1 |
MEUDEC Yoan |
3h 10'33 |
SEM |
Beaumont Athletique Club |
M |
|
0 |
2 |
DUBOULOZ Charles |
3h 13'06 |
ESM |
Esperance Faverges |
M |
|
0 |
3 |
HOLZERNY Benoit |
3h 16'20 |
SEM |
Free Run 72 |
M |
|
0 |
4 |
COCHEREAU Oswald |
3h 18'41 |
SEM |
Running 41 |
M |
|
0 |
5 |
MARTIN Luc |
3h 19'42 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
6 |
ROUFFIANGE David |
3h 23'46 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
7 |
BOURSEAUX Yannick |
3h 27'14 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
8 |
CASTANO Jean Baptiste |
3h 27'31 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
9 |
BUSSIERE Franck |
3h 28'29 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
10 |
LAURENT Steeve |
3h 31'29 |
V1M |
- |
M |
1er V1M |
0 |
11 |
PIALOUX Vincent |
3h 31'38 |
SEM |
Beaumont Athletique Club |
M |
|
0 |
12 |
LAFAYE Celine |
3h 32'31 |
SEF |
- |
F |
1ere F |
0 |
13 |
VIERDET Damien |
3h 35'00 |
V1M |
Efs Reims A. |
M |
2eme V1M |
0 |
14 |
DE CASO Julien |
3h 36'51 |
SEM |
Sam Gueret |
M |
|
0 |
15 |
REGNIER Philippe |
3h 42'00 |
V1M |
- |
M |
3eme V1M |
0 |
16 |
CANTE Bruno |
3h 42'48 |
V1M |
AC CHATEL GUYON |
M |
|
0 |
17 |
PARACUELLOS Pascal |
3h 43'40 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
18 |
BOUSQUET Sebastien |
3h 46'38 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
19 |
FABRE Remy |
3h 46'49 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
20 |
SABLAYROLLES Benoit |
3h 47'28 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
21 |
BRUNEL Jonathan |
3h 50'01 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
22 |
FRANCOIS Nicolas |
3h 50'03 |
ESM |
- |
M |
|
0 |
23 |
DEROCHES Denis |
3h 50'20 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
24 |
MONGABURU Sebastien |
3h 50'47 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
25 |
GAUCHER Emmanuel |
3h 51'24 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
26 |
GAUTHIER Sebastien |
3h 54'04 |
SEM |
Amberieu Marathon |
M |
|
0 |
27 |
SBALBI Tony |
3h 56'17 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
28 |
COLIN Sebastien |
3h 56'38 |
SEM |
Club Athletic Brioude |
M |
|
0 |
29 |
LAOT Pierre yves |
3h 56'39 |
V1M |
Pays De Landerneau Athlet |
M |
|
0 |
30 |
FOURNET Patrice |
3h 56'42 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
31 |
CARPE Olivier |
3h 57'48 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
32 |
DELFOSSE David |
3h 57'52 |
SEM |
Us Marquette |
M |
|
0 |
33 |
DE VALENS Fabrice |
3h 58'05 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
34 |
BAVEREL Jean marie |
3h 58'51 |
V2M |
- |
M |
1er V2M |
0 |
35 |
LEBORGNE Franck |
4h 01'25 |
V1M |
Semelles De Vent |
M |
|
0 |
36 |
DELIAS Cyrille |
4h 01'33 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
37 |
CATUSSE Romain |
4h 01'54 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
38 |
MARLEIX Francois |
4h 04'42 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
39 |
MEYER Christophe |
4h 04'52 |
SEM |
Ac Wambrechies |
M |
|
0 |
40 |
FERRANDO Gaetan |
4h 06'18 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
41 |
GENIEZ Patrice |
4h 06'34 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
42 |
ZAHLES Florent |
4h 07'27 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
43 |
BERTON Christophe |
4h 07'56 |
SEM |
Clain A. Pictave Poitiers |
M |
|
0 |
44 |
LANDRY Jean baptiste |
4h 08'14 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
45 |
AUCLERC Florence |
4h 08'29 |
SEF |
- |
F |
2eme F |
0 |
46 |
MARIEZ Fabien |
4h 08'29 |
SEM |
GRAND ANGOULEME ATHLETISM |
M |
|
0 |
47 |
LEMOINE Vincent |
4h 08'51 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
48 |
MONCANNUT Baptiste |
4h 09'04 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
49 |
LUCAS Sebastien |
4h 09'27 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
50 |
BEDNARCZYK Alain |
4h 09'59 |
V1M |
As Carcassonne |
M |
|
0 |
51 |
CHRISTOPHE Thomas |
4h 11'05 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
52 |
FRESLON BETTE Caroline |
4h 11'25 |
SEF |
- |
F |
3eme F |
0 |
53 |
FOUTREL Jean marie |
4h 11'38 |
V2M |
Club Athletique Cauchois |
M |
2eme V2M |
0 |
54 |
LE GALLIC Florence |
4h 11'51 |
SEF |
- |
F |
4eme F |
0 |
55 |
CLAIRET Philippe |
4h 11'54 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
56 |
GAGNON Sophie |
4h 12'11 |
SEF |
ENTENTE ATHLETIQUE GRENOB |
F |
5eme F |
0 |
57 |
VIDAL Alain |
4h 12'36 |
V1M |
US CARMAUX |
M |
|
0 |
58 |
DRUAIS Raphael |
4h 13'33 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
59 |
LABARTHE Frederic |
4h 13'43 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
60 |
RABIER Cyril |
4h 14'15 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
61 |
BOY Ludovic |
4h 14'42 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
62 |
HERAL Jerome |
4h 15'26 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
63 |
IMART Olivier |
4h 15'54 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
64 |
BATTUT Thierry |
4h 16'55 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
65 |
WITKOWSKI Fabien |
4h 19'03 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
66 |
CAVERT DE LA TOUR Gilles |
4h 19'17 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
67 |
CANTAGREL Nicolas |
4h 20'24 |
SEM |
Cpl Primaube |
M |
|
0 |
68 |
DUNET Benoit |
4h 20'25 |
SEM |
Cpl Primaube |
M |
|
0 |
69 |
DEYSSARD Jerome |
4h 20'32 |
SEM |
Beaumont Athletique Club |
M |
|
0 |
70 |
FARICIER Remy |
4h 20'45 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
71 |
BAUDINET Jean philippe |
4h 22'05 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
72 |
HIVART Geoffrey |
4h 22'43 |
SEM |
TOUQUET OPALE ATHLETISME |
M |
|
0 |
73 |
RAMES Jerome |
4h 24'26 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
74 |
HERAL David |
4h 24'31 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
75 |
ANDRE Stephane |
4h 24'31 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
76 |
CARRICABURU Henri |
4h 25'30 |
V2M |
- |
M |
3eme V2M |
0 |
77 |
VIALA Sebastien |
4h 25'54 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
78 |
MAUZAT Stephanie |
4h 25'57 |
SEF |
Running Club Arpajon |
F |
|
0 |
79 |
COGNET Yves |
4h 26'07 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
80 |
NETO Victor |
4h 27'34 |
V1M |
As Ibm Lyon |
M |
|
0 |
81 |
GAUTIER Yannig |
4h 27'47 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
82 |
MALLEGOL Thierry |
4h 27'55 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
83 |
ROUSSET Anne lise |
4h 28'23 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
84 |
BOCHER Samuel |
4h 28'47 |
SEM |
Athletic Club Saint Affri |
M |
|
0 |
85 |
MARIE Jerome |
4h 28'52 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
86 |
FRANCOIS Emmanuel |
4h 28'52 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
87 |
FONBONNE Jean christophe |
4h 28'56 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
88 |
DOUHERET Eric |
4h 29'11 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
89 |
CHOMETTON Damien |
4h 29'34 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
90 |
MARECHAL Michel |
4h 29'41 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
91 |
DRULHE Julien |
4h 30'07 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
92 |
COHEN Herve |
4h 30'25 |
V2M |
Auvers Athletisme |
M |
|
0 |
93 |
SALMON Julien |
4h 30'43 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
94 |
MICHEL Frederic |
4h 31'13 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
95 |
DASSONVILLE Thomas |
4h 31'29 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
96 |
CHAVERNAC Patrick |
4h 31'56 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
97 |
CREYSSELS Arnaud |
4h 32'26 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
98 |
ASTRUC Matthieu |
4h 32'54 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
99 |
DE BATTISTA Denis |
4h 33'09 |
V2M |
Cap Garonne |
M |
|
0 |
100 |
HUGLA Sebastien |
4h 33'09 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
101 |
DRODE Julien |
4h 33'19 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
102 |
DERAULT Philippe |
4h 33'39 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
103 |
MARIONNEAU Christophe |
4h 33'59 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
104 |
