1 |
DAVID Emmanuel |
4h05'42 |
SEM |
Dijon Uc |
M |
|
0 |
2 |
PATOZ Aurelien |
4h12'52 |
SEM |
Team Intersport Pontarlie |
M |
|
0 |
3 |
GAULT Emmanuel |
4:20:58 |
V1M |
A3T - FREE RUN |
M |
|
0 |
4 |
FISCHER Simon |
4h23'59 |
ESM |
|
M |
|
0 |
5 |
NOEL Johannick |
4h29'59 |
V1M |
Co Haute Moselotte |
M |
|
0 |
6 |
REYT Martin |
4h37'59 |
SEM |
ASPTT ANNECY |
M |
|
0 |
7 |
VIARD Tony |
4h38'41 |
SEM |
Vittel Triathlon |
M |
|
0 |
8 |
NOIRY Julien |
4h44'02 |
SEM |
UA SOCIETE GENERALE |
M |
|
0 |
9 |
MANIN Mickael |
4h45'22 |
SEM |
Courir A Saint Gervais |
M |
|
0 |
10 |
BERTHIER Guillaume |
4h50'45 |
SEM |
Sa Autun |
M |
|
0 |
11 |
MOUGIN Eric |
4h52'26 |
V1M |
|
M |
|
0 |
12 |
REICHENBACH Sebastien |
4h57'26 |
SEM |
|
M |
|
0 |
13 |
BOURGEOIS Ludovic |
4h59'05 |
SEM |
Team Trail Jura |
M |
|
0 |
14 |
GABET Yann |
4h59'09 |
V1M |
Team Gabsports |
M |
|
0 |
15 |
CHAMPENOIS Morgan |
4h59'13 |
SEM |
|
M |
|
0 |
16 |
XX Yy |
5h00'47 |
SEM |
|
M |
|
0 |
17 |
LEGROS Jarno |
5h02'00 |
SEM |
|
M |
|
0 |
18 |
DUC Stephanie |
5h02'19 |
V1F |
AS DE COURSE A PIED VEO 2 |
F |
1ere F |
0 |
19 |
LAMY Gullaume |
5h03'45 |
ESM |
MERIBEL SPORT MONTAGNE |
M |
|
0 |
20 |
PEGEOT Pierre alain |
5h04'32 |
V1M |
SAONE MONT D'OR NATURE |
M |
|
0 |
21 |
BOURDIN Jerome |
5h05'41 |
SEM |
Cnpontarlier Triathlon |
M |
|
0 |
22 |
GAILLARD Benoit |
5h05'43 |
SEM |
UA SOCIETE GENERALE |
M |
|
0 |
23 |
TOURDOT Benjamin |
5h06'14 |
SEM |
CAP GARONNE |
M |
|
0 |
24 |
KETTLE Paul |
5h06'27 |
V1M |
Team Bock Du Mont Blanc |
M |
|
0 |
25 |
SHERPA Sange |
5h09'04 |
SEM |
Team Gabsports |
M |
|
0 |
26 |
PIGNET Christophe |
5h09'14 |
V2M |
Acr Dijon |
M |
|
0 |
27 |
LECLERC Maxime |
5h11'03 |
SEM |
Team Originhaut |
M |
|
0 |
28 |
SITBON Laurent |
5h11'35 |
V1M |
Team Intersport Besancon |
M |
|
0 |
29 |
CARLIER Gregory |
5h12'04 |
SEM |
Team Gab Sport |
M |
|
0 |
30 |
GRANDIN Hugues |
5h12'42 |
SEM |
|
M |
|
0 |
31 |
BONNOT Cyrille |
5h13'51 |
SEM |
Etoile Cycliste Quingeois |
M |
|
0 |
32 |
MARTIN Eric |
5h14'07 |
V1M |
|
M |
|
0 |
33 |
ADAM Antoine |
5h14'31 |
SEM |
|
M |
|
0 |
34 |
DETHOREY Arnaud |
5h14'36 |
SEM |
Barbes Runners |
M |
|
0 |
35 |
LAILY Stephane |
5h15'00 |
V1M |
Etoile Cycliste Quingeois |
M |
|
0 |
36 |
PIERRE Rouget |
5h15'25 |
SEM |
Gabet Sport |
M |
|
0 |
37 |
CUSSOT Sylvaine |
5h15'27 |
SEF |
A3T - FREE RUN |
F |
2 F |
0 |
38 |
LOUET Christophe |
5h16'02 |
V1M |
Chenove Triathlon Club |
M |
|
0 |
39 |
BILLOTTE Eric |
5h17'02 |
V1M |
|
M |
|
0 |
40 |
HENRION David |
5h18'48 |
SEM |
SAONE MONT D'OR NATURE |
M |
|
0 |
41 |
PIARD Guillaume |
5h20'02 |
SEM |
|
M |
|
0 |
42 |
SOCIE Martial |
5h20'26 |
V1M |
Pays Montbeliard Trail |
M |
|
0 |
43 |
ALLIOT Pierre etienne |
5h22'14 |
SEM |
|
M |
|
0 |
44 |
AVRIL Christophe |
5h23'06 |
SEM |
Dole Ac |
M |
|
0 |
45 |
CHARVIN Cedric |
5h24'23 |
SEM |
UA SOCIETE GENERALE |
M |
|
0 |
46 |
NERBOLLIER Fabrice |
5h24'24 |
V1M |
|
M |
|
0 |
47 |
TRIBOUT Jean sebastien |
5h25'40 |
SEM |
2cct / Agpm |
M |
|
0 |
48 |
WIDMER Benjamin |
5h26'13 |
V1M |
|
M |
|
0 |
49 |
FOURQUET Etienne |
5h26'26 |
SEM |
|
M |
|
0 |
50 |
BRUCKERT Patrick |
5h26'34 |
SEM |
Athletic Vosges Entente C |
M |
|
0 |
51 |
JACQUIN Denis |
5h26'36 |
V2M |
Team Intersport Vesoul |
M |
|
0 |
52 |
GENIN Stephane |
5h27'10 |
SEM |
Trilaneuveville |
M |
|
0 |
53 |
BAULOT Julien |
5h27'22 |
SEM |
|
M |
|
0 |
54 |
PETITJEAN Cedric |
5h28'10 |
V1M |
|
M |
|
0 |
55 |
HOLIS Ludek |
5h28'44 |
V1M |
Team Intersport Besancon |
M |
|
0 |
56 |
AMIOT Edouard |
5h29'05 |
SEM |
Besancon Services Cycles |
M |
|
0 |
57 |
KIRILUK Sarah |
5h29'53 |
SEF |
UA SOCIETE GENERALE |
F |
3 F |
0 |
58 |
JOUAN Simon |
5h30'14 |
SEM |
|
M |
|
0 |
59 |
MOUROT Sophie |
5h30'52 |
SEF |
Cnpontarlier Triathlon |
F |
4 F |
0 |
60 |
BIDAULT Lucie |
5h31'07 |
SEF |
|
F |
5 F |
0 |
61 |
BOIDOT Christophe |
5h32'20 |
V1M |
ATHLE 52 - LANGRES AC SUD |
M |
|
0 |
62 |
HANQUEZ Rodrigue |
5h32'21 |
SEM |
TOUQUET TRAIL NATURE |
M |
|
0 |
63 |
BERTRAND Mathieu |
