1 |
PASQUIO David |
2h03'10 |
V1M |
Queven Athletisme |
M |
|
0 |
2 |
BOUTET Benoit |
2h04'16 |
SEM |
Aupa Xiberotarrak |
M |
|
0 |
3 |
DREAN Christian |
2h04'31 |
SEM |
Cima Pays D'auray |
M |
|
0 |
4 |
LE JOUIS Aurelien |
2h08'09 |
SEM |
Queven Athletisme |
M |
|
0 |
5 |
LE VIGOUROUX Florian |
2h09'45 |
SEM |
Cima Pays D'auray |
M |
|
0 |
6 |
GARAULT Yoann |
2h11'07 |
SEM |
Endurance Shop |
M |
|
0 |
7 |
KERBAOL Philippe |
2h12'58 |
V1M |
Team Sport 2000 Tregueux |
M |
|
0 |
8 |
MORIN Sylvain |
2h13'46 |
V1M |
Team Hbd Endurance Shop |
M |
|
0 |
9 |
FRIOLAUD Christophe |
2h13'48 |
V1M |
Bruz Athletisme |
M |
|
0 |
10 |
LE CAER Arnaud |
2h15'14 |
SEM |
Eapb |
M |
|
0 |
11 |
QUEMENEUR Daniel |
2h15'32 |
V1M |
Plougastel Sports Nature |
M |
|
0 |
12 |
LAVERGNE Alexis |
2h15'48 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
13 |
GUILLE Julien |
2h17'52 |
SEM |
Rennes Triathon |
M |
|
0 |
14 |
ROTIEL Mathieu |
2h17'53 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
15 |
LA BEE Emmanuel |
2h17'55 |
V1M |
Bruz Athle |
M |
|
0 |
16 |
CARIOU Remy |
2h19'24 |
V2M |
Pac Mac Iroise Athletisme |
M |
|
0 |
17 |
LOCHET Benjamin |
2h19'57 |
SEM |
Cocktail Running* |
M |
|
0 |
18 |
MILLINER Matthieu |
2h20'41 |
SEM |
Team Calvis - Iroise Athl |
M |
|
0 |
19 |
LEVAVASSEUR David |
2h21'44 |
V1M |
Adevan - Bopital |
M |
|
0 |
20 |
DUPLAA Nicolas |
2h22'24 |
SEM |
Aupa Xiberotarrak |
M |
|
0 |
21 |
GARCON Stephane |
2h23'58 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
22 |
POAC Jean marie |
2h25'24 |
SEM |
Bruz Athletisme |
M |
|
0 |
23 |
TIREL Guillaume |
2h25'38 |
SEM |
Accro Run |
M |
|
0 |
24 |
BROVARNIK Sebastien |
2h26'28 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
25 |
AUBRY Vincent |
2h27'13 |
SEM |
Endurance Shop |
M |
|
0 |
26 |
COSQUER Florent |
2h27'14 |
SEM |
Team Opel |
M |
|
0 |
27 |
DESDOUETS Jeremy |
2h27'26 |
SEM |
Team Raid Edhec |
M |
|
0 |
28 |
DUVAL Fabien |
2h27'47 |
SEM |
Pluguffan Footing |
M |
|
0 |
29 |
GARNIEL Laurent |
2h28'23 |
V1M |
T3team |
M |
|
0 |
30 |
TERLAT Jerome |
2h29'05 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
31 |
TOULLEC Jean marc |
2h29'06 |
V1M |
Les Cavaleurs Plmcb Brest |
M |
|
0 |
32 |
REDON Anthony |
2h29'18 |
SEM |
Team Hdb |
M |
|
0 |
33 |
CARRE Vincent |
2h29'35 |
V1M |
Tri Running Lorient |
M |
|
0 |
34 |
MILLET Romain |
2h30'43 |
SEM |
Bruz Athle |
M |
|
0 |
35 |
MERGEN Jerome |
2h31'01 |
V1M |
Courir A Pouldreuzic |
M |
|
0 |
36 |
JANDON Jocelyn |
2h31'03 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
37 |
LE BRETON Eric |
2h31'57 |
V2M |
Aupa Xiberotarrak |
M |
|
0 |
38 |
GALODE Samuel |
2h31'59 |
V1M |
Usm Vire Section Trail |
M |
|
0 |
39 |
DURAND Teddy |
2h32'03 |
V1M |
Raid Attitude Bzh 29 |
M |
|
0 |
40 |
MANCEAU Nicolas |
2h32'25 |
SEM |
Course Nature Laignelet |
M |
|
0 |
41 |
LE BELLEC Anthony |
2h33'04 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
42 |
PETAT Tristan |
2h33'50 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
43 |
GUEGAN Erwan |
2h34'25 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
44 |
LE BAIL Laurent |
2h34'40 |
SEM |
Mega Club |
M |
|
0 |
45 |
PICAUD David |
2h34'42 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
46 |
JOUAN Pierre yves |
2h35'17 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
47 |
LE PAJOLEC Francois |
2h35'19 |
SEM |
Rennes Cocktail Running |
M |
|
0 |
48 |
LE GUEN Jerome |
2h35'27 |
V1M |
Quimper Footing Loisirs |
M |
|
0 |
49 |
MEREL Christian |
2h35'29 |
V1M |
Eapb-ba 35 |
M |
|
0 |
50 |
EVEN Franck |
2h35'48 |
V2M |
Garage Even |
M |
|
0 |
51 |
GUENNOU Mathieu |
2h35'59 |
SEM |
Plougastel Sport Nature |
M |
|
0 |
52 |
MEBON Stephane |
2h36'16 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
53 |
LE TEXIER Guenael |
2h37'40 |
V1M |
Team De L'espoir Loudeac |
M |
|
0 |
54 |
LE NOGUILLARD Mael |
2h37'47 |
SEM |
Krafs |
M |
|
0 |
55 |
URVOIS Gwendal |
2h37'49 |
SEM |
Team Fartleck |
M |
|
0 |
56 |
GOUIFFES Didier |
2h38'11 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
57 |
BUDET John |
2h38'30 |
V1M |
Achv Nouvoitou |
M |
|
0 |
58 |
KEROUANTON Michel |
2h38'31 |
V2M |
Oxygene Plouneventer |
M |
|
0 |
59 |
TEILLET Jonathan |
2h38'44 |
SEM |
Roche Vendee Triat |
M |
|
0 |
60 |
LE DEZ Marc |
2h38'44 |
V1M |
Team Landi Tri |
M |
|
0 |
61 |
GRENIER Lionel |
2h38'49 |
V1M |
Courir A Lanester |
M |
|
0 |
62 |
DERRIEN Nicolas |
2h38'55 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
63 |
LEMONNIER Samuel |
2h38'57 |
V1M |
Club Des Ebihens |
M |
|
0 |
64 |
DAVID Jean marc |
2h39'17 |
V1M |
La Malhoure |
M |
|
0 |
65 |
BAUSSON Jonathan |
2h39'33 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
66 |
MEUDIC Stephane |
2h40'02 |
SEM |
Les Cavaleurs Plmcb |
M |
|
0 |
67 |
GASSAIS David |
2h40'02 |
SEM |
Les Cavaleurs Plmcb |
M |
|
0 |
68 |
BESSON Damien |
2h40'12 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
69 |
GOUAULT Sandra |
2h40'19 |
V1F |
Team Sport 2000 Tregueux |
F |
1ere F |
0 |
70 |
MICHEL Olivier |
2h40'38 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
71 |
CAILLIBOT Frederic |
2h40'42 |
V1M |
Queven-athletisme |
M |
|
0 |
72 |
DREAN Philippe |
2h41'44 |
SEM |
Acl44 |
M |
|
0 |
73 |
GARREC Martine |
2h41'49 |
V1F |
- |
F |
2eme F |
0 |
74 |
LE QUERE Anne lise |
2h41'54 |
SEF |
Ac Penvenan |
F |
3eme F |
0 |
75 |
BOURDY Pascal |
2h41'55 |
V1M |
Semelles Du Vent - Bohars |
M |
|
0 |
76 |
RAYER Erkan |
2h41'59 |
SEM |
Brest Meme |
M |
|
0 |
77 |
DELISLE Sebastien |
2h42'01 |
SEM |
Coureurs De L'isle |
M |
|
0 |
78 |
JOUNEAU Stephane |
2h42'06 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
79 |
VISDELOUP Ronan |
2h42'18 |
SEM |
Team De L Espoir A Loudea |
M |
|
0 |
80 |
JANELLO Cyril |
2h42'19 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
81 |
JEZEGOU Mikael |
2h42'22 |
SEM |
Team Trail Aber Benoit |
M |
|
0 |
82 |
ANDRE Benoit |
2h42'30 |
SEM |
Association Des Loisirs D |
M |
|
0 |
83 |
LE JEUNE Pascal |
2h43'06 |
V1M |
Lanmeur |
M |
|
0 |
84 |
BASSET Johan |
2h43'18 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
85 |
METRO Joselito |
2h43'44 |
V1M |
Msc Atlethisme |
M |
|
0 |
86 |
MOIZAN Pascal |
2h43'57 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
87 |
THOMELIN Pascal |
2h44'23 |
V2M |
Jogging Meslay |
M |
|
0 |
88 |
GARREC Jean luc |
2h44'35 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
89 |
BRUNET Julien |
2h44'41 |
SEM |
Tobesport |
M |
|
0 |
90 |
DESHAYES Steve |
2h44'53 |
SEM |
Courir A Vezin |
M |
|
0 |
91 |
BERTHELOT David |
2h45'04 |
V1M |
Daunat - Endurance Shop 3 |
M |
|
0 |
92 |
ROUTIER Jean baptiste |
2h45'12 |
SEM |
T3team |
M |
|
0 |
93 |
REVEL Sylvain |
2h45'21 |
V1M |
Team Des Moulins |
M |
|
0 |
94 |
PERROT Olivier |
2h45'45 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
95 |
BEUVE Laurent |
2h45'57 |
V1M |
Lec Landehen |
M |
|
0 |
96 |
PICHOT Arlette |
2h46'08 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
97 |
CHEVALIER Julien |
2h46'18 |
SEM |
Cjf Saint-malo |
M |
|
0 |
98 |
CARRER Gildas |
2h46'35 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
99 |
HUMILY Christophe |
2h46'46 |
SEM |
Lampaul Course Aventure |
M |
|
0 |
100 |
LAMARRE Cyrille |
2h46'47 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
101 |
LE BRIS Florent |
2h46'54 |
SEM |
Guerledan-aventures |
M |
|
0 |
102 |
HOCDE David |
2h47'01 |
SEM |
Trail Des Fous |
M |
|
0 |
103 |
COLLIN Christophe |
2h47'04 |
V1M |
Broceliande Aventure |
M |
|
0 |
104 |
BARON Alexandre |
2h47'20 |
SEM |
Saint Herblain Triathlon |
M |
|
0 |
105 |
KERBELLEC Stephane |
2h47'24 |
V1M |
Queven |
M |
|
0 |
106 |
GUILLOUX Eric |
2h47'24 |
V1M |
Lannion Athle |
M |
|
0 |
107 |
AMOUYAL Alexandre |
2h47'26 |
V1M |
Acl44 |
M |
|
0 |
108 |
LE DEZ Julien |
2h47'30 |
SEM |
Rosporden Oxygene |
M |
|
0 |
109 |
CARBONNIER Eric |
2h47'49 |
V1M |
Logonna Sport Nature |
M |
|
0 |
110 |
TARDIVEL Ivan |
2h47'57 |
V1M |
Team Sport 2000 Tregueux |
M |
|
0 |
111 |
KERBAOL Francoise |
2h48'07 |
V1F |
Sport 2000 Tregueux |
F |
|
0 |
112 |
LE BORGNE Fred |
2h48'09 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
