1 |
LUCAS Jerome |
5h07'40 |
V1M |
Tregueux Athletisme |
M |
|
0 |
2 |
JAFFRE Laurent |
5h14'48 |
V1M |
Tral De Guerledan |
M |
|
0 |
3 |
PASQUIO David |
5h19'44 |
V1M |
Queven Athletisme |
M |
|
0 |
4 |
GARNIER Francis |
5h22'43 |
V1M |
USM VIRE |
M |
|
0 |
5 |
ROUXEL Vincent |
5h23'23 |
SEM |
Ua Langueux |
M |
|
0 |
6 |
LECUYER Sebastien |
5h27'21 |
SEM |
Ac Cesson Sobhi Aventure |
M |
|
0 |
7 |
MORIN Sylvain |
5h29'06 |
V1M |
Team Hdb |
M |
|
0 |
8 |
LE FLOCH Thierry |
5h30'28 |
V1M |
Courir A Chateaulin |
M |
|
0 |
9 |
LE GUEVEL Jerome |
5h33'50 |
V1M |
Alcp |
M |
|
0 |
10 |
LE COQ Julien |
5h34'37 |
SEM |
Team Sport 2000 Tregueux |
M |
|
0 |
11 |
RIO Olivier |
5h36'02 |
V1M |
Courir A Chateaulin |
M |
|
0 |
12 |
LAMY Pierre |
5h39'12 |
SEM |
Team Nissan |
M |
|
0 |
13 |
CANTIN Frederic |
5h39'59 |
V1M |
Team Sport 2000 |
M |
|
0 |
14 |
VETIL Stephane |
5h40'15 |
V1M |
Team Opel |
M |
|
0 |
15 |
AUBRY Vincent |
5h43'52 |
SEM |
Eapbroceliande |
M |
|
0 |
16 |
LE FEVRE Christophe |
5h45'06 |
SEM |
Pas De Club |
M |
|
0 |
17 |
HERISSON Francois |
5h46'12 |
SEM |
As Begard |
M |
|
0 |
18 |
THEODIN Yann |
5h49'46 |
V1M |
As Orange |
M |
|
0 |
19 |
LAPORTE Vivien |
5h49'47 |
SEM |
Bruz Athletisme |
M |
|
0 |
20 |
SUPPI Jerome |
5h51'13 |
SEM |
Queven Athletisme |
M |
|
0 |
21 |
CALVEZ Benoit |
5h51'45 |
SEM |
TREGUEUX ATHLETISME |
M |
|
0 |
22 |
PINSON Elie |
5h51'55 |
V2M |
Athletic Pont Rean |
M |
|
0 |
23 |
LEGAY Didier |
5h55'42 |
V2M |
Janze Athletisme |
M |
|
0 |
24 |
BIHOUEE Aurelien |
5h57'08 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
25 |
LE BRIS Gildas |
5h57'14 |
SEM |
Pays Paimpol Athletisme |
M |
|
0 |
26 |
LE BRAS Patrice |
6h01'03 |
SEM |
T3 Team |
M |
|
0 |
27 |
COANTIN Loic |
6h01'07 |
V1M |
Team Daunat Endurance Sho |
M |
|
0 |
28 |
LERAY Pascal |
6h01'11 |
V1M |
Cote De Jade Athl Club |
M |
|
0 |
29 |
CAIGNEC Merwenn |
6h01'49 |
SEM |
Foulees De Cleguer |
M |
|
0 |
30 |
LE JOLLEC Vincent |
6h02'03 |
SEM |
Courir A Chateaulin |
M |
|
0 |
31 |
PIERRE Sebastien |
6h02'05 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
32 |
BERCEGEAY Jean marie |
6h02'12 |
V1M |
Nma |
M |
|
0 |
33 |
TATON Tangi |
6h02'24 |
SEM |
Na |
M |
|
0 |
34 |
HENAFF Tristan |
6h03'02 |
SEM |
Pays De St Gilles Croix D |
M |
|
0 |
35 |
CAILLIBOT Denis |
6h03'52 |
V2M |
Chartres De Bret |
M |
|
0 |
36 |
HANRY Gerald |
6h03'54 |
V1M |
Al St Marc Le Blanc |
M |
|
0 |
37 |
JOURDAIN Benoit |
6h03'56 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
38 |
MARECHAL Julien |
6h04'24 |
SEM |
Tregueux Athletisme |
M |
|
0 |
39 |
LAUREAU Frederic |
6h06'40 |
SEM |
Queven Athletisme |
M |
|
0 |
40 |
HODELINE Urbain |
6h06'56 |
V2M |
S/l Us Arnage |
M |
|
0 |
41 |
GARNIEL Laurent |
6h07'21 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
42 |
COTTEN Sebastien |
6h08'18 |
V1M |
Quimper Athletisme |
M |
|
0 |
43 |
TROTTIER Vincent |
6h08'33 |
SEM |
Us Arnage |
M |
|
0 |
44 |
BOINET Jerome |
6h11'00 |
V1M |
Sl Acr Locmine |
M |
|
0 |
45 |
UGUEN Bernard |
6h11'33 |
VEM |
Sans |
M |
|
0 |
46 |
LE GONIDEC Laurent |
6h13'05 |
SEM |
Team Berci |
M |
|
0 |
47 |
DUPUY Jean guillaume |
6h13'11 |
SEM |
Sables Etudient Club Athl |
M |
|
0 |
48 |
GARNIER Laurent |
6h15'08 |
SEM |
Joggers Louvigne |
M |
|
0 |
49 |
DUBREUIL Florent |
6h15'28 |
V1M |
Team Raidlight |
M |
|
0 |
50 |
GLOUX Benoit |
6h15'41 |
V1M |
Us Liffre |
M |
|
0 |
51 |
MOUSSARD Edouard |
6h15'49 |
SEM |
Team Endurance Shop Vanne |
M |
|
0 |
52 |
MEST Thierry |
6h16'41 |
V1M |
Tregueux Athletisme |
M |
|
0 |
53 |
VIEL Frederic |
6h17'04 |
SEM |
Al Saint Marc Le Blanc |
M |
|
0 |
54 |
ETIENNE Pascal |
6h17'37 |
V1M |
Run And Swim Quimper |
M |
|
0 |
55 |
GUITTON Pascal |
6h18'40 |
VEM |
La Joie De Courir Plabenn |
M |
|
0 |
56 |
HASCOET Sylvie |
6h19'36 |
V1F |
Team Sport 2000 Tregeux |
F |
1ere F |
0 |
57 |
LAMENDOUR Serge |
6h19'39 |
VEM |
Team Humbleiz |
M |
|
0 |
58 |
EVANO Thierry |
6h20'37 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
59 |
MORIN Emmanuel |
6h21'00 |
V1M |
Team Humblezh |
M |
|
0 |
60 |
LE HELLEY Laurent |
6h21'06 |
V1M |
Team berci cotes d armor |
M |
|
0 |
61 |
SOUQUET Benoit |
6h21'35 |
SEM |
Combourg Athletisme |
M |
|
0 |
62 |
LE BIHAN Cyrille |
6h21'36 |
V1M |
Foulees Lesconiloises |
M |
|
0 |
63 |
SEVENO Jose |
6h22'18 |
V1M |
Belle Ile En Mer |
M |
|
0 |
64 |
BOURBAO Christophe |
6h22'20 |
SEM |
Courir Brin D'avoine Quim |
M |
|
0 |
65 |
POLIGNE Sylvain |
6h22'42 |
V1M |
Combourg Athletisme |
M |
|
0 |
66 |
ROUAULT Olivier |
6h24'04 |
V1M |
Orgeres |
M |
|
0 |
67 |
PARISE Jonathan |
6h24'06 |
SEM |
Paimpol Athletisme |
M |
|
0 |
68 |
BERNARD Yvan |
6h25'26 |
V1M |
Eapbroceliande |
M |
|
0 |
69 |
DESDOUETS Jeremy |
6h25'44 |
SEM |
Team Raid Edhec |
M |
|
0 |
70 |
MANIN Mickael |
6h26'24 |
SEM |
Sa Fontenay Le Comte |
M |
|
0 |
71 |
LE RUEN Francois xavier |
6h27'57 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
72 |
GAVALAND Olivier |
6h28'57 |
V1M |
Broceliande Aventure Eapb |
M |
|
0 |
73 |
GUILLERM Arnaud |
6h29'08 |
SEM |
Team Trail Abers Benoit |
M |
|
0 |
74 |
BOUDEHEN Laurent |
6h29'15 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
75 |
LEFFONDRE Pascal |
6h29'25 |
VEM |
Dinard Jogging |
M |
|
0 |
76 |
TOUDIC Gilbert |
6h29'30 |
V1M |
Team Opel |
M |
|
0 |
77 |
UGUEN Pascal |
6h29'34 |
V1M |
Amicale Du Cg29 |
M |
|
0 |
78 |
LE ROY Julien |
6h30'26 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
79 |
URVOAZ Michel |
6h30'40 |
V1M |
Sobhi Sport Quimper |
M |
|
0 |
80 |
CABON Sebastien |
6h30'52 |
VEM |
Team Running Conseil Bres |
M |
|
0 |
81 |
TANGUY Alain |
6h31'25 |
V2M |
Guerledan Aventure |
M |
|
0 |
82 |
BAVAY Reynald |
6h31'43 |
V1M |
Queven |
M |
|
0 |
83 |
DUVAL Marc |
6h31'55 |
VEM |
Neant |
M |
|
0 |
84 |
LELUARD David |
6h31'59 |
V1M |
Reder Lann |
M |
|
0 |
85 |
LE MOAN Alan |
6h32'22 |
V1M |
Ares Concept |
M |
|
0 |
86 |
BATAIS Laurent |
6h32'35 |
V1M |
Ap Redon |
M |
|
0 |
87 |
EUDES Damien |
6h33'46 |
SEM |
Bruz Athle |
M |
|
0 |
88 |
HELY Benoit |
6h34'13 |
SEM |
La Fleche Guissenienne |
M |
|
0 |
89 |
SIMON Joel |
6h34'21 |
V1M |
Iffendic |
M |
|
0 |
90 |
PRIGENT Julien |
6h35'19 |
SEM |
Trail Du Pelem |
M |
|
0 |
91 |
LAVING Jean marc |
6h36'27 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
92 |
RAISON David |
6h36'53 |
SEM |
Eapbroceliande |
M |
|
0 |
93 |
LEBORGNE Franck |
6h36'55 |
V1M |
Pays De Landerneau Athlet |
M |
|
0 |
94 |
LE BORGNE Rene |
6h37'37 |
VEM |
Joyeux Joggers Josselinai |
M |
|
0 |
95 |
RAULT Yohann |
6h37'45 |
SEM |
Guern |
M |
|
0 |
96 |
RIVALLAND Franck |
6h38'14 |
V1M |
Team Opel |
M |
|
0 |
97 |
ROBIN Gwenael |
6h38'58 |
SEM |
Geveze |
M |
|
0 |
98 |
CHAUSSY Mikael |
6h39'11 |
VEM |
Courir A Ploudal |
M |
|
0 |
99 |
GILLIE Remi |
6h39'13 |
SEM |
A.p.a |
M |
|
0 |
100 |
TOURBOT Samuel |
6h39'15 |
SEM |
Endurance Shop Brest / Te |
M |
|
0 |
101 |
LECLAINCHE Julien |
6h40'01 |
SEM |
Groupama |
M |
|
0 |
102 |
MOUSSARD Cecile |
6h40'10 |
SEF |
Team Endurance Shop Vanne |
F |
2eme F |
0 |
103 |
HAIRIE Arnaud |
6h40'17 |
V1M |
Team Endurance Shop Vanne |
M |
|
0 |
104 |
LE MERDY Yann |
6h40'38 |
SEM |
Trieux Aventures |
M |
|
0 |
105 |
LE ROY Yohann |
6h41'00 |
SEM |
Esva Beaufort En Vallee |
M |
|
0 |
106 |
LE FOLL Julien |
6h42'47 |
SEM |
La Meziere |
M |
|
0 |
107 |
LE SAUX Jean charles |
6h44'49 |
SEM |
Quimper Athletisme |
M |
|
0 |
108 |
PAVOINE Bruno |
6h45'15 |
VEM |
Athletic Pont Rean |
M |
|
0 |
109 |
PENNEC David |
6h45'29 |
V1M |
Trotteur De La Penzee |
M |
|
0 |
110 |
LOREAU David |
6h45'36 |
V1M |
Cavan |
M |
|
0 |
111 |
AILLARD Simon |
6h45'40 |
SEM |
Stade Rennais Athletisme |
M |
|
0 |
112 |
CAVELL Marie cecile |
6h45'56 |
SEF |
Queven Athletisme |
F |
3eme F |
0 |
113 |
FRANCOIS Matthias |
6h46'22 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
114 |
DERRIEN Erwan |
6h46'30 |
SEM |
Cab Pont L Abbe |
M |
|
0 |
115 |
RIOU Didier |
6h47'20 |
VEM |
Plogastel St Germain |
M |
|
0 |
116 |
BOTHUA Francois |
6h47'22 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
117 |
LE ROY Marc |
6h47'45 |
SEM |
e |
M |
|
0 |
118 |
LEROY Yves |
6h47'47 |
V1M |
Aucun |
M |
|
0 |
119 |
BESLY Olivier |
6h47'59 |
V1M |
Pays De Landerneau Athlet |
M |
|
0 |
120 |
MARTIN Nicolas |
6h48'21 |
V1M |
Geveze |
M |
|
0 |
121 |
ROUXEL Christian |
6h49'42 |
V2M |
Ultra Marin Raid Du Golf |
M |
|
0 |
122 |
LEFEBVRE Vincent |
6h50'06 |
V1M |
As La Hayes Malherbe |
M |
|
0 |
123 |
COHAN Christophe |
6h50'41 |
V1M |
Athletic Pont Rean |
M |
|
0 |
124 |
PRONO Renan |
6h51'06 |
VEM |
Guerledan Aventures |
M |
|
0 |
125 |
MAUCUIT Sebastien |
6h51'21 |
V1M |
Team Running Conseil Bres |
M |
|
0 |
126 |
LE ROUX Michael |
6h51'23 |
SEM |
Laille |
M |
|
0 |
127 |
PARTHENAY Gregory |
6h51'30 |
V1M |
Pire Sur Seiche |
M |
|
0 |
128 |
ESNAUD Didier |
6h51'32 |
V1M |
Ac Cesson |
M |
|
0 |
129 |
SAILLE Stephane |
6h51'34 |
VEM |
Sport Nature St Thuriaux |
M |
|
0 |
130 |
DAYOT Mickael |
6h53'01 |
SEM |
Entre Dune Et Bouchot |
M |
|
0 |
131 |
LE DAIN Nicolas |
6h53'15 |
V2M |
As Fp Finistere |
M |
|
0 |
132 |
LE JOLIVET Marc |
6h53'20 |
VEM |
Loperhet |
M |
|
0 |
133 |
ORY Stephane |
6h53'31 |
V1M |
Granit Running 22 |
M |
|
0 |
134 |
TERLAT Jerome |
6h53'45 |
SEM |
Raid Yon |
M |
|
0 |
135 |
LE POAH Sebastien |
6h54'00 |
SEM |
Sans Club |
M |
|
0 |
136 |
IELLI Yann |
6h54'01 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
137 |
JUGAN Nicolas |
6h54'20 |
V1M |
Team Running Inter Sport |
M |
|
0 |
138 |
SEUGNOT Henrik |
6h55'22 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
139 |
CLERAN Franck |
6h55'42 |
SEM |
Cos_vannes_mairie_agglo_e |
M |
|
0 |
140 |
RACINNE Gerard |
6h56'09 |
V3M |
- |
M |
|
0 |
141 |
BIGOUIN Marc |
6h56'25 |
V1M |
