1 |
DELSOUILLER Brice |
1h59'12 |
SEM |
Fellrunner Saint Frajou ( |
M |
|
0 |
2 |
LEROY Thibault |
2h00'11 |
SEM |
Upa66 Targasonne (66120) |
M |
|
0 |
3 |
BRENOT Rodolphe |
2h03'30 |
SEM |
Blagnac Bsc Villefranche |
M |
|
0 |
4 |
DURBIANO Romain |
2h04'55 |
SEM |
Foulee Du Sou Quillan (11 |
M |
|
0 |
5 |
BASCAING Jeremie |
2h08'59 |
SEM |
Ca St Girons Saint Girons |
M |
|
0 |
6 |
DELAGE Victor |
2h11'00 |
SEM |
Couledoux (31160) |
M |
|
0 |
7 |
AUGE Julien |
2h11'14 |
ESM |
Team Kalenji Surba (09400 |
M |
|
0 |
8 |
BINET Paul |
2h11'27 |
SEM |
Saint Julien De Peyrolas |
M |
|
0 |
9 |
DUPUY Michel |
2h11'30 |
V2M |
Eycheil (09200) |
M |
|
0 |
10 |
CHIRON Pierre |
2h15'30 |
SEM |
Cap Trail Gagnac 31 Beauz |
M |
|
0 |
11 |
BRUEL Pierre |
2h15'38 |
V1M |
Montseron (09240) |
M |
|
0 |
12 |
BUENO Fabien |
2h19'38 |
SEM |
Nalzen (09300) |
M |
|
0 |
13 |
BRUEL Mathieu |
2h24'15 |
ESM |
Lautignac (31370) |
M |
|
0 |
14 |
BEGUIN Loic |
2h24'43 |
SEM |
Vo2max Amplaing (09400) |
M |
|
0 |
15 |
GULION Christophe |
2h27'07 |
V1M |
St alban (31140) |
M |
|
0 |
16 |
TELLEZ Michel |
2h27'45 |
V1M |
Saint Du Falga (09100) |
M |
|
0 |
17 |
BODEREAU John |
2h29'43 |
V1M |
Los Bandidos Tabre (09600 |
M |
|
0 |
18 |
CASTELAIN David |
2h30'16 |
SEM |
Lezat Sur Leze (09210) |
M |
|
0 |
19 |
COSTA Francois |
2h30'27 |
SEM |
Lherm (31600) |
M |
|
0 |
20 |
SEGURET Benedicte |
2h30'43 |
V1F |
Spiridon Du Couserans Sai |
F |
1ere F |
0 |
21 |
CROS Christophe |
2h31'26 |
V1M |
FOOTING CLUB BARBENTANAIS |
M |
|
0 |
22 |
LALMI Elie |
2h32'43 |
SEM |
Toulouse (31500) |
M |
|
0 |
23 |
PINEL Christophe |
2h33'58 |
SEM |
Toulouse (31200) |
M |
|
0 |
24 |
SIMOVIS Cedric |
2h34'19 |
SEM |
Pays Basque Athletisme Lo |
M |
|
0 |
25 |
LEGER Xavier |
2h35'03 |
SEM |
Ossun Ossun (65380) |
M |
|
0 |
26 |
BARDOU Jean luc |
2h35'23 |
V1M |
Doryphores Trail 81 Lombe |
M |
|
0 |
27 |
COEUGNIET Cedric |
2h35'34 |
SEM |
Montmaur (11320) |
M |
|
0 |
28 |
BERHO Daniel |
2h35'42 |
V1M |
Toulouse (31400) |
M |
|
0 |
29 |
ALBACETE Claude |
2h35'55 |
V2M |
U.s.carmaux Cagnac Les Mi |
M |
|
0 |
30 |
RIVIERE Thomas |
2h36'23 |
SEM |
Montazels (11190) |
M |
|
0 |
31 |
ANTIGA Loic |
2h36'37 |
JUM |
Villeneuve D39olmes (0930 |
M |
|
0 |
32 |
LANTIN Benoit |
2h36'53 |
SEM |
Toulouse (31100) |
M |
|
0 |
33 |
MARIE Frederic |
2h38'00 |
SEM |
L39union (31240) |
M |
|
0 |
34 |
PEREZ Aurelien |
2h38'17 |
SEM |
Saint girons (09200) |
M |
|
0 |
35 |
BUSNEL Cedric |
2h39'39 |
SEM |
Team Bcbg Rennes (35000) |
M |
|
0 |
36 |
LUCQ Stephane |
2h40'15 |
V1M |
Ovs Carca Limoux (11300) |
M |
|
0 |
37 |
CAPITAINE Loic |
2h40'42 |
SEM |
Satuc 31 / Acp 11 Trebes |
M |
|
0 |
38 |
FORTIN Michel |
2h40'44 |
V1M |
The Anonymous Runners Bor |
M |
|
0 |
39 |
GIMBERT Julie |
2h40'54 |
SEF |
Toulouse (31500) |
F |
2eme F |
0 |
40 |
LAFORGUE Valerie |
2h41'15 |
V1F |
Ac Auterive Auterive (311 |
F |
3eme F |
0 |
41 |
BRUEL Benoit |
2h41'38 |
V1M |
Lorp Sentaraille (09190) |
M |
|
0 |
42 |
GASULLA Patrick |
2h43'06 |
SEM |
Escalquens () |
M |
|
0 |
43 |
BELAUD Julien |
2h43'23 |
SEM |
Carcassonne () |
M |
|
0 |
44 |
CESSOT Benjamin |
2h43'26 |
SEM |
Puicheric (11700) |
M |
|
0 |
45 |
MARTY Mickael |
2h43'41 |
SEM |
Courir Sympa Saverdun Sav |
M |
|
0 |
46 |
CANGUEIRO Christian |
2h43'51 |
SEM |
Lavelanet (09300) |
M |
|
0 |
47 |
CAMPARMO Jean marc |
2h44'31 |
V2M |
Sautel () |
M |
|
0 |
48 |
MOUSSET Cyril |
2h44'34 |
SEM |
|
M |
