1 |
MATHIS Jean |
3h04'01 |
SEM |
A.s.l. La Robertsau |
M |
|
0 |
2 |
ROUSSET Martin |
3h05'49 |
SEM |
|
M |
|
0 |
3 |
JOB Marcel |
3h14'55 |
SEM |
Landau Running Company |
M |
|
0 |
4 |
SCHNEBELEN Jean philippe |
3h23'43 |
SEM |
|
M |
|
0 |
5 |
BONTHOUX Mickael |
3h25'03 |
SEM |
|
M |
|
0 |
6 |
JEANNIOT Sebastien |
3h27'46 |
VEM |
|
M |
|
0 |
7 |
LORENTZ Emmanuel |
3h28'25 |
SEM |
Aer Erstein |
M |
|
0 |
8 |
ZEHLER Fabrice |
3h29'15 |
SEM |
Munster Bike Club |
M |
|
0 |
9 |
FROMENT Sabine |
3h30'00 |
VEF |
Biotrail / Skyrunner / Ar |
F |
1ere F |
0 |
10 |
SIEGEL Patrice |
3h37'15 |
V1M |
Endurance Shop |
M |
|
0 |
11 |
CARMET Cyrille |
3h41'15 |
VEM |
|
M |
|
0 |
12 |
MAYER Olivier |
3h41'32 |
V1M |
Teleferik Racing |
M |
|
0 |
13 |
SCHWARZ Simone |
3h41'40 |
SEF |
S/l Cca Rouffach |
F |
2 F |
0 |
14 |
JEROME Romain |
3h44'16 |
SEM |
Rt Schweighouse |
M |
|
0 |
15 |
HUCK Romuald |
3h44'36 |
V2M |
S/l Cca Rouffach |
M |
|
0 |
16 |
PONCELA Arkaitz |
3h45'35 |
VEM |
|
M |
|
0 |
17 |
MAURER Florian |
3h48'04 |
SEM |
Ascpa Trail Strasbourg |
M |
|
0 |
18 |
EMBERGER Axel |
3h48'08 |
SEM |
Jeff B Trail |
M |
|
0 |
19 |
MILLET Carole |
3h48'38 |
V1F |
Tean Run In Salomon |
F |
3 F |
0 |
20 |
KENCKER Loic |
3h48'46 |
SEM |
|
M |
|
0 |
21 |
CALVET Laurent |
3h50'48 |
V1M |
A. Sarreguemines Sarrebou |
M |
|
0 |
22 |
MISBACH Jacky |
3h51'28 |
VEM |
|
M |
|
0 |
23 |
BARDON Philippe |
3h52'30 |
SEM |
|
M |
|
0 |
24 |
REEB Sebastien |
3h52'35 |
VEM |
Steinbachoise |
M |
|
0 |
25 |
ARNIAUD Christophe |
3h52'35 |
V1M |
Efs Reims A. * |
M |
|
0 |
26 |
TREVISAN Simon |
3h53'18 |
SEM |
|
M |
|
0 |
27 |
RISSER Thomas |
3h54'30 |
V1M |
A.s.l. La Robertsau |
M |
|
0 |
28 |
BARRAUD Benedict |
3h55'02 |
V1M |
As Cheminots Metz |
M |
|
0 |
29 |
VELLEINE Dominique |
3h55'05 |
V2M |
Fc Laon |
M |
|
0 |
30 |
JONAS Yannick |
3h55'28 |
VEM |
|
M |
|
0 |
31 |
DEHON Florent |
3h56'05 |
SEM |
A.s.l. La Robertsau |
M |
|
0 |
32 |
ANDRE Lionel |
3h56'09 |
SEM |
|
M |
|
0 |
33 |
PELLETER Emmanuel |
3h57'37 |
VEM |
Mulhouse Of Running |
M |
|
0 |
34 |
MISSLER Jonathan |
3h57'46 |
SEM |
Matrat training |
M |
|
0 |
35 |
WINKELBLECH Pia |
3h59'43 |
VEF |
Landau Running Company/te |
F |
4 F |
0 |
36 |
MAGRI Mickael |
4h01'08 |
SEM |
Mad Et Moselle Singletrac |
M |
|
0 |
37 |
RIEGER Regina |
4h01'53 |
SEF |
Landau Running Company |
F |
5 F |
0 |
38 |
STEPHAN Thibaut |
4h01'56 |
SEM |
Altra Running |
M |
|
0 |
39 |
KEMPF Jonathan |
4h02'46 |
SEM |
Team Munster Trail |
M |
|
0 |
40 |
ESTERMANN Stephan |
4h03'05 |
VEM |
|
M |
|
0 |
41 |
RIEBEL Jerome |
4h03'09 |
SEM |
Ases / Fcja Bischwiller |
M |
|
0 |
42 |
DEFOSSEZ Olivier |
4h03'14 |
VEM |
|
M |
|
0 |
43 |
SCHALLER Florian |
4h03'40 |
SEM |
|
M |
|
0 |
44 |
ALEXANIAN Cyril |
4h04'48 |
VEM |
|
M |
|
0 |
45 |
COLIN Laurent |
4h05'01 |
V1M |
Asptt Belfort Trail |
M |
|
0 |
46 |
SCHERRER Thibaut |
4h05'58 |
VEM |
|
M |
|
0 |
47 |
KREBS Jonathan |
4h06'14 |
SEM |
|
M |
|
0 |
48 |
GEHANT Eric |
4h06'22 |
VEM |
Cap Eckwersheim |
M |
|
0 |
49 |
MULLER Laurent |
4h06'30 |
VEM |
Ases |
M |
|
0 |
50 |
COUTAUD Yann |
4h06'52 |
V1M |
Aer Erstein Et Cap Dinshe |
M |
|
0 |
51 |
PICCINELLI Frank |
4h06'58 |
SEM |
|
M |
|
0 |
52 |
LANGLET Nicolas |
4h07'07 |
VEM |
Ascpa Trail Strasbourg |
M |
|
0 |
53 |
SOULLIERE Julien |
4h07'21 |
SEM |
Jeffbtrail |
M |
|
0 |
54 |
MARTIN Emmanuel |
4h07'24 |
V1M |
Ac Huningue |
M |
|
0 |
55 |
LIMBACH Alain |
4h07'29 |
VEM |
Oufderun |
M |
|
0 |
56 |
LUCCHINI Marc |
4h07'30 |
SEM |
|
M |
|
0 |
57 |
THIEBAUT Nikita |
4h07'44 |
SEF |
Crossfit Hiringa |