113 |
ZUNDEL Solenne |
2h48'16 |
SEF |
Team Sport 2000 Tregueux |
F |
|
0 |
114 |
MOUSSARD Edouard |
2h48'18 |
SEM |
Queven Athletisme |
M |
|
0 |
115 |
MOUSSARD Cecile |
2h48'18 |
SEF |
Queven Athletisme |
F |
|
0 |
116 |
BOUGEARD Christophe |
2h48'25 |
SEM |
Montfort |
M |
|
0 |
117 |
LUCAS Mikael |
2h48'36 |
SEM |
Team Plelauff |
M |
|
0 |
118 |
BUTSTRAEN Frederic |
2h48'40 |
SEM |
K3-sport |
M |
|
0 |
119 |
JOUAN Pascal |
2h48'43 |
V1M |
Team Va |
M |
|
0 |
120 |
LE LIVEC Sylvain |
2h48'45 |
SEM |
Betton |
M |
|
0 |
121 |
BACONNAIS Julien |
2h48'46 |
SEM |
Bourg Des Comptes |
M |
|
0 |
122 |
ANTON Karl |
2h48'52 |
V1M |
Cima / Lm Endurance |
M |
|
0 |
123 |
DIEHL Gilles |
2h48'55 |
V2M |
Queven Athletisme |
M |
|
0 |
124 |
LE MAY Gael |
2h48'56 |
V1M |
Courir A Coray |
M |
|
0 |
125 |
DUDORET Christophe |
2h49'29 |
SEM |
Iroise Triathlon |
M |
|
0 |
126 |
GALON Joseph |
2h49'36 |
SEM |
Cercle Paul Bert Rennes |
M |
|
0 |
127 |
GLAUDY Emmanuelle |
2h49'43 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
128 |
LOHOU Philippe |
2h49'46 |
V1M |
Athletic Club Cessonnais |
M |
|
0 |
129 |
LE GONIDEC Sophie |
2h49'53 |
SEF |
Team Bercy |
F |
|
0 |
130 |
GRALL Pascal |
2h49'58 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
131 |
AUBRY Guillaume |
2h50'12 |
SEM |
Les Nounours Du Cambout |
M |
|
0 |
132 |
LE GUILLOU Julien |
2h50'33 |
SEM |
Naturvan |
M |
|
0 |
133 |
SALMON Claude |
2h51'15 |
V2M |
Menestrail |
M |
|
0 |
134 |
FRABOULET Patrice |
2h51'48 |
V1M |
Lorient Triathlon Flk |
M |
|
0 |
135 |
MAZE Philippe |
2h52'02 |
SEM |
Team Landul |
M |
|
0 |
136 |
MEVELLEC Maelan |
2h52'03 |
SEM |
Landul Spirit |
M |
|
0 |
137 |
GUEGAN Gwenegan |
2h52'16 |
SEM |
Foulees De Cleguer |
M |
|
0 |
138 |
LE NOAN Yoann |
2h52'25 |
SEM |
A.g. Andel |
M |
|
0 |
139 |
APPERE Jacques |
2h52'27 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
140 |
JAFFRELOT Yannick |
2h52'33 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
141 |
HEURTEL Anthony |
2h52'33 |
SEM |
S/l Etoile De Clisson |
M |
|
0 |
142 |
BRANTHOME Laurent |
2h52'38 |
SEM |
Juskicitouvabien |
M |
|
0 |
143 |
RENARD Thomas |
2h52'41 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
144 |
GUILLEMOT Frederic |
2h52'59 |
SEM |
Croibleu Endurance |
M |
|
0 |
145 |
MENARD Sebastien |
2h53'03 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
146 |
PLANTEC Alain |
2h53'06 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
147 |
PERIGOIS Mickael |
2h53'08 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
148 |
LAMON Bohdan |
2h53'09 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
149 |
RANNOU Bertrand |
2h53'10 |
V1M |
L'elan Du Porzay |
M |
|
0 |
150 |
LE BARS Yannick |
2h53'10 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
151 |
HINGANT Benjamin |
2h53'13 |
SEM |
Moncontour |
M |
|
0 |
152 |
BOSSARD Jean charles |
2h53'19 |
SEM |
Roche Vendee Triat |
M |
|
0 |
153 |
EMIG Philippe |
2h53'20 |
V2M |
Quimper Footing Loisir |
M |
|
0 |
154 |
GALARDON Cyrille |
2h53'20 |
SEM |
Ba35 |
M |
|
0 |
155 |
LAGADEC Dominique |
2h53'22 |
V1M |
La Joie De Courir Plabenn |
M |
|
0 |
156 |
LE BOUILLE Gwenael |
2h53'27 |
V2M |
Foulees De Cleguer |
M |
|
0 |
157 |
CONSTANTIN Pierre |
2h53'29 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
158 |
MOSAKOWSKI Franck |
2h53'32 |
V2M |
Courir Avec Brin D'avoine |
M |
|
0 |
159 |
BOUCHER Briec |
2h53'36 |
ESM |
Courir Pour Owen |
M |
|
0 |
160 |
PERRIN Christophe |
2h53'45 |
SEM |
Broceliande Triathlon |
M |
|
0 |
161 |
CHEVALIER Guillaume |
2h53'48 |
SEM |
Team Prefontaine |
M |
|
0 |
162 |
FAIRIER Stephane |
2h53'55 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
163 |
AGAR Florent |
2h53'57 |
SEM |
Achv Nouvoitou |
M |
|
0 |
164 |
GENDRON Stephane |
2h53'59 |
V1M |
Paimpont |
M |
|
0 |
165 |
TABORE Valerie |
2h54'00 |
V1F |
Quimper Footing Loisirs |
F |
|
0 |
166 |
LE TEXIER Christian |
2h54'12 |
V1M |
Team De L Espoir |
M |
|
0 |
167 |
PEQUIN Pierrick |
2h54'40 |
SEM |
Larmor Estran Athletisme |
M |
|
0 |
168 |
GUYOT Christophe |
2h54'51 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
169 |
PETIT Damien |
2h55'10 |
V1M |
Lorient |
M |
|
0 |
170 |
LE CAER Solenn |
2h55'24 |
SEF |
Eapb |
F |
|
0 |
171 |
LANGLOIS Marc |
2h55'30 |
V1M |
Asptt Lannion |
M |
|
0 |
172 |
CLABAU Jeremie |
2h55'40 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
173 |
LOUERAT Rodolphe |
2h55'43 |
SEM |
Macoretz |
M |
|
0 |
174 |
DORE Jonathan |
2h55'43 |
SEM |
Landehen Endurance Club |
M |
|
0 |
175 |
TURPIN Antoine |
2h55'44 |
V1M |
Tc Val |
M |
|
0 |
176 |
LEBRUN Karine |
2h55'58 |
SEF |
Eapb |
F |
|
0 |
177 |
GUINARD Jean francois |
2h56'04 |
V1M |
Tregueux Athletisme |
M |
|
0 |
178 |
GALLE Regis |
2h56'05 |
V1M |
S/l Ac Haute Vilaine |
M |
|
0 |
179 |
LAGNEAU Aude |
2h56'44 |
V1F |
Semelles De Vent De Bohar |
F |
|
0 |
180 |
LECUYER Arnaud |
2h56'48 |
SEM |
Hede |
M |
|
0 |
181 |
CARREE Guenael |
2h56'57 |
SEM |
Guignen |
M |
|
0 |
182 |
MOREL Jean christophe |
2h56'59 |
V1M |
T3team |
M |
|
0 |
183 |
ROY Fabien |
2h57'09 |
SEM |
Atras |
M |
|
0 |
184 |
TOUZE Marcel |
2h57'11 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
185 |
BELAMRI Arezki |
2h57'14 |
SEM |
Team Prefontaine |
M |
|
0 |
186 |
COTTEVERTE Didier |
2h57'15 |
V2M |
Laval Court Cool |
M |
|
0 |
187 |
PICHON Romain |
2h57'24 |
SEM |
Teamprefontaine |
M |
|
0 |
188 |
MEGNEAUD Marien |
2h57'26 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
189 |
GAUDIN Melanie |
2h57'31 |
SEF |
Entente Poitiers Athletis |
F |
|
0 |
190 |
PEYGOURDI Laurent |
2h57'38 |
V1M |
Triat Atlan Carquefou |
M |
|
0 |
191 |
SAUVE Patrick |
2h57'39 |
V1M |
As Orange Cesson |
M |
|
0 |
192 |
TIREL Fred |
2h57'50 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
193 |
BOULCH Cyprien |
2h57'58 |
SEM |
Melesse |
M |
|
0 |
194 |
DAOUDAL Alan |
2h58'17 |
SEM |
Team Bara Mod Coz - Rospo |
M |
|
0 |
195 |
TAULEN Yoan |
2h58'18 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
196 |
GREGOIRE Fabien |
2h59'10 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
197 |
PERRONNO Alexandre |
2h59'12 |
SEM |
Guichen |
M |
|
0 |
198 |
JAOUEN Ludovic |
2h59'14 |
SEM |
Galouperien Briec |
M |
|
0 |
199 |
MERET Ronald |
2h59'30 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
200 |
BOIN Auriane |
2h59'30 |
SEF |
Cocktail Running |
F |
|
0 |
201 |
VALLERAND Pascal |
2h59'31 |
V2M |
Courir A Bersee |
M |
|
0 |
202 |
DUBOIS Emmanuel |
2h59'35 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
203 |
GUILLOME Emmanuel |
2h59'44 |
SEM |
Leon's Team |
M |
|
0 |
204 |
TAFFET Vincent |
2h59'46 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
205 |
PLANTEC Daniel |
2h59'59 |
V1M |
Rederien Plougoulm |
M |
|
0 |
206 |
JAOUEN Florian |
2h59'59 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
207 |
AMELOT Stephane |
3h00'01 |
V1M |
Athletics Baie Des Ebihen |
M |
|
0 |
208 |
LIBERT Fabien |
3h00'04 |
V1M |
Asphalte Guipel |
M |
|
0 |
209 |
LHOUR Anthony |
3h00'14 |
SEM |
Milizac |
M |
|
0 |
210 |
GUEGAN Stephane |
3h00'21 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
211 |
LE NOGUILLARD Ivi |
3h00'22 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
212 |
LE GRAS Nicolas |
3h00'26 |
SEM |
Queven Athletisme |
M |
|
0 |
213 |
KHELIFI Jerome |
3h00'27 |
SEM |
Queven Athle |
M |
|
0 |
214 |
JEGOUIC Antony |
3h00'28 |
V1M |
Dunes Et Bouchots |
M |
|
0 |
215 |
GUIHAL Christian |
3h00'31 |
V3M |
S/l Rcn Loire Divatte |
M |
|
0 |
216 |
DUCRUY Thierry |
3h00'34 |
V1M |
Les Toques Du Bitume |
M |
|
0 |
217 |
CHEYROUX Yannick |
3h00'41 |
V1M |
Sco Aubance |
M |
|
0 |
218 |
LE MOUILLOUR Gwenole |
3h00'48 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
219 |
FRIOLAUD Stephane |
3h00'50 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
220 |
LAMOUR Sebastien |
3h00'50 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
221 |
PISTIEN Antoine |
3h00'54 |
SEM |
Ea Cesson |
M |
|
0 |
222 |
CAILLIBOT Christelle |
3h01'04 |
SEF |
Queven Athle |
F |
|
0 |
223 |
TREMEL Christophe |
3h01'11 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