|
0 |
49 |
BORNAND Xavier |
2h44'38 |
V1M |
|
M |
|
0 |
50 |
CAZENAVE Theo |
2h44'57 |
JUM |
Team Trail Roquefort 09 M |
M |
|
0 |
51 |
PITON Anais |
2h45'08 |
ESF |
Spiridon Club Pays D39olm |
F |
|
0 |
52 |
PITON Herve |
2h45'11 |
V1M |
Spiridon Club Pays D'olme |
M |
|
0 |
53 |
JOFFRE Philippe |
2h47'01 |
V1M |
US MONTSOULT BAILLET MAFF |
M |
|
0 |
54 |
DUFOUR Delphine |
2h47'06 |
V1F |
Asptt Tennis Ardentes (36 |
F |
|
0 |
55 |
BELHON Philippe |
2h47'35 |
V1M |
St Felix De Tournegat (09 |
M |
|
0 |
56 |
DUTRIEUX Pierre |
2h47'47 |
V1M |
L39isle jourdain (32600) |
M |
|
0 |
57 |
BOUSQUET Stephane |
2h50'36 |
V2M |
Doryphores Trail 81 Busqu |
M |
|
0 |
58 |
MERIC Vincent |
2h50'48 |
SEM |
Castelnaudary (11400) |
M |
|
0 |
59 |
BOYE Thomas |
2h51'53 |
SEM |
Carcassonne (11000) |
M |
|
0 |
60 |
BEZIER Bruno |
2h52'09 |
SEM |
Villeneuve Tolosane (3127 |
M |
|
0 |
61 |
SCHERRER Olivier |
2h52'15 |
V1M |
La Tour Du Crieu (09100) |
M |
|
0 |
62 |
TRUPIN Cedric |
2h52'20 |
V1M |
Universite Paul Sabatier |
M |
|
0 |
63 |
BARBE Florent |
2h52'27 |
V1M |
F.c. Mirepoix Gardouch (3 |
M |
|
0 |
64 |
CUROT Philippe |
2h52'30 |
V1M |
Cab Balma Balma (31130) |
M |
|
0 |
65 |
DUPUY Francois |
2h52'36 |
SEM |
Caujac (31190) |
M |
|
0 |
66 |
DEBOVES Romain |
2h52'49 |
V1M |
Ca Balma Balma (31130) |
M |
|
0 |
67 |
MARTINEZ Louis |
2h53'49 |
V2M |
Lorp Sentaraille (09190) |
M |
|
0 |
68 |
DEJEAN Michael |
2h54'45 |
SEM |
Verniolle (09340) |
M |
|
0 |
69 |
GRESSE Veronique |
2h54'50 |
V2F |
Athle 632 Fonsorbes (3147 |
F |
|
0 |
70 |
ROUZAUD Philippe |
2h54'53 |
V1M |
Villeneuve D Olmes (09300 |
M |
|
0 |
71 |
HERNANDEZ Julien |
2h55'40 |
SEM |
Eslb Varilhes (09120) |
M |
|
0 |
72 |
AUE Lilian |
2h55'43 |
SEM |
Montjoire (31380) |
M |
|
0 |
73 |
ANDRE Christophe |
2h55'59 |
V1M |
Trail Tram Buchinois St J |
M |
|
0 |
74 |
PAULY Christophe |
2h56'01 |
V1M |
Sourtadeil Ferrieres (090 |
M |
|
0 |
75 |
DUFOURCQ Frederic |
2h56'08 |
V1M |
St Paul Les Dax (40990) |
M |
|
0 |
76 |
FERRE Jean pierre |
2h56'28 |
V1M |
Spiridon Pays D'olmes Lav |
M |
|
0 |
77 |
GLENAT Laurent |
2h56'41 |
V1M |
Ozoir Vsop Triathlon Chev |
M |
|
0 |
78 |
BIGNET Philippe |
2h56'46 |
SEM |
Team09270 Mazeres (09270) |
M |
|
0 |
79 |
ANNYCKE Christophe |
2h56'52 |
V1M |
Semelles De Plomb Saint N |
M |
|
0 |
80 |
FABRE Lucas |
2h56'56 |
ESM |
Roumengoux (09500) |
M |
|
0 |
81 |
VILLAN Jeremy |
2h57'08 |
SEM |
Roumengoux (09500) |
M |
|
0 |
82 |
HRYCIOK Charlotte |
2h57'12 |
SEF |
Us Carmaux Le Sequestre ( |
F |
|
0 |
83 |
DORNER Cyril |
2h57'14 |
SEM |
Les Millepattes Carbonnai |
M |
|
0 |
84 |
GASPAR Johan |
2h57'17 |
SEM |
Stade Bagnerais Athletism |
M |
|
0 |
85 |
CHABAUD Mathilde |
2h57'30 |
SEF |
Lavelanet () |
F |
|
0 |
86 |
LEBOEUF Kevin |
2h57'38 |
SEM |
Le Peyrat (09600) |
M |
|
0 |
87 |
BOYER Francois |
2h58'12 |
V2M |
Bibous Team Sarrant (3212 |
M |
|
0 |
88 |
GUERIN Olivier |
2h58'48 |
V1M |
Touille Toulouse (31100) |
M |
|
0 |
89 |
MONTAGNE Cyril |
2h58'58 |
SEM |
Lezat Sur Leze (09210) |
M |
|
0 |
90 |
MOREAU Ludovic |
2h59'01 |
V1M |
Ramonville Saint Agne (31 |
M |
|
0 |
91 |
LIEVIN Veronique |
2h59'21 |
SEF |
Les Zinzins Des Coteaux 3 |
F |
|
0 |
92 |
MERLAUD BRETHOUS Stephanie |
2h59'48 |
V1F |
Stade Mont De Marsan |
F |
|
0 |
93 |
MERLAUD Freddy |
2h59'50 |
SEM |
Rion Des Landes (40370) |
M |
|
0 |
94 |
PIETRZKIEWIEZ Jean pierre |
3h00'10 |
SEM |
Auterive (31190) |
M |
|
0 |