F |
6 F |
0 |
58 |
KEMPF Jean christophe |
4h08'07 |
SEM |
|
M |
|
0 |
59 |
BAUMANN Jean luc |
4h08'14 |
VEM |
Colmar Trail Aventures |
M |
|
0 |
60 |
KOPF Romain |
4h09'16 |
SEM |
|
M |
|
0 |
61 |
MAIRE LANTZ Anthony |
4h09'32 |
VEM |
|
M |
|
0 |
62 |
LIENHARD SCHNEBELEN Marion |
4h10'18 |
SEF |
|
F |
7 F |
0 |
63 |
NDUWANKESHA Berger |
4h11'44 |
SEM |
Association Murakoze Neza |
M |
|
0 |
64 |
GARDES Laurent |
4h12'07 |
V1M |
Cs Ibm Strasbourg |
M |
|
0 |
65 |
BALTZER Thibault |
4h12'30 |
SEM |
Jeffb Trail |
M |
|
0 |
66 |
MONTEIL Charles |
4h12'39 |
SEM |
|
M |
|
0 |
67 |
TROMBINI Jean baptiste |
4h13'33 |
SEM |
|
M |
|
0 |
68 |
FISZMAN Julien |
4h13'57 |
SEM |
|
M |
|
0 |
69 |
PONTIER Frederic |
4h13'58 |
VEM |
Team Run'in |
M |
|
0 |
70 |
MADOIRE Alexandre |
4h14'25 |
VEM |
Sens Route Trail |
M |
|
0 |
71 |
SOUPEAUX Jean michel |
4h14'25 |
VEM |
|
M |
|
0 |
72 |
ENGEL Simon |
4h15'05 |
SEM |
Courir A Hasselfurth |
M |
|
0 |
73 |
REBY Julian |
4h15'26 |
SEM |
|
M |
|
0 |
74 |
PEDROSA Silvino |
4h15'27 |
V2M |
Cca Rouffach Team Trail P |
M |
|
0 |
75 |
KERN Emmanuel |
4h15'45 |
V2M |
S/l Fcja Bischwiller |
M |
|
0 |
76 |
LAEMMEL Guillaume |
4h16'11 |
ESM |
|
M |
|
0 |
77 |
BRUNET Jocelyn |
4h16'17 |
VEM |
Esperence Team Nogent Tri |
M |
|
0 |
78 |
GERARD Vincent |
4h16'22 |
SEM |
Ski Club La Bressaude |
M |
|
0 |
79 |
MEYER GIROUD Catherine |
4h16'44 |
VEF |
|
F |
8 F |
0 |
80 |
JACQUEY Xavier |
4h16'45 |
VEM |
|
M |
|
0 |
81 |
CHARPIOT Yannick |
4h18'21 |
SEM |
|
M |
|
0 |
82 |
MALE Olivier |
4h18'57 |
SEM |
|
M |
|
0 |
83 |
PLET Manon |
4h18'59 |
ESF |
Foulees Passion |
F |
9 F |
0 |
84 |
ACKERMANN Frederic |
4h20'53 |
SEM |
Coureurs Du Hattgau |
M |
|
0 |
85 |
BOLE Stephane |
4h21'07 |
SEM |
|
M |
|
0 |
86 |
MILD Julien |
4h21'34 |
SEM |
Association Endurance Run |
M |
|
0 |
87 |
MULLER Marie eve |
4h21'49 |
VEF |
Ases |
F |
10 F |
0 |
88 |
CRETON Cedric |
4h22'02 |
V1M |
Ac Centre Alsace |
M |
|
0 |
89 |
MARTIN Jean philippe |
4h22'24 |
V1M |
S/l Csl Neuf brisach |
M |
|
0 |
90 |
MORINEAU Olivier |
4h23'21 |
V2M |
Trailers Du Saulnois |
M |
|
0 |
91 |
GUIBOURT Gerald |
4h23'26 |
SEM |
|
M |
|
0 |
92 |
VERHAGHE Julien |
4h23'46 |
SEM |
|
M |
|
0 |
93 |
HENRIQUES Leonor |
4h23'56 |
V1F |
Cca Rouffach/ Cta |
F |
|
0 |
94 |
NEHEMIE Ophelie |
4h23'58 |
SEF |
S/l Ca De La Haute Mosell |
F |
|
0 |
95 |
VICINO Pascal |
4h24'09 |
VEM |
|
M |
|
0 |
96 |
LUX Sebastien |
4h24'12 |
V1M |
|
M |
|
0 |
97 |
MERCHIER Sebastien |
4h24'23 |
VEM |
Esh Hagondange |
M |
|
0 |
98 |
KLING Stephane |
4h24'48 |
VEM |
|
M |
|
0 |
99 |
BIRGEL Philippe |
4h25'00 |
V1M |
|
M |
|
0 |
100 |
LEOUTRE Marc |
4h25'01 |
VEM |
|
M |
|
0 |
101 |
DUFFOURG Fabien |
4h25'29 |
SEM |
|
M |
|
0 |
102 |
CHAROIN Julien |
4h25'37 |
V1M |
Running Team Type 1 |
M |
|
0 |
103 |
BICK Frederic |
4h25'44 |
VEM |
Can Sarreguemines |
M |
|
0 |
104 |
FERRY Stephane |
4h25'58 |
SEM |
|
M |
|
0 |
105 |
DALMASSO Helene |
4h26'29 |
SEF |
Athletisme Metz Metropole |
F |
|
0 |
106 |
MILANI Gilles |
4h26'37 |
SEM |
|
M |
|
0 |
107 |
CHOUVET Ludovic |
4h27'20 |
SEM |
|
M |
|
0 |
108 |
BERNHARDT Anne |
4h27'37 |
SEF |
|
F |
|
0 |
109 |
GRANGER Damien |
4h27'39 |
SEM |
|
M |
|
0 |
110 |
BONI Kevin |
4h27'55 |
SEM |
|
M |
|
0 |
111 |
WITTMANN Emmanuel |
4h27'57 |
VEM |
Vosgirunner |
M |
|
0 |
112 |
PRIETO Sebastien |
4h28'04 |
VEM |
Ascmcic |
M |
|
0 |
113 |
ERNY Jerome |
4h28'05 |
VEM |
Mulhouse Of Running |
M |
|
0 |
114 |
HUSSER Denis |
4h28'43 |
VEM |
|
M |
|
0 |
115 |
MERLE Fabrice |
4h29'03 |
SEM |
|
M |
|
0 |
116 |