5h32'23 |
SEM |
|
M |
|
0 |
64 |
PARIS Olivier |
5h34'54 |
V1M |
COURIR POUR DES POMMES |
M |
|
0 |
65 |
JACQUES Vincent |
5h35'55 |
V1M |
|
M |
|
0 |
66 |
CURTY Stephanie |
5h37'17 |
V1F |
|
F |
6 F |
0 |
67 |
MENANTEAU Tony |
5h37'40 |
V1M |
|
M |
|
0 |
68 |
PETIT Ludovic |
5h37'58 |
V1M |
|
M |
|
0 |
69 |
LECERF Laurent |
5h39'40 |
V1M |
MERIBEL SPORT MONTAGNE |
M |
|
0 |
70 |
BAUDIN Robin |
5h40'10 |
SEM |
MERIBEL SPORT MONTAGNE |
M |
|
0 |
71 |
GONGET Christophe |
5h42'37 |
V1M |
Val De Gray Marathon |
M |
|
0 |
72 |
HEITZ Sebastien |
5h42'43 |
V2M |
UA SOCIETE GENERALE |
M |
|
0 |
73 |
RENAUD Vincent |
5h42'46 |
V1M |
Doubs Sud Athletisme |
M |
|
0 |
74 |
STABILE Marc |
5h43'10 |
V1M |
EAG 38 - GRENOBLE UC |
M |
|
0 |
75 |
HAACK Stephane |
5h43'57 |
V2M |
Besancon Athletic Club |
M |
|
0 |
76 |
YANNICK Cuby |
5h44'02 |
V1M |
|
M |
|
0 |
77 |
WILLOCQ Jean |
5h44'08 |
SEM |
GRAVITY RUNNING EXPERIENC |
M |
|
0 |
78 |
|
5h44'38 |
SEM |
|
M |
|
0 |
79 |
GUEDON Florence |
5h45'30 |
V1F |
Bessancon Triathlon |
F |
7 F |
0 |
80 |
RICHARD Sylvain |
5h45'33 |
SEM |
Sapeurs Pompiers Du Doubs |
M |
|
0 |
81 |
RACLOT Denis |
5h45'47 |
SEM |
ATHLE 52 - LANGRES AC SUD |
M |
|
0 |
82 |
MARAFFI Samuel |
5h46'11 |
SEM |
|
M |
|
0 |
83 |
RIBEIRO Joseph |
5h47'02 |
V1M |
|
M |
|
0 |
84 |
CLET Cecile |
5h47'09 |
V1F |
|
F |
8 F |
0 |
85 |
GUINOT Adrien |
5h47'22 |
SEM |
|
M |
|
0 |
86 |
ADAM Alexandre |
5h47'33 |
V1M |
|
M |
|
0 |
87 |
CREVOISIER Nicolas |
5h47'49 |
SEM |
|
M |
|
0 |
88 |
CASTANO Nicolas |
5h48'26 |
SEM |
Asptt Belfort Trail |
M |
|
0 |
89 |
MALLET Frederick |
5h48'52 |
V1M |
|
M |
|
0 |
90 |
CYR Romain |
5h49'55 |
SEM |
|
M |
|
0 |
91 |
BREQUEVILLE Samuel |
5h51'00 |
V1M |
TOUQUET TRAIL NATURE |
M |
|
0 |
92 |
LE PEIH Fabien |
5h51'28 |
SEM |
UA SOCIETE GENERALE |
M |
|
0 |
93 |
BELOUD Lionel |
5h52'01 |
SEM |
|
M |
|
0 |
94 |
MELET Alain |
5h52'03 |
V1M |
Racing Club Haut-jura Mor |
M |
|
0 |
95 |
CAHEZ Thibaud |
5h52'11 |
V2M |
Les Chamois Du Nivolet |
M |
|
0 |
96 |
TARBY Antoine |
5h52'14 |
ESM |
|
M |
|
0 |
97 |
LECERF Nicolas |
5h52'50 |
V1M |
MERIBEL SPORT MONTAGNE |
M |
|
0 |
98 |
MOURELON Christophe |
5h53'25 |
V1M |
|
M |
|
0 |
99 |
VERBEKE Damien |
5h53'41 |
V1M |
EAG 38 - GRENOBLE UC |
M |
|
0 |
100 |
BAVEREL Brice |
5h55'40 |
V1M |
Esss Montbenoit |
M |
|
0 |
101 |
FREYS Olivier |
5h55'43 |
V1M |
Athletic Vosges Entente C |
M |
|
0 |
102 |
MOREL JEAN Herve |
5h55'54 |
V1M |
|
M |
|
0 |
103 |
MOSTEFAOUI Soffyane |
5h57'24 |
V1M |
|
M |
|
0 |
104 |
CREUSOT Denis |
5h58'02 |
V1M |
|
M |
|
0 |
105 |
GARNIER Arnaud |
5h58'29 |
V1M |
ATHLE 52 - LANGRES AC SUD |
M |
|
0 |
106 |
CONRAD Sebastien |
5h58'42 |
V1M |
|
M |
|
0 |
107 |
FREI Markus |
5h59'45 |
SEM |
Triplenine |
M |
|
0 |
108 |
GARNIER Yoann |
6h00'36 |
SEM |
Dijon Singletrack |
M |
|
0 |
109 |
FRANCOIS Charles henri |
6h00'37 |
SEM |
Dijon Singletrack |
M |
|
0 |
110 |
MATTHIEU Tharion |
6h00'38 |
SEM |
Dijon Singletrack |
M |
|
0 |
111 |
VOIRIN Cedric |
6h01'01 |
V1M |
|
M |
|
0 |
112 |
OLLIVIER Thomas |
6h01'09 |
SEM |
|
M |
|
0 |
113 |
EYRAUD Cedric |
6h01'30 |
V1M |
Dijon Triathlon |
M |
|
0 |
114 |
DELACHAUX Xavier |
6h01'41 |
V1M |
Besancon Triathlon |
M |
|
0 |
115 |
MARTIN Benoit |
6h01'49 |
V1M |
Alesia Trail |
M |
|
0 |
116 |
|
6h02'47 |
SEM |
|
M |
|
0 |
117 |
PERRIES Nicolas |
6h03'03 |
SEM |
|
M |
|
0 |
118 |
GEOFFRAY Richard |
6h03'06 |
V1M |
|
M |
|
0 |
119 |
JOLY Emmanuel |
6h03'45 |
SEM |
|
M |
|
0 |
120 |
MALIVERNAY Benjamin |
6h04'10 |
SEM |
|
M |
|
0 |
121 |
MOUGEY Hugues |
6h05'39 |
SEM |
|
M |
|
0 |
122 |
ASAL Laurent |
6h05'43 |
V2M |
|
M |
|
0 |
123 |
LAUBIER Valerie |
6h05'55 |
SEF |
Team Gab Sport |
F |
9 F |
0 |
124 |
DAGENS Nicolas |
6h05'58 |
V2M |
Af Coureurs De Fond Alsac |
M |
|
0 |
125 |
VIENNET Antoine |
6h06'04 |
ESM |
|
M |
|
0 |
126 |
MARLIN Martial |
6h07'12 |
V1M |
Tri Val De Gray |
M |
|
0 |
127 |
ROCHEREUIL Philippe |
6h07'14 |
V2M |
UA SOCIETE GENERALE |
M |
|
0 |
128 |
PASSIOUK Anton |