95 |
LAURIN LACOSTE Danielle |
3h00'41 |
V2F |
Athle 632 Tournefeuille ( |
F |
|
0 |
96 |
BAUDRU Christophe |
3h00'52 |
V1M |
Lavelanet (09) |
M |
|
0 |
97 |
GSELL Valerie |
3h01'10 |
V1F |
Seilh (31840) |
F |
|
0 |
98 |
LIX Julien |
3h01'21 |
SEM |
Lauragais Athletisme Club |
M |
|
0 |
99 |
GASPAR TRINDADE Jean louis |
3h01'35 |
SEM |
Team Zozo Lavelanet (0930 |
M |
|
0 |
100 |
PERRIN Valentine |
3h02'20 |
SEF |
Fonsorbes (31470) |
F |
|
0 |
101 |
VIDAL Jordan |
3h02'23 |
ESM |
Fontenilles (31470) |
M |
|
0 |
102 |
PEYRE Julien |
3h02'41 |
V1M |
Toulouse (31500) |
M |
|
0 |
103 |
GIL Matthieu |
3h03'08 |
V1M |
Laroque D'olmes (09600) |
M |
|
0 |
104 |
VIRON Olivier |
3h03'16 |
SEM |
Athle 632 Tournefeuille ( |
M |
|
0 |
105 |
SCHERRER Celine |
3h03'19 |
V1F |
La Tour Du Crieu (09100) |
F |
|
0 |
106 |
DIGUET Sylvain |
3h03'23 |
SEM |
Dun () |
M |
|
0 |
107 |
CASSAN Stephane |
3h03'29 |
V1M |
Portet Athletic Club Sain |
M |
|
0 |
108 |
ROY Romain |
3h03'37 |
SEM |
Popo47 Toulouse (31300) |
M |
|
0 |
109 |
LAHUEC Morgan |
3h03'38 |
SEM |
Pinsaguel (31120) |
M |
|
0 |
110 |
MARTY Renaud |
3h03'59 |
SEM |
Spiridon Du Pays D Olmes |
M |
|
0 |
111 |
BOUFFIL Laetitia |
3h04'02 |
SEF |
Jogging Varilhes Le Carla |
F |
|
0 |
112 |
KHATCHATRYAN Artak |
3h04'10 |
SEM |
Carcassonne (11000) |
M |
|
0 |
113 |
LOISEAU Cedric |
3h04'18 |
SEM |
Jogging Varilhes Pamiers |
M |
|
0 |
114 |
GALEY Christel |
3h04'26 |
V1F |
Pyrenees Sport Passion Pe |
F |
|
0 |
115 |
GALEY Lionel |
3h04'28 |
V1M |
Peyrehorade (40300) |
M |
|
0 |
116 |
MARTY Daniel |
3h04'31 |
V2M |
Spiridon Club Pays D'olme |
M |
|
0 |
117 |
MICHETTI Jerome |
3h04'34 |
SEM |
La Clicka Castelmaurou (3 |
M |
|
0 |
118 |
VIVANCOS Frederic |
3h04'52 |
V1M |
Los Bandidos Tabre (09600 |
M |
|
0 |
119 |
VON BANDEL Daphne |
3h05'26 |
SEF |
Toulouse (31000) |
F |
|
0 |
120 |
NEYROU David |
3h05'56 |
V1M |
|
M |
|
0 |
121 |
MARIN Bruno |
3h05'58 |
V3M |
Carcassonne (11000) |
M |
|
0 |
122 |
MARIN Laurianne |
3h06'02 |
SEF |
Nice (06300) |
F |
|
0 |
123 |
AVAL Nicolas |
3h06'04 |
SEM |
Frouzins (31270) |
M |
|
0 |
124 |
AVAL Romain |
3h06'06 |
SEM |
Saverdun (09700) |
M |
|
0 |
125 |
BARRE Estelle |
3h06'51 |
SEF |
Labege (31670) |
F |
|
0 |
126 |
CATHALA Laurent |
3h06'55 |
SEM |
Le Peyrat (09600) |
M |
|
0 |
127 |
BRU Alexandre |
3h07'15 |
V1M |
Le Carlaret () |
M |
|
0 |
128 |
GARDET Jean marc |
3h07'19 |
V3M |
As St Pantaleon Athle Hau |
M |
|
0 |
129 |
CLAUSTRE Cedric |
3h07'26 |
SEM |
Escalquens (31750) |
M |
|
0 |
130 |
COUFFIGNAL Laurence |
3h07'34 |
V1F |
Gxt Vinassan (11110) |
F |
|
0 |
131 |
LORIEUL Christophe |
3h07'44 |
SEM |
Accreau Aventure Lavelane |
M |
|
0 |
132 |
LETANOUX Maxime |
3h07'57 |
SEM |
Tarbes (65000) |
M |
|
0 |
133 |
LOPEZ Joachim |
3h08'05 |
SEM |
Lavelanet (09300) |
M |
|
0 |
134 |
DULOUNG Sebastien |
3h08'51 |
SEM |
Portet Athletic Club Vene |
M |
|
0 |
135 |
MIRC Fabrice |
3h10'15 |
V1M |
|
M |
|
0 |
136 |
RUSCONNE Julien |
3h10'17 |
SEM |
Les Mille Pattes Carbonna |
M |
|
0 |
137 |
FREDERIC Platret |
3h11'16 |
V1M |
Verniolle (09340) |
M |
|
0 |
138 |
RECHE Stephane |
3h11'22 |
V1M |
Saint Sauveur Saint sauve |
M |
|
0 |
139 |
CHAMPAGNE Ulrick |
3h11'27 |
SEM |
Mazeres Course Pedestre S |
M |
|
0 |
140 |
BRABANT Stephane |
3h11'31 |
V1M |
Ddx Bruguieres St Sauveur |
M |
|
0 |
141 |
CALEGARI Ermanno |
3h11'40 |
V4M |
Spiridon Catalan Pia (663 |
M |
|
0 |
142 |
GABRIELI Nicolas |