LEHMANN Thibaut |
4h29'30 |
SEM |
|
M |
|
0 |
117 |
METTLER Anica |
4h29'40 |
VEF |
|
F |
|
0 |
118 |
SCHATZ Alexandre |
4h29'47 |
SEM |
|
M |
|
0 |
119 |
REI Dirk |
4h29'54 |
SEM |
Landau Running Company |
M |
|
0 |
120 |
VILLE Pascal |
4h29'55 |
VEM |
Tos Tri |
M |
|
0 |
121 |
LEBAUPIN Audrey |
4h29'58 |
SEF |
|
F |
|
0 |
122 |
WOLF Sebastien |
4h30'12 |
SEM |
S/l Fcja Bischwiller |
M |
|
0 |
123 |
RADESIC Fabien |
4h31'01 |
VEM |
|
M |
|
0 |
124 |
KIEFFER Cyril |
4h31'45 |
SEM |
|
M |
|
0 |
125 |
BREAVOINE Maxime |
4h32'03 |
SEM |
|
M |
|
0 |
126 |
WIDMER Sebastien |
4h33'12 |
VEM |
|
M |
|
0 |
127 |
NAVARRO Nicolas |
4h33'14 |
SEM |
|
M |
|
0 |
128 |
REMY Franck |
4h33'52 |
VEM |
|
M |
|
0 |
129 |
GUIHO Philippe |
4h34'28 |
VEM |
|
M |
|
0 |
130 |
RENAUDIN Carole |
4h34'52 |
SEF |
Asptt Belfort Trail |
F |
|
0 |
131 |
GAYRARD Philippe |
4h34'58 |
V1M |
Sainte Croix Running Club |
M |
|
0 |
132 |
DUBOS Jean pierre |
4h35'35 |
VEM |
|
M |
|
0 |
133 |
BROGLY Lionel |
4h36'19 |
VEM |
|
M |
|
0 |
134 |
MOURLAM Jeremie |
4h36'56 |
SEM |
|
M |
|
0 |
135 |
BACH Sebastien |
4h37'36 |
SEM |
|
M |
|
0 |
136 |
GOLEMBECKI Emmanuel |
4h38'14 |
SEM |
|
M |
|
0 |
137 |
KREUTER Yann |
4h40'04 |
VEM |
|
M |
|
0 |
138 |
GOERIG Gilles |
4h40'05 |
SEM |
|
M |
|
0 |
139 |
GERARDIN Arnaud |
4h40'19 |
VEM |
|
M |
|
0 |
140 |
PIERRAT Olivier |
4h40'23 |
V1M |
|
M |
|
0 |
141 |
GSELL Julien |
4h40'25 |
SEM |
|
M |
|
0 |
142 |
DODOS Claire |
4h40'25 |
SEF |
|
F |
|
0 |
143 |
LAMOTHE Philippe |
4h40'27 |
V1M |
|
M |
|
0 |
144 |
GEIGER Severine |
4h40'36 |
SEF |
Cta |
F |
|
0 |
145 |
BICHLER Yann |
4h40'44 |
SEM |
|
M |
|
0 |
146 |
BECQUART Jeremy |
4h40'44 |
SEM |
|
M |
|
0 |
147 |
JIMENEZ Manuel |
4h40'59 |
V2M |
Forward Canarias |
M |
|
0 |
148 |
GAUER Stephane |
4h41'03 |
SEM |
Ttw |
M |
|
0 |
149 |
HANS Pierre yves |
4h41'06 |
SEM |
|
M |
|
0 |
150 |
BONELLO Serge |
4h42'08 |
SEM |
Maison D Enfants Gustave |
M |
|
0 |
151 |
PARMENTIER Franck |
4h42'25 |
V1M |
|
M |
|
0 |
152 |
BAUER Franck |
4h42'36 |
SEM |
La Saline |
M |
|
0 |
153 |
LE CARDINAL Nicolas |
4h42'54 |
VEM |
|
M |
|
0 |
154 |
PROUST Tony |
4h42'57 |
SEM |
Asaspp |
M |
|
0 |
155 |
METAYER Mickael |
4h43'39 |
SEM |
S/l Ca De Champigneulles |
M |
|
0 |
156 |
DE LOORE Mathias |
4h44'06 |
SEM |
|
M |
|
0 |
157 |
LABEILLE Thomas |
4h44'12 |
SEM |
E claireurs |
M |
|
0 |
158 |
MATHIEU Albert |
4h44'36 |
VEM |
Cap Dinsheim |
M |
|
0 |
159 |
METZ Nicolas |
4h44'37 |
V2M |
Cap Dinsheim |
M |
|
0 |
160 |
WOLF Laurent |
4h44'38 |
SEM |
|
M |
|
0 |
161 |
GOLEA Elsa |
4h44'52 |
SEF |
|
F |
|
0 |
162 |
BARRET Joffrey |
4h44'55 |
SEM |
Asaspp |
M |
|
0 |
163 |
INTROIA David |
4h45'07 |
VEM |
|
M |
|
0 |
164 |
SCHOLZ Eddy |
4h45'14 |
VEM |
|
M |
|
0 |
165 |
DENAIS Fabrice |
4h45'17 |
VEM |
Lumimans |
M |
|
0 |
166 |
SACRISTANI Julien |
4h45'32 |
SEM |
Es Hagondange |
M |
|
0 |
167 |
HENQUINET Jacques |
4h46'33 |
VEM |
6h15 Soissons |
M |
|
0 |
168 |
BACH Cyrielle |
4h47'12 |
SEF |
|
F |
|
0 |
169 |
BACH Carole emma |
4h47'12 |
SEF |
|
F |
|
0 |
170 |
DAVID Stephane |
4h47'13 |
V2M |
As X fab Toppan |
M |
|
0 |
171 |
LACHIA Mathilde |
4h47'13 |
SEF |
|
F |
|
0 |
172 |
VIGNOT Veronique |
4h48'00 |
VEF |
Quatz trotters |
F |
|
0 |
173 |
KEL Charles louis |
4h48'15 |
VEM |
Rame |
M |
|
0 |
174 |
DHULST Charles antoine |
4h48'18 |
SEM |
Quatz trotters |
M |
|
0 |
175 |
JADIN Yoann |
4h48'22 |
SEM |
|
M |
|
0 |
176 |
ORTH Isabelle |
4h48'44 |
V2F |
Asl La Robertsau |
F |
|
0 |
177 |
KOMURIAN Myriam |
4h48'54 |
VEF |
Colmar Trail Aventures |
F |
|
