
MAReCHAL Mathieu |
09:35:08 |
SEM |
Hb trail team |
M |
304 SEM |
7195 |
540 |
MIQUEL Bastien |
09:35:10 |
SEM |
ASA Maison Alfort |
M |
305 SEM |
5292 |
541 |
GAND David |
09:35:13 |
V1M |
Ac Caluire |
M |
160 V1M |
567 |
542 |
ECKEL Christophe |
09:35:16 |
V1M |
|
M |
161 V1M |
9397 |
543 |
FELD Nicolas |
09:35:18 |
SEM |
|
M |
306 SEM |
8069 |
544 |
CABELLO Fabien |
09:35:20 |
SEM |
Foulee Vourloise |
M |
307 SEM |
5164 |
545 |
ROCHE Johan |
09:35:39 |
SEM |
|
M |
308 SEM |
7776 |
546 |
MODET Jean Paul |
09:35:47 |
V1M |
hiru kirol hendaia |
M |
162 V1M |
6040 |
547 |
ROGUET Morgan |
09:35:49 |
SEM |
FFL74 |
M |
309 SEM |
8366 |
548 |
PLAUCHEUR Saskia |
09:36:11 |
V1F |
|
F |
32 F - 7 V1F |
5158 |
549 |
ADET Benoit |
09:36:12 |
SEM |
|
M |
310 SEM |
5775 |
550 |
MOLLI Didier |
09:36:17 |
V2M |
CHAMONIX MT BLANC MARATHO |
M |
38 V2M |
1414 |
551 |
LE CHEVERT Charles |
09:36:18 |
SEF |
|
F |
33 F - 26 SEF |
1488 |
552 |
TEISSIERE Thibault |
09:36:39 |
SEM |
|
M |
311 SEM |
7157 |
553 |
JOSSERAND Jean Baptste |
09:36:58 |
SEM |
CRV LYON TRIATHLON |
M |
312 SEM |
1640 |
554 |
VACHERESSE Stephane |
09:37:03 |
V1M |
ACS Saint Jean By Night |
M |
163 V1M |
6189 |
555 |
JUMELIN Antoine |
09:37:15 |
SEM |
|
M |
313 SEM |
1822 |
556 |
LECARPENTIER Antoine |
09:37:17 |
SEM |
Cotentin racing club |
M |
314 SEM |
5707 |
557 |
BLANQUART Damien |
09:37:31 |
SEM |
Lyon Running Crew |
M |
315 SEM |
1416 |
558 |
FAURET Frederic |
09:37:36 |
V1M |
|
M |
164 V1M |
1693 |
559 |
DENIS Quentin |
09:37:39 |
SEM |
|
M |
316 SEM |
8612 |
560 |
GUFFLET Matthieu |
09:37:50 |
V1M |
Epsa |
M |
165 V1M |
6254 |
561 |
MILLE Nicolas |
09:37:51 |
SEM |
|
M |
317 SEM |
7867 |
562 |
THOMASSET Sidney |
09:37:56 |
SEM |
Ose trois sports sainte M |
M |
318 SEM |
8179 |
563 |
CAMPAGNA David |
09:38:20 |
V1M |
Acap pressins |
M |
166 V1M |
8031 |
564 |
CHATELAIN Sebastien |
09:38:21 |
V1M |
|
M |
167 V1M |
7319 |
565 |
ENJALBERT Nicolas |
09:38:25 |
V1M |
|
M |
168 V1M |
7678 |
566 |
THOLLY Gregory |
09:38:28 |
SEM |
|
M |
319 SEM |
1593 |
567 |
PELLERIN Mickael |
09:38:31 |
V1M |
Verneuil Oxygene |
M |
169 V1M |
9100 |
568 |
SAYAG Alban |
09:38:54 |
SEM |
|
M |
320 SEM |
6030 |
569 |
BAJA Mihai |
09:38:56 |
V1M |
RCB |
M |
170 V1M |
6103 |
570 |
BOUYER Fabien |
09:39:12 |
V1M |
|
M |
171 V1M |
5287 |
571 |
MARTINIE Bruno |
09:39:36 |
V2M |
|
M |
39 V2M |
7312 |
572 |
LEROY Vincent |
09:39:43 |
V1M |
|
M |
172 V1M |
1359 |
573 |
WUJEK MOREAU Marion |
09:39:55 |
SEF |
|
F |
34 F - 27 SEF |
8880 |
574 |
MUTZIG Noemie |
09:39:56 |
SEF |
|
F |
35 F - 28 SEF |
5779 |
575 |
LHUILLIER Albane |
09:39:57 |
SEF |
|
F |
36 F - 29 SEF |
8150 |
576 |
LELARGE Julien |
09:39:59 |
SEM |
|
M |
321 SEM |
895 |
577 |
CHAILLET Arnaud |
09:40:08 |
SEM |
J'y vais mais j'ai peur |
M |
322 SEM |
889 |
578 |
MALOISEL Stephane |
09:40:11 |
V1M |
coliservice |
M |
173 V1M |
747 |
579 |
CHAUTARD Romain |
09:40:29 |
SEM |
Zinzins Running Academy ( |
M |
323 SEM |
1291 |
580 |
CUVEILLIER Jean Francois |
09:40:31 |
V2M |
|
M |
40 V2M |
1994 |
581 |
PITON Emmanuel |
09:40:40 |
V1M |
|
M |
174 V1M |
6153 |
582 |
VOUILLON Sandrine |
09:40:50 |
SEF |
|
F |
37 F - 30 SEF |
5532 |
583 |
DECREME Sebastien |
09:41:11 |
SEM |
|
M |
324 SEM |
1413 |
584 |
LE DANIEL Pierre Luc |
09:41:14 |
SEM |
|
M |
325 SEM |
5731 |
585 |
CREUZET Jules |
09:41:17 |
SEM |
ND2BR |
M |
326 SEM |
1455 |
585 |
PATUREAU Olivier |
09:41:17 |
V2M |
|
M |
41 V2M |
1533 |
587 |
CREUZET Paul |
09:41:18 |
ESM |
ND2BR |
M |
5 ESM |
1001 |
588 |
GUILLAUME Benoit |
09:41:26 |
SEM |
|
M |
327 SEM |
5222 |
589 |
THOMAS Kevin |
09:41:40 |
SEM |
AVOC |
M |
328 SEM |
9371 |
590 |
BALE Samuel |
09:41:44 |
V1M |
|
M |
175 V1M |
5963 |
591 |
DELVAL Franck |
09:41:45 |
V1M |
Mentor Ski Team |
M |
176 V1M |
8273 |
592 |
MARTEL Michael |
09:41:47 |
SEM |
Saint priest triathlon |
M |
329 SEM |
8852 |
593 |
CATTIL Geoffrey |
09:41:50 |
SEM |
|
M |
330 SEM |
8685 |
594 |
VERNOOIJ Perrine |
09:41:56 |
SEF |
CAC Castelsarasin |
F |
38 F - 31 SEF |
102 |
595 |
BARTHELEMY Richard |
09:42:00 |
V1M |
|
M |
177 V1M |
5970 |
596 |
KERFERS Julien |
09:42:23 |
SEM |
|
M |
331 SEM |
1125 |
597 |
PILLET Benoit |
09:42:25 |
SEM |
team trail des conches |
M |
332 SEM |
7630 |
598 |
MARCHALANT Cyril |
09:42:28 |
V1M |
|
M |
178 V1M |
1071 |
599 |
GALLET Jean Francois |
09:42:32 |
V2M |
|
M |
42 V2M |
510 |
600 |
CAPELLE Aurelien |
09:42:37 |
V1M |
|
M |
179 V1M |
8353 |
601 |
DOLEANS Didier |
09:42:42 |
V1M |
AS NOGENT LE ROTROU |
M |
180 V1M |
5141 |
602 |
LACHMAN Michel |
09:42:47 |
V1M |
Csa 2reg |
M |
181 V1M |
5974 |
603 |
BLEIN Emeric |
09:42:57 |
SEM |
|
M |
333 SEM |
7036 |
604 |
DORSEMAINE Laurent |
09:42:58 |
V1M |
|
M |
182 V1M |
1953 |
605 |
TERRIER Arnaud |
09:43:09 |
V1M |
EMSAM Mont st AIgnan |
M |
183 V1M |
5945 |
606 |
LOIRE Frederic |
09:43:10 |
V1M |
Triathlon club douai |
M |
184 V1M |
5782 |
607 |
DUBREUIL Kevin |
09:43:23 |
SEM |
Team JVC |
M |
334 SEM |
8076 |
608 |
BASTARD Jacques |
09:43:30 |
V2M |
Les trailers du mole |
M |
43 V2M |
5981 |
609 |
GONNET Matthieu |
09:43:34 |
V1M |
Dassault Sport Suresnes |
M |
185 V1M |
7708 |
609 |
TUNINETTI Emanuele |
09:43:34 |
SEM |
Atletica Valpellice |
M |
335 SEM |
7809 |
611 |
PROT Guillaume |
09:43:36 |
SEM |
|
M |
336 SEM |
6600 |
612 |
DE LA TULLAYE Pierre |
09:43:37 |
V1M |
DASSAULT SPORTS SURESNES |
M |
186 V1M |
8363 |
613 |
BOURDELLE Francois |
09:43:39 |
V2M |
|
M |
44 V2M |
6732 |
614 |
MONTERNOT Guillaume |
09:43:46 |
SEM |
Les fous de rochefort |
M |
337 SEM |
7487 |
615 |
FERNET Marc Antoine |
09:43:58 |
SEM |
|
M |
338 SEM |
6969 |
616 |
RIBEYRE Romain |
09:44:02 |
SEM |
|
M |
339 SEM |
957 |
617 |
MENDES Julien |
09:44:03 |
SEM |
#GoSafran |
M |
340 SEM |
632 |
618 |
VALETTE Olivier |
09:44:06 |
V1M |
FAC Andrezieux |
M |
187 V1M |
1332 |
619 |
BRUN BERTHET Mickael |
09:44:11 |
SEM |
|
M |
341 SEM |
1417 |
620 |
GALLET Bertrand |
09:44:45 |
SEM |
|
M |
342 SEM |
1727 |
621 |
DIGUET Maxime |
09:44:48 |
SEM |
|
M |
343 SEM |
533 |
622 |
LAGANNE Quentin |
09:44:56 |
SEM |
|
M |
344 SEM |
8189 |
623 |
GOT Josselin |
09:44:57 |
SEM |
|
M |
345 SEM |
1227 |
624 |
BOIS Guillemette |
09:44:58 |
SEF |
Finir sur les moignons |
F |
39 F - 32 SEF |
1225 |
624 |
VANNOORENBERGHE Charles |
09:44:58 |
SEM |
Finir sur les moignons |
M |
346 SEM |
1226 |
626 |
VANQUAETHEM Helene |
09:45:01 |
SEF |
|
F |
40 F - 33 SEF |
6515 |
627 |
DAMELET Dimitri |
09:45:02 |
SEM |
|
M |
347 SEM |
8111 |
628 |
LE DANTEC Arnaud |
09:45:05 |
V1M |
|
M |
188 V1M |
1706 |
629 |
CIMAN Cecile |
09:45:16 |
V1F |
|
F |
41 F - 8 V1F |
105 |
630 |
LAURAIN Fabrice |
09:45:21 |
V1M |
AS NOGENT LE ROTROU |
M |
189 V1M |
7024 |
631 |
JOUFFE Stephane |
09:45:30 |
V1M |
|
M |
190 V1M |
9127 |
632 |
CHATELAIN Luc |
09:45:31 |
SEM |
|
M |
348 SEM |
1045 |
633 |
PELLE Stephane |
09:45:35 |
V1M |
STADE MONT DE MARSAN |
M |
191 V1M |
7732 |
634 |
BOULAI Simon |
09:45:38 |
SEM |
|
M |
349 SEM |
5530 |
635 |
VILAIN Sebastien |
09:45:56 |
SEM |
Stade sottevillais 76 |
M |
350 SEM |
6876 |
636 |
VERGNEAUX Blaise |
09:45:57 |
SEM |
|
M |
351 SEM |
1825 |
637 |
DELECROIX Gregoire |
09:46:00 |
SEM |
|
M |
352 SEM |
1837 |
638 |
LAMARCHE Guillaume |
09:46:06 |
SEM |
ESC XV |
M |
353 SEM |
7613 |
639 |
LAURENT Pierre |
09:46:11 |
SEM |
|
M |
354 SEM |
8710 |
640 |
PAROLI Jean Claude |
09:46:15 |
V4M |
Jc epernay |
M |
2 V4M |
5249 |
641 |
LORILLARD Nicolas |
09:46:23 |
SEM |
Joue running 37 |
M |
355 SEM |
1537 |
642 |
FERNANDEZ Roger |
09:46:41 |
V1M |
|
M |
192 V1M |
1937 |
643 |
PERRIN Xavier |
09:46:53 |
V1M |
Running Conseil Clairvaux |
M |
193 V1M |
8330 |
644 |
PITIOT Pierrick |
09:46:54 |
SEM |
EASC |
M |
356 SEM |
8889 |
645 |
BERTHOLEY Sylvain |
09:47:13 |
SEM |
Footing Club Lausanne |
M |
357 SEM |
862 |
646 |
BAUDOU Loic |
09:47:21 |
SEM |
ACBP |
M |
358 SEM |
846 |
647 |
GASSER Thomas |
09:47:25 |
SEM |
Dteam |
M |
359 SEM |
5106 |
648 |
BARREAUD Emmanuel |
09:47:26 |
V1M |
LES DeFOULeS DE SAINT JOU |
M |
194 V1M |
8679 |
649 |
BISCHOFF Jeremy |
09:47:29 |
SEM |
|
M |
360 SEM |
1510 |
650 |
DUBOIS Laurent |
09:47:31 |
V2M |
Mentor Ski Team |
M |
45 V2M |
6293 |
650 |
MERLIER Damien |
09:47:31 |
SEM |
|
M |
361 SEM |
7233 |
652 |
LE BRAS Pierre |
09:47:40 |
SEM |
|
M |
362 SEM |
8475 |
653 |
BAILLY Fabrice |
09:47:44 |
V1M |
|
M |
195 V1M |
6183 |
654 |
SEGURA Alexis |
09:48:03 |
SEM |
|
M |
363 SEM |
1835 |
655 |
DE SPOELBERCH Vincent |
09:48:20 |
V2M |
|
M |
46 V2M |
7586 |
656 |
LUQUET DE SAINT GERMAIN Henri |
09:48:24 |
SEM |
Sarras St Vallier Cyclism |
M |
364 SEM |
8856 |
657 |
GAULIN Pierre |
09:48:31 |
SEM |
|
M |
365 SEM |
7299 |
658 |
SCHERRER Philippe |
09:48:38 |
SEM |
Oxygene68 |
M |
366 SEM |
9291 |
659 |
HEYRAUD Vincent |
09:48:46 |
V1M |
FIVES MAINTENANCE |
M |
196 V1M |
7741 |
660 |
MELLERIN Julien |
09:48:53 |
SEM |
|
M |
367 SEM |
8596 |
661 |
DAVIAU Julien |
09:49:28 |
SEM |
|
M |
368 SEM |
6593 |
662 |
TORQUEMADA Thomas |
09:49:41 |
SEM |
Objectif diagonale |
M |
369 SEM |
8801 |
663 |
GUILMEAU Laurent |
09:49:48 |
V1M |
|
M |
197 V1M |
5912 |
664 |
DAGENS Nicolas |
09:49:57 |
V2M |
Afcf Alsace |
M |
47 V2M |
8277 |
665 |
QUERRY Christophe |
09:50:10 |
V1M |
|
M |
198 V1M |
5956 |
665 |
GAUME Sullivan |
09:50:10 |
SEM |
Bourg saint maurice baske |
M |
370 SEM |
7187 |
667 |
BAYLES Etienne |
09:50:16 |
SEM |
|
M |
371 SEM |
8159 |
668 |
TAIAR Romain |
09:50:17 |
SEM |
|
M |
372 SEM |
9342 |
669 |
LAMBIN Merlin |
09:50:18 |
SEM |
Csm la seyne |
M |
373 SEM |
6649 |
670 |
DESGABRIEL Pierre Alexandre |
09:50:20 |
SEM |
|
M |
374 SEM |
5250 |
671 |
BRICHET Mickael |
09:50:26 |
V1M |
TEAM TRAIL AND CO |
M |
199 V1M |
1666 |
672 |
BEROUD Alexandre |
09:50:34 |
V1M |
FREE RUNNERS |
M |
200 V1M |
1549 |
672 |
CHOMIENNE Stephane |
09:50:34 |
V1M |
|
M |
200 V1M |
7908 |
674 |
ROBERT Cedric |
09:50:35 |
SEM |
SO TRAIL LYON |
M |
375 SEM |
7937 |
674 |
MIGNOT Jean Denis |
09:50:35 |
SEM |
|
M |
375 SEM |
8521 |
676 |
BERNARD Yannick |
09:50:39 |
SEM |
Binome Averole Team |
M |
377 SEM |
926 |
677 |
PASSAQUAY Florian |
09:50:40 |
SEM |
Terre de running anthy |
M |
378 SEM |
7109 |
678 |
ANTHONIOZ Cyril |
09:50:41 |
SEM |
AS BOEHRINGER INGELHEIM |
M |
379 SEM |
5763 |
678 |
TISSANDIER Pierre |
09:50:41 |
V1M |
|
M |
202 V1M |
9246 |
680 |
RENAUD Maxence |
09:51:02 |
SEM |
|
M |
380 SEM |
7576 |
680 |
CUMER Tristan |
09:51:02 |
SEM |
|
M |
380 SEM |
7616 |
680 |
HARIVEL Alex |
09:51:02 |
SEM |
|
M |
380 SEM |
8314 |
683 |
NOTIN Alexandre |
09:51:03 |
SEM |
Sapeurs Pompiers Bully |
M |
383 SEM |
1349 |
684 |
FABRE Caroline |
09:51:04 |
SEF |
|
F |
42 F - 34 SEF |
7635 |
685 |
LE BODO Xavier |
09:51:14 |
V1M |
CO HARFLEUR |
M |
203 V1M |
7607 |
686 |
HENRY Samuel |
09:51:23 |
V1M |
Les pompiers de Lesneven |
M |
204 V1M |
8184 |
687 |
FOURNIER Vincent |
09:51:25 |
SEM |
|
M |
384 SEM |
6316 |
688 |
PEYRACHE Lucas |
09:51:31 |
SEM |
Decathlon roanne mably |
M |
385 SEM |
1807 |
689 |
AGRET Julien |
09:51:35 |
V1M |
LA ROCA |
M |
205 V1M |
554 |
690 |
PALLUET Baptiste |
09:51:51 |
SEM |
|
M |
386 SEM |
1944 |
691 |
ROCHER Jeremy |
09:51:53 |
SEM |
|
M |
387 SEM |
8974 |
692 |
AUBRY Romaric |
09:52:00 |
SEM |
|
M |
388 SEM |
1745 |
693 |
BARTHELEMY Jean Francois |
09:52:01 |
V2M |
VIRIAT MARATHON |
M |
48 V2M |
7425 |
694 |
DEVRIEUX Cyril |
09:52:07 |
V1M |
ASCM Courir |
M |
206 V1M |
8148 |
695 |
DAUFRESNE Frederic |
09:52:13 |
V2M |
|
M |
49 V2M |
302 |
696 |
CACHON Guillaume |
09:52:19 |
SEM |
|
M |
389 SEM |
5521 |
696 |
CHAINTREUIL Florent |
09:52:19 |
SEM |
Beaujolais Runners Team |
M |
389 SEM |
8106 |
698 |
CADOT Karim |
09:52:28 |
V1M |
S/L RENAZE ATHLETISME |
M |
207 V1M |
6059 |
699 |
BEAUSEIGNEUR Christophe |
09:52:33 |
V1M |
ACF Alstom |
M |
208 V1M |
1101 |
700 |
COLOMB Remi |
09:52:51 |
V1M |
UA SOCIETE GENERALE |
M |
209 V1M |
739 |
701 |
VAREA Cedric |
09:52:53 |
SEM |
Soul racer |
M |
391 SEM |
512 |
702 |
LEMARQUAND Yann |
09:53:09 |
SEM |
les alligators seynod |
M |
392 SEM |
1555 |
703 |
BRUTILLOT Bertrand |
09:53:24 |
V2M |
Pontarlier triathlon |
M |
50 V2M |
1760 |
704 |
MARTINO Pierre Antoine |
09:53:26 |
SEM |
|
M |
393 SEM |
8652 |
705 |
DUPLAA Nicolas |
09:53:27 |
SEM |
SAINT YORRE |
M |
394 SEM |
6065 |
706 |
QUELLEC Ewen |
09:53:33 |
SEM |
|
M |
395 SEM |
6562 |
706 |
RICHY Michael |
09:53:33 |
SEM |
Ventoux triathlon club Ca |
M |
395 SEM |
7816 |
708 |
NOYEL Romain |
09:53:36 |
SEM |
|
M |
397 SEM |
8853 |
709 |
CHEVREAU Kewin |
09:53:40 |
SEM |
Ultra Sport Rochelais |
M |
398 SEM |
6205 |
709 |
ABOULIN Alexia |
09:53:40 |
SEF |
Entente Ouest Lyonnais |
F |
43 F - 35 SEF |
7621 |
711 |
LE HEC Yannick |
09:53:42 |
V2M |
Libre |
M |
51 V2M |
6937 |
712 |
JOBERTY Mathieu |
09:53:43 |
SEM |
Entente Chalonnaise d'Ath |
M |
399 SEM |
6280 |
713 |
DESAI Enguerrand |
09:53:45 |
SEM |
|
M |
400 SEM |
719 |
714 |
MAZENCIEUX Benoit |
09:53:48 |
SEM |
|
M |
401 SEM |
7371 |
715 |
DUMOTIER Kevin |
09:53:52 |
SEM |
|
M |
402 SEM |
1686 |
716 |
BONNET Emilie |
09:54:01 |
SEF |
|
F |
44 F - 36 SEF |
5676 |
717 |
BONNET Marc |
09:54:03 |
SEM |
|
M |
403 SEM |
6894 |
718 |
MOREL Jonas |
09:54:09 |
SEM |
|
M |
404 SEM |
1420 |
719 |
CANTIN Yoann |
09:54:10 |
V1M |
#RUNSTOPPABLE |
M |
210 V1M |
7373 |
719 |
FARID Pascal |
09:54:10 |
V1M |
|
M |
210 V1M |
8147 |
721 |
HOUERROU Frederic |
09:54:19 |
SEM |
|
M |
405 SEM |
8586 |
722 |
GIRAUX Damien |
09:54:30 |
SEM |
|
M |
406 SEM |
6781 |
723 |
BOURDOT Michel |
09:54:44 |
V1M |
|
M |
212 V1M |
422 |
724 |
NALINE Baptiste |
09:54:45 |
V1M |
|
M |
213 V1M |
5740 |
725 |
LIOTIER Benjamin |
09:54:48 |
SEM |
Go For It Running Club |
M |
407 SEM |
6268 |
726 |
CARLE Julien Joseph |
09:54:52 |
V1M |
RCCS |
M |
214 V1M |
7535 |
727 |
MICHEL Hugo |
09:54:55 |
SEM |
EDB |
M |
408 SEM |
402 |
728 |
BAUJARD Jean Marc |
09:54:57 |
V2M |
La foulee muroise |
M |
52 V2M |
7333 |
729 |
DE BARROS Anthony |
09:55:05 |
SEM |
|
M |
409 SEM |
518 |
730 |
LINDECKER Teo |
09:55:14 |
SEM |
|
M |
410 SEM |
7295 |
731 |
CAMBONE Damien |
09:55:18 |
V1M |
|
M |
215 V1M |
7647 |
732 |
DUBOIS Leo |
09:55:33 |
SEM |
|
M |
411 SEM |
7498 |
733 |
RAMILLON Thierry |
09:55:40 |
V2M |
RCDC |
M |
53 V2M |
5691 |
734 |
ABDERREZAK Farid |
09:55:41 |
SEM |
Expatries Triathlon Club |
M |
412 SEM |
545 |
734 |
MEILLON Gabriel |
09:55:41 |
SEM |
|
M |
412 SEM |
7236 |
736 |
STROUBLE Francois |
09:55:45 |
SEM |
1TeamBike |
M |
414 SEM |
8630 |
737 |
CAZAU Fred |
09:55:46 |
V1M |
|
M |
216 V1M |
1223 |
738 |
YOUSFI BRUN Soufiane |
09:56:02 |
V2M |
|
M |
54 V2M |
697 |
739 |
BAYARD Pierre |
09:56:03 |
SEM |
Verizon connect |
M |
415 SEM |
5976 |
740 |
GUIBRETEAU Benjamin |
09:56:05 |
SEM |
Nevers Triathlon |
M |
416 SEM |
1873 |
741 |
BESSIERE Jeremie |
09:56:08 |
V1M |
|
M |
217 V1M |
7367 |
742 |
DERVILLE Julien |
09:56:21 |
SEM |
|
M |
417 SEM |
6644 |
743 |
MAUGe Romain |
09:56:36 |
SEM |
|
M |
418 SEM |
6283 |
744 |
VALARCHER Gilles |
09:56:41 |
V1M |
|
M |
218 V1M |
6673 |
744 |
MOREAU Sebastien |
09:56:41 |
SEM |
|
M |
419 SEM |
8595 |
746 |
THIBAUT Erwann |
09:56:43 |
V1M |
|
M |
219 V1M |
8727 |
747 |
BARADEL Hadrien |
09:57:00 |
SEM |
|
M |
420 SEM |
1669 |
748 |
REY Corentin |
09:57:01 |
SEM |
|
M |
421 SEM |
1049 |
749 |
RAKOTOSON Lysiane |
09:57:04 |
SEF |
|
F |
45 F - 37 SEF |
8554 |
750 |
RICHATIN Aurelie |
09:57:10 |
V1F |
Fac Andrezieux |
F |
46 F - 9 V1F |
7565 |
751 |
RANDAZZO Florentin |
09:57:15 |
SEM |
|
M |
422 SEM |
8472 |
752 |
CADUDAL Perrick |
09:57:24 |
V1M |
|
M |
220 V1M |
6255 |
753 |
HUMBERT Antoine |
09:57:26 |
V1M |
|
M |
221 V1M |
1241 |
754 |
DELADOEUILLE Claude |
09:57:32 |
V2M |
|
M |
55 V2M |
7778 |
755 |
PFISTER Valentin |
09:57:44 |
SEM |
entente chalonnaise athle |
M |
423 SEM |
6798 |
756 |
WYON Hugo |
09:57:55 |
SEM |
|
M |
424 SEM |
853 |
757 |
HOGBEN Emma |
09:57:57 |
SEF |
BETA RUNNING / TAILWIND N |
F |
47 F - 38 SEF |
1562 |
758 |
HOGBEN Ryan |
09:57:58 |
V1M |
BETA RUNNING / TAILWIND N |
M |
222 V1M |
1563 |
759 |
JULLIARD Fabien |
09:58:02 |
SEM |
|
M |
425 SEM |
1988 |
759 |
DARVES BLANC Thibaut |
09:58:02 |
SEM |
St did |
M |
425 SEM |
6872 |
761 |
NAUDIN Georges Adrien |
09:58:10 |
SEM |
|
M |
427 SEM |
5983 |
762 |
TARDY Vincent |
09:58:15 |
SEM |
Les Chatons |
M |
428 SEM |
8901 |
763 |
GUYOT Laurent |
09:58:16 |
V1M |
|
M |
223 V1M |
423 |
763 |
DEVILLE Sebastien |
09:58:16 |
V1M |
Coursapuz |
M |
223 V1M |
7016 |
765 |
HILD Olivier |
09:58:30 |
SEM |
|
M |
429 SEM |
9259 |
766 |
FOURNIER Baptiste |
09:58:34 |
SEM |
|
M |
430 SEM |
6567 |
767 |
CAVALAN Erwan |
09:58:35 |
SEM |
|
M |
431 SEM |
367 |
768 |
MERY DE MONTIGNY Maud |
09:58:36 |
SEF |
|
F |
48 F - 39 SEF |
5783 |
769 |
ROUSSET Laurent |
09:58:40 |
V1M |
|
M |
225 V1M |
547 |
770 |
BRADY Duncan |
09:58:45 |
V1M |
|
M |
226 V1M |
8434 |
771 |
COLPAERT Julien |
09:58:46 |
SEM |
|
M |
432 SEM |
8051 |
772 |
BADEA Cristina |
09:58:49 |
SEF |
ASCERA |
F |
49 F - 40 SEF |
746 |
773 |
BATTEAU Dominique |
09:58:56 |
V1M |
|
M |
227 V1M |
5173 |
774 |
MOISAN Antoine |
09:58:57 |
SEM |
|
M |
433 SEM |
9092 |
775 |
LE VAN Alexandre |
09:58:58 |
V1M |
|
M |
228 V1M |
1813 |
776 |
LOIRAT Jean Marie |
09:59:06 |
V1M |
Kinetik adrenalink |
M |
229 V1M |
7191 |
777 |
CIBOULET Yoann |
09:59:07 |
SEM |
|
M |
434 SEM |
6741 |
777 |
VATIN Jerome |
09:59:07 |
V1M |
us palaiseau Triathlon |
M |
230 V1M |
8571 |
779 |
FOLCHERI Sonny |
09:59:08 |
SEM |
AS MONACO |
M |
435 SEM |
7346 |
780 |
VEILLON Philippe |
09:59:13 |
V2M |
Le Rheu'ning |
M |
56 V2M |
1896 |
781 |
COLLET Prosper |
09:59:14 |
SEM |
Le Mans triathlon |
M |
436 SEM |
454 |
782 |
CROS Julien |
09:59:16 |
V1M |
Nice Triathlon Club |
M |
231 V1M |
9325 |
783 |
CHAMBON Yoann |
09:59:26 |
SEM |
|
M |
437 SEM |
8629 |
784 |
MESSAOUDENE Maxime |
09:59:29 |
SEM |
|
M |
438 SEM |
1139 |
785 |
GUYENET Pierre Francois |
09:59:30 |
V1M |
|
M |
232 V1M |
8495 |
786 |
SIMON Antoine |
09:59:32 |
SEM |
|
M |
439 SEM |
5277 |
787 |
MILOU Fabrice |
09:59:33 |
V1M |
DECINES MEYZIEU ATHLETISM |
M |
233 V1M |
8846 |
788 |
MILOU Nathalie |
09:59:34 |
V1F |
DECINES MEYZIEU ATHLETISM |
F |
50 F - 10 V1F |
8845 |
789 |
BUTIN Baptiste |
10:00:01 |
SEM |
|
M |
440 SEM |
9249 |
790 |
CHANVILLARD Paul |
10:00:08 |
SEM |
|
M |
441 SEM |
8784 |
790 |
PEILLON Jeremie |
10:00:08 |
SEM |
|
M |
441 SEM |
8785 |
792 |
FEUILLAT Louis |
10:00:09 |
SEF |
|
F |
51 F - 41 SEF |
7866 |
792 |
SAINTRAPT Remy |
10:00:09 |
SEM |
|
M |
443 SEM |
8783 |
794 |
BONNAFOUS Xavier |
10:00:31 |
SEM |
|
M |
444 SEM |
734 |
795 |
MARTIN Benoit |
10:00:40 |
SEM |
TRIATHLON AMBERIEU EN BUG |
M |
445 SEM |
9140 |
796 |
CHENE Olivier |
10:00:42 |
SEM |
Triathlon Amberieu En Bug |
M |
446 SEM |
8931 |
797 |
LE POUL Raphael |
10:00:43 |
V1M |
Dynamic Sporting club |
M |
234 V1M |
8260 |
798 |
ODASSO Hugues |
10:00:44 |
SEM |
|
M |
447 SEM |
8574 |
799 |
PONSARDIN Alexandre |
10:00:46 |
SEM |
DYNAMIC SPORTING CLUB |
M |
448 SEM |
1541 |
800 |
PERIER Arnaud |
10:00:47 |
SEM |
DesespeRaid team |
M |
449 SEM |
151 |
801 |
GERSET Virgil |
10:00:51 |
SEM |
|
M |
450 SEM |
8397 |
802 |
GARCIA Stephane |
10:01:09 |
V1M |
|
M |
235 V1M |
1698 |
803 |
SOUBEYRAT Laurent |
10:01:10 |
V1M |
API TRI |
M |
236 V1M |
735 |
803 |
LABRUYERE Yann |
10:01:10 |
V1M |
|
M |
236 V1M |
1699 |
805 |
PICQUIER Alexandre |
10:01:13 |
V1M |
TEAM 01 OUTDOOR |
M |
238 V1M |
5116 |
805 |
DUJARDIN Oriane |
10:01:13 |
SEF |
|
F |
52 F - 42 SEF |
6804 |
807 |
VONAU Eric |
10:01:17 |
V1M |
|
M |
239 V1M |
5716 |
808 |
BAILLY Romain |
10:01:21 |
SEM |
Cactus |
M |
451 SEM |
569 |
809 |
CLOTTES Jean |
10:01:28 |
SEM |
|
M |
452 SEM |
5109 |
810 |
BALLOT Benjamin |
10:01:33 |
SEM |
|
M |
453 SEM |
7247 |
811 |
MeDARD Jean Francois |
10:01:42 |
V1M |
|
M |
240 V1M |
9211 |
812 |
ROUVEYROL Justine |
10:01:52 |
SEF |
|
F |
53 F - 43 SEF |
8694 |
813 |
LACH Alexandre |
10:01:57 |
V1M |
|
M |
241 V1M |
261 |
814 |
DIEBOLD Frederic |
10:02:00 |
SEM |
oxygene68 |
M |
454 SEM |
6308 |
815 |
BESSON Florent |
10:02:12 |
SEM |
|
M |
455 SEM |
1484 |
815 |
GROS Stephane |
10:02:12 |
V2M |
AS NANDY ATHLETISME |
M |
57 V2M |
1748 |
817 |
DUCOURANT Bruno |
10:02:13 |
V1M |
Melun triathlon |
M |
242 V1M |
5629 |
818 |
MOUSSOUNI Said |
10:02:21 |
V1M |
|
M |
243 V1M |
6142 |
819 |
CLOSEN Aurelien |
10:02:24 |
V1M |
ATHLETIC CLUB TASSIN |
M |
244 V1M |
923 |
820 |
BRISAC Simon |
10:02:26 |
SEM |
|
M |
456 SEM |
8360 |
821 |
COLET Ivan |
10:02:27 |
V1M |
|
M |
245 V1M |
6966 |
822 |
NICOLI Jarno |
10:02:29 |
SEM |
|
M |
457 SEM |
616 |
823 |
LILLAZ Julien |
10:02:38 |
V1M |
|
M |
246 V1M |
5150 |
824 |
GOBERT Yann |
10:02:54 |
V1M |
odlo |
M |
247 V1M |
9309 |
825 |
LIGER Anthony |
10:03:02 |
SEM |
|
M |
458 SEM |
9071 |
826 |
COROMPT Thierry |
10:03:11 |
V2M |
SOUS LE VENT DU PILAT |
M |
58 V2M |
612 |
827 |
WEBER Jeremie |
10:03:21 |
V1M |
|
M |
248 V1M |
8403 |
828 |
GRANGER Maxime |
10:03:29 |
SEM |
|
M |
459 SEM |
736 |
829 |
CHAMPALLIER Fabrice |
10:03:39 |
V1M |
|
M |
249 V1M |
9217 |
830 |
TAILLANTER Erwan |
10:03:43 |
SEM |
|
M |
460 SEM |
6215 |
831 |
MORAND Lionel |
10:03:53 |
V1M |
|
M |
250 V1M |
395 |
832 |
AUGIER Sylvain |
10:04:01 |
SEM |
|
M |
461 SEM |
7954 |
833 |
VIGNON Clement |
10:04:03 |
SEM |
|
M |
462 SEM |
5631 |
834 |
GUYOT Romain |
10:04:30 |
SEM |
|
M |
463 SEM |
5579 |
835 |
GUYOT David |
10:04:33 |
V1M |
|
M |
251 V1M |
6592 |
836 |
FOURNIER DELANGE Vanessa |
10:04:42 |
SEF |
SOHouilles |
F |
54 F - 44 SEF |
8194 |
837 |
AMERYCKX Herve |
10:04:58 |
V1M |
AC NORD VAL D'OISE |
M |
252 V1M |
689 |
838 |
MARCHAL Anthony |
10:05:10 |
SEM |
Team Bochaton |
M |
464 SEM |
7517 |
839 |
LEYRONAS Valentin |
10:05:14 |
SEM |
Courir ? Poisy |
M |
465 SEM |
413 |
840 |
DE ROFFIGNAC Baudouin |
10:05:15 |
V1M |
|
M |
253 V1M |
777 |
841 |
JARRY Thibault |
10:05:17 |
SEM |
|
M |
466 SEM |
5668 |
841 |
BROCHARD Sebastien |
10:05:17 |
SEM |
La bUche du Cantal |
M |
466 SEM |
6721 |
843 |
JOUBERT Marion |
10:05:20 |
V1F |
RCSJ |
F |
55 F - 11 V1F |
1397 |
843 |
DEPRE Jerome |
10:05:20 |
V1M |
Http://gite.de.france.fre |
M |
254 V1M |
6398 |
845 |
RAFFIN Sebastien |
10:05:32 |
V1M |
To the fit |
M |
255 V1M |
6862 |
845 |
AYME Lionel |
10:05:32 |
V1M |
Sapeurs pompiers des baug |
M |
255 V1M |
7117 |
847 |
BELIER Tristan |
10:05:36 |
V1M |
|
M |
257 V1M |
9122 |
848 |
DJABALLAH Salim |
10:05:40 |
V1M |
RUN.DZ |
M |
258 V1M |
8428 |
849 |
HAUTIN Hugues |
10:05:43 |
V2M |
les joggers de la laita g |
M |
59 V2M |
6093 |
850 |
DAFRI Alain |
10:05:50 |
V2M |
|
M |
60 V2M |
7597 |
851 |
LEJEUNE Benjamin |
10:06:00 |
SEM |
|
M |
468 SEM |
8109 |
852 |
COURNOL Stephane |
10:06:05 |
V1M |
Royat Urban trail |
M |
259 V1M |
8228 |
853 |
CHANAL Laurent |
10:06:06 |
V2M |
Leman triathlon |
M |
61 V2M |
8669 |
854 |
CHANAL Nicholas |
10:06:07 |
SEM |
|
M |
469 SEM |
8670 |
855 |
CARLOT Fabrice |
10:06:09 |
V1M |
|
M |
260 V1M |
6782 |
856 |
FAYOLLE Anthony |
10:06:18 |
SEM |
Pantou |
M |
470 SEM |
805 |
856 |
REPIQUET Julien |
10:06:18 |
V1M |
Mulhouse Of Running 68 |
M |
261 V1M |
1992 |
858 |
EVRAT Cedric |
10:06:26 |
V1M |
|
M |
262 V1M |
1060 |
859 |
LORIN Frederic |
10:06:40 |
V1M |
Trail Athlitude Cuers |
M |
263 V1M |
6184 |
860 |
GERARD Mickael |
10:06:43 |
SEM |
|
M |
471 SEM |
8252 |
861 |
MINGAT Anthony |
10:06:48 |
V1M |
|
M |
264 V1M |
8247 |
862 |
KOZIAK Tony |
10:06:51 |
SEM |
UNTIL THE PEAK |
M |
472 SEM |
8300 |
863 |
HANNEDOUCHE Yannick |
10:06:59 |
SEM |
Until the peak |
M |
473 SEM |
5563 |
864 |
DIQUATTRO Romain |
10:07:01 |
SEM |
Terre de Running Craponne |
M |
474 SEM |
6305 |
865 |
CHAILLOU Pierre |
10:07:11 |
V2M |
|
M |
62 V2M |
6643 |
866 |
ALVES Carlos |
10:07:43 |
V1M |
|
M |
265 V1M |
333 |
867 |
CEDOLIN David |
10:08:06 |
SEM |
Yerres ac |
M |
475 SEM |
7691 |
868 |
SAUVINEAU Eric |
10:08:08 |
V2M |
|
M |
63 V2M |
7394 |
869 |
CHAMBON Eric |
10:08:14 |
V1M |
Flash gordon |
M |
266 V1M |
7090 |
870 |
SANTIAGO Hortensia |
10:08:18 |
V2F |
|
F |
56 F - 1 V2F |
6207 |
871 |
CAZALS Regis |
10:08:22 |
SEM |
Scap montelimar |
M |
476 SEM |
6147 |
872 |
COULAUD Jean Regis |
10:08:26 |
SEM |
|
M |
477 SEM |
548 |
873 |
LACOMBE Cedric |
10:08:43 |
V1M |
|
M |
267 V1M |
1300 |
874 |
BONNET Benjamin |
10:08:58 |
SEM |
|
M |
478 SEM |
1749 |
875 |
MORTIER Amaury |
10:09:04 |
SEM |
A SIS Running |
M |
479 SEM |
580 |
876 |
CATHERIN Annelise |
10:09:19 |
V1F |
DMA |
F |
57 F - 12 V1F |
8744 |
877 |
DE WINTER Jean Marc |
10:09:22 |
V1M |
CM FLOIRAC |
M |
268 V1M |
6415 |
878 |
NICOULEAU Yannick |
10:09:23 |
V1M |
S/L CM Floirac |
M |
269 V1M |
6414 |
879 |
GRAND Jerome |
10:09:31 |
V1M |
|
M |
270 V1M |
7293 |
880 |
DUBUS Thierry |
10:09:34 |
V2M |
efs triathlon |
M |
64 V2M |
7077 |
881 |
PACCALET Alexandre |
10:09:38 |
SEM |
|
M |
480 SEM |
910 |
881 |
SINS Matthieu |
10:09:38 |
SEM |
Babolat VS |
M |
480 SEM |
8560 |
883 |
BLANC Robert |
10:09:43 |
V2M |
|
M |
65 V2M |
8470 |
884 |
ADDIS Nicolas |
10:09:44 |
SEM |
Sapeurs Pompiers THIONVIL |
M |
482 SEM |
6591 |
885 |
GRATALOUP Norbert |
10:09:48 |
V1M |
|
M |
271 V1M |
7510 |
886 |
DELLOUE Simon |
10:10:01 |
SEM |
|
M |
483 SEM |
5619 |
887 |
GALLONE Nicolas |
10:10:02 |
SEM |
|
M |
484 SEM |
5620 |
888 |
RAYMOND Nicolas |
10:10:06 |
V1M |
|
M |
272 V1M |
223 |
889 |
GRIERE Benoit |
10:10:08 |
SEM |
|
M |
485 SEM |
8230 |
889 |
GRIERE Simon |
10:10:08 |
SEM |
|
M |
485 SEM |
8546 |
891 |
RELAVE Arthur |
10:10:13 |
SEM |
|
M |
487 SEM |
6101 |
892 |
PONS Adrien |
10:10:14 |
V1M |
|
M |
273 V1M |
9114 |
892 |
VERLYCK Thibaut |
10:10:14 |
V1M |
ACVA / VAFA Section TRAIL |
M |
273 V1M |
9125 |
894 |
MACAREZ Gautier |
10:10:15 |
SEM |
|
M |
488 SEM |
8261 |
894 |
VERKEST Antoine |
10:10:15 |
SEM |
ACVA |
M |
488 SEM |
9124 |
896 |
BRAS Aurelien |
10:10:19 |
V1M |
|
M |
275 V1M |
8297 |
897 |
GREPPA Franck |
10:10:23 |
V1M |
Tintin |
M |
276 V1M |
5984 |
898 |
SOUVRAY Cyril |
10:10:26 |
V1M |
JeffB Trail |
M |
277 V1M |
1589 |
899 |
ODIN Ludovic |
10:10:35 |
V1M |
les traineurs |
M |
278 V1M |
8099 |
900 |
LORIN Raynald |
10:10:39 |
V2M |
AC VEULAIS |
M |
66 V2M |
1257 |
901 |
COLLETER Thomas |
10:10:55 |
V1M |
GAM/27BIM |
M |
279 V1M |
6252 |
902 |
LUSA Manon |
10:10:58 |
SEF |
|
F |
58 F - 45 SEF |
8834 |
903 |
SITBON Thomas |
10:11:00 |
SEM |
|
M |
490 SEM |
8001 |
904 |
LAM Jacques |
10:11:01 |
V1M |
|
M |
280 V1M |
1817 |
905 |
FAVRE Scott |
10:11:06 |
SEM |
Tri team pully |
M |
491 SEM |
5964 |
906 |
JORGE NOVIO Kevin |
10:11:12 |
V1M |
|
M |
281 V1M |
857 |
907 |
TREMBLAY Jerome |
10:11:19 |
V1M |
pour Elodie |
M |
282 V1M |
8041 |
907 |
LE BRUN Yann |
10:11:19 |
V2M |
|
M |
67 V2M |
8161 |
909 |
MONTAUDON Remi |
10:11:26 |
SEM |
Bourgui Run |
M |
492 SEM |
8640 |
910 |
JOUTZ Renaud |
10:11:50 |
V1M |
|
M |
283 V1M |
717 |
911 |
LEGER Alexandre |
10:11:53 |
SEM |
|
M |
493 SEM |
8930 |
912 |
SOULIER Jacques |
10:12:13 |
V2M |
Run Valserine |
M |
68 V2M |
7794 |
913 |
BENMOKHTAR Amaury |
10:12:27 |
V2M |
|
M |
69 V2M |
6784 |
914 |
CABANES Axel |
10:12:31 |
V1M |
Taillefer Trail Team |
M |
284 V1M |
1597 |
915 |
EXERTIER Stephane |
10:12:40 |
SEM |
La chatvoyarde |
M |
494 SEM |
6714 |
916 |
CHEVALIER Jean Michel |
10:12:53 |
V2M |
|
M |
70 V2M |
1775 |
916 |
MULLER Jacques |
10:12:53 |
V1M |
|
M |
285 V1M |
8291 |
916 |
ESTEVES Sandra |
10:12:53 |
V1F |
|
F |
59 F - 13 V1F |
9172 |
919 |
CASSARD Christophe |
10:12:54 |
V1M |
CRISTO CReATIONS |
M |
286 V1M |
1259 |
920 |
HOUFANI Mohamed |
10:12:55 |
V1M |
|
M |
287 V1M |
5525 |
920 |
PEBOSCQ Olivier |
10:12:55 |
V1M |
|
M |
287 V1M |
8868 |
922 |
SAVIN Didier |
10:13:02 |
V2M |
|
M |
71 V2M |
8337 |
923 |
ESTREM MONJOUSTE Frederic |
10:13:15 |
V1M |
Foulees de St Germain en |
M |
289 V1M |
1611 |
924 |
MINCHELLA Florian |
10:13:29 |
SEM |
|
M |
495 SEM |
7445 |
925 |
EL ABJANI Abdssamad |
10:13:32 |
V1M |
|
M |
290 V1M |
8772 |
926 |
GAUCI Daniel |
10:13:35 |
V2M |
team gauci family |
M |
72 V2M |
1609 |
927 |
DURAND Frederic |
10:13:46 |
SEM |
|
M |
496 SEM |
497 |
928 |
LEPELTIER Jeremy |
10:13:50 |
SEM |
|
M |
497 SEM |
299 |
929 |
DESPRES Romain |
10:13:54 |
SEM |
|
M |
498 SEM |
8805 |
930 |
SAUSSOL Olivier |
10:14:04 |
V1M |
|
M |
291 V1M |
5911 |
931 |
CHRISTOPHE Thomas |
10:14:07 |
SEM |
|
M |
499 SEM |
8809 |
932 |
HALFON Thomas |
10:14:11 |
SEM |
Macadam gournay |
M |
500 SEM |
7473 |
933 |
PEIRONE Guillaume |
10:14:13 |
SEM |
BENOIT Z TEAM |
M |
501 SEM |
8578 |
934 |
GRISEY Antonin |
10:14:16 |
SEM |
|
M |
502 SEM |
1246 |
935 |
BOURLET Antoine |
10:14:23 |
SEM |
|
M |
503 SEM |
9357 |
936 |
PROTON Anthony |
10:14:25 |
SEM |
Letraceurs |
M |
504 SEM |
286 |
937 |
SABARROS Patrick |
10:14:29 |
V2M |
ASAT TISSEO |
M |
73 V2M |
1055 |
938 |
GEROMIN Matthieu |
10:14:35 |
V1F |
|
F |
60 F - 14 V1F |
7331 |
939 |
PIGNET Clement |
10:14:43 |
SEM |
SpeedTeachers |
M |
505 SEM |
1954 |
939 |
PARCHEMIN Francois |
10:14:43 |
SEM |
Triathl'Aix |
M |
505 SEM |
6487 |
939 |
MERCIER Boris |
10:14:43 |
V1M |
Tri run frontignan |
M |
292 V1M |
8445 |
942 |
SEGAUD Florent |
10:14:44 |
SEM |
Speed Teachers |
M |
507 SEM |
1952 |
942 |
VALLET Aurele |
10:14:44 |
SEM |
SpeedTeachers |
M |
507 SEM |
1956 |
944 |
GALLO Frederic |
10:14:49 |
SEM |
FREE RUNNERS LE CLUB |
M |
509 SEM |
6419 |
945 |
BOUYSSIE Jean Baptiste |
10:14:54 |
SEM |
ucdr requistanais (club d |
M |
510 SEM |
8933 |
946 |
GReMILLON Christophe |
10:15:01 |
V2M |
|
M |
74 V2M |
7492 |
947 |
GARNIER Leo |
10:15:03 |
SEM |
|
M |
511 SEM |
1341 |
948 |
DMITRIEFF Boris |
10:15:04 |
SEM |
|
M |
512 SEM |
8400 |
949 |
TRILLIAT Ghislaine |
10:15:05 |
V1F |
Courir en Dombes |
F |
61 F - 15 V1F |
8803 |
950 |
DUPRIEZ Cyprien |
10:15:15 |
SEM |
|
M |
513 SEM |
841 |
951 |
DEFOORT Michel |
10:15:34 |
V2M |
Pompier Concarneau |
M |
75 V2M |
1868 |
952 |
FLAMBERT Victor |
10:15:46 |
SEM |
TEAM TRAIL PARIS |
M |
514 SEM |
1725 |
953 |
ROBERT DURAND GAILLARD Christophe |
10:15:48 |
V2M |
Cube |
M |
76 V2M |
7645 |
954 |
VENTURA Alexandre |
10:15:50 |
SEM |
|
M |
515 SEM |
1050 |
955 |
MONTET Christine |
10:15:57 |
V2F |
SANG POUR SANG SPORT |
F |
62 F - 2 V2F |
8080 |
956 |
LE CLAIRE Hugo |
10:16:12 |
ESM |
|
M |
6 ESM |
1275 |
957 |
LOUET Hugo |
10:16:13 |
ESM |
|
M |
7 ESM |
1276 |
958 |
FERNANDES Cedric |
10:16:17 |
SEM |
savate boxe francaise CSR |
M |
516 SEM |
596 |
959 |
AUGERAUD Benoit |
10:16:21 |
V2M |
S/L CM FLOIRAC |
M |
77 V2M |
6416 |
960 |
MATHOULIN Gerald |
10:16:22 |
V1M |
|
M |
293 V1M |
5155 |
961 |
JOUET Cyrill |
10:16:30 |
SEM |
Les Runners du 60 |
M |
517 SEM |
1645 |
962 |
PICCI Valentin |
10:16:34 |
SEM |
Mulhouse of Running |
M |
518 SEM |
7800 |
963 |
NEGRI Fabrice |
10:16:36 |
SEM |
fab cross training |
M |
519 SEM |
6608 |
963 |
BOURGOIN Denis |
10:16:36 |
SEM |
|
M |
519 SEM |
8810 |
965 |
FAHY Pierre |
10:16:44 |
V2M |
|
M |
78 V2M |
6090 |
965 |
LAURENT Johan |
10:16:44 |
V1M |
|
M |
294 V1M |
8162 |
967 |
BOUZAIENE Jaber |
10:17:01 |
V1M |
Soutien palestine |
M |
295 V1M |
7289 |
968 |
PERRAUD Cedric |
10:17:02 |
V1M |
|
M |
296 V1M |
7255 |
969 |
CAPITAN Denis |
10:17:05 |
V1M |
COURIR POUR DES POMMES |
M |
297 V1M |
8799 |
970 |
PITHON Geoffroy |
10:17:23 |
SEM |
|
M |
521 SEM |
458 |
971 |
GODEBIN Axel |
10:17:24 |
SEM |
|
M |
522 SEM |
1790 |
972 |
PAIMPARE Christophe |
10:17:30 |
V1M |
|
M |
298 V1M |
1709 |
973 |
GUILLAUME Thibaut |
10:17:35 |
V1M |
COCAA |
M |
299 V1M |
243 |
973 |
DUB Olivier |
10:17:35 |
V1M |
Association sepas impossi |
M |
299 V1M |
1184 |
975 |
KONDRATOW Yohann |
10:17:37 |
V1M |
|
M |
301 V1M |
7138 |
976 |
ROY Anthony |
10:17:42 |
V2M |
|
M |
79 V2M |
6930 |
977 |
ELLMENREICH Frederic |
10:17:43 |
V2M |
CMBM |
M |
80 V2M |
7705 |
977 |
JEANNIOT Pierre Yves |
10:17:43 |
V1M |
|
M |
302 V1M |
7925 |
979 |
MAILLARD Nicolas |
10:17:59 |
SEM |
|
M |
523 SEM |
8054 |
980 |
PORTEVIN Thomas |
10:18:02 |
V1M |
|
M |
303 V1M |
7684 |
981 |
MASMONDET Fabien |
10:18:08 |
V1M |
Avoc |
M |
304 V1M |
6808 |
982 |
BEZY Pierre |
10:18:09 |
SEM |
|
M |
524 SEM |
907 |
983 |
BOURGOIN Valentin |
10:18:16 |
SEM |
Running Heroes |
M |
525 SEM |
1177 |
984 |
SNUGGS Stephanie |
10:18:21 |
SEF |
|
F |
63 F - 46 SEF |
7902 |
984 |
MULLER Nicolas |
10:18:21 |
SEM |
TEAM IMPALA |
M |
526 SEM |
9208 |
986 |
DOS SANTOS Benjamin |
10:18:22 |
SEM |
|
M |
527 SEM |
5284 |
987 |
PIERRE Sebastien |
10:18:23 |
V1M |
Free runners |
M |
305 V1M |
7821 |
988 |
NAVARRO Jean Gael |
10:18:29 |
SEM |
|
M |
528 SEM |
7086 |
988 |
BLANCHELANDE Martin |
10:18:29 |
SEM |
|
M |
528 SEM |
7137 |
988 |
MARC Regis |
10:18:29 |
V1M |
|
M |
306 V1M |
8063 |
991 |
FLEURY Laurent |
10:18:33 |
V2M |
team Oslo |
M |
81 V2M |
8187 |
992 |
PIERRE Raphael |
10:18:39 |
V1M |
|
M |
307 V1M |
6170 |
993 |
BARATHIEU Gautier |
10:18:43 |
V1M |
|
M |
308 V1M |
1475 |
994 |
FERIEL Steven |
10:18:47 |
SEM |
|
M |
530 SEM |
7038 |
995 |
GIEUX Thibault |
10:18:50 |
SEM |
|
M |
531 SEM |
8696 |
996 |
GAILLARD Cedric |
10:18:52 |
V1M |
CLCS Firminy |
M |
309 V1M |
8756 |
997 |
CONESA Herve |
10:18:53 |
V1M |
LES DAUPHIRUNS |
M |
310 V1M |
650 |
998 |
LECLER Ronan |
10:18:59 |
SEM |
AAAL |
M |
532 SEM |
5902 |
999 |
DENIS Kevin |
10:19:03 |
SEM |
|
M |
533 SEM |
8251 |
1000 |
FOUCAUT Jean Francois |
10:19:05 |
V2M |
|
M |
82 V2M |
9035 |
1001 |
LENGLET Antoine |
10:19:06 |
SEM |
Asce mutuelles du mans A |
M |
534 SEM |
5561 |
1002 |
HARAJA Hamid |
10:19:27 |
V1M |
|
M |
311 V1M |
1357 |
1003 |
COURATIER Julien |
10:19:28 |
SEM |
stade mont de marsan |
M |
535 SEM |
1922 |
1004 |
GARNIER Christine |
10:19:43 |
V2F |
|
F |
64 F - 3 V2F |
8777 |
1005 |
CHAMBON Guillaume |
10:19:49 |
V1M |
VERNEUIL OXYGENE |
M |
312 V1M |
1454 |
1006 |
EL ABJANI Nordine |
10:19:58 |
V1M |
|
M |
313 V1M |
9023 |
1007 |
MARTEIL Benjamin |
10:20:02 |
SEM |
|
M |
536 SEM |
6564 |
1008 |
MILLON Yves |
10:20:09 |
V2M |
|
M |
83 V2M |
352 |
1009 |
HIRSCH Benjamin |
10:20:13 |
SEM |
|
M |
537 SEM |
1014 |
1010 |
OLEK Pascal |
10:20:21 |
V1M |
WTL LaXOU |
M |
314 V1M |
1485 |
1010 |
TRELCAT Xavier |
10:20:21 |
V2M |
WTL |
M |
84 V2M |
8453 |
1012 |
RIOS Eric |
10:20:22 |
SEM |
|
M |
538 SEM |
503 |
1013 |
LEGEAY Florent |
10:20:36 |
SEM |
Endurance 65 |
M |
539 SEM |
8535 |
1014 |
MERLE Stephane |
10:20:37 |
V1M |
|
M |
315 V1M |
236 |
1015 |
THOMAS Valentin |
10:20:39 |
SEM |
Antibes Triathlon |
M |
540 SEM |
6299 |
1016 |
PEREIRA Cyril |
10:20:40 |
V2M |
Rams |
M |
85 V2M |
725 |
1016 |
SEVIKIAN Jerome |
10:20:40 |
V1M |
TRAIL CLUB DES AMIS |
M |
316 V1M |
8205 |
1018 |
DUPRE Leonard |
10:21:02 |
SEM |
Endurance shop colmar |
M |
541 SEM |
1181 |
1019 |
PILI FLOURY Sebastien |
10:21:03 |
V1M |
|
M |
317 V1M |
6728 |
1020 |
SANIEZ Jason |
10:21:09 |
SEM |
|
M |
542 SEM |
1188 |
1021 |
DULAC Arnaud |
10:21:10 |
V1M |
|
M |
318 V1M |
8886 |
1022 |
PAYEN Maxime |
10:21:11 |
V1M |
|
M |
319 V1M |
8774 |
1023 |
MAZELIER Lea |
10:21:16 |
SEF |
CS TERNES PARIS OUEST |
F |
65 F - 47 SEF |
453 |
1023 |
ROBIN Reggie |
10:21:16 |
SEM |
CYIM |
M |
543 SEM |
7583 |
1025 |
CHAROTTE Christian |
10:21:36 |
V1M |
|
M |
320 V1M |
7895 |
1026 |
NAULIN Frederic |
10:21:49 |
V1M |
|
M |
321 V1M |