Queven Athletisme |
M |
|
0 |
142 |
HOUZE Kelig |
6h56'55 |
SEM |
La Vaillante |
M |
|
0 |
143 |
LE FURAUT Yann |
6h57'01 |
V1M |
Estuaire Athl Club |
M |
|
0 |
144 |
DESDEVISES Eric |
6h57'18 |
V2M |
Al Saint Marc Le Blanc |
M |
|
0 |
145 |
FLEURY Stephane |
6h57'29 |
SEM |
Courir A Dol |
M |
|
0 |
146 |
SANQUER Cedric |
6h57'34 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
147 |
RODRIGUES Ludovic |
6h57'53 |
V1M |
Ile Grande |
M |
|
0 |
148 |
AUBERT Cedric |
6h58'05 |
V1M |
Us St Gilles |
M |
|
0 |
149 |
LAMANDE William |
6h58'23 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
150 |
TOULLEC Melanie |
6h58'45 |
SEF |
Running Conseil Brest |
F |
4eme F |
0 |
151 |
CARIOU Hugo |
6h58'51 |
SEM |
Raid Attitude Bzh 29 |
M |
|
0 |
152 |
LE CARDUNER Daniel |
6h59'04 |
VEM |
e |
M |
|
0 |
153 |
PERROT Emmanuel |
6h59'19 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
154 |
CAUCHY Damien |
6h59'28 |
SEM |
Team Raidlight |
M |
|
0 |
155 |
GET Yannick |
7h00'12 |
SEM |
Asspr |
M |
|
0 |
156 |
FAVE Johann |
7h01'12 |
SEM |
Rance Jogging |
M |
|
0 |
157 |
RIGOLLE Mickael |
7h01'17 |
SEM |
Eapbroceliande |
M |
|
0 |
158 |
GAUTIER Stephane |
7h01'18 |
V1M |
Saint Gilles |
M |
|
0 |
159 |
MORVAN Nicolas |
7h01'50 |
SEM |
Al Carhaix Plouguer |
M |
|
0 |
160 |
CHEMIN Alexandre |
7h02'08 |
SEM |
Legion Saint Pierre Athle |
M |
|
0 |
161 |
QUIDU Jerome |
7h02'44 |
V1M |
Athletic Pont Rean |
M |
|
0 |
162 |
VISDELOUP Ronan |
7h02'49 |
SEM |
Team De L Espoir |
M |
|
0 |
163 |
ROUILLE Fabrice |
7h03'35 |
SEM |
As Romille |
M |
|
0 |
164 |
MEZIERE Xavier |
7h03'38 |
SEM |
Pace En Courant |
M |
|
0 |
165 |
MOAL Rudy |
7h04'15 |
SEM |
Run And Swim Quimper |
M |
|
0 |
166 |
MORVAN Ronan |
7h05'01 |
V1M |
Gwen Ha Du Pluned |
M |
|
0 |
167 |
FERTILLET Laurent |
7h05'30 |
SEM |
Athletic Retz Sud Lac |
M |
|
0 |
168 |
KEROUANTON Michel |
7h05'41 |
V1M |
Oxygene Plouneventer |
M |
|
0 |
169 |
LEMAITRE Florian |
7h05'46 |
SEM |
Jogging Pays De Lamballe |
M |
|
0 |
170 |
ANDRIEUX Aymeric |
7h05'49 |
SEM |
Courir A Dol |
M |
|
0 |
171 |
RIO Frederic |
7h06'15 |
SEM |
Pas De Club |
M |
|
0 |
172 |
LE DUC Stephane |
7h06'46 |
VEM |
Brest L Attitude Trail |
M |
|
0 |
173 |
MACE Jean francois |
7h06'52 |
V2M |
Agile Talon |
M |
|
0 |
174 |
BUFFET Nicolas |
7h07'08 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
175 |
LE HEGARAT Christophe |
7h07'11 |
VEM |
Acigne Jogging |
M |
|
0 |
176 |
LE PAGE Cyrille |
7h07'40 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
177 |
DENIS Jean pierre |
7h08'29 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
178 |
TOULLEC Robert |
7h09'55 |
V3M |
Brest L'attitude Trail |
M |
|
0 |
179 |
LE MELLEC OLIVIER Damien |
7h09'57 |
SEM |
Queven Athletisme |
M |
|
0 |
180 |
DENIAUD Alexandre |
7h09'58 |
SEM |
Cap Endurance |
M |
|
0 |
181 |
BRETIN Ollivier |
7h10'00 |
V2M |
Cap Endurance |
M |
|
0 |
182 |
GUIZIOU Frederic |
7h10'01 |
VEM |
Team Guiziou Guipavas Oxy |
M |
|
0 |
183 |
JOUNO Manu |
7h10'03 |
SEM |
Plaintel Aventure |
M |
|
0 |
184 |
POTIER Jacky |
7h10'05 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
185 |
LE BOUILL Denis |
7h10'14 |
VEM |
Guerledan Aventures |
M |
|
0 |
186 |
HERVEOU Mikael |
7h10'15 |
VEM |
Speederien |
M |
|
0 |
187 |
CAHU Sophie |
7h10'30 |
SEF |
Ac Haute Vilaine |
F |
5eme F |
0 |
188 |
DURAND Teddy |
7h10'35 |
V1M |
Cab Pont L'abbe |
M |
|
0 |
189 |
LE BAIL Erwann |
7h10'37 |
VEM |
Groupama |
M |
|
0 |
190 |
KERGUILLEC Pascal |
7h10'41 |
VEM |
Courir A Santec |
M |
|
0 |
191 |
EVANO Emmanuel |
7h10'42 |
V1M |
Queven Athletisme |
M |
|
0 |
192 |
MAROT Laurent |
7h10'53 |
V1M |
Guibolles Brealaises |
M |
|
0 |
193 |
LERAY Anthony |
7h11'23 |
SEM |
Combourg Trail Aventure |
M |
|
0 |
194 |
LE DEZ Julien |
7h12'05 |
SEM |
Rosporden Oxygene |
M |
|
0 |
195 |
LE DEZ Marc |
7h12'06 |
SEM |
Team Landi Tri |
M |
|
0 |
196 |
LE MOAN Loic |
7h12'22 |
VEM |
Acigne Jogging |
M |
|
0 |
197 |
PELLAN Francois |
7h12'28 |
SEM |
Team Berci |
M |
|
0 |
198 |
HOBSON Kevin |
7h12'54 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
199 |
BARON Emmanuel |
7h12'58 |
V1M |
E.a.c.c Team Raidlight |
M |
|
0 |
200 |
MOISAN Solene |
7h13'30 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
201 |
ABGRALL Marc |
7h13'35 |
V1M |
Run And Swim Quimper |
M |
|
0 |
202 |
LE RUYET Philippe |
7h13'42 |
VEM |
Tkb Trail Du Kreiz Breiz |
M |
|
0 |
203 |
METRO Joselito |
7h13'53 |
SEM |
e |
M |
|
0 |
204 |
RICHAUME Thibaud |
7h14'22 |
SEM |
Pac Mac |
M |
|
0 |
205 |
SIMON Ronan |
7h14'25 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
206 |
GILBERT David |
7h14'30 |
SEM |
Rostrenen |
M |
|
0 |
207 |
CREIGNOU Jean yves |
7h14'37 |
V2M |
Team Hdb |
M |
|
0 |
208 |
THOMAS Arnaud |
7h14'52 |
V1M |
Ja Melesse |
M |
|
0 |
209 |
VASSEUR Vincent |
7h14'53 |
SEM |
Requins Couronnais Triath |
M |
|
0 |
210 |
LE CHANU Jean noel |
7h15'13 |
VEM |
Trail Du Foeil |
M |
|
0 |
211 |
NOC Stephane |
7h15'15 |
VEM |
Macadam Pont scorff |
M |
|
0 |
212 |
GRENIER Olivier |
7h15'16 |
SEM |
Macadam Pont Scorff |
M |
|
0 |
213 |
COLLIN Stephane |
7h16'38 |
SEM |
Athletic Pont Rean |
M |
|
0 |
214 |
DAVY Samuel |
7h17'20 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
215 |
RICHOMME Jean pierre |
7h18'45 |
V3M |
Bruz Athletisme |
M |
|
0 |
216 |
SOQUET Erwan |
7h18'47 |
V1M |
As22 Merdrignac |
M |
|
0 |
217 |
TESSON Eric |
7h18'54 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
218 |
TEMPLIER Jean francois |
7h19'15 |
V1M |
Eapbroceliande |
M |
|
0 |
219 |
GUYOMARCH Mickael |
7h19'17 |
SEM |
Redeg 29 |
M |
|
0 |
220 |
BERNIER Arnaud |
7h19'29 |
V1M |
Achv |
M |
|
0 |
221 |
PRIOUL Denis |
7h20'02 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
222 |
HAGUET Jean michel |
7h20'07 |
VEM |
Brest L Attitude Trail |
M |
|
0 |
223 |
CASTEL Catherine |
7h20'08 |
V1F |
Brest L Attitude Trail |
F |
|
0 |
224 |
TANGUY Tiphaine |
7h20'59 |
SEF |
Quimper Athletisme |
F |
|
0 |
225 |
HABIS Ismael |
7h21'03 |
SEM |
Combourg Athletisme |
M |
|
0 |
226 |
HUITOREL Olivier |
7h21'07 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
227 |
BEIGNON Stephane |
7h21'34 |
VEM |
Courir A Corps Nuds |
M |
|
0 |
228 |
SIMON Sebastien |
7h21'36 |
SEM |
Courir A Corps Nuds |
M |
|
0 |
229 |
LE LANNIC Vincent |
7h21'48 |
SEM |
Sans |
M |
|
0 |
230 |
SASSARD Emmanuel |
7h21'50 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
231 |
BRAMOULLE Guillaume |
7h21'54 |
V1M |
As Orange Cesson |
M |
|
0 |
232 |
ABIVEN Yann |
7h22'01 |
VEM |
Melgven Aven Trail |
M |
|
0 |
233 |
LEFEUVRE Celine |
7h22'04 |
V1F |
Acigne Jogging |
F |
|
0 |
234 |
FAGOT Daniel |
7h22'08 |
VEM |
Trotteur De La Penzee |
M |
|
0 |
235 |
MOREL Franck |
7h22'15 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
236 |
MORIN Maxime |
7h22'22 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
237 |
BOUGUET Laurent |
7h22'27 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
238 |
MESNILDREY Laurent |
7h22'47 |
VEM |
Brest L'attitude Trail |
M |
|
0 |
239 |
SERVANIN Sebastien |
7h22'59 |
V1M |
Saint Mande |
M |
|
0 |
240 |
SPICHER Willy |
7h23'15 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
241 |
CUZON Fred |
7h23'16 |
VEM |
Les Foules Varzecoises |
M |
|
0 |
242 |
RIVALLAIN Patrice |
7h23'47 |
VEM |
Courreur Des Ajoncs |
M |
|
0 |
243 |
LE GOUILL Yann |
7h23'54 |
SEM |
Rederien Cap Sizun |
M |
|
0 |
244 |
JAOUEN Bernard |
7h24'07 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
245 |
PIQUET Pierre |
7h24'21 |
SEM |
Asaec Guer |
M |
|
0 |
246 |
LE BOUDOUIL Stephane |
7h25'22 |
VEM |
Foulees De Cleguerec |
M |
|
0 |
247 |
GARAULT Kristen |
7h25'26 |
SEM |
La Vaillante Edb |
M |
|
0 |
248 |
BRIENS Julien |
7h25'29 |
SEM |
Saint Gilles |
M |
|
0 |
249 |
BUISSON Sebastien |
7h25'42 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
250 |
MENARD Thierry |
7h26'02 |
V1M |
Vannes Athletisme |
M |
|
0 |
251 |
LUTTIAU David |
7h26'48 |
SEM |
Jogging Club Poire Sur Vi |
M |
|
0 |
252 |
BOUYER Michael |
7h26'49 |
SEM |
Jogging Club Poire Sur Vi |
M |
|
0 |
253 |
LE DUBE GIQUEL Guy |
7h27'10 |
VEM |
Nostang |
M |
|
0 |
254 |
FARGEAS Stephane |
7h27'33 |
VEM |
Team Opel |
M |
|
0 |
255 |
HERRY Daniel |
7h29'01 |
VEM |
Redeg29 |
M |
|
0 |
256 |
PIESSET Severine |
7h29'08 |
SEF |
Intersport Langueux |
F |
|
0 |
257 |
GEGOUIC Jean marc |
7h29'10 |
V2M |
Cao St Nolff |
M |
|
0 |
258 |
PERESSE Benoit |
7h29'11 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
259 |
MARCAIS Laurent |
7h29'13 |
V1M |
Racing Club Nantais |
M |
|
0 |
260 |
LARS Francois |
7h29'15 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
261 |
MARTIN Jerome |
7h29'32 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
262 |
DURAND Stephane |
7h29'39 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
263 |
BOUILLET Fabrice |
7h30'06 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
264 |
MERIEN Jisca |
7h30'07 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
265 |
FREY Sebastien |
7h30'14 |
SEM |
Team Raidlight Ouest Bzh |
M |
|
0 |
266 |
CLERC Nicolas |
7h30'31 |
SEM |
S/l Club Athletisme Jeune |
M |
|
0 |
267 |
DURAND Benoit |
7h30'40 |
V2M |
Athletic Retz Sud Lac |
M |
|
0 |
268 |
BAZIN Laurent |
7h30'46 |
V2M |
Us Saint Gilles |
M |
|
0 |
269 |
BARBIER Mickael |
7h30'47 |
SEM |
Trieux Aventures |
M |
|
0 |
270 |
THORAVAL Sylvain |
7h31'25 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
271 |
CHATAL Pierre |
7h31'26 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
272 |
RIEUX Julien |
7h31'48 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
273 |
BOULANGER Benoit |
7h31'50 |
VEM |
Guerlesquin |
M |
|
0 |
274 |
BARON Christophe |
7h32'11 |
V1M |
Coureur De L'extrem |
M |
|
0 |
275 |
GUENOT Philippe |