CASTES Christophe |
4h 34'01 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
105 |
PRAT Remi |
4h 34'33 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
106 |
SCHOULLER Mathieu |
4h 34'42 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
107 |
SOUGEY Fabrice |
4h 35'03 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
108 |
FORMESYN Els |
4h 35'11 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
109 |
PHILIPPE Olivier |
4h 35'12 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
110 |
RAITIERE Dylan |
4h 36'27 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
111 |
BROSSET Patrick |
4h 36'38 |
V2M |
Als De Montlouis |
M |
|
0 |
112 |
HEMON Steven |
4h 37'01 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
113 |
LE FLOCH Stephanie |
4h 37'01 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
114 |
RACAPE Virginie |
4h 38'26 |
SEF |
Canejan Athletisme |
F |
|
0 |
115 |
LOUVAT Jean francois |
4h 39'08 |
V1M |
S/l Al Echirolles |
M |
|
0 |
116 |
SERIEYS Laurent |
4h 39'28 |
SEM |
Running Club Arpajon |
M |
|
0 |
117 |
GIRARD Ludovic |
4h 39'55 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
118 |
GARKOUCHA Marine |
4h 39'55 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
119 |
GRAS Jean michel |
4h 40'44 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
120 |
BEDARD Ludovic |
4h 40'48 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
121 |
HENRY Thierry |
4h 41'28 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
122 |
RENARD Fabrice |
4h 41'47 |
SEM |
Running 41 |
M |
|
0 |
123 |
BLIN Johann |
4h 42'46 |
SEM |
Running 41 |
M |
|
0 |
124 |
LACROIX Jean gerard |
4h 42'51 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
125 |
DUGUE Philippe |
4h 43'17 |
V2M |
CJF SAINT MALO |
M |
|
0 |
126 |
LEROUX Manolo |
4h 43'46 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
127 |
BOUCHETOUX Antoine |
4h 44'38 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
128 |
PANUNZI Daniel |
4h 44'45 |
V1M |
Association Sportive Gand |
M |
|
0 |
129 |
VERNEAU Benoit |
4h 44'51 |
SEM |
ASPTT TOURS |
M |
|
0 |
130 |
BERTOLI Martial |
4h 45'00 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
131 |
POUGET Jean claude |
4h 45'05 |
V1M |
Running Club Arpajon |
M |
|
0 |
132 |
ANDRIEU Frederic |
4h 45'19 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
133 |
BERTHOLET Maxime |
4h 45'26 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
134 |
MANDEREAU Philippe |
4h 45'38 |
V1M |
S/l As Marolles |
M |
|
0 |
135 |
GAUBERT Gilles |
4h 45'42 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
136 |
CAYREL Pierre |
4h 45'59 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
137 |
COLLIERE Vincent |
4h 46'17 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
138 |
DUBARRY Florence |
4h 47'40 |
V1F |
Running 41 |
F |
|
0 |
139 |
BASTIANEL Fabrice |
4h 47'42 |
V1M |
CSJB ANGERS |
M |
|
0 |
140 |
DAUMAS Laurent |
4h 47'46 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
141 |
LAVERRIERE Simon |
4h 48'02 |
ESM |
- |
M |
|
0 |
142 |
ANDRIEUX Veronique |
4h 48'22 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
143 |
POUTEAU Arnaud |
4h 48'22 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
144 |
COURTEFOIX Sebastien |
4h 48'30 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
145 |
ALGOUD Jean francois |
4h 48'37 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
146 |
RASIGADE Valerie |
4h 48'49 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
147 |
MICHEL Laurent |
4h 48'59 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
148 |
BARGUES Eric |
4h 49'07 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
149 |
CAUMES Vincent |
4h 49'12 |
V1M |
Racing Club Nantais |
M |
|
0 |
150 |
PRIOURET Philippe |
4h 49'17 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
151 |
ECUYER Nicolas |
4h 49'27 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
152 |
ROUANET Siegfried |
4h 49'43 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
153 |
THOMAS Frederic |
4h 49'45 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
154 |
PAIN Regis |
4h 49'50 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
155 |
TESTI Laurent |
4h 49'56 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
156 |
GENOIS Romain |
4h 49'58 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
157 |
DULUCQ Patrick |
4h 50'00 |
SEM |
Us Dax |
M |
|
0 |
158 |
DUMONT Emmanuel |
4h 50'02 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
159 |
VATIN Cyrille |
4h 50'06 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
160 |
JULIAT David |
4h 50'08 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
161 |
ISER Regine |
4h 50'14 |
V1F |
Assp Vergeze |
F |
|
0 |
162 |
MATHIEU Julien |
4h 50'18 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
163 |
CHANU Gael |
4h 50'21 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
164 |
FREIRE Gregory |
4h 50'22 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
165 |
GAY Didier |
4h 50'35 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
166 |
PAILLOUX Olivier |
4h 50'54 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
167 |
TOULEMONDE Augustin |
4h 50'57 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
168 |
BLAY Florence |
4h 50'57 |
V1F |
Blagnac Sc |
F |
|
0 |
169 |
BE Jocelyn |
4h 50'58 |
V1M |
S/l As Marolles |
M |
|
0 |
170 |
GOUPIL Laurent |
4h 51'02 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
171 |
GONZALEZ Andre |
4h 51'04 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
172 |
GONZALES Daniel |
4h 51'21 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
173 |
DUCRUIX Cedric |
4h 51'27 |
SEM |
S/l E. De Chartres De Bre |
M |
|
0 |
174 |
TURBIN Thierry |
4h 51'27 |
V1M |
S/l E. De Chartres De Bre |
M |
|
0 |
175 |
COJEAN Dominique |
4h 51'27 |
V1M |
S/l E. De Chartres De Bre |
M |
|
0 |
176 |
RENAUD Philippe |
4h 51'35 |
V1M |
Asphalte 94 |
M |
|
0 |
177 |
CARVALHO Alvaro |
4h 51'37 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
178 |
THIERVOZ Frederic |
4h 51'58 |
V1M |
As Aix les bains * |
M |
|
0 |
179 |
PAUGAM Claude |
4h 52'14 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
180 |
CHOMARAT Gilles |
4h 52'33 |
V1M |
S/l Al Echirolles |
M |
|
0 |
181 |
NORMAND Cedric |
4h 53'22 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
182 |
BEAUDROT Nicolas |
4h 53'58 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
183 |
OMEIRA Xavier |
4h 53'59 |
SEM |
Amberieu Marathon |
M |
|
0 |
184 |
CLOUZEAU Jack |
4h 54'13 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
185 |
ELIZEON Johann |
4h 54'21 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
186 |
MOMBAZET Patrice |
4h 54'55 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
187 |
VINCE Jacques |
4h 55'11 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
188 |
EGRAZ Patrice |
4h 55'14 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
189 |
RUELEN Anne |
4h 56'03 |
V1F |
Amberieu Marathon |
F |
|
0 |
190 |
IBANEZ Guy |
4h 56'03 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
191 |
BOURMAUD Sebastien |
4h 56'06 |
SEM |
Running 41 |
M |
|
0 |
192 |
DELBOVE Phillipe |
4h 56'27 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
193 |
BAULIMON Frederic |
4h 56'38 |
SEM |
ATHLETIC CLUB SAINT AFFRI |
M |
|
0 |
194 |
RAHAL Yann |
4h 56'49 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
195 |
DIDIERE Nicolas |
4h 56'50 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
196 |
LE VIOL Bernard |
4h 57'03 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
197 |
LAI Michel |
4h 57'11 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
198 |
DAMBRUN Christian |
4h 57'14 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
199 |
JEGO Dominique |
4h 57'24 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
200 |
LORY Lionel |
4h 57'30 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
201 |
FORT Axel |
4h 57'35 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
202 |
LUCAS Remi |
4h 57'42 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
203 |
CHENEVAL Christine |
4h 57'52 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
204 |
NOUVELLON Laurent |
4h 57'53 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
205 |
BOU Thierry |