224 |
LORIOT Benoit |
3h01'16 |
V1M |
Rostrenen |
M |
|
0 |
225 |
LEQUEUX Mathieu |
3h01'19 |
SEM |
Bruz Athle |
M |
|
0 |
226 |
GAUDRE David |
3h01'26 |
V1M |
Laval Court Cool |
M |
|
0 |
227 |
BODENES Bruno |
3h01'26 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
228 |
ROUE David |
3h01'28 |
V1M |
Plouider Sports Nature |
M |
|
0 |
229 |
HERBRETEAU Stephane |
3h01'31 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
230 |
LE COLLEN Mikael |
3h01'33 |
SEM |
Pledran Gaelic Club |
M |
|
0 |
231 |
BOURGEON Stephane |
3h01'34 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
232 |
LE POTIER Jerome |
3h01'39 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
233 |
VOISINE Francois |
3h01'47 |
V3M |
Laval Court Cool |
M |
|
0 |
234 |
LE GUENNEC Pierre |
3h01'53 |
SEM |
Foulees De Cleguer |
M |
|
0 |
235 |
MOREL Jean denis |
3h01'56 |
V2M |
Laval Court Cool |
M |
|
0 |
236 |
MESSAGER Olivier |
3h01'57 |
SEM |
Trotteurs De La Penze |
M |
|
0 |
237 |
LE DOUCE Raphael |
3h02'03 |
V1M |
Plomelin |
M |
|
0 |
238 |
BUFFET Damien |
3h02'09 |
SEM |
Mil Pattes Vitre |
M |
|
0 |
239 |
CHEVALIER David |
3h02'16 |
V1M |
Lec Landehen |
M |
|
0 |
240 |
PRIMAULT Mikael |
3h02'33 |
ESM |
Liffre |
M |
|
0 |
241 |
RIVALLAIN Philippe |
3h02'40 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
242 |
HELARY Nicolas |
3h02'46 |
SEM |
Trailleurs D Armor |
M |
|
0 |
243 |
COLOMBO Franck |
3h02'53 |
SEM |
Saint Brieuc Triathlon |
M |
|
0 |
244 |
LAURENT Olivier |
3h02'53 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
245 |
BIDET Armel |
3h03'00 |
V1M |
Acl44 |
M |
|
0 |
246 |
JUBAULT Yann |
3h03'04 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
247 |
CHOYER Catherine |
3h03'10 |
V2F |
Laval Court Cool |
F |
|
0 |
248 |
LE STANG Christian |
3h03'29 |
V2M |
Athle Pont Rean |
M |
|
0 |
249 |
GRELLIER Florient |
3h03'44 |
SEM |
Roche Vendee Triat |
M |
|
0 |
250 |
LE BORGNE David |
3h03'45 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
251 |
MORIN Lionel |
3h03'53 |
V1M |
Us Saint-gilles |
M |
|
0 |
252 |
LE DOUARON Yann |
3h03'58 |
SEM |
Caudan |
M |
|
0 |
253 |
LE MERCIER Sebastien |
3h04'11 |
V1M |
Team Rayon De Soleil |
M |
|
0 |
254 |
LHOTELLIER Jean noel |
3h04'11 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
255 |
LE BOUSSE Alain |
3h04'14 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
256 |
THEPOT Frederic |
3h04'26 |
SEM |
Guerledan Aventure |
M |
|
0 |
257 |
OLLIVIER HENRY Fabien |
3h04'31 |
SEM |
Snls44 |
M |
|
0 |
258 |
BENARD Bertrand |
3h04'35 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
259 |
ROBIC Francois |
3h04'36 |
SEM |
Jogging Club Le Poire Sur |
M |
|
0 |
260 |
GLOAGUEN Cedric |
3h04'50 |
SEM |
Goaz |
M |
|
0 |
261 |
JEGOU Romain |
3h04'50 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
262 |
FRANCOIS Kevin |
3h04'52 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
263 |
PETTON Philippe |
3h04'56 |
V1M |
Courir A Saint Divy |
M |
|
0 |
264 |
LE SAUX Christian |
3h05'12 |
V1M |
Coray |
M |
|
0 |
265 |
RIVES Frederic |
3h05'35 |
SEM |
Team Trail Aber Benoit |
M |
|
0 |
266 |
TANGUY Sylvain |
3h05'45 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
267 |
BUANNIC Erwan |
3h05'52 |
V1M |
Triat Bigouden |
M |
|
0 |
268 |
VASQUEZ Alain |
3h05'56 |
V1M |
La Joie De Courir Plabenn |
M |
|
0 |
269 |
LAOT Sebastien |
3h06'08 |
SEM |
Les Amoureux De Trezien |
M |
|
0 |
270 |
PERON Patrice |
3h06'12 |
V3M |
Team Du Pelem |
M |
|
0 |
271 |
LORETTE Jean marc |
3h06'12 |
SEM |
Geveze |
M |
|
0 |
272 |
LE JOLY Thierry |
3h06'15 |
V1M |
Foulees Varzecoises |
M |
|
0 |
273 |
ROUSSEL Cedric |
3h06'17 |
SEM |
Vern Sur Seiche |
M |
|
0 |
274 |
DI CATO Jean francois |
3h06'20 |
V2M |
Le Rheu Jogging |
M |
|
0 |
275 |
LE BUHAN Thierry |
3h06'21 |
V1M |
Sport Nature Saint-thuria |
M |
|
0 |
276 |
MACE Willy |
3h06'25 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
277 |
LELIEVRE Frederic |
3h06'26 |
V1M |
Pacmac |
M |
|
0 |
278 |
ROY Anthony |
3h06'27 |
SEM |
Sapeurs Pompiers De Muzil |
M |
|
0 |
279 |
GARZITTO Gregory |
3h06'28 |
V1M |
Naturaxtrem |
M |
|
0 |
280 |
PASQUIER David |
3h06'29 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
281 |
FONTAINE Nicolas |
3h06'29 |
SEM |
Trailers D'armor |
M |
|
0 |
282 |
LE GOFF Frederic |
3h06'36 |
SEM |
Plourhan |
M |
|
0 |
283 |
LE QUERE Jerome |
3h06'40 |
SEM |
Plounevez |
M |
|
0 |
284 |
DOLO Dominique |
3h06'48 |
V1M |
22087 |
M |
|
0 |
285 |
RIOU Kevin |
3h06'51 |
SEM |
Langueux |
M |
|
0 |
286 |
LEMETAYER Christophe |
3h07'01 |
V1M |
Naturvor St Urbain |
M |
|
0 |
287 |
GELGON Pierre yves |
3h07'04 |
V2M |
Psa Rando Raid |
M |
|
0 |
288 |
LE BORGNE Pascal |
3h07'13 |
V1M |
Naturvan |
M |
|
0 |
289 |
LEROYER Alain |
3h07'35 |
V2M |
Lorient Triathlon Flk |
M |
|
0 |
290 |
LE BRONNEC Fabrice |
3h07'47 |
V1M |
Alcp |
M |
|
0 |
291 |
GEORGET Guillaume |
3h07'50 |
SEM |
Courir A Caudan |
M |
|
0 |
292 |
LE MARCHAND Olivier |
3h08'05 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
293 |
CHAUVET Yann |
3h08'18 |
V1M |
En Individuel |
M |
|
0 |
294 |
LEROUX Patricia |
3h08'28 |
V1F |
Rosporden Oxygene |
F |
|
0 |
295 |
LE MOIGNE Julien |
3h08'29 |
SEM |
Alcp |
M |
|
0 |
296 |
PERON Nicolas |
3h08'42 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
297 |
AUDIC Thierry |
3h08'46 |
V1M |
Coureur Des Ajoncs |
M |
|
0 |
298 |
TERRIEN Christophe |
3h08'57 |
V1M |
Aslb |
M |
|
0 |
299 |
CAMION Angelique |
3h09'03 |
SEF |
Foulees Varzecoises |
F |
|
0 |
300 |
MORVAN David |
3h09'07 |
SEM |
Plouezoc'h |
M |
|
0 |
301 |
QUENTRIC Francois |
3h09'23 |
SEM |
Amoureux De Trezien |
M |
|
0 |
302 |
PIRIOU Nicolas |
3h09'37 |
V1M |
La Joie De Courir Plabenn |
M |
|
0 |
303 |
TIREL Gwenael |
3h09'41 |
V1M |
Team De L Espoire |
M |
|
0 |
304 |
GAC Ronan |
3h09'41 |
SEM |
Fbc |
M |
|
0 |
305 |
TANNE Nathalie |
3h09'42 |
V2F |
- |
F |
|
0 |
306 |
BARON Romain |
3h09'42 |
SEM |
Mil Pat De L'aulne |
M |
|
0 |
307 |
GUERRIER David |
3h09'49 |
V1M |
Global Fitness Janze |
M |
|
0 |
308 |
TROTTIER Julien |
3h09'55 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
309 |
GOUSSIN Mickael |
3h10'10 |
V1M |
Course Nature Laignelet |
M |
|
0 |
310 |
THIELIN Denis |
3h10'26 |
SEM |
Soudan |
M |
|
0 |
311 |
OLERON Pascal |
3h10'27 |
V2M |
Broceliande Aventure |
M |
|
0 |
312 |
GUYOMARD Mickael |
3h10'50 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
313 |
PAUL Patrice |
3h10'53 |
V1M |
Team Bad |
M |
|
0 |
314 |
GAUVEN Pascal |
3h10'55 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
315 |
ALLAIRE Cecile |
3h10'57 |
V1F |
Team Va |
F |
|
0 |
316 |
ROULIN Michel |
3h10'57 |
V2M |
Broceliande Aventure 35 |
M |
|
0 |
317 |
ALLAIRE Christophe |
3h10'57 |
V1M |
Team Va |
M |
|
0 |
318 |
MASSE Anthony |
3h11'00 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
319 |
FEUTREN Erwan |
3h11'05 |
SEM |
Coureur De L Isle |
M |
|
0 |
320 |
MOREAU Brice |
3h11'21 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
321 |
LUCAS Patrick |
3h11'21 |
V2M |
T3team |
M |
|
0 |
322 |
CAOUISSIN Azilis |
3h11'21 |
SEF |
T3team |
F |
|
0 |
323 |
GUEGANO Christian |
3h11'30 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
324 |
SXAY Caroline |
3h11'30 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
325 |
GUICHAOUA Pascal |
3h11'30 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
326 |
SEZNEC Marcel |
3h11'31 |
V2M |
Plogonnec Vtt |
M |
|
0 |
327 |
MAREST Delphine |
3h11'31 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
328 |
GAUTHIER Simon |
3h12'10 |
V1M |
Team Athlete Mizuno |
M |
|
0 |
329 |
HENRY Samuel |
3h12'17 |
SEM |
Fanch Rider Trail |
M |
|
0 |
330 |
CHEREL Christele |
3h12'44 |
V1F |
Courir Tinteniac Quebriac |
F |
|
0 |
331 |
PRIGENT Romuald |
3h12'45 |
V1M |
Guerledan Aventure |
M |
|
0 |
332 |
DUCHAUD Stephane |
3h12'46 |
V1M |
Sport Nature Saint Thuria |
M |
|
0 |
333 |
AUGAN Michel |
3h12'50 |
V2M |
Broceliande Aventure 35 |
M |
|
0 |
334 |
LE GOFF Francois |
3h12'54 |
V1M |
Guerledan Aventures |
M |
|
0 |
335 |
ORTEGA Maria isabel |
3h12'54 |
V2F |
Accesson |
F |
|
0 |
336 |
FRADET Patrice |
3h12'57 |