7h32'32 |
V1M |
Snos Saint nazaire Olympi |
M |
|
0 |
276 |
GARNIER Jeff |
7h32'52 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
277 |
HEUZE Geraldine |
7h33'16 |
SEF |
Enl 44 |
F |
|
0 |
278 |
CELARD Chrystele |
7h33'19 |
V1F |
Team Endurance Shop Vanne |
F |
|
0 |
279 |
MARQUES Christophe |
7h33'22 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
280 |
HOREAU Pierre |
7h33'57 |
VEM |
Pas De Club |
M |
|
0 |
281 |
MAHE Pierrick |
7h34'13 |
SEM |
Trail Du Tertre Gris Pan |
M |
|
0 |
282 |
KEROUANTON Jeremy |
7h35'21 |
SEM |
Cts Saint Thonan |
M |
|
0 |
283 |
LE BOEDEC Arnaud |
7h35'29 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
284 |
THEBES Stephane |
7h35'41 |
VEM |
Sans |
M |
|
0 |
285 |
SUE Christophe |
7h35'54 |
SEM |
Erge Vras Court |
M |
|
0 |
286 |
QUIRION Annick |
7h36'10 |
V2F |
Ac La Chap Sur Erdre |
F |
|
0 |
287 |
TALEC Olivier |
7h36'17 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
288 |
YVIN Sebastien |
7h36'34 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
289 |
BADIER Christophe |
7h36'36 |
VEM |
Trailers Du Glazig |
M |
|
0 |
290 |
THIBAULT Ludovic |
7h36'50 |
V1M |
Asetas |
M |
|
0 |
291 |
CONNAN Nadia |
7h36'58 |
V1F |
Guerledan Aventures |
F |
|
0 |
292 |
GUIGUEN Michel |
7h37'00 |
V1M |
Queven Athletisme |
M |
|
0 |
293 |
OUDET Martin |
7h37'31 |
SEM |
Rennes |
M |
|
0 |
294 |
KERJOSE Julien |
7h37'48 |
SEM |
Breal Sous Montfort |
M |
|
0 |
295 |
BOURGET Mickael |
7h38'06 |
V1M |
Athletic Pays D Ancenis |
M |
|
0 |
296 |
AYOUL Sebastien |
7h38'10 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
297 |
PORHEL Laurent |
7h38'36 |
VEM |
Oxygene Plouneventer |
M |
|
0 |
298 |
BRUNET Philippe |
7h38'39 |
VEM |
Les Cavaleurs Plmcb |
M |
|
0 |
299 |
LE SCOUARNEC Ludovic |
7h39'00 |
V1M |
Quimper Athletisme |
M |
|
0 |
300 |
LE FROUD Fabien |
7h39'15 |
VEM |
Redeg 29 |
M |
|
0 |
301 |
MIOSSEC Luc |
7h40'23 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
302 |
BURY Jerome |
7h40'41 |
SEM |
Team Kastell |
M |
|
0 |
303 |
LE CORRE Jean marie |
7h40'58 |
VEM |
Vannes |
M |
|
0 |
304 |
LAURENT Paul |
7h40'58 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
305 |
THOMAS Manu |
7h41'34 |
SEM |
Team Castel |
M |
|
0 |
306 |
CONSTANTIN Pierre |
7h43'25 |
SEM |
Guerledan Adventures |
M |
|
0 |
307 |
GUILBEAU Richard |
7h43'37 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
308 |
MOTAIS Jerome |
7h43'40 |
SEM |
Jogg Nature Le Verger |
M |
|
0 |
309 |
EVENO Fabrice |
7h43'42 |
VEM |
Foulees De Cleguerec |
M |
|
0 |
310 |
GICQUEL Rene germain |
7h43'43 |
V2M |
Athle Pays De Redon |
M |
|
0 |
311 |
LE CANN Frederic |
7h43'54 |
SEM |
Team Running Conseil Bres |
M |
|
0 |
312 |
CLEMENT Stephane |
7h44'06 |
VEM |
Ua Chateaubourg |
M |
|
0 |
313 |
PELLAN Arnaud |
7h44'17 |
V2M |
Team Tsa |
M |
|
0 |
314 |
BEAULIEU Daniel |
7h44'42 |
V3M |
Ac Mouaze |
M |
|
0 |
315 |
LE JOSSEC Gregory |
7h45'00 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
316 |
QUERE Isabelle |
7h45'06 |
V1F |
Guerledan aventures |
F |
|
0 |
317 |
SIMON Gwenola |
7h45'10 |
SEF |
Guerledan Aventures |
F |
|
0 |
318 |
THOMAS Mickael |
7h45'16 |
V1M |
Redek A Breteil |
M |
|
0 |
319 |
HERRAULT Yves |
7h45'18 |
VEM |
Amanlis |
M |
|
0 |
320 |
QUERE Jean luc |
7h45'21 |
VEM |
Team Du Pelem |
M |
|
0 |
321 |
FLEUROT Jean marc |
7h45'39 |
V1M |
Joyeux Joggeurs Josselina |
M |
|
0 |
322 |
REIGNIEZ Laurent |
7h46'00 |
V1M |
Jc Saint Hilaire De Riez |
M |
|
0 |
323 |
MARTIN Mickael |
7h46'27 |
SEM |
Uaca Saint brieuc |
M |
|
0 |
324 |
PANSARD Erwan |
7h46'30 |
SEM |
Plaintel Aventure |
M |
|
0 |
325 |
COLCANAP Patrick |
7h46'37 |
VEM |
Sanglier D'huelgoat |
M |
|
0 |
326 |
LE GUILLY Ludovic |
7h46'39 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
327 |
LELIARD Stephane |
7h46'41 |
V1M |
Chateaugiron |
M |
|
0 |
328 |
GEORGEAULT Yannick |
7h46'42 |
VEM |
Sojasun |
M |
|
0 |
329 |
BOULLE Denis |
7h46'43 |
V2M |
Jnsp |
M |
|
0 |
330 |
GICQUEL Gaetan |
7h46'46 |
VEM |
Plouhinec |
M |
|
0 |
331 |
RENOUARD Emmanuel |
7h46'49 |
VEM |
Athletic Club Mouazeen |
M |
|
0 |
332 |
ETIEMBLE Bruno (Fr) |
7h47'10 |
V1M |
Team Berci |
M |
|
0 |
333 |
GOURAIN Mathieu |
7h47'19 |
SEM |
Bruz Athletisme |
M |
|
0 |
334 |
YVIN Erwan |
7h47'25 |
V1M |
Us Arnage |
M |
|
0 |
335 |
DIOUGOANT Kevin |
7h47'38 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
336 |
ALLANIC Steve |
7h47'44 |
V1M |
Snos |
M |
|
0 |
337 |
LE NAGARD Paskal |
7h47'46 |
V1M |
Team De L'espoir Loudeac |
M |
|
0 |
338 |
FEVRIER Johan |
7h47'48 |
SEM |
T15 Club |
M |
|
0 |
339 |
LAGADEC Ludovic |
7h47'56 |
SEM |
Rosporden Oxygene |
M |
|
0 |
340 |
STEPHAN Yann |
7h48'08 |
SEM |
Run And Swim Quimper |
M |
|
0 |
341 |
FREMONT Caroline |
7h48'09 |
SEF |
Twinner Sport Fouesnant |
F |
|
0 |
342 |
BONNIER Didier |
7h48'17 |
V2M |
Rev 7 |
M |
|
0 |
343 |
LE BARS Jean michel |
7h48'47 |
VEM |
Trailers Du Glazig |
M |
|
0 |
344 |
LANN Jean yves |
7h48'50 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
345 |
LE GRAS Nicolas |
7h49'05 |
SEM |
Queven Athletisme |
M |
|
0 |
346 |
LE CRUGUEL Romuald |
7h49'06 |
SEM |
Les Joggers De La Laita |
M |
|
0 |
347 |
ALLAIRE Vincent |
7h49'10 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
348 |
GUEZEL Jean michel |
7h49'19 |
VEM |
Courir A Erdeven |
M |
|
0 |
349 |
LE NOUAILLE Yves |
7h49'50 |
VEM |
Esem Ploermel |
M |
|
0 |
350 |
DUTOUR Samuel |
7h49'53 |
V1M |
Foulees Avrillaises |
M |
|
0 |
351 |
GUEGAN Stephane |
7h50'00 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
352 |
DENIZOT Jocelyn |
7h50'19 |
SEM |
Kern Yarc'h Vtt |
M |
|
0 |
353 |
TESSIER Jean marie |
7h50'52 |
V2M |
Treillieres Run |
M |
|
0 |
354 |
DUVAL Aymeric |
7h51'11 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
355 |
REMINGOL Guillaume |
7h51'24 |
SEM |
Intersport Langueux Guing |
M |
|
0 |
356 |
MARION Jerome |
7h51'31 |
V1M |
Quebriac |
M |
|
0 |
357 |
VIGNARD Pascal |
7h51'42 |
VEM |
Ruz Boutou Plougasnou |
M |
|
0 |
358 |
BAURY Samuel |
7h51'44 |
V1M |
Pace |
M |
|
0 |
359 |
NEDELEC Patrice |
7h51'57 |
V2M |
U.s Saint gilles |
M |
|
0 |
360 |
LOTOUT Guenael |
7h52'11 |
SEM |
Team Du Pelem |
M |
|
0 |
361 |
LE NORMAND Christian |
7h52'26 |
VEM |
Les Korigans Qui Court |
M |
|
0 |
362 |
MENARD Eric |
7h52'30 |
V1M |
As22 Merdrignac |
M |
|
0 |
363 |
LESVEN Hubert |
7h52'44 |
VEM |
Roche Maurice Nature |
M |
|
0 |
364 |
JOSSELIN Pascale |
7h52'56 |
V1F |
Guerledan Aventures |
F |
|
0 |
365 |
DAOULAS Michel |
7h53'03 |
VEM |
Team Berci |
M |
|
0 |
366 |
LUCAS Alexandre |
7h53'38 |
SEM |
X |
M |
|
0 |
367 |
GUYOMARCH Francois |
7h53'54 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
368 |
LE TARTESSE Tiffany |
7h54'07 |
SEF |
Sohbi Sport Vannes |
F |
|
0 |
369 |
ANGOT Patrice |
7h54'19 |
VEM |
Yanoo.net |
M |
|
0 |
370 |
GUYOT Franck |
7h54'36 |
SEM |
T15 Club |
M |
|
0 |
371 |
MICKAEL Alexandre |
7h54'39 |
VEM |
Acome |
M |
|
0 |
372 |
DUFEIL David |
7h54'41 |
V1M |
Bruz Athletisme |
M |
|
0 |
373 |
BERTRAND David |
7h54'42 |
SEM |
Amicale Le Gouray |
M |
|
0 |
374 |
CHAGNAS Bruno |
7h55'05 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
375 |
LE BORGNE Damien |
7h55'10 |
VEM |
Colpo Athle Plaisir |
M |
|
0 |
376 |
DUGOR David |
7h55'12 |
SEM |
Queven Athletisme |
M |
|
0 |
377 |
LE DIAGON Ludovic |
7h55'19 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
378 |
FROC Benjamin |
7h55'21 |
SEM |
Canicrossbreizh |
M |
|
0 |
379 |
CHAUVIN Philippe |
7h55'51 |
VEM |
Geveze |
M |
|
0 |
380 |
UGUEN Regis |
7h56'11 |
SEM |
Fanch Rider Trail |
M |
|
0 |
381 |
DELACOURT Cyrille |
7h56'14 |
SEM |
Courir A Ploudal |
M |
|
0 |
382 |
DE PREMOREL Yann |
7h56'18 |
VEM |
Les Lilas |
M |
|
0 |
383 |
HANOT Vivien |
7h56'21 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
384 |
BRONSARD Nicolas |
7h56'22 |
VEM |
Adn Noyal Pontivy |
M |
|
0 |
385 |
CARVAL Olivier |
7h56'24 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
386 |
NOUVEL Pierrick |
7h56'26 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
387 |
CARREE Bernard |
7h56'30 |
VEM |
Humblezh |
M |
|
0 |
388 |
SOUQUET Jean marc |
7h56'32 |
V1M |
Bruz Athletisme |
M |
|
0 |
389 |
GEGU Thierry |
7h56'38 |
VEM |
Saint Jean Sur Mayenne |
M |
|
0 |
390 |
NEDELEC Jean rene |
7h56'42 |
V2M |
Team Humblezh |
M |
|
0 |
391 |
GUILBAUD Yvon |
7h56'46 |
V2M |
Jc St Hilaire De Riez t P |
M |
|
0 |
392 |
MELENNEC Yvan |
7h57'00 |
SEM |
Raid Fs |
M |
|
0 |
393 |
LE DENMAT Yannick |
7h57'03 |
VEM |
Independant |
M |
|
0 |
394 |
STEPHANT David |
7h57'06 |
SEM |
Courir A Lanester |
M |
|
0 |
395 |
LELIARD Frederic |
7h57'08 |
V1M |
Chateaugiron |
M |
|
0 |
396 |
LAIZET Stephane |
7h57'13 |
VEM |
Team Kastell |
M |
|
0 |
397 |
CONAN Bruno |
7h57'17 |
VEM |
Team Hdb |
M |
|
0 |
398 |
BERNARD Olivier |
7h57'29 |
V1M |
Acpa |
M |
|
0 |
399 |
CARDOT Fabien |
7h57'54 |
SEM |
Snls44 |
M |
|
0 |
400 |
MOYSAN Patrick |
7h58'02 |
V1M |
As Chu Nantes |
M |
|
0 |
401 |
MORVAN Denis |
7h58'22 |
SEM |
Stade Lavallois |
M |
|
0 |
402 |
EDET Pierrick |
7h58'28 |
V1M |
Raid Du Golf |
M |
|
0 |
403 |
PRIOUL Vincent |
7h58'29 |
SEM |
Jogger Du Couesnon |
M |
|
0 |
404 |
COIRRE Sebastien |
7h58'34 |
V1M |
Pontchateau |
M |
|
0 |
405 |
PIRIOU Nicolas |
7h58'52 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
406 |
COZIEN Franck |
7h58'53 |
SEM |
La Joie De Courir Plabenn |
M |
|
0 |
407 |
HERVE Denis |
7h58'55 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
408 |
TREGUIER Christian |
7h58'56 |
VEM |
Guerledan Aventures |
M |
|
0 |
409 |
GUYOMARD David |
7h58'58 |
VEM |
Gwenn Ha Du Pluned |
M |
|
0 |
410 |
BONENFANT Christian |
7h59'03 |
V2M |
Les Ulis |
M |
|
0 |
411 |
LE STRAT Tony |
7h59'06 |
VEM |
Tagarin22 |
M |
|
0 |
412 |
LE GUEN Gregory |