0 |
178 |
ERMANN Rene |
4h48'58 |
VEM |
Sport Evasion Centre Alsa |
M |
|
0 |
179 |
COTE Guenole |
4h49'36 |
SEM |
|
M |
|
0 |
180 |
COTE REY Beryl |
4h49'36 |
SEM |
|
M |
|
0 |
181 |
VINCENT Gael |
4h49'49 |
SEM |
Aj Blois onzain |
M |
|
0 |
182 |
PERNOT Laurent |
4h49'55 |
SEM |
Cve |
M |
|
0 |
183 |
VRANJAC Nathalie |
4h49'56 |
VEF |
Courir Ensemble Vosges |
F |
|
0 |
184 |
FLOQUET Patrick |
4h50'00 |
VEM |
Es Hagondange |
M |
|
0 |
185 |
GUERN Nicolas |
4h50'31 |
VEM |
|
M |
|
0 |
186 |
PAGES Adrien |
4h50'53 |
SEM |
|
M |
|
0 |
187 |
ANNEQUIN Gerome |
4h51'22 |
SEM |
|
M |
|
0 |
188 |
PETITDEMANGE Olivier |
4h51'45 |
V2M |
|
M |
|
0 |
189 |
ALBERT Sebastien |
4h52'18 |
SEM |
|
M |
|
0 |
190 |
ZIEGLER Michael |
4h52'27 |
SEM |
|
M |
|
0 |
191 |
HOLL Jean sebastien |
4h52'27 |
VEM |
|
M |
|
0 |
192 |
SCHREINER Rudy |
4h52'32 |
SEM |
Team Impala |
M |
|
0 |
193 |
MALE Gael |
4h52'54 |
SEM |
Trail Belfort Marathon |
M |
|
0 |
194 |
SCHOTT Lydia |
4h53'03 |
VEF |
S2bm |
F |
|
0 |
195 |
LOURY Antony |
4h53'08 |
SEM |
|
M |
|
0 |
196 |
LAPP Yves |
4h53'19 |
VEM |
|
M |
|
0 |
197 |
GUYOT Claire |
4h54'01 |
SEF |
|
F |
|
0 |
198 |
SCHUMACHER Thibaut |
4h54'44 |
SEM |
|
M |
|
0 |
199 |
SCHILLIGER Alexandra |
4h54'48 |
SEF |
Les Mini Traileuses |
F |
|
0 |
200 |
DELEPOUVE Sylvain |
4h55'02 |
SEM |
Cs Ternes Paris Ouest |
M |
|
0 |
201 |
TREDAN Sarah |
4h55'11 |
SEF |
Mulhouse Of Running |
F |
|
0 |
202 |
SIMON Carole |
4h55'35 |
V1F |
Athletisme Metz Metropole |
F |
|
0 |
203 |
ZELLER Patrick |
4h56'19 |
VEM |
|
M |
|
0 |
204 |
LAMBERT Vincent |
4h56'23 |
VEM |
Sport Evasion Centre Alsa |
M |
|
0 |
205 |
RUCH Marie |
4h56'29 |
SEF |
As Strasbourg |
F |
|
0 |
206 |
VANCON Valentin |
4h56'44 |
SEM |
|
M |
|
0 |
207 |
BERNARD Gailord |
4h56'59 |
SEM |
|
M |
|
0 |
208 |
BLUME Cornelia |
4h57'04 |
VEF |
|
F |
|
0 |
209 |
LUTZ Sylvie |
4h57'04 |
V1F |
Sg Wantzenau / Cd 67 |
F |
|
0 |
210 |
MICLO Patrick |
4h57'15 |
VEM |
Jeffbtrail |
M |
|
0 |
211 |
HUPEL Beatrice |
4h57'16 |
V1F |
C.o.s. Villers Athletisme |
F |
|
0 |
212 |
JEUNESSE Pierre |
4h57'20 |
VEM |
|
M |
|
0 |
213 |
TURCO Gaspard |
4h57'25 |
VEM |
Trail In Woippy |
M |
|
0 |
214 |
BARTH Virginie |
4h57'35 |
SEF |
Les Mini traileuses |
F |
|
0 |
215 |
VIDON Fabrice |
4h57'36 |
VEM |
|
M |
|
0 |
216 |
WILHELM Marie claire |
4h57'45 |
VEF |
|
F |
|
0 |
217 |
LECONTE Guillaume |
4h57'46 |
SEM |
|
M |
|
0 |
218 |
HELM Stephane |
4h57'56 |
VEM |
|
M |
|
0 |
219 |
LORENTZ Philippe |
4h58'52 |
V3M |
Athletisme Metz Metropole |
M |
|
0 |
220 |
DURKIN Sean |
4h59'42 |
VEM |
|
M |
|
0 |
221 |
CAYREL Patrick |
4h59'58 |
VEM |
|
M |
|
0 |
222 |
RICHARD Sebastien |
5h01'54 |
V1M |
|
M |
|
0 |
223 |
GAILLARD Jean brice |
5h01'55 |
SEM |
|
M |
|
0 |
224 |
MAIRE Marine |
5h01'59 |
SEF |
Mulhouse Of Running |
F |
|
0 |
225 |
TAILLADE Julien |
5h02'42 |
VEM |
Rosheim Running |
M |
|
0 |
226 |
PALLAVICINI Olivier |
5h02'42 |
VEM |
|
M |
|
0 |
227 |
GIESSENHOFFER Franck |
5h02'55 |
SEM |
|
M |
|
0 |
228 |
BANGRATZ Philippe |
5h02'56 |
VEM |
|
M |
|
0 |
229 |
KAMINSKI Etienne |
5h02'59 |
SEM |
|
M |
|
0 |
230 |
CHASSEUIL Cedric |
5h03'05 |
VEM |
|
M |
|
0 |
231 |
METZ Fabien |
5h03'15 |
VEM |
|
M |
|
0 |
232 |
MEYER Nicolas |
5h03'18 |
SEM |
|
M |
|
0 |
233 |
SIMONIN Camille |
5h03'29 |
SEF |
Cap Dinsheim |
F |
|
0 |
234 |
DAVID Pierre |
5h03'48 |
V3M |
|
M |
|
0 |
235 |
RIEHL Jerome |
5h04'07 |
VEM |
|
M |
|
0 |
236 |
LORRAIN Christelle |
5h04'21 |
V1F |
Sg Hericourt |
F |
|
0 |
237 |
JORIS Sabine |
5h04'23 |
SEF |
Biotrail |
F |
|
0 |
238 |