V1M |
Team Be Alive |
M |
|
0 |
337 |
LE TRIONNAIRE Thierry |
3h13'05 |
V1M |
Groupama |
M |
|
0 |
338 |
RAYER Charles |
3h13'06 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
339 |
ROULAND Alain |
3h13'08 |
V2M |
Uaca |
M |
|
0 |
340 |
JOUBREL Gwen |
3h13'08 |
V1F |
S/l Union Athletique Chat |
F |
|
0 |
341 |
TARDIVEL Mickael |
3h13'10 |
V1M |
Menestrail |
M |
|
0 |
342 |
KERBIRIOU Tifenn |
3h13'13 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
343 |
RIGNAULT Sebastien |
3h13'20 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
344 |
LE GALLUDEC Gerard |
3h13'21 |
V2M |
Grand-champ |
M |
|
0 |
345 |
LE MEUR LE CORGUILLE Delphine |
3h13'21 |
SEF |
Fartleck |
F |
|
0 |
346 |
LOHEZIC Stephane |
3h13'26 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
347 |
HOCHART Eric |
3h13'27 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
348 |
TREMEAC Michael |
3h13'27 |
V1M |
Teamtrail Aber Benoit |
M |
|
0 |
349 |
GIQUEL Aurelien |
3h13'32 |
SEM |
Atlhetic Baie Des Ebihens |
M |
|
0 |
350 |
ORHAN Boris |
3h13'35 |
V1M |
Pordic |
M |
|
0 |
351 |
BARON Guillaume |
3h13'36 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
352 |
HAYERE Christophe |
3h13'39 |
V1M |
Saint Remy Du Plain |
M |
|
0 |
353 |
JIQUEL Antoine |
3h13'41 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
354 |
GROT Gurvan |
3h13'45 |
SEM |
Courir A Ploumagoar |
M |
|
0 |
355 |
BOUIN Guillaume |
3h13'48 |
SEM |
Club Athletisme De Combou |
M |
|
0 |
356 |
GAUTIER Frederic |
3h13'49 |
SEM |
Naturaxtrem |
M |
|
0 |
357 |
GAGEOT Franck |
3h13'52 |
V1M |
Aslc Psa Peugeot Citroen |
M |
|
0 |
358 |
SALOU Philippe |
3h13'52 |
V2M |
Pabu |
M |
|
0 |
359 |
GRENEL Philippe |
3h13'53 |
V1M |
Team Du Pelem |
M |
|
0 |
360 |
ALLAKI Jaouad |
3h13'59 |
V1M |
Courir A Vezin |
M |
|
0 |
361 |
CORRE Didier |
3h13'59 |
V1M |
Foulees Varzecoises |
M |
|
0 |
362 |
PICHOT Philippe |
3h13'59 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
363 |
KUMMETAT Thibault |
3h14'10 |
ESM |
As Paris Val De Seine |
M |
|
0 |
364 |
PHILIPPE Arnaud |
3h14'15 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
365 |
CHEVALIER Mickael |
3h14'20 |
V1M |
Chevalier |
M |
|
0 |
366 |
RINFRAY Philippe |
3h14'22 |
V1M |
Saint Sulpice La Foret |
M |
|
0 |
367 |
ROIGNANT Nicolas |
3h14'23 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
368 |
VOLTON Francois |
3h14'29 |
SEM |
Ac Vignouxbarangeon |
M |
|
0 |
369 |
CADORET Guillaume |
3h14'33 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
370 |
LE CLANCHE Patrice |
3h14'34 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
371 |
NICOLAS Bruno |
3h14'47 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
372 |
MIOSSEC Guillaume |
3h15'09 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
373 |
BURLOT Stephane |
3h15'09 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
374 |
FLOCH Sebastien |
3h15'17 |
SEM |
Tipiak |
M |
|
0 |
375 |
LE GUILLOU Alexandre |
3h15'18 |
SEM |
Team Du Pelem |
M |
|
0 |
376 |
COATRIEUX Didier |
3h15'22 |
V2M |
A.h B. Plouguernevel |
M |
|
0 |
377 |
LE MEUR Serge |
3h15'22 |
V2M |
Entente Sarthe Athletisme |
M |
|
0 |
378 |
PIEL Catherine |
3h15'25 |
V2F |
Us Liffre |
F |
|
0 |
379 |
DREAN Fabrice |
3h15'29 |
V1M |
Malguenac |
M |
|
0 |
380 |
ROBIC Pascal |
3h15'29 |
V2M |
Coureurs Des Ajoncs |
M |
|
0 |
381 |
ROUSSEL Gilles |
3h15'29 |
V1M |
Indiv |
M |
|
0 |
382 |
TRAVERS Muriel |
3h15'30 |
V1F |
S/l Al Saint-marc-le-blan |
F |
|
0 |
383 |
BREDILLAT Sophie |
3h15'30 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
384 |
CHEVALIER Patrice |
3h15'31 |
V1M |
Verrie Raid Endurance |
M |
|
0 |
385 |
GUILLERM Sylvain |
3h15'31 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
386 |
BAUDIC Gilles |
3h15'33 |
V1M |
Trail Des Fous |
M |
|
0 |
387 |
MARC Henrick |
3h15'39 |
SEM |
Joyeux Joggeurs Josselina |
M |
|
0 |
388 |
GUERIN Sylvain |
3h15'54 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
389 |
LE JEUNE Thierry |
3h15'54 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
390 |
FABULET Cedric |
3h16'08 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
391 |
DOLO Stephane |
3h16'17 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
392 |
GLATRE Daniel |
3h16'19 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
393 |
CHAPON Didier |
3h16'31 |
V1M |
Achv Nouvoitou |
M |
|
0 |
394 |
BLANC Stephane |
3h16'43 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
395 |
DELALANDE Mathieu |
3h16'43 |
SEM |
Cnp Redon Triathlon |
M |
|
0 |
396 |
LE CORNEC Mikael |
3h16'44 |
SEM |
Pontivy |
M |
|
0 |
397 |
JANNIN Stephane |
3h16'46 |
V1M |
Broceliande Aventure35 |
M |
|
0 |
398 |
COSMAO Pascal |
3h17'11 |
V2M |
Pac Mac |
M |
|
0 |
399 |
FITAMANT Romuald |
3h17'12 |
V1M |
Pac Mac |
M |
|
0 |
400 |
LE BUHAN Nicolas |
3h17'14 |
V1M |
Team Du Pelem |
M |
|
0 |
401 |
LUSSOU Stephane |
3h17'16 |
V1M |
La Joie De Courir Plabenn |
M |
|
0 |
402 |
BOTLAND Marina |
3h17'20 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
403 |
LE BRIQUER Francois |
3h17'22 |
SEM |
Nantes |
M |
|
0 |
404 |
GOURET Nathalie |
3h17'24 |
V1F |
As Pommeret |
F |
|
0 |
405 |
DESSAINT Estelle |
3h17'25 |
V1F |
Etoile Marollaise |
F |
|
0 |
406 |
BRIANT Pierre |
3h17'30 |
SEM |
Teamprefontaine |
M |
|
0 |
407 |
MAHE Gwenael |
3h17'31 |
V1M |
Toff |
M |
|
0 |
408 |
GUEGUIN Claude |
3h17'31 |
V2M |
Sport Nature Saint Thuria |
M |
|
0 |
409 |
FRETIGNE Stephane |
3h17'33 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
410 |
DUHAIL Manu |
3h17'40 |
V1M |
Les Petites Foulees De Ca |
M |
|
0 |
411 |
BARDAINE Patrice |
3h17'41 |
V1M |
Mille Pates |
M |
|
0 |
412 |
RAPHALEN Ludovic |
3h17'49 |
SEM |
Pouldergat |
M |
|
0 |
413 |
PETIBON Charles |
3h17'57 |
SEM |
Us Chateaugiron |
M |
|
0 |
414 |
MICHEL Jerome |
3h18'18 |
SEM |
Ggst |
M |
|
0 |
415 |
HERY Sylvain |
3h18'18 |
SEM |
Team Trois Rivieres |
M |
|
0 |
416 |
NOSLAND Loic |
3h18'30 |
V2M |
Ea Pays De Broceliande |
M |
|
0 |
417 |
LE ROY Benoit |
3h18'42 |
V1M |
Rien |
M |
|
0 |
418 |
LE GOUELLEC Laurent |
3h19'06 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
419 |
LEFEUVRE David |
3h19'07 |
SEM |
Plumaugat Athletisme |
M |
|
0 |
420 |
LANNUZEL Paul |
3h19'10 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
421 |
BRULAIS Florence |
3h19'23 |
V1F |
Naturaxtrem |
F |
|
0 |
422 |
ALIS Jean michel |
3h19'27 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
423 |
FEGAR Regis |
3h19'32 |
V1M |
Plouider Sports Nature |
M |
|
0 |
424 |
CARADEC Yannick |
3h19'33 |
V1M |
Plouider Sports Nature |
M |
|
0 |
425 |
LE PORT Thierry |
3h19'34 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
426 |
CHARRIER Bernard |
3h19'35 |
V3M |
Ac La Chapelle Sur Erdre |
M |
|
0 |
427 |
SEVELLEC Yann |
3h19'38 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
428 |
TANGUY Jean pierre |
3h19'41 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
429 |
MORAUZEAU Samuel |
3h19'45 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
430 |
LE SAULNIER Johann |
3h20'00 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
431 |
NEVOT Olivier |
3h20'11 |
V2M |
Jogging Endurance Lignero |
M |
|
0 |
432 |
BACHELOT Pascal |
3h20'12 |
V2M |
Jogging Endurance Lignero |
M |
|
0 |
433 |
LE DENMAT Morgan |
3h20'13 |
V1M |
Team Du Pelem |
M |
|
0 |
434 |
HAMON Francois |
3h20'24 |
SEM |
K3-sport |
M |
|
0 |
435 |
HAMONIC Christophe |
3h20'29 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
436 |
SAOZANET Cecile |
3h20'30 |
V1F |
Rosporden |
F |
|
0 |
437 |
HADENGUE Sebastien |
3h20'35 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
438 |
LE GAC Claude |
3h20'40 |
V1M |
Courir Ensemble Plomelin |
M |
|
0 |
439 |
PIEL Hubert |
3h21'12 |
V2M |
Us Liffre |
M |
|
0 |
440 |
COLLET Sylvie |
3h21'20 |
V1F |
S/l Al Saint-marc-le-blan |
F |
|
0 |
441 |
LE DORZE Karine |
3h21'20 |
V1F |
Saint Marc Le Blanc |
F |
|
0 |
442 |
LE BORGNE Gildas |
3h21'29 |
V1M |
Courir A Ploudal |
M |
|
0 |
443 |
LE DEUC Gael |
3h21'33 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
444 |
TURPIN MYRIAM |
3h21'34 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