4h 57'55 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
206 |
JAFFRE Sebastien |
4h 58'00 |
SEM |
CAEN ATHLETIC CLUB |
M |
|
0 |
207 |
LANOE Bertrand |
4h 58'06 |
V2M |
S/l E. De Chartres De Bre |
M |
|
0 |
208 |
MARTINOTY Didier |
4h 58'19 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
209 |
FROGER Bruno |
4h 58'20 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
210 |
TAURAND Philippe |
4h 58'20 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
211 |
FRANCOIS Julien |
4h 58'22 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
212 |
CAYRON Stephan |
4h 58'22 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
213 |
DERENNE Bruno |
4h 58'24 |
V2M |
Ea Cergy Pontoise Athleti |
M |
|
0 |
214 |
LONJON Nicolas |
4h 58'33 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
215 |
PENET Sebastien |
4h 58'36 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
216 |
MC GLENNON Chris |
4h 58'36 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
217 |
DENIAUD Alexandre |
4h 58'37 |
SEM |
Stade Nantais Ac* |
M |
|
0 |
218 |
CHAUVOT Herve |
4h 58'39 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
219 |
AUDEBERT Jean paul |
4h 58'45 |
V2M |
Asptt Perigueux |
M |
|
0 |
220 |
GINESTET Mathieu |
4h 59'03 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
221 |
COUBLE Andre |
4h 59'25 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
222 |
CLAIR Sebastien |
4h 59'55 |
SEM |
Aj Auxerre Section Marath |
M |
|
0 |
223 |
CANATTONE Emilien |
5h 00'15 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
224 |
FOLSCHEID Matthieu |
5h 00'23 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
225 |
CROS Francoise |
5h 00'26 |
V1F |
Canejan Athletisme |
F |
|
0 |
226 |
JEAN Olivier |
5h 00'35 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
227 |
DESPEIGNES Laurent |
5h 00'40 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
228 |
MARTIN Thomas |
5h 00'48 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
229 |
RODRIGUEZ Luis |
5h 01'08 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
230 |
VIANT Thierry |
5h 01'09 |
V2M |
As Aix les bains |
M |
|
0 |
231 |
AUSTRUI Richard |
5h 01'19 |
V1M |
Aj Auxerre Section Marath |
M |
|
0 |
232 |
GRES Ludovic |
5h 01'24 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
233 |
COLAS Amael |
5h 01'36 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
234 |
PERROT Claire |
5h 01'41 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
235 |
BALAGUE Bernard |
5h 01'42 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
236 |
VIAUD Franck |
5h 01'44 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
237 |
ACCAMBRAY Thierry |
5h 01'46 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
238 |
DEFFEIN Eric |
5h 01'47 |
V1M |
Aj Auxerre Section Marath |
M |
|
0 |
239 |
COUDRAY Guillaume |
5h 01'52 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
240 |
TRIVES Philippe |
5h 02'21 |
SEM |
Avenir Pedestre Arsacais |
M |
|
0 |
241 |
CRUCHON Mickael |
5h 02'32 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
242 |
LAVIGNE Sebastien |
5h 02'35 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
243 |
BOUHOULOU Lahsen |
5h 02'37 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
244 |
POEZEVARA Philippe |
5h 02'47 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
245 |
DURAND Jerome |
5h 02'56 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
246 |
MORA Anne sophie |
5h 02'57 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
247 |
ORTIZ Jacques |
5h 02'59 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
248 |
NELAIN Florent |
5h 02'59 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
249 |
GHISLIERI Claudio |
5h 03'14 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
250 |
GOMES Jean michel |
5h 03'35 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
251 |
LHOTE Frank |
5h 03'35 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
252 |
DUFRENE Franck |
5h 03'55 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
253 |
CHARRON Julien |
5h 03'55 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
254 |
VERGNE Timothee |
5h 03'55 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
255 |
GUINAT Claire |
5h 03'55 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
256 |
BOONE Simon |
5h 04'48 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
257 |
GRECHEZ Helene |
5h 04'59 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
258 |
ROBIN Thomas |
5h 05'42 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
259 |
ARNAL BREZUN Didier |
5h 05'56 |
V1M |
Ca Balma |
M |
|
0 |
260 |
BONAL Gilles |
5h 07'15 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
261 |
SOULE Remi |
5h 07'25 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
262 |
MOREL Mathieu |
5h 07'39 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
263 |
PEREZ Louis |
5h 07'42 |
V1M |
Asphalte 94 |
M |
|
0 |
264 |
PEREZ Annie |
5h 07'42 |
V1F |
Asphalte 94 |
F |
|
0 |
265 |
CAMPANO David |
5h 07'45 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
266 |
CAZAL Dominique |
5h 07'48 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
267 |
MARTIN Mathieu |
5h 08'12 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
268 |
VINCIGUERRA Valerie |
5h 08'31 |
SEF |
S/l Al Echirolles |
F |
|
0 |
269 |
CARRADORE Anthony |
5h 09'39 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
270 |
TOMIO Sigrid |
5h 09'41 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
271 |
GERARD Jerome |
5h 09'54 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
272 |
LEBRUN Loic |
5h 10'06 |
V1M |
S/l E. De Chartres De Bre |
M |
|
0 |
273 |
ROUSSIN Yannick |
5h 10'06 |
V2M |
S/l E. De Chartres De Bre |
M |
|
0 |
274 |
LESPINASSE Bruno |
5h 10'11 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
275 |
PROVOST Joel |
5h 10'13 |
V1M |
Quimper Athletisme |
M |
|
0 |
276 |
MARCHAL Michael |
5h 10'42 |
SEM |
Rambouillet Sports |
M |
|
0 |
277 |
LHOMME Gregory |
5h 10'46 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
278 |
FONTAINE Laurent |
5h 10'52 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
279 |
GIBAULT Frederic |
5h 10'55 |
V1M |
Aj Blois onzain |
M |
|
0 |
280 |
MARTEL Jean philippe |
5h 11'44 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
281 |
FORMAGNE Pierre yves |
5h 12'29 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
282 |
ENCINAS Pierre |
5h 12'37 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
283 |
CLION Denis |
5h 12'38 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
284 |
PANQUET Gerard |
5h 12'40 |
V2M |
Amberieu Marathon |
M |
|
0 |
285 |
GOMEZ Robert |
5h 12'40 |
V1M |
Aj Auxerre Section Marath |
M |
|
0 |
286 |
PROUX Ludovic |
5h 12'44 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
287 |
SALMON Matthieu |
5h 12'48 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
288 |
BOURNAT Alexis |
5h 13'01 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
289 |
FAVRE Loic |
5h 13'13 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
290 |
RAISON Severine |
5h 13'16 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
291 |
FAURE Alain |
5h 13'28 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
292 |
DUBOIS Dimitri |
5h 13'31 |
SEM |
Ja Monfort gesnois |
M |
|
0 |
293 |
DUFOUR Pierre |
5h 13'49 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
294 |
DURAND Christele |
5h 14'14 |
SEF |
AS AIX LES BAINS * |
F |
|
0 |
295 |
LESAGE Stephane |
5h 14'19 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
296 |
CABROL Christian |
5h 14'38 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
297 |
INCONNU Pascal |
5h 14'47 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
298 |
CHASSANG Cedric |
5h 14'47 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
299 |
GALES Marie rose |
5h 15'10 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
300 |
PETER Romuald |
5h 15'29 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
301 |
AUDIAU Franck |
5h 15'49 |
V1M |
CHALONNES OLYMPIQUE SPORT |
M |
|
0 |
302 |
GENTHON Christophe |
5h 16'04 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
303 |
FARICIER Thierry |
5h 16'07 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
304 |
MANSARD Karine |
