1 |
MEYSSAT Emmanuel |
05:18:01 |
SEM |
|
M |
|
1 |
2 |
PIGNARD Jeremy |
05:29:46 |
SEM |
|
M |
|
64 |
3 |
CORI Benoit |
05:32:51 |
SEM |
|
M |
|
2 |
4 |
MOULAI Tony |
05:38:49 |
V1M |
|
M |
1 V1M |
4 |
5 |
MAYER Alexandre |
05:39:00 |
SEM |
|
M |
4 SEM |
7 |
6 |
ALMOGUERA Frederic |
05:41:26 |
SEM |
|
M |
5 SEM |
7654 |
7 |
CHARLES MANGEON Benoit |
05:41:45 |
SEM |
|
M |
6 SEM |
16 |
8 |
GARRIVIER Thibaut |
05:43:29 |
SEM |
Hoka One One Terre de Run |
M |
7 SEM |
55 |
9 |
BARONIAN Thibaut |
05:45:47 |
SEM |
|
M |
8 SEM |
3 |
10 |
MEUNIER Nicolas |
05:52:39 |
SEM |
|
M |
9 SEM |
61 |
11 |
LECLERC Steve |
05:53:00 |
SEM |
esprit run |
M |
10 SEM |
37 |
12 |
GAZULLA Cedric |
05:54:15 |
SEM |
terre de running saint et |
M |
11 SEM |
18 |
13 |
FREUDENREICH Bruno |
05:57:26 |
SEM |
|
M |
12 SEM |
10117 |
14 |
ROUGIEUX Antoine |
05:57:39 |
SEM |
|
M |
13 SEM |
77 |
15 |
DOBERT Steeve |
06:01:41 |
SEM |
Chambery Triathlon |
M |
14 SEM |
80 |
16 |
BIDOLI David |
06:04:19 |
SEM |
|
M |
15 SEM |
40 |
17 |
GASC Mickael |
06:07:34 |
SEM |
|
M |
16 SEM |
34 |
18 |
DOS SANTOS Sebastien |
06:07:57 |
SEM |
TEAM SPORTINLOVE.COM SPOR |
M |
17 SEM |
52 |
19 |
LACASSAGNE Guillaume |
06:08:34 |
SEM |
Ben run |
M |
18 SEM |
7058 |
20 |
RAJA Yohann |
06:11:44 |
SEM |
|
M |
19 SEM |
33 |
21 |
BOYER Brice |
06:12:17 |
SEM |
Trail and Run Paris |
M |
20 SEM |
8886 |
22 |
DURANCE Clement |
06:13:04 |
SEM |
|
M |
21 SEM |
32 |
23 |
DURAND Regis |
06:15:37 |
V1M |
TEAM TRAIL ISOSTAR BEN RU |
M |
2 V1M |
14 |
23 |
PARISE Jonathan |
06:15:37 |
SEM |
|
M |
22 SEM |
20 |
25 |
VOISIN Remi |
06:16:41 |
SEM |
Grimteam |
M |
23 SEM |
67 |
26 |
VALADE Pablo |
06:19:52 |
SEM |
|
M |
24 SEM |
6299 |
27 |
DERCOURT Yoan |
06:19:53 |
SEM |
|
M |
25 SEM |
41 |
28 |
LESAVRE Antoine |
06:20:08 |
SEM |
Tete d'Or Runners |
M |
26 SEM |
247 |
29 |
SGHAIER Nizar |
06:21:35 |
V1M |
Cross counter gym |
M |
3 V1M |
66 |
30 |
KIREDJIAN Joris |
06:23:32 |
SEM |
|
M |
27 SEM |
13 |
31 |
LAGOUTTE Julien |
06:23:46 |
SEM |
|
M |
28 SEM |
9890 |
32 |
LANIEL Florian |
06:24:23 |
SEM |
Team Endurance Shop Saint |
M |
29 SEM |
74 |
33 |
CICERO Christophe |
06:25:27 |
V1M |
|
M |
4 V1M |
9899 |
34 |
GIROUDIERE Antoine |
06:26:09 |
ESM |
|
M |
1 ESM |
1296 |
35 |
MATHISSART Thierry |
06:26:58 |
SEM |
Fin on Line |
M |
30 SEM |
69 |
36 |
SASS Alexander |
06:27:29 |
V1M |
|
M |
5 V1M |
6988 |
37 |
SOUPE Sebastien |
06:29:35 |
V1M |
|
M |
6 V1M |
8323 |
38 |
PARIS Thomas |
06:30:54 |
SEM |
|
M |
31 SEM |
31 |
39 |
RODRIGUES Idris |
06:32:07 |
SEM |
|
M |
32 SEM |
5470 |
40 |
BONNET Kevin |
06:33:06 |
SEM |
|
M |
33 SEM |
5742 |
41 |
JOURDAN Lionel |
06:34:39 |
V1M |
|
M |
7 V1M |
446 |
42 |
CHAPELLIERE Yann |
06:36:54 |
SEM |
|
M |
34 SEM |
5356 |
43 |
CHAVEROT Caroline |
06:37:39 |
V1F |
|
F |
1ere F |
21 |
44 |
CERCUEIL Michel |
06:39:07 |
V1M |
|
M |
8 V1M |
8612 |
45 |
LAVY Jeremy |
06:39:09 |
SEM |
Scarpa / Compressport |
M |
35 SEM |
44 |
46 |
TOURDOT Benjamin |
06:40:01 |
SEM |
|
M |
36 SEM |
9773 |
47 |
BIE Nicolas |
06:42:11 |
V1M |
|
M |
9 V1M |
492 |
48 |
AVOND Guillaume |
06:42:12 |
SEM |
TEAM GSO |
M |
37 SEM |
6483 |
49 |
MILLET Mickael |
06:43:49 |
SEM |
|
M |
38 SEM |
5259 |
50 |
MOUNIER Arnaud |
06:44:16 |
V1M |
Team Trail des Coursieres |
M |
10 V1M |
6741 |
51 |
CHAVALLARD Pierre |
06:46:21 |
SEM |
|
M |
39 SEM |
130 |
52 |
WAMSTER David |
06:46:29 |
V1M |
|
M |
11 V1M |
8945 |
53 |
FOURNEL Benjamin |
06:47:42 |
SEM |
|
M |
40 SEM |
5844 |
54 |
COLOMBET Quentin |
06:50:09 |
SEM |
|
M |
41 SEM |
8080 |
55 |
JEANNIN Guillaume |
06:50:24 |
SEM |
|
M |
42 SEM |
1433 |
56 |
FAUCON Emmanuel |
06:51:02 |
SEM |
|
M |
43 SEM |
9142 |
57 |
BOUCHERIT Mathieu |
06:52:57 |
SEM |
|
M |
44 SEM |
5429 |
58 |
LAGAST Dimitri |
06:53:05 |
V1M |
|
M |
12 V1M |
72 |
59 |
MARCUCCILLI Jeremie |
06:54:14 |
SEM |
Kookabarra |
M |
45 SEM |
1080 |
60 |
BRAHMI Aissa |
06:54:16 |
V1M |
|
M |
13 V1M |
1343 |
61 |
BLETTERIE Julien |
06:54:33 |
SEM |
Stade Francais |
M |
46 SEM |
5790 |
62 |
FAYE Anthony |
06:54:34 |
SEM |
|
M |
47 SEM |
9902 |
63 |
FONT Xavier |
06:54:56 |
V1M |
|
M |
14 V1M |
54 |
64 |
BOUSSICAULT Mael |
06:56:20 |
SEM |
|
M |
48 SEM |
8209 |
65 |
LEMOINE Jennifer |
06:56:33 |
SEF |
|
F |
2eme F |
36 |
66 |
BOUCHEIX Alexandre |
06:56:48 |
SEM |
|
M |
49 SEM |
8471 |
67 |
VANICATTE Maximilien |
06:57:01 |
SEM |
|
M |
50 SEM |
6212 |
68 |
CHARLES Vincent |
06:57:11 |
SEM |
CITINEA TRAIL TEAM |
M |
51 SEM |
9408 |
69 |
REYMOND Yael |
06:57:14 |
SEM |
|
M |
52 SEM |
7373 |
70 |
COQUARD Aline |
06:57:39 |
SEF |
|
F |
3eme F |
82 |
71 |
BRIAND Pierre Yves |
06:58:17 |
SEM |
|
M |
53 SEM |
75 |
72 |
PELLO Sebastien |
06:58:18 |
SEM |
|
M |
54 SEM |
7105 |
73 |
MAHIA Sebastien |
06:58:25 |
SEM |
Run Attitude |
M |
55 SEM |
60 |
74 |
BESSON Pierre Jean |
06:58:40 |
SEM |
Team Trail Paris |
M |
56 SEM |
7858 |
75 |
CHARPANTIER Benoit |
06:59:02 |
SEM |
|
M |
57 SEM |
5110 |
76 |
CUSSOT Sylvaine |
06:59:16 |
SEF |
|
F |
4 F |
25 |
77 |
MICHAUD Kevin |
06:59:46 |
SEM |
|
M |
58 SEM |
8650 |
78 |
NOMMER Martin |
07:00:13 |
SEM |
|
M |
59 SEM |
1948 |
79 |
LOUISON Alexandra |
07:00:19 |
SEF |
|
F |
5 F - 4 SEF |
68 |
80 |
LE CORNEC Adrien |
07:01:05 |
ESM |
|
M |
2 ESM |
1909 |
81 |
DUMAS Timothee |
07:01:56 |
SEM |
|
M |
60 SEM |
6340 |
82 |
CHOUCHOU Adrien |
07:03:04 |
SEM |
|
M |
61 SEM |
7075 |
83 |
FLAGES Tristan |
07:03:08 |
SEM |
|
M |
62 SEM |
9164 |
84 |
MEURILLON Alexandre |
07:03:34 |
SEM |
|
M |
63 SEM |
1583 |
84 |
RUBELLIN Olivier |
07:03:34 |
SEM |
|
M |
64 SEM |
5992 |
86 |
QUILLET Thomas |
07:03:59 |
SEM |
|
M |
65 SEM |
9509 |
87 |
LE FLOCH Thierry |
07:04:32 |
V1M |
saint Yvi |
M |
15 V1M |
629 |
88 |
GRY Nicolas |
07:05:08 |
V1M |
UNNORMALTRAIL |
M |
16 V1M |
1949 |
89 |
CHOISY Arnaud |
07:06:06 |
V1M |
Sang pour sang sport |
M |
17 V1M |
375 |
90 |
DESPREZ Thomas |
07:07:02 |
SEM |
|
M |
66 SEM |
286 |
91 |
LERUTH Olivier |
07:07:26 |
V1M |
|
M |
18 V1M |
6661 |
92 |
GODINEAU Edouard |
07:07:39 |
SEM |
Les Voisins Traileurs |
M |
67 SEM |
110 |
93 |
MOUGIN Eric |
07:08:05 |
V1M |
|
M |
19 V1M |
6492 |
94 |
GENTIAL Luc |
07:08:41 |
SEM |
|
M |
68 SEM |
8450 |
95 |
MICHEL DIT LABOELLE Hubert |
07:09:10 |
V1M |
|
M |
20 V1M |
144 |
96 |
BONAMY Ludovic |
07:09:23 |
SEM |
|
M |
69 SEM |
7873 |
97 |
THEVARD Stepahne |
07:10:06 |
V1M |
TEAM TERRE DE RUNNING |
M |
21 V1M |
5193 |
98 |
LEROI Laurent |
07:10:13 |
SEM |
|
M |
70 SEM |
5091 |
99 |
CASCARINO Paul |
07:10:26 |
V2M |
|
M |
1 V2M |
5001 |
100 |
BERTRAND Arnaud |
07:10:37 |
SEM |
|
M |
71 SEM |
6844 |
101 |
GUEHRAR Stephane |
07:10:38 |
SEM |
|
M |
72 SEM |
954 |
102 |
ROBERT Pierre Olivier |
07:10:41 |
SEM |
|
M |
73 SEM |
1199 |
103 |
BREMONT Arnaud |
07:11:22 |
V1M |
|
M |
22 V1M |
1044 |
104 |
VAIANA Florian |
07:12:08 |
SEM |
|
M |
74 SEM |
174 |
105 |
GUICHARD Pierre |
07:13:02 |
SEM |
|
M |
75 SEM |
1618 |
106 |
ASSAM Morad |
07:13:40 |
V1M |
|
M |
23 V1M |
47 |
107 |
CALMe Adrien |
07:14:01 |
SEM |
|
M |
76 SEM |
7497 |
108 |
LANSARD Pascal |
07:14:02 |
V1M |
|
M |
24 V1M |
7898 |
109 |
BILLAND Martial |
07:14:08 |
V1M |
|
M |
25 V1M |
7092 |
110 |
EWALD Jean Baptiste |
07:14:12 |
SEM |
|
M |
77 SEM |
10140 |
111 |
NOIRY Julien |
07:15:00 |
V1M |
|
M |
26 V1M |
6102 |
112 |
LARGEAULT Franck |
07:15:05 |
SEM |
Runnosphere |
M |
78 SEM |
6506 |
113 |
LOVERA Ugo |
07:15:12 |
SEM |
|
M |
79 SEM |
8593 |
114 |
LAFAY Guillaume |
07:15:15 |
SEM |
|
M |
80 SEM |
850 |
115 |
CHAMBERLAND Gregory |
07:15:53 |
SEM |
Team Monts du Lyonnais |
M |
81 SEM |
9401 |
116 |
JAN Samuel |
07:15:55 |
SEM |
|
M |
82 SEM |
9433 |
117 |
LE GUERN Vincent |
07:16:15 |
V2M |
|
M |
2 V2M |
9843 |
118 |
ERARD Lionel |
07:16:17 |
SEM |
|
M |
83 SEM |
5632 |
119 |
CAUSSE Philippe |
07:16:30 |
V1M |
|
M |
27 V1M |
5850 |
120 |
DELSARTE Jean Baptiste |
07:18:15 |
SEM |
|
M |
84 SEM |
9165 |
121 |
SITBON Laurent |
07:18:49 |
V1M |
Team INTERSPORT Besancon |
M |
28 V1M |
9382 |
122 |
LEGENTIL Paul |
07:18:54 |
SEM |
|
M |
85 SEM |
9122 |
123 |
BONNIN Alexis |
07:20:10 |
SEM |
|
M |
86 SEM |
6013 |
124 |
IMPARATO Damien |
07:20:18 |
SEM |
STAMINA RUNNING CLUB |
M |
87 SEM |
8242 |
125 |
QUETTIER Alexandre |
07:21:02 |
SEM |
|
M |
88 SEM |
8859 |
126 |
BRETON Valentin |
07:21:06 |
SEM |
Team Trail Paris |
M |
89 SEM |
7856 |
127 |
BONNIER Laurent |
07:21:32 |
V1M |
|
M |
29 V1M |
660 |
128 |
LAVERSANNE Sophie |
07:21:39 |
SEF |
Marseille trail club rand |
F |
6 F - 5 SEF |
58 |
129 |
ANDRAULT Jean Christophe |
07:21:45 |
SEM |
|
M |
90 SEM |
9628 |
130 |
LEFEVRE Herve |
07:21:51 |
V2M |
TEAM COLISERVICE |
M |
3 V2M |
5352 |
131 |
RENARD Laurent |
07:22:17 |
V1M |
town to trail |
M |
30 V1M |
445 |
132 |
RUBELLIN Pierre |
07:22:29 |
SEM |
|
M |
91 SEM |
5991 |
133 |
KIEN Thomas |
07:22:55 |
SEM |
|
M |
92 SEM |
7186 |
134 |
SIMONET Loic |
07:23:26 |
SEM |
|
M |
93 SEM |
10023 |
135 |
SAHUC Bertrand |
07:24:34 |
SEM |
FOHP |
M |
94 SEM |
6361 |
136 |
VINCENTELLI David |
07:24:42 |
SEM |
|
M |
95 SEM |
1177 |
137 |
BOSCHETTO Sylvain |
07:25:08 |
SEM |
|
M |
96 SEM |
5092 |
138 |
RAMUZ Pierre Andre |
07:25:12 |
V1M |
BCVs Mount Asics Team |
M |
31 V1M |
35 |
139 |
CURTIL Thierry |
07:25:17 |
V1M |
|
M |
32 V1M |
143 |
139 |
COMELLI Michael |
07:25:17 |
SEM |
|
M |
97 SEM |
744 |
141 |
GIRARD BLANC Damien |
07:25:19 |
SEM |
|
M |
98 SEM |
6664 |
142 |
PERSIGAN Claude |
07:25:46 |
SEM |
|
M |
99 SEM |
8786 |
143 |
LAILY Stephane |
07:26:19 |
V1M |
ASTB |
M |
33 V1M |
9376 |
144 |
CAYLA Jean Michel |
07:26:34 |
SEM |
|
M |
100 SEM |
7496 |
145 |
PERRIN David |
07:27:15 |
V1M |
Geveze c'est le pied |
M |
34 V1M |
1507 |
146 |
MENGIN Vincent |
07:27:43 |
SEM |
|
M |
101 SEM |
10076 |
147 |
EVEQUE MOURROUX Jerome |
07:27:44 |
SEM |
Beaufortain trail |
M |
102 SEM |
8962 |
148 |
PRUNIER Remi |
07:27:48 |
SEM |
|
M |
103 SEM |
8835 |
149 |
COUTURIER David |
07:28:05 |
V1M |
Rumilly 2 Roues |
M |
35 V1M |
6954 |
150 |
COMBE Jeremy |
07:28:20 |
SEM |
|
M |
104 SEM |
6192 |
151 |
PUILLET Jean Paul |
07:28:32 |
V3M |
AS MERIAL/BOEHRINGER |
M |
1 V3M |
6211 |
152 |
DUBOST Vanessa |
07:28:35 |
SEF |
|
F |
7 F - 6 SEF |
5030 |
153 |
GIROUD Julien |
07:28:45 |
SEM |
|
M |
105 SEM |
770 |
153 |
RAMOUSSIN Thomas |
07:28:45 |
SEM |
|
M |
106 SEM |
1424 |
155 |
LION Guillaume |
07:28:50 |
SEM |
Team Trail Paris |
M |
107 SEM |
1820 |
156 |
LEGO Stanislas |
07:28:53 |
SEM |
|
M |
108 SEM |
8134 |
157 |
BANDRAC Fabrice |
07:29:02 |
V1M |
|
M |
36 V1M |
8661 |
158 |
FOURTANIER Ludovic |
07:29:06 |
V1M |
|
M |
37 V1M |
9742 |
159 |
PETIT Geoffroy |
07:29:16 |
V1M |
|
M |
38 V1M |
7286 |
160 |
FAURIEL Bastien |
07:29:27 |
SEM |
|
M |
109 SEM |
8178 |
161 |
GUILLOTTE Kevin |
07:29:38 |
SEM |
|
M |
110 SEM |
6028 |
162 |
GARNIER David |
07:29:55 |
SEM |
|
M |
111 SEM |
8160 |
163 |
ROUSSEL ROQUES Guilhem |
07:29:59 |
SEM |
Du boulghour et du quinoa |
M |
112 SEM |
6051 |
164 |
GRANJON Nicolas |
07:30:05 |
SEM |
|
M |
113 SEM |
1720 |
165 |
EL KHAYARI Kamel |
07:31:07 |
SEM |
Team Fragile |
M |
114 SEM |
5983 |
166 |
COCHET Jules |
07:31:08 |
SEM |
|
M |
115 SEM |
7328 |
167 |
MOUSSET Clement |
07:31:25 |
SEM |
EPA 86 |
M |
116 SEM |
8180 |
168 |
GUY Aurelien |
07:31:27 |
SEM |
TEAM RRUN CHATEAUROUX |
M |
117 SEM |
8789 |
169 |
BONNEAU Tony |
07:31:31 |
SEM |
|
M |
118 SEM |
7211 |
170 |
SPETSOVA Natalia |
07:32:01 |
V1F |
|
F |
8 F - 2 V1F |
90 |
170 |
LEBRAY David |
07:32:01 |
V1M |
|
M |
39 V1M |
10238 |
172 |
OUGIER SIMONIN Laurent |
07:32:28 |
SEM |
|
M |
119 SEM |
6350 |
173 |
GASSER Jose |
07:33:35 |
V1M |
|
M |
40 V1M |
5967 |
174 |
GUERY Arnaud |
07:33:47 |
V1M |
|
M |
41 V1M |
7300 |
175 |
HOLLEVILLE Alexandre |
07:34:00 |
SEM |
|
M |
120 SEM |
394 |
175 |
DIAZ Bruno |
07:34:00 |
SEM |
FOULADOUS BALARUC |
M |
121 SEM |
7751 |
177 |
MAIRE Julien |
07:34:19 |
SEM |
|
M |
122 SEM |
1894 |
178 |
HAROUTEL Rodolphe |
07:34:34 |
V1M |
|
M |
42 V1M |
9074 |
179 |
MIGUET Nicolas |
07:34:48 |
V1M |
|
M |
43 V1M |
9014 |
180 |
BONY Mathieu |
07:35:28 |
SEM |
ARVI CYCLETTE |
M |
123 SEM |
7226 |
181 |
BALLANDRAS Gregoire |
07:35:48 |
V1M |
Calor |
M |
44 V1M |
1034 |
182 |
MOLINARO Gregory |
07:35:52 |
V1M |
|
M |
45 V1M |
5987 |
183 |
BOLVY Laurent |
07:36:18 |
V1M |
|
M |
46 V1M |
121 |
184 |
FAURE Thibault |
07:36:19 |
SEM |
|
M |
124 SEM |
117 |
185 |
POTHIN Raphael |
07:36:34 |
V1M |
|
M |
47 V1M |
7718 |
186 |
DARRIEUTORT Xavier |
07:36:53 |
V1M |
|
M |
48 V1M |
491 |
187 |
VOGIN Frederic |
07:36:58 |
V1M |
|
M |
49 V1M |
7763 |
188 |
BARRIER Julien |
07:37:02 |
SEM |
ca balma |
M |
125 SEM |
8516 |
189 |
MARMOND Christian |
07:37:23 |
V1M |
|
M |
50 V1M |
5327 |
190 |
VIDAL Frederic |
07:37:31 |
V2M |
|
M |
4 V2M |
5041 |
191 |
BAILLON Ivan |
07:37:36 |
SEM |
CSA 28RT |
M |
126 SEM |
6704 |
192 |
BETHUYS Adrien |
07:37:40 |
SEM |
|
M |
127 SEM |
7269 |
193 |
GIBERT Stephanie |
07:37:52 |
SEF |
|
F |
9 F - 7 SEF |
28 |
194 |
ASTRUC Olivier |
07:38:44 |
SEM |
COURIR A SALAISE |
M |
128 SEM |
1902 |
195 |
COULAUDON Florian |
07:38:59 |
SEM |
|
M |
129 SEM |
9845 |
196 |
DEPUISET Vincent |
07:39:15 |
V1M |
Triathlon Ardennes |
M |
51 V1M |
9783 |
197 |
SEGARD Augustin |
07:39:30 |
SEM |
|
M |
130 SEM |
10006 |
198 |
COMMEUREUC Pierre |
07:40:17 |
SEM |
ADVEVAN SPORT NATURE |
M |
131 SEM |
8123 |
199 |
MONTANA Thomas |
07:40:33 |
SEM |
|
M |
132 SEM |
9842 |
200 |
POMMARD Nicolas |
07:41:01 |
SEM |
|
M |
133 SEM |
8848 |
201 |
FRETAUD Cedric |
07:41:02 |
SEM |
|
M |
134 SEM |
7176 |
202 |
LEROU Pierre Alain |
07:41:23 |
SEM |
|
M |
135 SEM |
8574 |
203 |
LAMANDIN Maxime |
07:41:43 |
SEM |
|
M |
136 SEM |
1542 |
203 |
JUILLARD Geoffray |
07:41:43 |
SEM |
CRU Chapellois |
M |
137 SEM |
1729 |
205 |
PELMONT Francis |
07:41:45 |
V2M |
CAF Oisans |
M |
5 V2M |
6466 |
206 |
ROLLAND Arnaud |
07:41:48 |
V1M |
|
M |
52 V1M |
8203 |
207 |
SANTINI Christophe |
07:42:05 |
V1M |
|
M |
53 V1M |
329 |
208 |
YVERNEAU Olivier |
07:42:20 |
V1M |
|
M |
54 V1M |
8261 |
209 |
JULLIEN David |
07:42:52 |
V1M |
SRT |
M |
55 V1M |
710 |
210 |
BASQUIN Florentin |
07:42:58 |
SEM |
Trail Club de Provence |
M |
138 SEM |
9800 |
211 |
MORELLO Yann |
07:42:59 |
SEM |
Trail Club de Provence |
M |
139 SEM |
9591 |
212 |
HERVe Vincent |
07:43:01 |
SEM |
nieul air pur |
M |
140 SEM |
6843 |
213 |
RUELLE Alban |
07:43:27 |
SEM |
|
M |
141 SEM |
6869 |
214 |
CHASSANY Marina |
07:43:48 |
SEF |
|
F |
10 F - 8 SEF |
1609 |
215 |
ANDREO Henri |
07:44:10 |
V1M |
|
M |
56 V1M |
9148 |
216 |
LIBEER Matthieu |
07:44:37 |
V1M |
|
M |
57 V1M |
6503 |
217 |
LILLAZ Pascal |
07:44:40 |
V2M |
Les Traileurs du Parmelan |
M |
6 V2M |
70 |
218 |
PERNOT Emmanuel |
07:44:42 |
V1M |
|
M |
58 V1M |
7030 |
219 |
GAUDEZ Jeremy |
07:44:48 |
SEM |
ESA Breuil |
M |
142 SEM |
7394 |
220 |
HUBERT Alexis |
07:44:50 |
SEM |
|
M |
143 SEM |
5982 |
220 |
TEDDE Jonathan |
07:44:50 |
SEM |
Decathlon Villars |
M |
144 SEM |
7010 |
222 |
MOLINIER Geraud |
07:44:55 |
SEM |
|
M |
145 SEM |
1198 |
223 |
BOURGEOT Stephane |
07:45:04 |
V1M |
Team Ap'Heros |
M |
59 V1M |
9728 |
224 |
BESSARD Vincent |
07:45:16 |
V1M |
CABV Martigny |
M |
60 V1M |
8934 |
225 |
FLAMENT Gilles |
07:45:26 |
V2M |
|
M |
7 V2M |
8796 |
226 |
NIGON Cedric |
07:45:32 |
SEM |
|
M |
146 SEM |
160 |
227 |
MARGUET Nicolas |
07:45:47 |
V1M |
SCVM |
M |
61 V1M |
9789 |
228 |
FRANCOIS Benjamin |
07:46:01 |
V1M |
|
M |
62 V1M |
1318 |
229 |
CHEVALIER Romain |
07:46:14 |
SEM |
|
M |
147 SEM |
5666 |
230 |
CHEMISKY Yves |
07:46:24 |
SEM |
|
M |
148 SEM |
254 |
231 |
GIRARD Franck |
07:46:36 |
SEM |
|
M |
149 SEM |
9474 |
232 |
MOREAUD Olivier |
07:46:42 |
V1M |
|
M |
63 V1M |
5890 |
233 |
CARLIN Thierry |
07:46:44 |
V2M |
|
M |
8 V2M |
5891 |
234 |
VASSEUR Nicolas |
07:46:50 |
SEM |
canivet |
M |
150 SEM |
9681 |
235 |
GANIVET Thibaut |
07:47:00 |
V1M |
|
M |
64 V1M |
1831 |
236 |
BENOIT Nicolas |
07:47:10 |
SEM |
|
M |
151 SEM |
9021 |
237 |
BENDJEFFEL Yanis |
07:47:15 |
SEM |
|
M |
152 SEM |
1092 |
238 |
CHERAZ Claudio |
07:47:34 |
V2M |
Trail Mountain/Courmayeur |
M |
9 V2M |
8946 |
239 |
POSTY Thomas |
07:47:42 |
V1M |
|
M |
65 V1M |
5346 |
240 |
COUSIN Christophe |
07:47:46 |
V1M |
|
M |
66 V1M |
5079 |
241 |
STIEREMANS Pierre |
07:47:51 |
SEM |
|
M |
153 SEM |
7900 |
242 |
DIBETTA Francois |
07:47:57 |
V1M |
|
M |
67 V1M |
1690 |
243 |
DEFRANCE Thibault |
07:48:11 |
V1M |
defi outdoor |
M |
68 V1M |
584 |
244 |
SALANON Michel |
07:48:13 |
V2M |
|
M |
10 V2M |
237 |
245 |
JOUS Alexandre |
07:48:21 |
SEM |
|
M |
154 SEM |
6108 |
246 |
PETER Leonard |
07:48:24 |
ESM |
AQUAVELOPODE DOLE |
M |
3 ESM |
8734 |
247 |
KUJAWSKI Sebastien |
07:48:25 |
V1M |
|
M |
69 V1M |
10102 |
248 |
AUBERNON Yannick |
07:48:28 |
SEM |
|
M |
155 SEM |
8806 |
249 |
GAUDIN Kevin |
07:48:32 |
SEM |
|
M |
156 SEM |
6576 |
250 |
MOUSTAID Ibrahim |
07:48:56 |
V1M |
|
M |
70 V1M |
6341 |
250 |
YDE Sebastien |
07:48:56 |
SEM |
|
M |
157 SEM |
9198 |
252 |
ROSE Yoann |
07:49:29 |
SEM |
TOWN TO TRAIL |
M |
158 SEM |
6504 |
253 |
FANJAS Guillaume |
07:49:39 |
SEM |
|
M |
159 SEM |
6947 |
254 |
HOURET Remy |
07:49:57 |
SEM |
|
M |
160 SEM |
8048 |
255 |
GARCIA Christophe |
07:50:08 |
SEM |
|
M |
161 SEM |
8675 |
256 |
SOYER Benjamin |
07:50:09 |
V2M |
|
M |
11 V2M |
7540 |
256 |
COSTA Alban |
07:50:09 |
SEM |
|
M |
162 SEM |
9292 |
258 |
HERMENIER Philippe |
07:50:26 |
V2M |
|
M |
12 V2M |
8029 |
259 |
ROUGIER Christophe |
07:50:29 |
V1M |
|
M |
71 V1M |
8504 |
260 |
BREBION Manuel |
07:50:50 |
V1M |
|
M |
72 V1M |
9624 |
261 |
DOMBECK Maxime |
07:51:27 |
SEM |
SOLIDAIRE EN PELOTON |
M |
163 SEM |
5985 |
262 |
CHAMPOUILLON Benoit |
07:51:41 |
V1M |
Chasselay |
M |
73 V1M |
8940 |
263 |
PITOT Pierre |
07:51:47 |
V1M |
|
M |
74 V1M |
1702 |
263 |
SCALLIET Thomas |
07:51:47 |
SEM |
|
M |
164 SEM |
8350 |
265 |
VANDAELE Nicolas |
07:51:57 |
SEM |
|
M |
165 SEM |
9601 |
266 |
DOGNA Olivier |
07:52:22 |
V2M |
|
M |
13 V2M |
1420 |
267 |
DANGUIN Cyrille |
07:52:27 |
V1M |
|
M |
75 V1M |
5319 |
268 |
LIN WEE KUAN Cyril |
07:52:30 |
SEM |
Foulee Muroise |
M |
166 SEM |
141 |
269 |
AL KHARFAN Thomas |
07:52:47 |
SEM |
|
M |
167 SEM |
8115 |
270 |
MESSING Xavier |
07:52:52 |
V1M |
Team Ap'heros |
M |
76 V1M |
7000 |
271 |
PETIT Christophe |
07:52:53 |
V1M |
|
M |
77 V1M |
6952 |
272 |
BOUZID Wilfried |
07:52:58 |
SEM |
Spode |
M |
168 SEM |
803 |
273 |
AASRI Taoufiq |
07:53:07 |
V1M |
CMG SPORT CLUB |
M |
78 V1M |
8155 |
274 |
LAIDET Nicolas |
07:53:09 |
SEM |
|
M |
169 SEM |
6632 |
275 |
BONNET Williams |
07:53:10 |
V1M |
|
M |
79 V1M |
5404 |
276 |
BATISSE Christophe |
07:53:17 |
V1M |
|
M |
80 V1M |
8175 |
277 |
DORTU Francois |
07:53:26 |
SEM |
|
M |
170 SEM |
9020 |
278 |
ROUX Amandine |
07:53:31 |
SEF |
Team Race Uglowsport Fran |
F |
11 F - 9 SEF |
5694 |
279 |
BOURGIE Stephane |
07:53:36 |
V1M |
|
M |
81 V1M |
5332 |
280 |
GIORGIO Rovei |
07:53:55 |
V1M |
|
M |
82 V1M |
8768 |
281 |
BOUCHET Vincent |
07:54:16 |
SEM |
Bordeaux athle |
M |
171 SEM |
1832 |
282 |
CORNILLEAU Basile |
07:54:42 |
SEM |
Atelier de Com / Interspo |
M |
172 SEM |
1189 |
283 |
MARPEAU Benoit |
07:54:52 |
SEM |
|
M |
173 SEM |
7828 |
284 |
BARRAS Vincent |
07:55:08 |
V1M |
Fartleck |
M |
83 V1M |
9960 |
285 |
PLANCHE Mickael |
07:55:20 |
SEM |
|
M |
174 SEM |
8705 |
286 |
MERME Stephane |
07:55:22 |
V1M |
CVT LIFE |
M |
84 V1M |
9147 |
287 |
MICHEL Jean Adrien |
07:55:25 |
SEM |
Aucun |
M |
175 SEM |
6743 |
288 |
RIPART Charles |
07:55:47 |
SEM |
|
M |
176 SEM |
7876 |
289 |
GUICHOU Rafael |
07:55:48 |
SEM |
|
M |
177 SEM |
7868 |
290 |
LASNIER Christophe |
07:55:49 |
V1M |
RAIDS EUROSPORTIFS |
M |
85 V1M |
5726 |
291 |
MAGAT SAUNIER Armelle |
07:56:13 |
V1F |
|
F |
12 F - 3 V1F |
6530 |
292 |
SOCQUET Cyprien |
07:56:15 |
SEM |
|
M |
178 SEM |
8923 |
293 |
DUBRAY Mickael |
07:56:45 |
V1M |
|
M |
86 V1M |
7869 |
294 |
MAISONNEUVE Martial |
07:56:52 |
V2M |
|
M |
14 V2M |
6109 |
295 |
GOUTILLE Romain |
07:57:26 |
SEM |
Rando trail Mauriac |
M |
179 SEM |
8782 |
296 |
TORTET Aurelien |
07:57:45 |
SEM |
|
M |
180 SEM |
8549 |
297 |
BRUNIER Louis |
07:57:47 |
SEM |
|
M |
181 SEM |
6521 |
297 |
BOSQUET Antoine |
07:57:47 |
V1M |
Xrun |
M |
87 V1M |
9487 |
299 |
MOLY Anne Lyse |
07:57:52 |
V1F |
ASPMR |
F |
13 F - 4 V1F |
1224 |
300 |
PERROUIN Benoit |
07:57:57 |
V1M |
|
M |
88 V1M |
5298 |
300 |
BESSON Maxime |
07:57:57 |
SEM |
ESR Renault |
M |
182 SEM |
9861 |
302 |
GUINAMENT Gregory |
07:57:59 |
V1M |
CLIPS ROCHE LA MOLIERE |
M |
89 V1M |
1342 |
303 |
JULLIARD Martin |
07:58:05 |
SEM |
evian off course |
M |
183 SEM |
9883 |
304 |
BERNARD Yannick |
07:58:06 |
SEM |
|
M |
184 SEM |
1148 |
305 |
JOUANNEAU Alexandre |
07:58:12 |
SEM |
|
M |
185 SEM |
8906 |
306 |
BERLEMONT Remi |
07:58:25 |
SEM |
|
M |
186 SEM |
6267 |
307 |
MASCLET Pierre |
07:58:50 |
SEM |
|
M |
187 SEM |
9455 |
308 |
MARIA Nazarova |
07:59:08 |
SEF |
|
F |
14 F - 10 SEF |
9035 |
309 |
PASCUAL Olivier |
07:59:09 |
V1M |
|
M |
90 V1M |
1115 |
310 |
MEYER Mathieu |
07:59:12 |
SEM |
|
M |
188 SEM |
7070 |
311 |
GOURSAUD Damien |
07:59:34 |
SEM |
|
M |
189 SEM |
434 |
311 |
FOREST Stephane |
07:59:34 |
SEM |
|
M |
190 SEM |
1848 |
311 |
BERNON Anthony |
07:59:34 |
SEM |
Route42 Sorbiers |
M |
191 SEM |
5509 |
314 |
PELLE Jerome |
07:59:48 |
V1M |
|
M |
91 V1M |
5897 |
315 |
BERSON Benoit |
08:00:02 |
SEM |
|
M |
192 SEM |
1724 |
315 |
BALLI Francis |
08:00:02 |
SEM |
|
M |
193 SEM |
5182 |
317 |
DI LITTA Damien |
08:00:04 |
SEM |
27FAMILY |
M |
194 SEM |
5005 |
318 |
ANDRE Michael |
08:00:08 |
V1M |
ALL JURA TRAIL |
M |
92 V1M |
547 |
319 |
SERRADJI Ange |
08:00:13 |
SEM |
|
M |
195 SEM |
6789 |
320 |
PASTEUR Remi |
08:00:19 |
V1M |
|
M |
93 V1M |
7737 |
321 |
GERY Mathias |
08:00:21 |
V1M |
|
M |
94 V1M |
5578 |
322 |
CHOPIN Bastien |
08:00:26 |
SEM |
|
M |
196 SEM |
1714 |
323 |
LAVAL Marion |
08:00:42 |
SEF |
USMT PENTATHLON MODERNE V |
F |
15 F - 11 SEF |
366 |
324 |
ABBAL Nicolas |
08:00:44 |
SEM |
|
M |
197 SEM |
1941 |
325 |
LALY Nicolas |
08:00:56 |
V1M |
|
M |
95 V1M |
1563 |
326 |
BERLIER Jerome |
08:01:14 |
SEM |
|
M |
198 SEM |
515 |
327 |
DUTANG Jordan |
08:01:23 |
SEM |
Team Phil grill des alpes |
M |
199 SEM |
8411 |
328 |
DELANNOY Nicolas |
08:01:25 |
SEM |
|
M |
200 SEM |
250 |
328 |
BRONSARD Tristan |
08:01:25 |
SEM |
Dauphine Ski Alpinisme |
M |
201 SEM |
5521 |
330 |
DUTANG Kevin |
08:01:26 |
SEM |
TEAM PHILGRILL DES ALPES |
M |
202 SEM |
8412 |
331 |
LE BOUDEC Pierre |
08:01:32 |
SEM |
|
M |
203 SEM |
8846 |
332 |
LEJEUNE Fanny |
08:01:38 |
SEF |
|
F |
16 F - 12 SEF |
9491 |
333 |
BOULET Arnaud |
08:01:54 |
V1M |
|
M |
96 V1M |
9746 |
334 |
PORIEL Yannick |
08:01:55 |
V1M |
Juillan Running Club |
M |
97 V1M |
5533 |
335 |
CANIVET Aymeric |
08:02:00 |
SEM |
|
M |
204 SEM |
5321 |
336 |
COUTANT Teddy |
08:02:09 |
SEM |
|
M |
205 SEM |
9496 |
337 |
MAESTRO Julien |
08:02:22 |
SEM |
Les Gentianes |
M |
206 SEM |
5083 |
338 |
NOLLOT Cyrille |
08:02:23 |
SEM |
SNECMA SPORTS CORBEIL |
M |
207 SEM |
7533 |
339 |
HOGUET Vincent |
08:02:30 |
SEM |
|
M |
208 SEM |
568 |
340 |
LEGRAND Marc |
08:02:33 |
V1M |
|
M |
98 V1M |
8030 |
341 |
MOREAU Pascal |
08:02:51 |
SEM |
|
M |
209 SEM |
1889 |
342 |
MARICHEZ Jeremy |
08:02:57 |
SEM |
|
M |
210 SEM |
554 |
343 |
JEANNEAU Olivier |
08:03:13 |
V1M |
ASSO LES EBOBES |
M |
99 V1M |
9465 |
344 |
GUTIERREZ Nicolas |
08:03:18 |
SEM |
|
M |
211 SEM |
5700 |
345 |
PERRIN Mathieu |
08:03:35 |
SEM |
|
M |
212 SEM |
5314 |
346 |
REGNIER Sebastien |
08:03:37 |
V1M |
|
M |
100 V1M |
7347 |
347 |
HUCHETTE David |
08:04:08 |
V1M |
|
M |
101 V1M |
10124 |
348 |
FELGUEIRAS Adrien |
08:04:19 |
SEM |
|
M |
213 SEM |
1091 |
349 |
BOUTELOUP Thomas |
08:04:46 |
SEM |
|
M |
214 SEM |
6542 |
350 |
GUILLOT Jean Michel |
08:04:58 |
V1M |
|
M |
102 V1M |
6303 |
351 |
RENAUX Laurent |
08:05:06 |
V1M |
Trailers Normands |
M |
103 V1M |
6526 |
352 |
CREPET Sylvain |
08:05:14 |
SEM |
|
M |
215 SEM |
159 |
352 |
SOLTYSIAK Slawek |
08:05:14 |
V1M |
|
M |
104 V1M |
9872 |
354 |
CONNESSON Laurent |
08:05:16 |
V1M |
|
M |
105 V1M |
8729 |
355 |
DESTOUESSE David |
08:05:22 |
V1M |
les traileurs du marensin |
M |
106 V1M |
5966 |
356 |
GIRARD Alban |
08:05:30 |
SEM |
|
M |
216 SEM |
10085 |
357 |
SAROBERT Cyril |
08:05:34 |
V1M |
team SAROBERT |
M |
107 V1M |
6155 |
358 |
GILLET Francis |
08:05:52 |
V2M |
|
M |
15 V2M |
8150 |
359 |
ROULLe Benoit |
08:06:02 |
SEM |
ASPTT Fougeres |
M |
217 SEM |
7644 |
360 |
DIQUATTRO Romain |
08:06:05 |
SEM |
|
M |
218 SEM |
9481 |
361 |
MOMBAERTS Johan |
08:06:09 |
V1M |
|
M |
108 V1M |
9211 |
362 |
HERAUD Sylvain |
08:06:28 |
SEM |
Spiridon 87 |
M |
219 SEM |
8428 |
363 |
GROS Sylvain |
08:06:33 |
V1M |
|
M |
109 V1M |
1704 |
363 |
BIBOUD Olivier |
08:06:33 |
V1M |
|
M |
110 V1M |
9456 |
365 |
HASCOET Sylvie |
08:06:37 |
V1F |
|
F |
17 F - 5 V1F |
30 |
366 |
MICHAT Axel |
08:07:11 |
SEM |
RUNNING CLUB DE COLOMBIER |
M |
220 SEM |
1045 |
367 |
CARPENTIER Patrick |
08:07:13 |
V2M |
Team des Dombes |
M |
16 V2M |
1009 |
368 |
LEMONON Alexandre |
08:07:27 |
SEM |
|
M |
221 SEM |
538 |
368 |
BIHAN Frederic |
08:07:27 |
V1M |
|
M |
111 V1M |
10104 |
370 |
VERON Luc |
08:07:29 |
V1M |
Regny |
M |
112 V1M |
1132 |
371 |
DEISS Laurent |
08:07:57 |
V2M |
|
M |
17 V2M |
9015 |
372 |
LECOMPTE Jean Francois |
08:08:09 |
SEM |
|
M |
222 SEM |
7132 |
372 |
LECOMPTE Matthieu |
08:08:09 |
SEM |
|
M |
223 SEM |
7133 |
374 |
BReSAC Beatrice |
08:08:47 |
V1F |
|
F |
18 F - 6 V1F |
7375 |
375 |
BABLET Yannick |
08:09:06 |
V1M |
|
M |
113 V1M |
6311 |
376 |
PERRIER Matthieu |
08:09:17 |
SEM |
|
M |
224 SEM |
5562 |
377 |
SCORDEL Arthur |
08:09:28 |
SEM |
|
M |
225 SEM |
5956 |
378 |
BOSVEIL Eric |
08:09:37 |
V1M |
|
M |
114 V1M |
1816 |
379 |
THeVENIAU Nicolas |
08:09:48 |
SEM |
CTC Groupe / D TEAM |
M |
226 SEM |
703 |
380 |
DESPERT Franck |
08:09:54 |
V1M |
|
M |
115 V1M |
8588 |
381 |
TSUKAGOSHI Sae |
08:10:01 |
V1F |
|
F |
19 F - 7 V1F |
9247 |
382 |
PIETRALA Laurent |
08:10:05 |
V1M |
|
M |
116 V1M |
7948 |
383 |
EL KHOMSSI Mohamed |
08:10:08 |
V1M |
|
M |
117 V1M |
5754 |
384 |
LAPLEIGNE Vincent |
08:10:34 |
V1M |
|
M |
118 V1M |
8171 |
385 |
VASSAU Gabriel |
08:10:45 |
V1M |
|
M |
119 V1M |
7461 |
386 |
DAUNIZEAU Richard |
08:10:46 |
V1M |
|
M |
120 V1M |
5285 |
387 |
SOY Laurent |
08:10:53 |
V1M |
|
M |
121 V1M |
5919 |
388 |
FeVRE Francois |
08:10:54 |
SEM |
|
M |
227 SEM |
646 |
389 |
MESGUEN Sebastien |
08:10:56 |
SEM |
|
M |
228 SEM |
10053 |
390 |
LABAT Philippe |
08:11:08 |
V1M |
|
M |
122 V1M |
6214 |
391 |
GUARDENTI Dominique |
08:11:14 |
V1M |
|
M |
123 V1M |
8218 |
392 |
SENSE Mathieu |
08:11:20 |
SEM |
|
M |
229 SEM |
6366 |
393 |
CAMPANO Manon |
08:11:38 |
SEF |
Sport 2000 CHALON |
F |
20 F - 13 SEF |
5710 |
393 |
CRAPART Laurent |
08:11:38 |
V1M |
|
M |
124 V1M |
10010 |
395 |
GAUDARD Emmanuel |
08:11:52 |
V1M |
|
M |
125 V1M |
6410 |
396 |
GUERNIER Nicolas |
08:11:57 |
V1M |
Besancon triathlon |
M |
126 V1M |
8413 |
397 |
BURDIN Fabrice |
08:11:59 |
V1M |
|
M |
127 V1M |
6333 |
398 |
FEREL Julien |
08:12:02 |
V1M |
|
M |
128 V1M |
5061 |
399 |
DELEFOLLY Benoit |
08:12:19 |
V1M |
|
M |
129 V1M |
8749 |
399 |
LEBLANC Cyril |
08:12:19 |
SEM |
|
M |
230 SEM |
9210 |
401 |
OSTRE Thomas |
08:12:24 |
SEM |
|
M |
231 SEM |
6876 |
402 |
MARION Vincent |
08:12:36 |
SEM |
la foulee saint jeannaise |
M |
232 SEM |
1038 |
403 |
MELENDO Loic |
08:12:40 |
V1M |
TEAM sport intendance |
M |
130 V1M |
1037 |
404 |
MENAGER Jean Francois |
08:12:46 |
V1M |
|
M |
131 V1M |
686 |
405 |
MEYER Frank |
08:13:01 |
SEM |
|
M |
233 SEM |
7818 |
405 |
BORZIG Yann |
08:13:01 |
SEM |
|
M |
234 SEM |
8319 |
407 |
CELLIER Sebastien |
08:13:09 |
SEM |
|
M |
235 SEM |
8361 |
407 |
LOGEL Loic |
08:13:09 |
SEM |
MJC Monplaisir trail |
M |
236 SEM |
8362 |
409 |
TUOMAS Koponen |
08:13:32 |
SEM |
Lahti |
M |
237 SEM |
8227 |
410 |
DeGOT eric |
08:13:37 |
V1M |
|
M |
132 V1M |
5021 |
411 |
LACOTTE Laurence |
08:13:45 |
V1F |
LFA trets |
F |
21 F - 8 V1F |
5192 |
411 |
GUEDON Florence |
08:13:45 |
V1F |
|
F |
22 F - 9 V1F |
8414 |
411 |
VERGUET Alix |
08:13:45 |
SEM |
Team originhaut |
M |
238 SEM |
9151 |
414 |
PEDROLETTI Genevieve |
08:13:59 |
V1F |
|
F |
23 F - 10 V1F |
7064 |
415 |
PITOISET Alexandre |
08:14:33 |
SEM |
|
M |
239 SEM |
8976 |
416 |
FRETON Aurelien |
08:14:39 |
V1M |
|
M |
133 V1M |
1772 |
417 |
DUMAS Valentin |
08:14:52 |
SEM |
|
M |
240 SEM |
7198 |
418 |
LEYZOUR Maxime |
08:15:00 |
SEM |
TEAM PMS advevan sport na |
M |
241 SEM |
1879 |
419 |
HUGUET Bernard |
08:15:14 |
V2M |
|
M |
18 V2M |
9068 |
420 |
JAVELLE Audrey |
08:15:23 |
V1F |
Les pas presses d 'Unieux |
F |
24 F - 11 V1F |
1526 |
420 |
NEE Stephane |
08:15:23 |
V1M |
|
M |
134 V1M |
9516 |
422 |
CIZERON Martin |
08:15:25 |
ESM |
|
M |
4 ESM |
8298 |
423 |
MOUGIN Jean Charles |
08:15:32 |
SEM |
|
M |
242 SEM |
8876 |
424 |
MOUNIER Philippe |
08:15:51 |
V1M |
|
M |
135 V1M |
6355 |
425 |
JACOB Romaric |
08:15:54 |
SEM |
|
M |
243 SEM |
1131 |
426 |
MEREAUD Elliot |
08:16:04 |
ESM |
AS CPA |
M |
5 ESM |
9575 |
427 |
GAUDIN Julien |
08:16:05 |
SEM |
USO L'Oreal |
M |
244 SEM |
10225 |
428 |
SAUCHAY Fabien |
08:16:10 |
SEM |
|
M |
245 SEM |
9407 |
429 |
NEYRAC Jerome |
08:16:20 |
V1M |
|
M |
136 V1M |
6499 |
430 |
GOUTTEFARDE Philippe |
08:16:33 |
V2M |
VILLARS RUNNING |
M |
19 V2M |
6782 |
431 |
BRUNELET Florian |
08:16:44 |
SEM |
|
M |
246 SEM |
8419 |
432 |
BALANDRAUD Thierry |
08:16:56 |
SEM |
|
M |
247 SEM |
5462 |
433 |
JOMARON Sebastien |
08:16:57 |
SEM |
|
M |
248 SEM |
188 |
434 |
ANTONIOTTI Pascal |
08:17:06 |
V2M |
Corsica Sport MEZZAVIA |
M |
20 V2M |
8219 |
435 |
JOLY Philippe |
08:17:25 |
V1M |
|
M |
137 V1M |
582 |
435 |
LE MILLIER Nicolas |
08:17:25 |
SEM |
|
M |
249 SEM |
8978 |
437 |
DELON Antoine |
08:17:26 |
SEM |
|
M |
250 SEM |
9309 |
438 |
DELBOS Thierry |
08:17:29 |
V1M |
|
M |
138 V1M |
9124 |
439 |
POIROT Philippe |
08:17:52 |
V1M |
ASPTT Digne |
M |
139 V1M |
324 |
439 |
GRIFFON Gilles |
08:17:52 |
SEM |
|
M |
251 SEM |
9473 |
441 |
VITAL Bertrand |
08:17:58 |
SEM |
|
M |
252 SEM |
6841 |
442 |
ROBLIN Antoine |
08:18:10 |
SEM |
NATIXIS |
M |
253 SEM |
8649 |
443 |
BLANPAIN Marine |
08:18:14 |
SEF |
|
F |
25 F - 14 SEF |
752 |
444 |
SLAVOV Krasen |
08:18:23 |
SEM |
|
M |
254 SEM |
5839 |
445 |
PANICO Mathieu |
08:18:28 |
SEM |
Footing rambertois |
M |
255 SEM |
6254 |
446 |
JANVIER Arnaud |
08:18:29 |
SEM |
X Raid |
M |
256 SEM |
9293 |
447 |
DECHAVANNE Stephane |
08:18:44 |
V1M |
A.C.A.P.PRESSINS |
M |
140 V1M |
6145 |
448 |
GREMEAUX BADER Mathieu |
08:18:47 |
V1M |
|
M |
141 V1M |
10255 |
449 |
RUSSIER Julien |
08:18:50 |
SEM |
|
M |
257 SEM |
204 |
450 |
DELBEGUE Cedric |
08:18:53 |
V1M |
|
M |
142 V1M |
7326 |
451 |
LAMANDE William Francis |
08:18:57 |
V1M |
Trailler 's du GLAZIG |
M |
143 V1M |
5593 |
451 |
ROUX Frederic |
08:18:57 |
SEM |
|
M |
258 SEM |
8332 |
453 |
MEZIANE Aziz |
08:19:00 |
V1M |
Pas Presses d'Unieux |
M |
144 V1M |
1525 |
454 |
BIDAULT Lucie |
08:19:04 |
SEF |
|
F |
26 F - 15 SEF |
23 |
454 |
YVES BULLION Pierre |
08:19:04 |
V1M |
|
M |
145 V1M |
352 |
454 |
BEYSSEN Cyrille |
08:19:04 |
V1M |
|
M |
146 V1M |
6716 |
457 |
FRANCAIS Arnaud |
08:19:13 |
V1M |
|
M |
147 V1M |
817 |
458 |
PARIS Remi |
08:19:28 |
SEM |
|
M |
259 SEM |
1001 |
459 |
MICHAUD Laurent |
08:19:47 |
SEM |
|
M |
260 SEM |
5123 |
460 |
GUILLOU Jerome |
08:19:52 |
V1M |
|
M |
148 V1M |
9657 |
461 |
DE POULPIQUET Alban |
08:19:55 |
SEM |
Team Trail Paris |
M |
261 SEM |
8092 |
462 |
BOULON Mikael |
08:20:01 |
SEM |
|
M |
262 SEM |
8240 |
463 |
PELLEGRINI Lionel |
08:20:03 |
SEM |
|
M |
263 SEM |
6527 |
464 |
GAYGI Karl |
08:20:29 |
V1M |
|
M |
149 V1M |
8109 |
465 |
SIAT Julien |
08:20:33 |
V1M |
|
M |
150 V1M |
9475 |
466 |
GALLOIS Jean Louis |
08:20:40 |
SEM |
|
M |
264 SEM |
7149 |
467 |
MONSARRAT Vincent |
08:20:42 |
SEM |
|
M |
265 SEM |
8248 |
468 |
BRAHIC Ludovic |
08:20:44 |
SEM |
|
M |
266 SEM |
7094 |
469 |
NICOLAS Mathieu |
08:20:49 |
V1M |
|
M |
151 V1M |
9690 |
470 |
ROUAUD Fabien |
08:20:59 |
SEM |
|
M |
267 SEM |
8043 |
471 |
GARCIA David |
08:21:05 |
SEM |
|
M |
268 SEM |
7959 |
472 |
LAPALUS Denis |
08:21:07 |
V2M |
|
M |
21 V2M |
8143 |
473 |
POIRIER Sebastien |
08:21:19 |
SEM |
Adidas Runners Bastille |
M |
269 SEM |
9009 |
474 |
GACH Philippe |
08:21:33 |
V2M |
|
M |
22 V2M |
7389 |
474 |
LIAGRE Sylvain |
08:21:33 |
V1M |
Les Chtis coureurs flaman |
M |
152 V1M |
9141 |
476 |
GINIOUX Laurent |
08:21:37 |
V1M |
|
M |
153 V1M |
6063 |
477 |
GAUDIN Vincent |
08:21:43 |
SEM |
USO L'Oreal |
M |
270 SEM |
9840 |
478 |
CANOVAS David |
08:21:49 |
SEM |
|
M |
271 SEM |
9285 |
479 |
FORTERRE Florian |
08:22:07 |
SEM |
ferrieres sa |
M |
272 SEM |
7121 |
480 |
TESTARD Clement |
08:22:24 |
SEM |
|
M |
273 SEM |
8192 |
481 |
GILBERT Vincent |
08:22:28 |
SEM |
|
M |
274 SEM |
8553 |
482 |
MAS OSSEDAT Michael |
08:22:32 |
SEM |
|
M |
275 SEM |
6188 |
483 |
TALPAERT Felix |
08:22:39 |
SEM |
|
M |
276 SEM |
7079 |
484 |
LOEUILLIEUX Pierre |
08:22:45 |
SEM |
|
M |
277 SEM |
1269 |
485 |
PUISAIS Frederic |
08:22:46 |
V1M |
|
M |
154 V1M |
370 |
486 |
QUIBLIER Stephane |
08:23:05 |
V1M |
La Petite Foulee LA FOUIL |
M |
155 V1M |
5759 |
487 |
BOLATRE Morgan |
08:23:25 |
SEM |
|
M |
278 SEM |
9277 |
488 |
LAMY Jonathan |
08:23:37 |
ESM |
|
M |
6 ESM |
8748 |
489 |
CLANET Kevin |
08:23:47 |
SEM |
Buffalos Riders |
M |
279 SEM |
621 |
490 |
THIENOT Florent |
08:23:49 |
SEM |
Buffalos Riders |
M |
280 SEM |
622 |
491 |
EL OUARAK Ahmed |
08:23:52 |
SEM |
|
M |
281 SEM |
5529 |
492 |
SAVIN Didier |
08:23:53 |
V2M |
|
M |
23 V2M |
1540 |
493 |
AVEDISSIAN Stephane |
08:23:57 |
V1M |
trail club de provence |
M |
156 V1M |
9617 |
494 |
GALOIS Johann |
08:24:05 |
SEM |
Htt |
M |
282 SEM |
9755 |
495 |
LEBEAU Jerome |
08:24:19 |
V1M |
|
M |
157 V1M |
559 |
496 |
ROCHETTE David |
08:24:22 |
V1M |
|
M |
158 V1M |
5326 |
497 |
MAGAT Jerome |
08:24:24 |
SEM |
|
M |
283 SEM |
5751 |
498 |
MOTTARD Claude |
08:24:27 |
V1M |
|
M |
159 V1M |
7817 |
499 |
DURAND Sebastien |
08:24:32 |
V1M |
|
M |
160 V1M |
5508 |
500 |
DAMBRY Thibaut |
08:24:33 |
V1M |
|
M |
161 V1M |
377 |
501 |
PALUCH Sebastien |
08:24:37 |
V1M |
Team Raidlight |
M |
162 V1M |
9566 |
502 |
VANNINI Didier |
08:24:47 |
V2M |
|
M |
24 V2M |
8961 |
503 |
BLONDELLE Kevin |
08:24:48 |
SEM |
|
M |
284 SEM |
7692 |
504 |
POISSE Florian |
08:24:51 |
SEM |
Team Poisson |
M |
285 SEM |
107 |
504 |
TESTARD Thery |
08:24:51 |
SEM |
|
M |
286 SEM |
9884 |
506 |
DELECROIX Gregoire |
08:25:10 |
SEM |
|
M |
287 SEM |
8328 |
507 |
PITTE Bastien |
08:25:20 |
SEM |
|
M |
288 SEM |
8253 |
508 |
DI LUNA Martial |
08:25:23 |
V1M |
|
M |
163 V1M |
5753 |
509 |
TESSIER Denis |
08:25:28 |
V2M |
|
M |
25 V2M |
6706 |
510 |
ALIOUAT Salim |
08:25:39 |
V1M |
|
M |
164 V1M |
1081 |
510 |
GONUL Boris |
08:25:39 |
SEM |
EDF SEPTEN |
M |
289 SEM |
8356 |
512 |
BROUAT Samuel |
08:25:40 |
V1M |
|
M |
165 V1M |
5038 |
513 |
FAIVRE Benoit |
08:25:41 |
SEM |
|
M |
290 SEM |
9371 |
514 |
KERBARH Vincent |
08:25:58 |
V1M |
|
M |
166 V1M |
6775 |
515 |
PODVIN Sebastien |
08:26:00 |
V1M |
|
M |
167 V1M |
1063 |
516 |
GERARD Daniel |
08:26:01 |
V2M |
|
M |
26 V2M |
5453 |
517 |
RENARD Frederic |
08:26:04 |
V2M |
|
M |
27 V2M |
9984 |
518 |
GUERS Mathieu |
08:26:05 |
SEM |
Les Princes en foulees |
M |
291 SEM |
7392 |
519 |
JANLIN Romain |
08:26:07 |
SEM |
|
M |
292 SEM |
8060 |
520 |
AH SON Jean Francois |
08:26:13 |
SEM |
7 B.C.A |
M |
293 SEM |
6683 |
521 |
PEREZ Stephane |
08:26:22 |
V1M |
|
M |
168 V1M |
9227 |
522 |
LAVERGNE Jerome |
08:26:36 |
V1M |
|
M |
169 V1M |
717 |
523 |
REBANI Holmi |
08:26:49 |
SEM |
Corps Venissieux / gym bo |
M |
294 SEM |
5767 |
524 |
ROUCAYROL Loic |
08:26:54 |
SEM |
|
M |
295 SEM |
6546 |
525 |
GUILLEMOT Antoine |
08:26:58 |
SEM |
|
M |
296 SEM |
8321 |
526 |
AL AABQARY Ayoub |
08:26:59 |
SEM |
CONCEPT ERP |
M |
297 SEM |
6498 |
527 |
CARLIER Aurelien |
08:27:02 |
SEM |
|
M |
298 SEM |
7932 |
528 |
DUTEL Jerome |
08:27:03 |
V1M |
Y'aca courir Cublize / Te |
M |
170 V1M |
6358 |
529 |
PENSEC Yann |
08:27:04 |
V1M |
|
M |
171 V1M |
151 |
530 |
RAVOT Frederic |
08:27:07 |
V1M |
|
M |
172 V1M |
493 |
531 |
DUROCHER Thomas |
08:27:12 |
SEM |
|
M |
299 SEM |
9299 |
532 |
BON Stephane |
08:27:13 |
V1M |
SRT |
M |
173 V1M |
712 |
532 |
XXX XXXX |
08:27:13 |
|
|
X |
|
1046 |
532 |
LE BERRE Guillaume |
08:27:13 |
V1M |
|
M |
174 V1M |
1523 |
535 |
TAVERNIER Alexandre |
08:27:16 |
SEM |
|
M |
300 SEM |
7708 |
536 |
BERNARD Romain |
08:27:39 |
SEM |
|
M |
301 SEM |
9405 |
537 |
GRIGY Baptiste |
08:27:40 |
V1M |
|
M |
175 V1M |
6081 |
538 |
BOTHEREAU Vincent |
08:27:41 |
V1M |
|
M |
176 V1M |
6079 |
539 |
MAULAVE Marc |
08:27:44 |
SEM |
Athletique Club Ambrieres |
M |
302 SEM |
7330 |
540 |
RUBALLE Sebastien |
08:27:52 |
SEM |
LES VIEUX GARCONS |
M |
303 SEM |
6174 |
540 |
DORCHIES Fabien |
08:27:52 |
V1M |
|
M |
177 V1M |
9334 |
542 |
GRABIASZ Miguel |
08:27:55 |
V1M |
|
M |
178 V1M |
5269 |
543 |
HANDOUS Christophe |
08:28:00 |
SEM |
MyWoach |
M |
304 SEM |
1668 |
544 |
MICHEL Mathieu |
08:28:01 |
SEM |
CEYZERIAT |
M |
305 SEM |
7707 |
545 |
DELPONT Vincent |
08:28:02 |
SEM |
|
M |
306 SEM |
9545 |
546 |
HANDOUS Julien |
08:28:04 |
SEM |
MYWOACH |
M |
307 SEM |
7450 |
547 |
BURON Florian |
08:28:06 |
SEM |
|
M |
308 SEM |
5181 |
548 |
MARTIN Benoit |
08:28:07 |
SEM |
|
M |
309 SEM |
6631 |
549 |
URIE Ruddy |
08:28:10 |
V1M |
|
M |
179 V1M |
1157 |
550 |
CHERBUT Severine |
08:28:12 |
SEF |
Pas Presses d'Unieux |
F |
27 F - 16 SEF |
1527 |
551 |
LAGAST Gary |
08:28:16 |
SEM |
|
M |
310 SEM |
5368 |
552 |
LIZIER Pascal |
08:28:27 |
V1M |
|
M |
180 V1M |
9985 |
552 |
NEY Emmanuel |
08:28:27 |
V1M |
|
M |
181 V1M |
10280 |
554 |
PONGERARD Kevin |
08:28:29 |
SEM |
|
M |
311 SEM |
1387 |
554 |
DEMEULENAERE Valere |
08:28:29 |
V1M |
|
M |
182 V1M |
9962 |
556 |
DIDIOT Jean Louis |
08:28:30 |
SEM |
|
M |
312 SEM |
5550 |
557 |
DEMARTY Julien |
08:28:57 |
V1M |
|
M |
183 V1M |
5989 |
558 |
BERNELIN Rodolphe |
08:29:14 |
V1M |
|
M |
184 V1M |
158 |
558 |
JUSCHKA Jordane |
08:29:14 |
SEM |
|
M |
313 SEM |
8893 |
560 |
LE MEUR Elric |
08:29:16 |
V1M |
|
M |
185 V1M |
1440 |
561 |
RAVEL Remi |
08:29:18 |
SEM |
Ail de Rousset |
M |
314 SEM |
6684 |
562 |
BONNET Marc |
08:29:23 |
SEM |
|
M |
315 SEM |
8725 |
563 |
BLEUSE Pascal |
08:29:34 |
V1M |
|
M |
186 V1M |
1304 |
564 |
BOUILLOT Bernard |
08:29:35 |
V2M |
|
M |
28 V2M |
1425 |
564 |
RAMILLON Thierry |
08:29:35 |
V2M |
Racing club de coublanc |
M |
29 V2M |
8041 |
566 |
DUPRE Philippe |
08:29:37 |
V2M |
|
M |
30 V2M |
6164 |
567 |
BOICHARD Mathieu |
08:29:41 |
SEM |
|
M |
316 SEM |
1752 |
568 |
VALETTE Lilian |
08:29:43 |
V1M |
|
M |
187 V1M |
9156 |
569 |
HEQUET Simon |
08:29:46 |
ESM |
|
M |
7 ESM |
7592 |
570 |
PAUWELS Mathieu |
08:29:56 |
SEM |
|
M |
317 SEM |
662 |
571 |
DUMUR Philippe |
08:29:57 |
SEM |
|
M |
318 SEM |
9689 |
572 |
GUILLAUME Vincent |
08:29:58 |
SEM |
London Mornington Chasers |
M |
319 SEM |
6122 |
573 |
CUSINATO Benoit |
08:30:03 |
SEM |
|
M |
320 SEM |
1946 |
574 |
DODELER Jul |
08:30:04 |
SEM |
|
M |
321 SEM |
1947 |
575 |
CAISSE Marie Laure |
08:30:07 |
V1F |
La Foulee Muroise |
F |
28 F - 12 V1F |
6003 |
576 |
JUAN SIMARD Cedric |
08:30:08 |
SEM |
|
M |
322 SEM |
184 |
576 |
CHESNEAU Vincent |
08:30:08 |
SEM |
|
M |
323 SEM |
10126 |
578 |
DELOUTE Benjamin |
08:30:13 |
SEM |
Babolat VS |
M |
324 SEM |
5639 |
579 |
PELLICIOLI Philippe |
08:30:21 |
V1M |
Team SCC |
M |
188 V1M |
7385 |
580 |
MACHETTE Nicolas |
08:30:34 |
V1M |
|
M |
189 V1M |
9312 |
581 |
BOULCH Mael |
08:30:36 |
SEM |
|
M |
325 SEM |
5527 |
582 |
GALLOUeDEC Benoit |
08:30:40 |
SEM |
Section Raid Ecole Polyte |
M |
326 SEM |
7662 |
583 |
DOCARMO Victor Hugo |
08:30:44 |
V1M |
footing club lausanne |
M |
190 V1M |
9813 |
584 |
DZIASKO Marc |
08:31:05 |
SEM |
Tri London |
M |
327 SEM |
7380 |
585 |
SELLINI Samy |
08:31:13 |
SEM |
|
M |
328 SEM |
7335 |
586 |
DeLANDE Fabrice |
08:31:14 |
SEM |
|
M |
329 SEM |
834 |
587 |
MAS Camille |
08:31:15 |
SEF |
|
F |
29 F - 17 SEF |
5252 |
588 |
ROUVET Marion |
08:31:18 |
SEF |
|
F |
30 F - 18 SEF |
5253 |
589 |
JOUSSERAND Christophe |
08:31:20 |
V1M |
|
M |
191 V1M |
6331 |
590 |
PEUZIAT Loic |
08:31:28 |
SEM |
acna |
M |
330 SEM |
8038 |
591 |
CURTELIN Quentin |
08:31:38 |
SEM |
|
M |
331 SEM |
9181 |
592 |
JALABERT Stephane |
08:31:42 |
V1M |
|
M |
192 V1M |
5276 |
593 |
MAGNAVAL Gael |
08:31:43 |
SEM |
Barjots des cotos |
M |
332 SEM |
6713 |
594 |
SCHOTT Matthias |
08:31:44 |
SEM |
|
M |
333 SEM |
5275 |
595 |
CHUITON Mathieu |
08:31:59 |
SEM |
|
M |
334 SEM |
1539 |
596 |
BELLANDE Lionel |
08:32:08 |
V1M |
|
M |
193 V1M |
9505 |
597 |
ELVERS Nicolas |
08:32:12 |
V1M |
|
M |
194 V1M |
7128 |
597 |
BESSIN Pascal |
08:32:12 |
V1M |
|
M |
195 V1M |
8951 |
599 |
SIMONOFF Alexandre |
08:32:22 |
V1M |
ASR Trail |
M |
196 V1M |
7057 |
600 |
VILLARS Clement |
08:32:45 |
SEM |
|
M |
335 SEM |
8084 |
601 |
HENRY Sebastien |
08:32:47 |
SEM |
|
M |
336 SEM |
1108 |