7915 |
1027 |
ARIZA Jeremy |
10:21:55 |
SEM |
|
M |
544 SEM |
8067 |
1028 |
PICCOLO Victor |
10:22:01 |
SEM |
ma b. et mon couteau |
M |
545 SEM |
6274 |
1029 |
SULOT Frederic |
10:22:14 |
V2M |
|
M |
86 V2M |
511 |
1029 |
DELERCE Daniel |
10:22:14 |
V2M |
|
M |
86 V2M |
6783 |
1031 |
GILIBERT Sebastien |
10:22:23 |
SEM |
|
M |
546 SEM |
544 |
1031 |
DMITRIEFF Nicolas |
10:22:23 |
V1M |
|
M |
322 V1M |
6999 |
1033 |
SCATAMACCHIA Franck |
10:22:28 |
SEM |
CLCS FIRMINY |
M |
547 SEM |
8759 |
1034 |
MARCETTEAU Marc |
10:22:29 |
V2M |
API TRI |
M |
88 V2M |
7352 |
1034 |
VIVIANI Emmanuel |
10:22:29 |
V1M |
UCCV |
M |
323 V1M |
8139 |
1036 |
VILLEMAGNE Baptiste |
10:22:34 |
SEM |
Lille Triathlon |
M |
548 SEM |
8885 |
1037 |
GICQUEL Pascal |
10:22:42 |
V1F |
Advevan |
F |
66 F - 16 V1F |
1474 |
1038 |
GERY Corentin |
10:22:45 |
SEM |
|
M |
549 SEM |
1379 |
1038 |
GILIBERT Romain |
10:22:45 |
SEM |
|
M |
549 SEM |
1899 |
1040 |
CHAREF Pascal |
10:22:46 |
V2M |
ASPTT Mulhouse |
M |
89 V2M |
6230 |
1041 |
ANTHONIOZ Fabrice |
10:22:47 |
V1M |
Fan2Trail |
M |
324 V1M |
1208 |
1042 |
MOYSE Matthieu |
10:22:49 |
SEM |
Avoc |
M |
551 SEM |
6766 |
1042 |
CHATAING Jerome |
10:22:49 |
V1M |
|
M |
325 V1M |
7658 |
1044 |
BOUVET Tanguy |
10:23:00 |
SEM |
|
M |
552 SEM |
1558 |
1044 |
CHIRAT David |
10:23:00 |
V2M |
Athle saint julien 74 |
M |
90 V2M |
5618 |
1046 |
GREVE Sebastien |
10:23:08 |
SEM |
|
M |
553 SEM |
903 |
1047 |
LABARRE Florent |
10:23:21 |
SEM |
|
M |
554 SEM |
7382 |
1048 |
MOMBOISSE Gautier |
10:23:24 |
SEM |
YTRAC CLUB NATURE |
M |
555 SEM |
1971 |
1048 |
PROTON Florent |
10:23:24 |
V1M |
|
M |
326 V1M |
7043 |
1050 |
PLANCHE Mickael |
10:23:30 |
SEM |
|
M |
556 SEM |
737 |
1050 |
AIT OUGRAM Abdellah |
10:23:30 |
SEM |
|
M |
556 SEM |
738 |
1050 |
SARAFIAN Yoan |
10:23:30 |
SEM |
|
M |
556 SEM |
7343 |
1053 |
GENESTE Sebastien |
10:23:32 |
V1M |
|
M |
327 V1M |
1373 |
1054 |
JONCKHEERE Stephane |
10:23:41 |
V2M |
|
M |
91 V2M |
7724 |
1055 |
CLERJON Elisabeth |
10:23:42 |
V1F |
|
F |
67 F - 17 V1F |
7719 |
1055 |
BARRAUD Laurent |
10:23:42 |
V1M |
|
M |
328 V1M |
8276 |
1057 |
LE GROS Loick |
10:23:47 |
SEM |
La tr1bu ocr |
M |
559 SEM |
1883 |
1057 |
MANN David |
10:23:47 |
V1M |
|
M |
329 V1M |
8773 |
1059 |
MIRALLES Laurent |
10:23:52 |
V1M |
|
M |
330 V1M |
629 |
1060 |
PHILIPPE Dujardin |
10:24:00 |
V2M |
|
M |
92 V2M |
839 |
1061 |
GENIN Jordan |
10:24:19 |
SEM |
|
M |
560 SEM |
6752 |
1061 |
BERBIN Frederic |
10:24:19 |
V1M |
|
M |
331 V1M |
7443 |
1063 |
ZAIRI Morad |
10:24:21 |
SEM |
|
M |
561 SEM |
899 |
1064 |
CHALMIN Frederic |
10:24:30 |
V2M |
|
M |
93 V2M |
9286 |
1065 |
DORNE Mikael |
10:24:37 |
V1M |
|
M |
332 V1M |
8266 |
1066 |
MEURGUE Alexandre |
10:24:42 |
SEM |
Traileman |
M |
562 SEM |
1951 |
1067 |
BOUTTOU Meriame |
10:24:44 |
SEF |
Les foulees chablaisienne |
F |
68 F - 48 SEF |
1778 |
1068 |
JALLET David |
10:24:59 |
SEM |
|
M |
563 SEM |
5511 |
1069 |
DUVAL Gregory |
10:25:00 |
SEM |
Decines Meyzieu Athletism |
M |
564 SEM |
5180 |
1070 |
DUFOUR Cedric |
10:25:01 |
SEM |
|
M |
565 SEM |
1464 |
1070 |
DHOTEL Christophe |
10:25:01 |
V1M |
|
M |
333 V1M |
6479 |
1070 |
RIGAUX Matthias |
10:25:01 |
SEM |
|
M |
565 SEM |
7791 |
1073 |
ALBERT Patrice |
10:25:09 |
V2M |
|
M |
94 V2M |
1506 |
1074 |
COTTE Alexis |
10:25:10 |
SEM |
|
M |
567 SEM |
1095 |
1074 |
BERTHILLIER BOCHATON Sophie |
10:25:10 |
V1F |
|
F |
69 F - 18 V1F |
6962 |
1074 |
LUISETTI Raphael |
10:25:10 |
SEM |
|
M |
567 SEM |
8724 |
1077 |
LUISETTI Julien |
10:25:11 |
SEM |
|
M |
569 SEM |
913 |
1078 |
CHAPUIS Catherine |
10:25:13 |
V1F |
|
F |
70 F - 19 V1F |
142 |
1079 |
MLYNARSKI Piotr |
10:25:21 |
SEM |
2reg |
M |
570 SEM |
1769 |
1080 |
AIT EL CADI Mohamed |
10:25:25 |
SEM |
|
M |
571 SEM |
7877 |
1081 |
NOGRAY Valentin |
10:25:30 |
SEM |
Dudu et Val en vadrouille |
M |
572 SEM |
8074 |
1082 |
NOWAK Gregory |
10:25:35 |
V1M |
La Grosse Team Triathlon |
M |
334 V1M |
9316 |
1083 |
DAURES Bastien |
10:25:43 |
SEM |
|
M |
573 SEM |
5276 |
1084 |
PEREL Francois |
10:25:44 |
SEM |
TCSA |
M |
574 SEM |
1404 |
1085 |
MICHEL DURAND Romain |
10:25:45 |
SEM |
Run In Solutec |
M |
575 SEM |
723 |
1085 |
DESBIOLLES Baptiste |
10:25:45 |
SEM |
|
M |
575 SEM |
6087 |
1087 |
ANNEQUIN Jean Philippe |
10:25:51 |
V1M |
AVIGNON LE PONTET TRIATHL |
M |
335 V1M |
5745 |
1088 |
GEHANNIN Frederic |
10:25:57 |
V1M |
|
M |
336 V1M |
6235 |
1089 |
FRONT Benjamin |
10:26:06 |
SEM |
|
M |
577 SEM |
8005 |
1090 |
CAULLET Vincent |
10:26:12 |
V1M |
|
M |
337 V1M |
9147 |
1091 |
CORDIER Guillaume |
10:26:21 |
SEM |
|
M |
578 SEM |
7509 |
1091 |
GIRARD Marcellin |
10:26:21 |
V1M |
|
M |
338 V1M |
8038 |
1093 |
LESEGUE Baptiste |
10:26:26 |
SEM |
braud AC |
M |
579 SEM |
694 |
1094 |
GALLOIS Herve |
10:26:33 |
V1M |
|
M |
339 V1M |
6870 |
1095 |
ILLES Thomas |
10:26:36 |
V1M |
Sbtc |
M |
340 V1M |
6829 |
1096 |
FRANTZ Patrice |
10:26:37 |
V1M |
|
M |
341 V1M |
7861 |
1097 |
TAILLEBOSQ Pascal |
10:26:41 |
V2M |
041032 courir a st gervai |
M |
95 V2M |
6421 |
1097 |
BERNON Francois |
10:26:41 |
SEM |
|
M |
580 SEM |
8984 |
1099 |
DEMELAS Antoine |
10:26:47 |
V1M |
Ramstein French Touch Tra |
M |
342 V1M |
8967 |
1100 |
RICHARD Alexandre |
10:26:50 |
SEM |
|
M |
581 SEM |
1770 |
1100 |
FERNANDEZ Gerome |
10:26:50 |
SEM |
|
M |
|
1771 |
1102 |
ABRIC Sebastien |
10:26:51 |
V1M |
Saint Mathieu Atlhetic |
M |
343 V1M |
804 |
1103 |
COLLADANT Franck |
10:26:54 |
V1M |
|
M |
344 V1M |
829 |
1104 |
TROUSSE Olivier |
10:27:02 |
V1M |
Mach 3 triathlon |
M |
345 V1M |
1306 |
1105 |
OLLIVIER Vincent |
10:27:03 |
SEM |
|
M |
583 SEM |
5962 |
1106 |
RONDY Benoit |
10:27:26 |
SEM |
|
M |
584 SEM |
1017 |
1106 |
POZO Romain |
10:27:26 |
V1M |
ASM ATHLETISME |
M |
346 V1M |
5969 |
1108 |
GARNIER Jerome |
10:27:27 |
V1M |
ASM |
M |
347 V1M |
6638 |
1109 |
GARNIER Judicael |
10:27:29 |
V1M |
|
M |
348 V1M |
5713 |
1110 |
BOBINEAU Pascal |
10:27:36 |
V1M |
|
M |
349 V1M |
1167 |
1111 |
CELLE Philippe |
10:27:42 |
V1M |
Team trail gendarmerie Gr |
M |
350 V1M |
6444 |
1112 |
BERTHOLON Cecile |
10:27:46 |
V1F |
ASM Merieux |
F |
20 V1F |
732 |
1113 |
GOURMELON Nicolas |
10:27:52 |
V1M |
AS NOGENT LE ROTROU |
M |
351 V1M |
5139 |
1114 |
MEYER Alexandre |
10:27:56 |
SEM |
|
M |
585 SEM |
7868 |
1115 |
CUMER Gerard |
10:27:58 |
V3M |
Amicourse |
M |
3 V3M |
7011 |
1116 |
BUFFAT Cyril |
10:27:59 |
SEM |
TRGV |
M |
586 SEM |
1902 |
1117 |
VILQUIN Gilles |
10:28:06 |
V2M |
|
M |
96 V2M |
265 |
1118 |
BAUR Michel |
10:28:09 |
V1M |
wurth france |
M |
352 V1M |
8549 |
1119 |
CARRET Nicolas |
10:28:20 |
V1M |
Jasseron |
M |
353 V1M |
7118 |
1120 |
GRELAT Yann |
10:28:25 |
SEM |
|
M |
587 SEM |
1938 |
1121 |
BOUe David |
10:28:37 |
V1M |
ASSOCIATION COUREURS DE F |
M |
354 V1M |
6160 |
1122 |
BOUILLARD Benoit |
10:28:39 |
V1M |
Kikourou |
M |
355 V1M |
7209 |
1123 |
CARe Sebastien |
10:28:41 |
V1M |
|
M |
356 V1M |
5914 |
1124 |
HOFFMANN Guillaume |
10:28:47 |
SEM |
|
M |
588 SEM |
1442 |
1125 |
FRANCART Vincent |
10:29:02 |
SEM |
|
M |
589 SEM |
158 |
1126 |
CHAMP Denis |
10:29:09 |
V1M |
Jogging club portois |
M |
357 V1M |
7470 |
1127 |
ATLAN Stephane |
10:29:10 |
V1M |
Jc portois |
M |
358 V1M |
1149 |
1127 |
GUNSETT Patrick |
10:29:10 |
V2M |
Jogging club portois |
M |
97 V2M |
6767 |
1129 |
MAIREY Nicolas |
10:29:26 |
V2M |
|
M |
98 V2M |
6624 |
1130 |
DELOCHE Alexandre |
10:29:34 |
V1M |
Yayos |
M |
359 V1M |
6332 |
1131 |
DUCHIER Robin |
10:29:36 |
SEM |
Team Versailles Montreuil |
M |
590 SEM |
776 |
1132 |
CUSSAC Adrien |
10:29:44 |
SEM |
|
M |
591 SEM |
7695 |
1133 |
DURRMANN Alain |
10:29:45 |
SEM |
|
M |
592 SEM |
1074 |
1134 |
TERRAZ Sebastien |
10:29:46 |
SEM |
Team spirit sport |
M |
593 SEM |
7698 |
1135 |
TOIRON Florestan |
10:29:47 |
SEM |
|
M |
594 SEM |
6755 |
1136 |
PLANAZ Florian |
10:29:49 |
SEM |
Summitraining |
M |
595 SEM |
7664 |
1136 |
PLANAZ Julien |
10:29:49 |
SEM |
Summitraining |
M |
595 SEM |
7665 |
1138 |
FOURNIER Patrice |
10:29:50 |
V1M |
|
M |
360 V1M |
6736 |
1139 |
CATTIN Matthieu |
10:29:51 |
V1M |
Team trail des conches |
M |
361 V1M |
7629 |
1140 |
KONNE Gautier |
10:29:52 |
SEM |
|
M |
597 SEM |
927 |
1141 |
CHAUVEL Nicolas |
10:29:53 |
SEM |
|
M |
598 SEM |
6780 |
1142 |
RICHARD Gregoire |
10:29:57 |
SEM |
|
M |
599 SEM |
7692 |
1143 |
ALLAM Anis |
10:30:05 |
SEM |
|
M |
600 SEM |
6743 |
1144 |
BAUDRY Bertrand |
10:30:10 |
V2M |
S/L SC HEROUVILLE ATHLETI |
M |
99 V2M |
8146 |
1145 |
PRIGENT Pascal |
10:30:12 |
V2M |
OH Morsbronn |
M |
100 V2M |
6258 |
1146 |
FOURMY Dimitri |
10:30:15 |
SEM |
Lyon Running Crew |
M |
601 SEM |
7643 |
1146 |
FILLARD Helene |
10:30:15 |
V1F |
S/L ASM ISLE SUR LE DOUBS |
F |
21 V1F |
8414 |
1148 |
LEFRESNE Christophe |
10:30:17 |
V2M |
SC Herouville Athletisme |
M |
101 V2M |
1459 |
1149 |
BAILLEUL Arnaud |
10:30:27 |
V1M |
sans club |
M |
362 V1M |
247 |
1150 |
DANJOU Gregory |
10:30:31 |
V1M |
|
M |
363 V1M |
6777 |
1151 |
SCHWEITZER Christophe |
10:30:38 |
V1M |
Saverne Endurance Triathl |
M |
364 V1M |
1371 |
1152 |
THIERY Benjamin |
10:30:43 |
SEM |
|
M |
602 SEM |
6116 |
1153 |
VALERIANO Cedric |
10:30:44 |
SEM |
|
M |
603 SEM |
1435 |
1154 |
PEDRO Lu |
10:30:45 |
V1M |
Stravistas Venda do Pinhe |
M |
365 V1M |
786 |
1155 |
RIPOLL Adrien |
10:30:47 |
SEM |
|
M |
604 SEM |
7074 |
1156 |
GUEMARD Guillaume |
10:30:52 |
SEM |
|
M |
605 SEM |
8818 |
1156 |
FONNARD Thomas |
10:30:52 |
SEM |
stade lavallois |
M |
605 SEM |
9252 |
1158 |
FORGUES Guy |
10:30:54 |
V1M |
7 RMAT |
M |
366 V1M |
314 |
1158 |
COPY Christophe |
10:30:54 |
V1M |
|
M |
366 V1M |
6552 |
1160 |
TERNON Henri |
10:30:56 |
SEM |
|
M |
607 SEM |
1776 |
1161 |
RODRIGUES Morgan |
10:31:02 |
SEM |
|
M |
608 SEM |
1294 |
1162 |
PINcON Frederic |
10:31:08 |
V1M |
A la decouverte de la fou |
M |
368 V1M |
9264 |
1163 |
GRANGE Sebastien |
10:31:16 |
V1M |
|
M |
369 V1M |
9243 |
1164 |
WATTEL Margaux |
10:31:17 |
SEF |
LILLE RUNNING TEAM |
F |
49 SEF |
821 |
1164 |
BAERT Guillaume |
10:31:17 |
V1M |
|
M |
370 V1M |
822 |
1164 |
CHASSIGNOL Stephane |
10:31:17 |
V2M |
Club Alpin Francais |
M |
102 V2M |
9256 |
1167 |
PEYROCHE Bruno |
10:31:18 |
V2M |
|
M |
103 V2M |
532 |
1168 |
DESHAYES DE CAMBRONNE Romain |
10:31:26 |
SEM |
|
M |
609 SEM |
8976 |
1169 |
BOUHOURS David |
10:31:29 |
SEM |
Team Insolent |
M |
610 SEM |
8458 |
1170 |
BLANC Camille |
10:31:30 |
SEM |
1TEAMBIKE |
M |
611 SEM |
8631 |
1171 |
GUILLEMEAU Gabriel |
10:31:37 |
SEM |
Us Dun |
M |
612 SEM |
6517 |
1172 |
AEBERLI Heloise |
10:31:43 |
SEF |
|
F |
50 SEF |
7890 |
1173 |
FLECK Olivier |
10:31:45 |
SEM |
|
M |
613 SEM |
6657 |
1174 |
RICAUD Guillaume |
10:31:50 |
SEM |
Mulhouse of Running |
M |
614 SEM |
1984 |
1175 |
DUVERT Herve |
10:31:51 |
V1M |
CRAPONNE TRIATHLON |
M |
371 V1M |
9192 |
1176 |
BRUGNON Isabelle |
10:31:53 |
V1F |
|
F |
22 V1F |
1913 |
1177 |
HAVEL Celine |
10:31:54 |
SEF |
|
F |
51 SEF |
1821 |
1177 |
HAVEL Julien |
10:31:54 |
SEM |
|
M |
615 SEM |
5586 |
1179 |
ROUSSET Gregory |
10:31:58 |
SEM |
|
M |
616 SEM |
7400 |
1180 |
ERNOULT Stephane |
10:32:04 |
V2M |
RCC |
M |
104 V2M |
5942 |
1181 |
THIOLLET Francois |
10:32:10 |
V2M |
US OLYMPIQUE DE CHELLES |
M |
105 V2M |
350 |
1182 |
EDY Christelle |
10:32:20 |
V1F |
|
F |
23 V1F |
6625 |
1183 |
SEROUR David |
10:32:22 |
V1M |
|
M |
372 V1M |
7552 |
1184 |
CONVERT Adrien |
10:32:24 |
SEM |
Pays de gex triathlon |
M |
617 SEM |
5972 |
1185 |
MINVIELLE Philippe |
10:32:25 |
V2M |
ARS Pays de la Loire |
M |
106 V2M |
6504 |
1186 |
ROCQUET Louis |
10:32:29 |
ESM |
INFOSPORT LOIRET |
M |
8 ESM |
8623 |
1187 |
VINCENT Jerome |
10:32:34 |
V1M |
TECHNICAMPUS SNCF |
M |
373 V1M |
293 |
1187 |
VINCENT Jean Charles |
10:32:34 |
V1M |
ASEC LA POMMERAYE |
M |
373 V1M |
6020 |
1187 |
BONNIER Cedric |
10:32:34 |
SEM |
Tri Anglia Triathlon Club |
M |
618 SEM |
8929 |
1190 |
PETITJEAN Gregory |
10:32:40 |
SEM |
BEAULIEU ENDURANCE |
M |
619 SEM |
6029 |
1191 |
VINCENT Stephane |
10:32:42 |
V1M |
|
M |
375 V1M |
1786 |
1192 |
ROS Christobal |
10:32:48 |
V1M |
|
M |
376 V1M |
159 |
1193 |
ANDRIOL Sebastien |
10:32:54 |
V1M |
Instinct montagne |
M |
377 V1M |
5593 |
1194 |
HERMAN Yannick |
10:32:55 |
V1M |
|
M |
378 V1M |
6740 |
1195 |
DESBRUN Kevin |
10:33:13 |
SEM |
CRV TRIATHLON |
M |
620 SEM |
7059 |
1195 |
DESBRUN Yann |
10:33:13 |
SEM |
ASVEL TRIATHLON |
M |
620 SEM |
7060 |
1197 |
FRADIER Emeric |
10:33:17 |
SEM |
|
M |
622 SEM |
6039 |
1198 |
LASSARA Jessica |
10:33:18 |
SEF |
LES RAISINS DU TRAIL |
F |
52 SEF |
893 |
1199 |
ABDICHE Djallel |
10:33:24 |
V1M |
|
M |
379 V1M |
6605 |
1200 |
GUINOT Julien |
10:33:28 |
SEM |
|
M |
623 SEM |
6617 |
1201 |
HAZOUARD Dominique |
10:33:30 |
V2M |
|
M |
107 V2M |
7171 |
1202 |
GROUSSET Rodolphe |
10:33:34 |
V1M |
|
M |
380 V1M |
683 |
1203 |
KABIL Sami |
10:33:39 |
SEM |
|
M |
624 SEM |
9097 |
1204 |
BARON Gaetan |
10:33:48 |
SEM |
|
M |
625 SEM |
1571 |
1205 |
FLAMAND Jerome |
10:33:53 |
SEM |
Terre de running de queti |
M |
626 SEM |
7416 |
1206 |
DUMONTET Benjamin |
10:33:59 |
V1M |
|
M |
381 V1M |
5169 |
1206 |
AUBRON Alberic |
10:33:59 |
SEM |
|
M |
627 SEM |
8603 |
1208 |
COSTECHAREYRE Eric |
10:34:00 |
V2M |
|
M |
108 V2M |
5965 |
1208 |
GAIGNARD Christophe |
10:34:00 |
V1M |
Evian off course |
M |
382 V1M |
5996 |
1208 |
RAFFARA Come |
10:34:00 |
SEM |
|
M |
628 SEM |
7574 |
1211 |
ALVAREZ Adrien |
10:34:31 |
SEM |
Massilia dockers gym |
M |
629 SEM |
5688 |
1211 |
MARTHIENS Nicolas |
10:34:31 |
SEM |
|
M |
629 SEM |
6877 |
1213 |
GEVREY Florent |
10:34:32 |
SEM |
|
M |
631 SEM |
401 |
1213 |
HETTAK Jean Michel |
10:34:32 |
V1M |
Massilia dockers gym |
M |
383 V1M |
1174 |
1215 |
MOAL Michel |
10:34:33 |
V1M |
SPEEDERIEN PLOUENAN |
M |
384 V1M |
7784 |
1215 |
SENANT Benoit |
10:34:33 |
V1M |
BRUZ |
M |
384 V1M |
7793 |
1217 |
CALVO Samuel |
10:34:36 |
V1M |
HIRU KIROL HENDAIA |
M |
386 V1M |
1466 |
1218 |
MATHIEU Rene |
10:34:40 |
V3M |
|
M |
4 V3M |
6309 |
1219 |
CABROL Clement |
10:34:47 |
SEM |
|
M |
632 SEM |
1787 |
1220 |
BARBIER Sylvain |
10:34:51 |
V2M |
ENTENTE ANGEVINE ATHLETIS |
M |
109 V2M |
269 |
1221 |
CRESPIN Nicolas |
10:34:53 |
V1M |
|
M |
387 V1M |
8825 |
1222 |
PLAFORET Vincent |
10:35:10 |
SEM |
Team Pasteur |
M |
633 SEM |
9015 |
1223 |
VERNA Julien |
10:35:11 |
SEM |
EAM |
M |
634 SEM |
8116 |
1224 |
DARROZE Maximin |
10:35:12 |
SEM |
|
M |
635 SEM |
1625 |
1225 |
BONNET Lionel |
10:35:14 |
V1M |
Bonnet |
M |
388 V1M |
9359 |
1226 |
DESREUMAUX Nicolas |
10:35:16 |
SEM |
|
M |
636 SEM |
1617 |
1227 |
BALLET Damien |
10:35:17 |
SEM |
|
M |
637 SEM |
573 |
1228 |
BERLAND Jean Luc |
10:35:21 |
V2M |
Association sport nature |
M |
110 V2M |
8905 |
1229 |
DESCHAMPS Julien |
10:35:23 |
V1M |
So trail Lyon |
M |
389 V1M |
7039 |
1230 |
BOLUT Emmanuel |
10:35:25 |
V1M |
Club Alpin Francais Lyon |
M |
390 V1M |
1407 |
1231 |
LORIDAN Jerome |
10:35:26 |
V1M |
TEAM RRM ANNEZIN |
M |
391 V1M |
5515 |
1232 |
ESCOFFIER Quentin |
10:35:34 |
SEM |
|
M |
638 SEM |
1675 |
1233 |
NICOLAS Adrien |
10:35:35 |
SEM |
Saint Maximin Athletic Cl |
M |
639 SEM |
988 |
1233 |
ALEXANDROWICZ Paul |
10:35:35 |
SEM |
|
M |
639 SEM |
989 |
1233 |
SUGNY Nicolas |
10:35:35 |
SEM |
|
M |
639 SEM |
1702 |
1236 |
BAUDLOT Arnaud |
10:35:41 |
V1M |
|
M |
392 V1M |
5547 |
1237 |
DUMAS Arnaud |
10:35:46 |
V1M |
|
M |
393 V1M |
7159 |
1238 |
LABROSSE Lionel |
10:35:55 |
V2M |
Foulee Vourloise |
M |
111 V2M |
1356 |
1239 |
HACHE Edith |
10:35:57 |
V2F |
LA FOULEE VOURLOISE |
F |
4 V2F |
671 |
1240 |
MAGNe Didier |
10:35:59 |
V2M |
ASM PAU |
M |
112 V2M |
121 |
1241 |
CHARASSE Thierry |
10:36:04 |
V1M |
Uccv |
M |
394 V1M |
5639 |
1242 |
DE HARO Christelle |
10:36:10 |
V1F |
CE ARKEMA |
F |
24 V1F |
1448 |
1243 |
LOUVET Romain |
10:36:15 |
SEM |
|
M |
642 SEM |
7979 |
1244 |
BAKALeMIAN Pierre Yves |
10:36:16 |
V1M |
|
M |
395 V1M |
6597 |
1245 |
BARBET Simon |
10:36:18 |
SEM |
|
M |
643 SEM |
5625 |
1246 |
TAMI Jean Philippe |
10:36:19 |
V1M |
COURIR ENSEMBLE |
M |
396 V1M |
455 |
1247 |
MARIe Pierre |
10:36:21 |
SEM |
|
M |
644 SEM |
7960 |
1248 |
MOUGENEL CHANTEREAU Antoine |
10:36:25 |
SEM |
|
M |
645 SEM |
1047 |
1248 |
BERT Arthur |
10:36:25 |
SEM |
|
M |
645 SEM |
9354 |
1250 |
HAGUENAUER Nathan |
10:36:27 |
SEM |
|
M |
647 SEM |
6182 |
1251 |
GAGET Gregory |
10:36:31 |
SEM |
|
M |
648 SEM |
5749 |
1252 |
BEGOT Erwan |
10:36:42 |
SEM |
|
M |
649 SEM |
979 |
1253 |
SIMAND Valentine |
10:36:43 |
V1F |
|
F |
25 V1F |
8085 |
1254 |
CANNESSON Alexis |
10:36:51 |
SEM |
Alex tazy iftl |
M |
650 SEM |
7156 |
1255 |
ROUX Thierry |
10:36:53 |
V2M |
|
M |
113 V2M |
7725 |
1256 |
JACQUET Antoine |
10:36:57 |
SEM |
|
M |
651 SEM |
7632 |
1257 |
VOEGELE Quentin |
10:37:08 |
SEM |
|
M |
652 SEM |
258 |
1258 |
GRISONNET Jean Paul |
10:37:10 |
V3M |
|
M |
5 V3M |
7455 |
1259 |
AYROULET Nicolas |
10:37:11 |
V1M |
Avoc |
M |
397 V1M |
6499 |
1259 |
DOGUET Fabien |
10:37:11 |
V1M |
MSA Triathlon |
M |
397 V1M |
7854 |
1261 |
NOGUEIRA Jean Philippe |
10:37:17 |
V1M |
Les Loups |
M |
399 V1M |
8340 |
1262 |
MONTSEGUR Vincent |
10:37:18 |
SEM |
Tuc triathlon |
M |
653 SEM |
6799 |
1263 |
MONIER Nadege |
10:37:31 |
SEF |
Ena nimes |
F |
53 SEF |
9223 |
1264 |
BARILLEAU Christophe |
10:37:34 |
V2M |
|
M |
114 V2M |
6546 |
1265 |
BADOIL Sylvain |
10:37:39 |
V1M |
|
M |
400 V1M |
465 |
1265 |
DIDIER Romain |
10:37:39 |
SEM |
|
M |
654 SEM |
7413 |
1267 |
LEFEVRE Nicolas |
10:37:43 |
V1M |
|
M |
401 V1M |
7225 |
1268 |
SOL Julien |
10:37:45 |
SEM |
Traileur Dijonnais |
M |
655 SEM |
731 |
1268 |
NEL Pascal |
10:37:45 |
V2M |
|
M |
115 V2M |
831 |
1270 |
DELORAINE Thibaut |
10:37:47 |
SEM |
|
M |
656 SEM |
1138 |
1271 |
PERROT Gregoire |
10:37:50 |
SEM |
|
M |
657 SEM |
1495 |
1272 |
PINTARD Thierry |
10:38:09 |
V2M |
LA SALLE CROSSFIT CHARTRE |
M |
116 V2M |
355 |
1273 |
TROSSAT Valerian |
10:38:19 |
SEM |
|
M |
658 SEM |
9082 |
1274 |
HEITZMANN Frederic |
10:38:20 |
V1M |
Les bronzes font du trail |
M |
402 V1M |
7466 |
1275 |
DIANA Gilles |
10:38:21 |
V2M |
|
M |
117 V2M |
8919 |
1276 |
MARCUCCI Gregory |
10:38:26 |
SEM |
|
M |
659 SEM |
329 |
1277 |
JOUVE Cyprien |
10:38:38 |
SEM |
|
M |
660 SEM |
1443 |
1278 |
ROBERT Christophe |
10:38:39 |
V1M |
DECINES MEYZIEU ATHLETISM |
M |
403 V1M |
7347 |
1279 |
DUPONT Cyril |
10:38:41 |
V1M |
Renault trucks bourg |
M |
404 V1M |
7102 |
1279 |
THOLAS Sebastien |
10:38:41 |
SEM |
Renault trucks bourg |
M |
661 SEM |
7484 |
1281 |
DEL POZO Gaetan |
10:38:44 |
SEM |
Spuc lasterka |
M |
662 SEM |
5987 |
1282 |
RUIZ DELGADO Joan |
10:38:45 |
SEM |
|
M |
663 SEM |
8719 |
1283 |
FOURON Yann |
10:38:46 |
SEM |
|
M |
664 SEM |
136 |
1284 |
KARACOSTAS Antoine |
10:38:57 |
SEM |
|
M |
665 SEM |
7421 |
1285 |
PERRODIN Richard |
10:38:59 |
SEM |
|
M |
666 SEM |
9166 |
1286 |
CHAMBEFORT David |
10:39:13 |
V1M |
Team Bugey libre |
M |
405 V1M |
123 |
1287 |
PELLETER Emmanuel |
10:39:26 |
V1M |
Mulhouse of Running |
M |
406 V1M |
6494 |
1288 |
CLOP Alexandre |
10:39:28 |
V1M |
UGLOW AMB |
M |
407 V1M |
830 |
1288 |
COURTIL Yoann |
10:39:28 |
V1M |
|
M |
407 V1M |
1415 |
1290 |
BIGAN Guillaume |
10:39:31 |
SEM |
|
M |
667 SEM |
5734 |
1291 |
FISCHER Pierre Yves |
10:39:36 |
V1M |
|
M |
409 V1M |
5654 |
1292 |
PEPE Gregory |
10:39:37 |
V1M |
Team Trail Triandine |
M |
410 V1M |
180 |
1293 |
BEYSSEN Cyrille |
10:39:46 |
V1M |
foulee vourloise |
M |
411 V1M |
8788 |
1294 |
GIRARD Anthony |
10:39:52 |
SEM |
Ainpulsion |
M |
668 SEM |
5754 |
1295 |
GASTEAU Thibaut |
10:39:53 |
SEM |
USOL |
M |
669 SEM |
535 |
1296 |
PARIS BORDENEUVE Joel |
10:40:01 |
V1M |
EA MACON |
M |
412 V1M |
5949 |
1297 |
LEQUEUX Geoffroy |
10:40:10 |
SEM |
Cos renault lardy |
M |
670 SEM |
6785 |
1298 |
MEIGNIER Celia |
10:40:14 |
SEF |
Club alpin francais de be |
F |
54 SEF |
6886 |
1299 |
LE DeVeHAT Arnaud |
10:40:22 |
SEM |
|
M |
671 SEM |
950 |
1300 |
ROUSSEAUX Guillaume |
10:40:28 |
SEM |
|
M |
672 SEM |
8691 |
1301 |
BERNET Bastien |
10:40:31 |
SEM |
|
M |
673 SEM |
5741 |
1301 |
DEMAY Serge |
10:40:31 |
V2M |
|
M |
118 V2M |
6046 |
1303 |
JOURDE Elie |
10:41:02 |
SEM |
|
M |
674 SEM |
900 |
1304 |
GROULT Camille |
10:41:08 |
SEM |
UN DeFI POUR ZOe |
M |
675 SEM |
7555 |
1305 |
DUBOIS Christophe |
10:41:13 |
SEM |
|
M |
676 SEM |
1576 |
1305 |
MATAR Nicolas |
10:41:13 |
SEM |
|
M |
676 SEM |
1629 |
1307 |
CHALUMEAU Aurelien |
10:41:28 |
SEM |
La team des traileurs ste |
M |
678 SEM |
8819 |
1308 |
BRIOLAY Sylvain |
10:41:31 |
SEM |
APERORUN |
M |
679 SEM |
1229 |
1309 |
JACQUEMARD Frederic |
10:41:34 |
V1M |
entente chalon athletique |
M |
413 V1M |
8383 |
1310 |
PERRON Vincent |
10:41:35 |
SEM |
ISTP |
M |
680 SEM |
8199 |
1311 |
TREPANT Antoine |
10:41:37 |
V1M |
|
M |
414 V1M |
55 |
1312 |
POTEL Vincent |
10:41:41 |
SEM |
Ac Veules |
M |
681 SEM |
5131 |
1313 |
STOECKLEN Thomas |
10:41:52 |
SEM |
Oxygene68 |
M |
682 SEM |
9292 |
1314 |
NOUTS Franck |
10:41:56 |
V2M |
|
M |
119 V2M |
792 |
1315 |
FANON Laurie |
10:42:24 |
SEF |
|
F |
55 SEF |
1433 |
1316 |
JOUSSERAND Christophe |
10:42:25 |
V1M |
|
M |
415 V1M |
5926 |
1317 |
DESENCLOS Romain |
10:42:26 |
SEM |
AS Etaples Triathon |
M |
683 SEM |
539 |
1318 |
REY Benjamin |
10:42:34 |
V1M |
|
M |
416 V1M |
8972 |
1318 |
REY Sylvain |
10:42:34 |
V1M |
|
M |
416 V1M |
8973 |
1320 |
PUMA Manon |
10:42:35 |
SEF |
les fous de rochefort |
F |
56 SEF |
7543 |
1321 |
DESIGAUD Fabien |
10:42:36 |
SEM |
Les fous de Rochefort |
M |
684 SEM |
7544 |
1322 |
VIENNET Frederic |
10:42:38 |
V2M |
DOLE AC |
M |
120 V2M |
1801 |
1322 |
GUILLEN Mathieu |
10:42:38 |
V1M |
|
M |
418 V1M |
6154 |
1324 |
BUTAVANT Agnes |
10:42:39 |
V1F |
Dole AC |
F |
26 V1F |
6294 |
1325 |
CRETIN Cyril |
10:42:43 |
SEM |
ASMSE TRI42 |
M |
685 SEM |
648 |
1326 |
PEREZ MARTIN Antoine |
10:42:59 |
SEM |
Team Trail Explorer |
M |
686 SEM |
9288 |
1327 |
DELETOMBE Philippe |
10:43:00 |
V3M |
Chamberienne trail noctur |
M |
6 V3M |
6939 |
1328 |
BOCCON LIAUDET Philippe |
10:43:01 |
V2M |
|
M |
121 V2M |
6579 |
1328 |
GOUJON Annabelle |
10:43:01 |
SEF |
Adidas Runner Bir Hakeim |
F |
57 SEF |
8231 |
1330 |
GRUMEAU Joris |
10:43:06 |
SEM |
Haulotte |
M |
687 SEM |
235 |
1330 |
MARTINACHE Igor |
10:43:06 |
SEM |
|
M |
687 SEM |
8278 |
1332 |
LABALETTE Gauthier |
10:43:10 |
SEM |
|
M |
689 SEM |
8279 |
1333 |
KIELTYKA Alexis |
10:43:15 |
V1M |
|
M |
419 V1M |
7901 |
1334 |
GROULD Alexis |
10:43:20 |
SEM |
|
M |
690 SEM |
8626 |
1335 |
BEGON Jerome |
10:43:26 |
V1M |
ST Microelectronics |
M |
420 V1M |
1076 |
1336 |
BODI Sylvain |
10:43:27 |
V1M |
Les jambes de bois |
M |
421 V1M |
7876 |
1336 |
FAHRNER Cyril |
10:43:27 |
SEM |
|
M |
691 SEM |
8295 |
1338 |
FLECHER Stephane |
10:43:28 |
SEM |
|
M |
692 SEM |
6524 |
1339 |
KIRCHHOFFER Isabelle |
10:43:37 |
V1F |
Caf chambery |
F |
27 V1F |
6737 |
1340 |
PERROT Clement |
10:43:45 |
SEM |
Ultra traileurs des Brott |
M |
693 SEM |
7314 |
1341 |
DUMONT Pascal |
10:43:46 |
V1M |
Dresser Rand |
M |
422 V1M |
1100 |
1342 |
ROYER Lionel |
10:43:56 |
V1M |
|
M |
423 V1M |
740 |
1343 |
WORETH Dominique |
10:44:00 |
V2M |
CMBM |
M |
122 V2M |
1559 |
1344 |
MOREL Edouard Howard |
10:44:01 |
SEM |
Raidlight |
M |
694 SEM |
5648 |
1345 |
BERTHET Denis |
10:44:07 |
V2M |
SOUL RACER |
M |
123 V2M |
975 |
1346 |
VIVIER Jerome |
10:44:08 |
V2M |
|
M |
124 V2M |
7934 |
1347 |
BERTHELIN Simon |
10:44:10 |
ESM |
|
M |
9 ESM |
7693 |
1347 |
TIREAU Boris |
10:44:10 |
SEM |
OCC |
M |
695 SEM |
8386 |
1349 |
DESMET Damien |
10:44:15 |
SEM |
|
M |
696 SEM |
1082 |
1350 |
PRACCA Bertrand |
10:44:16 |
V1M |
|
M |
424 V1M |
7397 |
1351 |
SEMLALI Elias |
10:44:19 |
SEM |
|
M |
697 SEM |
5520 |
1352 |
HULOT Romain |
10:44:23 |
SEM |
|
M |
698 SEM |
7524 |
1353 |
GUICHON Stephane |
10:44:24 |
V1M |
Central team endurance |
M |
425 V1M |
9399 |
1354 |
DE LA ROCHE DE BRANSAT Eric |
10:44:27 |
V2M |
|
M |
125 V2M |
9257 |
1355 |
LAMOUREUX Sylvain |
10:44:31 |
SEM |
|
M |
699 SEM |
1993 |
1355 |
LAMOUREUX Guillaume |
10:44:31 |
V1M |
Meribel Sport Montagne |
M |
426 V1M |
7436 |
1357 |
CEDILLE Guillaume |
10:44:37 |
SEM |
|
M |
700 SEM |
7558 |
1358 |
DE STAEL Clement |
10:44:47 |
SEM |
Les trailers de paris |
M |
701 SEM |
6765 |
1359 |
WERBROUCK Coralie |
10:44:58 |
SEF |
|
F |
58 SEF |
6670 |
1359 |
BOUGUETOCH Said |
10:44:58 |
V2M |
|
M |
126 V2M |
6724 |
1359 |
BIDEAU Tanguy |
10:44:58 |
V1M |
TEAM RUN FAMILY |
M |
427 V1M |
8551 |
1362 |
BECQUET Thibault |
10:45:00 |
SEM |
FEAR |
M |
702 SEM |
346 |
1363 |
VIDAL Eric |
10:45:03 |
V1M |
|
M |
428 V1M |
7315 |
1363 |
BONJOUR Francois |
10:45:03 |
V2M |
|
M |
127 V2M |
9247 |
1365 |
VIALLARD Mathieu |
10:45:14 |
SEM |
SAoNE MONT D'OR NATURE |
M |
703 SEM |
8913 |
1366 |
BUCZNIEWSKI David |
10:45:15 |
SEM |
Team La COUCHONNIERE |
M |
704 SEM |
7417 |
1367 |
DEBONO Christian |
10:45:19 |
V3M |
Cmi |
M |
7 V3M |
1887 |
1368 |
LEMERCIER Loic |
10:45:22 |
V2M |
|
M |
128 V2M |
1750 |
1369 |
BARALON Guillaume |
10:45:26 |
SEM |
INARPA ENDURANCE |
M |
705 SEM |
1091 |
1370 |
CHAMPION Sebastien |
10:45:31 |
V1M |
|
M |
429 V1M |
7697 |
1371 |
ALLIGIER Jean Christophe |
10:45:32 |
V2M |
SONEPAR |
M |
129 V2M |
279 |
1371 |
FLORI Pierre |
10:45:32 |
V2M |
|
M |
129 V2M |
1064 |
1373 |
CALEYRON Christophe |
10:45:33 |
SEM |
|
M |
706 SEM |
954 |
1373 |
NOWICKI Christophe |
10:45:33 |
SEM |
|
M |
706 SEM |
1305 |
1375 |
DEVIC Martin |
10:45:45 |
ESM |
|
M |
10 ESM |
7257 |
1376 |
BARDOT Jean Baptiste |
10:45:48 |
SEM |
TTG |
M |
708 SEM |
398 |
1377 |
CALDERAN Kevin |
10:45:52 |
SEM |
JOLIE FOULEE |
M |
709 SEM |
6161 |
1378 |
NOGARO Laura |
10:46:01 |
SEF |
TYROSSE |
F |
59 SEF |
1603 |
1378 |
FERHANE Claire |
10:46:01 |
V1F |
TYROSSE |
F |
28 V1F |
8316 |
1380 |
DONNET Frederic |
10:46:03 |
SEM |
|
M |
710 SEM |
8122 |
1381 |
ROUSSEAUX Thomas |
10:46:07 |
SEM |
|
M |
711 SEM |
8128 |
1382 |
BOGEY Florian |
10:46:08 |
SEM |
|
M |
712 SEM |
386 |
1382 |
BESSE Emmanuel |
10:46:08 |
V1M |
Uasg |
M |
430 V1M |
1600 |
1382 |
BALAGUER Vincent |
10:46:08 |
SEM |
CAF Lyon Villeurbanne |
M |
712 SEM |
8520 |
1385 |
GUIMBERTEAU Maxime |
10:46:11 |
V1M |
|
M |
431 V1M |
8529 |
1386 |
HORIOT Stephane |
10:46:17 |
V1M |
Team Trail Paris |
M |
432 V1M |
797 |
1387 |
BeDON Cedric |
10:46:18 |
V1M |
Section cross Michelin |
M |
433 V1M |
610 |
1387 |
PIERRON Jean Michel |
10:46:18 |
V1M |
|
M |
433 V1M |
9156 |
1389 |
FOLLIET Claire |
10:46:25 |
SEF |
|
F |
60 SEF |
565 |
1390 |
LEGENDRE Jeremy |
10:46:26 |
SEM |
|
M |
714 SEM |
564 |
1390 |
BERTRAND Stephane |
10:46:26 |
SEM |
|
M |
714 SEM |
6247 |
1392 |
CAFFIER Morgan |
10:46:29 |
SEM |
|
M |
716 SEM |
9216 |
1393 |
PLAVAN Marina |
10:46:32 |
V2F |
serim italia |
F |
5 V2F |
1697 |
1394 |
GONZALEZ Guillaume |
10:46:34 |
SEM |
|
M |
717 SEM |
7505 |
1395 |
VAUGON Yoann |
10:46:50 |
SEM |
Sapeur pompier saint Trop |
M |
718 SEM |
6842 |
1396 |
WAMBRE Franck |
10:47:04 |
V1M |
ValmoRaid |
M |
435 V1M |
8842 |
1397 |
BAYLE Vincent |
10:47:09 |
V1M |
|
M |
436 V1M |
7532 |
1398 |
COMTE Benoit |
10:47:11 |
V1M |
Clasquin |
M |
437 V1M |
769 |
1399 |
CHOPIN William |
10:47:12 |
V1M |
|
M |
438 V1M |
6003 |
1400 |
PELLU Thibault |
10:47:13 |
SEM |
|
M |
719 SEM |
1717 |
1400 |
CARTE Daniel |
10:47:13 |
V1M |
|
M |
439 V1M |
6234 |
1400 |
BERANGER Camille |
10:47:13 |
SEF |
|
F |
61 SEF |
8625 |
1403 |
DE SAINT JEAN Nicolas |
10:47:15 |
SEF |
|
F |
62 SEF |
1663 |
1404 |
VIGNERON Nicolas |
10:47:18 |
V2M |
Teal Ruban Bleu / Je cour |
M |
131 V2M |
6410 |
1404 |
BIGOT Christopher |
10:47:18 |
SEM |
Dynamic sporting club |
M |
720 SEM |
8259 |
1406 |
DREBET Nicolas |
10:47:23 |
V1M |
Grand fond bressan |
M |
440 V1M |
6498 |
1407 |
ESTIVAL Franck |
10:47:24 |
SEM |
|
M |
721 SEM |
184 |
1407 |
COLCOMBET Antoine |
10:47:24 |
V1M |
|
M |
441 V1M |
5626 |
1409 |
BEDDELEEM Gilles |
10:47:27 |
V1M |
Usm malakoff |
M |
442 V1M |
1895 |
1410 |
BERARD Mickael |
10:47:28 |
SEM |
CORPS TRIATHLON |
M |
722 SEM |
1449 |
1411 |
FIEUX Maxime |
10:47:31 |
SEM |
|
M |
723 SEM |
1471 |
1412 |
LOURENcO Sebastien |
10:47:45 |
V1M |
|
M |
443 V1M |
9145 |
1413 |
ROSET Alexandre |
10:47:52 |
SEM |
|
M |
724 SEM |
1657 |
1413 |
FOURNET Benjamin |
10:47:52 |
SEM |
Aviron Union Nautique de |
M |
724 SEM |
1658 |
1415 |
VILATTE Vincent |
10:47:53 |
V2M |
|
M |
132 V2M |
7035 |
1415 |
DELORME Didier |
10:47:53 |
V2M |
|
M |
132 V2M |
7178 |
1417 |
MATTEL Jean Luc |
10:47:57 |
V2M |
Ski club des contamines m |
M |
134 V2M |
7689 |
1418 |
IVANCIUC Costica |
10:47:59 |
V1M |
|
M |
444 V1M |
1915 |
1419 |
THILLAYE DU BOULLAY Laurent |
10:48:00 |
SEM |
|
M |
726 SEM |
1914 |
1420 |
BERLIN Geoffrey |
10:48:01 |
SEM |
|
M |
727 SEM |
9210 |
1421 |
PAPET Tony |
10:48:02 |
SEM |
|
M |
728 SEM |
1148 |
1422 |
LAMBERT Sylvain |
10:48:04 |
V1M |
Haute Route 2020 |
M |
445 V1M |
848 |
1423 |
COLIN Emmanuel |
10:48:06 |
V1M |
OFF COURSE EVIAN |
M |
446 V1M |
5176 |
1423 |
SERINDAT Patrice |
10:48:06 |
V2M |
|
M |
135 V2M |
6124 |
1425 |
SAGOT Marie |
10:48:21 |
SEF |
|
F |
63 SEF |
5208 |
1426 |
CHABOT Jean Baptiste |
10:48:30 |
SEM |
|
M |
729 SEM |
7891 |
1427 |
BARTEAU Francois |
10:48:48 |
V1M |
|
M |
447 V1M |
8797 |
1428 |
DERUAZ Emmanuel |
10:48:49 |
V2M |
Ardent Sports |
M |
136 V2M |
7641 |
1429 |
BERTHILLET Georges |
10:48:52 |
V1M |
Renault trucks bourg |
M |
448 V1M |
6956 |
1430 |
EL ABBASSI Abdelhamid |
10:48:59 |
V1M |
Manitowoc |
M |
449 V1M |
7512 |
1431 |
CIXOUS Gregory |
10:49:02 |
SEM |
|
M |
730 SEM |
7511 |
1432 |
BONHOMME Antoine |
10:49:09 |
V1M |
|
M |
450 V1M |
8430 |
1433 |
PRUVOST Benjamin |
10:49:14 |
SEM |
Astropodes |
M |
731 SEM |
969 |
1433 |
DESCHAMPS Emmanuel |
10:49:14 |
V1M |
|
M |
451 V1M |
8072 |
1433 |
BIEBER Benjamin |
10:49:14 |
SEM |
RUN TC MARLY |
M |
731 SEM |
8243 |
1436 |
DELPUECH Lilian |
10:49:15 |
V2M |
Gruissan Sports Evenement |
M |
137 V2M |
7026 |
1437 |
LARGE Teome |
10:49:18 |
ESM |
|
M |
11 ESM |
8113 |
1437 |
LARGE Samuel |
10:49:18 |
V2M |
|
M |
138 V2M |
8114 |
1439 |
RAULOT Remi |
10:49:20 |
SEM |
Toulon |
M |
733 SEM |
5200 |
1439 |
ICHOU Florian |
10:49:20 |
SEM |
|
M |
733 SEM |
7772 |
1441 |
PELLETERET Jean |
10:49:28 |
V3M |
DSA Baume les Dames |
M |
8 V3M |
6091 |
1442 |
BELLEDENT Ronan |
10:49:33 |
SEM |
|
M |
735 SEM |
7311 |
1443 |
PIN Gregory |
10:49:37 |
SEM |
acsam |
M |
736 SEM |
1910 |
1444 |
GRANGE Valentin |
10:49:38 |
V1M |
|
M |
452 V1M |
559 |
1444 |
ROCHET Bertrand |
10:49:38 |
V1M |
ESPB RUNNING |
M |
452 V1M |
9126 |
1446 |
PRESUMEY Alban |
10:49:53 |
SEM |
|
M |
737 SEM |
6850 |
1447 |
DUPUIS Ludovic |
10:49:58 |
V1M |
CAP BUGEY |
M |
454 V1M |
591 |
1448 |
VALLET Benjamin |
10:50:02 |
SEM |
Aix savoie triathlon |
M |
738 SEM |
6662 |
1448 |
MERMIER Vincent |
10:50:02 |
V2M |
Judo Club Eloyes |
M |
139 V2M |
8242 |
1450 |
PANIJEL Benjamin |
10:50:03 |
SEM |
|
M |
739 SEM |
5261 |
1451 |
BOUVIER Florent |
10:50:07 |
V1M |
|
M |
455 V1M |
8029 |
1452 |
ROSSELLE Jacques |
10:50:10 |
V2M |
|
M |
140 V2M |
5757 |
1453 |
COURBe Florian |
10:50:12 |
SEM |
|
M |
740 SEM |
8075 |
1454 |
RIVIERE Anthony |
10:50:13 |
SEM |
|
M |
741 SEM |
7638 |
1455 |
BOUIGEAU Sabrina |
10:50:16 |
SEF |
|
F |
64 SEF |
1834 |
1456 |
MONNEREAU Cyrille |
10:50:18 |
V1M |
|
M |
456 V1M |
1367 |
1457 |
ROUSSET Laurent |
10:50:24 |
V1M |
|
M |
457 V1M |
9104 |
1458 |
LEPAGE Vincent |
10:50:25 |
SEM |
|
M |
742 SEM |
8055 |
1459 |
BOUCHET Adrien |
10:50:26 |
SEM |
|
M |
743 SEM |
6497 |
1460 |
FOREST Sebastien |
10:50:27 |
V1M |
|
M |
458 V1M |
218 |
1461 |
AMBLARD Axel |
10:50:39 |
V2M |
|
M |
141 V2M |
5671 |
1462 |
EL MEDHOUN Said |
10:50:49 |
SEM |
|
M |
744 SEM |
7441 |
1463 |
TORCHIA Stefano |
10:50:55 |
SEM |
|
M |
745 SEM |
7852 |
1464 |
BORDEAU LAUSENA GRIS Nathalie |
10:50:56 |
V1F |
|
F |
29 V1F |
7853 |
1465 |
VIAUX CAMBUZAT Romain |
10:51:00 |
SEM |
|
M |
746 SEM |
1644 |
1466 |
JOUANNE Eric |
10:51:10 |
V2M |
REV7 Menucourt |
M |
142 V2M |
7106 |
1467 |
FOUCHER Thierry |
10:51:15 |
V1M |
|
M |
459 V1M |
8565 |
1468 |
DeSIDeRI Nicolas |
10:51:18 |
SEM |
|
M |
747 SEM |
1853 |
1469 |
JANSEN Arnoud |
10:51:20 |
SEM |
|
M |
748 SEM |
6471 |
1469 |
POULARD Cedric |
10:51:20 |
V1M |
|
M |
460 V1M |
7349 |
1471 |
DRUART Xavier |
10:51:21 |
V1M |
|
M |
461 V1M |
132 |
1472 |
COURBON Thomas |
10:51:29 |
SEM |
|
M |
749 SEM |
8730 |
1472 |
MEJEAN Laurent |
10:51:29 |
V1M |
Pompier SGM |
M |
462 V1M |
9065 |
1474 |
TERIITEHAU Jean Pierre |
10:51:31 |
V1M |
4re |
M |
463 V1M |
1598 |
1475 |
BOUREAU KACEM Frederic |
10:51:33 |
V2M |
|
M |
143 V2M |
256 |
1476 |
BAILLY Nicolas |
10:51:45 |
V1M |
Les echappes de melusine |
M |
464 V1M |
5675 |
1477 |
CHAUSSONNET Sebastien |
10:51:48 |
SEM |
La foulee colignoise |
M |
750 SEM |
5989 |
1478 |
CHAUMIER Florian |
10:51:49 |
SEM |
US OYONNAX |
M |
751 SEM |
1527 |
1479 |
TISSANDIE Fabrice |
10:51:55 |
V1M |
ESCA Saint Medard de Muss |
M |
465 V1M |
6122 |
1480 |
DALLO Sebastien |
10:52:01 |
V1M |
|
M |
466 V1M |
1916 |
1481 |
PROISY Olivier |
10:52:02 |
V2M |
Canacademy |
M |
144 V2M |
1036 |
1482 |
MARILLIER Thibault |
10:52:19 |
SEM |
|
M |
752 SEM |
1654 |
1482 |
PINEAU Jerome |
10:52:19 |
SEM |
Team rochelaise |
M |
752 SEM |
7258 |
1484 |
MARILLIER Mickael |
10:52:20 |
SEM |
|
M |
754 SEM |
1243 |
1485 |
ROTTELEUR Patrice |
10:52:30 |
V3M |
Team trail 07 |
M |
9 V3M |
5794 |
1486 |
CARON Audrey |
10:52:36 |
SEF |
|
F |
65 SEF |
9179 |
1487 |
KERVAREC Simon |
10:52:42 |
SEM |
COS |
M |
755 SEM |
948 |
1488 |
KERBOURCH Florent |
10:52:44 |
V1M |
ASBA |
M |
467 V1M |
7001 |
1489 |
GUERIN Johnny |
10:52:46 |
V1M |
|
M |
468 V1M |
8046 |
1490 |
LE GULUCHE Annick |
10:52:49 |
SEF |
Advevan |
F |
66 SEF |
1284 |
1491 |
DROIN Frederic |
10:52:50 |
V1M |
|
M |
469 V1M |
9118 |
1492 |
GUYOT Gregory |
10:53:03 |
SEM |
SONEPAR |
M |
756 SEM |
277 |
1493 |
BARBIER Benoit |
10:53:04 |
V1M |
|
M |
470 V1M |
6292 |
1494 |
MODAINE Jerome |
10:53:17 |
V1M |
Oberkampf |
M |
471 V1M |
1092 |
1495 |
BRICHARD Marc |
10:53:20 |
V1M |
|
M |
472 V1M |
8771 |
1496 |
PAJINADON Stephane |
10:53:21 |
SEM |
TEAM 974 |
M |
757 SEM |
781 |
1497 |
TROUILLAUD Alexandre |
10:53:30 |
SEM |
|
M |
758 SEM |
8545 |
1498 |
ETCHEGARAY Jeremie |
10:53:33 |
SEM |
BRAUD AC |
M |
759 SEM |
693 |
1499 |
LAUNAY Stephane |
10:53:34 |
V1M |
|
M |
473 V1M |
8343 |
1500 |
LE GAL Thomas |
10:53:39 |
SEM |
|
M |
760 SEM |
1741 |
1501 |
MONDON Maurice |
10:53:47 |
V4M |
|
M |
3 V4M |
7572 |
1502 |
VARNEROT Fabrice |
10:53:49 |
SEM |
Frere champenoise sports |
M |
761 SEM |
6729 |
1503 |
BELCASTRO Joseph |
10:54:15 |
V2M |
OXYGENE 68 |
M |
145 V2M |
5188 |
1504 |
BELCASTRO Jean |
10:54:16 |
V2M |
|
M |
146 V2M |
5189 |
1505 |
SOULIe Christophe |
10:54:26 |
V1M |
|
M |
474 V1M |
6456 |
1506 |
LAUMONERIE Maxime |
10:54:28 |
SEM |
USP RUNNING TRAIL |
M |
762 SEM |
6110 |
1507 |
SUDRES Philippe |
10:54:29 |
V1M |
|
M |
475 V1M |
7749 |
1508 |
COLIN Julien |
10:54:33 |
SEM |
|
M |
763 SEM |
8552 |
1509 |
MADDIO Isabelle |
10:54:41 |
SEF |
|
F |
67 SEF |
5682 |
1509 |
BOUTRY Jerome |
10:54:41 |
V1M |
Ibiz & co |
M |
476 V1M |
6895 |
1509 |
MILCENDEAU Jerome |
10:54:41 |