3h11'48 |
SEM |
Piche Team Labege (31670) |
M |
|
0 |
143 |
GRANEL Frederic |
3h11'57 |
SEM |
Molleges (13940) |
M |
|
0 |
144 |
VILLATTE David |
3h12'37 |
SEM |
Albi (81000) |
M |
|
0 |
145 |
CARAYOL Mathieu |
3h12'39 |
V1M |
Team Trail Roquefort 09 V |
M |
|
0 |
146 |
HAMMER Isabelle |
3h13'32 |
SEF |
Mazeres Course Pedestre S |
F |
|
0 |
147 |
LOUBAT MOLINIER Patrick |
3h13'37 |
V2M |
Courreurs De Fond De Cast |
M |
|
0 |
148 |
ALVAREZ Lionel |
3h13'42 |
SEM |
Toulouse (31100) |
M |
|
0 |
149 |
GAUVRIT BAUZA Carole |
3h14'09 |
V1F |
Tabres (09600) |
F |
|
0 |
150 |
PIRES Georges |
3h14'32 |
V1M |
Tyrosse Orist (40300) |
M |
|
0 |
151 |
SAMAZAN Celine |
3h14'35 |
SEF |
Montberon (31140 ) |
F |
|
0 |
152 |
TREBOSC Christohe |
3h14'38 |
V1M |
La Tour Du Crieu (09100) |
M |
|
0 |
153 |
JOULE Laurent |
3h14'50 |
V1M |
e Foix (09000) |
M |
|
0 |
154 |
DE RIVALS Geraud |
3h14'55 |
V1M |
Daux (31700) |
M |
|
0 |
155 |
LOPES Jonathan |
3h15'10 |
SEM |
Laroque D39olmed (09600) |
M |
|
0 |
156 |
ROUQUIE Elodie |
3h15'17 |
SEF |
Foulee Des 3 Quilles Espe |
F |
|
0 |
157 |
AURIOL Patrick |
3h15'19 |
V1M |
La Foulee Des 3 Quilles ( |
M |
|
0 |
158 |
MOUTINHO Cedric |
3h15'21 |
SEM |
Saint Alban (31140) |
M |
|
0 |
159 |
NICOL Didier |
3h16'13 |
V2M |
Escosse (09100) |
M |
|
0 |
160 |
SANCHEZ Mathieu |
3h16'33 |
SEM |
Spiridon Du Pays D'olmes |
M |
|
0 |
161 |
BOHERE Pierre |
3h16'36 |
SEM |
Upa 66 Perpignan (66000) |
M |
|
0 |
162 |
TREBOSC Ludovic |
3h16'48 |
SEM |
Villeneuve D39olmes (0930 |
M |
|
0 |
163 |
JUILLOT Marie laure |
3h16'56 |
SEF |
Spiridon Club Du Pays D L |
F |
|
0 |
164 |
JUILLOT Sebastien |
3h17'00 |
SEM |
Spiridon Club Du Pays D39 |
M |
|
0 |
165 |
AUDOUY Nicolas |
3h17'14 |
SEM |
Nicolasaudouyyahoo.fr Nar |
M |
|
0 |
166 |
FERRAND Nicolas |
3h17'28 |
SEM |
Spiridon Pays D39olmes Be |
M |
|
0 |
167 |
TIEYRE Gregory |
3h17'32 |
SEM |
Toulouse (31200) |
M |
|
0 |
168 |
MASSAT Cedric |
3h18'16 |
SEM |
Pouy De Touges (31430) |
M |
|
0 |
169 |
PINAUD Natacha |
3h18'22 |
V1F |
Spiridon Du Pays D Olmes |
F |
|
0 |
170 |
ABADIE Thierry |
3h18'25 |
V1M |
Jogging Varilhes Bonnac ( |
M |
|
0 |
171 |
BOUSQUET Yanik |
3h18'28 |
SEM |
Montrabe (31850) |
M |
|
0 |
172 |
ZAMUNER Chantal |
3h18'54 |
V2F |
Toulouse (31400) |
F |
|
0 |
173 |
FIRMIN Frederic |
3h19'18 |
V2M |
Desperado Trail Maurens ( |
M |
|
0 |
174 |
LAUTRE Nicolas |
3h19'28 |
SEM |
As Sourtadeil Luzenac (09 |
M |
|
0 |
175 |
TRANI Julien |
3h19'32 |
SEM |
Team Trail39quillou Dalou |
M |
|
0 |
176 |
CONDAMIN Cyril |
3h19'53 |
SEM |
Saint Die Des Vosges (881 |
M |
|
0 |
177 |
PUERTO Eric |
3h20'12 |
V1M |
Les Foulees Du Kercorb Ch |
M |
|
0 |
178 |
GUENDOUZI Karim |
3h20'33 |
V1M |
Touroulis Onet Le Chateau |
M |
|
0 |
179 |
TROUVE Serge |
3h20'42 |
V2M |
Bcap Pamiers (09100) |
M |
|
0 |
180 |
VIDAL Eric |
3h21'15 |
V2M |
Fontenilles (31470) |
M |
|
0 |
181 |
VAN ASSCHE Nathalie |
3h21'22 |
SEF |
Jogging Varilhes Crampagn |
F |
|
0 |
182 |
BLIN Nicolas |
3h22'07 |
SEM |
La Salvetat Saint Gilles |
M |
|
0 |
183 |
JAIME Olivier |
3h22'21 |
V1M |
Vo2max Saint Paul De Jarr |
M |
|
0 |
184 |
ALIANE Hocine |
3h22'37 |
SEM |
Blagnac (31700) |
M |
|
0 |
185 |
VIE Jerome |
3h23'03 |
V1M |
Running Georges Pamiers ( |
M |
|
0 |
186 |
DAVILA Sebastien |
3h23'35 |
V1M |
Runbike Rionnais Rion Des |
M |
|
0 |
187 |
DEHAIBE Rodolphe |
3h23'44 |
V1M |
Run Bike Rionnais Rion De |
M |
|
0 |
188 |