445 |
HERROUX Loic |
3h21'34 |
SEM |
Eacpa |
M |
|
0 |
446 |
HERROUX Rozenn |
3h21'38 |
SEF |
Eacpa |
F |
|
0 |
447 |
ROUXEL Ludovic |
3h21'43 |
V1M |
Uaca |
M |
|
0 |
448 |
MALEGEANT Guenaelle |
3h21'46 |
V1F |
Intersport Vannes |
F |
|
0 |
449 |
POCINHO Sylvie |
3h21'49 |
SEF |
Eapb |
F |
|
0 |
450 |
HENRY Dominique |
3h21'49 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
451 |
DEMARCQ Charlotte |
3h21'50 |
SEF |
Groupama |
F |
|
0 |
452 |
DONNE Michel |
3h21'55 |
V1M |
Jogging Loisir Orgeres |
M |
|
0 |
453 |
TALBOURDET Christophe |
3h21'57 |
V1M |
Team Tsa |
M |
|
0 |
454 |
KISLY Bruno |
3h21'58 |
V2M |
Ahb Plouguernevel |
M |
|
0 |
455 |
LE COZ Guillaume |
3h22'04 |
SEM |
Amicale Des Salaries Cg34 |
M |
|
0 |
456 |
GALODE Sophie |
3h22'12 |
V1F |
Usmvire |
F |
|
0 |
457 |
ROUSSEAU Sebastien |
3h22'13 |
SEM |
Ca Region Questembertoise |
M |
|
0 |
458 |
MEUNIER Philippe |
3h22'13 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
459 |
GUIMARD Christophe |
3h22'16 |
V1M |
Agile Talon |
M |
|
0 |
460 |
TROLAY Armel |
3h22'23 |
V1M |
Eacb Chartres De Bretagne |
M |
|
0 |
461 |
LE BOUDEC Vincent |
3h22'35 |
SEM |
S/l Ac Cesson |
M |
|
0 |
462 |
GUILLOUX Anthony |
3h22'49 |
V1M |
Coureur Des Ajoncs |
M |
|
0 |
463 |
LORCERIE Lionel |
3h23'10 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
464 |
GOURDEN Nicolas |
3h23'13 |
SEM |
Brec'h |
M |
|
0 |
465 |
MARCHAND Guillaume |
3h23'14 |
V1M |
Ea Cessonnaise* |
M |
|
0 |
466 |
LE GARREC Jerome |
3h23'36 |
V1M |
Baud |
M |
|
0 |
467 |
RINDEL Loic |
3h23'39 |
SEM |
Morbihan Race |
M |
|
0 |
468 |
ROUXEL Bernard |
3h23'44 |
V3M |
Athle Pays De Redon |
M |
|
0 |
469 |
THEREZIEN Stephane |
3h23'49 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
470 |
LE BOUDEC Jean marc |
3h23'52 |
V1M |
Groupama |
M |
|
0 |
471 |
SARAZIN Sylvain |
3h23'52 |
V1M |
Tcmb |
M |
|
0 |
472 |
CUZON Pierre yves |
3h23'55 |
V1M |
Trail De Guerledan |
M |
|
0 |
473 |
GUILLAUME Ronan |
3h24'00 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
474 |
HUBY Mickael |
3h24'02 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
475 |
CORNOU Alain |
3h24'14 |
V2M |
Laval Court Cool |
M |
|
0 |
476 |
THEBAUD Philippe |
3h24'16 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
477 |
ROSEC Jean paul |
3h24'20 |
V2M |
Courir A St Divy |
M |
|
0 |
478 |
TALEC Anthony |
3h24'26 |
V1M |
Saint Didier |
M |
|
0 |
479 |
MIOSSEC Yvon |
3h24'31 |
V1M |
Redeg 29 |
M |
|
0 |
480 |
GARO Christophe |
3h24'32 |
V1M |
Plogonnec |
M |
|
0 |
481 |
RIHET Jerome |
3h24'34 |
V1M |
As Romille |
M |
|
0 |
482 |
LEROY Benoit |
3h24'36 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
483 |
LESCOP Laurent |
3h24'36 |
SEM |
Amicale Des Sapeurs Pompi |
M |
|
0 |
484 |
LE CORRE Patrick |
3h24'37 |
V2M |
Groupama |
M |
|
0 |
485 |
JOSSELIN Benoit |
3h24'42 |
SEM |
Je Cours A Rennes |
M |
|
0 |
486 |
LOREC Kevin |
3h24'44 |
SEM |
Liffre |
M |
|
0 |
487 |
JOUIN Olivier |
3h24'47 |
V1M |
Treillieres |
M |
|
0 |
488 |
DEMOY Morgane |
3h24'48 |
SEF |
Saint Herblain Triathlon |
F |
|
0 |
489 |
CHEREAU Etienne |
3h24'49 |
V2M |
Foulees Varzecoises |
M |
|
0 |
490 |
SXAY Louis |
3h24'52 |
V4M |
Montreuil Bellay |
M |
|
0 |
491 |
RAIMBAU Anne |
3h24'56 |
V2F |
Athle Pays De Redon |
F |
|
0 |
492 |
LE PAGE Laurent |
3h25'00 |
V1M |
Team Lada Lol |
M |
|
0 |
493 |
GUEGAN Celine |
3h25'02 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
494 |
HENRIO Emilie |
3h25'08 |
SEF |
Foulees Varzecoises |
F |
|
0 |
495 |
ROYER Ghislain |
3h25'13 |
V2M |
Rcn Loire Divatte |
M |
|
0 |
496 |
LEMASSON Loic |
3h25'14 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
497 |
KERHOZ Raphaelle |
3h25'19 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
498 |
BLANCHARD Sebastien |
3h25'20 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
499 |
ASPOT Florence |
3h25'26 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
500 |
VAILLANT Paul |
3h25'26 |
SEM |
Ribin A Logonna |
M |
|
0 |
501 |
LE GAC Anne |
3h25'51 |
V1F |
Courir Ensemble A Plomeli |
F |
|
0 |
502 |
DERRIEN Eric |
3h25'53 |
SEM |
Foulees Natures Guengat |
M |
|
0 |
503 |
PLACENTI Mickael |
3h25'55 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
504 |
ROUXEL Cecile |
3h26'33 |
SEF |
Uaca |
F |
|
0 |
505 |
LAPORTE Daniel |
3h26'39 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
506 |
COADER Yvan |
3h26'40 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
507 |
BEAUCE Jean marie |
3h26'50 |
V1M |
Le Loroux |
M |
|
0 |
508 |
GICQUELET Jean marc |
3h27'01 |
V2M |
Athl Du Pays De Redon |
M |
|
0 |
509 |
DUPONT Quentin |
3h27'02 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
510 |
JAHAN Stephane |
3h27'10 |
V1M |
Courir A Pouldreuzic |
M |
|
0 |
511 |
LEBRETON Florian |
3h27'13 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
512 |
BERTHIAUX Gwenael |
3h27'15 |
V1M |
Tcmb Erce En Lamee |
M |
|
0 |
513 |
MYSZKA Clement |
3h27'19 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
514 |
BONNANFANT Samuel |
3h27'22 |
V1M |
Noyal Sur Vilaine |
M |
|
0 |
515 |
GARNIER Alexandre |
3h27'24 |
SEM |
Groupama |
M |
|
0 |
516 |
NOBLET Christophe |
3h27'28 |
V1M |
Athle Pays De Redon |
M |
|
0 |
517 |
LEFEUVRE Virginie |
3h27'30 |
SEF |
Us Saint-gilles |
F |
|
0 |
518 |
GAUTIER Christophe |
3h27'35 |
V1M |
Athletic Pont Rean Guiche |
M |
|
0 |
519 |
FORTUNE Steve |
3h27'36 |
SEM |
Chevreuil Pays De Pourlet |
M |
|
0 |
520 |
POULIQUEN Richard |
3h27'36 |
V1M |
Chevreuil Pays De Pourlet |
M |
|
0 |
521 |
LE METAYER Christian |
3h27'39 |
V2M |
Chevreuils Pays Pourlet |
M |
|
0 |
522 |
MULLER Philippe |
3h27'43 |
V1M |
Athle Du Pays De Redon |
M |
|
0 |
523 |
GARNIER Antoine |
3h28'00 |
SEM |
Ahb |
M |
|
0 |
524 |
SIMON Alain |
3h28'03 |
V1M |
Amoureux De Trezien |
M |
|
0 |
525 |
SAOUTER Christophe |
3h28'04 |
V1M |
Le Foeil |
M |
|
0 |
526 |
CUTTE Mickael |
3h28'06 |
SEM |
Pleum Run |
M |
|
0 |
527 |
CREIGNOU Denis |
3h28'17 |
V1M |
Globbe Trtting De Guimaec |
M |
|
0 |
528 |
PASQUIO Christophe |
3h28'18 |
V1M |
Queven Athletisme |
M |
|
0 |
529 |
LORIANT Jean yves |
3h28'27 |
V2M |
La Joie De Courir Plabenn |
M |
|
0 |
530 |
CREIGNOU Valerie |
3h28'27 |
V1F |
La Joie De Courir Plabenn |
F |
|
0 |
531 |
PELVEN Christophe |
3h28'30 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
532 |
MISERETTE Jerome |
3h28'30 |
V1M |
Usm Vire Athletisme |
M |
|
0 |
533 |
SEITE Sadia |
3h28'47 |
V1F |
Groupama |
F |
|
0 |
534 |
LE MOIGNE Vincent |
3h28'47 |
SEM |
Trailer's Du Glazig |
M |
|
0 |
535 |
TATON Jennifer |
3h29'32 |
SEF |
Snls44 |
F |
|
0 |
536 |
QUIDU Maryline |
3h29'35 |
V2F |
Chevreuil Pays De Pourlet |
F |
|
0 |
537 |
LAVANANT Claude |
3h29'52 |
V3M |
La Joie De Courir Plabenn |
M |
|
0 |
538 |
JEGADO Nicolas |
3h30'08 |
SEM |
Ahb Plouguernevel |
M |
|
0 |
539 |
LE GALL Fabrice |
3h30'19 |
SEM |
Asptt Rennes |
M |
|
0 |
540 |
DOUGUET Stephane |
3h30'26 |
V1M |
Team Toul Ar Pesked |
M |
|
0 |
541 |
HABASQUE Thierry |
3h30'27 |
V1M |
Penc'runners |
M |
|
0 |
542 |
HOUEIX Erwan |
3h30'34 |
V1M |
Team Toul Ar Pesked |
M |
|
0 |
543 |
JOULIN Jean francois |
3h30'38 |
V1M |
Team Du Pelem |
M |
|
0 |
544 |
AGNONA Julien |
3h30'42 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
545 |
QUESNEL David |
3h30'45 |
V1M |
Lia |
M |
|
0 |
546 |
GUEGUEN Benoit |
3h31'36 |
V1M |
Snls 44 |
M |
|
0 |
547 |
AVRIL Thierry |
3h31'38 |
V1M |
Macoretz |
M |
|
0 |
548 |
PAUGAM Christian |
3h31'42 |
V2M |
Les Lutins Du Cranou |
M |
|
0 |
549 |
PERROT Philippe |
3h31'43 |
V2M |
Les Lutins Du Cranou |
M |
|
0 |
550 |
MORISSET Frederic |
3h31'44 |
V1M |
Saint Herblain Triathlon |
M |
|
0 |
551 |
VANDEWALLE David |
3h31'50 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
552 |
PASQUIER Herve |
3h31'52 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
553 |
ARTHUR Vincent |
3h32'04 |
SEM |
Cop Pace |
M |
|
0 |
554 |
LE LAY Marina |
3h32'08 |
V1F |
Plouha |
F |
|
0 |
555 |
MEUDEC Agnes |
3h32'18 |
V1F |
Penc'runners |
F |
|
0 |
556 |
PLANTEC Stephanie |
3h32'27 |
V1F |
Rederien Plougoulm |
F |
|
0 |
557 |
KERJOSE Benoit |