V1M |
|
M |
476 V1M |
6896 |
1512 |
ERRERO Gaetan |
10:54:42 |
V1M |
RUN VALSERINE |
M |
478 V1M |
7744 |
1513 |
GARRET Samuel |
10:54:57 |
V1M |
|
M |
479 V1M |
6656 |
1514 |
MORRETTON Yannick |
10:55:07 |
V1M |
|
M |
480 V1M |
7976 |
1515 |
DUBLANCHET Nicolas |
10:55:11 |
SEM |
CLERMONT ATHLETISME AUVER |
M |
764 SEM |
1574 |
1516 |
ZANGRILLI Thomas |
10:55:19 |
SEM |
|
M |
765 SEM |
9048 |
1517 |
TREUIL Vincent |
10:55:21 |
V1M |
|
M |
481 V1M |
7164 |
1518 |
IMHOFF Adrien |
10:55:22 |
SEM |
SG Wantzenau Tri |
M |
766 SEM |
9107 |
1519 |
GIRARD Frederic |
10:55:24 |
V1M |
Un ouf ce mec |
M |
482 V1M |
1793 |
1520 |
LEREBOURG Chloe |
10:55:26 |
SEF |
Slr |
F |
68 SEF |
5697 |
1520 |
RICHARDEAU Mathieu |
10:55:26 |
SEM |
|
M |
767 SEM |
7437 |
1522 |
REA Herve |
10:55:37 |
V2M |
|
M |
147 V2M |
348 |
1523 |
DEMANGE Sylvain |
10:55:39 |
SEM |
Csclgl egm 13/7 thionvill |
M |
768 SEM |
1884 |
1524 |
LARBRE Michael |
10:55:40 |
V1M |
|
M |
483 V1M |
8087 |
1525 |
LEGAIN Sebastien |
10:55:45 |
V1M |
THK |
M |
484 V1M |
6632 |
1526 |
FRAPPe Benedicte |
10:55:48 |
V1F |
RIBERAL AC |
F |
30 V1F |
8050 |
1527 |
FRAPPe Matthieu |
10:55:49 |
ESM |
|
M |
12 ESM |
8049 |
1528 |
VERCAEMER Jerome |
10:55:51 |
V2M |
|
M |
148 V2M |
5255 |
1529 |
TURION Emmanuel |
10:55:52 |
V1M |
Arve athletisme bonnevill |
M |
485 V1M |
6875 |
1530 |
RICARD Francois |
10:56:01 |
SEM |
|
M |
769 SEM |
9229 |
1531 |
BEAUDOUIN Quentin |
10:56:02 |
SEM |
|
M |
770 SEM |
6457 |
1532 |
PLUMET Franck |
10:56:03 |
V1M |
|
M |
486 V1M |
1114 |
1532 |
MAGNIN Gael |
10:56:03 |
SEM |
|
M |
771 SEM |
5218 |
1534 |
ANDREOSSO Richard |
10:56:05 |
V2M |
UAC MORESTEL |
M |
149 V2M |
7935 |
1535 |
GIMARET Mickael |
10:56:14 |
SEM |
|
M |
772 SEM |
5174 |
1536 |
GUILLEMOT Alban |
10:56:15 |
V1M |
|
M |
487 V1M |
7528 |
1537 |
GINDRE Ludovic |
10:56:17 |
V1M |
|
M |
488 V1M |
6009 |
1537 |
HILPERT Arnaud |
10:56:17 |
V1M |
|
M |
488 V1M |
8532 |
1539 |
DE PRENEUF Roch |
10:56:20 |
V1M |
LYON POSTAL |
M |
490 V1M |
8123 |
1540 |
BOIRET Mathieu |
10:56:21 |
SEM |
|
M |
773 SEM |
5193 |
1541 |
PRENDES Christophe |
10:56:23 |
V2M |
|
M |
150 V2M |
1691 |
1542 |
LIMONE David |
10:56:26 |
V1M |
|
M |
491 V1M |
8098 |
1543 |
MARE Alexandre |
10:56:27 |
SEM |
|
M |
774 SEM |
1115 |
1543 |
VOUNATSOS Dimitri |
10:56:27 |
V1M |
Les loups |
M |
492 V1M |
8213 |
1545 |
ZABERN Philippe |
10:56:30 |
V1M |
|
M |
493 V1M |
1333 |
1546 |
BELLANGER Stephane |
10:56:34 |
V2M |
Team chasseurs alpins |
M |
151 V2M |
6164 |
1547 |
GAILLARD Jeanbrice |
10:56:37 |
SEM |
|
M |
775 SEM |
978 |
1548 |
MARX Louis |
10:56:41 |
ESM |
|
M |
13 ESM |
1601 |
1549 |
LAGARDE Didier |
10:56:47 |
V2M |
LIBOURNE TRIATHLON |
M |
152 V2M |
8541 |
1550 |
DUCCESCHI Vincent |
10:56:56 |
SEM |
|
M |
776 SEM |
7648 |
1551 |
ROUAUD Aymeric |
10:56:57 |
ESM |
|
M |
14 ESM |
8664 |
1552 |
GOBIN Vincent |
10:57:02 |
V2M |
La Fee Gobinus |
M |
153 V2M |
9001 |
1553 |
CHAMBON Clement |
10:57:03 |
SEM |
|
M |
777 SEM |
997 |
1554 |
LUHMANN Clement |
10:57:20 |
V1M |
|
M |
494 V1M |
1840 |
1554 |
GUILLER Kevin |
10:57:20 |
SEM |
|
M |
778 SEM |
8382 |
1556 |
BRANCHE Raphaelle |
10:57:29 |
SEF |
|
F |
69 SEF |
5569 |
1557 |
POUGET ABADIE Theophile |
10:57:32 |
SEM |
|
M |
779 SEM |
1816 |
1558 |
MARCEL Hugo |
10:57:34 |
SEM |
|
M |
780 SEM |
5592 |
1558 |
BONHOMME Sebastien |
10:57:34 |
V1M |
ABS SAINT GALMIER |
M |
495 V1M |
9063 |
1560 |
VEYRAT Jules |
10:57:35 |
SEM |
|
M |
781 SEM |
1893 |
1561 |
BARGUIL Solene |
10:57:56 |
SEF |
|
F |
70 SEF |
7751 |
1562 |
MARCO Jerome |
10:58:02 |
SEM |
UAC MORESTEL OLA |
M |
782 SEM |
751 |
1563 |
REYMOND Frederic |
10:58:07 |
V1M |
|
M |
496 V1M |
7888 |
1564 |
MUHAMETAJ Ervis |
10:58:08 |
SEM |
|
M |
783 SEM |
7889 |
1565 |
LAPEYRE Alexandre |
10:58:09 |
V1M |
Les kings of the Apero |
M |
497 V1M |
1366 |
1566 |
FAUQUENOY Sylvain |
10:58:14 |
SEM |
BioTrail/Trakks |
M |
784 SEM |
1652 |
1567 |
HARNET Florian |
10:58:20 |
SEM |
|
M |
785 SEM |
9116 |
1568 |
RIMBERT Simon |
10:58:21 |
SEM |
|
M |
786 SEM |
5708 |
1569 |
LE SCOLAN Antoine |
10:58:22 |
SEM |
|
M |
787 SEM |
5790 |
1570 |
DESMARESCAUX Romain |
10:58:28 |
SEM |
|
M |
788 SEM |
6861 |
1571 |
LASSERRE Remy |
10:58:29 |
SEM |
As des Bleuets labatutois |
M |
789 SEM |
1491 |
1572 |
HERNANDEZ Anthony |
10:58:30 |
SEM |
As des bleuets labatutois |
M |
790 SEM |
1030 |
1573 |
GREUZARD Jerome |
10:58:31 |
V1M |
|
M |
498 V1M |
7545 |
1574 |
SCHERRER Vincent |
10:58:37 |
V1M |
shlaoud verdun |
M |
499 V1M |
1479 |
1575 |
GIROUIN Guillaume |
10:58:39 |
SEM |
|
M |
791 SEM |
9268 |
1576 |
HUGUET Nicolas |
10:58:48 |
V1M |
Traileurs du Marensin |
M |
500 V1M |
1660 |
1577 |
THOMAS Jerome |
10:58:53 |
V1M |
S/L FRANCHEVILLE AC |
M |
501 V1M |
1630 |
1578 |
GEAIRON Sebastien |
10:58:55 |
V1M |
Les toques du bitume |
M |
502 V1M |
6563 |
1579 |
PELLETERET Anthony |
10:58:58 |
SEM |
Team super baume |
M |
792 SEM |
6092 |
1580 |
ROMEUF Philippe |
10:59:02 |
V1M |
|
M |
503 V1M |
1460 |
1581 |
MANSAR David |
10:59:08 |
V1M |
ECA |
M |
504 V1M |
1939 |
1582 |
COCHARD Robert |
10:59:12 |
V2M |
|
M |
154 V2M |
8646 |
1583 |
ISELI Patrice |
10:59:24 |
V2M |
Fftri |
M |
155 V2M |
1068 |
1583 |
BILLARD Jean Paul |
10:59:24 |
V2M |
|
M |
155 V2M |
8407 |
1585 |
RIZZO Arnaud |
10:59:25 |
V1M |
Prends soin de toi |
M |
505 V1M |
8996 |
1586 |
ROYET Jean Pierre |
10:59:28 |
V1M |
4RE |
M |
506 V1M |
202 |
1587 |
REVOIL Steve |
10:59:29 |
V2M |
4RE |
M |
157 V2M |
201 |
1588 |
BOUILLARD Alexandre |
10:59:47 |
SEM |
|
M |
793 SEM |
1885 |
1589 |
PERRIAUX Julien |
10:59:52 |
SEM |
|
M |
794 SEM |
6137 |
1590 |
HELLUIN Maxime |
10:59:54 |
SEM |
BSPH |
M |
795 SEM |
5755 |
1591 |
CAO HUU HOAI Guillaume |
11:00:21 |
V1M |
|
M |
507 V1M |
752 |
1592 |
DIEBOLD Alain |
11:00:26 |
V1M |
|
M |
508 V1M |
6478 |
1593 |
AUGE Antoine |
11:00:32 |
V1M |
|
M |
509 V1M |
376 |
1594 |
DELATTRE Remi |
11:00:39 |
SEM |
|
M |
796 SEM |
5269 |
1595 |
DEGRANGE Yoann |
11:00:47 |
SEM |
|
M |
797 SEM |
7983 |
1596 |
GAUCHE Emmanuel |
11:00:48 |
V1M |
|
M |
510 V1M |
534 |
1597 |
FOREST Yoni |
11:00:56 |
V1M |
COURIR ENSEMBLE SATHONAY |
M |
511 V1M |
9019 |
1598 |
PARTY Laurent |
11:01:02 |
SEM |
|
M |
798 SEM |
6010 |
1598 |
BARADU Dylan |
11:01:02 |
SEM |
|
M |
798 SEM |
8455 |
1600 |
LAURENT Pascal |
11:01:05 |
V1M |
Running club CHATENOIS |
M |
512 V1M |
191 |
1601 |
KERN Benjamin |
11:01:06 |
SEM |
MENTON MARATHON ATHLESTIS |
M |
800 SEM |
1130 |
1602 |
ROUSSELLE Benoit |
11:01:08 |
V1M |
|
M |
513 V1M |
9008 |
1603 |
JEM Denis |
11:01:11 |
V2M |
|
M |
158 V2M |
8483 |
1604 |
GODARD Anthony |
11:01:16 |
V1M |
Les Toques du bitume |
M |
514 V1M |
6550 |
1605 |
DUCRUY Thierry |
11:01:17 |
V2M |
LES TOQUES DU BITUME |
M |
159 V2M |
6175 |
1606 |
MENGUAL Guillaume |
11:01:26 |
SEM |
|
M |
801 SEM |
5727 |
1607 |
GOBART Arthur |
11:01:30 |
ESM |
|
M |
15 ESM |
176 |
1608 |
MOUTY Alex |
11:01:34 |
ESM |
Graoully aventure |
M |
16 ESM |
611 |
1608 |
COUPEAU Thierry |
11:01:34 |
V1M |
|
M |
515 V1M |
716 |
1610 |
DESTEPHEN Jean |
11:01:35 |
SEM |
|
M |
802 SEM |
8384 |
1611 |
GUIHO Francois |
11:01:47 |
V1M |
CIMA PAY D'AURAY |
M |
516 V1M |
5684 |
1611 |
SIMON Jean Francois |
11:01:47 |
V2M |
|
M |
160 V2M |
8377 |
1613 |
TROUYET Thierry |
11:01:48 |
V1M |
Mythic?s |
M |
517 V1M |
7760 |
1614 |
XOUAL Laurent |
11:01:49 |
SEM |
|
M |
803 SEM |
344 |
1615 |
DI COSTANZO Norman |
11:01:53 |
SEM |
|
M |
804 SEM |
347 |
1616 |
BUTTAZZONI Jean Philippe |
11:01:57 |
SEM |
|
M |
805 SEM |
262 |
1617 |
DAUBIGNARD Carine |
11:01:58 |
SEF |
|
F |
71 SEF |
8214 |
1618 |
DUPONT Guillaume |
11:01:59 |
SEM |
Gruppetto |
M |
806 SEM |
1458 |
1618 |
BADOR Alexandre |
11:01:59 |
SEM |
|
M |
806 SEM |
8542 |
1620 |
MoLLER Charles |
11:02:19 |
SEM |
Courir dans les Monts d'O |
M |
808 SEM |
613 |
1621 |
TOCQUEVILLE Eric |
11:02:26 |
V1M |
LETRACEURS |
M |
518 V1M |
965 |
1622 |
MOULARD Thibault |
11:02:30 |
SEM |
|
M |
809 SEM |
5995 |
1623 |
BIDAUX Gabriel |
11:02:32 |
V1M |
Courir ? Villemoirieu |
M |
519 V1M |
909 |
1624 |
KACKI Stephane |
11:02:37 |
V1M |
Sepas impossible |
M |
520 V1M |
1183 |
1625 |
BROCHERIEUX Charles |
11:02:38 |
SEM |
|
M |
810 SEM |
8135 |
1626 |
FARID Driss Stephane |
11:02:39 |
SEM |
|
M |
811 SEM |
1008 |
1626 |
MAIN Xavier |
11:02:39 |
V1M |
|
M |
521 V1M |
6037 |
1628 |
QUERVILLE Gregory |
11:02:40 |
V1M |
|
M |
522 V1M |
6038 |
1629 |
AUGOYARD Herve |
11:02:42 |
V1M |
|
M |
523 V1M |
183 |
1630 |
AMIEL Aurelien |
11:02:43 |
SEM |
Rieumes Course ? Pied |
M |
812 SEM |
1269 |
1631 |
LEBAS Fabien |
11:02:49 |
V1M |
|
M |
524 V1M |
6102 |
1632 |
VANDENDRIESSCHE Simon |
11:02:52 |
SEM |
ESC XV |
M |
813 SEM |
1733 |
1632 |
GALLIEN Laurent |
11:02:52 |
V1M |
La dent qui bouge |
M |
525 V1M |
9328 |
1634 |
LAM Jean Paul |
11:02:54 |
SEM |
|
M |
814 SEM |
8371 |
1634 |
BONNEFOY Romain |
11:02:54 |
SEM |
|
M |
814 SEM |
9136 |
1636 |
PILON Antony |
11:02:55 |
V1M |
|
M |
526 V1M |
9137 |
1637 |
DEFAIX Antoine |
11:02:57 |
V1M |
|
M |
527 V1M |
1512 |
1638 |
DESSOULLES Bao Kim |
11:02:59 |
SEF |
|
F |
72 SEF |
6413 |
1639 |
VARLET Antoine |
11:03:01 |
SEM |
|
M |
816 SEM |
681 |
1640 |
CURTELIN Quentin |
11:03:02 |
SEM |
|
M |
817 SEM |
680 |
1641 |
PEYRET Remi |
11:03:07 |
V1M |
Route 42 |
M |
528 V1M |
1376 |
1641 |
DEBOSSCHER Michel |
11:03:07 |
V2M |
|
M |
161 V2M |
1919 |
1643 |
RAFLIN Antoine |
11:03:13 |
SEM |
|
M |
818 SEM |
8568 |
1644 |
CAMPOS Bruno |
11:03:16 |
V2M |
|
M |
162 V2M |
1327 |
1645 |
LAISNEY Marc |
11:03:20 |
V1M |
|
M |
529 V1M |
7865 |
1646 |
VALLUIS Nicolas |
11:03:22 |
V1M |
|
M |
530 V1M |
9385 |
1647 |
AMOUR Mathilde |
11:03:27 |
ESF |
|
F |
1 ESF |
1217 |
1648 |
AMOUR Remi |
11:03:29 |
V1M |
Les Traineurs |
M |
531 V1M |
1632 |
1649 |
RIHOUEY Aymeric |
11:03:48 |
SEM |
|
M |
819 SEM |
7414 |
1650 |
CReZe Antoine |
11:03:49 |
V2M |
Gresicourant |
M |
163 V2M |
8296 |
1651 |
RAPENNE Julie |
11:03:52 |
V1F |
DNH Lausanne |
F |
31 V1F |
457 |
1652 |
COUTURIER Stephane |
11:03:54 |
V1M |
|
M |
532 V1M |
7088 |
1653 |
GROS BALTHAZARD Loris |
11:03:55 |
SEM |
|
M |
820 SEM |
1567 |
1654 |
CIMIER Arnaud |
11:03:57 |
SEM |
Vegan runner |
M |
821 SEM |
9369 |
1655 |
MEDEIROS Amelie |
11:04:07 |
SEF |
paac |
F |
73 SEF |
1409 |
1656 |
MERLEN Thibaut |
11:04:09 |
SEM |
|
M |
822 SEM |
536 |
1657 |
GAUDILLERE Samuel |
11:04:14 |
V2M |
Renault trucks bourg |
M |
164 V2M |
6833 |
1658 |
CALARD Jean |
11:04:15 |
SEM |
Renault trucks bourg |
M |
823 SEM |
5992 |
1659 |
MOREL Martin |
11:04:23 |
SEM |
|
M |
824 SEM |
8899 |
1660 |
VIOLA Andre |
11:04:26 |
V1M |
|
M |
533 V1M |
5545 |
1661 |
GASIERO Christophe |
11:04:27 |
V2M |
Ac sassenage |
M |
165 V2M |
7098 |
1662 |
JAEGER Romain |
11:04:30 |
V1M |
Jogging Epernay |
M |
534 V1M |
9340 |
1663 |
MAISONNET Julien |
11:04:33 |
SEM |
|
M |
825 SEM |
8082 |
1664 |
PUMA Patricia |
11:04:38 |
V2F |
CLIPS CHUKIDS42 |
F |
6 V2F |
7542 |
1664 |
DUFOUR Laurent |
11:04:38 |
V2M |
|
M |
166 V2M |
7897 |
1666 |
DRUART Benjamin |
11:04:43 |
V1M |
|
M |
535 V1M |
130 |
1667 |
ROUX Timothee |
11:04:50 |
SEM |
Boulieu Trail |
M |
826 SEM |
972 |
1667 |
LECARPENTIER Laurent |
11:04:50 |
V1M |
|
M |
536 V1M |
7238 |
1669 |
CALLUELA Sylvie |
11:04:52 |
V2F |
|
F |
7 V2F |
153 |
1670 |
PERRIN Michel |
11:04:53 |
V2M |
|
M |
167 V2M |
525 |
1670 |
BRAJON Francois |
11:04:53 |
V2M |
Team champsaur nature |
M |
167 V2M |
1781 |
1672 |
MERLATTI Gregory |
11:04:57 |
SEM |
Athle loisir pizancon |
M |
827 SEM |
5597 |
1672 |
VIGIER Sylvie |
11:04:57 |
V1F |
Athle loisir pizancon |
F |
32 V1F |
6753 |
1674 |
TRICHARD Guillaume |
11:05:03 |
SEM |
Crewstach |
M |
828 SEM |
1062 |
1675 |
MENDEZ Julian |
11:05:05 |
SEM |
|
M |
829 SEM |
1722 |
1676 |
CADOUX Gwenael |
11:05:08 |
V1M |
|
M |
537 V1M |
297 |
1677 |
GIULIANI Arnaud |
11:05:10 |
V1M |
|
M |
538 V1M |
550 |
1678 |
RODRIGUEZ Cynthia |
11:05:14 |
SEF |
|
F |
74 SEF |
7368 |
1679 |
PECOLLET Jonathan |
11:05:15 |
SEM |
|
M |
830 SEM |
7369 |
1680 |
WEBSTER Ryan |
11:05:16 |
SEM |
|
M |
831 SEM |
6790 |
1681 |
BARALIS Jerome |
11:05:20 |
V2M |
|
M |
169 V2M |
704 |
1682 |
LEBOURG Guillaume |
11:05:23 |
V1M |
|
M |
539 V1M |
7194 |
1683 |
WEISE Laurent |
11:05:29 |
V2M |
|
M |
170 V2M |
8015 |
1684 |
CZARNECKI Marc |
11:05:33 |
V1M |
|
M |
540 V1M |
5681 |
1685 |
REYNOIRD Ludovic |
11:05:47 |
SEM |
|
M |
832 SEM |
7348 |
1686 |
GYPPAZ Franck |
11:06:01 |
V1M |
|
M |
541 V1M |
1411 |
1687 |
LATHUILLIERE Nicolas |
11:06:03 |
V1M |
Les fous du sou |
M |
542 V1M |
968 |
1687 |
DEHAYE Nicolas |
11:06:03 |
SEM |
|
M |
833 SEM |
1653 |
1689 |
DECLERCQ Sebastien |
11:06:04 |
SEM |
Vaudes animation |
M |
834 SEM |
760 |
1690 |
POISSON Laurent |
11:06:05 |
V1M |
Les Toques du bitume |
M |
543 V1M |
8257 |
1691 |
CELLE Christelle |
11:06:27 |
V2F |
Runvalserine |
F |
8 V2F |
7294 |
1692 |
LEMARINEL Julien |
11:06:34 |
SEM |
Adidas Runners Paris |
M |
835 SEM |
6541 |
1693 |
MIGNOT Herve |
11:06:35 |
V2M |
|
M |
171 V2M |
6551 |
1694 |
RONCIN Philippe |
11:06:44 |
V2M |
|
M |
172 V2M |
8332 |
1695 |
LAROCHETTE DE ROECK Francois |
11:06:45 |
V1M |
Asptt annecy |
M |
544 V1M |
1900 |
1696 |
DOLLEANS Pascal |
11:06:49 |
V2M |
|
M |
173 V2M |
1362 |
1697 |
KEHREN Alexandre |
11:06:50 |
SEM |
|
M |
836 SEM |
5179 |
1698 |
GUICHARD Baptiste |
11:06:51 |
SEM |
|
M |
837 SEM |
7044 |
1698 |
DELEGUE Yvan |
11:06:51 |
V2M |
MPT Istres |
M |
174 V2M |
8892 |
1700 |
SAISON Alexandre |
11:06:53 |
SEM |
|
M |
838 SEM |
7045 |
1700 |
LIPANI Tristan |
11:06:53 |
SEM |
|
M |
838 SEM |
7883 |
1702 |
BOURGIN Michel |
11:06:56 |
V2M |
|
M |
175 V2M |
502 |
1703 |
DURAND Nicolas |
11:06:58 |
V1M |
LONS ATHLE 39 |
M |
545 V1M |
5999 |
1704 |
MBELIZI Aboubakri |
11:06:59 |
SEM |
LeRunClub |
M |
840 SEM |
6502 |
1705 |
ANSELME Paul |
11:07:00 |
SEM |
|
M |
841 SEM |
7457 |
1706 |
LAUVERNET Thierry |
11:07:09 |
V1M |
ASMSE |
M |
546 V1M |
418 |
1707 |
DUPIAS Armand |
11:07:17 |
SEM |
|
M |
842 SEM |
8682 |
1708 |
CAMPO Vincent |
11:07:21 |
SEM |
|
M |
843 SEM |
9002 |
1709 |
MERROUX Samuel |
11:07:25 |
SEM |
|
M |
844 SEM |
6730 |
1709 |
DUBOIS Cedric |
11:07:25 |
SEM |
|
M |
844 SEM |
7216 |
1711 |
ABADIE Jerome |
11:07:27 |
V1M |
|
M |
547 V1M |
5143 |
1711 |
DREZET Benjamin |
11:07:27 |
SEM |
|
M |
846 SEM |
6561 |
1713 |
PEGEOT Stephane |
11:07:39 |
V1M |
|
M |
548 V1M |
7683 |
1714 |
FORTIER Adrien |
11:07:41 |
SEM |
|
M |
847 SEM |
7132 |
1715 |
LE DINAHEC Alban |
11:07:42 |
V1M |
|
M |
549 V1M |
7663 |
1716 |
GALURA Roy |
11:07:48 |
V1M |
|
M |
550 V1M |
8305 |
1717 |
MARTIN Nicolas |
11:07:49 |
SEM |
LYON RUNNING CREW |
M |
848 SEM |
149 |
1718 |
PERRICHON Frederic |
11:07:52 |
V1M |
ASSOCIATION TRAIL DU HAUT |
M |
551 V1M |
8963 |
1719 |
BEAUSOLEIL Christophe |
11:07:53 |
V1M |
|
M |
552 V1M |
679 |
1720 |
CROCQ Micha |
11:08:02 |
V1M |
Sameforme / rouen triathl |
M |
553 V1M |
5213 |
1721 |
ANDRY Frederic |
11:08:05 |
V1M |
PLOUEDERN RUNNING CLUB |
M |
554 V1M |
688 |
1722 |
DE FOUCHECOUR Francois |
11:08:13 |
SEM |
|
M |
849 SEM |
6917 |
1723 |
PARMANTIER Jean Yves |
11:08:15 |
V1M |
|
M |
555 V1M |
219 |
1723 |
LAURENTIN Louis |
11:08:15 |
SEM |
|
M |
850 SEM |
5665 |
1725 |
MONNET Laurent |
11:08:21 |
V1M |
|
M |
556 V1M |
1408 |
1726 |
CARVENNEC Gildas |
11:08:25 |
V1M |
SEA SHEPHERD RACING TEAM |
M |
557 V1M |
771 |
1727 |
MALNOY Jean Yves |
11:08:26 |
V2M |
GRAND CHALON ATHLETISME |
M |
176 V2M |
192 |
1728 |
TORELL? CADENA Marc |
11:08:30 |
SEM |
PNL |
M |
851 SEM |
6015 |
1729 |
TAILLER Anthony |
11:08:51 |
SEM |
RunBeerBurger |
M |
852 SEM |
5265 |
1729 |
DUNOYER Gregoire |
11:08:51 |
SEM |
|
M |
852 SEM |
7435 |
1731 |
PIATON Victor |
11:08:53 |
SEM |
|
M |
854 SEM |
5679 |
1731 |
HARDY Anthony |
11:08:53 |
SEM |
Run Beer Burger |
M |
854 SEM |
5680 |
1733 |
MICHEL Jean Paul |
11:08:56 |
V2M |
Thionville |
M |
177 V2M |
8158 |
1734 |
AUPET Julien |
11:09:01 |
SEM |
Albertville tarentaise tr |
M |
856 SEM |
5771 |
1735 |
CONNAN Tony |
11:09:03 |
SEM |
|
M |
857 SEM |
6210 |
1735 |
TAHUHUTERANI Auguste |
11:09:03 |
SEM |
|
M |
857 SEM |
6211 |
1737 |
LECARDONNEL Nathalie |
11:09:13 |
SEF |
|
F |
75 SEF |
451 |
1737 |
DEFILLON Julien |
11:09:13 |
SEM |
|
M |
859 SEM |
6007 |
1739 |
DEBOUVRIES Fanny |
11:09:15 |
SEF |
|
F |
76 SEF |
6908 |
1740 |
DEBOUVERIE Franck |
11:09:21 |
V2M |
|
M |
178 V2M |
8399 |
1741 |
MOREL Quentin |
11:09:39 |
SEM |
|
M |
860 SEM |
194 |
1742 |
DE LUMLEY Thierry |
11:09:41 |
V1M |
|
M |
558 V1M |
5527 |
1743 |
HAVEZ Gaetan |
11:09:44 |
SEM |
Until the peak / uglow am |
M |
861 SEM |
6538 |
1744 |
PINGET Yoann |
11:09:47 |
SEM |
|
M |
862 SEM |
5719 |
1745 |
MARTIN Christian |
11:10:02 |
V2M |
|
M |
179 V2M |
1431 |
1745 |
ECKES Stephane |
11:10:02 |
SEM |
|
M |
863 SEM |
5239 |
1747 |
CREUZENET Claude |
11:10:03 |
V1M |
Running club Colombier Sa |
M |
559 V1M |
9351 |
1748 |
DAME Thomas |
11:10:06 |
V1M |
Ardent Sports |
M |
560 V1M |
7642 |
1749 |
JOAQUIM Benoit |
11:10:08 |
SEM |
|
M |
864 SEM |
317 |
1750 |
LECORCHE Sullivan |
11:10:15 |
SEM |
|
M |
865 SEM |
8537 |
1751 |
JEUNESSE Pierre |
11:10:16 |
V1M |
Laurel et Hardy |
M |
561 V1M |
6807 |
1751 |
SANROMA Fabien |
11:10:16 |
SEM |
|
M |
866 SEM |
7919 |
1753 |
GRAFFIN Jerome |
11:10:23 |
V1M |
|
M |
562 V1M |
9044 |
1754 |
DHAUDT Larry |
11:10:27 |
V1M |
|
M |
563 V1M |
8436 |
1755 |
LORTHIOS Nicolas |
11:10:28 |
SEM |
UA SOCIETE GENERALE |
M |
867 SEM |
1203 |
1756 |
KEMPF Mathias |
11:10:30 |
V1M |
|
M |
564 V1M |
1757 |
1757 |
GERARD Benoit |
11:10:34 |
SEM |
|
M |
868 SEM |
5146 |
1757 |
BERTHET Claude |
11:10:34 |
V1M |
|
M |
565 V1M |
8649 |
1759 |
VIDET Albert |
11:10:44 |
V1M |
|
M |
566 V1M |
7949 |
1760 |
GOIBURU Xabi |
11:10:49 |
V1M |
Hiru kirol Hendaia |
M |
567 V1M |
6041 |
1761 |
MENDES Franncisco |
11:10:51 |
V1M |
|
M |
568 V1M |
222 |
1762 |
GAILLON Sebastien |
11:10:55 |
V1M |
|
M |
569 V1M |
791 |
1762 |
WAFFLARD Guillaume |
11:10:55 |
V1M |
|
M |
569 V1M |
879 |
1764 |
BERGE Augustin |
11:11:02 |
SEM |
|
M |
869 SEM |
1613 |
1765 |
METZ Olivier |
11:11:11 |
V1M |
|
M |
571 V1M |
7731 |
1766 |
COLTAT Etienne |
11:11:14 |
SEM |
|
M |
870 SEM |
9266 |
1767 |
BOUTOILLE Valentin |
11:11:19 |
SEM |
|
M |
871 SEM |
1844 |
1767 |
VILBOIS Romain |
11:11:19 |
SEM |
|
M |
871 SEM |
8937 |
1769 |
MOUGIN Nicolas |
11:11:24 |
V1M |
RCA TRIATHLON |
M |
572 V1M |
485 |
1770 |
DABAS Gauthier |
11:11:26 |
SEM |
|
M |
873 SEM |
6971 |
1771 |
PLANKEELE Guy |
11:11:31 |
SEM |
|
M |
874 SEM |
682 |
1772 |
LEPAUVRE Baptiste |
11:11:33 |
SEM |
TRISALEVE ANNEMASSE AGGLO |
M |
875 SEM |
415 |
1773 |
LANGRUME Christophe |
11:11:43 |
V2M |
Le Rheu'ning / #TeamCave |
M |
180 V2M |
1964 |
1774 |
VAGLIO Alexandre |
11:11:44 |
V1M |
Jog Bruz |
M |
573 V1M |
6485 |
1775 |
CHARDIGNY Thomas |
11:11:46 |
V1M |
#TEAMCAVE |
M |
574 V1M |
7427 |
1776 |
MOREAU Charles |
11:11:47 |
SEM |
|
M |
876 SEM |
6448 |
1777 |
MAGAUD Sylvain |
11:11:53 |
SEM |
|
M |
877 SEM |
665 |
1778 |
GASSAB Lea |
11:11:57 |
SEF |
|
F |
77 SEF |
1662 |
1779 |
BART Arthur |
11:11:59 |
SEM |
|
M |
878 SEM |
6841 |
1780 |
VIEL Bertrand |
11:12:00 |
V1M |
|
M |
575 V1M |
8047 |
1781 |
DAVAINE Gilles |
11:12:12 |
V1M |
|
M |
576 V1M |
8593 |
1782 |
DARTOIS Yannis |
11:12:21 |
V1M |
Saint gregoire triathlon |
M |
577 V1M |
7240 |
1783 |
CHAUVEL Renan |
11:12:22 |
SEM |
|
M |
879 SEM |
1113 |
1783 |
VALLEE Nicolas |
11:12:22 |
V1M |
VALEO |
M |
578 V1M |
5582 |
1785 |
DORRER Vivien |
11:12:23 |
SEM |
|
M |
880 SEM |
8548 |
1786 |
ROCHON Bruno |
11:12:24 |
V2M |
Les Pieds ? La Retourne |
M |
181 V2M |
5581 |
1786 |
BOURIN Fabien |
11:12:24 |
SEM |
Valeo |
M |
881 SEM |
5583 |
1786 |
KHALIS Abdessamad |
11:12:24 |
SEM |
|
M |
881 SEM |
8367 |
1789 |
DEL CORSO Frederic |
11:12:29 |
V1M |
Connectic cyclo club |
M |
579 V1M |
7687 |
1790 |
MICHEL Cedric |
11:12:34 |
V1M |
Free run cuiseaux |
M |
580 V1M |
6954 |
1791 |
VINCENT Julien |
11:12:38 |
SEM |
|
M |
883 SEM |
257 |
1792 |
GAYNON Sebastien |
11:12:39 |
V1M |
|
M |
581 V1M |
1422 |
1793 |
MORELLO Ludovic |
11:12:46 |
V2M |
|
M |
182 V2M |
571 |
1794 |
DEBRAY Victor |
11:13:01 |
SEM |
|
M |
884 SEM |
6518 |
1794 |
ROBLOT Remi |
11:13:01 |
SEM |
|
M |
884 SEM |
8292 |
1796 |
MAUCHAMP Vincent |
11:13:06 |
V1M |
|
M |
582 V1M |
199 |
1797 |
DURET Sebastien |
11:13:07 |
SEM |
|
M |
886 SEM |
6637 |
1798 |
BOUC Laurent |
11:13:09 |
V1M |
Team Running Pilat |
M |
583 V1M |
5934 |
1799 |
MEKMOUCHE Abdelhalim |
11:13:18 |
SEM |
AS Framatome Lyon |
M |
887 SEM |
7335 |
1800 |
JOURDAIN Emmanuel |
11:13:19 |
V2M |
|
M |
183 V2M |
1940 |
1801 |
VENET Mickael |
11:13:20 |
SEM |
|
M |
888 SEM |
6289 |
1802 |
PERRET Lenaic |
11:13:26 |
SEM |
|
M |
889 SEM |
852 |
1803 |
MARION Sebastien |
11:13:28 |
SEM |
|
M |
890 SEM |
589 |
1804 |
CANAT Tristan |
11:13:29 |
V1M |
So trail lyon |
M |
584 V1M |
6665 |
1805 |
CASSIN Florian |
11:13:30 |
SEM |
|
M |
891 SEM |
9073 |
1806 |
ROUSSE Arnaud |
11:13:33 |
SEM |
|
M |
892 SEM |
1808 |
1807 |
SOUDANT Yoann |
11:13:35 |
SEM |
jogging club Ch?teauneuf |
M |
893 SEM |
875 |
1808 |
LUNETTA Mickael |
11:13:41 |
SEM |
|
M |
894 SEM |
5920 |
1809 |
LAPEYRE Kevin |
11:13:48 |
SEM |
Castets Team Trail |
M |
895 SEM |
5254 |
1810 |
DECUREY Maxime |
11:13:50 |
SEM |
|
M |
896 SEM |
400 |
1811 |
COQUEMONT Cyril |
11:13:53 |
ESM |
|
M |
17 ESM |
7644 |
1812 |
LeLY Paul |
11:13:54 |
ESM |
|
M |
18 ESM |
707 |
1813 |
REDON Adrien |
11:14:01 |
SEM |
|
M |
897 SEM |
8988 |
1814 |
BARTHELEMY Thomas |
11:14:08 |
V1M |
BEAUJOLAIS BIKE CLUB |
M |
585 V1M |
864 |
1815 |
MARTEL Franck |
11:14:10 |
V1F |
|
F |
33 V1F |
9299 |
1816 |
ECOFFEY Marc |
11:14:13 |
V1M |
|
M |
586 V1M |
9393 |
1817 |
PORTE Clement |
11:14:17 |
SEM |
Kenyans des bacs ? sable |
M |
898 SEM |
1116 |
1817 |
BLANLOEIL Maxime |
11:14:17 |
SEM |
Kenyans des bacs ? sable |
M |
898 SEM |
1406 |
1819 |
BOURROUILH Julien |
11:14:21 |
SEM |
Stsocourt |
M |
900 SEM |
363 |
1819 |
BERGERON Frederic |
11:14:21 |
SEM |
Les Dys Mille Pas |
M |
900 SEM |
7015 |
1821 |
BEYOU Laurent |
11:14:25 |
SEM |
S/L ASUL BRON |
M |
902 SEM |
9169 |
1822 |
PIROUX Remi |
11:14:26 |
SEM |
|
M |
903 SEM |
7067 |
1823 |
GLEIZES Jean Pierre |
11:14:40 |
V1M |
sport sentier issnat |
M |
587 V1M |
6148 |
1824 |
PONSAN Amaury |
11:14:45 |
SEM |
|
M |
904 SEM |
8156 |
1825 |
NELSON Vincent |
11:14:46 |
SEM |
|
M |
905 SEM |
1026 |
1825 |
WESP Klaus |
11:14:46 |
V2M |
LVF Muri |
M |
184 V2M |
9039 |
1827 |
LE MENS Gregoire |
11:14:50 |
SEM |
|
M |
906 SEM |
8492 |
1828 |
BONGRAIN Charles |
11:14:51 |
SEM |
|
M |
907 SEM |
1088 |
1829 |
FAIRIER Stephane |
11:14:52 |
V1M |
breizh reder |
M |
588 V1M |
8497 |
1830 |
MONIER Raphael |
11:14:57 |
V1M |
|
M |
589 V1M |
8421 |
1831 |
AUVRAY Ludovic |
11:15:03 |
V1M |
|
M |
590 V1M |
8351 |
1832 |
NORTON Ellie |
11:15:17 |
SEF |
|
F |
78 SEF |
7475 |
1833 |
SANROMAN Christian |
11:15:19 |
V1M |
4RE |
M |
591 V1M |
206 |
1834 |
MICHAT Guy |
11:15:23 |
V2M |
VILLARS RUNNING |
M |
185 V2M |
328 |
1835 |
BOUTTE Sebastien |
11:15:24 |
V1M |
Theize course nature |
M |
592 V1M |
1978 |
1836 |
EYHERAMONO Sebastien |
11:15:27 |
SEM |
|
M |
908 SEM |
8342 |
1837 |
GAFFORI Sebastien |
11:15:35 |
SEM |
|
M |
909 SEM |
5623 |
1838 |
BOURDONNEC Yann |
11:15:37 |
V1M |
|
M |
593 V1M |
187 |
1839 |
VOLFF Stefan |
11:15:42 |
ESM |
|
M |
19 ESM |
7501 |
1840 |
DOSITE David |
11:15:45 |
V1M |
Athletisme de Cluses |
M |
594 V1M |
1874 |
1840 |
ESTEVE Clement |
11:15:45 |
ESM |
|
M |
20 ESM |
7781 |
1842 |
DECOME Stephane |
11:15:47 |
V1M |
|
M |
595 V1M |
6598 |
1843 |
ABALAIN Pierre Yves |
11:15:50 |
V1M |
PLOUEDERN RUNNING CLUB |
M |
596 V1M |
8942 |
1844 |
SALMON Norbert |
11:15:55 |
SEM |
Advevan sport naturel |
M |
910 SEM |
8154 |
1845 |
MASSA Axel |
11:15:59 |
SEM |
|
M |
911 SEM |
7808 |
1846 |
PAiS Lionel |
11:16:01 |
V2M |
|
M |
186 V2M |
1535 |
1847 |
SOULABAILLE Geoffrey |
11:16:05 |
SEM |
DeFI RUN LANGUIDIC |
M |
912 SEM |
8600 |
1848 |
JACQUEMOT Pierre |
11:16:09 |
V2M |
|
M |
187 V2M |
6652 |
1849 |
PETER Fabrice |
11:16:19 |
V2M |
SOCOMEC RUN AND BIKE |
M |
188 V2M |
636 |
1849 |
FAYOLLE Julien |
11:16:19 |
V1M |
CLCS Firminy |
M |
597 V1M |
8755 |
1851 |
HARIBOU Marc |
11:16:28 |
V1M |
|
M |
598 V1M |
6944 |
1852 |
BENAND Emmanuel |
11:16:34 |
SEM |
|
M |
913 SEM |
974 |
1853 |
PERDRIX Jonathan |
11:16:36 |
SEM |
TEAM NEW HORIZON |
M |
914 SEM |
8916 |
1854 |
STREMPLEWSKI Romain |
11:16:40 |
SEM |
Les Belles Pantheres |
M |
915 SEM |
6897 |
1855 |
SCHMITT Yann |
11:16:41 |
SEM |
|
M |
916 SEM |
7406 |
1856 |
SIX Julien |
11:16:45 |
SEM |
|
M |
917 SEM |
1487 |
1857 |
VEIRUN Nicolas |
11:16:57 |
V1M |
Aatac |
M |
599 V1M |
7490 |
1858 |
LASSARA Jean Marc |
11:16:58 |
V2M |
Sans Bornes St Didier sur |
M |
189 V2M |
892 |
1859 |
DELVAL Julien |
11:16:59 |
SEM |
|
M |
918 SEM |
5539 |
1860 |
JAGER Jean Marc |
11:17:01 |
V2M |
|
M |
190 V2M |
6325 |
1861 |
PINEAU Matthieu |
11:17:02 |
SEM |
Evian Off Course |
M |
919 SEM |
6595 |
1862 |
PICARD Thibaut |
11:17:07 |
SEM |
LaTwite |
M |
920 SEM |
1187 |
1863 |
BERTHOLON Florian |
11:17:17 |
SEM |
|
M |
921 SEM |
8960 |
1864 |
MERLIN Jean Francois |
11:17:20 |
V3M |
AC NEUFCHATEAU 88300 |
M |
10 V3M |
193 |
1865 |
LARGOU Abdellatif |
11:17:28 |
SEM |
DECATHLON Marseille La Va |
M |
922 SEM |
9380 |
1866 |
BLAIN Guillaume |
11:17:32 |
V1M |
|
M |
600 V1M |
6257 |
1867 |
LE BRIS Mikael |
11:17:36 |
V1M |
|
M |
601 V1M |
625 |
1867 |
NEDONCELLE Eric |
11:17:36 |
V1M |
FAN2TRAIL |
M |
601 V1M |
1207 |
1869 |
GIBAULT Gregory |
11:17:43 |
SEM |
Saint Herblain Triathlon |
M |
923 SEM |
8374 |
1870 |
REY Christophe |
11:17:49 |
V2M |
|
M |
191 V2M |
8321 |
1871 |
GASPARD Aslin |
11:17:56 |
V1M |
|
M |
603 V1M |
5678 |
1872 |
DEKEYSER Fabien |
11:18:03 |
V1M |
Trailers de l'Hautil |
M |
604 V1M |
5993 |
1872 |
MASSON Yann |
11:18:03 |
V1M |
|
M |
604 V1M |
9150 |
1874 |
BLANDON Alexis |
11:18:06 |
SEM |
Les Foulees des Carrons |
M |
924 SEM |
5253 |
1874 |
FLOQUET Michael |
11:18:06 |
SEM |
|
M |
924 SEM |
7155 |
1876 |
LECOINTE Camille |
11:18:08 |
SEM |
|
M |
926 SEM |
7740 |
1877 |
DUBOIS Cyrille |
11:18:16 |
V1M |
|
M |
606 V1M |
581 |
1877 |
FLORIN Eric |
11:18:16 |
V1M |
|
M |
606 V1M |
5706 |
1879 |
NICOT Frederic |
11:18:18 |
V1M |
|
M |
608 V1M |
6633 |
1880 |
MARREL Damien |
11:18:21 |
V1M |
|
M |
609 V1M |
8932 |
1881 |
RINGEVAL Melanie |
11:18:23 |
SEF |
|
F |
79 SEF |
8201 |
1882 |
CARLIER Baptiste |
11:18:25 |
SEM |
|
M |
927 SEM |
6588 |
1883 |
CROZET Valentin |
11:18:26 |
ESM |
CMBM |
M |
21 ESM |
8563 |
1884 |
DESSEIGNE Stephane |
11:18:28 |
V1M |
LES FOULLEES DE BEAUREGAR |
M |
610 V1M |
770 |
1884 |
FIQUET Olivier |
11:18:28 |
V1M |
Foulees de Beauregard |
M |
610 V1M |
7650 |
1884 |
HUGUES Aurelie |
11:18:28 |
SEF |
CA BALMA |
F |
80 SEF |
7810 |
1887 |
BUTON Aurelien |
11:18:32 |
SEM |
|
M |
928 SEM |
6642 |
1888 |
BARNARD Lionel |
11:18:33 |
V1M |
LPR |
M |
612 V1M |
7969 |
1889 |
OLIVIER Cyril |
11:18:35 |
SEM |
|
M |
929 SEM |
1077 |
1890 |
LARUELLE Sebastien |
11:18:38 |
SEM |
|
M |
930 SEM |
8515 |
1891 |
VINCELOT Guillaume |
11:18:39 |
SEM |
|
M |
931 SEM |
8203 |
1892 |
BERTRAND Julien |
11:18:43 |
V1M |
|
M |
613 V1M |
8042 |
1892 |
BAGNE Damien |
11:18:43 |
SEM |
Biziat endurance |
M |
932 SEM |
8043 |
1894 |
BENTOLILA Philippe |
11:18:54 |
V2M |
US METRO TRANSPORT (PARIS |
M |
192 V2M |
6238 |
1895 |
FLOQUET Patrick |
11:18:58 |
V2M |
ES HAGONDANGE |
M |
193 V2M |
7701 |
1896 |
MAGNI Thibaut |
11:19:02 |
SEM |
|
M |
933 SEM |
1011 |
1897 |
MAGNI Christophe |
11:19:03 |
V2M |
AS CHAINGY SPORT NATURE |
M |
194 V2M |
894 |
1898 |
PAYET Paul Vincent |
11:19:12 |
SEM |
|
M |
934 SEM |
5214 |
1898 |
THOMASSIN Jerome |
11:19:12 |
V2M |
sc herouville |
M |
195 V2M |
8447 |
1900 |
POTTIER Martial |
11:19:13 |
SEM |
|
M |
935 SEM |
5751 |
1901 |
BERNARD Franck |
11:19:17 |
V2M |
TRISPIRIDON OYONNAX |
M |
196 V2M |
859 |
1902 |
DAZY Charline |
11:19:32 |
SEF |
|
F |
81 SEF |
189 |
1902 |
RIEHL Thomas |
11:19:32 |
V1M |
LSC TRIATHLON |
M |
614 V1M |
1228 |
1904 |
JULOU Sebastien |
11:19:33 |
SEM |
|
M |
936 SEM |
6613 |
1905 |
MONCHAMP Caroline |
11:19:37 |
SEF |
|
F |
82 SEF |
190 |
1906 |
FANEL Aurelien |
11:19:44 |
SEM |
|
M |
937 SEM |
8281 |
1907 |
GUIGNARD Romain |
11:19:52 |
SEM |
SM Montrouge |
M |
938 SEM |
6451 |
1907 |
JULLIEN Romain |
11:19:52 |
SEM |
|
M |
938 SEM |
8690 |
1909 |
KEMPF Cyrille |
11:19:54 |
SEM |
SM MONTROUGE |
M |
940 SEM |
6445 |
1910 |
PINHO Xavier |
11:20:12 |
SEM |
limitless |
M |
941 SEM |
7424 |
1911 |
BAZIN Romain |
11:20:16 |
SEM |
|
M |
942 SEM |
7785 |
1912 |
PAILLARD Olivier |
11:20:17 |
V1M |
EA MACON |
M |
615 V1M |
9086 |
1912 |
CLARKE Edward |
11:20:17 |
SEM |
|
M |
943 SEM |
9293 |
1914 |
VINARD Alexandre |
11:20:19 |
SEM |
|
M |
944 SEM |
6313 |
1915 |
LACOTE Romain |
11:20:20 |
SEM |
|
M |
945 SEM |
7176 |
1916 |
URREA Pierrick |
11:20:22 |
SEM |
|
M |
946 SEM |
6394 |
1917 |
PERROT Sophie |
11:20:40 |
SEF |
|
F |
83 SEF |
6117 |
1918 |
PERVIS Sebastien |
11:20:43 |
V1M |
DECINES MEYZIEU ATHLETISM |
M |
616 V1M |
264 |
1919 |
CARLIER Geoffroy |
11:20:44 |
V2M |
|
M |
197 V2M |
5245 |
1920 |
GRILLOT Cyrille |
11:20:47 |
V1M |
Entente Chalon sur Saone |
M |
617 V1M |
6279 |
1921 |
GRANDJEAN Francois |
11:20:54 |
V1M |
ASMSE/La Rivatiere |
M |
618 V1M |
8793 |
1921 |
CHAMBON Cedric |
11:20:54 |
V1M |
ASMSE |
M |
618 V1M |
8794 |
1921 |
GIL Gerard |
11:20:54 |
V2M |
ASMSE |
M |
198 V2M |
8795 |
1924 |
GENEST Bertrand |
11:20:55 |
SEM |
ASM ST ETIENNE |
M |
947 SEM |
8791 |
1925 |
DELEPOUVE Sylvain |
11:21:03 |
SEM |
Never Stop Paris |
M |
948 SEM |
1375 |
1926 |
MARGERIN Vincent |
11:21:05 |
V2M |
|
M |
199 V2M |
7540 |
1926 |
BISIAU Mickael |
11:21:05 |
V1M |
|
M |
620 V1M |
8059 |
1926 |
CHANTEMERLE Remy |
11:21:05 |
SEM |
AthleForm42 |
M |
949 SEM |
8482 |
1929 |
OLLIER Gregory |
11:21:06 |
V1M |
Athleform42 |
M |
621 V1M |
8641 |
1930 |
LE CARUYER DE BEAUVAIS Jean |
11:21:13 |
SEM |
|
M |
950 SEM |
5699 |
1930 |
BLANCHET Matthias |
11:21:13 |
SEM |
|
M |
950 SEM |
6335 |
1932 |
CARRIeRE Olivier |
11:21:14 |
SEM |
|
M |
952 SEM |
5603 |
1933 |
SIMONEAU Jan Patrice |
11:21:18 |
V2M |
AAS Framatome |
M |
200 V2M |
7952 |
1934 |
BARNAY Hugo |
11:21:21 |
V1M |
|
M |
622 V1M |
6229 |
1935 |
PAON Frederic |
11:21:25 |
SEM |
Athleform 42 |
M |
953 SEM |
6401 |
1936 |
KOWALSKA Herve |
11:21:26 |
V2M |
|
M |
201 V2M |
7000 |
1936 |
DUMOND Benjamin |
11:21:26 |
SEM |
|
M |
954 SEM |
8107 |
1936 |
MARCHAND Thibaut |
11:21:26 |
V1M |
LAE |
M |
623 V1M |
8941 |
1939 |
LARROUQUeRE HEREYRE Philippe |
11:21:29 |
V1M |
|
M |
624 V1M |
9093 |
1940 |
RAMINA Emmanuel |
11:21:30 |
V1M |
|
M |
625 V1M |
8438 |
1941 |
CHAUVIN Patrice |
11:21:31 |
V1M |
|
M |
626 V1M |
8602 |
1942 |
KARR Lionel |
11:21:32 |
V1M |
|
M |
627 V1M |
8940 |
1943 |
MITAINE Emmanuel |
11:21:33 |
V1M |
ACF ALSTOM |
M |
628 V1M |
1027 |
1944 |
CUVELIER Simon |
11:21:34 |
V1M |
|
M |
629 V1M |
5566 |
1944 |
CAALS Pierre Yves |
11:21:34 |
V2M |
|
M |
202 V2M |
6251 |
1946 |
CHAUVIN Flora |
11:21:40 |
SEF |
|
F |
84 SEF |
493 |
1946 |
MESGOUEZ Arnaud |
11:21:40 |
V1M |
|
M |
630 V1M |
7480 |
1948 |
MANIN Lucile |
11:21:43 |
SEF |
Trail club de provence |
F |
85 SEF |
1794 |
1949 |
ANDRE Yann |
11:21:44 |
SEM |
|
M |
955 SEM |
1795 |
1950 |
DUBIE Guy |
11:21:49 |
V3M |
4RE |
M |
11 V3M |
208 |
1951 |
YVON Julien |
11:21:54 |
SEM |
|
M |
956 SEM |
5571 |
1952 |
RONGIER Matthieu |
11:21:57 |
SEM |
|
M |
957 SEM |
5905 |
1953 |
DEFRAIN Mathieu |
11:22:07 |
SEM |
|
M |
958 SEM |
7872 |
1954 |
FRAISON Stephane |
11:22:10 |
V1M |
|
M |
631 V1M |
7002 |
1955 |
METAIS Luc |
11:22:15 |
SEM |
|
M |
959 SEM |
8655 |
1956 |
VILLAREALE Salvatore |
11:22:16 |
V2M |
|
M |
203 V2M |
5753 |
1957 |
RAVANAS Francois |
11:22:19 |
SEM |
|
M |
960 SEM |
252 |
1957 |
WALCH Frederic |
11:22:19 |
V1M |
|
M |
632 V1M |
9319 |
1959 |
CABIBEL Thomas |
11:22:41 |
SEM |
|
M |
961 SEM |
8775 |
1960 |
HAHN Alexandre |
11:22:42 |
V1M |
Razor |
M |
633 V1M |
6731 |
1961 |
BICHERON Frederic |
11:22:54 |
V1M |
|
M |
634 V1M |
1780 |
1962 |
FLOTAT Regis |
11:22:56 |
V1M |
|
M |
635 V1M |
6669 |
1963 |
ROUGET Guillaume |
11:23:01 |
SEM |
Val de Gray Marathon |
M |
962 SEM |
8183 |
1964 |
RIVALAIN Ludovic |
11:23:02 |
SEM |
AAA Lyon / LUR / Kikourou |
M |
963 SEM |
304 |
1965 |
DAMAMME Laurent |
11:23:10 |
V1M |
AC VEULAIS |
M |
636 V1M |
5129 |
1966 |
JULIE Klein |
11:23:18 |
SEF |
|
F |
86 SEF |
5124 |
1966 |
VILLARD Benjamin |
11:23:18 |
V1M |
Saleve trail |
M |
637 V1M |
6853 |
1968 |
DONABEDIAN Jacques |
11:23:23 |
V1M |
|
M |
638 V1M |
527 |
1969 |
SERFASS Pierre |
11:23:24 |
V2M |
Hager |
M |
204 V2M |
8524 |
1970 |
MICHEL Robin |
11:23:25 |
SEM |
|
M |
964 SEM |
1069 |
1970 |
HENOT Florian |
11:23:25 |
SEM |
Raid CentraleSupelec |
M |
964 SEM |
1641 |
1970 |
FAUBRY Benjamin |
11:23:25 |
SEM |
|
M |
964 SEM |
1718 |
1973 |
THUEZ Yann |
11:23:35 |
SEM |
Hyeres |
M |
967 SEM |
6936 |
1974 |
DOUSSOT Laurent |
11:23:41 |
V1M |
|
M |
639 V1M |
6929 |
1975 |
HERMIER Pierre |
11:23:42 |
SEM |
|
M |
968 SEM |
6845 |
1975 |
BARBOSA Eric |
11:23:42 |
SEM |
|
M |
968 SEM |
6921 |
1977 |
SCHOTT Bertrand |
11:23:45 |
V1M |
Fast gueb |
M |
640 V1M |
5776 |
1978 |
ORSET Philippe |
11:23:47 |
V1M |
FANUC |
M |
641 V1M |
8444 |
1979 |
MOULINAS Olivier |
11:23:53 |
V1M |
Autourdutrail |
M |
642 V1M |
7894 |
1980 |
TREMELAT Guillaume |
11:23:56 |
SEM |
|
M |
970 SEM |
8922 |
1980 |
HEMON Frederic |
11:23:56 |
V1M |
|
M |
643 V1M |
8923 |
1982 |
CHAUTARD Genevieve |
11:23:59 |
V3F |
TARASCON ATHLETISME |
F |
1 V3F |
9036 |
1983 |
WENNACK Jean |
11:24:00 |
V2M |
Tarascon Athletisme |
M |
205 V2M |
1421 |
1984 |
DUMAS Damien |
11:24:01 |
V2M |
|
M |
206 V2M |
213 |
1984 |
DE ROCHEGONDE Arnaud |
11:24:01 |
V1M |
|
M |
644 V1M |
920 |
1984 |
LUNATTI Gilles |
11:24:01 |
V1M |
|
M |
644 V1M |
1280 |
1987 |
COLASSE Arnaud |
11:24:06 |
SEM |
|
M |
971 SEM |
232 |
1988 |
VITALE David |
11:24:15 |
V1M |
|
M |
646 V1M |
7999 |
1989 |
DEMEYERE Axel |
11:24:22 |
SEM |
|
M |
972 SEM |
8786 |
1990 |
BERNIER Anthony |
11:24:27 |
SEM |
|
M |
973 SEM |
7483 |
1991 |
VALET Mickael |
11:24:33 |
SEM |
REEL SAS |
M |
974 SEM |
272 |
1992 |
LACROUTS Benjamin |
11:24:35 |
SEM |
|
M |
975 SEM |
488 |
1993 |
BEAL RIGAUD Anne Lise |
11:24:44 |
V1F |
|
F |
34 V1F |
435 |
1994 |
KAYSER Chantal |
11:24:48 |
SEF |
|
F |
87 SEF |
7913 |
1995 |
VINCHON Cedric |
11:24:49 |
SEM |
|
M |
976 SEM |
7912 |
1996 |
LASBLEIZ Julien |
11:24:51 |
SEM |
FANUC |
M |
977 SEM |
8433 |
1997 |
CUEILLE Vincent |
11:24:53 |
V1M |
|
M |
647 V1M |
1520 |
1998 |
SOULAT Aurelie |
11:24:55 |
V1F |
foulees st germain en lay |
F |
35 V1F |
396 |
1999 |
DAFFLON Baudouin |
11:25:01 |
SEM |
|
M |
978 SEM |
5610 |
2000 |
TRICHARD J Francois |
11:25:11 |
V2M |
SPORT NATURE LEVEZOU |
M |
207 V2M |
1072 |
2001 |
BILL Steven |
11:25:23 |
V1M |
|
M |
648 V1M |
6002 |
2002 |
DOMERGUE Sylvain |
11:25:26 |
V1M |
|
M |
649 V1M |
6792 |
2003 |
MOREAU Charles Edouard |
11:25:27 |
SEM |
Morovitch |
M |
979 SEM |
1783 |
2004 |
NOGUEIRA Antonio |