602 |
MARTY Jean Baptiste |
08:32:48 |
SEM |
|
M |
337 SEM |
5121 |
603 |
DE CARVALHO Paul |
08:32:51 |
V1M |
|
M |
197 V1M |
5657 |
604 |
SAGNES Nicolas |
08:32:53 |
V1M |
|
M |
198 V1M |
10016 |
605 |
CHAMBARD Jerome |
08:32:54 |
V1M |
|
M |
199 V1M |
9146 |
606 |
MAINAUD Eric |
08:32:57 |
V1M |
|
M |
200 V1M |
8133 |
607 |
GIRARDIN Florian |
08:32:59 |
SEM |
JSFG |
M |
338 SEM |
10247 |
608 |
COUDERT Regis |
08:33:04 |
V1M |
|
M |
201 V1M |
1061 |
609 |
CHATAIN Raphael |
08:33:30 |
SEM |
|
M |
339 SEM |
1330 |
610 |
SUARD Christoph |
08:33:34 |
V2M |
RUNNING PASSION BOURGES |
M |
31 V2M |
424 |
611 |
LAUBER Pascal |
08:33:35 |
V1M |
CSMB |
M |
202 V1M |
10212 |
612 |
DOUTERLINGNE Herve |
08:33:49 |
V1M |
AR REDERIEN |
M |
203 V1M |
824 |
613 |
REINERT Christophe |
08:33:50 |
V1M |
|
M |
204 V1M |
1677 |
614 |
ROCHET Bertrand |
08:33:51 |
SEM |
ESPB Running |
M |
340 SEM |
721 |
615 |
CUENAT Stephane |
08:33:52 |
V1M |
|
M |
205 V1M |
10073 |
616 |
BROCHE Christophe |
08:33:53 |
V1M |
The North F@rce |
M |
206 V1M |
10223 |
617 |
BLUY Antoine |
08:33:56 |
SEM |
|
M |
341 SEM |
7979 |
618 |
PAILLET Benoit |
08:34:05 |
V1M |
TrailOutdoor 69 |
M |
207 V1M |
6512 |
619 |
ROUZAUD Thierry |
08:34:12 |
V2M |
Marseille Trail Club |
M |
32 V2M |
7370 |
620 |
REDOUTe Thomas |
08:34:24 |
SEM |
|
M |
342 SEM |
1524 |
620 |
DUMANS Fabrice |
08:34:24 |
SEM |
|
M |
343 SEM |
10019 |
622 |
THIERY DE REMBAU Fabrice |
08:34:25 |
V2M |
|
M |
33 V2M |
6933 |
623 |
CHAMBON Michael |
08:34:29 |
V1M |
|
M |
208 V1M |
531 |
624 |
TOURNOUR Franck |
08:34:30 |
V2M |
BELLEY SPORT PEDESTRE |
M |
34 V2M |
10051 |
625 |
VILLASOL Endika |
08:34:34 |
SEM |
|
M |
344 SEM |
6918 |
626 |
BEURRIER Regis |
08:34:36 |
V1M |
|
M |
209 V1M |
9306 |
627 |
JUNG Stephane |
08:34:39 |
V1M |
Lyon Mountain Trail |
M |
210 V1M |
6536 |
628 |
EYRIGNOUX David |
08:34:42 |
V1M |
|
M |
211 V1M |
1934 |
629 |
PLAVAN Marina |
08:34:49 |
V2F |
valetudoskyrunning racer |
F |
1 V2F |
78 |
630 |
ROUX Jerome |
08:34:51 |
SEM |
Taillefer Trail Team |
M |
345 SEM |
8576 |
631 |
MONCELON Line |
08:35:03 |
SEF |
|
F |
19 SEF |
6607 |
632 |
GRAND Thomas |
08:35:08 |
SEM |
Altitrail |
M |
346 SEM |
7196 |
633 |
DOUCELIN Patrice |
08:35:18 |
V2M |
|
M |
35 V2M |
1614 |
634 |
LISCOET Stephane |
08:35:32 |
V1M |
|
M |
212 V1M |
1812 |
635 |
MARTINEZ Julien |
08:35:33 |
SEM |
TRAILERS DE LA ROSE |
M |
347 SEM |
1397 |
635 |
MARCONNET GIRAUD Barbara |
08:35:33 |
V1F |
|
F |
13 V1F |
6695 |
635 |
BONNARD Pierre |
08:35:33 |
SEM |
|
M |
348 SEM |
7929 |
638 |
DESBRUN Kevin |
08:35:34 |
SEM |
|
M |
349 SEM |
6296 |
639 |
BIGEARD Patrice |
08:35:40 |
V2M |
|
M |
36 V2M |
8556 |
640 |
SCHWANDER Julien |
08:35:52 |
V1M |
|
M |
213 V1M |
8167 |
641 |
DELAITRE Olivier |
08:36:07 |
SEM |
|
M |
350 SEM |
278 |
642 |
FONTEIX Camille |
08:36:12 |
ESM |
|
M |
8 ESM |
1246 |
643 |
ARNAUD Tristan |
08:36:16 |
SEM |
|
M |
351 SEM |
6870 |
644 |
MULOT Sebastien |
08:36:31 |
V1M |
KIKOUROU |
M |
214 V1M |
5800 |
645 |
MELLET Marc Emmanuel |
08:36:35 |
SEM |
|
M |
352 SEM |
7325 |
645 |
REVILLON Cedric |
08:36:35 |
V1M |
|
M |
215 V1M |
9476 |
647 |
SMITH Christopher |
08:36:39 |
SEM |
|
M |
353 SEM |
1564 |
648 |
KRAWCZYK Marek |
08:36:47 |
SEM |
|
M |
354 SEM |
1169 |
649 |
DUMONT Sandrine |
08:36:49 |
SEF |
|
F |
20 SEF |
8888 |
650 |
BUIL Benjamin |
08:37:00 |
SEM |
|
M |
355 SEM |
1150 |
651 |
ANTHONIOZ Pierre |
08:37:01 |
V1M |
EM 1ere DIV |
M |
216 V1M |
8966 |
652 |
FAURE Fabien |
08:37:09 |
SEM |
|
M |
356 SEM |
5660 |
653 |
PAVAN Gilles |
08:37:18 |
V2M |
|
M |
37 V2M |
1654 |
654 |
GUICHARD Arthur |
08:37:22 |
SEM |
ENTPE |
M |
357 SEM |
676 |
654 |
JAHANDIER Cedric |
08:37:22 |
SEM |
Gazelec78 |
M |
358 SEM |
6652 |
656 |
IMBERT Remi |
08:37:32 |
SEM |
WAZOU |
M |
359 SEM |
8524 |
657 |
MANSO Manuel |
08:37:51 |
SEM |
|
M |
360 SEM |
6101 |
658 |
PERINET Arnaud |
08:37:52 |
SEM |
|
M |
361 SEM |
6016 |
659 |
GOYET Thierry |
08:37:59 |
V1M |
|
M |
217 V1M |
5739 |
660 |
DUCREUX Yannick |
08:38:01 |
V1M |
|
M |
218 V1M |
468 |
661 |
RIEHL Philippe |
08:38:19 |
V2M |
|
M |
38 V2M |
5580 |
662 |
SLEZACK Stephane |
08:38:22 |
V1M |
|
M |
219 V1M |
7046 |
663 |
FICHOU Erwan |
08:38:24 |
V1M |
|
M |
220 V1M |
7941 |
664 |
SAUNIER Thomas |
08:38:30 |
V1M |
|
M |
221 V1M |
672 |
665 |
GAUDOU Stephane |
08:38:38 |
V1M |
Club Athletisme de Brezol |
M |
222 V1M |
1159 |
666 |
OULHEN Fabien |
08:38:41 |
SEM |
|
M |
362 SEM |
6691 |
667 |
COUSIN Eric |
08:38:42 |
V1M |
|
M |
223 V1M |
8616 |
668 |
BONICI Marie |
08:38:54 |
SEF |
|
F |
21 SEF |
6702 |
669 |
SCOLAN Marc |
08:38:56 |
SEM |
|
M |
363 SEM |
458 |
670 |
LORIN Frederic |
08:39:04 |
V1M |
|
M |
224 V1M |
5141 |
671 |
DOMGIN Jean Luc |
08:39:05 |
V1M |
|
M |
225 V1M |
8712 |
672 |
BROSSE Remy |
08:39:39 |
SEM |
|
M |
364 SEM |
555 |
673 |
DAINES Michael |
08:39:40 |
SEM |
Courir ? Seyssins Seyssin |
M |
365 SEM |
5950 |
674 |
PANIANDY Marc |
08:39:42 |
SEM |
|
M |
366 SEM |
7653 |
675 |
TOUBLANC Alexandre |
08:39:46 |
SEM |
|
M |
367 SEM |
6177 |
676 |
OSMONT Jean Baptiste |
08:39:48 |
SEM |
|
M |
368 SEM |
6453 |
676 |
JOASSARD Franck |
08:39:48 |
V1M |
|
M |
226 V1M |
6734 |
678 |
TERVEL Maxime |
08:40:00 |
SEM |
|
M |
369 SEM |
8948 |
679 |
CAVAILLON PINOD Charles |
08:40:09 |
SEM |
|
M |
370 SEM |
5824 |
680 |
CHATEAUNEUF Benjamin |
08:40:14 |
V2M |
|
M |
39 V2M |
8324 |
681 |
GAUTHIER Geoffrey |
08:40:27 |
SEM |
|
M |
371 SEM |
9062 |
682 |
GAUTIER Nicolas |
08:40:28 |
V1M |
|
M |
227 V1M |
6780 |
683 |
GARBIL Olivier |
08:40:36 |
V1M |
|
M |
228 V1M |
9461 |
684 |
HEBRARD DE VEYRINAS Gaetan |
08:40:43 |
SEM |
|
M |
372 SEM |
5807 |
685 |
GODRON Jean |
08:40:45 |
ESM |
|
M |
9 ESM |
9729 |
686 |
SOULIE Yves |
08:40:49 |
V1M |
|
M |
229 V1M |
7610 |
687 |
EKMANNIAN Franck |
08:41:07 |
V1M |
|
M |
230 V1M |
8297 |
688 |
ESPER Elena |
08:41:18 |
V1F |
|
F |
14 V1F |
7987 |
689 |
GOLLIN Yann |
08:41:23 |
SEM |
Flow'er Triandine |
M |
373 SEM |
6138 |
690 |
COULON Sylvain |
08:41:40 |
SEM |
|
M |
374 SEM |
6140 |
691 |
SCHAFER Florian |
08:41:54 |
SEM |
Team SCHAFER Coaching |
M |
375 SEM |
9650 |
692 |
RENAUD Vincent |
08:42:13 |
V1M |
|
M |
231 V1M |
9234 |
693 |
DEE Anthony |
08:42:22 |
SEM |
|
M |
376 SEM |
5208 |
694 |
RACHER Thibault |
08:42:23 |
SEM |
|
M |
377 SEM |
10106 |
695 |
VAREA Cedric |
08:42:29 |
SEM |
CLAN BARJO |
M |
378 SEM |
1064 |
696 |
CHIARI Damien |
08:42:39 |
V1M |
|
M |
232 V1M |
5347 |
697 |
DUCRAY Thomas |
08:42:42 |
V1M |
Les Trotteurs Aiglons |
M |
233 V1M |
7367 |
698 |
MALIDIN Florian |
08:42:45 |
SEM |
|
M |
379 SEM |
10222 |
699 |
DE LEMPDES Sylvain |
08:42:48 |
V1M |
|
M |
234 V1M |
763 |
700 |
MAINARD Gael |
08:43:01 |
V1M |
Beaumont athletique club |
M |
235 V1M |
5313 |
701 |
DE LUCA Julie |
08:43:19 |
SEF |
|
F |
22 SEF |
6194 |
702 |
THOMAS Guillaume |
08:43:37 |
SEM |
|
M |
380 SEM |
1089 |
703 |
DENIS Pascal |
08:43:42 |
V2M |
|
M |
40 V2M |
7891 |
704 |
SCHROLL Guillaume |
08:44:04 |
V1M |
|
M |
236 V1M |
6732 |
705 |
LACQUOIS Samuel |
08:44:10 |
V1M |
|
M |
237 V1M |
7291 |
706 |
PECRIAUX Henri |
08:44:25 |
SEM |
Club Alpin Francais Voiro |
M |
381 SEM |
5437 |
707 |
COLLIN Fabrice |
08:44:32 |
V1M |
|
M |
238 V1M |
7044 |
708 |
POMMIER Victor |
08:44:36 |
SEM |
Les Morues |
M |
382 SEM |
1098 |
709 |
MARTIGNON Pierre Alexandre |
08:44:43 |
SEM |
|
M |
383 SEM |
1692 |
709 |
WENNACK Jean |
08:44:43 |
V2M |
|
M |
41 V2M |
9379 |
711 |
COPPIN Alban |
08:44:54 |
V1M |
|
M |
239 V1M |
1616 |
712 |
DERANGERE Maxime |
08:44:55 |
SEM |
|
M |
384 SEM |
5194 |
713 |
MAZEAU Gilles |
08:45:13 |
V1M |
|
M |
240 V1M |
9322 |
714 |
DUTARTE Christian |
08:45:14 |
V1M |
Gramat |
M |
241 V1M |
417 |
715 |
PEJU Sylvain |
08:45:25 |
SEM |
K Team |
M |
385 SEM |
715 |
716 |
DESACHY Benoit |
08:45:26 |
V1M |
|
M |
242 V1M |
7866 |
717 |
HILAIRE Julien |
08:45:32 |
SEM |
Point trop n'en faut |
M |
386 SEM |
8106 |
718 |
LECUYER Yann |
08:45:37 |
V1M |
|
M |
243 V1M |
1741 |
718 |
GAUDINEAU Thierry |
08:45:37 |
V1M |
|
M |
244 V1M |
9139 |
720 |
ZAMBON Eric |
08:45:40 |
SEM |
|
M |
387 SEM |
7843 |
721 |
PLAUCHEUR Saskia |
08:45:41 |
SEF |
|
F |
23 SEF |
7310 |
722 |
FLORI Pierre |
08:45:50 |
V2M |
NOSE 4201 course d'orenta |
M |
42 V2M |
1505 |
723 |
DURAND Thomas |
08:46:01 |
V1M |
|
M |
245 V1M |
1375 |
724 |
ENJALBERT Nicolas |
08:46:11 |
SEM |
|
M |
388 SEM |
10263 |
725 |
RICHARD Francois Joseph |
08:46:14 |
SEM |
|
M |
389 SEM |
9192 |
726 |
MERROUANI Abderazak |
08:46:15 |
V2M |
|
M |
43 V2M |
7112 |
727 |
ANTIGNAC Sam |
08:46:18 |
V1M |
RANDO TRAIL MAURIAC |
M |
246 V1M |
8383 |
728 |
MARCHIVE Ludovic |
08:46:32 |
V1M |
Schneider Electric |
M |
247 V1M |
7215 |
729 |
MAXIME Emmanuel |
08:46:35 |
SEM |
|
M |
390 SEM |
9497 |
730 |
DESMURS Laure |
08:46:49 |
SEF |
Team Trail CIMALP |
F |
24 SEF |
71 |
730 |
ROUSSEAUX Thomas |
08:46:49 |
SEM |
|
M |
391 SEM |
6163 |
732 |
MARCAUD Romain |
08:46:51 |
SEM |
marcillac sports nature |
M |
392 SEM |
8111 |
732 |
JEAN Antoine |
08:46:51 |
SEM |
|
M |
393 SEM |
8276 |
734 |
GARNIER Didier |
08:46:58 |
V1M |
|
M |
248 V1M |
6055 |
735 |
DUCORDEAUX Gilles |
08:47:01 |
V2M |
COURIR A SALAISE |
M |
44 V2M |
1906 |
736 |
FLAMENT Marion |
08:47:30 |
SEF |
|
F |
25 SEF |
5770 |
737 |
DELANGLE Stanislas |
08:47:36 |
SEM |
|
M |
394 SEM |
7906 |
738 |
DAGENS Nicolas |
08:47:40 |
V2M |
|
M |
45 V2M |
1435 |
739 |
LACHIVER Alain |
08:47:45 |
V1M |
|
M |
249 V1M |
8595 |
740 |
BODIN Jean Baptiste |
08:47:49 |
SEM |
|
M |
395 SEM |
5857 |
741 |
DUMOND Sylviane |
08:47:57 |
SEF |
|
F |
26 SEF |
202 |
742 |
RENE Alain |
08:47:59 |
SEM |
|
M |
396 SEM |
5672 |
743 |
VERON Antoine |
08:48:01 |
V1M |
|
M |
250 V1M |
7714 |
744 |
DUVAUT Johan |
08:48:14 |
SEM |
BCG |
M |
397 SEM |
8118 |
745 |
RIEUSSET Jean Baptiste |
08:48:15 |
SEM |
AIX ATHLE |
M |
398 SEM |
1830 |
746 |
PROUSTEAU Matthieu |
08:48:21 |
SEM |
Courir ? Lyon |
M |
399 SEM |
5351 |
747 |
PICHKURENKO Alexandre |
08:48:30 |
SEM |
|
M |
400 SEM |
5492 |
747 |
MULLER Aurelien |
08:48:30 |
SEM |
|
M |
401 SEM |
6026 |
749 |
GRANJON Guillaume |
08:48:32 |
SEM |
Terre de mulet |
M |
402 SEM |
1635 |
749 |
PEYRARD Julien |
08:48:32 |
SEM |
|
M |
403 SEM |
9437 |
749 |
HALLUIN Vincent |
08:48:32 |
V1M |
|
M |
251 V1M |
10027 |
752 |
MOUETTE Edouard |
08:48:38 |
SEM |
|
M |
404 SEM |
5372 |
753 |
DE LA ROCHE DE BRANSAT Eric |
08:48:40 |
V2M |
|
M |
46 V2M |
490 |
754 |
BODIN Yoann |
08:48:41 |
SEM |
Lyon running crew |
M |
405 SEM |
5040 |
755 |
FOURMY Dimitri |
08:48:42 |
SEM |
Lyon Running Crew |
M |
406 SEM |
1226 |
755 |
HONORe P F |
08:48:42 |
V2M |
ASCEA Saclay |
M |
47 V2M |
7790 |
757 |
DORISON Celine |
08:48:43 |
SEF |
Running Connexion Sundgo2 |
F |
27 SEF |
8666 |
758 |
JOYEROT Gerald |
08:48:49 |
V1M |
|
M |
252 V1M |
7327 |
759 |
MAINFROY Baptiste |
08:48:51 |
SEM |
|
M |
407 SEM |
5863 |
760 |
BANGOURA Ismaila |
08:48:52 |
V1M |
|
M |
253 V1M |
10003 |
761 |
PIERRON Marc |
08:48:54 |
V1M |
|
M |
254 V1M |
7015 |
762 |
COERCHON Stephane |
08:49:08 |
V2M |
|
M |
48 V2M |
9135 |
763 |
PERRIN Michel |
08:49:11 |
V2M |
|
M |
49 V2M |
6032 |
764 |
PERRIN Camille |
08:49:12 |
SEM |
|
M |
408 SEM |
6033 |
765 |
DUPUY Yann |
08:49:13 |
V1M |
|
M |
255 V1M |
1665 |
766 |
TEDDE Etienne |
08:49:16 |
SEM |
|
M |
409 SEM |
5376 |
767 |
PLAT Thierry |
08:49:28 |
V2M |
|
M |
50 V2M |
9964 |
768 |
FLORIMOND Cedric |
08:49:31 |
SEM |
|
M |
410 SEM |
1950 |
769 |
NICOLLE Franck |
08:49:38 |
V2M |
Team INTERSPORT Besancon |
M |
51 V2M |
8822 |
770 |
VAN TROYS Eric |
08:49:54 |
V1M |
|
M |
256 V1M |
6019 |
770 |
GUEGAN Elodie |
08:49:54 |
SEF |
|
F |
28 SEF |
8449 |
772 |
GIGNOUX Benoit |
08:49:57 |
V1M |
|
M |
257 V1M |
1502 |
773 |
DERREY Mathieu |
08:50:09 |
V1M |
ASMT Astropodes |
M |
258 V1M |
7390 |
774 |
VANQUAETHEM Helene |
08:50:14 |
SEF |
|
F |
29 SEF |
7270 |
775 |
DEUTSCH Reynald |
08:50:19 |
V1M |
|
M |
259 V1M |
1402 |
776 |
VOIRIN Marc Antoine |
08:50:21 |
SEM |
|
M |
411 SEM |
616 |
777 |
LE BLANC Andre Mathieu |
08:50:27 |
SEM |
Adidas Runners Bastille |
M |
412 SEM |
8306 |
778 |
OUESLATI Mohamed |
08:50:42 |
SEM |
|
M |
413 SEM |
7323 |
778 |
MUTSCHLER Nicolas |
08:50:42 |
SEM |
|
M |
414 SEM |
7324 |
780 |
MANSUY Mathieu |
08:50:48 |
SEM |
|
M |
415 SEM |
1329 |
781 |
ROSA Gael |
08:50:50 |
SEM |
|
M |
416 SEM |
5938 |
782 |
GALONNIER Antoine |
08:50:52 |
SEM |
|
M |
417 SEM |
9640 |
783 |
LEFAUCONNIER Sylvain |
08:51:00 |
V1M |
|
M |
260 V1M |
5422 |
784 |
WAGNER Gregory |
08:51:10 |
V1M |
|
M |
261 V1M |
8889 |
785 |
CRUVELLIER Christophe |
08:51:20 |
V2M |
|
M |
52 V2M |
1501 |
785 |
COUDERC Ludovic |
08:51:20 |
V1M |
|
M |
262 V1M |
7722 |
787 |
DARMEDRU Nicolas |
08:51:22 |
SEM |
|
M |
418 SEM |
245 |
788 |
GALLET Jean Francois |
08:51:24 |
V1M |
|
M |
263 V1M |
5406 |
789 |
MARCHADOUR Pierre Alain |
08:51:25 |
SEM |
|
M |
419 SEM |
6050 |
790 |
DAVID Frederic |
08:51:27 |
SEM |
|
M |
420 SEM |
5825 |
791 |
BENARD Nathan |
08:51:28 |
SEM |
|
M |
421 SEM |
1209 |
792 |
FORTINI Serge |
08:51:31 |
SEM |
|
M |
422 SEM |
8982 |
793 |
MATHOULIN Gerald |
08:51:35 |
V1M |
|
M |
264 V1M |
7441 |
794 |
MURRIA Frederic |
08:51:37 |
V1M |
|
M |
265 V1M |
9412 |
795 |
LAGRANGE Olivier |
08:51:41 |
V1M |
|
M |
266 V1M |
9610 |
796 |
VIARD Quentin |
08:52:00 |
SEM |
|
M |
423 SEM |
9080 |
797 |
POUY Frederic |
08:52:01 |
V1M |
PAU PYRENEES AVENTURE |
M |
267 V1M |
5277 |
798 |
GOMES Olivier |
08:52:13 |
SEM |
RMED |
M |
424 SEM |
5291 |
799 |
BLONDELLE Mathieu |
08:52:16 |
SEM |
|
M |
425 SEM |
7691 |
800 |
PICQUET Lionel |
08:52:26 |
SEM |
Team Aquaponey |
M |
426 SEM |
9409 |
801 |
FANDART David |
08:52:27 |
V1M |
|
M |
268 V1M |
1603 |
802 |
FAVROT Romain |
08:52:32 |
SEM |
|
M |
427 SEM |
8783 |
803 |
ROCHER Gwilherm |
08:52:37 |
SEM |
|
M |
428 SEM |
8619 |
804 |
LACHANA Guillaume |
08:52:42 |
SEM |
|
M |
429 SEM |
5955 |
805 |
SABALOT David |
08:52:50 |
SEM |
126ri |
M |
430 SEM |
1682 |
806 |
GAYRAUD PAGES Pascale |
08:52:53 |
V2F |
|
F |
2 V2F |
7174 |
807 |
BERTHELEMY Thomas |
08:52:57 |
SEM |
|
M |
431 SEM |
8012 |
808 |
MOUTRAY Pierrick |
08:53:06 |
SEM |
|
M |
432 SEM |
10245 |
809 |
FICHEUX David |
08:53:08 |
V1M |
|
M |
269 V1M |
1356 |
809 |
INUKAI Hiroshi |
08:53:08 |
V2M |
|
M |
53 V2M |
7967 |
811 |
MAGINOT Pascal |
08:53:12 |
SEM |
|
M |
433 SEM |
10234 |
812 |
MARCUZ Etienne |
08:53:21 |
SEM |
|
M |
434 SEM |
1685 |
813 |
LECOMTE Raphael |
08:53:22 |
SEM |
|
M |
435 SEM |
7984 |
814 |
GARRIDO Anthony |
08:53:26 |
SEM |
|
M |
436 SEM |
6213 |
815 |
BOGATYREV Vladimir |
08:53:38 |
V1M |
|
M |
270 V1M |
5325 |
816 |
CHEILLETZ Xavier |
08:53:45 |
V1M |
|
M |
271 V1M |
8664 |
817 |
MILLET Francois |
08:53:46 |
SEM |
|
M |
437 SEM |
9185 |
818 |
DUFOUR Laurent |
08:54:02 |
V1M |
|
M |
272 V1M |
6700 |
819 |
GADIOLET Hugo |
08:54:08 |
SEM |
Team Raidlight |
M |
438 SEM |
5826 |
819 |
GRANDGUILLOT Laurent |
08:54:08 |
V1M |
|
M |
273 V1M |
9777 |
821 |
IZQUIERDO Emmanuel |
08:54:10 |
V1M |
Runderful Friends |
M |
274 V1M |
8159 |
822 |
BOUTIER Jean Christophe |
08:54:25 |
SEM |
ESPB Running |
M |
439 SEM |
6010 |
823 |
FREBOURG Gautier |
08:54:26 |
SEM |
Go For It Running Chamber |
M |
440 SEM |
8816 |
824 |
POULAT Antoine |
08:54:27 |
SEM |
|
M |
441 SEM |
6025 |
825 |
GIRAUD Remi |
08:54:28 |
SEM |
|
M |
442 SEM |
10243 |
826 |
DUBOIS Jerome |
08:54:30 |
V1M |
|
M |
275 V1M |
1068 |
827 |
DEZ Christophe |
08:54:32 |
V1M |
Les Poches de Nailloux |
M |
276 V1M |
1843 |
828 |
DROUARD Marc |
08:54:47 |
V1M |
|
M |
277 V1M |
743 |
829 |
BRETHERTON Philip |
08:55:12 |
V1M |
|
M |
278 V1M |
1047 |
830 |
LAHCEN Moktar |
08:55:14 |
V1M |
Terres d'Aventure |
M |
279 V1M |
5379 |
831 |
SALVA Christophe |
08:55:16 |
V1M |
Les baroudeurs des Aspres |
M |
280 V1M |
9330 |
832 |
GUAY Olivier |
08:55:18 |
V1M |
Les Foulees de Beauregard |
M |
281 V1M |
228 |
833 |
STAS DE RICHELLE Loic |
08:55:24 |
SEM |
|
M |
443 SEM |
1854 |
834 |
VERHELST Antoine |
08:55:27 |
SEM |
|
M |
444 SEM |
9195 |
834 |
VERHELST Gaetan |
08:55:27 |
SEM |
|
M |
445 SEM |
9196 |
836 |
GUEST Romain |
08:55:29 |
SEM |
|
M |
446 SEM |
6327 |
837 |
RIBAULT Pierre |
08:55:32 |
SEM |
|
M |
447 SEM |
1607 |
838 |
LOUVIOT Lisa |
08:55:36 |
SEF |
|
F |
30 SEF |
6523 |
839 |
LAMBOLEY Emmanuel |
08:55:41 |
V1M |
Trail1000Etangs |
M |
282 V1M |
8034 |
840 |
MONTROBERT Christophe |
08:55:44 |
V2M |
|
M |
54 V2M |
316 |
841 |
BOUH MANA Fabrice |
08:55:46 |
V1M |
|
M |
283 V1M |
5059 |
842 |
ROMAIN Roussel |
08:55:47 |
SEM |
|
M |
448 SEM |
9416 |
843 |
MeNARD Francois |
08:55:49 |
V1M |
|
M |
284 V1M |
9687 |
844 |
OLLIVIER Benoit |
08:55:53 |
SEM |
SAONE MONT D'OR NATURE |
M |
449 SEM |
6879 |
844 |
COLAS Pascal |
08:55:53 |
V1M |
|
M |
285 V1M |
10141 |
846 |
THEVENON Dorian |
08:55:54 |
V1M |
|
M |
286 V1M |
5609 |
847 |
VALIN Willem |
08:55:56 |
SEM |
|
M |
450 SEM |
7008 |
848 |
CHEVALIER Eric |
08:56:11 |
V2M |
|
M |
55 V2M |
5471 |
849 |
DELVAL Franck |
08:56:19 |
V1M |
|
M |
287 V1M |
7670 |
850 |
GARDEUR Thomas |
08:56:22 |
SEM |
|
M |
451 SEM |
1286 |
850 |
BROCKER Gilbert |
08:56:22 |
SEM |
Team My Sport |
M |
452 SEM |
5274 |
852 |
LAW KOUNE Quentin |
08:56:27 |
ESM |
|
M |
10 ESM |
8832 |
853 |
LEBLEU Pascal |
08:56:28 |
V2M |
|
M |
56 V2M |
5583 |
854 |
TABOUELLE Clement |
08:56:29 |
SEM |
CA BALMA |
M |
453 SEM |
9314 |
855 |
BERNINI Carl |
08:56:31 |
V1M |
|
M |
288 V1M |
6479 |
856 |
PANETI Eric |
08:56:33 |
V1M |
|
M |
289 V1M |
6023 |
857 |
ROUSSELLE Baptiste |
08:56:38 |
SEM |
|
M |
454 SEM |
7928 |
858 |
BOURRIN Herve |
08:56:41 |
V1M |
|
M |
290 V1M |
5312 |
859 |
COLUSSI Mathieu |
08:56:44 |
SEM |
|
M |
455 SEM |
1101 |
860 |
LEMOINE Julien |
08:56:50 |
V1M |
|
M |
291 V1M |
6836 |
861 |
GHIGO David |
08:56:53 |
SEM |
GS POMARETTO '80 |
M |
456 SEM |
7035 |
862 |
MARTINEZ Stephane |
08:56:57 |
V1M |
corcy endurance |
M |
292 V1M |
405 |
863 |
GRANGE Gilles |
08:56:58 |
V3M |
ABS ST GALMIER 42 |
M |
2 V3M |
6398 |
864 |
DUVERNET Pierre |
08:57:00 |
SEM |
Eca 17 |
M |
457 SEM |
599 |
864 |
TAHAR Aberkane |
08:57:00 |
V2M |
|
M |
57 V2M |
1917 |
864 |
VIRAPIN Jonathan |
08:57:00 |
SEM |
Courir A Grenoble |
M |
458 SEM |
9514 |
867 |
KOESSLER Christian |
08:57:07 |
SEM |
|
M |
459 SEM |
9423 |
868 |
MIGNARD Jerome |
08:57:10 |
V1M |
|
M |
293 V1M |
9486 |
869 |
PASSET Jean Marc |
08:57:12 |
V1M |
Beaujolais Runners |
M |
294 V1M |
187 |
870 |
SARAZIN Stephane |
08:57:13 |
V1M |
|
M |
295 V1M |
9047 |
871 |
JAVAUX Francois |
08:57:16 |
SEM |
|
M |
460 SEM |
694 |
872 |
CLOKE Neil |
08:57:17 |
V1M |
|
M |
296 V1M |
9608 |
873 |
JACQUES Etienne |
08:57:19 |
SEM |
UAC morestel |
M |
461 SEM |
1113 |
874 |
HOUZET Bruno |
08:57:20 |
SEM |
UAC Morestel |
M |
462 SEM |
335 |
875 |
PITTI Jean Francois |
08:57:25 |
V1M |
|
M |
297 V1M |
9803 |
876 |
JACQUET Olivier |
08:57:28 |
V1M |
PLO Patronage Laique d'Ou |
M |
298 V1M |
6837 |
877 |
FERRIERE Cyrille |
08:57:30 |
V1M |
|
M |
299 V1M |
6054 |
878 |
TAILLEBOSQ Pascal |
08:57:34 |
V2M |
courir a st gervais |
M |
58 V2M |
8929 |
879 |
DEJEHET Frederic |
08:57:47 |
V1M |
|
M |
300 V1M |
9280 |
880 |
BERT Fabrice |
08:57:58 |
V1M |
VAULX MILIEU |
M |
301 V1M |
6381 |
880 |
DENEUX Olivier |
08:57:58 |
SEM |
|
M |
463 SEM |
9126 |
880 |
DEPRE Jerome |
08:57:58 |
V1M |
Http://gite.de.france.fre |
M |
302 V1M |
9136 |
883 |
GAUTIER Christophe |
08:58:07 |
SEM |
|
M |
464 SEM |
1730 |
884 |
BAUDOUIN Mickael |
08:58:17 |
SEM |
CAP EN LUBERON |
M |
465 SEM |
8085 |
885 |
BRIAND Matthieu |
08:58:23 |
V1M |
|
M |
303 V1M |
1562 |
886 |
TOUDIC Mickael |
08:58:28 |
SEM |
TessRobin |
M |
466 SEM |
514 |
887 |
BRIELLES Cedric |
08:58:29 |
SEM |
|
M |
467 SEM |
351 |
887 |
BLIN Frederic |
08:58:29 |
V1M |
|
M |
304 V1M |
5665 |
889 |
NOIR Jerome |
08:58:30 |
SEM |
|
M |
468 SEM |
1084 |
890 |
DEPERDUSSIN Kevin |
08:58:37 |
SEM |
Randonneurs du Cheran |
M |
469 SEM |
7019 |
891 |
ReGNIER Vincent |
08:58:44 |
SEM |
|
M |
470 SEM |
7293 |
892 |
ROY Anthony |
08:58:46 |
SEM |
|
M |
471 SEM |
6769 |
893 |
GUILLOT Vincent |
08:58:53 |
V1M |
LA RIVATIERE |
M |
305 V1M |
5415 |
894 |
MAGDINIER Christophe |
08:58:56 |
V1M |
|
M |
306 V1M |
7102 |
895 |
DEPAOLI Paolo |
08:58:57 |
V1M |
Trail Running Movement |
M |
307 V1M |
8769 |
896 |
PAYOT Christophe |
08:59:03 |
V1M |
|
M |
308 V1M |
5636 |
897 |
VIDAL Julian |
08:59:06 |
SEM |
|
M |
472 SEM |
9134 |
897 |
WATINE Felix |
08:59:06 |
SEM |
|
M |
473 SEM |
9454 |
899 |
BOLLENGIER Nicolas |
08:59:07 |
SEM |
|
M |
474 SEM |
9261 |
900 |
JOUSSERAND Xavier |
08:59:31 |
SEM |
|
M |
475 SEM |
6195 |
901 |
GUIBERT Florent |
08:59:37 |
SEM |
Kobraz |
M |
476 SEM |
1236 |
901 |
DEMAILLY Florent |
08:59:37 |
SEM |
|
M |
477 SEM |
1422 |
903 |
EVRAT Cedric |
08:59:43 |
V1M |
|
M |
309 V1M |
369 |
904 |
METZENTHIN Olivier |
08:59:44 |
SEM |
|
M |
478 SEM |
134 |
905 |
ZEBIRI Hamza |
08:59:49 |
V1M |
|
M |
310 V1M |
6087 |
906 |
COSTA Eric |
08:59:59 |
V2M |
cs thionville |
M |
59 V2M |
1646 |
907 |
CHEVALERIAS Guillaume |
09:00:01 |
V1M |
|
M |
311 V1M |
142 |
908 |
LEVENQ Bruno |
09:00:12 |
SEM |
|
M |
479 SEM |
10025 |
909 |
SOY Leny |
09:00:20 |
SEM |
|
M |
480 SEM |
5917 |
910 |
COMEAU Fabrice |
09:00:38 |
V1M |
|
M |
312 V1M |
8077 |
911 |
THERRAS Franck |
09:00:41 |
V2M |
|
M |
60 V2M |
1503 |
912 |
RAMPON Pascal |
09:00:49 |
V2M |
SALOMON |
M |
61 V2M |
9233 |
913 |
JOUTZ Renaud |
09:00:56 |
V1M |
|
M |
313 V1M |
5837 |
914 |
BURNEL Adrien |
09:01:10 |
SEM |
|
M |
481 SEM |
5697 |
915 |
TERNYNCK Julien |
09:01:13 |
SEM |
|
M |
482 SEM |
1896 |
916 |
LAUGIER Simon |
09:01:15 |
SEM |
|
M |
483 SEM |
6347 |
917 |
DARET Laurent |
09:01:16 |
V1M |
|
M |
314 V1M |
962 |
917 |
JACQUIER Pierre |
09:01:16 |
V3M |
|
M |
3 V3M |
6359 |
919 |
VASUTIU Florina |
09:01:23 |
SEF |
LVF Muri |
F |
31 SEF |
7157 |
919 |
EL BOUKILI Ilies |
09:01:23 |
SEM |
|
M |
484 SEM |
7579 |
921 |
TISSEYRE David |
09:01:29 |
SEM |
SO |
M |
485 SEM |
8930 |
922 |
DUCARROZ Alexandre |
09:01:32 |
SEM |
|
M |
486 SEM |
10262 |
923 |
MONTAGNE Paul |
09:01:35 |
SEM |
|
M |
487 SEM |
5037 |
924 |
N GUYEN VAN Seb |
09:01:41 |
V1M |
Team Ironrace/Crosscall |
M |
315 V1M |
8571 |
925 |
GIROUD Frederic |
09:01:46 |
V1M |
|
M |
316 V1M |
1112 |
926 |
LETERME Eric |
09:01:50 |
SEM |
|
M |
488 SEM |
8329 |
927 |
JOUVANCEAU Valentin |
09:01:51 |
SEM |
|
M |
489 SEM |
260 |
927 |
HERBER Serge |
09:01:51 |
V1M |
|
M |
317 V1M |
6017 |
929 |
LACH Alexandre |
09:01:58 |
V1M |
|
M |
318 V1M |
5287 |
929 |
BEGU Philippe |
09:01:58 |
V1M |
|
M |
319 V1M |
6516 |
931 |
SERVE Romain |
09:02:01 |
SEM |
|
M |
490 SEM |
1642 |
932 |
SAVARY Charles |
09:02:09 |
SEM |
|
M |
491 SEM |
1921 |
932 |
LEBRUN Anthony |
09:02:09 |
SEM |
|
M |
492 SEM |
8072 |
934 |
CHOUIDIRA MERLIN Nadine Sophie |
09:02:16 |
V2F |
|
F |
3 V2F |
6401 |
935 |
COLLIN Emmanuel |
09:02:30 |
V1M |
GRANDE BRASSERIE DE DOMMA |
M |
320 V1M |
5605 |
936 |
MERLE DU BOURG Quentin |
09:02:31 |
SEM |
|
M |
493 SEM |
8445 |
937 |
DURAND Pierre |
09:02:40 |
ESM |
|
M |
11 ESM |
9271 |
938 |
EL ABBASSI Abdelhamid |
09:02:43 |
SEM |
|
M |
494 SEM |
1308 |
939 |
BONDOT Stephane |
09:02:52 |
SEM |
DIJON SINGLETRACK |
M |
495 SEM |
1859 |
940 |
JOURDAN Frederic |
09:03:00 |
V1M |
|
M |
321 V1M |
305 |
940 |
LIOTIER Benjamin |
09:03:00 |
SEM |
|
M |
496 SEM |
8964 |
942 |
PEREIRA Mathieu |
09:03:05 |
SEM |
|
M |
497 SEM |
9549 |
943 |
DELSOL Guillaume |
09:03:07 |
SEM |
LISA FOREVER |
M |
498 SEM |
6591 |
944 |
ROTY Anthony |
09:03:08 |
SEM |
adidas Runners Paris Sent |
M |
499 SEM |
7762 |
945 |
MONTEYREMARD Cyril |
09:03:11 |
SEM |
Leo Lagrange |
M |
500 SEM |
177 |
945 |
DUPONT Maxime |
09:03:11 |
SEM |
|
M |
501 SEM |
6547 |
947 |
REGNAUT Sebastien |
09:03:12 |
SEM |
|
M |
502 SEM |
8394 |
948 |
CHAMBEFORT David |
09:03:17 |
V1M |
|
M |
322 V1M |
6641 |
949 |
DAUFRESNE Frederic |
09:03:27 |
V2M |
|
M |
62 V2M |
389 |
949 |
BERNICOT Sebastien |
09:03:27 |
SEM |
|
M |
503 SEM |
1556 |
951 |
PION Laure |
09:03:38 |
V2F |
|
F |
4 V2F |
7946 |
952 |
DESBROSSES Alexis |
09:03:41 |
SEM |
|
M |
504 SEM |
1314 |
953 |
AZZOUZ Najib |
09:03:45 |
SEM |
|
M |
505 SEM |
7240 |
954 |
BROGNAUX Laurent |
09:03:55 |
V1M |
|
M |
323 V1M |
1027 |
955 |
GUICHON Stephane |
09:04:02 |
V1M |
|
M |
324 V1M |
9060 |
956 |
ROCACHER Magali |
09:04:04 |
V1F |
TRAIL VERNET AVENTURE |
F |
15 V1F |
1769 |
956 |
SKORA Adrien |
09:04:04 |
SEM |
|
M |
506 SEM |
5149 |
958 |
GAUBIL Laurent |
09:04:05 |
V1M |
TRAIL VERNET AVENTURE |
M |
325 V1M |
9256 |
959 |
MEKMOUCHE Abdelhalim |
09:04:09 |
SEM |
AS AREVA LYON |
M |
507 SEM |
741 |
960 |
SAUSSIER Cyril |
09:04:13 |
SEM |
|
M |
508 SEM |
7972 |
961 |
BERCY Mickael |
09:04:27 |
SEM |
|
M |
509 SEM |
9522 |
962 |
RENARD Adrien |
09:04:29 |
SEM |
|
M |
510 SEM |
5148 |
962 |
MESLATI Benoit |
09:04:29 |
SEM |
|
M |
511 SEM |
8938 |
964 |
ROUSSEAU Jean Yves |
09:04:30 |
V1M |
|
M |
326 V1M |
6208 |
965 |
DEVRIEUX Cyril |
09:04:37 |
V1M |
AS Roto Sport |
M |
327 V1M |
7200 |
965 |
MAILLARD Celine |
09:04:37 |
V1F |
|
F |
16 V1F |
8665 |
967 |
MAROT Raphael |
09:04:43 |
V1M |
Sipworld |
M |
328 V1M |
5408 |
968 |
RONDELET Eddie |
09:04:49 |
V2M |
|
M |
63 V2M |
5635 |
969 |
JOMIER Julien |
09:05:06 |
SEM |
|
M |
512 SEM |
5482 |
970 |
COMBE Sylvain |
09:05:15 |
V1M |
|
M |
329 V1M |
1323 |
971 |
BOFFA Franck |
09:05:16 |
V1M |
|
M |
330 V1M |
7422 |
972 |
DOREMUS Luc |
09:05:29 |
SEM |
|
M |
513 SEM |
8076 |
973 |
BELLAMY Damien |
09:05:36 |
SEM |
ACP Breteuil |
M |
514 SEM |
7202 |
974 |
PHILIPPE Pierre Eric |
09:05:39 |
V1M |
|
M |
331 V1M |
7640 |
975 |
GACHON Nicolas |
09:05:47 |
SEM |
|
M |
515 SEM |
5577 |
975 |
PETER Anna |
09:05:47 |
SEF |
|
F |
32 SEF |
8735 |
977 |
GASP Pascal |
09:05:49 |
V1M |
|
M |
332 V1M |
8146 |
978 |
DIEGO PINTO David |
09:05:50 |
V1M |
CD RincOn Oeste |
M |
333 V1M |
7652 |
979 |
RAISON Jean Sebastien |
09:05:56 |
V1M |
|
M |
334 V1M |
8604 |
980 |
BELLANGER Joey |
09:05:59 |
SEM |
|
M |
516 SEM |
8615 |
981 |
BONNARD Mikael |
09:06:01 |
V1M |
|
M |
335 V1M |
8148 |
982 |
NOBLET Kevin |
09:06:04 |
SEM |
|
M |
517 SEM |
9560 |
983 |
CHAREF Pascal |
09:06:07 |
V2M |
|
M |
64 V2M |
7529 |
984 |
RIFFARD Benoit |
09:06:08 |
V1M |
|
M |
336 V1M |
10264 |
985 |
CIMIER Arnaud |
09:06:11 |
SEM |
|
M |
518 SEM |
684 |
986 |
BURLOT Bastien |
09:06:15 |
SEM |
|
M |
519 SEM |
6961 |
987 |
DESMARAIS Matthias |
09:06:19 |
V1M |
|
M |
337 V1M |
8573 |
988 |
ROCHET Bertrand |
09:06:23 |
SEM |
|
M |
520 SEM |
261 |
989 |
CHASSIGNEUX Cedric |
09:06:27 |
SEM |
|
M |
521 SEM |
9565 |
990 |
DERUAZ Emmanuel |
09:06:30 |
V2M |
|
M |
65 V2M |
321 |
991 |
MAURICE Christophe |
09:06:31 |
SEM |
|
M |
522 SEM |
5713 |
991 |
CALLEWAERT Alexis |
09:06:31 |
SEM |
|
M |
523 SEM |
10248 |
993 |
JURAND Natacha |
09:07:01 |
V1F |
velo club saint remois |
F |
17 V1F |
9576 |
994 |
POIROT Stephane |
09:07:07 |
V1M |
Skieurs du Mont Aiguille |
M |
338 V1M |
825 |
995 |
LUCAS Tanguy |
09:07:11 |
SEM |
OA35 |
M |
524 SEM |
7749 |
996 |
GEORGES Olivier |
09:07:14 |
V1M |
|
M |
339 V1M |
1529 |
997 |
PANSIOT Alban |
09:07:15 |
ESM |
|
M |
12 ESM |
10290 |
998 |
LEZIER Romain |
09:07:16 |
V1M |
|
M |
340 V1M |
9953 |
999 |
GAHeRY Sebastien |
09:07:18 |
V1M |
|
M |
341 V1M |
9682 |
1000 |
CHATEAU Frederic |
09:07:21 |
V1M |
chambery triathlon |
M |
342 V1M |
10105 |
1001 |
GAMBART Nicolas |
09:07:31 |
SEM |
|
M |
525 SEM |
9787 |
1002 |
KOWALSKA Herve |
09:07:32 |
V1M |
|
M |
343 V1M |
7784 |
1003 |
FRANCONY Michael |
09:07:35 |
SEM |
|
M |
526 SEM |
6945 |
1004 |
JOMARD Florent |
09:07:46 |
SEM |
|
M |
527 SEM |
9709 |
1005 |
BOUDARD Philippe |
09:07:58 |
V1M |
ASC BNP PARIBAS PARIS |
M |
344 V1M |
9183 |
1006 |
FREY Gregory |
09:08:03 |
V1M |
team charrette |
M |
345 V1M |
574 |
1007 |
COTTE Fabrice |
09:08:04 |
V1M |
|
M |
346 V1M |
6912 |
1008 |
FRASCA Maurice |
09:08:06 |
V1M |
Team Charrette |
M |
347 V1M |
1945 |
1009 |
LANDRIEU Antoine |
09:08:08 |
V1M |
|
M |
348 V1M |
9112 |
1010 |
NADJEM Romain |
09:08:09 |
SEM |
|
M |
528 SEM |
10279 |
1011 |
SOULIER Pierre |
09:08:10 |
V1M |
Rochefort du Gard |
M |
349 V1M |
5888 |
1012 |
LOCHON Romain |
09:08:14 |
SEM |
Lyon Ultra Run |
M |
529 SEM |
6644 |
1013 |
RIVOIRE Bertand |
09:08:18 |
SEM |
|
M |
530 SEM |
438 |
1014 |
RIBEAUCOURT Jean Paul |
09:08:29 |
V2M |
|
M |
66 V2M |
9907 |
1015 |
JANIN Eric |
09:08:45 |
V1M |
Asc calor |
M |
350 V1M |
7173 |
1016 |
GRANARA Johann |
09:08:53 |
V1M |
TEAM VERSAILLES MONTREUIL |
M |
351 V1M |
9979 |
1017 |
CRESPO Remy |
09:08:54 |
SEM |
|
M |
531 SEM |
6407 |
1018 |
SALEZ Johann |
09:08:55 |
SEM |
|
M |
532 SEM |
658 |
1019 |
GUYOT Jeremie |
09:09:00 |
ESM |
sportif du dimanche |
M |
13 ESM |
7465 |
1020 |
REZE Romain |
09:09:05 |
SEM |
|
M |
533 SEM |
1532 |
1021 |
PAPILLON Fabrice |
09:09:16 |
V1M |
|
M |
352 V1M |
816 |
1022 |
EBERHARDT Heiko |
09:09:18 |
SEM |
|
M |
534 SEM |
1699 |
1022 |
ALDRED James |
09:09:18 |
SEM |
|
M |
535 SEM |
1700 |
1024 |
MASSACRIER Serge |
09:09:24 |
V2M |
|
M |
67 V2M |
7013 |
1025 |
DAUDRIX Stephane |
09:09:27 |
V1M |
|
M |
353 V1M |
8247 |
1026 |
ROCHE Emmanuel |
09:09:33 |
V1M |
|
M |
354 V1M |
6557 |
1027 |
PERRIN Edouard |
09:09:35 |
V1M |
|
M |
355 V1M |
1290 |
1028 |
AUBRY David |
09:09:36 |
V1M |
|
M |
356 V1M |
9149 |
1029 |
ZEDOUTI Rachid |
09:09:47 |
V1M |
|
M |
357 V1M |
7842 |
1030 |
BREDA Anthony |
09:10:08 |
V1M |
|
M |
358 V1M |
162 |
1031 |
MARTORELL Christophe |
09:10:12 |
V1M |
|
M |
359 V1M |
1901 |
1032 |
RAYBAUD Sebastien |
09:10:15 |
V1M |
|
M |
360 V1M |
5849 |
1033 |
JOUX Mickael |
09:10:16 |
V1F |
RCGL |
F |
18 V1F |
6508 |
1033 |
POIRIER Julien |
09:10:16 |
SEM |
Rcgl |
M |
536 SEM |
6962 |
1035 |
GRENOUILLER Sonia |
09:10:19 |
SEF |
|
F |
33 SEF |
6665 |
1036 |
WARHOL Richard |
09:10:26 |
V1M |
|
M |
361 V1M |
9204 |
1037 |
TYRANOWICZ Damien |
09:10:27 |
V1M |
|
M |
362 V1M |
7798 |
1038 |
LUMBROSO Ronan |
09:10:28 |
V1M |
|
M |
363 V1M |
1173 |
1038 |
BARDIN Jean Philippe |
09:10:28 |
SEM |
|
M |
537 SEM |
5725 |
1040 |
MARTINEZ Stephane |
09:10:31 |
SEM |
|
M |
538 SEM |
6380 |
1041 |
MICHAUD Tristan |
09:10:38 |
SEM |
|
M |
539 SEM |
9066 |
1042 |
LACHAT Jean Christophe |
09:10:39 |
V1M |
|
M |
364 V1M |
1927 |
1043 |
MAGAT Emmanuel |
09:10:40 |
V1M |
|
M |
365 V1M |
1316 |
1044 |
DUROCH Philippe |
09:10:42 |
V2M |
|
M |
68 V2M |
8950 |
1045 |
GOURET Jean Marie |
09:10:43 |
SEM |
MEGA Club |
M |
540 SEM |
6496 |
1045 |
CARFANTAN Damien |
09:10:43 |
SEM |
MEGA club |
M |
541 SEM |
6497 |
1047 |
POGORZELSKI Thibaut |
09:10:48 |
SEM |
|
M |
542 SEM |
8924 |
1048 |
POMMEPUY Marc |
09:10:58 |
SEM |
|
M |
543 SEM |
6659 |
1049 |
ALONSO Cedric |
09:11:05 |
SEM |
BIM BIM TEAM |
M |
544 SEM |
7084 |
1050 |
DUFOREAU Maxence |
09:11:08 |
SEM |
|
M |
545 SEM |
5646 |
1051 |
JACQUEL Xavier |
09:11:14 |
SEM |
Kikourou |
M |
546 SEM |
6012 |
1052 |
THOMAS Dominique |
09:11:15 |
V1M |
|
M |
366 V1M |
6494 |
1053 |
SIMON Marc |
09:11:18 |
V1M |
|
M |
367 V1M |
7642 |
1054 |
MASCRET Morgane |
09:11:21 |
SEF |
MARSEILLE TRAIL CLUB |
F |
34 SEF |
7809 |
1055 |
FRIBOULET Laurent |
09:11:27 |
V1M |
Tourres & Cie |
M |
368 V1M |
9559 |
1056 |
CATHERINE Stephane |
09:11:29 |
V2M |
TOURRES ET CIE |
M |
69 V2M |
8933 |
1057 |
DECHAMPS David |
09:11:31 |
V1M |
|
M |
369 V1M |
8829 |
1058 |
LEDRU Vital |
09:11:34 |
V1M |
|
M |
370 V1M |
5569 |
1059 |
LIENART Jean Francois |
09:11:39 |
V1M |
|
M |
371 V1M |
1546 |
1060 |
MEDARD Olivier |
09:11:43 |
SEM |
No Limit Team |
M |
547 SEM |
9250 |
1061 |
BERRY Fabien |
09:11:44 |
SEM |
|
M |
548 SEM |
8999 |
1062 |
MENON Thomas |
09:11:46 |
SEM |
|
M |
549 SEM |
7442 |
1063 |
DUSFOUR Olivier |
09:11:48 |
V1M |
|
M |
372 V1M |
673 |
1064 |
CUCHEROUSSET Franck |
09:11:50 |
SEM |
ReVEROT'TRAIL |
M |
550 SEM |
9784 |
1065 |
ISSAVERDENS Rene |
09:11:57 |
V2M |
A Nous la Victoire |
M |
70 V2M |
8317 |
1066 |
PINAT Stephane |
09:11:58 |
SEM |
|
M |
551 SEM |
189 |
1066 |
BRET Romain |
09:11:58 |
SEM |
|
M |
552 SEM |
5948 |
1068 |
LEGENDRE Matthieu |
09:12:00 |
SEM |
|
M |
553 SEM |
5461 |
1069 |
VINAUGER Florian |
09:12:01 |
SEM |
|
M |
554 SEM |
1042 |
1069 |
PRETI David |
09:12:01 |
SEM |
|
M |
555 SEM |
5909 |
1071 |
GRATALOUP Norbert |
09:12:02 |
V1M |
|
M |
373 V1M |
1669 |
1071 |
CAILLAT Philippe |
09:12:02 |
V1M |
FAW |
M |
374 V1M |
7513 |
1073 |
INGRAND Gregory |
09:12:03 |
V1M |
|
M |
375 V1M |
5167 |
1074 |
BARALDINI Olivier |
09:12:05 |
SEM |
|
M |
556 SEM |
5002 |
1075 |
POITTEVIN Matthieu |
09:12:25 |
V1M |
|
M |
376 V1M |
6287 |
1076 |
SERVOIS Alexandre |
09:12:26 |
V1M |
|
M |
377 V1M |
5427 |
1077 |
JOURDAN Arthur |
09:12:27 |
SEM |
|
M |
557 SEM |
7088 |
1078 |
MARIe Romain |
09:12:30 |
V1M |
|
M |
378 V1M |
9853 |
1079 |
SPETZ Herve |
09:12:31 |
V1M |
Uriage Running |
M |
379 V1M |
9750 |
1080 |
PUAUD Thomas |
09:12:37 |
SEM |
|
M |
558 SEM |
6875 |
1080 |
VIBERT Jean Philippe |
09:12:37 |
V2M |
Ugine Running |
M |
71 V2M |
9288 |
1082 |
DELORAZ Arnaud |
09:12:50 |
SEM |
CRU |
M |
559 SEM |
6562 |
1083 |
PANIKIAN Laurent |
09:12:53 |
V1M |
|
M |
380 V1M |
5152 |
1084 |
LE MEUR Stephane |
09:12:54 |
V1M |
|
M |
381 V1M |
8431 |
1085 |
FERHANE Claire |
09:12:56 |
V1F |
|
F |
19 V1F |
6488 |
1086 |
MOLLIER Francis |
09:12:58 |
SEM |
|
M |
560 SEM |
1653 |
1087 |
PICARD Thibaut |
09:13:03 |
SEM |
|
M |
561 SEM |
1870 |
1088 |
COUSIN Fabien |
09:13:06 |
V1M |
SAFRAN |
M |
382 V1M |
9223 |
1089 |
POYAUD Jerome |
09:13:08 |
V1M |
Trailers du Mole |
M |
383 V1M |
9868 |
1090 |
KARST Laurent |
09:13:15 |
V1M |
|
M |
384 V1M |
347 |
1091 |
TRABICHET Ghislain |
09:13:29 |
SEM |
|
M |
562 SEM |
9734 |
1092 |
BARATIN Marc |
09:13:31 |
V1M |
|
M |
385 V1M |
6950 |
1093 |
BAJA Mihai |
09:13:40 |
SEM |
|
M |
563 SEM |
496 |
1094 |
LESVEN Ivan |
09:13:46 |
SEM |
Marigny athletique club |
M |
564 SEM |
8569 |
1094 |
FABBRI MUSSO Cathy |
09:13:46 |
V1F |
ugine running |
F |
20 V1F |
9793 |
1096 |
GOUEYTES Bastien |
09:13:47 |
SEM |
|
M |
565 SEM |
9999 |
1097 |
LEBRUN Julien |
09:13:49 |
SEM |
Marigny athletique club |
M |
566 SEM |
8854 |
1098 |
DESBOIS Frederic |
09:13:58 |
V1M |
COURIR A LYON |
M |
386 V1M |
7055 |
1099 |
SeGUI Julien |
09:14:06 |
V1M |
AS CERA |
M |
387 V1M |
206 |
1099 |
BROUSTEAU Cedric |
09:14:06 |
V1M |
|
M |
388 V1M |
5566 |
1101 |
MOGET Frederic |
09:14:09 |
V1M |
|
M |
389 V1M |
7822 |
1102 |
NOTIN Alexandre |
09:14:12 |
SEM |
|
M |
567 SEM |
1096 |
1102 |
PASSOT Florent |
09:14:12 |
SEM |
|
M |
568 SEM |
8849 |
1104 |
MEUNIER Nicolas |
09:14:13 |
V1M |
|
M |
390 V1M |
8113 |
1105 |
CLERJON Elisabeth |
09:14:15 |
V1F |
|
F |
21 V1F |
8335 |
1106 |
ANDRILLAT William |
09:14:17 |
SEM |
|
M |
569 SEM |
6778 |
1107 |
SEBASTIEN Gerrier |
09:14:19 |
V1M |
ATSCAF 70/90 |
M |
391 V1M |
9548 |
1108 |
MEUNIER Thomas |
09:14:23 |
SEM |
|
M |
570 SEM |
799 |
1109 |
ROY Lyonnel |
09:14:24 |
V1M |
|
M |
392 V1M |
5066 |
1110 |
EL BOUADILI Anna |
09:14:43 |
ESF |
|
F |
1 ESF |
7502 |
1111 |
GAUCHERAND Cyril |
09:14:48 |
V1M |
|
M |
393 V1M |
6797 |
1112 |
VIDAL Olivier |
09:14:56 |
SEM |
|
M |
571 SEM |
480 |
1113 |
MORET Franck |
09:14:57 |
V1M |
|
M |
394 V1M |
8899 |
1114 |
VERNAY Richard |
09:14:59 |
V1M |
|
M |
395 V1M |
6175 |
1115 |
RAYNARD Gregory |
09:15:02 |
SEM |
|
M |
572 SEM |
6176 |
1116 |
FUENTES Fabrice |
09:15:03 |
V1M |
|
M |
396 V1M |
7195 |
1117 |
DUVAL Fabien |
09:15:09 |
SEM |
|
M |
573 SEM |
9692 |
1118 |
DELFORGE Bruno |
09:15:14 |
SEM |
|
M |
574 SEM |
1458 |
1119 |
LEBLANC Anthony |
09:15:15 |
SEM |
|
M |
575 SEM |
5069 |
1119 |
PELLENZ Gael |
09:15:15 |
SEM |
|
M |
576 SEM |
9959 |
1121 |
TASSIN Guillaume |
09:15:18 |
V1M |
|
M |
397 V1M |
8294 |
1122 |
KIERNAN Sigurdur |
09:15:19 |
V1M |
|
M |
398 V1M |
6321 |
1122 |
TRILLEAUD Teddy |
09:15:19 |
SEM |
|
M |
577 SEM |
9037 |
1124 |
PERUSAT Jerome |
09:15:28 |
V2M |
|
M |
72 V2M |
135 |
1125 |
RANNAUD Marie |
09:15:32 |
V1F |
|
F |
22 V1F |
136 |
1126 |
NOTERDAME Manuel |
09:15:33 |
SEM |
|
M |
578 SEM |
8359 |
1127 |
DELETOMBE Philippe |
09:15:35 |
V3M |
chambery triathlon |
M |
4 V3M |
9738 |
1128 |
AUMOND Willy |
09:15:37 |
SEM |
|
M |
579 SEM |
1431 |
1129 |
RENAULT Francois |
09:15:39 |
V1M |
FAC ANDREZIEUX |
M |
399 V1M |
197 |
1129 |
SALLE Florent |
09:15:39 |
V1M |
team fromagesaucisson |
M |
400 V1M |
8243 |
1131 |
GALEA Luc |
09:15:55 |
SEM |
|
M |
580 SEM |
7445 |
1132 |
KIEFFER David |
09:15:56 |
V1M |
|
M |
401 V1M |
8446 |
1133 |
FOUCAUT Jean Francois |
09:15:59 |
V2M |
|
M |
73 V2M |
1931 |
1134 |
DUPOUY Nicolas |
09:16:01 |
V1M |
COB |
M |
402 V1M |
5130 |
1135 |
DESIGAUD Fabien |
09:16:05 |
SEM |
Normal Runner |
M |
581 SEM |
5921 |
1135 |
CHeNE Nicolas |
09:16:05 |
SEM |
|
M |
582 SEM |
10062 |
1137 |
GUIONNET Baptiste |
09:16:06 |
SEM |
Cru Chapellois |
M |
583 SEM |
5920 |
1138 |
LE DEVENTEC Frederic |
09:16:07 |
V1M |
|
M |
403 V1M |
6114 |
1139 |
BeNeTOUX Antoine |
09:16:11 |
SEM |
ASC BNP Paribas Paris |
M |
584 SEM |
7740 |
1140 |
PICHARD Nicolas |
09:16:17 |
SEM |
|
M |
585 SEM |
1533 |
1140 |
BOURLET Antoine |
09:16:17 |
SEM |
|
M |
586 SEM |
1558 |
1142 |
CROSNIER Eric |
09:16:26 |
V1M |
|
M |
404 V1M |
1557 |
1143 |
BAYLE Herve |
09:16:30 |
SEM |
|
M |
587 SEM |
10005 |
1144 |
PI Bernard |
09:16:32 |
V2M |
|
M |
74 V2M |
5447 |
1145 |
BOINON Alexandre |
09:16:35 |
SEM |
|
M |
588 SEM |
6352 |
1146 |
BOUCHAREL Anne |
09:16:38 |
V1F |
|
F |
23 V1F |
5625 |
1147 |
PINSEL Stephane |
09:16:44 |
SEM |
|
M |
589 SEM |
10022 |
1148 |
GRAU Yohan |
09:16:45 |
V1M |
courir a caissargues |
M |
405 V1M |
5044 |
1149 |
RUBERTI Frederic |
09:16:46 |
V1M |
|
M |
406 V1M |
5317 |
1149 |
DOURS Jordane |
09:16:46 |
SEM |
|
M |
590 SEM |
6104 |
1151 |
THOMAS Kevin |
09:16:47 |
SEM |
AVOC |
M |
591 SEM |
1662 |
1152 |
LOUIS Pascal |
09:16:50 |
V2M |
|
M |
75 V2M |
5895 |
1152 |
MELIN Laurent |
09:16:50 |
V2M |
|
M |
76 V2M |
8395 |
1154 |
HAMZA Mansour |
09:17:00 |
V1M |
|
M |
407 V1M |
7329 |
1154 |
SUAREZ Mathieu |
09:17:00 |
SEM |
Boost Batignolles |
M |
592 SEM |
8026 |
1156 |
RICORDEAU Gaylord |
09:17:04 |
SEM |
Badminton MAINVILLIERS |
M |
593 SEM |
6835 |
1157 |
BERARD Julien |
09:17:06 |
SEM |
|
M |
594 SEM |
1728 |
1158 |
THOMAS Yohann |
09:17:10 |
SEM |
Trailler 's du GLAZIG |
M |
595 SEM |
5594 |
1159 |
DELMAS Eric |
09:17:12 |
V1M |
|
M |
408 V1M |
1746 |
1160 |
MORAND Lionel |
09:17:18 |
V1M |
|
M |
409 V1M |
253 |
1160 |
PIOT Cedric |
09:17:18 |
SEM |
|
M |
596 SEM |
7239 |
1162 |
ARRAGON Remi |
09:17:20 |
SEM |
|
M |
597 SEM |
5172 |
1162 |
ARNAUD Thony |
09:17:20 |
SEM |
|
M |
598 SEM |
8869 |
1164 |
BONHOMME Matthieu |
09:17:31 |
SEM |
|
M |
599 SEM |
813 |
1165 |
BRITSCH Guillaume |
09:17:42 |
V1M |
les casos au Galop |
M |
410 V1M |
7806 |
1165 |
DURAND Baptiste |
09:17:42 |
V1M |
|
M |
411 V1M |
9040 |
1167 |
BAGNE Damien |
09:17:43 |
SEM |
Biziat endurance |
M |
600 SEM |
10283 |
1168 |
WEBER Markus |
09:17:49 |
V1M |
|
M |
412 V1M |
10142 |
1169 |
OLIVER Jerome |
09:17:50 |
V1M |
|
M |
413 V1M |
1311 |
1169 |
PEYRIN Michael |
09:17:50 |
SEM |
Taillefer Trail team |
M |
601 SEM |
8992 |
1171 |
DOBY Serge |
09:17:53 |
V3M |
|
M |
5 V3M |
364 |
1172 |
LINE Guillaume |
09:17:54 |
V1M |
|
M |
414 V1M |
7386 |
1173 |
FABRE Olivier |
09:17:55 |
V1M |
TTT |
M |
415 V1M |
8065 |
1174 |
PETIT Fabien |
09:18:10 |
SEM |
Courir et marcher dans le |
M |
602 SEM |
10103 |
1175 |
TESTARD Dominique |
09:18:15 |
V3M |
|
M |
6 V3M |
1067 |
1176 |
GUYON Adrien |
09:18:18 |
SEM |
|
M |
603 SEM |
8063 |
1177 |
FRY Thomas |
09:18:25 |
SEM |
|
M |
604 SEM |
5383 |
1178 |
GUERIN Bruno |
09:18:26 |
V1M |
|
M |
416 V1M |
5442 |
1179 |
TANGUY Matthieu |
09:18:27 |
SEM |
|
M |
605 SEM |
9573 |
1180 |
DE RAUGLAUDRE Cyprien |
09:18:31 |
ESM |
|
M |
14 ESM |
5384 |
1181 |
BARBIER Eric |
09:18:47 |
V2M |
BSP Belley |
M |
77 V2M |
10232 |
1182 |
MERDY Olivier |
09:18:48 |
SEM |
AS MERIAL/BOEHRINGER |
M |
606 SEM |
304 |
1183 |
LENOIR Fran%c3%a7ois |
09:18:50 |
SEM |
|
M |
607 SEM |
958 |
1184 |
BARREAUD Emmanuel |
09:18:52 |
V1M |
ST MALO RUNNING |
M |
417 V1M |
1392 |
1185 |
DUBOIS Matthieu |
09:18:53 |
SEM |
|
M |
608 SEM |
964 |
1186 |
SCHMITT Guillaume |
09:18:55 |
V1M |
|
M |
418 V1M |
6383 |
1186 |
ELGOYHEN Guillaume |
09:18:55 |
SEM |
|
M |
609 SEM |
6384 |
1188 |
ZAMPERETTI Romain |
09:18:58 |
SEM |
EA SQY |
M |
610 SEM |
7093 |
1189 |
ROIRON MONTARNAL Julie |
09:18:59 |
ESF |
|
F |
2 ESF |
5809 |
1189 |
SAMBOURG Nicolas |
09:18:59 |
SEM |
|
M |
611 SEM |
7881 |
1191 |
COURCAUD Mikael |
09:19:00 |
SEM |
|
M |
612 SEM |
6371 |
1192 |
PROST BAYARD Mathieu |
09:19:11 |
SEM |
|
M |
613 SEM |
7498 |
1193 |
DE CABISSOLE Laure |
09:19:13 |
SEF |
CigalouBreizh |
F |
35 SEF |
1172 |
1194 |
GARCIA Thomas |
09:19:38 |
SEM |
RUN IN MOMMENHEIM |
M |
614 SEM |
1281 |
1194 |
CLOUET Eric |
09:19:38 |
V1M |
|
M |
419 V1M |
6405 |
1196 |
HANNEDOUCHE Yannick |
09:19:41 |
SEM |
|
M |
615 SEM |
7913 |
1196 |
LEVRAY Dominique |
09:19:41 |
V2M |
|
M |
78 V2M |
7914 |
1198 |
GRASSER Pascal |
09:19:42 |
SEM |
RUN IN MOMMENHEIM |
M |