3h33'03 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
558 |
BRUNET Angelique |
3h33'23 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
559 |
BRANQUET Isabelle |
3h33'28 |
V1F |
La Joie De Courir Plabenn |
F |
|
0 |
560 |
COZIEN Franck |
3h33'30 |
V1M |
La Joie De Courir Plabenn |
M |
|
0 |
561 |
HEURTAULT Pascal |
3h33'42 |
V1M |
Jugon Les Lacs |
M |
|
0 |
562 |
LEBEL Gregory |
3h33'44 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
563 |
MORIO Gilbert |
3h33'44 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
564 |
LE GUENNIC Tangi |
3h33'49 |
SEM |
Amicale Des Salaries Cg26 |
M |
|
0 |
565 |
FOURRIER David |
3h33'49 |
V1M |
Rcn |
M |
|
0 |
566 |
FOURRIER Stephanie |
3h33'50 |
V1F |
Rcn |
F |
|
0 |
567 |
HERAULT Magali |
3h33'50 |
V1F |
Raidligth/rcn |
F |
|
0 |
568 |
MOREAU Erwan |
3h33'52 |
SEM |
Jogging Loisir Orgeres |
M |
|
0 |
569 |
MISERETTE Magalie |
3h34'05 |
V1F |
Usm Vire Athletisme |
F |
|
0 |
570 |
PAGNY Emmanuel |
3h34'05 |
V1M |
Les Foulees De Cleguer |
M |
|
0 |
571 |
BRIAND Mickael |
3h34'06 |
V1M |
Jogging Loisir Orgeres |
M |
|
0 |
572 |
MIGNON Christine |
3h34'20 |
V1F |
Ste Marie |
F |
|
0 |
573 |
WOODWARD Emmanuelle |
3h34'35 |
V1F |
Groupama |
F |
|
0 |
574 |
LE PAVEC Jerome |
3h34'36 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
575 |
FLOCH Stephane |
3h34'47 |
V1M |
Le Drennec Ribin Vtt |
M |
|
0 |
576 |
LE NAGARD Philippe |
3h34'47 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
577 |
BOYER Catherine |
3h34'49 |
V2F |
Laval Court Cool |
F |
|
0 |
578 |
LEBOUC Bruno |
3h34'49 |
V1M |
Janze Athletisme |
M |
|
0 |
579 |
LELOUP Alexandre |
3h34'54 |
SEM |
Groupama |
M |
|
0 |
580 |
LAIGLE Francois |
3h34'59 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
581 |
DEMAY Jerome |
3h35'01 |
V1M |
Pleumeleuc |
M |
|
0 |
582 |
BALCON Philippe |
3h35'02 |
V1M |
Amoureux De Trezien |
M |
|
0 |
583 |
COEFFIC Arnaud |
3h35'03 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
584 |
POLLIN Jean louis |
3h35'09 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
585 |
SCOARNEC Franck |
3h35'10 |
V1M |
Combrit |
M |
|
0 |
586 |
GUILLOT Olivier |
3h35'20 |
V1M |
Guerledan Aventures |
M |
|
0 |
587 |
MOISAN Beatrice |
3h35'21 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
588 |
PITOLLET Jean philippe |
3h35'23 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
589 |
MORVAN Adele |
3h35'28 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
590 |
OISEL Jerome |
3h35'34 |
V1M |
Les 100 Pieds Bradenais |
M |
|
0 |
591 |
COURSIN Erwin |
3h35'39 |
SEM |
Al Brece |
M |
|
0 |
592 |
GUILLO Geraldine |
3h35'40 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
593 |
CORRE Veronique |
3h35'41 |
V1F |
Foulees Varzecoises |
F |
|
0 |
594 |
MARCHADOUR Nicole |
3h35'42 |
V1F |
La Joie De Courir Plabenn |
F |
|
0 |
595 |
LE GUYADER Frederic |
3h35'42 |
SEM |
Les Foulees Varzecoise |
M |
|
0 |
596 |
MIGNON Mickael |
3h35'44 |
V1M |
La Joie De Courir Plabenn |
M |
|
0 |
597 |
THOMAS Jean yves |
3h36'16 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
598 |
SEGUEN Valerie |
3h36'18 |
V1F |
Courrir A Chateaulin |
F |
|
0 |
599 |
LE BRUCHEC Roland |
3h36'44 |
V2M |
Rosporden Oxygene |
M |
|
0 |
600 |
LIMON DUPARCMEUR Noyale |
3h37'05 |
V1F |
Yanoo |
F |
|
0 |
601 |
MORINIERE Helene |
3h37'07 |
V2F |
- |
F |
|
0 |
602 |
HUE Celine |
3h37'07 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
603 |
HARDY MARCHAND Veronique |
3h37'07 |
V1F |
Athle Pays De Redon |
F |
|
0 |
604 |
BODILIS Jacques |
3h37'20 |
V3M |
La Joie De Courir Plabenn |
M |
|
0 |
605 |
MORVAN Christelle |
3h37'20 |
V1F |
La Joie De Courir Plabenn |
F |
|
0 |
606 |
HELLIO David |
3h37'20 |
V1M |
T3team |
M |
|
0 |
607 |
GUIRRIEC Caroline |
3h37'25 |
V1F |
Courir Ensemble Plomelin |
F |
|
0 |
608 |
CARIOU Christophe |
3h37'33 |
V1M |
Landeda |
M |
|
0 |
609 |
SOULABAILLE Mathieu |
3h37'38 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
610 |
BOUGEARD David |
3h37'40 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
611 |
LE GOFF Xavier |
3h37'44 |
V2M |
Eapb |
M |
|
0 |
612 |
COUSIN Arnaud |
3h37'44 |
V1M |
Eap Broceliande |
M |
|
0 |
613 |
LE JOLY Regis |
3h37'47 |
V1M |
U A Chateaubourg |
M |
|
0 |
614 |
SOURDIN Yannick |
3h37'52 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
615 |
BERTHELEME Sylvie |
3h37'56 |
V2F |
- |
F |
|
0 |
616 |
BOUGET Christophe |
3h38'05 |
V2M |
As Orange- Saint Gregoire |
M |
|
0 |
617 |
ROBIN Didier |
3h38'31 |
V1M |
Trail Rigole D'hilvern |
M |
|
0 |
618 |
BEDIEE Erwan |
3h38'34 |
V1M |
Etoile Marollaise |
M |
|
0 |
619 |
CABON Stephanie |
3h38'36 |
SEF |
Semelles Du Vent - Bohars |
F |
|
0 |
620 |
LE BERRE Katy |
3h38'36 |
SEF |
Courir A Chateaulin |
F |
|
0 |
621 |
GUILLOT Alexandre |
3h38'51 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
622 |
BOUGEARD Christophe |
3h39'04 |
V1M |
Les Foulees Breuilletoise |
M |
|
0 |
623 |
VIDELOUP Sebastien |
3h39'15 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
624 |
GUEGUEN Karen |
3h39'24 |
SEF |
Courir A Chateaulin |
F |
|
0 |
625 |
PERENNEC Jean luc |
3h39'29 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
626 |
BORE Romain |
3h39'32 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
627 |
BODENEZ Maryvonne |
3h39'33 |
V2F |
Courir A St Divy |
F |
|
0 |
628 |
THOMAS Guillaume |
3h39'36 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
629 |
GAUTIER Olivier |
3h39'36 |
SEM |
Lutin Du Cranou |
M |
|
0 |
630 |
LE QUELLENEC Romain |
3h39'44 |
SEM |
Groupama |
M |
|
0 |
631 |
PRUAL Richard |
3h39'45 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
632 |
DRAPEAU Serge |
3h39'45 |
V2M |
All Hoppes |
M |
|
0 |
633 |
MARCHAND Chrystelle |
3h39'55 |
SEF |
Kinetik Racing Factory |
F |
|
0 |
634 |
SEVENO Nicolas |
3h40'05 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
635 |
OISEL Philippe |
3h40'11 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
636 |
ROCHARD Gilles |
3h40'18 |
V1M |
Rance Jogging |
M |
|
0 |
637 |
CALVARIN Christophe |
3h40'20 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
638 |
CORBIN Bernard |
3h40'26 |
V2M |
Team Hdb |
M |
|
0 |
639 |
GUILLOT Patrice |
3h40'34 |
V2M |
Athle Pays De Redon |
M |
|
0 |
640 |
HAMON Yann |
3h40'34 |
V1M |
Athle Pays De Redon |
M |
|
0 |
641 |
OLLIER CLEREN Violette |
3h40'46 |
SEF |
Thales Brest |
F |
|
0 |
642 |
LE ROCH Pierre |
3h41'02 |
V3M |
Les Chevreuils Du Pays Po |
M |
|
0 |
643 |
DAVID Alain |
3h41'07 |
V3M |
Athle Pays De Redon |
M |
|
0 |
644 |
BLAYO Marine |
3h41'07 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
645 |
GAINCHE Stephane |
3h41'09 |
V1M |
T3team |
M |
|
0 |
646 |
LAUDRIN Patricia |
3h41'11 |
V2F |
Pontivy Triathlon |
F |
|
0 |
647 |
LE GUYADER Olivier |
3h41'16 |
V1M |
Corong Sport Nature |
M |
|
0 |
648 |
GUYOMARD Marilyne |
3h41'20 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
649 |
BOUCHEUR Gilles |
3h41'39 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
650 |
CHANVRIL Nicolas |
3h41'51 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
651 |
VAILLANT Christophe |
3h42'06 |
SEM |
Les Amoureux De Trezien |
M |
|
0 |
652 |
MORIN Jean luc |
3h42'07 |
V2M |
S/e Chartres De Bretagne |
M |
|
0 |
653 |
AMBROSELLI Clemence |
3h42'23 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
654 |
JACQUET Julien |
3h42'23 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
655 |
PERAN Claude |
3h42'26 |
V1M |
Lampaul Course Aventure |
M |
|
0 |
656 |
CARFANTAN Frederic |
3h42'34 |
SEM |
Henanbihen |
M |
|
0 |
657 |
ANDRE Mickael |
3h42'54 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
658 |
FLEGEAU Raymond |
3h43'24 |
V2M |
Janze Athletisme |
M |
|
0 |
659 |
MAZEVET Lionel |
3h43'33 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
660 |
GUILLEMOT David |
3h44'51 |
V1M |
As Pleumeleuc Bedee Volle |
M |
|
0 |
661 |
GUERRAND Gregory |
3h44'56 |
V1M |
Paris 16 |
M |
|
0 |
662 |
LE GUIRRIEC Gilbert |
3h44'59 |
V3M |
Ploumilliau |
M |
|
0 |
663 |
ANGLADE Christian |
3h45'09 |
V1M |
Courir A Moelan |
M |
|
0 |
664 |
SALAUN Michel |
3h45'13 |
SEM |
Gourin Court |
M |
|
0 |
665 |