CHEVANNE Maxime |
5h04'24 |
SEM |
Crc Strasbourg |
M |
|
0 |
239 |
ELTGEN Marie pierre |
5h04'34 |
V1F |
Association Endurance Run |
F |
|
0 |
240 |
BRIARD Stephanie |
5h05'02 |
SEF |
C.o.s. Villers Athletisme |
F |
|
0 |
241 |
CENE Damien |
5h05'08 |
SEM |
|
M |
|
0 |
242 |
GUTH Olivier |
5h06'09 |
VEM |
Cristal Union |
M |
|
0 |
243 |
KOPF Patrick |
5h06'39 |
VEM |
|
M |
|
0 |
244 |
KUHNE Marie |
5h06'51 |
SEF |
S/l Fcja Bischwiller |
F |
|
0 |
245 |
FERRERO Julie |
5h06'58 |
SEF |
Matrat Training |
F |
|
0 |
246 |
KUNTZ Laurent |
5h07'00 |
V2M |
Continental Sarreguemines |
M |
|
0 |
247 |
SCHWOEHRER Philippe |
5h07'07 |
VEM |
|
M |
|
0 |
248 |
GENVO Yann |
5h07'28 |
SEM |
Team Impala |
M |
|
0 |
249 |
LEIMERT Frank |
5h07'43 |
SEM |
Landau Running Company |
M |
|
0 |
250 |
SCHNEIDER Ingrid |
5h07'46 |
SEF |
Herrlisheim |
F |
|
0 |
251 |
WAGNER Isabel |
5h07'46 |
VEF |
Landau Running Company |
F |
|
0 |
252 |
BARTH Rachel |
5h08'24 |
VEF |
Quatz trotters |
F |
|
0 |
253 |
DIETRICH Jean guy |
5h08'25 |
VEM |
Quatz trotters |
M |
|
0 |
254 |
STEYER Vincent |
5h08'44 |
VEM |
Punchpowerglide |
M |
|
0 |
255 |
GERUM Serge |
5h09'13 |
VEM |
|
M |
|
0 |
256 |
COSNUAU Francois |
5h09'17 |
VEM |
|
M |
|
0 |
257 |
SCHORR Yves |
5h09'31 |
VEM |
|
M |
|
0 |
258 |
LUTZ Olivia |
5h09'32 |
V1F |
Asc Strasbourg |
F |
|
0 |
259 |
KRIEGER Fabrice |
5h10'04 |
V1M |
Mjc Des 3 Chateaux |
M |
|
0 |
260 |
DINIEL Ludovic |
5h10'13 |
SEM |
Oufderun |
M |
|
0 |
261 |
BLADT Sebastien |
5h10'18 |
SEM |
Es Hagondange |
M |
|
0 |
262 |
LAMORLETTE Steve |
5h10'39 |
VEM |
|
M |
|
0 |
263 |
CHEVANCE Nathalie |
5h10'48 |
V1F |
Uthk |
F |
|
0 |
264 |
MECHINE Christophe |
5h10'57 |
VEM |
|
M |
|
0 |
265 |
DUTRIEUX Yannick |
5h11'01 |
VEM |
|
M |
|
0 |
266 |
SPEDALOTTO Roberto |
5h11'52 |
V1M |
Foxtrail Bouzonville |
M |
|
0 |
267 |
MICHEL Cecilia |
5h12'13 |
VEF |
|
F |
|
0 |
268 |
FRITSCH Veronique |
5h12'13 |
VEF |
|
F |
|
0 |
269 |
KIEFER Claire |
5h12'21 |
SEF |
S/l Fcja Bischwiller |
F |
|
0 |
270 |
GUYOT Philippe |
5h12'24 |
SEM |
|
M |
|
0 |
271 |
FROUMOUH Julien |
5h12'24 |
SEM |
|
M |
|
0 |
272 |
FEUGEAS Francoise |
5h12'30 |
VEF |
Mulhouse Of Running |
F |
|
0 |
273 |
CROCHEMORE Patrice |
5h12'45 |
V2M |
Fcja Bischwiller |
M |
|
0 |
274 |
PANZANI Francoise |
5h13'02 |
V3F |
Athletisme Metz Metropole |
F |
|
0 |
275 |
SCHMITT Sebastien |
5h13'03 |
ESM |
Les Vosgirunners |
M |
|
0 |
276 |
KRIEGER Marion |
5h13'20 |
VEF |
Colmar Trail Aventures |
F |
|
0 |
277 |
BORNE Aurelien |
5h13'22 |
SEM |
|
M |
|
0 |
278 |
NEDJAI Nabil |
5h14'05 |
SEM |
Schaeffler France |
M |
|
0 |
279 |
KELLER Benjamin |
5h14'08 |
SEM |
|
M |
|
0 |
280 |
HOLLAND Marie |
5h14'09 |
SEF |
|
F |
|
0 |
281 |
BALANDIER Elodie |
5h14'15 |
SEF |
Vosg'runners |
F |
|
0 |
282 |
REMY Aurelie |
5h14'29 |
SEF |
C.o.s. Villers Athletisme |
F |
|
0 |
283 |
MASTRO Christian |
5h15'08 |
V1M |
|
M |
|
0 |
284 |
SMAL Pierre |
5h15'08 |
SEM |
|
M |
|
0 |
285 |
SMAL Remi |
5h15'08 |
SEM |
|
M |
|
0 |
286 |
BARONDEAU Quentin |
5h17'09 |
SEM |
|
M |
|
0 |
287 |
SCHROETTER Laura |
5h17'09 |
SEF |
|
F |
|
0 |
288 |
FENCL Jerome |
5h17'26 |
VEM |
Sdis 57 |
M |
|
0 |
289 |
ANSELM Anne |
5h17'29 |
V1F |
A.s.l. La Robertsau |
F |
|
0 |
290 |
CANDAS Gwenael |
5h17'30 |
VEM |
|
M |
|
0 |
291 |
CAMUS Eliane |
5h17'33 |
V3F |
|
F |
|
0 |
292 |
COLOMBAIN Thierry |
5h17'33 |
V2M |
Athletisme Metz Metropole |
M |
|
0 |
293 |
ERB Didier |
5h18'04 |
VEM |
Eshagondange |
M |
|
0 |
294 |
HENRY Marie line |
5h18'04 |
V2F |
Eshcap |
F |
|
0 |
295 |
JOBBE DUVAL Fabrice |