616 SEM |
6838 |
1199 |
DUPUIT Laurent |
09:19:45 |
V2M |
|
M |
79 V2M |
1737 |
1199 |
MATHIEU Thierry |
09:19:45 |
V1M |
|
M |
420 V1M |
6603 |
1201 |
DUPUY Sebastien |
09:19:46 |
SEM |
|
M |
617 SEM |
10071 |
1202 |
CABUT Philippe |
09:20:02 |
V1M |
ASPGL |
M |
421 V1M |
6053 |
1203 |
CHOMIENNE Stephane |
09:20:03 |
V1M |
|
M |
422 V1M |
5405 |
1204 |
MONTEILS Fabien |
09:20:06 |
SEM |
CVT JTEKT TEAM |
M |
618 SEM |
5200 |
1205 |
PINHEIRO Vincent |
09:20:07 |
SEM |
|
M |
619 SEM |
9317 |
1206 |
VERGNAUD Valerian |
09:20:23 |
SEM |
|
M |
620 SEM |
8970 |
1207 |
BAUDLOT Arnaud |
09:20:25 |
V1M |
|
M |
423 V1M |
7074 |
1208 |
BRIAT Eric |
09:20:27 |
V1M |
|
M |
424 V1M |
9607 |
1209 |
DUPONT Remy |
09:20:29 |
V1M |
|
M |
425 V1M |
8959 |
1210 |
CLARET Gael |
09:20:32 |
SEM |
Traileurs du Parmelan |
M |
621 SEM |
9537 |
1211 |
GANDOU Bertrand |
09:20:34 |
SEM |
|
M |
622 SEM |
8075 |
1212 |
BERARD Mickael |
09:20:37 |
SEM |
|
M |
623 SEM |
5732 |
1213 |
JOUBERT Pierre |
09:20:47 |
V1M |
Team Trail Touraine |
M |
426 V1M |
6773 |
1214 |
BEAUDOUIN Simon |
09:21:00 |
V1M |
|
M |
427 V1M |
5810 |
1215 |
DUMONT Stephane |
09:21:02 |
V1M |
Ut4M Course du Coeur |
M |
428 V1M |
6710 |
1216 |
DESCOMBES Guillaume |
09:21:05 |
SEM |
|
M |
624 SEM |
9338 |
1217 |
LAVASTRE Franck |
09:21:13 |
V2M |
|
M |
80 V2M |
1238 |
1218 |
TOUSCH Christine |
09:21:16 |
V1F |
|
F |
24 V1F |
5161 |
1219 |
CUINET Yoann |
09:21:21 |
SEM |
|
M |
625 SEM |
754 |
1219 |
MARCHANDEAU Philippe |
09:21:21 |
V2M |
|
M |
81 V2M |
8090 |
1221 |
DUFOUR Guillaume |
09:21:22 |
V1M |
CAF Colmar |
M |
429 V1M |
8942 |
1222 |
FAURE Remi |
09:21:29 |
SEM |
|
M |
626 SEM |
9403 |
1222 |
MICHAUD William |
09:21:29 |
SEM |
Les poutrelles |
M |
627 SEM |
9404 |
1224 |
BAZILE Hubert |
09:21:30 |
SEM |
|
M |
628 SEM |
5342 |
1224 |
LABARRE Thierry |
09:21:30 |
V1M |
|
M |
430 V1M |
7853 |
1226 |
POIRIER Jonathan |
09:21:31 |
SEM |
|
M |
629 SEM |
9743 |
1227 |
PERREAU Francois |
09:21:32 |
V1M |
|
M |
431 V1M |
1451 |
1228 |
MONTEBRUN Eric |
09:21:38 |
V1M |
|
M |
432 V1M |
5973 |
1228 |
VAUTRIN William |
09:21:38 |
SEM |
Trail 140 Montberon |
M |
630 SEM |
6272 |
1230 |
DUBRAUD Francois |
09:21:39 |
SEM |
|
M |
631 SEM |
9561 |
1231 |
KUC BLAISING Cedric |
09:21:42 |
SEM |
|
M |
632 SEM |
442 |
1231 |
BOUCHETARD Pierre |
09:21:42 |
V1M |
ATHLETIC GYM |
M |
433 V1M |
10018 |
1233 |
LHERMITE Bastien |
09:21:46 |
SEM |
|
M |
633 SEM |
7306 |
1234 |
COMTE Alexis |
09:21:48 |
SEM |
CGI |
M |
634 SEM |
5136 |
1235 |
RUET Baptiste |
09:21:50 |
SEM |
TEAM PERFORMANCE |
M |
635 SEM |
780 |
1235 |
BOURGOIN Brice |
09:21:50 |
SEM |
|
M |
636 SEM |
5709 |
1235 |
TRUCHOT Samuel |
09:21:50 |
V1M |
|
M |
434 V1M |
5964 |
1238 |
WAKEMAN Jeffrey |
09:21:54 |
V1M |
Teltronic AG |
M |
435 V1M |
6846 |
1239 |
GRANIER Stephane |
09:21:57 |
V1M |
|
M |
436 V1M |
543 |
1240 |
ARCIN Christophe |
09:22:05 |
SEM |
|
M |
637 SEM |
5125 |
1241 |
PITIOT Damien |
09:22:06 |
SEM |
|
M |
638 SEM |
576 |
1242 |
LE MeLINAIDRE Romain |
09:22:10 |
SEM |
|
M |
639 SEM |
8981 |
1243 |
MILOU Nathalie |
09:22:12 |
V1F |
|
F |
25 V1F |
6619 |
1243 |
JOLIVOT Sebastien |
09:22:12 |
V1M |
|
M |
437 V1M |
9063 |
1245 |
LOUIS Alain |
09:22:19 |
V2M |
|
M |
82 V2M |
7916 |
1246 |
AUTRET David |
09:22:23 |
SEM |
MAMOUE29 |
M |
640 SEM |
5680 |
1246 |
GARNIER Michel |
09:22:23 |
V2M |
|
M |
83 V2M |
9370 |
1248 |
DAUNAT Jerome |
09:22:27 |
SEM |
|
M |
641 SEM |
7594 |
1249 |
MAGNARD Thierry |
09:22:33 |
V2M |
|
M |
84 V2M |
9851 |
1250 |
GReGNAC Thibaut |
09:22:35 |
SEM |
|
M |
642 SEM |
6318 |
1251 |
MOULERGUE Florent |
09:22:42 |
SEM |
|
M |
643 SEM |
1926 |
1251 |
BEYRAND Jean Baptiste |
09:22:42 |
V1M |
|
M |
438 V1M |
8833 |
1253 |
JAN Xavier |
09:22:47 |
V1M |
ASCE THALES VALENCE |
M |
439 V1M |
10240 |
1254 |
JARNIAS Christophe |
09:22:49 |
V1M |
ASCE Thales |
M |
440 V1M |
10239 |
1255 |
DAVID Yann |
09:22:51 |
V1M |
|
M |
441 V1M |
8410 |
1256 |
BECART Jeanbaptiste |
09:23:11 |
SEM |
|
M |
644 SEM |
6432 |
1257 |
STUTZMANN Pierre |
09:23:16 |
V1M |
|
M |
442 V1M |
7014 |
1258 |
LAURIOL Vincent |
09:23:28 |
SEM |
|
M |
645 SEM |
7886 |
1259 |
COINCE Alexis |
09:23:31 |
SEM |
|
M |
646 SEM |
9822 |
1260 |
TONELLI Martina |
09:23:46 |
SEF |
|
F |
36 SEF |
7779 |
1261 |
SOUBEYRAND Thomas |
09:23:59 |
SEM |
|
M |
647 SEM |
8136 |
1261 |
ASPLET Christian |
09:23:59 |
V1M |
|
M |
443 V1M |
8973 |
1261 |
RIBEIRO Dominique |
09:23:59 |
V1M |
|
M |
444 V1M |
9563 |
1264 |
HUBER Yannick |
09:24:07 |
V2M |
Team Lucien |
M |
85 V2M |
1548 |
1264 |
LUCAS Danielle |
09:24:07 |
V2F |
Marseille Trail Club |
F |
5 V2F |
7384 |
1266 |
JULLIEN Stanislas |
09:24:09 |
SEM |
|
M |
648 SEM |
7282 |
1267 |
VALLET Franck |
09:24:12 |
V1M |
AZVEL |
M |
445 V1M |
6119 |
1268 |
LECOMTE Lio |
09:24:14 |
V2M |
|
M |
86 V2M |
7023 |
1269 |
FONTANA Mathieu |
09:24:17 |
SEM |
Jc portois |
M |
649 SEM |
7492 |
1270 |
DESPLANQUE Benjamin |
09:24:21 |
SEM |
|
M |
650 SEM |
7400 |
1271 |
BOIRON Arnaud |
09:24:24 |
V2M |
|
M |
87 V2M |
10070 |
1272 |
CORTIAL Thierry |
09:24:25 |
V1M |
|
M |
446 V1M |
5571 |
1272 |
CARGOUET Stephane |
09:24:25 |
V1M |
|
M |
447 V1M |
10267 |
1274 |
DUPUIS Sylvain |
09:24:26 |
SEM |
|
M |
651 SEM |
8824 |
1275 |
JONCKHEERE Stephane |
09:24:28 |
V2M |
|
M |
88 V2M |
7989 |
1276 |
BRUZEAU Christian |
09:24:34 |
V2M |
|
M |
89 V2M |
6446 |
1277 |
FRADIER Emeric |
09:24:36 |
SEM |
|
M |
652 SEM |
6088 |
1278 |
BOULAY David |
09:24:38 |
V1M |
|
M |
448 V1M |
8404 |
1279 |
REVELLO Pascal |
09:24:39 |
V2M |
|
M |
90 V2M |
9468 |
1280 |
DUPIRE Irwin |
09:24:41 |
SEM |
|
M |
653 SEM |
579 |
1281 |
COURTINADE Patrice |
09:24:42 |
SEM |
|
M |
654 SEM |
6826 |
1282 |
VERCASSON Marlene |
09:24:50 |
SEF |
|
F |
37 SEF |
6749 |
1283 |
MAUCHAMP Vincent |
09:24:55 |
V1M |
|
M |
449 V1M |
248 |
1283 |
ROISNe Hugo |
09:24:55 |
SEM |
RACING MULTI ATHLON RMA T |
M |
655 SEM |
1715 |
1285 |
DEVAUX Thomas |
09:24:56 |
SEM |
CVT JTEKT TEAM |
M |
656 SEM |
1040 |
1285 |
BENQUET Stephane |
09:24:56 |
V1M |
|
M |
450 V1M |
5659 |
1287 |
ESTEVES Sandra |
09:25:04 |
V1F |
|
F |
26 V1F |
311 |
1287 |
ADELHANOFF Nicolas |
09:25:04 |
SEM |
|
M |
657 SEM |
723 |
1289 |
CHEDAL ANGLAY Olivier |
09:25:07 |
V1M |
|
M |
451 V1M |
9447 |
1290 |
JADOT Yoann |
09:25:13 |
SEM |
|
M |
658 SEM |
8320 |
1291 |
SUGNY Nicolas |
09:25:15 |
SEM |
|
M |
659 SEM |
1768 |
1292 |
BRIOT Thierry |
09:25:22 |
V3M |
|
M |
7 V3M |
473 |
1293 |
GAMET DE SAINT GERMAIN Pierre |
09:25:31 |
SEM |
|
M |
660 SEM |
7516 |
1294 |
MIQUEL Bastien |
09:25:34 |
SEM |
|
M |
661 SEM |
9768 |
1295 |
DE OLIVEIRA Antoine |
09:25:36 |
V1M |
|
M |
452 V1M |
7413 |
1296 |
VIALLE Nicolas |
09:25:44 |
V1M |
ARSL ROCHE |
M |
453 V1M |
748 |
1297 |
BERTHION Matthieu |
09:25:47 |
SEM |
|
M |
662 SEM |
5122 |
1297 |
ACHARD Jean Luc |
09:25:47 |
V1M |
JNM NARBONNE |
M |
454 V1M |
7721 |
1299 |
PRENANT Alexandre |
09:25:54 |
SEM |
|
M |
663 SEM |
6489 |
1300 |
ROBIN Jonathan |
09:25:57 |
SEM |
|
M |
664 SEM |
5637 |
1300 |
BELLENOT Sebastien |
09:25:57 |
V1M |
|
M |
455 V1M |
6158 |
1302 |
MARTIN Herve |
09:26:04 |
V1M |
|
M |
456 V1M |
8418 |
1303 |
AUBRY Bruno |
09:26:07 |
V1M |
|
M |
457 V1M |
535 |
1304 |
DEBANT Alexandre |
09:26:20 |
SEM |
|
M |
665 SEM |
7506 |
1305 |
BAUe Jacques Teiva |
09:26:21 |
SEM |
|
M |
666 SEM |
1409 |
1306 |
COLLOMB Emmanuel |
09:26:23 |
V2M |
|
M |
91 V2M |
234 |
1307 |
BADIN Cedric |
09:26:25 |
SEM |
|
M |
667 SEM |
1615 |
1308 |
GROSBOIS Xavier |
09:26:28 |
V1M |
|
M |
458 V1M |
6397 |
1308 |
DEHELLY Nicolas |
09:26:28 |
V1M |
|
M |
459 V1M |
9693 |
1310 |
BOULESTREAU Yann |
09:26:38 |
SEM |
|
M |
668 SEM |
8107 |
1311 |
PERROUTY Thibaud |
09:26:40 |
SEM |
|
M |
669 SEM |
399 |
1312 |
CAO THANH Matthieu |
09:26:43 |
V1M |
|
M |
460 V1M |
7257 |
1313 |
UZTOPAL David |
09:26:45 |
V1M |
Adidas Runners Bastille |
M |
461 V1M |
9024 |
1314 |
DURAND Benjamin |
09:26:46 |
SEM |
|
M |
670 SEM |
7003 |
1315 |
STOURDZA Michel |
09:26:51 |
V1M |
|
M |
462 V1M |
7178 |
1315 |
SAINT GERMAIN Philippe |
09:26:51 |
V1M |
|
M |
463 V1M |
7254 |
1315 |
MITTAUT Jean Baptiste |
09:26:51 |
V1M |
|
M |
464 V1M |
10134 |
1318 |
VIDAL Julien |
09:26:52 |
SEM |
7 eme BCA , Courir ? Gren |
M |
671 SEM |
8334 |
1319 |
DE SAINT EXUPeRY Guillaume |
09:26:54 |
V1M |
|
M |
465 V1M |
5524 |
1319 |
ANDRe Guillaume |
09:26:54 |
SEM |
|
M |
672 SEM |
5668 |
1321 |
FONTANA Frederic |
09:26:57 |
V1M |
|
M |
466 V1M |
9996 |
1322 |
MICHEL Sebastien |
09:27:11 |
V1M |
|
M |
467 V1M |
5359 |
1323 |
ROUAULT Jerome |
09:27:15 |
SEM |
|
M |
673 SEM |
7504 |
1324 |
SIMOND Benedicte |
09:27:16 |
V1F |
|
F |
27 V1F |
9972 |
1325 |
GUY Gael |
09:27:18 |
SEM |
|
M |
674 SEM |
8817 |
1326 |
HULOT Romain |
09:27:19 |
SEM |
|
M |
675 SEM |
5400 |
1327 |
DUMAS Damien |
09:27:20 |
V1M |
|
M |
468 V1M |
390 |
1328 |
RIDIRA Sylvin |
09:27:21 |
SEM |
|
M |
676 SEM |
111 |
1329 |
MARTI Antoine |
09:27:23 |
V1M |
|
M |
469 V1M |
6349 |
1329 |
GANDIN Clement |
09:27:23 |
SEM |
|
M |
677 SEM |
10294 |
1331 |
HERBLOT Charles |
09:27:25 |
SEM |
FRF |
M |
678 SEM |
8430 |
1332 |
VARIN Fabien |
09:27:28 |
SEM |
|
M |
679 SEM |
6921 |
1333 |
ARNAUD Quentin |
09:27:33 |
SEM |
|
M |
680 SEM |
9123 |
1334 |
BECKER GRANIER Mahauld |
09:27:35 |
SEF |
|
F |
38 SEF |
1241 |
1335 |
TEISSIER Bertrand |
09:27:36 |
SEM |
|
M |
681 SEM |
6080 |
1336 |
WELTY Christophe |
09:27:41 |
V2M |
SREG Velos |
M |
92 V2M |
8452 |
1337 |
DUMOULIN Marc |
09:27:42 |
V2M |
|
M |
93 V2M |
258 |
1338 |
COLLARDEAU Marc Antoine |
09:27:44 |
SEM |
|
M |
682 SEM |
5681 |
1339 |
CLAPET Arnaud |
09:27:45 |
SEM |
|
M |
683 SEM |
5645 |
1340 |
AIT TALEB Mehdi |
09:27:52 |
V1M |
|
M |
470 V1M |
9310 |
1341 |
DETAIX Vincent |
09:27:53 |
SEM |
Les muscles du Plateau |
M |
684 SEM |
9033 |
1342 |
IZOARD Jean Luc |
09:27:54 |
V1M |
|
M |
471 V1M |
128 |
1342 |
GUERANGER Nicolas |
09:27:54 |
V1M |
|
M |
472 V1M |
9328 |
1344 |
CLEMENT Paul |
09:27:56 |
SEM |
|
M |
685 SEM |
7811 |
1344 |
LAGORCE Thibault |
09:27:56 |
SEM |
|
M |
686 SEM |
8295 |
1346 |
ROULON Christophe |
09:28:01 |
V2M |
|
M |
94 V2M |
8370 |
1347 |
PELLIER Gregory |
09:28:03 |
SEM |
|
M |
687 SEM |
7882 |
1348 |
BOYER Christophe |
09:28:10 |
V2M |
|
M |
95 V2M |
9582 |
1349 |
ZERYOUH Farid |
09:28:12 |
V2M |
|
M |
96 V2M |
1280 |
1349 |
HELFRE Bruno |
09:28:12 |
V1M |
|
M |
473 V1M |
5513 |
1351 |
JOUHANNAUD Jerome |
09:28:14 |
V1M |
LOS ASTIAUS |
M |
474 V1M |
5802 |
1352 |
MATHON Benjamin |
09:28:15 |
SEM |
|
M |
688 SEM |
8953 |
1353 |
LINGARD Yann |
09:28:16 |
V1M |
|
M |
475 V1M |
8583 |
1354 |
LUBRANO DI CICCONE Gregory |
09:28:19 |
V1M |
|
M |
476 V1M |
192 |
1354 |
VILLE Vincent |
09:28:19 |
SEM |
|
M |
689 SEM |
7164 |
1356 |
GOSSE Michel |
09:28:21 |
SEM |
|
M |
690 SEM |
9460 |
1357 |
RENAUD Clotaire |
09:28:22 |
SEM |
|
M |
691 SEM |
1384 |
1357 |
SANVOISIN Mathias |
09:28:22 |
SEM |
|
M |
692 SEM |
7961 |
1359 |
GUTH Raphael |
09:28:33 |
V1M |
SEW USOCOME |
M |
477 V1M |
5581 |
1360 |
RANC Philippe |
09:28:39 |
V2M |
|
M |
97 V2M |
5380 |
1361 |
DELAIT Olivier |
09:28:43 |
V2M |
Un orval m'attend |
M |
98 V2M |
638 |
1362 |
ALLARD Gabriel |
09:28:48 |
SEM |
RMA Triathlon |
M |
693 SEM |
10138 |
1363 |
JANIN Loris |
09:28:51 |
SEM |
|
M |
694 SEM |
5440 |
1364 |
CHOMONT Cedric |
09:28:52 |
SEM |
|
M |
695 SEM |
5373 |
1365 |
MESLIN Thomas |
09:28:56 |
V1M |
|
M |
478 V1M |
9990 |
1366 |
SANIARD Flavien |
09:28:59 |
SEM |
|
M |
696 SEM |
852 |
1367 |
BIGAUD Anthony |
09:29:11 |
SEM |
|
M |
697 SEM |
8587 |
1368 |
RIVIERE Felix |
09:29:12 |
SEM |
|
M |
698 SEM |
126 |
1368 |
MENIER Victorien |
09:29:12 |
SEM |
Stanford Triathlon |
M |
699 SEM |
6740 |
1370 |
POIZAT Clement |
09:29:16 |
SEM |
|
M |
700 SEM |
6390 |
1371 |
FRIGIERE Johann |
09:29:20 |
SEM |
|
M |
701 SEM |
9093 |
1372 |
PETIT Jimmy |
09:29:26 |
SEM |
|
M |
702 SEM |
8236 |
1373 |
PINILLA GAVILAN Carlos |
09:29:33 |
V1M |
|
M |
479 V1M |
6180 |
1374 |
SURPI Fabien |
09:29:36 |
SEM |
|
M |
703 SEM |
1324 |
1374 |
FEUILLET Benjamin |
09:29:36 |
SEM |
|
M |
704 SEM |
5860 |
1376 |
BOHNET Christophe |
09:29:38 |
V2M |
|
M |
99 V2M |
5102 |
1376 |
BRUEL Thomas |
09:29:38 |
SEM |
|
M |
705 SEM |
7101 |
1378 |
GOUMARD Anthony |
09:29:44 |
SEM |
VCSR |
M |
706 SEM |
8204 |
1379 |
DANANAI Yvann |
09:29:45 |
SEM |
|
M |
707 SEM |
7694 |
1380 |
GRAS Jean Philippe |
09:29:54 |
SEM |
|
M |
708 SEM |
1585 |
1381 |
VALLAURI Olivier |
09:29:55 |
SEM |
|
M |
709 SEM |
9002 |
1382 |
JACQ Romain |
09:29:56 |
SEM |
|
M |
710 SEM |
8819 |
1383 |
DUVERNEIX Simon |
09:29:58 |
SEM |
|
M |
711 SEM |
8082 |
1384 |
QUILICHINI Geoffroy |
09:30:02 |
SEM |
|
M |
712 SEM |
8643 |
1385 |
MESNIER Sebastien |
09:30:05 |
SEM |
|
M |
713 SEM |
9900 |
1386 |
RATERON Aurelien |
09:30:11 |
SEM |
TRGV |
M |
714 SEM |
8772 |
1387 |
GEVREY Florent |
09:30:14 |
SEM |
|
M |
715 SEM |
751 |
1387 |
BERGERET Jeremy |
09:30:14 |
SEM |
La Brigade du Kiff |
M |
716 SEM |
8624 |
1389 |
PICQUIER Alexandre |
09:30:15 |
V1M |
|
M |
480 V1M |
5773 |
1390 |
BECKER Johan |
09:30:17 |
SEM |
|
M |
717 SEM |
6736 |
1391 |
BRISSART Jerome |
09:30:18 |
V2M |
|
M |
100 V2M |
9798 |
1392 |
MICHEL Cedric |
09:30:25 |
SEM |
OPTEVEN |
M |
718 SEM |
5211 |
1393 |
GLAVIEUX Thomas |
09:30:32 |
SEM |
|
M |
719 SEM |
9131 |
1393 |
HUART Alain |
09:30:32 |
V2M |
|
M |
101 V2M |
9882 |
1395 |
LORTHIOS Pierre Antoine |
09:30:35 |
SEM |
|
M |
720 SEM |
8138 |
1395 |
DE BOISMENU Fx |
09:30:35 |
V1M |
Chourmo Raid Trail Aventu |
M |
481 V1M |
8776 |
1397 |
DECHANOZ Jerome |
09:30:38 |
V1M |
|
M |
482 V1M |
182 |
1397 |
BARNES David |
09:30:38 |
V1M |
|
M |
483 V1M |
5268 |
1397 |
EUVRARD Gilles |
09:30:38 |
V2M |
|
M |
102 V2M |
8330 |
1400 |
JALMIN Loic |
09:30:42 |
SEM |
|
M |
721 SEM |
8129 |
1401 |
DE ARAUJO Georges |
09:30:51 |
V1M |
|
M |
484 V1M |
1127 |
1402 |
MONTANIER Thibaud |
09:30:52 |
SEM |
|
M |
722 SEM |
8016 |
1403 |
DUBOIS Nathalie |
09:30:53 |
V1F |
|
F |
28 V1F |
8519 |
1404 |
MARCHISIO Cyril |
09:30:56 |
V1M |
|
M |
485 V1M |
1052 |
1405 |
DAFRI Alain |
09:30:58 |
V2M |
|
M |
103 V2M |
486 |
1405 |
DIDIER Cedric |
09:30:58 |
SEM |
Summit training |
M |
723 SEM |
6103 |
1407 |
MOUNIER Franck |
09:30:59 |
V1M |
|
M |
486 V1M |
6620 |
1408 |
MULET Romain |
09:31:02 |
SEM |
|
M |
724 SEM |
1403 |
1409 |
HATIMY Amine |
09:31:11 |
SEM |
Club Maroc Marathon |
M |
725 SEM |
7071 |
1410 |
KUBIT Stephane |
09:31:12 |
SEM |
|
M |
726 SEM |
1029 |
1410 |
DUBUY Nicolas |
09:31:12 |
V1M |
|
M |
487 V1M |
9291 |
1412 |
BIANCO Nicolas |
09:31:13 |
SEM |
|
M |
727 SEM |
9077 |
1413 |
HENRION Nicolas |
09:31:15 |
SEM |
|
M |
728 SEM |
1262 |
1413 |
PRECHEUR Fabien |
09:31:15 |
V1M |
|
M |
488 V1M |
9634 |
1415 |
ROBERT Philippe |
09:31:16 |
V1M |
|
M |
489 V1M |
5472 |
1416 |
DAVIAU Julien |
09:31:19 |
SEM |
|
M |
729 SEM |
7735 |
1416 |
MARCHAND Paul |
09:31:19 |
V1M |
|
M |
490 V1M |
10137 |
1418 |
MASSOBRE Sophie |
09:31:23 |
SEF |
|
F |
39 SEF |
7279 |
1418 |
POURCHEZ Samuel |
09:31:23 |
V1M |
|
M |
491 V1M |
7485 |
1420 |
CARBONNET Fabrice |
09:31:31 |
V1M |
ACP Breteuil |
M |
492 V1M |
7203 |
1421 |
PROST Claude |
09:31:34 |
V1M |
|
M |
493 V1M |
9242 |
1422 |
PICOLLET Sebastien |
09:31:35 |
V1M |
Team C.Gastronomie |
M |
494 V1M |
5755 |
1423 |
GORRe Fabien |
09:31:38 |
SEM |
|
M |
730 SEM |
6654 |
1424 |
MAURICE Jean Raoul |
09:31:39 |
V2M |
|
M |
104 V2M |
9499 |
1425 |
ROUSSEAU Gregory |
09:31:43 |
V1M |
|
M |
495 V1M |
6348 |
1425 |
CHEVREUIL Pascal |
09:31:43 |
V1M |
|
M |
496 V1M |
8648 |
1427 |
PAPET Tony |
09:31:55 |
SEM |
|
M |
731 SEM |
10120 |
1428 |
HURTAULT Pascal |
09:31:56 |
V2M |
Crocos |
M |
105 V2M |
1663 |
1429 |
FAVRE Jerome |
09:31:58 |
V1M |
Ca pezenas |
M |
497 V1M |
5173 |
1429 |
THIBONNET Jerome |
09:31:58 |
V1M |
TNA |
M |
498 V1M |
9089 |
1431 |
SHAW Thomas |
09:32:07 |
SEM |
CSA 1er RCP |
M |
732 SEM |
9550 |
1432 |
CHEVROT Stephane |
09:32:14 |
V1M |
|
M |
499 V1M |
8140 |
1433 |
SAHNOUN Fabien |
09:32:17 |
V1M |
|
M |
500 V1M |
9057 |
1434 |
SIBERT Bruno |
09:32:19 |
V2M |
|
M |
106 V2M |
5584 |
1435 |
MOREIRA Miguel |
09:32:20 |
SEM |
DECATHLON LA VALENTINE |
M |
733 SEM |
7237 |
1436 |
DE BARROS Anthony |
09:32:21 |
SEM |
|
M |
734 SEM |
201 |
1437 |
NIEL Baptiste |
09:32:23 |
SEM |
|
M |
735 SEM |
1310 |
1437 |
COMPAGNE Thierry |
09:32:23 |
V2M |
|
M |
107 V2M |
7870 |
1439 |
MANIN Bertrand |
09:32:28 |
SEM |
LES MOUSTIQUES |
M |
736 SEM |
529 |
1440 |
MACHURA Denis |
09:32:30 |
SEM |
|
M |
737 SEM |
6427 |
1441 |
DOFFIN Yann |
09:32:31 |
V1M |
Pierreval |
M |
501 V1M |
10049 |
1442 |
DELEGLISE Corinne |
09:32:34 |
V2F |
|
F |
6 V2F |
7934 |
1443 |
CHASTANG Francois Xavier |
09:32:39 |
SEM |
|
M |
738 SEM |
455 |
1443 |
DUCRUEZ Pascal |
09:32:39 |
V2M |
jarrienne des cimes |
M |
108 V2M |
7935 |
1445 |
DUCLOS Guillaume |
09:32:41 |
SEM |
|
M |
739 SEM |
487 |
1445 |
ROFFI Nicolas |
09:32:41 |
SEM |
|
M |
740 SEM |
6590 |
1445 |
GUIMBERTEAU Maxime |
09:32:41 |
V1M |
|
M |
502 V1M |
8202 |
1448 |
BOUTTOU Nadia |
09:32:42 |
SEF |
|
F |
40 SEF |
9286 |
1448 |
PELLETIER Jean Marc |
09:32:42 |
V1M |
|
M |
503 V1M |
9506 |
1450 |
DESOBRY Mathieu |
09:32:45 |
SEM |
|
M |
741 SEM |
339 |
1451 |
GRENARD Sylvain |
09:32:56 |
SEM |
|
M |
742 SEM |
9168 |
1452 |
MATHIAN Jean Marie |
09:33:07 |
V2M |
|
M |
109 V2M |
7742 |
1453 |
LABOURIER Jean Philippe |
09:33:10 |
SEM |
|
M |
743 SEM |
8493 |
1454 |
GOBIN Vincent |
09:33:20 |
V1M |
Trevire Trail Club |
M |
504 V1M |
7302 |
1454 |
GRUTTER Thibaut |
09:33:20 |
SEM |
|
M |
744 SEM |
9260 |
1456 |
CHAMOUX Remi |
09:33:21 |
SEM |
|
M |
745 SEM |
6215 |
1457 |
BLANC Dimitri |
09:33:24 |
SEM |
|
M |
746 SEM |
6584 |
1457 |
HERRY Olivier |
09:33:24 |
SEM |
|
M |
747 SEM |
6799 |
1459 |
COSTE Jerome |
09:33:26 |
V1M |
|
M |
505 V1M |
9049 |
1460 |
ABRAMOVICI Laurent |
09:33:27 |
SEM |
|
M |
748 SEM |
9521 |
1461 |
LELOUP Laurent |
09:33:28 |
V1M |
Baroudeurs des aspres |
M |
506 V1M |
9051 |
1462 |
FRADET Franck |
09:33:29 |
V1M |
|
M |
507 V1M |
7908 |
1463 |
DESCOURVIERES Sebastien |
09:33:34 |
V1M |
|
M |
508 V1M |
7971 |
1464 |
GUITON Adrien |
09:33:37 |
SEM |
|
M |
749 SEM |
7622 |
1465 |
CHATEIL Adrien |
09:33:46 |
SEM |
Team DNA |
M |
750 SEM |
7758 |
1465 |
LUQUET DE SAINT GERMAIN Henri |
09:33:46 |
SEM |
Sarras Saint Vallier Cycl |
M |
751 SEM |
8565 |
1467 |
NUNO DE FARIA Jean Francois |
09:33:49 |
V1M |
|
M |
509 V1M |
9440 |
1467 |
VEITH Arthur |
09:33:49 |
SEM |
|
M |
752 SEM |
10111 |
1469 |
INIGUEZ Pierre |
09:33:51 |
V1M |
|
M |
510 V1M |
6435 |
1469 |
PIQUERO ALVAREZ Francisco Javier |
09:33:51 |
V1M |
BeQbe |
M |
511 V1M |
7320 |
1471 |
MURAT Patrice |
09:34:00 |
V1M |
|
M |
512 V1M |
5390 |
1471 |
MALIN Jacques |
09:34:00 |
V1M |
|
M |
513 V1M |
7135 |
1473 |
PITHON Geoffroy |
09:34:03 |
SEM |
|
M |
753 SEM |
7849 |
1474 |
MARTI Bertrand |
09:34:07 |
SEM |
|
M |
754 SEM |
137 |
1474 |
DIAZ Frederic |
09:34:07 |
V1M |
SCO STE MARGUERITE |
M |
514 V1M |
1292 |
1476 |
CUCHE Anthony |
09:34:15 |
SEM |
|
M |
755 SEM |
9782 |
1477 |
JAUREGUIBERRY Guillaume |
09:34:19 |
SEM |
|
M |
756 SEM |
690 |
1478 |
DECOSTANZI Arthur |
09:34:36 |
SEM |
Team Fragile |
M |
757 SEM |
1672 |
1478 |
AGHER Jean Robert |
09:34:36 |
SEM |
Team Fragile |
M |
758 SEM |
7280 |
1480 |
MARIE ANTOINE Christophe |
09:34:37 |
V2M |
|
M |
110 V2M |
6519 |
1481 |
SASSARO Raphael |
09:34:38 |
V2M |
|
M |
111 V2M |
6520 |
1482 |
GOSETTI Claudio |
09:34:39 |
V2M |
asd cervino trailers |
M |
112 V2M |
6871 |
1483 |
CHOSSON Nicolas |
09:34:41 |
V1M |
|
M |
515 V1M |
9596 |
1484 |
RELAVE Bertrand |
09:34:45 |
V2M |
|
M |
113 V2M |
6106 |
1484 |
DECKERT Yves |
09:34:45 |
V2M |
|
M |
114 V2M |
9631 |
1486 |
LEPROVOST David |
09:34:48 |
V1M |
PSN PREAUX |
M |
516 V1M |
8679 |
1487 |
CEVAER Christophe |
09:34:52 |
V2M |
|
M |
115 V2M |
5273 |
1488 |
VEIGNEAU Fleur |
09:34:59 |
V1F |
|
F |
29 V1F |
1842 |
1489 |
LIAUSU Pierre |
09:35:00 |
SEM |
|
M |
759 SEM |
372 |
1490 |
BOULARD Hugues |
09:35:03 |
SEM |
|
M |
760 SEM |
590 |
1491 |
LE BAUT Johan |
09:35:16 |
SEM |
Troupe de Bordeaux |
M |
761 SEM |
7732 |
1492 |
SUC Jerome |
09:35:22 |
V1M |
LES FOULEES DE SAINT GERM |
M |
517 V1M |
6142 |
1493 |
DORY Romuald |
09:35:26 |
V1M |
|
M |
518 V1M |
1887 |
1494 |
MALLOGGI Philippe |
09:35:34 |
V2M |
|
M |
116 V2M |
5031 |
1495 |
DESOMBRE Raphael |
09:35:47 |
V1M |
|
M |
519 V1M |
241 |
1496 |
FOURNAT Francine |
09:35:51 |
V2F |
|
F |
7 V2F |
6369 |
1497 |
CHRISTMANN Jean Philippe |
09:35:52 |
SEM |
|
M |
762 SEM |
6787 |
1498 |
CAMARA Ousmane |
09:35:54 |
SEM |
|
M |
763 SEM |
1355 |
1498 |
RONDEL Florian |
09:35:54 |
SEM |
Skate Dump Sport and Glis |
M |
764 SEM |
8405 |
1500 |
FELLI Fabien |
09:36:00 |
V1M |
|
M |
520 V1M |
252 |
1501 |
LETORT Anthony |
09:36:05 |
SEM |
|
M |
765 SEM |
9159 |
1502 |
DECOUTY Corentin |
09:36:09 |
SEM |
|
M |
766 SEM |
8736 |
1503 |
GILBERT Christophe |
09:36:10 |
V2M |
ZETEAM |
M |
117 V2M |
9595 |
1504 |
BIGAUD Gwendal |
09:36:12 |
SEM |
|
M |
767 SEM |
7745 |
1505 |
CABAJ Yoann |
09:36:13 |
SEM |
|
M |
768 SEM |
275 |
1506 |
THIEBAUT Nikita |
09:36:14 |
SEF |
CROSSFIT 571 |
F |
41 SEF |
8303 |
1507 |
DUCROS Laurent |
09:36:27 |
V2M |
N/A |
M |
118 V2M |
9527 |
1508 |
CARLIER Franck |
09:36:40 |
V1M |
|
M |
521 V1M |
8919 |
1509 |
LE METTE Antoine |
09:36:41 |
SEM |
Toulouse Sud Course |
M |
769 SEM |
9325 |
1510 |
ROCHETTE Jean Antoine |
09:36:43 |
V1M |
LA FOULEE VOURLOISE |
M |
522 V1M |
6690 |
1511 |
NEVOUX Pierre |
09:36:46 |
SEM |
|
M |
770 SEM |
7472 |
1512 |
CHAUVRIS Richard |
09:36:48 |
V1M |
Cafe Trail 76 |
M |
523 V1M |
361 |
1512 |
LAFARGE Julien |
09:36:48 |
SEM |
|
M |
771 SEM |
7263 |
1514 |
FLEURENCE Damien |
09:36:50 |
SEM |
|
M |
772 SEM |
1695 |
1515 |
LEBORGNE Cyrille |
09:36:54 |
V1M |
ESR RENAULT |
M |
524 V1M |
8004 |
1516 |
LIGER Julien |
09:36:55 |
SEM |
|
M |
773 SEM |
5179 |
1517 |
VALLEMONT Herve |
09:36:57 |
V3M |
|
M |
8 V3M |
9834 |
1518 |
MATHIEU Kevin |
09:36:59 |
SEM |
|
M |
774 SEM |
704 |
1519 |
PITRE Charles |
09:37:02 |
V1M |
|
M |
525 V1M |
5539 |
1520 |
DUTHOO Frederic |
09:37:11 |
V1M |
SAPEURS POMPIERS ZSWAPI |
M |
526 V1M |
8462 |
1521 |
BOUVIER Laurent |
09:37:13 |
SEM |
BVD Spirit |
M |
775 SEM |
5722 |
1522 |
ROCHE Francois |
09:37:19 |
SEM |
Cs thionvillois |
M |
776 SEM |
6861 |
1523 |
LIDIN Eric |
09:37:21 |
V1M |
ASEC Abidjan |
M |
527 V1M |
822 |
1524 |
SINS Matthieu |
09:37:23 |
SEM |
Babolat VS |
M |
777 SEM |
5664 |
1525 |
GALIBERT Nicolas |
09:37:25 |
SEM |
|
M |
778 SEM |
1553 |
1526 |
EL ABJANI Abdssamad |
09:37:27 |
V1M |
|
M |
528 V1M |
6655 |
1526 |
EL ABJANI Nordine |
09:37:27 |
V1M |
|
M |
529 V1M |
6656 |
1528 |
LEPERLIER Eric |
09:37:29 |
V1M |
|
M |
530 V1M |
7940 |
1529 |
ROHR Emmanuel |
09:37:34 |
V1M |
Run Sex & Fun |
M |
531 V1M |
7892 |
1530 |
CHAPPAT Frederic |
09:37:39 |
V1M |
|
M |
532 V1M |
7507 |
1531 |
OUDAR Pierre |
09:37:50 |
SEM |
|
M |
779 SEM |
8132 |
1532 |
DE TEMMERMAN Gregory |
09:37:56 |
SEM |
|
M |
780 SEM |
1443 |
1533 |
BIENASSIS Xavier |
09:37:57 |
SEM |
|
M |
781 SEM |
7517 |
1534 |
CAUCHY Anthony |
09:38:05 |
SEM |
|
M |
782 SEM |
8910 |
1535 |
VOILQUIN Julien |
09:38:06 |
SEM |
|
M |
783 SEM |
7547 |
1536 |
RATSIRAHONANA Harry |
09:38:08 |
SEM |
Mulhouse of running |
M |
784 SEM |
10235 |
1537 |
PESTEL Thomas |
09:38:09 |
SEM |
|
M |
785 SEM |
1515 |
1538 |
BLAISE Alexandre |
09:38:12 |
SEM |
|
M |
786 SEM |
9342 |
1539 |
LOMBARD Xavier |
09:38:18 |
V1M |
BudaTeam |
M |
533 V1M |
287 |
1539 |
BOURGEOIS Jean Baptiste |
09:38:18 |
SEM |
|
M |
787 SEM |
8011 |
1539 |
RIGAUX Matthias |
09:38:18 |
SEM |
Runningback |
M |
788 SEM |
8176 |
1542 |
DUBOIS Vincent |
09:38:20 |
V1M |
|
M |
534 V1M |
1346 |
1543 |
VINCENT Richard |
09:38:23 |
V1M |
COURIR PLAISIR |
M |
535 V1M |
7125 |
1544 |
ROZIER Nicolas |
09:38:30 |
SEM |
|
M |
789 SEM |
1053 |
1545 |
CIVET Jerome |
09:38:31 |
SEM |
|
M |
790 SEM |
1004 |
1546 |
CEDIL Clement |
09:38:37 |
SEM |
|
M |
791 SEM |
1309 |
1547 |
PERRAIS David |
09:38:44 |
V1M |
|
M |
536 V1M |
8843 |
1548 |
FAVENNEC Jean Yves |
09:38:46 |
V1M |
|
M |
537 V1M |
9794 |
1549 |
ORSONI Sebastien |
09:39:00 |
V1M |
3S PRITRUN |
M |
538 V1M |
9144 |
1550 |
VANcON Olivier |
09:39:08 |
V2M |
Courir ? Saint Gervais |
M |
119 V2M |
9284 |
1551 |
KREBS Didier |
09:39:13 |
V2M |
|
M |
120 V2M |
6480 |
1552 |
ROUSSEAUX Guillaume |
09:39:14 |
SEM |
|
M |
792 SEM |
7821 |
1552 |
PINASSEAU Mathias |
09:39:14 |
V1M |
|
M |
539 V1M |
9958 |
1554 |
MALNOURY Julien |
09:39:15 |
SEM |
RT2G |
M |
793 SEM |
1731 |
1555 |
LE STRAT Vincent |
09:39:16 |
SEM |
|
M |
794 SEM |
9235 |
1556 |
MARTINEZ Olivia |
09:39:23 |
SEF |
Team Trail Touraine |
F |
42 SEF |
7630 |
1557 |
PLANET Kevin |
09:39:28 |
SEM |
triathlon club des 2 rive |
M |
795 SEM |
839 |
1557 |
COURNOL Stephane |
09:39:28 |
V1M |
|
M |
540 V1M |
5159 |
1557 |
MICLO Francois |
09:39:28 |
V2M |
|
M |
121 V2M |
7616 |
1560 |
COMBERNOUX Herve |
09:39:30 |
V1M |
la petite foulee |
M |
541 V1M |
7224 |
1561 |
BOUCHET Paul John |
09:39:32 |
SEM |
|
M |
796 SEM |
1633 |
1561 |
GUILLON Frederic |
09:39:32 |
SEM |
|
M |
797 SEM |
7659 |
1563 |
HOARAU Julien |
09:39:35 |
SEM |
Monplaisir Trail |
M |
798 SEM |
173 |
1564 |
BASTARD Aurelien |
09:39:37 |
V1M |
|
M |
542 V1M |
7232 |
1564 |
HEMONT Yohann |
09:39:37 |
V1M |
|
M |
543 V1M |
7233 |
1566 |
JARLET Pierre |
09:39:38 |
V2M |
|
M |
122 V2M |
1059 |
1566 |
GIVAUDAN Cedric |
09:39:38 |
V1M |
|
M |
544 V1M |
10052 |
1568 |
MARTIN Frederic |
09:39:40 |
SEM |
|
M |
799 SEM |
1530 |
1569 |
VEY Maxence |
09:39:43 |
SEM |
|
M |
800 SEM |
6423 |
1569 |
CAUDAL Romain |
09:39:43 |
SEM |
rostrenen |
M |
801 SEM |
7180 |
1571 |
LE PANSE Leo |
09:39:46 |
SEM |
|
M |
802 SEM |
5633 |
1572 |
VILQUIN Gilles |
09:39:47 |
V2M |
|
M |
123 V2M |
6408 |
1573 |
CHARRETIER Francois |
09:39:49 |
V1M |
|
M |
545 V1M |
1014 |
1574 |
PIC Aurelie |
09:39:52 |
SEF |
|
F |
43 SEF |
1013 |
1575 |
BARBIER Jeremy |
09:39:54 |
SEM |
|
M |
803 SEM |
10293 |
1576 |
TAMI Romain |
09:39:55 |
SEM |
|
M |
804 SEM |
9668 |
1577 |
BOGEY Florian |
09:40:00 |
SEM |
|
M |
805 SEM |
5510 |
1578 |
ZITO Sandy |
09:40:04 |
V1M |
|
M |
546 V1M |
7120 |
1579 |
MATHIEU Gauthier |
09:40:06 |
SEM |
|
M |
806 SEM |
9042 |
1580 |
VARNET Ludovic |
09:40:14 |
SEM |
|
M |
807 SEM |
698 |
1581 |
DINSENMEYER Samuel |
09:40:15 |
V1M |
|
M |
547 V1M |
1289 |
1582 |
TSIRTSIKOLOU Valentin |
09:40:23 |
SEM |
Decathlon La Valentine |
M |
808 SEM |
5642 |
1583 |
MAGNERON Xavier |
09:40:24 |
V2M |
|
M |
124 V2M |
9748 |
1584 |
POISSONNIER Gael |
09:40:25 |
V1M |
|
M |
548 V1M |
5281 |
1585 |
BAUDONNET Thomas |
09:40:26 |
SEM |
|
M |
809 SEM |
5186 |
1585 |
HULIN Bruno |
09:40:26 |
V2M |
|
M |
125 V2M |
8469 |
1587 |
MAX Yannick |
09:40:28 |
V1M |
Objectif 4810 |
M |
549 V1M |
6209 |
1588 |
MEYER Arnaud |
09:40:30 |
V1M |
|
M |
550 V1M |
1841 |
1588 |
SOUVERAIN Pierre |
09:40:30 |
V1M |
|
M |
551 V1M |
1884 |
1588 |
FOVET Alexis |
09:40:30 |
SEM |
|
M |
810 SEM |
1932 |
1591 |
ROUX Dorian |
09:40:37 |
SEM |
du suzon a la vareze |
M |
811 SEM |
6726 |
1592 |
CHANTEPIE Dylan |
09:40:39 |
SEM |
AL Saint Genis Laval Judo |
M |
812 SEM |
1414 |
1593 |
BALLEREAU Laurent |
09:40:40 |
V1M |
|
M |
552 V1M |
283 |
1593 |
RONGIER Alexandre |
09:40:40 |
SEM |
|
M |
813 SEM |
5932 |
1593 |
CHARENTUS Thierry |
09:40:40 |
V1M |
|
M |
553 V1M |
6375 |
1593 |
OLLAGNON Landry |
09:40:40 |
V1M |
|
M |
554 V1M |
6376 |
1597 |
MORAT Murielle |
09:40:43 |
V1F |
|
F |
30 V1F |
9581 |
1598 |
MARTINEZ Cedric |
09:40:44 |
V1M |
SWIM ATHLE TRIATHLON |
M |
555 V1M |
9648 |
1599 |
BRESSON Sylvain |
09:40:45 |
V1M |
|
M |
556 V1M |
6246 |
1600 |
DALVERNY Florent |
09:40:47 |
SEM |
|
M |
814 SEM |
1504 |
1601 |
BRAUN Sebastien |
09:40:50 |
SEM |
|
M |
815 SEM |
263 |
1601 |
LeGER Julien |
09:40:50 |
V1M |
Team Trail Paris |
M |
557 V1M |
1519 |
1603 |
SAINT LEGER Antoine |
09:40:52 |
SEM |
|
M |
816 SEM |
7769 |
1603 |
FENOUILLET Jean Christophe |
09:40:52 |
V2M |
|
M |
126 V2M |
8993 |
1605 |
VIOUJAS Laurent |
09:40:54 |
V1M |
|
M |
558 V1M |
267 |
1606 |
TAEYHALS Yannick |
09:40:58 |
V1M |
chti's coureur |
M |
559 V1M |
8941 |
1607 |
VACHER Frederic |
09:41:00 |
V2M |
|
M |
127 V2M |
5523 |
1607 |
MANIETTE Benoit |
09:41:00 |
V1M |
|
M |
560 V1M |
6638 |
1607 |
BEAUFRERE Steven |
09:41:00 |
SEM |
|
M |
817 SEM |
6987 |
1610 |
DELAMARE Frederic |
09:41:01 |
V1M |
|
M |
561 V1M |
9424 |
1611 |
GRACIA Davy |
09:41:02 |
SEM |
|
M |
818 SEM |
1885 |
1612 |
CRETOUX Pierre |
09:41:03 |
V2M |
|
M |
128 V2M |
6353 |
1613 |
SIOR Laetitia |
09:41:04 |
SEF |
As Randonneurs de Ruy |
F |
44 SEF |
5841 |
1613 |
DUFOUR David |
09:41:04 |
V1M |
Les Chtis Coureurs Flaman |
M |
562 V1M |
9187 |
1615 |
GASTON Freddy |
09:41:11 |
SEM |
|
M |
819 SEM |
5445 |
1615 |
KLIPFEL Pierre |
09:41:11 |
SEM |
|
M |
820 SEM |
8797 |
1617 |
GAUDFROY Guillaume |
09:41:12 |
V1M |
|
M |
563 V1M |
8575 |
1618 |
CAPINIELLI Antoine |
09:41:21 |
SEM |
|
M |
821 SEM |
5735 |
1618 |
BEAL CHAZEAU Claudine |
09:41:21 |
V1F |
|
F |
31 V1F |
6693 |
1620 |
MOREL Julien |
09:41:22 |
SEM |
|
M |
822 SEM |
9562 |
1621 |
GRENECHE Thomas |
09:41:23 |
SEM |
IT Link |
M |
823 SEM |
6255 |
1622 |
HERMANT Sebastien |
09:41:25 |
V1M |
|
M |
564 V1M |
6742 |
1623 |
COUX Etienne |
09:41:26 |
SEM |
la foulee muroise |
M |
824 SEM |
7209 |
1624 |
MARTINET Nicolas |
09:41:30 |
SEM |
|
M |
825 SEM |
7087 |
1625 |
LOUISON Nelly |
09:41:31 |
SEF |
|
F |
45 SEF |
59 |
1626 |
ANAIMI Mustapha |
09:41:33 |
V1M |
|
M |
565 V1M |
9087 |
1627 |
GIRARD Alexis |
09:41:34 |
SEM |
|
M |
826 SEM |
7083 |
1628 |
SERVAIS Stephane |
09:41:35 |
V1M |
|
M |
566 V1M |
9064 |
1629 |
SERINDAT Patrice |
09:41:37 |
V2M |
|
M |
129 V2M |
8151 |
1630 |
GOUY Michael |
09:41:39 |
V1M |
|
M |
567 V1M |
5020 |
1630 |
SEITY Yann |
09:41:39 |
V1M |
|
M |
568 V1M |
9072 |
1632 |
VERRYSER Xavier |
09:41:46 |
V1M |
|
M |
569 V1M |
7618 |
1633 |
HORIOT Stephane |
09:41:50 |
V1M |
|
M |
570 V1M |
5378 |
1634 |
CACHON Guillaume |
09:41:51 |
ESM |
|
M |
15 ESM |
5856 |
1635 |
CAVALAN Erwan |
09:42:02 |
SEM |
|
M |
827 SEM |
328 |
1636 |
BONNEVIALE Brice |
09:42:05 |
V1M |
|
M |
571 V1M |
591 |
1637 |
AFFAGARD Jean Sebatien |
09:42:07 |
SEM |
|
M |
828 SEM |
8607 |
1638 |
DOKABONA Boris |
09:42:08 |
SEM |
LA RIVATIERE |
M |
829 SEM |
5411 |
1639 |
SIMONET Thibault |
09:42:09 |
SEM |
|
M |
830 SEM |
7678 |
1639 |
BONORA Mikael |
09:42:09 |
V1M |
|
M |
572 V1M |
9459 |
1641 |
SALANEUVE Laurent |
09:42:10 |
SEM |
AS AREVA |
M |
831 SEM |
5431 |
1642 |
FONTAINE Christophe |
09:42:11 |
V1M |
|
M |
573 V1M |
503 |
1642 |
GUERINEAU Philippe |
09:42:11 |
V1M |
Athle SaintJu 74 |
M |
574 V1M |
9614 |
1644 |
RIBAIL Christian |
09:42:13 |
V1M |
|
M |
575 V1M |
6160 |
1644 |
JANSON Loic |
09:42:13 |
SEM |
|
M |
832 SEM |
8656 |
1644 |
ROBERT Maxime |
09:42:13 |
SEM |
|
M |
833 SEM |
9978 |
1647 |
DAVISSE Yves |
09:42:15 |
V2M |
|
M |
130 V2M |
608 |
1648 |
GUILLORY Thomas |
09:42:18 |
SEM |
|
M |
834 SEM |
9554 |
1649 |
PITHON Gregoire |
09:42:26 |
SEM |
|
M |
835 SEM |
8023 |
1650 |
ROCHE Aurelien |
09:42:34 |
SEM |
|
M |
836 SEM |
6540 |
1651 |
GUY Antoine |
09:42:36 |
SEM |
|
M |
837 SEM |
1190 |
1652 |
JAEGER MANATSCHAL Ruth |
09:42:38 |
V1F |
|
F |
32 V1F |
652 |
1652 |
VANDEPOEL Didier |
09:42:38 |
V1M |
ASA du Berry |
M |
576 V1M |
7551 |
1654 |
LETANG Yannick |
09:42:41 |
SEM |
CE CMA CGM |
M |
838 SEM |
8126 |
1655 |
VIALLON Hugo |
09:42:44 |
SEM |
|
M |
839 SEM |
6202 |
1655 |
VIALLON Sylvain |
09:42:44 |
SEM |
AOURO |
M |
840 SEM |
6203 |
1657 |
ROGNONI Cyril |
09:42:47 |
SEM |
|
M |
841 SEM |
1187 |
1657 |
DESLOIR Alexandre |
09:42:47 |
V1M |
|
M |
577 V1M |
1188 |
1659 |
DESPEYROU Frederic |
09:42:49 |
V1M |
|
M |
578 V1M |
8714 |
1660 |
CHARPENTIER Gilles |
09:42:50 |
V2M |
|
M |
131 V2M |
255 |
1661 |
FAGES Christian |
09:42:55 |
SEM |
|
M |
842 SEM |
6510 |
1662 |
ADELHANOFF Igpr |
09:42:56 |
SEM |
|
M |
843 SEM |
9557 |
1663 |
DE ALMEIDA Manuel |
09:43:00 |
V1M |
|
M |
579 V1M |
5682 |
1664 |
GUEZELLOU Loic |
09:43:01 |
SEM |
entente cycliste alesienn |
M |
844 SEM |
1264 |
1664 |
TROUSSE Olivier |
09:43:01 |
V1M |
|
M |
580 V1M |
6078 |
1664 |
MARIE Alexandre |
09:43:01 |
V1M |
Team Trail Explorer |
M |
581 V1M |
7850 |
1664 |
THUEZ Jonathan |
09:43:01 |
SEM |
|
M |
845 SEM |
8794 |
1668 |
MARCILLAUD Marie |
09:43:04 |
SEF |
|
F |
46 SEF |
6805 |
1669 |
PERMEZEL Quentin |
09:43:05 |
SEM |
|
M |
846 SEM |
1196 |
1670 |
LANDMANN Guy |
09:43:06 |
V2M |
LA FOULEE MUROISE |
M |
132 V2M |
262 |
1671 |
MICHEL Pascal |
09:43:07 |
V1M |
|
M |
582 V1M |
1225 |
1671 |
BALAN Claude |
09:43:07 |
V2M |
|
M |
133 V2M |
7909 |
1671 |
BENNOUR Theo |
09:43:07 |
SEM |
|
M |
847 SEM |
9411 |
1674 |
ROUSSELET Thierry |
09:43:08 |
V2M |
|
M |
134 V2M |
8465 |
1675 |
DUVAL Gregory |
09:43:13 |
SEM |
|
M |
848 SEM |
9427 |
1676 |
RIVIERE Jf |
09:43:18 |
V3M |
|
M |
9 V3M |
1933 |
1676 |
BORIE Damien |
09:43:18 |
SEM |
|
M |
849 SEM |
5690 |
1678 |
GUEZELLOU Fabien |
09:43:19 |
SEM |
Entente Cycliste Alesienn |
M |
850 SEM |
6806 |
1679 |
ALEXANDROWICZ Laurent |
09:43:21 |
V2M |
|
M |
135 V2M |
6913 |
1680 |
JOSEPH CARLE Julien |
09:43:23 |
SEM |
Running Club de Colombier |
M |
851 SEM |
494 |
1681 |
GAUDON Joachim |
09:43:27 |
V1M |
|
M |
583 V1M |
6626 |
1682 |
DURIEU Bruno |
09:43:28 |
V2M |
asbp |
M |
136 V2M |
6581 |
1683 |
VENDRAMINI Alexandre |
09:43:32 |
SEM |
|
M |
852 SEM |
6387 |
1684 |
COLLOT Francois |
09:43:35 |
V1M |
|
M |
584 V1M |
1701 |
1685 |
MARTINET Thomas |
09:43:39 |
SEM |
|
M |
853 SEM |
7266 |
1686 |
VEILLARD Denis |
09:43:42 |
V1M |
|
M |
585 V1M |
5970 |
1686 |
BRIGNONE Frank |
09:43:42 |
V2M |
Amc aubagne |
M |
137 V2M |
7812 |
1688 |
RENAUX Gwennael |
09:43:43 |
V1M |
|
M |
586 V1M |
8058 |
1689 |
MALONDRA Cyril |
09:43:50 |
V1M |
|
M |
587 V1M |
312 |
1689 |
GENEST Fabrice |
09:43:50 |
V1M |
|
M |
588 V1M |
5202 |
1691 |
POULAIN Fabien |
09:43:51 |
SEM |
|
M |
854 SEM |
9001 |
1692 |
GARRIGUE Thierry |
09:43:52 |
V1M |
Run &moi |
M |
589 V1M |
682 |
1693 |
HERON Augustin |
09:43:53 |
SEM |
Maillard club |
M |
855 SEM |
10276 |
1694 |
MARTIN Bruno |
09:43:55 |
V2M |
|
M |
138 V2M |
544 |
1694 |
HEBERLE Colette |
09:43:55 |
V1F |
|
F |
33 V1F |
1441 |
1694 |
BERDAL Yves |
09:43:55 |
V1M |
|
M |
590 V1M |
9215 |
1697 |
DUPLAY Jerome |
09:43:56 |
SEM |
LES BIPEDES DE LA VAUNAGE |
M |
856 SEM |
5915 |
1698 |
RIBEIRO Manuel |
09:43:57 |
V1M |
|
M |
591 V1M |
1205 |
1699 |
ARSICAULT Antony |
09:43:58 |
V1M |
|
M |
592 V1M |
8922 |
1699 |
PERRICHON Cedric |
09:43:58 |
SEM |
|
M |
857 SEM |
9763 |
1701 |
JOLY Clement |
09:44:00 |
SEM |
|
M |
858 SEM |
9666 |
1702 |
MOISSONNIER Alexandre |
09:44:03 |
SEM |
Triathlon Macon Club |
M |
859 SEM |
9502 |
1703 |
BOUZAIENE Jaber |
09:44:05 |
SEM |
|
M |
860 SEM |
10298 |
1704 |
PERRAUD Cedric |
09:44:07 |
V1M |
Oxygene Saint Laurent |
M |
593 V1M |
10297 |
1705 |
DUMORTIER Nicolas |
09:44:08 |
V1M |
|
M |
594 V1M |
819 |
1706 |
RIVOIRE Xavier |
09:44:09 |
V1M |
XRi |
M |
595 V1M |
6507 |
1706 |
JOURDAIN Guillaume |
09:44:09 |
SEM |
|
M |
861 SEM |
7115 |
1706 |
BLANCHARD Brian |
09:44:09 |
SEM |
|
M |
862 SEM |
7116 |
1706 |
SUBILEAU Oisin |
09:44:09 |
SEF |
|
F |
47 SEF |
9966 |
1710 |
NAVARRO Vincent |
09:44:10 |
SEM |
|
M |
863 SEM |
447 |
1711 |
CIXOUS Andre |
09:44:22 |
SEM |
|
M |
864 SEM |
6064 |
1712 |
CIXOUS Gregory |
09:44:24 |
SEM |
|
M |
865 SEM |
1307 |
1712 |
COUTURIER Olivier |
09:44:24 |
V1M |
Rumilly 2 Roues |
M |
596 V1M |
6955 |
1714 |
GUILLORe Lydie |
09:44:26 |
V1F |
OA35 Chavagne |
F |
34 V1F |
7764 |
1715 |
BOULAI Simon |
09:44:31 |
SEM |
|
M |
866 SEM |
6963 |
1716 |
CHAMPIER Jean Christophe |
09:44:32 |
V1M |
|
M |
597 V1M |
5457 |
1717 |
VERBIEST Wim |
09:44:33 |
V1M |
|
M |
598 V1M |
5459 |
1718 |
DUMATOS MICHALON Yves |
09:44:36 |
V1M |
ARSL ROCHE |
M |
599 V1M |
1914 |
1719 |
REGAL Simon |
09:44:38 |
SEM |
|
M |
867 SEM |
601 |
1719 |
MAYOL Clement |
09:44:38 |
SEM |
|
M |
868 SEM |
602 |
1721 |
ARSAC Francis |
09:44:48 |
V1M |
|
M |
600 V1M |
5698 |
1721 |
PINI Jean Marc |
09:44:48 |
V2M |
|
M |
139 V2M |
7469 |
1721 |
MARLIN Martial |
09:44:48 |
V1M |
|
M |
601 V1M |
8539 |
1724 |
BARBET Arnaud |
09:44:49 |
SEM |
|
M |
869 SEM |
5295 |
1725 |
KINNEN Sylvain |
09:45:04 |
V1M |
|
M |
602 V1M |
5215 |
1726 |
DE OLIVEIRA Joachim |
09:45:05 |
SEM |
USC |
M |
870 SEM |
6940 |
1726 |
DUGENE Charlie |
09:45:05 |
SEM |
|
M |
871 SEM |
7646 |
1726 |
CALIXTE Thomas |
09:45:05 |
SEM |
|
M |
872 SEM |
9304 |
1729 |
PETIT Philippe |
09:45:06 |
V1M |
|
M |
603 V1M |
1770 |
1729 |
LEBEAU Thierry |
09:45:06 |
V1M |
|
M |
604 V1M |
6601 |
1729 |
GIMARET Mickael |
09:45:06 |
SEM |
|
M |
873 SEM |
6939 |
1732 |
MARCON Pierre |
09:45:11 |
ESM |
Fat&Furious Club BCN |
M |
16 ESM |
7997 |
1733 |
LOUAT Mickael |
09:45:20 |
SEM |
|
M |
874 SEM |
9528 |
1734 |
DHERBIGNY Adrien |
09:45:31 |
SEM |
|
M |
875 SEM |
9671 |
1735 |
RAMA Stephane |
09:45:37 |
V1M |
|
M |
605 V1M |
6154 |
1736 |
PERRA Laurent |
09:45:40 |
SEM |
|
M |
876 SEM |
125 |
1736 |
BELGUEBLI Mhamed |
09:45:40 |
V1M |
JOGGIN TOURS |
M |
606 V1M |
1430 |
1738 |
MEYER Olivier |
09:45:53 |
V1M |
|
M |
607 V1M |
7478 |
1739 |
MADEC Laurent |
09:45:58 |
SEM |
|
M |
877 SEM |
9708 |
1740 |
GABORIEAU Steven |
09:45:59 |
SEM |
Adidas Runners Bastille |
M |
878 SEM |
5054 |
1741 |
JUTTEAU Nicolas |
09:46:00 |
SEM |
|
M |
879 SEM |
5138 |
1742 |
BROYART Bruno |
09:46:02 |
V3M |
ola team |
M |
10 V3M |
8470 |
1743 |
JACQUOT Kevin |
09:46:04 |
SEM |
|
M |
880 SEM |
9498 |
1744 |
QUINTON Didier |
09:46:05 |
V2M |
ola team |
M |
140 V2M |
8908 |
1745 |
BERNARD Clement |
09:46:12 |
SEM |
|
M |
881 SEM |
7915 |
1746 |
GAUTRONNEAU Pierre |
09:46:15 |
SEM |
|
M |
882 SEM |
7308 |
1747 |
CEREIJO Mickael |
09:46:32 |
V1M |
|
M |
608 V1M |
537 |
1747 |
PETITDIDIER Michael |
09:46:32 |
SEM |
|
M |
883 SEM |
7365 |
1749 |
LABORIER Thierry |
09:46:34 |
V2M |
|
M |
141 V2M |
5979 |
1750 |
THIEBAULT Kevin |
09:46:38 |
SEM |
|
M |
884 SEM |
6471 |
1751 |
LEMAIN Maxime |
09:46:44 |
SEM |
|
M |
885 SEM |
705 |
1752 |
MATZ David |
09:46:50 |
V1M |
|
M |
609 V1M |
7525 |
1753 |
FOURN Olivier |
09:47:02 |
V1M |
|
M |
610 V1M |
6022 |
1754 |
BERGER Philippe |
09:47:07 |
V2M |
|
M |
142 V2M |
6822 |
1755 |
LOUBOUTIN Lucie |
09:47:10 |
SEF |
|
F |
48 SEF |
1634 |
1756 |
LETTRY Matthieu |
09:47:11 |
SEM |
|
M |
886 SEM |
6991 |
1757 |
CHAMPAGNE Jean |
09:47:13 |
SEM |
|
M |
887 SEM |
8668 |
1758 |
PIERRON Nicolas |
09:47:19 |
V1M |
Team Raidlight |
M |
611 V1M |
5757 |
1758 |
COLSON Nicolas |
09:47:19 |
V1M |
COURIR A MENNECY |
M |
612 V1M |
7847 |
1760 |
BARBIER Frederic |
09:47:23 |
V2M |
|
M |
143 V2M |
8562 |
1761 |
GOUZIEN Antoine |
09:47:24 |
SEM |
|
M |
888 SEM |
421 |
1762 |
CATIN Mathieu |
09:47:26 |
SEM |
|
M |
889 SEM |
422 |
1763 |
BEAUDET Pierre |
09:47:27 |
SEM |
|
M |
890 SEM |
8398 |
1764 |
FAVRE Olivier |
09:47:39 |
SEM |
|
M |
891 SEM |
545 |
1765 |
GOUTTE Vincent |
09:47:52 |
SEM |
|
M |
892 SEM |
6437 |
1766 |
PIOLI Remy |
09:47:56 |
V2M |
|
M |
144 V2M |
1742 |
1767 |
DESPROGES GOTTERON Cyril |
09:47:57 |
V1M |
|
M |
613 V1M |
6236 |
1768 |
ZIMMER Mathieu |
09:48:08 |
SEM |
|
M |
893 SEM |
6908 |
1768 |
BORNET Julien |
09:48:08 |
SEM |
UglowSport |
M |
894 SEM |
7636 |
1768 |
LE VERDIER Quentin |
09:48:08 |
SEM |
|
M |
895 SEM |
7957 |
1768 |
VASSET Thibault |
09:48:08 |
SEM |
|
M |
896 SEM |
7958 |
1768 |
LAISSUS Nicolas |
09:48:08 |
V2M |
|
M |
145 V2M |
10291 |
1773 |
PHELIX Mathieu |
09:48:11 |
V1M |
|
M |
614 V1M |
6711 |
1773 |
GILLIBRAND Olivia |
09:48:11 |
SEF |
|
F |
49 SEF |
6712 |
1775 |
GARRET Samuel |
09:48:14 |
V1M |
|
M |
615 V1M |
9547 |
1776 |
DEVIMEUX Cyril |
09:48:33 |
SEM |
|
M |
897 SEM |
6689 |
1777 |
BELUZE Mickael |
09:48:34 |
SEM |
|
M |
898 SEM |
1610 |
1778 |
POULTEAU Arnaud |
09:48:39 |
SEM |
|
M |
899 SEM |
9587 |
1779 |
NAULIN Arthur |
09:48:40 |
SEM |
|
M |
900 SEM |
5806 |
1780 |
NORTIER Thierry |
09:48:41 |
V1M |
|
M |
616 V1M |
8990 |
1781 |
FOUVET Laurent |
09:48:43 |
V2M |
|
M |
146 V2M |
5487 |
1782 |
LE BIHAN Victor |
09:48:50 |
SEM |
|
M |
901 SEM |
8538 |
1783 |
DARCHY Pascal |
09:48:52 |
SEM |
|
M |
902 SEM |
9095 |
1784 |
GROS Philippe |
09:48:57 |
V2M |
|
M |
147 V2M |
8481 |
1784 |
LIBAULT Jean Vincent |
09:48:57 |
SEM |
CALG gueugnon |
M |
903 SEM |
8651 |
1786 |
CHAUMEIL Ludovic |
09:49:00 |
SEM |
|
M |
904 SEM |
5549 |
1787 |
DUFOUR Cedric |
09:49:02 |
SEM |
|
M |
905 SEM |
1082 |
1788 |
LAMY Frederic |
09:49:04 |
SEM |
Cap conde |
M |
906 SEM |
6537 |
1789 |
AVOND Sylvain |
09:49:06 |
V1M |
Pas Presses d'Unieux |
M |
617 V1M |
1521 |
1790 |
BOUTIN Eric |
09:49:09 |
SEM |
|
M |
907 SEM |
1732 |
1791 |
CAUQUY Fabrice |
09:49:10 |
V1M |
|
M |
618 V1M |
8589 |
1792 |
FOVETTE Romain |
09:49:13 |
SEM |
|
M |
908 SEM |
8686 |
1793 |
DEL GAUDIO Herve |
09:49:14 |
V1M |
ligue contre la sclerose |
M |
619 V1M |
1566 |
1794 |
BRUN Pierre |
09:49:15 |
V3M |
|
M |
11 V3M |