FABRE Chrystell |
3h23'46 |
SEF |
Acp11 Palaja (11570) |
F |
|
0 |
189 |
AVILES Roman |
3h24'16 |
SEM |
|
M |
|
0 |
190 |
BROTONS Lionel |
3h24'30 |
V1M |
Saint Pierre De Riviere ( |
M |
|
0 |
191 |
DURAND Pierre |
3h24'41 |
V1M |
Lisle Sur Tarn (81310) |
M |
|
0 |
192 |
PRAT Gaetan |
3h24'44 |
SEM |
Montferrier (09300) |
M |
|
0 |
193 |
RUIZ Celine |
3h24'47 |
SEF |
Snpc09 Laroque D39olmes ( |
F |
|
0 |
194 |
JALBERT Virginie |
3h25'36 |
SEF |
Celles (09000) |
F |
|
0 |
195 |
SIMON Florian |
3h25'42 |
SEM |
Captrail 31 Gagnac Sur Ga |
M |
|
0 |
196 |
NICOL Michael |
3h25'46 |
SEM |
Escosse (09100) |
M |
|
0 |
197 |
CHAUDRU DE RAYNAL Paul eric |
3h25'49 |
SEM |
Rennes (35000) |
M |
|
0 |
198 |
MILLES Joan |
3h25'51 |
SEM |
Le Vernet (31810) |
M |
|
0 |
199 |
ESCALIER Valerie |
3h26'07 |
V2F |
Ginestas X Trail Argelier |
F |
|
0 |
200 |
FENECH Sandrine |
3h26'12 |
SEF |
Snpc Lavelanet (09300) |
F |
|
0 |
201 |
GIRARD Gregory |
3h26'19 |
V1M |
Segoufielle (32600) |
M |
|
0 |
202 |
DELPECH Jerome |
3h26'38 |
SEM |
Mirepoix (09 500) |
M |
|
0 |
203 |
GSELL Guy |
3h26'58 |
V2M |
Seilh (31840) |
M |
|
0 |
204 |
CHARRY Carine |
3h27'30 |
SEF |
Ac Pamiers Les Pujols (09 |
F |
|
0 |
205 |
LABORDE Florent |
3h27'42 |
SEM |
L'isle Jourdain (32600 ) |
M |
|
0 |
206 |
VERGNENEGRE Olivier |
3h28'24 |
SEM |
Limoges (87000) |
M |
|
0 |
207 |
PECHEU Sebastien |
3h28'25 |
V1M |
Cab (balma) Toulouse (315 |
M |
|
0 |
208 |
SOL Marie jose |
3h29'08 |
V1F |
Semelles De Plomb St Feli |
F |
|
0 |
209 |
DABAZACH Corinne |
3h29'10 |
V1F |
Semelles De Plomb Nyls po |
F |
|
0 |
210 |
ANDREU Jean claude |
3h29'12 |
V1M |
Semelles De Plomb Ponteil |
M |
|
0 |
211 |
TROUILLARD Karine |
3h29'30 |
V1F |
Athletique Club Angerien |
F |
|
0 |
212 |
FLATREAU Xavier |
3h29'31 |
V1M |
Athletique Club Angerien |
M |
|
0 |
213 |
FABRE CLAUDE Adeline |
3h29'34 |
V1F |
Courir Ariege Pyrenees Ca |
F |
|
0 |
214 |
ALVAREZ Johan |
3h29'39 |
SEM |
Toulouse (31100) |
M |
|
0 |
215 |
MARIANI Frederic |
3h29'43 |
V1M |
Bezac (09100) |
M |
|
0 |
216 |
GOSSARD Philippe |
3h29'49 |
V2M |
Airbus Running Blagnac (3 |
M |
|
0 |
217 |
VALLVE Sandra |
3h30'01 |
SEF |
Snpc09 Roquefixade (09300 |
F |
|
0 |
218 |
LASSERRE Sabine |
3h30'04 |
V1M |
Saint Leon (31560) |
M |
|
0 |
219 |
LAGUERRE Alain |
3h30'08 |
V1M |
Salon De Provence (13300) |
M |
|
0 |
220 |
DANNE Florian |
3h30'09 |
SEM |
Jogging Varilhes Crampagn |
M |
|
0 |
221 |
ROUVIERE Maxime |
3h30'11 |
JUM |
Festival Des Hospitaliers |
M |
|
0 |
222 |
CLERGUE Herve |
3h30'15 |
SEM |
Spiridon Pays D' Olmes La |
M |
|
0 |
223 |
COR Aline |
3h30'23 |
V1F |
Satuc Toulouse (31400) |
F |
|
0 |
224 |
GARCIA Aurelie |
3h30'29 |
SEF |
Le Peyrat (09600) |
F |
|
0 |
225 |
SANHES Mathieu |
3h30'31 |
SEM |
St Loup Cammas (31140) |
M |
|
0 |
226 |
GARCIA Stephane |
3h30'35 |
V1M |
Trail Team Buchinois Sama |
M |
|
0 |
227 |
CHARLES Fred |
3h30'57 |
SEM |
Team Des Potos Homps (112 |
M |
|
0 |
228 |
RIVIERE Thibaud |
3h32'21 |
ESM |
Mazeres Course Pedestre M |
M |
|
0 |
229 |
BURGUE Stephanie |
3h33'08 |
SEF |
Run And Bike Rionnais Rio |
F |
|
0 |
230 |
RIVIERE Patricia |
3h33'15 |
V1F |
Mazeres Course Pedestre M |
F |
|
0 |
231 |
ROSSI Jean baptiste |
3h33'25 |
SEM |
Toulouse (31200) |
M |
|
0 |
232 |
DELARUE Astrid |
3h33'58 |
SEF |
Trail Du Mourtis Milhas ( |
F |
|
0 |
233 |
MONTALBAN Perine |
3h34'02 |
SEF |
|
F |
|
0 |
234 |
MONDENX Charles |
3h34'38 |