6h07'24 |
SEM |
Ajtvdf |
M |
|
0 |
128 |
BADET David |
6h07'24 |
SEM |
Team Trail Go Sport Vesou |
M |
|
0 |
130 |
BEAUFOUR Jonathan |
6h07'25 |
SEM |
|
M |
|
0 |
131 |
NICOLAS Veuriot |
6h07'31 |
V1M |
|
M |
|
0 |
132 |
DELILLE David |
6h07'33 |
SEM |
SAONE MONT D'OR NATURE |
M |
|
0 |
133 |
VILA Frederic |
6h07'57 |
V2M |
Besancon Triathlon |
M |
|
0 |
134 |
QI X ray |
6h08'30 |
SEM |
|
M |
|
0 |
135 |
CHAUVIN Louis |
6h08'44 |
SEM |
|
M |
|
0 |
136 |
DA COSTA Sebastien |
6h09'02 |
V1M |
|
M |
|
0 |
137 |
RENARD Bastien |
6h10'11 |
ESM |
|
M |
|
0 |
138 |
BELPERRON Fabien |
6h10'17 |
SEM |
|
M |
|
0 |
139 |
LOUPOT Olivier |
6h10'24 |
V1M |
|
M |
|
0 |
140 |
LABLE Matthieu |
6h10'26 |
V1M |
|
M |
|
0 |
141 |
MATHIEU Damien |
6h10'29 |
SEM |
|
M |
|
0 |
142 |
BUCCIARELLI Brice |
6h10'30 |
SEM |
Trail-running Lorraine |
M |
|
0 |
143 |
GRAJDURA Thierry |
6h10'55 |
V1M |
Lyon Ultra Run |
M |
|
0 |
144 |
BARBIER Virginie |
6h11'18 |
V1F |
SAONE MONT D'OR NATURE |
F |
10 F |
0 |
145 |
GIBOULET Fred |
6h11'21 |
V1M |
Les Gib's |
M |
|
0 |
146 |
TECHER William |
6h11'32 |
SEM |
|
M |
|
0 |
147 |
CASSARD Christophe |
6h12'18 |
V1M |
Besancon-trail.com |
M |
|
0 |
148 |
GILLET Jean luc |
6h12'26 |
V2M |
Run Et Sens |
M |
|
0 |
149 |
DUBOIS Sandrine |
6h12'47 |
V1F |
|
F |
|
0 |
150 |
DOLE Joseph |
6h13'17 |
SEM |
|
M |
|
0 |
151 |
COURONNEL Jerome |
6h13'32 |
V1M |
TOUQUET TRAIL NATURE |
M |
|
0 |
152 |
PIERRAT Clement |
6h14'01 |
SEM |
|
M |
|
0 |
153 |
DEBOIS Nicolas |
6h14'42 |
SEM |
Ready Run |
M |
|
0 |
154 |
DUMANS Fabrice |
6h14'57 |
SEM |
Cn Pontarlier Triathlon |
M |
|
0 |
155 |
DI GIROLAMO Dominique |
6h15'32 |
SEM |
Dijonsingletrack |
M |
|
0 |
156 |
ADAM Arnaud |
6h15'49 |
V1M |
|
M |
|
0 |
157 |
AUTRET Laurent |
6h16'07 |
V1M |
|
M |
|
0 |
158 |
GENET Bruno |
6h16'08 |
SEM |
|
M |
|
0 |
159 |
CASSARD Christelle |
6h16'27 |
V1F |
|
F |
|
0 |
160 |
GREGORI Nicolas |
6h16'59 |
V2M |
Pinard Et Partage |
M |
|
0 |
161 |
BALAHACHI Rafion |
6h17'38 |
SEM |
LEYRENNE AC |
M |
|
0 |
162 |
THIERRY Marlene |
6h17'40 |
SEF |
Trailooutdoor 69 |
F |
|
0 |
163 |
PATOZ Fabrice |
6h17'58 |
V1M |
Cyclo Arquillon |
M |
|
0 |
164 |
GARNIER Romain |
6h18'19 |
SEM |
Ea Le Creusot |
M |
|
0 |
165 |
LEPAINGARD Maxime |
6h18'20 |
SEM |
|
M |
|
0 |
166 |
CLET Denis |
6h18'24 |
V1M |
Ac Talant |
M |
|
0 |
167 |
DEMANGE Victor |
6h18'53 |
SEM |
|
M |
|
0 |
168 |
BROYER Emile |
6h19'51 |
ESM |
|
M |
|
0 |
169 |
PETIGNY Benjamin |
6h19'53 |
SEM |
|
M |
|
0 |
170 |
DUMONT Eric |
6h20'27 |
SEM |
Les Fins |
M |
|
0 |
171 |
AVOSCAN Philippe |
6h21'29 |
V2M |
|
M |
|
0 |
172 |
MONGEY Arnaud |
6h21'48 |
SEM |
|
M |
|
0 |
173 |
PAUVELOT Michel |
6h22'21 |
V2M |
|
M |
|
0 |
174 |
GAUTHIER Frederic |
6h22'24 |
V2M |
|
M |
|
0 |
175 |
PECH Robert |
6h22'49 |
V2M |
|
M |
|
0 |
176 |
RICHARD Jonas |
6h23'36 |
SEM |
|
M |
|
0 |
177 |
COULOT Louis |
6h23'40 |
SEM |
|
M |
|
0 |
178 |
SIBILLE Martin |
6h23'42 |
SEM |
|
M |
|
0 |
179 |
BAZIN Raphael |
6h24'10 |
SEM |
|
M |
|
0 |
180 |
CUINET Yoann |
6h24'13 |
SEM |
|
M |
|
0 |
181 |
BUCHER Laurent |
6h24'22 |
V1M |
|
M |
|
0 |
182 |
HAZEMANN Thibaut |
6h24'25 |
SEM |
|
M |
|
0 |
183 |
LETHIER Damien |
6h24'33 |
V1M |
|
M |
|
0 |
183 |
MAHOWLIC David |
6h24'33 |
SEM |
|
M |
|
0 |
185 |
MARILLY Stephane |
6h24'37 |
V1M |
|
M |
|
0 |
186 |
LANGLOIS Pascal |
6h24'38 |
V2M |
UA SOCIETE GENERALE |
M |
|
0 |
187 |
DELAGE Philippe |
6h25'13 |
V2M |
Co Haute Moselotte |
M |
|
0 |
188 |
ERIC Rossin |
6h25'18 |
V2M |
|
M |
|
0 |
189 |
ALTI Khier |
6h25'25 |
V1M |
DECINES MEYZIEU ATHLETISM |
M |
|
0 |
190 |
VANOTTI Bertrand |
6h26'01 |
V1M |
|
M |
|
0 |
191 |
PELLETIER Pierrick |
6h27'04 |
SEM |
|
M |
|
0 |
192 |
GUINCHARD Jeremie |
6h28'19 |
V1M |
|
M |
|
0 |
193 |
LAPREVOTE Mathieu |
6h28'22 |
SEM |
|
M |
|
0 |
194 |
GALOO Laurent |
6h28'50 |
V1M |
|
M |
|
0 |
195 |
COULON Olivier |
6h29'53 |
V1M |
|
M |
|
0 |
196 |
JARGY Clara mina |
6h30'05 |
V3F |
CA AMBILLY |
F |
|
0 |
197 |
SYLVANT Olivier |