5h 16'07 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
305 |
BRUN Guillaume |
5h 16'26 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
306 |
JOSSELIN Eric |
5h 16'47 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
307 |
TIMONNIER Didier |
5h 16'58 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
308 |
LOIRET Jerome |
5h 17'03 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
309 |
CLENET Franck |
5h 17'03 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
310 |
PARIS Jerome |
5h 17'04 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
311 |
MARSAL Jean olivier |
5h 17'04 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
312 |
ROCHE Daniel |
5h 17'05 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
313 |
LEYROLLE Loic |
5h 17'07 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
314 |
SCEOSOLE Didier |
5h 17'21 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
315 |
DUPUY MYRIAM |
5h 17'26 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
316 |
SERRE Laurent |
5h 17'26 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
317 |
MICHEL Philippe |
5h 17'28 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
318 |
PAILHAS Thierry |
5h 17'30 |
SEM |
Athletique Club Clermonta |
M |
|
0 |
319 |
DUMORA Gabriel |
5h 17'33 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
320 |
CARNEIRO RODRIGUES Patrick |
5h 17'36 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
321 |
COULOIGNER Patrice |
5h 17'51 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
322 |
VITAL Frederic |
5h 18'01 |
V1M |
Asptt Perigueux |
M |
|
0 |
323 |
CARDONA Olivier |
5h 18'17 |
SEM |
S/l Ill Bruche A Lingolsh |
M |
|
0 |
324 |
PATTOU Jean francois |
5h 18'18 |
V2M |
Us Biache saint vaast |
M |
|
0 |
325 |
VIE Bruno |
5h 18'23 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
326 |
JOUAN Philippe |
5h 18'39 |
V3M |
- |
M |
1er V3M |
0 |
327 |
DARBOT Bertrand |
5h 18'46 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
328 |
BODENNEC Julien |
5h 19'30 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
329 |
CROCQUEVIEILLE Patrick |
5h 19'32 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
330 |
JAGGA Robert |
5h 19'34 |
V2M |
S/l Franconville Athletis |
M |
|
0 |
331 |
LHOMME Daniel |
5h 19'34 |
V3M |
S/l Franconville Athletis |
M |
2eme V3M |
0 |
332 |
AURIOUX Jean michel |
5h 19'41 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
333 |
DECHAMBRE David |
5h 19'44 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
334 |
CLAVEL Laurence |
5h 19'56 |
V1F |
Cs Bourgoin jallieu |
F |
|
0 |
335 |
LIMAN Claude |
5h 19'56 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
336 |
CHABERT Fabienne |
5h 19'58 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
337 |
CREBILLON Fabrice |
5h 20'09 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
338 |
MARTIN Nicolas |
5h 20'09 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
339 |
SOPRANO Cindy |
5h 20'10 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
340 |
LION Enrick |
5h 20'15 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
341 |
COLINET Patrick |
5h 20'23 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
342 |
WAEBER Nadege |
5h 20'24 |
SEF |
Troyes Omnisports * |
F |
|
0 |
343 |
HELMER Cedric |
5h 20'35 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
344 |
PETIFOURT Christophe |
5h 20'56 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
345 |
SAINT MARC Michel |
5h 20'59 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
346 |
TOUTAIN Laurent |
5h 21'05 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
347 |
BERTHIN Pascal |
5h 21'10 |
V1M |
FIGEAC AC |
M |
|
0 |
348 |
HERRY Alain |
5h 21'28 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
349 |
CHAUDET Olivier |
5h 21'40 |
V2M |
Asptt Tours |
M |
|
0 |
350 |
TOULOUSE Gaetan |
5h 21'43 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
351 |
ARIBAUD Fabien |
5h 21'43 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
352 |
HELLO Yann |
5h 21'50 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
353 |
GICQUEL Karinne |
5h 22'04 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
354 |
ALBOUY Dominique |
5h 22'12 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
355 |
FOURNIER Francois |
5h 22'12 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
356 |
ROBIN Sylvaine |
5h 22'18 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
357 |
GUILLOUX Anne francoise |
5h 22'23 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
358 |
CHAPIRON Lionel |
5h 22'41 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
359 |
DEPESSEVILLE Fabien |
5h 22'47 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
360 |
COME Vincent |
5h 23'01 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
361 |
GALLOY Jerome |
5h 23'04 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
362 |
TOLIAN Mathieu |
5h 23'07 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
363 |
CHAUSSE Helena |
5h 23'25 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
364 |
POUREAU Thierry |
5h 23'27 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
365 |
POUREAU Romain |
5h 23'27 |
ESM |
- |
M |
|
0 |
366 |
PERRIER REPLEIN Stephane |
5h 23'57 |
V1M |
Aj Auxerre Section Marath |
M |
|
0 |
367 |
CHIKHA Jean michel |
5h 24'01 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
368 |
GARDET Pierre |
5h 24'22 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
369 |
MUYL Arnaud |
5h 24'35 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
370 |
FOUBERT Vincent |
5h 24'40 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
371 |
BARRON Sebastien |
5h 24'58 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
372 |
DEFIVES Ludovic |
5h 25'09 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
373 |
SOULIE David |
5h 25'11 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
374 |
CALMAY Jerome |
5h 25'15 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
375 |
AUTARD Jerome |
5h 25'17 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
376 |
AUTARD Mariel |
5h 25'17 |
V1F |
Assp Vergeze |
F |
|
0 |
377 |
DARMEY Sylvie |
5h 25'27 |
V2F |
- |
F |
|
0 |
378 |
POUYFOURCAT David |
5h 25'42 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
379 |
BOIANI Alessandro |
5h 25'50 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
380 |
LEBON Aurelien |
5h 26'11 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
381 |
RENAULT Francois |
5h 26'15 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
382 |
PUICHAUD Sylvain |
5h 26'34 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
383 |
BORDE Charles |
5h 26'40 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
384 |
MIRCOVICH Frederic |
5h 26'44 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
385 |
ESSEUL Olivier |
5h 27'07 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
386 |
HERGIBO Stephanie |
5h 27'10 |
SEF |
S/l Al Echirolles |
F |
|
0 |
387 |
BERNARD Christian |
5h 27'15 |
V3M |
Ea Cergy Pontoise Athleti |
M |
3eme V3M |
0 |
388 |
FONTES Yannick |
5h 27'29 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
389 |
ANTOINE Gerard |
5h 27'37 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
390 |
CONSTENSOU Laurent |
5h 28'14 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
391 |
LE BRUN Christine |
5h 28'19 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
392 |
CLAVIER Jacques |
5h 28'22 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
393 |
WOZNIAK Yvan |
5h 28'31 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
394 |
HUMBERT Philippe |
5h 28'38 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
395 |
VEYRUNES Monique |
5h 28'50 |
V2F |
- |
F |
|
0 |
396 |
LESTRA Patrick |
5h 29'22 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
397 |
FRISCH Nicolas |
5h 29'31 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
398 |
SALGUES Sabrina |
5h 29'36 |
SEF |
ATHLETIC CLUB SAINT AFFRI |
F |
|
0 |
399 |
BOULOUIS Aurelien |
5h 29'37 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
400 |
JONCOURT Woody |
5h 29'38 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
401 |
THOMAS Anne marie |
5h 30'15 |
V1F |
Club Athletic Brioude |
F |
|
0 |
402 |
RENAUDEAU Guy |
5h 30'16 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