TURCAS Linda |
3h45'22 |
SEF |
Asaec Guer |
F |
|
0 |
666 |
CUDON Jean marc |
3h45'22 |
V2M |
Team Sport Ambiance |
M |
|
0 |
667 |
JAFFRE Mathilde |
3h45'24 |
V1F |
S/l Al Rostrenen |
F |
|
0 |
668 |
BRANTHOME Matthieu |
3h45'25 |
SEM |
Rostrenen |
M |
|
0 |
669 |
PENHOAT Vincent |
3h45'30 |
SEM |
Rennes |
M |
|
0 |
670 |
MICHON Jeremy |
3h45'35 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
671 |
FALQUERHO Franck |
3h45'37 |
V1M |
Saint-yvi |
M |
|
0 |
672 |
MEROUR Christelle |
3h45'39 |
V1F |
Les Starlettes De Pencran |
F |
|
0 |
673 |
GOHIN Herve |
3h45'45 |
V2M |
Al Saint-marc-le-blanc |
M |
|
0 |
674 |
BRARD Michel |
3h45'45 |
V2M |
Al Saint Marc Le Blanc |
M |
|
0 |
675 |
MONTIER Cyril |
3h45'55 |
SEM |
Penguily |
M |
|
0 |
676 |
HELLIO Severine |
3h45'55 |
V1F |
T3team |
F |
|
0 |
677 |
DEFIN Maud |
3h45'55 |
V1F |
T3team |
F |
|
0 |
678 |
VALO Veronique |
3h45'55 |
V1F |
T3team |
F |
|
0 |
679 |
POINTON Denis |
3h45'57 |
V1M |
Amicale Des Pompiers Brie |
M |
|
0 |
680 |
CZEGLEDI Jean hugues |
3h45'57 |
V2M |
Menestrail |
M |
|
0 |
681 |
BRANTHOME Paul |
3h45'58 |
SEM |
Juskicitouvabien |
M |
|
0 |
682 |
CONNAN Gerald |
3h45'58 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
683 |
MORIN Pierre yves |
3h45'59 |
V1M |
Lanvallay |
M |
|
0 |
684 |
ROBIC Patrice |
3h46'03 |
V1M |
Escapade Malestroit |
M |
|
0 |
685 |
LAVIGNE Joel |
3h46'07 |
V2M |
Adn |
M |
|
0 |
686 |
CHIRAUX Sebastien |
3h46'13 |
V1M |
Blues Au Cchateau - La Ch |
M |
|
0 |
687 |
TREGARO Gwenaelle |
3h46'17 |
V1F |
Escapade Malestroit |
F |
|
0 |
688 |
JEGARD Julien |
3h46'17 |
SEM |
Groupama |
M |
|
0 |
689 |
LAMBERT Fabian |
3h46'26 |
V1M |
Fab |
M |
|
0 |
690 |
GUERNION Nathalie |
3h46'27 |
V2F |
- |
F |
|
0 |
691 |
SAULAIS Pierre marie |
3h46'38 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
692 |
DAUNAY Dominique |
3h46'38 |
V3M |
As 22 Merdrignac |
M |
|
0 |
693 |
HARNOIS Thierry |
3h46'38 |
V1M |
Ploeren End |
M |
|
0 |
694 |
CLEVELAND Juliette |
3h46'40 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
695 |
WACHEUX Julien |
3h46'40 |
SEM |
Courir A Pouldreuzic |
M |
|
0 |
696 |
CORVELLER Benjamin |
3h46'50 |
SEM |
Juskicitouvabien |
M |
|
0 |
697 |
BASTOS Michel |
3h46'57 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
698 |
ROUAULT Magali |
3h47'51 |
SEF |
Pontchartrain |
F |
|
0 |
699 |
DUCLOS Linda |
3h48'15 |
V1F |
Courir A Dol |
F |
|
0 |
700 |
BOCHU Benedicte |
3h48'16 |
SEF |
Csa Etrs |
F |
|
0 |
701 |
REMINGOL Pierre |
3h48'29 |
V1M |
Remingol |
M |
|
0 |
702 |
ORAIN Damien |
3h48'30 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
703 |
MAGUET Yves |
3h48'30 |
V1M |
Gouesnac'h |
M |
|
0 |
704 |
ORAIN Nicolas |
3h48'31 |
SEM |
Saint Vran |
M |
|
0 |
705 |
LE GALLIC Patrice |
3h48'37 |
V1M |
Colpo Athle Plaisir |
M |
|
0 |
706 |
LONGEARD David |
3h48'40 |
V1M |
Penc'runners |
M |
|
0 |
707 |
ORAIN Pierre yves |
3h48'46 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
708 |
LE ROUX Emmanuelle |
3h49'05 |
V1F |
La Joie De Courir Plabenn |
F |
|
0 |
709 |
KERANGUEVEN Fabienne |
3h49'14 |
V1F |
Team Trail Aber Benoit |
F |
|
0 |
710 |
FALCHIER Tanguy |
3h49'16 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
711 |
VANNIER Jacques |
3h49'16 |
V4M |
Laval Court Cool |
M |
|
0 |
712 |
OLLIVIER Alain |
3h49'17 |
V2M |
Raid Finistere Sud |
M |
|
0 |
713 |
BERGOT Lydie |
3h49'18 |
V1F |
La Joie De Courir Plabenn |
F |
|
0 |
714 |
FLOCH Cathy |
3h49'18 |
V1F |
La Joie De Courir Plabenn |
F |
|
0 |
715 |
CALVARIN Pierre yves |
3h49'25 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
716 |
POTAGE Floriane |
3h49'28 |
SEF |
15e Athletic Club |
F |
|
0 |
717 |
COEURDEROY Eryck |
3h49'28 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
718 |
MICHEL Patrick |
3h49'34 |
V3M |
- |
M |
|
0 |
719 |
ZALUSKI Francis |
3h49'36 |
V2M |
Team Du Pelem |
M |
|
0 |
720 |
TOURNIER Max |
3h49'37 |
V2M |
Houilles |
M |
|
0 |
721 |
LE PRINCE Jerome |
3h49'38 |
SEM |
Mb Noyal Pontivy |
M |
|
0 |
722 |
LEPINE Laurent |
3h49'44 |
SEM |
Les Petites Foulees De Ca |
M |
|
0 |
723 |
LE GOFF Vanessa |
3h49'45 |
SEF |
Team Trail Aber Benoit |
F |
|
0 |
724 |
CAMARD Aurelien |
3h49'45 |
SEM |
Team Trail Aber Benoit |
M |
|
0 |
725 |
BENECH Caroline |
3h49'45 |
V1F |
Team Trail Aber Benoit |
F |
|
0 |
726 |
OWCZARKI HUCHET Celine |
3h49'56 |
V1F |
Oa35 |
F |
|
0 |
727 |
BRUAND Cecile |
3h49'58 |
SEF |
Trail Des Fous 53 |
F |
|
0 |
728 |
PERRIN Jean francois |
3h50'01 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
729 |
PICHON Beatrice |
3h50'03 |
V1F |
Courir Ensemble A Plomeli |
F |
|
0 |
730 |
MERDY Christophe |
3h50'03 |
V1M |
Courir Entre Amis |
M |
|
0 |
731 |
EONIN Karen |
3h50'03 |
SEF |
Tkb |
F |
|
0 |
732 |
CLEMENT Arnaud |
3h50'15 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
733 |
GALLE Emmanuelle |
3h50'23 |
V1F |
S/l Ac Haute Vilaine |
F |
|
0 |
734 |
LE BOZEC Christelle |
3h50'27 |
SEF |
Uaca St Brieuc |
F |
|
0 |
735 |
GAUTIER Yoann |
3h50'35 |
SEM |
Super U Matignon |
M |
|
0 |
736 |
LEMERCIER Samuel |
3h50'39 |
SEM |
Super U Matignon |
M |
|
0 |
737 |
GUILLEMOT Mathilde |
3h50'47 |
SEF |
Landevant Sport Nature |
F |
|
0 |
738 |
BREUZIN Colin |
3h50'55 |
V1M |
Geveze C'est Le Pied |
M |
|
0 |
739 |
MAO Francoise |
3h51'22 |
V2F |
La Joie De Courir Plabenn |
F |
|
0 |
740 |
LESCOT Maryline |
3h51'30 |
V2F |
As Renault-trukcs |
F |
|
0 |
741 |
TREGARO Cedric |
3h51'36 |
SEM |
Courir Ensemble A Plomeli |
M |
|
0 |
742 |
BONNANFANT Sophie |
3h51'41 |
V1F |
Achv Noyal Sur Vilaine |
F |
|
0 |
743 |
PLOTEAU Delphine |
3h52'04 |
SEF |
Rcnantais |
F |
|
0 |
744 |
MAUGEY Thomas |
3h52'13 |
SEM |
Stade Rennais Athletisme |
M |
|
0 |
745 |
LE COZ Stephanie |
3h52'21 |
V1F |
Le Rheu |
F |
|
0 |
746 |
LE COZ Frederic |
3h52'22 |
V1M |
Le Rheu |
M |
|
0 |
747 |
FOLLIARD LE GAL Sebastien |
3h52'23 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
748 |
LE GOFF Mickael |
3h52'24 |
V1M |
Reder Lann |
M |
|
0 |
749 |
VACCARO Franc |
3h52'27 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
750 |
HERBINIERE David |
3h52'28 |
SEM |
Courir A Coray |
M |
|
0 |
751 |
DUFFIET Gregory |
3h52'33 |
SEM |
Les Amoureux De Trezien |
M |
|
0 |
752 |
LE MERRER Valerie |
3h53'49 |
SEF |
Csa Etrs |
F |
|
0 |
753 |
JEGOUX Herve |
3h54'19 |
V1M |
Martigne Running |
M |
|
0 |
754 |
DUJARRIER Lionel |
3h54'19 |
V1M |
Martigne |
M |
|
0 |
755 |
GUERVENO Erwan |
3h54'44 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
756 |
LE LEANNEC Jerome |
3h55'08 |
SEM |
Ascr Triathlon |
M |
|
0 |
757 |
LAURENT Valerie |
3h55'09 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
758 |
URIEN Maryline |
3h55'10 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
759 |
LEUBNER Jorg |
3h55'14 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
760 |
QUILLEVERE Manon |
3h55'19 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
761 |
QUILLEVERE Gilbert |
3h55'19 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
762 |
GUILLO Laurent |
3h55'21 |
V2M |
Stade Rennais Athletisme |
M |
|
0 |
763 |
TAHON Marie |
3h55'42 |
V2F |
Laval Court Cool |
F |
|
0 |
764 |
CHAUDET Fanny |
3h55'42 |
V1F |
Laval Court Cool |
F |
|
0 |
765 |
DESSAINT Arnaud |
3h55'45 |
V1M |
Etoile Marollaise |
M |
|
0 |
766 |
FLEHO Sebastien |
3h56'06 |
SEM |
As Pommeret |
M |
|
0 |
767 |
LEFEUVRE Julien |
3h56'34 |
SEM |
Martigne Running |
M |
|
0 |
768 |
GAUTRON Florence |
3h56'43 |
V1F |
Paimpont |
F |
|
0 |
769 |
PERRIDY Beatrice |
3h56'54 |
V3F |
- |
F |
|
0 |
770 |
LE QUERE Gerard |
3h57'02 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
771 |
MAGUERO Veronique |
3h57'07 |
V1F |
Ouest Athletisme 35 |
F |
|
0 |
772 |
LE BANNIER Eric |
3h57'10 |
V2M |
Trotterien Landivisiau |
M |
|
0 |
773 |
LE LAY Philomene |
3h57'35 |
SEF |
- |
F |
|
0 |
774 |
LE LAY Ronan |
3h57'35 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
775 |
LE MARTELOT Gwenole |
3h58'00 |
V1M |
Courir A St Ave |
M |
|
0 |
776 |
GODEFROY Sophie |
3h58'05 |
V1F |
Snls44 |
F |
|
0 |
777 |
GUIVARCH Xavier |
3h58'24 |
V1M |
Pleumeleuc |
M |
|
0 |
778 |
DANIEL Jean philippe |