6h30'19 |
V2M |
|
M |
|
0 |
198 |
GUYOT Mathieu |
6h30'23 |
SEM |
|
M |
|
0 |
199 |
KLENKLE Johny |
6h30'45 |
V1M |
|
M |
|
0 |
200 |
DROUOT Thomas |
6h30'52 |
SEM |
|
M |
|
0 |
201 |
PERRICHON Frederic |
6h30'58 |
V1M |
|
M |
|
0 |
202 |
GARNIER Dominique |
6h31'03 |
V1M |
|
M |
|
0 |
203 |
ROYER Pierre yves |
6h31'26 |
SEM |
|
M |
|
0 |
204 |
BOURDENET Herve |
6h31'32 |
V1M |
|
M |
|
0 |
205 |
STIL BAUDRY Julien |
6h31'52 |
SEM |
Grandvillars |
M |
|
0 |
206 |
BILLEY Felix |
6h32'03 |
ESM |
|
M |
|
0 |
207 |
AUBRY William |
6h32'15 |
V2M |
|
M |
|
0 |
208 |
DUVERNAY Sophie |
6h33'11 |
V1F |
Amsl Frejus Athletisme |
F |
|
0 |
209 |
PIETTRE Alexis |
6h33'47 |
V2M |
|
M |
|
0 |
210 |
HUMBERT Benoit |
6h33'49 |
V1M |
|
M |
|
0 |
211 |
AGUT Thomas |
6h33'59 |
SEM |
|
M |
|
0 |
212 |
BOTTO ROSSA Philippe |
6h34'31 |
V1M |
|
M |
|
0 |
213 |
PARISOT Alaric |
6h34'50 |
SEM |
ATHLE 52 - LANGRES AC SUD |
M |
|
0 |
214 |
LAMBART Clement |
6h34'52 |
SEM |
Asso Courir Livron Loisir |
M |
|
0 |
215 |
DEISS Laurent |
6h34'55 |
V2M |
ATHLETIC TROIS TOURS |
M |
|
0 |
216 |
CHOUARD Jean marie |
6h35'20 |
V1M |
Dsa Pontarlier |
M |
|
0 |
217 |
LEGAULT Nicolas |
6h35'28 |
V1M |
Pass Running |
M |
|
0 |
218 |
GIBEAU Gregory |
6h35'56 |
SEM |
|
M |
|
0 |
219 |
LETELLIER Jean michel |
6h36'13 |
V1M |
|
M |
|
0 |
220 |
TRINEL Eric |
6h36'35 |
V1M |
|
M |
|
0 |
221 |
FUNES Gerald |
6h37'18 |
V1M |
Ready Run |
M |
|
0 |
222 |
ROYET Alain |
6h37'36 |
V2M |
AS AIX-LES-BAINS |
M |
|
0 |
223 |
POULIOS Maxime |
6h37'40 |
ESM |
Tobesport |
M |
|
0 |
224 |
BOUVIER Herve |
6h38'15 |
V1M |
|
M |
|
0 |
225 |
ABRAHAM Frederic |
6h38'16 |
V1M |
VIE AU GRAND AIR DE ST MA |
M |
|
0 |
226 |
BORDY Jerome |
6h38'24 |
V1M |
|
M |
|
0 |
227 |
LHOSTE Olivier |
6h38'44 |
V1M |
Les Fins |
M |
|
0 |
228 |
FORTERRE Florian |
6h39'50 |
SEM |
Ferrieres Sa |
M |
|
0 |
229 |
GAYAN Daniel |
6h39'51 |
V1M |
|
M |
|
0 |
230 |
XX Yy |
6h39'59 |
SEM |
|
M |
|
0 |
231 |
PARMENTIER Thierry |
6h40'03 |
V1M |
Nordic Walking Florival |
M |
|
0 |
232 |
MEACHEN Raphaelle |
6h40'37 |
V1F |
Athletic Vosges Entente C |
F |
|
0 |
233 |
BALLIGAND Lydie |
6h40'38 |
V1F |
Pays Montbeliard Triathlo |
F |
|
0 |
234 |
ELGOYHEN Guillaume |
6h40'51 |
SEM |
|
M |
|
0 |
235 |
RIGOLLOT Pascal |
6h41'08 |
V1M |
Team Intersport Vesoul |
M |
|
0 |
236 |
MOLIN Diana |
6h41'27 |
V1F |
|
F |
|
0 |
237 |
BELGACEM Saber |
6h41'39 |
V1M |
|
M |
|
0 |
238 |
GARCIA Laurent |
6h41'59 |
SEM |
Faurecia |
M |
|
0 |
239 |
LETHIER Samuel |
6h42'10 |
SEM |
|
M |
|
0 |
240 |
ROBIN Alain |
6h42'23 |
V2M |
|
M |
|
0 |
241 |
JEAN MARC Dossot |
6h42'24 |
V2M |
|
M |
|
0 |
242 |
FAVERDIN Gregory |
6h42'26 |
SEM |
|
M |
|
0 |
243 |
BRILLANT Nicolas |
6h42'31 |
V1M |
|
M |
|
0 |
244 |
LAGARDE Emmanuel |
6h42'57 |
SEM |
13rg |
M |
|
0 |
245 |
BENDERITTER Thierry |
6h43'06 |
SEM |
|
M |
|
0 |
246 |
ETIENNE Bichon |
6h43'28 |
SEM |
|
M |
|
0 |
247 |
LECURET Cedric |
6h43'29 |
SEM |
Team Raidlight |
M |
|
0 |
247 |
HIRTZLIN Sandra |
6h43'29 |
V1F |
|
F |
|
0 |
249 |
OPALINSKI Wilfried |
6h44'03 |
V1M |
|
M |
|
0 |
250 |
NICOLLE Franck |
6h44'20 |
V2M |
Team Intersport Besancon |
M |
|
0 |
251 |
JOUFFROY Arnaud |
6h44'21 |
V1M |
ATHLETIC CLUB ARPAJONAIS |
M |
|
0 |
252 |
CETRE Matthieu |
6h44'26 |
SEM |
Dole Ac |
M |
|
0 |
253 |
LEVENQ Bruno |
6h44'30 |
SEM |
Asptt Besancon |
M |
|
0 |
254 |
MONNIER Edouard |
6h44'51 |
V4M |
Ac Anjoutey Bourg |
M |
|
0 |
255 |
ANDRIEN Philippe |
6h45'01 |
V2M |
|
M |
|
0 |
256 |
NAUD Christophe |
6h45'13 |
V1M |
Fleurbaix J'y Cours |
M |
|
0 |
257 |
MARTIN Herve |
6h45'31 |
V1M |
|
M |
|
0 |
258 |
SWAN VITELLI Teresa |
6h46'07 |
V2F |
Asptt Besancon |
F |
|
0 |
259 |
LAGER Bruno |
6h46'14 |
V1M |
|
M |
|
0 |
260 |
CHOLLEY Remi |
6h46'38 |
SEM |
|
M |
|
0 |
261 |
LAUDREN Gilles |
6h46'42 |
V2M |
|
M |
|
0 |
262 |
COHEN Hugo |
6h46'49 |
SEM |
19-fevr |
M |
|
0 |
263 |
BESCOND Christian |
6h47'12 |
V3M |
Ski-club Morbier Bellefon |
M |
|
0 |
264 |
NAUROY Marilyne |
6h47'25 |