V1M |
Runbike Rionnais Rion Des |
M |
|
0 |
235 |
MONTE Jerome |
3h34'47 |
V1M |
Toulouse (31100) |
M |
|
0 |
236 |
JOLY Anne sophie |
3h34'51 |
V1F |
Saint Cezert (31330) |
F |
|
0 |
237 |
VOVAN Jennifer |
3h35'06 |
SEF |
Seysses (31600) |
F |
|
0 |
238 |
COSTA Julien |
3h35'11 |
SEM |
Montredon (11000) |
M |
|
0 |
239 |
OLIVIER Dominique |
3h35'20 |
V1F |
Auterive Miremont (31190) |
F |
|
0 |
240 |
LAFORGE Florence |
3h35'22 |
V1F |
Ac Auterive Miremont (311 |
F |
|
0 |
241 |
FRANCOIS Louisa |
3h35'32 |
SEF |
Airbus Running Castelgine |
F |
|
0 |
242 |
BITARD Bruno |
3h35'46 |
V2M |
Neant Saint Orens De Game |
M |
|
0 |
243 |
PUBILL Marie carmen |
3h35'48 |
V2F |
Spiridon Du Pays D'olmes |
F |
|
0 |
244 |
GUCEMAS Francois |
3h35'52 |
V1M |
Balma (31130) |
M |
|
0 |
245 |
BAVATO Christophe |
3h36'41 |
V2M |
Auterive () |
M |
|
0 |
246 |
ROVIRA Severine |
3h37'44 |
SEF |
Saint girons (09200) |
F |
|
0 |
247 |
PINEL Charlotte |
3h38'26 |
SEF |
Toulouse (31200) |
F |
|
0 |
248 |
BONNES Muriel |
3h38'31 |
SEF |
Fajac La Relenque (11410) |
F |
|
0 |
249 |
COMBELLES Christophe |
3h38'43 |
SEM |
Mazeres (09270) |
M |
|
0 |
250 |
CAZENAVE VAQUIE Marjorie |
3h39'12 |
SEF |
Ac Pamiers Les Pujols |
F |
|
0 |
251 |
PETITJEAN Delphine |
3h39'22 |
SEF |
Pamiers Pamiers (09100) |
F |
|
0 |
252 |
BLASCO Mickael |
3h39'31 |
SEM |
Castelnaudary (11400) |
M |
|
0 |
253 |
GARRIGAUD Christian |
3h39'34 |
V2M |
Castelnaudary (11400) |
M |
|
0 |
254 |
RIEUTORT Audrey |
3h40'17 |
SEF |
X (09) |
F |
|
0 |
255 |
COSTES Fabrice |
3h41'07 |
SEM |
Los Bandidos Laroque D'ol |
M |
|
0 |
256 |
DE OLIVEIRA Jessica |
3h41'23 |
SEF |
Jogging Varilhes La Tour |
F |
|
0 |
257 |
BREAU Damien |
3h41'26 |
SEM |
Jogging Varilhes Cap09 Sa |
M |
|
0 |
258 |
BACCOU Philippe |
3h41'54 |
V1M |
Jogging Varilhes Arignac |
M |
|
0 |
259 |
GELAS Roger |
3h42'00 |
V3M |
Courir Ariege Pyrenees ca |
M |
|
0 |
260 |
CLAVERIE Stephanie |
3h42'03 |
SEF |
Mazeres Course Pedestre S |
F |
|
0 |
261 |
LATRILLE Nicolas |
3h42'06 |
SEM |
Hendaye (64700) |
M |
|
0 |
262 |
BAUZIL Cedric |
3h42'09 |
SEM |
Barberousse Trekking Foug |
M |
|
0 |
263 |
LAVALLEE Marine |
3h42'12 |
V1F |
Cier De Luchon (31110) |
F |
|
0 |
264 |
BRAGHETTO Marie |
3h42'15 |
SEF |
St Amadou (09100) |
F |
|
0 |
265 |
PEDEZERT Frederic |
3h42'17 |
V1M |
Airbus Running Athle 632 |
M |
|
0 |
266 |
UTTENWEILER Sandrine |
3h43'08 |
V1F |
Trucc Pins Justaret (3186 |
F |
|
0 |
267 |
LARANJEIRO SERRAZINA Tania |
3h43'13 |
SEF |
Tarbes (65000) |
F |
|
0 |
268 |
FIACRE Xavier |
3h43'17 |
SEM |
Asp Vion Toulouse (31300) |
M |
|
0 |
269 |
MARTY Alexis |
3h44'24 |
SEM |
Portet Sur Garonne (31120 |
M |
|
0 |
270 |
PIERRE Olivier |
3h44'30 |
V1M |
X (09000) |
M |
|
0 |
271 |
CAVACECE Severine |
3h44'43 |
V1F |
Capamount Rieux De Pellep |
F |
|
0 |
272 |
FAUROUX Estelle |
3h46'13 |
SEF |
Spiridon Du Couserans Sai |
F |
|
0 |
273 |
FROMONT Cecile |
3h46'15 |
SEF |
Vigoulet Auzil (31320) |
F |
|
0 |
274 |
BRIOLS Vincent |
3h46'19 |
SEM |
Tournefeuille (31170) |
M |
|
0 |
275 |
DUGRIP Pascal |
3h47'04 |
V1M |
Lavernose Lacasse (31410) |
M |
|
0 |
276 |
RIVIERE Yann |
3h48'02 |
SEM |
Auch (32000) |
M |
|
0 |
277 |
DAVILA Geraldine |
3h48'12 |
SEF |
Runbike Rionnais Rion Des |
F |
|
0 |
278 |
MARTINEZ Nathalie |
3h48'33 |
V2F |
Courir Sympa Saverdun Sav |
F |
|
0 |
279 |
TARARE DAUDET Virginie |
3h49'06 |
V1F |
|
F |
|
0 |
280 |
TALIEU Sophie |
3h49'08 |