11:25:28 |
V1M |
|
M |
650 V1M |
938 |
2005 |
BARBEY Christophe |
11:25:31 |
V1M |
|
M |
651 V1M |
7093 |
2006 |
LEBIDOIS Antoine |
11:25:43 |
SEM |
|
M |
980 SEM |
8661 |
2007 |
BRISSART Jerome |
11:25:48 |
V2M |
Club defense balard arcue |
M |
208 V2M |
7220 |
2008 |
BUJALDON Sebastien |
11:25:49 |
SEM |
|
M |
981 SEM |
930 |
2009 |
DROUET Thibault |
11:25:52 |
SEM |
|
M |
982 SEM |
5535 |
2010 |
LAUG Nicolas |
11:25:55 |
SEM |
|
M |
983 SEM |
6610 |
2011 |
BARBIER Jeremy |
11:26:00 |
SEM |
|
M |
984 SEM |
5238 |
2012 |
SAMSON Philippe |
11:26:10 |
V1M |
AC VEULAIS |
M |
652 V1M |
1729 |
2013 |
MOULIS Pierrick |
11:26:12 |
SEM |
|
M |
985 SEM |
6596 |
2013 |
RAYMOND Adrien |
11:26:12 |
SEM |
LYON RUNNING CREW |
M |
985 SEM |
8907 |
2015 |
CLAIRE Jerome |
11:26:15 |
V1M |
AC VEULAIS |
M |
653 V1M |
8209 |
2016 |
CHARBONNIER Nicolas |
11:26:16 |
V1M |
RAPH CLUB |
M |
654 V1M |
8607 |
2017 |
FAUCHOUX Thierry |
11:26:18 |
V3M |
BETTON |
M |
12 V3M |
8570 |
2018 |
BERTRAND Martin |
11:26:19 |
ESM |
|
M |
22 ESM |
6907 |
2019 |
LALLEMAND Jonathan |
11:26:24 |
SEM |
|
M |
987 SEM |
7306 |
2019 |
PEREZ Joan |
11:26:24 |
SEM |
|
M |
987 SEM |
7307 |
2019 |
DE LAVERGNOLLE Come |
11:26:24 |
SEM |
|
M |
987 SEM |
8265 |
2022 |
ALTINTAS Kadir |
11:26:25 |
SEM |
|
M |
990 SEM |
8747 |
2023 |
BERTHAULT Stephane |
11:26:27 |
V2M |
|
M |
209 V2M |
6549 |
2024 |
FOURNIe Francois |
11:26:28 |
V2M |
|
M |
210 V2M |
358 |
2025 |
REBILLARD Christophe |
11:26:30 |
SEM |
|
M |
991 SEM |
1182 |
2026 |
MORISSON Julien |
11:26:34 |
SEM |
|
M |
992 SEM |
7143 |
2027 |
BRUNSCHWICK Olivier |
11:26:40 |
V2M |
|
M |
211 V2M |
6871 |
2027 |
DERVILLE Benjamin |
11:26:40 |
SEM |
|
M |
993 SEM |
8658 |
2029 |
MUZICA Vincent |
11:26:59 |
V2M |
MARATHON DU PERCHE VENDOM |
M |
212 V2M |
861 |
2029 |
DE LA BOURDONNAYE Guillaume |
11:26:59 |
SEM |
|
M |
994 SEM |
1649 |
2031 |
JOUHET Sandrine |
11:27:07 |
SEF |
|
F |
88 SEF |
1303 |
2032 |
THOMAS Ronan |
11:27:08 |
SEM |
ATSCAF RHONE |
M |
995 SEM |
1121 |
2033 |
HOUSSIN Louis |
11:27:17 |
SEM |
|
M |
996 SEM |
5552 |
2034 |
LAMPERT Sophie |
11:27:20 |
SEF |
|
F |
89 SEF |
7174 |
2035 |
PReVEAU Pauline |
11:27:22 |
SEF |
|
F |
90 SEF |
8239 |
2035 |
VILLARD Cyril |
11:27:22 |
V1M |
FAC ANDREZIEUX |
M |
655 V1M |
8705 |
2037 |
RICCHI Baptiste |
11:27:25 |
SEM |
|
M |
997 SEM |
8238 |
2038 |
HAPDEY Jocelyn |
11:27:26 |
SEM |
|
M |
998 SEM |
8169 |
2039 |
HAPDEY Richard |
11:27:29 |
SEM |
|
M |
999 SEM |
8651 |
2040 |
VILLET Loic |
11:27:32 |
V1M |
|
M |
656 V1M |
6716 |
2041 |
AMAR BEN KADOUR Abdel |
11:27:33 |
V3M |
|
M |
13 V3M |
6276 |
2042 |
DE ROUSSANE Thibaut |
11:27:34 |
SEM |
|
M |
1000 SEM |
1970 |
2043 |
BONNET Jean Marc |
11:27:40 |
V3M |
PSA OXYGENE |
M |
14 V3M |
6840 |
2044 |
FABRY Simon |
11:27:44 |
SEM |
|
M |
1001 SEM |
8935 |
2045 |
HABFAST Martin |
11:27:48 |
SEM |
|
M |
1002 SEM |
9389 |
2046 |
BESSON Stephane |
11:27:59 |
V1M |
|
M |
657 V1M |
1564 |
2046 |
ODON Jean Fernando |
11:27:59 |
V1M |
|
M |
657 V1M |
5556 |
2048 |
FLORA Gregoire |
11:28:05 |
V1M |
|
M |
659 V1M |
339 |
2049 |
RIVERO Carlos |
11:28:16 |
V1M |
Caroux X Trail |
M |
660 V1M |
9057 |
2050 |
RIVOAL Sebastien |
11:28:17 |
V1M |
Courbevoie Triathlon |
M |
661 V1M |
994 |
2050 |
FRASSON Nicolas |
11:28:17 |
V2M |
|
M |
213 V2M |
6620 |
2052 |
ZAZACKOWSKI Raphael |
11:28:23 |
SEM |
|
M |
1003 SEM |
7814 |
2053 |
LALA Guillaume |
11:28:25 |
SEM |
|
M |
1004 SEM |
1943 |
2054 |
MARGUERIE Cedric |
11:28:26 |
SEM |
|
M |
1005 SEM |
1847 |
2055 |
CALLEWAERT Emmanuelle |
11:28:31 |
SEF |
FFCAM |
F |
91 SEF |
6143 |
2056 |
PROUVENT Romain |
11:28:53 |
SEM |
|
M |
1006 SEM |
8425 |
2057 |
HURTEVENT Marc |
11:28:54 |
V2M |
|
M |
214 V2M |
9043 |
2058 |
REYNAUD Stephane |
11:28:56 |
V2M |
|
M |
215 V2M |
7085 |
2059 |
MONSEL Alexandre |
11:29:04 |
SEM |
|
M |
1007 SEM |
1925 |
2060 |
DELANOUE Stephane |
11:29:05 |
V1M |
AUTREVILLE |
M |
662 V1M |
1926 |
2061 |
DAGUET Vincent |
11:29:11 |
V2M |
Saint Priest Triathlon |
M |
216 V2M |
8939 |
2062 |
COLLOMB Thomas |
11:29:14 |
V1M |
|
M |
663 V1M |
7161 |
2063 |
ROCHER Bastien |
11:29:16 |
SEM |
353 TRIATHLON CLUB |
M |
1008 SEM |
8048 |
2064 |
BLANCHON Thierry |
11:29:19 |
V1M |
|
M |
664 V1M |
5677 |
2065 |
LAMOUREUX Camille |
11:29:21 |
SEF |
|
F |
92 SEF |
1170 |
2066 |
VILLARD Patrick |
11:29:25 |
V1M |
|
M |
665 V1M |
914 |
2067 |
PERRIN Dominique |
11:29:33 |
V3M |
|
M |
15 V3M |
8709 |
2068 |
TIJOU Frederic |
11:29:37 |
V2M |
RUNNING VAL d'HYROME |
M |
217 V2M |
9062 |
2069 |
GRAIZON Martin |
11:29:38 |
SEM |
La bagarre |
M |
1009 SEM |
5588 |
2070 |
JEANNOT Emilien |
11:29:41 |
SEM |
ENTRESPORT |
M |
1010 SEM |
673 |
2071 |
MARICHEZ Florent |
11:29:44 |
SEM |
UA Societe Generale |
M |
1011 SEM |
7430 |
2072 |
CHAUX Julien |
11:29:57 |
SEM |
|
M |
1012 SEM |
5501 |
2073 |
ZALIM Mohamed |
11:30:04 |
SEM |
|
M |
1013 SEM |
5709 |
2074 |
ALVADO BRETTE Lloyd |
11:30:07 |
SEM |
VESUBIE TRAIL CLUB |
M |
1014 SEM |
1278 |
2075 |
OHLMANN Nicolas |
11:30:10 |
SEM |
|
M |
1015 SEM |
6910 |
2076 |
ROCHE Benjamin |
11:30:12 |
SEM |
|
M |
1016 SEM |
7069 |
2076 |
BAUDICHON Frederic |
11:30:12 |
SEM |
|
M |
1016 SEM |
7070 |
2078 |
LANTZ Paul |
11:30:18 |
V1M |
|
M |
666 V1M |
5696 |
2079 |
GIRAUD Jonathan |
11:30:22 |
SEM |
La Team |
M |
1018 SEM |
8738 |
2080 |
CHAFFRAIX Matthieu |
11:30:24 |
V1M |
Rando nature villette |
M |
667 V1M |
8739 |
2081 |
GLEIZES Emanuelle |
11:30:27 |
SEF |
les chamois du lac bleu |
F |
93 SEF |
5616 |
2082 |
VINET Thibault |
11:30:28 |
SEM |
|
M |
1019 SEM |
7881 |
2083 |
ZARAZIK Thomas |
11:30:29 |
SEM |
|
M |
1020 SEM |
1673 |
2083 |
FOURNIER Joris |
11:30:29 |
SEM |
|
M |
1020 SEM |
8339 |
2085 |
BOITTE Jean Baptiste |
11:30:33 |
SEM |
|
M |
1022 SEM |
6892 |
2086 |
MICHINE Olivier |
11:30:36 |
SEM |
SO TRAIL LYON |
M |
1023 SEM |
1311 |
2086 |
BOST Nicolas |
11:30:36 |
SEM |
|
M |
1023 SEM |
7197 |
2088 |
PEYSSON Romain |
11:30:39 |
SEM |
|
M |
1025 SEM |
7079 |
2088 |
BARNIER Nicolas |
11:30:39 |
SEM |
Aoustois |
M |
1025 SEM |
7083 |
2090 |
CESBRON Sylvain |
11:30:49 |
V1M |
Courir comme un pro .fr |
M |
668 V1M |
7198 |
2091 |
MAROT Raphael |
11:30:55 |
V1M |
Sipworld |
M |
669 V1M |
7529 |
2092 |
DA SILVA Christophe |
11:30:58 |
V1M |
Triathlon Olympic Dinard |
M |
670 V1M |
8514 |
2093 |
HENNEQUIN Florent |
11:31:01 |
V1M |
AIRBUS RUNNING |
M |
671 V1M |
1536 |
2094 |
PAILLISSE Guillaume |
11:31:03 |
V1M |
TTS |
M |
672 V1M |
9220 |
2095 |
TOURMENTE Felix |
11:31:13 |
SEM |
|
M |
1027 SEM |
9029 |
2096 |
FRATICOLA Daniel |
11:31:16 |
V2M |
Gruissan Sports evenement |
M |
218 V2M |
7027 |
2096 |
RESCOUSSIER Franck |
11:31:16 |
V1M |
|
M |
673 V1M |
7722 |
2098 |
RESCOUSSIER Georges |
11:31:18 |
V2M |
|
M |
219 V2M |
7723 |
2099 |
VAN DER BIEST Mathieu |
11:31:23 |
V1M |
|
M |
674 V1M |
7285 |
2099 |
BAILLE Mikael |
11:31:23 |
V1M |
|
M |
674 V1M |
9017 |
2101 |
RACAPe Stephane |
11:31:24 |
V1M |
|
M |
676 V1M |
8419 |
2102 |
GALLET Sylvain |
11:31:27 |
SEM |
asc personnel du senat |
M |
1028 SEM |
6711 |
2103 |
VINCENT David |
11:31:28 |
SEM |
|
M |
1029 SEM |
6674 |
2104 |
VINCENT Mathieu |
11:31:29 |
SEM |
|
M |
1030 SEM |
6675 |
2105 |
BAILLET Nadege |
11:31:32 |
V1F |
LES VOSGIRUNNERS |
F |
36 V1F |
7672 |
2106 |
BAILLET Yannick |
11:31:33 |
V1M |
LES VOSGIRUNNERS |
M |
677 V1M |
8112 |
2107 |
MONTOUSSE Franck |
11:31:37 |
V2M |
|
M |
220 V2M |
6475 |
2108 |
LAUWERS Ludovic |
11:31:39 |
V2M |
|
M |
221 V2M |
5737 |
2109 |
ANNALORO Christophe |
11:31:41 |
V1M |
|
M |
678 V1M |
1150 |
2110 |
DEBANT Eric |
11:31:44 |
V2M |
|
M |
222 V2M |
7407 |
2111 |
ZUCCONI Olivier |
11:31:45 |
V1M |
Le charme subtil |
M |
679 V1M |
1845 |
2111 |
SUBTIL Alain |
11:31:45 |
V2M |
Le charme subtil |
M |
223 V2M |
7756 |
2113 |
LAMOTTE Frank |
11:31:47 |
V2M |
M.C.G.R. |
M |
224 V2M |
7893 |
2114 |
MARMONIER Florent |
11:31:51 |
SEM |
CSBJ |
M |
1031 SEM |
342 |
2115 |
LEFEBVRE Benoit |
11:31:52 |
SEM |
Team Shogun |
M |
1032 SEM |
6589 |
2116 |
LOIGEROT Emilien |
11:31:53 |
SEM |
Team Shogun |
M |
1033 SEM |
1556 |
2117 |
MASSARDIER Loic |
11:31:59 |
V1M |
YACA COURIR Cublize |
M |
680 V1M |
8989 |
2118 |
TOURY Stephane |
11:32:02 |
V1M |
|
M |
681 V1M |
469 |
2118 |
FONTAINE Denis |
11:32:02 |
V2M |
|
M |
225 V2M |
470 |
2118 |
HENRY Julien |
11:32:02 |
SEM |
SCO SAINTE MARGUERITE MAR |
M |
1034 SEM |
1948 |
2121 |
KERDILES Yann |
11:32:03 |
V1M |
SCO Ste Marguerite |
M |
682 V1M |
1850 |
2122 |
WOLFF Matthieu |
11:32:12 |
SEM |
|
M |
1035 SEM |
5285 |
2123 |
CARLE Eric |
11:32:14 |
V2M |
VYTAJOG |
M |
226 V2M |
8866 |
2124 |
DORIER Jerome |
11:32:15 |
V2M |
|
M |
227 V2M |
8865 |
2125 |
DELETTRE Fabrice |
11:32:23 |
V2M |
|
M |
228 V2M |
728 |
2126 |
SUBRA Nicolas |
11:32:24 |
V1M |
|
M |
683 V1M |
9185 |
2126 |
ALLARD Bertrand |
11:32:24 |
V1M |
|
M |
683 V1M |
9186 |
2128 |
FABRE Pierre |
11:32:28 |
SEM |
|
M |
1036 SEM |
6824 |
2129 |
DESBOIS Frederic |
11:32:31 |
V2M |
|
M |
229 V2M |
433 |
2130 |
KOLMAKOVA Julia |
11:32:32 |
SEF |
|
F |
94 SEF |
8224 |
2131 |
BERT Nathalie |
11:32:33 |
V1F |
|
F |
37 V1F |
509 |
2132 |
CHENIVESSE Vincent |
11:32:34 |
V1M |
|
M |
685 V1M |
6480 |
2133 |
THOMAZO Olivier |
11:32:45 |
SEM |
|
M |
1037 SEM |
1085 |
2134 |
TREBAOL Alexis |
11:32:51 |
SEM |
AIL Rousset |
M |
1038 SEM |
7479 |
2135 |
GRAMAIZE Louis |
11:32:54 |
ESM |
|
M |
23 ESM |
8008 |
2136 |
POMMIER David |
11:32:55 |
V1M |
Run Valserine |
M |
686 V1M |
1570 |
2136 |
PAYAN Fabien |
11:32:55 |
SEM |
|
M |
1039 SEM |
8009 |
2138 |
LOTISSIER Greg |
11:33:00 |
SEM |
|
M |
1040 SEM |
1839 |
2139 |
ESPITALIER Clement |
11:33:03 |
SEM |
Association des Trailers |
M |
1041 SEM |
538 |
2140 |
GORBATAI Bogdan |
11:33:08 |
V1M |
|
M |
687 V1M |
375 |
2141 |
DANGELO Anthony |
11:33:13 |
SEM |
|
M |
1042 SEM |
7374 |
2142 |
VERDIER Jerome |
11:33:20 |
V1M |
KIKOUROU |
M |
688 V1M |
1297 |
2143 |
PRODILAILO Ilana |
11:33:24 |
SEF |
|
F |
95 SEF |
1298 |
2144 |
LHER Cyrille |
11:33:30 |
V1M |
|
M |
689 V1M |
6943 |
2145 |
DESCHAMPS Herve |
11:33:31 |
V1M |
LISAFOREVER |
M |
690 V1M |
6942 |
2146 |
LEPETIT Vincent |
11:33:35 |
V1M |
CLOC Acheres |
M |
691 V1M |
7163 |
2147 |
JOLLY Martin |
11:33:37 |
SEM |
|
M |
1043 SEM |
7596 |
2148 |
BERTHELEMY Thomas |
11:33:39 |
SEM |
|
M |
1044 SEM |
5728 |
2148 |
CHAUVY Boris |
11:33:39 |
SEM |
|
M |
1044 SEM |
9386 |
2150 |
FAURIEL Bastien |
11:33:40 |
SEM |
|
M |
1046 SEM |
5604 |
2151 |
PALAU Franck |
11:33:55 |
V1M |
|
M |
692 V1M |
1279 |
2152 |
GODOU Jean Christophe |
11:34:03 |
V2M |
Dynamic sporting club |
M |
230 V2M |
1643 |
2152 |
DEJOUR Jean Claude |
11:34:03 |
V3M |
|
M |
16 V3M |
1986 |
2154 |
ZOPFMANN Luc |
11:34:08 |
V1M |
|
M |
693 V1M |
82 |
2155 |
BONNAFOUS Jerome |
11:34:14 |
V1M |
Courir ? vauvert |
M |
694 V1M |
1078 |
2155 |
LUZZI Cedric |
11:34:14 |
V1M |
|
M |
694 V1M |
1661 |
2157 |
COLIN Nicolas |
11:34:21 |
SEM |
Jogging Club Epernay |
M |
1047 SEM |
474 |
2157 |
COURAGE Vincent |
11:34:21 |
V1M |
LA RIVATIERE |
M |
696 V1M |
528 |
2159 |
LE MOIGNE Clement |
11:34:22 |
SEM |
|
M |
1048 SEM |
5516 |
2160 |
GICQUEL Bertrand |
11:34:24 |
SEM |
Breizh reder |
M |
1049 SEM |
1836 |
2161 |
HOFFMANN Yann |
11:34:26 |
V1M |
|
M |
697 V1M |
6738 |
2162 |
DERVIN Eric |
11:34:34 |
V2M |
|
M |
231 V2M |
6932 |
2163 |
TORLOTING Michel |
11:34:35 |
V3M |
LES TAMALOUS |
M |
17 V3M |
8672 |
2164 |
PRADON Morgan |
11:34:38 |
SEM |
|
M |
1050 SEM |
6904 |
2165 |
BONNEAU Pierre Olivier |
11:34:39 |
SEM |
|
M |
1051 SEM |
7139 |
2166 |
ROSSET Florent |
11:34:44 |
SEM |
|
M |
1052 SEM |
1344 |
2166 |
BARBE Patrick |
11:34:44 |
V2M |
Run Valserine |
M |
232 V2M |
1968 |
2168 |
SANCHEZ Eric |
11:34:49 |
V2M |
|
M |
233 V2M |
7165 |
2169 |
MOREL Clement |
11:34:54 |
SEM |
|
M |
1053 SEM |
7984 |
2170 |
DUBREUCQ Francois |
11:35:02 |
V1M |
|
M |
698 V1M |
7235 |
2171 |
PALLARUELO Tony |
11:35:07 |
SEM |
|
M |
1054 SEM |
9239 |
2172 |
ALCOVERRO Loic |
11:35:13 |
SEM |
|
M |
1055 SEM |
496 |
2173 |
WALBAUM Vincent |
11:35:14 |
V1M |
|
M |
699 V1M |
6523 |
2174 |
GRAMEN Nicolas |
11:35:18 |
SEM |
|
M |
1056 SEM |
5512 |
2175 |
PONARD Franck |
11:35:21 |
SEM |
Vertigo Club |
M |
1057 SEM |
5536 |
2176 |
ROCHE Francois |
11:35:26 |
SEM |
CCCE Triathlon |
M |
1058 SEM |
8124 |
2177 |
DUMOULIN Axel |
11:35:29 |
SEM |
ASC Balan |
M |
1059 SEM |
666 |
2177 |
DESCHAMP Edouard |
11:35:29 |
V1M |
|
M |
700 V1M |
1732 |
2179 |
BELGHAZI Ahmed |
11:35:34 |
V2M |
|
M |
234 V2M |
9074 |
2180 |
RUIZ Bernard |
11:35:46 |
V2M |
|
M |
235 V2M |
5764 |
2181 |
DELALLEAU Benoit |
11:35:50 |
V1M |
|
M |
701 V1M |
7711 |
2182 |
CASTANO Alexandre |
11:36:01 |
V1M |
ACNAnduze |
M |
702 V1M |
5943 |
2183 |
HERVe Cedric |
11:36:04 |
SEM |
|
M |
1060 SEM |
8502 |
2184 |
BECHI Olivier |
11:36:07 |
V1M |
|
M |
703 V1M |
7716 |
2185 |
AUJAS Sarah |
11:36:09 |
SEF |
|
F |
96 SEF |
6064 |
2186 |
GARCIA Elie |
11:36:13 |
V1M |
|
M |
704 V1M |
5133 |
2187 |
MEYER Valentin |
11:36:18 |
SEM |
|
M |
1061 SEM |
5240 |
2188 |
TORBATY Alexis |
11:36:22 |
SEM |
|
M |
1062 SEM |
8575 |
2188 |
RIGAUX Pierre |
11:36:22 |
SEM |
LES RAISINS DU TRAIL |
M |
1062 SEM |
8576 |
2190 |
GONZALEZ Felipe |
11:36:24 |
V1M |
|
M |
705 V1M |
255 |
2191 |
THOUN Michael |
11:36:27 |
SEM |
|
M |
1064 SEM |
1870 |
2191 |
GANACHAUD Raphael |
11:36:27 |
SEM |
AAA du Lyonnais |
M |
1064 SEM |
7516 |
2193 |
LECOMTE Vincent |
11:36:28 |
V1M |
cascol |
M |
706 V1M |
7012 |
2193 |
WALNER Eric |
11:36:28 |
V1M |
trailers dijonnais |
M |
706 V1M |
8289 |
2195 |
ENGEL Christian |
11:36:29 |
V1M |
|
M |
708 V1M |
8496 |
2196 |
DUCOEUR Jerome |
11:36:30 |
V1M |
TEAM COURSIERES |
M |
709 V1M |
7977 |
2197 |
AUBERTIN Guillaume |
11:36:42 |
V1M |
|
M |
710 V1M |
1509 |
2197 |
FUNEL Jacques |
11:36:42 |
V1M |
|
M |
710 V1M |
1557 |
2199 |
VILLE Lucas |
11:36:45 |
SEM |
|
M |
1066 SEM |
7605 |
2200 |
NAVARRO Alain |
11:36:49 |
V1M |
ASM |
M |
712 V1M |
7566 |
2201 |
LIME Bernard |
11:36:58 |
SEM |
|
M |
1067 SEM |
6859 |
2202 |
DUPUIS Xavier |
11:37:05 |
V2M |
|
M |
236 V2M |
6836 |
2202 |
DUPUIS CAILLOT Maud |
11:37:05 |
V1F |
|
F |
38 V1F |
6837 |
2204 |
KUZBYT Benjamin |
11:37:08 |
V1M |
Team des escures |
M |
713 V1M |
6049 |
2205 |
LAITHIER Amaury |
11:37:12 |
SEM |
|
M |
1068 SEM |
7633 |
2206 |
VANDEVILLE Fabrice |
11:37:14 |
V2M |
Presqu'ile de Crozon Jogg |
M |
237 V2M |
337 |
2207 |
DAVID Franck |
11:37:18 |
V2M |
|
M |
238 V2M |
904 |
2207 |
FAURE Yves |
11:37:18 |
V1M |
|
M |
714 V1M |
7046 |
2209 |
DECOCK Ludovic |
11:37:26 |
V1M |
|
M |
715 V1M |
8693 |
2210 |
STASZEWSKI DWORZYNSKA Vincent |
11:37:37 |
V1M |
AS Boehringer Ingelheim |
M |
716 V1M |
7168 |
2211 |
CAZABAT Remi |
11:37:49 |
V1M |
|
M |
717 V1M |
7832 |
2212 |
CECEILLE Olivier |
11:37:52 |
V1M |
|
M |
718 V1M |
7824 |
2213 |
PODEUR Fabien |
11:37:53 |
SEM |
|
M |
1069 SEM |
1472 |
2214 |
LE MEE Tamimount |
11:37:54 |
V1F |
|
F |
39 V1F |
9111 |
2215 |
GAZEAU Jean Jerome |
11:37:56 |
V1M |
|
M |
719 V1M |
7602 |
2215 |
RENAUD Frederic |
11:37:56 |
V1M |
|
M |
719 V1M |
8898 |
2217 |
VEST Francois |
11:38:05 |
SEM |
|
M |
1070 SEM |
8185 |
2218 |
MAZZIETTI Audric |
11:38:10 |
SEM |
|
M |
1071 SEM |
8787 |
2219 |
MARC Erwan |
11:38:12 |
V1M |
|
M |
721 V1M |
6703 |
2220 |
ONDO ONA Olivier |
11:38:16 |
V1M |
|
M |
722 V1M |
5735 |
2220 |
BLAYON Laurent |
11:38:16 |
V2M |
|
M |
239 V2M |
9341 |
2222 |
OLDRA Bertrand |
11:38:23 |
V1M |
|
M |
723 V1M |
1812 |
2223 |
ROUGIER BRIERRE Guilllaume |
11:38:25 |
V2M |
|
M |
240 V2M |
5584 |
2224 |
PAYOUX Philippe |
11:38:42 |
V2M |
|
M |
241 V2M |
6529 |
2225 |
ALIX Christophe |
11:38:43 |
V2M |
|
M |
242 V2M |
6530 |
2226 |
RAYNAL Vincent |
11:38:45 |
SEM |
Roc Sport Aventure |
M |
1072 SEM |
7807 |
2227 |
CHERVIN Gilbert |
11:38:52 |
V3M |
|
M |
18 V3M |
1345 |
2228 |
DEBAUCHEZ Francois |
11:38:58 |
SEM |
|
M |
1073 SEM |
1612 |
2229 |
DRZEWIECKI Nicolas |
11:39:00 |
SEM |
ASPTT Orleans running |
M |
1074 SEM |
6287 |
2229 |
MATONDZI Josefa |
11:39:00 |
V1F |
GA NOISY LE GRAND |
F |
40 V1F |
9077 |
2231 |
RIVIER Thierry |
11:39:12 |
V1M |
Letraceurs |
M |
724 V1M |
8926 |
2232 |
JACQUEMOND Antoine |
11:39:16 |
V1M |
ATOUSPORTS |
M |
725 V1M |
8643 |
2232 |
BERTONI Christophe |
11:39:16 |
V2M |
|
M |
243 V2M |
8644 |
2234 |
FONT Patrice |
11:39:18 |
V1M |
|
M |
726 V1M |
7975 |
2235 |
HEBRARD Martin |
11:39:23 |
SEM |
|
M |
1075 SEM |
1282 |
2236 |
DICKERT Olivier |
11:39:27 |
V1M |
|
M |
727 V1M |
6952 |
2237 |
MAS MARTINEZ Jean Louis |
11:39:35 |
V1M |
CVT Jtekt team |
M |
728 V1M |
570 |
2238 |
GEOFFROY Frederic |
11:39:38 |
V1M |
|
M |
729 V1M |
7746 |
2239 |
SEIGLE Mathieu |
11:39:42 |
SEM |
|
M |
1076 SEM |
8394 |
2240 |
CIRESA Leo |
11:39:43 |
SEM |
|
M |
1077 SEM |
6534 |
2241 |
SELLIER Damien |
11:39:51 |
V1M |
|
M |
730 V1M |
7372 |
2242 |
ROSSIGNOL Abel |
11:39:59 |
SEM |
|
M |
1078 SEM |
1829 |
2243 |
LOCKHART Aymeric |
11:40:11 |
SEM |
|
M |
1079 SEM |
8585 |
2244 |
NUGUE Emmanuel |
11:40:15 |
SEM |
|
M |
1080 SEM |
7826 |
2245 |
LE COGUIC David |
11:40:18 |
V1M |
AC La Chapelle sur Erdre |
M |
731 V1M |
1880 |
2246 |
SAVOYE Lionel |
11:40:24 |
V1M |
Trail Maurienne Valloire |
M |
732 V1M |
338 |
2247 |
DEBRECENI Thomas |
11:40:26 |
SEM |
JOGGING CLUB EPERNAY |
M |
1081 SEM |
687 |
2248 |
SANCHES Adilio |
11:40:27 |
V1M |
ES Mersen |
M |
733 V1M |
8533 |
2249 |
FESQUET Sebastien |
11:40:28 |
V2M |
Laisse courir |
M |
244 V2M |
779 |
2250 |
BARBUT Patrick |
11:40:29 |
V1M |
|
M |
734 V1M |
7947 |
2251 |
PAGEAUT Marion |
11:40:33 |
SEF |
matou'run |
F |
97 SEF |
8336 |
2252 |
GEORGE Vincent |
11:40:34 |
V1M |
DYNAMIC Sporting Club |
M |
735 V1M |
6571 |
2252 |
DEVILLARD Nicolas |
11:40:34 |
SEM |
Trail du sanglier |
M |
1082 SEM |
7923 |
2252 |
FILAFELFIA Nicolas |
11:40:34 |
V1M |
|
M |
735 V1M |
8624 |
2255 |
STAES Olivier |
11:40:38 |
SEM |
|
M |
1083 SEM |
946 |
2256 |
JEAN Benjamin |
11:40:39 |
SEM |
|
M |
1084 SEM |
945 |
2257 |
MIRADA Manon |
11:40:42 |
SEF |
|
F |
98 SEF |
6462 |
2257 |
LEWICKI ACOSTA Virginie |
11:40:42 |
SEF |
Esperance Antibes |
F |
98 SEF |
7921 |
2259 |
LEWICKI Alexandre |
11:40:43 |
SEM |
|
M |
1085 SEM |
7920 |
2260 |
DeLeAZ Marc |
11:40:46 |
V2M |
|
M |
245 V2M |
7978 |
2261 |
BASELJ Mathias |
11:40:51 |
V1M |
|
M |
737 V1M |
9158 |
2262 |
ZOCCO Sandro |
11:40:52 |
V1M |
|
M |
738 V1M |
434 |
2262 |
THIeBAUT Andre |
11:40:52 |
V3M |
|
M |
19 V3M |
1486 |
2264 |
LESCURE Jessica |
11:40:53 |
SEF |
|
F |
100 SEF |
217 |
2265 |
PIRES NUNES Christophe |
11:40:54 |
V2M |
Run Acad |
M |
246 V2M |
9233 |
2266 |
TRAN Thi Ha |
11:41:04 |
SEF |
|
F |
101 SEF |
7120 |
2267 |
GRANJON Charlie |
11:41:12 |
SEM |
SRC |
M |
1086 SEM |
823 |
2268 |
PICARLE Justine |
11:41:13 |
SEF |
|
F |
102 SEF |
8044 |
2269 |
CALLOT Arnaud |
11:41:30 |
V1M |
kikourou |
M |
739 V1M |
6526 |
2269 |
FAVINI Sandy |
11:41:30 |
SEF |
|
F |
103 SEF |
7242 |
2271 |
RIEFFLE Thierry |
11:41:33 |
V2M |
|
M |
247 V2M |
8333 |
2272 |
VALLAT Thibault |
11:41:37 |
SEM |
|
M |
1087 SEM |
8471 |
2273 |
VALLAT Gauthier |
11:41:38 |
SEM |
VPRM Running Club |
M |
1088 SEM |
1037 |
2273 |
PARLARRIEU Aurelien |
11:41:38 |
SEM |
VPRM Running Club |
M |
1088 SEM |
1497 |
2275 |
CHAUVIER Louis |
11:41:40 |
SEM |
|
M |
1090 SEM |
6129 |
2275 |
LACOUR Thibaud |
11:41:40 |
SEM |
|
M |
1090 SEM |
6492 |
2277 |
JACQUEMONT Juliette |
11:41:41 |
SEF |
|
F |
104 SEF |
1667 |
2278 |
ANDRE Benoit |
11:41:42 |
SEM |
ACTION 12 |
M |
1092 SEM |
8288 |
2279 |
DELFORGE Fabien |
11:41:43 |
SEM |
|
M |
1093 SEM |
654 |
2280 |
MIZZI Thomas |
11:41:45 |
SEM |
L'Amicale Infernale |
M |
1094 SEM |
5113 |
2281 |
GENESTAR Julien |
11:41:51 |
SEM |
|
M |
1095 SEM |
6893 |
2282 |
CARPY Christophe |
11:41:53 |
V1M |
US DAX |
M |
740 V1M |
364 |
2283 |
GOTTRI Pascal |
11:42:11 |
V2M |
|
M |
248 V2M |
7780 |
2284 |
BAKALOWICZ Anthony |
11:42:16 |
V1M |
|
M |
741 V1M |
1809 |
2285 |
PLEIBER Renan |
11:42:21 |
V1M |
|
M |
742 V1M |
1841 |
2286 |
FERIAUD Jerome |
11:42:22 |
V2M |
|
M |
249 V2M |
8990 |
2287 |
BARROUILLET Emilie |
11:42:26 |
SEF |
|
F |
105 SEF |
1766 |
2288 |
VADOT Nicolas |
11:42:27 |
SEM |
Ferrieres SA |
M |
1096 SEM |
9075 |
2289 |
CINQUIN Jean Marc |
11:42:28 |
V2M |
|
M |
250 V2M |
1584 |
2290 |
WERNERT Julien |
11:42:38 |
V1M |
ROUE LIBRE |
M |
743 V1M |
9280 |
2291 |
CHEVALIER Yves |
11:42:39 |
V2M |
Monistrol Espace & course |
M |
251 V2M |
5175 |
2292 |
MORANTIN Benjamin |
11:42:41 |
SEM |
CSA 48RT |
M |
1097 SEM |
1032 |
2292 |
LORINI Christophe |
11:42:41 |
V1M |
|
M |
744 V1M |
7653 |
2292 |
DE SOUSA Paulo Sergio |
11:42:41 |
V1M |
Decathlon Arlon |
M |
744 V1M |
7844 |
2295 |
DELEPLANQUE Remy |
11:42:43 |
SEM |
|
M |
1098 SEM |
1172 |
2295 |
G?RTNER Detlef |
11:42:43 |
V2M |
TSV Wolfratshausen |
M |
252 V2M |
6125 |
2297 |
CHEVILLE Mathias |
11:42:44 |
SEM |
|
M |
1099 SEM |
5273 |
2297 |
HUSER Peter |
11:42:44 |
V3M |
|
M |
20 V3M |
6217 |
2299 |
MYSLEK PARENT Monika |
11:42:53 |
SEF |
Pontetrail |
F |
106 SEF |
480 |
2300 |
CINTAS Rudy |
11:42:58 |
SEM |
|
M |
1100 SEM |
925 |
2300 |
DURAND Thomas |
11:42:58 |
SEM |
|
M |
1100 SEM |
9238 |
2302 |
DEVILLERS Raphael |
11:43:00 |
V2M |
|
M |
253 V2M |
8473 |
2303 |
LALANNE Alexis |
11:43:02 |
V1M |
|
M |
746 V1M |
288 |
2304 |
TANGUY DREVON Elodie |
11:43:05 |
V1F |
|
F |
41 V1F |
8301 |
2305 |
ARTAUD David |
11:43:07 |
V1M |
DMA |
M |
747 V1M |
7656 |
2306 |
DESCATOIRE Laurent |
11:43:09 |
V1M |
EC Sartrouville |
M |
748 V1M |
1924 |
2307 |
NGOM El Hadji |
11:43:31 |
SEM |
4re |
M |
1102 SEM |
9383 |
2308 |
PAUL Heloise |
11:43:39 |
SEF |
|
F |
107 SEF |
6054 |
2309 |
MICHALAK Judicael |
11:43:48 |
V1M |
COURIR POUR DES POMMES |
M |
749 V1M |
7971 |
2310 |
SEVILLA Jean Michel |
11:43:53 |
V1M |
TEAM PY RUNNERS |
M |
750 V1M |
8368 |
2311 |
FAUGIER Maxime |
11:43:55 |
SEM |
|
M |
1103 SEM |
7520 |
2312 |
FAMULARI Riccardo |
11:44:03 |
V2M |
TRGV |
M |
254 V2M |
8221 |
2312 |
OZANNE Joseph |
11:44:03 |
V1M |
|
M |
751 V1M |
8609 |
2314 |
NAUTON Quentin |
11:44:04 |
SEM |
|
M |
1104 SEM |
8501 |
2315 |
DEBAINS Victor |
11:44:05 |
SEM |
|
M |
1105 SEM |
1789 |
2316 |
VOLLIN Christophe |
11:44:08 |
V1M |
|
M |
752 V1M |
5507 |
2317 |
VIGNE Benoit |
11:44:16 |
V2M |
|
M |
255 V2M |
8466 |
2318 |
THIBAULT Thomas |
11:44:19 |
V1M |
|
M |
753 V1M |
843 |
2318 |
GOYET Claude Henri |
11:44:19 |
V1M |
|
M |
753 V1M |
8086 |
2320 |
BAILLY Richard |
11:44:24 |
V2M |
|
M |
256 V2M |
8660 |
2321 |
POISSON Eric |
11:44:26 |
V1M |
|
M |
755 V1M |
6231 |
2322 |
SORIAUX Laurent |
11:44:31 |
V1M |
|
M |
756 V1M |
5271 |
2323 |
SORIAUX Sebastien |
11:44:32 |
SEM |
|
M |
1106 SEM |
5270 |
2324 |
THIBAULT Mickael |
11:44:51 |
V1M |
|
M |
757 V1M |
5197 |
2325 |
CROZE Guillaume |
11:44:53 |
SEM |
|
M |
1107 SEM |
1886 |
2326 |
BRIAUD Vincent |
11:45:00 |
V1M |
|
M |
758 V1M |
690 |
2326 |
BAYLE Veronique |
11:45:00 |
V1F |
BRAUD AC |
F |
42 V1F |
692 |
2328 |
GAUTHIER Nicolas |
11:45:04 |
V1M |
|
M |
759 V1M |
7326 |
2329 |
LEDOUX Jerome |
11:45:05 |
V1M |
|
M |
760 V1M |
7593 |
2330 |
NIEL Dimitri |
11:45:06 |
SEM |
Association des Traileurs |
M |
1108 SEM |
7927 |
2331 |
BARRAULT Noel |
11:45:17 |
V1M |
|
M |
761 V1M |
7812 |
2332 |
MINGASSON Remi |
11:45:21 |
SEM |
Infosport Loiret |
M |
1109 SEM |
1502 |
2333 |
BOUCHET Paul John |
11:45:23 |
SEM |
|
M |
1110 SEM |
8829 |
2334 |
MARANDET Sylvain |
11:45:24 |
V1M |
|
M |
762 V1M |
239 |
2334 |
GRIMAULT Xavier |
11:45:24 |
V2M |
|
M |
257 V2M |
808 |
2336 |
MAUBLANC Aurelien |
11:45:25 |
SEM |
|
M |
1111 SEM |
241 |
2336 |
GIRAUD Aymeric |
11:45:25 |
SEM |
|
M |
1111 SEM |
7412 |
2338 |
MARTHELI Nicolas |
11:45:27 |
V1M |
|
M |
763 V1M |
5795 |
2339 |
RIBEIRO Dominique |
11:45:29 |
V1M |
Triatlhete attitude vince |
M |
764 V1M |
5796 |
2339 |
CALDAIROU Pierre |
11:45:29 |
SEM |
|
M |
1113 SEM |
7839 |
2341 |
SITARZ Wojciech |
11:45:30 |
SEM |
|
M |
1114 SEM |
403 |
2342 |
MAEDER Raphael |
11:45:53 |
SEM |
Hiru Kirol Hendaia |
M |
1115 SEM |
1465 |
2343 |
FISCHER Axel |
11:45:57 |
V1M |
Team Perf |
M |
765 V1M |
543 |
2344 |
MACROIX Jacques |
11:45:58 |
V1M |
|
M |
766 V1M |
1832 |
2345 |
POLITI Vanessa |
11:46:01 |
SEF |
Saint So Court |
F |
108 SEF |
5549 |
2345 |
DUCELIER Morgan |
11:46:01 |
SEM |
Saint So Court |
M |
1116 SEM |
5550 |
2347 |
LAPIERRE Christophe |
11:46:04 |
V1M |
|
M |
767 V1M |
5720 |
2348 |
DURIEZ Frederic |
11:46:06 |
SEM |
|
M |
1117 SEM |
8058 |
2349 |
BANCEL Denis |
11:46:08 |
V2M |
Banban Lyon |
M |
258 V2M |
7321 |
2350 |
GUILBERT Vincent |
11:46:12 |
V2M |
|
M |
259 V2M |
9221 |
2351 |
KILHOFFER Sebastien |
11:46:14 |
SEM |
|
M |
1118 SEM |
7129 |
2351 |
ROSSIGNEUX Xavier |
11:46:14 |
V1M |
Trailers Dijonnais |
M |
768 V1M |
8373 |
2353 |
COLOMBAIN Alexandre |
11:46:15 |
SEM |
Trailers dijonnais |
M |
1119 SEM |
7401 |
2354 |
PASQUIER Adrien |
11:46:16 |
SEM |
|
M |
1120 SEM |
8864 |
2355 |
CHEVALIER Jerome |
11:46:28 |
SEM |
|
M |
1121 SEM |
8711 |
2356 |
PUCHE Pierre |
11:46:29 |
V1M |
|
M |
769 V1M |
8420 |
2357 |
WECHSLER Vincent |
11:46:30 |
SEM |
Evian off course |
M |
1122 SEM |
6200 |
2358 |
CHeRET Nicolas |
11:46:34 |
V1M |
Team PMB |
M |
770 V1M |
8821 |
2359 |
BERNEDE Fabrice |
11:46:37 |
SEM |
Spac/ hoka_racer |
M |
1123 SEM |
5973 |
2360 |
YOANN Marillier |
11:46:42 |
SEM |
|
M |
1124 SEM |
1242 |
2361 |
BARBAROT Aymeric |
11:46:45 |
V1M |
|
M |
771 V1M |
7534 |
2362 |
CHRETIEN Patrick |
11:46:55 |
V2M |
|
M |
260 V2M |
8534 |
2363 |
FAUCHET Christophe |
11:46:59 |
V1M |
|
M |
772 V1M |
750 |
2363 |
DEPARDON Jean Baptiste |
11:46:59 |
SEM |
CRu Chapellois |
M |
1125 SEM |
8763 |
2365 |
SCHRAAUWERS Loic |
11:47:02 |
SEM |
|
M |
1126 SEM |
730 |
2366 |
MATHIEU David |
11:47:04 |
V1M |
|
M |
773 V1M |
1328 |
2367 |
FAUSTIN Benedicte |
11:47:05 |
SEF |
RC VICHY |
F |
109 SEF |
7204 |
2368 |
DELAGNEAU Jean Charles |
11:47:06 |
SEM |
Bref, je fais du trail |
M |
1127 SEM |
8232 |
2369 |
DE POIX Pierre |
11:47:10 |
SEM |
|
M |
1128 SEM |
8348 |
2370 |
BOIRIVENT Alexandre |
11:47:15 |
V1M |
|
M |
774 V1M |
8404 |
2371 |
SZYMECZKO Cedric |
11:47:16 |
SEM |
|
M |
1129 SEM |
5206 |
2372 |
ROSSI Nicolas |
11:47:17 |
SEM |
|
M |
1130 SEM |
7728 |
2373 |
LEHEC Regis |
11:47:31 |
V1M |
CLUB ATHLETISME DE PUTEAU |
M |
775 V1M |
8240 |
2374 |
RIBIERE Boris |
11:47:32 |
SEM |
|
M |
1131 SEM |
5960 |
2375 |
CONZELMANN Bertrand |
11:47:33 |
V2M |
|
M |
261 V2M |
8558 |
2376 |
PASCAL Vincent |
11:47:38 |
V1M |
|
M |
776 V1M |
6803 |
2377 |
RIDEAU Jean Pierre |
11:47:41 |
V2M |
|
M |
262 V2M |
6465 |
2378 |
BOTINO Yann |
11:47:42 |
V1M |
|
M |
777 V1M |
1255 |
2379 |
MANTIN Ludovic |
11:47:51 |
SEM |
|
M |
1132 SEM |
1768 |
2379 |
DANET Valerian |
11:47:51 |
SEM |
|
M |
1132 SEM |
7169 |
2381 |
GOULIN Thibault |
11:47:55 |
SEM |
Crewstach |
M |
1134 SEM |
8011 |
2382 |
NGUYEN Valentin |
11:47:56 |
SEM |
|
M |
1135 SEM |
990 |
2383 |
CHAMPALOU Audrey |
11:48:00 |
V1F |
Team ruban bleu |
F |
43 V1F |
1882 |
2384 |
BELKAHIA Emir |
11:48:01 |
SEM |
Team ruban bleu |
M |
1136 SEM |
5702 |
2385 |
LLAMAS Nicolas |
11:48:03 |
V1M |
|
M |
778 V1M |
7938 |
2386 |
GARGANTA Jose |
11:48:13 |
V3M |
|
M |
21 V3M |
6868 |
2387 |
FAURE Remi |
11:48:21 |
SEM |
Copains |
M |
1137 SEM |
391 |
2388 |
VIMORT Florent |
11:48:27 |
SEM |
Copains |
M |
1138 SEM |
392 |
2388 |
KRUSE Jens |
11:48:27 |
V2M |
LG Ultralauf |
M |
263 V2M |
6199 |
2390 |
FAYARD Laurent |
11:48:30 |
V1M |
|
M |
779 V1M |
7606 |
2391 |
PASTUREAU Antoine |
11:48:32 |
SEM |
|
M |
1139 SEM |
7802 |
2392 |
TONON Baptiste |
11:48:38 |
SEM |
|
M |
1140 SEM |
1677 |
2393 |
LEBOUCHER Heloise |
11:48:41 |
SEF |
|
F |
110 SEF |
5570 |
2394 |
BERTRAND Anthony |
11:48:42 |
V1M |
|
M |
780 V1M |
6260 |
2395 |
TESORIERE Nicolas |
11:48:52 |
SEM |
CSAM RunandTrail Marine |
M |
1141 SEM |
9273 |
2396 |
MARGARELLO Nicolas |
11:48:55 |
V1M |
Nomad Sun Kikourou |
M |
781 V1M |
7905 |
2397 |
SELLAMI Karim |
11:48:58 |
SEM |
Team Doigts |
M |
1142 SEM |
1267 |
2397 |
PRIEST Philippe |
11:48:58 |
V1M |
|
M |
782 V1M |
9285 |
2399 |
YVERT Julien |
11:49:01 |
SEM |
|
M |
1143 SEM |
6668 |
2399 |
MERCADAL Pierre |
11:49:01 |
SEM |
|
M |
1143 SEM |
7264 |
2401 |
SOUZEAU Frankie |
11:49:02 |
SEM |
Faucigny athletic club |
M |
1145 SEM |
7111 |
2402 |
DABABI Jeremy |
11:49:04 |
SEM |
|
M |
1146 SEM |
6346 |
2403 |
BOULESTEIX Francois |
11:49:06 |
SEM |
|
M |
1147 SEM |
9381 |
2404 |
NARANJO Horacio |
11:49:07 |
V1M |
TRI CLUB ISLE SUR LA SORG |
M |
783 V1M |
6488 |
2405 |
ROLLET Wilfried |
11:49:08 |
V1M |
|
M |
784 V1M |
9157 |
2406 |
POULAIN Morgan |
11:49:11 |
V1M |
|
M |
785 V1M |
7795 |
2407 |
MATHEVET Aymeric |
11:49:16 |
V1M |
|
M |
786 V1M |
7608 |
2408 |
SIMON Yann |
11:49:25 |
SEM |
|
M |
1148 SEM |
6022 |
2409 |
RATEAU Robin |
11:49:28 |
SEM |
J'ai encore oublie le dos |
M |
1149 SEM |
7849 |
2410 |
ARNAUD Laurent |
11:49:30 |
V2M |
|
M |
264 V2M |
906 |
2411 |
PAOLUCCI Jeremy |
11:49:34 |
V1M |
|
M |
787 V1M |
6048 |
2412 |
FESQUET Gerald |
11:49:38 |
V1M |
|
M |
788 V1M |
834 |
2412 |
CHAPELET Romain |
11:49:38 |
SEM |
Team Insolent |
M |
1150 SEM |
8163 |
2414 |
MOUTERDE Loic |
11:49:43 |
SEM |
|
M |
1151 SEM |
8465 |
2415 |
DATIN Patrice |
11:49:44 |
V1M |
|
M |
789 V1M |
8166 |
2416 |
DATIN Julien |
11:49:45 |
SEM |
|
M |
1152 SEM |
8165 |
2417 |
NOURLY Jean Francois |
11:49:55 |
V1M |
Runvalserine |
M |
790 V1M |
8376 |
2418 |
LATIS Sorin |
11:49:58 |
V1M |
Running club pringy |
M |
791 V1M |
1081 |
2419 |
DONTZOW Werner |
11:50:00 |
V1M |
|
M |
792 V1M |
1999 |
2420 |
VOLLAND Velia |
11:50:05 |
V1F |
nogent solidarite triathl |
F |
44 V1F |
6225 |
2421 |
LESAGE Alexis |
11:50:16 |
SEM |
|
M |
1153 SEM |
6302 |
2422 |
AMAR DELAPIERRE Jocelyne |
11:50:18 |
V2F |
|
F |
9 V2F |
6190 |
2423 |
AMAR Christophe |
11:50:19 |
V1M |
Courir en dombes |
M |
793 V1M |
8804 |
2424 |
CARVALHO Fernand |
11:50:23 |
V2M |
Objectif diagonale |
M |
265 V2M |
8802 |
2425 |
MORANGE Briag |
11:50:24 |
SEM |
|
M |
1154 SEM |
5950 |
2425 |
BIZOLLON Frederic |
11:50:24 |
V2M |
|
M |
266 V2M |
9151 |
2427 |
JEANTOT Renaud |
11:50:25 |
V1M |
Team Holnon |
M |
794 V1M |
1534 |
2428 |
GRIMON Fabien |
11:50:27 |
SEM |
TEAM HOLNON |
M |
1155 SEM |
6157 |
2428 |
CHAPPAZ Thomas |
11:50:27 |
SEM |
Nounours |
M |
1155 SEM |
7717 |
2430 |
RELAVE Yvan |
11:50:30 |
SEM |
|
M |
1157 SEM |
393 |
2431 |
NASSIKAS Thalis |
11:50:35 |
SEM |
FOULEES DE ST GERMAIN EN |
M |
1158 SEM |
353 |
2431 |
MOULIN Mathieu |
11:50:35 |
SEM |
|
M |
1158 SEM |
354 |
2433 |
DHINA Samir |
11:50:40 |
V2M |
Istres sports athletisme |
M |
267 V2M |
7646 |
2434 |
GALTIER Laurent |
11:50:41 |
V2M |
VO2 TRIATHLON |
M |
268 V2M |
1762 |
2435 |
VIMEUX Damien |
11:50:44 |
SEM |
EA CREIL |
M |
1160 SEM |
174 |
2436 |
FOUCHER Brice |
11:50:46 |
SEM |
|
M |
1161 SEM |
7718 |
2436 |
DUPONT Thomas |
11:50:46 |
V1M |
Couilles de Loup |
M |
795 V1M |
8480 |
2438 |
CARLE Eric |
11:50:47 |
V1M |
|
M |
796 V1M |
1701 |
2439 |
DA FONSECA Samuel |
11:50:48 |
SEM |
|
M |
1162 SEM |
7710 |
2440 |
MARY Jean Xavier |
11:50:49 |
V3M |
Run'ature 79 |
M |
22 V3M |
7219 |
2441 |
ABEL Olivier |
11:50:51 |
V1M |
|
M |
797 V1M |
6745 |
2442 |
SARAYDARYAN Jacques |
11:50:58 |
SEM |
|
M |
1163 SEM |
8312 |
2443 |
VOGRIG Bertrand |
11:50:59 |
V2M |
|
M |
269 V2M |
7559 |
2444 |
ALIX Jeremy |
11:51:02 |
SEM |
|
M |
1164 SEM |
7950 |
2445 |
COUPLIERE Jacques |
11:51:10 |
SEM |
|
M |
1165 SEM |
5205 |
2446 |
KASSA Mavioga |
11:51:12 |
SEM |
|
M |
1166 SEM |
6331 |
2447 |
SIGAUDO Fabien |
11:51:13 |
V2M |
|
M |
270 V2M |
427 |
2448 |
ARMAND Thibaud |
11:51:14 |
SEM |
4RE |
M |
1167 SEM |
203 |
2449 |
FOLIO Frederic |
11:51:15 |
V1M |
|
M |
798 V1M |
8108 |
2450 |
GALLIGANI Sebastien |
11:51:17 |
V1M |
Massilia dockers gym |
M |
799 V1M |
1175 |
2451 |
BERTOSSI Loris |
11:51:18 |
V1M |
|
M |
800 V1M |
215 |
2452 |
COUDRAY Christophe |
11:51:21 |
V2M |
|
M |
271 V2M |
8437 |
2453 |
SCHOTT Gerard |
11:51:25 |
V1M |
|
M |
801 V1M |
6914 |
2454 |
GOYT James |
11:51:34 |
V3M |
|
M |
23 V3M |
7300 |
2455 |
BOULAOUINAT Foued |
11:51:35 |
V2M |
|
M |
272 V2M |
160 |
2456 |
GENEIX Laurent |
11:51:40 |
V1M |
|
M |
802 V1M |
5105 |
2457 |
COULOUMY Fabien |
11:51:48 |
SEM |
Cascol |
M |
1168 SEM |
473 |
2458 |
BEN ABDALLAH Jiab |
11:51:55 |
V1M |
Buttes training |
M |
803 V1M |
6779 |
2459 |
SCHWERTZ Cedric |
11:51:59 |
SEM |
Les Rainettes |
M |
1169 SEM |
6136 |
2460 |
GAULARD Pascal |
11:52:00 |
V2M |
|
M |
273 V2M |
516 |
2461 |
FAYARD Barbara |
11:52:01 |
V1F |
|
F |
45 V1F |
6931 |
2462 |
PIERRON Nicolas |
11:52:03 |
V1M |
|
M |
804 V1M |
8822 |
2463 |
KOEHL Arnaud |
11:52:08 |
SEM |
|
M |
1170 SEM |
1752 |
2464 |
VERCKENS Jean Christophe |
11:52:13 |
V1M |
|
M |
805 V1M |
7491 |
2465 |
MAITREHE Fabrice |
11:52:25 |
SEM |
|
M |
1171 SEM |
6062 |
2465 |
LEVRAULT Ludovic |
11:52:25 |
SEM |
|
M |
1171 SEM |
6063 |
2467 |
GUEGUEN Pierric |
11:52:30 |
SEM |
|
M |
1173 SEM |
1176 |
2467 |
PAILLET Cyril |
11:52:30 |
V1M |
|
M |
806 V1M |
6934 |
2469 |
VEYRET Olivier |
11:52:31 |
V1M |
|
M |
807 V1M |
6961 |
2470 |
PALAO Jean Charles |
11:52:36 |
SEM |
|
M |
1174 SEM |
6021 |
2471 |
VEDEL Vincent |
11:52:41 |
V2M |
LYON SPORT METROPOLE |
M |
274 V2M |
787 |
2472 |
MARTINEZ GARCIA Christophe |
11:52:46 |
V1M |
|
M |
808 V1M |
397 |
2473 |
PELTIER Julien |
11:52:49 |
SEM |
|
M |
1175 SEM |
1230 |
2474 |
BAGDASSARIAN Michele |
11:52:53 |
SEF |
|
F |
111 SEF |
5559 |
2474 |
DESPLATS Damien |
11:52:53 |
SEM |
|
M |
1176 SEM |
8478 |
2476 |
MARESCAUX Gregory |
11:52:56 |
V1M |
|
M |
809 V1M |
5102 |
2476 |
DELORT Eric |
11:52:56 |
V1M |
|
M |
809 V1M |
5910 |
2478 |
CENCE Corrado |
11:52:57 |
V2M |
AJT SAONE VALLEE |
M |
275 V2M |
5112 |
2478 |
SENG Jean Antoine |
11:52:57 |
V1M |
SUD CORSE TRIATHLON |
M |
811 V1M |
5936 |
2480 |
MARIE Gilles |
11:52:58 |
V1M |
|
M |
812 V1M |
5103 |
2481 |
FONTENOY Arnaud |
11:52:59 |
V1M |
|
M |
813 V1M |
7071 |
2482 |
HILAIRE Mathieu |
11:53:00 |
SEM |
RUNNER ON WHEELS |
M |
1177 SEM |
1377 |
2483 |
SCOTe Rodolphe |
11:53:07 |
SEM |
Monplaisir Trail |
M |
1178 SEM |
9034 |
2484 |
BORLETEAU Florent |
11:53:08 |
SEM |
Les Sables Vendee Triathl |
M |
1179 SEM |
7907 |
2485 |
ASPAR Cedric |
11:53:28 |
SEM |
|
M |
1180 SEM |
340 |
2486 |
BLUSSET Baptiste |
11:53:35 |
ESM |
|
M |
24 ESM |
7003 |
2487 |
MARCHANDISE Thierry |
11:53:57 |
V1M |
Ag running |
M |
814 V1M |
7478 |
2488 |
TESTA Antoine |
11:53:58 |
SEM |
|
M |
1181 SEM |
6756 |
2489 |
PAGNIEZ Manon |
11:54:14 |
SEF |
ASVEL Triathlon |
F |
112 SEF |
448 |
2490 |
MONTI Thomas |
11:54:19 |
V1M |
IGIENAIR |
M |
815 V1M |
7806 |
2491 |
MARTY Julien |
11:54:22 |
SEM |
ASFI Villejuif |
M |
1182 SEM |
9091 |
2492 |
ROYER Marie |
11:54:31 |
SEF |
|
F |
113 SEF |
721 |
2492 |
KHETTAB Farid |
11:54:31 |
V1M |
|
M |
816 V1M |
5192 |
2494 |
MICHEL Patrick |
11:54:37 |
SEM |
Courir a Lyon |
M |
1183 SEM |
645 |
2495 |
BREGAINT Maxime |
11:54:42 |
SEM |
#LesPetitsSolides |
M |
1184 SEM |
700 |
2495 |
AUVACHEY Thomas |
11:54:42 |
V1M |
Lez'hard |
M |
817 V1M |
9244 |
2495 |
DOS SANTOS Mickael |
11:54:42 |
V1M |
TEAM LEZHARD |
M |
817 V1M |
9248 |