SEF |
Gabsports |
F |
|
0 |
265 |
HORENT Franck |
6h48'03 |
V1M |
|
M |
|
0 |
266 |
BELIARD Bruno |
6h48'06 |
V2M |
Csrp |
M |
|
0 |
267 |
BOURASSEAU Charly |
6h48'31 |
SEM |
|
M |
|
0 |
267 |
POURCELOT Remi |
6h48'31 |
SEM |
|
M |
|
0 |
269 |
ROTH Martin |
6h48'41 |
SEM |
Jool Team |
M |
|
0 |
270 |
VUILLECARD Jean |
6h48'42 |
SEM |
|
M |
|
0 |
271 |
PARTY Stephane |
6h49'04 |
SEM |
Chaux Du Coq |
M |
|
0 |
272 |
WISSELMANN Evelyne |
6h49'05 |
V1F |
Pays De Colmar Athletisme |
F |
|
0 |
273 |
PHILIPPE Nicolas |
6h49'43 |
SEM |
Chaux Du Coq |
M |
|
0 |
274 |
BOURCET Laurent |
6h49'53 |
V1M |
|
M |
|
0 |
275 |
COURBET Simon |
6h50'14 |
V1M |
|
M |
|
0 |
276 |
INGROSSO Jeremy |
6h50'23 |
SEM |
|
M |
|
0 |
277 |
ALVES Daniel |
6h50'25 |
SEM |
|
M |
|
0 |
277 |
BESSON Benoit |
6h50'25 |
SEM |
Gones Raideurs |
M |
|
0 |
279 |
BEKHALED Damien |
6h50'39 |
SEM |
|
M |
|
0 |
280 |
BEAU Emile |
6h51'59 |
ESM |
|
M |
|
0 |
281 |
SEGUIN Adrien |
6h52'19 |
ESM |
|
M |
|
0 |
282 |
NNORUKA Samuel |
6h52'28 |
V1M |
Entente Grand Mulhouse At |
M |
|
0 |
283 |
EL GHAZZAL Sammy |
6h52'32 |
SEM |
|
M |
|
0 |
284 |
GUINAND David |
6h52'45 |
SEM |
As Tcap |
M |
|
0 |
285 |
BERTRAND Dominique |
6h52'49 |
V1M |
|
M |
|
0 |
286 |
LANDREVIE Claire |
6h52'50 |
V1F |
|
F |
|
0 |
287 |
SCHMITT Guillaume |
6h52'54 |
SEM |
|
M |
|
0 |
288 |
XX Yy |
6h53'14 |
SEM |
|
M |
|
0 |
289 |
SAVY Cedric |
6h53'15 |
V1M |
UA SOCIETE GENERALE |
M |
|
0 |
290 |
MIGNEROT Fabien |
6h53'42 |
SEM |
|
M |
|
0 |
290 |
TABEAU Dorian |
6h53'42 |
SEM |
|
M |
|
0 |
292 |
FOISY Helene |
6h54'13 |
SEF |
|
F |
|
0 |
293 |
MONNERET Olivier |
6h54'30 |
V1M |
|
M |
|
0 |
294 |
MICHEL Gregory |
6h54'31 |
V1M |
|
M |
|
0 |
295 |
SALINO Delphine |
6h55'59 |
V1F |
|
F |
|
0 |
296 |
LEFORT William |
6h56'21 |
V1M |
|
M |
|
0 |
297 |
MUNOZ Xavier |
6h56'52 |
SEM |
|
M |
|
0 |
298 |
MARCHISET Arnaud |
6h57'37 |
SEM |
|
M |
|
0 |
299 |
DELMAS Sabine |
6h58'01 |
V1F |
|
F |
|
0 |
300 |
SOULIER Stephan |
6h59'13 |
V1M |
Auxois Trail |
M |
|
0 |
301 |
DESMET Laurent |
6h59'30 |
V1M |
ATHLE 91 - ETAMPES ATHLET |
M |
|
0 |
302 |
VANCAYZEELE Sandra |
6h59'31 |
SEF |
LISSES AC |
F |
|
0 |
303 |
LAVIELLE Frederic |
6h59'33 |
V1M |
|
M |
|
0 |
304 |
PEREZ Dimitri |
6h59'51 |
SEM |
|
M |
|
0 |
305 |
LAMBERT David |
7h01'11 |
SEM |
|
M |
|
0 |
306 |
LEVRESSE Eric |
7h01'29 |
V2M |
|
M |
|
0 |
307 |
GODART Eric |
7h01'39 |
V1M |
|
M |
|
0 |
308 |
CALCUL Jeremie |
7h02'02 |
SEM |
|
M |
|
0 |
309 |
CLERC GUAY Stephanie |
7h02'47 |
V1F |
Team Gab Sport Besancon |
F |
|
0 |
310 |
BEAUDRON Patrick |
7h02'57 |
V1M |
|
M |
|
0 |
311 |
FOURCAULT Gerome |
7h04'01 |
V1M |
|
M |
|
0 |
312 |
LEGRAND David |
7h04'03 |
SEM |
Team Triandine Trail |
M |
|
0 |
312 |
RATAT Jean marie |
7h04'03 |
SEM |
|
M |
|
0 |
314 |
TRIVES Adelaide |
7h04'13 |
SEF |
CLUB ATHLETIQUE QUEVILLAI |
F |
|
0 |
315 |
DERDLIAN Julien |
7h04'16 |
SEM |
|
M |
|
0 |
316 |
MARTIN David |
7h04'29 |
SEM |
|
M |
|
0 |
317 |
FIORINI Beatrice |
7h04'39 |
V1F |
Les Foullees Muizonnaises |
F |
|
0 |
318 |
MENAGER Stephane |
7h04'48 |
V1M |
Pays De Colmar Athletisme |
M |
|
0 |
319 |
BRENAC Nicolas |
7h05'31 |
V1M |
|
M |
|
0 |
320 |
OUCIF Pierre |
7h05'57 |
SEM |
|
M |
|
0 |
321 |
PAMPULIM William |
7h06'09 |
SEM |
|
M |
|
0 |
322 |
CLEE Fabrice |
7h06'36 |
V1M |
|
M |
|
0 |
323 |
DENAVIT Benjamin |
7h06'39 |
SEM |
|
M |
|
0 |
324 |
ROSA Gabriele |
7h07'03 |
SEM |
Unitas Malcantone |
M |
|
0 |
325 |
BERNARD Quentin |
7h07'18 |
SEM |
|
M |
|
0 |
326 |
DELFORGE Bruno |
7h07'26 |
SEM |
Dijon Sigletrack |
M |
|
0 |
327 |
PECHER Sebastien |
7h07'38 |
V1M |
|
M |
|
0 |
328 |
RAPEAU Christophe |
7h07'51 |
V1M |
|
M |
|
0 |
329 |
BUCAMP Sebastien |
7h07'52 |
SEM |
|
M |
|
0 |
330 |
GUYARD Aurelien |
7h08'10 |
SEM |
|
M |
|
0 |
331 |
AGNELOT David |
7h08'14 |
V1M |
Aspsav Peugeot Citroen Ve |
M |
|
0 |
332 |
LEGENDRE Matthieu |
7h08'20 |
SEM |
EARV 26 07 - EA TAIN-TOUR |
M |
|
0 |
333 |
JEANMONNOT Virginie |
7h08'31 |
V1F |
|
F |
|
0 |