403 |
REDE Sylvain |
5h 30'21 |
V1M |
Plm Conflans |
M |
|
0 |
404 |
BAUDRILLARD Isabelle |
5h 30'23 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
405 |
GUIBERT Delphine |
5h 30'25 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
406 |
BAUDRILLARD Eric |
5h 30'30 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
407 |
BIER Pierre |
5h 30'36 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
408 |
MERESSE Jean marie |
5h 30'36 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
409 |
GIRARD Didier |
5h 30'43 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
410 |
CHAILLOU Dominique |
5h 31'07 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
411 |
GIRARD Jerome |
5h 31'08 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
412 |
GIRARD Patricia |
5h 31'08 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
413 |
LAMIAUX Jean claude |
5h 31'15 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
414 |
MAILLET Emmanuel |
5h 31'17 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
415 |
ROY Jerome |
5h 31'25 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
416 |
BLANDIN Denis |
5h 31'53 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
417 |
LECOMTE Jean philippe |
5h 32'00 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
418 |
LAZIER Pierre |
5h 32'12 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
419 |
ARMAND Eric |
5h 32'26 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
420 |
LE RUN Gaelle |
5h 32'41 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
421 |
SOPRANO Patrick |
5h 32'54 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
422 |
BAUCH LABESSE Nicolas |
5h 32'58 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
423 |
OLLIVIER Jean yves |
5h 33'03 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
424 |
DURAND Didier |
5h 33'30 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
425 |
JUTZET Sabine |
5h 33'41 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
426 |
ROYAT Laurent |
5h 33'46 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
427 |
RIVIERE Olivier |
5h 34'16 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
428 |
HAUTBOIS Christopher |
5h 34'32 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
429 |
BOURGES Stephane |
5h 34'34 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
430 |
GIBET Matthieu |
5h 35'24 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
431 |
DANTIN Daniel |
5h 35'32 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
432 |
RIVE Dominique |
5h 35'40 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
433 |
RIPPERT Alain |
5h 35'49 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
434 |
COUTEAULT Nathalie |
5h 36'08 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
435 |
DUCLOS Guy |
5h 36'17 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
436 |
LE LAY Pascal |
5h 36'18 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
437 |
BOUDIER Laurent |
5h 36'20 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
438 |
ALLEAU Sebastien |
5h 36'26 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
439 |
CABIROU Ludivine |
5h 36'37 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
440 |
GADET David |
5h 36'50 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
441 |
LACROIX Sophie |
5h 36'53 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
442 |
MAUREL Jacques |
5h 37'38 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
443 |
WAROQUIER Stephane |
5h 37'45 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
444 |
COLOMBAI Stephane |
5h 37'47 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
445 |
MARTINOL Gerard |
5h 37'57 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
446 |
ABELLA Christian |
5h 37'59 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
447 |
VATIN Michel |
5h 38'05 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
448 |
CALMETTES Philippe |
5h 38'07 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
449 |
CAMPS Yohan |
5h 38'08 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
450 |
HEBRARD Franck |
5h 38'09 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
451 |
VALERA Isabelle |
5h 38'34 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
452 |
EMILY Antoine |
5h 38'41 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
453 |
COME Alexis |
5h 38'47 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
454 |
COURALLY Sylvie |
5h 39'04 |
V1F |
As Romagnat |
F |
|
0 |
455 |
BERTHOLET Daniel |
5h 39'45 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
456 |
LAMBERT Xavier |
5h 39'45 |
V1M |
DENIV |
M |
|
0 |
457 |
BARBET Jean charles |
5h 39'47 |
V1M |
Running 41 |
M |
|
0 |
458 |
CHAYE Bruno |
5h 39'58 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
459 |
ARNOUX Luce |
5h 40'06 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
460 |
GODARD Olivier |
5h 40'13 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
461 |
SIMOND Suzanne |
5h 40'39 |
V1F |
Courir |
F |
|
0 |
462 |
BOUSSAC Chantal |
5h 40'40 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
463 |
BECKER Sebastien |
5h 40'45 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
464 |
VILLAUDY Corinne |
5h 41'01 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
465 |
MANDIGOUT Stephane |
5h 41'47 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
466 |
GAILLARD Olivier |
5h 42'15 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
467 |
PESSONNIER Anne |
5h 42'21 |
V2F |
- |
F |
|
0 |
468 |
PESSONNIER Christine |
5h 42'21 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
469 |
DURAND Guy |
5h 42'30 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
470 |
MORAWECK Yves |
5h 42'44 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
471 |
BEYSSEN Jean paul |
5h 43'02 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
472 |
SCHILT Nicolas |
5h 43'26 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
473 |
GUARINOS Laurent |
5h 43'30 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
474 |
GRUEL Regis |
5h 44'11 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
475 |
FONT Maryline |
5h 44'13 |
V2F |
Assp Vergeze |
F |
|
0 |
476 |
VIDIL Marina |
5h 44'19 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
477 |
CIRON Jean mich |
5h 44'19 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
478 |
CASES Jean christophe |
5h 45'26 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
479 |
DRAJKOWSKI Delphine |
5h 46'00 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
480 |
DELELIS Antoine |
5h 46'45 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
481 |
BLANC DOUGADOS Didier |
5h 46'48 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
482 |
METAYE Jean francois |
5h 46'48 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
483 |
FURLAN Claire |
5h 47'21 |
V1F |
S/l Al Echirolles |
F |
|
0 |
484 |
DUFFAU Christian |
5h 47'21 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
485 |
HAENSLER Helene |
5h 47'22 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
486 |
MOTTE Pascal |
5h 47'22 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
487 |
SICARD Aymeric |
5h 47'24 |
SEM |
Gas Saujonnaises |
M |
|
0 |
488 |
GIRARD Christelle |
5h 47'27 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
489 |
BOANO Luigi |
5h 47'31 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
490 |
MAGNIER Muriel |
5h 47'32 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
491 |
GUEDEAU Thierry |
5h 47'33 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
492 |
SOTTEJEAU Vivien |
5h 47'40 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
493 |
MEDINA Bernard |
5h 47'49 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
494 |
LOIRAT Alain |
5h 47'51 |
V1M |
S/l Sep Frontenay rohan r |
M |
|
0 |
495 |
CHATELIER Francois |
5h 47'51 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
496 |
RAMBAUD Marjorie |
5h 48'03 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
497 |
LAVIE MYRIAM |
5h 48'04 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
498 |
FOWLER Neil |
5h 48'10 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
499 |
GIRAUDEAU Jean pierre |
5h 48'11 |
V2M |
ENTENTE VENDOME MAROLLES |
M |
|
0 |
500 |