2498 |
BAILBLED Tanguy |
11:54:43 |
SEM |
#LesPetitsSolides |
M |
1185 SEM |
698 |
2499 |
VEZANT Sylvain |
11:54:44 |
V1M |
|
M |
819 V1M |
508 |
2499 |
LEMOINE Kevin |
11:54:44 |
SEM |
#LesPetitsSolides |
M |
1186 SEM |
699 |
2501 |
CECILLON Sigfrid |
11:54:45 |
V1M |
Ekium |
M |
820 V1M |
322 |
2501 |
LELEU Vincent |
11:54:45 |
V1M |
|
M |
820 V1M |
489 |
2501 |
PRZYBYLA TOSCANO Jonathan |
11:54:45 |
SEM |
|
M |
1187 SEM |
8294 |
2504 |
ALLARD Raphael |
11:54:49 |
V1M |
|
M |
822 V1M |
388 |
2505 |
SUZON Thomas |
11:54:51 |
SEM |
|
M |
1188 SEM |
9014 |
2506 |
LOPEZ Emmanuel |
11:54:54 |
V2M |
|
M |
276 V2M |
324 |
2507 |
GOUGEON Yvann |
11:55:12 |
SEF |
tr1bu ocr |
F |
114 SEF |
6583 |
2508 |
PIFFRET Michael |
11:55:13 |
SEM |
|
M |
1189 SEM |
8734 |
2509 |
DELSAUT Eric |
11:55:18 |
V1M |
|
M |
823 V1M |
715 |
2509 |
DIMEY Arnaud |
11:55:18 |
SEM |
|
M |
1190 SEM |
8378 |
2511 |
CAUDRELIER BENAC Eric |
11:55:20 |
V1M |
|
M |
824 V1M |
6909 |
2512 |
LUTTRINGER Damien |
11:55:28 |
SEM |
Matrat |
M |
1191 SEM |
6084 |
2513 |
MASSART Frederic |
11:55:40 |
V1M |
FLEURUS ATHLETISME |
M |
825 V1M |
649 |
2514 |
JANS Antony |
11:56:05 |
SEM |
AR Paris Bir Hakeim |
M |
1192 SEM |
6424 |
2515 |
DEFRANCE Philippe |
11:56:06 |
V1M |
|
M |
826 V1M |
1315 |
2515 |
DEFRANCE Virginie |
11:56:06 |
V1F |
|
F |
46 V1F |
1316 |
2517 |
TARDIEU Caroline |
11:56:15 |
V1F |
|
F |
47 V1F |
161 |
2518 |
DACHET Didier |
11:56:16 |
V2M |
|
M |
277 V2M |
162 |
2519 |
BRUYeRE Lionel |
11:56:24 |
V1M |
|
M |
827 V1M |
7936 |
2520 |
SIMONOT David |
11:56:33 |
V1M |
Dombes running evasion |
M |
828 V1M |
494 |
2521 |
RAHAV Tom |
11:56:47 |
SEM |
|
M |
1193 SEM |
198 |
2521 |
RABINE Christophe |
11:56:47 |
V2M |
|
M |
278 V2M |
8191 |
2523 |
LUCAS Lionel |
11:56:48 |
V1M |
courir ensemble aigefonde |
M |
829 V1M |
790 |
2523 |
BLANCHEMAIN Thomas |
11:56:48 |
V1M |
|
M |
829 V1M |
6212 |
2523 |
RICHARD Vincent |
11:56:48 |
V1M |
|
M |
829 V1M |
9270 |
2526 |
BESNIER Jean Marc |
11:56:53 |
V1M |
Veni Runi Vici |
M |
832 V1M |
8246 |
2527 |
THEVENET Michael |
11:56:54 |
V1M |
|
M |
833 V1M |
943 |
2527 |
RASTOUIL David |
11:56:54 |
V1M |
courir ensemble aigefonde |
M |
833 V1M |
9056 |
2529 |
LOBRE Pierre |
11:56:56 |
V2M |
|
M |
279 V2M |
5172 |
2530 |
SANCHEZ Laurent |
11:56:58 |
V1M |
|
M |
835 V1M |
8781 |
2531 |
BARDIN Jean Philippe |
11:57:04 |
V1M |
|
M |
836 V1M |
944 |
2532 |
ABRANTES Christophe |
11:57:06 |
V1M |
CA BEGLAIS |
M |
837 V1M |
7909 |
2533 |
CUNY Charlaine |
11:57:08 |
SEF |
Team saucisse |
F |
115 SEF |
8417 |
2534 |
RAISIN Arnaud |
11:57:18 |
SEM |
|
M |
1194 SEM |
6436 |
2535 |
GAULY Pierre |
11:57:21 |
SEM |
|
M |
1195 SEM |
7497 |
2536 |
LETOURNEUR Brice |
11:57:25 |
V2M |
courir Plaisir |
M |
280 V2M |
9263 |
2537 |
MeNIGAUX Christophe |
11:57:27 |
V2M |
|
M |
281 V2M |
5797 |
2537 |
DUPONT Xavier |
11:57:27 |
V2M |
|
M |
281 V2M |
7253 |
2539 |
DUMORTIER Quentin |
11:57:29 |
SEM |
|
M |
1196 SEM |
872 |
2540 |
HOUBERDON Jean Charles |
11:57:35 |
SEM |
|
M |
1197 SEM |
7076 |
2541 |
NIVET Florian |
11:57:52 |
SEM |
|
M |
1198 SEM |
1180 |
2541 |
MAHFOUF Mezian |
11:57:52 |
SEM |
|
M |
1198 SEM |
1730 |
2541 |
MONGENOT Yann |
11:57:52 |
SEM |
|
M |
1198 SEM |
5282 |
2544 |
VILBERT Christophe |
11:57:55 |
V1M |
Nantes Triathlon |
M |
838 V1M |
5526 |
2545 |
DELECOLLE Julien |
11:58:08 |
ESM |
|
M |
25 ESM |
745 |
2546 |
MALET Pierre |
11:58:15 |
SEM |
|
M |
1201 SEM |
5746 |
2547 |
BRONNEC Francis |
11:58:16 |
V2M |
Alvernia sport nature |
M |
283 V2M |
6661 |
2548 |
VANTHOURNOUT Quentin |
11:58:19 |
SEM |
|
M |
1202 SEM |
5733 |
2548 |
POUPON Gregoire |
11:58:19 |
SEM |
|
M |
1202 SEM |
5961 |
2548 |
MARONE Dior |
11:58:19 |
SEF |
|
F |
116 SEF |
8474 |
2551 |
HECKMANN Tangi |
11:58:24 |
V1M |
|
M |
839 V1M |
1977 |
2552 |
PIERREFEU Yann |
11:58:25 |
V2M |
KIKOUROU GHT |
M |
284 V2M |
129 |
2553 |
BARBOSA Jorge |
11:58:26 |
V1M |
Aspmr |
M |
840 V1M |
626 |
2554 |
COCHARD Emilie |
11:58:29 |
SEF |
|
F |
117 SEF |
526 |
2555 |
NAUDIN Mathias |
11:58:36 |
SEM |
|
M |
1204 SEM |
7858 |
2556 |
OUVRARD Bertrand |
11:58:45 |
V3M |
BEST ST NAZAIRE TRIATHLON |
M |
24 V3M |
5523 |
2557 |
PILLON Xavier |
11:58:47 |
V1M |
Les Poutrelles |
M |
841 V1M |
7390 |
2558 |
DA SILVA Pascal |
11:58:48 |
V1M |
Les Poutrelles |
M |
842 V1M |
9262 |
2559 |
GANDIT Julien |
11:58:49 |
SEM |
|
M |
1205 SEM |
1980 |
2560 |
CHICANDRE Yannick |
11:58:50 |
SEM |
|
M |
1206 SEM |
216 |
2561 |
GIRAUDEAU Baptiste |
11:58:54 |
SEM |
SVER |
M |
1207 SEM |
7748 |
2562 |
TERRIER Matthieu |
11:58:55 |
SEM |
|
M |
1208 SEM |
250 |
2562 |
AULAGNIER Alexandre |
11:58:55 |
SEM |
|
M |
1208 SEM |
5577 |
2564 |
LEFEBVRE Cyrille |
11:59:00 |
V1M |
|
M |
843 V1M |
7183 |
2565 |
PERIDON Jacques |
11:59:03 |
V1M |
|
M |
844 V1M |
5537 |
2566 |
MATHIEU Thierry |
11:59:05 |
V1M |
Chassieu Athletisme |
M |
845 V1M |
125 |
2566 |
DUPUY Jean Francois |
11:59:05 |
V1M |
VERNEUIL OXYGENE |
M |
845 V1M |
6028 |
2568 |
CASCARIGNY Hugo |
11:59:12 |
SEM |
|
M |
1210 SEM |
1713 |
2569 |
GUEROULT Mathieu |
11:59:15 |
SEM |
Salon Triathlon |
M |
1211 SEM |
1222 |
2569 |
VAUDRY Franck |
11:59:15 |
SEM |
DREAM TEAM |
M |
1211 SEM |
9228 |
2571 |
TERMEAU Cedric |
11:59:22 |
V2M |
|
M |
285 V2M |
9165 |
2572 |
COEURDANE Rachel |
11:59:24 |
SEF |
team provence endurance |
F |
118 SEF |
801 |
2573 |
LYOEN Benjamin |
11:59:27 |
SEM |
|
M |
1213 SEM |
6834 |
2574 |
LeCUYER Ivan |
11:59:35 |
SEM |
Epic et Trail |
M |
1214 SEM |
332 |
2575 |
BABKINE Jean |
11:59:40 |
V2M |
|
M |
286 V2M |
273 |
2575 |
BELLAVOINE Julien |
11:59:40 |
SEM |
|
M |
1215 SEM |
1927 |
2577 |
BUISSON Alain |
11:59:47 |
V2F |
|
F |
10 V2F |
8237 |
2578 |
COURTOIS Yves |
11:59:55 |
V2M |
ferrieres sa |
M |
287 V2M |
6570 |
2579 |
LOUKACHINE Marc |
11:59:57 |
SEM |
|
M |
1216 SEM |
985 |
2579 |
PERNOT Nicolas |
11:59:57 |
ESM |
|
M |
26 ESM |
1504 |
2579 |
NOGIER Herve |
11:59:57 |
V2M |
|
M |
288 V2M |
5600 |
2582 |
GRANDHAY Laurent |
11:59:58 |
SEM |
|
M |
1217 SEM |
6922 |
2583 |
MARCHAL Romain |
12:00:05 |
SEM |
#Oufderun |
M |
1218 SEM |
8826 |
2584 |
COURSIMAULT TARDIF Lorene |
12:00:09 |
V1F |
Marathon du perche vendom |
F |
48 V1F |
1548 |
2584 |
BLANC Caroline |
12:00:09 |
SEF |
|
F |
119 SEF |
6812 |
2586 |
DAGAUD Ludovic |
12:00:10 |
V1M |
Marathon Du Perche Vendom |
M |
847 V1M |
326 |
2587 |
LERICHE Karl |
12:00:13 |
SEM |
LABEUVRIERE |
M |
1219 SEM |
1133 |
2588 |
BOUCAUD Didier |
12:00:29 |
V1M |
|
M |
848 V1M |
1545 |
2589 |
SERRAILLE Fabrice |
12:00:32 |
V1M |
|
M |
849 V1M |
1304 |
2590 |
AURE Jimmy |
12:00:33 |
V1M |
|
M |
850 V1M |
1909 |
2591 |
BROQUEREAU Ludovic |
12:00:36 |
V1M |
|
M |
851 V1M |
522 |
2592 |
AUBRY Thomas |
12:00:38 |
SEM |
Levallois Thriathlon |
M |
1220 SEM |
6226 |
2593 |
LUBIN Maxime |
12:00:40 |
SEM |
|
M |
1221 SEM |
7713 |
2594 |
SEBAN Igor |
12:00:43 |
SEM |
|
M |
1222 SEM |
8223 |
2595 |
PORTUGAL Francois |
12:00:46 |
SEM |
|
M |
1223 SEM |
1544 |
2596 |
BLANCHARD Laurent |
12:00:49 |
V1M |
CAP BUGEY |
M |
852 V1M |
592 |
2597 |
PEZZANI Amandine |
12:00:52 |
SEF |
|
F |
120 SEF |
5256 |
2598 |
REVEILLER Etienne |
12:00:53 |
V1M |
Cap bugey |
M |
853 V1M |
7122 |
2599 |
EVENO Franck |
12:01:00 |
V1M |
Csa 2eme reg |
M |
854 V1M |
6770 |
2600 |
GEORGE Robert |
12:01:02 |
SEM |
|
M |
1224 SEM |
7040 |
2600 |
HeRON Sebastien |
12:01:02 |
SEM |
US Palaiseau triathlon |
M |
1224 SEM |
7041 |
2602 |
PATRUX Romain |
12:01:06 |
SEM |
|
M |
1226 SEM |
8543 |
2603 |
CASSIN Lionel |
12:01:17 |
V1M |
BRONZAMIS |
M |
855 V1M |
7964 |
2604 |
GUINAMENT Severine |
12:01:20 |
V1F |
CLIPS ROCHE LA MOLIERE |
F |
49 V1F |
9198 |
2605 |
BON Julien |
12:01:27 |
SEM |
LUGDUNUM TRIATHLON CLUB |
M |
1227 SEM |
1051 |
2606 |
LEVEQUE Denis |
12:01:28 |
V2M |
Les chameaux de beziers |
M |
289 V2M |
5634 |
2606 |
HIVERT Ludovic |
12:01:28 |
SEM |
|
M |
1228 SEM |
8352 |
2608 |
MAESTRI Sylvain |
12:01:32 |
SEM |
|
M |
1229 SEM |
1647 |
2609 |
RETHORE Bruno |
12:01:35 |
V2M |
|
M |
290 V2M |
1034 |
2610 |
RENOUL Francois |
12:01:45 |
V1M |
|
M |
856 V1M |
7241 |
2610 |
COMPAS Guillaume |
12:01:45 |
SEM |
|
M |
1230 SEM |
8131 |
2612 |
CHARASSON Pascal |
12:01:46 |
V1M |
|
M |
857 V1M |
1079 |
2613 |
DURUPT Franck |
12:01:49 |
V2M |
CLCS |
M |
291 V2M |
6017 |
2614 |
SELIN Thomas |
12:01:56 |
SEM |
Essar'Trace |
M |
1231 SEM |
8476 |
2615 |
VOINEAU Christophe |
12:02:03 |
V1M |
|
M |
858 V1M |
1637 |
2615 |
MONTAGNE Idain |
12:02:03 |
SEM |
trail pote et mascagne |
M |
1232 SEM |
7550 |
2617 |
BEYSSEN Denis |
12:02:04 |
V1M |
|
M |
859 V1M |
9206 |
2618 |
DELEUZE Aymeric |
12:02:11 |
SEM |
Footing Club Rambertois |
M |
1233 SEM |
8977 |
2619 |
DUCROS David |
12:02:12 |
V1M |
Bourg en Bresse triathlon |
M |
860 V1M |
456 |
2619 |
BROCHAND Nathalie |
12:02:12 |
V1F |
WGTN the Crew |
F |
50 V1F |
670 |
2619 |
RAMPON Pascal |
12:02:12 |
V2M |
Salomon |
M |
292 V2M |
5275 |
2619 |
DAVAT Gerard |
12:02:12 |
V1M |
|
M |
860 V1M |
6626 |
2623 |
LEMAN Gatien |
12:02:22 |
V1M |
Humanis |
M |
862 V1M |
6250 |
2624 |
LANDREVIE Claire |
12:02:28 |
V1F |
|
F |
51 V1F |
6715 |
2625 |
MATZ Pascal |
12:02:29 |
V2M |
|
M |
293 V2M |
7805 |
2626 |
MARTY Fanny |
12:02:31 |
SEF |
|
F |
121 SEF |
6271 |
2627 |
BRUSQ Michel |
12:02:47 |
V2M |
|
M |
294 V2M |
6672 |
2628 |
BAYARD Yannick |
12:02:55 |
SEM |
Tri rillieux |
M |
1234 SEM |
8867 |
2629 |
FAUCHIER Noelly |
12:02:58 |
SEF |
Club26allan |
F |
122 SEF |
7126 |
2630 |
TRUNDE Florent |
12:03:35 |
V1M |
Tac |
M |
863 V1M |
6269 |
2631 |
MAZET Hugo |
12:03:36 |
V1M |
Rillieux triathlon |
M |
864 V1M |
1401 |
2632 |
SAUSSINE Damien |
12:03:41 |
SEM |
|
M |
1235 SEM |
6585 |
2632 |
DUFAUD Thierry |
12:03:41 |
V2M |
Sens route Trail |
M |
295 V2M |
8953 |
2634 |
SZULZ Pascale |
12:03:51 |
V2F |
SAN 10 |
F |
11 V2F |
1382 |
2635 |
NAUTON Augustin |
12:03:55 |
SEM |
|
M |
1236 SEM |
8656 |
2636 |
THERET Sylvain |
12:04:02 |
SEM |
|
M |
1237 SEM |
845 |
2636 |
THEILLER Catherine |
12:04:02 |
V1F |
Sportifs Laurette Fugain |
F |
52 V1F |
7393 |
2638 |
THEILLER Isabelle |
12:04:03 |
V1F |
Sportifs Laurette Fugain |
F |
53 V1F |
7392 |
2639 |
KOESSLER Anne Laure |
12:04:04 |
V1F |
|
F |
54 V1F |
515 |
2639 |
DESNOYERS Jean Damien |
12:04:04 |
SEM |
|
M |
1238 SEM |
1867 |
2641 |
KOESSLER Eric |
12:04:07 |
V1M |
|
M |
865 V1M |
514 |
2641 |
BERTRAND Yvan |
12:04:07 |
V3M |
Laurette Fugain |
M |
25 V3M |
7391 |
2643 |
LOUIS Fabrice |
12:04:11 |
V1M |
|
M |
866 V1M |
296 |
2644 |
CORVO Sergio |
12:04:14 |
SEM |
|
M |
1239 SEM |
7589 |
2645 |
DAUCHELLE Arnaud |
12:04:16 |
SEM |
COPRECS |
M |
1240 SEM |
8522 |
2646 |
DAUCHELLE Fabien |
12:04:17 |
V1M |
COPRECS |
M |
867 V1M |
8523 |
2647 |
LEVET Gabriel |
12:04:19 |
SEM |
|
M |
1241 SEM |
876 |
2648 |
KLEIN Cedric |
12:04:21 |
SEM |
Free run cuiseaux |
M |
1242 SEM |
6953 |
2649 |
TOURANCHEAU Nicolas |
12:04:28 |
SEM |
|
M |
1243 SEM |
9338 |
2650 |
ALEXANDRE Antoine |
12:04:30 |
SEM |
|
M |
1244 SEM |
6924 |
2651 |
GEAY Joel |
12:04:31 |
V2M |
Athletic Club Angerien |
M |
296 V2M |
294 |
2652 |
GRANON Charles |
12:04:39 |
SEM |
ASPTT DIJON ATHLETISME |
M |
1245 SEM |
6228 |
2653 |
DOLARD Nathalie |
12:04:40 |
V1F |
|
F |
55 V1F |
866 |
2654 |
WORINGER Stephanie |
12:04:42 |
SEF |
|
F |
123 SEF |
865 |
2655 |
MARTINEZ Jerome |
12:04:44 |
V1M |
Tintin |
M |
868 V1M |
6839 |
2656 |
HINCELLIN Francois |
12:04:47 |
ESM |
|
M |
27 ESM |
6828 |
2656 |
BRUSACORAM Alexis |
12:04:47 |
ESF |
|
F |
2 ESF |
7099 |
2658 |
DUGAS Yves |
12:04:50 |
V3M |
Corcy Endurance |
M |
26 V3M |
378 |
2658 |
GARENNE Guillaume |
12:04:50 |
SEM |
|
M |
1246 SEM |
5125 |
2660 |
PIRO Philippe |
12:04:51 |
V2M |
|
M |
297 V2M |
595 |
2660 |
WEBER Laurent |
12:04:51 |
V2M |
|
M |
297 V2M |
6429 |
2662 |
PAILLARD Stephan |
12:04:53 |
V2M |
|
M |
299 V2M |
1240 |
2663 |
THOUN Jonathan |
12:04:55 |
SEM |
|
M |
1247 SEM |
1869 |
2663 |
VIGNERON Morgane |
12:04:55 |
V1F |
fspn |
F |
56 V1F |
6786 |
2665 |
SOUCHET David |
12:04:59 |
V2M |
|
M |
300 V2M |
6176 |
2666 |
VIGNERON Fabrice |
12:05:03 |
V1M |
|
M |
869 V1M |
7472 |
2667 |
NOUQUERET Philippe |
12:05:14 |
V2M |
|
M |
301 V2M |
8491 |
2668 |
NALINE Thibault |
12:05:17 |
SEM |
|
M |
1248 SEM |
6935 |
2669 |
BENTO Gerard |
12:05:19 |
SEM |
|
M |
1249 SEM |
6197 |
2669 |
DEBAYLE Christian |
12:05:19 |
V3M |
|
M |
27 V3M |
6307 |
2671 |
FRANcON Jerome |
12:05:25 |
V1M |
|
M |
870 V1M |
7755 |
2672 |
THOLLOT Hadrien |
12:05:30 |
SEM |
|
M |
1250 SEM |
5178 |
2673 |
BRIAND Pierre |
12:05:31 |
SEM |
La Montagn'Hard |
M |
1251 SEM |
1687 |
2674 |
MINELLA Alexia |
12:05:34 |
V1F |
|
F |
57 V1F |
7360 |
2675 |
BENSTEAD Christopher |
12:05:37 |
SEM |
|
M |
1252 SEM |
8511 |
2676 |
LEFEBVRE Philippe |
12:05:40 |
V2M |
NORD TRAIL MONTS DE FLAND |
M |
302 V2M |
7525 |
2677 |
CHASSIGNOL Remy |
12:05:51 |
SEM |
|
M |
1253 SEM |
9047 |
2678 |
VINET Marc |
12:05:57 |
V2M |
CA2S Seyssins Seyssinet |
M |
303 V2M |
820 |
2679 |
NEFRA Nouredine |
12:05:58 |
V1M |
|
M |
871 V1M |
523 |
2679 |
ANDONI Lucie |
12:05:58 |
SEF |
|
F |
124 SEF |
8979 |
2681 |
ROUX Benjamin |
12:05:59 |
SEM |
|
M |
1254 SEM |
8978 |
2682 |
PARDONNET Philippe |
12:06:06 |
V3M |
|
M |
28 V3M |
838 |
2683 |
DESCAMPS Guillaume |
12:06:07 |
SEM |
|
M |
1255 SEM |
827 |
2684 |
AABADI Karim Alexandre |
12:06:13 |
V1M |
|
M |
872 V1M |
8688 |
2685 |
MONTROZIER Thomas |
12:06:18 |
V1M |
|
M |
873 V1M |
819 |
2686 |
GUYOMAR Aurelien |
12:06:21 |
SEM |
|
M |
1256 SEM |
7782 |
2687 |
DANNENHOFFER Damien |
12:06:24 |
V1M |
Nancy Trail pulsation |
M |
874 V1M |
1785 |
2688 |
PAQUET Patrick |
12:06:25 |
V3M |
|
M |
29 V3M |
5161 |
2689 |
PAQUET Lea |
12:06:26 |
SEF |
|
F |
125 SEF |
5160 |
2690 |
GUIBOUT Etienne |
12:06:33 |
SEM |
|
M |
1257 SEM |
1189 |
2691 |
BREHIER Emmanuel |
12:06:43 |
V1M |
|
M |
875 V1M |
8172 |
2692 |
SORBET Marie |
12:06:46 |
SEF |
Marseille Provence Produc |
F |
126 SEF |
9303 |
2693 |
MARTIN David |
12:06:50 |
SEM |
|
M |
1258 SEM |
7023 |
2694 |
GEMMITI Sandro |
12:06:51 |
SEM |
MornanTrail |
M |
1259 SEM |
298 |
2695 |
POIROT Yann |
12:07:04 |
V1M |
|
M |
876 V1M |
7148 |
2696 |
CORDONNIER Severine |
12:07:05 |
V1F |
|
F |
58 V1F |
586 |
2697 |
PUJOL Jean Claude |
12:07:12 |
V3M |
|
M |
30 V3M |
9250 |
2698 |
RAIMBAULT Arnaud |
12:07:22 |
V1M |
SO HOUILLES |
M |
877 V1M |
6500 |
2699 |
BARBIER Roland |
12:07:26 |
V1M |
|
M |
878 V1M |
8897 |
2700 |
DUPROS Regis |
12:07:37 |
V1M |
|
M |
879 V1M |
9241 |
2700 |
ROUSSEAU Yoann |
12:07:37 |
SEM |
CAL L?hay les roses |
M |
1260 SEM |
9307 |
2702 |
REMUZON Laurent |
12:07:45 |
V1M |
|
M |
880 V1M |
1238 |
2703 |
PINTO MARTINS Bruno |
12:07:48 |
SEM |
Cru chapellois |
M |
1261 SEM |
1788 |
2704 |
BARBeRY Gerald |
12:07:51 |
V1M |
|
M |
881 V1M |
9004 |
2705 |
RENARD Quentin |
12:08:17 |
V1M |
|
M |
882 V1M |
6427 |
2706 |
HODICQ Vincent |
12:08:18 |
SEM |
IBM France Paris |
M |
1262 SEM |
1010 |
2706 |
PETIT Dimitri |
12:08:18 |
V1M |
|
M |
883 V1M |
8449 |
2706 |
RANDABEL Cyrille |
12:08:18 |
SEM |
Borderlands |
M |
1262 SEM |
9087 |
2709 |
USTUNDAG GEORGE Hazal |
12:08:19 |
SEF |
|
F |
127 SEF |
6428 |
2709 |
GENDRE Aymeric |
12:08:19 |
V1M |
ASM RUNNING |
M |
884 V1M |
8037 |
2709 |
VIALLARON Eric |
12:08:19 |
V1M |
|
M |
884 V1M |
8725 |
2712 |
MAROCCO Camille |
12:08:26 |
SEM |
Free Runners Le Club |
M |
1264 SEM |
1747 |
2713 |
LOUVIER Nicolas |
12:08:28 |
V1M |
|
M |
886 V1M |
6301 |
2714 |
OUIZEM Karima |
12:08:29 |
V1F |
JCV |
F |
59 V1F |
5177 |
2715 |
VERNIS Gregory |
12:08:31 |
SEM |
|
M |
1265 SEM |
867 |
2716 |
BIOT Alain |
12:08:47 |
V2M |
|
M |
304 V2M |
5567 |
2717 |
LINe Matthieu |
12:08:49 |
SEM |
|
M |
1266 SEM |
291 |
2718 |
LABERIE Frederic |
12:08:52 |
V2M |
|
M |
305 V2M |
5233 |
2719 |
PRUVOST Jean Luc |
12:08:54 |
V1M |
FSPN |
M |
887 V1M |
1973 |
2719 |
MANSSENS Nicolas |
12:08:54 |
V2M |
|
M |
306 V2M |
7087 |
2721 |
MINAULT Sabrina |
12:09:07 |
SEF |
MARATHON DU PERCHE VENDOM |
F |
128 SEF |
8220 |
2721 |
BESLAY Nicolas |
12:09:07 |
SEM |
Marathon du Perche Vendom |
M |
1267 SEM |
8341 |
2723 |
IBLED edouard |
12:09:08 |
V1M |
|
M |
888 V1M |
1731 |
2724 |
DELIGEARD Franck |
12:09:14 |
V2M |
TRBB |
M |
307 V2M |
9162 |
2725 |
DENANCE LABAQUERE Sophie |
12:09:17 |
V1F |
LYON RUNNING CREW |
F |
60 V1F |
8906 |
2726 |
ANDRIES David |
12:09:18 |
V1M |
|
M |
889 V1M |
8017 |
2727 |
SIMONET Rudy |
12:09:20 |
V1M |
|
M |
890 V1M |
8528 |
2728 |
JARRIER Fabrice |
12:09:22 |
V1M |
|
M |
891 V1M |
300 |
2728 |
GERVAIS Thomas |
12:09:22 |
V1M |
|
M |
891 V1M |
7690 |
2730 |
BARDOTTI Fabien |
12:09:23 |
SEM |
|
M |
1268 SEM |
7181 |
2731 |
GOISNEAU Philippe |
12:09:25 |
V2M |
|
M |
308 V2M |
640 |
2732 |
CHAINON David |
12:09:33 |
SEM |
SUAPS Universite Paris Na |
M |
1269 SEM |
8555 |
2733 |
POURNY Antoine |
12:09:45 |
SEM |
TRAIL AGAIN |
M |
1270 SEM |
9226 |
2734 |
NIGNOL Ronan |
12:09:46 |
SEM |
Team wagon lit |
M |
1271 SEM |
6959 |
2735 |
FRIEDRICH Hortense |
12:09:50 |
SEF |
Csc kronenbourg |
F |
129 SEF |
5642 |
2736 |
GAUBICHER Guillaume |
12:09:55 |
SEM |
Pompier Sainte Foy Les Ly |
M |
1272 SEM |
981 |
2737 |
VIOLOT Frederic |
12:09:56 |
V3M |
Triath'lons |
M |
31 V3M |
5646 |
2738 |
MONCOUCUT Patrice |
12:09:59 |
V1M |
Les fou les Sortoises |
M |
893 V1M |
5182 |
2738 |
ROZIER Christophe |
12:09:59 |
V1M |
Team merguez |
M |
893 V1M |
9180 |
2740 |
REBER Laurent |
12:10:01 |
SEM |
|
M |
1273 SEM |
6609 |
2740 |
VERDELLI Adriano |
12:10:01 |
V1M |
TEAM MERGUEZ |
M |
895 V1M |
9181 |
2742 |
ZILAVEC Stephane |
12:10:02 |
V1M |
Les coureurs du pignada |
M |
896 V1M |
5181 |
2743 |
BIGOT Pierre |
12:10:09 |
V2M |
|
M |
309 V2M |
5957 |
2744 |
DE CAMPOS GERIA Palmira |
12:10:11 |
V2F |
|
F |
12 V2F |
5149 |
2745 |
GRACIN Philippe |
12:10:12 |
V2M |
Foulees Athletiques de Wa |
M |
310 V2M |
6275 |
2746 |
TENCONI Florence |
12:10:21 |
V2F |
EB Trail 52 |
F |
13 V2F |
1583 |
2747 |
MARTINEZ Christophe |
12:10:34 |
SEM |
MENTAL2CURLY |
M |
1274 SEM |
1928 |
2748 |
FeVRIER Jeremy |
12:10:35 |
V1M |
|
M |
897 V1M |
5698 |
2749 |
PERRIN Amandine |
12:11:01 |
SEF |
|
F |
130 SEF |
9110 |
2750 |
TERRIER Philippe |
12:11:04 |
V2M |
|
M |
311 V2M |
905 |
2751 |
ROYO Cedric |
12:11:05 |
V1M |
|
M |
898 V1M |
5750 |
2752 |
PERROT Fabrice |
12:11:28 |
V1M |
|
M |
899 V1M |
7619 |
2752 |
MICOLAU Sebastien |
12:11:28 |
V1M |
|
M |
899 V1M |
8345 |
2754 |
MURE Jean Michel |
12:11:30 |
V2M |
|
M |
312 V2M |
7618 |
2755 |
ANDRE Regis |
12:11:38 |
V2M |
|
M |
313 V2M |
275 |
2755 |
BALTEIRO Kelly |
12:11:38 |
V1F |
AS CAVAILLON |
F |
61 V1F |
6720 |
2757 |
SOUAIFI Ramzi |
12:11:39 |
V1M |
|
M |
901 V1M |
1985 |
2758 |
ARBEY Ludovic |
12:11:40 |
V1M |
AS CAVAILLON |
M |
902 V1M |
7444 |
2759 |
BALTEIRO Carlos |
12:11:41 |
V1M |
A.S cavaillon |
M |
903 V1M |
6701 |
2760 |
GADAUT Gregory |
12:11:44 |
V1M |
Running club de Ch?tenois |
M |
904 V1M |
6825 |
2761 |
PICQ David |
12:12:10 |
V1M |
|
M |
905 V1M |
196 |
2762 |
COLLIN Pierre Yves |
12:12:11 |
V1M |
|
M |
906 V1M |
8487 |
2762 |
BILLON Patricia |
12:12:11 |
V2F |
CLCS FIRMINY |
F |
14 V2F |
8752 |
2762 |
ROLLY Elisabeth |
12:12:11 |
V2F |
CLCS FIRMINY |
F |
14 V2F |
8758 |
2765 |
ROLLY Christian |
12:12:12 |
V3M |
CLCS FIRMINY |
M |
32 V3M |
8757 |
2766 |
BONNOT Frederic |
12:12:13 |
V1M |
|
M |
907 V1M |
1907 |
2766 |
MOULIN Yannis |
12:12:13 |
SEM |
|
M |
1275 SEM |
8828 |
2768 |
HO Eric |
12:12:18 |
V1M |
AS SFR |
M |
908 V1M |
868 |
2769 |
ROSSI Denis |
12:12:20 |
V2M |
Villemomble Sports Athlet |
M |
314 V2M |
8882 |
2770 |
LE MINOUS Joel |
12:12:22 |
V2M |
Beaujolais Runners Team |
M |
315 V2M |
6723 |
2771 |
GARNIER Romain |
12:12:29 |
SEM |
|
M |
1276 SEM |
1906 |
2772 |
PETIOT Clement |
12:12:35 |
SEM |
ASM St Etienne |
M |
1277 SEM |
634 |
2773 |
MARTIN Jean Roch |
12:12:40 |
V3M |
|
M |
33 V3M |
8271 |
2774 |
CAYUELA Christophe |
12:12:42 |
V1M |
|
M |
909 V1M |
237 |
2775 |
BLANCARD Romain |
12:12:43 |
SEM |
|
M |
1278 SEM |
7095 |
2776 |
RABUT Emmanuel |
12:12:53 |
V2M |
|
M |
316 V2M |
6119 |
2777 |
CHAMPAUD Romain |
12:12:54 |
SEM |
|
M |
1279 SEM |
8650 |
2778 |
CHAMPEL Francois Xavier |
12:12:56 |
SEF |
|
F |
131 SEF |
8177 |
2779 |
RIOFRIO Leonardo |
12:12:57 |
SEM |
Ag runnig |
M |
1280 SEM |
7677 |
2780 |
LOUSTE Thierry |
12:13:03 |
V2M |
41027 |
M |
317 V2M |
305 |
2781 |
SABATIER Sylvie |
12:13:13 |
SEF |
|
F |
132 SEF |
8713 |
2781 |
SABATIER Pierre |
12:13:13 |
SEM |
|
M |
1281 SEM |
8715 |
2781 |
ROLLY Jean Louis |
12:13:13 |
V2M |
|
M |
318 V2M |
8992 |
2784 |
TRUFFIER Maxime |
12:13:18 |
V1M |
ASNS / USOAM |
M |
910 V1M |
5564 |
2785 |
BERNARD Xavier |
12:13:26 |
V2M |
Jeunesse Macaudaise |
M |
319 V2M |
6459 |
2785 |
SERVANT Sylvain |
12:13:26 |
V2M |
|
M |
319 V2M |
7753 |
2785 |
GONIN Etienne |
12:13:26 |
V3M |
CHAMBONNADE |
M |
34 V3M |
8557 |
2788 |
CHARPENTIER David |
12:13:33 |
V1M |
|
M |
911 V1M |
9133 |
2789 |
CUSSAC Marc |
12:13:38 |
V1M |
|
M |
912 V1M |
6476 |
2790 |
BOUDET Thierry |
12:13:40 |
V2M |
|
M |
321 V2M |
394 |
2790 |
MALFOY Bruno |
12:13:40 |
V1M |
|
M |
913 V1M |
970 |
2790 |
JOURDAN Luck |
12:13:40 |
V1M |
|
M |
913 V1M |
7779 |
2790 |
MOCHET Silvere |
12:13:40 |
V1M |
Run in Irigny |
M |
913 V1M |
8714 |
2794 |
MOREL Florian |
12:13:41 |
V1M |
|
M |
916 V1M |
8027 |
2794 |
DERRUAU Jerome |
12:13:41 |
V1M |
KIKOUROU |
M |
916 V1M |
8814 |
2796 |
ANDRIEU Frederic |
12:13:55 |
V2M |
|
M |
322 V2M |
8500 |
2797 |
FAVREAU Christophe |
12:13:56 |
SEM |
Les Putes ? Franges |
M |
1282 SEM |
6244 |
2798 |
DEPEE Thomas |
12:14:00 |
SEM |
Usm olivet |
M |
1283 SEM |
6245 |
2799 |
DUPONT Nicolas |
12:14:02 |
SEM |
|
M |
1284 SEM |
1823 |
2799 |
EVAIN Claire |
12:14:02 |
SEF |
|
F |
133 SEF |
7727 |
2801 |
CHABERT Aurelien |
12:14:03 |
V1M |
|
M |
918 V1M |
7357 |
2802 |
GAILLARD Marc |
12:14:10 |
ESM |
|
M |
28 ESM |
7585 |
2803 |
TCHISSAMBOU Patrick |
12:14:19 |
SEM |
CSVE |
M |
1285 SEM |
8671 |
2804 |
FABING Pierre Olivier |
12:14:22 |
SEM |
CSVE |
M |
1286 SEM |
1239 |
2805 |
GUYOT Richard |
12:14:25 |
V1M |
|
M |
919 V1M |
268 |
2805 |
JOUBERT Philippe |
12:14:25 |
V1M |
MULHOUSE OF RUNNING |
M |
919 V1M |
1982 |
2805 |
SELMOUNI Ali |
12:14:25 |
SEM |
Mulhouse of Running |
M |
1287 SEM |
6719 |
2808 |
BOURDY Joel |
12:14:35 |
V2M |
|
M |
323 V2M |
7353 |
2809 |
HERBIN Eric |
12:14:37 |
V2M |
|
M |
324 V2M |
5519 |
2810 |
GOUHIER Jean Claude |
12:14:46 |
V2M |
|
M |
325 V2M |
8217 |
2811 |
MINERET Leo |
12:14:55 |
ESM |
Pompier de Cormoz |
M |
29 ESM |
6844 |
2812 |
RICHARD Pascal |
12:14:58 |
V2M |
|
M |
326 V2M |
993 |
2813 |
KAZMIERSKI Jean Christophe |
12:15:02 |
V2M |
|
M |
327 V2M |
7942 |
2814 |
BLONDEEL Francois |
12:15:10 |
V1M |
|
M |
921 V1M |
6912 |
2815 |
IZDEBSKI Charles |
12:15:17 |
SEM |
|
M |
1288 SEM |
9281 |
2816 |
MOUNIER Jeremie |
12:15:19 |
V1M |
JCV |
M |
922 V1M |
742 |
2816 |
FONTAINE Matthieu |
12:15:19 |
V1M |
|
M |
922 V1M |
6000 |
2818 |
RIBERA Patrick |
12:15:20 |
V1M |
|
M |
924 V1M |
366 |
2819 |
JAURREY Sandra |
12:15:25 |
SEF |
ALS Montlouis sur loire |
F |
134 SEF |
784 |
2820 |
JAFFELIN Stephane |
12:15:29 |
V1M |
|
M |
925 V1M |
8402 |
2821 |
ALLAIS Pierre Emmanuel |
12:15:33 |
V1M |
|
M |
926 V1M |
6334 |
2822 |
MINARRO Christophe |
12:15:36 |
V1M |
CASCOL |
M |
927 V1M |
622 |
2823 |
NAVARRO Gregory |
12:15:37 |
V1M |
AS CALUIRE ET CUIRE |
M |
928 V1M |
620 |
2824 |
RIMBERT Mathieu |
12:15:38 |
SEM |
|
M |
1289 SEM |
6198 |
2825 |
BIOTEAU Pierre Yves |
12:15:40 |
V1M |
|
M |
929 V1M |
6539 |
2826 |
HOARAU Nicolas |
12:15:46 |
V1M |
|
M |
930 V1M |
9112 |
2827 |
MONNIER Sandra |
12:15:49 |
V1F |
|
F |
62 V1F |
8995 |
2828 |
HAUCHEMAILLE Benoit |
12:15:57 |
SEM |
UNKNOWTEAM |
M |
1290 SEM |
6440 |
2828 |
JEHANNIN Alexandre |
12:15:57 |
SEM |
|
M |
1290 SEM |
8283 |
2830 |
DUVAL Antoine |
12:16:08 |
SEM |
|
M |
1292 SEM |
8175 |
2831 |
THOMSON Philippe |
12:16:14 |
V3M |
VERSAILLES TRIATHLON |
M |
35 V3M |
8387 |
2832 |
THIBEAUT Philippe |
12:16:16 |
V2M |
|
M |
328 V2M |
5638 |
2833 |
FOUGeRE Fabrice |
12:16:21 |
V1M |
|
M |
931 V1M |
6203 |
2834 |
VIVIES Marie Amelie |
12:16:22 |
V2F |
|
F |
16 V2F |
6202 |
2835 |
PIERRE Laurent |
12:16:32 |
V1M |
|
M |
932 V1M |
9298 |
2836 |
BOULDE Patrice |
12:16:38 |
V2M |
Massilia dockers gym |
M |
329 V2M |
5689 |
2837 |
FERGEAU Frederic |
12:16:43 |
V1M |
2 EIEC |
M |
933 V1M |
226 |
2838 |
MAESTRE Suzy |
12:16:47 |
SEF |
AR ODEON |
F |
135 SEF |
7955 |
2839 |
SASSI Charlotte |
12:16:48 |
SEF |
|
F |
136 SEF |
1833 |
2840 |
TAVAUD Julien |
12:16:49 |
SEM |
Velay Athletisme Team Tra |
M |
1293 SEM |
1363 |
2841 |
BONICEL Pierre |
12:16:52 |
SEM |
|
M |
1294 SEM |
7308 |
2842 |
CHARDIGNY Jean Christophe |
12:16:53 |
V2M |
ECA |
M |
330 V2M |
6712 |
2843 |
LALLEMENT Jeremie |
12:16:55 |
V2M |
|
M |
331 V2M |
499 |
2844 |
LISOTTI Frederic |
12:16:59 |
V2M |
Csm Rosny sur Seine |
M |
332 V2M |
6405 |
2845 |
CHEVILLARD Fabian |
12:17:02 |
V2M |
AS RANDONNEURS DE RUY |
M |
333 V2M |
6554 |
2846 |
SECOND Bruno |
12:17:04 |
V2M |
|
M |
334 V2M |
8911 |
2847 |
CORREARD Julien |
12:17:06 |
SEM |
|
M |
1295 SEM |
7615 |
2848 |
DIES Stephane |
12:17:10 |
V2M |
|
M |
335 V2M |
483 |
2849 |
BRUNEL Laurent |
12:17:12 |
V2M |
|
M |
336 V2M |
5272 |
2850 |
PICARD Jean Marc |
12:17:16 |
V2M |
C.L.O.C.ACHERES |
M |
337 V2M |
8236 |
2851 |
SENUT Christophe |
12:17:19 |
V2M |
|
M |
338 V2M |
7459 |
2852 |
RAYMOND Anthony |
12:17:21 |
SEM |
|
M |
1296 SEM |
8958 |
2853 |
FATOUX Gerard |
12:17:23 |
V1M |
|
M |
934 V1M |
8957 |
2854 |
COLIN Arnaud |
12:17:25 |
V1M |
|
M |
935 V1M |
1057 |
2854 |
BERTIN Isabelle |
12:17:25 |
V2F |
trail club des fous |
F |
17 V2F |
7819 |
2856 |
JUILLION Antoine |
12:17:30 |
SEM |
OULLINS TRIATHLON |
M |
1297 SEM |
7622 |
2856 |
ALAVOINE Alexandre |
12:17:30 |
SEM |
|
M |
1297 SEM |
8061 |
2858 |
SPRICH Aurelien |
12:17:32 |
SEM |
|
M |
1299 SEM |
6900 |
2859 |
NOUVET Landry |
12:17:35 |
SEM |
|
M |
1300 SEM |
7666 |
2860 |
PEYTAVIN Jean Christophe |
12:17:42 |
V1M |
|
M |
936 V1M |
141 |
2860 |
SEMOUD Smail |
12:17:42 |
V1M |
Courir ? lyon |
M |
936 V1M |
9201 |
2862 |
RONDA Jeremy |
12:17:44 |
SEM |
BERTHIES SPORT |
M |
1301 SEM |
1838 |
2863 |
REAL Philippe |
12:17:45 |
V2M |
|
M |
339 V2M |
1554 |
2864 |
GONON Sebastien |
12:17:48 |
SEM |
|
M |
1302 SEM |
9289 |
2865 |
RAPIN Patrice |
12:17:49 |
V2M |
Les Toques du Bitume |
M |
340 V2M |
8599 |
2866 |
BONNINGUE Arnaud |
12:17:50 |
V1M |
INFOSPORT LOIRET |
M |
938 V1M |
5517 |
2867 |
SALHA Claire |
12:17:51 |
SEF |
|
F |
137 SEF |
1615 |
2867 |
NICOLAS Lefevre |
12:17:51 |
SEM |
|
M |
1303 SEM |
6094 |
2869 |
AFONSO Elisabeth |
12:17:52 |
V1F |
courir pour des pommes |
F |
63 V1F |
1313 |
2869 |
CHAMBE Aude |
12:17:52 |
V1F |
Courir pour des pommes |
F |
63 V1F |
1314 |
2871 |
LAINE Christophe |
12:17:53 |
V1M |
CAENRUNNERS |
M |
939 V1M |
8145 |
2872 |
LAUTRETE Nicolas |
12:18:06 |
SEM |
|
M |
1304 SEM |
7193 |
2873 |
BAUDET Frederic |
12:18:08 |
V1M |
|
M |
940 V1M |
8843 |
2874 |
NOWAK Florent |
12:18:12 |
V2M |
|
M |
341 V2M |
1312 |
2875 |
SOTUELA Vincent |
12:18:30 |
V1M |
|
M |
941 V1M |
9131 |
2876 |
TIRLOREAU Sebastien |
12:18:35 |
SEM |
|
M |
1305 SEM |
8934 |
2877 |
BARD Jean Louis |
12:18:49 |
V1M |
|
M |
942 V1M |
1826 |
2878 |
CAILLIERET Bastien |
12:18:52 |
SEM |
|
M |
1306 SEM |
1147 |
2879 |
BESSET Arnold |
12:19:00 |
SEM |
|
M |
1307 SEM |
8068 |
2880 |
ASTIER Alexis |
12:19:01 |
SEM |
|
M |
1308 SEM |
7384 |
2881 |
SALLE DE CHOU Guillaume |
12:19:04 |
SEM |
|
M |
1309 SEM |
6950 |
2882 |
PASTUREL Jean Marc |
12:19:17 |
V2M |
|
M |
342 V2M |
1218 |
2883 |
DAUGUSTIN Melchior |
12:19:19 |
SEM |
Courbevoie Triathlon |
M |
1310 SEM |
7827 |
2883 |
PESIC Stanislas |
12:19:19 |
SEM |
|
M |
1310 SEM |
7828 |
2885 |
LEONCINI Franck |
12:19:23 |
V1M |
|
M |
943 V1M |
387 |
2885 |
R GRANELL Manel |
12:19:23 |
V2M |
SPORT GYM TARRAGONA |
M |
343 V2M |
9271 |
2887 |
BOUCAUX Pierre |
12:19:24 |
SEM |
Sam paris12 |
M |
1312 SEM |
7229 |
2888 |
DESREUMAUX Thimotee |
12:19:26 |
V2M |
|
M |
344 V2M |
6281 |
2888 |
LABATUT Lilou Anne |
12:19:26 |
V1F |
|
F |
65 V1F |
9049 |
2890 |
MARCUS GIRARD Angelique |
12:19:27 |
SEF |
|
F |
138 SEF |
5138 |
2891 |
EUSOP Bastien |
12:19:33 |
V1M |
LES GUERRIERS DU TRAIL |
M |
944 V1M |
1582 |
2892 |
DENEUDT Mickael |
12:19:34 |
V1M |
asociation les RIB de bou |
M |
945 V1M |
1963 |
2893 |
FOURNI Arnaud |
12:19:39 |
V1M |
rrun lille |
M |
946 V1M |
417 |
2894 |
CHEVALIER Fred |
12:19:40 |
V2M |
|
M |
345 V2M |
546 |
2895 |
HAUTBOIS Cyrille |
12:19:45 |
V1M |
|
M |
947 V1M |
847 |
2896 |
COLLARD Denis |
12:19:58 |
V1M |
|
M |
948 V1M |
471 |
2897 |
SOIRON Alexandre |
12:20:06 |
SEM |
|
M |
1313 SEM |
1365 |
2898 |
LAROA Mario |
12:20:11 |
V1M |
Team Fit Bike&Run 36 |
M |
949 V1M |
1066 |
2898 |
POReE Emmanuel |
12:20:11 |
SEM |
|
M |
1314 SEM |
7464 |
2900 |
JACQUIN Mathias |
12:20:12 |
SEM |
|
M |
1315 SEM |
1744 |
2901 |
CAQUERET Laura |
12:20:13 |
SEF |
|
F |
139 SEF |
1065 |
2902 |
RICHARD Benoit |
12:20:14 |
V1M |
|
M |
950 V1M |
1676 |
2903 |
VIGERY Julien |
12:20:20 |
V1M |
|
M |
951 V1M |
7323 |
2904 |
MARTHELET Maxime |
12:20:25 |
SEM |
|
M |
1316 SEM |
6452 |
2905 |
FERACCI Antoine |
12:20:33 |
SEM |
|
M |
1317 SEM |
558 |
2906 |
TROESTER Frederic |
12:20:34 |
SEM |
|
M |
1318 SEM |
6676 |
2907 |
RIGAUD Guillaume |
12:20:38 |
V1M |
|
M |
952 V1M |
1858 |
2908 |
BELLEMAIN Jean Philippe |
12:20:42 |
V2M |
|
M |
346 V2M |
8817 |
2909 |
PATUREL Marie |
12:20:43 |
V1F |
|
F |
66 V1F |
7527 |
2910 |
DIEBOLT Vincent |
12:20:47 |
V1M |
|
M |
953 V1M |
6423 |
2911 |
HEBERT Michael |
12:20:56 |
V1M |
|
M |
954 V1M |
7657 |
2911 |
SAUGEZ Sebastien |
12:20:56 |
V1M |
ASR TRAIL 78 |
M |
954 V1M |
8097 |
2913 |
MARTINEZ Eric |
12:21:02 |
V3M |
CORBAS RUNNING |
M |
36 V3M |
8838 |
2914 |
DE SeZE Edouard |
12:21:17 |
SEM |
|
M |
1319 SEM |
1577 |
2915 |
MICHAUX Julien |
12:21:26 |
SEM |
generation trail blois |
M |
1320 SEM |
874 |
2916 |
TARDY Nicolas |
12:21:35 |
SEM |
Jogging Club Veranne |
M |
1321 SEM |
135 |
2917 |
GUERRY Francois |
12:21:36 |
SEM |
Jogging club Veranne |
M |
1322 SEM |
134 |
2918 |
JOUENNE Christophe |
12:21:37 |
V1M |
les trotteurs Aiglons |
M |
956 V1M |
6433 |
2919 |
MESSONNIER Julien |
12:21:38 |
V1M |
Jogging club veranne |
M |
957 V1M |
133 |
2920 |
FAIZANT Denis |
12:22:07 |
V1M |
|
M |
958 V1M |
9261 |
2921 |
JULIEN Jean Baptiste |
12:22:08 |
SEM |
|
M |
1323 SEM |
1383 |
2922 |
COADOU Kevin |
12:22:09 |
SEM |
Solidaires En Peloton |
M |
1324 SEM |
5118 |
2923 |
JENNY Pascal |
12:22:15 |
V1M |
LONZU |
M |
959 V1M |
9237 |
2924 |
BREUIL Maxime |
12:22:18 |
SEM |
AL Echirolles |
M |
1325 SEM |
1879 |
2925 |
CASTAING Baptiste |
12:22:28 |
SEM |
|
M |
1326 SEM |
1619 |
2925 |
CASTAING Matthias |
12:22:28 |
SEM |
|
M |
1326 SEM |
8173 |
2927 |
MEDJROUBI Asma |
12:22:33 |
SEF |
|
F |
140 SEF |
8401 |
2928 |
HUGUIER Pascal |
12:22:35 |
V1M |
|
M |
960 V1M |
7447 |
2929 |
MONCHAMP Karine |
12:22:41 |
SEF |
team caps42 |
F |
141 SEF |
759 |
2930 |
LEMOINE Lois |
12:22:43 |
V1M |
|
M |
961 V1M |
6432 |
2931 |
CHAREIL Benoit |
12:22:46 |
SEM |
|
M |
1328 SEM |
5504 |
2932 |
FOURNIER Emilie |
12:22:48 |
SEF |
|
F |
142 SEF |
1423 |
2933 |
NOeL Stephane |
12:22:58 |
V1M |
Gueriduncancer |
M |
962 V1M |
7500 |
2934 |
CAPON Benjamin |
12:23:01 |
SEM |
|
M |
1329 SEM |
1063 |
2935 |
BAZIN Nicolas |
12:23:11 |
SEM |
|
M |
1330 SEM |
7366 |
2936 |
BOURGEAUX Amandine |
12:23:18 |
V1F |
|
F |
67 V1F |
1876 |
2937 |
LEVAIN Nicolas |
12:23:29 |
V1M |
|
M |
963 V1M |
267 |
2938 |
PETITEAU Yann |
12:23:47 |
V1M |
RCN LOIRE DIVATTE |
M |
964 V1M |
6505 |
2939 |
POIROT Lionel |
12:23:50 |
V2M |
TRI CLUB ISLE SUR LA SORG |
M |
347 V2M |
7415 |
2940 |
BEIS Antoine |
12:23:52 |
SEM |
|
M |
1331 SEM |
1265 |
2941 |
VERAN Alexia |
12:23:53 |
SEF |
Trail In Woippy |
F |
143 SEF |
7020 |
2941 |
MONFORT Jimmy |
12:23:53 |
SEM |
|
M |
1332 SEM |
8219 |
2943 |
MARIN Antoine |
12:23:54 |
V2M |
|
M |
348 V2M |
6635 |
2944 |
KHADRAOUI Nora |
12:24:00 |
V2F |
Corbas running |
F |
18 V2F |
916 |
2945 |
FERNANDEZ David |
12:24:02 |
V1M |
Ea le creusot |
M |
965 V1M |
6867 |
2945 |
GROSBOIS Guy |
12:24:02 |
V3M |
|
M |
37 V3M |
8887 |
2947 |
CHARPIGNY Axel |
12:24:03 |
V1M |
axl63 |
M |
966 V1M |
7408 |
2948 |
TREVISAN Yohan |
12:24:05 |
SEM |
|
M |
1333 SEM |
8190 |
2949 |
LIOTARD Marielle |
12:24:08 |
V1F |
Corbas Running |
F |
68 V1F |
915 |
2949 |
NeRe Germain |
12:24:08 |
SEM |
Endurance 72 |
M |
1334 SEM |
8946 |
2951 |
DOS SANTOS Anthony |
12:24:10 |
SEM |
Team BIPC |
M |
1335 SEM |
7356 |
2951 |
TALEB Mourad |
12:24:10 |
V2M |
Raids eurosportifs |
M |
349 V2M |
8950 |
2953 |
CROZE Guillaume |
12:24:12 |
SEM |
Team BIPC |
M |
1336 SEM |
7354 |
2954 |
DESVIGNES Romain |
12:24:14 |
SEM |
Team BIPC |
M |
1337 SEM |
7355 |
2955 |
BAYARD Nicolas |
12:24:17 |
SEM |
|
M |
1338 SEM |
5262 |
2956 |
CHANY Maxime |
12:24:18 |
SEM |
Foulee langeadoise |
M |
1339 SEM |
8947 |
2957 |
DOMENICO Bertoglio Gris |
12:24:32 |
V3M |
|
M |
38 V3M |
1530 |
2957 |
MACe Aurelien |
12:24:32 |
SEM |
|
M |
1340 SEM |
8654 |
2959 |
BUDILLON Audrey |
12:24:34 |
V1F |
Team barjots |
F |
69 V1F |
1336 |
2960 |
DRAY David |
12:24:39 |
V1M |
|
M |
967 V1M |
529 |
2961 |
ROZ Sebastien |
12:24:45 |
SEM |
Curry wurst |
M |
1341 SEM |
7262 |
2961 |
PERRET Marlene |
12:24:45 |
V1F |
|
F |
70 V1F |
8504 |
2963 |
AKARIOUH Yasmail |
12:25:01 |
SEM |
|
M |
1342 SEM |
5925 |
2964 |
DENIS Remy |
12:25:02 |
ESM |
|
M |
30 ESM |
7237 |
2964 |
BERTRAND Nathalie |
12:25:02 |
SEF |
|
F |
144 SEF |
8748 |
2966 |
MAGRANER Jean Michel |
12:25:04 |
V2M |
OMNISPORT HYEROIS ATHLETI |
M |
350 V2M |
6453 |
2967 |
MAGRANER Camille |
12:25:06 |
SEM |
|
M |
1343 SEM |
7730 |
2968 |
REY Romane |
12:25:09 |
SEF |
|
F |
145 SEF |
1726 |
2969 |
VERNEY Yann |
12:25:11 |
V2M |
Athle Theix |
M |
351 V2M |
8431 |
2970 |
REY Maxime |
12:25:12 |
SEM |
|
M |
1344 SEM |
283 |
2970 |
SUZAT Cyril |
12:25:12 |
SEM |
|
M |
1344 SEM |
1659 |
2972 |
MEDINA Esther |
12:25:15 |
SEF |
Foulee Vourloise |
F |
146 SEF |
9231 |
2973 |
FERRER Jerome |
12:25:18 |
SEM |
|
M |
1346 SEM |
513 |
2974 |
BANNWARTH Claire |
12:25:19 |
SEF |
Lapin Duduracell |
F |
147 SEF |
34 |
2975 |
COUTEAU Cyril |
12:25:24 |
SEM |
|
M |
1347 SEM |
1190 |
2976 |
BOUTTOU SERGENT Nadia |
12:25:26 |
SEF |
|
F |
148 SEF |
1782 |
2977 |
PREZZO Fabrice |
12:25:38 |
V1M |
STUDIO PREZZO |
M |
968 V1M |
8241 |
2978 |
GRASLAND Sebastien |
12:25:41 |
V1M |
|
M |
969 V1M |
8372 |
2979 |
GONTHIER Marcel |
12:25:53 |
V2M |
BRONZAMIS |
M |
352 V2M |
7910 |
2980 |
BONNET Laetitia |
12:25:54 |
ESF |
|
F |
3 ESF |
1274 |
2981 |
ROGET Benedicte |
12:25:58 |
V1F |
|
F |
71 V1F |
1048 |
2982 |
GRAMARI Gerald |
12:25:59 |
V1M |
Athletic club tassin |
M |
970 V1M |
8567 |
2983 |
DURNERIN Hugo |
12:26:03 |
SEM |
|
M |
1348 SEM |
1073 |
2984 |
CEDRIN Thibault |
12:26:04 |
SEM |
Entente sportive renault |
M |
1349 SEM |
8195 |
2985 |
POULY Romain |
12:26:05 |
SEM |
|
M |
1350 SEM |
7281 |
2986 |
STAEHLE Etienne |
12:26:06 |
V2M |
MONTBELIARD MARATHON |
M |
353 V2M |
7136 |
2986 |
BeRUARD Julien |