7h59'09 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
413 |
VILBOUX Florent |
7h59'30 |
SEM |
Neant |
M |
|
0 |
414 |
QUEMARD Guillaume |
7h59'35 |
V1M |
Athle Pays De Redon |
M |
|
0 |
415 |
JULIEN Cedric |
7h59'37 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
416 |
LE TREUT Ariel |
7h59'40 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
417 |
BONNEC Michel |
7h59'41 |
V2M |
Cima Pays D Auray |
M |
|
0 |
418 |
FROMENTIN Caroline |
7h59'48 |
SEF |
Plaintel Aventure |
F |
|
0 |
419 |
LAMOULER Ronan |
8h00'08 |
SEM |
Courir Ensemble A Plomeli |
M |
|
0 |
420 |
RENAUD Francois |
8h00'12 |
V1M |
Us Saint Gilles |
M |
|
0 |
421 |
BESCONT Olivier |
8h00'19 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
422 |
MAROS Pierrick |
8h00'21 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
423 |
BLIN Pascal |
8h00'27 |
V2M |
Athle Pays De Redon |
M |
|
0 |
424 |
LE BREDONCHEL Franck |
8h00'32 |
VEM |
Team Raid Light |
M |
|
0 |
425 |
JEGOUIC Antony |
8h00'49 |
VEM |
Entre Dunes Et Bouchots |
M |
|
0 |
426 |
LESGUER Gaetan |
8h01'10 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
427 |
TREHOREL Julien |
8h01'16 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
428 |
MARY Mickael |
8h01'31 |
SEM |
Les Guibolles Brealaises |
M |
|
0 |
429 |
ESCARTIN Fabrice |
8h01'45 |
VEM |
Trotterien Landi |
M |
|
0 |
430 |
BERTRAND Jean pierre |
8h01'47 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
431 |
GUILLIER LECHAPPE Rodolphe |
8h01'56 |
SEM |
Agile Talon |
M |
|
0 |
432 |
TYMEN Christophe |
8h01'59 |
SEM |
Raid Attitude Bzh 29 |
M |
|
0 |
433 |
JAMELOT Philippe |
8h02'00 |
VEM |
Rennes |
M |
|
0 |
434 |
PELLETER Marc |
8h02'09 |
SEM |
Endurance Sop St Nazaire |
M |
|
0 |
435 |
COSTIOU Gwenael |
8h02'11 |
SEM |
Naturvan |
M |
|
0 |
436 |
CHATAL Benoit |
8h02'13 |
SEM |
Aucun |
M |
|
0 |
437 |
TULOUP Samuel |
8h02'18 |
SEM |
Shobi Aventure St Malo |
M |
|
0 |
438 |
SEVENOU Nicolas |
8h02'20 |
SEM |
Ac Veules |
M |
|
0 |
439 |
MENGUY Philippe |
8h02'23 |
V1M |
Korigan Kikour |
M |
|
0 |
440 |
FAVENNEC Bertrand |
8h02'26 |
VEM |
Courir Ensemble A Plomeli |
M |
|
0 |
441 |
LEGRAND Bruno |
8h02'29 |
V2M |
As Orange Cesson |
M |
|
0 |
442 |
LE FOULGOC David |
8h02'32 |
SEM |
e |
M |
|
0 |
443 |
PARCHEMIN Yvan |
8h02'52 |
SEM |
Guerledan Aventure |
M |
|
0 |
444 |
GAUTIER Julien |
8h02'53 |
SEM |
Trail Du Pelem / Team Bsn |
M |
|
0 |
445 |
HERY Joel |
8h03'05 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
446 |
ENGELS Benoit |
8h03'08 |
SEM |
Les Joggers Du Couesnon |
M |
|
0 |
447 |
LEAUTE Anthony |
8h03'36 |
VEM |
Tri Condat |
M |
|
0 |
448 |
DEVOIR Herve |
8h03'38 |
V1M |
Vsf La Ferte Bernard |
M |
|
0 |
449 |
TREBAOL LE ROUX Claude |
8h03'42 |
V2F |
Speederien |
F |
|
0 |
450 |
QUERE Philippe |
8h03'50 |
V2M |
Team Ca |
M |
|
0 |
451 |
COEFFEC Vivien |
8h03'58 |
SEM |
Escapade Pays De Malestro |
M |
|
0 |
452 |
POULEN Tony |
8h04'01 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
453 |
POULEN Christophe |
8h04'08 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
454 |
LE COG Kevin |
8h04'10 |
SEM |
Treillieres Run |
M |
|
0 |
455 |
TENAUD Marc |
8h04'14 |
V1M |
Bol D'airbus Nantes |
M |
|
0 |
456 |
RAOULT Pierrick |
8h04'17 |
V2M |
Entre Dunes Et Bouchots |
M |
|
0 |
457 |
JULLIOT Didier |
8h04'50 |
V2M |
S/l Es Craon |
M |
|
0 |
458 |
MACE Christophe |
8h04'53 |
VEM |
Pleumeleuc |
M |
|
0 |
459 |
JACQ Mathieu |
8h04'56 |
SEM |
Hermine Callacoise |
M |
|
0 |
460 |
GRESLE Daniel |
8h05'01 |
V1M |
As Ce Mma |
M |
|
0 |
461 |
BELIN Eric |
8h05'02 |
V2M |
As Ce Mma |
M |
|
0 |
462 |
LE GUEN Claude |
8h05'19 |
VEM |
Ble D Or Gouesnou |
M |
|
0 |
463 |
LE GAC Yannick |
8h05'22 |
VEM |
Team Trieux Aventures |
M |
|
0 |
464 |
URIEN Yvon |
8h05'23 |
VEM |
Ruz Boutou Plougasnou |
M |
|
0 |
465 |
PELLE Delphine |
8h05'29 |
V1F |
Romille |
F |
|
0 |
466 |
BOUTTARD Reynald |
8h05'42 |
V1M |
Rapl |
M |
|
0 |
467 |
GUEGUIN Claude |
8h05'46 |
VEM |
Sport Nature St Thuriaux |
M |
|
0 |
468 |
NEDELEC Annie |
8h05'52 |
VEF |
- |
F |
|
0 |
469 |
LE BOUQUIN Christophe |
8h06'00 |
VEM |
Ploeren Endurance |
M |
|
0 |
470 |
SEBY Roland |
8h06'09 |
V1M |
Jogging Meslay |
M |
|
0 |
471 |
COIFFARD Gaetan |
8h06'23 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
472 |
FRANCOIS Frederic |
8h06'33 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
473 |
TUARZE Regine |
8h06'46 |
V2F |
Endurance Shop Vannes |
F |
|
0 |
474 |
PORTIER Bruno |
8h06'47 |
V2M |
Ntx Sene |
M |
|
0 |
475 |
JEHANNO Jerome |
8h06'55 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
476 |
BONNEAU Etienne |
8h06'57 |
VEM |
Csb Courir A Pieds |
M |
|
0 |
477 |
LE BERRE Philippe |
8h06'59 |
SEM |
Ea Cergy Pontoise |
M |
|
0 |
478 |
GEORGES Vivien |
8h07'24 |
SEM |
Individuelle' |
M |
|
0 |
479 |
LEROUX Yannick |
8h07'25 |
V1M |
Les Pieds S'en Melent Sai |
M |
|
0 |
480 |
BODENES Bruno |
8h07'28 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
481 |
BIONAZ Thierry |
8h07'30 |
VEM |
La Vaillante Saint Brieux |
M |
|
0 |
482 |
PIROT Jerome |
8h07'31 |
VEM |
Sojasun |
M |
|
0 |
483 |
LE HUIDOUX Veronique |
8h07'33 |
VEF |
Plaintel Aventure |
F |
|
0 |
484 |
PINATEL Thibaud |
8h07'35 |
V1M |
Jc St Hilaire De Riez |
M |
|
0 |
485 |
LE ROUX Marc |
8h07'38 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
486 |
LE RUYET Herve |
8h07'54 |
VEM |
Fartleck |
M |
|
0 |
487 |
GIRAULT Romain |
8h08'14 |
SEM |
Racing Club Nantais |
M |
|
0 |
488 |
QUEMENER Bruno |
8h08'39 |
VEM |
Lannion Triathlon |
M |
|
0 |
489 |
RENAIS Nicolas |
8h09'05 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
490 |
DEMARCHIS Stephane |
8h09'13 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
491 |
PRUAL Joseph marie |
8h09'43 |
V2M |
Jogging Pays De Lamballe |
M |
|
0 |
492 |
WAROUX Samuel |
8h09'49 |
VEM |
Landevant Sport Nature |
M |
|
0 |
493 |
CHANTRAINE Cyril |
8h09'52 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
494 |
PERCHE Olivier |
8h10'05 |
V1M |
Jogger Du Couesnon |
M |
|
0 |
495 |
BAUDEL Sophie |
8h10'07 |
V1F |
Sc Draveil |
F |
|
0 |
496 |
DELAUNAY Frederic |
8h10'10 |
V1M |
Treillieres Run |
M |
|
0 |
497 |
LE JOLY Dominique |
8h10'17 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
498 |
SANQUER Frederic |
8h10'23 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
499 |
PHILIPPE Pierre |
8h10'27 |
V1M |
As Valeo Angers |
M |
|
0 |
500 |
LE RUDULIER Richard |
8h10'47 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
501 |
MORICE Bernard |
8h10'49 |
V1M |
Agile Talon |
M |
|
0 |
502 |
PRIGENT Lionel |
8h11'03 |
VEM |
Pas De Club |
M |
|
0 |
503 |
DELANOE Erwan |
8h11'06 |
VEM |
Entre Dunes Et Bouchots |
M |
|
0 |
504 |
ALLAIN Valerie |
8h11'09 |
V1F |
Lannion Athletisme |
F |
|
0 |
505 |
LE PADELLEC Bruno |
8h11'13 |
VEM |
Courir A Guenin |
M |
|
0 |
506 |
LE BOUILLE Gwenael |
8h11'25 |
VEM |
Foulees De Cleguerec |
M |
|
0 |
507 |
EVAIN Gerard |
8h11'28 |
V2M |
Athle Pays De Redon |
M |
|
0 |
508 |
GUIHARD Francois |
8h11'49 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
509 |
GUILLAUME Bertrand |
8h12'01 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
510 |
ROUDAUT Guy |
8h12'03 |
VEM |
Breizh Sport Aventure |
M |
|
0 |
511 |
PAPIN Herve |
8h12'05 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
512 |
NICOLIC Pierre jean |
8h12'18 |
SEM |
Vitre |
M |
|
0 |
513 |
HERVE Nicolas |
8h12'45 |
VEM |
Courir A Ploumagoar |
M |
|
0 |
514 |
JOURDAN Kevin |
8h12'47 |
SEM |
Les Foulees De Lecousse |
M |
|
0 |
515 |
MOREL Jean christophe |
8h12'50 |
SEM |
T3 Team |
M |
|
0 |
516 |
TALBO Mickael |
8h12'52 |
VEM |
Team Castel |
M |
|
0 |
517 |
LOYZANCE Mickael |
8h12'56 |
SEM |
Asspr |
M |
|
0 |
518 |
LE BRIS Jean yves |
8h13'01 |
VEM |
Guipavas Oxygene Team Gui |
M |
|
0 |
519 |
KERLIRZIN Regis |
8h13'04 |
VEM |
Trotterien Landi |
M |
|
0 |
520 |
STEPHAN Alain |
8h13'11 |
VEM |
Team Rider Tattoo |
M |
|
0 |
521 |
QUIDU Damien |
8h13'14 |
SEM |
Les Chevreuils Du Pays Po |
M |
|
0 |
522 |
LE DOUJET Philippe |
8h13'16 |
VEM |
Chevreuils Du Pays Pourle |
M |
|
0 |
523 |
AUFFRET Frederique |
8h13'18 |
V1F |
Team Raid Light |
F |
|
0 |
524 |
GAYRAUD Gaetan |
8h13'20 |
SEM |
Neant |
M |
|
0 |
525 |
DUJARRIER Pascale |
8h13'22 |
V2F |
Us Ezanville ecouen |
F |
|
0 |
526 |
PENELOUX Christine |
8h13'24 |
V1F |
Us Ezanville ecouen |
F |
|
0 |
527 |
COQUEMONT Regis |
8h13'30 |
VEM |
Team Redge Gribouilleur |
M |
|
0 |
528 |
PINSARD Jean yves |
8h13'30 |
V1M |
Rance Jogging |
M |
|
0 |
529 |
SIMON Aurelien |
8h13'36 |
SEM |
Anjou Raid Oxygen |
M |
|
0 |
530 |
LE FEVRE Laurent |
8h13'38 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
531 |
LE BOURHIS Jean marie |
8h13'40 |
VEM |
Rathelot Garde Republicai |
M |
|
0 |
532 |
LE FRIEC Fabrice |
8h13'43 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
533 |
LARFAOUI Camille |
8h14'01 |
V2M |
Courir A Chateaulin |
M |
|
0 |
534 |
BALAVOINE Jean noel |
8h14'30 |
VEM |
Guerledan Aventure |
M |
|
0 |
535 |
LE LEU Eric |
8h15'01 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
536 |
CARREE Anthony |
8h15'08 |
SEM |
Bruz Athletisme |
M |
|
0 |
537 |
MORIN Emmanuel |
8h15'14 |
VEM |
Plurien Les Arrete |
M |
|
0 |
538 |
ANNE Marie helene |
8h15'18 |
V1F |
Rance Jogging |
F |
|
0 |
539 |
BLANCHARD Philippe |
8h15'20 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
540 |
NICOLAS Serge |
8h15'26 |
VEM |
Foulees De Cleguerec |
M |
|
0 |
541 |
BRICAUD Freddy |
8h15'38 |
V1M |
As Chu Nantes |
M |
|
0 |
542 |
THIEBOT Timothee |
8h15'43 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
543 |
DINAM Sylvain |
8h15'44 |
SEM |
Croibleu Endurance |
M |
|
0 |
544 |
LENOIR Vincent |
8h15'47 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