CHAMBET Jean pierre |
5h 48'15 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
501 |
ROBERT Cyrille |
5h 48'15 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
502 |
FALQUERHO Franck |
5h 48'28 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
503 |
MARILLAUD Jacky |
5h 48'37 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
504 |
LANCELOT Emmanuel |
5h 48'47 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
505 |
LANCELOT Pascal |
5h 48'47 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
506 |
BRULLIARD Vincent |
5h 48'54 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
507 |
LACOT Alexandre |
5h 48'57 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
508 |
MOREL Eric |
5h 48'57 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
509 |
CHAYE Jean philippe |
5h 49'00 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
510 |
LELOUVIER Marion |
5h 49'13 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
511 |
LOEILLET Eric |
5h 49'37 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
512 |
CHRETIEN Anita |
5h 49'39 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
513 |
PICHARD Jean paul |
5h 49'39 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
514 |
BERTONCELLO Daniele |
5h 49'46 |
V2F |
- |
F |
|
0 |
515 |
MEDIAN Cedric |
5h 50'32 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
516 |
BERARD Stephane |
5h 50'32 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
517 |
LIEGE Philippe |
5h 50'49 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
518 |
BESNIER Laurent |
5h 51'20 |
V1M |
As Chu Nantes |
M |
|
0 |
519 |
VARREL Sandrine |
5h 52'07 |
SEF |
Amberieu Marathon |
F |
|
0 |
520 |
BERCHOUD Gerard |
5h 52'08 |
V3M |
- |
M |
|
0 |
521 |
KERROUX Benoit |
5h 52'09 |
SEM |
Amberieu Marathon |
M |
|
0 |
522 |
GIRY Marc |
5h 52'25 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
523 |
HRAMAN Daniel |
5h 52'25 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
524 |
ESCOUBET Michel |
5h 52'36 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
525 |
MILLE Celine |
5h 53'11 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
526 |
LOUIS Regis |
5h 53'12 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
527 |
BOURDIN Rodolphe |
5h 53'21 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
528 |
RAUX Maxime |
5h 53'27 |
ESM |
- |
M |
|
0 |
529 |
PAGES Jean christophe |
5h 53'49 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
530 |
RODEMACQ Christian |
5h 53'56 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
531 |
AUPETIT Pascal |
5h 53'56 |
V1M |
Ca Brive* |
M |
|
0 |
532 |
PONTET Cyril |
5h 54'01 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
533 |
ANDRE Etienne |
5h 54'02 |
JUM |
- |
M |
1er Junior |
0 |
534 |
GUGLIELMI Fred |
5h 54'30 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
535 |
NABAIS Jean pierre |
5h 54'49 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
536 |
LACHENAL Nathalie |
5h 55'08 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
537 |
MATEO Alain |
5h 55'22 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
538 |
ANDRE Michel |
5h 55'28 |
V3M |
Ao Nivernaise (nevers) |
M |
|
0 |
539 |
DUBOIS Guillaume |
5h 55'36 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
540 |
BESSETTES Thierry |
5h 55'39 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
541 |
THIELTGEN Stephane |
5h 56'00 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
542 |
SERRIL Nadege |
5h 56'04 |
SEF |
Us Dax |
F |
|
0 |
543 |
QUEHEN Florent |
5h 56'25 |
ESM |
- |
M |
|
0 |
544 |
CASTAGNE Philippe |
5h 57'32 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
545 |
GIRARDET Nicolas |
5h 57'41 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
546 |
DUCHESNE Laurence |
5h 57'56 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
547 |
TREHOREL Jean pierre |
5h 58'16 |
V2M |
JOGGING PAYS DE LAMBALLE |
M |
|
0 |
548 |
CHAMBRE David |
5h 58'26 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
549 |
SENS Jerome |
5h 58'26 |
SEM |
Foulees De St Germain En |
M |
|
0 |
550 |
ESCRIBANO Christophe |
5h 58'49 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
551 |
DURAND Bruno |
5h 58'49 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
552 |
HUSSON Christophe |
5h 59'17 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
553 |
HARRANGER Joel |
5h 59'27 |
V3M |
Ea Cergy Pontoise Athleti |
M |
|
0 |
554 |
GARDETTE Julien |
5h 59'28 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
555 |
BERTAULT Jacques |
5h 59'29 |
V2M |
Ao Charenton |
M |
|
0 |
556 |
BRETON Maurice |
5h 59'30 |
V2M |
S/l Us St pierre des corp |
M |
|
0 |
557 |
THOMAS Marie pierre |
5h 59'32 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
558 |
LAUGUEUX Pierre |
5h 59'40 |
V3M |
- |
M |
|
0 |
559 |
MASSON Yves |
5h 59'44 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
560 |
BONNETAT Michel |
6h 00'00 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
561 |
MARIN Sylvie |
6h 00'22 |
V2F |
Amsl Frejus/saint Raphael |
F |
|
0 |
562 |
THIEBAULT Luc |
6h 00'40 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
563 |
PAGET Alain |
6h 00'40 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
564 |
CHAUTEMPS Bruno |
6h 00'45 |
V1M |
Fontenay Tresigny |
M |
|
0 |
565 |
MACCARD Xavier |
6h 01'00 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
566 |
DALETTO Fabrice |
6h 01'09 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
567 |
LAURENS Marie |
6h 01'09 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
568 |
BETSCH Didier |
6h 01'12 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
569 |
BENOTTI Pascal |
6h 01'28 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
570 |
RUYTOOR Dominique |
6h 02'03 |
V2M |
Oa Hazebrouck |
M |
|
0 |
571 |
POUPARD Jean francois |
6h 02'20 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
572 |
VILLEMAIN France |
6h 02'47 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
573 |
MONOT Eric |
6h 02'55 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
574 |
PAIGNE Bruno |
6h 03'41 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
575 |
DIAS Carlos |
6h 03'47 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
576 |
PEREZ Salvador |
6h 04'32 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
577 |
MENARD Sophie |
6h 05'31 |
V1F |
St martin de crau Athl. |
F |
|
0 |
578 |
LEGOFF Emmanuelle |
6h 05'31 |
V1F |
ENTENTE ATHLETIQUE GRENOB |
F |
|
0 |
579 |
DESSILLA Amelie |
6h 05'52 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
580 |
RUFFE Yannick |
6h 07'16 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
581 |
GUSTO Philippe |
6h 07'17 |
V1M |
Tchimbe Raid |
M |
|
0 |
582 |
MERESSE Corinne |
6h 07'30 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
583 |
DRONNEAU David |
6h 07'57 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
584 |
BAZOT Caroline |
6h 08'00 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
585 |
CLEDELIN David |
6h 08'12 |
V1M |
Tchimbe Raid |
M |
|
0 |
586 |
GUEROULT Sandra |
6h 08'21 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
587 |
ESPIE Eric |
6h 08'39 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
588 |
BLATGE Laetitia |
6h 09'13 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
589 |
GOLLIARD Noel |
6h 09'24 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
590 |
MARAVAL Stephane |
6h 09'36 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
591 |
DESTREBECQ Catherine |
6h 09'55 |
V1F |
Ac Wambrechies |
F |
|
0 |
592 |
SAUGIER Rodolphe |
6h 10'18 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
593 |
CUISIN Thierry |
6h 10'37 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
594 |
CLOAREC Yannick |
6h 10'38 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
595 |
BERARD Stephane |
6h 10'51 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
596 |
BOUYNEAU Eric |
6h 10'53 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
597 |
BUREL Anne |
6h 10'57 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
598 |
BLANCHETON Cedric |
6h 11'09 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
599 |
BLATGE Michel |
6h 11'09 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
600 |
MADIOT Mickael |
6h 11'28 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