12:26:06 |
V1M |
Laisse Courir |
M |
971 V1M |
8994 |
2988 |
VASSALLE David |
12:26:12 |
V1M |
|
M |
972 V1M |
6768 |
2989 |
QUINQUENEAU Tony |
12:26:15 |
SEM |
Association des coureurs |
M |
1351 SEM |
7019 |
2990 |
MUSSEL Julian |
12:26:19 |
SEM |
|
M |
1352 SEM |
7201 |
2991 |
AVAL Nicolas |
12:26:23 |
V1M |
|
M |
973 V1M |
8066 |
2991 |
DAUVERGNE Fabien |
12:26:23 |
V1M |
|
M |
973 V1M |
8081 |
2993 |
AVAL Romain |
12:26:24 |
SEM |
|
M |
1353 SEM |
8065 |
2994 |
FIORITO Patrick |
12:26:36 |
V2M |
Trail Club des Fous |
M |
354 V2M |
6023 |
2995 |
JAEN Nicolas |
12:26:38 |
SEM |
|
M |
1354 SEM |
1410 |
2996 |
MERAL Jean Laurent |
12:26:53 |
V2M |
Capmontas |
M |
355 V2M |
7160 |
2997 |
ARMAND Pascal |
12:26:54 |
V2M |
|
M |
356 V2M |
675 |
2997 |
HERNANDEZ Eric |
12:26:54 |
V2M |
Team C'est dans La Tete |
M |
356 V2M |
5777 |
2999 |
LEPETIT Nathalie |
12:26:56 |
V1F |
|
F |
72 V1F |
6025 |
3000 |
MAROTTA Pierre |
12:26:59 |
SEM |
|
M |
1355 SEM |
677 |
3001 |
ARNOULD Jerome |
12:27:09 |
SEM |
Arch |
M |
1356 SEM |
8955 |
3002 |
BENESVILLE Yoann |
12:27:11 |
V1M |
Homme du Nord |
M |
975 V1M |
8653 |
3003 |
BONNAIRE Cedric |
12:27:12 |
V1M |
AS RUY |
M |
976 V1M |
6556 |
3004 |
VALLE Veronique |
12:27:13 |
V2F |
Randonneurs de RUY |
F |
19 V2F |
6553 |
3005 |
PREVOST Catherine |
12:27:21 |
V2F |
|
F |
20 V2F |
9344 |
3006 |
UTERMEHLE Charles |
12:27:43 |
V1M |
|
M |
977 V1M |
873 |
3007 |
DE POLIGNAC Francois |
12:27:48 |
V1M |
|
M |
978 V1M |
1811 |
3008 |
APOTHELOZ Tatiana |
12:27:49 |
SEF |
|
F |
149 SEF |
7634 |
3008 |
APOTHeLOZ Marie |
12:27:49 |
SEF |
Lyon Athletisme |
F |
149 SEF |
8071 |
3010 |
PERROT Aymeric |
12:27:56 |
SEM |
|
M |
1357 SEM |
1683 |
3010 |
ROUX Ambroise |
12:27:56 |
SEM |
|
M |
1357 SEM |
1684 |
3012 |
MENINELLI Nadine |
12:27:59 |
V2F |
|
F |
21 V2F |
8944 |
3013 |
GRAZIELLI Davide |
12:28:06 |
V1M |
Destination Unknown |
M |
979 V1M |
60 |
3014 |
FERRERO Maria Carla |
12:28:07 |
V1F |
Destination Unknown |
F |
73 V1F |
8134 |
3015 |
COMMARMOND Julien |
12:28:13 |
SEM |
|
M |
1359 SEM |
1142 |
3016 |
CHARTIER Sebastien |
12:28:15 |
V1M |
Les Mollets de G?tines |
M |
980 V1M |
8468 |
3016 |
PERRIGOUAS Laurent |
12:28:15 |
SEM |
ASC BUZANCAIS |
M |
1360 SEM |
8469 |
3018 |
ROUSSET Pascal |
12:28:21 |
V2M |
|
M |
358 V2M |
662 |
3019 |
NEFF Veronique |
12:28:24 |
SEF |
|
F |
151 SEF |
7773 |
3020 |
BERNARD Lola |
12:28:25 |
SEF |
|
F |
152 SEF |
6645 |
3021 |
DUPeRET Alain |
12:28:29 |
V2M |
Nogent Solidarite Triathl |
M |
359 V2M |
6118 |
3022 |
CUCCOLO David |
12:28:30 |
V2M |
|
M |
360 V2M |
5230 |
3023 |
LEBLOIS Mathias |
12:28:33 |
V2M |
|
M |
361 V2M |
7115 |
3024 |
GANIVET Jerome |
12:28:36 |
V1M |
VITROLLES TRIATHLON |
M |
981 V1M |
6514 |
3025 |
PASINATO Bruno |
12:28:37 |
V3M |
cool joggers |
M |
39 V3M |
7358 |
3026 |
BOURDIER Alexis |
12:28:51 |
SEM |
|
M |
1361 SEM |
5931 |
3027 |
MEYZONNIER Murielle |
12:29:00 |
V2F |
JOCEL |
F |
22 V2F |
7924 |
3028 |
AURIAULT Adrien |
12:29:03 |
SEM |
KALENJI |
M |
1362 SEM |
5773 |
3029 |
PEREIRA Stephanie |
12:29:06 |
V1F |
RUN POUR TOUS |
F |
74 V1F |
285 |
3029 |
MERCHIER Sebastien |
12:29:06 |
V1M |
Est hagondange |
M |
982 V1M |
7702 |
3031 |
BAIDO Sandra |
12:29:13 |
V1F |
|
F |
75 V1F |
5632 |
3032 |
TEISSIER Thibault |
12:29:15 |
V1M |
|
M |
983 V1M |
5649 |
3033 |
POLLINA Frederic |
12:29:17 |
V1M |
|
M |
984 V1M |
6531 |
3034 |
AZZOUZ Najib |
12:29:28 |
SEM |
|
M |
1363 SEM |
5785 |
3035 |
SALOMe Valentin |
12:29:36 |
SEM |
|
M |
1364 SEM |
1450 |
3035 |
RUFFIER Cedric |
12:29:36 |
SEM |
|
M |
1364 SEM |
8943 |
3037 |
FASSENET Johann |
12:29:41 |
V1M |
|
M |
985 V1M |
6949 |
3038 |
VIAL Xavier |
12:29:42 |
SEM |
|
M |
1366 SEM |
6075 |
3039 |
COURION Nicolas |
12:29:47 |
SEM |
|
M |
1367 SEM |
999 |
3040 |
BARBAZ Didier |
12:30:01 |
V2M |
|
M |
362 V2M |
6261 |
3041 |
BRISSET Frederic |
12:30:04 |
SEM |
|
M |
1368 SEM |
8665 |
3042 |
CANAULT Gregory |
12:30:07 |
V1M |
|
M |
986 V1M |
6079 |
3043 |
BUSSEREAU Thierry |
12:30:09 |
V2M |
|
M |
363 V2M |
1292 |
3043 |
ATALAYA Serge |
12:30:09 |
V1M |
|
M |
987 V1M |
6076 |
3043 |
DI NUNNO Sophie |
12:30:09 |
V1F |
|
F |
76 V1F |
6077 |
3046 |
VALENTE Jules |
12:30:11 |
SEM |
|
M |
1369 SEM |
8699 |
3047 |
CHEVE Emmanuel |
12:30:23 |
V2M |
CORMARIS TRIATHLON |
M |
364 V2M |
793 |
3048 |
BOUYER Olivier |
12:30:25 |
V1M |
|
M |
988 V1M |
5542 |
3048 |
MOREIRA Philippe |
12:30:25 |
V1M |
|
M |
988 V1M |
5543 |
3050 |
MARMET Joel |
12:30:26 |
SEM |
Vaincre Parkinson |
M |
1370 SEM |
6496 |
3051 |
NAU Frederic |
12:30:36 |
SEM |
REVEILSPORTIF DE ST CYR/L |
M |
1371 SEM |
9215 |
3052 |
SWOWRONSKI Veronique |
12:30:49 |
V3F |
Frater Athle Barret Barbe |
F |
2 V3F |
9121 |
3053 |
BERGOUGNOUX Jean Baptiste |
12:30:50 |
SEM |
|
M |
1372 SEM |
1707 |
3053 |
AUGUSTIN Jonathan |
12:30:50 |
SEM |
|
M |
1372 SEM |
1708 |
3055 |
BUCCELLATO Tristan |
12:31:08 |
V2M |
UA SOCIETE GENERALE |
M |
365 V2M |
7217 |
3056 |
BERTHIER Francois |
12:31:09 |
SEM |
|
M |
1374 SEM |
8503 |
3057 |
STROZYNSKI Christophe |
12:31:19 |
V1M |
|
M |
990 V1M |
6298 |
3058 |
KNES Sebastien |
12:31:20 |
SEM |
|
M |
1375 SEM |
6042 |
3059 |
BONO Anthony |
12:31:22 |
SEM |
|
M |
1376 SEM |
7141 |
3060 |
PIEKOSZ Ludivine |
12:31:24 |
SEF |
Sens Route Trail |
F |
153 SEF |
7640 |
3060 |
BOLE Cyprien |
12:31:24 |
V1M |
|
M |
991 V1M |
7754 |
3060 |
KERLEU Julien |
12:31:24 |
SEM |
Sens Route Trail |
M |
1377 SEM |
8078 |
3063 |
HORNBECK Samuel |
12:31:25 |
SEM |
Sundgo2 |
M |
1378 SEM |
7228 |
3064 |
JACQUART Marc |
12:31:29 |
V2M |
|
M |
366 V2M |
6577 |
3065 |
RICHARTE Robert |
12:31:42 |
V2M |
|
M |
367 V2M |
583 |
3066 |
LE DROGOFF Marion |
12:31:50 |
SEF |
Les canisportifs d?la yau |
F |
154 SEF |
5791 |
3067 |
CHARLIN Nicolas |
12:31:57 |
SEM |
|
M |
1379 SEM |
8776 |
3068 |
DURIF Xavier |
12:31:58 |
SEM |
Patriote Bonnetable |
M |
1380 SEM |
1394 |
3069 |
BOURGEOIS Adrien |
12:32:00 |
SEM |
Lugdunum Triathlon |
M |
1381 SEM |
8959 |
3070 |
LEDUEY Gregoire |
12:32:04 |
SEM |
|
M |
1382 SEM |
657 |
3071 |
BLANCHET Francois |
12:32:05 |
SEM |
|
M |
1383 SEM |
658 |
3072 |
MARCOT Jean Baptiste |
12:32:09 |
SEM |
|
M |
1384 SEM |
7175 |
3073 |
GAUTIER Nicolas |
12:32:15 |
V1M |
|
M |
992 V1M |
7588 |
3074 |
SERVAIS Emilie |
12:32:17 |
SEF |
|
F |
155 SEF |
1040 |
3075 |
SeON Francois |
12:32:20 |
SEM |
|
M |
1385 SEM |
6113 |
3076 |
MILLET Benoit |
12:32:23 |
V1M |
St so court |
M |
993 V1M |
5622 |
3077 |
NUGUE Olivier |
12:32:25 |
V2M |
|
M |
368 V2M |
7825 |
3078 |
BONIFAY Hugo |
12:32:28 |
SEM |
|
M |
1386 SEM |
531 |
3079 |
BAYLE Steve |
12:32:45 |
SEM |
|
M |
1387 SEM |
507 |
3079 |
NEFF Aurelien |
12:32:45 |
SEM |
|
M |
1387 SEM |
1214 |
3079 |
GIROUD Stephane |
12:32:45 |
V1M |
|
M |
994 V1M |
7387 |
3082 |
DAGOSTINI Raphael |
12:32:47 |
V1M |
CAL |
M |
995 V1M |
8857 |
3083 |
FICHET Corentin |
12:32:48 |
SEM |
|
M |
1389 SEM |
7513 |
3084 |
BROUARD Erwin |
12:33:02 |
V1M |
ASGSN |
M |
996 V1M |
1518 |
3085 |
PITIOT Lloyd |
12:33:07 |
SEM |
|
M |
1390 SEM |
7953 |
3086 |
BOSSIS Agnes |
12:33:09 |
V2F |
|
F |
23 V2F |
8234 |
3087 |
BRULON Karim |
12:33:13 |
V1M |
|
M |
997 V1M |
8506 |
3088 |
DEGUBERNATIS Djedjiga |
12:33:14 |
V1F |
GOLDEN STAR |
F |
77 V1F |
8878 |
3089 |
TAUGAIN Alexandre |
12:33:16 |
SEM |
AMSLF Triathlon |
M |
1391 SEM |
577 |
3090 |
MASSON SIBUT Celine |
12:33:17 |
SEF |
AIN EST ATHLETISME |
F |
156 SEF |
7426 |
3091 |
PIFRE Julien |
12:33:18 |
V1M |
Ain est athletisme |
M |
998 V1M |
7205 |
3091 |
FROLOT Stephanie |
12:33:18 |
V1F |
AIN EST ATHLETISME |
F |
78 V1F |
7792 |
3093 |
DI VITO Laurent |
12:33:22 |
V1M |
|
M |
999 V1M |
5606 |
3094 |
MARLOT Pierre |
12:33:31 |
SEM |
|
M |
1392 SEM |
8659 |
3095 |
MORATA Florent |
12:33:32 |
V1M |
|
M |
1000 V1M |
214 |
3096 |
FEVRIER Benjamin |
12:33:38 |
SEM |
|
M |
1393 SEM |
755 |
3096 |
MONTES Mickael |
12:33:38 |
V1M |
|
M |
1001 V1M |
918 |
3098 |
JORDANOU Benoit |
12:33:39 |
SEM |
|
M |
1394 SEM |
756 |
3098 |
WOELFFEL Gregory |
12:33:39 |
V1M |
|
M |
1002 V1M |
757 |
3100 |
MOISON Christian |
12:33:44 |
V3M |
|
M |
40 V3M |
1012 |
3101 |
KOEGER Marie Claire |
12:33:49 |
V1F |
Athletic Vosges du Nord |
F |
79 V1F |
1871 |
3102 |
BRANDEL Sylvain |
12:33:54 |
V2M |
|
M |
369 V2M |
5110 |
3103 |
LIGNELET Arthur |
12:33:55 |
SEM |
|
M |
1395 SEM |
5662 |
3104 |
BONNINGUE Benjamin |
12:34:06 |
SEM |
Les Coureurs du bassin |
M |
1396 SEM |
7637 |
3105 |
LOUIS Xavier |
12:34:21 |
SEM |
|
M |
1397 SEM |
5101 |
3106 |
GIRAUD Arnaud |
12:34:24 |
V1M |
CAC Trail |
M |
1003 V1M |
8462 |
3107 |
SEVIN Alexandra |
12:34:38 |
SEF |
|
F |
157 SEF |
8680 |
3107 |
RUIZ Quentin |
12:34:38 |
SEM |
|
M |
1398 SEM |
8681 |
3109 |
DICHARRY Alexandre |
12:34:40 |
V1M |
|
M |
1004 V1M |
6060 |
3109 |
DICHARRY Anne Lise |
12:34:40 |
V1F |
|
F |
80 V1F |
8608 |
3111 |
REINHARD Christophe |
12:34:45 |
V2M |
S/L AC LA CHAPELLE/ERDRE |
M |
370 V2M |
806 |
3112 |
LE BIHAN Frederick |
12:34:48 |
SEM |
Massy |
M |
1399 SEM |
8909 |
3113 |
FRANCHET Yann |
12:34:54 |
V2M |
|
M |
371 V2M |
8481 |
3113 |
BEUGNET Thierry |
12:34:54 |
V2M |
|
M |
371 V2M |
8638 |
3115 |
SAHNOUN Nouzha |
12:35:04 |
V1F |
|
F |
81 V1F |
1023 |
3116 |
QUeRe Magalie |
12:35:13 |
V2F |
As nandy |
F |
24 V2F |
5982 |
3117 |
LAURIER Lionel |
12:35:15 |
V2M |
As nandy |
M |
373 V2M |
5212 |
3118 |
DELIONNET Luc |
12:35:37 |
SEM |
|
M |
1400 SEM |
5528 |
3119 |
DERREY Mathieu |
12:35:39 |
V1M |
Airbus |
M |
1005 V1M |
818 |
3120 |
DERREY Julien |
12:35:40 |
V1M |
|
M |
1006 V1M |
817 |
3121 |
GONCALVES Stephane |
12:35:44 |
V1M |
FANRUN / NIMESMARATHON |
M |
1007 V1M |
7997 |
3122 |
SPINELLI Benoit |
12:35:45 |
SEM |
|
M |
1401 SEM |
7998 |
3123 |
VOISARD Guillaume |
12:35:54 |
SEM |
|
M |
1402 SEM |
6604 |
3124 |
BRUNETTON Sylvain |
12:35:59 |
V1M |
|
M |
1008 V1M |
8579 |
3125 |
BEYT Matthieu |
12:36:03 |
SEM |
|
M |
1403 SEM |
9066 |
3126 |
AMIEL Francois Xavier |
12:36:05 |
V1M |
|
M |
1009 V1M |
1586 |
3126 |
LEBON Johny |
12:36:05 |
V1M |
|
M |
1009 V1M |
6489 |
3128 |
MATAR Mohamed |
12:36:06 |
V2M |
|
M |
374 V2M |
287 |
3129 |
BENOIT Louis |
12:36:07 |
SEM |
|
M |
1404 SEM |
9368 |
3130 |
MARTINEZ Nathan |
12:36:09 |
SEM |
|
M |
1405 SEM |
9370 |
3131 |
DHEILLY Jeremy |
12:36:10 |
SEM |
Team Ruban Bleu |
M |
1406 SEM |
6155 |
3132 |
BROSSIER Paul |
12:36:12 |
SEM |
|
M |
1407 SEM |
7577 |
3133 |
GODARD Raphael |
12:36:19 |
SEM |
|
M |
1408 SEM |
5573 |
3134 |
GUILLERET Julien |
12:36:21 |
SEM |
Triathlon Hochfelden |
M |
1409 SEM |
5572 |
3135 |
RODRIGUEZ DIAZ Javier |
12:36:30 |
SEM |
|
M |
1410 SEM |
9253 |
3136 |
LECLERC Maxence |
12:36:39 |
SEM |
Courir ? Saint Gervais |
M |
1411 SEM |
7758 |
3137 |
WATTIAU Silvain |
12:36:40 |
V2M |
|
M |
375 V2M |
9119 |
3138 |
NOEL Sylvain |
12:37:01 |
V1M |
|
M |
1011 V1M |
8510 |
3139 |
BOSSUAT Lionel |
12:37:05 |
V1M |
|
M |
1012 V1M |
1452 |
3140 |
ROBISCHUNG Benjamin |
12:37:23 |
SEM |
ASSOCIATION DES BLESSES D |
M |
1412 SEM |
1503 |
3141 |
PIRON Mathieu |
12:37:27 |
V1M |
TYROSSE / TTT&Co |
M |
1013 V1M |
5187 |
3142 |
BILLION Karinne |
12:37:28 |
V1F |
|
F |
82 V1F |
8536 |
3143 |
FERNANDES BARBOSA Sonia |
12:37:29 |
V1F |
|
F |
83 V1F |
7599 |
3144 |
SERRADJI Ange |
12:37:37 |
SEM |
|
M |
1413 SEM |
7799 |
3145 |
CAYZAC Alain |
12:37:41 |
V2M |
|
M |
376 V2M |
6446 |
3146 |
SERRADJI Guy |
12:37:43 |
V3M |
DOLE. AC |
M |
41 V3M |
1976 |
3147 |
PARISE Frederic |
12:37:46 |
V2M |
Astb |
M |
377 V2M |
5673 |
3147 |
ROLLIN Pascal |
12:37:46 |
V2M |
William et beuren |
M |
377 V2M |
5674 |
3149 |
SALMON Benoit |
12:38:12 |
V1M |
|
M |
1014 V1M |
6821 |
3149 |
OZANNE Franck |
12:38:12 |
V1M |
|
M |
1014 V1M |
8613 |
3151 |
NUNEZ John |
12:38:14 |
SEM |
|
M |
1414 SEM |
5739 |
3152 |
HALLOT Jerome |
12:38:24 |
V1M |
|
M |
1016 V1M |
1987 |
3153 |
BRUNON Romain |
12:38:34 |
SEM |
|
M |
1415 SEM |
8129 |
3154 |
BERGER DE NOMAZY Timothee |
12:38:46 |
SEM |
|
M |
1416 SEM |
1575 |
3154 |
GOURBIN Nicolas |
12:38:46 |
SEM |
|
M |
1416 SEM |
1947 |
3154 |
DORVAL Laurent |
12:38:46 |
V1M |
ATHLETHEIX |
M |
1017 V1M |
8418 |
3157 |
BERNADOU Solenne |
12:38:53 |
SEF |
|
F |
158 SEF |
5977 |
3158 |
BARDET Raphael |
12:38:54 |
SEM |
|
M |
1418 SEM |
5656 |
3159 |
BERGER Hugo |
12:39:02 |
SEM |
|
M |
1419 SEM |
1934 |
3159 |
GUERILLOT Romain |
12:39:02 |
SEM |
|
M |
1419 SEM |
8751 |
3161 |
MATHON Thomas |
12:39:03 |
SEM |
|
M |
1421 SEM |
9153 |
3162 |
BOUCHET Paul |
12:39:04 |
SEM |
|
M |
1422 SEM |
1935 |
3162 |
LEBLANC Gaspard |
12:39:04 |
SEM |
|
M |
1422 SEM |
1936 |
3164 |
CLUZEL Jeremy |
12:39:13 |
V1M |
Courir ? Lyon |
M |
1018 V1M |
7078 |
3165 |
VAAST Frederic |
12:39:16 |
V1M |
RANDO CLUB DE FRANCHEVILL |
M |
1019 V1M |
6018 |
3165 |
VANDER PLANCKE Julien |
12:39:16 |
SEM |
|
M |
1424 SEM |
7594 |
3167 |
DIVERCHY Thibault |
12:39:17 |
SEM |
|
M |
1425 SEM |
7389 |
3168 |
LEVENT Yannick |
12:39:32 |
SEM |
|
M |
1426 SEM |
775 |
3169 |
LABRY Marion |
12:39:38 |
SEF |
RMA Paris Triathlon |
F |
159 SEF |
7113 |
3170 |
LABRY Florian |
12:39:39 |
SEM |
UA SOCIETE GENERALE |
M |
1427 SEM |
5767 |
3171 |
GIONNET Charlotte |
12:39:41 |
SEF |
|
F |
160 SEF |
785 |
3171 |
TREPO Jonathan |
12:39:41 |
SEM |
|
M |
1428 SEM |
9051 |
3173 |
EYMARD Clement |
12:39:42 |
SEM |
|
M |
1429 SEM |
9052 |
3174 |
ALONSO Luis |
12:39:46 |
V1M |
PAYS DE FONTAINEBLEAU ATH |
M |
1020 V1M |
9099 |
3175 |
ANMELLA Didier |
12:39:58 |
V2M |
|
M |
379 V2M |
6865 |
3176 |
LUPETTI Pierre |
12:40:13 |
SEM |
|
M |
1430 SEM |
773 |
3177 |
COBOS Alexandre |
12:40:15 |
V1M |
TEAM BARJOTS |
M |
1021 V1M |
154 |
3178 |
BAISNEE Sebastien |
12:40:22 |
V1M |
|
M |
1022 V1M |
9345 |
3179 |
RASPADO Anthony |
12:40:28 |
SEM |
|
M |
1431 SEM |
5718 |
3180 |
APPERE Erwan |
12:40:37 |
SEM |
|
M |
1432 SEM |
5236 |
3181 |
FERREIRA Thibaut |
12:40:39 |
SEM |
|
M |
1433 SEM |
5237 |
3182 |
RAYMOND Clement |
12:40:45 |
SEM |
|
M |
1434 SEM |
8171 |
3183 |
VALY Marc |
12:40:49 |
V2M |
|
M |
380 V2M |
5772 |
3184 |
SEITZ Notger |
12:40:51 |
V1M |
Team Erdinger alkoholfrei |
M |
1023 V1M |
7302 |
3185 |
ECOCHARD Laurent |
12:40:53 |
V2M |
|
M |
381 V2M |
5924 |
3186 |
DECHAUME MONCHARMONT Francois Xavier |
12:41:00 |
V1M |
|
M |
1024 V1M |
7610 |
3187 |
DASSE VINAY Lionel |
12:41:02 |
V2M |
|
M |
382 V2M |
5670 |
3188 |
MISSET Alexandre |
12:41:05 |
SEM |
|
M |
1435 SEM |
6573 |
3189 |
GAY Mathias |
12:41:13 |
V1M |
TRIBAL SPORT |
M |
1025 V1M |
1966 |
3190 |
BEAUFILS Edouard |
12:41:20 |
V1M |
|
M |
1026 V1M |
1905 |
3191 |
COUILLARD Mehdi |
12:41:24 |
SEM |
|
M |
1436 SEM |
8227 |
3192 |
BOUTEILLE Ronald |
12:41:26 |
V1M |
|
M |
1027 V1M |
8364 |
3193 |
BRENNER Mylene |
12:41:28 |
V1F |
Asc ferco / la vigilante |
F |
84 V1F |
6915 |
3194 |
DELOGET Amaury |
12:41:36 |
V1M |
|
M |
1028 V1M |
1317 |
3195 |
JUGDE Romain |
12:41:41 |
SEM |
|
M |
1437 SEM |
5252 |
3196 |
COUVREUR Christophe |
12:41:48 |
V2M |
|
M |
383 V2M |
7423 |
3196 |
MONTES Manuel |
12:41:48 |
V2F |
|
F |
25 V2F |
9058 |
3196 |
GUILLIN Marina |
12:41:48 |
SEF |
|
F |
161 SEF |
9148 |
3199 |
LEGRAND Lucie |
12:41:54 |
SEF |
|
F |
162 SEF |
8416 |
3200 |
PARIS Jean Francois |
12:41:55 |
SEM |
|
M |
1438 SEM |
9070 |
3201 |
LEGRAND Francois |
12:41:56 |
V2M |
|
M |
384 V2M |
886 |
3202 |
BOUCHARD Charlotte |
12:42:00 |
SEF |
|
F |
163 SEF |
606 |
3203 |
CHAVASSE FRETTE Gael |
12:42:12 |
SEM |
|
M |
1439 SEM |
249 |
3204 |
GENET Sebastien |
12:42:19 |
V1M |
Nogent solidarite triathl |
M |
1029 V1M |
5748 |
3205 |
HERVe Matthieu |
12:42:38 |
SEM |
|
M |
1440 SEM |
1396 |
3206 |
KOWALSKI Julien |
12:42:42 |
V1M |
|
M |
1030 V1M |
343 |
3207 |
DESSAUVAGES David |
12:42:43 |
V1M |
Team PMB |
M |
1031 V1M |
609 |
3207 |
LE HELLO Bastien |
12:42:43 |
V1M |
Saint?Egis |
M |
1031 V1M |
7150 |
3209 |
LEMAIRE Francois Olivier |
12:42:50 |
V2M |
|
M |
385 V2M |
5548 |
3210 |
VERDURE Michael |
12:42:56 |
SEM |
Alp pizancon |
M |
1441 SEM |
7226 |
3211 |
CHASSARD Jean Marie |
12:42:59 |
V2M |
|
M |
386 V2M |
7398 |
3212 |
PAILLARD Christophe |
12:43:03 |
V2M |
Perols footing |
M |
387 V2M |
6619 |
3213 |
PANI Alexandre |
12:43:12 |
SEM |
|
M |
1442 SEM |
6100 |
3214 |
SERVONNAT Yves |
12:43:14 |
V1M |
TEAM LES EYNAUDS |
M |
1033 V1M |
7539 |
3215 |
POUPART LAFARGE Brieuc |
12:43:19 |
SEM |
|
M |
1443 SEM |
1489 |
3215 |
BONNEAU Wilfrid |
12:43:19 |
V1M |
Team rochelaise |
M |
1034 V1M |
6677 |
3217 |
PROU Helene |
12:43:30 |
V1F |
Etampes Athle |
F |
85 V1F |
8188 |
3218 |
REYMOND Christian |
12:43:31 |
V1M |
Hb team trail |
M |
1035 V1M |
7186 |
3219 |
FAURIAT Jose |
12:43:37 |
V1M |
The Beautiful Walk |
M |
1036 V1M |
1700 |
3220 |
THOMAS RANNEAUD Pierre |
12:43:40 |
SEM |
|
M |
1444 SEM |
124 |
3221 |
DENUIT John |
12:43:55 |
SEM |
L'EQUIPE SOLEIL |
M |
1445 SEM |
5289 |
3222 |
ANTUNES Dominique |
12:44:02 |
V1M |
|
M |
1037 V1M |
6442 |
3223 |
BELLIA Patrice |
12:44:08 |
SEM |
|
M |
1446 SEM |
1058 |
3224 |
HERGAULT TRAMONTANA Stefania |
12:44:12 |
V2F |
CAP CONDE |
F |
26 V2F |
372 |
3225 |
MOREAU Kevin |
12:44:18 |
SEM |
Saint Domineuc |
M |
1447 SEM |
703 |
3225 |
LE SANN David |
12:44:18 |
SEM |
|
M |
1447 SEM |
6916 |
3227 |
ANTOLIN Eric |
12:44:26 |
V2M |
|
M |
388 V2M |
7592 |
3228 |
CANOVAS Ingrid |
12:44:28 |
SEF |
|
F |
164 SEF |
7047 |
3228 |
CZURA Guillaume |
12:44:28 |
SEM |
|
M |
1449 SEM |
7048 |
3230 |
ALDEGUER Quentn |
12:44:29 |
SEM |
La Foulee Vourloise |
M |
1450 SEM |
803 |
3231 |
RICAUD Jacques |
12:44:31 |
V2M |
SPIRIDON PERIGORD POURPRE |
M |
389 V2M |
765 |
3231 |
LECOYER Guilhem |
12:44:31 |
SEM |
|
M |
1451 SEM |
1173 |
3233 |
AJBAR Mohamed |
12:44:32 |
SEM |
Bravo |
M |
1452 SEM |
1080 |
3234 |
MORIN Xavier |
12:44:39 |
V2M |
|
M |
390 V2M |
7375 |
3235 |
BARON Thomas |
12:44:46 |
ESM |
|
M |
31 ESM |
6146 |
3236 |
KELLER Jerome |
12:44:51 |
V1M |
S/L MASSY AS |
M |
1038 V1M |
9222 |
3237 |
ROZENTAL Sarah Ryfka |
12:44:58 |
SEF |
COSMA |
F |
165 SEF |
6879 |
3238 |
MAURICE Dominique |
12:45:04 |
V3M |
|
M |
42 V3M |
6227 |
3239 |
BAUDOZ Manon |
12:45:10 |
SEF |
Dsa pontarlier |
F |
166 SEF |
1897 |
3240 |
DI CINO Vincent |
12:45:11 |
V1M |
|
M |
1039 V1M |
6179 |
3241 |
BARRA Quentin |
12:45:18 |
SEM |
|
M |
1453 SEM |
7049 |
3241 |
COULANGEON Marc |
12:45:18 |
SEM |
|
M |
1453 SEM |
7050 |
3241 |
THOVISTE Victor |
12:45:18 |
SEM |
|
M |
1453 SEM |
8324 |
3244 |
MONTEIL Luc |
12:45:23 |
V2M |
Atle 632 |
M |
391 V2M |
1481 |
3244 |
DENIA Norddine |
12:45:23 |
V1M |
|
M |
1040 V1M |
6272 |
3246 |
HIEBEL Caroline |
12:45:26 |
V1F |
ATHLE 632 |
F |
86 V1F |
6314 |
3247 |
BOBROWSKI Frederic |
12:45:45 |
V1M |
|
M |
1041 V1M |
1635 |
3248 |
BRENAC Nicolas |
12:45:46 |
V2M |
Team Fontain Franche Comt |
M |
392 V2M |
8275 |
3249 |
LECOUTRE Matthieu |
12:45:51 |
V1M |
|
M |
1042 V1M |
815 |
3250 |
CLERC Louise |
12:45:55 |
SEF |
|
F |
167 SEF |
6031 |
3251 |
RICHARD Franck |
12:45:57 |
V2M |
|
M |
393 V2M |
1348 |
3252 |
VIVIEN Christophe |
12:45:58 |
V1M |
|
M |
1043 V1M |
5908 |
3252 |
BIeS Sylvain |
12:45:58 |
V1M |
|
M |
1043 V1M |
9117 |
3254 |
CLEMENT Nicolas |
12:46:02 |
SEM |
|
M |
1456 SEM |
1318 |
3255 |
BILBAULT Damien |
12:46:11 |
V1M |
|
M |
1045 V1M |
8683 |
3255 |
GAUDILLERE Cyrielle |
12:46:11 |
SEF |
|
F |
168 SEF |
8684 |
3257 |
SOLACROUP Remi |
12:46:17 |
SEM |
|
M |
1457 SEM |
7822 |
3258 |
BIBIANO Sarah |
12:46:29 |
SEF |
Spiridon |
F |
169 SEF |
1434 |
3259 |
ACHARD Matthieu |
12:46:30 |
V1M |
|
M |
1046 V1M |
6426 |
3260 |
DELCEY Guillaume |
12:46:33 |
SEM |
DOLE AC |
M |
1458 SEM |
8274 |
3261 |
GAUDILLAT Christophe |
12:46:36 |
V2M |
GRAND CHALON ATHLETISME |
M |
394 V2M |
6572 |
3262 |
RUNGASAMY Sundaresen |
12:46:37 |
V2M |
|
M |
395 V2M |
5195 |
3263 |
TAILLANDIER Yohan |
12:46:44 |
SEM |
|
M |
1459 SEM |
5967 |
3264 |
PUIGMAL Yann |
12:46:45 |
V1M |
|
M |
1047 V1M |
5153 |
3265 |
TOUZOT Pascal |
12:46:47 |
V2M |
|
M |
396 V2M |
8102 |
3266 |
NOVE JOSSERAND Quentin |
12:47:04 |
SEM |
SETE THAU TRIATHLON |
M |
1460 SEM |
7162 |
3266 |
MANCHON Damien |
12:47:04 |
SEM |
|
M |
1460 SEM |
9009 |
3268 |
GERBOULET Nicolas |
12:47:06 |
SEM |
|
M |
1462 SEM |
7084 |
3269 |
BOGARD Cyril |
12:47:10 |
V1F |
Courir en Garrigues |
F |
87 V1F |
8272 |
3270 |
LAQLII Mustapha |
12:47:12 |
V1M |
|
M |
1048 V1M |
931 |
3271 |
MAZOYER Patrick |
12:47:25 |
V2M |
LES CIGOGNES DES MONTAGNE |
M |
397 V2M |
7651 |
3271 |
MAZOYER Rachel |
12:47:25 |
V2F |
LES CIGOGNES DES MONTAGNE |
F |
27 V2F |
7652 |
3273 |
BLANCHARD Christophe |
12:47:38 |
V1M |
Essar'trace |
M |
1049 V1M |
8637 |
3274 |
BABIN Arnaud |
12:47:39 |
V1M |
ESSAR TRACE |
M |
1050 V1M |
8170 |
3275 |
MARINONI Damien |
12:47:42 |
V1M |
|
M |
1051 V1M |
5264 |
3276 |
REMBAUD Aurelien |
12:47:43 |
SEM |
|
M |
1463 SEM |
6612 |
3277 |
PRODHOMME Rodolphe |
12:47:44 |
V2M |
|
M |
398 V2M |
1540 |
3278 |
LIARET Sebastien |
12:47:45 |
V1M |
|
M |
1052 V1M |
7029 |
3278 |
WAGENER Laurent |
12:47:45 |
V1M |
Runars Armissan |
M |
1052 V1M |
7030 |
3280 |
CASSEAU Christophe |
12:47:46 |
V2M |
AIR 3 |
M |
399 V2M |
1122 |
3281 |
FORT Thomas |
12:48:03 |
SEM |
TEAM POULX TRAIL |
M |
1464 SEM |
813 |
3281 |
CHRETIEN Michael |
12:48:03 |
SEM |
|
M |
1464 SEM |
6818 |
3283 |
SEVERE Baptiste |
12:48:21 |
SEM |
|
M |
1466 SEM |
7453 |
3284 |
MORIN Pierre Alban |
12:48:22 |
SEM |
|
M |
1467 SEM |
1110 |
3285 |
POULLAIN Gaylord |
12:48:27 |
SEM |
|
M |
1468 SEM |
8530 |
3286 |
CROSSLEY Richard |
12:48:28 |
V1M |
|
M |
1054 V1M |
9168 |
3287 |
GAIGNARD Caroline |
12:48:31 |
V1F |
ASPTT VERDUN |
F |
88 V1F |
7232 |
3288 |
HUMBERT Gerald |
12:48:34 |
V1M |
ASPTT VERDUN |
M |
1055 V1M |
7234 |
3289 |
VIERNE Sebastien |
12:48:37 |
SEM |
|
M |
1469 SEM |
7350 |
3290 |
DI FRANZA Alain |
12:48:50 |
V2M |
TRISTARS DE CANNES |
M |
400 V2M |
7376 |
3291 |
DZUNDZA Jean Francois |
12:48:52 |
V1M |
|
M |
1056 V1M |
7662 |
3292 |
POISOT Yvan |
12:48:53 |
V1M |
|
M |
1057 V1M |
7061 |
3293 |
GOMBART Julien |
12:48:55 |
SEM |
|
M |
1470 SEM |
5540 |
3294 |
BRETON Barbara |
12:49:05 |
SEF |
Infosport Loiret |
F |
170 SEF |
9109 |
3295 |
DELETTRE Pierre |
12:49:12 |
SEM |
Club Rathelot |
M |
1471 SEM |
729 |
3296 |
PEDIMINA Marc |
12:49:20 |
V1M |
Les muscles du plateau 19 |
M |
1058 V1M |
5231 |
3297 |
RIOT Sebastien |
12:49:21 |
SEM |
|
M |
1472 SEM |
7587 |
3298 |
PONCE Pierre |
12:49:26 |
V2M |
rochefort athletisme club |
M |
401 V2M |
8052 |
3299 |
TERBECHE Karim |
12:49:29 |
V1M |
|
M |
1059 V1M |
6616 |
3300 |
BARRULL Michel |
12:49:32 |
V2M |
|
M |
402 V2M |
8516 |
3301 |
GODFRIND Valerie |
12:49:33 |
SEF |
|
F |
171 SEF |
599 |
3302 |
ROSE Jean Loic |
12:49:35 |
V1M |
|
M |
1060 V1M |
1398 |
3303 |
BORNATICO Romain |
12:49:37 |
V1M |
|
M |
1061 V1M |
8014 |
3304 |
HUSSON Patrick |
12:49:39 |
V1M |
Velizy triathlon |
M |
1062 V1M |
5278 |
3305 |
CABAN Olivier |
12:49:40 |
V2M |
velizy Triathlon |
M |
403 V2M |
8858 |
3306 |
VERNI Guillaume |
12:49:41 |
SEM |
XRun WeRunHP |
M |
1473 SEM |
706 |
3307 |
KAPPLER Eric |
12:49:43 |
V2M |
Ricoteam |
M |
404 V2M |
335 |
3308 |
AUGER Catherine |
12:49:58 |
V1F |
|
F |
89 V1F |
7906 |
3309 |
CHAMPION Matthieu |
12:50:02 |
V1M |
|
M |
1063 V1M |
5184 |
3309 |
SALADINO Bruno |
12:50:02 |
V1M |
|
M |
1063 V1M |
7007 |
3309 |
GALLIOT Martine |
12:50:02 |
V2F |
ST SO COURT |
F |
28 V2F |
7330 |
3312 |
PEREIRA Maria |
12:50:03 |
V1F |
St So Court |
F |
90 V1F |
7329 |
3313 |
BONHOMME Corentin |
12:50:04 |
SEM |
|
M |
1474 SEM |
7006 |
3314 |
BILBAULT Pascal |
12:50:05 |
V2M |
|
M |
405 V2M |
7022 |
3315 |
PLANCHER Cedric |
12:50:08 |
V1M |
Vedas endurance |
M |
1065 V1M |
1498 |
3315 |
OLIVEAU Wilfried |
12:50:08 |
SEM |
Alencon trail |
M |
1475 SEM |
8361 |
3317 |
MARIE Helene |
12:50:10 |
SEF |
As champfremont multonne/ |
F |
172 SEF |
6300 |
3318 |
DANQUECHIN DORVAL Arnaud |
12:50:32 |
SEM |
|
M |
1476 SEM |
8662 |
3319 |
LENDEPERGT Pierre |
12:50:34 |
SEM |
|
M |
1477 SEM |
1250 |
3320 |
TORRENT Christophe |
12:50:41 |
V2M |
|
M |
406 V2M |
157 |
3321 |
DURIVAUX Yannick |
12:50:44 |
V1M |
|
M |
1066 V1M |
7994 |
3322 |
AUCLIN Ludovic |
12:50:47 |
V1M |
|
M |
1067 V1M |
6150 |
3323 |
GIMENEZ Christophe |
12:50:49 |
V1M |
|
M |
1068 V1M |
7996 |
3324 |
IFRI Adil |
12:50:54 |
V1M |
CA DE LA HAUTE MOSELOTTE |
M |
1069 V1M |
7715 |
3325 |
DE CASTRO Roberto |
12:51:04 |
V1M |
|
M |
1070 V1M |
6173 |
3326 |
FESSLER Vincent |
12:51:22 |
V1M |
|
M |
1071 V1M |
8424 |
3327 |
VALLIER Denis |
12:51:24 |
V2M |
|
M |
407 V2M |
7737 |
3327 |
CHODEY Guy |
12:51:24 |
V2M |
Adidas runner republique |
M |
407 V2M |
8494 |
3329 |
DE ZAN Gerard |
12:51:27 |
V2M |
|
M |
409 V2M |
7031 |
3330 |
FERNEY Nicolas |
12:51:38 |
V1M |
|
M |
1072 V1M |
6601 |
3331 |
BRUSTEL GAY Sebastien |
12:51:58 |
SEM |
|
M |
1478 SEM |
6794 |
3331 |
COTTE Fabrice |
12:51:58 |
SEM |
|
M |
1478 SEM |
9284 |
3333 |
BONNETON Bastien |
12:52:00 |
SEM |
|
M |
1480 SEM |
9283 |
3334 |
MONNET Ludovic |
12:52:01 |
V1M |
|
M |
1073 V1M |
7514 |
3335 |
PASCAL Audrey |
12:52:02 |
V1F |
|
F |
91 V1F |
8728 |
3336 |
DURAND Sebastien |
12:52:04 |
V1F |
|
F |
92 V1F |
7926 |
3337 |
BOULIO Charly |
12:52:07 |
SEM |
|
M |
1481 SEM |
6582 |
3338 |
ABOUAYOUB Mehdi |
12:52:18 |
SEM |
|
M |
1482 SEM |
1798 |
3338 |
AYMON Alain |
12:52:18 |
V3M |
La Foulee |
M |
43 V3M |
6580 |
3340 |
AYMON Adrien |
12:52:19 |
SEM |
|
M |
1483 SEM |
6581 |
3341 |
BISSUEL David |
12:52:27 |
V1M |
Pichet Michel Club |
M |
1074 V1M |
8007 |
3342 |
FOUGERAS Sebastien |
12:52:31 |
V1M |
Letraceurs |
M |
1075 V1M |
1389 |
3343 |
CHEVAUCHER Arnaud |
12:52:38 |
V1M |
|
M |
1076 V1M |
323 |
3344 |
SAULNIER Sebastien |
12:52:39 |
SEM |
|
M |
1484 SEM |
9182 |
3345 |
POULAT Julien |
12:52:43 |
SEM |
|
M |
1485 SEM |
568 |
3345 |
STORKSEN Emmanuel |
12:52:43 |
V2M |
|
M |
410 V2M |
7381 |
3347 |
CHARMEIL Christophe |
12:53:05 |
V2M |
KIKOUROU |
M |
411 V2M |
8168 |
3348 |
JOUFFROY Romain |
12:53:18 |
V1M |
|
M |
1077 V1M |
7210 |
3349 |
AZZOPARDI PELLEGRINI Marina |
12:53:20 |
V1F |
Team Triandine |
F |
93 V1F |
178 |
3350 |
NOURY Cathy |
12:53:21 |
V1F |
|
F |
94 V1F |
177 |
3351 |
FERRY Arthur |
12:53:22 |
SEM |
|
M |
1486 SEM |
1361 |
3352 |
VAILLANT Sylvain |
12:53:25 |
SEM |
|
M |
1487 SEM |
1342 |
3353 |
BALLET BASSINET Annie |
12:53:34 |
V3F |
SPIRIDON LIMOUSIN |
F |
3 V3F |
1989 |
3354 |
GUEGAN Romain |
12:53:36 |
SEM |
54 ra |
M |
1488 SEM |
5756 |
3355 |
VIAOUET Clement |
12:53:39 |
V1M |
HAULOTTE RUNNING TEAM |
M |
1078 V1M |
233 |
3356 |
MARTIN Cedric |
12:53:42 |
V1M |
|
M |
1079 V1M |
8467 |
3357 |
DAGUE Frederic |
12:53:48 |
V1M |
|
M |
1080 V1M |
6835 |
3358 |
JOURDON Cedric |
12:53:49 |
V1M |
54 ra |
M |
1081 V1M |
7103 |
3359 |
LATOUR Christophe |
12:53:50 |
V1M |
Cru chapellois |
M |
1082 V1M |
5633 |
3359 |
BESANcON Thierry |
12:53:50 |
V2M |
|
M |
412 V2M |
7119 |
3361 |
BUIXO Frederick |
12:53:55 |
V1M |
|
M |
1083 V1M |
5215 |
3362 |
PROUVAT Stephane |
12:53:57 |
V1M |
|
M |
1084 V1M |
5216 |
3363 |
PRIAM Pierre |
12:54:05 |
SEM |
|
M |
1489 SEM |
1690 |
3363 |
LACROIX Philippe |
12:54:05 |
V1M |
|
M |
1085 V1M |
6704 |
3365 |
GUY Jacques |
12:54:07 |
V2M |
|
M |
413 V2M |
1009 |
3366 |
GAY Sebastien |
12:54:13 |
V1M |
|
M |
1086 V1M |
281 |
3367 |
TRUC Mathieu |
12:54:14 |
SEM |
|
M |
1490 SEM |
562 |
3367 |
CHARTIER KASTLER Cyrille |
12:54:14 |
V2M |
|
M |
414 V2M |
5743 |
3369 |
MAUPAS Severine |
12:54:53 |
V1F |
RCSJ |
F |
95 V1F |
163 |
3369 |
TRAORE Mamadi |
12:54:53 |
SEM |
Les furets d eiffage |
M |
1491 SEM |
7188 |
3369 |
GONZALEZ Gabriel |
12:54:53 |
V2M |
|
M |
415 V2M |
7639 |
3372 |
RIBOLA Jean Christophe |
12:55:01 |
SEM |
|
M |
1492 SEM |
7775 |
3373 |
GASQUET Gilles |
12:55:14 |
V2M |
|
M |
416 V2M |
7449 |
3374 |
GILLET Thierry |
12:55:16 |
V2M |
|
M |
417 V2M |
6709 |
3375 |
COUDOUR Herve |
12:55:19 |
V2M |
MJC Monplaisir Trail |
M |
418 V2M |
498 |
3375 |
WATTIER Michael |
12:55:19 |
V2M |
|
M |
418 V2M |
6967 |
3377 |
BRAHMI Olivier |
12:55:24 |
V1M |
MONPLAISIR TRAIL |
M |
1087 V1M |
971 |
3377 |
CONCHE Vincent |
12:55:24 |
V1M |
|
M |
1087 V1M |
7759 |
3377 |
SOULAS eric |
12:55:24 |
V2M |
la rivatiere |
M |
420 V2M |
9219 |
3380 |
JANACEK Pierre |
12:55:25 |
V2M |
La Rivatiere |
M |
421 V2M |
9218 |
3381 |
POYET Thierry |
12:55:26 |
V2M |
la rivatiere |
M |
422 V2M |
7309 |
3382 |
VACHETTE Yannick |
12:55:30 |
SEM |
|
M |
1493 SEM |
7770 |
3383 |
ROLLAND Anne Sophie |
12:55:33 |
SEF |
|
F |
173 SEF |
7450 |
3384 |
VAUTRELLE Ludovic |
12:55:35 |
V1M |
|
M |
1089 V1M |
794 |
3385 |
CHARRIER Sandrine |
12:55:47 |
SEF |
Crewstach |
F |
174 SEF |
623 |
3386 |
LEDUC Thibault |
12:55:49 |
V1M |
|
M |
1090 V1M |
6602 |
3387 |
GAUTIER Sebastien |
12:55:50 |
V1M |
|
M |
1091 V1M |
9007 |
3388 |
THAI Michael |
12:55:54 |
SEM |
ASASPP |
M |
1494 SEM |
8026 |
3389 |
MARCHE Raphael |
12:55:57 |
SEM |
Asaspp |
M |
1495 SEM |
371 |
3389 |
SORIN Franck |
12:55:57 |
V1M |
|
M |
1092 V1M |
798 |
3389 |
DELHAYE Wilfried |
12:55:57 |
V1M |
|
M |
1092 V1M |
7764 |
3389 |
BONNAUDET Laurent |
12:55:57 |
V2M |
|
M |
423 V2M |
9072 |
3393 |
Dossard 5321 |
12:55:59 |
|
|
|
1 |
5321 |
3394 |
FORET Frederic |
12:56:36 |
V1M |
|
M |
1094 V1M |
5165 |
3395 |
CHAROLLAIS Aymeric |
12:56:38 |
V1M |
ARSL |
M |
1095 V1M |
5167 |
3396 |
DEPRES Stephane |
12:56:45 |
V2M |
|
M |
424 V2M |
1171 |
3397 |
MICHON Jerome |
12:56:58 |
SEM |
|
M |
1496 SEM |
7840 |
3397 |
LY Pierre |
12:56:58 |
SEM |
|
M |
1496 SEM |
7841 |
3399 |
BAUTRU Cyprien |
12:57:03 |
SEM |
|
M |
1498 SEM |
8322 |
3400 |
HADDAD Azzedine |
12:57:11 |
SEM |
|
M |
1499 SEM |
459 |
3401 |
THOULE FASS Sebastien |
12:57:15 |
V1M |
|
M |
1096 V1M |
574 |
3402 |
TATALOVIC Alexander |
12:57:21 |
V1M |
|
M |
1097 V1M |
6047 |
3403 |
GRILLOT Ralph |
12:57:23 |
V2M |
As Randonneurs Ruy Montce |
M |
425 V2M |
621 |
3404 |
FORTIN Matthieu |
12:57:25 |
SEM |
|
M |
1500 SEM |
356 |
3405 |
CHAIEB Angeline |
12:57:27 |
SEF |
Agrunning |
F |
175 SEF |
5758 |
3405 |
GUALANO Florent |
12:57:27 |
SEM |
Ag running fournes |
M |
1501 SEM |
7488 |
3405 |
FAURE Philippe |
12:57:27 |
V2M |
|
M |
426 V2M |
8707 |
3408 |
LEMONT Dominique |
12:57:39 |
V2M |
aquavelopode triathlon |
M |
427 V2M |
1501 |
3409 |
DANEAU Guillaume |
12:57:42 |
SEM |
|
M |
1502 SEM |
8945 |
3410 |
BARDE Eric |
12:57:46 |
V3M |
|
M |
44 V3M |
5683 |
3411 |
LENOIR DE LA COCHETIeRE Olivier |
12:57:59 |
SEM |
Les Crevettes |
M |
1503 SEM |
5196 |
3412 |
BOISSEAU Charles Henri |
12:58:00 |
SEM |
|
M |
1504 SEM |
6789 |
3413 |
MARIANI Matteo |
12:58:02 |
SEM |
|
M |
1505 SEM |
6128 |
3414 |
FLEURY Laura |
12:58:07 |
SEF |
Credit Agricole Centre Lo |
F |
176 SEF |
439 |
3415 |
TRAMONI Xavier |
12:58:17 |
V2M |
Cru chapellois |
M |
428 V2M |
6832 |
3416 |
MATZ David |
12:58:29 |
V1M |
S/L VAL DE MORTEAU ATHLeT |
M |
1098 V1M |
8347 |
3417 |
VANDEBEEK Julien |
12:58:39 |
V1M |
TEAM LAPIN |
M |
1099 V1M |
1254 |
3418 |
DELEMAZURE Cyril |
12:58:40 |
V2M |
Ua societe generale |
M |
429 V2M |
6746 |
3418 |
FONTANIE Didier |
12:58:40 |
V2M |
S/L MONFLANQUIN ATHLETIC |
M |
429 V2M |
8167 |
3420 |
GAUME Michael |
12:58:49 |
V1M |
|
M |
1100 V1M |
6852 |
3421 |
SEGUER Guillaume |
12:58:50 |
V1M |
Decima Runners Team |
M |
1101 V1M |
1476 |
3421 |
PONSON Bruno |
12:58:50 |
V2M |
|
M |
431 V2M |
5111 |
3423 |
VICAT Samuel |
12:58:51 |
V1M |
Decima Runners Team |
M |
1102 V1M |
137 |
3424 |
VEYRON Benoit |
12:58:52 |
V1M |
Decima Runners Team |
M |
1103 V1M |
138 |
3425 |
LESAUVAGE Guillaume |
12:58:58 |
V1M |
PAOLHI |
M |
1104 V1M |
8569 |
3426 |
BARBELLION Anthonny |
12:58:59 |
SEM |
PAOLHI |
M |
1506 SEM |
5951 |
3427 |
LYNEN Ingrid |
12:59:02 |
V1F |
|
F |
96 V1F |
5505 |
3428 |
LE BELLER Jerome |
12:59:04 |
SEM |
FLK Lorient Triathlon |
M |
1507 SEM |
280 |
3429 |
NORTIER Thierry |
12:59:18 |
V2M |
|
M |
432 V2M |
6918 |
3430 |
GAMBEY Damien |
13:00:02 |
V1M |
|
M |
1105 V1M |
9334 |
3431 |
MAUREL Arthur |
13:00:04 |
SEM |
|
M |
1508 SEM |
9335 |
3432 |
LEMERCIER Audrey |
13:00:11 |
SEF |
1000 Pattes |
F |
177 SEF |
259 |
3433 |
FARINETTI Gerard |
13:00:22 |
V2M |
association volodalen |
M |
433 V2M |
9178 |
3434 |
HAMMANI Adel |
13:00:27 |
V1M |
|
M |
1106 V1M |
9108 |
3435 |
RAPHAEL Remy |
13:00:35 |
SEM |
Courir ? Lyon |
M |
1509 SEM |
1560 |
3436 |
SAINT ROCH Frederic |
13:00:39 |
V1M |
Les Chaussettes Mouillees |
M |
1107 V1M |
8127 |
3437 |
GRANDOUILLER Teddy |
13:00:40 |
SEM |
|
M |
1510 SEM |
8125 |
3437 |
BASTY David |
13:00:40 |
V1M |
|
M |
1108 V1M |
8126 |
3439 |
LE MEN Michael |
13:00:44 |
V1M |
SMAC |
M |
1109 V1M |
8215 |
3440 |
GOUDe Arnaud |
13:00:47 |
V1M |
|
M |
1110 V1M |
1679 |
3441 |
DALLES Andre |
13:00:52 |
V2M |
|
M |
434 V2M |
7147 |
3442 |
LEVAVASSEUR Ronan |
13:00:59 |
SEM |
BREIZH REDER |
M |
1511 SEM |
7747 |
3443 |
MEYER Julien |
13:01:00 |
SEM |
|
M |
1512 SEM |
5144 |
3443 |
DE SARAZIGNAC Philippe |
13:01:00 |
SEM |
|
M |
1512 SEM |
6123 |
3445 |
DU PRe DE SAINT MAUR Quentin |
13:01:02 |
SEM |
|
M |
1514 SEM |
9154 |
3446 |
RENOUARD Frederic |
13:01:06 |
SEM |
TRAIL 61 |
M |
1515 SEM |
7738 |
3447 |
BAYLES Fabien |
13:01:09 |
V2M |
|
M |
435 V2M |
1031 |
3447 |
BAYLES Manon |
13:01:09 |
SEF |
|
F |
178 SEF |
1103 |
3447 |
MILLE Clement |
13:01:09 |
SEM |
Saint Priest Triathlon |
M |
1516 SEM |
6070 |
3450 |
ROUSSEL Aurelien |
13:01:10 |
SEM |
|
M |
1517 SEM |
6069 |
3451 |
DUVAL Chloe |
13:01:32 |
SEF |
|
F |
179 SEF |
461 |
3452 |
MELCHIOR Elliot |
13:01:39 |
SEM |
|
M |
1518 SEM |
8093 |
3452 |
PAOLO Sarvadon |
13:01:39 |
V2M |
|
M |
436 V2M |
8618 |
3454 |
ZULIAN Eymeric |
13:01:46 |
V1M |
cote sas |
M |
1111 V1M |
617 |
3454 |
EYDANT Pascal |
13:01:46 |
V2M |
Pontetrail |
M |
437 V2M |
9202 |
3456 |
KIEFFER Rachel |
13:01:53 |
V2F |
Eha (altkirch athle sundg |
F |
29 V2F |
5765 |
3456 |
ERNDT Patrick |
13:01:53 |
V2M |
Altkirch athle sundgau |
M |
438 V2M |
7681 |
3458 |
GIEGEL Thomas |
13:01:54 |
V2M |
Altkirch athle sundgau |
M |
439 V2M |
5223 |
3459 |
BRAUN Regis |
13:01:55 |
V1M |
|
M |
1112 V1M |
8966 |
3460 |
GIACOMINI Romain |
13:02:00 |
V1M |
|
M |
1113 V1M |
9204 |
3461 |
PASQUIER Mickael |
13:02:01 |
SEM |
|
M |
1519 SEM |
1090 |
3461 |
GIACOMINI Florent |
13:02:01 |
SEM |
TEAM DECATHLON Ajaccio |
M |
1519 SEM |
1384 |
3463 |
REOCREUX Lucile |
13:02:04 |
SEF |
|
F |
180 SEF |
1264 |
3464 |
SEMENSATIS Nicolas |
13:02:05 |
SEM |
|
M |
1521 SEM |
7818 |
3465 |
DUCRET Fabien |
13:02:09 |
SEM |
|
M |
1522 SEM |
6206 |
3466 |
ROUSSILLON Pauline |
13:02:10 |
SEF |
|
F |
181 SEF |
8813 |
3467 |
MION Delphine |
13:02:28 |
SEF |
|
F |
182 SEF |
1955 |
3468 |
MONNOT Pierre |
13:02:30 |
SEM |
|
M |
1523 SEM |
1855 |
3468 |
PINGLIER Emmanuel |
13:02:30 |
SEM |
|
M |
1523 SEM |
1856 |
3470 |
STAWOWSKI Benoit |
13:02:36 |
V1M |
|
M |
1114 V1M |
6973 |
3471 |
VIALON Louis |
13:02:37 |
V2M |
|
M |
440 V2M |
307 |
3472 |
KOMIYA Ichiro |
13:02:48 |
V1M |
|
M |
1115 V1M |
5185 |
3472 |
VIGNEAU Steeve |
13:02:48 |
V1M |
|
M |
1115 V1M |
7182 |
3474 |
BACON Graziella |
13:02:59 |
V2F |
Coureurs De L'Ouest Lyonn |
F |
30 V2F |
290 |
3475 |
BACON Denis |
13:03:00 |
V2M |
Coureurs De L'Ouest Lyonn |
M |
441 V2M |
292 |
3476 |
VANDECAVEZ Arnaud |
13:03:03 |
V1M |