V1F |
Verniolle (09340) |
F |
|
0 |
281 |
TERRIEUX Sandrine |
3h49'16 |
SEF |
Cap 09 Rieux De Pelleport |
F |
|
0 |
282 |
DA CUNHA Denis |
3h49'37 |
V1M |
Arignac (09400) |
M |
|
0 |
283 |
BOULET Alexis |
3h49'59 |
V1M |
Aucun Pamiers (09100) |
M |
|
0 |
284 |
SANCHEZ Oscar |
3h51'12 |
V1M |
Mazeres Course Pedestre M |
M |
|
0 |
285 |
MESTRIE Vanessa |
3h51'21 |
SEF |
Pradere Les Bourguets (31 |
F |
|
0 |
286 |
BA GARROS Felicie |
3h51'31 |
V1F |
Toac Athletisme Daux (317 |
F |
|
0 |
287 |
BONNET Jean paul |
3h52'18 |
V2M |
Vigoulet auzil (31320) |
M |
|
0 |
288 |
CELHABE Thierry |
3h52'21 |
V2M |
Toulouse (31500) |
M |
|
0 |
289 |
FANTIN Helene |
3h52'23 |
SEF |
Lavelanet (09300) |
F |
|
0 |
290 |
ZAMANI Aziz |
3h53'09 |
V2M |
Team 1664 Toulouse (31400 |
M |
|
0 |
291 |
SIPP Nicolas |
3h53'12 |
SEM |
|
M |
|
0 |
292 |
CHAUSSONNET Christophe |
3h53'45 |
V1M |
Portet Athletic Club Colo |
M |
|
0 |
293 |
CAVACECE Nicolas |
3h55'10 |
V1M |
Cap Amount Rieux De Pelle |
M |
|
0 |
294 |
BERNARD Jerome |
3h55'13 |
SEM |
Cazals Des Bayles (09500) |
M |
|
0 |
295 |
POURRAT Antoine |
3h55'33 |
SEM |
X () |
M |
|
0 |
296 |
VANDEPORTAELE Claire |
3h55'59 |
V1F |
Castanet (31320) |
F |
|
0 |
297 |
MARIS Patricia |
3h56'02 |
V1F |
Ramonville Saint Agne (3 |
F |
|
0 |
298 |
FERRIES Olivier |
3h58'20 |
V1M |
Cos (09000) |
M |
|
0 |
299 |
REZIGA Fatiha |
3h58'31 |
V1F |
Jogging Labenne Labenne ( |
F |
|
0 |
300 |
CARDOSO Marc |
3h59'05 |
SEM |
Laroque D'olmes (09600) |
M |
|
0 |
301 |
GRIGNON Thomas |
3h59'08 |
SEM |
Carcassonne (11000) |
M |
|
0 |
302 |
MILLET Johnny |
3h59'21 |
V1M |
Pamiers (09100) |
M |
|
0 |
303 |
DIEUNIDOU Laurent |
3h59'30 |
SEM |
L39isle D39abeau (38080) |
M |
|
0 |
304 |
PONS Severine |
4h00'34 |
SEF |
Courir Sympa Saverdun Sav |
F |
|
0 |
305 |
FAIVRE Laurent |
4h01'20 |
V1M |
Disp Toulouse Nailloux (3 |
M |
|
0 |
306 |
GAILLARD Alain |
4h01'44 |
V3M |
Balma (31130) |
M |
|
0 |
307 |
MARTY Damien |
4h01'51 |
SEM |
Toulouse (31400) |
M |
|
0 |
308 |
SENEGAS Julie |
4h02'19 |
SEM |
Bordeaux (33000) |
M |
|
0 |
309 |
BALESTE Mathieu |
4h02'28 |
SEM |
Ouveillan (11590) |
M |
|
0 |
310 |
LABES Marie |
4h04'14 |
SEF |
Toulouse (31200) |
F |
|
0 |
311 |
COLEY Nicola |
4h04'27 |
SEF |
Toulouse (31000) |
F |
|
0 |
312 |
LEYSENS Didier |
4h04'38 |
V2M |
Roques (31120) |
M |
|
0 |
313 |
GALY Jerome |
4h05'11 |
V1M |
Miremont (31190) |
M |
|
0 |
314 |
VILLIERS Nicolas |
4h05'15 |
V1M |
Toulouse (31300) |
M |
|
0 |
315 |
ZONCH Fabienne |
4h05'25 |
V1F |
Saint Girons (09200) |
F |
|
0 |
316 |
ENGOULEVENT Ludovic |
4h05'33 |
SEM |
Le Carlaret (09100) |
M |
|
0 |
317 |
GUTIERREZ Guilhem |
4h06'08 |
SEM |
Muret (31600) |
M |
|
0 |
318 |
COMBARNOUS Mathieu |
4h06'24 |
V1M |
Arratz Trail Durban Sur A |
M |
|
0 |
319 |
DESPEAUX Jeremie |
4h07'21 |
SEM |
Popo47 Ondres (40440) |
M |
|
0 |
320 |
ALVAREZ Sabrina |
4h07'23 |
SEF |
Ondres (41440) |
F |
|
0 |
321 |
OTTAVIANI Therese |
4h07'35 |
V2F |
La Pero Team Laroque |
F |
|
0 |
322 |
CABEZAS Madou |
4h10'12 |
V2F |
Spiridon Pays D'omes Tabr |
F |
|
0 |
323 |
CADIZ Monia |
4h10'44 |
SEF |
Cornebarrieu (31700) |
F |
|
0 |
324 |
FALIP Thierry |
4h10'47 |
V1M |
Monbrun (32600) |
M |
|
0 |
325 |
BRAS Veronique |
4h12'22 |
V1F |
Gramat (46500) |
F |
|
0 |
326 |
POSOCCO Pierre |
4h13'31 |
SEM |
Belveze Du Razes (11240) |
M |
|
0 |
327 |
SOLER Karine |
4h14'12 |
V1F |
Les Pujols (09100) |
F |
|
0 |
328 |