601 |
LAROUSSE Isabelle |
6h 11'30 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
602 |
MELLIN Mathieu |
6h 11'35 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
603 |
DUVEAU Frederic |
6h 11'35 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
604 |
GILTAIRE Alain |
6h 11'39 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
605 |
CHARLES JUSTE Thierry |
6h 11'39 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
606 |
BERTHE Stephane |
6h 12'02 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
607 |
BERTHE Marie claire |
6h 12'02 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
608 |
BIGOT Guillaume |
6h 12'25 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
609 |
GUIMARD Gilles |
6h 12'29 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
610 |
PAQUERIAUD Richard |
6h 12'30 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
611 |
LEBON Armand |
6h 12'44 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
612 |
LYOEN MOUCHON Patricia |
6h 12'53 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
613 |
BEAUMEL Catherine |
6h 12'54 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
614 |
LUCAS Jean claude |
6h 12'57 |
V2M |
AC CHAMPS SUR MARNE |
M |
|
0 |
615 |
DEMMERLE Celine |
6h 12'57 |
SEF |
AC CHAMPS SUR MARNE |
F |
|
0 |
616 |
QUESTERBERT Emmanuel |
6h 12'58 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
617 |
PRADEL Benjamin |
6h 13'54 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
618 |
GICQUEL Philippe |
6h 13'54 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
619 |
MOUNIER Patrice |
6h 13'56 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
620 |
LE COZ Beatrice |
6h 14'02 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
621 |
HADDAD Elias |
6h 14'10 |
V2M |
Asphalte 94 |
M |
|
0 |
622 |
COUTEAULT Hubert |
6h 14'24 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
623 |
CROS Christian |
6h 14'24 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
624 |
VIGNAUD Marc |
6h 14'37 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
625 |
VERRIER Catherine |
6h 14'38 |
V2F |
- |
F |
|
0 |
626 |
MEDURIC Nadine |
6h 14'44 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
627 |
LOMENECH Yann |
6h 14'53 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
628 |
PEYREFICHE Sylvain |
6h 14'53 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
629 |
DORGUEILLE Nathalie |
6h 14'55 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
630 |
ATLAN Christian |
6h 14'58 |
V3M |
- |
M |
|
0 |
631 |
NICOL Guillaume |
6h 15'02 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
632 |
MARTINE Pletinckx |
6h 15'10 |
V2F |
- |
F |
|
0 |
633 |
VERCOUSTRE Laure |
6h 15'16 |
SEF |
WHITE HARRIERS SURESNES* |
F |
|
0 |
634 |
ARGOUET Eric |
6h 15'18 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
635 |
LATOUR Olivier |
6h 15'18 |
V1M |
SA TOULOUSE UC |
M |
|
0 |
636 |
CADENAT Pierre |
6h 15'19 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
637 |
FLEURY Bernard |
6h 15'25 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
638 |
SEGALEN Marie |
6h 16'02 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
639 |
MORIZE Ingrid |
6h 16'02 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
640 |
BRUNET Pascal |
6h 16'08 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
641 |
JEDELE Jean michel |
6h 16'24 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
642 |
GAUDET Pierre olivier |
6h 17'01 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
643 |
ASTIER Nathalie |
6h 17'26 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
644 |
PEDELUCQ Philippe |
6h 17'31 |
V1M |
Us Dax |
M |
|
0 |
645 |
LACOSTE Therese |
6h 17'32 |
V2F |
Running Club Arpajon |
F |
|
0 |
646 |
REDE Eric |
6h 17'34 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
647 |
B WAEBER Nadine |
6h 17'44 |
SEM |
- |
F |
|
0 |
648 |
BONNET Andre |
6h 17'59 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
649 |
PERROT Frederic |
6h 18'07 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
650 |
PETER David |
6h 18'14 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
651 |
LEGOUPIL Sylvie |
6h 18'14 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
652 |
LEGOUPIL Jean marin |
6h 18'14 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
653 |
DRILLEAU Sylvie |
6h 18'24 |
SEF |
A.s.p.t.t. Niort |
F |
|
0 |
654 |
MORIN Thierry |
6h 18'24 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
655 |
BILLAUD Stephanie |
6h 18'25 |
SEF |
A.s.p.t.t. Niort |
F |
|
0 |
656 |
DOISNEAU Magali |
6h 19'16 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
657 |
DARDENNE Stephane |
6h 19'39 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
658 |
DARDENNE Nathalie |
6h 19'40 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
659 |
GOICHON Didier |
6h 19'46 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
660 |
COCHET Gerard |
6h 21'36 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
661 |
PUAUD Sandrine |
6h 21'56 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
662 |
CAILLIEZ Severine |
6h 22'36 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
663 |
LE QUINIO Anna |
6h 22'40 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
664 |
LEFEBVRE Stephane |
6h 22'53 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
665 |
RAFFRAY Alban |
6h 22'53 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
666 |
PUJOL Laurent |
6h 22'53 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
667 |
EYRICHINE Didier |
6h 23'08 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
668 |
LAPARRE Nicolas |
6h 23'16 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
669 |
BEYNET Serge |
6h 23'22 |
SEM |
Asptt Tours |
M |
|
0 |
670 |
ANTOINE Evelyne |
6h 23'23 |
V1F |
AC CHAMPS SUR MARNE |
F |
|
0 |
671 |
RIPOCHE Christophe |
6h 23'26 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
672 |
HAMEL Isabelle |
6h 23'36 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
673 |
COADEBEZ Dominique |
6h 23'37 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
674 |
DUPERET Alain |
6h 23'40 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
675 |
DEPRE Monika |
6h 23'53 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
676 |
GUEGUEN Jean pierre |
6h 25'18 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
677 |
COCUS Frederic |
6h 25'19 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
678 |
VANELLE Sylvie |
6h 26'30 |
V2F |
- |
F |
|
0 |
679 |
GAUCHON Benoit |
6h 26'32 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
680 |
TROUMP Jean francois |
6h 26'58 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
681 |
SIMON Corinne |
6h 27'14 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
682 |
SIMON Jean pascal |
6h 27'15 |
V2M |
ATHLETIQUE CLUB CLERMONTA |
M |
|
0 |
683 |
DIAZ Jean jacques |
6h 27'25 |
V3M |
- |
M |
|
0 |
684 |
INSA Dantio |
6h 27'26 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
685 |
COUZINIE Stephane |
6h 27'27 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
686 |
BROSSARD Thomas |
6h 27'32 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
687 |
DOUSSINE Jean pierre |
6h 27'52 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
688 |
GAUTIER Gilles |
6h 28'09 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
689 |
GUERIN Alain |
6h 28'10 |
V2M |
ELAN 91 (PAL. MAS.)* |
M |
|
0 |
690 |
ROUSSEAU Lydie |
6h 28'52 |
V2F |
- |
F |
|
0 |
691 |
ANSEL BARRAT Veronique |
6h 29'49 |
V2F |
- |
F |
|
0 |
692 |
REGENT Nadege |
6h 29'56 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
693 |
IRATZOQUY Valerie |
6h 29'58 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
694 |
DUPRE Ketty |
6h 30'03 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
695 |
SOULAT Veronique |
6h 30'59 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
696 |
DUCHENE Daniel |
6h 32'45 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
697 |
CLAUDIO Christophe |
6h 33'27 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
698 |
MERCHIE Laurence |
6h 33'36 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
699 |
DUBEAU Valerie |
6h 33'51 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
700 |
BLANDIN Christine |