545 |
BOTHOREL Benoit |
8h15'50 |
SEM |
Ras |
M |
|
0 |
546 |
LE RUDULIER Julien |
8h16'07 |
SEM |
e |
M |
|
0 |
547 |
MACE Jonathan |
8h16'08 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
548 |
JAOUEN Florian |
8h16'30 |
VEM |
Foulees Varzecoises |
M |
|
0 |
549 |
RUBION Jacky |
8h16'42 |
VEM |
Courir A Ploumagoar |
M |
|
0 |
550 |
AUREAL Eric |
8h16'44 |
VEM |
Trail Du Foeuil |
M |
|
0 |
551 |
GOURET Nathalie |
8h17'09 |
V1F |
As Pommeret |
F |
|
0 |
552 |
JADEAU Agnes |
8h17'14 |
VEF |
Courir A Pornichet |
F |
|
0 |
553 |
DRUILHE Eric |
8h17'17 |
V2M |
Us Ezanville ecouen |
M |
|
0 |
554 |
TOULLELAN Vincent |
8h17'35 |
VEM |
Ac Penvenan Athle |
M |
|
0 |
555 |
RIOUX Jerome |
8h17'38 |
VEM |
Entre Dunes Et Bouchots H |
M |
|
0 |
556 |
CHESNEAU Guy |
8h17'41 |
VEM |
Courir A Corps Nuds |
M |
|
0 |
557 |
SAUVE Patrick |
8h17'43 |
VEM |
As Orange Cesson Les Amis |
M |
|
0 |
558 |
CARPENTIER Fabrice |
8h17'59 |
V1M |
La Haye Malherbe |
M |
|
0 |
559 |
BOSSARD Jean charles |
8h18'02 |
SEM |
Raid Yon |
M |
|
0 |
560 |
ABGUILLERM Thierry |
8h18'06 |
SEM |
Tral De Guerledan |
M |
|
0 |
561 |
LEFEVRE Vincent |
8h18'08 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
562 |
LAZO Jose |
8h18'10 |
VEM |
Esem Ploermel |
M |
|
0 |
563 |
HUPPERT Guillaume |
8h18'34 |
SEM |
Tregueux Athletisme |
M |
|
0 |
564 |
TANGUY Matthieu |
8h19'11 |
SEM |
Sans Club |
M |
|
0 |
565 |
TANGUY Didier |
8h19'24 |
VEM |
Coureur Des Ajoncs |
M |
|
0 |
566 |
NAZE Jean bernard |
8h19'26 |
V2M |
Ab Des Ebihens |
M |
|
0 |
567 |
GAMERRE Laurent |
8h19'28 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
568 |
TANGUY Philippe |
8h19'34 |
VEM |
e |
M |
|
0 |
569 |
HENRY Samuel |
8h19'44 |
SEM |
Fanch Rider Trail |
M |
|
0 |
570 |
LE GOFF Anthony |
8h19'52 |
VEM |
Reder Lann |
M |
|
0 |
571 |
SEGUIN Jean philippe |
8h20'00 |
VEM |
Saint Nicolas Du Pelem |
M |
|
0 |
572 |
CUZON Stephane |
8h20'16 |
VEM |
Ergue Gaberic |
M |
|
0 |
573 |
LE COEUR Jean jacques |
8h20'19 |
VEM |
Oxygene Plouneventer |
M |
|
0 |
574 |
ALIX Ludovic |
8h20'29 |
VEM |
Aucun |
M |
|
0 |
575 |
CABIOCH Marie agnes |
8h20'31 |
V2F |
Speederien Plouenan |
F |
|
0 |
576 |
LE GAL Xavier |
8h20'36 |
VEM |
Sport Nature St Thuriaux |
M |
|
0 |
577 |
MORIO Gilbert |
8h20'38 |
V2M |
e |
M |
|
0 |
578 |
GENEVEE Jerome |
8h20'43 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
579 |
RIGOLLE Sebastien |
8h21'26 |
V1M |
As 22 Merdrignac |
M |
|
0 |
580 |
AMOUYAL Alexandre |
8h21'33 |
V1M |
Esco44 |
M |
|
0 |
581 |
BOUILLON Frederic |
8h21'35 |
SEM |
Chateaubourg |
M |
|
0 |
582 |
BOUTIN Jean noel |
8h21'36 |
V1M |
Snos Athletisme |
M |
|
0 |
583 |
LE VERGE Francois |
8h21'38 |
VEM |
Sport Nature Rochevilaine |
M |
|
0 |
584 |
MAUDIEU Pascal |
8h21'39 |
VEM |
Mil's Pattes Vitre |
M |
|
0 |
585 |
ORAIN Damien |
8h21'41 |
SEM |
Sans Club |
M |
|
0 |
586 |
LE NOUAIL Jean philippe |
8h21'42 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
587 |
ROUILLE Claude |
8h21'45 |
V1M |
Queven Athletisme |
M |
|
0 |
588 |
PASCO Yann |
8h22'00 |
VEM |
Les Breizhoux |
M |
|
0 |
589 |
JIQUEL Nicolas |
8h22'03 |
SEM |
Cao Saint Nolff |
M |
|
0 |
590 |
HUOT Franck |
8h22'06 |
V1M |
Eac Saint Nazaire |
M |
|
0 |
591 |
BOUSSARD Eric |
8h22'11 |
SEM |
Naturvan |
M |
|
0 |
592 |
ABIVEN Eric |
8h22'34 |
VEM |
Kernoues |
M |
|
0 |
593 |
DRUART Emmanuel |
8h22'36 |
V1M |
Cercle Paul Bert Rennes |
M |
|
0 |
594 |
DISARBOIS Bruno |
8h22'47 |
VEM |
Bout Du Monde |
M |
|
0 |
595 |
BROCHU Benjamin |
8h23'15 |
SEM |
Rance Jogging |
M |
|
0 |
596 |
LE BORGNE Franck |
8h23'31 |
VEM |
Team Guiziou Guipavas Oxy |
M |
|
0 |
597 |
CHOUAN Didier |
8h23'35 |
V1M |
Ouest Athletisme 35 |
M |
|
0 |
598 |
GUILLORE Lydie |
8h23'40 |
V1F |
Ouest Athletisme 35 |
F |
|
0 |
599 |
BREGER Patrick |
8h23'44 |
V2M |
Pass Running |
M |
|
0 |
600 |
BILLON Lionel |
8h23'47 |
VEM |
Asaa Running |
M |
|
0 |
601 |
GERARD Patrice |
8h23'49 |
V1M |
Eapb ba35 |
M |
|
0 |
602 |
MARION Carole |
8h23'52 |
SEF |
Quebriac |
F |
|
0 |
603 |
AUGAN Michel |
8h23'54 |
V2M |
Us Saint Gilles |
M |
|
0 |
604 |
LEFEVRE Franck |
8h23'59 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
605 |
MAUGAT Arnaud |
8h24'12 |
VEM |
Getigne |
M |
|
0 |
606 |
GUILLEMOT Benoit |
8h24'24 |
SEM |
Pas De Club |
M |
|
0 |
607 |
GUILLEMOT Romain |
8h24'26 |
SEM |
Sans Club |
M |
|
0 |
608 |
SALOU Mikael |
8h24'28 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
609 |
SAGORY Michel |
8h25'12 |
VEM |
Menestrail |
M |
|
0 |
610 |
LECHABLE Philippe |
8h25'37 |
VEM |
Vitre |
M |
|
0 |
611 |
LEFEBVRE Maxime |
8h25'40 |
SEM |
Courir En Pays Marandais |
M |
|
0 |
612 |
BOHEC Laurent |
8h26'39 |
VEM |
Lm Endurance |
M |
|
0 |
613 |
MADEC Steven |
8h26'46 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
614 |
POULAIN Valerie |
8h26'47 |
V1F |
Athletic Pont Rean |
F |
|
0 |
615 |
LAISEMENT Emmanuel |
8h26'49 |
V1M |
Athletic Pont Rean |
M |
|
0 |
616 |
BAUSSON Bertrand |
8h27'00 |
VEM |
Entre Dune Et Bouchot Hil |
M |
|
0 |
617 |
LE PAGE David |
8h27'14 |
SEM |
Run And Swim |
M |
|
0 |
618 |
LE NOUVEL Fabien |
8h27'16 |
SEM |
Plaintel Aventures |
M |
|
0 |
619 |
ECHARDOUR Daniel |
8h27'55 |
V1M |
Guerledan Aventures |
M |
|
0 |
620 |
KERSUZAN Stephane |
8h28'04 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
621 |
HEURTEBIS Benoit |
8h28'48 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
622 |
HUBERT Vincent |
8h28'56 |
SEM |
Joggers Du Couesnon |
M |
|
0 |
623 |
PILARD Arnaud |
8h29'33 |
VEM |
Ind |
M |
|
0 |
624 |
MESSAGER Fabrice |
8h29'46 |
VEM |
Les Trotteurs De La Penze |
M |
|
0 |
625 |
DRONEAU Herve |
8h29'57 |
V1M |
Dta 44 |
M |
|
0 |
626 |
BOSSARD Alain |
8h30'08 |
VEM |
Sans |
M |
|
0 |
627 |
MOELLO Fabrice |
8h30'10 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
628 |
DHARREVILE Laurent |
8h30'55 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
629 |
ESNEE Stephane |
8h31'34 |
VEM |
Plougasnou |
M |
|
0 |
630 |
QUAEYBEUR Franck |
8h31'50 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
631 |
PREMEL CABIC Jean luc |
8h31'52 |
V2M |
Team Guiziou |
M |
|
0 |
632 |
BIZOT Sebastien |
8h31'59 |
V1M |
Saint Nazaire Olympique S |
M |
|
0 |
633 |
TARLET Natacha |
8h32'04 |
SEF |
Rance Jogging |
F |
|
0 |
634 |
LE GALL Christian |
8h32'12 |
VEM |
Plouzane |
M |
|
0 |
635 |
GUINARD Aubin |
8h32'33 |
VEM |
Team Tsa |
M |
|
0 |
636 |
HINAUT Guenael |
8h32'50 |
SEM |
Menestrail |
M |
|
0 |
637 |
LE FLOCH Andre |
8h34'14 |
VEM |
Rederien St Anne D Auray |
M |
|
0 |
638 |
MORVANT Julien |
8h34'21 |
SEM |
Team Ty Pierre Rosko |
M |
|
0 |
639 |
NOZAHIC Mickael |
8h34'24 |
VEM |
Foulees De Cleguerec |
M |
|
0 |
640 |
PAUGAM Christophe |
8h34'25 |
VEM |
Trotterien Landi |
M |
|
0 |
641 |
COCAIGN Sebastien |
8h34'28 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
642 |
LE GUEVEL Bruno |
8h34'33 |
VEM |
Neant |
M |
|
0 |
643 |
THOMAS David |
8h34'35 |
VEM |
Plaintel |
M |
|
0 |
644 |
JEGAT Ludovic |
8h34'42 |
SEM |
Plaintel Aventures |
M |
|
0 |
645 |
GUERIN Samuel |
8h34'57 |
SEM |
Cherveux |
M |
|
0 |
646 |
AMELOT Ludovic |
8h34'59 |
SEM |
Saint Judoce |
M |
|
0 |
647 |
PARTHENAY Mathias |
8h35'28 |
V1M |
Moulins |
M |
|
0 |
648 |
BETTON Cedric |
8h35'35 |
SEM |
Ac/cesson Sevigne |
M |
|
0 |
649 |
CAROFF Gael |
8h35'52 |
VEM |
Us Saint Gilles |
M |
|
0 |
650 |
JACQUET Jacques |
8h36'05 |
V3M |
Plaintel Aventures |
M |
|
0 |
651 |
MOREAU Francois |
8h36'09 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
652 |
GAULON Philippe |
8h36'22 |
V3M |
Cos Chalonnes |
M |
|
0 |
653 |
JOUBEL Andre |
8h36'27 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
654 |
TANGUY David |
8h36'37 |
VEM |
Blat |
M |
|
0 |
655 |
SUTRE Franck |
8h37'13 |
VEM |
Vitre |
M |
|
0 |
656 |
DEWAME Stephane |
8h37'32 |
V1M |
Ultra Marin Raid Du Golf |
M |
|
0 |
657 |
LE POLLES Philippe |
8h37'41 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
658 |
LE BOUDER Gildas |
8h37'42 |
VEM |
Ac Penvenan |
M |
|
0 |
659 |
GOHIER Loic |
8h37'51 |
V1M |
Es Craon |
M |
|
0 |
660 |
BENARD Laurent |
8h37'55 |
VEM |
e |
M |
|
0 |
661 |
ROULOIS Frederic |
8h38'02 |
VEM |
Pas De Club |
M |
|
0 |
662 |
SIMIER Tanguy |
8h38'08 |
SEM |
Pledran |
M |
|
0 |
663 |
EVEN Pierrick |
8h38'10 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
664 |
LE PRIOL Vincent |
8h38'11 |
SEM |
Kemperle |
M |
|
0 |
665 |
EON Philippe |
8h38'24 |
V1M |
Racing Club Nantais |
M |
|
0 |
666 |
MOBUCHON Mickael |
8h38'35 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
667 |
JOSSELIN Allain |
8h38'55 |
VEM |
Rance Jogging |
M |
|
0 |
668 |
JAOUEN Ludovic |
8h39'06 |
SEM |
Galouperien Briec |
M |
|
0 |
669 |
MASTOUNIN Laurent |
8h39'30 |
V1M |
Saint Nazaire Olympique S |
M |
|
0 |
670 |
DE LONGVILLIERS Bertrand |
8h39'38 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
671 |
PLUNIAN Benoit |
8h39'41 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
672 |
BOURREE Patrick |
8h40'00 |
V1M |
Athletic Pont Rean |
M |
|
0 |
673 |
FRELAU Guy |
8h40'00 |
V2M |
Athletic Pont Rean |
M |
|
0 |
674 |
DORVAL Laurent |
8h40'23 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
675 |
WIETRICH Francois |
8h40'25 |
V1M |
Ac Cesson |
M |
|
0 |
676 |
GUERER William |
8h40'39 |
SEM |
Plougasel Sport Nature |
M |
|
0 |
677 |
ALEIN Nicolas |
8h40'50 |
SEM |
Amateur |
M |
|
0 |
678 |
PAUMARD Benoit |
8h40'56 |
VEM |
Mat 72 |
M |
|
0 |
679 |
CRIBIER Philippe |
8h40'58 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
680 |
SAMBRENON Fabrice |
8h41'12 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
681 |
CATROS Laurence |
8h41'28 |
VEF |
Coureurs De L'ic |
F |
|
0 |
682 |
DUPRE Stephane |
8h41'37 |
V1M |
Sport Nature St Thuriaux |
M |
|
0 |
683 |
COURTEL Denis |