7562 |
1795 |
THOREAU Jerome |
09:49:19 |
V1M |
|
M |
620 V1M |
229 |
1795 |
DE HARO Christelle |
09:49:19 |
V1F |
CE ARKEMA |
F |
35 V1F |
5731 |
1797 |
FRANCOIS Pierre Antoine |
09:49:22 |
SEM |
|
M |
909 SEM |
5387 |
1797 |
LOMBARD Antoine |
09:49:22 |
SEM |
GoriZoire |
M |
910 SEM |
6818 |
1799 |
CAGNY Adrien |
09:49:25 |
SEM |
GoriZoire |
M |
911 SEM |
6817 |
1800 |
FOISSARD Alain |
09:49:26 |
V2M |
|
M |
148 V2M |
300 |
1801 |
BERNAY Thomas |
09:49:33 |
V1M |
|
M |
621 V1M |
1844 |
1802 |
MOREL Xavier |
09:49:35 |
V1M |
|
M |
622 V1M |
1051 |
1803 |
CASTERA Benoit |
09:49:37 |
V2M |
|
M |
149 V2M |
7412 |
1804 |
BOISSON Cyrille |
09:49:40 |
V1M |
CSAM RunandTrail Marine |
M |
623 V1M |
8777 |
1805 |
BUTTAY Cyril |
09:49:41 |
SEM |
|
M |
912 SEM |
6852 |
1805 |
NUZERAY Jerome |
09:49:41 |
V1M |
|
M |
624 V1M |
7406 |
1807 |
BOUTEILLE Gerald |
09:49:47 |
V1M |
DAHER SOCATA |
M |
625 V1M |
1105 |
1808 |
CORNIGLION Pascal |
09:49:49 |
SEM |
|
M |
913 SEM |
9313 |
1809 |
GENCE Pierre |
09:49:50 |
V1M |
JOGGING club Lapugnoy |
M |
626 V1M |
6289 |
1810 |
PALMA Raphael |
09:49:53 |
V1M |
|
M |
627 V1M |
5687 |
1811 |
OLIETE Kevin |
09:49:56 |
SEM |
|
M |
914 SEM |
8059 |
1812 |
BOULISSET Benoit |
09:49:57 |
SEM |
|
M |
915 SEM |
5328 |
1813 |
BAUMGARTH Mathieu |
09:49:59 |
SEM |
|
M |
916 SEM |
7169 |
1814 |
ORIOL Martin |
09:50:05 |
SEM |
|
M |
917 SEM |
6808 |
1815 |
TROPENAT Fabrice |
09:50:09 |
V1M |
|
M |
628 V1M |
8708 |
1816 |
GOUDJO Athaa |
09:50:14 |
SEM |
|
M |
918 SEM |
8861 |
1817 |
VOIRIN Adrien |
09:50:18 |
SEM |
Pino et les Moches |
M |
919 SEM |
1361 |
1818 |
JACQUEMOT Pierre |
09:50:23 |
V2M |
7eme BB Besancon |
M |
150 V2M |
8757 |
1819 |
MESTRALLET Jean Philippe |
09:50:25 |
V1M |
|
M |
629 V1M |
6890 |
1820 |
BOULEY Didier |
09:50:26 |
V1M |
|
M |
630 V1M |
6330 |
1820 |
ROUX Bernard |
09:50:26 |
V1M |
|
M |
631 V1M |
7739 |
1822 |
FERAULT Vincent |
09:50:28 |
V1M |
|
M |
632 V1M |
6886 |
1823 |
SAILLOUR Antoine |
09:50:31 |
SEM |
|
M |
920 SEM |
8703 |
1824 |
GALLEMAND Christophe |
09:50:40 |
V1M |
running club des thuits |
M |
633 V1M |
7657 |
1824 |
LOPEZ Jean Pierre |
09:50:40 |
V1M |
|
M |
634 V1M |
9387 |
1826 |
VILA Frederic |
09:50:41 |
V2M |
|
M |
151 V2M |
9044 |
1827 |
SIMONEAU Jan Patrice |
09:50:51 |
V2M |
AAS Areva |
M |
152 V2M |
8198 |
1828 |
CAPUANO David |
09:50:53 |
V1M |
|
M |
635 V1M |
5485 |
1829 |
WALCH Frederic |
09:50:56 |
V1M |
|
M |
636 V1M |
5216 |
1830 |
LE DANIEL Pierre Luc |
09:51:00 |
SEM |
|
M |
921 SEM |
1847 |
1831 |
LEBOUTER Sebastien |
09:51:03 |
SEM |
|
M |
922 SEM |
9857 |
1832 |
VIVIER Damien |
09:51:08 |
V2M |
|
M |
153 V2M |
7063 |
1833 |
GREGORIS Philippe |
09:51:09 |
V1M |
Ugine running |
M |
637 V1M |
9599 |
1834 |
BOZON Laurent |
09:51:11 |
V1M |
|
M |
638 V1M |
428 |
1834 |
RICARD Jean Sebastien |
09:51:11 |
V1M |
|
M |
639 V1M |
6854 |
1836 |
COGEZ Cathy |
09:51:12 |
V2F |
foulee vourloise |
F |
8 V2F |
270 |
1836 |
OLIVIER Alexandre |
09:51:12 |
SEF |
|
F |
50 SEF |
7354 |
1838 |
FRYS Maud |
09:51:14 |
SEF |
|
F |
51 SEF |
6189 |
1839 |
STEIN Arnaud |
09:51:17 |
SEM |
RUNNING TRAIL TERVILLOIS |
M |
923 SEM |
8447 |
1840 |
WARNEYS Clement |
09:51:18 |
SEM |
|
M |
924 SEM |
9592 |
1841 |
CHOVET Stephane |
09:51:23 |
V1M |
|
M |
640 V1M |
8081 |
1842 |
COHEN Boris |
09:51:26 |
SEM |
|
M |
925 SEM |
1360 |
1843 |
GUILLET Olivier |
09:51:32 |
SEM |
|
M |
926 SEM |
7139 |
1844 |
GRIFFOND Xavier |
09:51:37 |
V1M |
|
M |
641 V1M |
7458 |
1845 |
DELEPINE Jean Marie |
09:51:39 |
V1M |
|
M |
642 V1M |
1267 |
1845 |
ARNOULT Florence |
09:51:39 |
V2F |
|
F |
9 V2F |
8527 |
1847 |
BARON Jean Yves |
09:51:43 |
V2M |
|
M |
154 V2M |
240 |
1848 |
ACHOUR Yazid |
09:51:45 |
SEM |
|
M |
927 SEM |
195 |
1849 |
MOUNIER Frederic |
09:51:46 |
V1M |
|
M |
643 V1M |
8429 |
1850 |
VINET Ludovic |
09:51:47 |
V1M |
|
M |
644 V1M |
1883 |
1850 |
ROUCAU Eric |
09:51:47 |
V1M |
|
M |
645 V1M |
8926 |
1852 |
VIGNEAUD Gerald |
09:51:50 |
V3M |
|
M |
12 V3M |
6671 |
1852 |
VIGNEAUD Nicolas |
09:51:50 |
SEM |
|
M |
928 SEM |
6672 |
1852 |
VUILLERMET Melchior |
09:51:50 |
SEM |
|
M |
929 SEM |
7089 |
1855 |
LIGNEY Francois |
09:51:55 |
V2M |
|
M |
155 V2M |
7141 |
1856 |
HARAJA Hamid |
09:51:59 |
V1M |
|
M |
646 V1M |
5043 |
1857 |
DEJOB Jean Luc |
09:52:02 |
V2M |
|
M |
156 V2M |
6930 |
1858 |
ROTEN Thomas |
09:52:03 |
SEM |
|
M |
930 SEM |
9954 |
1859 |
BAZIN Yann |
09:52:04 |
SEM |
|
M |
931 SEM |
1439 |
1860 |
BARBIER Jean Charles |
09:52:05 |
SEM |
Run and Trail Marine |
M |
932 SEM |
8050 |
1861 |
ESKENAZI Anthony |
09:52:09 |
SEM |
|
M |
933 SEM |
6324 |
1861 |
FONTI Julien |
09:52:09 |
SEM |
|
M |
934 SEM |
6325 |
1863 |
ROQUECAVE Leslie |
09:52:10 |
SEF |
Run and Trail Marine |
F |
52 SEF |
8001 |
1864 |
MOURA Antonio |
09:52:11 |
V2M |
team charrette |
M |
157 V2M |
5889 |
1865 |
SEXTIUS Willy |
09:52:13 |
V1M |
|
M |
647 V1M |
10054 |
1866 |
LAUVERNET Thierry |
09:52:21 |
V1M |
|
M |
648 V1M |
8773 |
1867 |
BERTOSSI Loris |
09:52:23 |
V1M |
|
M |
649 V1M |
387 |
1868 |
RIZET Sebastien |
09:52:25 |
SEM |
|
M |
935 SEM |
8887 |
1869 |
ODIN Christian |
09:52:26 |
V1M |
|
M |
650 V1M |
6018 |
1870 |
ROHDE Denis |
09:52:27 |
SEM |
|
M |
936 SEM |
123 |
1871 |
PERRIN Emilien |
09:52:30 |
SEM |
|
M |
937 SEM |
8007 |
1872 |
CHOTARD Jean Luc |
09:52:36 |
V1M |
|
M |
651 V1M |
8791 |
1873 |
BOURDONNAY Denis |
09:52:45 |
V2M |
PLOUGASTEL SPORTS NATURE |
M |
158 V2M |
8099 |
1874 |
LACROIX Arnaud |
09:52:46 |
SEM |
Corcy endurance |
M |
938 SEM |
249 |
1875 |
BRIBARD Quentin |
09:52:47 |
SEM |
|
M |
939 SEM |
5132 |
1875 |
ALLARD Joseph |
09:52:47 |
SEM |
|
M |
940 SEM |
9841 |
1875 |
JEANSON Hubert |
09:52:47 |
V2M |
URIAGE RUNNING ATHLETISME |
M |
159 V2M |
10205 |
1878 |
DAUMAS Christophe |
09:52:54 |
V1M |
|
M |
652 V1M |
6113 |
1878 |
BACONNIER Eric |
09:52:54 |
V1M |
|
M |
653 V1M |
8613 |
1878 |
KREMER Bertrand |
09:52:54 |
V1M |
|
M |
654 V1M |
9780 |
1881 |
BARELLI Marcel |
09:52:55 |
V1M |
|
M |
655 V1M |
1865 |
1882 |
ANNEQUIN Jean Philippe |
09:53:00 |
V1M |
|
M |
656 V1M |
659 |
1883 |
MICHAUD Olivier |
09:53:05 |
V1M |
Ozon courir |
M |
657 V1M |
10273 |
1884 |
PETRISSANS Frederic |
09:53:06 |
SEM |
Club Olympique Bayonnais |
M |
941 SEM |
7398 |
1885 |
DUCLOUX Romain |
09:53:08 |
SEM |
|
M |
942 SEM |
728 |
1885 |
POMEL Christophe |
09:53:08 |
V1M |
AS Merieux Kikourou |
M |
658 V1M |
5241 |
1887 |
GOHIER Sylvain |
09:53:10 |
V1M |
ESF Athletisme |
M |
659 V1M |
5158 |
1888 |
CABANNES Pierre |
09:53:11 |
SEM |
|
M |
943 SEM |
1411 |
1889 |
CHAUCHET Guillaume |
09:53:16 |
SEM |
SBFLDN |
M |
944 SEM |
5559 |
1889 |
COSTA DE OLIVEIRA Christian |
09:53:16 |
SEM |
Avendura |
M |
945 SEM |
8061 |
1891 |
VINCENT Gael |
09:53:22 |
SEM |
|
M |
946 SEM |
6935 |
1891 |
UMBERTO Chiarva |
09:53:22 |
SEM |
RUNCARD FIDAL 089206 |
M |
947 SEM |
8685 |
1893 |
VALGUEBLASSE Nicolas |
09:53:24 |
V1M |
|
M |
660 V1M |
9050 |
1894 |
JULIA Olivier |
09:53:25 |
V1M |
|
M |
661 V1M |
6937 |
1895 |
BOLJANIC Ivan |
09:53:26 |
SEM |
|
M |
948 SEM |
7782 |
1896 |
CHAUVIN Samuel |
09:53:28 |
SEM |
|
M |
949 SEM |
807 |
1896 |
ROUSSELLE Benoit |
09:53:28 |
V1M |
|
M |
662 V1M |
9430 |
1898 |
GELIN Thierry |
09:53:29 |
V2M |
|
M |
160 V2M |
127 |
1899 |
GENDRE Romain |
09:53:31 |
SEM |
|
M |
950 SEM |
7216 |
1900 |
CHEMIN Stephane |
09:53:32 |
V1M |
|
M |
663 V1M |
509 |
1901 |
DEDENIS Bertrand |
09:53:35 |
V1M |
|
M |
664 V1M |
7072 |
1902 |
LAFONT Olivier |
09:53:36 |
V1M |
|
M |
665 V1M |
1303 |
1902 |
PETIT Yan |
09:53:36 |
V1M |
|
M |
666 V1M |
1396 |
1902 |
ROSTAGNI Benoit |
09:53:36 |
V2M |
|
M |
161 V2M |
9579 |
1905 |
BLONDIN Benoit |
09:53:38 |
SEM |
|
M |
951 SEM |
5514 |
1906 |
COURTIN Christophe |
09:53:39 |
V1M |
dombes running evasion |
M |
667 V1M |
5794 |
1907 |
SITTLER Erwan |
09:53:41 |
SEM |
|
M |
952 SEM |
5716 |
1908 |
MARTIGNON Vincent |
09:53:42 |
SEM |
Dombe runnig evasion |
M |
953 SEM |
7024 |
1909 |
LANDRY Guillaume |
09:53:43 |
V1M |
|
M |
668 V1M |
9364 |
1910 |
BERGER Patrice |
09:53:45 |
SEM |
|
M |
954 SEM |
5893 |
1911 |
REMY Benoit |
09:53:48 |
SEM |
|
M |
955 SEM |
8374 |
1912 |
FANEL Aurelien |
09:53:55 |
SEM |
|
M |
956 SEM |
542 |
1913 |
THIVOZ Florian |
09:53:59 |
SEM |
|
M |
957 SEM |
6511 |
1914 |
JAHAN Geoffroy |
09:54:00 |
V1M |
|
M |
669 V1M |
1801 |
1914 |
DEMAUGe BOST Lionel |
09:54:00 |
SEM |
|
M |
958 SEM |
1923 |
1914 |
HEURTAULT Cyril |
09:54:00 |
SEM |
XTTR63 |
M |
959 SEM |
8424 |
1914 |
DIMITRI Blein |
09:54:00 |
SEM |
|
M |
960 SEM |
9760 |
1918 |
METADIER Jerome |
09:54:02 |
V1M |
|
M |
670 V1M |
10075 |
1919 |
FERRERI Sophie |
09:54:05 |
V1F |
Endurance Shop Dijon |
F |
36 V1F |
5396 |
1920 |
HYOT Sylvain |
09:54:06 |
V1M |
endurance shop dijon |
M |
671 V1M |
5397 |
1921 |
BASKALI Jaafar |
09:54:08 |
V1M |
|
M |
672 V1M |
8165 |
1922 |
MIHAI Argatu |
09:54:10 |
V1M |
|
M |
673 V1M |
257 |
1923 |
COMMELIN Julien |
09:54:11 |
SEM |
ACP BRETEUIL |
M |
961 SEM |
1362 |
1923 |
LEMIRE Sebastien |
09:54:11 |
V1M |
|
M |
674 V1M |
8826 |
1923 |
YOSHIDA Kotaro |
09:54:11 |
V1M |
|
M |
675 V1M |
10207 |
1926 |
LEMIRE Benjamin |
09:54:12 |
V1M |
|
M |
676 V1M |
8827 |
1927 |
CHAGNEUX Yves |
09:54:14 |
V1M |
RUN ET MOI |
M |
677 V1M |
1109 |
1928 |
RAMPON Johann |
09:54:16 |
V1M |
ACBU |
M |
678 V1M |
1845 |
1929 |
SANTY Camille |
09:54:19 |
SEM |
|
M |
962 SEM |
6872 |
1930 |
CARRIER Jacques |
09:54:23 |
V2M |
OPTEVEN |
M |
162 V2M |
5210 |
1930 |
SCHAEFER Benoit |
09:54:23 |
SEM |
Adidas Runner Bir Hakeim |
M |
963 SEM |
10230 |
1932 |
MORIN Alexis |
09:54:25 |
SEF |
|
F |
53 SEF |
9530 |
1933 |
PAQUIER KERN Sylvestre |
09:54:31 |
SEM |
|
M |
964 SEM |
1514 |
1934 |
LAPORTE Francis |
09:54:34 |
SEM |
RTM |
M |
965 SEM |
8393 |
1935 |
JACQUET Nicolas |
09:54:35 |
SEM |
|
M |
966 SEM |
5324 |
1936 |
RIOTTE Guillaume |
09:54:37 |
V1M |
|
M |
679 V1M |
644 |
1936 |
MARLIER Christophe |
09:54:37 |
SEM |
LILLE UC |
M |
967 SEM |
6639 |
1938 |
SUIFFET Pierre Jean |
09:54:38 |
SEM |
|
M |
968 SEM |
645 |
1939 |
JACQUEMARD Frederic |
09:54:39 |
V1M |
fred |
M |
680 V1M |
9863 |
1940 |
BOUAHOM Georges |
09:54:40 |
SEM |
|
M |
969 SEM |
1278 |
1941 |
DUCREUX Loic |
09:54:41 |
SEM |
LETRACEURS |
M |
970 SEM |
6116 |
1942 |
GIRET Anthony |
09:54:42 |
SEM |
|
M |
971 SEM |
8435 |
1943 |
PROTON Anthony |
09:54:44 |
SEM |
LETRACEURS |
M |
972 SEM |
6117 |
1944 |
JOUSSE Jean Michel |
09:54:45 |
V3M |
Bussy running |
M |
13 V3M |
8601 |
1945 |
FRANCOU Jean Baptiste |
09:54:48 |
V3M |
e |
M |
14 V3M |
9202 |
1946 |
LAMBERT Guillaume |
09:54:49 |
V1M |
|
M |
681 V1M |
619 |
1946 |
DREVETON Cyril |
09:54:49 |
SEM |
JOGGING CLUB PORTOIS |
M |
973 SEM |
9457 |
1948 |
BOSKIN Bernard |
09:54:51 |
SEM |
|
M |
974 SEM |
1457 |
1949 |
DESCHILDRE Romain |
09:54:52 |
SEM |
AS MERIAL/BOEHRINGER |
M |
975 SEM |
1712 |
1949 |
CHARCELLAY Sebastien |
09:54:52 |
V1M |
ASM RUNNING |
M |
682 V1M |
5501 |
1949 |
FRAISSARD Sandrine |
09:54:52 |
SEF |
ASM Running | Tete d'Or R |
F |
54 SEF |
5791 |
1952 |
NOEL Laurent |
09:54:53 |
V1M |
|
M |
683 V1M |
5494 |
1952 |
NOWACK Franck |
09:54:53 |
V1M |
|
M |
684 V1M |
7009 |
1954 |
GINHOUX Cyril |
09:54:54 |
V1M |
|
M |
685 V1M |
199 |
1955 |
VAUTRIN Matthieu |
09:54:55 |
V1M |
|
M |
686 V1M |
1659 |
1956 |
DORIGO Sebastien |
09:54:57 |
SEM |
ASASPP |
M |
976 SEM |
8478 |
1957 |
FONTEIX Thierry |
09:54:58 |
V1M |
|
M |
687 V1M |
1838 |
1958 |
DAVIS Alain |
09:55:03 |
V1M |
|
M |
688 V1M |
829 |
1959 |
LEFEUVRE Jimmy |
09:55:07 |
SEM |
|
M |
977 SEM |
8377 |
1960 |
MARTIN Christophe |
09:55:12 |
V1M |
|
M |
689 V1M |
9132 |
1961 |
JEUFFRAULT Cyrille |
09:55:14 |
V1M |
|
M |
690 V1M |
5972 |
1961 |
AZEMA Christophe |
09:55:14 |
V2M |
RAP |
M |
163 V2M |
8234 |
1963 |
MOISAN Antoine |
09:55:15 |
SEM |
|
M |
978 SEM |
7311 |
1963 |
ANTONIAZZI Gaelle |
09:55:15 |
SEF |
RAP |
F |
55 SEF |
8233 |
1965 |
SCOTT Thomas |
09:55:20 |
SEM |
|
M |
979 SEM |
8704 |
1966 |
BISIAUX Yoann |
09:55:32 |
SEM |
|
M |
980 SEM |
7454 |
1967 |
LANET Benoit |
09:55:37 |
V1M |
|
M |
691 V1M |
5137 |
1968 |
GAILLARD Vincent |
09:55:38 |
V1M |
|
M |
692 V1M |
6065 |
1969 |
OBJOIS Jean Michel |
09:55:40 |
V2M |
|
M |
164 V2M |
9878 |
1970 |
IDIR Nourredine |
09:55:42 |
SEM |
|
M |
981 SEM |
301 |
1971 |
PERRIN Julien |
09:55:43 |
SEM |
|
M |
982 SEM |
419 |
1972 |
GRARD Nicolas |
09:55:45 |
SEM |
|
M |
983 SEM |
7789 |
1973 |
KOLACZEK Ludovic |
09:55:46 |
V1M |
|
M |
693 V1M |
9353 |
1974 |
LETAVERNIER Emmanuel |
09:55:48 |
V1M |
|
M |
694 V1M |
8969 |
1975 |
MEY Frederic |
09:55:49 |
SEM |
LAISSE COURIR |
M |
984 SEM |
452 |
1975 |
BLANCHARD Alain |
09:55:49 |
V2M |
|
M |
165 V2M |
7851 |
1977 |
LOPINET Marc |
09:55:54 |
SEM |
|
M |
985 SEM |
9756 |
1978 |
DABAS Vincent |
09:55:56 |
V1M |
|
M |
695 V1M |
571 |
1979 |
MURENA Claude |
09:56:13 |
V3M |
|
M |
15 V3M |
5452 |
1980 |
RIPOLL Gerald |
09:56:15 |
V1M |
usa aubenas |
M |
696 V1M |
9627 |
1981 |
RAISIN Gaelle |
09:56:17 |
SEF |
|
F |
56 SEF |
7700 |
1982 |
BROYON Anthony |
09:56:20 |
SEM |
|
M |
986 SEM |
7248 |
1983 |
MAYEN Antoine |
09:56:23 |
SEM |
|
M |
987 SEM |
10254 |
1984 |
KAPP Gil |
09:56:24 |
V1M |
|
M |
697 V1M |
7177 |
1985 |
PINEL Jean Marc |
09:56:25 |
V2M |
|
M |
166 V2M |
9551 |
1986 |
SUZANNE Laurent |
09:56:30 |
V1M |
|
M |
698 V1M |
10284 |
1987 |
MUSSARD Jeanpierre |
09:56:34 |
V1M |
EXTREM SUD REUNION |
M |
699 V1M |
9894 |
1988 |
AUGROS Pierre |
09:56:36 |
SEM |
|
M |
988 SEM |
5852 |
1989 |
BOTTA Joris |
09:56:40 |
SEM |
|
M |
989 SEM |
5976 |
1990 |
JOUFFROY Arnaud |
09:56:42 |
V1M |
|
M |
700 V1M |
7160 |
1991 |
FERRANTE Olivier |
09:56:43 |
V2M |
Agnetz athletisme |
M |
167 V2M |
7799 |
1992 |
GILLET Christophe |
09:56:45 |
V1M |
|
M |
701 V1M |
700 |
1992 |
LIVERTOUX Bruno |
09:56:45 |
V1M |
|
M |
702 V1M |
742 |
1994 |
MALNOY Jean Yves |
09:56:46 |
V1M |
|
M |
703 V1M |
6084 |
1995 |
AYMON Alain |
09:56:47 |
V3M |
La Foulee de Bussigny |
M |
16 V3M |
8903 |
1996 |
BIGEARD Nicolas |
09:56:50 |
V1M |
|
M |
704 V1M |
156 |
1997 |
RENAUD Frederic |
09:56:51 |
V1M |
|
M |
705 V1M |
6057 |
1998 |
GEAY Clement |
09:56:52 |
ESM |
|
M |
17 ESM |
7730 |
1999 |
PASINATO Bruno |
09:56:53 |
V3M |
cool joggers |
M |
17 V3M |
6304 |
1999 |
BRESSOLLIER Denis |
09:56:53 |
V3M |
|
M |
18 V3M |
6922 |
1999 |
PINAULT Tristan |
09:56:53 |
SEM |
|
M |
990 SEM |
7729 |
1999 |
BEGARD Bruno |
09:56:53 |
SEM |
|
M |
991 SEM |
8275 |
2003 |
VIVIER Jerome |
09:56:54 |
V1M |
|
M |
706 V1M |
5737 |
2004 |
AUBOYER Gerald |
09:56:57 |
SEM |
|
M |
992 SEM |
6814 |
2004 |
DESCHAMPS Edouard |
09:56:57 |
SEM |
|
M |
993 SEM |
9479 |
2006 |
DUFFEY Maxime |
09:57:00 |
SEM |
CVT JTEKT TEAM |
M |
994 SEM |
6323 |
2007 |
BRUNEL Alexandre |
09:57:01 |
SEM |
|
M |
995 SEM |
1083 |
2007 |
VRSANSKY Juraj |
09:57:01 |
SEM |
|
M |
996 SEM |
1103 |
2009 |
AMBERT Frederik |
09:57:04 |
SEM |
|
M |
997 SEM |
9652 |
2010 |
HEYNDRICKX Maxence |
09:57:11 |
SEM |
|
M |
998 SEM |
293 |
2011 |
RENARD Nicolas |
09:57:12 |
SEM |
|
M |
999 SEM |
8862 |
2011 |
FLOQUET Michael |
09:57:12 |
SEM |
|
M |
1000 SEM |
8880 |
2013 |
TREMEY Benjamin |
09:57:16 |
V1M |
|
M |
707 V1M |
8801 |
2014 |
WATARE Aurelien |
09:57:19 |
SEM |
|
M |
1001 SEM |
7543 |
2014 |
COURVOISIER Jeremy |
09:57:19 |
SEM |
le club trail reillanne |
M |
1002 SEM |
7814 |
2016 |
MACHKOUR Tarik |
09:57:20 |
SEM |
|
M |
1003 SEM |
8823 |
2017 |
BOULEAU Clement |
09:57:25 |
SEM |
Triathlon Club Carcassonn |
M |
1004 SEM |
1122 |
2017 |
LLAVERIA Regis |
09:57:25 |
SEM |
|
M |
1005 SEM |
7345 |
2019 |
MeRY Antoine |
09:57:27 |
SEM |
|
M |
1006 SEM |
9765 |
2020 |
CHOUVIAC Guillaume |
09:57:31 |
V1M |
|
M |
708 V1M |
6487 |
2021 |
LAMBERT Loic |
09:57:35 |
V2M |
|
M |
168 V2M |
10021 |
2022 |
MADIGOU Eric |
09:57:37 |
SEM |
|
M |
1007 SEM |
5204 |
2023 |
LOPES David |
09:57:38 |
V1M |
|
M |
709 V1M |
5805 |
2024 |
GABILLAULT Philippe |
09:57:40 |
V2M |
|
M |
169 V2M |
1368 |
2024 |
GROS DAILLON Eric |
09:57:40 |
V1M |
|
M |
710 V1M |
8781 |
2026 |
LAMY Sylvain |
09:57:42 |
SEM |
|
M |
1008 SEM |
8787 |
2027 |
KOFFMANN Jean Pierre |
09:57:45 |
V1M |
|
M |
711 V1M |
8013 |
2028 |
ANDRES Cyprien |
09:57:49 |
SEM |
|
M |
1009 SEM |
388 |
2028 |
GOUT Thierry |
09:57:49 |
V2M |
|
M |
170 V2M |
536 |
2030 |
SULOT Frederic |
09:57:50 |
V1M |
|
M |
712 V1M |
6125 |
2031 |
JALA Romuald |
09:57:52 |
V1M |
|
M |
713 V1M |
614 |
2032 |
CHAMBE Fabrice |
09:57:54 |
V1M |
|
M |
714 V1M |
449 |
2033 |
CAPITAN Denis |
09:57:57 |
V1M |
|
M |
715 V1M |
448 |
2033 |
OLLIVIER Christophe |
09:57:57 |
V1M |
|
M |
716 V1M |
7720 |
2035 |
VICTOROFF Stephane |
09:57:58 |
V1M |
|
M |
717 V1M |
6831 |
2036 |
GRENARD Adrien |
09:58:00 |
SEM |
|
M |
1010 SEM |
9879 |
2037 |
MANAUD Benjamin |
09:58:01 |
SEM |
|
M |
1011 SEM |
5779 |
2038 |
PAVIET Antoine |
09:58:12 |
SEM |
|
M |
1012 SEM |
8440 |
2039 |
ABIDAT Vivian |
09:58:17 |
V1M |
|
M |
718 V1M |
8711 |
2040 |
VANNOORENBERGHE Charles |
09:58:18 |
SEM |
TPe |
M |
1013 SEM |
1656 |
2041 |
GASTEL Serge |
09:58:19 |
V1M |
|
M |
719 V1M |
585 |
2042 |
ANDRe Cedric |
09:58:22 |
SEM |
Vttrail detente |
M |
1014 SEM |
9828 |
2043 |
SOARES Anais |
09:58:26 |
SEF |
|
F |
57 SEF |
5077 |
2044 |
DEMMERLE Celine |
09:58:27 |
SEF |
|
F |
58 SEF |
1621 |
2044 |
RIUS Damien |
09:58:27 |
SEM |
|
M |
1015 SEM |
9073 |
2046 |
DUBOS Charline |
09:58:28 |
SEF |
|
F |
59 SEF |
5078 |
2047 |
DE MONTVALLON Benoit |
09:58:32 |
SEM |
|
M |
1016 SEM |
6551 |
2048 |
THVNN Jeff |
09:58:33 |
V2M |
Atscaf 69 |
M |
171 V2M |
8739 |
2048 |
MOREAU FLACHAT Isabelle |
09:58:33 |
V1F |
Atscaf 69 |
F |
37 V1F |
9205 |
2050 |
BROCHARD Thomas |
09:58:34 |
V1M |
|
M |
720 V1M |
6141 |
2051 |
GARNIER Christine |
09:58:38 |
V1F |
|
F |
38 V1F |
6225 |
2052 |
LEMEN Michael |
09:58:43 |
V1M |
SMAC |
M |
721 V1M |
7632 |
2052 |
GOUDE Arnaud |
09:58:43 |
V1M |
|
M |
722 V1M |
7863 |
2054 |
PASQUIER Bertrand |
09:58:54 |
V1M |
|
M |
723 V1M |
9385 |
2055 |
CAILLET Matthieu |
09:58:55 |
SEM |
|
M |
1017 SEM |
1315 |
2056 |
BERTAUD Alexandra |
09:59:00 |
SEF |
|
F |
60 SEF |
5711 |
2057 |
CUMINATTO Luc |
09:59:04 |
V1M |
|
M |
724 V1M |
7518 |
2058 |
WENGER Jonas |
09:59:06 |
SEM |
|
M |
1018 SEM |
7683 |
2059 |
GIROD Julien |
09:59:08 |
SEM |
|
M |
1019 SEM |
9553 |
2060 |
BOUVIER Florent |
09:59:09 |
V1M |
|
M |
725 V1M |
6005 |
2061 |
COULET Aurelien |
09:59:16 |
SEM |
|
M |
1020 SEM |
8688 |
2062 |
GRENIER Philipppe |
09:59:20 |
V1M |
|
M |
726 V1M |
112 |
2063 |
DELVILLE Jerome |
09:59:21 |
V1M |
|
M |
727 V1M |
8461 |
2064 |
BOUIS Camille |
09:59:30 |
SEF |
|
F |
61 SEF |
9903 |
2065 |
BILLIET Maarten |
09:59:32 |
SEM |
|
M |
1021 SEM |
9495 |
2066 |
JUGNET Bruno |
09:59:36 |
V1M |
|
M |
728 V1M |
281 |
2067 |
JOURNET William |
09:59:44 |
V1M |
|
M |
729 V1M |
5714 |
2068 |
BILLE Antoine |
09:59:51 |
SEM |
|
M |
1022 SEM |
9058 |
2069 |
MONTMASSON Nicolas |
09:59:53 |
ESM |
|
M |
18 ESM |
550 |
2070 |
ZACHCIAL Slawek |
09:59:54 |
V1M |
|
M |
730 V1M |
9054 |
2070 |
MOUTON Mathias |
09:59:54 |
V1M |
|
M |
731 V1M |
9167 |
2072 |
BOCQUET Severine |
09:59:55 |
V1F |
|
F |
39 V1F |
6820 |
2072 |
DUPIN Sebastien |
09:59:55 |
V1M |
|
M |
732 V1M |
7965 |
2074 |
PERRIN Thibaut |
09:59:57 |
ESM |
|
M |
19 ESM |
5808 |
2075 |
ROSTAING Bertrand |
10:00:00 |
SEM |
|
M |
1023 SEM |
8331 |
2075 |
RAMUZ Joseph |
10:00:00 |
SEM |
SPARTAN RUNNING |
M |
1024 SEM |
9523 |
2077 |
POUTEAU Herve |
10:00:01 |
V2M |
|
M |
172 V2M |
8185 |
2078 |
DAMIRON Florian |
10:00:02 |
SEM |
ASPTT Valence |
M |
1025 SEM |
207 |
2078 |
JACQMIN Laurent |
10:00:02 |
V1M |
|
M |
733 V1M |
208 |
2078 |
DEBIZE Freddy |
10:00:02 |
SEM |
|
M |
1026 SEM |
9393 |
2081 |
DAMELINCOURT Nicolas |
10:00:05 |
V2M |
|
M |
173 V2M |
1738 |
2081 |
HENRI CHAMBRETTE Pierre |
10:00:05 |
SEM |
|
M |
1027 SEM |
6881 |
2083 |
ALLABERT Pierre |
10:00:08 |
SEM |
Foulee chatillonnaise |
M |
1028 SEM |
6880 |
2084 |
BOUSSELMI Nader |
10:00:11 |
V1M |
|
M |
734 V1M |
5093 |
2085 |
GREFFIOZ Laurent |
10:00:12 |
V1M |
|
M |
735 V1M |
1160 |
2086 |
DELANNOY Yves |
10:00:13 |
V1M |
evian off course |
M |
736 V1M |
5171 |
2086 |
DANTEC Gilles |
10:00:13 |
V1M |
|
M |
737 V1M |
5525 |
2088 |
HAAS Vincent |
10:00:14 |
SEM |
|
M |
1029 SEM |
1165 |
2089 |
MOLIN Diana |
10:00:15 |
V1F |
|
F |
40 V1F |
6970 |
2089 |
BELNOUE Alexandre |
10:00:15 |
V1M |
|
M |
738 V1M |
9236 |
2091 |
CHAVASSE FRETTE Loic |
10:00:16 |
SEM |
|
M |
1030 SEM |
1818 |
2092 |
HAAS Pierre Antoine |
10:00:17 |
SEM |
|
M |
1031 SEM |
5090 |
2093 |
SCHUNCK Matthieu |
10:00:18 |
V1M |
|
M |
739 V1M |
7369 |
2094 |
DUFOND Vincent |
10:00:19 |
SEM |
|
M |
1032 SEM |
6204 |
2095 |
ALBRIEUX Marine |
10:00:22 |
SEF |
|
F |
62 SEF |
6306 |
2096 |
GRANGER Emmanuel |
10:00:28 |
V1M |
TEAM RAIDLIGHT NATURE ORI |
M |
740 V1M |
9467 |
2097 |
BARGE Arnaud |
10:00:34 |
SEM |
COURIR A SALAISE |
M |
1033 SEM |
1903 |
2098 |
MONIER Yves |
10:00:35 |
SEM |
|
M |
1034 SEM |
7643 |
2099 |
CAVROT Stephane |
10:00:36 |
SEM |
COURIR A SALAISE |
M |
1035 SEM |
1904 |
2100 |
SOUQUE Guilhem |
10:00:43 |
V1M |
|
M |
741 V1M |
6733 |
2100 |
TEISSIER Thibault |
10:00:43 |
SEM |
|
M |
1036 SEM |
10149 |
2102 |
GILLE Yohan |
10:00:50 |
SEM |
|
M |
1037 SEM |
1586 |
2103 |
RICARDO David |
10:00:51 |
V1M |
|
M |
742 V1M |
6623 |
2104 |
PAULIN Christian |
10:00:52 |
V2M |
|
M |
174 V2M |
6475 |
2104 |
MENEGOLI David |
10:00:52 |
SEM |
|
M |
1038 SEM |
8157 |
2106 |
GROLEAS Cedric |
10:00:53 |
SEM |
|
M |
1039 SEM |
1050 |
2106 |
DETHY Francois |
10:00:53 |
SEM |
La Foulee Saint Jeannaise |
M |
1040 SEM |
5745 |
2108 |
GUIHENEUF Brice |
10:00:56 |
V2M |
|
M |
175 V2M |
6996 |
2108 |
MENDER Miloud |
10:00:56 |
V1M |
|
M |
743 V1M |
9373 |
2110 |
BERTIN Yan |
10:00:59 |
SEM |
|
M |
1041 SEM |
10259 |
2111 |
FERRER Olivier |
10:01:00 |
V1M |
|
M |
744 V1M |
10258 |
2112 |
SAUNIER Benoit |
10:01:01 |
SEM |
|
M |
1042 SEM |
1576 |
2112 |
LASCOLS Bruno |
10:01:01 |
V3M |
|
M |
19 V3M |
6858 |
2114 |
RIOMET Mathieu |
10:01:05 |
SEM |
|
M |
1043 SEM |
1288 |
2115 |
AULNETTE Bernard |
10:01:06 |
V2M |
|
M |
176 V2M |
1383 |
2116 |
LANDOWSKI Florian |
10:01:07 |
SEM |
Cycle Service Lyon |
M |
1044 SEM |
7557 |
2116 |
TRIBEL Leo |
10:01:07 |
SEM |
Vertigo Club |
M |
1045 SEM |
9758 |
2118 |
LAGET Sebastien |
10:01:11 |
SEM |
Foule Vourloise |
M |
1046 SEM |
785 |
2118 |
MOGE Claude |
10:01:11 |
V1M |
|
M |
745 V1M |
5169 |
2120 |
HAMANT Cedric |
10:01:16 |
SEM |
Sapeurs pompiers Thionvil |
M |
1047 SEM |
7649 |
2121 |
DeSIDeRI Nicolas |
10:01:18 |
SEM |
|
M |
1048 SEM |
8187 |
2122 |
CHAPELON Laurent |
10:01:22 |
V1M |
QUISSAC |
M |
746 V1M |
6279 |
2123 |
MAZET SONILHAC Clement |
10:01:23 |
SEM |
|
M |
1049 SEM |
8188 |
2124 |
PETILLON Maxime |
10:01:27 |
SEM |
TCN |
M |
1050 SEM |
5419 |
2125 |
JUILLARD Fabien |
10:01:32 |
SEM |
|
M |
1051 SEM |
1060 |
2125 |
POZZO Franck |
10:01:32 |
V2M |
|
M |
177 V2M |
7307 |
2127 |
COLOMB Remi |
10:01:35 |
SEM |
UA SOCIETE GENERALE |
M |
1052 SEM |
7218 |
2128 |
VENCHIARUTTI Geoffroy |
10:01:38 |
V1M |
pass j'aime courir |
M |
747 V1M |
9646 |
2129 |
DELAVIS Sebastien |
10:01:39 |
V1M |
|
M |
748 V1M |
8727 |
2130 |
ROUMIER Thibaut |
10:01:40 |
SEM |
|
M |
1053 SEM |
8305 |
2131 |
COUCHOUD Christophe |
10:01:41 |
V2M |
|
M |
178 V2M |
7189 |
2131 |
BAILLIEUL Charles |
10:01:41 |
SEM |
|
M |
1054 SEM |
8339 |
2133 |
DEFAUX Arnaud |
10:01:46 |
SEM |
|
M |
1055 SEM |
8579 |
2134 |
MORIN Norbert |
10:01:48 |
V1M |
|
M |
749 V1M |
10269 |
2135 |
MORIN Svetlana |
10:01:51 |
V1F |
|
F |
41 V1F |
10268 |
2136 |
BOUCHET Adrien |
10:01:53 |
SEM |
|
M |
1056 SEM |
9774 |
2137 |
VANGREVELYNGHE Christophe |
10:01:58 |
V2M |
Bipedes de la vaunage |
M |
179 V2M |
8438 |
2138 |
THOMAS Alexandre |
10:02:01 |
SEM |
|
M |
1057 SEM |
7808 |
2139 |
SAFINE LAGET Anis |
10:02:02 |
SEM |
|
M |
1058 SEM |
9683 |
2140 |
RIBE Estelle |
10:02:03 |
V2F |
Les Bipedes de la Vaunage |
F |
10 V2F |
8051 |
2141 |
CHANTEPERDRIX Benoit |
10:02:07 |
V1M |
|
M |
750 V1M |
9028 |
2141 |
TATIBOUET Tanguy |
10:02:07 |
SEM |
|
M |
1059 SEM |
10009 |
2143 |
DE BROUTELLES Edouard |
10:02:15 |
SEM |
|
M |
1060 SEM |
8511 |
2144 |
RUELLAN Nathalie |
10:02:17 |
V1F |
|
F |
42 V1F |
7889 |
2145 |
POPP Jerome |
10:02:19 |
V2M |
|
M |
180 V2M |
1667 |
2146 |
MOREL David |
10:02:20 |
V2M |
|
M |
181 V2M |
810 |
2146 |
BESSARD Karine |
10:02:20 |
SEF |
|
F |
63 SEF |
6346 |
2148 |
HEUSSE Thibaut |
10:02:27 |
SEF |
|
F |
64 SEF |
5286 |
2149 |
JANIN Clemence |
10:02:29 |
SEF |
|
F |
65 SEF |
5814 |
2149 |
AMBLARD Laetitia |
10:02:29 |
SEF |
|
F |
66 SEF |
5816 |
2149 |
BOURRAT Pascal |
10:02:29 |
V2M |
|
M |
182 V2M |
5924 |
2152 |
BOYARD Pierre Alexandre |
10:02:32 |
SEM |
|
M |
1061 SEM |
236 |
2153 |
CHABOUD Sebastien |
10:02:41 |
SEM |
Courir ? Lyon |
M |
1062 SEM |
7066 |
2154 |
PEGUILLET Thomas |
10:02:46 |
SEM |
|
M |
1063 SEM |
9010 |
2155 |
RICHARD Pascal |
10:02:49 |
V1M |
Grande Brasserie de Domma |
M |
751 V1M |
830 |
2156 |
LAILLE Cedric |
10:02:55 |
SEM |
|
M |
1064 SEM |
5262 |
2156 |
HERBERT Geoffrey |
10:02:55 |
SEM |
|
M |
1065 SEM |
5263 |
2158 |
HERBERT Alexandre |
10:02:56 |
SEM |
|
M |
1066 SEM |
5629 |
2159 |
NOTTOLI Lionel |
10:02:57 |
V1M |
|
M |
752 V1M |
9616 |
2160 |
RABUSSIER David |
10:03:01 |
V1M |
|
M |
753 V1M |
8499 |
2161 |
GROS Maxime |
10:03:04 |
V1M |
|
M |
754 V1M |
6944 |
2161 |
MEUNIER Jeremie |
10:03:04 |
SEM |
|
M |
1067 SEM |
7031 |
2163 |
MAILLOT Laurent |
10:03:05 |
SEM |
|
M |
1068 SEM |
5699 |
2164 |
ANDREUX Yann |
10:03:13 |
SEM |
|
M |
1069 SEM |
1886 |
2165 |
FALGON Julien |
10:03:14 |
SEM |
|
M |
1070 SEM |
5205 |
2166 |
GOUJON Annabelle |
10:03:18 |
SEF |
ADIDAS RUNNERS BIR HAKEIM |
F |
67 SEF |
7387 |
2167 |
SANTUCCI Marc |
10:03:19 |
SEM |
|
M |
1071 SEM |
9639 |
2168 |
MeTAIS Alexis |
10:03:21 |
SEM |
|
M |
1072 SEM |
1400 |
2169 |
BIGEON Christophe |
10:03:22 |
V1M |
|
M |
755 V1M |
697 |
2169 |
POLLACK Sandrine |
10:03:22 |
V1F |
Limagne athletes enduranc |
F |
43 V1F |
1600 |
2171 |
PROVINS Jean Marc |
10:03:28 |
V2M |
|
M |
183 V2M |
5942 |
2172 |
GARRAUD Emmanuel |
10:03:29 |
SEM |
|
M |
1073 SEM |
5247 |
2172 |
GRATALOUP Pierre Eric |
10:03:29 |
V1M |
|
M |
756 V1M |
6571 |
2174 |
DRUART Guillaume |
10:03:31 |
SEM |
|
M |
1074 SEM |
8629 |
2175 |
LEYBROS Nicolas |
10:03:38 |
SEM |
Rando Trail Mauriac |
M |
1075 SEM |
7963 |
2176 |
ROUTIN Guillaume |
10:03:40 |
SEM |
|
M |
1076 SEM |
8144 |
2177 |
CAPBLANCQ Olivier |
10:03:44 |
V1M |
|
M |
757 V1M |
6974 |
2178 |
BEJZYK Xavier |
10:03:45 |
V2M |
csam runandtrail marine |
M |
184 V2M |
8566 |
2179 |
BRILLARD Pascal |
10:03:56 |
SEM |
|
M |
1077 SEM |
9855 |
2180 |
BLANCHARD David |
10:03:57 |
V1M |
|
M |
758 V1M |
1023 |
2180 |
BLANCHARD Nathalie |
10:03:57 |
V1F |
|
F |
44 V1F |
1024 |
2180 |
GOSSELIN Gregory |
10:03:57 |
V1M |
|
M |
759 V1M |
7028 |
2183 |
PAYEBIEN Gregory |
10:04:09 |
V1M |
|
M |
760 V1M |
7161 |
2184 |
PARCELLIER Olivier |
10:04:10 |
SEM |
|
M |
1078 SEM |
7688 |
2185 |
SOILIHI Sylvain |
10:04:33 |
V1M |
Les chevelus bleus |
M |
761 V1M |
5018 |
2185 |
HERAUVILLE Maxime |
10:04:33 |
SEM |
Marigny Athletique Club |
M |
1079 SEM |
9003 |
2187 |
BASTARDIE Olivier |
10:04:34 |
V1M |
|
M |
762 V1M |
10233 |
2188 |
LACHESNAYE Fitzgerald |
10:04:44 |
V1M |
|
M |
763 V1M |
5165 |
2189 |
BRACHET Laurent |
10:04:47 |
V1M |
|
M |
764 V1M |
10122 |
2190 |
MeTRAL Jean Francois |
10:04:49 |
V1M |
|
M |
765 V1M |
10229 |
2191 |
VENET Arnaud |
10:04:51 |
SEM |
|
M |
1080 SEM |
437 |
2192 |
COTE Yvan |
10:04:54 |
V1M |
|
M |
766 V1M |
6136 |
2193 |
CHARDONNAL Laurent |
10:04:58 |
SEM |
|
M |
1081 SEM |
9881 |
2194 |
WORETH Dominique |
10:04:59 |
V2M |
|
M |
185 V2M |
8344 |
2195 |
LAVAUD Anthony |
10:05:00 |
SEM |
|
M |
1082 SEM |
1413 |
2196 |
EGAUX Christophe |
10:05:03 |
V2M |
|
M |
186 V2M |
1429 |
2197 |
BAY LAPLANTE Jean Charles |
10:05:13 |
V1M |
|
M |
767 V1M |
9125 |
2198 |
COUTURIER Stephane |
10:05:22 |
V1M |
Aucun |
M |
768 V1M |
7787 |
2199 |
BULAND Boris |
10:05:24 |
V1M |
|
M |
769 V1M |
1869 |
2200 |
GARCIA Xavier |
10:05:26 |
SEM |
|
M |
1083 SEM |
8401 |
2201 |
FATRAS Yohann |
10:05:34 |
SEM |
|
M |
1084 SEM |
8365 |
2202 |
COSTE Laurent |
10:05:37 |
SEM |
|
M |
1085 SEM |
8545 |
2203 |
MICHEL Cedric |
10:05:39 |
V1M |
JCPortois |
M |
770 V1M |
8532 |
2204 |
HENRY Loic |
10:05:41 |
V2M |
|
M |
187 V2M |
1180 |
2205 |
BUONCRISTIANI Roger |
10:05:44 |
V1M |
L'APPART FITNESS BEYNOST |
M |
771 V1M |
1116 |
2206 |
GUIGNARD Romain |
10:05:48 |
SEM |
SMM 92 |
M |
1086 SEM |
8042 |
2206 |
MENUET Benjamin |
10:05:48 |
SEM |
|
M |
1087 SEM |
8044 |
2208 |
CHAMPEAU Yann |
10:05:49 |
V1M |
|
M |
772 V1M |
775 |
2209 |
DERVIN eric |
10:05:50 |
V1M |
|
M |
773 V1M |
9710 |
2210 |
TRICHARD Guillaume |
10:05:52 |
SEM |
Crewstach |
M |
1088 SEM |
5729 |
2210 |
RABEUF Severine |
10:05:52 |
V1F |
|
F |
45 V1F |
8646 |
2210 |
BEDDELEEM Gilles |
10:05:52 |
V1M |
|
M |
774 V1M |
9375 |
2213 |
MERCIER Vincent |
10:05:53 |
V1M |
|
M |
775 V1M |
5588 |
2213 |
PICARD Frederic |
10:05:53 |
V1M |
|
M |
776 V1M |
8645 |
2215 |
TAUPIER Cedric |
10:05:54 |
V1M |
|
M |
777 V1M |
8691 |
2216 |
EVRAD Claude |
10:05:55 |
V1M |
|
M |
778 V1M |
8907 |
2217 |
DUCHENE David |
10:05:56 |
V1M |
|
M |
779 V1M |
594 |
2218 |
POINCHEVAL Thierry |
10:05:57 |
V1M |
|
M |
780 V1M |
5542 |
2219 |
HADJ HAMOU Yahia |
10:06:02 |
V1M |
|
M |
781 V1M |
8281 |
2220 |
MAHAUT Benoit |
10:06:29 |
V1M |
|
M |
782 V1M |
1223 |
2221 |
BRUYERE Nathalie |
10:06:30 |
V1F |
|
F |
46 V1F |
391 |
2222 |
BARD Jean Louis |
10:06:31 |
V1M |
|
M |
783 V1M |
8805 |
2222 |
LECARPENTIER Laurent |
10:06:31 |
V1M |
|
M |
784 V1M |
9598 |
2224 |
JACQUES Etienne |
10:06:37 |
SEM |
|
M |
1089 SEM |
6588 |
2225 |
MASSELIER Jean Christophe |
10:06:44 |
V1M |
|
M |
785 V1M |
9825 |
2226 |
MILLET Cedric |
10:06:47 |
V1M |
|
M |
786 V1M |
5923 |
2227 |
SULPICE Thierry |
10:06:48 |
V1M |
|
M |
787 V1M |
8496 |
2228 |
MICHAUD Corinne |
10:06:50 |
V1F |
|
F |
47 V1F |
9824 |
2229 |
TRABAREL Jean Christel |
10:06:51 |
V1M |
|
M |
788 V1M |
1743 |
2230 |
JUDONG David |
10:06:54 |
SEM |
|
M |
1090 SEM |
10152 |
2231 |
WALISZKA Katarzyna |
10:06:55 |
SEF |
|
F |
68 SEF |
10151 |
2232 |
MARISSAL Philippe |
10:06:56 |
V1M |
courir a caissargues |
M |
789 V1M |
5448 |
2233 |
MATHIEU Eric |
10:07:08 |
V2M |
|
M |
188 V2M |
8521 |
2234 |
MATIJA Jack |
10:07:13 |
V3M |
|
M |
20 V3M |
277 |
2235 |
GIRAL Laurent |
10:07:16 |
V2M |
|
M |
189 V2M |
5600 |
2236 |
BROSSARD Vincent |
10:07:23 |
SEM |
|
M |
1091 SEM |
10013 |
2237 |
MEUNIER Aurelien |
10:07:25 |
SEM |
|
M |
1092 SEM |
6399 |
2238 |
GRESLEBIN Thomas |
10:07:26 |
SEM |
|
M |
1093 SEM |
7920 |
2239 |
BERNIER Tiphaine |
10:07:30 |
SEF |
Traileman |
F |
69 SEF |
8378 |
2240 |
PIQUET Vincent |
10:07:34 |
SEM |
Cyclo royans cross |
M |
1094 SEM |
1749 |
2241 |
LECOMTE Sophie |
10:07:44 |
V2F |
|
F |
11 V2F |
5693 |
2242 |
HORNBECK Samuel |
10:07:50 |
SEM |
|
M |
1095 SEM |
10084 |
2243 |
PARENT Frederic |
10:07:53 |
V2M |
|
M |
190 V2M |
10300 |
2244 |
HEINRICH Lucie |
10:07:56 |
SEF |
|
F |
70 SEF |
10154 |
2245 |
GARCIA Herve |
10:07:58 |
SEM |
|
M |
1096 SEM |
1612 |
2245 |
DE PRA Yohan |
10:07:58 |
SEM |
|
M |
1097 SEM |
5049 |
2247 |
PITAVAL Jacques |
10:07:59 |
SEM |
|
M |
1098 SEM |
5458 |
2247 |
SEROUR David |
10:07:59 |
V1M |
La foulee saint Jeannaise |
M |
790 V1M |
6394 |
2249 |
ROCHE Valentin |
10:08:02 |
SEM |
|
M |
1099 SEM |
1176 |
2250 |
DAVIAS Mathieu |
10:08:05 |
V2M |
Entente Sportive RENAULT |
M |
191 V2M |
7710 |
2251 |
LE BRUN Herve |
10:08:07 |
V1M |
|
M |
791 V1M |
5564 |
2252 |
LE BRUN Yann |
10:08:08 |
V1M |
|
M |
792 V1M |
5112 |
2253 |
BOULON Julien |
10:08:13 |
SEM |
|
M |
1100 SEM |
528 |
2253 |
GAIGNEUR Dimitri |
10:08:13 |
V1M |
|
M |
793 V1M |
1284 |
2253 |
GENEVE Bertrand |
10:08:13 |
V1M |
Eldebilos |
M |
794 V1M |
7505 |
2253 |
EVRARD Jonathan |
10:08:13 |
SEM |
EMB |
M |
1101 SEM |
9283 |
2257 |
GILLET Joachim |
10:08:19 |
V1M |
|
M |
795 V1M |
9114 |
2257 |
MAGNIN Sylvain |
10:08:19 |
V1M |
|
M |
796 V1M |
10069 |
2259 |
DELORME Thierry |
10:08:20 |
V2M |
|
M |
192 V2M |
10068 |
2259 |
MOULIN Thierry |
10:08:20 |
V2M |
|
M |
193 V2M |
10153 |
2261 |
CHAIZE Christelle |
10:08:24 |
SEF |
|
F |
71 SEF |
6989 |
2262 |
ROLLET Sylvain |
10:08:26 |
V1M |
val lamartinien passion |
M |
797 V1M |
6779 |
2263 |
MONTOUSSE Franck |
10:08:29 |
V1M |
|
M |
798 V1M |
1837 |
2264 |
GOBET Lionel |
10:08:41 |
SEM |
ESPB |
M |
1102 SEM |
6363 |
2264 |
LOPEZ Cyril |
10:08:41 |
V1M |
|
M |
799 V1M |
9992 |
2266 |
GALIBERT Fabien |
10:08:42 |
V1M |
|
M |
800 V1M |
6184 |
2267 |
RAYNAUD Jean Noel |
10:08:43 |
V2M |
Macadam 77 |
M |
194 V2M |
7221 |
2267 |
ODENT Frederic |
10:08:43 |
V1M |
|
M |
801 V1M |
8127 |
2269 |
GUILLAUME Wafflard |
10:08:47 |
V1M |
|
M |
802 V1M |
7029 |
2270 |
TOURRETTE Pierre |
10:08:53 |
SEM |
|
M |
1103 SEM |
707 |
2270 |
PILAZ Pierre |
10:08:53 |
V1M |
CVT JTEKT Team |
M |
803 V1M |
5733 |
2272 |
LEMOINE Arnaud |
10:08:55 |
V1M |
|
M |
804 V1M |
7297 |
2273 |
BOLLENOT Olivier |
10:08:59 |
SEM |
|
M |
1104 SEM |
1043 |
2273 |
LAI Fabrice |
10:08:59 |
V1M |
|
M |
805 V1M |
5272 |
2275 |
SAINTIER Benedicte |
10:09:02 |
V1F |
Oxygene |
F |
48 V1F |
8196 |
2276 |
DIGIACOMO Fabrice |
10:09:03 |
V1M |
|
M |
806 V1M |
1734 |
2276 |
MEUNIER Jean Michel |
10:09:03 |
V2M |
|
M |
195 V2M |
9127 |
2278 |
DION Michael |
10:09:04 |
V1M |
|
M |
807 V1M |
5486 |
2278 |
BELOUIN Didier |
10:09:04 |
V1M |
|
M |
808 V1M |
8191 |
2280 |
LASSEUR Olivier |
10:09:44 |
V2M |
|
M |
196 V2M |
609 |
2281 |
MERIC Philippe |
10:09:54 |
V1M |
SM Montrouge |
M |
809 V1M |
5836 |
2281 |
AVEMANI Herve |
10:09:54 |
V1M |
|
M |
810 V1M |
9421 |
2283 |
DURANSON Loic |
10:09:58 |
V1M |
|
M |
811 V1M |
5838 |
2283 |
FAINS Olivier |
10:09:58 |
V1M |
|
M |
812 V1M |
9642 |
2285 |
ROGEZ Antoine |
10:10:02 |
SEM |
|
M |
1105 SEM |
5394 |
2286 |
DESAI Enguerrand |
10:10:03 |
SEM |
|
M |
1106 SEM |
539 |
2286 |
ANGIN Christophe |
10:10:03 |
V1M |
|
M |
813 V1M |
8069 |
2288 |
CLERJON Sylvie |
10:10:05 |
V2F |
|
F |
12 V2F |
957 |
2289 |
DEBAYLE Christian |
10:10:11 |
V2M |
|
M |
197 V2M |
1611 |
2289 |
PRIEUR Patrick |
10:10:11 |
SEM |
|
M |
1107 SEM |
5418 |
2289 |
LETIERS Benoit |
10:10:11 |
SEM |
|
M |
1108 SEM |
10251 |
2292 |
DEGHACHE Yazid |
10:10:15 |
V1M |
|
M |
814 V1M |
5965 |
2293 |
BOUROTTE KEROUANTON Claude |
10:10:16 |
SEM |
|
M |
1109 SEM |
6168 |
2293 |
GREMEAUX Frederique |
10:10:16 |
V1F |
triathlon team pully (sui |
F |
49 V1F |
10257 |
2295 |
GUITTON Romain |
10:10:28 |
SEM |
|
M |
1110 SEM |
1234 |
2295 |
LISSAJOUX Kevin |
10:10:28 |
SEM |
|
M |
1111 SEM |
9264 |
2297 |
MEYER Alexandre |
10:10:31 |
SEM |
|
M |
1112 SEM |
1802 |
2298 |
BERNE Jeremy |
10:10:33 |
V1M |
|
M |
815 V1M |
1393 |
2299 |
FONTAINE Timothee |
10:10:34 |
SEM |
|
M |
1113 SEM |
1807 |
2299 |
POIGNANT Joseph |
10:10:34 |
SEM |
|
M |
1114 SEM |
6877 |
2301 |
PONCIN Aurelien |
10:10:36 |
SEM |
Saint So Court |
M |
1115 SEM |
341 |
2302 |
BOUTTe Michel |
10:10:37 |
V1M |
|
M |
816 V1M |
6687 |
2302 |
LENOIR Thibaut |
10:10:37 |
V1M |
|
M |
817 V1M |
9216 |
2304 |
CHEVREUX Jerome |
10:10:40 |
SEM |
|
M |
1116 SEM |
7702 |
2305 |
WALLET Adrien |
10:10:41 |
SEM |
|
M |
1117 SEM |
9589 |
2306 |
WENDLINGER Laurent |
10:10:45 |
V2M |
Raids Eurosportifs BRIGNA |
M |
198 V2M |
6124 |
2306 |
BOURILLET Pierre Olivier |
10:10:45 |
SEM |
|
M |
1118 SEM |
6539 |
2308 |
RABY Charlie |
10:10:46 |
SEM |
|
M |
1119 SEM |
6378 |
2309 |
GALLAIS Laurence |
10:10:47 |
V2M |
RAID eurosportif Brignais |
M |
199 V2M |
9436 |
2310 |
AUMONT Pierre Yves |
10:10:49 |
SEM |
|
M |
1120 SEM |
5100 |
2311 |
BESSON Emmanuelle |
10:10:51 |
SEF |
|
F |
72 SEF |
7042 |
2312 |
GUYOT Laurent |
10:10:53 |
V1M |
|
M |
818 V1M |
5309 |
2313 |
PRANGE Luc |
10:10:57 |
V1M |
|
M |
819 V1M |
10108 |
2314 |
SENMARTIN Pascal |
10:11:05 |
SEM |
|
M |
1121 SEM |
1268 |
2315 |
GREGOIRE Gerald |
10:11:07 |
V1M |
7RMAT/OZON COURIR |
M |
820 V1M |
5248 |
2316 |
LE DUFF Aurelien |
10:11:16 |
SEM |
|
M |
1122 SEM |
5689 |
2317 |
GUeDON Marc Olivier |
10:11:22 |
V2M |
Foulee Vourloise |
M |
200 V2M |
558 |
2317 |
LUGAND Francois |
10:11:22 |
V2M |
|
M |
201 V2M |
5257 |
2317 |
MILLOT Christophe |
10:11:22 |
V2M |
|
M |
202 V2M |
8117 |
2320 |
BARAN Stephane |
10:11:37 |
V1M |
|
M |
821 V1M |
6514 |
2321 |
CHAFAI Najim |
10:11:38 |
V1M |
|
M |
822 V1M |
7217 |
2321 |
ORIEUX Christophe |
10:11:38 |
V1M |
|
M |
823 V1M |
7219 |
2323 |
LAMOT Pierre Aymeric |
10:11:40 |
SEM |
|
M |
1123 SEM |
8154 |
2324 |
SEMEDO MATOS Valter |
10:11:44 |
SEM |
|
M |
1124 SEM |
9356 |
2325 |
VELARD Laurent |
10:11:50 |
V1M |
TRAIL AVENTURES |
M |
824 V1M |
8422 |
2326 |
GUIO David |
10:11:53 |
V1M |
|
M |
825 V1M |
6896 |
2327 |
DAFFLON Baudouin |
10:11:58 |
SEM |
|
M |
1125 SEM |
6388 |
2328 |
BOZONNET Aurelie |
10:12:02 |
SEF |
|
F |
73 SEF |
5519 |
2329 |
LE TARNEC Louis |
10:12:03 |
SEM |
|
M |
1126 SEM |
5520 |
2330 |
ROUYER Thomas |
10:12:07 |
SEM |
|
M |
1127 SEM |
664 |
2330 |
DANOIS Sylvio |
10:12:07 |
V1M |
|
M |
826 V1M |
8808 |
2332 |
DADET Fabrice |
10:12:10 |
V2M |
|
M |
203 V2M |
765 |
2333 |
PESSELON Pascal |
10:12:12 |
V2M |
|
M |
204 V2M |
325 |
2334 |
CASTELLS Nicolas |
10:12:17 |
V1M |
|
M |
827 V1M |
145 |
2334 |
DANOIS Herbert |
10:12:17 |
SEM |
|
M |
1128 SEM |
8809 |
2336 |
SANTOS LISBOA Aurelien |
10:12:20 |
SEM |
|
M |
1129 SEM |
7588 |
2337 |
DELAYE Stephane |
10:12:32 |
V1M |
|
M |
828 V1M |
9252 |
2338 |
CONVERT Cedrik |
10:12:46 |
V1M |
|
M |
829 V1M |
479 |
2339 |
PANETTA Gregory |
10:12:47 |
V1M |
TEAM CHARRETTE |
M |
830 V1M |
5374 |
2340 |
STRAPPAZZON Benjamin |
10:12:53 |
SEM |
CE salomon |
M |
1130 SEM |
7802 |
2341 |
COLIN Sandrine |
10:12:57 |
V1F |
Terre de running Limonest |
F |
50 V1F |
406 |
2341 |
BOVET Clement |
10:12:57 |
SEM |
|
M |
1131 SEM |
6061 |
2343 |
PETIOT Alexandre |
10:13:07 |
SEM |
|
M |
1132 SEM |
6637 |
2344 |
PINTARD Thierry |
10:13:08 |
V2M |
|
M |
205 V2M |
9698 |
2345 |
BILLOTEY Amelie |
10:13:15 |
SEF |
|
F |
74 SEF |
9451 |
2346 |
GAILLON Sebastien |
10:13:21 |
V1M |
|
M |
831 V1M |
6999 |
2346 |
FALLAI Sebastien |
10:13:21 |
SEM |
|
M |
1133 SEM |
9324 |
2348 |
GUILLIER Stephane |
10:13:28 |
SEM |
|
M |
1134 SEM |
7114 |
2348 |
BELLON Veronique |
10:13:28 |
V2F |
|
F |
13 V2F |
8064 |
2350 |
MAIGRE Patrick |
10:13:33 |
V1M |
|
M |
832 V1M |
5206 |
2350 |
DESPEISSE Matthieu |
10:13:33 |
SEM |
NOGENT SOLIDARITe TRIATHL |
M |
1135 SEM |
8901 |
2352 |
MORIAUD Clement |
10:13:36 |
SEM |
|
M |
1136 SEM |
7578 |
2353 |
CROISET Terik |
10:13:37 |
SEM |
Aptavita |
M |
1137 SEM |
6976 |
2353 |
SEREE DE ROCH Nicolas |
10:13:37 |
SEM |
|
M |
1138 SEM |
6977 |
2355 |
PELLERIN Denis |
10:13:38 |
SEM |
Team Trail Paris |
M |
1139 SEM |
5180 |
2356 |
METAIRIE Stephane |
10:13:41 |
V1M |
|
M |
833 V1M |
8733 |
2357 |
ESPLUGA William |
10:13:50 |
V1M |
|
M |
834 V1M |
1260 |
2358 |
VIEILLE Florian |
10:13:53 |
SEM |
Dombes running evasion |
M |
1140 SEM |
771 |
2359 |
SANCHEZ CALIXTO Cristina |
10:13:59 |
SEF |
DSC Running Albacete |
F |
75 SEF |
8932 |
2360 |
SANCHEZ CALIXTO David |
10:14:03 |
SEM |
DSC Running Albacete |
M |
1141 SEM |
9518 |
2361 |
TESSIER Fabien |
10:14:05 |
V1M |
|
M |
835 V1M |
9444 |
2361 |
MARCAUD Nicolas |
10:14:05 |
SEM |
|
M |
1142 SEM |
9816 |
2363 |
MOREL Eric |
10:14:13 |
SEM |
|
M |
1143 SEM |
7488 |
2363 |
BOSQUET Nathalie |
10:14:13 |
V1F |
|
F |
51 V1F |
9869 |
2365 |
HORNEZ Anne Pia |
10:14:15 |
V1F |
Xrun |
F |
52 V1F |
9488 |
2366 |
BEREZOWSKI Tomasz |
10:14:16 |
SEM |
CITYZEN Poznan |
M |
1144 SEM |
376 |
2367 |
BOURBOTTE Hugues |
10:14:22 |
SEM |
|
M |
1145 SEM |
7447 |
2368 |
POSEZ Guillaume |
10:14:25 |
SEM |
|
M |
1146 SEM |
8636 |
2369 |
BATJOM Emmanuel |
10:14:28 |
V1M |
|
M |
836 V1M |
7983 |
2370 |
LEVANNIER Thomas |
10:14:30 |
SEM |
CAP Conde |
M |
1147 SEM |
1628 |
2371 |
GUICHARDOT Louis |
10:14:36 |
SEM |
|
M |
1148 SEM |
9754 |
2372 |
DEMARET Maureen |
10:14:38 |
SEF |
|
F |
76 SEF |
9336 |
2373 |
BRINGEL Philippe |
10:14:42 |
V1M |
|
M |
837 V1M |
7803 |
2374 |
BENSUSSAN Pascal |
10:14:51 |
V1M |
|
M |
838 V1M |
685 |
2375 |
ALAJOUANINE Luc |
10:14:56 |
SEM |
|
M |
1149 SEM |
1134 |
2375 |
WUILBAUT Christophe |
10:14:56 |
V1M |
|
M |
839 V1M |
7171 |
2377 |
GUILLOU Jean Yves |
10:14:57 |
V2M |
|
M |
206 V2M |
5585 |
2377 |
BERNIGAUD Raphael |
10:14:57 |
V1M |
|
M |
840 V1M |
6756 |
2379 |
DENGREVILLE Antoine |
10:15:00 |
V1M |
|
M |
841 V1M |
7952 |
2379 |
AVRIL Frederic |
10:15:00 |
SEM |
|
M |
1150 SEM |
7953 |
2381 |
LE COUEDIC Vincent |
10:15:05 |
V1M |
|
M |
842 V1M |
7859 |
2382 |
NONDEDEU Francois Joseph |
10:15:07 |
SEM |
|
M |
1151 SEM |
9273 |
2383 |
AGOSTINI Serge |
10:15:08 |
V2M |
Six Fours triathlon |
M |
207 V2M |
9820 |
2383 |
DARRIOULAT David |
10:15:08 |
V1M |
|
M |
843 V1M |
9838 |
2385 |
LANHER Alexandre |
10:15:10 |
SEM |
|
M |
1152 SEM |
8779 |
2385 |
BECK Baptiste |
10:15:10 |
SEM |
|
M |
1153 SEM |
9517 |
2387 |