5h18'56 |
VEM |
|
M |
|
0 |
296 |
SCHWIEN Frederic |
5h19'24 |
V1M |
|
M |
|
0 |
297 |
LEITAO Cedric |
5h19'24 |
SEM |
|
M |
|
0 |
298 |
PIVA Eric |
5h19'35 |
VEM |
|
M |
|
0 |
299 |
BEHE Stephan |
5h20'03 |
VEM |
|
M |
|
0 |
300 |
WISSENBERG Lucie |
5h20'12 |
SEF |
|
F |
|
0 |
301 |
GOETZ Philippe |
5h20'13 |
SEM |
A.s.l. La Robertsau |
M |
|
0 |
302 |
MARION Olivier |
5h20'14 |
V1M |
Athletisme Metz Metropole |
M |
|
0 |
303 |
MARION Philomene |
5h20'17 |
V2F |
Athletisme Metz Metropole |
F |
|
0 |
304 |
RAPP Francis |
5h20'59 |
VEM |
Ligne De Vie |
M |
|
0 |
305 |
BURCKLEN Didier |
5h21'05 |
SEM |
|
M |
|
0 |
306 |
SANNER Pierre |
5h22'22 |
SEM |
|
M |
|
0 |
307 |
RIEBEL Matthieu |
5h22'24 |
SEM |
Association Endurance Run |
M |
|
0 |
308 |
HUGUENEL Valerie |
5h23'35 |
VEF |
|
F |
|
0 |
309 |
AVISSE Bruno |
5h23'35 |
VEM |
|
M |
|
0 |
310 |
MENUET Guillaume |
5h23'40 |
SEM |
S/l Ac Villeneuve D'ascq |
M |
|
0 |
311 |
KUHN Denis |
5h23'44 |
V1M |
S/l Fc Guebwiller |
M |
|
0 |
312 |
BALTZ Jean paul |
5h23'51 |
V2M |
A.s.c Ferco |
M |
|
0 |
313 |
ADOLFF Valerie |
5h24'06 |
VEF |
Cldo |
F |
|
0 |
314 |
KERN Caroline |
5h25'02 |
SEF |
Jeffbtrail |
F |
|
0 |
315 |
GLEYO Yan |
5h25'31 |
VEM |
|
M |
|
0 |
316 |
SALZARD Delphine |
5h25'33 |
SEF |
Efs Reims A. * |
F |
|
0 |
317 |
FUETTERER Pierre |
5h25'34 |
VEM |
D'ranner |
M |
|
0 |
318 |
BIDET Roch tanguy |
5h25'54 |
SEM |
|
M |
|
0 |
319 |
STRAUB Jean michel |
5h26'10 |
VEM |
|
M |
|
0 |
320 |
OBER Jean noel |
5h26'58 |
V2M |
A.s.l. La Robertsau |
M |
|
0 |
321 |
REGNIER Etienne |
5h27'02 |
SEM |
|
M |
|
0 |
322 |
HOULLE Fredy |
5h28'05 |
SEM |
|
M |
|
0 |
323 |
WEIGEL Roland |
5h29'41 |
V3M |
Saint louis Rc (als) |
M |
|
0 |
324 |
DI CARLO Jordan |
5h29'52 |
SEM |
|
M |
|
0 |
325 |
FABBRI Laurent |
5h29'52 |
VEM |
Team Impala |
M |
|
0 |
326 |
GRIGNON LUC Claire |
5h30'27 |
V1F |
Association Endurance Run |
F |
|
0 |
327 |
ROBIN Florent |
5h30'27 |
VEM |
Les Dingos De Sandillon |
M |
|
0 |
328 |
LUC Remi |
5h30'29 |
VEM |
Aere |
M |
|
0 |
329 |
SCAGNOLI Eric |
5h30'33 |
VEM |
Eshcap |
M |
|
0 |
330 |
GROSS Marie odile |
5h30'39 |
SEF |
|
F |
|
0 |
331 |
LHUILLIER Gregoire |
5h31'12 |
VEM |
|
M |
|
0 |
332 |
RISS Alain |
5h31'18 |
VEM |
|
M |
|
0 |
333 |
SISSLER Christelle |
5h31'52 |
VEF |
Les Minis Traileuses |
F |
|
0 |
334 |
WELSCH Benoit |
5h33'32 |
VEM |
|
M |
|
0 |
335 |
NGUYEN Adeline |
5h33'54 |
SEF |
|
F |
|
0 |
336 |
KUBIK Gilles |
5h34'00 |
V3M |
|
M |
|
0 |
337 |
LE BRUCHEC Roland |
5h34'01 |
VEM |
Rosporden Oxygene |
M |
|
0 |
338 |
BRAUN Audrey |
5h34'01 |
SEF |
Ascpa Trail Strasbourg |
F |
|
0 |
339 |
RICHARD Sophie |
5h34'02 |
VEF |
|
F |
|
0 |
340 |
PETIT Sylvain |
5h34'27 |
V1M |
Quatz trotters |
M |
|
0 |
341 |
NGUYEN Robin |
5h34'42 |
SEM |
|
M |
|
0 |
342 |
KRAUSENER Arnaud |
5h34'47 |
VEM |
|
M |
|
0 |
343 |
GARDES Muriel |
5h35'40 |
V1F |
Cs Ibm Strasbourg |
F |
|
0 |
344 |
ENGLER Sebastien |
5h35'55 |
V1M |
S/l Fc Guebwiller |
M |
|
0 |
345 |
FOESSEL Yann |
5h36'12 |
SEM |
|
M |
|
0 |
346 |
WALTER Marine |
5h36'12 |
SEF |
|
F |
|
0 |
347 |
BARRAUX Pauline |
5h36'15 |
SEF |
|
F |
|
0 |
348 |
BARTHELMEBS Caroline |
5h36'15 |
V1F |
Jeffbtrail |
F |
|
0 |
349 |
ROUYER Valerie |
5h36'35 |
V2F |
|
F |
|
0 |
350 |
PATE Sophie |
5h36'35 |
V2F |
Athletisme Metz Metropole |
F |
|
0 |
351 |
STRAUMANN Eugenie |
5h37'08 |
SEF |
|
F |
|
0 |
352 |
JAMET Jean luc |
5h37'43 |
VEM |
|
M |
|
0 |
353 |
VOISIN Laurence |
5h38'10 |
V1F |
Olicoaching |
F |
|
0 |
354 |
STEIBLE Geraldine |
5h39'49 |
SEF |
|
F |
|