8h41'41 |
V1M |
S/l E Chartres De Brt |
M |
|
0 |
684 |
QUERO Anthony |
8h42'04 |
SEM |
Team Hdb |
M |
|
0 |
685 |
LE CLANCHE Patrice |
8h42'17 |
VEM |
Non |
M |
|
0 |
686 |
DOLO Stephane |
8h42'18 |
VEM |
Non |
M |
|
0 |
687 |
RAIMBAU Anne |
8h42'19 |
V2F |
Athle Pays De Redon |
F |
|
0 |
688 |
HUON Frederic |
8h42'21 |
VEM |
La Vaillante |
M |
|
0 |
689 |
ROULIN Michel |
8h42'23 |
VEM |
Romille |
M |
|
0 |
690 |
CHAPEL Thierry |
8h42'25 |
VEM |
Trail 61 |
M |
|
0 |
691 |
GOURIOU Mickael |
8h42'27 |
VEM |
La Joie De Courir Plabenn |
M |
|
0 |
692 |
SIMON Gildas |
8h42'30 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
693 |
VERDIER Pascal |
8h42'42 |
VEM |
Nc |
M |
|
0 |
694 |
MARION Patrick |
8h42'50 |
V2M |
Joggers Du Couesnon |
M |
|
0 |
695 |
GILLET Yann |
8h43'25 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
696 |
PAUL Patrice |
8h43'32 |
VEM |
Iroise Triathlon Plougonv |
M |
|
0 |
697 |
REGNIER Fabrice |
8h43'40 |
VEM |
Team Plougou |
M |
|
0 |
698 |
LE GUYADER Stephane |
8h43'42 |
VEM |
Aucun |
M |
|
0 |
699 |
LE CLERC Marc |
8h43'48 |
VEM |
La Vaillante Saint Brieuc |
M |
|
0 |
700 |
DERRIEN Marc |
8h43'52 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
701 |
YVIN Yannick |
8h44'15 |
SEM |
Ragnaros |
M |
|
0 |
702 |
THOMAS Yves marie |
8h44'22 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
703 |
GUILLEMOTO Yoann |
8h44'49 |
SEM |
Acc Port louis |
M |
|
0 |
704 |
ANDERSEN Soeren (DEN) |
8h44'51 |
V2M |
St Nazaire Olymp Sa |
M |
|
0 |
705 |
LARDE Gregory |
8h44'56 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
706 |
RAOULT Marc |
8h44'59 |
VEM |
Asetas |
M |
|
0 |
707 |
RICHEUX Yann |
8h45'01 |
V2M |
Frehel |
M |
|
0 |
708 |
CHOPLIN Patrick |
8h45'04 |
VEM |
L'huisserie Jogging |
M |
|
0 |
709 |
PLISSONNEAU Laurent |
8h45'17 |
VEM |
L Touches Running |
M |
|
0 |
710 |
THIRE Pascal |
8h45'19 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
711 |
LE DUIN Christophe |
8h45'22 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
712 |
GRENON Philippe |
8h45'28 |
V2M |
Chalonnes Olympique Sport |
M |
|
0 |
713 |
LE CROM Philippe |
8h45'36 |
VEM |
As22 Loudeac |
M |
|
0 |
714 |
JARRET Stephane |
8h45'59 |
V1M |
Athletic Pont Rean |
M |
|
0 |
715 |
DOMINGO Damien |
8h46'02 |
VEM |
Team Raidlight |
M |
|
0 |
716 |
PELOSSE Alain |
8h46'05 |
V1M |
Passpartout Trailers Du J |
M |
|
0 |
717 |
JAOUEN Fabrice |
8h46'11 |
SEM |
Gourin Court |
M |
|
0 |
718 |
CLOAREC Ronan |
8h46'36 |
VEM |
Bodilis Vtt Aventure |
M |
|
0 |
719 |
CORBIN Jean christophe |
8h46'39 |
V1M |
La Roche Sport Nature |
M |
|
0 |
720 |
RIOU Mickael |
8h46'46 |
VEM |
Breizh Sport Aventure |
M |
|
0 |
721 |
LE BRUN Laurent |
8h47'21 |
VEM |
Asetas |
M |
|
0 |
722 |
PICHON Arnaud |
8h47'33 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
723 |
LUCAS Jerome |
8h47'36 |
V1M |
Tregueux Athletisme |
M |
|
0 |
724 |
BRUNET Guillaume |
8h47'38 |
SEM |
Quimper Footing Loisirs |
M |
|
0 |
725 |
MAHE Gwenael |
8h47'40 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
726 |
JOURDAIN Christian |
8h47'43 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
727 |
BENSABEUR Anthony |
8h48'09 |
SEM |
Jlo Orgeres |
M |
|
0 |
728 |
VIVIER Pascale |
8h48'19 |
VEF |
Team Tsa |
F |
|
0 |
729 |
RIO Jean charles |
8h48'20 |
VEM |
Team Tsa |
M |
|
0 |
730 |
CRESPEL Benoit |
8h48'59 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
731 |
POUESSEL Fabien |
8h49'00 |
V1M |
Snos Athletisme |
M |
|
0 |
732 |
LEGALLAIS Celine |
8h49'06 |
SEF |
A3 Alencon |
F |
|
0 |
733 |
HUBERT Jean yves |
8h49'32 |
VEM |
Lassy |
M |
|
0 |
734 |
LEROUX Olivier |
8h49'50 |
VEM |
Crazy Runners |
M |
|
0 |
735 |
QUEMERE Loic |
8h50'05 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
736 |
COQUIL Stephane |
8h50'21 |
V1M |
Ultra Marin |
M |
|
0 |
737 |
PERRIN Julien |
8h50'25 |
SEM |
Ceps Dinan Triathlon |
M |
|
0 |
738 |
CHEVILLON Daniel |
8h50'29 |
V2M |
Ac Cesson |
M |
|
0 |
739 |
RAPHALEN Anthony |
8h50'55 |
SEM |
Galouperien Briec |
M |
|
0 |
740 |
LE GOANVIC Anthony |
8h50'57 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
741 |
BIGOIN Freddy |
8h51'25 |
SEM |
L'aer Sports Loisirs |
M |
|
0 |
742 |
LE ROY Christophe |
8h51'37 |
VEM |
Courir A Saint Ave |
M |
|
0 |
743 |
BALAVOINE Christophe |
8h51'41 |
V1M |
Racing Club Nantais |
M |
|
0 |
744 |
MORGANT Pascal |
8h51'44 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
745 |
GORREC Christian |
8h52'00 |
VEM |
Guerledan Aventure |
M |
|
0 |
746 |
LEFEUVRE Michael |
8h52'14 |
VEM |
Quedillac |
M |
|
0 |
747 |
LOUIS Laurence |
8h52'35 |
VEF |
Agile Talon |
F |
|
0 |
748 |
DUCHAUD Stephane |
8h52'51 |
VEM |
Sport Nature St Thuriaux |
M |
|
0 |
749 |
RIOT Mikael |
8h52'58 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
750 |
OLLIVIER Thierry |
8h53'23 |
V1M |
Team Ikinoa Sport |
M |
|
0 |
751 |
LE GALL Delphine |
8h53'27 |
VEF |
Us Saint Gilles |
F |
|
0 |
752 |
ROUXEL Dominique |
8h53'29 |
V1M |
Acvarades |
M |
|
0 |
753 |
CORRE Melanie |
8h53'45 |
SEF |
Pac Mac |
F |
|
0 |
754 |
LE BORGNE David |
8h53'47 |
VEM |
Pac Mac |
M |
|
0 |
755 |
GESTIN Alain |
8h53'51 |
VEM |
Argenteuil |
M |
|
0 |
756 |
SAUPIN Hugo |
8h53'53 |
V1M |
Ac La Chap Sur Erdre |
M |
|
0 |
757 |
DENIER Frederic |
8h54'00 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
758 |
BRIAND Christophe |
8h54'03 |
V1M |
La Vaillante |
M |
|
0 |
759 |
MONNIER Didier |
8h54'05 |
V1M |
Vannes Athletisme |
M |
|
0 |
760 |
LEMOINE Benoit |
8h54'30 |
VEM |
Jogging Loisirs Orgeres |
M |
|
0 |
761 |
COTTON Cedric |
8h54'51 |
SEM |
Quimper Footing Loisir |
M |
|
0 |
762 |
GAROCHE Lionel |
8h55'09 |
V1M |
Acigne Jogging |
M |
|
0 |
763 |
LIVACHE Etienne |
8h55'39 |
V2M |
As Ce Mma |
M |
|
0 |
764 |
PLEURMEAU Emmanuel |
8h55'40 |
V2M |
As Ce Mma |
M |
|
0 |
765 |
BODI Sylvain |
8h56'06 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
766 |
RAPHALEN Franck |
8h56'08 |
VEM |
Termaji's |
M |
|
0 |
767 |
JEANNE Sebastien |
8h56'21 |
VEM |
Aslh |
M |
|
0 |
768 |
CADIOU Cedric |
8h56'41 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
769 |
LUCAS Cedric |
8h56'46 |
SEM |
Rennes |
M |
|
0 |
770 |
LE ROUX Serge |
8h56'47 |
VEM |
Sport Nature St Thuriaux |
M |
|
0 |
771 |
LE BRUN Yannick |
8h56'51 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
772 |
LANDIER Yannick |
8h56'53 |
V2M |
Team Ca |
M |
|
0 |
773 |
HOFFMANN Laurent |
8h57'17 |
SEM |
Gendarmerie |
M |
|
0 |
774 |
VIGUIER Thierry |
8h57'27 |
V2M |
Courir A Saint Divy |
M |
|
0 |
775 |
LEFEUVRE Virginie |
8h57'42 |
SEF |
Us Saint Gilles |
F |
|
0 |
776 |
FOUQUERAY Marie pierre |
8h58'17 |
V1F |
Ac La Chap Sur Erdre |
F |
|
0 |
777 |
PELLE Ludovic |
8h58'25 |
V1M |
Bovel |
M |
|
0 |
778 |
GUILLOIS Veronique |
8h58'31 |
VEF |
Agile Talon |
F |
|
0 |
779 |
DONNE Michel |
8h59'24 |
V1M |
Les Pieds S'en Melent Sai |
M |
|
0 |
780 |
ROCABOY Denis |
8h59'29 |
V1M |
ATHLETISME SUD 22 |
M |
|
0 |
781 |
DENIS Jean claude |
8h59'59 |
V2M |
Dompierre Course Aventure |
M |
|
0 |
782 |
NICOLI Stephane |
9h00'23 |
V1M |
Redek Breteil |
M |
|
0 |
783 |
PIHIER Sylvain |
9h00'26 |
VEM |
Redex Breteil |
M |
|
0 |
784 |
SEUX Alain |
9h00'30 |
V2M |
Us Ezanville ecouen |
M |
|
0 |
785 |
GOUEZIN Christian |
9h00'49 |
VEM |
Guipavas Oxygene |
M |
|
0 |
786 |
GUEGUEN Philippe |
9h01'09 |
V1M |
Le Trail Du Foeil |
M |
|
0 |
787 |
GOUIN Jacques |
9h01'43 |
VEM |
As Orange Cesson / Trail3 |
M |
|
0 |
788 |
REGEREAU Anne |
9h01'49 |
SEF |
St Brieuc Agglom |
F |
|
0 |
789 |
LADRAIT Thierry |
9h02'04 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
790 |
LOQUET Dominique |
9h02'08 |
V2M |
Ua Canton De Savenay |
M |
|
0 |
791 |
LO SCALZO Bruno |
9h02'12 |
V2M |
Natixis |
M |
|
0 |
792 |
POULIQUEN Frederic |
9h02'31 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
793 |
TREDAN Gilles |
9h02'34 |
VEM |
Gwenn Ha Du Pluned |
M |
|
0 |
794 |
ARDOUIN Olivier |
9h02'44 |
VEM |
Apv Theix |
M |
|
0 |
795 |
LAMBERT Philippe |
9h02'49 |
VEM |
Acp Muzillac |
M |
|
0 |
796 |
LE PAGE Remy |
9h02'57 |
VEM |
L'huisserie Jogging |
M |
|
0 |
797 |
MAO Celine |
9h03'15 |
V1F |
Courir A Chateaulin |
F |
|
0 |
798 |
RAOULT Renan |
9h03'17 |
V1M |
S/ljeanne D'arc De Bruz |
M |
|
0 |
799 |
BUGEL Jerome |
9h03'20 |
V1M |
Athleletic Retz Sud Lac |
M |
|
0 |
800 |
LARIDON Didier |
9h03'20 |
V2M |
Endurance Shop |
M |
|
0 |
801 |
COBIGO Yves |
9h04'25 |
VEM |
Adn Noyal pontivy |
M |
|
0 |
802 |
VERONNEAU Jean luc |
9h04'45 |
V1M |
Athletic Pont Rean |
M |
|
0 |
803 |
MAUGAT Christophe |
9h05'19 |
VEM |
Getigne |
M |
|
0 |
804 |
LEGOUABLE Rodolphe |
9h05'33 |
VEM |
Crazy Runners |
M |
|
0 |
805 |
ARNALDI Pierre |
9h06'15 |
V2M |
Us Ezanville ecouen |
M |
|
0 |
806 |
HUGONOT Yann |
9h06'19 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
807 |
LE MAREC Christophe |
9h06'24 |
VEM |
Les Relayeurs Du Blavet |
M |
|
0 |
808 |
FORTIN Didier |
9h07'16 |
V1M |
Ploeren Endurance |
M |
|
0 |
809 |
RAIMBAULT Loik |
9h07'20 |
SEM |
Orteil En Pointes |
M |
|
0 |
810 |
OURRARD Franck |
9h07'43 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
811 |
TRAINEAU Dominique |
9h07'54 |
V1M |
Sl2e |
M |
|
0 |
812 |
VINCENTI Gilles |
9h07'55 |
SEM |
Pas De Club |
M |
|
0 |
813 |
BODILIS Mik |
9h08'10 |
VEM |
Plouider Sport Nature Psn |
M |
|
0 |
814 |
NAHUET Gilles |
9h08'18 |
V3M |
Jogging Loisirs Orgeres |
M |
|
0 |
815 |
PIEDERRIERE Vincent |
9h08'24 |
SEM |
Sens De Bretagne |
M |
|
0 |
816 |
GUILLEMOT Gilles |
9h08'27 |
V2M |
Ploeren Endurance |
M |
|
0 |
817 |
BOUGEARD Sandrine |
9h08'42 |
V1F |
Les Foulees Breuillettois |
F |
|
0 |
818 |
CROGUENNEC Cyril |
9h08'43 |
SEM |
Team Trail De L'aber Beno |
M |
|
0 |
819 |
PAOFAI Lionel |
9h08'46 |
VEM |
Del |
M |
|
0 |
820 |