6h 33'51 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
701 |
MARTIN Franck |
6h 33'58 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
702 |
CARRA Caterina |
6h 34'09 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
703 |
PERRET Lionel |
6h 34'09 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
704 |
MAURAND Charles |
6h 34'52 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
705 |
HEGRON Dimitri |
6h 35'31 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
706 |
DANIEL Xavier |
6h 36'01 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
707 |
LAROCHE Frederic |
6h 36'16 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
708 |
FAVRE Delphine |
6h 36'39 |
SEF |
S/l Al Echirolles |
F |
|
0 |
709 |
DEMOULIN Michel |
6h 37'20 |
V3M |
- |
M |
|
0 |
710 |
ZANIER Virgile |
6h 37'54 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
711 |
KERKOUR Kamel |
6h 38'07 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
712 |
GRIMAULT Julien |
6h 38'07 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
713 |
EVIN Jean michel |
6h 38'25 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
714 |
VILLAUDY Anne |
6h 38'30 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
715 |
PRUNET Caroline |
6h 38'52 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
716 |
DUMONTEIL Didier |
6h 38'55 |
V1M |
S/l Ac Lacaune |
M |
|
0 |
717 |
BOLIN Eric |
6h 39'55 |
V1M |
Ca Brive* |
M |
|
0 |
718 |
LEBON Patricia |
6h 40'00 |
V1F |
Gdm Saint james |
F |
|
0 |
719 |
DAILLAND Francois |
6h 40'01 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
720 |
EMILE Catherine |
6h 40'01 |
V2F |
- |
F |
|
0 |
721 |
LEFEUVRE Martine |
6h 40'02 |
V2F |
Gdm Saint james |
F |
|
0 |
722 |
GUENZI Joel |
6h 40'13 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
723 |
WIEST Christophe |
6h 40'15 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
724 |
VANEXE Laurent |
6h 41'00 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
725 |
PIERLOT Elodie |
6h 41'07 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
726 |
GAC Millie |
6h 42'02 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
727 |
PILLET Bruno |
6h 42'04 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
728 |
PUJALTE Stephanie |
6h 42'46 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
729 |
BROISSAND Olivier |
6h 42'46 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
730 |
DEBRAY Bertrand |
6h 42'50 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
731 |
AMANON Julien |
6h 42'52 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
732 |
BRIANT Emmanuel |
6h 43'37 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
733 |
ROBELET Jean claude |
6h 44'02 |
V2M |
Assp Vergeze |
M |
|
0 |
734 |
SABATIER Pascal |
6h 44'11 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
735 |
BIORDI Rene |
6h 44'19 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
736 |
MORRONE Salvatore |
6h 44'19 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
737 |
ARAGNOU Franck |
6h 44'31 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
738 |
LALART Jean baptiste |
6h 45'46 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
739 |
BONNET Silvere |
6h 45'46 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
740 |
POLUS Dorian |
6h 45'46 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
741 |
MALVY Patrick |
6h 46'06 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
742 |
LOCATELLI HUGON Isabelle |
6h 46'06 |
V2F |
- |
F |
|
0 |
743 |
MICHEL Catherine |
6h 46'12 |
V1F |
Us Ezanville ecouen |
F |
|
0 |
744 |
SALLES Christian |
6h 46'19 |
V2M |
Coureurs Sur Route Cote D |
M |
|
0 |
745 |
HOURDEQUIN Marc |
6h 46'34 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
746 |
LE BOUQUIN Alain |
6h 46'53 |
V1M |
CE PORNICHET COTE D'AMOUR |
M |
|
0 |
747 |
GUESNIER Alain |
6h 46'53 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
748 |
SCHREVELLE Gregory |
6h 47'06 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
749 |
BERTRAND Denis |
6h 47'08 |
V3M |
S/l Us St pierre des corp |
M |
|
0 |
750 |
BERGERE Gerard |
6h 47'38 |
V2M |
Sc Draveil |
M |
|
0 |
751 |
VUOLO Mario |
6h 49'45 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
752 |
MAGONE Claire |
6h 49'53 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
753 |
POULAIN Jean luc |
6h 50'33 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
754 |
MORISSEAU Helene |
6h 50'34 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
755 |
DELORT Paul |
6h 52'02 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
756 |
MIGNARDOT Aurore |
6h 52'38 |
V1F |
Marne Et Gondoire Athleti |
F |
|
0 |
757 |
DESAGE Jean pierre |
6h 53'09 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
758 |
BUCCI Claude |
6h 53'45 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
759 |
GACON Philippe |
6h 53'45 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
760 |
FAIVRE RAMPANT Cedric |
6h 54'09 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
761 |
CARIDROIT Frederic |
6h 54'21 |
V1M |
Rc Arras |
M |
|
0 |
762 |
HENRY Marie line |
6h 54'52 |
V2F |
Association Sportive Gand |
F |
|
0 |
763 |
JAGGI Veronique |
6h 54'54 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
764 |
GUILLAUME Fabien |
6h 54'54 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
765 |
CHEVROLLIER Didier |
6h 54'54 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
766 |
CAVELOT Patrick |
6h 55'42 |
V2M |
C.l.o.c. Acheres |
M |
|
0 |
767 |
BOUTANT Pierre alain |
6h 55'50 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
768 |
GARCIA Martine |
6h 55'54 |
V2F |
- |
F |
|
0 |
769 |
MULLER Annabelle |
6h 56'08 |
SEF |
As Chu Nantes |
F |
|
0 |
770 |
BENOIST Frederic |
6h 56'41 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
771 |
SALAUN Jacques |
6h 57'09 |
V3M |
- |
M |
|
0 |
772 |
GABIN Herve |
6h 57'17 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
773 |
LE MERCIER Ingrid |
6h 58'00 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
774 |
MAZET Gilles |
6h 58'00 |
V3M |
Ep Manosque Athletisme |
M |
|
0 |
775 |
GAITINHA Pascal |
6h 59'04 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
776 |
AUBINEAU Alain |
6h 59'12 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
777 |
CHARLOTIN Mickael |
6h 59'13 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
778 |
LAUWERS Dider |
6h 59'43 |
V3M |
- |
M |
|
0 |
779 |
LAUWERS Chantal |
6h 59'43 |
V2F |
- |
F |
|
0 |
780 |
DUMAS Jean jacques |
6h 59'55 |
V1M |
Us Dax |
M |
|
0 |
781 |
MARTIN Pablo |
7h 00'32 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
782 |
GROSBOIS Anne |
7h 05'28 |
V2F |
- |
F |
|
0 |
783 |
NORMAND Nicole |
7h 05'28 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
784 |
NORMAND Patrick |
7h 05'28 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
785 |
PICHON Marie dominique |
7h 07'04 |
V2F |
- |
F |
|
0 |
786 |
MOULINS Christian |
7h 07'29 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
787 |
BATOCHE Virginie |
7h 12'02 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
788 |
BOURBIA Djamel |
7h 12'03 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
789 |
BUCH Alain |
7h 12'10 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
790 |
MOUROT Anne |
7h 12'59 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
791 |
MAGRI Guisette |
7h 13'26 |
V2F |
- |
F |
|
0 |
792 |
MOSNY Beatrice |
7h 13'26 |
V2F |
- |
F |
|
0 |
793 |
SCHNEIDER Armand |
7h 13'26 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
794 |
KOCH Nadia |
7h 13'27 |
V1F |
Association Sportive Gand |
F |
|
0 |
795 |
TROUILLON FARET Tommy |
7h 13'28 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
796 |
LOOTENS Ghyslaine |
7h 17'13 |
V2F |
- |
F |
|
0 |
797 |
LOOTENS Tiphaine |
7h 17'13 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
798 |
PARIZEL Christine |
7h 17'23 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
799 |
MOITIER Veronique |
7h 19'57 |
V2F |
- |
F |
|
0 |
800 |
BELLENOUE Serge |
7h 19'58 |
V3M |
- |
M |
|
0 |
801 |
MASSONE Mariano |
7h 20'37 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
802 |
THEARD Olivier |
7h 24'44 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
803 |
CALLOT Jean pierre |
7h 24'44 |
V2M |
- |
M |
|
0 |