0 |
355 |
HARTMANN Vincent |
5h39'50 |
VEM |
|
M |
|
0 |
356 |
KLUFTS Elise |
5h41'06 |
VEF |
D'ranner |
F |
|
0 |
357 |
RIGOLET Quentin |
5h42'00 |
SEM |
|
M |
|
0 |
358 |
SCHORR Frank |
5h42'00 |
SEM |
|
M |
|
0 |
359 |
JACOBI Thomas |
5h43'47 |
SEM |
Tcom |
M |
|
0 |
360 |
GIRY Anthony |
5h44'43 |
SEM |
|
M |
|
0 |
361 |
CALLERAME Julien |
5h44'52 |
VEM |
|
M |
|
0 |
362 |
GREIGERT Cathy |
5h44'52 |
SEF |
D'ranner Andolsheim |
F |
|
0 |
363 |
RANNOU Florian |
5h44'59 |
SEM |
|
M |
|
0 |
364 |
BRZECHWA Pascal |
5h45'10 |
VEM |
|
M |
|
0 |
365 |
GROSSMANN Stephane |
5h45'15 |
VEM |
Inrs |
M |
|
0 |
366 |
JOLIVALT Marie claude |
5h45'27 |
V2F |
Foxtrail Bouzonville |
F |
|
0 |
367 |
METZ Estelle |
5h45'27 |
VEF |
Cap Dinsheim |
F |
|
0 |
368 |
SCURTO Thierry |
5h45'29 |
V1M |
Freistroff |
M |
|
0 |
369 |
TAILLADE Emmanuelle |
5h45'33 |
VEF |
|
F |
|
0 |
370 |
GREFF Sophie |
5h46'01 |
SEF |
|
F |
|
0 |
371 |
JUNG Jeremy |
5h46'03 |
SEM |
|
M |
|
0 |
372 |
TANGUY Gwenael |
5h46'04 |
VEM |
|
M |
|
0 |
373 |
DONADINI Marine |
5h46'16 |
SEF |
|
F |
|
0 |
374 |
PIERRON Cecile |
5h46'16 |
SEF |
|
F |
|
0 |
375 |
GRAFF Jean |
5h46'54 |
SEM |
|
M |
|
0 |
376 |
MAURICE Emmanuel |
5h47'18 |
VEM |
|
M |
|
0 |
377 |
DINET Herve |
5h50'00 |
VEM |
|
M |
|
0 |
378 |
MORO Lionel |
5h50'29 |
VEM |
|
M |
|
0 |
379 |
SCHAFFHAUSER Angelique |
5h50'36 |
SEF |
Munster Bikeclub |
F |
|
0 |
380 |
BALLOUHEY Valerie |
5h51'39 |
V2F |
|
F |
|
0 |
381 |
WOLFF Benjamin |
5h52'04 |
V1M |
A.s.l. La Robertsau |
M |
|
0 |
382 |
SEIDL Carine |
5h52'07 |
VEF |
|
F |
|
0 |
383 |
GAUTIER Vincent |
5h52'13 |
VEM |
Punchpowerglide |
M |
|
0 |
384 |
GOFFINET Sophie |
5h53'02 |
VEF |
Bio Trail Running Team |
F |
|
0 |
385 |
ROMANG Pierre |
5h53'19 |
SEM |
Cow |
M |
|
0 |
386 |
MONSCHIN Aurelie |
5h53'20 |
SEF |
|
F |
|
0 |
387 |
WEBER Sylvie |
5h54'00 |
V2F |
S/l Fcja Bischwiller |
F |
|
0 |
388 |
PARMENTIER Elisabeth |
5h54'08 |
VEF |
|
F |
|
0 |
389 |
SELLAL Antoine |
5h55'40 |
VEM |
|
M |
|
0 |
390 |
ROVIDA Philippe |
5h55'40 |
VEM |
|
M |
|
0 |
391 |
ROVIDA Micheline |
5h55'40 |
VEF |
|
F |
|
0 |
392 |
SCHOUMACKER Guillaume |
5h55'53 |
SEM |
|
M |
|
0 |
393 |
GRESS Jean baptiste |
5h55'53 |
VEM |
|
M |
|
0 |
394 |
CHARDIGNY Eric |
5h55'53 |
V1M |
Tac Colmar |
M |
|
0 |
395 |
IVERGNEAU Gaetane |
5h56'06 |
VEF |
Biotrail |
F |
|
0 |
396 |
LUNA SACIE Juan |
5h56'26 |
VEM |
Es Hagondange |
M |
|
0 |
397 |
TRAPANI Pascal |
5h57'00 |
VEM |
|
M |
|
0 |
398 |
LARCHEVEQUE Dominique |
5h58'57 |
V3M |
Taiso xertigny |
M |
|
0 |
399 |
PIERRON Camille |
5h59'03 |
SEF |
|
F |
|
0 |
400 |
HAMMANN Volker |
6h00'43 |
VEM |
Landau Running Company |
M |
|
0 |
401 |
OHLMANN TRIMBUR Laetitia |
6h02'17 |
SEF |
Usm Running |
F |
|
0 |
402 |
PETRIAUX Marc |
6h02'17 |
VEM |
|
M |
|
0 |
403 |
LAINE Yannick |
6h02'17 |
VEM |
Us Running Meistratzheim |
M |
|
0 |
404 |
CRON Caroline |
6h02'53 |
SEF |
|
F |
|
0 |
405 |
ZAIDI Yacin |
6h03'07 |
SEM |
|
M |
|
0 |
406 |
JANUS Helene |
6h03'07 |
SEF |
Duzteam |
F |
|
0 |
407 |
JULLION Nicolas |
6h03'35 |
SEM |
Dranner |
M |
|
0 |
408 |
ACKERMANN Vincent |
6h03'35 |
VEM |
D'ranner Andolsheim |
M |
|
0 |
409 |
DEVILLARD Alain |
6h03'35 |
VEM |
D'ranner |
M |
|
0 |
410 |
SCHALLER Leila |
6h04'01 |
VEF |
Colmar Trail Aventures |
F |
|
0 |
411 |
MOREJON Jean |
6h04'06 |
V2M |
Es Hagondange |
M |
|
0 |
412 |
SANDRE Stephane |
6h04'12 |
V1M |
|
M |
|
0 |
413 |
RIVAT Thierry |
6h05'02 |
VEM |
|
M |
|
0 |
414 |
MANTHEY Patrick |
6h05'07 |
VEM |
|
M |
|
0 |
415 |
MATHIEU Odile |
6h05'08 |
VEF |