LEBRUN Denis |
10:15:12 |
V2M |
CLERY BAAL |
M |
208 V2M |
6882 |
2388 |
DECOBERT Nicolas |
10:15:14 |
SEM |
Jogging club Lapugnoy |
M |
1154 SEM |
6295 |
2389 |
BEL Sylvain |
10:15:15 |
SEM |
|
M |
1155 SEM |
6595 |
2389 |
CHERIOUX Ludovic |
10:15:15 |
SEM |
WOLFPACK |
M |
1156 SEM |
6889 |
2391 |
CAYOL Emilien |
10:15:17 |
SEM |
|
M |
1157 SEM |
6060 |
2392 |
GARGANTA Jose |
10:15:18 |
V3M |
|
M |
21 V3M |
9568 |
2393 |
ETIENNE Eric |
10:15:20 |
V2M |
|
M |
209 V2M |
6047 |
2394 |
LAFABRIE Franck |
10:15:21 |
V1M |
|
M |
844 V1M |
719 |
2395 |
GELSOMINO Jean Christophe |
10:15:22 |
V2M |
|
M |
210 V2M |
1054 |
2396 |
FRYDE Xavier |
10:15:27 |
V2M |
|
M |
211 V2M |
8513 |
2397 |
DELPIEU Anthony |
10:15:29 |
V1M |
|
M |
845 V1M |
291 |
2397 |
CHIRAT David |
10:15:29 |
V1M |
|
M |
846 V1M |
10216 |
2399 |
CHAMBERS Nicolas |
10:15:36 |
V1M |
|
M |
847 V1M |
6722 |
2400 |
LEVESQUE Yan |
10:15:37 |
V1M |
|
M |
848 V1M |
1833 |
2400 |
GENDRON Jean Luc |
10:15:37 |
V2M |
|
M |
212 V2M |
8558 |
2402 |
DHELLEMME Stephane |
10:15:39 |
V1M |
|
M |
849 V1M |
9445 |
2403 |
URIEN Joseph |
10:15:40 |
V3M |
|
M |
22 V3M |
9120 |
2404 |
PIERREFEU Yann |
10:15:49 |
V1M |
Kikourou GHT |
M |
850 V1M |
5214 |
2405 |
TYNENSKI Julie |
10:15:50 |
SEF |
|
F |
77 SEF |
6532 |
2406 |
POUGET Gildas |
10:15:53 |
SEM |
|
M |
1158 SEM |
527 |
2407 |
MORVAN Dominique |
10:15:59 |
V2M |
Guipavas Oxygene |
M |
213 V2M |
5676 |
2408 |
PERRIN Thomas |
10:16:00 |
V1M |
LUR / Kikourou |
M |
851 V1M |
5239 |
2409 |
POITEL Damien |
10:16:01 |
V1M |
|
M |
852 V1M |
467 |
2409 |
MARTEL Franck |
10:16:01 |
V1M |
|
M |
853 V1M |
1718 |
2411 |
DAMON Yves |
10:16:03 |
V1M |
|
M |
854 V1M |
5596 |
2412 |
GUEROULT Mathieu |
10:16:08 |
SEM |
|
M |
1159 SEM |
6550 |
2413 |
LASCOLS Fabrice |
10:16:10 |
V3M |
|
M |
23 V3M |
6273 |
2414 |
KRIEGER Thibaut |
10:16:16 |
V1M |
CTA JeffBtrail |
M |
855 V1M |
5692 |
2415 |
ROUAULT Anthony |
10:16:20 |
SEM |
|
M |
1160 SEM |
1407 |
2416 |
OLLIVIER Adrien |
10:16:22 |
SEM |
|
M |
1161 SEM |
5375 |
2417 |
CORMORECHE Jean Christophe |
10:16:24 |
SEM |
Courir en Dombes |
M |
1162 SEM |
5724 |
2417 |
CHARLIN Nicolas |
10:16:24 |
SEM |
|
M |
1163 SEM |
6224 |
2419 |
RIMBEAULT Samuel |
10:16:25 |
SEM |
|
M |
1164 SEM |
8952 |
2420 |
BUCHON Stephane |
10:16:30 |
V1M |
Vik'Azim |
M |
856 V1M |
7034 |
2421 |
GODINA Alexei |
10:16:31 |
SEM |
TOTAL SPORT |
M |
1165 SEM |
7344 |
2422 |
STULEMEIJER Casper |
10:16:32 |
SEM |
Gambade rochfortaise |
M |
1166 SEM |
9622 |
2423 |
MARTIN Nicolas |
10:16:33 |
SEM |
|
M |
1167 SEM |
7152 |
2424 |
CAMUS Sophie |
10:16:34 |
SEF |
|
F |
78 SEF |
7804 |
2425 |
FRAYSSE Vincent |
10:16:35 |
SEM |
|
M |
1168 SEM |
8761 |
2426 |
CHANTRENNE Patrice |
10:16:47 |
V2M |
|
M |
214 V2M |
6183 |
2427 |
TRILLIAT Ghislaine |
10:16:53 |
V1F |
Courir en Dombes |
F |
53 V1F |
6677 |
2427 |
AMAR Christophe |
10:16:53 |
V1F |
Courir en Dombes |
F |
54 V1F |
6678 |
2429 |
BRENAC Nicolas |
10:16:58 |
V1M |
|
M |
857 V1M |
1706 |
2430 |
EQUINET Odile |
10:17:03 |
V2F |
|
F |
14 V2F |
835 |
2430 |
BORNIER Laurent |
10:17:03 |
V1M |
|
M |
858 V1M |
5624 |
2432 |
RENARD William |
10:17:08 |
SEM |
AIRCUBE BORDEAUX |
M |
1169 SEM |
7201 |
2432 |
LEGROS Yves |
10:17:08 |
SEM |
Adidas Runners Bir Hakeim |
M |
1170 SEM |
7675 |
2434 |
KNOP Thibault |
10:17:10 |
SEM |
|
M |
1171 SEM |
308 |
2435 |
BEAUMONT Regis |
10:17:13 |
V2M |
|
M |
215 V2M |
10215 |
2436 |
CORDELLE Arnaud |
10:17:31 |
V2M |
|
M |
216 V2M |
10299 |
2437 |
MATHEVET Herve |
10:17:32 |
V2M |
|
M |
217 V2M |
6021 |
2438 |
BROSSUT Christophe |
10:17:37 |
V1M |
|
M |
859 V1M |
9170 |
2439 |
CAUDRELIER BENAC Eric |
10:17:41 |
V1F |
|
F |
55 V1F |
8582 |
2440 |
TIHAR Samuel |
10:17:42 |
SEM |
|
M |
1172 SEM |
9510 |
2441 |
BEGIN Reynald |
10:17:54 |
V2M |
kikourou |
M |
218 V2M |
5219 |
2442 |
MANGOTTE Ludovic |
10:17:55 |
SEM |
|
M |
1173 SEM |
1826 |
2443 |
NOWAKOWSKI Jacky |
10:17:56 |
V2M |
|
M |
219 V2M |
1640 |
2444 |
BEAUDOUIN Michel |
10:18:03 |
V2M |
|
M |
220 V2M |
10128 |
2445 |
SAEZ Didier |
10:18:14 |
V2M |
|
M |
221 V2M |
9874 |
2446 |
LEJEUNE Benjamin |
10:18:16 |
SEM |
|
M |
1174 SEM |
6949 |
2447 |
MICHELETTI Frederic |
10:18:20 |
SEM |
|
M |
1175 SEM |
6357 |
2448 |
DE LAUBRIeRE Gilles |
10:18:22 |
V1M |
ERAWATI |
M |
860 V1M |
8937 |
2449 |
SABOURIN Michael |
10:18:23 |
V1M |
|
M |
861 V1M |
7111 |
2450 |
FAYARD Pierre |
10:18:24 |
V1M |
Team Run CHER |
M |
862 V1M |
5715 |
2451 |
FAVRE Alain |
10:18:25 |
V2M |
Les Basquettes Fumantes |
M |
222 V2M |
8667 |
2451 |
SPIGOLIS Jean Pascal |
10:18:25 |
V2M |
|
M |
223 V2M |
9993 |
2453 |
PAIRE Tony |
10:18:26 |
SEM |
|
M |
1176 SEM |
330 |
2454 |
MASSET Laurent |
10:18:30 |
V1M |
|
M |
863 V1M |
456 |
2455 |
CHOMEZ Fabien |
10:18:31 |
V1M |
|
M |
864 V1M |
349 |
2456 |
EGNART Christophe |
10:18:33 |
SEM |
|
M |
1177 SEM |
5199 |
2457 |
DESJU BLAY Isabelle |
10:18:36 |
V2F |
|
F |
15 V2F |
6277 |
2457 |
GESSE Guillaume |
10:18:36 |
V1M |
|
M |
865 V1M |
8172 |
2459 |
FAVRE Richard |
10:18:37 |
V1M |
|
M |
866 V1M |
9963 |
2460 |
PAGES Laurent |
10:18:48 |
V2M |
|
M |
224 V2M |
6456 |
2461 |
BIGOT Pierre |
10:18:49 |
V2M |
|
M |
225 V2M |
5338 |
2462 |
JANOWSKI Gautier |
10:18:56 |
SEM |
|
M |
1178 SEM |
1427 |
2463 |
KAMINSKI Stephane |
10:19:03 |
V1M |
|
M |
867 V1M |
5398 |
2464 |
DE ROUSSANE Thibaut |
10:19:04 |
SEM |
|
M |
1179 SEM |
8277 |
2465 |
LAFOND Pierre Charles |
10:19:05 |
V2M |
|
M |
226 V2M |
5512 |
2466 |
GAUME Bernard |
10:19:11 |
V2M |
|
M |
227 V2M |
9684 |
2467 |
FORASETTO Eric |
10:19:15 |
V1M |
|
M |
868 V1M |
1161 |
2467 |
GOSSEMENT Arnaud |
10:19:15 |
V1M |
|
M |
869 V1M |
7668 |
2467 |
HETZEL Remy |
10:19:15 |
SEM |
|
M |
1180 SEM |
7757 |
2470 |
ANGELO Patrice |
10:19:16 |
V1M |
|
M |
870 V1M |
1162 |
2470 |
JOUNOT Damien |
10:19:16 |
SEM |
|
M |
1181 SEM |
7696 |
2472 |
JUST Sebastien |
10:19:19 |
V1M |
|
M |
871 V1M |
661 |
2473 |
FESQUET Gerald |
10:19:21 |
V1M |
|
M |
872 V1M |
1192 |
2473 |
ROUALDES Olivier |
10:19:21 |
V1M |
|
M |
873 V1M |
5032 |
2473 |
BOUDJOUDJOU Toufik |
10:19:21 |
V1M |
|
M |
874 V1M |
6857 |
2473 |
DANO Mathieu |
10:19:21 |
SEM |
|
M |
1182 SEM |
10256 |
2477 |
MONNET Nadege |
10:19:22 |
SEF |
LeTRACEURS |
F |
79 SEF |
5329 |
2478 |
CUILLER Anthony |
10:19:23 |
SEM |
|
M |
1183 SEM |
1144 |
2478 |
RIVIER Vincent |
10:19:23 |
V1M |
|
M |
875 V1M |
5330 |
2478 |
RICHARD Pierre |
10:19:23 |
V1M |
|
M |
876 V1M |
6083 |
2481 |
MARINO RINCK Marie Franca |
10:19:26 |
V1F |
|
F |
56 V1F |
9262 |
2482 |
VASON Aurelien |
10:19:30 |
SEM |
LA RIVATIERE |
M |
1184 SEM |
5413 |
2482 |
BARBEYS Thomas |
10:19:30 |
SEM |
|
M |
1185 SEM |
7355 |
2484 |
JARDIN Benoit |
10:19:31 |
V1M |
ASPMR |
M |
877 V1M |
6370 |
2485 |
GUY Laurent |
10:19:32 |
V1M |
PPGPD Team |
M |
878 V1M |
9377 |
2486 |
MASSOT Pascal |
10:19:33 |
V2M |
Dynamo Malakoff |
M |
228 V2M |
10210 |
2487 |
BAIN Xavier |
10:19:43 |
SEM |
|
M |
1186 SEM |
5019 |
2488 |
MORATA Florent |
10:20:01 |
V1M |
LES CINDReS |
M |
879 V1M |
6612 |
2489 |
MOUDOUD Jean Luc |
10:20:02 |
V2M |
|
M |
229 V2M |
7130 |
2490 |
SALIGNAT Pierre |
10:20:06 |
V1M |
|
M |
880 V1M |
8459 |
2490 |
EDOUARD HEMON Charles |
10:20:06 |
SEM |
|
M |
1187 SEM |
8672 |
2492 |
GORICHON Bruno |
10:20:08 |
SEM |
|
M |
1188 SEM |
8684 |
2493 |
ELOIRE Ludovic |
10:20:12 |
V1M |
|
M |
881 V1M |
1147 |
2493 |
ROUSSEAU Stephane |
10:20:12 |
V1M |
|
M |
882 V1M |
8052 |
2495 |
CROCHET Arnaud |
10:20:14 |
V1M |
|
M |
883 V1M |
1149 |
2496 |
ROUSSET Frederic |
10:20:15 |
V2M |
|
M |
230 V2M |
9716 |
2497 |
LAPLACE Cyrille |
10:20:17 |
SEM |
|
M |
1189 SEM |
10109 |
2498 |
TAUZIN Gregory |
10:20:21 |
SEM |
|
M |
1190 SEM |
549 |
2499 |
JEANNIN David |
10:20:26 |
SEM |
|
M |
1191 SEM |
5304 |
2500 |
BELLONE Herve |
10:20:27 |
V1M |
FALICOUN TRAIL PLAISIR |
M |
884 V1M |
8056 |
2500 |
JANODY Thierry |
10:20:27 |
V1M |
|
M |
885 V1M |
9778 |
2502 |
HENQUINET Luc |
10:20:29 |
V1M |
|
M |
886 V1M |
8274 |
2502 |
REIGNER Christophe |
10:20:29 |
SEM |
|
M |
1192 SEM |
8865 |
2502 |
MULIN Jerome |
10:20:29 |
SEM |
|
M |
1193 SEM |
8866 |
2505 |
PERIOUX Jerome |
10:20:31 |
SEM |
|
M |
1194 SEM |
8238 |
2505 |
DEHEUNYNCK Alban |
10:20:31 |
SEM |
|
M |
1195 SEM |
8762 |
2507 |
REMONNAY Frederic |
10:20:32 |
V1M |
|
M |
887 V1M |
6452 |
2507 |
ANODEAU Jimmy |
10:20:32 |
SEM |
|
M |
1196 SEM |
8235 |
2509 |
PUTHET Baptiste |
10:20:35 |
SEM |
|
M |
1197 SEM |
9854 |
2510 |
SCHMITT Fabien |
10:20:38 |
SEM |
|
M |
1198 SEM |
9735 |
2511 |
TRIBAUDINO Andrea |
10:20:46 |
V1M |
Team Marguareis ASD |
M |
888 V1M |
8632 |
2512 |
TOLOTTI Xavier |
10:20:47 |
V1M |
|
M |
889 V1M |
1088 |
2513 |
PINPERNET Thibaut |
10:20:55 |
SEM |
|
M |
1199 SEM |
9269 |
2514 |
SERIS Remi |
10:21:00 |
SEM |
|
M |
1200 SEM |
6549 |
2515 |
BREGEON Thibaud |
10:21:02 |
SEM |
|
M |
1201 SEM |
7230 |
2516 |
FAHY Franck |
10:21:06 |
V2M |
|
M |
231 V2M |
10114 |
2517 |
RICHARD Olivier |
10:21:12 |
V1M |
VOIRON |
M |
890 V1M |
7777 |
2518 |
SERGI Pietro |
10:21:14 |
V2M |
|
M |
232 V2M |
9504 |
2519 |
JEULIN Arnaud |
10:21:23 |
V1M |
|
M |
891 V1M |
9000 |
2520 |
SABOUL Ludovic |
10:21:24 |
V1M |
|
M |
892 V1M |
7903 |
2521 |
BERGERET Yohan |
10:21:29 |
SEM |
RUN BYNIGHT |
M |
1202 SEM |
6373 |
2521 |
BROZZONI Frederic |
10:21:29 |
SEM |
|
M |
1203 SEM |
8484 |
2523 |
JULIEN Olivier |
10:21:33 |
SEM |
|
M |
1204 SEM |
8625 |
2524 |
GOLLIN Arnaud |
10:21:36 |
SEM |
FLOWER |
M |
1205 SEM |
6137 |
2525 |
POULAIN Remi |
10:21:37 |
V1M |
|
M |
893 V1M |
363 |
2526 |
COTTIER Laurent |
10:21:40 |
V1M |
cdcg team leffe |
M |
894 V1M |
1019 |
2527 |
GOEPP Frederic |
10:21:41 |
V1M |
|
M |
895 V1M |
1018 |
2528 |
KARKOWSKI Ludovic |
10:21:43 |
SEM |
|
M |
1206 SEM |
314 |
2529 |
POTTIER Arnaud |
10:21:44 |
SEM |
|
M |
1207 SEM |
9538 |
2530 |
MAHAMADOU Alhassane |
10:21:55 |
SEM |
Desesperaid Team |
M |
1208 SEM |
5236 |
2531 |
INNOCENTI Alain |
10:22:01 |
V2M |
|
M |
233 V2M |
7223 |
2532 |
HORRIOT Eric |
10:22:08 |
V2M |
|
M |
234 V2M |
1347 |
2532 |
LHOTE Antoine |
10:22:08 |
V2M |
|
M |
235 V2M |
6293 |
2534 |
THEVENET Aymeric |
10:22:11 |
SEM |
|
M |
1209 SEM |
8936 |
2535 |
LHOTE Guillaume |
10:22:12 |
SEM |
Softway Medical |
M |
1210 SEM |
5831 |
2536 |
WESP Klaus |
10:22:24 |
V2M |
LVF Muri |
M |
236 V2M |
7158 |
2537 |
CHAMOREAU Jocelyn |
10:22:27 |
V1M |
Courir a Mennecy |
M |
896 V1M |
639 |
2538 |
ESTIEU Fabrice |
10:22:28 |
SEM |
|
M |
1211 SEM |
9969 |
2539 |
LANGLAIS Laurent |
10:22:30 |
V2M |
|
M |
237 V2M |
8614 |
2539 |
FERACCI Jean Baptiste |
10:22:30 |
SEM |
|
M |
1212 SEM |
9970 |
2541 |
CHABROL Celine |
10:22:32 |
SEF |
|
F |
80 SEF |
6653 |
2542 |
SANH Thomas |
10:22:35 |
V1M |
|
M |
897 V1M |
9877 |
2543 |
ANDRE Loic |
10:22:38 |
V1M |
Spheniscus |
M |
898 V1M |
5436 |
2544 |
BELILITA Nacim |
10:22:41 |
SEM |
|
M |
1213 SEM |
6629 |
2545 |
MIEYBeGUe Cyril |
10:22:59 |
SEM |
PoursoMan |
M |
1214 SEM |
7339 |
2546 |
MATHON Thomas |
10:23:00 |
SEM |
|
M |
1215 SEM |
5012 |
2546 |
MARGARELLO Nicolas |
10:23:00 |
V1M |
NOMAD SUN |
M |
899 V1M |
6009 |
2548 |
MORTELETTE Jordan |
10:23:01 |
SEM |
|
M |
1216 SEM |
6123 |
2549 |
BRUSQ Michel |
10:23:03 |
V2M |
|
M |
238 V2M |
9150 |
2550 |
JOINT Antoine |
10:23:31 |
SEM |
|
M |
1217 SEM |
5106 |
2550 |
DUIVON Jean Michel |
10:23:31 |
V2M |
|
M |
239 V2M |
5551 |
2552 |
GRIOT Bertrand |
10:23:33 |
SEM |
|
M |
1218 SEM |
7462 |
2553 |
MEYER Flavio |
10:23:39 |
V1M |
|
M |
900 V1M |
1569 |
2554 |
BOULBELLOUT Fouad |
10:23:43 |
V1M |
|
M |
901 V1M |
7840 |
2554 |
JUTKOWIAK Jean Francois |
10:23:43 |
V1M |
|
M |
902 V1M |
8774 |
2556 |
FOURNEL Franck |
10:23:50 |
SEM |
|
M |
1219 SEM |
6505 |
2557 |
NOHARET Renaud |
10:23:56 |
SEM |
|
M |
1220 SEM |
7118 |
2558 |
FONTAYNE Jean Pierre |
10:24:02 |
SEM |
|
M |
1221 SEM |
6538 |
2558 |
ROUNG Romuald |
10:24:02 |
SEM |
|
M |
1222 SEM |
7098 |
2560 |
SCHWARTZ Pierre |
10:24:03 |
V2M |
|
M |
240 V2M |
8631 |
2561 |
SECHAUD Dimitri |
10:24:04 |
SEM |
|
M |
1223 SEM |
7167 |
2562 |
GIAMPICCOLO Nicolas |
10:24:07 |
SEM |
|
M |
1224 SEM |
6147 |
2563 |
REAL Philippe |
10:24:12 |
V2M |
|
M |
241 V2M |
1698 |
2564 |
KOCH Frederic |
10:24:25 |
V1M |
Gigots bitume |
M |
903 V1M |
6640 |
2565 |
VIDAL Eric |
10:24:26 |
V1M |
|
M |
904 V1M |
5623 |
2566 |
GABUT Mathieu |
10:24:34 |
SEM |
|
M |
1225 SEM |
354 |
2567 |
FRAPPE Benedicte |
10:24:35 |
V1F |
RIBERAL AC |
F |
57 V1F |
1058 |
2567 |
MOINE Vincent |
10:24:35 |
SEM |
Team performance |
M |
1226 SEM |
6011 |
2567 |
TEYSSANDIER Alan |
10:24:35 |
V1M |
|
M |
905 V1M |
8337 |
2570 |
ROSE Jeremy |
10:24:37 |
SEM |
|
M |
1227 SEM |
9860 |
2571 |
DESAUW Florent |
10:24:38 |
SEM |
CLUB TRIATHLON DOUAI |
M |
1228 SEM |
8637 |
2572 |
ROUSSEAUD Damien |
10:24:39 |
SEM |
Athletique Club Nord Seno |
M |
1229 SEM |
1655 |
2572 |
VENDAMME Vincent |
10:24:39 |
SEM |
|
M |
1230 SEM |
8547 |
2574 |
VALBUENA Sebastien |
10:24:40 |
SEM |
|
M |
1231 SEM |
5661 |
2575 |
RIFFAT Antoine |
10:24:41 |
SEM |
|
M |
1232 SEM |
5774 |
2576 |
FROSSARD Pascal |
10:24:43 |
V2M |
|
M |
242 V2M |
6336 |
2577 |
GESSIER Pierre |
10:24:46 |
SEM |
|
M |
1233 SEM |
9925 |
2578 |
CHERUBINI Thomas |
10:24:47 |
ESM |
|
M |
20 ESM |
6439 |
2579 |
BAUP Jerome |
10:24:53 |
V1M |
|
M |
906 V1M |
274 |
2580 |
CHANRION Nadia |
10:24:59 |
SEF |
|
F |
81 SEF |
7872 |
2581 |
POUPIOT Pascal |
10:25:01 |
V2M |
|
M |
243 V2M |
5986 |
2582 |
PILLET Benoit |
10:25:06 |
SEM |
FCV team trail |
M |
1234 SEM |
8211 |
2583 |
GIRAUDEAU Wilfried |
10:25:07 |
V1M |
|
M |
907 V1M |
6821 |
2584 |
FLIGEAT Alexandre |
10:25:13 |
V1M |
|
M |
908 V1M |
9243 |
2585 |
POINT Sebastien |
10:25:17 |
SEM |
|
M |
1235 SEM |
8563 |
2586 |
DUPONT Thibaut |
10:25:19 |
SEM |
|
M |
1236 SEM |
6434 |
2587 |
HAUSER Frederic |
10:25:20 |
V1M |
|
M |
909 V1M |
7685 |
2588 |
VIDAL Julien |
10:25:24 |
SEM |
TEAM STARTorNOT |
M |
1237 SEM |
7686 |
2589 |
MULLER Sylvain |
10:25:30 |
V1M |
|
M |
910 V1M |
9082 |
2590 |
HOELTZEL Hubert |
10:25:32 |
V2M |
Quatz Trotters |
M |
244 V2M |
1153 |
2591 |
DUVAL Matthieu |
10:25:35 |
SEM |
|
M |
1238 SEM |
7499 |
2591 |
RUBIO Jose |
10:25:35 |
V2M |
|
M |
245 V2M |
9602 |
2593 |
CAMBE Matthieu |
10:25:37 |
SEM |
|
M |
1239 SEM |
7287 |
2594 |
LEFFRAY Jordan |
10:25:38 |
SEM |
|
M |
1240 SEM |
7288 |
2594 |
LEPAGE Vincent |
10:25:38 |
SEM |
|
M |
1241 SEM |
8468 |
2596 |
BARRY Olivier |
10:25:40 |
V1M |
|
M |
911 V1M |
6708 |
2597 |
TREVILLOT Vincent |
10:25:42 |
SEM |
|
M |
1242 SEM |
9702 |
2598 |
RANSQUIN Jerome |
10:25:47 |
V1M |
|
M |
912 V1M |
9584 |
2599 |
JERPHAGNON Philippe |
10:25:51 |
V2M |
|
M |
246 V2M |
6867 |
2600 |
ZGLINICKI Eric |
10:26:01 |
V2M |
X Run |
M |
247 V2M |
9182 |
2601 |
BEFFY Maxime |
10:26:02 |
SEM |
|
M |
1243 SEM |
5840 |
2602 |
DUPONT Thomas |
10:26:03 |
V1M |
Couilles de loup |
M |
913 V1M |
595 |
2602 |
STERDYNIAK Pascale |
10:26:03 |
V3F |
|
F |
1 V3F |
6442 |
2604 |
VARIOT Benjamin |
10:26:08 |
SEM |
|
M |
1244 SEM |
6916 |
2605 |
NOUYRIGAT David |
10:26:09 |
V1M |
|
M |
914 V1M |
7264 |
2606 |
BUISSON Marc |
10:26:11 |
SEM |
|
M |
1245 SEM |
9197 |
2607 |
POIDEVIN Stephane |
10:26:12 |
V1M |
TEAM PINPIN FOR EVER |
M |
915 V1M |
5240 |
2607 |
GREBOT Martin |
10:26:12 |
SEM |
|
M |
1246 SEM |
9478 |
2609 |
PICQ David |
10:26:14 |
V1M |
|
M |
916 V1M |
6094 |
2610 |
LEGRAND Fabrice |
10:26:17 |
V1M |
|
M |
917 V1M |
8436 |
2611 |
BILLAUD Ludovic |
10:26:22 |
V1M |
|
M |
918 V1M |
6990 |
2612 |
TAURISSON Claire |
10:26:27 |
V1F |
|
F |
58 V1F |
9469 |
2613 |
LASCOR Franck |
10:26:28 |
SEF |
|
F |
82 SEF |
1803 |
2613 |
MONIEZ Romain |
10:26:28 |
SEM |
|
M |
1247 SEM |
5821 |
2613 |
MAUBERT Mathieu |
10:26:28 |
SEM |
|
M |
1248 SEM |
8372 |
2616 |
POURBAIX Laurent |
10:26:30 |
V2M |
|
M |
248 V2M |
5997 |
2617 |
NIGAY Michel |
10:26:36 |
V2M |
|
M |
249 V2M |
615 |
2618 |
NIGAY Cecile |
10:26:38 |
SEF |
|
F |
83 SEF |
7006 |
2619 |
PETER Fabrice |
10:26:40 |
V2M |
|
M |
250 V2M |
1154 |
2620 |
NOGARO Pacsal |
10:26:41 |
V1M |
|
M |
919 V1M |
8608 |
2621 |
ROUCHOUSE Julien |
10:26:43 |
V1M |
|
M |
920 V1M |
5008 |
2622 |
HOTTIN Jeremy |
10:26:45 |
SEM |
|
M |
1249 SEM |
5042 |
2623 |
GOLFIER Dominique |
10:26:46 |
V1M |
Casino Running |
M |
921 V1M |
5009 |
2623 |
VACHET Jerome |
10:26:46 |
V1M |
|
M |
922 V1M |
5278 |
2625 |
DUVERGER Florentin |
10:26:52 |
SEM |
|
M |
1250 SEM |
10282 |
2626 |
CARIOU Leny |
10:26:54 |
SEM |
|
M |
1251 SEM |
8610 |
2627 |
HUBERT Vincent |
10:26:55 |
SEM |
|
M |
1252 SEM |
8611 |
2628 |
EBADI Barbara |
10:26:56 |
V1F |
TEAM TRAIL COTE BLEUE |
F |
59 V1F |
238 |
2629 |
LATERROT Sylvain |
10:27:00 |
V2M |
|
M |
251 V2M |
8095 |
2630 |
FRANCOIS Bruno |
10:27:02 |
V2M |
|
M |
252 V2M |
8397 |
2631 |
MEYMERIE Gregoire |
10:27:06 |
SEM |
|
M |
1253 SEM |
7895 |
2631 |
EVRARD Sebastien |
10:27:06 |
SEM |
|
M |
1254 SEM |
7907 |
2633 |
SOULET DE BRUGIeRE Arnaud |
10:27:07 |
SEM |
|
M |
1255 SEM |
1568 |
2634 |
METZKE Nicolas |
10:27:09 |
V2M |
|
M |
253 V2M |
8542 |
2635 |
CONVERT Sebastien |
10:27:12 |
V1M |
VAL DE GRAY MARATHON |
M |
923 V1M |
8618 |
2636 |
DUBERGEY Julien |
10:27:13 |
V1M |
|
M |
924 V1M |
530 |
2637 |
STAQUET Sebastien |
10:27:15 |
V1M |
|
M |
925 V1M |
1369 |
2638 |
BOUCHET Cyril |
10:27:16 |
SEM |
Kiwy |
M |
1256 SEM |
9272 |
2639 |
JEROME Steeve |
10:27:19 |
SEM |
bulborr |
M |
1257 SEM |
8622 |
2640 |
MULLER Philippe |
10:27:23 |
SEM |
|
M |
1258 SEM |
1297 |
2641 |
COLAS Jean Francois |
10:27:26 |
V1M |
|
M |
926 V1M |
5296 |
2641 |
MINELLA Mickael |
10:27:26 |
V1M |
running bords de l'ognon |
M |
927 V1M |
9092 |
2643 |
LEMARQUAND Jean |
10:27:30 |
ESM |
|
M |
21 ESM |
9730 |
2644 |
MUNCK Tudy |
10:27:37 |
SEM |
|
M |
1259 SEM |
5975 |
2645 |
MUNCK Yohan |
10:27:40 |
SEM |
TC St Georges |
M |
1260 SEM |
5974 |
2646 |
GRIMAULT Xavier |
10:27:51 |
V2M |
|
M |
254 V2M |
800 |
2647 |
MORIANGE Nicolas |
10:27:55 |
SEM |
|
M |
1261 SEM |
7874 |
2648 |
PROISY Vincent |
10:27:57 |
SEM |
|
M |
1262 SEM |
5952 |
2649 |
BENREKIA Youri |
10:28:01 |
V1M |
|
M |
928 V1M |
5131 |
2650 |
CORJET Denis |
10:28:05 |
V2M |
|
M |
255 V2M |
5323 |
2651 |
LAUSSON Bastien |
10:28:15 |
SEM |
|
M |
1263 SEM |
1622 |
2652 |
CORNILLON Damien |
10:28:18 |
SEM |
|
M |
1264 SEM |
1204 |
2653 |
BLASCO Ludovic |
10:28:24 |
SEM |
|
M |
1265 SEM |
9889 |
2654 |
LEVEQUE Ludovic |
10:28:27 |
SEM |
|
M |
1266 SEM |
9327 |
2655 |
SISOUTHAM Chanthalom |
10:28:29 |
V2M |
|
M |
256 V2M |
8212 |
2656 |
LAFFONT Cedric |
10:28:34 |
V1M |
|
M |
929 V1M |
6413 |
2657 |
MARTIN Eric |
10:28:41 |
V1M |
|
M |
930 V1M |
1032 |
2658 |
LE MOIGN Corinne |
10:28:42 |
V2F |
|
F |
16 V2F |
7318 |
2659 |
PUPIER Cedric |
10:28:45 |
V1M |
|
M |
931 V1M |
7500 |
2660 |
POISSON Eric |
10:28:50 |
V1M |
|
M |
932 V1M |
1142 |
2661 |
THIRION LOPEZ Loic |
10:28:53 |
V1M |
Running bords de l'oignon |
M |
933 V1M |
9091 |
2662 |
BERTAGNOLIO Antonin |
10:29:01 |
SEM |
Pieds Tendres |
M |
1267 SEM |
1270 |
2663 |
DECONFIN Patrick |
10:29:06 |
V1M |
|
M |
934 V1M |
8455 |
2664 |
VISINI Fabien |
10:29:15 |
V1M |
CHAUD LES PATTES |
M |
935 V1M |
634 |
2665 |
BOYER Jean Christophe |
10:29:16 |
V2M |
|
M |
257 V2M |
5957 |
2666 |
ASLY Mohamed |
10:29:18 |
SEM |
|
M |
1268 SEM |
6417 |
2667 |
GALIBERT Romain |
10:29:20 |
SEM |
|
M |
1269 SEM |
6418 |
2668 |
METZGER Etienne |
10:29:21 |
SEM |
|
M |
1270 SEM |
9685 |
2669 |
TOCQUEVILLE Eric |
10:29:22 |
V1M |
|
M |
936 V1M |
5322 |
2670 |
DESTREMAU Augustin |
10:29:25 |
SEM |
|
M |
1271 SEM |
7440 |
2671 |
SEVE Arnaud |
10:29:37 |
SEM |
|
M |
1272 SEM |
7577 |
2672 |
COTTET Vincent |
10:29:39 |
SEM |
|
M |
1273 SEM |
1248 |
2672 |
COTTET Nathanael |
10:29:39 |
SEM |
|
M |
1274 SEM |
1249 |
2674 |
GREBONVAL Maxime |
10:29:42 |
SEM |
|
M |
1275 SEM |
8018 |
2675 |
SEILLIER Pascal |
10:29:43 |
V1M |
FreeHillTrailer |
M |
937 V1M |
8756 |
2676 |
BODIN Florent |
10:29:44 |
SEM |
|
M |
1276 SEM |
1863 |
2677 |
CANIVET Olivier |
10:29:46 |
V3M |
|
M |
24 V3M |
8559 |
2678 |
CANIVET Jb |
10:29:49 |
SEM |
|
M |
1277 SEM |
8557 |
2679 |
MEVEL Olivier |
10:29:50 |
V2M |
Les Mevelous |
M |
258 V2M |
6725 |
2680 |
LE GORJU Laurent |
10:29:51 |
V2M |
|
M |
259 V2M |
6041 |
2681 |
TOTH Cyrille |
10:29:55 |
V1M |
CLERY BAAL |
M |
938 V1M |
5643 |
2682 |
DUPRE Patrice |
10:29:58 |
SEM |
|
M |
1278 SEM |
8928 |
2683 |
CHEMARIN Pierre |
10:30:05 |
V1M |
NOSE42 |
M |
939 V1M |
6763 |
2684 |
LENFANT Floris |
10:30:07 |
SEM |
|
M |
1279 SEM |
8110 |
2685 |
SANCHEZ HARO David |
10:30:12 |
V1M |
REQUIEBROS Y TROCHAS TRAI |
M |
940 V1M |
750 |
2686 |
GREGOIRE Antoine |
10:30:17 |
SEM |
|
M |
1280 SEM |
7575 |
2686 |
JARLOT Sylvain |
10:30:17 |
V1M |
|
M |
941 V1M |
8979 |
2688 |
JUCHET Davy |
10:30:18 |
SEM |
AS BRED Banque Populaire |
M |
1281 SEM |
7541 |
2689 |
LE BLEIS Marie |
10:30:25 |
V1F |
|
F |
60 V1F |
8512 |
2690 |
HASSAINE Hicham |
10:30:26 |
SEM |
Serpentine RC |
M |
1282 SEM |
7191 |
2691 |
GARNIER Michael |
10:30:27 |
SEM |
|
M |
1283 SEM |
6222 |
2692 |
BREHINIER Christophe |
10:30:36 |
V1M |
|
M |
942 V1M |
333 |
2692 |
PICQUOT Eric |
10:30:36 |
V2M |
|
M |
260 V2M |
5914 |
2692 |
HAVEL Julien |
10:30:36 |
SEM |
VEGAN RUNNER |
M |
1284 SEM |
8717 |
2695 |
GIRARD Celine |
10:30:41 |
SEF |
VEGAN RUNNER |
F |
84 SEF |
8718 |
2696 |
COLOVRAY Frederic |
10:30:46 |
V2M |
courir a salaise |
M |
261 V2M |
1905 |
2697 |
MOUROT Felix |
10:30:47 |
SEM |
|
M |
1285 SEM |
6673 |
2698 |
PERRET Marlene |
10:30:51 |
V1F |
|
F |
61 V1F |
181 |
2699 |
GUHL Jerome |
10:30:54 |
SEM |
|
M |
1286 SEM |
7637 |
2700 |
GALLECIER Jerome |
10:30:57 |
SEM |
|
M |
1287 SEM |
185 |
2700 |
ROUSSEL Frederic |
10:30:57 |
V2M |
|
M |
262 V2M |
223 |
2700 |
PERRIOT Nicolas |
10:30:57 |
SEM |
|
M |
1288 SEM |
7220 |
2703 |
PRIOUX Sylvain |
10:30:59 |
SEM |
Les Muscles du Plateau |
M |
1289 SEM |
9017 |
2704 |
CHAFFANEL Eric |
10:31:02 |
SEM |
|
M |
1290 SEM |
6911 |
2704 |
GERMOND Florian |
10:31:02 |
SEM |
|
M |
1291 SEM |
9980 |
2706 |
MATZ Olivier |
10:31:07 |
V1M |
|
M |
943 V1M |
7875 |
2707 |
MASSIN Nicolas |
10:31:21 |
V1M |
|
M |
944 V1M |
5307 |
2708 |
ELLMENREICH Frederic |
10:31:29 |
V2M |
|
M |
263 V2M |
8520 |
2709 |
HUBERT Sebastien |
10:31:31 |
SEM |
|
M |
1292 SEM |
5475 |
2710 |
BAUDIN Damien |
10:31:44 |
V1M |
|
M |
945 V1M |
6007 |
2710 |
TARTARE Louis |
10:31:44 |
SEM |
|
M |
1293 SEM |
8427 |
2712 |
R GRANELL Manel |
10:31:47 |
V2M |
Sport Gym. TARRAGONA. |
M |
264 V2M |
5916 |
2712 |
GOMMARD Romain |
10:31:47 |
SEM |
|
M |
1294 SEM |
8956 |
2714 |
FRANCOU Mathias |
10:31:48 |
SEM |
|
M |
1295 SEM |
1891 |
2715 |
DEGRUSON Samuel |
10:31:53 |
V1M |
|
M |
946 V1M |
6771 |
2716 |
FIARD Cyrille |
10:31:57 |
V1M |
CAP QUINCIEUX |
M |
947 V1M |
6936 |
2716 |
KNESPL Vojtech |
10:31:57 |
SEM |
Run the World CZ |
M |
1296 SEM |
7581 |
2718 |
DELAPORTE Xavier |
10:32:04 |
V1M |
|
M |
948 V1M |
1265 |
2718 |
FRONTIGNY Jean Philippe |
10:32:04 |
V2M |
|
M |
265 V2M |
5671 |
2720 |
ROUTIN Julien |
10:32:05 |
SEM |
|
M |
1297 SEM |
9374 |
2721 |
LAULAGNET Fabien |
10:32:06 |
SEM |
|
M |
1298 SEM |
9572 |
2722 |
HARIBOU Marc |
10:32:07 |
V1M |
|
M |
949 V1M |
6451 |
2723 |
ALBERTY Didier |
10:32:16 |
V1M |
|
M |
950 V1M |
5905 |
2724 |
MONTEIL Raphael |
10:32:19 |
SEM |
|
M |
1299 SEM |
9556 |
2725 |
MASSON Romain |
10:32:20 |
SEM |
|
M |
1300 SEM |
5846 |
2726 |
GONZALEZ Luis |
10:32:21 |
SEM |
AR Jaures |
M |
1301 SEM |
5667 |
2727 |
BERNARD Franck |
10:32:22 |
V2M |
|
M |
266 V2M |
1195 |
2728 |
VIEJO Helene |
10:32:23 |
SEF |
|
F |
85 SEF |
8965 |
2729 |
BEAUDOU Tiphaine |
10:32:26 |
SEM |
volodalen |
M |
1302 SEM |
5994 |
2730 |
CARTIER Emmanuel |
10:32:29 |
V1M |
|
M |
951 V1M |
8698 |
2731 |
LENOIR Philippe |
10:32:32 |
SEM |
|
M |
1303 SEM |
7285 |
2732 |
FILS Florent |
10:32:34 |
SEM |
|
M |
1304 SEM |
7199 |
2733 |
BRUDER Christophe |
10:32:40 |
V1M |
|
M |
952 V1M |
5626 |
2734 |
REBISCHUNG Marc |
10:32:41 |
V1M |
|
M |
953 V1M |
7129 |
2735 |
BACHIR Redouane |
10:32:48 |
SEM |
|
M |
1305 SEM |
7919 |
2735 |
GUEZE Frederic |
10:32:48 |
V1M |
|
M |
954 V1M |
8977 |
2737 |
BOIVILLE Laura |
10:32:49 |
SEF |
|
F |
86 SEF |
7736 |
2738 |
COURTOT Loic |
10:32:50 |
V1M |
|
M |
955 V1M |
6313 |
2739 |
CHAINTREUIL Eric |
10:32:51 |
V1M |
|
M |
956 V1M |
1110 |
2740 |
DELATTRE Stephane |
10:32:52 |
SEM |
|
M |
1306 SEM |
9174 |
2741 |
VIRY Xavier |
10:33:02 |
SEM |
|
M |
1307 SEM |
8195 |
2742 |
DIDIER Philippe |
10:33:09 |
SEM |
|
M |
1308 SEM |
678 |
2743 |
PeCHOUX Stephane |
10:33:10 |
V1M |
|
M |
957 V1M |
9178 |
2744 |
ARTIAGA Sebastien |
10:33:14 |
SEM |
TEAM POULX TRAIL |
M |
1309 SEM |
7792 |
2745 |
CHENAILLE Nicolas |
10:33:15 |
SEM |
|
M |
1310 SEM |
6868 |
2746 |
CHARBONNEL Fabienne |
10:33:20 |
V1F |
|
F |
62 V1F |
1758 |
2747 |
MARCHAND Laurent |
10:33:22 |
V1M |
CALC CHARLIEU |
M |
958 V1M |
9296 |
2748 |
GILLION Pascal |
10:33:24 |
V2M |
|
M |
267 V2M |
6816 |
2749 |
CHARVOLIN Thierry |
10:33:25 |
V2M |
|
M |
268 V2M |
8850 |
2749 |
DUBOST Raphael |
10:33:25 |
V1M |
|
M |
959 V1M |
10038 |
2751 |
CLEMENT Philippe |
10:33:27 |
SEM |
Amicale Laique Charlieu |
M |
1311 SEM |
9809 |
2752 |
LACROIX Pascal |
10:33:28 |
V1M |
AL CHARLIEU |
M |
960 V1M |
9785 |
2752 |
MURARD Gilles |
10:33:28 |
V1M |
AL CHARLIEU |
M |
961 V1M |
9810 |
2752 |
BERTHIER Gerald |
10:33:28 |
SEM |
Amicale Laique CHARLIEU |
M |
1312 SEM |
9811 |
2755 |
LECOCQ Pierre Emmanuel |
10:33:34 |
SEM |
|
M |
1313 SEM |
7523 |
2755 |
GUILLEMANT Vincent |
10:33:34 |
SEM |
T2CAPATHLON |
M |
1314 SEM |
8580 |
2757 |
RELAVE Fabien |
10:33:35 |
V1M |
|
M |
962 V1M |
8231 |
2758 |
MINARY Matthieu |
10:33:37 |
SEM |
|
M |
1315 SEM |
5034 |
2758 |
GOURDY Michael |
10:33:37 |
SEM |
|
M |
1316 SEM |
5817 |
2760 |
FORCHANTRE Richard |
10:33:39 |
V1M |
|
M |
963 V1M |
1899 |
2761 |
MARCHAL Florian |
10:33:40 |
V1M |
Les chauffe la semelle |
M |
964 V1M |
7395 |
2762 |
GARCES RODRIGUEZ Guillermo |
10:33:42 |
SEM |
|
M |
1317 SEM |
7612 |
2763 |
HOARAU Philippe |
10:33:47 |
V1M |
|
M |
965 V1M |
7855 |
2764 |
BOUCHET Arnaud |
10:33:53 |
SEM |
|
M |
1318 SEM |
6067 |
2765 |
LE SECH Antoine |
10:33:54 |
SEM |
|
M |
1319 SEM |
636 |
2765 |
VAURIGAUD Bastien |
10:33:54 |
SEM |
|
M |
1320 SEM |
8483 |
2765 |
HEINIGER Alicia |
10:33:54 |
SEF |
|
F |
87 SEF |
9875 |
2768 |
CHABRIER Thomas |
10:33:55 |
SEM |
|
M |
1321 SEM |
6066 |
2769 |
TOUTANT Gael |
10:33:59 |
SEM |
Lunel Velo passion |
M |
1322 SEM |
7901 |
2769 |
DELAUNAY Laurent |
10:33:59 |
V1M |
|
M |
966 V1M |
8230 |
2771 |
CORDONNIER Jeremy |
10:34:06 |
SEM |
|
M |
1323 SEM |
8087 |
2772 |
PEYTAVIN Arnaud |
10:34:11 |
SEM |
SO TRAIL LYON |
M |
1324 SEM |
604 |
2772 |
MOREL Aurelien |
10:34:11 |
SEM |
So Trail Lyon |
M |
1325 SEM |
718 |
2772 |
MAZZOCCHI Yannick |
10:34:11 |
SEM |
Les saisies |
M |
1326 SEM |
9471 |
2775 |
OUSTRIC Emilie |
10:34:12 |
SEF |
So Trail Lyon |
F |
88 SEF |
603 |
2775 |
MARZE Romain |
10:34:12 |
V1M |
|
M |
967 V1M |
606 |
2775 |
MOKROVIC Jurica |
10:34:12 |
V1M |
|
M |
968 V1M |
5538 |
2775 |
DURAND Pauline |
10:34:12 |
SEF |
SO TRAIL LYON |
F |
89 SEF |
6770 |
2779 |
BRAGA Julien |
10:34:13 |
SEM |
|
M |
1327 SEM |
9094 |
2780 |
VIALON Louis |
10:34:15 |
V2M |
|
M |
269 V2M |
198 |
2780 |
ROYANEZ Romain |
10:34:15 |
SEM |
|
M |
1328 SEM |
5929 |
2780 |
KARCHER Yves |
10:34:15 |
V2M |
|
M |
270 V2M |
9419 |
2783 |
PINAULT Philippe |
10:34:16 |
V1M |
|
M |
969 V1M |
5561 |
2784 |
POUTIER Wilfried |
10:34:23 |
V1M |
team rimplas |
M |
970 V1M |
9241 |
2785 |
CALMONT Sebastien |
10:34:30 |
V1M |
|
M |
971 V1M |
7954 |
2786 |
COZZANI Sebastien |
10:34:34 |
V1M |
|
M |
972 V1M |
1864 |
2787 |
DUPREY Raphael |
10:34:37 |
V1M |
|
M |
973 V1M |
8807 |
2788 |
GUEZ Benjamin |
10:34:39 |
SEM |
|
M |
1329 SEM |
9201 |
2789 |
BARBET Sebastien |
10:34:40 |
V1M |
ACC37 |
M |
974 V1M |
7188 |
2790 |
GROSSI Tonino |
10:34:41 |
V2M |
ACC37 |
M |
271 V2M |
5315 |
2791 |
TRAVERS Francois |
10:34:42 |
V1M |
|
M |
975 V1M |
8599 |
2792 |
JOVER Guillaume |
10:34:44 |
V1M |
|
M |
976 V1M |
8676 |
2793 |
AUVACHEY Thomas |
10:34:50 |
V1M |
Lez'Hards |
M |
977 V1M |
6268 |
2794 |
BLANC Hugues |
10:34:51 |
V1M |
Lez'hard |
M |
978 V1M |
6269 |
2795 |
DERVIN Valerie |
10:34:57 |
V1F |
|
F |
63 V1F |
9539 |
2796 |
DUCOEUR Jerome |
10:34:58 |
V1M |
|
M |
979 V1M |
5033 |
2797 |
DUSSERT Olivier |
10:34:59 |
V1M |
Association LOCOMOTIVE . |
M |
980 V1M |
7068 |
2798 |
CHAZARENC Florent |
10:35:05 |
V1M |
|
M |
981 V1M |
5339 |
2799 |
LOMBA Bruno |
10:35:06 |
SEM |
Team Pinpin |
M |
1330 SEM |
1740 |
2799 |
POULET MATHIS Emmanuel |
10:35:06 |
V2M |
|
M |
272 V2M |
5360 |
2801 |
DENIS Johann |
10:35:07 |
SEM |
|
M |
1331 SEM |
440 |
2802 |
THOMAS Antoine |
10:35:08 |
SEM |
Le Club Trail Reillanne |
M |
1332 SEM |
7274 |
2803 |
THOMAS Olivier |
10:35:09 |
SEM |
|
M |
1333 SEM |
7273 |
2804 |
CHATELAIN Sebastien |
10:35:11 |
V1M |
|
M |
982 V1M |
767 |
2805 |
FESSON Antoine |
10:35:13 |
SEM |
|
M |
1334 SEM |
736 |
2806 |
MOULIN Thomas |
10:35:14 |
SEM |
|
M |
1335 SEM |
735 |
2806 |
BEGON Jerome |
10:35:14 |
V1M |
ST Microelectronics |
M |
983 V1M |
5220 |
2806 |
ROBERT Vincent |
10:35:14 |
V1M |
|
M |
984 V1M |
5270 |
2809 |
WROBEL Nicolas |
10:35:17 |
V1M |
|
M |
985 V1M |
9910 |
2810 |
DUPONT Franck |
10:35:18 |
V2M |
C.F.L Chazay |
M |
273 V2M |
397 |
2811 |
LELONG Frederick |
10:35:23 |
V1M |
CSA 1RE |
M |
986 V1M |
1674 |
2811 |
COSTANTINI Arthur |
10:35:23 |
SEM |
|
M |
1336 SEM |
8290 |
2813 |
COSTANTINI Victor |
10:35:24 |
ESM |
|
M |
22 ESM |
8291 |
2814 |
NEBOIT GUILHOT Olivier |
10:35:33 |
SEM |
|
M |
1337 SEM |
8657 |
2815 |
TURGIS Vincent |
10:35:45 |
V1M |
|
M |
987 V1M |
6823 |
2816 |
THUBE Stephane |
10:35:47 |
V1M |
|
M |
988 V1M |
8104 |
2817 |
WURTZ Francois |
10:35:50 |
SEM |
WTL |
M |
1338 SEM |
7002 |
2818 |
DELAHAYE Thierry |
10:35:51 |
SEM |
|
M |
1339 SEM |
5297 |
2819 |
ANGLADE Melissa |
10:35:52 |
SEF |
|
F |
90 SEF |
7774 |
2820 |
LARATTA Agnes |
10:35:57 |
V2F |
|
F |
17 V2F |
7487 |
2821 |
MADEC Julien |
10:36:00 |
SEM |
|
M |
1340 SEM |
469 |
2821 |
LARATTA Francois |
10:36:00 |
V2M |
|
M |
274 V2M |
7486 |
2823 |
PERIN Christophe |
10:36:04 |
V1M |
|
M |
989 V1M |
5157 |
2823 |
GRUET Olivier |
10:36:04 |
V1M |
|
M |
990 V1M |
6832 |
2825 |
COGNET Francois |
10:36:12 |
V1M |
|
M |
991 V1M |
1016 |
2825 |
MOUHLI Adel |
10:36:12 |
SEM |
Aucun |
M |
1341 SEM |
6298 |
2827 |
BAILLERGEAU Florent |
10:36:18 |
SEM |
|
M |
1342 SEM |
1809 |
2827 |
ROUSSEAU Yann |
10:36:18 |
SEM |
|
M |
1343 SEM |
6396 |
2827 |
CHEVRIS Thierry |
10:36:18 |
V2M |
|
M |
275 V2M |
9143 |
2830 |
ORGEBIN Stephane |
10:36:21 |
V1M |
Dream team |
M |
992 V1M |
9341 |
2831 |
JACQUET Yann |
10:36:22 |
SEM |
|
M |
1344 SEM |
9677 |
2832 |
DE PIMODAN Mikel |
10:36:38 |
V1M |
|
M |
993 V1M |
5103 |
2832 |
BERRY Richard |
10:36:38 |
V1M |
|
M |
994 V1M |
8568 |
2834 |
ADES Abdelghani |
10:36:40 |
SEM |
|
M |
1345 SEM |
8722 |
2835 |
DIARRA Amadou |
10:36:42 |
SEM |
|
M |
1346 SEM |
7826 |
2836 |
DELMEZ Franck |
10:36:43 |
V2M |
|
M |
276 V2M |
8510 |
2837 |
DECKER Cyrille |
10:36:45 |
V1M |
|
M |
995 V1M |
6720 |
2838 |
RAVINEL Julien |
10:36:46 |
SEM |
|
M |
1347 SEM |
5736 |
2839 |
PATURAL Julie |
10:36:51 |
SEF |
Usson sport nature associ |
F |
91 SEF |
6181 |
2839 |
PRIN Fabien |
10:36:51 |
V2M |
|
M |
277 V2M |
9976 |
2841 |
CALVAYRAC Raphael |
10:36:53 |
SEM |
|
M |
1348 SEM |
5389 |
2842 |
BOUCHETARD Hans |
10:36:54 |
SEM |
Team Mouflon |
M |
1349 SEM |
10017 |
2843 |
DELTOUR Steven |
10:37:10 |
SEM |
|
M |
1350 SEM |
9968 |
2844 |
CLET Kevin |
10:37:11 |
SEM |
LOU TAVAN |
M |
1351 SEM |
9967 |
2845 |
TRIBOULOT Nicolas |
10:37:12 |
V2M |
|
M |
278 V2M |
5142 |
2845 |
BUREL Romain |
10:37:12 |
SEM |
|
M |
1352 SEM |
9865 |
2847 |
LE GRAND H el |
10:37:16 |
SEM |
|
M |
1353 SEM |
5530 |
2848 |
DARAGON Jean Christophe |
10:37:19 |
SEM |
mtc |
M |
1354 SEM |
1571 |
2849 |
BRICHARD Thomas |
10:37:20 |
SEM |
|
M |
1355 SEM |
1340 |
2850 |
GUILLOT Nicolas |
10:37:21 |
SEM |
|
M |
1356 SEM |
6956 |
2850 |
GOYET Alain |
10:37:21 |
V2M |
|
M |
279 V2M |
6965 |
2852 |
BRICHARD Marc |
10:37:23 |
SEM |
Kikourou |
M |
1357 SEM |
1341 |
2853 |
MELET Benoit |
10:37:26 |
SEM |
|
M |
1358 SEM |
5135 |
2853 |
BREVET Aurelien |
10:37:26 |
SEM |
|
M |
1359 SEM |
9392 |
2855 |
GReGNAC Cyril |
10:37:35 |
V1M |
|
M |
996 V1M |
6319 |
2855 |
PEREZ Christopher |
10:37:35 |
SEM |
|
M |
1360 SEM |
7857 |
2857 |
VALLIER Sylvain |
10:37:37 |
SEM |
|
M |
1361 SEM |
1890 |
2858 |
ROUX Fabien |
10:37:38 |
SEM |
|
M |
1362 SEM |
6309 |
2858 |
LAFFORGUE Gregory |
10:37:38 |
SEM |
|
M |
1363 SEM |
7417 |
2860 |
PABOEUF Vincent |
10:37:43 |
SEM |
|
M |
1364 SEM |
7142 |
2861 |
HENRY Olivier |
10:37:54 |
V2M |
|
M |
280 V2M |
7439 |
2862 |
EPPLIN Jean Louis |
10:37:55 |
V2M |
LISBETH SPORT |
M |
281 V2M |
8479 |
2863 |
FAVRE Julien |
10:37:57 |
SEM |
|
M |
1365 SEM |
5348 |
2864 |
PONCET Laurent |
10:37:59 |
V2M |
|
M |
282 V2M |
212 |
2865 |
STRIPPOLI Julien |
10:38:01 |
SEM |
|
M |
1366 SEM |
1380 |
2866 |
FONTAINE Alexandre |
10:38:03 |
SEM |
|
M |
1367 SEM |
7880 |
2867 |
CHAPELLON Sebastien |
10:38:04 |
SEM |
BOURRICOT TEAM |
M |
1368 SEM |
6040 |
2867 |
TOP Guillaume |
10:38:04 |
SEM |
|
M |
1369 SEM |
9268 |
2869 |
OLIVIER LAZERAN Patrice |
10:38:10 |
V2M |
|
M |
283 V2M |
8293 |
2870 |
POULET Sebastien |
10:38:11 |
V1M |
|
M |
997 V1M |
9508 |
2871 |
CHARTRAIN Romain |
10:38:13 |
SEM |
|
M |
1370 SEM |
8554 |
2872 |
PERDREL David |
10:38:15 |
SEM |
|
M |
1371 SEM |
6308 |
2873 |
CHARTOIRE Marie |
10:38:42 |
V1F |
|
F |
64 V1F |
10213 |
2874 |
DE RAEMY Aurelien |
10:38:43 |
SEM |
|
M |
1372 SEM |
5786 |
2874 |
LOISEL Bernard |
10:38:43 |
V2M |
Amicale des Diagonalistes |
M |
284 V2M |
7921 |
2876 |
CAUSSE Jerome |
10:38:44 |
V2M |
|
M |
285 V2M |
626 |
2877 |
PEREIRA Clement |
10:38:45 |
SEM |
|
M |
1373 SEM |
5502 |
2878 |
CHEVILLARD Fabian |
10:38:47 |
V2M |
|
M |
286 V2M |
1011 |
2879 |
VALLE Veronique |
10:38:48 |
V2F |
|
F |
18 V2F |
1012 |
2880 |
BRUTILLOT Bertrand |
10:38:49 |
V1M |
|
M |
998 V1M |
963 |
2881 |
BOURDIER Nicolas |
10:38:56 |
SEM |
|
M |
1374 SEM |
5109 |
2882 |
NOGUEIRA Antonio |
10:38:58 |
V1M |
|
M |
999 V1M |
302 |
2883 |
BASELJ Mathias |
10:39:02 |
V1M |
|
M |
1000 V1M |
6332 |
2883 |
CALARNOU Yann |
10:39:02 |
V1M |
|
M |
1001 V1M |
9154 |
2885 |
KALB Frederic |
10:39:03 |
V2M |
Pass Running FFA |
M |
287 V2M |
1255 |
2886 |
GEYER Joel |
10:39:04 |
V1M |
|
M |
1002 V1M |
7627 |
2887 |
HIRSCHMULLER Frederic |
10:39:05 |
V1M |
|
M |
1003 V1M |
7773 |
2888 |
SEMLALI Elias |
10:39:10 |
SEM |
|
M |
1375 SEM |
7187 |
2889 |
ROBERT Jean Michel |
10:39:12 |
V1M |
chaud les pattes |
M |
1004 V1M |
1243 |
2889 |
HIAM Florent |
10:39:12 |
SEM |
|
M |
1376 SEM |
7545 |
2889 |
GAUTHIER Thomas |
10:39:12 |
V1M |
|
M |
1005 V1M |
9184 |
2892 |
COINDET Christophe |
10:39:13 |
V1M |
|
M |
1006 V1M |
5943 |
2893 |
GROLLEAU David |
10:39:18 |
SEM |
|
M |
1377 SEM |
526 |
2894 |
LETAILLEUR Valerie |
10:39:21 |
V1F |
|
F |
65 V1F |
1028 |
2895 |
PROST etienne |
10:39:28 |
SEM |
|
M |
1378 SEM |
8577 |
2896 |
BERTRAND Jean Christophe |
10:39:30 |
V1M |
|
M |
1007 V1M |
9372 |
2897 |
WEISS Laurent |
10:39:34 |
V1M |
|
M |
1008 V1M |
239 |
2897 |
TISSANDIE Fabrice |
10:39:34 |
V1M |
ESCA Saint Medard de Muss |
M |
1009 V1M |
7321 |
2899 |
PAGIE Michael |
10:39:35 |
SEM |
|
M |
1379 SEM |
573 |
2900 |
CATTO Ludo |
10:39:36 |
V1M |
randonneur de ruy |
M |
1010 V1M |
1227 |
2901 |
URREA Pierrick |
10:39:38 |
SEM |
|
M |
1380 SEM |
6096 |
2902 |
LEYRONAS Valentin |
10:39:40 |
SEM |
|
M |
1381 SEM |
8793 |
2903 |
LEHEC Regis |
10:39:41 |
V1M |
|
M |
1011 V1M |
1679 |
2904 |
BAYLE Nicolas |
10:39:45 |
SEM |
|
M |
1382 SEM |
9665 |
2905 |
BANIe Julien |
10:39:47 |
SEM |
|
M |
1383 SEM |
9531 |
2906 |
NAVARRO Anthony |
10:39:52 |
V1M |
|
M |
1012 V1M |
7349 |
2907 |
GENeVE Philippe |
10:39:53 |
V2M |
|
M |
288 V2M |
7299 |
2908 |
FReRET Nicolas |
10:39:55 |
V1M |
|
M |
1013 V1M |
6931 |
2909 |
BIDAULT Laurent |
10:39:57 |
V1M |
St romain de jalionas |
M |
1014 V1M |
6622 |
2910 |
FORT Jean Francois |
10:39:59 |
V3M |
|
M |
25 V3M |
1555 |
2911 |
DELAFUYS Vincent |
10:40:00 |
V1M |
|
M |
1015 V1M |
6049 |
2912 |
KLEIN Joel |
10:40:01 |
V2M |
TEAM MY SPORT |
M |
289 V2M |
7127 |
2913 |
COUTANT Sebastien |
10:40:02 |
V1M |
|
M |
1016 V1M |
6048 |
2914 |
GALLAND Antoine |
10:40:04 |
SEM |
|
M |
1384 SEM |
9696 |
2915 |
HAREL Vincent |
10:40:15 |
V2M |
|
M |
290 V2M |
8017 |
2916 |
COMPARIN Romain |
10:40:19 |
SEM |
|
M |
1385 SEM |
7571 |
2916 |
HOFFSCHIR Nicolas |
10:40:19 |
SEM |
|
M |
1386 SEM |
9281 |
2918 |
VASSAL Joel |
10:40:20 |
V2M |
ASCS ST PAUL CORNILLON SE |
M |
291 V2M |
219 |
2918 |
BOUCHACOURT Maxime |
10:40:20 |
V1M |
ASCS Course nature |
M |
1017 V1M |
220 |
2920 |
CHAVANON Franck |
10:40:21 |
V1M |
|
M |
1018 V1M |
5602 |
2921 |
TERLE Stephane |
10:40:25 |
V2M |
|
M |
292 V2M |
6598 |
2922 |
TERLE Yvan |
10:40:27 |
V1M |
|
M |
1019 V1M |
6735 |
2923 |
LAMA Joseph |
10:40:41 |
V2M |
|
M |
293 V2M |
8035 |
2924 |
LE BLAVEC Ludovic |
10:40:42 |
SEM |
THE TRAINING DAY |
M |
1387 SEM |
9805 |
2925 |
COURTET David |
10:40:46 |
V1M |
|
M |
1020 V1M |
1325 |
2926 |
GIACONE Thibaut |
10:40:48 |
SEM |
|
M |
1388 SEM |
7606 |
2927 |
GAUDIN Richard |
10:40:50 |
SEM |
|
M |
1389 SEM |
7050 |
2928 |
GUERILLOT Romain |
10:40:51 |
SEM |
|
M |
1390 SEM |
762 |
2929 |
GAGLIO Stephane |
10:40:55 |
V1M |
|
M |
1021 V1M |
10204 |
2930 |
PAQUE Philippe |
10:41:00 |
V1M |
|
M |
1022 V1M |
8308 |
2931 |
CARRASCO David |
10:41:01 |
SEM |
|
M |
1391 SEM |
5827 |
2932 |
VENIER Jean Baptiste |
10:41:03 |
V1M |
|
M |
1023 V1M |
726 |
2932 |
GAUFFENY Alexandre |
10:41:03 |
SEM |
|
M |
1392 SEM |
1567 |
2934 |
BLANC Alexandre |
10:41:05 |
V2M |
AC SAINT REMY |
M |
294 V2M |
8914 |
2935 |
ROBLOT Remi |
10:41:12 |
SEM |
|
M |
1393 SEM |
1751 |
2935 |
SANTERRE Christian |
10:41:12 |
V2M |
les tamalous |
M |
295 V2M |
6785 |
2937 |
MEKRAZ Mathieu |
10:41:17 |
SEM |
|
M |
1394 SEM |
623 |
2937 |
VAGANAY Axel |
10:41:17 |
SEM |
|
M |
1395 SEM |
7011 |
2939 |
REYNAUD Bruno |
10:41:18 |
SEM |
|
M |
1396 SEM |
1350 |
2940 |
ATTIGNON Valery |
10:41:20 |
SEM |
VALESPRYNT |
M |
1397 SEM |
5769 |
2941 |
FERRIERE Stephane |
10:41:23 |
V1M |
|
M |
1024 V1M |
9065 |
2942 |
DE SAINT PALAIS Alain |
10:41:29 |
V1M |
GAG |
M |
1025 V1M |
9287 |
2943 |
FRANcON David |
10:41:38 |
V1M |
Les Copains d'Abord Vince |
M |
1026 V1M |
620 |
2944 |
HAMZA Loubana |
10:41:42 |
V1F |
|
F |
66 V1F |
6555 |
2945 |
BONJOUR Francois |
10:41:50 |
V2M |
|
M |
296 V2M |
7243 |
2946 |
LEBON Benoit |
10:41:55 |
SEM |
ESPB |
M |
1398 SEM |
5720 |
2947 |
GUY Alexandre |
10:41:56 |
V1M |
|
M |
1027 V1M |
268 |
2948 |
NAUTON Florent |
10:41:57 |
SEM |
|
M |
1399 SEM |
1866 |
2949 |
CHAUVELIN Laurent |
10:41:59 |
V2M |
|
M |
297 V2M |
7690 |
2950 |
DURIEUX Guillaume |
10:42:05 |
V1M |
|
M |
1028 V1M |
1559 |
2951 |
ISSA Lodi |
10:42:07 |
V1F |
|
F |
67 V1F |
1276 |
2951 |
CASCAIL Pierre |
10:42:07 |
V3M |
|
M |
26 V3M |
1277 |
2953 |
MARINOT Romain |
10:42:13 |
SEM |
|
M |
1400 SEM |
5007 |
2953 |
ALASSOEUR Fabrice |
10:42:13 |
V1M |
|
M |
1029 V1M |
8639 |
2955 |
HA TRAN Thi |
10:42:15 |
SEF |
|
F |
92 SEF |
7455 |
2955 |
LE MERCIER Erwann |
10:42:15 |
V1M |
|
M |
1030 V1M |
8640 |
2957 |
FERRAND Franck |
10:42:16 |
V2M |
|
M |
298 V2M |
9367 |
2958 |
DELETTRE Fabrice |
10:42:21 |
V2M |
|
M |
299 V2M |
5010 |
2959 |
PUSSET Sarah |
10:42:22 |
V1F |
|
F |
68 V1F |
8296 |
2959 |
WILLIAMSON Nathalie |
10:42:22 |
V2F |
WIMEREUX RUNNING CLUB |
F |
19 V2F |
10031 |
2959 |
CABY Raphael |
10:42:22 |
V1M |
|
M |
1031 V1M |
10032 |
2962 |
PARMENTIER Franck |
10:42:31 |
V1M |
FENETRANGE TRIATHLON |
M |
1032 V1M |
8460 |
2963 |
GODET Patrick |
10:42:32 |
V2M |
|
M |
300 V2M |
6441 |
2964 |
GRASLAND Thierry |
10:42:37 |
V1M |
|
M |
1033 V1M |
6440 |
2965 |
CHABERT Christophe |
10:42:39 |
V2M |
ASM Lyon |
M |
301 V2M |
5113 |
2966 |
CAYZAC Alain |
10:42:40 |
V2M |
les touroulis |
M |
302 V2M |
8868 |
2967 |
POUILLOUX Myriam |
10:42:41 |
V1F |
|
F |
69 V1F |
5065 |
2968 |
BONAFOS Romain |
10:42:44 |
V1M |
|
M |
1034 V1M |
9069 |
2969 |
T OLAFSSON Gudmundur |
10:42:49 |
V1M |
Hreindyrafelagid |
M |
1035 V1M |
7731 |
2970 |
DARRAS Emmanuel |
10:42:53 |
V1M |
|
M |
1036 V1M |
578 |
2970 |
REVEL DE LAMBERT Xavier |
10:42:53 |
SEM |
|
M |
1401 SEM |
1710 |
2972 |
BELTRAN Ludovic |
10:42:56 |
SEM |
|
M |
1402 SEM |
8828 |
2973 |
PATY Francois Xavier |
10:42:57 |
SEM |
|
M |
1403 SEM |
10244 |
2974 |
BOLAND Xavier |
10:42:59 |
SEM |
|
M |
1404 SEM |
1762 |
2975 |
LERAY Eva |
10:43:06 |
SEF |
|
F |
93 SEF |
1874 |
2976 |
DEQUATRE Sebastien |
10:43:07 |
V1M |
|
M |
1037 V1M |
6982 |
2977 |
DESBOIS Flavien |
10:43:08 |
SEM |
|
M |
1405 SEM |
7647 |
2978 |
PINCAS Michael |
10:43:09 |
V1M |
|
M |
1038 V1M |
5977 |
2979 |
BOURDAIS Patrick |
10:43:10 |
V2M |
|
M |
303 V2M |
8000 |
2979 |
BLACHE Alain |
10:43:10 |
V2M |
JC PORTOIS |
M |
304 V2M |
9613 |
2981 |
JULIEN Bruno |