DESPEAUX Fabien |
4h16'46 |
SEM |
Popo47 Brassac (09000) |
M |
|
0 |
329 |
VERA Isabelle |
4h16'50 |
V1F |
Sa Toulouse Uc Toulouse ( |
F |
|
0 |
330 |
NUGUET Magali |
4h17'30 |
V1F |
As Ascain Elgarrekin St P |
F |
|
0 |
331 |
DAMAS Luisa |
4h20'19 |
V1F |
Labastide D39anjou (11320 |
F |
|
0 |
332 |
ROUSSEAU Laurent |
4h20'22 |
V1M |
Labastide D39anjou (11320 |
M |
|
0 |
333 |
COPPIN Remy |
4h21'34 |
SEM |
Toulouse (31500) |
M |
|
0 |
334 |
CARAYOL Stephanie |
4h21'59 |
V1F |
Team Trail Roquefort 09 V |
F |
|
0 |
335 |
KEROUEDAN Claudia |
4h22'48 |
V1F |
Mazeres Course Pedestre M |
F |
|
0 |
336 |
PRUDHOM Isabelle |
4h24'25 |
V2F |
Colomiers (31770) |
F |
|
0 |
337 |
ESCOFFRES Thierry |
4h24'27 |
V1M |
Colomiers (31770) |
M |
|
0 |
338 |
FOUCHE Stephanie |
4h25'00 |
SEF |
Trail Entre Elles Lezat S |
F |
|
0 |
339 |
REBEYROTTE Benedicte |
4h25'35 |
V1F |
Run Bike Rionnais Rion De |
F |
|
0 |
340 |
ROUZAUD Christina |
4h26'22 |
V1F |
Mazeres Course Pedestre M |
F |
|
0 |
341 |
OUAHALOU Driffa |
4h26'59 |
V1F |
Toulouse (31100) |
F |
|
0 |
342 |
PUJOL David |
4h27'43 |
V1M |
La Team Des Potos Carcass |
M |
|
0 |
343 |
BRAZ Magali |
4h28'52 |
SEF |
Je Cours Pas Vite Mais Je |
F |
|
0 |
344 |
GONCALVES Jean paul |
4h28'55 |
V1M |
Arvigna () |
M |
|
0 |
345 |
MARTY Fanny |
4h29'29 |
SEF |
Disp Toulouse St Genies B |
F |
|
0 |
346 |
ESCOURBIAC Chantal |
4h29'32 |
V2F |
Disp Toulouse Toulouse (3 |
F |
|
0 |
347 |
FUHRMANN Florence |
4h29'34 |
V1F |
Disp Toulouse Muret (3160 |
F |
|
0 |
348 |
LOURI Arlette |
4h29'37 |
V2F |
Disp Toulouse Portet Sur |
F |
|
0 |
349 |
BERTRAND Brigitte |
4h29'39 |
V2F |
Disp Toulouse Pailhes (09 |
F |
|
0 |
350 |
ROUSSEL Regine |
4h29'44 |
V3F |
Mcp Mazeres Mazeres (0927 |
F |
|
0 |
351 |
BARRERE Nathalie |
4h29'47 |
SEF |
Snpc09 Laroque D'olmes (0 |
F |
|
0 |
352 |
STERVINOU Gaelle |
4h31'59 |
SEF |
Spiridon Mirepoix (09500) |
F |
|
0 |
353 |
BOUCHIQUET Philippe |
4h32'53 |
V2M |
Bonnac (09100) |
M |
|
0 |
354 |
DEHAIBE Rejane |
4h40'15 |
V1F |
Run Bike Rionnais Rion De |
F |
|
0 |
355 |
ROUSSEAU Julien |
4h40'58 |
SEM |
Nangis (77370) |
M |
|
0 |
356 |
MAHOT Dominique |
4h41'14 |
V3M |
Cs Provins Athletisme Sai |
M |
|
0 |
357 |
GARROS Stephane |
4h51'57 |
V1M |
Ca Saint Girons Daux (317 |
M |
|
0 |
358 |
MARQUIER Anne sophie |
4h52'05 |
SEF |
Fiac (81500) |
F |
|
0 |
359 |
MAYOUX Olivier |
4h53'43 |
V1M |
Festival Des Hospitaliers |
M |
|
0 |
360 |
CERNY Philippe |
4h57'13 |
V1M |
Pamiers (09100) |
M |
|
0 |
361 |
BARONI Chantal |
5h14'00 |
V2F |
Spiridon Club Du Pays D'o |
F |
|
0 |
362 |
BONHOMME Christophe |
5h19'56 |
V1M |
Festival Des Hospitaliers |
M |
|
0 |
363 |
BRUNET Chantal |
5h25'52 |
V2F |
Epa Nouaille Maupertuis ( |
F |
|
0 |
364 |
CHAUVEAU Michel |
5h25'54 |
V2M |
Nouaille Maupertuis (8634 |
M |
|
0 |
365 |
SCOTTO Stephane |
5h27'33 |
V1M |
Toulouse (31000) |
M |
|
0 |
366 |
LANNOY Nathalie |
5h30'54 |
V1F |
Fonsorbes (31470) |
F |
|
0 |
367 |
BATS Sylvie |
5h31'29 |
V1F |
Run And Bike Rionnais Rio |
F |
|
0 |
368 |
SABATIER Guy |
5h47'22 |
V5M |
Raissac (09300) |
M |
|
0 |
369 |
AGOSTI SABATIER Marie |
5h47'34 |
SEF |
Saint Restitut (26130) |
F |
|
0 |
370 |
RUNNER 2456 |
5h47'36 |
SEM |
|
M |
|
0 |
371 |
BARRADAS Nathalie |
5h55'10 |
V1F |
Disp Vigoulet Auzil (3132 |
F |
|
0 |
372 |
COSTANTINI Annie |
5h55'14 |
V3F |
Team Toulouse Nailloux (3 |
F |
|
0 |
373 |
SERRE File |
5h55'22 |
SEM |
|
M |
|
0 |