|
M |
1117 V1M |
973 |
3477 |
RIPOLL Anne |
13:03:12 |
V1F |
|
F |
97 V1F |
6072 |
3478 |
SAUNIER Thierry |
13:03:18 |
V1M |
|
M |
1118 V1M |
582 |
3479 |
DUPONCELLE Thomas |
13:03:30 |
ESM |
|
M |
32 ESM |
5940 |
3479 |
ASTIER Lucas |
13:03:30 |
SEM |
|
M |
1525 SEM |
7383 |
3481 |
CONGe Cedric |
13:03:35 |
V1M |
US MARMANDE ATHLETISME |
M |
1119 V1M |
8136 |
3482 |
ROUMANE Jean Francois |
13:03:48 |
V1M |
|
M |
1120 V1M |
7246 |
3483 |
BAISE Patrice |
13:03:51 |
V2M |
|
M |
442 V2M |
1127 |
3484 |
LECHIFFLART Romain |
13:03:59 |
SEM |
Team23 Tiama |
M |
1526 SEM |
7625 |
3485 |
BOURGOGNON Cedric |
13:04:00 |
SEM |
Team23 TIAMA |
M |
1527 SEM |
7626 |
3486 |
ROCHET Sebastien |
13:04:04 |
V1M |
vaulx en velin triathlon |
M |
1121 V1M |
7933 |
3487 |
MEYER Philippe |
13:05:03 |
V2M |
|
M |
443 V2M |
5183 |
3488 |
DANIEL Florent |
13:05:07 |
SEM |
CRC strasbourg |
M |
1528 SEM |
6509 |
3489 |
SCHWEYER Maxime |
13:05:09 |
SEM |
CRC Strasbourg |
M |
1529 SEM |
6510 |
3490 |
ABOUAYOUB Zakaria |
13:05:14 |
SEM |
|
M |
1530 SEM |
1791 |
3491 |
KRANZHoFER Nicole |
13:05:19 |
V2F |
|
F |
31 V2F |
5544 |
3492 |
MROCZKOWSKI Eric |
13:05:20 |
V1M |
|
M |
1122 V1M |
5928 |
3493 |
CHARRIER Stephane |
13:05:21 |
V2M |
|
M |
444 V2M |
552 |
3494 |
DRUCBERT Vincent |
13:05:22 |
V2M |
|
M |
445 V2M |
6472 |
3495 |
BERTHILLOT Caroline |
13:05:49 |
V1F |
Lyon Ultra Run Kikourou |
F |
98 V1F |
9163 |
3496 |
COSTON Lea |
13:05:55 |
SEF |
|
F |
183 SEF |
556 |
3497 |
DELORME Vincent |
13:06:00 |
V1M |
Olympique le coteau |
M |
1123 V1M |
6751 |
3498 |
DELPIERRE Tristan |
13:06:18 |
SEM |
|
M |
1531 SEM |
1089 |
3499 |
DJABIR MIRGHANE Charaf |
13:06:19 |
SEM |
Csa 2 reg |
M |
1532 SEM |
5621 |
3499 |
BRIAND Yoann |
13:06:19 |
SEM |
|
M |
1532 SEM |
7340 |
3501 |
THIERCELIN Maxime |
13:06:35 |
V1M |
AVENIR SAMOREAU |
M |
1124 V1M |
1723 |
3502 |
GARCIA Daniel |
13:06:36 |
SEM |
|
M |
1534 SEM |
8647 |
3503 |
QUEMENEUR Eric |
13:06:37 |
V1M |
|
M |
1125 V1M |
7790 |
3504 |
GIRARD Alexis |
13:06:41 |
SEM |
|
M |
1535 SEM |
1830 |
3505 |
BERNIER Fabrice |
13:06:43 |
V2M |
|
M |
446 V2M |
7729 |
3506 |
ESTeOULE BADO Catherine |
13:06:57 |
V2F |
|
F |
32 V2F |
188 |
3507 |
ESTeOULE BADO Laurent |
13:07:00 |
V1M |
|
M |
1126 V1M |
186 |
3508 |
LAURENT Timothee |
13:07:20 |
SEM |
|
M |
1536 SEM |
1682 |
3509 |
MILLERET Patrice |
13:07:31 |
V2M |
Marignane Triathlon |
M |
447 V2M |
6061 |
3510 |
GUNNARSSON Pierre |
13:07:56 |
V2M |
92125 |
M |
448 V2M |
8211 |
3511 |
MAIRESSE Christophe |
13:07:57 |
V1M |
|
M |
1127 V1M |
8338 |
3512 |
HILLEWAERE Christophe |
13:08:16 |
V2M |
|
M |
449 V2M |
7845 |
3513 |
ROYANT Eric |
13:08:17 |
V2M |
|
M |
450 V2M |
7846 |
3514 |
HARAND Damien |
13:08:21 |
V2M |
Foulee meynoise |
M |
451 V2M |
7442 |
3515 |
NICOLAS Pascal |
13:08:22 |
V2M |
la foulee meynoise |
M |
452 V2M |
6718 |
3516 |
MOULIN Denis |
13:08:23 |
SEM |
|
M |
1537 SEM |
8827 |
3517 |
KNOSPE Emilia |
13:08:30 |
SEF |
|
F |
184 SEF |
1681 |
3518 |
ZINZINDOHOUe Baptiste |
13:08:31 |
SEM |
|
M |
1538 SEM |
1268 |
3519 |
ALLAMAN Cedric |
13:08:33 |
V1M |
|
M |
1128 V1M |
1891 |
3520 |
MACCARI Arnaud |
13:08:44 |
SEM |
|
M |
1539 SEM |
5730 |
3521 |
GAIE Jerome |
13:08:45 |
SEM |
|
M |
1540 SEM |
6851 |
3522 |
NICEY Bruno |
13:08:50 |
SEM |
|
M |
1541 SEM |
5263 |
3523 |
DONATI Terence |
13:08:53 |
SEM |
|
M |
1542 SEM |
8816 |
3524 |
TISSOT BONVALOT Laetitia |
13:09:01 |
V1F |
|
F |
99 V1F |
6653 |
3525 |
MAILLARD Robin |
13:09:08 |
SEM |
|
M |
1543 SEM |
230 |
3526 |
HENRY Pierre |
13:09:26 |
SEM |
|
M |
1544 SEM |
8326 |
3527 |
BRUNON David |
13:09:34 |
V1M |
AS IBM LYON |
M |
1129 V1M |
349 |
3527 |
LEPERCQ Freddy |
13:09:34 |
V1M |
MARTY SPORTS |
M |
1129 V1M |
7562 |
3529 |
LEPERCQ Maud |
13:09:35 |
V1F |
MARTY SPORTS |
F |
100 V1F |
7563 |
3530 |
SEVILLA Sandrine |
13:09:40 |
V1F |
TEAM PY RUNNERS |
F |
101 V1F |
8369 |
3531 |
MERLIER Nathalie |
13:10:00 |
V1F |
Team INTERSPORT Besancon |
F |
102 V1F |
412 |
3532 |
VINCENT Renee |
13:10:01 |
V2F |
|
F |
33 V2F |
7278 |
3532 |
VERMEL Mathieu |
13:10:01 |
V1M |
Les brasseurs de vent |
M |
1131 V1M |
9382 |
3534 |
WAGNER Stephane |
13:10:04 |
V1M |
|
M |
1132 V1M |
8208 |
3535 |
AUTARD Jerome |
13:10:17 |
V2M |
Nimes trail attitude |
M |
453 V2M |
7107 |
3536 |
DE CHALVRON Gilles |
13:10:22 |
V2M |
BPC NANCY |
M |
454 V2M |
8692 |
3537 |
FRAU Antonio |
13:10:37 |
V3M |
ASCS SPORT DIMANCHE |
M |
45 V3M |
7946 |
3538 |
PACINI Jean Eric |
13:10:39 |
V2M |
|
M |
455 V2M |
8627 |
3539 |
MARX Magali |
13:10:41 |
V1F |
|
F |
103 V1F |
1437 |
3540 |
ROUSSEL Joel |
13:10:57 |
V1M |
Ales Agglo Terre d?Atheti |
M |
1133 V1M |
7010 |
3541 |
MENDUNI Emmanuelle |
13:11:05 |
V1F |
|
F |
104 V1F |
405 |
3542 |
DORILLE Jean Christophe |
13:11:07 |
V1M |
|
M |
1134 V1M |
406 |
3543 |
PIQUET Louis |
13:11:17 |
V1M |
|
M |
1135 V1M |
6248 |
3544 |
DE BERU Alain |
13:11:22 |
V2M |
RUNNING EXPERTS |
M |
456 V2M |
6544 |
3545 |
GOYET Thierry |
13:11:36 |
V1M |
|
M |
1136 V1M |
7033 |
3546 |
BONNET Muriel |
13:11:38 |
V1F |
|
F |
105 V1F |
7004 |
3547 |
DELPON Romain |
13:11:43 |
SEF |
|
F |
185 SEF |
7515 |
3548 |
LEPAROUX Simon |
13:11:45 |
SEM |
|
M |
1545 SEM |
8632 |
3549 |
GAILLARD Pascal |
13:11:52 |
V3M |
|
M |
46 V3M |
8010 |
3550 |
BUISSON Anthony |
13:11:54 |
SEM |
|
M |
1546 SEM |
5257 |
3551 |
PALMADE Xavier |
13:12:02 |
V3M |
XRUN |
M |
47 V3M |
6111 |
3552 |
CHIRITIAN Pascal |
13:12:06 |
V1M |
UAC Morestel |
M |
1137 V1M |
500 |
3553 |
DUTHIL Gregory |
13:12:07 |
V1M |
|
M |
1138 V1M |
701 |
3554 |
AMIOT Hubert |
13:12:21 |
V2M |
PASS J'AIME COURIR |
M |
457 V2M |
6239 |
3555 |
ROZIERES Amandine |
13:12:32 |
SEF |
|
F |
186 SEF |
1346 |
3556 |
ROUDET Hery |
13:12:33 |
V1F |
|
F |
106 V1F |
1393 |
3557 |
MENGOUCHI Said |
13:12:37 |
SEM |
LA BARRIERE AUTOMATIQUE |
M |
1547 SEM |
295 |
3558 |
MARETTE Jerome |
13:12:46 |
V1M |
|
M |
1139 V1M |
7440 |
3559 |
ReJANY Pascal |
13:13:14 |
V1M |
|
M |
1140 V1M |
8152 |
3560 |
NOEL Sebastien |
13:13:15 |
V2M |
CAP92 |
M |
458 V2M |
6913 |
3561 |
BARRIERE Lilian |
13:13:24 |
V1M |
|
M |
1141 V1M |
9098 |
3562 |
FARKAS Remy |
13:13:32 |
SEM |
|
M |
1548 SEM |
1056 |
3563 |
ITHIER William |
13:13:37 |
V1M |
ALD AUTOMOTIVE |
M |
1142 V1M |
1006 |
3564 |
MURAT Julien |
13:13:50 |
SEM |
|
M |
1549 SEM |
5948 |
3565 |
FORTIN Herve |
13:13:54 |
V2M |
Ferrieres sa |
M |
459 V2M |
5712 |
3566 |
MILLET Baptiste |
13:13:55 |
SEM |
|
M |
1550 SEM |
597 |
3567 |
FRESNEL Christophe |
13:14:15 |
V1M |
|
M |
1143 V1M |
5985 |
3568 |
VANDEPITTE Matthieu |
13:14:20 |
V1M |
|
M |
1144 V1M |
7660 |
3569 |
VASLET Emmanuel |
13:14:33 |
V1M |
ASC CORMARIS |
M |
1145 V1M |
7579 |
3569 |
VASLET Julie |
13:14:33 |
V1F |
ASC CORMARIS |
F |
107 V1F |
7580 |
3571 |
DANIEL Anthony |
13:14:34 |
V1M |
|
M |
1146 V1M |
9160 |
3572 |
COMBAZ Philippe |
13:14:37 |
V2M |
|
M |
460 V2M |
9159 |
3573 |
PERREAU Stephane |
13:14:46 |
V1M |
|
M |
1147 V1M |
1233 |
3574 |
VIEILLE Florian |
13:14:57 |
SEM |
|
M |
1551 SEM |
6127 |
3575 |
TURBIAULT Dominique |
13:15:05 |
V2M |
|
M |
461 V2M |
1041 |
3575 |
TURBIAULT Agnes |
13:15:05 |
V1F |
|
F |
108 V1F |
1042 |
3577 |
ETHENOZ Philippe |
13:15:08 |
V2M |
Ccap |
M |
462 V2M |
7451 |
3578 |
VIAL Aude |
13:15:24 |
SEF |
SCAP Cadaujac |
F |
187 SEF |
8253 |
3579 |
AUGER Laurent |
13:15:26 |
V2M |
SPORT DIMANCHE |
M |
463 V2M |
9143 |
3580 |
LUTON Jeremy |
13:15:32 |
SEM |
BOLAIRBUS |
M |
1552 SEM |
1215 |
3581 |
RAFFOUX Emmanuel |
13:15:37 |
V2M |
|
M |
464 V2M |
7875 |
3582 |
HOARAU Idriss |
13:15:42 |
V1M |
|
M |
1148 V1M |
6464 |
3583 |
COCQCET Valentin |
13:15:49 |
SEM |
|
M |
1553 SEM |
6919 |
3584 |
FLEURY Damien |
13:15:50 |
ESM |
|
M |
33 ESM |
6321 |
3585 |
CANION Julien |
13:15:51 |
SEM |
|
M |
1554 SEM |
6920 |
3586 |
MAHMOUD Amir |
13:16:00 |
SEM |
|
M |
1555 SEM |
6864 |
3587 |
DUFOUR Romain |
13:16:12 |
SEM |
|
M |
1556 SEM |
6080 |
3588 |
CHALLE Bernie |
13:16:14 |
SEM |
Traileurs en cotentin |
M |
1557 SEM |
9085 |
3589 |
OUANDA Jamel |
13:16:57 |
V1M |
|
M |
1149 V1M |
7518 |
3590 |
CHAiB Ahmed |
13:17:01 |
V2M |
|
M |
465 V2M |
8860 |
3591 |
LEMEUX Joffrey |
13:17:16 |
SEM |
|
M |
1558 SEM |
7742 |
3592 |
ROBLOT edouard |
13:17:17 |
SEM |
|
M |
1559 SEM |
8293 |
3593 |
YAHe Yves Marie |
13:17:25 |
SEM |
|
M |
1560 SEM |
6043 |
3593 |
CHOSSAT Patrick |
13:17:25 |
V1M |
|
M |
1150 V1M |
6078 |
3595 |
BOIS Olivier Jeremie |
13:17:26 |
V2M |
|
M |
466 V2M |
8538 |
3596 |
THRO Jean Francois |
13:17:33 |
V2M |
|
M |
467 V2M |
763 |
3597 |
THRO Capucine |
13:17:35 |
ESF |
|
F |
4 ESF |
764 |
3598 |
CORSI Pierre |
13:17:41 |
V2M |
Oullins triathlon |
M |
468 V2M |
890 |
3599 |
CHALET Jerome |
13:17:44 |
V1M |
CMJ |
M |
1151 V1M |
168 |
3600 |
BUZZI Daniel |
13:17:59 |
V3M |
|
M |
48 V3M |
1347 |
3601 |
ROUDON Damien |
13:18:02 |
V1M |
letraceurs |
M |
1152 V1M |
1388 |
3602 |
MAERTEN Stephane |
13:18:08 |
V2M |
|
M |
469 V2M |
722 |
3603 |
LOBJEOIS Freddy |
13:18:21 |
SEM |
RARAMURIS |
M |
1561 SEM |
1296 |
3604 |
TAUZIET Didier |
13:18:23 |
V2M |
Draveil Triathlon 2000 |
M |
470 V2M |
9189 |
3605 |
ZITTEL Jerome |
13:18:27 |
V2M |
|
M |
471 V2M |
6391 |
3606 |
HERNANDEZ MONTER Victor Daniel |
13:18:28 |
V1M |
RARAMURIS |
M |
1153 V1M |
6204 |
3607 |
RICHARD David |
13:18:32 |
V1M |
La petite foulee |
M |
1154 V1M |
486 |
3608 |
LUCIEN Gilles |
13:18:34 |
SEM |
Les partners |
M |
1562 SEM |
487 |
3609 |
BULTEEL Pierre |
13:18:38 |
V1M |
kikourou |
M |
1155 V1M |
1923 |
3610 |
FIGARELLA Fabrice |
13:18:43 |
V1M |
|
M |
1156 V1M |
9054 |
3611 |
CHAMBATTE Eric |
13:19:00 |
SEM |
|
M |
1563 SEM |
1005 |
3612 |
DIGONNAUX Benoit |
13:19:10 |
SEM |
|
M |
1564 SEM |
8854 |
3613 |
RUFF Loic |
13:19:12 |
SEM |
|
M |
1565 SEM |
8463 |
3614 |
DEBAUCHEZ Remi |
13:19:23 |
SEM |
TRIATHLON CLUB DES MONTS |
M |
1566 SEM |
9018 |
3614 |
ROBIN Franck |
13:19:23 |
V2M |
les Foulees de St Germain |
M |
472 V2M |
9317 |
3616 |
TRICOT Guylaine |
13:19:30 |
V1F |
Oxygene Argentre du Pless |
F |
109 V1F |
6171 |
3616 |
PERCHE David |
13:19:30 |
V2M |
OXYGENE ARGENTRE |
M |
473 V2M |
8255 |
3618 |
INDJELE Ghislain |
13:19:31 |
SEM |
|
M |
1567 SEM |
7774 |
3619 |
GEFFRAULT Loic |
13:19:36 |
V3M |
MPT ISTRES |
M |
49 V3M |
6168 |
3620 |
DEJAX Lucie |
13:19:37 |
V1F |
DBG |
F |
110 V1F |
1385 |
3621 |
BAUDRY Vincent |
13:19:39 |
SEM |
|
M |
1568 SEM |
8666 |
3622 |
DELECROIX Vincent |
13:19:40 |
V2M |
|
M |
474 V2M |
6455 |
3623 |
COSNIER Vincent |
13:19:41 |
V1M |
|
M |
1157 V1M |
1957 |
3624 |
NONNOTTE Philippe |
13:19:49 |
V1M |
|
M |
1158 V1M |
7121 |
3625 |
TREGUIER Jean Pierre |
13:19:52 |
V3M |
Espace et course Cebazat |
M |
50 V3M |
5554 |
3626 |
MAURY Pierrick |
13:20:24 |
V1M |
|
M |
1159 V1M |
1631 |
3627 |
DAMONT Yohann |
13:20:34 |
SEM |
|
M |
1569 SEM |
1390 |
3628 |
DEYRIEUX Guillaume |
13:20:35 |
SEM |
|
M |
1570 SEM |
8982 |
3629 |
SANQUER Ronan |
13:20:53 |
V1M |
|
M |
1160 V1M |
6843 |
3630 |
GODOYE Yannick |
13:20:56 |
V1M |
|
M |
1161 V1M |
211 |
3631 |
ALEXANDRE Stephane |
13:20:57 |
V1M |
|
M |
1162 V1M |
9016 |
3632 |
FOUACHE Jacques |
13:21:30 |
V3M |
|
M |
51 V3M |
1642 |
3633 |
COLLADO Morgane |
13:21:32 |
SEF |
Foulee vourloise |
F |
188 SEF |
7320 |
3634 |
ESSEBBAH Haroun |
13:21:35 |
SEM |
|
M |
1571 SEM |
6240 |
3635 |
KARIOUH Magid |
13:21:36 |
SEM |
|
M |
1572 SEM |
8250 |
3636 |
VeZIER Nathalie |
13:21:38 |
V1F |
|
F |
111 V1F |
1528 |
3636 |
VeZIER Bruno |
13:21:38 |
V1M |
|
M |
1163 V1M |
1529 |
3636 |
SADAOUI Akim |
13:21:38 |
SEM |
|
M |
1573 SEM |
8268 |
3639 |
DANELUZZI Patrice |
13:21:45 |
V1M |
|
M |
1164 V1M |
444 |
3640 |
PRAT Louis |
13:21:46 |
V2M |
UTOPIX |
M |
475 V2M |
1461 |
3641 |
BENHALIMA Adam |
13:21:49 |
SEM |
|
M |
1574 SEM |
1270 |
3642 |
FRANCESCHI Julien |
13:21:50 |
SEM |
courir a lyon |
M |
1575 SEM |
7005 |
3643 |
GALAND Lucie |
13:21:55 |
SEF |
A.S.L LA ROBERTSAU |
F |
189 SEF |
7777 |
3644 |
RAVAUX Hugues |
13:21:59 |
SEM |
|
M |
1576 SEM |
6646 |
3645 |
POIREAU Jean |
13:22:00 |
SEM |
|
M |
1577 SEM |
5686 |
3646 |
PERIER Kevin |
13:22:39 |
SEM |
Salamandre Trail Aventure |
M |
1578 SEM |
1668 |
3647 |
CESCA David |
13:22:41 |
V2M |
SALAMANDRE TRAIL AVENTURE |
M |
476 V2M |
1532 |
3648 |
ROBELIN Frederic |
13:22:46 |
V2M |
Letraceurs |
M |
477 V2M |
8927 |
3649 |
BRANCHARD Julie |
13:22:47 |
SEF |
EA Chambery |
F |
190 SEF |
758 |
3649 |
MARTIMORT Christophe |
13:22:47 |
V1M |
|
M |
1165 V1M |
5108 |
3651 |
PATRICIO Philippe |
13:23:05 |
V2M |
|
M |
478 V2M |
986 |
3652 |
SOUILLARD Luc |
13:23:10 |
V3M |
|
M |
52 V3M |
8254 |
3653 |
GAIGUANT Dimitry |
13:23:18 |
SEM |
|
M |
1579 SEM |
887 |
3654 |
SCHARF Charlotte |
13:23:19 |
SEF |
S/L FC HAGUENAU |
F |
191 SEF |
1447 |
3654 |
BANET Ludovic |
13:23:19 |
V1M |
|
M |
1166 V1M |
6615 |
3656 |
GOUSY Audrey |
13:23:22 |
V1F |
|
F |
112 V1F |
8991 |
3657 |
MAYERAS Delphine |
13:23:39 |
SEF |
|
F |
192 SEF |
5162 |
3658 |
CAULIER Lindsay |
13:23:49 |
SEF |
|
F |
193 SEF |
311 |
3659 |
LAMOTTE Cyril |
13:23:58 |
V1M |
Triathlete attitude vince |
M |
1167 V1M |
1772 |
3660 |
LAMOTTE Laure |
13:23:59 |
V1F |
Triathlete attitude vince |
F |
113 V1F |
1773 |
3661 |
QUEMIN Sylvain |
13:24:08 |
SEM |
|
M |
1580 SEM |
506 |
3662 |
HUDAK Eva |
13:24:14 |
SEF |
|
F |
194 SEF |
8024 |
3663 |
PACHONSKI Sebastien |
13:24:15 |
V2M |
|
M |
479 V2M |
8132 |
3664 |
BEN AMMAR Selim |
13:24:21 |
SEM |
|
M |
1581 SEM |
1810 |
3664 |
BASSOU Leila |
13:24:21 |
SEF |
|
F |
195 SEF |
7709 |
3666 |
HUMEAU Anthony |
13:24:33 |
V1M |
VO2 Bessines |
M |
1168 V1M |
1929 |
3666 |
GUILLET Freddy |
13:24:33 |
V1M |
|
M |
1168 V1M |
7733 |
3666 |
POISBLAUD Laurent |
13:24:33 |
V1M |
|
M |
1168 V1M |
7750 |
3669 |
BENGOCHEA Sebastien |
13:24:40 |
SEM |
reblochon/comte |
M |
1582 SEM |
5115 |
3670 |
COHEN Stephane |
13:24:46 |
V1M |
|
M |
1171 V1M |
1739 |
3671 |
LAVURI Fabrizio |
13:24:50 |
SEM |
|
M |
1583 SEM |
1737 |
3672 |
ROCHE William |
13:25:18 |
SEM |
|
M |
1584 SEM |
9011 |
3673 |
RICHARD Bastien |
13:25:27 |
SEM |
|
M |
1585 SEM |
8830 |
3674 |
NOLLET Antoine |
13:25:29 |
V1M |
DRUCAT TOUT JAMBES |
M |
1172 V1M |
1695 |
3675 |
KAYSER Julien |
13:25:32 |
SEM |
|
M |
1586 SEM |
6135 |
3676 |
GUICHERD Cedric |
13:25:46 |
SEM |
ALL JURA TRAIL |
M |
1587 SEM |
6162 |
3677 |
LEMOINE Stephane |
13:25:47 |
V1M |
|
M |
1173 V1M |
7316 |
3678 |
BENNET Bertrand |
13:25:48 |
V2M |
|
M |
480 V2M |
7317 |
3679 |
CHAILLOT Julien |
13:26:07 |
SEM |
|
M |
1588 SEM |
8084 |
3680 |
PIQUARD Manon |
13:26:13 |
SEF |
Courir ? Lyon |
F |
196 SEF |
9348 |
3681 |
GIRAUD Bruno |
13:26:26 |
V1M |
|
M |
1174 V1M |
1324 |
3682 |
ROMEYER Alexandre |
13:26:29 |
SEM |
|
M |
1589 SEM |
1309 |
3682 |
VIGNIER Nicolas |
13:26:29 |
V1M |
|
M |
1175 V1M |
7142 |
3684 |
THYVOLLET Sandrine |
13:26:36 |
V1F |
|
F |
114 V1F |
1326 |
3685 |
IRMA Ophelie |
13:26:38 |
SEF |
BEAUJOLAIS RUNNERS |
F |
197 SEF |
678 |
3686 |
CODRIDEX Thibaut |
13:26:41 |
SEM |
|
M |
1590 SEM |
308 |
3687 |
SERFON Franck |
13:27:19 |
V1M |
|
M |
1176 V1M |
6923 |
3688 |
CRIBIER Jeremie |
13:27:28 |
SEM |
|
M |
1591 SEM |
563 |
3689 |
CRIBIER Quentin |
13:27:29 |
SEM |
|
M |
1592 SEM |
566 |
3690 |
BENCHETRIT Jeremy |
13:27:47 |
SEM |
|
M |
1593 SEM |
855 |
3691 |
MARTIN Gaetan |
13:28:03 |
SEM |
Airbus Sporting Club |
M |
1594 SEM |
1674 |
3692 |
GARNIER Didier |
13:28:08 |
V1M |
|
M |
1177 V1M |
6557 |
3693 |
SCHWARZ Didier |
13:28:14 |
V2M |
|
M |
481 V2M |
6114 |
3694 |
PINGON Claire |
13:28:18 |
SEF |
Foulee Vourloise |
F |
198 SEF |
7042 |
3695 |
HAPDEY Maureen |
13:28:25 |
SEF |
|
F |
199 SEF |
8636 |
3696 |
AISSAOUI Kemel |
13:28:33 |
V2M |
|
M |
482 V2M |
7801 |
3697 |
ALEXANDRE Laurent |
13:28:42 |
V1M |
|
M |
1178 V1M |
521 |
3697 |
LACOUR Antoine |
13:28:42 |
SEM |
|
M |
1595 SEM |
6491 |
3699 |
PARFAIT Guilhem |
13:28:43 |
SEM |
|
M |
1596 SEM |
6776 |
3700 |
PARFAIT Arnaud |
13:28:44 |
SEM |
|
M |
1597 SEM |
6775 |
3701 |
OLLIER Marion |
13:28:45 |
SEF |
|
F |
200 SEF |
5578 |
3702 |
BELIN Fabrice |
13:28:46 |
V2M |
GRAND CHALON ATHLETISME |
M |
483 V2M |
8262 |
3703 |
CORGER Audran |
13:28:48 |
SEM |
|
M |
1598 SEM |
6243 |
3704 |
CUINET Bruno |
13:28:56 |
V1M |
SEA SHEPHERD RACING |
M |
1179 V1M |
1505 |
3705 |
TOURETTE Jean Andre |
13:29:13 |
SEM |
|
M |
1599 SEM |
6735 |
3706 |
FLORANCE Marc |
13:29:32 |
SEM |
SABLES ETUDIANT CLUB ATHL |
M |
1600 SEM |
7504 |
3707 |
IGIGABEL Philippe |
13:29:35 |
V3M |
044021. S/L etoile de cli |
M |
53 V3M |
6159 |
3708 |
CHARREYRON Raphael |
13:30:01 |
V1M |
|
M |
1180 V1M |
6449 |
3708 |
LEVASSEUR Anais |
13:30:01 |
ESF |
Yvetot Triathlon |
F |
5 ESF |
7900 |
3710 |
VESPIER Sebastien |
13:30:06 |
SEM |
|
M |
1601 SEM |
1018 |
3711 |
BRUNET Antoine |
13:30:13 |
SEM |
|
M |
1602 SEM |
1019 |
3711 |
AUDINETTE Maxence |
13:30:13 |
SEM |
|
M |
1602 SEM |
1020 |
3713 |
RIVALIN David |
13:30:23 |
V2M |
|
M |
484 V2M |
1013 |
3714 |
VIDAL Patrick |
13:30:25 |
V2M |
ATHLE632 |
M |
485 V2M |
1480 |
3715 |
BONNET Thierry |
13:30:26 |
V2M |
|
M |
486 V2M |
8140 |
3715 |
VAUBY Christian |
13:30:26 |
V3M |
marathon du soleil |
M |
54 V3M |
8446 |
3717 |
TOURMENTE Remi |
13:30:40 |
V1M |
|
M |
1181 V1M |
9030 |
3718 |
DROUELLE Bertrand |
13:30:41 |
SEM |
Mil Pattes Vitre |
M |
1604 SEM |
6178 |
3719 |
ROGER Charlotte |
13:30:43 |
SEF |
|
F |
201 SEF |
7403 |
3720 |
PASQUET BERDOT Clement |
13:30:44 |
SEM |
ROQUEFORT SARBAZAN SPORT |
M |
1605 SEM |
5151 |
3720 |
GUICHARD Guillaume |
13:30:44 |
V1M |
Pelousey court tout Doubs |
M |
1182 V1M |
6493 |
3722 |
PERLOT Yann |
13:30:46 |
V1M |
Heugas jogging club |
M |
1183 V1M |
710 |
3723 |
CLAUDY Florent |
13:30:58 |
SEM |
Petite Traversee pour Mae |
M |
1606 SEM |
1918 |
3724 |
VENTURI Nicolas |
13:31:00 |
V1M |
|
M |
1184 V1M |
7878 |
3724 |
MINCHELLA Toni |
13:31:00 |
SEM |
|
M |
1607 SEM |
9042 |
3726 |
PIART Cecile |
13:31:01 |
SEF |
|
F |
202 SEF |
7879 |
3727 |
HULIN Emmanuel |
13:31:09 |
SEM |
Les Trailers Normands |
M |
1608 SEM |
799 |
3728 |
PIN Mickael |
13:31:19 |
SEM |
|
M |
1609 SEM |
221 |
3729 |
MATHEVON Guillaume |
13:31:20 |
V1M |
Team des Monts |
M |
1185 V1M |
7344 |
3730 |
GUGLIERMINA Clemence |
13:31:32 |
SEF |
|
F |
203 SEF |
647 |
3731 |
WYNS Jose |
13:31:33 |
V1M |
|
M |
1186 V1M |
6249 |
3732 |
JAUMONET Julien |
13:31:34 |
V1M |
|
M |
1187 V1M |
961 |
3733 |
MANNES Pierre |
13:31:36 |
V1M |
BARTH FRANCE |
M |
1188 V1M |
960 |
3734 |
TISSERAND Benjamin |
13:31:41 |
SEM |
|
M |
1610 SEM |
726 |
3735 |
PERIARD Nicolas |
13:31:43 |
V1M |
|
M |
1189 V1M |
9053 |
3736 |
NEGRIGNAT Romain |
13:31:46 |
SEM |
|
M |
1611 SEM |
987 |
3737 |
DESCLAIR Pascaline |
13:32:02 |
V1F |
Athetisme Metz Metropole |
F |
115 V1F |
6594 |
3738 |
BALAZUC Guillaume |
13:32:06 |
V1M |
KOBE |
M |
1190 V1M |
5921 |
3739 |
DAVESNE Thierry |
13:32:08 |
V1M |
KOBE |
M |
1191 V1M |
5922 |
3740 |
AJIL KORRI Jacques |
13:32:16 |
SEM |
|
M |
1612 SEM |
7820 |
3741 |
BOISSY Philippe |
13:32:19 |
V1M |
Les coureurs du dimanche |
M |
1192 V1M |
7831 |
3742 |
FOUASSIER Jerome |
13:32:42 |
V1M |
|
M |
1193 V1M |
1494 |
3743 |
CAURIER Laurent |
13:33:06 |
V1M |
|
M |
1194 V1M |
8151 |
3744 |
CECILLE Sylvain |
13:33:07 |
V2M |
|
M |
487 V2M |
1636 |
3745 |
MAJOLET Stephane |
13:33:20 |
V2M |
|
M |
488 V2M |
7290 |
3746 |
CAVEL Thomas |
13:33:46 |
V1M |
|
M |
1195 V1M |
1287 |
3747 |
LE GAL Simon |
13:33:52 |
SEM |
|
M |
1613 SEM |
8426 |
3748 |
GUTTON Emeline |
13:33:55 |
SEF |
|
F |
204 SEF |
733 |
3748 |
LIOT Julien |
13:33:55 |
SEM |
|
M |
1614 SEM |
7526 |
3750 |
CHARZAT Lucile |
13:34:02 |
SEF |
|
F |
205 SEF |
7221 |
3751 |
DELPORTE Stephane |
13:34:06 |
V1M |
S/l massy as |
M |
1196 V1M |
6606 |
3752 |
SANTIN Sophie |
13:34:07 |
SEF |
|
F |
206 SEF |
5717 |
3752 |
SOMEIL Anthony |
13:34:07 |
SEM |
Antsorun |
M |
1615 SEM |
5990 |
3754 |
DEMONCEAUX Thomas |
13:34:08 |
SEM |
|
M |
1616 SEM |
7208 |
3755 |
GAILLARD Matthieu |
13:34:24 |
V2M |
|
M |
489 V2M |
7830 |
3756 |
MAILHAC Anthony |
13:34:30 |
SEM |
ATHLETIC CLUB FONT ROMEU |
M |
1617 SEM |
7554 |
3757 |
CHANUT Anthony |
13:34:38 |
SEM |
|
M |
1618 SEM |
9227 |
3758 |
BIANCHI Cedric |
13:34:39 |
V1M |
|
M |
1197 V1M |
602 |
3759 |
GARNIER Lilian |
13:34:50 |
V2M |
|
M |
490 V2M |
6902 |
3760 |
JACQUEMIER Francois |
13:35:04 |
V1M |
|
M |
1198 V1M |
7930 |
3761 |
MAURICE Antoine |
13:35:08 |
SEM |
|
M |
1619 SEM |
6536 |
3762 |
ELCI Yacine |
13:35:09 |
SEM |
|
M |
1620 SEM |
8298 |
3763 |
BELLICAUD Antoine |
13:35:19 |
V1M |
|
M |
1199 V1M |
9094 |
3764 |
KOAM Yanna |
13:35:20 |
SEM |
Courbevoie Triathlon |
M |
1621 SEM |
200 |
3765 |
VINCENT Ludovic |
13:35:25 |
SEM |
Team cfv |
M |
1622 SEM |
7670 |
3766 |
JOLLY David |
13:35:27 |
SEM |
|
M |
1623 SEM |
6891 |
3767 |
KONAN Kolia |
13:35:29 |
V1M |
|
M |
1200 V1M |
6663 |
3768 |
MARCQ Damien |
13:35:30 |
SEM |
|
M |
1624 SEM |
8512 |
3769 |
SCHAAD Baptiste |
13:35:32 |
V1M |
|
M |
1201 V1M |
5612 |
3770 |
JOZY Yves |
13:35:42 |
V2M |
APICIL |
M |
491 V2M |
212 |
3771 |
FAGES Clement |
13:35:52 |
SEM |
|
M |
1625 SEM |
5228 |
3772 |
NEVEU Emmanuel |
13:35:55 |
V1M |
Oxygene Argentre du Pless |
M |
1202 V1M |
6256 |
3772 |
CAMUS Philippe |
13:35:55 |
V3M |
|
M |
55 V3M |
7277 |
3774 |
AKROUM Nourredine |
13:36:05 |
V1M |
|
M |
1203 V1M |
8896 |
3775 |
BLATNIK Frederic |
13:36:06 |
V1M |
|
M |
1204 V1M |
8968 |
3776 |
HARRAU Charlotte |
13:36:27 |
SEF |
|
F |
207 SEF |
966 |
3777 |
BODET Brice |
13:36:28 |
SEM |
|
M |
1626 SEM |
6760 |
3778 |
NOGUET Ollivier |
13:36:32 |
V2M |
CHANTELLE SPORTS NATURE |
M |
492 V2M |
1550 |
3779 |
CHOULAK Lyes |
13:36:33 |
SEM |
|
M |
1627 SEM |
1859 |
3780 |
BERNARD Odile |
13:36:45 |
V2F |
Team trail aber benoit |
F |
34 V2F |
7928 |
3781 |
BERNARD Alain |
13:36:46 |
V3M |
Team trail aber benoit |
M |
56 V3M |
7929 |
3782 |
DOUX Christophe |
13:36:53 |
V1M |
|
M |
1205 V1M |
5168 |
3783 |
PORCHE Lionel |
13:37:08 |
SEM |
Gros Alsaco |
M |
1628 SEM |
6590 |
3784 |
RICHAUD Florian |
13:37:14 |
SEM |
|
M |
1629 SEM |
6481 |
3785 |
PHOJO Kevin |
13:37:21 |
SEM |
|
M |
1630 SEM |
9242 |
3786 |
ODIN Christian |
13:37:24 |
V1M |
|
M |
1206 V1M |
8764 |
3787 |
JACOB Pierre |
13:37:34 |
V3M |
ATHLE LOISIR PIZANCON |
M |
57 V3M |
1044 |
3788 |
LAURENT Thierry |
13:37:40 |
V2M |
Alp |
M |
493 V2M |
5714 |
3789 |
ROUSNAK Christophe |
13:38:01 |
V1M |
Us ecouen /ezanville |
M |
1207 V1M |
6925 |
3790 |
NGIN Laurent |
13:38:03 |
V1M |
Us ezanville ecouen |
M |
1208 V1M |
5787 |
3791 |
LeLEVe Stephane |
13:38:10 |
V1M |
|
M |
1209 V1M |
663 |
3792 |
NEVEU Eric |
13:38:12 |
V2M |
|
M |
494 V2M |
8559 |
3793 |
HOCTIN Alexandre |
13:38:33 |
SEM |
|
M |
1631 SEM |
5128 |
3794 |
ANDRE Jerome |
13:38:37 |
V1M |
|
M |
1210 V1M |
6108 |
3795 |
DE LASSEE Geoffroy |
13:38:39 |
V1M |
|
M |
1211 V1M |
6107 |
3796 |
DESFARGES Henry Pierre |
13:38:51 |
SEM |
|
M |
1632 SEM |
7395 |
3797 |
GALANT Franck |
13:38:53 |
V2M |
|
M |
495 V2M |
1052 |
3798 |
LAVAUX Pierre |
13:39:02 |
V1M |
La Foulee Muroise |
M |
1212 V1M |
8920 |
3799 |
GOY Cyril |
13:39:03 |
V1M |
LA FOULEE MUROISE |
M |
1213 V1M |
7519 |
3799 |
CLAVEY Vincent |
13:39:03 |
SEM |
LES HYDROCYCLOPEDS |
M |
1633 SEM |
7803 |
3801 |
LARIDAN Ophelie |
13:39:04 |
SEF |
La foulee muroise |
F |
208 SEF |
718 |
3802 |
RUNKAS Fabrice |
13:39:05 |
V1M |
|
M |
1214 V1M |
824 |
3802 |
LAURIA Laurence |
13:39:05 |
V1F |
LA FOULEE MUROISE |
F |
116 V1F |
9139 |
3804 |
BRISe Veronique |
13:39:08 |
V2F |
|
F |
35 V2F |
7896 |
3805 |
CHIODINI Johann |
13:39:19 |
V1M |
|
M |
1215 V1M |
6005 |
3806 |
DE PASCALIS Romeo |
13:40:03 |
V1M |
|
M |
1216 V1M |
5260 |
3807 |
TRIOSCHI Marc |
13:40:11 |
V2M |
|
M |
496 V2M |
8531 |
3808 |
DECLERCQ Julien |
13:40:27 |
SEM |
|
M |
1634 SEM |
8035 |
3809 |
BRIARD Olivier |
13:40:32 |
V2M |
|
M |
497 V2M |
7433 |
3810 |
MARINO Didier |
13:40:38 |
V2M |
AS Villefonataine |
M |
498 V2M |
936 |
3811 |
DUDA Apolline |
13:40:48 |
SEF |
Expatrie Triathlon |
F |
209 SEF |
449 |
3812 |
MELNIKOFF Damien |
13:41:35 |
V2M |
|
M |
499 V2M |
8320 |
3813 |
REYNES Fabien |
13:41:43 |
SEM |
Les Petons Gragnaguais |
M |
1635 SEM |
7735 |
3814 |
PONCHAUX Arnaud |
13:41:47 |
SEM |
|
M |
1636 SEM |
1395 |
3814 |
BURNICHON Damien |
13:41:47 |
V1M |
|
M |
1217 V1M |
8702 |
3814 |
DUMAS Luc |
13:41:47 |
V1M |
|
M |
1217 V1M |
8703 |
3817 |
BRUGGER David |
13:41:48 |
V1M |
|
M |
1219 V1M |
9161 |
3818 |
BELIN Nicolas |
13:41:49 |
SEM |
|
M |
1637 SEM |
6008 |
3819 |
MEUNIER Sebastien |
13:41:52 |
V1M |
|
M |
1220 V1M |
940 |
3819 |
FROIDEFOND Jean Louis |
13:41:52 |
V1M |
TRBB |
M |
1220 V1M |
941 |
3821 |
LEMAITRE Sylvain |
13:41:53 |
V2M |
TRBB |
M |
500 V2M |
8762 |
3822 |
LOISEL Bernard |
13:41:56 |
V2M |
Amicale des diagonalistes |
M |
501 V2M |
7261 |
3823 |
JEANNOT Laurine |
13:42:35 |
V1F |
|
F |
117 V1F |
8998 |
3824 |
LIGEROT Eric |
13:42:38 |
V2M |
So Trail Lyon |
M |
502 V2M |
8999 |
3825 |
LACHAISE Claude |
13:42:43 |
V2M |
ASA MAISONS ALFORT |
M |
503 V2M |
8290 |
3826 |
FAURE Steve |
13:43:11 |
V1M |
|
M |
1222 V1M |
8766 |
3827 |
CHARRUE Cyril |
13:43:19 |
V1M |
PARIS UNIVERSITE CLUB |
M |
1223 V1M |
1436 |
3828 |
REIN Yannick |
13:43:28 |
V1M |
|
M |
1224 V1M |
1602 |
3829 |
THIONNET Eric |
13:43:30 |
V2M |
|
M |
504 V2M |
1500 |
3830 |
NOVELLO Damien |
13:43:36 |
V2M |
Runingexpert |
M |
505 V2M |
6545 |
3831 |
MANTEL Benoit |
13:43:37 |
V1M |
|
M |
1225 V1M |
6543 |
3832 |
DEVYS Luc Francois |
13:43:53 |
V2M |
|
M |
506 V2M |
8883 |
3833 |
PAIMBOEUF Julien |
13:43:57 |
V1M |
Fun running |
M |
1226 V1M |
1894 |
3834 |
LAPORTE Alain |
13:44:03 |
V1M |
|
M |
1227 V1M |
1960 |
3835 |
TISSIER Nathalie |
13:44:04 |
V1F |
AON Nevers |
F |
118 V1F |
1492 |
3835 |
GRANJON Sebastien |
13:44:04 |
V1M |
Locomotive |
M |
1228 V1M |
1758 |
3835 |
JOMAIN David |
13:44:04 |
V1M |
|
M |
1228 V1M |
7623 |
3838 |
PAUMIER Dominique |
13:44:07 |
V3M |
Trail club de Provence |
M |
58 V3M |
7582 |
3839 |
DOUCHET Pierre Olivier |
13:44:11 |
V1M |
FR ANSE |
M |
1230 V1M |
7503 |
3839 |
ULRICH Jean |
13:44:11 |
V1M |
|
M |
1230 V1M |
7624 |
3841 |
FRANCK Mineau |
13:44:12 |
SEM |
|
M |
1638 SEM |
6447 |
3842 |
ETE Mathieu |
13:44:16 |
SEM |
|
M |
1639 SEM |
869 |
3843 |
DAZIN Mathieu |
13:44:28 |
SEM |
Pastel triathlon |
M |
1640 SEM |
7065 |
3844 |
BOURGeS Fabio |
13:44:34 |
SEM |
|
M |
1641 SEM |
7481 |
3845 |
BOURGeS Jean Louis |
13:44:36 |
V3M |
|
M |
59 V3M |
6831 |
3846 |
DELAUNE David |
13:44:48 |
V1M |
AC VELIZY VILLACOUBLAY |
M |
1232 V1M |
8110 |
3847 |
GASQ Caroline |
13:44:49 |
V1F |
|
F |
119 V1F |
7386 |
3848 |
BERRUS Michel |
13:45:06 |
V2M |
CEAGenerac |
M |
507 V2M |
1767 |
3849 |
MOLL Stephane |
13:45:09 |
V2M |
|
M |
508 V2M |
7128 |
3850 |
CALCAGNO Julien |
13:45:12 |
SEM |
|
M |
1642 SEM |
462 |
3851 |
GAUTHIER Stephane |
13:45:37 |
V2M |
|
M |
509 V2M |
1903 |
3852 |
BOSMAHER Sullivan |
13:45:53 |
SEM |
TEAM CHAMOIS |
M |
1643 SEM |
772 |
3853 |
PEUTAT Stephane |
13:45:58 |
V2M |
|
M |
510 V2M |
7870 |
3854 |
LYANE Jen Paul |
13:46:20 |
SEM |
|
M |
1644 SEM |
796 |
3855 |
HERNANDEZ Julien |
13:46:23 |
SEM |
|
M |
1645 SEM |
1962 |
3856 |
LEVE David |
13:46:24 |
V2M |
|
M |
511 V2M |
991 |
3857 |
DETTORI Mikael |
13:46:26 |
SEM |
|
M |
1646 SEM |
7966 |
3858 |
MILLON Remy |
13:46:27 |
SEM |
|
M |
1647 SEM |
6814 |
3859 |
DEVILLARD Alain |
13:46:30 |
V2M |
D'ranner |
M |
512 V2M |
6860 |
3860 |
BELPERIN Didier |
13:47:59 |
V1M |
|
M |
1233 V1M |
6527 |
3861 |
MANCINI Marceau |
13:48:10 |
SEM |
|
M |
1648 SEM |
6815 |
3862 |
CARLIER Pierre Albert |
13:48:19 |
V2M |
|
M |
513 V2M |
5114 |
3863 |
PRADINES Ronan |
13:48:20 |
SEM |
|
M |
1649 SEM |
1764 |
3864 |
NOISETTE Sebastien |
13:48:22 |
V1M |
|
M |
1234 V1M |
475 |
3865 |
RAMIANDRISOA Donatien |
13:48:26 |
SEM |
|
M |
1650 SEM |
6407 |
3866 |
BERTHELOT Serge |
13:48:33 |
V2M |
|
M |
514 V2M |
5722 |
3867 |
COUTEPEROUMAL Lucas |
13:48:34 |
SEM |
|
M |
1651 SEM |
1526 |
3867 |
SIVAGNANAM Bala |
13:48:34 |
V2M |
|
M |
515 V2M |
5591 |
3869 |
LACH Jean Pierre |
13:48:41 |
V1M |
4RE |
M |
1235 V1M |
204 |
3870 |
LEGAIN Emmanuelle |
13:49:04 |
V1F |
|
F |
120 V1F |
6933 |
3871 |
BAZILE Franck |
13:49:24 |
V1M |
|
M |
1236 V1M |
6156 |
3872 |
CAMEL Jerome |
13:49:26 |
V1M |
CSA BA 115 Groupe ECIA |
M |
1237 V1M |
5635 |
3873 |
RENAUD Gauthier |
13:49:28 |
SEM |
|
M |
1652 SEM |
6788 |
3874 |
ARCHAMBAUD Fabrice |
13:49:33 |
V1M |
DOMPIERRE COURSE AVENTURE |
M |
1238 V1M |
7431 |
3875 |
DOSNE Etienne |
13:49:34 |
SEM |
|
M |
1653 SEM |
6820 |
3876 |
ROCHETEAU Cyrille |
13:49:35 |
V2M |
DOMPIERRE COURSE AVENTURE |
M |
516 V2M |
7432 |
3877 |
CLeMENT Lionel |
13:49:36 |
V1M |
|
M |
1239 V1M |
8808 |
3878 |
POLETTE Philippe |
13:49:43 |
V2M |
TTS Team trailer Stephano |
M |
517 V2M |
1824 |
3879 |
VUILLET Jean Pierre |
13:50:34 |
V2M |
|
M |
518 V2M |
1573 |
3880 |
DUCERF Franck |
13:50:47 |
V2M |
|
M |
519 V2M |
1186 |
3881 |
GOMEZ PAILLARD Melanie |
13:50:48 |
SEF |
|
F |
210 SEF |
911 |
3882 |
NOLWENN Tessier |
13:50:49 |
SEF |
|
F |
211 SEF |
908 |
3883 |
HADDAD Salah |
13:51:14 |
V3M |
|
M |
60 V3M |
5742 |
3884 |
BELGUERMI Farid |
13:51:20 |
V3M |
|
M |
61 V3M |
1053 |
3885 |
COCHET Mickael |
13:51:32 |
V1M |
|
M |
1240 V1M |
6974 |
3886 |
MODELSKI Guillaume |
13:51:33 |
V1M |
MAUGUIO CARNON TRIATHLON |
M |
1241 V1M |
7940 |
3887 |
RIVIER Patrice |
13:51:35 |
V1M |
LETRACEURS |
M |
1242 V1M |
1391 |
3888 |
DURIF Yannick |
13:51:59 |
V1M |
ASCS RILLIEUX LA PAPE |
M |
1243 V1M |
5919 |
3889 |
MEVEL Alan |
13:52:17 |
SEM |
JOGG'IN TOURS |
M |
1654 SEM |
7904 |
3890 |
DUPRe Melanie |
13:52:45 |
V1F |
CORBAS RUNNING |
F |
121 V1F |
466 |
3890 |
PARRON Guillaume |
13:52:45 |
SEM |
|
M |
1655 SEM |
5997 |
3890 |
DANGLA Herve |
13:52:45 |
V1M |
|
M |
1244 V1M |
6849 |
3893 |
POIRIER Karine |
13:52:46 |
V1F |
corbas running |
F |
122 V1F |
468 |
3894 |
POCHET Franck |
13:52:50 |
V2M |
Csc kronenbourg |
M |
520 V2M |
5224 |
3894 |
HOQUIDENT Bouziane |
13:52:50 |
V1M |
|
M |
1245 V1M |
7052 |
3896 |
ROUANOUX Dorothee |
13:53:01 |
SEF |
|
F |
212 SEF |
8701 |
3897 |
PETITEAU Cyril |
13:53:03 |
V1M |
|
M |
1246 V1M |
8180 |
3897 |
MARTIN Mikael |
13:53:03 |
SEM |
|
M |
1656 SEM |
8181 |
3899 |
DALAISON Francis |
13:53:13 |
V1M |
|
M |
1247 V1M |
7337 |
3899 |
BARRIER Stephane |
13:53:13 |
V1M |
|
M |
1247 V1M |
8903 |
3901 |
JEANNIN Benoit |
13:53:24 |
SEM |
|
M |
1657 SEM |
9353 |
3902 |
THEROND Benjamin |
13:53:43 |
SEM |
|
M |
1658 SEM |
9343 |
3903 |
RENAUD Edouard |
13:53:49 |
SEM |
|
M |
1659 SEM |
1236 |
3904 |
TANGUY Yves |
13:54:08 |
V2M |
|
M |
521 V2M |
6666 |
3905 |
MULLER Alain |
13:54:30 |
SEM |
|
M |
1660 SEM |
6506 |
3906 |
GARDIN Patrice |
13:54:40 |
V2M |
|
M |
522 V2M |
1689 |
3907 |
BOUCHACOURT Benjamin |
13:54:46 |
SEM |
|
M |
1661 SEM |
951 |
3908 |
LOUYOT Jean Philippe |
13:54:47 |
V2M |
|
M |
523 V2M |
8844 |
3909 |
JOLIDON Marc |
13:55:07 |
V2M |
SAINT HERBLAIN TRIATHLON |
M |
524 V2M |
1263 |
3910 |
KOWALSKI Stephane |
13:55:28 |
V1M |
ARSL ROCHE ( plus beau vi |
M |
1249 V1M |
5166 |
3911 |
ALTHERR Thierry |
13:55:42 |
V2M |
neuronesport |
M |
525 V2M |
6120 |
3912 |
VIEILLARD Thibaut |
13:56:11 |
V1M |
|
M |
1250 V1M |
8667 |
3913 |
CHALONS Jean Michel |
13:56:18 |
V3M |
|
M |
62 V3M |
6329 |
3914 |
JUILLARD Agathe |
13:56:44 |
SEF |
|
F |
213 SEF |
7988 |
3915 |
DEWISME Philippe |
13:56:58 |
V2M |
Herlies Rando Run ( H2R ) |
M |
526 V2M |
7706 |
3916 |
DUPONT Marc |
13:56:59 |
V2M |
H2R (HERLIES RANDO RUN) |
M |
527 V2M |
1561 |
3917 |
CHARPENTIER Christophe |
13:57:17 |
V2M |
|
M |
528 V2M |
5595 |
3918 |
AURELLE Arthur |
13:57:29 |
ESM |
|
M |
34 ESM |
9336 |
3919 |
DUFOUR Benoit |
13:57:38 |
V1M |
Lapins cretins |
M |
1251 V1M |
674 |
3920 |
SAINT MACHIN Philippe |
13:57:39 |
V1M |
Lapins cretins |
M |
1252 V1M |
460 |
3921 |
GHELLOUSSI Nadia |
13:57:44 |
V1F |
|
F |
123 V1F |
6855 |
3922 |
HAOUAM Nordine |
13:58:05 |
V1M |
|
M |
1253 V1M |
8137 |
3923 |
CHEVALLEY Severine |
13:58:06 |
SEF |
EAA |
F |
214 SEF |
1446 |
3924 |
AUTHIER Laurent |
13:58:16 |
V1M |
|
M |
1254 V1M |
9297 |
3925 |
PHILIPPE Antoine |
13:58:37 |
SEM |
|
M |
1662 SEM |
952 |
3925 |
CARO Jacky |
13:58:37 |
V2M |
|
M |
529 V2M |
6218 |
3927 |
LE STER Stephane |
13:58:38 |
V2M |
Marne La allee Endurance |
M |
530 V2M |
5953 |
3928 |
VACHER Wilfried |
13:58:44 |
SEM |
|
M |
1663 SEM |
7864 |
3929 |
TUFFERY Arnaud |
13:58:49 |
SEM |
|
M |
1664 SEM |
8949 |
3930 |
LAUK Carole |
13:58:52 |
V2F |
Courir...ensemble |
F |
36 V2F |
5609 |
3931 |
MONEYRON Camille |
13:59:17 |
SEF |
TRAIL ENTRE ELLES |
F |
215 SEF |
7726 |
3932 |
GOURDEL Marion |
13:59:20 |
SEF |
#werunhp |
F |
216 SEF |
8079 |
3933 |
BOULON Christophe |
14:00:02 |
SEM |
|
M |
1665 SEM |
1098 |
3934 |
SENOUCI Mohamed |
14:00:03 |
SEM |
|
M |
1666 SEM |
1799 |
3935 |
DEVEAUX Jacques |
14:00:08 |
V2M |
AL PORTERIE AC |
M |
531 V2M |
811 |
3936 |
CHAPPEZ Jerome |
14:00:18 |
V1M |
|
M |
1255 V1M |
1831 |
3937 |
PRATS Gregory |
14:00:22 |
V1M |
|
M |
1256 V1M |
7359 |
3937 |
BRISSEZ Jean Pierre |
14:00:22 |
SEF |
l'echappee des bords de l |
F |
217 SEF |
7560 |
3939 |
PASCAL Yoann |
14:00:23 |
SEM |
|
M |
1667 SEM |
5929 |
3940 |
FOURNIER Matthieu |
14:01:25 |
V1M |
|
M |
1257 V1M |
6611 |
3941 |
ROCHE Anthony |
14:01:33 |
V1M |
RCB |
M |
1258 V1M |
9010 |
3942 |
LUTZKANOFF Rodolphe |
14:01:36 |
V1M |
Kikourou |
M |
1259 V1M |
5274 |
3943 |
DISTINGUIN Jerome |
14:02:06 |
V2M |
Beaujolais Runners |
M |
532 V2M |
676 |
3943 |
ABRIC Gaetan |
14:02:06 |
V2M |
BEAUJOLAIS RUNNERS |
M |
532 V2M |
8004 |
3945 |
THIERY Geraldine |
14:02:11 |
V1F |
Gresiathle |
F |
124 V1F |
5220 |
3945 |
GACHON Cyrille |
14:02:11 |
V1M |
Al saint marcellin |
M |
1260 V1M |
5221 |
3947 |
GRAND Benjamin |
14:02:44 |
SEM |
|
M |
1668 SEM |
1343 |
3948 |
PALVADEAU Pascal |
14:03:17 |
V1M |
|
M |
1261 V1M |
6578 |
3949 |
DAUDIER Sebastien |
14:03:18 |
V1M |
|
M |
1262 V1M |
1118 |
3949 |
GUIGUES Sebastien |
14:03:18 |
V1M |
|
M |
1262 V1M |
1119 |
3951 |
DUPUTEL Nicolas |
14:03:19 |
V1M |
|
M |
1264 V1M |
8176 |
3951 |
HECHT Donatien |
14:03:19 |
V1M |
|
M |
1264 V1M |
8499 |
3953 |
PIERRON Marie |
14:03:29 |
V2F |
Athle Nimes 30 |
F |
37 V2F |
8526 |
3954 |
VILBOIS Julien |
14:03:47 |
SEM |
Team RedZone 57 / Team Im |
M |
1669 SEM |
8317 |
3955 |
GENVO Yann |
14:03:48 |
SEM |
Team RedZone 57 / Team Im |
M |
1670 SEM |
1624 |
3956 |
SCHREINER Rudy |
14:03:50 |
SEM |
Team IMPALA |
M |
1671 SEM |
8648 |
3957 |
JOLLY Valentine |
14:04:23 |
SEF |
|
F |
218 SEF |
7595 |
3958 |
NOWACK Gerard |
14:04:25 |
V3M |
Les Tamalous Mont Bonvill |
M |
63 V3M |
8331 |
3959 |
BERGER Aurelien |
14:04:42 |
SEM |
|
M |
1672 SEM |
7214 |
3960 |
RAYA Frederic |
14:04:43 |
V1M |
|
M |
1266 V1M |
6172 |
3961 |
MAITREJEAN Andre |
14:04:45 |
V2M |
NICE COTE D'AZUR ATHLETIS |
M |
534 V2M |
8597 |
3962 |
VILLA Morgan |
14:04:53 |
SEM |
SPODE |
M |
1673 SEM |
9330 |
3963 |
BENARD Pierrick |
14:05:05 |
SEM |
Armee |
M |
1674 SEM |
1260 |
3964 |
DULAC Albert |
14:06:23 |
V4M |
|
M |
4 V4M |
977 |
3965 |
HERGAULT Sylvain |
14:06:48 |
V1M |
|
M |
1267 V1M |
840 |
3966 |
BOURDON Pauline |
14:07:13 |
SEF |
|
F |
219 SEF |