10:43:11 |
V1M |
|
M |
1039 V1M |
10007 |
2982 |
PELATAN Cyrille |
10:43:14 |
SEM |
|
M |
1406 SEM |
6978 |
2983 |
DANDURAND Nicolas |
10:43:17 |
V1M |
|
M |
1040 V1M |
6979 |
2984 |
RIBEIRO Philippe |
10:43:22 |
SEM |
|
M |
1407 SEM |
5764 |
2985 |
CHENEVIER Corentin |
10:43:30 |
SEM |
|
M |
1408 SEM |
840 |
2986 |
VRAC Lionel |
10:43:35 |
SEM |
|
M |
1409 SEM |
205 |
2987 |
DUCAROUGE Julien |
10:43:48 |
SEM |
|
M |
1410 SEM |
9802 |
2988 |
SADLER Alexandre |
10:43:54 |
V1M |
|
M |
1041 V1M |
6729 |
2988 |
DUFRECHOU Manuel |
10:43:54 |
SEM |
|
M |
1411 SEM |
9203 |
2990 |
BASSI Jean Marc |
10:43:55 |
V1M |
|
M |
1042 V1M |
5283 |
2991 |
KNOPKIEWICZ Sebastien |
10:43:56 |
V1M |
|
M |
1043 V1M |
8270 |
2992 |
FERNIER Alexandre |
10:43:58 |
SEM |
|
M |
1412 SEM |
7470 |
2993 |
MAYOU Mehdi |
10:44:11 |
SEM |
|
M |
1413 SEM |
436 |
2993 |
DAUVERGNE Laurent |
10:44:11 |
V1M |
|
M |
1044 V1M |
9679 |
2995 |
JACQUET Eddy |
10:44:15 |
SEM |
|
M |
1414 SEM |
597 |
2995 |
VIAL Frederic |
10:44:15 |
V1M |
|
M |
1045 V1M |
7377 |
2995 |
GUY Philippe |
10:44:15 |
V2M |
|
M |
305 V2M |
9103 |
2998 |
WANG Pengbo |
10:44:19 |
SEM |
|
M |
1415 SEM |
8810 |
2999 |
HENRY Isabelle |
10:44:24 |
V2F |
|
F |
20 V2F |
5696 |
2999 |
DESBROSSES Frederic |
10:44:24 |
V1M |
|
M |
1046 V1M |
6670 |
3001 |
KHAYAT Alain |
10:44:27 |
V2M |
Les Foulee De Beauregard |
M |
306 V2M |
5851 |
3002 |
BOS Frederic |
10:44:28 |
V1M |
|
M |
1047 V1M |
5476 |
3002 |
ETALON Fabien |
10:44:28 |
V1M |
|
M |
1048 V1M |
5586 |
3004 |
ETALON Celine |
10:44:31 |
V1F |
|
F |
70 V1F |
5117 |
3005 |
ARNAUD Claude |
10:44:32 |
V3M |
|
M |
27 V3M |
1170 |
3006 |
TOUSCH Christophe |
10:44:45 |
V2M |
Acs |
M |
307 V2M |
7508 |
3007 |
DEDIEU Damien |
10:44:50 |
SEM |
|
M |
1416 SEM |
5775 |
3008 |
GUIDOT Francois |
10:44:59 |
V2M |
|
M |
308 V2M |
965 |
3009 |
CHARASSON Pascal |
10:45:01 |
V1M |
|
M |
1049 V1M |
7332 |
3010 |
JEAN PHILIPPE Roy |
10:45:10 |
V2M |
|
M |
309 V2M |
1251 |
3011 |
TEHEL Anthony |
10:45:14 |
V1M |
Adidas runners Bir Hakeim |
M |
1050 V1M |
5999 |
3012 |
HARY Florian |
10:45:17 |
SEM |
|
M |
1417 SEM |
8130 |
3013 |
SPANNAGEL Emmanuel |
10:45:24 |
V1M |
|
M |
1051 V1M |
6927 |
3014 |
ALLIENNE James |
10:45:28 |
V1M |
|
M |
1052 V1M |
8755 |
3015 |
LLORENS Aurelien |
10:45:31 |
SEM |
|
M |
1418 SEM |
8304 |
3016 |
MERCIER Aristide |
10:45:34 |
SEM |
Courir ? Lyon |
M |
1419 SEM |
382 |
3017 |
LAPEYRE Alexandre |
10:45:36 |
V1M |
Kings of the APERO |
M |
1053 V1M |
6554 |
3018 |
COURAGE Vincent |
10:45:41 |
V1M |
LA RIVATIERE |
M |
1054 V1M |
5416 |
3019 |
DIBINGER Charlene |
10:45:42 |
SEF |
|
F |
94 SEF |
1675 |
3020 |
DROUIN Baptiste |
10:45:44 |
SEM |
|
M |
1420 SEM |
7717 |
3021 |
ROBERT MOUNIER Clement |
10:45:45 |
SEM |
|
M |
1421 SEM |
7022 |
3022 |
LEDRU Olivier |
10:45:46 |
V1M |
|
M |
1055 V1M |
6320 |
3023 |
GAUTHIER Yves |
10:45:48 |
V1M |
|
M |
1056 V1M |
5426 |
3024 |
WAGNER Michel |
10:45:50 |
V2M |
|
M |
310 V2M |
7791 |
3025 |
LECAPITAINE Francois |
10:45:52 |
SEM |
|
M |
1422 SEM |
9536 |
3026 |
BRISSONNET Francois |
10:45:53 |
SEM |
|
M |
1423 SEM |
9663 |
3027 |
LAMOUCHE Benoit |
10:46:00 |
SEM |
|
M |
1424 SEM |
8025 |
3028 |
CAYUELA Christophe |
10:46:04 |
V1M |
|
M |
1057 V1M |
7004 |
3029 |
BERTHOLOM Kevin |
10:46:05 |
SEM |
|
M |
1425 SEM |
8609 |
3030 |
GUITTON Xavier |
10:46:10 |
V1M |
|
M |
1058 V1M |
8995 |
3031 |
FOULONGANI Rudy |
10:46:17 |
SEM |
|
M |
1426 SEM |
9733 |
3032 |
CIZEAU Julien |
10:46:18 |
SEM |
|
M |
1427 SEM |
7750 |
3033 |
FOULONGANI Andy |
10:46:19 |
SEM |
|
M |
1428 SEM |
9731 |
3034 |
QUIGNON Erwan |
10:46:22 |
SEM |
|
M |
1429 SEM |
9732 |
3035 |
STROMBONI Clement |
10:46:25 |
SEM |
|
M |
1430 SEM |
8210 |
3035 |
GEORGES Nicolas |
10:46:25 |
SEM |
Le Danay |
M |
1431 SEM |
8494 |
3037 |
BeRUARD Julien |
10:46:33 |
V1M |
|
M |
1059 V1M |
340 |
3038 |
THIERRY Yannick |
10:46:43 |
V1M |
|
M |
1060 V1M |
154 |
3038 |
BONNEAU Wilfrid |
10:46:43 |
V1M |
|
M |
1061 V1M |
9864 |
3040 |
MINODIER Frederic |
10:46:44 |
V1M |
|
M |
1062 V1M |
6395 |
3041 |
DUGAS Yves |
10:46:46 |
V3M |
Corcy Endurance |
M |
28 V3M |
1125 |
3042 |
SABATKE Juliano |
10:46:47 |
V1M |
4Oes |
M |
1063 V1M |
5532 |
3042 |
DESVAUX Clement |
10:46:47 |
SEM |
TEAM YW |
M |
1432 SEM |
7082 |
3044 |
ALLAIS Florian |
10:46:53 |
V1M |
Ugine Running |
M |
1064 V1M |
9769 |
3045 |
HIDRA Kader |
10:46:54 |
V1M |
NA |
M |
1065 V1M |
6426 |
3046 |
ARROU Thierry |
10:46:58 |
V1M |
|
M |
1066 V1M |
9323 |
3047 |
TAUZIA Paul |
10:47:05 |
SEM |
|
M |
1433 SEM |
5641 |
3048 |
CORNEA Jonathan |
10:47:07 |
SEM |
TEAM YW |
M |
1434 SEM |
6833 |
3049 |
PERREAU Cedric |
10:47:10 |
V1M |
TEAM TRAIL TOURAINE |
M |
1067 V1M |
7775 |
3050 |
PICAT Corinne |
10:47:21 |
SEF |
ASM Running |
F |
95 SEF |
5353 |
3050 |
NOEL Laurent |
10:47:21 |
V1M |
|
M |
1068 V1M |
6811 |
3052 |
CADUDAL Perrick |
10:47:22 |
V1M |
|
M |
1069 V1M |
8053 |
3053 |
RYDER James |
10:47:26 |
SEM |
Wimbledon Windmilers |
M |
1435 SEM |
7931 |
3054 |
CHRETIEN Patrick |
10:47:28 |
V2M |
|
M |
311 V2M |
587 |
3055 |
VITRY Julien |
10:47:40 |
SEM |
|
M |
1436 SEM |
1541 |
3056 |
LOZA Cyril |
10:47:43 |
V1M |
|
M |
1070 V1M |
7296 |
3057 |
VENOT Timothee |
10:47:46 |
SEM |
|
M |
1437 SEM |
357 |
3057 |
BOIRET Mathieu |
10:47:46 |
SEM |
|
M |
1438 SEM |
358 |
3057 |
AUDIT Edouard |
10:47:46 |
V1M |
|
M |
1071 V1M |
557 |
3060 |
CHARRUE Cyril |
10:47:49 |
V1M |
|
M |
1072 V1M |
6185 |
3061 |
BARBI Stephane |
10:47:50 |
V1M |
csam runandtrailmarine |
M |
1073 V1M |
8200 |
3062 |
GORON Patrice |
10:47:53 |
V1M |
|
M |
1074 V1M |
8503 |
3062 |
MORIN Gwendal |
10:47:53 |
V1M |
|
M |
1075 V1M |
9676 |
3064 |
LEVANNIER Maxime |
10:47:57 |
SEM |
CAP CONDE |
M |
1439 SEM |
6433 |
3065 |
RENAUDIE Francois |
10:47:59 |
V1M |
TCN |
M |
1076 V1M |
5842 |
3065 |
PALADINI Ghislain |
10:47:59 |
SEM |
|
M |
1440 SEM |
8605 |
3067 |
MONTAGNE Mathieu |
10:48:01 |
SEM |
|
M |
1441 SEM |
1630 |
3068 |
AMADIO Gregory |
10:48:04 |
V1M |
|
M |
1077 V1M |
9699 |
3069 |
MATZ Pascal |
10:48:05 |
V2M |
|
M |
312 V2M |
7634 |
3070 |
DE ROBILLARD Aida |
10:48:09 |
V1F |
|
F |
71 V1F |
9866 |
3071 |
AURELIEN Cedric |
10:48:12 |
SEM |
|
M |
1442 SEM |
10047 |
3071 |
SARACINO Julien |
10:48:12 |
SEM |
|
M |
1443 SEM |
10250 |
3073 |
HAMARD Renaud |
10:48:13 |
V1M |
|
M |
1078 V1M |
9867 |
3074 |
GANDON Frank |
10:48:19 |
V2M |
|
M |
313 V2M |
9329 |
3075 |
FILADELFIA Nicolas |
10:48:21 |
SEM |
|
M |
1444 SEM |
1664 |
3076 |
JeROME Piquet |
10:48:22 |
V1M |
|
M |
1079 V1M |
6959 |
3077 |
DAUZON Benoit |
10:48:23 |
SEM |
Triathlon club Carcassonn |
M |
1445 SEM |
1121 |
3078 |
COULIN Samuel |
10:48:25 |
SEM |
|
M |
1446 SEM |
9590 |
3079 |
OLRY Edouard |
10:48:34 |
SEM |
|
M |
1447 SEM |
10001 |
3080 |
MARCOT Jean Baptiste |
10:48:35 |
SEM |
|
M |
1448 SEM |
7479 |
3081 |
GUIRAND Solal |
10:48:36 |
SEM |
|
M |
1449 SEM |
5543 |
3081 |
BRISSON Romain |
10:48:36 |
SEM |
|
M |
1450 SEM |
5544 |
3083 |
BERNIER Fabrice |
10:48:37 |
V2M |
|
M |
314 V2M |
8525 |
3084 |
CABAJ Florian |
10:48:38 |
V1M |
ATSCAF Rhone |
M |
1080 V1M |
280 |
3085 |
BOURDON Olivier |
10:48:39 |
V1M |
CRU CHAPELLOIS |
M |
1081 V1M |
6027 |
3086 |
CORBIeRE Julien |
10:48:48 |
SEM |
|
M |
1451 SEM |
1242 |
3086 |
POUPINEL Antoine |
10:48:48 |
V2M |
|
M |
315 V2M |
1528 |
3088 |
REY Mickael |
10:48:49 |
V1M |
|
M |
1082 V1M |
7677 |
3089 |
BAY Flavien |
10:48:52 |
SEM |
|
M |
1452 SEM |
1876 |
3090 |
BAY Yannick |
10:48:54 |
SEM |
|
M |
1453 SEM |
1875 |
3091 |
MARECHAL Julien |
10:48:58 |
SEM |
|
M |
1454 SEM |
8444 |
3092 |
HEDREUX Gilles |
10:49:01 |
V1M |
Meudon |
M |
1083 V1M |
7832 |
3093 |
DE PASQUALIN Laurent |
10:49:02 |
V1M |
RANDO RUNNING BESANCON |
M |
1084 V1M |
666 |
3094 |
TOURNIER Veronique |
10:49:03 |
V2F |
|
F |
21 V2F |
1510 |
3095 |
GARIN Fabrice |
10:49:15 |
V1M |
Team Trail Des Coursieres |
M |
1085 V1M |
1376 |
3096 |
LE COCQ Nicolas |
10:49:19 |
SEM |
|
M |
1455 SEM |
8980 |
3097 |
KOUCH Amaury |
10:49:22 |
SEM |
TRI RUNNING CLUB |
M |
1456 SEM |
178 |
3098 |
SOGNO Ludovic |
10:49:23 |
SEM |
|
M |
1457 SEM |
9098 |
3099 |
POUSSERY Fabien |
10:49:27 |
SEM |
|
M |
1458 SEM |
5086 |
3100 |
HENRY Emmanuel |
10:49:37 |
V2M |
|
M |
316 V2M |
699 |
3101 |
GARNeRO Benoit |
10:49:38 |
SEM |
|
M |
1459 SEM |
9366 |
3102 |
WALBAUM Vincent |
10:49:54 |
V1M |
|
M |
1086 V1M |
8108 |
3103 |
JOURLIN Arnaud |
10:49:56 |
SEM |
|
M |
1460 SEM |
5868 |
3104 |
BLOTTIeRE Sandra |
10:49:57 |
V1F |
AC SAINT REMY |
F |
72 V1F |
9097 |
3105 |
BROQUEREAU Ludovic |
10:49:58 |
V1M |
|
M |
1087 V1M |
766 |
3106 |
CHORIER Jean Marc |
10:49:59 |
V1M |
|
M |
1088 V1M |
5195 |
3107 |
CORDOVA Geoffrey |
10:50:00 |
SEM |
|
M |
1461 SEM |
6008 |
3108 |
PONCHIE Chrystel |
10:50:12 |
V2F |
FR'ANSE |
F |
22 V2F |
218 |
3109 |
FEUILLET Denis |
10:50:13 |
V1M |
|
M |
1089 V1M |
6314 |
3109 |
BONNET Stephanie |
10:50:13 |
SEF |
|
F |
96 SEF |
6351 |
3111 |
CONQUES Stephane |
10:50:15 |
V2M |
FR'ANSE |
M |
317 V2M |
216 |
3111 |
BEAURIN Gauthier |
10:50:15 |
SEM |
|
M |
1462 SEM |
1036 |
3113 |
MALICK Romain |
10:50:18 |
V1M |
|
M |
1090 V1M |
9827 |
3114 |
LECOMTE Vincent |
10:50:22 |
V1M |
CASCOL |
M |
1091 V1M |
6692 |
3115 |
CHAUSSIN Philippe |
10:50:27 |
V1M |
|
M |
1092 V1M |
9619 |
3116 |
DEVILLIERS Laurent |
10:50:29 |
V1M |
JS Ferte Gaucher |
M |
1093 V1M |
10046 |
3117 |
SALMON Laurent |
10:50:42 |
V2M |
|
M |
318 V2M |
6266 |
3117 |
CAPELLE Christophe |
10:50:42 |
V2M |
team CAPELLE |
M |
319 V2M |
7968 |
3119 |
BILLY Clement |
10:50:46 |
SEM |
oss villeurbanne |
M |
1463 SEM |
284 |
3119 |
LEGER Eric |
10:50:46 |
V2M |
|
M |
320 V2M |
5894 |
3121 |
LEGER Michael |
10:50:47 |
V1M |
|
M |
1094 V1M |
1266 |
3122 |
HUBERT Yves |
10:50:55 |
V2M |
|
M |
321 V2M |
7860 |
3123 |
SPRICH Aurelien |
10:50:58 |
SEM |
|
M |
1464 SEM |
7466 |
3124 |
TONON Baptiste |
10:50:59 |
SEM |
|
M |
1465 SEM |
7467 |
3125 |
MARTIN David |
10:51:00 |
SEM |
|
M |
1466 SEM |
7267 |
3126 |
BEACCO Bruno |
10:51:04 |
V1M |
Val de gray marathon |
M |
1095 V1M |
1873 |
3126 |
PORTET Frederique |
10:51:04 |
V1F |
VAL DE GRAY MARATHON |
F |
73 V1F |
8502 |
3128 |
BRIE Olivier |
10:51:05 |
V1M |
Val de Gray Marathon |
M |
1096 V1M |
8451 |
3129 |
OHL Vincent |
10:51:15 |
V1M |
|
M |
1097 V1M |
296 |
3130 |
DELBOSC Sylvain |
10:51:16 |
SEM |
|
M |
1467 SEM |
7155 |
3130 |
VIGNEAUX Vincent |
10:51:16 |
SEM |
|
M |
1468 SEM |
7468 |
3132 |
BOURJAILLAT Camille |
10:51:17 |
SEF |
|
F |
97 SEF |
9006 |
3133 |
TERMEAU Cedric |
10:51:18 |
V1M |
|
M |
1098 V1M |
5051 |
3133 |
PERARD Jimmy |
10:51:18 |
SEM |
|
M |
1469 SEM |
6100 |
3135 |
DAVIAULT Joel |
10:51:19 |
V1M |
Section jogging Schneider |
M |
1099 V1M |
7214 |
3135 |
MERLIER Nathalie |
10:51:19 |
V1F |
Team INTERSPORT Besancon |
F |
74 V1F |
9908 |
3137 |
VINCENT Renee |
10:51:21 |
V2F |
|
F |
23 V2F |
9837 |
3138 |
DERIEN Anthony |
10:51:23 |
SEM |
|
M |
1470 SEM |
9626 |
3139 |
DOUANE Denis |
10:51:26 |
V1M |
|
M |
1100 V1M |
7337 |
3140 |
BOUDET Thierry |
10:51:27 |
V2M |
|
M |
322 V2M |
5787 |
3141 |
MOREL Florian |
10:51:30 |
V1M |
GAILLAC |
M |
1101 V1M |
5788 |
3142 |
THELIN Sebastien |
10:51:34 |
V1M |
|
M |
1102 V1M |
1862 |
3142 |
GAUTIER Alain |
10:51:34 |
V2M |
|
M |
323 V2M |
7950 |
3144 |
COULLOMB Alexandre |
10:51:35 |
SEM |
Chaud les pattes |
M |
1471 SEM |
9191 |
3145 |
MEYER Sylvain |
10:51:37 |
V1M |
|
M |
1103 V1M |
6179 |
3146 |
XXX XXXX |
10:51:40 |
|
|
X |
2 |
9400 |
3147 |
LAVOCAT Pascal |
10:51:41 |
V1M |
|
M |
1104 V1M |
8021 |
3148 |
DURST Valerie |
10:51:47 |
V1F |
|
F |
75 V1F |
8147 |
3149 |
GRIFFON Serge |
10:51:48 |
V2M |
|
M |
324 V2M |
5592 |
3149 |
MERCERON Benoit |
10:51:48 |
V1M |
Bussy Running |
M |
1105 V1M |
8652 |
3151 |
LE BOZEC David |
10:51:50 |
V1M |
|
M |
1106 V1M |
8851 |
3152 |
RIVIER Patrice |
10:51:52 |
V1M |
|
M |
1107 V1M |
5320 |
3153 |
NOEL Francois Xavier |
10:51:55 |
V3M |
|
M |
29 V3M |
1434 |
3154 |
DE ROFFIGNAC Baudouin |
10:51:59 |
V1M |
|
M |
1108 V1M |
1688 |
3154 |
LARUELLE Mathias |
10:51:59 |
SEM |
|
M |
1472 SEM |
8391 |
3156 |
ROQUE Eric |
10:52:00 |
V2M |
|
M |
325 V2M |
749 |
3157 |
JUST Clement |
10:52:04 |
SEM |
Team Trail Houlierois |
M |
1473 SEM |
8384 |
3158 |
CHARVET Jerome |
10:52:08 |
SEM |
La foulee muroise |
M |
1474 SEM |
1334 |
3159 |
TREMEAUD Julien |
10:52:09 |
SEM |
MP Trail 54 |
M |
1475 SEM |
7709 |
3160 |
MOINE Olivier |
10:52:10 |
V1M |
|
M |
1109 V1M |
1606 |
3161 |
GUILLIN Elodie |
10:52:12 |
SEF |
|
F |
98 SEF |
425 |
3162 |
KOSCIELNIAK Stephane |
10:52:14 |
V1M |
|
M |
1110 V1M |
5421 |
3163 |
VERCHERE Christophe |
10:52:15 |
SEM |
AJC |
M |
1476 SEM |
5420 |
3164 |
MRUGALA David |
10:52:16 |
V1M |
|
M |
1111 V1M |
5674 |
3165 |
MARTIN Philippe |
10:52:20 |
V2M |
|
M |
326 V2M |
561 |
3165 |
PHEULPIN Pascal |
10:52:20 |
V1M |
|
M |
1112 V1M |
8505 |
3167 |
WITKOWSKI Timothee |
10:52:21 |
SEM |
|
M |
1477 SEM |
9117 |
3168 |
WILT Olivier |
10:52:22 |
V1M |
CAP liberte DETTWILLER |
M |
1113 V1M |
8046 |
3168 |
ROUSSEL Guillaume |
10:52:22 |
V1M |
Cie des guides Chamonix |
M |
1114 V1M |
9957 |
3170 |
DORVAL Laurent |
10:52:27 |
V1M |
|
M |
1115 V1M |
5631 |
3171 |
FIOROTTO Richard |
10:52:29 |
V1M |
|
M |
1116 V1M |
6568 |
3172 |
CORBET Corinne |
10:52:35 |
V2F |
|
F |
24 V2F |
5438 |
3173 |
TAMBARIN Herve Eric |
10:52:42 |
V2M |
|
M |
327 V2M |
9104 |
3174 |
RZIKA Abdelali |
10:52:44 |
V1M |
|
M |
1117 V1M |
849 |
3174 |
LE BERRE Thibault |
10:52:44 |
SEM |
|
M |
1478 SEM |
8561 |
3176 |
EICHENLAUB Emile |
10:52:45 |
SEM |
|
M |
1479 SEM |
7494 |
3177 |
EICHENLAUB Bruno |
10:52:46 |
V2M |
|
M |
328 V2M |
7493 |
3178 |
RIGAMONTI Catherine |
10:52:49 |
V2F |
USSON SPORT NATURE ASSOCI |
F |
25 V2F |
6560 |
3178 |
FESARD Julien |
10:52:49 |
SEM |
|
M |
1480 SEM |
9752 |
3180 |
TOURANCHEAU Nicolas |
10:52:51 |
SEM |
|
M |
1481 SEM |
6406 |
3181 |
JERZYK Herve |
10:52:53 |
V2M |
phoenix57 |
M |
329 V2M |
7778 |
3182 |
ROUTIL Julien |
10:52:58 |
SEM |
|
M |
1482 SEM |
1645 |
3183 |
WOLTeCHE Herve |
10:53:01 |
SEM |
|
M |
1483 SEM |
5813 |
3183 |
LAMBERT Morgan |
10:53:01 |
SEM |
|
M |
1484 SEM |
8732 |
3185 |
SAMSON Xavier |
10:53:04 |
V1M |
MAISON DU RUNNING |
M |
1118 V1M |
1836 |
3185 |
JOLLY Celine |
10:53:04 |
V1F |
|
F |
76 V1F |
6382 |
3187 |
THION Cyril |
10:53:05 |
SEM |
|
M |
1485 SEM |
407 |
3187 |
LOUBERT Christophe |
10:53:05 |
SEM |
|
M |
1486 SEM |
9791 |
3189 |
JOLLY Thierry |
10:53:07 |
V2M |
|
M |
330 V2M |
6701 |
3190 |
KERRIEN Benoit |
10:53:08 |
SEM |
|
M |
1487 SEM |
1835 |
3190 |
ZAJACZ Jean Pierre |
10:53:08 |
V2M |
|
M |
331 V2M |
7182 |
3192 |
REGLEY Sebastien |
10:53:12 |
SEM |
|
M |
1488 SEM |
9644 |
3193 |
HAJILI Issam |
10:53:13 |
V1M |
US Natixis |
M |
1119 V1M |
8623 |
3194 |
SCHULLER Arnaud |
10:53:14 |
SEM |
|
M |
1489 SEM |
7800 |
3195 |
HAJILI Amira |
10:53:15 |
SEF |
US Natixis |
F |
99 SEF |
8683 |
3196 |
PAILHES Frederic |
10:53:17 |
V2M |
|
M |
332 V2M |
8497 |
3196 |
PILATO Cyril |
10:53:17 |
V1M |
|
M |
1120 V1M |
8968 |
3198 |
RUEDIN Stephane |
10:53:18 |
V1M |
|
M |
1121 V1M |
8364 |
3199 |
HOFFERT Alyssa |
10:53:21 |
SEF |
Let's Run Paris |
F |
100 SEF |
1811 |
3200 |
BURNET Pierre |
10:53:31 |
SEM |
|
M |
1490 SEM |
8250 |
3200 |
DAUTCOURT Gerard |
10:53:31 |
V3M |
|
M |
30 V3M |
8457 |
3202 |
PUMA Patricia |
10:53:32 |
V2F |
clips chukids42 |
F |
26 V2F |
1657 |
3202 |
CHEVALIER Pierre |
10:53:32 |
V1M |
|
M |
1122 V1M |
5155 |
3204 |
MARX Magali |
10:53:36 |
V1F |
|
F |
77 V1F |
7719 |
3205 |
TOP Aurelie |
10:53:38 |
SEF |
|
F |
101 SEF |
1703 |
3205 |
TRIBODET Benoit |
10:53:38 |
V2M |
|
M |
333 V2M |
8635 |
3207 |
GRILLON Julien |
10:53:40 |
SEM |
|
M |
1491 SEM |
7435 |
3208 |
BANDRAC Roland |
10:53:44 |
V3M |
|
M |
31 V3M |
8621 |
3209 |
AJANA Saadia |
10:53:52 |
SEF |
MASC |
F |
102 SEF |
8309 |
3210 |
FAILLET Stephane |
10:53:54 |
SEM |
|
M |
1492 SEM |
303 |
3211 |
PROUST Michel |
10:54:00 |
V2M |
|
M |
334 V2M |
1658 |
3212 |
DAUVERGNE Pierre |
10:54:01 |
SEM |
|
M |
1493 SEM |
9848 |
3213 |
ROHO Franck |
10:54:02 |
SEM |
|
M |
1494 SEM |
7824 |
3214 |
WENGER Anais |
10:54:06 |
SEF |
|
F |
103 SEF |
7689 |
3215 |
MOREAU Thierry |
10:54:17 |
V1M |
|
M |
1123 V1M |
1650 |
3215 |
MOREL Cathy |
10:54:17 |
SEF |
|
F |
104 SEF |
5980 |
3217 |
FICHET David |
10:54:20 |
SEM |
|
M |
1495 SEM |
8249 |
3218 |
TAVERNIER Laurent |
10:54:23 |
V1M |
|
M |
1124 V1M |
7303 |
3218 |
NADAUD Matthieu |
10:54:23 |
V1M |
|
M |
1125 V1M |
8671 |
3220 |
GASNIER Thomas |
10:54:27 |
SEM |
|
M |
1496 SEM |
5522 |
3221 |
STOCKLIN Karl |
10:54:28 |
V2M |
|
M |
335 V2M |
9982 |
3222 |
FIORITO Patrick |
10:54:30 |
V2M |
AMC AUBAGNE |
M |
336 V2M |
1691 |
3223 |
DEZILLE Edouard |
10:54:33 |
SEM |
|
M |
1497 SEM |
9850 |
3224 |
MATTEI Didier |
10:54:34 |
V2M |
A nous la victoire |
M |
337 V2M |
8367 |
3225 |
DENIOT Vincent |
10:54:38 |
V1M |
|
M |
1126 V1M |
9849 |
3226 |
POTTIER Xavier |
10:54:39 |
V1M |
|
M |
1127 V1M |
9833 |
3226 |
LEBARBIER Anthony |
10:54:39 |
V1M |
|
M |
1128 V1M |
10277 |
3228 |
ODENT Pascal |
10:54:42 |
V1M |
|
M |
1129 V1M |
1821 |
3229 |
MANIMA Rodesant |
10:54:47 |
SEM |
|
M |
1498 SEM |
5784 |
3230 |
NOBLET Thomas |
10:54:53 |
V1M |
|
M |
1130 V1M |
1608 |
3231 |
PARSONS Jon |
10:54:59 |
V1M |
British Triathlon Federat |
M |
1131 V1M |
777 |
3232 |
ROSAY Michael |
10:55:00 |
SEM |
|
M |
1499 SEM |
5712 |
3233 |
GENET Sebastien |
10:55:01 |
V1M |
|
M |
1132 V1M |
8555 |
3234 |
MAILLARD Robin |
10:55:14 |
SEM |
|
M |
1500 SEM |
6901 |
3234 |
LARDIN Thierry |
10:55:14 |
V2M |
|
M |
338 V2M |
8288 |
3236 |
CORNU Marie Laure |
10:55:15 |
SEF |
|
F |
105 SEF |
5607 |
3236 |
COLIN Xavier |
10:55:15 |
V2M |
|
M |
339 V2M |
8310 |
3238 |
ARNAUD Agathe |
10:55:17 |
SEF |
|
F |
106 SEF |
6092 |
3239 |
BERGOEND Pierre |
10:55:20 |
V2M |
moussy |
M |
340 V2M |
9032 |
3240 |
MONDON Frederic |
10:55:21 |
V1M |
|
M |
1133 V1M |
724 |
3240 |
SOBCZAK Loic |
10:55:21 |
SEM |
|
M |
1501 SEM |
1183 |
3240 |
FAVRE Thierry |
10:55:21 |
V2M |
|
M |
341 V2M |
9016 |
3240 |
BRUNET Cedric |
10:55:21 |
SEM |
VCE ESPRELS |
M |
1502 SEM |
9031 |
3244 |
ARENZ Denis |
10:55:29 |
V1M |
|
M |
1134 V1M |
7615 |
3245 |
BLONDEL Arthur |
10:55:33 |
SEM |
|
M |
1503 SEM |
570 |
3246 |
CARMINATI Christophe |
10:55:40 |
V2M |
|
M |
342 V2M |
9961 |
3247 |
KLEIN Thibaut |
10:55:41 |
SEM |
|
M |
1504 SEM |
8813 |
3248 |
MOULIN Jean Marc |
10:55:44 |
V2M |
|
M |
343 V2M |
10043 |
3249 |
FERNANDEZ Jean Christophe |
10:55:46 |
SEM |
|
M |
1505 SEM |
1114 |
3250 |
FAUQUE Pierre |
10:55:47 |
SEM |
|
M |
1506 SEM |
5230 |
3251 |
MOREL Veronique |
10:55:50 |
V1F |
|
F |
78 V1F |
5190 |
3252 |
CHAMPION Ludovic |
10:55:51 |
V1M |
|
M |
1135 V1M |
1755 |
3252 |
CELERIER Sebastien |
10:55:51 |
SEM |
|
M |
1507 SEM |
5871 |
3252 |
GRENOUILLET Nathalie |
10:55:51 |
V2F |
|
F |
27 V2F |
6513 |
3255 |
BORIE Pascal |
10:55:53 |
SEM |
|
M |
1508 SEM |
5118 |
3256 |
BOUTTE Sebastien |
10:55:55 |
V1M |
Theize Course Nature |
M |
1136 V1M |
8267 |
3257 |
BREUIL Xavier |
10:56:05 |
V1M |
|
M |
1137 V1M |
1022 |
3258 |
NOGAS Frederic |
10:56:06 |
V1M |
FOOTING CLUB GUIGNICOURTO |
M |
1138 V1M |
566 |
3259 |
JACQUEMARD Laurent |
10:56:09 |
V1M |
Footing Loisirs Guignicou |
M |
1139 V1M |
502 |
3260 |
CASARA Jerome |
10:56:17 |
V1M |
|
M |
1140 V1M |
196 |
3261 |
SOYER Didier |
10:56:18 |
V3M |
Esperance Endurance Trail |
M |
32 V3M |
7676 |
3262 |
BOUSSERT Gilles |
10:56:26 |
V1M |
ISOSOL EST |
M |
1141 V1M |
7145 |
3262 |
BALDAZZI Sylvain |
10:56:26 |
V1M |
OPTIQUE MOISE Thionville |
M |
1142 V1M |
7146 |
3264 |
TROVATO Giuseppe |
10:56:30 |
V2M |
JCLUINGNE |
M |
344 V2M |
8463 |
3265 |
ANGE FORT Marie |
10:56:38 |
V2F |
|
F |
28 V2F |
1857 |
3265 |
GARRAUD Frederic |
10:56:38 |
V1M |
Team Foulees Cannes Mande |
M |
1143 V1M |
9378 |
3267 |
SEFFRE Bertrand |
10:56:39 |
SEM |
|
M |
1509 SEM |
8311 |
3268 |
BORDET Frederic |
10:56:44 |
V1M |
|
M |
1144 V1M |
5023 |
3268 |
KADOUS David |
10:56:44 |
V2M |
|
M |
345 V2M |
5466 |
3268 |
BASSET Pierre |
10:56:44 |
V1M |
|
M |
1145 V1M |
8166 |
3271 |
JOHARANE Aurore |
10:56:59 |
SEF |
|
F |
107 SEF |
6131 |
3272 |
AVRILLON Nicolas |
10:57:00 |
V2M |
|
M |
346 V2M |
7544 |
3273 |
POUX BERTHE Mickael |
10:57:01 |
SEM |
|
M |
1510 SEM |
8592 |
3274 |
PELLOUX PRAYER Arnaud |
10:57:03 |
SEM |
Aspm ville de Caen |
M |
1511 SEM |
9105 |
3275 |
PATERNOTTE Simon |
10:57:06 |
SEM |
|
M |
1512 SEM |
746 |
3276 |
KARAGIANNIS Antonios |
10:57:07 |
SEM |
|
M |
1513 SEM |
6919 |
3277 |
PIERRE Laurent |
10:57:09 |
V1M |
|
M |
1146 V1M |
350 |
3278 |
LAW LIN Emilie |
10:57:10 |
SEF |
|
F |
108 SEF |
532 |
3278 |
ECOCHARD Laurent |
10:57:10 |
V2M |
|
M |
347 V2M |
5089 |
3280 |
LASSARA Jean Marc |
10:57:14 |
V2M |
|
M |
348 V2M |
6630 |
3281 |
DELIGEARD Franck |
10:57:15 |
V1M |
RUN et MOI |
M |
1147 V1M |
5721 |
3282 |
ROFFINI Olivier |
10:57:16 |
V1M |
|
M |
1148 V1M |
7716 |
3283 |
BENZAQUINE Frederic |
10:57:19 |
V1M |
|
M |
1149 V1M |
7650 |
3284 |
LESIEUR Benjamin |
10:57:20 |
V1M |
Footing Loisir Guignicour |
M |
1150 V1M |
7113 |
3284 |
THIBAULT LIGER Julien |
10:57:20 |
V1M |
|
M |
1151 V1M |
9483 |
3286 |
FAURE Damien |
10:57:23 |
SEM |
|
M |
1514 SEM |
5653 |
3287 |
SIMON Arnaud |
10:57:25 |
SEM |
|
M |
1515 SEM |
5649 |
3288 |
BOUCHUT Sebastien |
10:57:28 |
SEM |
|
M |
1516 SEM |
680 |
3288 |
WIBAUX Arthur |
10:57:28 |
SEM |
|
M |
1517 SEM |
6133 |
3290 |
MAHON DE MONAGHAN Charles |
10:57:38 |
SEM |
|
M |
1518 SEM |
7457 |
3290 |
SOPHIE BILLAUT Anne |
10:57:38 |
SEF |
|
F |
109 SEF |
7665 |
3290 |
BOUCARD Nicolas |
10:57:38 |
V1M |
|
M |
1152 V1M |
9891 |
3293 |
RODIER Serge |
10:57:39 |
V2M |
CapHG |
M |
349 V2M |
10241 |
3294 |
PIROT Philippe |
10:57:40 |
V1M |
CAPHG |
M |
1153 V1M |
10242 |
3295 |
BOUQUET Clement |
10:57:41 |
SEM |
|
M |
1519 SEM |
9200 |
3296 |
MABIRE Mickael |
10:57:50 |
V1M |
SDIS 76 |
M |
1154 V1M |
1649 |
3297 |
MORAND Fabien |
10:57:51 |
SEM |
|
M |
1520 SEM |
8898 |
3298 |
TIRARD Gregor |
10:57:52 |
SEM |
AVOC |
M |
1521 SEM |
8897 |
3299 |
DUBOIS Daniel |
10:57:54 |
V2M |
|
M |
350 V2M |
1648 |
3300 |
BAKLOUTI Nadim |
10:57:55 |
SEM |
|
M |
1522 SEM |
8375 |
3301 |
FORAT Julien |
10:58:05 |
SEM |
|
M |
1523 SEM |
5945 |
3302 |
ROBERT Baudouin |
10:58:19 |
ESM |
|
M |
23 ESM |
7147 |
3302 |
GASCHET Nicolas |
10:58:19 |
V1M |
|
M |
1155 V1M |
8258 |
3304 |
ROBERT Guillaume |
10:58:21 |
V2M |
|
M |
351 V2M |
7148 |
3304 |
DUBOIS Cyrille |
10:58:21 |
V1M |
Les Chevriers de Teysacha |
M |
1156 V1M |
9812 |
3306 |
MAZOYER Patrick |
10:58:22 |
V2M |
LES CIGOGNES DES MONTAGNE |
M |
352 V2M |
1627 |
3307 |
SUEUR Julien |
10:58:23 |
SEM |
|
M |
1524 SEM |
8426 |
3308 |
TEINDAS Julien |
10:58:24 |
SEM |
|
M |
1525 SEM |
6682 |
3309 |
LUGAND Julien |
10:58:26 |
SEM |
|
M |
1526 SEM |
332 |
3309 |
QUEMIN Pierre Louis |
10:58:26 |
V2M |
|
M |
353 V2M |
10272 |
3311 |
PAUVIF Pierre |
10:58:32 |
SEM |
|
M |
1527 SEM |
1412 |
3312 |
FENAUX Jean Loup |
10:58:33 |
V2M |
|
M |
354 V2M |
474 |
3313 |
DELEMAZURE Cyril |
10:58:38 |
V1M |
|
M |
1157 V1M |
8944 |
3314 |
STROOBANT Christophe |
10:58:41 |
SEM |
|
M |
1528 SEM |
9880 |
3315 |
MARCHIENNE Yann |
10:58:54 |
SEM |
|
M |
1529 SEM |
6559 |
3316 |
MILLEY Olivier |
10:58:57 |
V1M |
|
M |
1158 V1M |
6774 |
3317 |
LHERSONNEAU Patrick |
10:58:59 |
V2M |
OXYGeNE |
M |
355 V2M |
9113 |
3318 |
DEL FRANCO Patrick |
10:59:00 |
V1M |
La petite foulee la Fouil |
M |
1159 V1M |
464 |
3318 |
LACHIZE Christophe |
10:59:00 |
V1M |
|
M |
1160 V1M |
465 |
3318 |
BELLETON Thierry |
10:59:00 |
V2M |
|
M |
356 V2M |
8967 |
3321 |
BANCEL Marc |
10:59:01 |
V2M |
|
M |
357 V2M |
463 |
3322 |
ROSSILLOL Didier |
10:59:02 |
V2M |
|
M |
358 V2M |
7225 |
3323 |
BETTINI Frederic |
10:59:03 |
V1M |
|
M |
1161 V1M |
172 |
3323 |
SANCHEZ Claude |
10:59:03 |
V2M |
|
M |
359 V2M |
307 |
3325 |
CIANCHETTI Matthieu |
10:59:04 |
SEM |
CHASSIEU GYM |
M |
1530 SEM |
6226 |
3325 |
BONNY Emmanuel |
10:59:04 |
V1M |
Team raidlight |
M |
1162 V1M |
10036 |
3327 |
MARTINEZ Jerome |
10:59:06 |
V1M |
BOISSE CITY |
M |
1163 V1M |
9453 |
3328 |
RUSCONNe Julien |
10:59:10 |
SEM |
Les Irreductibles Bipedes |
M |
1531 SEM |
1598 |
3329 |
BARNAUD Jean Yves |
10:59:27 |
V2M |
|
M |
360 V2M |
5213 |
3330 |
BANH Trong Phuoc |
10:59:28 |
SEM |
|
M |
1532 SEM |
8489 |
3331 |
LEBREC Yvan |
10:59:31 |
V1M |
|
M |
1164 V1M |
7756 |
3331 |
GRATON Alain |
10:59:31 |
SEM |
516RT |
M |
1533 SEM |
9706 |
3333 |
FONTUGNES Yves |
10:59:37 |
V2M |
|
M |
361 V2M |
8315 |
3334 |
BARBALAT Franck |
10:59:39 |
V2M |
|
M |
362 V2M |
1736 |
3335 |
MARTIN Sebastien |
10:59:46 |
SEM |
|
M |
1534 SEM |
8055 |
3336 |
LULEWICZ Bastien |
10:59:47 |
SEM |
|
M |
1535 SEM |
9348 |
3337 |
DUTRIEUX Olivier |
10:59:54 |
V1M |
|
M |
1165 V1M |
1580 |
3338 |
CORDIER Frederic |
10:59:57 |
SEM |
|
M |
1536 SEM |
6058 |
3338 |
GIGANTE Sebastien |
10:59:57 |
SEM |
|
M |
1537 SEM |
7041 |
3340 |
BARBOSA Jorge |
11:00:07 |
V1M |
Aspmr |
M |
1166 V1M |
1074 |
3341 |
CARRE Sebastien |
11:00:14 |
V1M |
I RUN 4 YOU |
M |
1167 V1M |
1660 |
3342 |
MULLER Dominique |
11:00:17 |
V1M |
|
M |
1168 V1M |
5619 |
3343 |
NECKEBROECK Ronny |
11:00:21 |
V1M |
|
M |
1169 V1M |
8560 |
3344 |
BUI Thoai |
11:00:23 |
SEM |
|
M |
1538 SEM |
8262 |
3345 |
TRAUB Benoit |
11:00:24 |
SEM |
|
M |
1539 SEM |
6232 |
3346 |
ALLANDRIEU Christian |
11:00:25 |
V4M |
CORPS |
M |
1 V4M |
5402 |
3347 |
CHOLLET Patrice |
11:00:29 |
V1M |
|
M |
1170 V1M |
10048 |
3348 |
FANJAUD Geoffrey |
11:00:47 |
SEM |
|
M |
1540 SEM |
7231 |
3349 |
RUPP Thomas |
11:00:51 |
V1M |
|
M |
1171 V1M |
7945 |
3350 |
SABY Eric |
11:00:54 |
V1M |
DOMBES RUNNING EVASION |
M |
1172 V1M |
5430 |
3350 |
KAMBRUN Nicolas |
11:00:54 |
V1M |
Running club des Thuits |
M |
1173 V1M |
7298 |
3350 |
KONG Nicolas |
11:00:54 |
SEM |
|
M |
1541 SEM |
9552 |
3353 |
GERMAIN Vincent |
11:00:59 |
V1M |
As orange cesson |
M |
1174 V1M |
7340 |
3353 |
PERRIN TERRIN Nicolas |
11:00:59 |
SEM |
|
M |
1542 SEM |
9482 |
3355 |
TOMCZAK Romain |
11:01:00 |
SEM |
Courir A Lyon |
M |
1543 SEM |
1708 |
3355 |
GAHERI Bruno |
11:01:00 |
V1M |
CAP CM CIC |
M |
1175 V1M |
9588 |
3357 |
DEROCH Sylvain |
11:01:01 |
V1M |
Rock&Run |
M |
1176 V1M |
6617 |
3358 |
SEGOND Maxence |
11:01:02 |
SEM |
|
M |
1544 SEM |
9326 |
3358 |
BLANCHARD Cecile |
11:01:02 |
V1F |
|
F |
79 V1F |
9418 |
3360 |
SOUCHE Laurent |
11:01:03 |
V1M |
|
M |
1177 V1M |
6201 |
3361 |
SOHET Alexia |
11:01:06 |
SEF |
RCB |
F |
110 SEF |
8858 |
3362 |
BURG Frederic |
11:01:08 |
V2M |
|
M |
363 V2M |
7600 |
3363 |
COMBRET Bruno |
11:01:20 |
V2M |
|
M |
364 V2M |
1707 |
3364 |
STOLL Roland |
11:01:21 |
V1M |
|
M |
1178 V1M |
8402 |
3364 |
DIDRY Pierre |
11:01:21 |
SEM |
Crewstach |
M |
1545 SEM |
9275 |
3366 |
COMBRET Eric |
11:01:22 |
V2M |
|
M |
365 V2M |
8597 |
3367 |
DURAND Jean Paul |
11:01:24 |
SEM |
|
M |
1546 SEM |
355 |
3367 |
OBSTETAR Jean Jacques |
11:01:24 |
V2M |
|
M |
366 V2M |
8403 |
3369 |
CHIARELLI Leo |
11:01:25 |
SEM |
|
M |
1547 SEM |
6602 |
3370 |
ROLLAND Nelly |
11:01:32 |
V1F |
TRN 58 |
F |
80 V1F |
8423 |
3371 |
ESTANO Mathieu |
11:01:33 |
V1M |
|
M |
1179 V1M |
5026 |
3372 |
HAFSAOUI Raouf |
11:01:35 |
SEM |
|
M |
1548 SEM |
6926 |
3373 |
QUERITET Romain |
11:01:37 |
SEM |
|
M |
1549 SEM |
6878 |
3374 |
DALE Fabien |
11:01:38 |
SEM |
|
M |
1550 SEM |
9673 |
3375 |
CONRAUX Aurelien |
11:01:41 |
V1M |
|
M |
1180 V1M |
818 |
3376 |
JOURDAN Nathalie |
11:01:42 |
V2F |
Kikourou |
F |
29 V2F |
6256 |
3377 |
DELEMAZURE Nicolas |
11:01:50 |
SEM |
|
M |
1551 SEM |
5576 |
3378 |
LE FLOCH Jean Gael |
11:01:52 |
V1M |
|
M |
1181 V1M |
731 |
3379 |
MENNECIER Serge |
11:01:54 |
SEM |
|
M |
1552 SEM |
730 |
3379 |
COTTE Olivier |
11:01:54 |
SEM |
|
M |
1553 SEM |
5614 |
3381 |
AMELON Pierre Alain |
11:01:56 |
SEM |
Team Normal Runner |
M |
1554 SEM |
667 |
3381 |
LEBRAS Alison |
11:01:56 |
SEF |
|
F |
111 SEF |
10127 |
3383 |
JACQUEMET Benjamin |
11:01:59 |
SEM |
|
M |
1555 SEM |
7810 |
3383 |
MERCIER Quentin |
11:01:59 |
SEM |
|
M |
1556 SEM |
10129 |
3385 |
PERRET Gilles |
11:02:15 |
V2F |
|
F |
30 V2F |
6264 |
3386 |
SCHARFF Justine |
11:02:16 |
SEF |
|
F |
112 SEF |
6297 |
3386 |
DUMAS Ophelie |
11:02:16 |
SEF |
|
F |
113 SEF |
6420 |
3388 |
PLEAU PISON Thomas |
11:02:18 |
SEM |
So Trail Lyon |
M |
1557 SEM |
6429 |
3389 |
SALVADOR Nicolas |
11:02:19 |
SEM |
|
M |
1558 SEM |
1171 |
3389 |
HOLC Edouard |
11:02:19 |
SEM |
|
M |
1559 SEM |
9434 |
3389 |
FAYARD Barbara |
11:02:19 |
V1F |
|
F |
81 V1F |
9776 |
3392 |
WEISSBECK Philippe |
11:02:20 |
SEM |
|
M |
1560 SEM |
8771 |
3393 |
FAYARD Guillaume |
11:02:21 |
V1M |
|
M |
1182 V1M |
9775 |
3394 |
PERESSE Marc |
11:02:22 |
V1M |
|
M |
1183 V1M |
1293 |
3395 |
DEVOS Julien |
11:02:23 |
V1M |
Les Coureurs du Houtland |
M |
1184 V1M |
1399 |
3395 |
BOURTEEL Michael |
11:02:23 |
V1M |
Les Coureurs du Houtland |
M |
1185 V1M |
7425 |
3397 |
LEWICKI Alexandre |
11:02:24 |
SEM |
|
M |
1561 SEM |
7364 |
3398 |
PEREZ Xavier |
11:02:25 |
SEM |
|
M |
1562 SEM |
7356 |
3399 |
CIBERT Stephane |
11:02:29 |
V1M |
|
M |
1186 V1M |
8396 |
3400 |
NOWAK Benjamin |
11:02:34 |
SEM |
|
M |
1563 SEM |
5911 |
3401 |
MARTINEZ Sonia |
11:02:41 |
V1F |
|
F |
82 V1F |
290 |
3402 |
CHEVALLIER Clement |
11:02:43 |
SEM |
BEST TRIATHLON SAINT NAZA |
M |
1564 SEM |
5500 |
3402 |
GOAOC Kevin |
11:02:43 |
SEM |
|
M |
1565 SEM |
7090 |
3404 |
PICOT Armand |
11:02:44 |
SEM |
|
M |
1566 SEM |
7153 |
3405 |
DUPIN Gaetan |
11:02:47 |
SEM |
|
M |
1567 SEM |
1509 |
3405 |
ARRAMBIDE Marcelo |
11:02:47 |
V1M |
AMANCY UNITED |
M |
1187 V1M |
9887 |
3407 |
DE SCHEERDER Sebastien |
11:02:48 |
V1M |
AMANCY UNITED |
M |
1188 V1M |
9885 |
3408 |
CHILLET Claudie |
11:02:49 |
SEF |
|
F |
114 SEF |
6002 |
3409 |
DE STAEL Arnaud |
11:02:50 |
V2M |
LES TRAILERS DE PARIS |
M |
367 V2M |
1747 |
3409 |
DE STAEL Clement |
11:02:50 |
SEM |
TRAILERS DE PARIS |
M |
1568 SEM |
9346 |
3411 |
LHENAFF Yannick |
11:02:51 |
SEM |
|
M |
1569 SEM |
6251 |
3412 |
BOSSIS Nicolas |
11:02:52 |
SEM |
Les Princes en Foulees |
M |
1570 SEM |
1561 |
3413 |
MAUGUET Sylvain |
11:03:01 |
V1M |
|
M |
1189 V1M |
8821 |
3414 |
PIDANCE Olivier |
11:03:06 |
SEM |
|
M |
1571 SEM |
8541 |
3415 |
PARSLEY Eleonore |
11:03:07 |
ESF |
|
F |
3 ESF |
628 |
3416 |
BARRASFORD Conor |
11:03:08 |
ESM |
|
M |
24 ESM |
627 |
3416 |
OTT Renaud |
11:03:08 |
V1M |
|
M |
1190 V1M |
9694 |
3418 |
GRAJDURA Thierry |
11:03:11 |
V2M |
LYON ULTRA RUN / KIKOUROU |
M |
368 V2M |
5246 |
3418 |
CONTE Fabrice |
11:03:11 |
SEM |
|
M |
1572 SEM |
6698 |
3420 |
ANDRIES David |
11:03:12 |
V1M |
|
M |
1191 V1M |
6156 |
3420 |
MILIN Loic |
11:03:12 |
SEM |
|
M |
1573 SEM |
6997 |
3422 |
GRALL Gwenaelle |
11:03:16 |
SEF |
|
F |
115 SEF |
5993 |
3423 |
RUIZ Gilles |
11:03:18 |
SEM |
|
M |
1574 SEM |
6812 |
3423 |
BOHN Benoit |
11:03:18 |
V2M |
|
M |
369 V2M |
7163 |
3425 |
DUPONT Guillaume |
11:03:22 |
SEM |
|
M |
1575 SEM |
5053 |
3425 |
BUCHHEIT Mickael |
11:03:22 |
SEM |
|
M |
1576 SEM |
6613 |
3427 |
MAURICE Olivier |
11:03:23 |
V1M |
MARTIGNE RUNNING |
M |
1192 V1M |
7526 |
3428 |
LAMBARE Benoit |
11:03:24 |
SEM |
ATHLE LOISIR PIZANCON |
M |
1577 SEM |
1719 |
3428 |
DERMINE Nicolas |
11:03:24 |
SEM |
|
M |
1578 SEM |
8062 |
3430 |
BERTHOME Anthony |
11:03:25 |
SEM |
Les bons vivants |
M |
1579 SEM |
8244 |
3430 |
PORTAL Lucandre |
11:03:25 |
SEM |
|
M |
1580 SEM |
10121 |
3432 |
BEL Jean Francois |
11:03:27 |
SEM |
|
M |
1581 SEM |
346 |
3432 |
GAPIN Laure |
11:03:27 |
SEF |
SALEVE TRAIL |
F |
116 SEF |
9711 |
3434 |
BISCH Simon |
11:03:30 |
SEM |
SALEVE TRAIL |
M |
1582 SEM |
6766 |
3435 |
PERICCI Lionel |
11:03:34 |
SEM |
|
M |
1583 SEM |
6477 |
3435 |
THEVENET Franck |
11:03:34 |
V2M |
|
M |
370 V2M |
6621 |
3437 |
GRILLAT Gerard |
11:03:40 |
V3M |
|
M |
33 V3M |
8040 |
3438 |
ANDRE Eric |
11:03:42 |
SEM |
|
M |
1584 SEM |
1705 |
3439 |
BONNISSOL Emmanuel |
11:03:43 |
V1M |
|
M |
1193 V1M |
264 |
3440 |
CHAPON Laurent |
11:03:44 |
V2M |
|
M |
371 V2M |
476 |
3440 |
BERNARD DE LAVERNETTE Niels |
11:03:44 |
V2M |
|
M |
372 V2M |
1203 |
3440 |
SABRAS Florian |
11:03:44 |
SEM |
|
M |
1585 SEM |
8812 |
3443 |
JAILLET Frederic |
11:03:45 |
V1M |
|
M |
1194 V1M |
8900 |
3444 |
CHOMIER Frederic |
11:03:46 |
V1M |
|
M |
1195 V1M |
150 |
3444 |
BOBIN Philippe |
11:03:46 |
V2M |
|
M |
373 V2M |
5818 |
3446 |
MERLIN Frederic |
11:03:50 |
V1M |
|
M |
1196 V1M |
9162 |
3447 |
GUATTERI Laurent |
11:03:51 |
V2M |
|
M |
374 V2M |
9249 |
3448 |
ZAIRI Faouzi |
11:03:59 |
SEM |
|
M |
1586 SEM |
677 |
3449 |
FINS Thomas |
11:04:03 |
SEM |
|
M |
1587 SEM |
9815 |
3450 |
DAIX Cyril |
11:04:04 |
V1M |
|
M |
1197 V1M |
1508 |
3451 |
ALONSO Michel |
11:04:05 |
V2M |
|
M |
375 V2M |
9128 |
3452 |
VERMANDE Romain |
11:04:07 |
ESM |
|
M |
25 ESM |
243 |
3452 |
GHISOLFI Sylvain |
11:04:07 |
SEM |
|
M |
1588 SEM |
6134 |
3452 |
CHAGNY Clement |
11:04:07 |
ESM |
|
M |
26 ESM |
9796 |
3455 |
PAQUIER Antony |
11:04:08 |
V1M |
|
M |
1198 V1M |
5098 |
3456 |
LUSSIGNY Bertrand |
11:04:11 |
V1M |
|
M |
1199 V1M |
9449 |
3457 |
BERTHUIT Christophe |
11:04:12 |
V1M |
plvpb |
M |
1200 V1M |
244 |
3458 |
BOLAND Miguel |
11:04:13 |
SEM |
|
M |
1589 SEM |
9290 |
3459 |
BOLAND Sancos |
11:04:14 |
SEM |
Team Toblerone |
M |
1590 SEM |
5655 |
3459 |
FAVIER Gilles |
11:04:14 |
SEM |
Team Toblerone |
M |
1591 SEM |
6627 |
3459 |
FAYMANN Luis |
11:04:14 |
SEM |
Toblerone |
M |
1592 SEM |
9647 |
3462 |
BERGER Wilfrid |
11:04:19 |
V1M |
|
M |
1201 V1M |
6239 |
3463 |
MANATSCHAL Maurus |
11:04:23 |
ESM |
|
M |
27 ESM |
651 |
3463 |
CHANAT Sebastien |
11:04:23 |
SEM |
Tram runnigBack |
M |
1593 SEM |
8177 |
3465 |
LORRAIN Yoann |
11:04:26 |
V1M |
SG Hericourt |
M |
1202 V1M |
8584 |
3466 |
MORANDINI Pierre |
11:04:28 |
SEM |
|
M |
1594 SEM |
8896 |
3467 |
ABDELHAFID Mohamed |
11:04:34 |
SEM |
|
M |
1595 SEM |
7315 |
3468 |
MARIN Antoine |
11:04:45 |
V2M |
AS ruy |
M |
376 V2M |
9463 |
3469 |
OHL Sebastien |
11:04:47 |
V1M |
|
M |
1203 V1M |
8156 |
3470 |
DUCROCQ Jerome |
11:04:49 |
V1F |
|
F |
83 V1F |
6681 |
3470 |
OHL Olivier |
11:04:49 |
V1M |
|
M |
1204 V1M |
8128 |
3472 |
GERLINGER Florent |
11:04:50 |
SEM |
|
M |
1596 SEM |
9278 |
3473 |
MELCHIOR Peter |
11:04:51 |
V1M |
|
M |
1205 V1M |
5554 |
3473 |
LUCIEN Gael |
11:04:51 |
SEM |
|
M |
1597 SEM |
9399 |
3475 |
PHEULPIN Eric |
11:04:53 |
V1M |
|
M |
1206 V1M |
9217 |
3476 |
ALBERT Sebastien |
11:04:56 |
V1M |
run et moi |
M |
1207 V1M |
6759 |
3476 |
CHAMPION Nicolas |
11:04:56 |
V1M |
|
M |
1208 V1M |
7794 |
3478 |
SIGAUD Jean Philippe |
11:05:02 |
SEM |
|
M |
1598 SEM |
7018 |
3479 |
CHARDIGNY Jean Christophe |
11:05:09 |
V1M |
|
M |
1209 V1M |
9892 |
3480 |
NGHI David |
11:05:16 |
V1M |
|
M |
1210 V1M |
1861 |
3481 |
FLORES Stephane |
11:05:21 |
SEM |
|
M |
1599 SEM |
6762 |
3482 |
DURANTET Sebastien |
11:05:23 |
SEM |
|
M |
1600 SEM |
6317 |
3483 |
JOLLY Xavier |
11:05:38 |
V1M |
|
M |
1211 V1M |
10012 |
3484 |
KLAUS Dimitri |
11:05:40 |
SEM |
Courir ? Epernay |
M |
1601 SEM |
5688 |
3485 |
VIAL Aude |
11:05:41 |
SEF |
|
F |
117 SEF |
5960 |
3486 |
ALIX Laurent |
11:05:42 |
V2M |
|
M |
377 V2M |
7359 |
3487 |
GRIGNON Jerome |
11:05:43 |
SEM |
|
M |
1602 SEM |
6274 |
3487 |
CLAUZADE Stephane |
11:05:43 |
V1M |
|
M |
1212 V1M |
8852 |
3489 |
SOUSA DA CUNHA Jose Manuel |
11:05:50 |
SEM |
|
M |
1603 SEM |
6923 |
3489 |
SAVRY Paul |
11:05:50 |
V3M |
|
M |
34 V3M |
9081 |
3491 |
FOSSIER Jean Louis |
11:05:51 |
V1M |
Jc epernay champagne |
M |
1213 V1M |
9464 |
3492 |
DUHAMEL Adrien |
11:05:52 |
V1M |
|
M |
1214 V1M |
9503 |
3493 |
NASSAU Alexandre |
11:05:58 |
SEM |
|
M |
1604 SEM |
605 |
3494 |
NOUSBAUM Edouard |
11:06:02 |
V1M |
|
M |
1215 V1M |
8442 |
3494 |
GROS Carine |
11:06:02 |
V1F |
|
F |
84 V1F |
8480 |
3496 |
VASLIN Pascal |
11:06:03 |
V2M |
|
M |
378 V2M |
7695 |
3497 |
NOUSBAUM Frederic |
11:06:04 |
V1M |
|
M |
1216 V1M |
8443 |
3498 |
SCHRECKENBERG Stephane |
11:06:07 |
V1M |
|
M |
1217 V1M |
9011 |
3499 |
BRENEL Georges |
11:06:09 |
V2M |
AJVN |
M |
379 V2M |
8754 |
3500 |
QUIDET Antoine |
11:06:10 |
SEM |
|
M |
1605 SEM |
8856 |
3501 |
GENESTAR Nicolas |
11:06:24 |
SEM |
|
M |
1606 SEM |
9839 |
3502 |
PASERO Jean |
11:06:26 |
SEM |
|
M |
1607 SEM |
9231 |
3502 |
HUYNH Vincent |
11:06:26 |
SEM |
AUCUN |
M |
1608 SEM |
9821 |
3504 |
COMETTO Jf |
11:06:29 |
V1M |
RUN & MOI |
M |
1218 V1M |
6468 |
3505 |
DE ROCHEGONDE Arnaud |
11:06:30 |
V1M |
|
M |
1219 V1M |
1057 |
3506 |
BEAUSOLEIL Christophe |
11:06:41 |
SEM |
|
M |
1609 SEM |
783 |
3507 |
ROCHE Jean Marie |
11:06:43 |
SEM |
|
M |
1610 SEM |
7977 |
3508 |
DEGRANGE Jean Jacques |
11:06:46 |
V3M |
|
M |
35 V3M |
322 |
3509 |
SCHWINDENHAMMER Arthur |
11:06:47 |
SEM |
|
M |
1611 SEM |
6056 |
3510 |
MARFISI Julien |
11:06:52 |
SEM |
|
M |
1612 SEM |
6645 |
3510 |
ZITELLI Jeremy |
11:06:52 |
SEM |
|
M |
1613 SEM |
8836 |
3512 |
MARTIN Fabrice |
11:06:54 |
V2M |
|
M |
380 V2M |
5872 |
3513 |
DOMINGUEZ Noemie |
11:06:58 |
SEF |
So'Trail Lyon |
F |
118 SEF |
6292 |
3514 |
NUGUE Olivier |
11:07:03 |
V2M |
|
M |
381 V2M |
8221 |
3515 |
BRIEUX Sebastien |
11:07:26 |
SEM |
|
M |
1614 SEM |
9319 |
3516 |
DELBECQ Cecile |
11:07:34 |
SEF |
|
F |
119 SEF |
7175 |
3517 |
HAMEL Stephane |
11:07:39 |
SEM |
|
M |
1615 SEM |
7755 |
3518 |
LETOURNEAUX Yannick |
11:07:42 |
SEM |
|
M |
1616 SEM |
190 |
3519 |
KEMPENEERS Julien |
11:07:45 |
SEM |
|
M |
1617 SEM |
7861 |
3520 |
GRANJON Sebastien |
11:07:47 |
V1M |
NATURAL PEAK |
M |
1220 V1M |
5299 |
3521 |
GOYET Claire |
11:07:48 |
SEF |
|
F |
120 SEF |
5300 |
3521 |
GUEGUEN Ronan |
11:07:48 |
V1M |
|
M |
1221 V1M |
5302 |
3523 |
PREVITALI Lionel |
11:07:56 |
SEM |
|
M |
1618 SEM |
5854 |
3524 |
ROSELLO Frederic |
11:08:01 |
V1M |
|
M |
1222 V1M |
6802 |
3525 |
FATAH Farid |
11:08:04 |
V1M |
|
M |
1223 V1M |
5679 |
3526 |
BONNERY Remy |
11:08:09 |
SEM |
|
M |
1619 SEM |
8766 |
3527 |
BANDRY Francois |
11:08:12 |
V1M |
|
M |
1224 V1M |
1881 |
3528 |
LE VEUZIT Amelie |
11:08:19 |
V1F |
|
F |
85 V1F |
5933 |
3529 |
DEMARQUETTE Stanislas |
11:08:22 |
SEM |
|
M |
1620 SEM |
1551 |
3530 |
OUSTRY Thibaut |
11:08:24 |
SEM |
|
M |
1621 SEM |
5798 |
3531 |
DUMONT Jean Baptiste |
11:08:35 |
SEM |
|
M |
1622 SEM |
7154 |
3532 |
ROUX Cedric |
11:08:45 |
V1M |
|
M |
1225 V1M |
1438 |
3533 |
CHIRITIAN Pascal |
11:08:47 |
V1M |
|
M |
1226 V1M |
10136 |
3534 |
FARGIER Laurent |
11:08:48 |
V1M |
kb team |
M |
1227 V1M |
149 |
3535 |
GROM Lubos |
11:08:51 |
V2M |
non |
M |
382 V2M |
5344 |
3536 |
GESLAND Mickael |
11:08:52 |
SEM |
|
M |
1623 SEM |
10270 |
3537 |
CHAVANNE Christian |
11:08:54 |
V2M |
foulee vourloises |
M |
383 V2M |
5076 |
3538 |
WARPELIN Richard |
11:09:02 |
V3M |
CABroyard |
M |
36 V3M |
7951 |
3539 |
PICAMELOT Jerome |
11:09:04 |
V1M |
|
M |
1228 V1M |
6237 |
3540 |
SAUBIN Christophe |
11:09:06 |
V1M |
Rando Trail Trept |
M |
1229 V1M |
318 |
3541 |
BARATON David |
11:09:07 |
V1M |
|
M |
1230 V1M |
374 |
3541 |
HASPEL David |
11:09:07 |
V1M |
EVOLUTION 42 |
M |
1231 V1M |
1312 |
3543 |
PEREIRA David |
11:09:10 |
V1M |
|
M |
1232 V1M |
1178 |
3543 |
GURY Alison |
11:09:10 |
SEF |
|
F |
121 SEF |
1179 |
3543 |
AUGE Roxanne |
11:09:10 |
SEF |
VO2 bessines |
F |
122 SEF |
5535 |
3543 |
NASSIRI Nasrollah |
11:09:10 |
V1M |
|
M |
1233 V1M |
10041 |
3547 |
HAUET Quentin |
11:09:11 |
SEM |
|
M |
1624 SEM |
6431 |
3548 |
BILLET Jerome |
11:09:12 |
V1M |
Rando Trail Trept |
M |
1234 V1M |
317 |
3549 |
THIZY Arnaud |
11:09:26 |
SEM |
|
M |
1625 SEM |
5630 |
3550 |
COURRIEU Pierre |
11:09:27 |
V1M |
|
M |
1235 V1M |
8738 |
3551 |
LENOIR Florent |
11:09:28 |
SEM |
|
M |
1626 SEM |
9933 |
3552 |
MOUCOT Sylvain |
11:09:29 |
SEM |
|
M |
1627 SEM |
7038 |
3552 |
LENOIR Adrien |
11:09:29 |
SEM |
|
M |
1628 SEM |
9932 |
3554 |
GENDRE Sebastien |
11:09:30 |
SEM |
|
M |
1629 SEM |
7039 |
3555 |
BODeLE Gregory |
11:09:31 |
V2M |
|
M |
384 V2M |
7823 |
3556 |
FOK BOR Anthony |
11:09:33 |
SEM |
AIRBUS RUNNING |
M |
1630 SEM |
5685 |
3557 |
PERIER Cendrine |
11:09:34 |
V1F |
|
F |
86 V1F |
8731 |
3558 |
VILLAIN Xavier |
11:09:35 |
V1M |
|
M |
1236 V1M |
1419 |
3558 |
LEPAGNOL Philippe |
11:09:35 |
V2M |
ACADEMIC KARATE VOIRON |
M |
385 V2M |
8730 |
3560 |
SALOME Alain |
11:09:37 |
V2M |
|
M |
386 V2M |
9700 |
3561 |
CHOLLET Francois |
11:09:41 |
SEM |
|
M |
1631 SEM |
7879 |
3562 |
GILLOT Sylvain |
11:09:44 |
SEM |
|
M |
1632 SEM |
8246 |
3563 |
GAUTHIER Sebastien |
11:09:45 |
V1M |
|
M |
1237 V1M |
8371 |
3564 |
BARIDON Jann |
11:09:47 |
V1M |
|
M |
1238 V1M |
8891 |
3565 |
DUBROCQ Nicolas |
11:09:49 |
V1M |
|
M |
1239 V1M |
7969 |
3566 |
CERESUELA Stephan |
11:09:50 |
V1M |
S/L athletique sport sant |
M |
1240 V1M |
368 |
3567 |
DUARTE Nathalie |
11:09:53 |
V1F |
|
F |
87 V1F |
367 |
3568 |
POLLINA Frederic |
11:10:05 |
V1M |
|
M |
1241 V1M |
7911 |
3569 |
JAMY STOWASSER Christoph |
11:10:07 |
SEM |
|
M |
1633 SEM |
6902 |
3570 |
DERI CROMOLOGY Stefano |
11:10:14 |
V2M |
|
M |
387 V2M |
1713 |
3570 |
TOURMENTE Felix |
11:10:14 |
SEM |
|
M |
1634 SEM |
5906 |