333 |
LAMY Fabrice |
7h08'31 |
V1M |
|
M |
|
0 |
335 |
BIZET Yves |
7h09'46 |
SEM |
|
M |
|
0 |
336 |
FAIVRE Pierre hugues |
7h10'12 |
V1M |
|
M |
|
0 |
336 |
LAMBERT Martial |
7h10'12 |
V1M |
|
M |
|
0 |
338 |
PHILIPPON Lydia |
7h10'14 |
V1F |
|
F |
|
0 |
338 |
ROZENTHAL Jean |
7h10'14 |
V2M |
|
M |
|
0 |
340 |
PETRIGNET Xavier |
7h10'22 |
SEM |
|
M |
|
0 |
341 |
BAZAILLE Steve |
7h10'23 |
SEM |
|
M |
|
0 |
342 |
VOILLAUME Fabrice |
7h10'43 |
V1M |
|
M |
|
0 |
343 |
LACROIX Remi |
7h10'53 |
SEM |
Athletic Vosges Entente C |
M |
|
0 |
344 |
VEIL PICARD Matthieu |
7h11'27 |
SEM |
|
M |
|
0 |
345 |
COLLIN William |
7h11'36 |
SEM |
Dijon Single Track |
M |
|
0 |
346 |
CHRISTOPHE Meziere |
7h12'11 |
V1M |
|
M |
|
0 |
347 |
PIERRE LOUIS Frederic |
7h12'19 |
V2M |
|
M |
|
0 |
348 |
GEROMEY Christophe |
7h12'21 |
V1M |
|
M |
|
0 |
349 |
PERRIN Nicolas |
7h12'24 |
V1M |
|
M |
|
0 |
350 |
BRAOUET Alain |
7h12'31 |
V1M |
Quatz-trotters |
M |
|
0 |
351 |
BOUDIGOU Christophe |
7h13'24 |
SEM |
|
M |
|
0 |
352 |
VENCHIARUTTI Geoffroy |
7h13'32 |
V1M |
|
M |
|
0 |
353 |
ZANNA Celestina |
7h14'45 |
V2F |
Trail Entre Elles |
F |
|
0 |
354 |
LEPETIT Nathalie |
7h14'47 |
V1F |
|
F |
|
0 |
355 |
PAUVELOT Agnes |
7h14'58 |
V2F |
|
F |
|
0 |
356 |
RAMIRES Frederic |
7h15'15 |
V1M |
|
M |
|
0 |
357 |
CHEVAL Cedric |
7h15'25 |
V1M |
Le Barboux / Le Pissoux |
M |
|
0 |
358 |
XX Yy |
7h15'36 |
SEM |
|
M |
|
0 |
359 |
BRUNET Leonarda |
7h15'37 |
V1F |
Escargots 21 |
F |
|
0 |
359 |
BRUNET Thierry |
7h15'37 |
V1M |
Escargots 21 |
M |
|
0 |
361 |
PARISE Frederic |
7h15'45 |
V2M |
|
M |
|
0 |
362 |
ETIENNE Samuel |
7h15'46 |
V1M |
|
M |
|
0 |
363 |
BRUNQUET Eric |
7h16'18 |
V2M |
Fleurbaix J'y Cours |
M |
|
0 |
364 |
DESTRAZ Sylvain |
7h16'54 |
SEM |
Megasport |
M |
|
0 |
365 |
RIZZOTTO Helene |
7h16'57 |
SEF |
Team Gabsport |
F |
|
0 |
366 |
PECH Louis |
7h17'01 |
ESM |
|
M |
|
0 |
367 |
DENOYEL Bertrand |
7h17'02 |
SEM |
|
M |
|
0 |
368 |
BARBIER Frederic |
7h17'34 |
V1M |
|
M |
|
0 |
369 |
DEFER Laura |
7h17'46 |
ESF |
Besancon Athletic Club |
F |
|
0 |
370 |
CLAUDE Frederic |
7h18'11 |
SEM |
|
M |
|
0 |
371 |
COTE Guenole |
7h18'35 |
SEM |
|
M |
|
0 |
372 |
QUATREPOINT Jean charles |
7h19'19 |
V1M |
|
M |
|
0 |
373 |
LEGROS Thierry |
7h19'22 |
SEM |
|
M |
|
0 |
374 |
DAURES Arnaud |
7h19'29 |
SEM |
|
M |
|
0 |
375 |
GINET Marc |
7h19'33 |
SEM |
|
M |
|
0 |
376 |
GUYONVERNIER Jerome |
7h19'36 |
SEM |
|
M |
|
0 |
377 |
SPIELMANN Jerome |
7h20'07 |
V1M |
|
M |
|
0 |
378 |
CROISOT Stephanie |
7h20'35 |
SEF |
|
F |
|
0 |
379 |
CHENEAU Herve |
7h20'48 |
V1M |
|
M |
|
0 |
380 |
MAILLARD Robin |
7h20'51 |
SEM |
|
M |
|
0 |
381 |
LIEUTET Michael |
7h21'00 |
SEM |
|
M |
|
0 |
382 |
GARBAGNATI Claire |
7h21'13 |
V1F |
UNION SPORTIVE GAZELEC IF |
F |
|
0 |
383 |
DUFFNER Nicolas |
7h21'39 |
SEM |
|
M |
|
0 |
384 |
BIGAN Guillaume |
7h21'47 |
SEM |
|
M |
|
0 |
385 |
GENOT Stephanie |
7h22'01 |
V1F |
|
F |
|
0 |
386 |
GUYON Sylvain |
7h22'26 |
V1M |
Sombacour |
M |
|
0 |
387 |
MOROT Pascal |
7h22'39 |
V2M |
|
M |
|
0 |
388 |
GROSJEAN Bernard |
7h22'59 |
V2M |
|
M |
|
0 |
389 |
STEHLY Alexandre |
7h23'28 |
SEM |
Alpin Francais De Besanco |
M |
|
0 |
390 |
LOREAU Mario |
7h24'28 |
V1M |
|
M |
|
0 |
391 |
JEANNEROT Sebastien |
7h24'33 |
SEM |
|
M |
|
0 |
392 |
MARTIN Raoul |
7h25'00 |
V1M |
|
M |
|
0 |
393 |
MIRMAND Philippe |
7h25'13 |
V1M |
Dsa Pontarlier |
M |
|
0 |
394 |
WEBER Joseph |
7h25'26 |
V1M |
Colmar Marathon Club |
M |
|
0 |
395 |
MULLER Patrick |
7h25'27 |
V2M |
|
M |
|
0 |
396 |
MONTEIRO David |
7h25'45 |
V1M |
Dsa St Vit |
M |
|
0 |
397 |
MOUGEY Christian |
7h25'54 |
V2M |
|
M |
|
0 |
398 |
ROUX VILLENEUVE Delphine |
7h25'59 |
V1F |
|
F |
|
0 |
399 |
MONNERET Vincent |
7h27'17 |
SEM |
Leman Thonon Triathlon |
M |
|
0 |
400 |
LEBRUN Benoit |
7h27'49 |
SEM |
|
M |
|
0 |
401 |
BARROT Didier |
7h28'03 |
V1M |
|
M |
|
0 |
402 |
DE SOUSA Marie lise |
7h28'07 |
V2F |
VIE AU GRAND AIR DE ST MA |
F |
|
0 |
403 |
TRIVES Jocelyne |