LEFRANCOIS Yoann |
9h09'06 |
SEM |
Tri Veloce Saint Sebastie |
M |
|
0 |
821 |
CHILOU Gael |
9h10'20 |
VEM |
Chartres De Bretagne |
M |
|
0 |
822 |
ANTON Karl |
9h10'30 |
V1M |
Cima/lm Auray |
M |
|
0 |
823 |
CANTERO Sylvain |
9h10'33 |
SEM |
Coureur De L'extrem |
M |
|
0 |
824 |
SASSIER Eric |
9h11'32 |
VEM |
Conde Sur Sarthe |
M |
|
0 |
825 |
KERAUDREN Jacques |
9h11'38 |
VEM |
Individuelle |
M |
|
0 |
826 |
SASSIER Sylvie |
9h11'40 |
V2F |
Conde Sur Sarthe |
F |
|
0 |
827 |
HARDY Thierry |
9h11'44 |
V1M |
Joggers Du Couesnon |
M |
|
0 |
828 |
BAGNAUD Gilles |
9h12'18 |
V1M |
Pornichet Cote D amour |
M |
|
0 |
829 |
DILASSER Philippe |
9h12'31 |
VEM |
Les Trailers De Deolen |
M |
|
0 |
830 |
LE COQ Damien |
9h12'36 |
SEM |
Aucun |
M |
|
0 |
831 |
GOULAY Didier |
9h12'50 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
832 |
DEFRAINE Laurent |
9h12'51 |
VEM |
L'huisserie Jogging |
M |
|
0 |
833 |
FARO Jeremie |
9h12'53 |
SEM |
Cac |
M |
|
0 |
834 |
RIAUDEL Mickael |
9h12'53 |
VEM |
L'huisserie Jogging |
M |
|
0 |
835 |
GOUPIL Aurelien |
9h12'56 |
SEM |
Vienne Biathlon |
M |
|
0 |
836 |
MEYNIER Loic |
9h13'02 |
SEM |
Athl Pont Rean |
M |
|
0 |
837 |
MORICE Gaetan |
9h13'12 |
SEM |
Hk Running Club |
M |
|
0 |
838 |
LE GUEN Nolwen |
9h13'18 |
VEF |
Ble D Or Gouesnou |
F |
|
0 |
839 |
COTTE Mickael |
9h13'31 |
VEM |
Canibreizh |
M |
|
0 |
840 |
MARCHAND Sarah |
9h13'31 |
SEF |
Pac Mac |
F |
|
0 |
841 |
HERRAULT Herve |
9h13'36 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
842 |
SIMON Jacques |
9h13'36 |
VEM |
Cjb Team |
M |
|
0 |
843 |
QUEGUINER Damien |
9h13'49 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
844 |
LE ROCH Pierre |
9h13'50 |
VEM |
Les Chevreuils Du Pays Po |
M |
|
0 |
845 |
JUBEAU Patrick |
9h14'20 |
V2M |
As St Sylvain Danjou |
M |
|
0 |
846 |
GUYADER Patrice |
9h14'42 |
VEM |
Sna Fouesnant |
M |
|
0 |
847 |
GROISARD Gilles |
9h14'44 |
VEM |
Courir A Caudan |
M |
|
0 |
848 |
BARGET Thierry |
9h14'54 |
V3M |
Les Foulees Breuilletoise |
M |
|
0 |
849 |
LE LIARD Mickael |
9h14'56 |
VEM |
As Orange Cesson |
M |
|
0 |
850 |
JOURDAIN Hugo |
9h15'08 |
ESM |
- |
M |
|
0 |
851 |
HAUTEFORT Gaelle |
9h15'55 |
VEF |
Courir Saint Divy |
F |
|
0 |
852 |
MALENFANT Steven |
9h16'00 |
SEM |
Aucun |
M |
|
0 |
853 |
CHEVALIER COURAUD Patricia |
9h16'08 |
VEF |
- |
F |
|
0 |
854 |
BOUSQUET Karine |
9h16'18 |
V1F |
Landevant Sport Nature |
F |
|
0 |
855 |
ROUZIC Yvon |
9h16'41 |
SEM |
Armorgreen |
M |
|
0 |
856 |
CALVEZ Olivier |
9h17'03 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
857 |
ABGRALL Bernard |
9h17'23 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
858 |
ETIENNE Nicolas |
9h17'26 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
859 |
PONSARD Jerome |
9h17'28 |
SEM |
Les Trotteurs De La Penze |
M |
|
0 |
860 |
DUQUESNEL Rachel |
9h17'29 |
SEF |
Athletisme Pays De Pontiv |
F |
|
0 |
861 |
MURIER Yoann |
9h17'31 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
862 |
FOURAULT Arnaud |
9h17'35 |
SEM |
Cghn Bernay |
M |
|
0 |
863 |
LE MOUEL Jacques |
9h17'43 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
864 |
COUTAND Guillaume |
9h18'05 |
V1M |
Snls44 |
M |
|
0 |
865 |
LAUDIC Nora |
9h18'15 |
VEF |
Ac Plescop |
F |
|
0 |
866 |
RIMPOT Antoine |
9h18'18 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
867 |
GUITTARD Samuel |
9h18'22 |
VEM |
Trivagou |
M |
|
0 |
868 |
FRENAIS Thomas |
9h18'27 |
SEM |
Courir A Tintegniac |
M |
|
0 |
869 |
FRANCOIS Cecile |
9h18'34 |
VEF |
Moutiers |
F |
|
0 |
870 |
VIGOUROUX Gwenola |
9h18'34 |
V1F |
Adn |
F |
|
0 |
871 |
CREIGNOU Denis |
9h18'40 |
VEM |
Globe Trotting Guimaec |
M |
|
0 |
872 |
AMIOT Sebastien |
9h18'42 |
VEM |
Le Genest |
M |
|
0 |
873 |
MASSON Ludovic |
9h18'49 |
VEM |
Laval |
M |
|
0 |
874 |
DRONIOU Marc alain |
9h19'29 |
V1M |
Sans... |
M |
|
0 |
875 |
VALY Thierry |
9h19'35 |
VEM |
Courir A Lanester |
M |
|
0 |
876 |
CHEVALIER Pierrick |
9h19'38 |
VEM |
Menestrail Moncontour La |
M |
|
0 |
877 |
PASCOU Olivier |
9h19'39 |
VEM |
Sport Nature Roche Vilain |
M |
|
0 |
878 |
BEAUMONT Corinne |
9h19'47 |
V1F |
La Haye Malherbe |
F |
|
0 |
879 |
MOTHU Frederic |
9h19'53 |
V2M |
Landevant Sport Nature |
M |
|
0 |
880 |
ROSEC Jean paul |
9h20'18 |
V2M |
Courir A St Divy |
M |
|
0 |
881 |
SUEL Stephane |
9h20'24 |
SEM |
Joie De Courir A Plabenne |
M |
|
0 |
882 |
JAN Herve |
9h20'35 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
883 |
BIGNON Franck |
9h20'51 |
V1M |
Courir A St Medard |
M |
|
0 |
884 |
LE BLANC Patrice |
9h21'06 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
885 |
ROTHLISBERGER Cyrille |
9h21'08 |
VEM |
Association Sur Les Pas D |
M |
|
0 |
886 |
VIGOUROUX Gaetan |
9h21'31 |
VEM |
Elorn Sport Nature |
M |
|
0 |
887 |
GOEPFERT Laurent |
9h21'32 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
888 |
GELGON Philippe |
9h21'35 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
889 |
LEBIE Bruno |
9h21'52 |
V2M |
Allonnes Athl |
M |
|
0 |
890 |
LOTON Francois |
9h22'04 |
VEM |
Chantepie |
M |
|
0 |
891 |
PINCON Frederic |
9h22'17 |
V1M |
Ussb |
M |
|
0 |
892 |
ANDRE Mickael |
9h22'42 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
893 |
CRENO Mathieu |
9h22'47 |
ESM |
- |
M |
|
0 |
894 |
MILOT Lionel |
9h22'58 |
V1M |
Achaute Vilaine |
M |
|
0 |
895 |
SALAUN Antoine |
9h23'06 |
SEM |
Courir A Chateaulin |
M |
|
0 |
896 |
LE CREFF Loic |
9h23'22 |
SEM |
Libre |
M |
|
0 |
897 |
OLLIVIER Jerome |
9h23'34 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
898 |
LEBRUN Loic |
9h23'37 |
V2M |
S/le De Chartres De Breta |
M |
|
0 |
899 |
VALLEZ Laurent |
9h23'52 |
SEM |
Cima Pays D'auray |
M |
|
0 |
900 |
LE MOUEL Guenael |
9h23'56 |
VEM |
Sport Nature St Thuriaux |
M |
|
0 |
901 |
LE MEUT Pierrick |
9h23'57 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
902 |
PREMEL Gilbert |
9h24'02 |
V1M |
Castel Trail Running |
M |
|
0 |
903 |
BRIENT Fabrice |
9h24'04 |
VEM |
Sport Nature St Thuriaux |
M |
|
0 |
904 |
PIRAUD Patrick |
9h24'14 |
VEM |
Sport Nature St Thuriaux |
M |
|
0 |
905 |
GAUTIER Pierre louis |
9h24'32 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
906 |
LAURENT Arnaud |
9h24'34 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
907 |
LE CUN Christophe |
9h24'47 |
VEM |
Hasta Buan Garlan |
M |
|
0 |
908 |
COLLET Lionel |
9h25'42 |
V1M |
Sojasun |
M |
|
0 |
909 |
BELAUSTEGUY Sabine |
9h25'48 |
VEF |
Passpartout Trailers Du J |
F |
|
0 |
910 |
DUPIN Vincent |
9h25'50 |
SEM |
Passpartout Trailers Du J |
M |
|
0 |
911 |
DERRIEN Herve |
9h26'25 |
VEM |
Trotteurs De La Penze |
M |
|
0 |
912 |
FRERET Gweltaz |
9h26'37 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
913 |
LELLOUCH Florence |
9h26'42 |
V2F |
Saint Nazaire Olympique S |
F |
|
0 |
914 |
SAUSSEAU Laurent |
9h26'58 |
VEM |
Courir En Pays Marandais |
M |
|
0 |
915 |
LEMOSQUET Jean luc |
9h27'06 |
VEM |
Jogging Loisirs Orgeres/a |
M |
|
0 |
916 |
GUILLOT Patrice |
9h27'14 |
V2M |
Athle Du Pays De Redon |
M |
|
0 |
917 |
NIZAN Jean marc |
9h27'40 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
918 |
MAHO Yann |
9h27'46 |
VEM |
Endurance Loisir Plouay |
M |
|
0 |
919 |
GOUGEON Christophe |
9h27'55 |
VEM |
Joyeux Joggeurs Josselina |
M |
|
0 |
920 |
GOUGEON Sophie |
9h27'57 |
VEF |
- |
F |
|
0 |
921 |
LEVEUGLE Laurence |
9h28'20 |
V1F |
Sl Stade Lesneven |
F |
|
0 |
922 |
MOYSAN Marie pierre |
9h28'22 |
VEF |
Courir Pour Owen |
F |
|
0 |
923 |
ETIEN Stephane |
9h28'29 |
V1M |
Casc'route79 |
M |
|
0 |
924 |
GALISSON Christophe |
9h28'43 |
V2M |
SAINT NAZAIRE OLYMPIQUE S |
M |
|
0 |
925 |
LE SERGENT Sebastien |
9h28'47 |
VEM |
Relayeurs Du Blavet |
M |
|
0 |
926 |
DUMONTET Francis |
9h28'51 |
V1M |
Eapb |
M |
|
0 |
927 |
GADOWSKI Yannick |
9h29'02 |
V1M |
Pornichet Cote D amour |
M |
|
0 |
928 |
FALHER Christian |
9h29'08 |
VEM |
Guerledan Aventures |
M |
|
0 |
929 |
TADEJ Jocelyn |
9h29'09 |
VEM |
Kaolins Quessoy |
M |
|
0 |
930 |
AUFFRET Erwann |
9h29'10 |
VEM |
Guerledan Aventure |
M |
|
0 |
931 |
DENIAUD Max |
9h29'16 |
VEM |
Defi Trail Aventure 44 |
M |
|
0 |
932 |
VIEL Laurent |
9h29'23 |
V1M |
Joggers Du Couesnon |
M |
|
0 |
933 |
LE BERRE Jean marc |
9h29'27 |
VEM |
Ind |
M |
|
0 |
934 |
LEDUC Christine |
9h29'37 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
935 |
LE BOT Dominique |
9h29'57 |
VEM |
Brest L'attitude Trail |
M |
|
0 |
936 |
DELAURE Yvann |
9h30'14 |
V1M |
S/l Co Paceen |
M |
|
0 |
937 |
DELAURE Patricia |
9h30'17 |
V1F |
S/l Co Paceen |
F |
|
0 |
938 |
RENAULT Patricia |
9h30'36 |
VEF |
Rance Jogging |
F |
|
0 |
939 |
LEPOT Benedicte |
9h30'59 |
VEF |
Sans Club |
F |
|
0 |
940 |
LEPOT Jean yves |
9h31'02 |
VEM |
Sans Club |
M |
|
0 |
941 |
JACOPIN Christophe |
9h31'22 |
VEM |
Pace |
M |
|
0 |
942 |
VINCENT Anthony |
9h31'55 |
V1M |
Acpays D'ancenis |
M |
|
0 |
943 |
LANOE Bertrand |
9h31'56 |
V2M |
Chartres De Bretagne |
M |
|
0 |
944 |
TOULLEC Frederic |
9h32'34 |
VEM |
La Uve |
M |
|
0 |
945 |
CORNET Anthony |
9h32'45 |
SEM |
Snls44 |
M |
|
0 |
946 |
RIOUAL Christophe |
9h32'50 |
SEM |
Cap Dcns |
M |
|
0 |
947 |
GALON Yannick |
9h32'52 |
VEM |
Aucun |
M |
|
0 |
948 |
LAMBERT Nicolas |
9h33'33 |
SEM |
Vienne Biathlon |
M |
|
0 |
949 |
LE MAO Yves |
9h33'45 |
VEM |
Sna Fouesnant |
M |
|
0 |
950 |
PRAT Pierre yvon |
9h34'10 |
VEM |
Ac Penvenan Athle |
M |
|
0 |
951 |
LOUIS Jean paul |
9h34'15 |
V3M |
Agile Talon |
M |
|
0 |
952 |
JOBIN Benedicte |
9h34'22 |
SEF |
Acc Port Louis |
F |
|
0 |
953 |
SIBIRIL Carole |
9h34'23 |
V1F |
Ac Penvenan Athle |
F |
|
0 |
954 |
GRACE Monique |
9h34'24 |
V2F |
- |
F |
|
0 |
955 |
SANTINI Nadege |
9h34'24 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
956 |
ROBERT Veronique |
9h34'25 |
VEF |
- |
F |
|
0 |