3572 |
LABEAU David |
11:10:17 |
V1M |
Pompiers SDIS Oise |
M |
1242 V1M |
7530 |
3573 |
TOURMENTE Remi |
11:10:18 |
V1M |
|
M |
1243 V1M |
5908 |
3574 |
DAVID Victor |
11:10:33 |
SEM |
|
M |
1635 SEM |
5160 |
3575 |
CULPIN Edouard |
11:10:35 |
SEM |
|
M |
1636 SEM |
654 |
3576 |
RANSAN Eric |
11:10:42 |
SEM |
|
M |
1637 SEM |
6391 |
3577 |
STRABONI Jean Pierre |
11:10:47 |
V3M |
|
M |
37 V3M |
5768 |
3577 |
MOKHTARI Houari |
11:10:47 |
V1M |
Foulee Meynoise |
M |
1244 V1M |
8881 |
3577 |
RAUTUREAU Natacha |
11:10:47 |
V1F |
La Foulee Meynoise |
F |
88 V1F |
8882 |
3580 |
GRELET Renaud |
11:10:52 |
SEM |
|
M |
1638 SEM |
8482 |
3580 |
WYON Stephanie |
11:10:52 |
V1F |
LA FOULEE MEYNOISE |
F |
89 V1F |
8883 |
3582 |
BLANCHARD Gary |
11:10:59 |
V1M |
ESPB Running |
M |
1245 V1M |
6362 |
3583 |
BENARROCH Nicolas |
11:11:05 |
V1M |
|
M |
1246 V1M |
7437 |
3584 |
DANOY Nicolas |
11:11:11 |
V1M |
|
M |
1247 V1M |
6899 |
3585 |
CHERVIN Gilbert |
11:11:14 |
V3M |
|
M |
38 V3M |
1922 |
3585 |
BENARROCH Benjamin |
11:11:14 |
SEM |
|
M |
1639 SEM |
7438 |
3587 |
AIT CHERIF Nabil |
11:11:23 |
V1M |
|
M |
1248 V1M |
7012 |
3588 |
LEJEUNE Remi |
11:11:29 |
SEM |
|
M |
1640 SEM |
9669 |
3589 |
MARECHELLE Melissa |
11:11:31 |
SEF |
|
F |
123 SEF |
103 |
3589 |
CHARRON Samuel |
11:11:31 |
SEM |
|
M |
1641 SEM |
8949 |
3591 |
DEVAUX David |
11:11:32 |
V1M |
|
M |
1249 V1M |
104 |
3592 |
ANH TRAN Quoc |
11:11:56 |
V1M |
|
M |
1250 V1M |
8441 |
3593 |
ROMMELARD Remi |
11:11:59 |
SEM |
|
M |
1642 SEM |
6302 |
3594 |
BOURGEAUD Christophe |
11:12:00 |
V2M |
Les foulees de Mornas |
M |
388 V2M |
8884 |
3595 |
BLANCO Gerald |
11:12:02 |
SEM |
|
M |
1643 SEM |
5072 |
3596 |
MORON Julien |
11:12:06 |
V1M |
|
M |
1251 V1M |
9723 |
3597 |
FAUCHAIT Alban |
11:12:07 |
V1M |
|
M |
1252 V1M |
8492 |
3598 |
SIGOIRE Regis |
11:12:22 |
SEM |
TRAC Chevenon |
M |
1644 SEM |
649 |
3599 |
BOILEAU Yohann |
11:12:23 |
V1M |
|
M |
1253 V1M |
1253 |
3599 |
LOPEZ Matt |
11:12:23 |
SEM |
|
M |
1645 SEM |
6969 |
3601 |
PASTOR Stephane |
11:12:26 |
V2M |
|
M |
389 V2M |
6873 |
3602 |
DESSAILLY Bernard |
11:12:27 |
V2M |
|
M |
390 V2M |
6874 |
3603 |
ESCOT Bryan |
11:12:31 |
SEM |
|
M |
1646 SEM |
7362 |
3604 |
MARTIN Louis |
11:12:33 |
ESM |
|
M |
28 ESM |
7363 |
3605 |
POMAREL Pierre Jean |
11:12:37 |
SEM |
J.C.PORTOIS |
M |
1647 SEM |
9458 |
3606 |
FEJOZ Laurent |
11:12:38 |
V1M |
Jogging Club Portois |
M |
1254 V1M |
9349 |
3607 |
LOMBARD Jeremie |
11:12:43 |
V1M |
|
M |
1255 V1M |
7166 |
3608 |
MALEPART Bertrand |
11:12:47 |
V1M |
|
M |
1256 V1M |
9265 |
3609 |
PERRIN Dominique |
11:12:49 |
V3M |
|
M |
39 V3M |
6616 |
3610 |
CARLE David |
11:12:51 |
V1M |
|
M |
1257 V1M |
6043 |
3610 |
CARLE Ludivine |
11:12:51 |
V1F |
|
F |
90 V1F |
6044 |
3612 |
BALMOZE Jean Pascal |
11:12:52 |
V1M |
Kalenji team |
M |
1258 V1M |
9263 |
3613 |
CEMELI Eric |
11:12:56 |
V1M |
Kikourou |
M |
1259 V1M |
6587 |
3613 |
RICHEZ Nicolas |
11:12:56 |
V1M |
|
M |
1260 V1M |
10296 |
3615 |
BERTIN Isabelle |
11:13:00 |
V2F |
Trail club des fous |
F |
31 V2F |
7290 |
3616 |
LE DORAN Xavier |
11:13:01 |
SEM |
GUERLEDAN TEAM DEFI |
M |
1648 SEM |
5780 |
3617 |
CHEREAU Stephane |
11:13:04 |
V1M |
|
M |
1261 V1M |
7208 |
3618 |
TOULOUSE Fran%c3%a7ois |
11:13:06 |
V1M |
|
M |
1262 V1M |
10292 |
3619 |
DALBIGNAC Vincent |
11:13:09 |
SEM |
|
M |
1649 SEM |
1021 |
3620 |
BILA Matthieu |
11:13:13 |
SEM |
|
M |
1650 SEM |
1020 |
3621 |
BLANC Etienne |
11:13:18 |
V2M |
|
M |
391 V2M |
617 |
3622 |
LIGEROT Eric |
11:13:39 |
V2M |
TrailOutDoor69 |
M |
392 V2M |
6052 |
3623 |
MOQUET Celine |
11:13:47 |
V1F |
Toulon EC |
F |
91 V1F |
8751 |
3624 |
PUPIER Etienne |
11:13:51 |
V3M |
TEAM TRAIL DES COURSIeRES |
M |
40 V3M |
778 |
3624 |
CUVILLIER Cedric |
11:13:51 |
V1M |
Toulon Sports Nature |
M |
1263 V1M |
8550 |
3626 |
GRATEPANCHE Francois |
11:13:56 |
V1M |
|
M |
1264 V1M |
6981 |
3627 |
RIGHI Fabrice |
11:14:07 |
SEM |
|
M |
1651 SEM |
501 |
3628 |
WERNERT Vincent |
11:14:12 |
SEM |
Kronenbourg |
M |
1652 SEM |
1577 |
3629 |
MAETZ Mickael |
11:14:13 |
SEM |
KRONENBOURG |
M |
1653 SEM |
8737 |
3629 |
KIENTZ Pierre |
11:14:13 |
V1M |
CSC Kronenbourg |
M |
1265 V1M |
9026 |
3631 |
KOEGLER Guillaume |
11:14:17 |
SEM |
|
M |
1654 SEM |
7663 |
3632 |
TESSANDIER Guillaume |
11:14:19 |
V1M |
NOMAD SUN |
M |
1266 V1M |
7679 |
3633 |
LEBOURG Julien |
11:14:21 |
SEM |
|
M |
1655 SEM |
8045 |
3634 |
CAMPIDELLI Daniel |
11:14:24 |
V2M |
|
M |
393 V2M |
426 |
3634 |
CHABERT Aurelien |
11:14:24 |
V1M |
|
M |
1267 V1M |
6402 |
3636 |
CHANTEMERLE Remy |
11:14:26 |
SEM |
|
M |
1656 SEM |
823 |
3637 |
BEAUMONT Fabien |
11:14:27 |
V1M |
Town To Trail |
M |
1268 V1M |
5861 |
3638 |
THIERY Mary Pierre |
11:14:28 |
V1M |
|
M |
1269 V1M |
5107 |
3638 |
DAUDON Antoine |
11:14:28 |
V1M |
|
M |
1270 V1M |
6329 |
3640 |
VAN WOENSEL Gerald |
11:14:56 |
V1M |
|
M |
1271 V1M |
9583 |
3641 |
NIGNOL Ronan |
11:15:02 |
SEF |
|
F |
124 SEF |
6474 |
3642 |
BERNARD Philippe |
11:15:03 |
V2M |
|
M |
394 V2M |
9637 |
3643 |
SAINT ALME Christopher |
11:15:04 |
SEM |
|
M |
1657 SEM |
1306 |
3643 |
BLUTTE Remi |
11:15:04 |
SEM |
|
M |
1658 SEM |
6472 |
3645 |
GOUTELLE Pascal |
11:15:10 |
V3M |
|
M |
41 V3M |
1877 |
3646 |
LAGUILLIEZ Sebastien |
11:15:16 |
SEM |
|
M |
1659 SEM |
8585 |
3647 |
PERRET Stephanie |
11:15:24 |
SEF |
SO TRAIL LYON |
F |
125 SEF |
7452 |
3648 |
BERNARD Aurelie |
11:15:25 |
SEF |
|
F |
126 SEF |
5834 |
3649 |
TEMPE Claude |
11:15:27 |
V1M |
|
M |
1272 V1M |
10146 |
3650 |
CADORET Cedric |
11:15:37 |
V2M |
|
M |
395 V2M |
7424 |
3651 |
COUDERC Jean Pierre |
11:15:39 |
V1M |
|
M |
1273 V1M |
1363 |
3652 |
SIMONDON Camille |
11:15:40 |
SEM |
|
M |
1660 SEM |
6809 |
3653 |
DORAPHe Adrien |
11:15:51 |
SEM |
|
M |
1661 SEM |
7250 |
3654 |
METRAL CHARVET Julien |
11:15:55 |
SEM |
|
M |
1662 SEM |
1256 |
3655 |
ROUGER Nicolas |
11:16:00 |
SEM |
|
M |
1663 SEM |
7378 |
3656 |
PELLETIER Brice |
11:16:09 |
SEM |
|
M |
1664 SEM |
10285 |
3657 |
SCHAAD Baptiste |
11:16:17 |
V1M |
|
M |
1274 V1M |
1378 |
3658 |
CHAVANON Pierre |
11:16:19 |
V2M |
|
M |
396 V2M |
7108 |
3659 |
LE BERRE Jean Francois |
11:16:21 |
V3M |
|
M |
42 V3M |
6953 |
3660 |
EMONET Remi |
11:16:22 |
SEM |
|
M |
1665 SEM |
5116 |
3661 |
PLUQUET Patrick |
11:16:23 |
V2M |
|
M |
397 V2M |
113 |
3662 |
MESSAOUD ABERKANE Pierre Mehdi |
11:16:26 |
SEM |
|
M |
1666 SEM |
7664 |
3662 |
GUILLOU Jean Louis |
11:16:26 |
V2M |
|
M |
398 V2M |
9638 |
3664 |
COURSON Axel |
11:16:27 |
SEM |
|
M |
1667 SEM |
7555 |
3665 |
DAVOINE Nicolas |
11:16:28 |
V1M |
|
M |
1275 V1M |
6207 |
3665 |
PICARD Gauthier |
11:16:28 |
V1M |
|
M |
1276 V1M |
6830 |
3667 |
FAUSSAT Alexis |
11:16:30 |
SEM |
|
M |
1668 SEM |
7602 |
3668 |
TERRAZ Raphael |
11:16:31 |
V1M |
|
M |
1277 V1M |
6206 |
3669 |
CARLIER Jean Francois |
11:16:32 |
V2M |
|
M |
399 V2M |
5608 |
3670 |
CINTRAN Didier |
11:16:34 |
V2M |
fjep bonson |
M |
400 V2M |
1085 |
3671 |
RAIMBAULT Manuela |
11:16:38 |
SEF |
|
F |
127 SEF |
1590 |
3672 |
GILLE Jeremy |
11:16:52 |
V1M |
Cafe trail |
M |
1278 V1M |
6412 |
3673 |
BEN AMAR Julien |
11:16:57 |
SEM |
|
M |
1669 SEM |
1840 |
3674 |
BACHIR Alexandre |
11:16:59 |
SEM |
|
M |
1670 SEM |
1709 |
3674 |
COUSINNE Laurent |
11:16:59 |
V2M |
|
M |
401 V2M |
6000 |
3676 |
KAPPLER Eric |
11:17:05 |
V2F |
|
F |
32 V2F |
1390 |
3677 |
XXXX Xxxx |
11:17:07 |
|
|
X |
3 |
1391 |
3678 |
FROMANTIN Philippe |
11:17:14 |
V2M |
|
M |
402 V2M |
9817 |
3679 |
GAUTIER Vincent |
11:17:21 |
SEM |
|
M |
1671 SEM |
5271 |
3679 |
BERNARD Benjamin |
11:17:21 |
SEM |
|
M |
1672 SEM |
5749 |
3681 |
DAGUET Vincent |
11:17:22 |
V2M |
|
M |
403 V2M |
344 |
3682 |
LEUREAU Valery |
11:17:24 |
V1M |
|
M |
1279 V1M |
1041 |
3682 |
LE GUYADER Sebastien |
11:17:24 |
SEM |
COURIR C'EST LE PIED |
M |
1673 SEM |
5990 |
3682 |
LE GUELLEC Morgane |
11:17:24 |
SEM |
|
M |
1674 SEM |
8193 |
3685 |
ROTH Thomas |
11:17:26 |
V1M |
BNP Paribas |
M |
1280 V1M |
1421 |
3685 |
MEILLAND Renaud |
11:17:26 |
SEM |
|
M |
1675 SEM |
8194 |
3687 |
LE GOFF Tanguy |
11:17:29 |
V1M |
|
M |
1281 V1M |
7854 |
3688 |
GUIOT Stephane |
11:17:31 |
V1M |
|
M |
1282 V1M |
6624 |
3688 |
STORCH Olivier |
11:17:31 |
V1M |
|
M |
1283 V1M |
9983 |
3690 |
CONTERNO Cedric |
11:17:46 |
SEM |
|
M |
1676 SEM |
791 |
3691 |
NICOLAS Pascal |
11:17:47 |
V2M |
|
M |
404 V2M |
8523 |
3692 |
RICHARD Simon |
11:17:51 |
V1M |
|
M |
1284 V1M |
1254 |
3693 |
AUTUORO Francois |
11:17:57 |
SEM |
|
M |
1677 SEM |
8770 |
3694 |
MORIZET Laetitia |
11:17:58 |
SEF |
|
F |
128 SEF |
8752 |
3695 |
PADRE James |
11:18:01 |
V1M |
|
M |
1285 V1M |
6705 |
3696 |
COCHENNEC Frederic |
11:18:03 |
V1M |
So Trail Lyon |
M |
1286 V1M |
495 |
3696 |
LASCOUR Christine |
11:18:03 |
V2F |
LES 1000 PATTES DU PONTET |
F |
33 V2F |
956 |
3698 |
HECKER Yves |
11:18:04 |
SEM |
|
M |
1678 SEM |
497 |
3699 |
GOYENEIX Victor |
11:18:06 |
SEM |
|
M |
1679 SEM |
6728 |
3700 |
BEAUVAL Pierre |
11:18:07 |
V1M |
|
M |
1287 V1M |
5399 |
3700 |
LEBEDEL Arthur |
11:18:07 |
SEM |
|
M |
1680 SEM |
6235 |
3700 |
COUTANT Olivier |
11:18:07 |
V1M |
|
M |
1288 V1M |
7021 |
3703 |
BALLORIN Guillaume |
11:18:11 |
V1M |
|
M |
1289 V1M |
1651 |
3704 |
BERNARD Bastien |
11:18:13 |
SEM |
|
M |
1681 SEM |
9368 |
3705 |
OUGIER Sebastien |
11:18:17 |
V1M |
ASCS RILLIEUX LA PAPE |
M |
1290 V1M |
5884 |
3706 |
TOURY Stephane |
11:18:19 |
SEM |
|
M |
1682 SEM |
7052 |
3706 |
FONTAINE Denis |
11:18:19 |
V2M |
|
M |
405 V2M |
7053 |
3708 |
ROGUES Olivier |
11:18:23 |
V2M |
|
M |
406 V2M |
9435 |
3709 |
LEPRINCE Jerome |
11:18:28 |
V1M |
|
M |
1291 V1M |
5133 |
3710 |
BOUISSET Francois |
11:18:29 |
V1M |
|
M |
1292 V1M |
7475 |
3711 |
VILAIN Sebastien |
11:18:38 |
SEM |
|
M |
1683 SEM |
9740 |
3712 |
MUNAR Sylvain |
11:18:39 |
V1M |
|
M |
1293 V1M |
9493 |
3713 |
GAUFFRETEAU Virginie |
11:18:45 |
V1F |
Coudoux Olympique |
F |
92 V1F |
8357 |
3714 |
DEPETRIS Teddy |
11:18:47 |
V1M |
coudoux |
M |
1294 V1M |
8358 |
3715 |
LONN Antony |
11:18:49 |
SEM |
NIGHT RUN MONTPELLIER / T |
M |
1684 SEM |
7682 |
3716 |
GAY Sebastien |
11:19:01 |
V1M |
|
M |
1295 V1M |
1697 |
3717 |
CHAUDET Cedric |
11:19:03 |
V1M |
|
M |
1296 V1M |
8420 |
3718 |
ROCHE Michel |
11:19:06 |
V2M |
|
M |
407 V2M |
5469 |
3718 |
BLATE Pierre |
11:19:06 |
SEM |
|
M |
1685 SEM |
6971 |
3720 |
CELLARD Olivier |
11:19:08 |
V1M |
team lepape |
M |
1297 V1M |
6425 |
3721 |
MENINI Frederic |
11:19:13 |
V1M |
|
M |
1298 V1M |
9529 |
3722 |
DE DECKER Harold |
11:19:15 |
SEM |
|
M |
1686 SEM |
5087 |
3723 |
ARTAUD David |
11:19:29 |
V1M |
|
M |
1299 V1M |
5062 |
3724 |
MAZENOD Christelle |
11:19:35 |
V1F |
Echappee Bords de Loire / |
F |
93 V1F |
815 |
3725 |
VELAY Matthieu |
11:19:38 |
SEM |
|
M |
1687 SEM |
8802 |
3726 |
BAUD Benoit |
11:19:42 |
SEM |
|
M |
1688 SEM |
9266 |
3727 |
BORNET Julien |
11:19:49 |
SEM |
|
M |
1689 SEM |
9951 |
3728 |
VARNOTEAUX Christophe |
11:19:50 |
V1M |
|
M |
1300 V1M |
596 |
3729 |
CHARPENTIER Jerome |
11:19:51 |
V1M |
|
M |
1301 V1M |
6615 |
3730 |
TERRACOL Julien |
11:20:02 |
SEM |
|
M |
1690 SEM |
1006 |
3731 |
BOUCHIe Matthieu |
11:20:10 |
SEM |
|
M |
1691 SEM |
6578 |
3732 |
TAHTAH Najib |
11:20:12 |
SEM |
|
M |
1692 SEM |
7631 |
3733 |
VEYRE Aurelia |
11:20:16 |
V1F |
|
F |
94 V1F |
1118 |
3733 |
RICHET Axel |
11:20:16 |
V1M |
|
M |
1302 V1M |
6484 |
3735 |
CHELLE Thierry |
11:20:17 |
V2M |
|
M |
408 V2M |
5936 |
3735 |
BELLON Julien |
11:20:17 |
SEM |
|
M |
1693 SEM |
9713 |
3737 |
THIOLIERE Jean Claude |
11:20:19 |
V2M |
|
M |
409 V2M |
5937 |
3737 |
MARROCCO Andre |
11:20:19 |
V2M |
|
M |
410 V2M |
8551 |
3739 |
SCHERER Yvan |
11:20:20 |
V1M |
|
M |
1303 V1M |
8633 |
3740 |
MOREL Quentin |
11:20:21 |
SEM |
|
M |
1694 SEM |
5761 |
3741 |
MARTOT Stephane |
11:20:22 |
V2M |
|
M |
411 V2M |
1124 |
3741 |
EXCOFFON Gilles |
11:20:22 |
V2M |
|
M |
412 V2M |
5758 |
3741 |
DALLEMAGNE Frederic |
11:20:22 |
V2M |
|
M |
413 V2M |
5935 |
3744 |
FORESTIER Thierry |
11:20:25 |
V1M |
|
M |
1304 V1M |
9724 |
3745 |
FRANcOIS DEVYS Luc |
11:20:26 |
V1M |
|
M |
1305 V1M |
5969 |
3745 |
FASSOT Frederic |
11:20:26 |
V1M |
|
M |
1306 V1M |
8102 |
3747 |
BERTRAND Anthony |
11:20:29 |
V1M |
|
M |
1307 V1M |
7738 |
3747 |
MESSINEO Eric |
11:20:29 |
V2M |
|
M |
414 V2M |
8644 |
3749 |
DESOMBRE Thomas |
11:20:30 |
SEM |
|
M |
1695 SEM |
1354 |
3750 |
ASTIER Celine |
11:20:34 |
SEF |
Team ndjomo / well and fi |
F |
129 SEF |
681 |
3751 |
MARTIN Cedric |
11:20:35 |
SEM |
|
M |
1696 SEM |
655 |
3752 |
PIERRON Bertrand |
11:20:36 |
ESM |
|
M |
29 ESM |
1680 |
3753 |
VALENTINE ZIGMANN |
11:20:40 |
ESF |
|
F |
4 ESF |
1681 |
3754 |
DIOT Jean Marc |
11:20:41 |
SEM |
|
M |
1697 SEM |
5822 |
3755 |
PETER Nora |
11:20:44 |
SEF |
|
F |
130 SEF |
1545 |
3755 |
BRAS Laurent |
11:20:44 |
SEM |
|
M |
1698 SEM |
8385 |
3757 |
MIGUET Jean Baptiste |
11:20:50 |
V1M |
|
M |
1308 V1M |
5771 |
3758 |
GUIBERT Alban |
11:20:51 |
SEM |
|
M |
1699 SEM |
9766 |
3759 |
NOVA Sebastien |
11:20:55 |
SEM |
TACO Aucamville |
M |
1700 SEM |
630 |
3759 |
WIBAUX Aymeric |
11:20:55 |
V2M |
|
M |
415 V2M |
6132 |
3759 |
FRANCOIS Jerome |
11:20:55 |
V2M |
|
M |
416 V2M |
7910 |
3762 |
GAUDIN Gwenaelle |
11:20:57 |
V1F |
|
F |
95 V1F |
8746 |
3763 |
BIDANEL Christian |
11:20:59 |
V2M |
La Roche Sport Nature |
M |
417 V2M |
5892 |
3764 |
RASOAZANAMELINA Ursula |
11:21:02 |
V1F |
|
F |
96 V1F |
6580 |
3765 |
ALLAINMAT Patrick |
11:21:04 |
V2M |
FOOTING LANDERNEEN |
M |
418 V2M |
7131 |
3766 |
SAISSE Pierre |
11:21:06 |
V1M |
|
M |
1309 V1M |
7238 |
3766 |
LESAICHERRE Stephane |
11:21:06 |
V1M |
CSAM RunAndTrailMarine |
M |
1310 V1M |
8475 |
3768 |
MERLET Aline |
11:21:10 |
SEF |
|
F |
131 SEF |
796 |
3769 |
BOISSARD Jordane |
11:21:13 |
SEM |
|
M |
1701 SEM |
1335 |
3770 |
MOINE Raphael |
11:21:16 |
SEM |
|
M |
1702 SEM |
1123 |
3770 |
GALLEY Nicolas |
11:21:16 |
SEM |
|
M |
1703 SEM |
6307 |
3772 |
SZYBOWICZ Yannick |
11:21:17 |
V2M |
|
M |
419 V2M |
1661 |
3773 |
NOUALS Laurent |
11:21:19 |
V1M |
|
M |
1311 V1M |
7247 |
3774 |
LUU Frederic |
11:21:21 |
V2M |
|
M |
420 V2M |
1294 |
3775 |
CHAUDIER Thomas |
11:21:22 |
V1M |
|
M |
1312 V1M |
5028 |
3776 |
PERROT BERTON Yves |
11:21:31 |
V2M |
|
M |
421 V2M |
179 |
3776 |
PERSCH William |
11:21:31 |
V1M |
|
M |
1313 V1M |
745 |
3778 |
CHATAIN Vincent |
11:21:32 |
V1M |
Usson Sport Nature Associ |
M |
1314 V1M |
6564 |
3779 |
VOLLAND Velia |
11:21:33 |
V1F |
|
F |
97 V1F |
7583 |
3780 |
GINESTE Yoan |
11:21:34 |
SEM |
|
M |
1704 SEM |
120 |
3781 |
JOUAN Thierry |
11:21:36 |
V1M |
|
M |
1315 V1M |
7584 |
3782 |
CHIFFLET David |
11:21:38 |
V1M |
|
M |
1316 V1M |
5022 |
3783 |
VIGNE Patrice |
11:21:42 |
SEM |
The North Face |
M |
1705 SEM |
9100 |
3784 |
HUGON Virginie |
11:21:45 |
SEF |
|
F |
132 SEF |
9678 |
3785 |
HOCHARD Lionel |
11:21:46 |
V1M |
|
M |
1317 V1M |
6059 |
3785 |
SENEMAUD Jerome |
11:21:46 |
V1M |
|
M |
1318 V1M |
6992 |
3787 |
FAURE David |
11:21:47 |
V1M |
|
M |
1319 V1M |
5424 |
3788 |
COUZON Guillaume |
11:21:49 |
V1M |
|
M |
1320 V1M |
5345 |
3788 |
MENGOUCHI Said |
11:21:49 |
SEM |
|
M |
1706 SEM |
7451 |
3790 |
CARBONNEAU Stephane |
11:21:51 |
V1M |
|
M |
1321 V1M |
5361 |
3791 |
RACHER Keith |
11:22:00 |
V1M |
|
M |
1322 V1M |
9343 |
3792 |
GRASLAND Sebastien |
11:22:04 |
V1M |
ASCE BOSCH Rodez |
M |
1323 V1M |
8867 |
3793 |
HOUILLON Laurent |
11:22:05 |
SEM |
|
M |
1707 SEM |
1336 |
3794 |
MAESTRI Sylvain |
11:22:07 |
SEM |
Team Andros Fruits Presse |
M |
1708 SEM |
8700 |
3795 |
ABI ATIMI Abdo |
11:22:08 |
V1M |
|
M |
1324 V1M |
6980 |
3796 |
GIRARD Pascal |
11:22:15 |
V2M |
|
M |
422 V2M |
6217 |
3797 |
BARRANDON Jean Luc |
11:22:18 |
V2M |
|
M |
423 V2M |
8998 |
3798 |
RASCLE Didier |
11:22:21 |
V1M |
Team Trail Explorer |
M |
1325 V1M |
844 |
3799 |
CHARDON Vivien |
11:22:22 |
V1M |
|
M |
1326 V1M |
5284 |
3799 |
HUOT Jean Paul |
11:22:22 |
V2M |
|
M |
424 V2M |
8417 |
3799 |
BESSON Serge |
11:22:22 |
V3M |
|
M |
43 V3M |
8491 |
3802 |
LAVAUX Pierre |
11:22:23 |
V1M |
La Foulee Muroise |
M |
1327 V1M |
176 |
3802 |
DERRUAU Jerome |
11:22:23 |
V1M |
KIKOUROU |
M |
1328 V1M |
842 |
3802 |
FELIX Francois Xavier |
11:22:23 |
V1M |
|
M |
1329 V1M |
5280 |
3805 |
LAVAUX Florent |
11:22:24 |
SEM |
|
M |
1709 SEM |
175 |
3805 |
DA COSTA NETO Adrien |
11:22:24 |
SEM |
|
M |
1710 SEM |
8010 |
3807 |
CHIPIER Fabien |
11:22:25 |
V1M |
|
M |
1330 V1M |
843 |
3808 |
DIRAISON Cedric |
11:22:30 |
V1M |
|
M |
1331 V1M |
9004 |
3809 |
EYCHENNE Arnaud |
11:22:31 |
SEM |
|
M |
1711 SEM |
7542 |
3810 |
DIRAISON Frederic |
11:22:32 |
V1M |
|
M |
1332 V1M |
8693 |
3811 |
PLAUTARD Xavier |
11:22:53 |
V1M |
|
M |
1333 V1M |
10026 |
3812 |
CHARPENTIER Damien |
11:22:55 |
SEM |
|
M |
1712 SEM |
6364 |
3813 |
COLARDELLE Pauline |
11:22:58 |
ESF |
ADIDAS RUNNER BIR HABKEIM |
F |
5 ESF |
688 |
3814 |
BERREL Philippe |
11:23:06 |
V1M |
|
M |
1334 V1M |
9767 |
3815 |
LAURIAU Louis |
11:23:09 |
SEM |
|
M |
1713 SEM |
7258 |
3816 |
CORBILLON Christophe |
11:23:12 |
V1M |
|
M |
1335 V1M |
8220 |
3816 |
LACUES Marie |
11:23:12 |
SEF |
|
F |
133 SEF |
9193 |
3818 |
GOEURY Jessica |
11:23:13 |
SEF |
|
F |
134 SEF |
7421 |
3819 |
BUENO Olivier |
11:23:14 |
V1M |
|
M |
1336 V1M |
1174 |
3820 |
YILMAZ Ozdem |
11:23:20 |
V1M |
RAMS |
M |
1337 V1M |
6097 |
3821 |
NARBONNET Severine |
11:23:22 |
V1F |
RAM'S |
F |
98 V1F |
6098 |
3822 |
LOUIS Fabrice |
11:23:24 |
V1M |
|
M |
1338 V1M |
828 |
3822 |
BRODU Cyril |
11:23:24 |
SEM |
|
M |
1714 SEM |
6038 |
3824 |
FRANCON Jerome |
11:23:26 |
V1M |
|
M |
1339 V1M |
9173 |
3825 |
DEVAUX Amaury |
11:23:28 |
V1M |
|
M |
1340 V1M |
6037 |
3826 |
POULAT Stephane |
11:23:30 |
SEM |
|
M |
1715 SEM |
6377 |
3827 |
COUGNENC Pierre |
11:23:32 |
SEM |
|
M |
1716 SEM |
483 |
3828 |
ROUSSON Francois |
11:23:33 |
SEM |
|
M |
1717 SEM |
5511 |
3828 |
CAMBERABERO Gregory |
11:23:33 |
SEM |
Club Olympique Bayonnais |
M |
1718 SEM |
5662 |
3828 |
DARRICAU Sebastien |
11:23:33 |
SEM |
COB |
M |
1719 SEM |
7399 |
3828 |
CHARLES Olivier |
11:23:33 |
V1M |
|
M |
1341 V1M |
9542 |
3832 |
DEVED Gaetan |
11:23:36 |
SEM |
|
M |
1720 SEM |
740 |
3832 |
DEL PRADO Pascal |
11:23:36 |
V1M |
CLub Olympique Bayonnais |
M |
1342 V1M |
6500 |
3832 |
DUPLESSY Hugues |
11:23:36 |
SEM |
|
M |
1721 SEM |
8701 |
3835 |
BOUTEILLE Ronald |
11:23:37 |
V1M |
|
M |
1343 V1M |
8678 |
3836 |
CIOL Alfio |
11:23:38 |
V2M |
|
M |
425 V2M |
7776 |
3837 |
MURUGESU Vageesan |
11:23:39 |
SEM |
|
M |
1722 SEM |
7990 |
3838 |
MOREAU Angelique |
11:23:41 |
SEF |
|
F |
135 SEF |
5465 |
3839 |
GOURGEON Veronique |
11:23:42 |
V1F |
|
F |
99 V1F |
5464 |
3840 |
FORNS Emmanuelle |
11:23:43 |
V1F |
|
F |
100 V1F |
5463 |
3841 |
FIRINGA Pascal |
11:23:44 |
V1M |
|
M |
1344 V1M |
9175 |
3842 |
REGLEY Jerome |
11:23:46 |
SEM |
|
M |
1723 SEM |
9643 |
3843 |
MERIEN Ronan |
11:23:48 |
V1M |
|
M |
1345 V1M |
7629 |
3844 |
LECOMTE Christophe |
11:23:49 |
V1M |
|
M |
1346 V1M |
7628 |
3844 |
GRAZIA Magali |
11:23:49 |
V1F |
|
F |
101 V1F |
9558 |
3846 |
CHAUSSE Julien |
11:23:54 |
SEM |
|
M |
1724 SEM |
560 |
3847 |
BOULICAUT Christophe |
11:23:56 |
V1M |
|
M |
1347 V1M |
9297 |
3848 |
MONIN Arnaud |
11:23:57 |
V1M |
|
M |
1348 V1M |
9298 |
3849 |
BORDELOT Bertrand |
11:24:04 |
SEM |
|
M |
1725 SEM |
9362 |
3850 |
MODUGNO Chloe |
11:24:11 |
SEF |
|
F |
136 SEF |
1406 |
3850 |
SCHOULER Raphael |
11:24:11 |
SEM |
Evian off course |
M |
1726 SEM |
8223 |
3852 |
DESBOIS Guillaume |
11:24:18 |
SEM |
|
M |
1727 SEM |
7938 |
3852 |
GARNERET Etienne |
11:24:18 |
SEM |
|
M |
1728 SEM |
8366 |
3854 |
PIPON Jean Paul |
11:24:19 |
V2M |
|
M |
426 V2M |
1230 |
3855 |
LEVRA JUILLET William |
11:24:22 |
V1M |
Laisse courir |
M |
1349 V1M |
9337 |
3856 |
ROUE PORCHER Delphine |
11:24:27 |
V1F |
|
F |
102 V1F |
960 |
3856 |
DEROUET Fred |
11:24:27 |
V1M |
SALEVE TRAIL |
M |
1350 V1M |
9055 |
3858 |
GARDETTE PENOT Emmanuel |
11:24:29 |
V2M |
|
M |
427 V2M |
8638 |
3859 |
ROUSSEAU Brieuc |
11:24:38 |
SEM |
|
M |
1729 SEM |
6205 |
3859 |
TRAVE Lionel |
11:24:38 |
V1M |
|
M |
1351 V1M |
8529 |
3861 |
SIMION Philippe |
11:24:45 |
V2M |
marseille trail club |
M |
428 V2M |
8158 |
3862 |
BRADY Duncan |
11:24:47 |
V1M |
|
M |
1352 V1M |
5337 |
3862 |
MICHEL Sebastien |
11:24:47 |
V1M |
|
M |
1353 V1M |
6173 |
3864 |
CALVEZ Steven |
11:24:51 |
SEM |
|
M |
1730 SEM |
9388 |
3865 |
BOUSSEAU David |
11:24:52 |
SEM |
|
M |
1731 SEM |
9390 |
3866 |
FAGELSON Jerome |
11:25:04 |
SEM |
|
M |
1732 SEM |
9300 |
3867 |
DARGIER Emmanuel |
11:25:05 |
V1M |
|
M |
1354 V1M |
618 |
3868 |
SCHMITT Christiane |
11:25:07 |
V2F |
|
F |
34 V2F |
6082 |
3869 |
DE JESUS Pedro |
11:25:11 |
V1M |
|
M |
1355 V1M |
5738 |
3869 |
ROBERT Jean Baptiste |
11:25:11 |
SEM |
|
M |
1733 SEM |
6107 |
3871 |
RAMBAULT Thomas |
11:25:14 |
SEM |
|
M |
1734 SEM |
8239 |
3872 |
KOPEC Cedric |
11:25:16 |
V1M |
|
M |
1356 V1M |
6760 |
3873 |
BERNAUDEAU Mathieu |
11:25:22 |
SEM |
|
M |
1735 SEM |
8957 |
3874 |
MARESCAL Maryline |
11:25:23 |
V1F |
LA PETITE FOULEE |
F |
103 V1F |
7062 |
3875 |
SELIN Pierre |
11:25:24 |
SEM |
|
M |
1736 SEM |
8744 |
3876 |
FORTIN Thibaut |
11:25:29 |
SEM |
|
M |
1737 SEM |
8596 |
3877 |
DELANGUE Julien |
11:25:32 |
SEM |
|
M |
1738 SEM |
1570 |
3878 |
COELHO MOREIRA Aurelien |
11:25:44 |
SEM |
|
M |
1739 SEM |
8920 |
3879 |
RESCAN Regis |
11:25:57 |
V1M |
|
M |
1357 V1M |
1689 |
3880 |
TEINTURIER Loic |
11:25:59 |
SEM |
RUN N TORCH |
M |
1740 SEM |
6367 |
3881 |
PASQUIER Mickael |
11:26:10 |
SEM |
|
M |
1741 SEM |
1377 |
3881 |
VANDENBERGH Patrick |
11:26:10 |
V3M |
OVE |
M |
44 V3M |
6036 |
3883 |
BENALLEGUE Lounis |
11:26:13 |
V1M |
|
M |
1358 V1M |
9494 |
3884 |
DE LAS HERAS Stanislas |
11:26:15 |
V1M |
|
M |
1359 V1M |
9871 |
3885 |
FERREIRA Ludovic |
11:26:16 |
V1M |
|
M |
1360 V1M |
7281 |
3885 |
GEORGETTE Brice |
11:26:16 |
V1M |
|
M |
1361 V1M |
8256 |
3887 |
CHHAN Sek |
11:26:20 |
SEM |
|
M |
1742 SEM |
812 |
3888 |
PAON Frederic |
11:26:21 |
SEM |
Athleform42 |
M |
1743 SEM |
427 |
3889 |
COSTY Herve |
11:26:24 |
V1M |
Courir ? Mennecy |
M |
1362 V1M |
8020 |
3890 |
CRETTE Cedric |
11:26:25 |
V1M |
Courir ? Vauvert |
M |
1363 V1M |
1867 |
3890 |
CHRISTOPHE Eric |
11:26:25 |
V1M |
COURIR ? MENNECY |
M |
1364 V1M |
7185 |
3892 |
CLAUSS Marc |
11:26:27 |
SEM |
|
M |
1744 SEM |
5170 |
3893 |
PLANCHER Steve |
11:26:28 |
SEM |
Courir ? vauvert |
M |
1745 SEM |
8434 |
3893 |
REB Charles |
11:26:28 |
SEM |
Alstom |
M |
1746 SEM |
9578 |
3895 |
MAZZIER Julien |
11:26:29 |
SEM |
Courir ? Vauvert |
M |
1747 SEM |
7975 |
3895 |
LEON Guillaume |
11:26:29 |
SEM |
ASICS FRONT RUNNERS FRANC |
M |
1748 SEM |
8351 |
3897 |
TERRAND Arnaud |
11:26:30 |
V1M |
PLOMBIERES ATHLETIC SPORT |
M |
1365 V1M |
1442 |
3898 |
MONDET Johann |
11:26:32 |
V1M |
|
M |
1366 V1M |
7159 |
3898 |
THOMAS Steven |
11:26:32 |
SEM |
|
M |
1749 SEM |
7705 |
3898 |
GAUTIER Alexandre |
11:26:32 |
V1M |
|
M |
1367 V1M |
8057 |
3901 |
DAMOURETTE Carla |
11:26:33 |
SEF |
|
F |
137 SEF |
8353 |
3901 |
REVEILLER Etienne |
11:26:33 |
V1M |
|
M |
1368 V1M |
9384 |
3903 |
TERRAND Anne |
11:26:34 |
V1F |
PLOMBIERE ATHLETIC CLUB |
F |
104 V1F |
7648 |
3903 |
GARROT Vanessa |
11:26:34 |
V1F |
|
F |
105 V1F |
8272 |
3903 |
LACHAPELLE Franck |
11:26:34 |
V1M |
|
M |
1369 V1M |
10266 |
3906 |
NEYRET Angelique |
11:26:36 |
SEF |
|
F |
138 SEF |
9386 |
3907 |
PRIOUX Cyril |
11:26:38 |
V1M |
|
M |
1370 V1M |
9027 |
3908 |
LE MEITOUR Antoine |
11:26:43 |
SEM |
|
M |
1750 SEM |
8114 |
3908 |
BARBE Simon |
11:26:43 |
SEM |
|
M |
1751 SEM |
8628 |
3910 |
GOMES Philippe |
11:26:48 |
V1M |
|
M |
1371 V1M |
8815 |
3911 |
FOURNIER DELANGE Vanessa |
11:26:51 |
SEF |
|
F |
139 SEF |
551 |
3912 |
PHILIPPE PARMENTELAT JEAN |
11:26:52 |
V1M |
|
M |
1372 V1M |
5354 |
3913 |
LAMBERT Olivier |
11:27:04 |
V2M |
|
M |
429 V2M |
1938 |
3913 |
JUIF Aurelien |
11:27:04 |
SEM |
CLUB DES SPORTS DE MEGEVE |
M |
1752 SEM |
8088 |
3915 |
LEBON Johny |
11:27:11 |
V1M |
|
M |
1373 V1M |
1850 |
3915 |
LABASTE Francois |
11:27:11 |
SEM |
|
M |
1753 SEM |
5444 |
3917 |
LUNARDELLO Katia |
11:27:12 |
V1F |
COURIR A MENNECY |
F |
106 V1F |
5878 |
3918 |
SABATERIE Thibaut |
11:27:14 |
ESM |
|
M |
30 ESM |
8740 |
3919 |
BREUSER Simon |
11:27:17 |
SEM |
|
M |
1754 SEM |
5443 |
3920 |
BOUCHET Julien |
11:27:19 |
SEM |
|
M |
1755 SEM |
7635 |
3920 |
FUSTIER Catherine |
11:27:19 |
V2F |
|
F |
35 V2F |
10024 |
3922 |
BOUCHET Sebastien |
11:27:20 |
SEM |
|
M |
1756 SEM |
7877 |
3923 |
ESSELIN Gilles |
11:27:22 |
V2M |
Cyclo Club Kingersheim |
M |
430 V2M |
5229 |
3924 |
ORSONI Laurent |
11:27:24 |
V1M |
|
M |
1374 V1M |
8804 |
3924 |
ROL Mathieu |
11:27:24 |
SEM |
|
M |
1757 SEM |
9316 |
3926 |
LASNIER Luc Andre |
11:27:25 |
SEM |
|
M |
1758 SEM |
7067 |
3927 |
HEUZe Christophe |
11:27:27 |
V2M |
|
M |
431 V2M |
1182 |
3928 |
DELAPORTE Laurent |
11:27:28 |
V1M |
|
M |
1375 V1M |
1181 |
3929 |
LIERMANN Christophe |
11:27:36 |
V1M |
|
M |
1376 V1M |
504 |
3929 |
BONNEFOY Thibault |
11:27:36 |
SEM |
|
M |
1759 SEM |
6544 |
3931 |
MARION Jean Baptiste |
11:27:40 |
SEM |
|
M |
1760 SEM |
6227 |
3932 |
LEMAITRE Thomas |
11:27:42 |
V1M |
|
M |
1377 V1M |
9253 |
3933 |
FAURE Corinne |
11:27:43 |
V2F |
|
F |
36 V2F |
8032 |
3933 |
LEMAITRE Romain |
11:27:43 |
V1M |
|
M |
1378 V1M |
9707 |
3935 |
DELPY Xavier |
11:27:45 |
V2M |
|
M |
432 V2M |
836 |
3936 |
BONHOMME Luc |
11:27:47 |
V1M |
VRAC |
M |
1379 V1M |
6973 |
3937 |
LE MEITOUR Maxime |
11:27:48 |
SEM |
|
M |
1761 SEM |
8627 |
3938 |
LABALETTE Arnaud |
11:27:52 |
SEM |
|
M |
1762 SEM |
1136 |
3939 |
DURAND Sindy |
11:27:54 |
SEF |
|
F |
140 SEF |
1135 |
3940 |
PICCAMIGLIO Ludovic |
11:27:55 |
V2M |
|
M |
433 V2M |
5029 |
3941 |
GILLET Mathieu |
11:28:03 |
SEM |
|
M |
1763 SEM |
5074 |
3942 |
DUTILLEUL Jeremie |
11:28:08 |
SEM |
|
M |
1764 SEM |
6162 |
3942 |
FAVREAU Yohan |
11:28:08 |
SEM |
|
M |
1765 SEM |
7830 |
3944 |
VILLARD Patrick |
11:28:15 |
V1M |
|
M |
1380 V1M |
124 |
3944 |
MIOT Eric |
11:28:15 |
V2M |
|
M |
434 V2M |
1291 |
3944 |
TOUBLET Charles |
11:28:15 |
SEM |
|
M |
1766 SEM |
7259 |
3947 |
XAVIER Boulogne |
11:28:25 |
V2M |
|
M |
435 V2M |
1133 |
3947 |
BERT Stephane |
11:28:25 |
V1M |
|
M |
1381 V1M |
6379 |
3949 |
GODEL Jean Francois |
11:28:26 |
V1M |
|
M |
1382 V1M |
8709 |
3950 |
BARD Pierre |
11:28:27 |
SEM |
|
M |
1767 SEM |
10147 |
3951 |
LAMONTAGNE Tristan |
11:28:28 |
SEM |
|
M |
1768 SEM |
10148 |
3952 |
CHAiB Ahmed |
11:28:29 |
V1M |
|
M |
1383 V1M |
6605 |
3952 |
WULLENS Regis |
11:28:29 |
V1M |
COURIR AU MONT DES CATS |
M |
1384 V1M |
8697 |
3954 |
LE COGUIC David |
11:28:36 |
V1M |
|
M |
1385 V1M |
9176 |
3955 |
PELLISSIER Muriel |
11:28:46 |
SEF |
|
F |
141 SEF |
1026 |
3956 |
ORCEL Franck |
11:28:49 |
V1M |
Objectif Trail |
M |
1386 V1M |
1072 |
3957 |
DELORME Romain |
11:28:55 |
SEM |
|
M |
1769 SEM |
383 |
3958 |
MONNIER Adrien |
11:28:56 |
SEM |
|
M |
1770 SEM |
8594 |
3959 |
SEROT Gweanel |
11:29:02 |
V1M |
|
M |
1387 V1M |
5536 |
3960 |
MALAQUIER Denis |
11:29:07 |
V2M |
|
M |
436 V2M |
5164 |
3961 |
LAMOTTE Yann |
11:29:10 |
V1M |
|
M |
1388 V1M |
9394 |
3962 |
VETTER Jean |
11:29:16 |
SEM |
|
M |
1771 SEM |
8842 |
3963 |
DAPRA Frederic |
11:29:19 |
V1M |
|
M |
1389 V1M |
8208 |
3964 |
DRAPEAUD William |
11:29:27 |
V2M |
LUCATHLON |
M |
437 V2M |
6260 |
3965 |
WELTI Arnaud |
11:29:30 |
SEM |
JC Sports |
M |
1772 SEM |
5343 |
3966 |
LONGHI Bruno |
11:29:31 |
SEM |
|
M |
1773 SEM |
6764 |
3967 |
ROUSSELIN Thibaut |
11:29:32 |
SEM |
|
M |
1774 SEM |
5640 |
3968 |
LEROY Raphael |
11:29:39 |
ESM |
|
M |
31 ESM |
6462 |
3969 |
MELET Olivier |
11:29:51 |
SEM |
|
M |
1775 SEM |
6105 |
3970 |
GADBLED Yann |
11:29:56 |
SEM |
LA ROCA RUNNING CLUB |
M |
1776 SEM |
8630 |
3971 |
BOITEUX Jean Luc |
11:29:59 |
V3M |
Chauffe la Semelle |
M |
45 V3M |
9659 |
3972 |
AGRET Julien |
11:30:00 |
V1M |
|
M |
1390 V1M |
1900 |
3973 |
PELHATE Alain |
11:30:02 |
V3M |
Foulee du rimon Domloup 3 |
M |
46 V3M |
392 |
3973 |
BONNOT Sophie |
11:30:02 |
V2F |
chauffe la semelle |
F |
37 V2F |
9658 |
3975 |
FOUACHE Jacques |
11:30:12 |
V2M |
|
M |
438 V2M |
7471 |
3976 |
PIERRE Jean Philippe |
11:30:21 |
V1M |
|
M |
1391 V1M |
1194 |
3977 |
VERNAY Ludovic |
11:30:25 |
SEM |
|
M |
1777 SEM |
641 |
3978 |
BENAZZOUZ Djamel |
11:30:28 |
V2M |
|
M |
439 V2M |
7404 |
3979 |
DETURCHE Pierre |
11:30:29 |
SEM |
|
M |
1778 SEM |
9719 |
3980 |
MENUEL Jean Charles |
11:30:36 |
V2M |
FR ANSE |
M |
440 V2M |
6694 |
3981 |
MAROUARD Quentin |
11:30:40 |
SEM |
|
M |
1779 SEM |
9524 |
3982 |
MOSTAFA FIKRI El |
11:30:45 |
V2M |
|
M |
441 V2M |
1454 |
3982 |
COLLEUILLE Jean |
11:30:45 |
V2M |
|
M |
442 V2M |
6430 |
3984 |
LAVILLE Jean Francois |
11:30:48 |
V1M |
|
M |
1392 V1M |
6761 |
3985 |
ANODEAU Stephane |
11:30:52 |
V2M |
|
M |
443 V2M |
8237 |
3986 |
KERBAUL Bruno |
11:30:56 |
V2M |
|
M |
444 V2M |
5052 |
3986 |
DESCHAND Yannick |
11:30:56 |
V1M |
AS ORANGE CESSON |
M |
1393 V1M |
9772 |
3988 |
HALLe Guillaume |
11:30:57 |
SEM |
|
M |
1780 SEM |
1333 |
3989 |
BOURGES Jf |
11:30:59 |
V1M |
|
M |
1394 V1M |
8526 |
3990 |
CUTRONE Nathalie |
11:31:08 |
V2F |
|
F |
38 V2F |
7109 |
3991 |
SUIGNARD Gilles |
11:31:10 |
SEM |
Re Corps |
M |
1781 SEM |
7993 |
3992 |
RABANY Jessica |
11:31:11 |
SEF |
|
F |
142 SEF |
790 |
3993 |
LEHR Henri |
11:31:12 |
SEM |
|
M |
1782 SEM |
8716 |
3993 |
MOCHEL Loic |
11:31:12 |
SEM |
|
M |
1783 SEM |
8775 |
3995 |
BEAUFILS Edouard |
11:31:13 |
V1M |
|
M |
1395 V1M |
8692 |
3995 |
LEROUXEL Paul |
11:31:13 |
SEM |
|
M |
1784 SEM |
8814 |
3997 |
WATTRELOT Matthieu |
11:31:14 |
SEM |
|
M |
1785 SEM |
5971 |
3998 |
MATHIOT Sebastien |
11:31:17 |
SEM |
|
M |
1786 SEM |
1511 |
3999 |
DE BATS Benjamin |
11:31:18 |
V1M |
|
M |
1396 V1M |
459 |
3999 |
PONCIN Julien |
11:31:18 |
SEM |
|
M |
1787 SEM |
1686 |
4001 |
BOURRAT Philippe |
11:31:21 |
V2M |
|
M |
445 V2M |
460 |
4002 |
DE BATS Flore |
11:31:22 |
SEF |
|
F |
143 SEF |
461 |
4003 |
DUMOLARD Eric |
11:31:24 |
V1M |
|
M |
1397 V1M |
462 |
4004 |
TROHAY Fabien |
11:31:31 |
SEM |
AS AREVA LYON |
M |
1788 SEM |
5244 |
4005 |
ADAMCZYK Eric |
11:31:32 |
V2M |
|
M |
446 V2M |
5939 |
4006 |
LEFAIX Nicolas |
11:31:35 |
V1M |
|
M |
1398 V1M |
9934 |
4007 |
DESCHAUX Olivier |
11:31:39 |
V2M |
|
M |
447 V2M |
5654 |
4007 |
DERAME Laurence |
11:31:39 |
V1F |
|
F |
107 V1F |
6585 |
4009 |
MAGLOIRE Vincent |
11:31:40 |
SEM |
|
M |
1789 SEM |
1597 |
4010 |
MERCIER Marion |
11:31:42 |
SEF |
|
F |
144 SEF |
1596 |
4011 |
LACOUR LAVIGNE Maryline |
11:31:44 |
V1F |
DGO |
F |
108 V1F |
6609 |
4012 |
LAVIGNE Frederic |
11:31:47 |
V1M |
DGO |
M |
1399 V1M |
6610 |
4013 |
BOURCET Clement |
11:31:48 |
SEM |
|
M |
1790 SEM |
334 |
4014 |
DEVOLDER Jerome |
11:31:49 |
V1M |
|
M |
1400 V1M |
251 |
4014 |
PRIEURE Jean Claude |
11:31:49 |
V3M |
|
M |
47 V3M |
6242 |
4016 |
MIALHE Jean Francois |
11:31:52 |
SEM |
|
M |
1791 SEM |
439 |
4016 |
RODRIGUEZ Pascal |
11:31:52 |
V1M |
|
M |
1401 V1M |
6593 |
4018 |
BOUCHARD Jennifer |
11:31:55 |
SEF |
|
F |
145 SEF |
5407 |
4019 |
LACROIX Franck |
11:31:58 |
V2M |
Arsl |
M |
448 V2M |
1049 |
4020 |
LUCCHINI Catherine |
11:31:59 |
V2F |
|
F |
39 V2F |
6767 |
4021 |
LIBERSA Bastien |
11:32:04 |
SEM |
|
M |
1792 SEM |
9161 |
4021 |
SOUCAZE Antoine |
11:32:04 |
SEM |
|
M |
1793 SEM |
9611 |
4023 |
GROO Frederic |
11:32:07 |
V1M |
Les Joyeux Joggeurs de la |
M |
1402 V1M |
5196 |
4023 |
DALMAIS Mahtieu |
11:32:07 |
SEM |
|
M |
1794 SEM |
7204 |
4023 |
BERLIER Vincent |
11:32:07 |
SEM |
|
M |
1795 SEM |
9229 |
4026 |
DESREUMAUX Thimotee |
11:32:23 |
V2M |
|
M |
449 V2M |
5670 |
4027 |
CASSIN Lionel |
11:32:25 |
V1M |
BRONZAMIS |
M |
1403 V1M |
1071 |
4028 |
BENOIT Marion |
11:32:32 |
SEF |
|
F |
146 SEF |
9544 |
4028 |
BEDDOCK Richard |
11:32:32 |
V2M |
|
M |
450 V2M |
9955 |
4030 |
VAUSSENAT Amandine |
11:32:36 |
SEF |
|
F |
147 SEF |
8251 |
4031 |
GRANDJEAN Mickael |
11:32:37 |
SEM |
|
M |
1796 SEM |
7037 |
4032 |
VEDEL Cyrille |
11:32:39 |
SEM |
FOHP |
M |
1797 SEM |
153 |
4032 |
SOULAS Thomas |
11:32:39 |
SEM |
|
M |
1798 SEM |
6014 |
4034 |
GRANGIER Eric |
11:32:40 |
SEM |
|
M |
1799 SEM |
152 |
4035 |
BRAHIC Alexandre |
11:32:45 |
V1M |
|
M |
1404 V1M |
784 |
4035 |
SOULAS Benjamin |
11:32:45 |
SEM |
|
M |
1800 SEM |
6015 |
4037 |
COIGNARD Nicolas |
11:32:46 |
V1M |
|
M |
1405 V1M |
6135 |
4038 |
FERRY Pascal |
11:32:48 |
V1M |
|
M |
1406 V1M |
6563 |
4039 |
RIVOIRE Andre |
11:32:51 |
V3M |
|
M |
48 V3M |
5517 |
4039 |
RODARIE Beatrice |
11:32:51 |
V1F |
|
F |
109 V1F |
7396 |
4041 |
BLITTE Philippe |
11:32:52 |
V1M |
|
M |
1407 V1M |
5108 |
4042 |
PINSON Emmanuel |
11:32:53 |
V1M |
|
M |
1408 V1M |
5954 |
4043 |
CHAUSSOD Orlando |
11:32:57 |
V1M |
SISSE DE LA NATTE |
M |
1409 V1M |
7741 |
4043 |
OSTERTAG Sylvain |
11:32:57 |
SEM |
pompiers de bischwiller |
M |
1801 SEM |
8037 |
4045 |
VINCENT Philippe |
11:32:59 |
V1M |
|
M |
1410 V1M |
5582 |
4046 |
LIMONE Philippe |
11:33:01 |
V2M |
Du Suzon ? la Vareze |
M |
451 V2M |
6699 |
4047 |
WOJCIK Mathieu |
11:33:05 |
SEM |
|
M |
1802 SEM |
6415 |
4047 |
LUZET Dephine |
11:33:05 |
V1F |
|
F |
110 V1F |
8655 |
4049 |
MARTEAU Celine |
11:33:07 |
SEF |
Coach Sports 26 |
F |
148 SEF |
6196 |
4050 |
LARRIEU Jacques |
11:33:08 |
V1M |
type 1 running team |
M |
1411 V1M |
5901 |
4050 |
REYNAUD Yvan |
11:33:08 |
V2M |
COACH SPORT 26 |
M |
452 V2M |
6199 |
4052 |
BELLIER Francis |
11:33:09 |
V1M |
COACH SPORT 26 |
M |
1412 V1M |
6198 |
4053 |
DUPONT Xavier |
11:33:13 |
V2M |
|
M |
453 V2M |
9398 |
4054 |
PUYMARTIN Claude |
11:33:15 |
V4M |
Cap'Quincieux |
M |
2 V4M |
523 |
4055 |
LAVIGNE Ghyslain |
11:33:18 |
V1M |
CAP QUINCIEUX |
M |
1413 V1M |
522 |
4056 |
NOIROT Laurent |
11:33:20 |
V1M |
CAP Quincieux |
M |
1414 V1M |
521 |
4056 |
DELEUZE Frederic |
11:33:20 |
V1M |
RUN ET MOI |
M |
1415 V1M |
6758 |
4056 |
REMY Patrick |
11:33:20 |
V1M |
|
M |
1416 V1M |
9145 |
4059 |
COPPOLA Laurent |
11:33:21 |
V1M |
|
M |
1417 V1M |
5456 |
4059 |
FRANK Anja |
11:33:21 |
V1F |
|
F |
111 V1F |
9859 |
4061 |
GABORIT Hugo |
11:33:24 |
SEM |
|
M |
1803 SEM |
1337 |
4061 |
FROLOT Stephanie |
11:33:24 |
V1F |
|
F |
112 V1F |
9737 |
4063 |
FERRER Eddie |
11:33:28 |
V1M |
run&moi |
M |
1418 V1M |
6070 |
4064 |
BESSAA Zitouni |
11:33:29 |
V1M |
|
M |
1419 V1M |
6501 |
4064 |
KHADRAOUI Saad |
11:33:29 |
V1M |
|
M |
1420 V1M |
6724 |
4066 |
MARCHAND Eric |
11:33:36 |
SEM |
|
M |
1804 SEM |
713 |
4067 |
BURNICHON Raphael |
11:33:38 |
SEM |
|
M |
1805 SEM |
1398 |
4068 |
HOFMANN Laurent |
11:33:42 |
V2M |
|
M |
454 V2M |
9048 |
4069 |
JEROME Guillen |
11:33:45 |
V2M |
RAMS |
M |
455 V2M |
6099 |
4070 |
DICINO Vincent |
11:33:50 |
V1M |
DSA pontarlier |
M |
1421 V1M |
7838 |
4071 |
JAMME Lucas |
11:33:55 |
SEM |
|
M |
1806 SEM |
1219 |
4072 |
VIOLLET Adrien |
11:33:58 |
SEM |
|
M |
1807 SEM |
5433 |
4072 |
COULON Francois |
11:33:58 |
V2M |
|
M |
456 V2M |
6090 |
4074 |
DELACHAUX Xavier |
11:33:59 |
V1M |
|
M |
1422 V1M |
1944 |
4074 |
VAPILLON Luc |
11:33:59 |
V2M |
|
M |
457 V2M |
6091 |
4076 |
VIOLLE Morgane |
11:34:05 |
SEF |
|
F |
149 SEF |
1815 |
4077 |
BRIAUD Vincent |
11:34:15 |
SEM |
|
M |
1808 SEM |
758 |
4078 |
BOIS Charles |
11:34:17 |
SEM |
|
M |
1809 SEM |
757 |
4079 |
COLANTUONO Lucas |
11:34:18 |
SEM |
|
M |
1810 SEM |
1928 |
4080 |
MAGNO Agustin |
11:34:21 |
SEM |
|
M |
1811 SEM |
1929 |
4081 |
ALTHERR Thierry |
11:34:23 |
V2M |
|
M |
458 V2M |
8878 |
4082 |
DOARE Anne |
11:34:24 |
V2F |
|
F |
40 V2F |
8877 |
4083 |
ORSET Olivier |
11:34:45 |
V1M |
|
M |
1423 V1M |
9952 |
4084 |
BERTAIL Brice |
11:34:47 |
SEM |
|
M |
1812 SEM |
5015 |
4084 |
MUGNIER Gregory |
11:34:47 |
SEM |
|
M |
1813 SEM |
7194 |
4086 |
BERTAIL Damien |
11:34:48 |
SEM |
|
M |
1814 SEM |
5016 |
4087 |
RANDOT Sebastien |
11:34:52 |
SEM |
|
M |
1815 SEM |
457 |
4088 |
AMOUR Remi |
11:34:53 |
V1M |
|
M |
1424 V1M |
7078 |
4088 |
GUILLEMOT Benoit |
11:34:53 |
SEM |
|
M |
1816 SEM |
8322 |
4090 |
YEHEZKIELY Nicolas |
11:34:54 |
V2M |
|
M |
459 V2M |
10278 |
4091 |
GORUCHON Ingrid |
11:34:56 |
V2F |
|
F |
41 V2F |
295 |
4092 |
FEVRIER Patrick |
11:34:58 |
V2M |
|
M |
460 V2M |
5686 |
4092 |
MAYOR Brice |
11:34:58 |
V1M |
|
M |
1425 V1M |
6248 |
4094 |
PEJOT Frederic |
11:34:59 |
V1M |
|
M |
1426 V1M |
7937 |
4095 |
GENEVE Yannick |
11:35:02 |
V1M |
|
M |
1427 V1M |
8300 |
4096 |
LAJOURNADE Julien |
11:35:03 |
SEM |
Swat |
M |
1817 SEM |
8699 |
4097 |
MEIFFREN Benedicte |
11:35:07 |
V2F |
|
F |
42 V2F |
7351 |
4098 |
FUSTEC Maxime |
11:35:09 |
SEM |
|
M |
1818 SEM |
9237 |
4099 |
DELBENDE Bruno |
11:35:12 |
V2M |
|
M |
461 V2M |
9667 |
4100 |
COQUIL Nicolas |
11:35:14 |
V1M |
|
M |
1428 V1M |
6938 |
4101 |
PEYRARD Jean Francois |
11:35:18 |
V2M |
|
M |
462 V2M |
5940 |
4102 |
DELBENDE Edouard |
11:35:19 |
SEM |
|
M |
1819 SEM |
9543 |
4103 |
CHARVET Guylaine |
11:35:20 |
V2F |
|
F |
43 V2F |
7361 |
4104 |
LE VILLAIN Vincent |
11:35:23 |
SEM |
|
M |
1820 SEM |
8472 |
4105 |
ROCHE Gaspard |
11:35:24 |
SEM |
MARSEILLE TRAIL CLUB |
M |
1821 SEM |
8909 |
4106 |
BOURGOUIN Guillaume |
11:35:25 |
SEM |
|
M |
1822 SEM |
9238 |
4107 |
BERNABE Sylvain |
11:35:26 |
SEM |
RCCS colombier saugnieu |
M |
1823 SEM |
1005 |
4108 |
FONTAINE Arnault |
11:35:31 |
V1M |
|
M |
1429 V1M |
9214 |
4109 |
POUGET ABADIE Theophile |
11:35:32 |
SEM |
|
M |
1824 SEM |
8074 |
4110 |
MANEVAL Pascal |
11:35:39 |
V1M |
Badminton club de salaise |
M |
1430 V1M |
222 |
4111 |
REVERSEAU Sandrine |
11:35:40 |
V2F |
|
F |
44 V2F |
9466 |
4112 |
BRANDEL Sylvain |
11:35:44 |
V1M |
|
M |
1431 V1M |
7878 |
4113 |
SIMOND Charlotte |
11:35:45 |
ESF |
|
F |
6 ESF |
6234 |
4114 |
LOURDIN Alexandre |
11:35:49 |
ESM |
|
M |
32 ESM |
1872 |
4115 |
ASTIER Thierry |
11:35:51 |
V1M |
Courir ? Mennecy |
M |
1432 V1M |
5570 |
4116 |
DELAGE Herve |
11:35:52 |
V2M |
|
M |
463 V2M |
6335 |
4117 |
BENOIT PAYET Guy |
11:35:55 |
V3M |
|
M |
49 V3M |
727 |
4118 |
GUENFOUD Salim |
11:35:56 |
SEM |
|
M |
1825 SEM |
6334 |
4119 |
GARROUTY F.Xavier |
11:36:02 |
V1M |
|
M |
1433 V1M |
7514 |
4120 |
LAURENT Donald |
11:36:06 |
V1M |
|
M |
1434 V1M |
288 |
4121 |
BOUDRAS Sebastien |
11:36:07 |
V1M |
|
M |
1435 V1M |
5024 |
4122 |
GOY Stephane |
11:36:13 |
V1M |
|
M |
1436 V1M |
1754 |
4122 |
ROCHET Manu |
11:36:13 |
V1M |
Treck & Trail Bertrix |
M |
1437 V1M |
5563 |
4124 |
CLEMENT Xavier |
11:36:14 |
V1M |
|
M |
1438 V1M |
289 |
4125 |
RINGUEDE Christian |
11:36:17 |
V3M |
Route 109 |
M |
50 V3M |
8027 |
4125 |
RINGUEDE Joelle |
11:36:17 |
V2F |
Route 109 |
F |
45 V2F |
8028 |
4127 |
KEITA Ibrahim |
11:36:27 |
SEM |
TEAM BAFANA TRAIL RUN R.S |
M |
1826 SEM |
5804 |
4128 |
ROBERT Youri |
11:36:35 |
V1M |
|
M |
1439 V1M |
8658 |
4129 |
ROBERT Sylvain |
11:36:36 |
SEM |
|
M |
1827 SEM |
8659 |
4130 |
CASARES Thomas |
11:36:40 |
SEM |
|
M |
1828 SEM |
8121 |
4131 |
PHILIP Paul Serge |
11:36:41 |
V1M |
|
M |
1440 V1M |
8014 |
4132 |
JAUMES ANGLADE Thierry |
11:36:46 |
V2M |
PANDA TEAM |
M |
464 V2M |
6583 |
4133 |
GROSBOIS Guy |
11:36:48 |
V3M |
|
M |
51 V3M |
1062 |
4134 |
HEGO Antoine |
11:37:18 |
V1M |
|
M |
1441 V1M |
9101 |
4135 |
VANNIER Stephane |
11:37:19 |
V1M |
|
M |
1442 V1M |
8591 |
4136 |
VERCUEIL Sophie |
11:37:26 |
V1F |
|
F |
113 V1F |
9862 |
4137 |
AURIAULT David |
11:37:28 |
V1M |
|
M |
1443 V1M |
7212 |
4138 |
BOUCHET Kevin |
11:37:30 |
ESM |
|
M |
33 ESM |
5931 |
4139 |
PONARD Franck |
11:37:35 |
SEM |
Vertigo Club |
M |
1829 SEM |
9757 |
4140 |
BERNACHOT Alita |
11:37:37 |
SEF |
Pino et les Moches |
F |
150 SEF |
1282 |
4141 |
ANDRe BEGUE Charles |
11:37:39 |
V2M |
|
M |
465 V2M |
9519 |
4142 |
PAIS Lionel |
11:37:41 |
V2M |
|
M |
466 V2M |
9180 |
4143 |
BOURDIN Xavier |
11:37:45 |
V2M |
|
M |
467 V2M |
10020 |
4144 |
LEMAN Gatien |
11:37:48 |
V1M |
Humanis |
M |
1444 V1M |
8264 |
4144 |
DELEAU Hugues |
11:37:48 |
V1M |
|
M |
1445 V1M |
8265 |
4146 |
RUBI Patrick |
11:37:53 |
V2M |
Raids Eurosportifs Brigna |
M |
468 V2M |
6422 |
4147 |
LALOY Philippe |
11:37:56 |
SEM |
ACTE (THUIN ERQUELINNES) |
M |
1830 SEM |
5175 |
4147 |
FORT Veronique |
11:37:56 |
V2F |
RAIDS EUROSPORTIFS BRIGNA |
F |
46 V2F |
6421 |
4149 |
KERZERHO Patrick |
11:37:58 |
V1M |
Runderful friends |
M |
1446 V1M |
8005 |
4150 |
PRIEUR DREVON Hadrien |
11:38:01 |
SEM |
|
M |
1831 SEM |
5865 |
4151 |
TRUFFET Joel |
11:38:12 |
V1M |
|
M |
1447 V1M |
5534 |
4152 |
SCHNEIDER Mathieu |
11:38:30 |
SEM |
|
M |
1832 SEM |
8003 |
4153 |
BUREAU Laurent |
11:38:32 |
V1M |
|
M |
1448 V1M |
1426 |
4153 |
MEUNIER Matthieu |
11:38:32 |
V1M |
|
M |
1449 V1M |
6643 |
4155 |
BRESSON Eric |
11:38:35 |
V2M |
|
M |
469 V2M |
8895 |
4156 |
BIDOUX Fabrice |
11:38:38 |
V1M |
|
M |
1450 V1M |
6030 |
4156 |
PINAULT Jeremy |
11:38:38 |
SEM |
Trimoval Molsheim |
M |
1833 SEM |
8780 |
4158 |
MONTANE Marc |
11:38:39 |
V1M |
|
M |
1451 V1M |
679 |
4159 |
CHRZANOWSKI Jean Francois |
11:38:40 |
V1M |
|
M |
1452 V1M |
5886 |
4160 |
POTTIER Marvin |
11:38:41 |
SEM |
|
M |
1834 SEM |
9906 |
4161 |
JEZEQUEL Bernard |
11:38:45 |
V2M |
|
M |
470 V2M |
5235 |
4162 |
HERUBEL Bruno |
11:38:54 |
V2M |