7h28'09 |
V2F |
Club Normandie Chlorophyl |
F |
|
0 |
404 |
GUERNIER Nicolas |
7h28'24 |
SEM |
|
M |
|
0 |
405 |
BONDI Gerald |
7h28'45 |
SEM |
|
M |
|
0 |
406 |
FOLLEAS Herve |
7h28'58 |
V1M |
|
M |
|
0 |
407 |
ROISNE Hugo |
7h29'01 |
SEM |
|
M |
|
0 |
407 |
DELORD Arnaud |
7h29'01 |
SEM |
|
M |
|
0 |
409 |
WARPELIN Michael (Sui) |
7h29'21 |
SEM |
|
M |
|
0 |
410 |
PISTOLET Laurent |
7h29'36 |
SEM |
|
M |
|
0 |
411 |
GUILLEMET Thomas |
7h29'37 |
SEM |
|
M |
|
0 |
412 |
GANDRE Romain |
7h29'39 |
SEM |
|
M |
|
0 |
413 |
BERLET Sebastien |
7h29'57 |
SEM |
|
M |
|
0 |
414 |
BOUCHET Cyril |
7h29'59 |
SEM |
|
M |
|
0 |
415 |
MILLET Vincent |
7h30'06 |
SEM |
|
M |
|
0 |
416 |
DELAVALLE Rodolphe |
7h30'20 |
V1M |
JOGG'IN TOURS |
M |
|
0 |
417 |
CARDON Cyril |
7h30'33 |
V2M |
|
M |
|
0 |
418 |
CARDOT Jean noel |
7h30'46 |
V2M |
|
M |
|
0 |
419 |
CATHERINE Arnaud |
7h30'53 |
V1M |
|
M |
|
0 |
420 |
BELLEC Adrien |
7h31'06 |
SEM |
|
M |
|
0 |
421 |
BOURGEOIS Loic |
7h31'09 |
SEM |
|
M |
|
0 |
422 |
MAILHES Francois |
7h31'52 |
SEM |
|
M |
|
0 |
423 |
HESSE Nicolas |
7h31'58 |
SEM |
|
M |
|
0 |
424 |
MINON Stephane |
7h32'03 |
V1M |
|
M |
|
0 |
425 |
POULAIN Serge |
7h32'23 |
SEM |
|
M |
|
0 |
426 |
PERON Philippe |
7h32'26 |
SEM |
Sp Trail Team Raidlight |
M |
|
0 |
427 |
JANIER DUBRY Julien |
7h32'37 |
SEM |
SPORTS LOISIRS CULTURE FF |
M |
|
0 |
428 |
HAGNERELLE Xavier |
7h32'56 |
V1M |
|
M |
|
0 |
429 |
GOMEZ Michael (Sui) |
7h33'08 |
SEM |
|
M |
|
0 |
430 |
BERTRAND Martinet |
7h33'14 |
V1M |
|
M |
|
0 |
431 |
GUILLOT David |
7h33'21 |
V1M |
ENTENTE POITIERS ATHLE 86 |
M |
|
0 |
432 |
MILLE Bastien |
7h33'22 |
SEM |
|
M |
|
0 |
432 |
PAUTHIER Martial |
7h33'22 |
V1M |
Oxygene Belbeuf |
M |
|
0 |
434 |
VUILLEMIN Patrick |
7h33'33 |
V1M |
|
M |
|
0 |
435 |
PALMAS Loic |
7h34'15 |
SEM |
|
M |
|
0 |
436 |
TOUSCH Christophe |
7h34'38 |
V1M |
|
M |
|
0 |
437 |
TOUSCH Corinne |
7h34'39 |
V1F |
|
F |
|
0 |
438 |
PIROLLEY Dom |
7h34'46 |
SEM |
Freedom |
M |
|
0 |
439 |
BEAURAIN Eugenie |
7h34'49 |
SEF |
|
F |
|
0 |
440 |
CASET Gaetan |
7h34'52 |
V1M |
|
M |
|
0 |
441 |
FINS Thomas |
7h34'56 |
SEM |
|
M |
|
0 |
442 |
NAWROCKI Matthieu |
7h36'28 |
SEM |
|
M |
|
0 |
443 |
THIRIET Fabien |
7h36'40 |
V1M |
Courir Le Monde |
M |
|
0 |
444 |
GIRARD Lisa |
7h37'33 |
SEF |
|
F |
|
0 |
445 |
DESBROSSES Myriam |
7h37'37 |
V1F |
|
F |
|
0 |
445 |
GIRARD Denis |
7h37'37 |
V2M |
|
M |
|
0 |
445 |
LAIGNIER Jean pierre |
7h37'37 |
V1M |
|
M |
|
0 |
448 |
BERTHAIRE Lucas |
7h37'38 |
SEM |
|
M |
|
0 |
449 |
DELMAS Cedric |
7h37'53 |
SEM |
|
M |
|
0 |
450 |
DELAVALLE Pierre yves |
7h38'00 |
SEM |
|
M |
|
0 |
451 |
PAGNOT Francis |
7h38'25 |
SEM |
|
M |
|
0 |
452 |
RAGOT Alex |
7h38'26 |
SEM |
|
M |
|
0 |
453 |
PLAUTARD Xavier |
7h38'33 |
V1M |
|
M |
|
0 |
454 |
TABERLET Christian |
7h38'46 |
V3M |
|
M |
|
0 |
455 |
HUBERT Vincent |
7h39'10 |
SEM |
LIB'AIR'TRAIL |
M |
|
0 |
456 |
ILIC Dejan |
7h39'23 |
SEM |
|
M |
|
0 |
457 |
ROURE Laurent |
7h39'37 |
V1M |
|
M |
|
0 |
458 |
MARCONNET Lionel |
7h39'54 |
V1M |
|
M |
|
0 |
459 |
JACOB Sebastien |
7h39'56 |
V1M |
|
M |
|
0 |
460 |
MERMET Thierry |
7h40'07 |
V1M |
|
M |
|
0 |
461 |
RIZAUCOURT Philippe |
7h40'23 |
V1M |
Doubs Sud Athletisme |
M |
|
0 |
462 |
WALTER Amaury |
7h40'39 |
SEM |
|
M |
|
0 |
463 |
GAROZZO Romuald |
7h40'52 |
SEM |
Team Gabsports |
M |
|
0 |
464 |
CAPDEVILA Catherine |
7h41'19 |
SEF |
TOUQUET TRAIL NATURE |
F |
|
0 |
465 |
DE BRUYNE Guilaume |
7h41'43 |
SEM |
|
M |
|
0 |
466 |
SATTONET Pierre |
7h41'55 |
V1M |
|
M |
|
0 |
467 |
LEO Mathieu |
7h42'04 |
SEM |
|
M |
|
0 |
468 |
GAMBEY Anne |
7h42'23 |
V2F |
|
F |
|
0 |
469 |
LARTOT Malik |
7h42'45 |
SEM |
|
M |
|
0 |
470 |
GINHAC Dom |
7h42'57 |
V1M |
Team Le2i |
M |
|
0 |
471 |
LE LOUARNE Herve |
7h43'30 |
V2M |
|
M |
|
0 |
472 |
LEGILLE Roland |
7h43'32 |
V3M |
|
M |
|
0 |
473 |
LE LOUARNE Laurent |
7h43'35 |
SEM |
|
M |
|
0 |
474 |
BOUVIER Thierry |
7h43'44 |
V2M |
|
M |
|
0 |
475 |
ARMAND BONNET Damien |
7h43'54 |