957 |
REBOUILLEAU Mickael |
9h34'37 |
SEM |
Asphalte Guipel |
M |
|
0 |
958 |
HARTEREAU Murielle |
9h34'50 |
VEF |
Courir Saint Divy |
F |
|
0 |
959 |
COUDERT Christian |
9h36'33 |
V2M |
Vern Sur Seiche |
M |
|
0 |
960 |
PRIGENT Nicolas |
9h37'00 |
V1M |
Breizh Sport Attitude Car |
M |
|
0 |
961 |
YVOIR Stephane |
9h37'03 |
V2M |
Apr Redon |
M |
|
0 |
962 |
GLOUX Catherine |
9h37'34 |
V1F |
A3 Alencon |
F |
|
0 |
963 |
JACQUET Thierry |
9h37'36 |
V2M |
A3 Alencon |
M |
|
0 |
964 |
PHILIPPOT Gildas |
9h37'55 |
V1M |
Pornichet Cote D amour |
M |
|
0 |
965 |
FOURN Patrick |
9h38'14 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
966 |
MABILLE Daniel |
9h38'31 |
VEM |
Lampaul Course Aventure |
M |
|
0 |
967 |
KEROUAULT Bruno |
9h38'34 |
V1M |
Acp Muzillac |
M |
|
0 |
968 |
AUBRIL Guillaume |
9h38'44 |
SEM |
St |
M |
|
0 |
969 |
BERNARD Mickael |
9h38'46 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
970 |
BODIN Pascal |
9h39'42 |
VEM |
Moignac La Tour |
M |
|
0 |
971 |
TRAVER Luc |
9h39'46 |
V2M |
Granit Running 22 |
M |
|
0 |
972 |
STICH Eric |
9h40'12 |
V1M |
Les Princes Du Vent |
M |
|
0 |
973 |
HAMARD Nicolas |
9h40'14 |
SEM |
Saint Jacques De La Lande |
M |
|
0 |
974 |
HERY Stephane |
9h40'22 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
975 |
LELLOUCH Jean louis |
9h40'38 |
V3M |
Saint Nazaire Olympique S |
M |
|
0 |
976 |
GUEGAN Stephane |
9h40'49 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
977 |
MAHE Sebastien |
9h40'55 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
978 |
LE FER Bruno |
9h41'05 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
979 |
LE FER Annick |
9h41'07 |
VEF |
- |
F |
|
0 |
980 |
RABILLE Jean claude |
9h41'09 |
V2M |
Jcsh Les T Pas Cap |
M |
|
0 |
981 |
JOUAUX Hubert |
9h41'11 |
VEM |
Agile Talon |
M |
|
0 |
982 |
GOASDOUE Erwan |
9h41'18 |
SEM |
Indiv |
M |
|
0 |
983 |
LE FUR Maxime |
9h41'35 |
SEM |
Dol De Bretagne |
M |
|
0 |
984 |
PLOUIDY Alain |
9h42'21 |
VEM |
Courir Saint Divy |
M |
|
0 |
985 |
LE GOSLES Christophe |
9h43'02 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
986 |
LE GOSLES Ludovic |
9h43'03 |
SEM |
Amicale Pompiers Vannes |
M |
|
0 |
987 |
MORELLEC Gilles |
9h43'21 |
VEM |
Saint Aubin D'aubigne |
M |
|
0 |
988 |
CORVELLEC Mickael |
9h43'41 |
SEM |
Lorient |
M |
|
0 |
989 |
LE BEGUEC Laurence |
9h43'55 |
VEF |
Rance Jogging |
F |
|
0 |
990 |
BESCHER Christophe |
9h43'57 |
V1M |
Ac Varades |
M |
|
0 |
991 |
CHENAIS Maurice |
9h43'57 |
V3M |
Pas De Club |
M |
|
0 |
992 |
PEIGNE Denis |
9h43'58 |
V1M |
Ac Varades |
M |
|
0 |
993 |
LEROUX Sylvain |
9h44'01 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
994 |
JOSSE Stephane |
9h44'09 |
V2M |
Vitre |
M |
|
0 |
995 |
PAYET Laurent |
9h44'15 |
VEM |
Liffre |
M |
|
0 |
996 |
GOUTARD Florian |
9h44'18 |
SEM |
Broceliande Aventure |
M |
|
0 |
997 |
BOUTROUELLE Samuel |
9h44'42 |
V1M |
Plumaugat Athle |
M |
|
0 |
998 |
QUARTESAN Claude |
9h45'33 |
VEM |
Liffre |
M |
|
0 |
999 |
REIG Patrick |
9h46'08 |
VEM |
Passpartout Trailers Du J |
M |
|
0 |
1000 |
GUIMARD Gilles |
9h46'10 |
V2M |
Passpartout Trailers Du J |
M |
|
0 |
1001 |
PICHARD Jean claude |
9h46'27 |
VEM |
Joyeux Joggers Josselin |
M |
|
0 |
1002 |
DA COSTA Paulo |
9h47'16 |
VEM |
Eacc Team Ridlight |
M |
|
0 |
1003 |
LETORT Christophe |
9h47'19 |
V1M |
Snls44 |
M |
|
0 |
1004 |
DAOUDAL Jean louis |
9h47'46 |
VEM |
Rosporden Oxygene |
M |
|
0 |
1005 |
MIEL Laurent |
9h47'54 |
VEM |
Rosporden Oxygene |
M |
|
0 |
1006 |
LIDURIN Gilles |
9h48'31 |
V1M |
Quimper |
M |
|
0 |
1007 |
DUFILS Jean marc |
9h49'14 |
V3M |
Us Ezanville ecouen |
M |
|
0 |
1008 |
DAUTCOURT Gerald |
9h50'06 |
V3M |
Us Ezanville ecouen |
M |
|
0 |
1009 |
PELAT Jean francois |
9h50'06 |
VEM |
Vienne Biathlon |
M |
|
0 |
1010 |
NIBAUDEAU Frederic |
9h50'07 |
V1M |
Vienne Biathlon |
M |
|
0 |
1011 |
LENOIR Jean marc |
9h50'08 |
SEM |
e |
M |
|
0 |
1012 |
LE COUEDIC Pascal |
9h50'37 |
VEM |
Tsa |
M |
|
0 |
1013 |
PICAUD Yvonnick |
9h50'48 |
V2M |
Ultra Marin Raid Du Golf |
M |
|
0 |
1014 |
PERRIGAUD Gwenole |
9h50'49 |
SEM |
Ploeren Endurance |
M |
|
0 |
1015 |
ETESSE Claude |
9h51'37 |
VEM |
Menestrail |
M |
|
0 |
1016 |
GILAIZEAU Dominique |
9h51'39 |
V2M |
Athletic Retz Sud Lac |
M |
|
0 |
1017 |
CHESNEAU Christian |
9h51'52 |
V2M |
Ar Sud Lac |
M |
|
0 |
1018 |
GALPIN Stephane |
9h52'12 |
V1M |
E.a.c.c Team Raidlight |
M |
|
0 |
1019 |
LE GOFF Jean luc |
9h52'37 |
VEM |
Macadam Pont Scorff |
M |
|
0 |
1020 |
PELLAN Yannick |
9h53'05 |
VEM |
Groupama |
M |
|
0 |
1021 |
MARIEL Janie |
9h53'06 |
VEF |
Team Tsa |
F |
|
0 |
1022 |
ARROSERES Philippe |
9h53'43 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
1023 |
ROUX Erwann |
9h54'05 |
SEM |
Vignoc |
M |
|
0 |
1024 |
POTIER Yannick |
9h54'33 |
V2M |
Kaolins De Quessoy |
M |
|
0 |
1025 |
TREANGLE Frederick |
9h54'57 |
SEM |
As Natixis |
M |
|
0 |
1026 |
TROADEC Fabien |
9h55'12 |
V1M |
Quimper Athletisme |
M |
|
0 |
1027 |
FORGET Erwan |
9h55'46 |
V1M |
Sport Nature St Thuriaux |
M |
|
0 |
1028 |
KUMMETAT Alexis |
9h55'51 |
V1M |
Touriste Parisien |
M |
|
0 |
1029 |
PAPON Fabrice |
9h56'06 |
V1M |
Jogging Club Saint Hilair |
M |
|
0 |
1030 |
LE LEANNEC Stephane |
9h56'21 |
VEM |
Foulees De Cleguerec |
M |
|
0 |
1031 |
BROCHARD Maryvonne |
9h56'30 |
V2F |
Pornichet Cote D amour |
F |
|
0 |
1032 |
THEBAUD Philippe |
9h56'33 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
1033 |
LEONARDI Roberto |
9h56'46 |
V2M |
Us Ezanville ecouen |
M |
|
0 |
1034 |
DEBOEVRE Dominique |
9h56'54 |
V3M |
La Forest A Pettites Foul |
M |
|
0 |
1035 |
LEGAC Marie cecile |
9h56'59 |
VEF |
Acp Muzillac |
F |
|
0 |
1036 |
CZEGLEDI Jean hugues |
9h57'03 |
VEM |
Menestrail |
M |
|
0 |
1037 |
LE FLOC H Stephanie |
9h57'20 |
VEF |
Sna Fouesnant |
F |
|
0 |
1038 |
FILLAUDEAU Olivier |
9h57'27 |
V1M |
As Chu Nantes |
M |
|
0 |
1039 |
JESTIN Pierre |
9h57'33 |
VEM |
Breizh Sport Aventure |
M |
|
0 |
1040 |
LE SCOLAN Stephane |
9h57'47 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
1041 |
DURAND Tony |
9h57'52 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
1042 |
JEZEQUEL Riwal |
9h57'59 |
SEM |
Joggers Gestelois |
M |
|
0 |
1043 |
EVANO Nicolas |
9h58'03 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
1044 |
RONDEAU Jerome |
9h58'20 |
V1M |
As Ce Mma |
M |
|
0 |
1045 |
FRONZES Gilles |
9h58'36 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
1046 |
LE BOT Fanny |
9h59'59 |
SEF |
Ultra Marin |
F |
|
0 |
1047 |
PIVETEAU Charles |
10h01'02 |
V2M |
Dompierre Course Aventure |
M |
|
0 |
1048 |
FERRIERE Alexandre |
10h01'06 |
SEM |
Coureur Des Ajoncs |
M |
|
0 |
1049 |
HIREL Christian |
10h01'29 |
V2M |
Redek A Breteil |
M |
|
0 |
1050 |
BOULLE Maxence |
10h01'47 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
1051 |
RENAULT Fabrice |
10h02'14 |
VEM |
Neant |
M |
|
0 |
1052 |
LE STUM Thierry |
10h03'27 |
VEM |
Courir Saint Divy |
M |
|
0 |
1053 |
GOULAY Ghislaine |
10h04'14 |
VEF |
- |
F |
|
0 |
1054 |
VANOPDENBOSCH Frederik |
10h04'25 |
SEM |
Cdlt |
M |
|
0 |
1055 |
DANIEL Nicolas |
10h04'26 |
SEM |
Cdlt Concarneau |
M |
|
0 |
1056 |
GERMANN Martine |
10h04'32 |
V2F |
Individuelle |
F |
|
0 |
1057 |
OLIVIERO Michel |
10h04'33 |
V3M |
Aucun |
M |
|
0 |
1058 |
CROIZILLE Arnaud |
10h05'23 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
1059 |
REPTIN Bertrand |
10h05'31 |
VEM |
Team Barly |
M |
|
0 |
1060 |
BODIN Catherine |
10h07'05 |
V2F |
Passpartout Trailers Du J |
F |
|
0 |
1061 |
LAROCHE Sandrine |
10h07'11 |
VEF |
Aucun |
F |
|
0 |
1062 |
HENNEQUIN Jean michel |
10h07'17 |
V2M |
Passpartout Trailers Du J |
M |
|
0 |
1063 |
MADOUAS Yann |
10h08'13 |
VEM |
Acp Muzillac |
M |
|
0 |
1064 |
LARNICOL Ludovic |
10h08'33 |
SEM |
Saint Segal |
M |
|
0 |
1065 |
BROUDIN David |
10h08'45 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
1066 |
PINEAU Yann |
10h08'49 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
1067 |
BOUDESSEUL Mickael |
10h09'42 |
VEM |
Vern Sur Seiche |
M |
|
0 |
1068 |
BLIARD Jacques |
10h11'18 |
VEM |
Capcintre |
M |
|
0 |
1069 |
WAISSE Eric |
10h11'19 |
VEM |
Capcintre |
M |
|
0 |
1070 |
MARTINET Christophe |
10h11'22 |
V1M |
Capcintre |
M |
|
0 |
1071 |
ANTOINE Bernard |
10h11'28 |
V1M |
Us Ezanville ecouen |
M |
|
0 |
1072 |
CHARPENTIER Didier |
10h11'28 |
VEM |
Capcintre |
M |
|
0 |
1073 |
SEILLER Christina |
10h11'33 |
ESF |
CAP ENDURANCE |
F |
|
0 |
1074 |
CHAUMETTE Dominique |
10h11'34 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
1075 |
LE GALL Jacques |
10h15'40 |
VEM |
Agile Talon |
M |
|
0 |
1076 |
LEDOUX Sebastien |
10h18'44 |
VEM |
Pornichet Cote D amour |
M |
|
0 |
1077 |
GOASGUEN POULIQUEN Nadine |
10h18'46 |
V2F |
Pornichet Cote D amour |
F |
|
0 |
1078 |
BERNARD Janick |
10h18'52 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
1079 |
COETMEUR Bertrand |
10h18'52 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
1080 |
MARTINEZ Jacques |
10h19'04 |
V2M |
S/l Us Vern |
M |
|
0 |
1081 |
ARROUET Anthony |
10h19'06 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
1082 |
LEBEN Isabelle |
10h23'03 |
V1F |
Us Ezanville ecouen |
F |
|
0 |
1083 |
HARDIVILLIER Sylvain |
10h23'41 |
V1M |
Team Endurance Shop Vanne |
M |
|
0 |
1084 |
CRETOIS Rachel |
10h26'05 |
VEF |
Martigne Running |
F |
|
0 |
1085 |
LE CLEACH Emmanuelle |
10h26'05 |
VEF |
Pornichet Cote D amour |
F |
|
0 |
1086 |
LE BOUQUIN Alain |
10h26'07 |
V2M |
Pornichet Cote D amour |
M |
|
0 |
1087 |
BERTHOME Anthony |
10h26'15 |
SEM |
Les Bons Vivants |
M |
|
0 |
1088 |
JEGOUX Herve |
10h26'16 |
V1M |
Martigne Running |
M |
|
0 |
1089 |
GUYONVARCH Bruno |
16h39'44 |
VEM |
- |
M |
|
0 |
1090 |
LHERMITTE Bertrand |
16h51'03 |
VEM |
Rance Jogging |
M |
|
0 |