3h58'32 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
779 |
LENROUE Anne sophie |
3h58'49 |
SEF |
Achv |
F |
|
0 |
780 |
GERARD Laetitia |
3h58'49 |
SEF |
Achv |
F |
|
0 |
781 |
QUESNEL Sabrina |
3h58'52 |
V1F |
Lia |
F |
|
0 |
782 |
GUENERAIS Mickael |
3h59'29 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
783 |
MOYSAN Marie pierre |
3h59'37 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
784 |
ELIES Simon |
3h59'42 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
785 |
PRINEAU Christian |
3h59'46 |
V2M |
Trail-85 |
M |
|
0 |
786 |
LETORT Virginia |
3h59'50 |
V1F |
Snls 44 |
F |
|
0 |
787 |
TOURTELIER David |
3h59'52 |
V1M |
Yanoo |
M |
|
0 |
788 |
PLANSON Felicie |
4h00'00 |
SEF |
Courir A Lanester |
F |
|
0 |
789 |
MORVAN Marie laure |
4h00'00 |
SEF |
Courir A Lanester |
F |
|
0 |
790 |
BONNET Nelly |
4h00'13 |
V1F |
Jogging Endurance Lignero |
F |
|
0 |
791 |
SENGER Marie dominique |
4h00'14 |
V1F |
Jogging Endurance Lignero |
F |
|
0 |
792 |
CHARRIER Anne marie |
4h00'15 |
SEF |
Jogging Endurance Lignero |
F |
|
0 |
793 |
BACHELOT Nadine |
4h00'15 |
V1F |
Jogging Endurance Lignero |
F |
|
0 |
794 |
CORMERAIS Bastien |
4h00'15 |
SEM |
Jogging Endurance Lignero |
M |
|
0 |
795 |
PENCREACH Ronan |
4h00'15 |
V1M |
Jogging Endurance Lignero |
M |
|
0 |
796 |
DUVAL Jocelyne |
4h00'24 |
V2F |
Ussb Trail Des Fous |
F |
|
0 |
797 |
LE GOFF Philippe |
4h00'26 |
V2M |
Landeleau |
M |
|
0 |
798 |
KEREVER Yvan |
4h00'43 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
799 |
MARTIN Guy |
4h01'28 |
V3M |
- |
M |
|
0 |
800 |
LE BERRE Philippe |
4h01'30 |
SEM |
Eacpa |
M |
|
0 |
801 |
LE BERRE Yves |
4h01'30 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
802 |
CORBIN Herve |
4h01'36 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
803 |
LE POTTIER Jean francois |
4h01'41 |
V2M |
Neorun |
M |
|
0 |
804 |
BESNIER Andre |
4h01'44 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
805 |
ROUPP Anthony |
4h01'51 |
SEM |
Athletic Retz Sud Lac |
M |
|
0 |
806 |
DERUNES Herve |
4h02'02 |
V2M |
Athle Pays De Redon |
M |
|
0 |
807 |
ARRIVE Jerome |
4h02'03 |
SEM |
Jerome |
M |
|
0 |
808 |
BARGET Siak |
4h02'29 |
V3F |
Asls |
F |
|
0 |
809 |
HELLO Yann |
4h02'55 |
V1M |
Ploufragan |
M |
|
0 |
810 |
TARDIVEL Christelle |
4h03'17 |
V1F |
Trail Rigole D'hilvern |
F |
|
0 |
811 |
NAVARRE Patrick |
4h03'22 |
V2M |
Cpb Rennes |
M |
|
0 |
812 |
LE MOAN Philippe |
4h03'24 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
813 |
CHALMEL Bertrand |
4h04'03 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
814 |
GIBOUIN Pascal |
4h04'04 |
V2M |
Evasion Cycliste Germinoi |
M |
|
0 |
815 |
DUPEROUSSE Jean christophe |
4h04'35 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
816 |
DAGONNEAU Cyril |
4h04'43 |
V1M |
Les Canidetendus |
M |
|
0 |
817 |
ALLANIC Christelle |
4h05'26 |
SEF |
Cdsa |
F |
|
0 |
818 |
MOREAU David |
4h05'26 |
SEM |
Cdsa |
M |
|
0 |
819 |
BOUGET Patrick |
4h05'26 |
SEM |
Cdsa |
M |
|
0 |
820 |
DOUILLARD Francois |
4h05'35 |
SEM |
Getigne |
M |
|
0 |
821 |
LANDURE MERLE Christine |
4h05'42 |
V2F |
Courir A Bourg Blanc |
F |
|
0 |
822 |
DESDOUETS Andre |
4h05'57 |
V2M |
Team Jeryne |
M |
|
0 |
823 |
LANDURE Gerard |
4h06'06 |
V2M |
Guipronvel |
M |
|
0 |
824 |
JAFFRY Karine |
4h07'15 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
825 |
LAURENT Stephane |
4h07'15 |
V1M |
Al Carhaix-plouguer |
M |
|
0 |
826 |
BOUSSICAUD Jean marc |
4h07'19 |
V3M |
Etoile Marollaise |
M |
|
0 |
827 |
MELOT Guy |
4h07'28 |
V2M |
Laval Court Cool |
M |
|
0 |
828 |
DAVID Jean marie |
4h07'39 |
V3M |
U S Arnage |
M |
|
0 |
829 |
DUSSUTOUR Stephane |
4h07'47 |
V1M |
Chateaubourg |
M |
|
0 |
830 |
FOUCRIT Florence |
4h09'38 |
SEF |
Achv Noyal Sur Vilaine |
F |
|
0 |
831 |
THOMAS Laurence |
4h09'54 |
V2F |
- |
F |
|
0 |
832 |
AVELINE Catherine |
4h10'06 |
V2F |
U S Arnage |
F |
|
0 |
833 |
BARS Isabelle |
4h10'20 |
V1F |
La Foulee Folgoatienne |
F |
|
0 |
834 |
AVELINE Bruno |
4h10'43 |
V2M |
U S Arnage |
M |
|
0 |
835 |
QUERE Eric |
4h11'17 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
836 |
DESCHAMPS David |
4h12'00 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
837 |
PUREN Antoine |
4h13'00 |
SEM |
Snls44 |
M |
|
0 |
838 |
FAGON Remi |
4h13'43 |
V2M |
Esem |
M |
|
0 |
839 |
ARGOUARCH Sophie |
4h13'49 |
V1F |
La Joie De Courir Plabenn |
F |
|
0 |
840 |
ROIGNANT Patrick |
4h13'50 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
841 |
POUDRET Mariana |
4h14'03 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
842 |
LAFAT Agnes |
4h14'50 |
SEF |
Jogging Club De Vie |
F |
|
0 |
843 |
FONTENEAU Alain |
4h15'06 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
844 |
LE CARFF Guillaume |
4h15'06 |
SEM |
Pepe Team |
M |
|
0 |
845 |
LE NOUAIL Jean philippe |
4h15'26 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
846 |
LE NOUAIL Nathalie |
4h15'26 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
847 |
TREGARO Francois |
4h15'52 |
V3M |
Courir Ensemble A Plomeli |
M |
|
0 |
848 |
QUERE Viviane |
4h16'25 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
849 |
MAURICE Olivier |
4h16'39 |
SEM |
Martigne Running |
M |
|
0 |
850 |
SCRUIGNEC Guy |
4h16'47 |
V1M |
K3 Sports |
M |
|
0 |
851 |
MOREL Eric |
4h17'20 |
V1M |
Foulee Varzecoises |
M |
|
0 |
852 |
NEVOT Sonia |
4h17'23 |
V2F |
Jogging Endurance Lignero |
F |
|
0 |
853 |
LE MENER Pascal |
4h17'25 |
V1M |
Courir A Ploumagoar |
M |
|
0 |
854 |
BRIEND Francois |
4h17'26 |
SEM |
Groupama |
M |
|
0 |
855 |
GESTIN Benoit |
4h17'28 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
856 |
HERRY Alain |
4h18'44 |
V2M |
Oxygene Plouneventer |
M |
|
0 |
857 |
MOISAN Jean yves |
4h18'50 |
V4M |
Chevreuilsdupayspourleth |
M |
|
0 |
858 |
LE GALL Stephane |
4h18'57 |
V1M |
Hors Club |
M |
|
0 |
859 |
VAN BOURGOGNE Sophie |
4h19'00 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
860 |
CESBRON Franck |
4h19'03 |
SEM |
Courir A Laille |
M |
|
0 |
861 |
BONUTTO Stephane |
4h19'47 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
862 |
LE GUENNIC Jerome |
4h20'30 |
SEM |
Cdsa |
M |
|
0 |
863 |
PICHOT Anne marie |
4h21'38 |
V2F |
La Vaillante St Brieuc |
F |
|
0 |
864 |
CAYET Laurette |
4h24'04 |
SEM |
Rance Jogging |
M |
|
0 |
865 |
VALLERAND Carole |
4h24'15 |
V2F |
Courir A Bersee |
F |
|
0 |
866 |
PASTUREAU Gildas |
4h24'15 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
867 |
GUEHO Delphine |
4h24'24 |
SEF |
Jogging Club De Vie |
F |
|
0 |
868 |
BONNIN Jean christophe |
4h24'26 |
V2M |
Jogging Endurance Lignero |
M |
|
0 |
869 |
BENARD Franck |
4h24'30 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
870 |
ROBO Jacob |
4h25'12 |
V1M |
Ploeren Endurance |
M |
|
0 |
871 |
DABURON Arnaud |
4h25'22 |
SEM |
Asec La Pommeraye |
M |
|
0 |
872 |
CASTELLO Jean louis |
4h25'22 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
873 |
AVRIL Anne sophie |
4h25'59 |
SEF |
Achv |
F |
|
0 |
874 |
ROBIN Christophe |
4h26'04 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
875 |
HUET Thomas |
4h26'44 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
876 |
LAMBERT Thierry |
4h26'57 |
SEM |
- |
M |
|
0 |
877 |
FOIRIEN Christophe |
4h26'59 |
SEM |
Laval Court Cool |
M |
|
0 |
878 |
FILIPSKI Ginette |
4h27'36 |
V3F |
Individuelle |
F |
|
0 |
879 |
CHRISTEL Patrick |
4h27'36 |
V1M |
Team Del Transport Rennes |
M |
|
0 |
880 |
GUIHARD Christopher |
4h27'46 |
SEM |
Groupama |
M |
|
0 |
881 |
PRUDHOMME Catherine |
4h28'19 |
V2F |
Courir A St Luce |
F |
|
0 |
882 |
JOUAN Herve |
4h30'33 |
V3M |
Ec Rostrenen |
M |
|
0 |
883 |
SALAUN Jacques |
4h33'03 |
V4M |
Marcher Courir Decouvrir |
M |
|
0 |
884 |
UGUEN Jean pierre |
4h36'07 |
V1M |
Plouider Sports Nature |
M |
|
0 |
885 |
UGUEN Beatrice |
4h36'07 |
V1F |
Plouider Sports Nature |
F |
|
0 |
886 |
QUEGUINER Yann |
4h40'19 |
V1M |
- |
M |
|
0 |
887 |
QUEGUINER Guy |
4h40'19 |
V2M |
- |
M |
|
0 |
888 |
LE DEUT Jean pierre |
4h44'46 |
V1M |
Tc Plouezec |
M |
|
0 |
889 |
DROFF Christelle |
4h51'53 |
V1F |
- |
F |
|
0 |
890 |
DROFF Camille |
4h51'54 |
ESF |
- |
F |
|
0 |