6470 |
3967 |
CLAUSS Christine |
14:07:14 |
V2F |
|
F |
38 V2F |
5778 |
3968 |
SIMON Clement |
14:07:38 |
SEM |
|
M |
1675 SEM |
8831 |
3969 |
THIZY Simon |
14:08:21 |
SEM |
|
M |
1676 SEM |
7916 |
3970 |
TOURETTE CAMILLERI Virginie |
14:08:22 |
V1F |
AS CAVAILLON |
F |
125 V1F |
1590 |
3971 |
DUBLE Anne |
14:08:24 |
V2F |
As Cavaillon |
F |
39 V2F |
1872 |
3972 |
IVET Sebastien |
14:08:46 |
V1M |
|
M |
1268 V1M |
1235 |
3973 |
PATTE Guillaume |
14:08:52 |
SEM |
|
M |
1677 SEM |
7823 |
3974 |
MARCON Jean Sebastien |
14:08:56 |
SEM |
|
M |
1678 SEM |
8872 |
3974 |
DEMOUVEAU Alexis |
14:08:56 |
SEM |
|
M |
1678 SEM |
9230 |
3976 |
LIENHARDT Clementine |
14:08:57 |
SEF |
|
F |
220 SEF |
1319 |
3977 |
BAREY Lorene |
14:09:03 |
SEF |
|
F |
221 SEF |
140 |
3978 |
BAREY Alexie |
14:09:04 |
SEF |
|
F |
222 SEF |
139 |
3979 |
PERRETTE Patrice |
14:09:44 |
V1M |
|
M |
1269 V1M |
651 |
3979 |
TEYSSIER Franck |
14:09:44 |
V1M |
La foulee Forezienne |
M |
1269 V1M |
653 |
3981 |
CHOSSON Norbert |
14:09:45 |
SEM |
|
M |
1680 SEM |
1350 |
3981 |
MERLE Herve |
14:09:45 |
V1M |
|
M |
1271 V1M |
1351 |
3983 |
MONESTIER Jerome |
14:09:54 |
V1M |
Caf de lons le saunier |
M |
1272 V1M |
5283 |
3984 |
SAUHET Carole |
14:09:56 |
V1F |
Caf de lons le saunier |
F |
126 V1F |
7239 |
3985 |
PERRIN Mathieu |
14:10:19 |
SEM |
|
M |
1681 SEM |
6222 |
3986 |
HARTMANN Maxime |
14:10:21 |
SEM |
|
M |
1682 SEM |
6223 |
3987 |
WILLAUME Steeve |
14:10:25 |
V1M |
kodaly |
M |
1273 V1M |
8302 |
3988 |
ANCELIN Denis |
14:10:33 |
V3M |
|
M |
64 V3M |
1704 |
3988 |
VIAUD Francois |
14:10:33 |
V2M |
AJ Auxerre section Marath |
M |
535 V2M |
9235 |
3990 |
COURTEIX Juliette |
14:10:57 |
SEF |
|
F |
223 SEF |
6006 |
3991 |
GRAVAUD Philippe |
14:11:01 |
V2M |
ATHLETISME NORD BASSIN |
M |
536 V2M |
9146 |
3992 |
MEJNIOUI Tarik |
14:11:03 |
SEM |
|
M |
1683 SEM |
8811 |
3993 |
MICHOU TOGNELLI Alban |
14:11:34 |
SEM |
|
M |
1684 SEM |
8761 |
3993 |
SAHTOUT Mourad |
14:11:34 |
SEM |
|
M |
1684 SEM |
9361 |
3995 |
DE GELAS Fabrice |
14:11:36 |
V2M |
|
M |
537 V2M |
6286 |
3996 |
AYAD Pascal |
14:12:00 |
V2M |
Pontetrail |
M |
538 V2M |
8020 |
3997 |
PEQUIGNOT Laurent |
14:12:06 |
SEM |
|
M |
1686 SEM |
5585 |
3998 |
GENEYTON Orville |
14:12:07 |
SEM |
|
M |
1687 SEM |
1814 |
3998 |
BRETON Benjamin |
14:12:07 |
SEM |
|
M |
1687 SEM |
7714 |
4000 |
FRANcOIS Valentin |
14:12:17 |
SEM |
Run acad narbonne |
M |
1689 SEM |
685 |
4001 |
CHARUEL Sarah |
14:12:18 |
SEF |
Run Acad Narbonne |
F |
224 SEF |
684 |
4001 |
MERILLOU Alexandre |
14:12:18 |
SEM |
Les Bisons |
M |
1690 SEM |
9360 |
4003 |
ABT GARNIER Bryan |
14:12:33 |
SEM |
|
M |
1691 SEM |
5225 |
4004 |
FLORIN Thomas |
14:12:34 |
SEM |
|
M |
1692 SEM |
5998 |
4005 |
POPHILLAT Victor |
14:12:58 |
ESM |
|
M |
35 ESM |
7829 |
4006 |
BAILLY Damien |
14:13:07 |
SEM |
|
M |
1693 SEM |
884 |
4007 |
VARIN Frederic |
14:13:40 |
V1M |
|
M |
1274 V1M |
7851 |
4008 |
SCOURZIC Philippe |
14:13:44 |
V2M |
athletisme saint barthele |
M |
539 V2M |
1432 |
4008 |
CLEMENT Marc |
14:13:44 |
V2M |
|
M |
539 V2M |
7081 |
4010 |
DERACHE Hugues |
14:13:45 |
SEM |
|
M |
1694 SEM |
1716 |
4011 |
MORTZ Serge |
14:13:54 |
V2M |
VCUS TRI |
M |
541 V2M |
463 |
4012 |
TERRAZ Sandra |
14:13:58 |
V1F |
Trail, sexe and beer |
F |
127 V1F |
655 |
4013 |
DURSUN Bruna |
14:13:59 |
SEF |
Trail, sexe and beer |
F |
225 SEF |
656 |
4014 |
BERTHET Antoine |
14:14:17 |
SEM |
|
M |
1695 SEM |
576 |
4015 |
PEJU Mathias |
14:14:56 |
V2M |
|
M |
542 V2M |
6264 |
4016 |
DOLO Caroline |
14:15:00 |
V1F |
CMBM |
F |
128 V1F |
6185 |
4017 |
MARGAIN David |
14:15:01 |
V2M |
CMBM |
M |
543 V2M |
6270 |
4018 |
GRIFFATON Pierre |
14:15:31 |
V1M |
|
M |
1275 V1M |
7601 |
4019 |
GRIFFATON Etienne |
14:15:33 |
ESM |
|
M |
36 ESM |
7603 |
4020 |
PICCAMIGLIO Ludovic |
14:15:43 |
V2M |
|
M |
544 V2M |
9176 |
4021 |
BOSSI Lucien |
14:15:44 |
V4M |
|
M |
5 V4M |
8133 |
4022 |
DAMIENS Patricia |
14:15:46 |
V2F |
Beaumont Athletique Club |
F |
40 V2F |
7244 |
4023 |
VERGNE Patricia |
14:15:48 |
SEF |
Beaumont athletique club |
F |
226 SEF |
7245 |
4024 |
SABATHIER Guillaume |
14:15:51 |
V1M |
|
M |
1276 V1M |
1614 |
4024 |
LANGOT Christophe |
14:15:51 |
V1M |
|
M |
1276 V1M |
7620 |
4026 |
HOMS Olivier |
14:16:02 |
SEM |
|
M |
1696 SEM |
8577 |
4027 |
LAMASINE HARTY Virginie |
14:16:03 |
V1F |
Adidas Runners Odeon |
F |
129 V1F |
8606 |
4028 |
DOMINGUES Serge |
14:16:20 |
V1M |
FFB |
M |
1278 V1M |
6461 |
4029 |
DOMINGUES Daniel |
14:16:21 |
V1M |
Running club Berville |
M |
1279 V1M |
6460 |
4030 |
MASSAID Nafih |
14:16:23 |
V1M |
|
M |
1280 V1M |
601 |
4030 |
ABDELHAFID Mohamed |
14:16:23 |
V1M |
|
M |
1280 V1M |
9362 |
4032 |
LALLEMAND Sylvain |
14:16:41 |
SEM |
|
M |
1697 SEM |
8663 |
4033 |
NICLAUS Sabine |
14:16:56 |
V2F |
|
F |
41 V2F |
1763 |
4034 |
POELS Nathalie |
14:17:07 |
V2F |
|
F |
42 V2F |
962 |
4035 |
BONNARDOT Jean Francois |
14:18:01 |
V2M |
Hager Group |
M |
545 V2M |
1256 |
4036 |
RIPOCHE Vincent |
14:18:31 |
V2M |
|
M |
546 V2M |
7538 |
4037 |
GERNIGON Yannick |
14:18:34 |
V1M |
|
M |
1282 V1M |
7537 |
4038 |
BONNAND Guillaume |
14:18:46 |
SEM |
|
M |
1698 SEM |
6086 |
4039 |
SINA Laurent |
14:18:54 |
SEM |
|
M |
1699 SEM |
1108 |
4040 |
NGUYEN KHAC Trung Dung |
14:19:01 |
V1M |
La Foulee Muroise |
M |
1283 V1M |
8921 |
4041 |
GONTARD Candice |
14:19:20 |
SEF |
|
F |
227 SEF |
6889 |
4042 |
PERBET Romain |
14:19:38 |
V1M |
ENTRESPORT |
M |
1284 V1M |
9105 |
4043 |
SEVERIN REBOURS Aurelie |
14:20:16 |
SEF |
|
F |
228 SEF |
1754 |
4044 |
AEBY Patrick |
14:20:26 |
V2M |
|
M |
547 V2M |
5562 |
4045 |
PELLETIER Romaric |
14:20:30 |
V1M |
MORVAN Oxygene |
M |
1285 V1M |
1145 |
4046 |
BENDALI Hamimi |
14:21:04 |
V1M |
|
M |
1286 V1M |
8370 |
4047 |
VILLARD Patrick |
14:21:13 |
V2M |
FLG |
M |
548 V2M |
672 |
4048 |
BONNEFOY Sylvain |
14:21:27 |
SEM |
|
M |
1700 SEM |
7064 |
4049 |
FANELLI Frederic |
14:21:54 |
V1M |
JOCEL |
M |
1287 V1M |
5510 |
4050 |
LENGLET Marie Laure |
14:21:56 |
V1F |
JOCEL |
F |
130 V1F |
5509 |
4051 |
DUVAL Bruno |
14:22:15 |
V2M |
MSA triathlon |
M |
549 V2M |
7992 |
4052 |
POYET Henri |
14:22:25 |
V1M |
|
M |
1288 V1M |
6802 |
4053 |
NOWAK Benjamin |
14:22:34 |
SEM |
|
M |
1701 SEM |
1338 |
4054 |
DE RONSERAY Louis |
14:22:43 |
SEM |
|
M |
1702 SEM |
1261 |
4055 |
BIHAN Michael |
14:23:16 |
SEM |
|
M |
1703 SEM |
5901 |
4056 |
MORILHAT Yannick |
14:23:27 |
SEM |
|
M |
1704 SEM |
6511 |
4057 |
PORTEMER Sebastien |
14:23:32 |
V1M |
|
M |
1289 V1M |
1462 |
4058 |
MALRIEU Emilie |
14:23:52 |
SEF |
Mille et un sourires de V |
F |
229 SEF |
7569 |
4059 |
BOSSIS Marc |
14:24:14 |
V2M |
|
M |
550 V2M |
8233 |
4060 |
DIAS Jose |
14:24:18 |
V1M |
|
M |
1290 V1M |
850 |
4061 |
BERETTA Julien |
14:25:59 |
SEM |
PDHDM |
M |
1705 SEM |
8505 |
4062 |
MENUT Aymeric |
14:26:42 |
V2M |
FAC ANDREZIEUX |
M |
551 V2M |
660 |
4063 |
FIGUESTER Christian |
14:26:43 |
V3M |
|
M |
65 V3M |
9000 |
4064 |
LOPEZ Jordan |
14:26:55 |
SEM |
|
M |
1706 SEM |
8319 |
4065 |
PARENT Pierre Andre |
14:26:56 |
V2M |
|
M |
552 V2M |
8908 |
4066 |
FOUREL Fabrice |
14:27:05 |
V1M |
|
M |
1291 V1M |
9306 |
4067 |
TRIPAULT Frederique |
14:27:09 |
V2F |
|
F |
43 V2F |
1818 |
4068 |
MARTIN Herve |
14:27:13 |
V2M |
|
M |
553 V2M |
1299 |
4069 |
VINCENT Yohan |
14:27:26 |
SEM |
|
M |
1707 SEM |
6130 |
4070 |
OUVRARD Josiane |
14:27:29 |
V3F |
SAINT NAZAIRE OLYMPIQUE S |
F |
4 V3F |
5522 |
4071 |
BITAUDEAU Isabelle |
14:27:32 |
V2F |
athletic retz sud lac |
F |
44 V2F |
5524 |
4072 |
EGBERINK Hermen |
14:28:25 |
V2M |
|
M |
554 V2M |
6318 |
4073 |
CHEVILLARD Damien |
14:28:48 |
V1M |
|
M |
1292 V1M |
7712 |
4073 |
TAYEB Aid |
14:28:48 |
V1M |
|
M |
1292 V1M |
8280 |
4075 |
BERRUYER Clara |
14:28:50 |
SEF |
|
F |
230 SEF |
8983 |
4076 |
DESSOULLES Olivier |
14:29:10 |
V2M |
Rambouillet Olympique |
M |
555 V2M |
6192 |
4077 |
MADONNA Gianpietro |
14:29:29 |
V3M |
SPIRITO TRAIL |
M |
66 V3M |
6533 |
4077 |
IGNATIO Michael |
14:29:29 |
V1M |
Tri laneuveville |
M |
1294 V1M |
7207 |
4079 |
NAVARRE Xavier |
14:30:23 |
V2M |
|
M |
556 V2M |
933 |
4080 |
MONZIE Johan |
14:30:34 |
V1M |
|
M |
1295 V1M |
8216 |
4081 |
MARTELLON Emmanuel |
14:30:35 |
V2M |
|
M |
557 V2M |
8540 |
4082 |
DECAT Remi |
14:30:39 |
SEM |
|
M |
1708 SEM |
1967 |
4083 |
DELECOLLE Geoffrey |
14:30:40 |
SEM |
|
M |
1709 SEM |
6486 |
4084 |
LEFORT Johan |
14:30:43 |
SEM |
|
M |
1710 SEM |
1860 |
4084 |
LEFORT David |
14:30:43 |
V1M |
|
M |
1296 V1M |
1861 |
4086 |
ANCEL Julien |
14:31:01 |
SEM |
|
M |
1711 SEM |
7231 |
4087 |
BRUNET Nicolas |
14:31:02 |
V1M |
|
M |
1297 V1M |
6773 |
4088 |
CAMPIDELLI Daniel |
14:31:12 |
V2M |
athle form 42 |
M |
558 V2M |
5514 |
4089 |
PASCAL Arnaud |
14:31:23 |
V2M |
|
M |
559 V2M |
695 |
4090 |
MATET Dominique |
14:31:27 |
V1M |
Neuilly sur Marne athleti |
M |
1298 V1M |
8309 |
4091 |
TOUZEAU Valerie |
14:31:28 |
V1F |
Usm gagny |
F |
131 V1F |
8310 |
4091 |
CORDELIER Frederic |
14:31:28 |
V2M |
MPT ISTRES |
M |
560 V2M |
8962 |
4093 |
DIETRICH Laurent |
14:31:30 |
V2M |
MPT ISTRES |
M |
561 V2M |
709 |
4094 |
KOEHL Aurelie |
14:31:33 |
SEF |
|
F |
231 SEF |
6754 |
4095 |
QUESADA Bruno |
14:31:34 |
V2M |
|
M |
562 V2M |
9203 |
4096 |
PUPIER Etienne |
14:31:48 |
V4M |
TEAM TRAIL DES COURSIERES |
M |
6 V4M |
7600 |
4097 |
VALOUR Arnaud |
14:31:57 |
SEM |
|
M |
1712 SEM |
7707 |
4098 |
VALOUR Thomas |
14:31:58 |
SEM |
|
M |
1713 SEM |
6434 |
4099 |
ADONETH Laure |
14:32:01 |
SEF |
|
F |
232 SEF |
1628 |
4100 |
GUICHARD Nathalie |
14:32:02 |
V1F |
|
F |
132 V1F |
1714 |
4100 |
TORTEZ Dominique |
14:32:02 |
V1M |
Les oufs de off |
M |
1299 V1M |
8615 |
4102 |
DUCROUX Antoine |
14:32:18 |
SEM |
|
M |
1714 SEM |
8311 |
4103 |
FERBLANTIER Jean |
14:32:19 |
SEM |
|
M |
1715 SEM |
7100 |
4104 |
PATTON Simon |
14:32:41 |
SEM |
|
M |
1716 SEM |
1289 |
4105 |
ROBIC Nolwenn |
14:32:42 |
SEF |
|
F |
233 SEF |
1288 |
4106 |
GUILLIN Daniel |
14:32:45 |
V3M |
|
M |
67 V3M |
9149 |
4107 |
WATRIN Xavier |
14:33:07 |
V1M |
|
M |
1300 V1M |
1035 |
4108 |
ALBIN Patrick |
14:33:17 |
V2M |
|
M |
563 V2M |
8980 |
4109 |
SERRANO Damien |
14:33:53 |
SEM |
|
M |
1717 SEM |
6317 |
4110 |
CERMELLI Jean Marc |
14:33:55 |
V2M |
SL Hospitaliers Toulon |
M |
564 V2M |
1606 |
4111 |
GIROUX Laetitia |
14:34:11 |
V1F |
La team des traileurs ste |
F |
133 V1F |
7013 |
4112 |
CECILLON Arnaud |
14:34:22 |
V1M |
|
M |
1301 V1M |
1106 |
4113 |
LARCHER Maxime |
14:34:23 |
V1M |
|
M |
1302 V1M |
1112 |
4114 |
ROUSSEAU Vivien |
14:34:27 |
SEM |
|
M |
1718 SEM |
5553 |
4115 |
HOUDARD Jean Marc |
14:34:51 |
V3M |
Plm conflans ste honorine |
M |
68 V3M |
5705 |
4116 |
BELLETON Zelia |
14:34:56 |
V2F |
|
F |
45 V2F |
5704 |
4117 |
BELLETON Thierry |
14:34:57 |
V2M |
|
M |
565 V2M |
5715 |
4118 |
VICERIAT Christian |
14:35:01 |
V3M |
Oxygene |
M |
69 V3M |
1595 |
4118 |
LHERSONNEAU Patrick |
14:35:01 |
V2M |
Oxygene |
M |
566 V2M |
7465 |
4120 |
DEMOLIS Vittoria |
14:35:02 |
V1F |
|
F |
134 V1F |
1889 |
4121 |
POLLIN Bruno |
14:35:34 |
V2M |
|
M |
567 V2M |
8918 |
4122 |
GARCIA Manon |
14:35:36 |
SEF |
|
F |
234 SEF |
668 |
4123 |
POLLIN Adrien |
14:35:41 |
SEM |
|
M |
1719 SEM |
8914 |
4124 |
LACROIX Charlotte |
14:35:47 |
SEF |
|
F |
235 SEF |
8346 |
4125 |
DOGUET Celine |
14:36:08 |
V1F |
|
F |
135 V1F |
6508 |
4126 |
GAUTIER Alexandre |
14:36:28 |
V1M |
Teamsenatrail |
M |
1303 V1M |
6811 |
4127 |
GOITRE Emmanuel |
14:36:40 |
V1M |
|
M |
1304 V1M |
8547 |
4128 |
CLEMENT Boris |
14:36:41 |
V1M |
ACNA |
M |
1305 V1M |
8562 |
4129 |
FARRAN Christine |
14:36:51 |
V2F |
La foulee muroise |
F |
46 V2F |
8742 |
4129 |
DUMOUX Veronique |
14:36:51 |
V2F |
LA FOULEE MUROISE |
F |
46 V2F |
8743 |
4131 |
LE GOFF Gregory |
14:36:52 |
V1M |
La foulee muroise |
M |
1306 V1M |
150 |
4132 |
ROSAS Herve |
14:36:54 |
V2M |
la foulee Muroise |
M |
568 V2M |
7318 |
4133 |
REYNAUD Cecile |
14:37:01 |
SEF |
|
F |
236 SEF |
8308 |
4133 |
GIBLAS Emeline |
14:37:01 |
SEF |
|
F |
236 SEF |
8452 |
4135 |
FRACHETTE Marie Joelle |
14:37:33 |
V2F |
|
F |
48 V2F |
169 |
4135 |
BAUDRAND Christophe |
14:37:33 |
V1M |
COURIRR POUR DES POMMES |
M |
1307 V1M |
5937 |
4137 |
PILLONNET Aure |
14:37:35 |
V1F |
FOULEE VOURLOISE |
F |
136 V1F |
9142 |
4138 |
LACUES Marie |
14:37:38 |
SEF |
|
F |
238 SEF |
9350 |
4139 |
POUPEE Eric |
14:37:46 |
V1M |
|
M |
1308 V1M |
312 |
4140 |
MACHABERT David |
14:37:59 |
V1M |
CORCY ENDURANCE |
M |
1309 V1M |
898 |
4140 |
RAFAN Bernard |
14:37:59 |
V1M |
Decima Runners Team |
M |
1309 V1M |
1478 |
4142 |
BITTAU Bruno |
14:38:10 |
SEM |
|
M |
1720 SEM |
1135 |
4143 |
GAY Fanny |
14:38:11 |
SEF |
|
F |
239 SEF |
1136 |
4144 |
RAPHAEL Romain |
14:38:29 |
SEM |
|
M |
1721 SEM |
6774 |
4145 |
YANNICK Festor |
14:39:10 |
SEM |
Zizi rider |
M |
1722 SEM |
1620 |
4146 |
ROMDHANE Romdhane |
14:40:14 |
V1M |
|
M |
1311 V1M |
1402 |
4147 |
SCHULTZ Lionel |
14:40:26 |
V1M |
Scat / Oufderun |
M |
1312 V1M |
6220 |
4148 |
EDWARD Charles |
14:40:27 |
SEM |
|
M |
1723 SEM |
795 |
4149 |
BACHERT Mathieu |
14:40:28 |
SEM |
|
M |
1724 SEM |
6221 |
4150 |
DUTOO Eric |
14:40:44 |
SEM |
|
M |
1725 SEM |
980 |
4151 |
PEUREUX Gilles |
14:40:50 |
V2M |
TLB |
M |
569 V2M |
6216 |
4152 |
SIX Sylvie |
14:40:53 |
SEF |
|
F |
240 SEF |
1796 |
4153 |
CHARVE Francois |
14:41:14 |
SEM |
Love and unity |
M |
1726 SEM |
7172 |
4154 |
LE GAC Cedric |
14:41:25 |
SEM |
|
M |
1727 SEM |
5643 |
4154 |
VACHER Jonathan |
14:41:25 |
SEM |
|
M |
1727 SEM |
5766 |
4156 |
ALIX Frederic |
14:41:38 |
V1M |
MoveFred |
M |
1313 V1M |
8328 |
4157 |
PESCHOUX Alexis |
14:41:43 |
V1M |
TEAM KESKONFOULA |
M |
1314 V1M |
8045 |
4158 |
BUREL Alexandre |
14:41:47 |
SEM |
|
M |
1729 SEM |
6795 |
4158 |
RASSAT Damien |
14:41:47 |
V1M |
|
M |
1315 V1M |
6796 |
4160 |
JAUDOIN Laurent |
14:41:56 |
V2M |
|
M |
570 V2M |
579 |
4161 |
DOMINE Philippe |
14:41:57 |
V2M |
|
M |
571 V2M |
1334 |
4162 |
PEGOURIE Laetitia |
14:42:36 |
SEF |
|
F |
241 SEF |
5117 |
4163 |
SUI Buon |
14:42:40 |
V1M |
|
M |
1316 V1M |
7116 |
4164 |
DEHAYE Didier |
14:42:45 |
V2M |
C T LYON |
M |
572 V2M |
1482 |
4165 |
FALELAVAKI Benoit |
14:42:59 |
SEM |
ASC Balan |
M |
1730 SEM |
774 |
4165 |
JEANNERET GROSJEAN Claude |
14:42:59 |
V3M |
smrun |
M |
70 V3M |
7700 |
4167 |
PACQUELET Denis |
14:43:33 |
V2M |
1000 PATTES MACON |
M |
573 V2M |
6425 |
4168 |
KUPERAS Laurent |
14:44:16 |
V1M |
|
M |
1317 V1M |
5210 |
4169 |
CLAUDEL Stephanie |
14:44:18 |
V1F |
EHA Thann |
F |
137 V1F |
1587 |
4169 |
RENARD Anais |
14:44:18 |
SEF |
|
F |
242 SEF |
7097 |
4171 |
POSTAIRE Denis |
14:44:26 |
V3M |
|
M |
71 V3M |
6311 |
4171 |
COURTIER Jean Baptiste |
14:44:26 |
V2M |
Chambonnade |
M |
574 V2M |
8697 |
4173 |
SAUREL Timothee |
14:45:29 |
SEM |
|
M |
1731 SEM |
9390 |
4174 |
KELLE Bruno |
14:45:53 |
V1M |
|
M |
1318 V1M |
5774 |
4175 |
DEGAS Yves |
14:45:54 |
V3M |
Cspse |
M |
72 V3M |
5652 |
4176 |
SECONDe Romuald |
14:46:57 |
V1M |
Pattes actives chusclanna |
M |
1319 V1M |
8379 |
4177 |
ANCELIN Frederic |
14:46:58 |
V1M |
barjosteam |
M |
1320 V1M |
1945 |
4178 |
GUILLAUME Jerome |
14:46:59 |
SEM |
|
M |
1732 SEM |
1946 |
4179 |
BAVOUZET Anthony |
14:47:00 |
V1M |
Barjosteam Ironkoukou |
M |
1321 V1M |
8390 |
4180 |
MAILHES Francois |
14:47:05 |
SEM |
|
M |
1733 SEM |
8674 |
4181 |
RICHARD Dylan |
14:47:22 |
SEM |
Team winners |
M |
1734 SEM |
1580 |
4182 |
RAZIER Thierry |
14:47:24 |
SEM |
|
M |
1735 SEM |
9197 |
4183 |
VARNERIN Eric |
14:47:25 |
SEM |
|
M |
1736 SEM |
9196 |
4184 |
BERNARD Romain |
14:47:26 |
SEM |
Smac St maximin |
M |
1737 SEM |
8396 |
4185 |
BERNARD Olivier |
14:47:40 |
V2M |
RMA Triathlon Paris |
M |
575 V2M |
6623 |
4186 |
DESPREAUX Tiphaine |
14:47:41 |
SEF |
|
F |
243 SEF |
8639 |
4187 |
NIVAL Lilian |
14:47:43 |
V1M |
|
M |
1322 V1M |
1281 |
4188 |
AMENGUAL Remi |
14:47:49 |
V1M |
MACADAM GOURNAY |
M |
1323 V1M |
6660 |
4189 |
RICHARD Pascal |
14:47:50 |
V2M |
|
M |
576 V2M |
5793 |
4190 |
RUMIANO MOLLARD Corinne |
14:47:58 |
V2F |
|
F |
49 V2F |
598 |
4191 |
CHATAIN Cyril |
14:48:07 |
V1M |
|
M |
1324 V1M |
7567 |
4192 |
OOSTDIJK Niels |
14:48:08 |
V1M |
|
M |
1325 V1M |
7568 |
4193 |
CASTAN Emmanuel |
14:48:15 |
V1M |
|
M |
1326 V1M |
7958 |
4194 |
RUPPERT Eric |
14:48:25 |
V2M |
|
M |
577 V2M |
6574 |
4195 |
COLSON Arnaud |
14:48:31 |
V1M |
|
M |
1327 V1M |
242 |
4196 |
THUET Myriam |
14:48:32 |
V3F |
|
F |
5 V3F |
814 |
4197 |
TAUVERON Laurent |
14:50:10 |
V2M |
|
M |
578 V2M |
8335 |
4198 |
SIMON Olivier |
14:50:59 |
SEM |
USI triathlon |
M |
1738 SEM |
7456 |
4199 |
SIMON Vincent |
14:51:00 |
SEM |
|
M |
1739 SEM |
7835 |
4200 |
JAUDON Sebastien |
14:51:26 |
V1M |
|
M |
1328 V1M |
6750 |
4201 |
ILIC Miljan |
14:51:27 |
SEM |
|
M |
1740 SEM |
6397 |
4202 |
PARAS Kennery |
14:51:31 |
SEM |
|
M |
1741 SEM |
1998 |
4203 |
LUMBERIO Emil |
14:51:32 |
SEM |
Pinoy runner paris |
M |
1742 SEM |
1877 |
4203 |
CALLOS Allan |
14:51:32 |
SEM |
|
M |
1742 SEM |
1991 |
4203 |
RODIL Ferdinand |
14:51:32 |
V2M |
Adidas Runners Paris |
M |
579 V2M |
6710 |
4206 |
BACHELART Jean Luc |
14:52:13 |
SEM |
US METRO |
M |
1744 SEM |
8299 |
4207 |
CHAMPEIX Jean Emmanuel |
14:52:42 |
V2M |
Bergerac Athletique Club |
M |
580 V2M |
8359 |
4208 |
CHAMPEIX Claire |
14:52:43 |
V2F |
Spiridon Perigird Pourpre |
F |
50 V2F |
8358 |
4209 |
GREY JOHNSON Gregory |
14:53:23 |
V1M |
|
M |
1329 V1M |
8605 |
4210 |
HEDARALY Nassir |
14:53:40 |
V1M |
Ua societe generale |
M |
1330 V1M |
6747 |
4211 |
ROTHENFLUG Stephane |
14:53:51 |
V1M |
|
M |
1331 V1M |
9028 |
4212 |
HORNY Baptiste |
14:54:11 |
SEM |
|
M |
1745 SEM |
947 |
4212 |
HORNY Pierre Alain |
14:54:11 |
SEM |
|
M |
1745 SEM |
1399 |
4214 |
MOLINA Denis |
14:54:15 |
SEM |
|
M |
1747 SEM |
901 |
4215 |
DERRIEN Frederic |
14:55:02 |
V1M |
|
M |
1332 V1M |
8790 |
4216 |
TRABICHET Roland |
14:55:29 |
V2M |
|
M |
581 V2M |
6905 |
4217 |
FERNANDEZ Etienne |
14:55:30 |
SEM |
|
M |
1748 SEM |
1441 |
4218 |
BENDERRADJI Nordine |
14:55:38 |
V2M |
|
M |
582 V2M |
6778 |
4219 |
CLEMENT Richard |
14:56:31 |
V2M |
|
M |
583 V2M |
5594 |
4220 |
DEVAUD Reynaldo |
14:57:11 |
V2M |
|
M |
584 V2M |
6708 |
4221 |
MENARD Sylvia |
14:57:12 |
V1F |
|
F |
138 V1F |
6725 |
4222 |
PIGNOL Jonathan |
14:57:34 |
SEM |
|
M |
1749 SEM |
8770 |
4223 |
SEVE Raphael |
14:57:37 |
V1M |
|
M |
1333 V1M |
1418 |
4224 |
KONIECZNY Remi |
14:57:45 |
SEM |
|
M |
1750 SEM |
8877 |
4225 |
RIFFARD Camille |
14:58:23 |
V1F |
|
F |
139 V1F |
7765 |
4226 |
JALLU Helene |
14:58:35 |
V1F |
Clcs firminy |
F |
140 V1F |
1477 |
4227 |
WILT Olivier |
14:58:37 |
V1M |
Cap liberte dettwiller |
M |
1334 V1M |
5667 |
4227 |
WILT Sylvie |
14:58:37 |
V2F |
Cap liberte dettwiller |
F |
51 V2F |
5784 |
4229 |
ROBIN Jerome |
14:59:18 |
V1M |
|
M |
1335 V1M |
768 |
4230 |
LAFLUTE Thomas |
14:59:41 |
SEM |
|
M |
1751 SEM |
7859 |
4231 |
VACCARO Joseph |
15:00:08 |
V2M |
|
M |
585 V2M |
7530 |
4232 |
DOUGNAC GALANT Denis |
15:00:26 |
V3M |
|
M |
73 V3M |
8164 |
4233 |
MONNET Quentin |
15:00:58 |
SEM |
|
M |
1752 SEM |
6490 |
4234 |
CANTAT Philippe |
15:01:24 |
V2M |
AJT Saone vallee |
M |
586 V2M |
643 |
4235 |
Dossard 6097 |
15:01:26 |
|
|
|
2 |
6097 |
4236 |
JACOTIN Sophie |
15:01:27 |
V2F |
Ait saone vallee |
F |
52 V2F |
705 |
4236 |
ARGOUD Emmanuel |
15:01:27 |
V2M |
AJT Saone vallee |
M |
587 V2M |
7324 |
4238 |
SAINT MAXENT Valentin |
15:02:10 |
SEM |
TEAM TRAIL OPALE |
M |
1753 SEM |
6535 |
4238 |
KORKOS Mathieu |
15:02:10 |
SEM |
|
M |
1753 SEM |
6575 |
4238 |
MARTINEZ Marion |
15:02:10 |
SEF |
|
F |
244 SEF |
8587 |
4241 |
BOOTZ Anne Claire |
15:02:13 |
SEF |
|
F |
245 SEF |
1231 |
4242 |
CHAVANCE Eric |
15:02:54 |
V3M |
Coureurs sur route cote d |
M |
74 V3M |
1746 |
4243 |
MARIA Stephane |
15:03:03 |
V1M |
|
M |
1336 V1M |
7786 |
4244 |
BOISSENIN Cyril |
15:03:05 |
V1M |
|
M |
1337 V1M |
8975 |
4244 |
RACCURT Guillaume |
15:03:05 |
SEM |
Gresicourant |
M |
1755 SEM |
9003 |
4246 |
ATHMANE Roman |
15:03:07 |
SEM |
|
M |
1756 SEM |
1670 |
4247 |
PRADINES Cedric |
15:03:11 |
V1M |
Sang pour sang sport |
M |
1338 V1M |
5917 |
4248 |
NICOLAS Clement |
15:03:12 |
SEM |
|
M |
1757 SEM |
8019 |
4249 |
NICOLAS Martin |
15:03:13 |
SEM |
|
M |
1758 SEM |
8018 |
4250 |
DE BARROS Armindo |
15:03:37 |
V1M |
|
M |
1339 V1M |
9398 |
4251 |
ADAM Fabrice |
15:04:55 |
V1M |
|
M |
1340 V1M |
1581 |
4252 |
HOCBON Dominique |
15:05:11 |
V4M |
run accueil |
M |
7 V4M |
5502 |
4253 |
PHILIPPE Francois |
15:05:47 |
V3M |
|
M |
75 V3M |
7463 |
4254 |
DURAND Yves |
15:05:54 |
V2M |
SEPAS IMPOSSIBLE |
M |
588 V2M |
7297 |
4255 |
VEYRINE Caroline |
15:06:05 |
V1F |
Clcs firminy |
F |
141 V1F |
8760 |
4256 |
TELLIER Nicolas |
15:06:08 |
V1M |
|
M |
1341 V1M |
1302 |
4257 |
FOURNERET Manon |
15:06:21 |
SEF |
TRIUMAN |
F |
246 SEF |
8212 |
4258 |
Dossard 7604 |
15:06:29 |
|
|
|
3 |
7604 |
4259 |
SENECAL Eric |
15:06:38 |
V2M |
CLIPS ROCHE LA MOLIERE |
M |
589 V2M |
425 |
4260 |
SCHALK Marie Noelle |
15:06:39 |
V2F |
CLIPS |
F |
53 V2F |
424 |
4261 |
COCHIN Eric |
15:06:42 |
V2M |
PLANETE RUNNING AND WALKI |
M |
590 V2M |
1293 |
4262 |
LOBGEOIS Didier |
15:07:55 |
V2M |
|
M |
591 V2M |
7874 |
4263 |
GISSELBRECHT Romain |
15:07:57 |
SEM |
Jolie Foulee |
M |
1759 SEM |
8590 |
4264 |
HUSER Andrea |
15:08:39 |
V1M |
SV Albaching |
M |
1342 V1M |
1002 |
4265 |
DEFORGE Armelle |
15:09:07 |
V1F |
|
F |
142 V1F |
6722 |
4266 |
BORIE Pascal |
15:10:39 |
SEM |
|
M |
1760 SEM |
8412 |
4267 |
CIARAMAGLIA Cyrille |
15:10:57 |
V1M |
trioathlon vitrolles |
M |
1343 V1M |
7862 |
4268 |
MOINARD Franck |
15:11:09 |
V2M |
|
M |
592 V2M |
1578 |
4269 |
DARTOIS Olivier |
15:11:21 |
V2M |
|
M |
593 V2M |
6285 |
4270 |
CAVALLINI Veronica |
15:11:25 |
V1F |
|
F |
143 V1F |
5941 |
4271 |
ZEGHLOUL Abel |
15:12:01 |
V3M |
|
M |
76 V3M |
8604 |
4272 |
TERRAZ Raphael |
15:13:15 |
V1M |
|
M |
1344 V1M |
959 |
4273 |
THIRION Stephane |
15:13:27 |
V1M |
Les Copines |
M |
1345 V1M |
713 |
4273 |
GUILLEMAN Nicolas |
15:13:27 |
V2M |
|
M |
594 V2M |
6055 |
4275 |
RAMIREZ Nicolas |
15:13:29 |
V1M |
Les Copines |
M |
1346 V1M |
714 |
4276 |
SAMY Bruno |
15:13:30 |
V1M |
|
M |
1347 V1M |
540 |
4277 |
GReGOIRE Romain |
15:13:48 |
ESM |
Team jul <3 |
M |
37 ESM |
7250 |
4278 |
PLADYS Arnaud |
15:14:27 |
V1M |
|
M |
1348 V1M |
1721 |
4279 |
KINSELLE Jonathan |
15:15:06 |
SEM |
|
M |
1761 SEM |
992 |
4280 |
JACQUES Didier |
15:15:14 |
V2M |
|
M |
595 V2M |
8406 |
4281 |
SELLENET Pierre |
15:15:54 |
V4M |
|
M |
8 V4M |
7263 |
4282 |
VAN MOORLEGHEM Mikael |
15:16:09 |
SEM |
|
M |
1762 SEM |
883 |
4283 |
GILLET Olivier |
15:16:14 |
V2M |
MAYOTTE |
M |
596 V2M |
7797 |
4284 |
ABRAHAM Lionel |
15:16:24 |
V1M |
TEAM RENAULT TRUCKS |
M |
1349 V1M |
949 |
4285 |
CAQUERET Jean Christophe |
15:16:44 |
V2M |
S/L ESME US DEUIL |
M |
597 V2M |
6193 |
4286 |
MINNE Corinne |
15:16:45 |
V2F |
ESME US DEUIL |
F |
54 V2F |
6194 |
4287 |
FLAUS Charlene |
15:16:47 |
SEF |
|
F |
247 SEF |
7531 |
4288 |
PLe Dominique |
15:16:58 |
V2F |
La MPT ISTRES |
F |
55 V2F |
6263 |
4289 |
MARTIN Pascal |
15:17:20 |
SEM |
Marseille Provence Produc |
M |
1763 SEM |
9313 |
4290 |
BERTHAUD Tristan |
15:17:54 |
SEM |
|
M |
1764 SEM |
8489 |
4291 |
FILLION Fanny |
15:17:55 |
SEF |
|
F |
248 SEF |
8657 |
4292 |
DEVEAUX Gilles |
15:17:57 |
V2M |
|
M |
598 V2M |
812 |
4293 |
BATAILLE Eric |
15:18:03 |
V1M |
|
M |
1350 V1M |
126 |
4294 |
ANDREU Bastien |
15:18:05 |
SEM |
Team Pepito |
M |
1765 SEM |
1941 |
4295 |
BOYET Anthony |
15:18:10 |
SEM |
Traileurs de l?yonne |
M |
1766 SEM |
5251 |
4296 |
BANKEU Richard |
15:18:14 |
V3M |
|
M |
77 V3M |
1335 |
4297 |
LALO Helene |
15:18:15 |
SEF |
|
F |
249 SEF |
9278 |
4298 |
AFRAS Mustapha |
15:19:09 |
SEM |
|
M |
1767 SEM |
6098 |
4299 |
TURINI Olivier |
15:20:27 |
V1M |
TEAM POULET |
M |
1351 V1M |
6014 |
4300 |
CHEVALLIER Franck |
15:20:29 |
V1M |
Ultra trail totoyo |
M |
1352 V1M |
6903 |
4300 |
BIANCO Nicolas |
15:20:29 |
V1M |
Ultra trail totoyo |
M |
1352 V1M |
7686 |
4302 |
VIAL Thierry |
15:21:35 |
V1M |
|
M |
1354 V1M |
1605 |
4303 |
VILLAEYS Emmanuel |
15:21:56 |
V3M |
Xrun club |
M |
78 V3M |
5279 |
4304 |
COSSON DARNAJOU Katia |
15:22:20 |
SEF |
Running Vincennes Associa |
F |
250 SEF |
1353 |
4305 |
GIRAUT Pierre Yves |
15:22:30 |
V2M |
|
M |
599 V2M |
551 |
4306 |
POLLET Pascal |
15:22:43 |
V2M |
69073 |
M |
600 V2M |
789 |
4306 |
GARNIER Nicole |
15:22:43 |
V2F |
69073 |
F |
56 V2F |
6012 |
4306 |
TeANI Fabienne |
15:22:43 |
V1F |
Esl Ternay |
F |
144 V1F |
6013 |
4309 |
CHARRET Stephane |
15:23:09 |
V1M |
|
M |
1355 V1M |
9106 |
4310 |
IBANEZ Joseph |
15:23:58 |
V2M |
|
M |
601 V2M |
6253 |
4311 |
VUILLEMOT Jerome |
15:24:11 |
SEM |
|
M |
1768 SEM |
8429 |
4312 |
BLANC Michel |
15:24:13 |
V2M |
salamandre trail aventure |
M |
602 V2M |
6151 |
4313 |
GOSTOLI Dante Bruno |
15:25:48 |
V1M |
|
M |
1356 V1M |
1087 |
4314 |
ARNAUD Ambroise |
15:25:57 |
V3M |
|
M |
79 V3M |
7446 |
4315 |
BILLEAUD Yannick |
15:26:04 |
V2M |
Oxygene |
M |
603 V2M |
6827 |
4316 |
HELBLING Damien |
15:27:15 |
SEM |
|
M |
1769 SEM |
1021 |
4317 |
PAGeS Philippe |
15:27:26 |
V2M |
|
M |
604 V2M |
6565 |
4318 |
SCHUESTER Martin |
15:27:29 |
V1M |
|
M |
1357 V1M |
245 |
4318 |
EMMANUEL Vaillant |
15:27:29 |
V1M |
|
M |
1357 V1M |
253 |
4320 |
JOZET Brice |
15:28:04 |
V1M |
|
M |
1359 V1M |
659 |
4321 |
LAY Victor |
15:28:15 |
SEM |
|
M |
1770 SEM |
5503 |
4322 |
LUCHEZ Nicolas |
15:28:40 |
V1M |
|
M |
1360 V1M |
9184 |
4323 |
MAURIZIO Damien |
15:30:13 |
V1M |
|
M |
1361 V1M |
8735 |
4324 |
FOURNIER Sebastien |
15:30:15 |
SEM |
|
M |
1771 SEM |
8737 |
4325 |
PASSET Aurelien |
15:30:16 |
SEM |
Team des trailers stephan |
M |
1772 SEM |
8736 |
4326 |
KRON Nicolas |
15:30:32 |
SEM |
|
M |
1773 SEM |
5669 |
4326 |
CARRE Louise |
15:30:32 |
SEF |
|
F |
251 SEF |
5786 |
4328 |
ATHANASE Laurent |
15:31:16 |
V2M |
|
M |
605 V2M |
8198 |
4329 |
CAUME Johann |
15:31:40 |
V1M |
M town blois |
M |
1362 V1M |
5723 |
4330 |
MONGNOT Alain |
15:31:52 |
V2M |
|
M |
606 V2M |
1705 |
4331 |
VENTORUZZO Geraldine |
15:32:05 |
SEF |
|
F |
252 SEF |
1820 |
4332 |
RICHART Pierre |
15:32:06 |
V2M |
|
M |
607 V2M |
8841 |
4332 |
ROBIN Virginie |
15:32:06 |
SEF |
|
F |
253 SEF |
9274 |
4334 |
GOUTELLE Pascal |
15:34:03 |
V4M |
|
M |
9 V4M |
7752 |
4335 |
GOUTELLE Jean Marc |
15:34:15 |
V4M |
|
M |
10 V4M |
6458 |
4336 |
AMIOT Nicolas |
15:34:35 |
V2M |
Villeurbanne Sport Loisir |
M |
608 V2M |
9327 |
4337 |
HUREL Vincent |
15:34:37 |
V2M |
|
M |
609 V2M |
9200 |
4338 |
PLANQUE Arnaud |
15:35:25 |
SEM |
|
M |
1774 SEM |
6618 |
4339 |
CABALLERO Remy |
15:35:29 |
V1M |
|
M |
1363 V1M |
8405 |
4340 |
GILBERT Sebastien |
15:35:56 |
V1M |
|
M |
1364 V1M |
1033 |
4341 |
GILBERT Thomas |
15:35:57 |
V1M |
Lectra |
M |
1365 V1M |
1104 |
4342 |
DE SAINT LOUVENT Hubert |
15:36:15 |
SEM |
|
M |
1775 SEM |
7286 |
4343 |
MONTABRUN Pierre Edouard |
15:36:16 |
SEM |
|
M |
1776 SEM |
6167 |
4344 |
BEJAOUI Chaima |
15:36:50 |
SEF |
|
F |
254 SEF |
6027 |
4345 |
BOUGET LAVIGNE Guillaume |
15:36:52 |
SEM |
Oxygene 38 |
M |
1777 SEM |
8030 |
4346 |
GABOURG Mickael |
15:36:54 |
V1M |
|
M |
1366 V1M |
1248 |
4347 |
VERON Agnes |
15:36:55 |
V2F |
CASCOL ATHLETISME |
F |
57 V2F |
477 |
4348 |
SEVERAC Jacques Alban |
15:37:21 |
V1M |
|
M |
1367 V1M |
8708 |
4349 |
REILLE Nicolas |
15:37:57 |
V1M |
|
M |
1368 V1M |
603 |
4350 |
MARQUES Valerie |
15:37:58 |
V2F |
|
F |
58 V2F |
1508 |
4351 |
MARC Jenny |
15:37:59 |
V1F |
|
F |
145 V1F |
1507 |
4352 |
GRANDJEAN Xavier |
15:38:14 |
V2M |
|
M |
610 V2M |
197 |
4353 |
BIAGIOLI Gregory |
15:38:23 |
V1M |
Fadarunner |
M |
1369 V1M |
1107 |
4354 |
MONTAGNON Samuel |
15:38:40 |
V1M |
|
M |
1370 V1M |
661 |
4355 |
FOURNIER Cedric |
15:39:29 |
SEM |
|
M |
1778 SEM |
614 |
4356 |
SERAYET Pierre Elie |
15:40:30 |
SEM |
|
M |
1779 SEM |
9400 |
4357 |
SOURON Emmanuel |
15:40:35 |
SEM |
VELIZY TRIATHLON |
M |
1780 SEM |
1179 |
4358 |
BEAULAIGUE Geoffrey |
15:40:39 |
SEM |
ATHLEFORM 42 |
M |
1781 SEM |
7072 |
4359 |
JAMES Jerome |
15:41:13 |
V1M |
|
M |
1371 V1M |
481 |
4360 |
DUSSUYER Isabelle |
15:41:18 |
V2F |
le retour de la foulee |
F |
59 V2F |
464 |
4361 |
CLIMAUD Pascal |
15:42:34 |
V1M |
|
M |
1372 V1M |
761 |
4362 |
MAILLOT Nicolas |
15:42:43 |
SEM |
|
M |
1782 SEM |
6099 |
4363 |
MORTEMARD DE BOISSE Augustin |
15:43:07 |
SEM |
|
M |
1783 SEM |
9005 |
4364 |
BIANCO Danilo |
15:43:42 |
V2M |
|
M |
611 V2M |
7468 |
4365 |
COSTAGLIOLI Bruno |
15:43:43 |
V2M |
Rma triathlon |
M |
612 V2M |
6762 |
4366 |
TAHON Kenny |
15:44:07 |
SEM |
|
M |
1784 SEM |
5136 |
4367 |
DELANNOY Marc |
15:44:09 |
V2M |
|
M |
613 V2M |
8073 |
4367 |
PLANKEELE David |
15:44:09 |
SEM |
|
M |
1785 SEM |
8879 |
4369 |
COLLONGE Maxime |
15:44:22 |
SEM |
|
M |
1786 SEM |
8023 |
4370 |
WALLET Guillaume |
15:44:23 |
V1M |
|
M |
1373 V1M |
369 |
4371 |
BELLION Bernard |
15:44:25 |
V2M |
|
M |
614 V2M |
9207 |
4372 |
WEISSLINGER Jean Marc |
15:44:40 |
V3M |
Dal'Alu |
M |
80 V3M |
5959 |
4373 |
DEVERLY Marie Blanche |
15:46:21 |
V2F |
|
F |
60 V2F |
6972 |
4374 |
LANDES Caroline |
15:46:38 |
SEF |
|
F |
255 SEF |
9120 |
4375 |
DI RUGGIERO Thierry |
15:47:43 |
V2M |
|
M |
615 V2M |
8832 |
4376 |
LOGEROT Jean Jacques.Logerot@neuf.Fr |
15:47:46 |
V1M |
Cru chapellois |
M |
1374 V1M |
627 |
4377 |
DI RUGGIERO Allan |
15:47:47 |
SEM |
|
M |
1787 SEM |
628 |
4378 |
NOUET Michel |
15:48:23 |
V2M |
|
M |
616 V2M |
6053 |
4379 |
CHAMBEFORT Arnaud |
15:48:25 |
SEM |
|
M |
1788 SEM |
8143 |
4380 |
DEPAEPE Gaetan |
15:48:41 |
V1M |
|
M |
1375 V1M |
5788 |
4381 |
ROBERT Matthieu |
15:48:42 |
SEM |
|
M |
1789 SEM |
6951 |
4381 |
LY Albert |
15:48:42 |
SEM |
|
M |
1789 SEM |
7243 |
4383 |
BONNOT Manuel |
15:48:59 |
V1M |
|
M |
1376 V1M |
6654 |
4384 |
BONNOT Sonia |
15:49:01 |
V1F |
|
F |
146 V1F |
6655 |
4385 |
DOYEN Florian |
15:49:40 |
SEM |
|
M |
1791 SEM |
6106 |
4386 |
BOUINOUAL Samir |
15:49:50 |
V1M |
|
M |
1377 V1M |
7564 |
4387 |
DUVILLE Sophie |
15:50:07 |
V1F |
cos villers |
F |
147 V1F |
1473 |
4388 |
BOUDON Thomas |
15:51:27 |
SEM |
|
M |
1792 SEM |
1331 |
4389 |
LHOSTE Vincent |
15:51:29 |
SEM |
|
M |
1793 SEM |
6763 |
4390 |
VALORY Joseph |
15:52:40 |
SEM |
|
M |
1794 SEM |
1290 |
4390 |
BALDACCI Nicolas |
15:52:40 |
SEM |
Team k |
M |
1794 SEM |
7154 |
4392 |
RUYSSCKAERT Thierry |
15:54:04 |
V2M |
|
M |
617 V2M |
1646 |
4392 |
RUYSSCKAERT Nathalie |
15:54:04 |
V1F |
|
F |
148 V1F |
1651 |
4392 |
MONGENOT Severine |
15:54:04 |
V1F |
|
F |
148 V1F |
8677 |
4395 |
PORTIGLIATTI Charlene |
15:55:57 |
SEF |
|
F |
256 SEF |
9135 |
4396 |
MELCHIOR Gilles |
15:56:15 |
V2M |
|
M |
618 V2M |
8090 |
4397 |
MELCHIOR Anne France |
15:56:16 |
V2F |
|
F |
61 V2F |
8089 |
4398 |
BON Eric |
15:56:28 |
V2M |
DOMBES RUNNING EVASION |
M |
619 V2M |
856 |
4399 |
JAMES Sylviane |
15:56:33 |
V4F |
|
F |
1 V4F |
482 |
4400 |
CARTIER Dominique |
15:56:47 |
V1M |
Vaux le penil athletisme |
M |
1378 V1M |
639 |
4401 |
HENRY Maxime |
15:58:01 |
SEM |
|
M |
1796 SEM |
6177 |
4402 |
CHAVANNE Laurent |
15:58:36 |
V2M |
|
M |
620 V2M |
6882 |
4403 |
DOMAS CHAVANNE Beatrice |
15:58:37 |
V2F |
|
F |
62 V2F |
5781 |
4404 |
LOUCHE Christine |
15:59:10 |
V2F |
|
F |
63 V2F |
6940 |
4404 |
GARRIGUES LOUCHE Charles |
15:59:10 |
SEM |
|
M |
1797 SEM |
6980 |
4406 |
SAWAYA Anne Louise |
15:59:47 |
SEF |
|
F |
257 SEF |
8186 |
4407 |
ZEGHOUGH Karim |
16:00:45 |
SEM |
|
M |
1798 SEM |
1249 |
4408 |
TUPINIER Sabine |
16:00:53 |
V2F |
BEAUJOLAIS RUNNERS |
F |
64 V2F |
8745 |
4409 |
PERIOT Sandie |
16:00:57 |
V1F |
Beaujolais Runners |
F |
150 V1F |
8746 |
4410 |
LEMOINE Alban |
16:01:34 |
V1M |
|
M |
1379 V1M |
8206 |
4411 |
BRUN Franck |
16:01:35 |
V2M |
|
M |
621 V2M |
1253 |
4412 |
ORIOL Julien |
16:01:42 |
SEM |
|
M |
1799 SEM |
633 |
4413 |
QUILES Alexandra |
16:02:12 |
V1F |
Les muscles du plateau 19 |
F |
151 V1F |
5232 |
4414 |
MARTINEZ Fabrice |
16:02:16 |
V1M |
|
M |
1380 V1M |
9236 |
4415 |
GNANDI Farouk |
16:04:03 |
SEM |
|
M |
1800 SEM |
5191 |
4416 |
BASSIER Fabien |
16:05:22 |
V1M |
|
M |
1381 V1M |
7135 |
4417 |
BALLANDRAS Catherine |
16:06:16 |
V1F |
|
F |
152 V1F |
472 |
4418 |
LOUNAS Nabil |
16:06:22 |
SEM |
|
M |
1801 SEM |
982 |
4419 |
BLANCHARD Alexandra |
16:06:23 |
V1F |
|
F |
153 V1F |
983 |
4420 |
MENEGON Krystel |
16:06:49 |
SEF |
|
F |
258 SEF |
170 |
4420 |
COMMENT Alexandre |
16:06:49 |
V1M |
|
M |
1382 V1M |
171 |
4422 |
MOUSSEL Francois |
16:07:22 |
V3M |
|
M |
81 V3M |
6621 |
4423 |
PRESSENSe Arnaud |
16:07:51 |
SEM |
|
M |
1802 SEM |
1469 |
4424 |
DESCROUET Nicolas |
16:07:52 |
SEM |
|
M |
1803 SEM |
1015 |
4425 |
PONTAL Frederic |
16:09:01 |
V1M |
|
M |
1383 V1M |
148 |
4426 |
LAURENTZ Jean Francois |
16:09:17 |
V2M |
|
M |
622 V2M |
8121 |
4427 |
ANTWI William |
16:09:44 |
SEM |
|
M |
1804 SEM |
5190 |
4428 |
POITTEVIN Michel |
16:09:54 |
V4M |
|
M |
11 V4M |
587 |
4429 |
BOUCAYS Julien |
16:10:50 |
SEM |
|
M |
1805 SEM |
9088 |
4430 |
TARDY Nathan |
16:11:07 |
ESM |
|
M |
38 ESM |
8986 |
4431 |
PASSERI Camille |
16:12:31 |
SEM |
|
M |
1806 SEM |
7422 |
4432 |
JUSKOWIAK Cecile |
16:13:36 |
V1F |
|
F |
154 V1F |
9356 |
4433 |
CHARRON Barbara |
16:13:38 |
SEF |
|
F |
259 SEF |
9027 |
4434 |
RAKOTOZAFINDRABE Herimihaona |
16:14:37 |
V1M |
|
M |
1384 V1M |
7152 |
4435 |
BAMBRUGGE Sylvain |
16:14:48 |
V1M |
Lapins cretins |
M |
1385 V1M |
7380 |
4436 |
SCHULTZ Jean Marc |
16:15:00 |
V3M |
COSTOS |
M |
82 V3M |
8619 |
4437 |
BILLAL Adeline |
16:15:01 |
SEF |
|
F |
260 SEF |
1039 |
4438 |
BARBIER Julien |
16:15:10 |
V1M |
|
M |
1386 V1M |
860 |
4439 |
ARRONIZ Audrey |
16:15:39 |
SEF |
|
F |
261 SEF |
334 |
4440 |
RINGOT Olivier |
16:19:25 |
V3M |
|
M |
83 V3M |
6395 |
4440 |
FABBRI Dorian |
16:19:25 |
SEM |
|
M |
1807 SEM |
6396 |
4442 |
MINCI Martin |
16:19:49 |
V1M |
|
M |
1387 V1M |
8174 |
4443 |
DECHAUME Amandine |
16:21:29 |
SEF |
|
F |
262 SEF |
7409 |
4444 |
TRONTIN Samia |
16:22:02 |
V1F |
|
F |
155 V1F |
1974 |
4444 |
BELKADI Kamal |
16:22:02 |
V1M |
|
M |
1388 V1M |
1975 |
4446 |
AMBROSI Christophe |
16:24:09 |
V1M |
|
M |
1389 V1M |
5726 |
4447 |
MAATY Delphine |
16:26:36 |
V1F |
Association sepas impossi |
F |
156 V1F |
1185 |
4448 |
RIBOULOT Sylvain |
16:27:13 |
V1M |
|
M |
1390 V1M |
8676 |
4449 |
DEVOS Stephane |
16:27:20 |
SEM |
|
M |
1808 SEM |
1131 |
4450 |
BELORGEY Charline |
16:29:14 |
SEF |
|
F |
263 SEF |
8365 |
4451 |
LO Tulan |
16:30:17 |
V2F |
|
F |
65 V2F |
6019 |
4452 |
FLANDRIN Guillaume |
16:30:59 |
SEM |
|
M |
1809 SEM |
6503 |
4453 |
THULAU Jean Francois |
16:33:02 |
V3M |
|
M |
84 V3M |
6513 |
4454 |
KULAK Benjamin |
16:36:41 |
V1M |
Hamsters |
M |
1391 V1M |
7533 |
4455 |
BIMBERT Olivier |
16:42:24 |
V1M |
|
M |
1392 V1M |
8881 |
4456 |
EL HASSNAOUI Kamel |
16:44:12 |
V1M |
|
M |
1393 V1M |
8823 |
4457 |
CHEVRIER Muriel |
16:44:57 |
SEF |
|
F |
264 SEF |
5966 |
4458 |
PORTAL Aymeric |
16:45:01 |
SEM |
|
M |
1810 SEM |
7467 |
4459 |
CHAVILLON Benoit |
16:47:28 |
SEM |
|
M |
1811 SEM |
5738 |
4460 |
ROCHIGNEUX Chrystele |
16:47:43 |
SEF |
|
F |
265 SEF |
8527 |
4461 |
PONCET Melanie |
16:54:28 |
ESF |
|
F |
6 ESF |
145 |
4461 |
MAYNAND William |
16:54:28 |
SEM |
|
M |
1812 SEM |
146 |