SEM |
|
M |
|
0 |
476 |
MATHORE Olivier |
7h44'03 |
SEM |
|
M |
|
0 |
477 |
BOULAIRE Yann |
7h44'12 |
SEM |
|
M |
|
0 |
478 |
VUILLEMIN Guillaume |
7h44'27 |
SEM |
|
M |
|
0 |
479 |
GERY Laurence |
7h44'41 |
V2F |
Route 109 |
F |
|
0 |
480 |
MORALES Chloe |
7h44'44 |
SEF |
|
F |
|
0 |
481 |
CHARRIER Stephane |
7h44'49 |
V1M |
Ajpc |
M |
|
0 |
482 |
OUDOTTE Muriel |
7h45'02 |
SEF |
|
F |
|
0 |
483 |
LANUSSE CAZALE Eric |
7h45'26 |
SEM |
|
M |
|
0 |
484 |
LESCOUTE Benjamin |
7h45'39 |
SEM |
|
M |
|
0 |
485 |
TATTU Francois |
7h45'42 |
SEM |
Ecuries De Saint Paul |
M |
|
0 |
486 |
BLOK Vincent |
7h46'32 |
V1M |
|
M |
|
0 |
487 |
SOUILLOT Ludovic |
7h46'39 |
V1M |
Triathlon Club Seurrois |
M |
|
0 |
488 |
DUSSET Yann |
7h46'41 |
V1M |
Triathlon Club Seurrois |
M |
|
0 |
489 |
MAROY Paul |
7h46'45 |
V1M |
Thriatlon Club Seurois |
M |
|
0 |
490 |
BESANCON Thierry |
7h46'50 |
V1M |
|
M |
|
0 |
491 |
BERTRAND Maryline |
7h47'07 |
V1F |
|
F |
|
0 |
492 |
VALLIER Renaud |
7h47'13 |
SEM |
|
M |
|
0 |
493 |
CHRISTOPHE Betschen |
7h47'18 |
V2M |
|
M |
|
0 |
494 |
GASNIER Christophe |
7h47'22 |
V2M |
Fleurbaix J'y Cours |
M |
|
0 |
495 |
BOUHELIER Jean |
7h47'37 |
V3M |
Vesontio Multi Sports (vm |
M |
|
0 |
496 |
JAILLON Matthieu |
7h47'46 |
V1M |
BUSSY RUNNING |
M |
|
0 |
497 |
NONNOTTE Philippe |
7h48'14 |
V1M |
|
M |
|
0 |
498 |
LAVAYSSIERE Catherine |
7h48'23 |
V1F |
|
F |
|
0 |
499 |
FRAYSSINHES Marie |
7h48'47 |
V1F |
Torpes |
F |
|
0 |
500 |
DUBOIS Laurent |
7h48'54 |
V1M |
Mentor Ski Team |
M |
|
0 |
500 |
VINCENT Philippe |
7h48'54 |
V3M |
|
M |
|
0 |
502 |
NONNOTTE Alexandre |
7h49'38 |
V1M |
|
M |
|
0 |
503 |
COURTOIS Regis |
7h49'49 |
V1M |
|
M |
|
0 |
504 |
MERMET Yann |
7h49'56 |
SEM |
|
M |
|
0 |
505 |
MORENO Mickael |
7h52'01 |
V1M |
|
M |
|
0 |
506 |
DEVRED Ludivine |
7h52'06 |
SEF |
|
F |
|
0 |
507 |
RUET Bastien |
7h52'20 |
SEM |
|
M |
|
0 |
508 |
DEBONNAIRE Christian |
7h52'53 |
V3M |
Ustr Athletisme |
M |
|
0 |
509 |
DENET Felicie |
7h52'54 |
V1F |
|
F |
|
0 |
510 |
HENTINGER Johann |
7h54'27 |
SEM |
|
M |
|
0 |
511 |
LECLERC Antoine |
7h54'53 |
SEM |
Samu |
M |
|
0 |
512 |
JEAN PHILIPPE Debruyne |
7h55'47 |
V1M |
|
M |
|
0 |
513 |
DHIVERT Elie |
7h56'12 |
SEM |
|
M |
|
0 |
514 |
XX Yy |
7h56'47 |
SEM |
|
M |
|
0 |
515 |
GOTTINIAUX Anthony |
7h58'01 |
SEM |
|
M |
|
0 |
516 |
MATHIEU Celine |
7h58'08 |
V1F |
|
F |
|
0 |
517 |
CHEVALLEY Luc |
7h58'21 |
V2M |
Co Haute Moselotte |
M |
|
0 |
518 |
LASBENNES Eric |
7h58'40 |
V1M |
|
M |
|
0 |
519 |
PERET Jean marc |
7h58'44 |
V2M |
COURIR EN LIVRADOIS FOREZ |
M |
|
0 |
519 |
LASBENNES Guillaume |
7h58'44 |
SEM |
ATHLETIC CLUB ARPAJONAIS |
M |
|
0 |
519 |
DUFOUR Johann |
7h58'44 |
SEM |
|
M |
|
0 |
522 |
MIDOT Jean michel |
8h00'19 |
V2M |
|
M |
|
0 |
523 |
VALETTE David |
8h01'14 |
V1M |
LIB'AIR'TRAIL |
M |
|
0 |
524 |
JACTIN Herve |
8h01'27 |
SEM |
|
M |
|
0 |
525 |
RINGUEDE Joelle |
8h01'46 |
V2F |
|
F |
|
0 |
526 |
RINGUEDE Christian |
8h01'47 |
V2M |
|
M |
|
0 |
527 |
MAIRE Sebastien |
8h02'17 |
V1M |
|
M |
|
0 |
527 |
GAYET Patrice |
8h02'17 |
V1M |
|
M |
|
0 |
527 |
DIAS Amadeu |
8h02'17 |
V1M |
|
M |
|
0 |
530 |
GRIMON Daniel |
8h02'21 |
V2M |
|
M |
|
0 |
531 |
ZOWCZAK Jan |
8h02'39 |
SEM |
CLUB SPORTIF PRESSTALIS |
M |
|
0 |
532 |
CARIOU Marie annick |
8h02'47 |
V2F |
Ustr Athletisme |
F |
|
0 |
533 |
JULIEN Brunot |
8h03'12 |
SEM |
|
M |
|
0 |
534 |
GRUSON Didier |
8h03'15 |
V2M |
|
M |
|
0 |
535 |
HUMBERT Nathalie |
8h06'10 |
V1F |
Co Haute Moselotte |
F |
|
0 |
536 |
LEPERCQ David |
8h07'49 |
V1M |
AC VILLERS COTTERETS |
M |
|
0 |
537 |
SEFERAGIC Sebastien |
8h08'14 |
V2M |
|
M |
|
0 |
538 |
PALLICER Benoit |
8h09'01 |
V1M |
Asptt Besancon |
M |
|
0 |
539 |
LAMURE Christophe |
8h10'02 |
V1M |
AMBERIEU MARATHON |
M |
|
0 |
540 |
CLAVIER Jean philippe |
8h13'18 |
V1M |
|
M |
|
0 |
541 |
DELOMENIE Serge |
8h15'24 |
V2M |
Ustr |
M |
|
0 |
542 |
ALEXANDRE David |
8h15'44 |
SEM |
|
M |
|
0 |
543 |
LEPRETRE Ivan |
8h20'49 |
SEM |
|
M |
|
0 |