Cap Dinsheim |
F |
|
0 |
416 |
VILBOIS Julien |
6h05'15 |
SEM |
Team Impala |
M |
|
0 |
417 |
THENARD Johana |
6h06'59 |
SEF |
|
F |
|
0 |
418 |
WOLFF Aurelle |
6h07'22 |
SEF |
|
F |
|
0 |
419 |
SCHOEHN Dominique |
6h09'24 |
VEF |
|
F |
|
0 |
420 |
JAILLOT Frederic |
6h10'02 |
VEM |
|
M |
|
0 |
421 |
MAUFRAIS Anne |
6h12'45 |
VEF |
|
F |
|
0 |
422 |
KLINGLER Alexandre |
6h13'37 |
VEM |
|
M |
|
0 |
423 |
KLINGLER Jennifer |
6h13'38 |
SEF |
|
F |
|
0 |
424 |
MOREJON Natividad |
6h13'41 |
VEF |
Eshcap |
F |
|
0 |
425 |
BECK Christian |
6h13'41 |
VEM |
Es Hagondange |
M |
|
0 |
426 |
MEHNEN Maud |
6h13'41 |
VEF |
Esh Cap |
F |
|
0 |
427 |
CAUDY Serge |
6h15'43 |
VEM |
Foxtrail Bouzonville |
M |
|
0 |
428 |
DRIDI Allaoua |
6h15'58 |
V2M |
Bretzelrunners |
M |
|
0 |
429 |
JEANVILLE Karine |
6h15'58 |
VEF |
Bretzelrunner |
F |
|
0 |
430 |
MONNET Jean yves |
6h17'57 |
SEM |
Hager Controls |
M |
|
0 |
431 |
THIRION Patrick |
6h20'04 |
V2M |
|
M |
|
0 |
432 |
KAISER WETZEL Sandra |
6h20'13 |
VEF |
Team Ceramiq |
F |
|
0 |
433 |
ZAUG Nadege |
6h20'50 |
SEF |
|
F |
|
0 |
434 |
ZAUG Jean philippe |
6h20'50 |
V1M |
|
M |
|
0 |
435 |
KEKICHEFF Isabelle |
6h20'52 |
SEF |
|
F |
|
0 |
436 |
BORNERT Amandine |
6h21'08 |
SEF |
|
F |
|
0 |
437 |
BONANNO Steve |
6h21'24 |
SEM |
Druzteam |
M |
|
0 |
438 |
HANS Laure |
6h22'37 |
SEF |
|
F |
|
0 |
439 |
MATHIEU Valerie |
6h23'01 |
VEF |
|
F |
|
0 |
440 |
URBAN Frederic |
6h23'22 |
SEM |
Atheo Ingenierie |
M |
|
0 |
441 |
PLET Stephanie |
6h23'25 |
VEF |
|
F |
|
0 |
442 |
FAUREAU Gaston |
6h23'25 |
VEM |
Ce adisseo |
M |
|
0 |
443 |
MULLER Pascale |
6h24'07 |
VEF |
|
F |
|
0 |
444 |
MULLER Matthieu |
6h24'07 |
VEM |
|
M |
|
0 |
445 |
BAUDOUIN Valentine |
6h29'11 |
ESF |
Uglowsport |
F |
|
0 |
446 |
ELSAESSER Magali |
6h30'21 |
VEF |
Team Maennelstein |
F |
|
0 |
447 |
BADET Nathalie |
6h30'32 |
VEF |
Es Hagondange |
F |
|
0 |
448 |
SCHNEIDER Madeleine |
6h30'32 |
VEF |
Eshcap |
F |
|
0 |
449 |
SCHNEIDER Armand |
6h30'34 |
V3M |
Es Hagondange |
M |
|
0 |
450 |
NEZ Marie amandine |
6h31'09 |
SEF |
Athletisme Metz Metropole |
F |
|
0 |
451 |
PETIT Daniel |
6h32'23 |
VEM |
|
M |
|
0 |
452 |
KLEE Marie jo |
6h32'24 |
SEF |
Matrat Team |
F |
|
0 |
453 |
COMBE Valerie |
6h36'32 |
VEF |
|
F |
|
0 |
454 |
MICHALSKI Sylvaine |
6h39'43 |
VEF |
Es Hagondange |
F |
|
0 |
455 |
EVELLIER Yannick |
6h39'43 |
VEM |
Es Hagondange |
M |
|
0 |
456 |
MAUCHIEN Luc |
6h45'05 |
VEM |
Hobbitrai Thionville |
M |
|
0 |
457 |
DIHA Camel |
6h45'05 |
VEM |
Hobbitrail My Sport |
M |
|
0 |
458 |
REBOURG Nicolas |
6h45'06 |
SEM |
Hobbitrail |
M |
|
0 |
459 |
BERON Jean paul |
6h45'06 |
V2M |
Hobbitrail |
M |
|
0 |
460 |
MARTELET Kim |
6h45'06 |
SEF |
Hobbitrail |
F |
|
0 |
461 |
LIECHT Marie eve |
6h46'02 |
VEF |
|
F |
|
0 |
462 |
LAURENSON Peggy |
6h46'03 |
VEF |
|
F |
|
0 |
463 |
COSSART Marie dominique |
6h46'12 |
V2F |
As X fab Toppan |
F |
|
0 |
464 |
FISCHER Eliane |
6h50'10 |
VEF |
Jeffbtrail |
F |
|
0 |
465 |
FRITSCHY Estelle |
6h56'27 |
VEF |
Spiridon |
F |
|
0 |
466 |
BASTEN Maryline |
7h03'44 |
VEF |
Foxtrail Bouzonville |
F |
|
0 |
467 |
HART Christian |
7h03'48 |
V2M |
Foxtrail Bouzonville |
M |
|
0 |
468 |
DEPREZ Jean pierre |
7h05'42 |
VEM |
Biotrail Running Team |
M |
|
0 |
469 |
BRODIER Lauriane |
7h08'05 |
SEF |
Matrat Training |
F |
|
0 |
470 |
RIANDIERE Sandrine |
7h09'23 |
VEF |
As Lilly |
F |
|
0 |
471 |
RUHM Jerome |
7h09'23 |
VEM |
|
M |
|
0 |
472 |
MANGONE Luciano |
7h23'15 |
VEM |
Esh Hagondange |
M |
|
0 |
473 |
SCHOEPFER Gilles |
7h29'40 |
VEM |
|
M |
|
0 |