|
M |
471 V2M |
1537 |
4163 |
PFRIMMER Maxime |
11:38:58 |
V1M |
Run in Mommenheim |
M |
1453 V1M |
6839 |
4164 |
DESSALLE Kevin |
11:39:06 |
SEM |
|
M |
1835 SEM |
441 |
4164 |
BENLARBI Brahim |
11:39:06 |
SEM |
|
M |
1836 SEM |
5147 |
4166 |
VINCENT Raphael |
11:39:12 |
SEM |
|
M |
1837 SEM |
5046 |
4167 |
VALLIERE Julien |
11:39:17 |
SEM |
|
M |
1838 SEM |
10135 |
4168 |
BARALON Guillaume |
11:39:23 |
SEM |
Oeuvre des pupilles |
M |
1839 SEM |
7357 |
4169 |
GAVROY Kevin |
11:39:26 |
SEM |
|
M |
1840 SEM |
1575 |
4170 |
BARBE Christian |
11:39:28 |
V1M |
|
M |
1454 V1M |
475 |
4171 |
VANDECAVEZ Arnaud |
11:39:30 |
SEM |
|
M |
1841 SEM |
6403 |
4172 |
MATHIEU Lilian |
11:39:37 |
V1M |
|
M |
1455 V1M |
265 |
4173 |
VIALLARON Eric |
11:39:43 |
V1M |
|
M |
1456 V1M |
5481 |
4174 |
GILBERT Thomas |
11:39:50 |
SEM |
AS Lectra |
M |
1842 SEM |
7449 |
4174 |
CHIAUDANO Frederic |
11:39:50 |
V1M |
|
M |
1457 V1M |
8996 |
4176 |
DALTON Robbie |
11:39:54 |
V2M |
|
M |
472 V2M |
8997 |
4177 |
GOYT James |
11:39:57 |
V2M |
|
M |
473 V2M |
9153 |
4177 |
JOASSARD Herve |
11:39:57 |
V1M |
DXC Technology Section Ru |
M |
1458 V1M |
9340 |
4179 |
VERBRUGGHE Sebastien |
11:39:58 |
SEM |
WASPS team running |
M |
1843 SEM |
5450 |
4180 |
PACINI Jean Eric |
11:40:02 |
V1M |
|
M |
1459 V1M |
8409 |
4180 |
BERTILLET Georges |
11:40:02 |
V1M |
Frere run |
M |
1460 V1M |
8811 |
4182 |
BEY Alexandre |
11:40:03 |
SEM |
free run Cuiseaux |
M |
1844 SEM |
9612 |
4183 |
MICHEL Cedric |
11:40:07 |
SEM |
|
M |
1845 SEM |
9357 |
4184 |
LESCURE Jocelyn |
11:40:11 |
V1M |
|
M |
1461 V1M |
5717 |
4185 |
BELLEVERGUE Philippe |
11:40:13 |
V2M |
|
M |
474 V2M |
586 |
4186 |
DUFOUR Patrick |
11:40:14 |
V2M |
|
M |
475 V2M |
7949 |
4187 |
DE SOUSA Dominique |
11:40:15 |
V1M |
|
M |
1462 V1M |
1025 |
4188 |
LEBEAU Mathias |
11:40:22 |
SEM |
|
M |
1846 SEM |
8603 |
4189 |
RUIZ Stephane |
11:40:23 |
V2M |
|
M |
476 V2M |
6074 |
4190 |
POUCHET Alexandre |
11:40:39 |
V1M |
coursapuz |
M |
1463 V1M |
102 |
4190 |
OTT David |
11:40:39 |
V1M |
|
M |
1464 V1M |
10074 |
4192 |
POUCHET Jeremie |
11:40:41 |
V1M |
|
M |
1465 V1M |
101 |
4193 |
SAINT VENANT Mathias |
11:40:44 |
V1M |
|
M |
1466 V1M |
5874 |
4194 |
GRAYE Frederic |
11:40:46 |
V1M |
|
M |
1467 V1M |
5873 |
4195 |
BALIN Christian |
11:41:00 |
V3M |
|
M |
52 V3M |
1245 |
4196 |
DUNAND Emmanuel |
11:41:01 |
V2M |
|
M |
477 V2M |
9477 |
4197 |
WILLEMS Brigitte |
11:41:02 |
SEF |
|
F |
151 SEF |
5261 |
4198 |
CERVELLI Baptiste |
11:41:05 |
SEM |
|
M |
1847 SEM |
9604 |
4199 |
GUILLERMIC Nicolas |
11:41:14 |
SEM |
|
M |
1848 SEM |
1806 |
4200 |
COLLAUDIN Stephane |
11:41:17 |
SEM |
|
M |
1849 SEM |
9189 |
4201 |
HOFTE Yuri |
11:41:20 |
SEM |
|
M |
1850 SEM |
9744 |
4202 |
GIOE Maxime |
11:41:21 |
V2M |
|
M |
478 V2M |
5703 |
4203 |
BOURCIER Denis |
11:41:29 |
SEM |
|
M |
1851 SEM |
1401 |
4204 |
GUITTARD Nicolas |
11:41:31 |
SEM |
Terme Dkt |
M |
1852 SEM |
7016 |
4205 |
CAZE Frederic |
11:41:32 |
V1M |
|
M |
1468 V1M |
8570 |
4206 |
ANEX Pierre Francois |
11:41:41 |
SEM |
|
M |
1853 SEM |
6960 |
4207 |
FLEGO Damien |
11:41:50 |
SEM |
|
M |
1854 SEM |
7760 |
4208 |
ALIOUCHE Mahfoud |
11:41:52 |
V1M |
|
M |
1469 V1M |
7162 |
4208 |
TAFOIREAU Pierre |
11:41:52 |
SEM |
|
M |
1855 SEM |
7759 |
4210 |
BUCHET Vincent |
11:41:53 |
SEM |
|
M |
1856 SEM |
7150 |
4211 |
BUCCELLATO Tristan |
11:41:55 |
V2M |
|
M |
479 V2M |
9140 |
4212 |
NEGARET Frederic |
11:41:58 |
V2M |
Vaincre Parkinson |
M |
480 V2M |
5673 |
4213 |
VALLEE Laurent |
11:41:59 |
V1M |
STADE FRANCAIS |
M |
1470 V1M |
1717 |
4213 |
CHATAING Julien |
11:41:59 |
SEM |
|
M |
1857 SEM |
8153 |
4215 |
TROESCH Patrik |
11:42:03 |
V2M |
Touki's Family |
M |
481 V2M |
8415 |
4215 |
TROESCH Nicolas |
11:42:03 |
SEM |
Touki's Family |
M |
1858 SEM |
8416 |
4217 |
BENTURE Sandrine |
11:42:04 |
V1F |
|
F |
114 V1F |
6450 |
4218 |
THOMAS Richard |
11:42:11 |
SEM |
|
M |
1859 SEM |
1285 |
4219 |
POLLIN Bruno |
11:42:13 |
V2M |
|
M |
482 V2M |
1250 |
4220 |
DINGEMANS Geoffroy |
11:42:18 |
V1M |
|
M |
1471 V1M |
9703 |
4221 |
RICHARDAUD Benjamin |
11:42:19 |
SEM |
Cognac Extreme Aventure |
M |
1860 SEM |
9420 |
4221 |
CRETIN Samuel |
11:42:19 |
V1M |
|
M |
1472 V1M |
9736 |
4223 |
FIASTRE Nicolas |
11:42:21 |
V2M |
|
M |
483 V2M |
9764 |
4224 |
BURBAUD Vincent |
11:42:23 |
V1M |
|
M |
1473 V1M |
6458 |
4225 |
CReTON Cecile |
11:42:25 |
SEF |
|
F |
152 SEF |
5084 |
4226 |
BERTET Patrick |
11:42:33 |
V2M |
JAC St NICOLAS |
M |
484 V2M |
1097 |
4227 |
DECUNG Fabien |
11:42:46 |
SEM |
|
M |
1861 SEM |
505 |
4227 |
DELAPORTE Olivier |
11:42:46 |
SEM |
|
M |
1862 SEM |
6887 |
4229 |
TIESSE David |
11:42:50 |
V1M |
|
M |
1474 V1M |
6518 |
4230 |
JULIEN Gordolo |
11:42:55 |
SEM |
|
M |
1863 SEM |
9987 |
4231 |
MARCOS Olivier |
11:42:59 |
V1M |
|
M |
1475 V1M |
1771 |
4231 |
BOUYZEM Jihane |
11:42:59 |
SEF |
|
F |
153 SEF |
7512 |
4233 |
LOMBARDI Fabrice |
11:43:00 |
SEM |
|
M |
1864 SEM |
1544 |
4234 |
CHARHON Nicolas |
11:43:01 |
SEM |
|
M |
1865 SEM |
5105 |
4235 |
MURAT Florent |
11:43:02 |
SEM |
|
M |
1866 SEM |
5080 |
4236 |
COMBREAS Frederic |
11:43:07 |
V2M |
|
M |
485 V2M |
5748 |
4237 |
GOUGET Mickael |
11:43:18 |
SEM |
|
M |
1867 SEM |
8259 |
4238 |
CAILLET Bruno |
11:43:22 |
V2M |
|
M |
486 V2M |
7085 |
4239 |
LASFARGUE Bruno |
11:43:26 |
V2M |
|
M |
487 V2M |
9397 |
4240 |
BOURJAILLAT Damien |
11:43:35 |
V1M |
|
M |
1476 V1M |
9651 |
4241 |
CHANRON Julien |
11:43:37 |
V1M |
|
M |
1477 V1M |
8915 |
4242 |
VUITTON Benjamin |
11:43:42 |
SEM |
|
M |
1868 SEM |
5995 |
4243 |
MAGNIN Nicolas |
11:43:45 |
SEM |
|
M |
1869 SEM |
191 |
4244 |
NICOLAY Cyrille |
11:43:46 |
V1M |
|
M |
1478 V1M |
7698 |
4245 |
VOLDOIRE Arnaud |
11:43:47 |
V1M |
|
M |
1479 V1M |
7560 |
4246 |
DRIFFAUD Frederic |
11:43:49 |
V2M |
|
M |
488 V2M |
1517 |
4246 |
GUILLON Laurent |
11:43:49 |
V1M |
|
M |
1480 V1M |
5675 |
4248 |
MIGUEL Diogo |
11:43:52 |
V2M |
|
M |
489 V2M |
7973 |
4249 |
HANNEQUIN Romain |
11:43:53 |
SEM |
|
M |
1870 SEM |
379 |
4250 |
VIOLOT Benjamin |
11:43:56 |
SEM |
|
M |
1871 SEM |
1450 |
4251 |
WINNEPENNINCKX David |
11:44:00 |
V1M |
|
M |
1481 V1M |
7539 |
4252 |
TRAVERT Eric |
11:44:09 |
V1M |
trotteurs aiglons |
M |
1482 V1M |
5595 |
4253 |
OLIVEIRA Victor |
11:44:11 |
V1M |
AMITIE ET NATURE MONTLUCO |
M |
1483 V1M |
7350 |
4253 |
MARTINS Miguel |
11:44:11 |
V2M |
GUIMARAES |
M |
490 V2M |
7704 |
4255 |
GAMBIER Gilles |
11:44:17 |
V2M |
|
M |
491 V2M |
7960 |
4256 |
MERVIEL William |
11:44:20 |
SEM |
|
M |
1872 SEM |
701 |
4257 |
MOUJEARD Gilles |
11:44:23 |
V2M |
|
M |
492 V2M |
8289 |
4258 |
MARQUES Sophie |
11:44:27 |
SEF |
|
F |
154 SEF |
477 |
4259 |
GALAIS Johnny |
11:44:30 |
V2M |
Desesperaid Team |
M |
493 V2M |
1305 |
4260 |
RENOUARD Frederic |
11:44:34 |
SEM |
orgeres |
M |
1873 SEM |
5830 |
4260 |
JOYEUX Nicolas |
11:44:34 |
SEM |
|
M |
1874 SEM |
6888 |
4262 |
MONTeMONT Loic |
11:44:36 |
SEM |
|
M |
1875 SEM |
696 |
4263 |
SELLENET Pierre |
11:44:37 |
V4M |
|
M |
3 V4M |
8841 |
4264 |
TISSOT Laurent |
11:44:39 |
V1M |
|
M |
1484 V1M |
5198 |
4265 |
ALAME Shadi |
11:44:41 |
V1M |
|
M |
1485 V1M |
8662 |
4266 |
FOREY Antoine |
11:44:42 |
SEM |
NUITS COURSE A PIED |
M |
1876 SEM |
8689 |
4267 |
BRUNETTON Sylvain |
11:44:43 |
V1M |
|
M |
1486 V1M |
5145 |
4268 |
MORANGE Briag |
11:44:44 |
SEM |
|
M |
1877 SEM |
7341 |
4269 |
LEMAIRE Nicolas |
11:44:48 |
V1M |
lucathlon |
M |
1487 V1M |
6262 |
4270 |
VANDEVILLE Fabrice |
11:44:56 |
V2M |
Courir ? Lanester |
M |
494 V2M |
6600 |
4271 |
RAGOUVIN Teddy |
11:44:59 |
V1M |
Courir ? Lyon |
M |
1488 V1M |
7943 |
4272 |
ROBERT Richard |
11:45:00 |
V1M |
|
M |
1489 V1M |
9762 |
4273 |
MERCIER Gwenael |
11:45:02 |
SEM |
|
M |
1878 SEM |
6419 |
4273 |
LE MEUR Bruno |
11:45:02 |
V1M |
|
M |
1490 V1M |
7727 |
4273 |
ROMAGNOLO Beatrice |
11:45:02 |
V1F |
|
F |
115 V1F |
9745 |
4276 |
HEBBADA Xavier |
11:45:04 |
V1M |
|
M |
1491 V1M |
8169 |
4276 |
BLIN Jean Francois |
11:45:04 |
SEM |
Les bons vivants |
M |
1879 SEM |
8232 |
4276 |
LE GOULIAS Thomas |
11:45:04 |
SEM |
|
M |
1880 SEM |
9432 |
4279 |
BARRAL Vincent |
11:45:27 |
V2M |
|
M |
495 V2M |
7605 |
4280 |
RICHARTE Robert |
11:45:29 |
V2M |
|
M |
496 V2M |
5255 |
4281 |
SARHY David |
11:45:36 |
V1M |
|
M |
1492 V1M |
8518 |
4282 |
CHABROL Marine Elodie |
11:45:39 |
SEF |
|
F |
155 SEF |
5188 |
4283 |
VIGNERON Lionel |
11:45:43 |
V1M |
COURIR A MENNECY |
M |
1493 V1M |
5879 |
4284 |
DE VENDIN Emmanuel |
11:45:47 |
V1M |
|
M |
1494 V1M |
8572 |
4285 |
SEIGNOL Thierry |
11:45:53 |
V2M |
ZeTeam |
M |
497 V2M |
9759 |
4286 |
BOSSU Philippe |
11:45:54 |
V2M |
|
M |
498 V2M |
1271 |
4286 |
DESJARDIN Gael |
11:45:54 |
SEM |
|
M |
1881 SEM |
7144 |
4288 |
WISCHNEWSKI Bruno |
11:45:55 |
V1M |
|
M |
1495 V1M |
6182 |
4289 |
VANUXEM Gregory |
11:45:56 |
V1M |
|
M |
1496 V1M |
5490 |
4290 |
BERTHELOT Clement |
11:46:02 |
SEM |
|
M |
1882 SEM |
6447 |
4291 |
LANG Olivier |
11:46:04 |
V1M |
Avenir et Bois |
M |
1497 V1M |
1895 |
4291 |
TUFFERY Arnaud |
11:46:04 |
SEM |
|
M |
1883 SEM |
7333 |
4293 |
LANG Michel |
11:46:10 |
V2M |
|
M |
499 V2M |
5045 |
4294 |
MONROLIN Delphine |
11:46:14 |
V1F |
ALL Jura Trail |
F |
116 V1F |
6112 |
4294 |
BAILLY Noel |
11:46:14 |
V3M |
ALLTRAIL |
M |
53 V3M |
8988 |
4296 |
BESNIER Jean Marc |
11:46:18 |
V1M |
|
M |
1498 V1M |
8456 |
4297 |
GAUTHIER Herve |
11:46:24 |
V1M |
|
M |
1499 V1M |
6467 |
4298 |
DECHAUD Eddy |
11:46:40 |
V1M |
|
M |
1500 V1M |
6356 |
4298 |
MOROT Martin |
11:46:40 |
SEM |
|
M |
1884 SEM |
9448 |
4300 |
LE CAM Nicolas |
11:46:51 |
SEM |
Saint Vulbas Velo Sport |
M |
1885 SEM |
8690 |
4301 |
BERTHIER Remy |
11:46:53 |
ESM |
|
M |
34 ESM |
8673 |
4302 |
PRIGENT Caroline |
11:46:56 |
SEF |
|
F |
156 SEF |
1370 |
4303 |
PELON Karine |
11:46:57 |
V1F |
|
F |
117 V1F |
6068 |
4303 |
CHARRUYER Nicolas |
11:46:57 |
V2M |
|
M |
500 V2M |
6276 |
4303 |
GOURBIN Nicolas |
11:46:57 |
ESM |
|
M |
35 ESM |
8687 |
4306 |
THIERRY Adrien |
11:47:05 |
SEM |
|
M |
1886 SEM |
5184 |
4307 |
BARBIER Marc |
11:47:07 |
SEM |
|
M |
1887 SEM |
5124 |
4307 |
FOOS Laurent |
11:47:07 |
SEM |
|
M |
1888 SEM |
7511 |
4309 |
AUVRAY Ludovic |
11:47:13 |
V1M |
|
M |
1501 V1M |
1726 |
4310 |
GRANIER Pierre |
11:47:16 |
V1M |
|
M |
1502 V1M |
9230 |
4311 |
MEGRI Cedric |
11:47:23 |
SEM |
|
M |
1889 SEM |
5651 |
4312 |
HERNANDEZ Nicolas |
11:47:24 |
SEM |
|
M |
1890 SEM |
1913 |
4312 |
AYLLON Jean Christophe |
11:47:24 |
V2M |
|
M |
501 V2M |
7988 |
4314 |
HARROT Olivier |
11:47:28 |
V2M |
|
M |
502 V2M |
9446 |
4315 |
POINAS Emeline |
11:47:30 |
SEF |
Trail entre elles |
F |
157 SEF |
9655 |
4316 |
GUINe Sylvain |
11:47:32 |
SEM |
|
M |
1891 SEM |
6667 |
4317 |
LANEYRIE Christian |
11:47:33 |
V3M |
|
M |
54 V3M |
6668 |
4318 |
TORBATY Alexis |
11:47:35 |
SEM |
|
M |
1892 SEM |
1298 |
4318 |
PIERAS Fabien |
11:47:35 |
V1M |
|
M |
1503 V1M |
9603 |
4320 |
CHAPRON Frederic |
11:47:36 |
V1M |
|
M |
1504 V1M |
8536 |
4321 |
LANEYRIE Quentin |
11:47:38 |
SEM |
|
M |
1893 SEM |
6669 |
4322 |
BOUDET Antoine |
11:47:46 |
V1M |
Trail Berry Team |
M |
1505 V1M |
6465 |
4323 |
GOBINET Gallien |
11:48:04 |
SEM |
|
M |
1894 SEM |
7501 |
4324 |
SAUCILLON Philippe |
11:48:07 |
V1M |
Team Pinpin For Ever |
M |
1506 V1M |
5249 |
4324 |
GUSMINI Jean Luc |
11:48:07 |
V1M |
|
M |
1507 V1M |
7601 |
4326 |
GUILLAUD Laura |
11:48:09 |
SEF |
|
F |
158 SEF |
1295 |
4327 |
MOISE Frederic |
11:48:12 |
V1M |
|
M |
1508 V1M |
1379 |
4328 |
MONTEIL Philippe |
11:48:21 |
V2M |
|
M |
503 V2M |
8947 |
4329 |
CARRET Nicolas |
11:48:27 |
SEM |
|
M |
1895 SEM |
8047 |
4330 |
VANDEN BORRE Arnaud |
11:48:31 |
V1M |
|
M |
1509 V1M |
10116 |
4331 |
FONTAINE Laurent |
11:48:33 |
V1M |
|
M |
1510 V1M |
5708 |
4332 |
JAAFARI Khalid |
11:48:40 |
V1M |
|
M |
1511 V1M |
7585 |
4333 |
DE JAEGHERE Vincent |
11:48:44 |
V1M |
|
M |
1512 V1M |
833 |
4334 |
GUILLET Jean Baptiste |
11:48:50 |
V1M |
LUR |
M |
1513 V1M |
5233 |
4334 |
JELINSKI Didier |
11:48:50 |
V3M |
|
M |
55 V3M |
8226 |
4336 |
JELINSKI Arnaud |
11:48:51 |
SEM |
|
M |
1896 SEM |
8225 |
4337 |
MATHIEU Eric |
11:48:55 |
V1M |
|
M |
1514 V1M |
10228 |
4338 |
LE GALL Jean Charles |
11:48:58 |
SEM |
|
M |
1897 SEM |
769 |
4338 |
FERNANDES Sebastien |
11:48:58 |
SEM |
|
M |
1898 SEM |
773 |
4338 |
BRUNET Baptiste |
11:48:58 |
SEM |
|
M |
1899 SEM |
5634 |
4341 |
LASCOLS Martin |
11:48:59 |
SEM |
|
M |
1900 SEM |
6859 |
4342 |
GONZALEZ Guillaume |
11:49:00 |
SEM |
|
M |
1901 SEM |
772 |
4343 |
MOURON Thierry |
11:49:01 |
V2M |
Du boulghour et du quinoa |
M |
504 V2M |
1321 |
4344 |
TEISSIER Hayat |
11:49:08 |
V1F |
|
F |
118 V1F |
1939 |
4345 |
LOPEZ Jean Andre |
11:49:12 |
SEM |
|
M |
1902 SEM |
7040 |
4346 |
DUBOC David |
11:49:26 |
V1M |
|
M |
1515 V1M |
5503 |
4347 |
SAGE Vincent |
11:49:30 |
SEM |
Dombes Running Evasion |
M |
1903 SEM |
5454 |
4348 |
DETTORI Mikael |
11:49:43 |
SEM |
|
M |
1904 SEM |
725 |
4349 |
BARATAS Mathieu |
11:49:46 |
V1M |
|
M |
1516 V1M |
9973 |
4350 |
MOCHI Celine |
11:49:58 |
V1F |
|
F |
119 V1F |
8120 |
4351 |
GUILLIN Yann |
11:50:14 |
V1M |
|
M |
1517 V1M |
6216 |
4352 |
CHAPAS Bernard |
11:50:23 |
V2M |
|
M |
505 V2M |
9276 |
4353 |
GRIZARD Thierry |
11:50:24 |
V2M |
|
M |
506 V2M |
6915 |
4354 |
FRANCHOT Christophe |
11:50:27 |
V1M |
|
M |
1518 V1M |
8875 |
4355 |
GOMBERT GILLMANN Olivier |
11:50:32 |
V2M |
|
M |
507 V2M |
8921 |
4356 |
DE SA Jorge |
11:50:33 |
V2M |
ALT G LA FORM |
M |
508 V2M |
5099 |
4357 |
DAMe Laurent |
11:50:35 |
V1M |
|
M |
1519 V1M |
10206 |
4358 |
GRAVINA David |
11:50:37 |
V1M |
|
M |
1520 V1M |
9688 |
4359 |
AKHARRAZ Brahim |
11:50:38 |
SEM |
|
M |
1905 SEM |
1823 |
4360 |
SAUNIER DECHANET Angelique |
11:50:39 |
V1F |
Les Chauffe la semelle |
F |
120 V1F |
7443 |
4361 |
GODARD Coralie |
11:50:42 |
V1F |
LA RIVATIERE |
F |
121 V1F |
808 |
4361 |
LALANDE Julien |
11:50:42 |
V1M |
ANJOU CROSSFIT |
M |
1521 V1M |
7587 |
4363 |
PELLOUX Adrien |
11:50:43 |
SEM |
|
M |
1906 SEM |
5912 |
4364 |
PARRA Christophe |
11:50:45 |
V1M |
LA RIVATIERE |
M |
1522 V1M |
809 |
4364 |
ROMUALD Seconde |
11:50:45 |
V1M |
Les PATTES ACTIVES CHUSCL |
M |
1523 V1M |
7887 |
4366 |
KELLY Paul |
11:50:57 |
V1M |
|
M |
1524 V1M |
5829 |
4367 |
CHRISTIAENS Marion |
11:50:58 |
SEF |
|
F |
159 SEF |
1140 |
4368 |
DUBOURDIEU Thierry |
11:51:04 |
V2M |
|
M |
509 V2M |
1513 |
4369 |
SEBASTIANI David |
11:51:05 |
V1M |
|
M |
1525 V1M |
1671 |
4370 |
GERENTE Isabelle |
11:51:07 |
V1F |
|
F |
122 V1F |
1512 |
4371 |
SONJI Marc |
11:51:08 |
SEM |
|
M |
1907 SEM |
5212 |
4372 |
LEMARCHAND Jerome |
11:51:12 |
V1M |
|
M |
1526 V1M |
1151 |
4372 |
PATARD Frederic |
11:51:12 |
SEM |
|
M |
1908 SEM |
7795 |
4374 |
FRUY Quentin |
11:51:25 |
SEM |
|
M |
1909 SEM |
9674 |
4375 |
GONCALVES Tony |
11:51:27 |
SEM |
|
M |
1910 SEM |
5256 |
4375 |
MOUNET Thomas |
11:51:27 |
SEM |
TEAM TRAIL PARIS |
M |
1911 SEM |
5258 |
4377 |
SUBILEAU Mickael |
11:51:28 |
SEM |
|
M |
1912 SEM |
9472 |
4378 |
BASTIAN Geoffrey |
11:51:38 |
SEM |
Wolfpack |
M |
1913 SEM |
6790 |
4379 |
HARBULA Peter |
11:51:51 |
V1M |
|
M |
1527 V1M |
7815 |
4380 |
GRANIER Christophe |
11:51:55 |
SEM |
Sport Nature et Vous |
M |
1914 SEM |
9078 |
4381 |
THERET Marilyn |
11:51:56 |
SEF |
|
F |
160 SEF |
789 |
4381 |
CHATAIGNIER Romain |
11:51:56 |
SEM |
|
M |
1915 SEM |
1344 |
4383 |
AL MIDANI Omar |
11:51:58 |
V1M |
|
M |
1528 V1M |
7271 |
4384 |
DESCHARD Florian |
11:52:01 |
SEM |
|
M |
1916 SEM |
5648 |
4385 |
ANNE Benjamin |
11:52:02 |
V1M |
|
M |
1529 V1M |
7137 |
4386 |
XXXX Xxx |
11:52:07 |
|
|
X |
4 |
9218 |
4387 |
GIRAUD Benoit |
11:52:08 |
SEM |
|
M |
1917 SEM |
8803 |
4388 |
REVERRE Stephane |
11:52:21 |
V1M |
|
M |
1530 V1M |
8091 |
4389 |
HUNTZINGER Christophe |
11:52:29 |
V1M |
|
M |
1531 V1M |
1744 |
4390 |
BONHOMME Antoine |
11:52:39 |
SEM |
|
M |
1918 SEM |
9609 |
4391 |
ORTUZAR Auxkin |
11:52:40 |
V1M |
|
M |
1532 V1M |
10208 |
4392 |
SELLAMI Amar |
11:52:56 |
V2M |
|
M |
510 V2M |
6784 |
4393 |
LEGEAI Florent |
11:52:59 |
SEM |
|
M |
1919 SEM |
7411 |
4394 |
CUDA Damien |
11:53:07 |
SEM |
|
M |
1920 SEM |
6746 |
4395 |
BUISSON Stephanie |
11:53:08 |
SEF |
OB07 |
F |
161 SEF |
381 |
4395 |
ABRIL Antoine |
11:53:08 |
V1M |
|
M |
1533 V1M |
6561 |
4397 |
MERLATTI Gregory |
11:53:09 |
SEM |
|
M |
1921 SEM |
380 |
4397 |
AURRAND LIONS Jean Daniel |
11:53:09 |
V2M |
|
M |
511 V2M |
5114 |
4397 |
DABE Jean Francois |
11:53:09 |
V2M |
|
M |
512 V2M |
9443 |
4400 |
GOUSY Audrey |
11:53:10 |
V1F |
|
F |
123 V1F |
9431 |
4401 |
QUILICHINI Benoit |
11:53:24 |
V1M |
|
M |
1534 V1M |
733 |
4401 |
RIDAH Ines |
11:53:24 |
V2F |
|
F |
47 V2F |
734 |
4403 |
TANGUY Yves |
11:53:29 |
V2M |
|
M |
513 V2M |
9814 |
4404 |
BACCONNIER Jean Christophe |
11:53:30 |
V2M |
|
M |
514 V2M |
569 |
4405 |
RIBERA Patrick |
11:53:31 |
V1M |
|
M |
1535 V1M |
327 |
4406 |
PARRINELLO Alain |
11:53:33 |
V2M |
|
M |
515 V2M |
6745 |
4407 |
JOSIEN Norbert |
11:53:42 |
SEM |
|
M |
1922 SEM |
9870 |
4408 |
DUFOUR Romain |
11:53:44 |
SEM |
|
M |
1923 SEM |
6739 |
4409 |
BAUER Francis |
11:53:45 |
V1M |
|
M |
1536 V1M |
9597 |
4410 |
DE SAVIGNAC Martial |
11:53:47 |
SEM |
|
M |
1924 SEM |
7192 |
4410 |
KRARTI Ahmed |
11:53:47 |
SEM |
|
M |
1925 SEM |
8066 |
4412 |
JANACEK Pierre |
11:53:48 |
V2M |
La Rivatiere |
M |
516 V2M |
5414 |
4413 |
GARDIN Patrice |
11:53:49 |
V2M |
|
M |
517 V2M |
1578 |
4414 |
COLLET Agwilh |
11:53:50 |
SEM |
|
M |
1926 SEM |
7639 |
4415 |
DESBIEYS Christophe |
11:54:17 |
SEM |
|
M |
1927 SEM |
6249 |
4416 |
PETIPAS Christophe |
11:54:27 |
SEM |
|
M |
1928 SEM |
8360 |
4416 |
ADAM Tony |
11:54:27 |
V1M |
|
M |
1537 V1M |
8373 |
4418 |
DELVALLEZ Arnaud |
11:54:38 |
V1M |
Du boulghour et du quinoa |
M |
1538 V1M |
1322 |
4419 |
ROUSSEAU Philippe |
11:54:41 |
V2M |
ATOUSPORTS |
M |
518 V2M |
6328 |
4420 |
DENIS Laurence |
11:54:46 |
V1F |
|
F |
124 V1F |
1851 |
4421 |
HOLLAND Katherine |
11:54:48 |
SEF |
|
F |
162 SEF |
8292 |
4422 |
ARFOUILLERE Pierre |
11:54:51 |
SEM |
Courir ? lyon |
M |
1929 SEM |
259 |
4423 |
DJEFFAL Mohamed |
11:54:52 |
SEM |
|
M |
1930 SEM |
779 |
4424 |
PALLADINO Daniel |
11:54:53 |
V2M |
|
M |
519 V2M |
5238 |
4425 |
GARDIN David |
11:54:58 |
V1M |
|
M |
1539 V1M |
5310 |
4426 |
VILAPLANA Pascal |
11:55:00 |
SEM |
|
M |
1931 SEM |
180 |
4426 |
OBERHAUSER Marie |
11:55:00 |
SEF |
|
F |
163 SEF |
5311 |
4428 |
LANG Anne Christine |
11:55:03 |
V1F |
|
F |
125 V1F |
7770 |
4429 |
DO NASCIMENTO Damien |
11:55:04 |
V1M |
|
M |
1540 V1M |
648 |
4429 |
BAILLET Steven |
11:55:04 |
SEM |
|
M |
1932 SEM |
7621 |
4431 |
CRETIN Celine |
11:55:07 |
V1F |
|
F |
126 V1F |
7043 |
4432 |
LEPRE Julien |
11:55:08 |
SEM |
|
M |
1933 SEM |
115 |
4433 |
RIMOUR Jacques |
11:55:10 |
V2M |
|
M |
520 V2M |
647 |
4434 |
COUDOUR Herve |
11:55:17 |
V2M |
MJC Monplaisir |
M |
521 V2M |
518 |
4434 |
DARSEL Eric |
11:55:17 |
V1M |
|
M |
1541 V1M |
5403 |
4436 |
JONAC Vincent |
11:55:18 |
V1M |
|
M |
1542 V1M |
5864 |
4437 |
MOUNAUD Nicolas |
11:55:20 |
SEM |
|
M |
1934 SEM |
6464 |
4438 |
FENZL Alexis |
11:55:25 |
V1M |
|
M |
1543 V1M |
7099 |
4438 |
BOUTIN Ludovic |
11:55:25 |
V1M |
|
M |
1544 V1M |
8534 |
4440 |
LOURDAUX Thomas |
11:55:26 |
SEM |
|
M |
1935 SEM |
7410 |
4441 |
TESSIER Maxime |
11:55:28 |
SEM |
|
M |
1936 SEM |
7252 |
4442 |
FABRY Simon |
11:55:32 |
SEM |
|
M |
1937 SEM |
7848 |
4443 |
CHALOT Etienne |
11:55:36 |
ESM |
|
M |
36 ESM |
7725 |
4444 |
COULON Xavier |
11:55:37 |
V1M |
|
M |
1545 V1M |
592 |
4444 |
BENHALIMA Adam |
11:55:37 |
SEM |
|
M |
1938 SEM |
7746 |
4446 |
MANIER Thomas |
11:55:39 |
SEM |
|
M |
1939 SEM |
7313 |
4447 |
DURY Alexy |
11:55:40 |
SEM |
RUN ACCUEIL |
M |
1940 SEM |
7119 |
4448 |
PEDRON Damien |
11:55:42 |
SEM |
|
M |
1941 SEM |
9331 |
4449 |
FERCKEN Bertrand |
11:55:43 |
SEM |
|
M |
1942 SEM |
7314 |
4450 |
FUCHS Vincent |
11:55:44 |
SEM |
|
M |
1943 SEM |
8758 |
4451 |
FOUILLe Nicolas |
11:55:45 |
SEM |
|
M |
1944 SEM |
7316 |
4452 |
DELECROIX Vincent |
11:55:47 |
V2M |
|
M |
522 V2M |
8433 |
4453 |
RAVOUX Antoine |
11:55:48 |
SEM |
CORVI Montagne |
M |
1945 SEM |
1163 |
4454 |
LAGASSE Jean Pierre |
11:55:50 |
V2M |
|
M |
523 V2M |
6282 |
4455 |
CUEILLE Vincent |
11:55:51 |
V1M |
|
M |
1546 V1M |
5423 |
4456 |
RAVOUX Philippe |
11:55:52 |
V2M |
CORVI Montagne |
M |
524 V2M |
1164 |
4456 |
LAGASSE Nicolas |
11:55:52 |
SEM |
|
M |
1946 SEM |
6281 |
4456 |
TAMBUZZO Romain |
11:55:52 |
SEM |
|
M |
1947 SEM |
6284 |
4459 |
BREBION Valerie |
11:56:03 |
V2F |
|
F |
48 V2F |
5178 |
4460 |
PACQUELET Denis |
11:56:08 |
V2M |
1000 PATTES MACON |
M |
525 V2M |
9199 |
4460 |
DESATY Damien |
11:56:08 |
SEM |
|
M |
1948 SEM |
9332 |
4462 |
VANHAESEBROUCK Philippe |
11:56:11 |
V2M |
vaness events |
M |
526 V2M |
9670 |
4463 |
GIRALDO Michel |
11:56:16 |
V2M |
|
M |
527 V2M |
9672 |
4464 |
AUBRY Jean Pierre |
11:56:24 |
V1M |
|
M |
1547 V1M |
5068 |
4465 |
STEPHAN Lionel |
11:56:26 |
V2M |
|
M |
528 V2M |
5781 |
4466 |
FORTET Franck |
11:56:41 |
V1M |
|
M |
1548 V1M |
5777 |
4467 |
GARNIER Philippe |
11:56:45 |
V2M |
|
M |
529 V2M |
6730 |
4467 |
CIRADE Christophe |
11:56:45 |
V1M |
ASCE CORBEIL ESSONNES |
M |
1549 V1M |
7346 |
4467 |
PHILIPPE Perez |
11:56:45 |
V1M |
Arbent trail |
M |
1550 V1M |
9045 |
4470 |
BERT Christophe |
11:56:48 |
V1M |
|
M |
1551 V1M |
1212 |
4471 |
FARGIER David |
11:56:49 |
V1M |
LES SENTIERS DU PATY |
M |
1552 V1M |
7786 |
4472 |
ROULLAUD Tony |
11:56:50 |
SEM |
|
M |
1949 SEM |
6592 |
4473 |
SIMONOT David |
11:56:57 |
V1M |
Dombes running evasion |
M |
1553 V1M |
847 |
4473 |
PLANEL Jean Christophe |
11:56:57 |
V1M |
Courir Livron loisirs |
M |
1554 V1M |
7490 |
4475 |
MERGOUM Jawad |
11:57:06 |
V1M |
|
M |
1555 V1M |
5377 |
4476 |
AZANNE Comlan |
11:57:11 |
V2M |
|
M |
530 V2M |
8009 |
4477 |
HANOT Vincent |
11:57:12 |
V2M |
|
M |
531 V2M |
7839 |
4478 |
VANDESOMPELE Laurent |
11:57:28 |
V2M |
|
M |
532 V2M |
7423 |
4479 |
RALLU Antoine |
11:57:29 |
SEM |
|
M |
1950 SEM |
1185 |
4480 |
AURELLE Philippe |
11:57:32 |
V1M |
Cm cour lausanne |
M |
1556 V1M |
6842 |
4481 |
GARCIA Marc |
11:57:40 |
V1M |
Oxygene |
M |
1557 V1M |
1065 |
4482 |
GUILLOT Severine |
11:57:41 |
V2F |
|
F |
49 V2F |
1871 |
4482 |
TURGIS Benjamin |
11:57:41 |
SEM |
|
M |
1951 SEM |
6824 |
4482 |
ROUX Pierre Emmanuel |
11:57:41 |
SEM |
TEAM FREEDOM RANDO RUNNIN |
M |
1952 SEM |
9896 |
4485 |
CARTIER Eric |
11:57:43 |
V1M |
|
M |
1558 V1M |
952 |
4486 |
PERRIER Stephane |
11:57:44 |
V1M |
oxygene |
M |
1559 V1M |
1066 |
4487 |
JAFFELIN Stephane |
11:57:52 |
V1M |
|
M |
1560 V1M |
9500 |
4488 |
FAURE Jerome |
11:57:56 |
V2M |
|
M |
533 V2M |
7184 |
4489 |
DUDA Apolline |
11:57:59 |
SEF |
|
F |
164 SEF |
7477 |
4490 |
PARISIS Stephane |
11:58:02 |
V1M |
|
M |
1561 V1M |
5591 |
4490 |
POIRIER Arnaud |
11:58:02 |
SEM |
|
M |
1953 SEM |
6968 |
4492 |
RIQUIN Benoit |
11:58:03 |
SEM |
|
M |
1954 SEM |
7699 |
4492 |
LOCURATOLO Alexandre |
11:58:03 |
SEM |
|
M |
1955 SEM |
8197 |
4492 |
OUALID Simon |
11:58:03 |
SEM |
|
M |
1956 SEM |
9115 |
4495 |
CERON Guillaume |
11:58:07 |
SEM |
|
M |
1957 SEM |
7996 |
4495 |
DOUTTe Antoine |
11:58:07 |
V1M |
Kikourou |
M |
1562 V1M |
10115 |
4497 |
DOUILLET David |
11:58:13 |
V1M |
KIKOUROU |
M |
1563 V1M |
10265 |
4498 |
THEODORE Antoine |
11:58:15 |
SEM |
|
M |
1958 SEM |
8141 |
4499 |
GAUVIN Cedric |
11:58:26 |
V1M |
|
M |
1564 V1M |
5279 |
4500 |
REBATEL Kevin |
11:58:34 |
SEM |
|
M |
1959 SEM |
1229 |
4501 |
LAROCHE Vincent |
11:58:35 |
SEM |
|
M |
1960 SEM |
8660 |
4501 |
BLANCHET Eric |
11:58:35 |
SEM |
ALV VOIRON |
M |
1961 SEM |
9030 |
4503 |
LARDERET Thierry |
11:58:42 |
V2M |
ALL JURA Trail |
M |
534 V2M |
8989 |
4504 |
VAQUERO SAVIC Gwenaelle |
11:58:43 |
V1F |
|
F |
127 V1F |
1696 |
4505 |
PENTORI Emma |
11:58:44 |
SEF |
|
F |
165 SEF |
5606 |
4506 |
BADOUX Jonathan |
11:58:45 |
SEM |
Nogent Solidarite Triathl |
M |
1962 SEM |
8902 |
4507 |
BOISSENIN Cyril |
11:58:47 |
SEM |
|
M |
1963 SEM |
5934 |
4508 |
BRUYeRE Lionel |
11:58:48 |
V1M |
|
M |
1565 V1M |
6076 |
4509 |
BRANDSTATT Philippe |
11:58:50 |
V2M |
|
M |
535 V2M |
8620 |
4510 |
LARGOU Abdellatif |
11:58:53 |
SEM |
|
M |
1964 SEM |
1374 |
4511 |
CHRIST Veronique |
11:58:55 |
V1F |
|
F |
128 V1F |
5555 |
4512 |
ZUKUMIAN Patrick |
11:58:56 |
V1M |
|
M |
1566 V1M |
6649 |
4513 |
FABRE Philippe |
11:58:57 |
V1M |
|
M |
1567 V1M |
5553 |
4514 |
MAILHES Jerome |
11:59:00 |
SEM |
|
M |
1965 SEM |
6903 |
4515 |
GUILLAUD Quentin |
11:59:01 |
SEM |
|
M |
1966 SEM |
8318 |
4516 |
MAILHES Francois |
11:59:02 |
SEM |
|
M |
1967 SEM |
6904 |
4517 |
LEROY Damien |
11:59:06 |
SEM |
|
M |
1968 SEM |
6024 |
4518 |
LAFARGE Philippe |
11:59:11 |
V1M |
|
M |
1568 V1M |
1232 |
4518 |
CICHY Morgan |
11:59:11 |
SEM |
|
M |
1969 SEM |
8260 |
4518 |
RANIERI Fabrizio |
11:59:11 |
V2M |
|
M |
536 V2M |
8285 |
4521 |
DEVILLARD Nicolas |
11:59:24 |
SEM |
|
M |
1970 SEM |
1015 |
4521 |
DUCASSE Philippe |
11:59:24 |
V3M |
|
M |
56 V3M |
9320 |
4523 |
BERTHELON Rachel |
11:59:25 |
V2F |
|
F |
50 V2F |
5622 |
4523 |
BUISSON Pierre Edouard |
11:59:25 |
SEM |
|
M |
1971 SEM |
9311 |
4525 |
MARTIN Christian |
11:59:26 |
V2M |
|
M |
537 V2M |
9779 |
4526 |
MHAMDI Taher |
11:59:27 |
V1M |
|
M |
1569 V1M |
1666 |
4526 |
MIRAS Francois |
11:59:27 |
V1M |
|
M |
1570 V1M |
1748 |
4528 |
MEUNIER Nicolas |
11:59:28 |
V2M |
|
M |
538 V2M |
506 |
4529 |
GIMBERT Philippe |
11:59:30 |
V3M |
|
M |
57 V3M |
6964 |
4530 |
BRUCHON Christophe |
11:59:32 |
V1M |
|
M |
1571 V1M |
7884 |
4531 |
SAHUC Quentin |
11:59:40 |
SEM |
|
M |
1972 SEM |
1673 |
4531 |
MAZENOD Hubert |
11:59:40 |
V1M |
|
M |
1572 V1M |
7883 |
4533 |
QUESADA Guillaume |
11:59:45 |
SEM |
|
M |
1973 SEM |
1882 |
4534 |
GOUSSEF Dimitri |
11:59:46 |
SEM |
|
M |
1974 SEM |
9383 |
4535 |
PECHINE Jerome |
11:59:48 |
V1M |
|
M |
1573 V1M |
7797 |
4536 |
DARGENTOLLE Lise |
11:59:50 |
SEF |
|
F |
166 SEF |
7660 |
4537 |
DE DEMANDOLX Arthur |
11:59:51 |
SEM |
|
M |
1975 SEM |
7661 |
4538 |
BRUEL Alice |
11:59:52 |
SEF |
|
F |
167 SEF |
7591 |
4539 |
LEIBER Eric |
11:59:53 |
V2M |
|
M |
539 V2M |
9909 |
4540 |
DEAL David |
12:00:11 |
SEM |
|
M |
1976 SEM |
811 |
4541 |
PIRLOT Sebastien |
12:00:12 |
V1M |
ND2BR |
M |
1574 V1M |
1456 |
4542 |
LE COZ Jean Luc |
12:00:13 |
V2M |
|
M |
540 V2M |
7319 |
4543 |
FOULON Serge |
12:00:16 |
V1M |
|
M |
1575 V1M |
165 |
4543 |
BARDE Eric |
12:00:16 |
V3M |
|
M |
58 V3M |
9753 |
4545 |
DEFORTESCU Eric |
12:00:18 |
V2M |
|
M |
541 V2M |
9997 |
4546 |
BATARD Nicolas |
12:00:19 |
V1M |
AR Bir Hakeim |
M |
1576 V1M |
6807 |
4547 |
SEROUR Emmanuel |
12:00:21 |
V3M |
foulee muroise |
M |
59 V3M |
1601 |
4547 |
GAUTIER Isabelle |
12:00:21 |
V2F |
|
F |
51 V2F |
6146 |
4549 |
DUVAL Bruno |
12:00:22 |
V2M |
|
M |
542 V2M |
5474 |
4550 |
KERFERS Julien |
12:00:26 |
SEM |
|
M |
1977 SEM |
1582 |
4551 |
PLYER Aurelien |
12:00:32 |
SEM |
|
M |
1978 SEM |
7974 |
4551 |
NOEL Sebastien |
12:00:32 |
V2M |
|
M |
543 V2M |
8100 |
4553 |
JEHANNIN Pierrick |
12:00:34 |
V2M |
|
M |
544 V2M |
7473 |
4554 |
ETIENNE Sylvie |
12:00:35 |
V1F |
ST JACQUES FOOTING |
F |
129 V1F |
7474 |
4555 |
LOUTTERBACH Philippe |
12:00:41 |
V2M |
|
M |
545 V2M |
9224 |
4556 |
NICOLAS Jean Michel |
12:00:42 |
SEM |
|
M |
1979 SEM |
6840 |
4557 |
ROUBIOL Dominique |
12:00:45 |
V2M |
Grand Raid 73 |
M |
546 V2M |
9981 |
4558 |
LEROUX Yann |
12:00:57 |
V1M |
|
M |
1577 V1M |
7565 |
4559 |
BELARBI Joffrey |
12:00:59 |
SEM |
|
M |
1980 SEM |
7617 |
4560 |
CHANTELOUP Nicolas |
12:01:05 |
SEM |
|
M |
1981 SEM |
7991 |
4561 |
MOULENAT Christophe |
12:01:06 |
V1M |
|
M |
1578 V1M |
6755 |
4562 |
RENAUD Edouard |
12:01:21 |
SEM |
|
M |
1982 SEM |
7393 |
4563 |
FESSLER Vincent |
12:01:25 |
V1M |
|
M |
1579 V1M |
5395 |
4564 |
PAULO Laurent |
12:01:40 |
V1M |
|
M |
1580 V1M |
7521 |
4565 |
CATTAUD Michel |
12:01:42 |
V1M |
|
M |
1581 V1M |
6788 |
4566 |
CAPIOMONT Gilles |
12:01:43 |
V1M |
as monaco triathlon |
M |
1582 V1M |
7522 |
4567 |
BRUNON David |
12:01:47 |
V1M |
|
M |
1583 V1M |
6791 |
4568 |
LUCIANO Albert |
12:02:01 |
V1M |
|
M |
1584 V1M |
1395 |
4568 |
LUCIATHE Marilyne |
12:02:01 |
V1F |
|
F |
130 V1F |
7666 |
4570 |
SOUSI Nathalie |
12:02:02 |
V1F |
LA FOULEE MUROISE |
F |
131 V1F |
167 |
4571 |
BON Eric |
12:02:04 |
V2M |
Dombes Running Evasion |
M |
547 V2M |
1206 |
4572 |
LAURIA Laurence |
12:02:06 |
V1F |
LA FOULEE MUROISE |
F |
132 V1F |
168 |
4572 |
ROSAS Herve |
12:02:06 |
V1M |
LA FOULEE MUROISE |
M |
1585 V1M |
1320 |
4574 |
MORTZ Serge |
12:02:18 |
V2M |
VCUS TRI |
M |
548 V2M |
5812 |
4574 |
AMELA Anthony |
12:02:18 |
SEM |
|
M |
1983 SEM |
6290 |
4574 |
GIRARD Pablo |
12:02:18 |
SEM |
CVT JTEKT TEAM |
M |
1984 SEM |
6411 |
4577 |
GRENARD Georges |
12:02:19 |
V2M |
|
M |
549 V2M |
118 |
4577 |
FELICE Patrick |
12:02:19 |
V1M |
|
M |
1586 V1M |
6241 |
4579 |
DE CHABOT Caroline |
12:02:21 |
SEF |
|
F |
168 SEF |
5478 |
4580 |
MICHEL David |
12:02:26 |
SEM |
|
M |
1985 SEM |
6604 |
4580 |
GUILLOUT Nicolas |
12:02:26 |
SEM |
|
M |
1986 SEM |
7619 |
4580 |
CLeMENT Courtel |
12:02:26 |
SEM |
|
M |
1987 SEM |
7862 |
4583 |
MERCIER Fabienne |
12:02:29 |
V1F |
|
F |
133 V1F |
7771 |
4584 |
GARNIER Camille |
12:02:32 |
V1M |
|
M |
1587 V1M |
122 |
4584 |
BAZIN David |
12:02:32 |
V1M |
|
M |
1588 V1M |
7772 |
4586 |
VONDIERE Romain |
12:02:55 |
V1M |
ASM BYBAT SE |
M |
1589 V1M |
5441 |
4587 |
THOMAS Cedric |
12:03:09 |
V1M |
|
M |
1590 V1M |
5537 |
4588 |
LEBAS Nicolas |
12:03:10 |
SEM |
|
M |
1988 SEM |
5460 |
4589 |
BENO Patrick |
12:03:30 |
V2M |
|
M |
550 V2M |
1373 |
4590 |
DESCLOUX Delphine |
12:03:33 |
SEF |
|
F |
169 SEF |
5663 |
4590 |
HeRON Sebastien |
12:03:33 |
SEM |
|
M |
1989 SEM |
5858 |
4592 |
BREBANT Christophe |
12:03:52 |
V2M |
|
M |
551 V2M |
8743 |
4593 |
MATAR Mohamed |
12:03:55 |
V1M |
|
M |
1591 V1M |
7687 |
4594 |
BERROYA SOLE Frederic |
12:04:04 |
SEM |
|
M |
1990 SEM |
8724 |
4595 |
HODENCQ Quentin |
12:04:06 |
SEM |
|
M |
1991 SEM |
5035 |
4596 |
REYNAL DE ST MICHEL Julien |
12:04:08 |
V2M |
|
M |
552 V2M |
5036 |
4597 |
MALAVAL Olivier |
12:04:10 |
V2M |
|
M |
553 V2M |
5845 |
4598 |
BEATRICE DUFIEF Marie |
12:04:11 |
V1F |
|
F |
134 V1F |
5644 |
4599 |
LAMBERT Anne |
12:04:13 |
V1F |
|
F |
135 V1F |
6315 |
4600 |
DEVEZA Sebastien |
12:04:15 |
SEM |
|
M |
1992 SEM |
6316 |
4601 |
GRAND Edmond |
12:04:19 |
V3M |
|
M |
60 V3M |
7836 |
4602 |
VITRY Mickael |
12:04:26 |
V1M |
|
M |
1592 V1M |
8257 |
4603 |
PELLETIER William |
12:04:32 |
V2M |
Belley Sport Pedestre |
M |
554 V2M |
10288 |
4604 |
PASCAL Christine |
12:04:42 |
V2F |
|
F |
52 V2F |
7197 |
4605 |
TRINQUET Fabrice |
12:04:43 |
V1M |
Viuz Land Team |
M |
1593 V1M |
1739 |
4606 |
BREGEON Damien |
12:04:45 |
SEM |
|
M |
1993 SEM |
7229 |
4607 |
GAO Xu |
12:04:54 |
SEM |
|
M |
1994 SEM |
8488 |
4608 |
PARENT Philippe |
12:04:58 |
V1M |
courir ? seyssuel |
M |
1594 V1M |
1087 |
4608 |
THYPHONNET Franck |
12:04:58 |
SEM |
|
M |
1995 SEM |
5489 |
4610 |
MORIN Denis |
12:04:59 |
SEM |
|
M |
1996 SEM |
9257 |
4611 |
GALANT Stephane |
12:05:00 |
V1M |
|
M |
1595 V1M |
6723 |
4611 |
BERTRAND Aurelie |
12:05:00 |
SEF |
|
F |
170 SEF |
9258 |
4613 |
FERRARI Edouard |
12:05:02 |
V2M |
|
M |
555 V2M |
1233 |
4614 |
MATRAY Lauranne |
12:05:04 |
SEF |
|
F |
171 SEF |
656 |
4615 |
REVILLON Julien |
12:05:05 |
SEM |
|
M |
1997 SEM |
6635 |
4616 |
DE FREITAS MORNA Jean Paul |
12:05:12 |
V2M |
TOTAL SPORT |
M |
556 V2M |
7255 |
4617 |
CABOS David |
12:05:14 |
V2M |
TOTAL SPORT |
M |
557 V2M |
7256 |
4618 |
POCHON Sebastien |
12:05:19 |
V1M |
|
M |
1596 V1M |
7831 |
4619 |
CLERC Romain |
12:05:25 |
SEM |
|
M |
1998 SEM |
5434 |
4620 |
BERNARD Fabrice |
12:05:26 |
V1M |
|
M |
1597 V1M |
5599 |
4621 |
COURTIN Vincent |
12:05:31 |
V1M |
|
M |
1598 V1M |
5598 |
4622 |
TRABICHET Roland |
12:05:45 |
V2M |
canivet trail paye ta nio |
M |
558 V2M |
10203 |
4623 |
PUIG Stephane |
12:05:51 |
V1M |
|
M |
1599 V1M |
9574 |
4624 |
VIALLON Michel |
12:05:59 |
V1M |
|
M |
1600 V1M |
5783 |
4625 |
LEFEVRE Eloi |
12:06:00 |
V1M |
|
M |
1601 V1M |
430 |
4626 |
ROUDIL Alain |
12:06:08 |
V2M |
|
M |
559 V2M |
6594 |
4627 |
GOUPILLAT Michel |
12:06:10 |
V1M |
|
M |
1602 V1M |
116 |
4628 |
LAGRANGE Clara |
12:06:11 |
SEF |
|
F |
172 SEF |
640 |
4629 |
CHARPILLON Pauline |
12:06:12 |
SEF |
|
F |
173 SEF |
716 |
4630 |
ROLLAND Regis |
12:06:13 |
V1M |
|
M |
1603 V1M |
8345 |
4631 |
BLUM Benjamin |
12:06:19 |
SEM |
|
M |
1999 SEM |
7059 |
4632 |
PIVET Severine |
12:06:21 |
V1F |
|
F |
136 V1F |
5081 |
4633 |
RUDZKI Tomasz |
12:06:23 |
V1M |
|
M |
1604 V1M |
7124 |
4633 |
MEYER Philippe |
12:06:23 |
V1M |
|
M |
1605 V1M |
7414 |
4633 |
RAFFOUX Emmanuel |
12:06:23 |
V2M |
|
M |
560 V2M |
7981 |
4636 |
POIROUX Stephane |
12:06:26 |
V1M |
ac2a |
M |
1606 V1M |
9190 |
4637 |
FAURE Yves |
12:06:29 |
V1M |
|
M |
1607 V1M |
5528 |
4638 |
SILLAN Chantal |
12:06:33 |
V3F |
|
F |
2 V3F |
8184 |
4639 |
VIRGA Claude |
12:06:37 |
V2M |
|
M |
561 V2M |
313 |
4640 |
GERARDIN Philippe |
12:06:50 |
V1M |
FR ANSE |
M |
1608 V1M |
217 |
4641 |
CAPRINI Anne Marie |
12:06:52 |
V2F |
BREF JE FAIS DU TRAIL |
F |
53 V2F |
5904 |
4642 |
DESROCHES Gilles |
12:06:57 |
V2M |
|
M |
562 V2M |
10133 |
4643 |
SAHUC Frederic |
12:07:02 |
V2M |
|
M |
563 V2M |
7301 |
4644 |
CHALONS Jean Michel |
12:07:08 |
V3M |
|
M |
61 V3M |
9295 |
4645 |
DE PEUFEILHOUX Ghislain |
12:07:16 |
V2M |
|
M |
564 V2M |
8093 |
4646 |
DI MARTINO Sarah |
12:07:17 |
SEF |
|
F |
174 SEF |
9389 |
4647 |
CALTE Jean Claude |
12:07:19 |
V2M |
|
M |
565 V2M |
1733 |
4647 |
PRUDHON Pascale |
12:07:19 |
V2F |
|
F |
54 V2F |
9391 |
4649 |
NOUGUIER Philippe |
12:07:21 |
V2M |
|
M |
566 V2M |
8096 |
4650 |
MATTA Giannangelo |
12:07:22 |
V2M |
|
M |
567 V2M |
9222 |
4651 |
MARA Facely |
12:07:25 |
SEM |
|
M |
2000 SEM |
1678 |
4652 |
ROCHET BLANC Gerald |
12:07:26 |
V2M |
Chauffe la semelle |
M |
568 V2M |
8830 |
4653 |
VAUZELLE Alexandre |
12:07:28 |
V1M |
CHAMPAGNOLE |
M |
1609 V1M |
171 |
4654 |
BOGAERT Jennifer |
12:07:44 |
SEF |
|
F |
175 SEF |
1257 |
4655 |
BOYER Sebastien |
12:07:45 |
SEM |
|
M |
2001 SEM |
5067 |
4656 |
PRADAT Pascal |
12:07:47 |
V2M |
LES BRON Z AMIS |
M |
569 V2M |
169 |
4656 |
MENIGAUX Christophe |
12:07:47 |
V2M |
|
M |
570 V2M |
9512 |
4658 |
GUINANT Julien |
12:07:50 |
SEM |
|
M |
2002 SEM |
7532 |
4659 |
FERRET Yannick |
12:07:52 |
V1M |
|
M |
1610 V1M |
1880 |
4660 |
CHATAIN Cyril |
12:08:01 |
V1M |
|
M |
1611 V1M |
1331 |
4661 |
BOULANGER Nicolas |
12:08:10 |
SEM |
|
M |
2003 SEM |
5746 |
4662 |
ALLEOUD Laura |
12:08:18 |
V2F |
|
F |
55 V2F |
9381 |
4663 |
CARLIER Pierre Albert |
12:08:21 |
V2M |
|
M |
571 V2M |
6404 |
4664 |
CUBIZOLLES Mathieu |
12:08:25 |
SEM |
|
M |
2004 SEM |
6275 |
4665 |
DELNATTE Adrien |
12:08:27 |
SEM |
|
M |
2005 SEM |
7419 |
4666 |
WOJCIECHOWSKI Marlene |
12:08:29 |
V1F |
|
F |
137 V1F |
1348 |
4667 |
RUET Thierry |
12:08:34 |
V2M |
|
M |
572 V2M |
1349 |
4667 |
MINODIER Jerome |
12:08:34 |
SEM |
Kb running |
M |
2006 SEM |
8747 |
4669 |
BLANC Loic |
12:08:36 |
SEM |
|
M |
2007 SEM |
9208 |
4670 |
ROULET Remi |
12:08:37 |
SEM |
AG Running |
M |
2008 SEM |
9207 |
4671 |
GRAVAUD Philippe |
12:08:49 |
V2M |
|
M |
573 V2M |
8278 |
4672 |
VACHON Lucille |
12:08:51 |
SEF |
|
F |
176 SEF |
8955 |
4672 |
HARROIS Ludovic |
12:08:51 |
V1M |
|
M |
1612 V1M |
9615 |
4674 |
MASSON Romain |
12:08:52 |
SEM |
|
M |
2009 SEM |
1367 |
4675 |
BORTOLUSSI Gregory |
12:09:06 |
SEM |
|
M |
2010 SEM |
10260 |
4676 |
CHABERT Julien |
12:09:08 |
SEM |
|
M |
2011 SEM |
9212 |
4677 |
PIERRON Marie |
12:09:12 |
V2F |
Courir en Uzege (30700 Uz |
F |
56 V2F |
9225 |
4677 |
CALVAGNAC Benoit |
12:09:12 |
SEM |
Mountain Gend Trail |
M |
2012 SEM |
9345 |
4677 |
FIEUX Sebastien |
12:09:12 |
SEM |
|
M |
2013 SEM |
9426 |
4680 |
DHINZELIN Kevin |
12:09:14 |
SEM |
|
M |
2014 SEM |
9274 |
4681 |
BENMAMMAR Abdennour |
12:09:21 |
V1M |
|
M |
1613 V1M |
5859 |
4682 |
VAUBY Christian |
12:09:34 |
V2M |
marathon du soleil |
M |
574 V2M |
7097 |
4683 |
BALOUNAiCK Francis |
12:09:37 |
SEM |
|
M |
2015 SEM |
8222 |
4684 |
SCAPATICCI Jerome |
12:09:40 |
V1M |
asbp2l |
M |
1614 V1M |
1117 |
4685 |
THOMAS Maxime |
12:09:41 |
SEM |
|
M |
2016 SEM |
420 |
4686 |
BARBUT Patrick |
12:09:42 |
V1M |
BPCE SPORT |
M |
1615 V1M |
761 |
4687 |
PERIA Marc |
12:09:44 |
V2M |
|
M |
575 V2M |
338 |
4688 |
BOUHAFS Cedric |
12:09:46 |
SEM |
|
M |
2017 SEM |
781 |
4689 |
BEJJIH Yassine |
12:10:00 |
SEM |
|
M |
2018 SEM |
8354 |
4690 |
ROCHET Sebastien |
12:10:04 |
V1M |
|
M |
1616 V1M |
6072 |
4691 |
HUSSELSTEIN Alain |
12:10:07 |
V1M |
|
M |
1617 V1M |
831 |
4692 |
GAUDILLAT Christophe |
12:10:08 |
V1M |
|
M |
1618 V1M |
9007 |
4693 |
DULAU Hadrien |
12:10:25 |
SEM |
APTAVITA |
M |
2019 SEM |
552 |
4693 |
RABINEL Mathilde |
12:10:25 |
SEF |
APTAVITA |
F |
177 SEF |
5870 |
4695 |
DOS SANTOS Mike |
12:10:31 |
SEM |
|
M |
2020 SEM |
6891 |
4696 |
ROMEYER Alexandre |
12:10:33 |
SEM |
|
M |
2021 SEM |
6020 |
4697 |
BEAUGRAND Benoit |
12:10:34 |
V1M |
|
M |
1619 V1M |
802 |
4698 |
RUBINO Ruello |
12:10:35 |
V1M |
|
M |
1620 V1M |
9971 |
4699 |
DELORME Anthony |
12:10:36 |
SEM |
|
M |
2022 SEM |
384 |
4700 |
LEROY Christian |
12:10:44 |
V1M |
|
M |
1621 V1M |
8380 |
4701 |
VIDAL Yann |
12:10:53 |
V1M |
|
M |
1622 V1M |
9492 |
4702 |
DUGUET Eric |
12:10:54 |
V1M |
|
M |
1623 V1M |
8254 |
4703 |
SIATKA Olivier |
12:10:55 |
SEM |
|
M |
2023 SEM |
8255 |
4704 |
CABLE Marcel |
12:11:06 |
V1M |
|
M |
1624 V1M |
6533 |
4705 |
HUART Samuel |
12:11:42 |
SEM |
|
M |
2024 SEM |
10226 |
4706 |
SAINTENOY Richard |
12:11:45 |
SEM |
|
M |
2025 SEM |
10261 |
4707 |
DEIT Antoine |
12:11:59 |
V1M |
TAM |
M |
1625 V1M |
1099 |
4708 |
GIAMPIETRI Pascal |
12:12:09 |
V1M |
|
M |
1626 V1M |
8753 |
4709 |
ECOFFET Celine |
12:12:29 |
SEF |
|
F |
178 SEF |
9930 |
4710 |
LEGAIN Emmanuelle |
12:12:30 |
V1F |
|
F |
138 V1F |
9931 |
4711 |
CLERC Christophe |
12:12:36 |
V2M |
|
M |
576 V2M |
706 |
4712 |
PALLUEL Jeremy |
12:12:39 |
SEM |
|
M |
2026 SEM |
9206 |
4713 |
BESSEMOULIN Remi |
12:12:40 |
SEM |
|
M |
2027 SEM |
8745 |
4714 |
PAILLARD Christophe |
12:12:47 |
V2M |
|
M |
577 V2M |
9163 |
4715 |
VIE Christophe |
12:12:48 |
SEM |
PEROLS FOOTING |
M |
2028 SEM |
9485 |
4716 |
SALAuN Jean Charles |
12:12:49 |
V2M |
|
M |
578 V2M |
292 |
4717 |
PONCET Georges |
12:12:58 |
V4M |
|
M |
4 V4M |
8723 |
4718 |
MURE Jerome |
12:13:04 |
V1M |
|
M |
1627 V1M |
1086 |
4719 |
GOUBIER Eric |
12:13:08 |
V2M |
|
M |
579 V2M |
8368 |
4720 |
JAIME BOURNE Benjamin |
12:13:22 |
SEM |
|
M |
2029 SEM |
10201 |
4721 |
BERTOLOTTI Eric |
12:13:24 |
V1M |
|
M |
1628 V1M |
9680 |
4722 |
CHANUT Cyril |
12:13:33 |
SEM |
|
M |
2030 SEM |
8564 |
4723 |
RICHOUX Didier |
12:13:34 |
V2M |
|
M |
580 V2M |
6128 |
4724 |
LAGNADO Lawrence |
12:13:35 |
SEM |
Tri Club Geneve |
M |
2031 SEM |
6172 |
4725 |
MEYER Christophe |
12:13:39 |
V1M |
|
M |
1629 V1M |
8552 |
4726 |
SIBIRIL Carole |
12:13:40 |
V1F |
AC PENVENAN |
F |
139 V1F |
9876 |
4727 |
SCOURZIC Philippe |
12:14:18 |
V2M |
|
M |
581 V2M |
5388 |
4728 |
HANCOCK John |
12:14:19 |
V1M |
|
M |
1630 V1M |
9697 |
4729 |
COLLEONI Damine |
12:14:21 |
V1M |
EMB |
M |
1631 V1M |
6436 |
4730 |
SALOME Gregory |
12:14:26 |
V1M |
EMB |
M |
1632 V1M |
6905 |
4731 |
GIRARD Laurent |
12:14:32 |
V2M |
DREAM TEAM |
M |
582 V2M |
7641 |
4732 |
LAMBLIN Eric |
12:14:33 |
V1M |
|
M |
1633 V1M |
5144 |
4733 |
PELTIER Manon |
12:14:38 |
SEF |
|
F |
179 SEF |
6478 |
4734 |
BLANC Emmanuel |
12:14:41 |
V2M |
TEAM WINNERS |
M |
583 V2M |
1213 |
4735 |
KEHYAYAN Frederic |
12:14:42 |
V2M |
TEAM WINNERS |
M |
584 V2M |
393 |
4736 |
DELPUECH Serge |
12:14:44 |
V2M |
TEAM WINNERS |
M |
585 V2M |
607 |
4737 |
RICHARD Alain |
12:14:45 |
V2M |
TEAM WINNERS |
M |
586 V2M |
5548 |
4738 |
HESSE Pascal |
12:14:46 |
V1M |
TEAM WINNERS |
M |
1634 V1M |
5828 |
4739 |
PAINEAU Anthony |
12:15:00 |
V1M |
|
M |
1635 V1M |
5941 |
4740 |
ROULET Gerard |
12:15:03 |
V4M |
Les Traileurs du Marensin |
M |
5 V4M |
8019 |
4741 |
PAOLO RIO Alexandre |
12:15:07 |
V3M |
|
M |
62 V3M |
5439 |
4742 |
FEJOZ Benoit |
12:15:10 |
SEM |
AVOC Annecy le vieux |
M |
2032 SEM |
8070 |
4743 |
STEIN Sylvain |
12:15:15 |
V2M |
RUNNING TRAIL TERVILLOIS |
M |
587 V2M |
8006 |
4744 |
LEDUC Denis |
12:15:17 |
V3M |
|
M |
63 V3M |
6157 |
4745 |
COULANGEON Marc |
12:15:23 |
SEM |
|
M |
2033 SEM |
6354 |
4746 |
POIRIER Fabien |
12:15:33 |
V1M |
|
M |
1636 V1M |
6754 |
4747 |
LAMALLE Benoit |
12:15:35 |
V1M |
|
M |
1637 V1M |
7917 |
4748 |
DEBORDEAUX Hubert |
12:15:40 |
V1M |
|
M |
1638 V1M |
6753 |
4749 |
THUEZ Bertrand |
12:15:43 |
V2M |
|
M |
588 V2M |
8795 |
4750 |
MORIN Xavier |
12:15:44 |
V1M |
|
M |
1639 V1M |
294 |
4750 |
RAFFAULT Rodolphe |
12:15:44 |
V1M |
|
M |
1640 V1M |
1417 |
4750 |
IGNACCOLO Maxime |
12:15:44 |
SEM |
|
M |
2034 SEM |
5017 |
4753 |
PHAN Xuan Thuy |
12:16:13 |
V1F |
|
F |
140 V1F |
8654 |
4754 |
JACQUEMIN Guillaume |
12:16:15 |
V1M |
|
M |
1641 V1M |
8939 |
4755 |
BOBOK Candice |
12:16:21 |
SEF |
|
F |
180 SEF |
8279 |
4756 |
HACQUARD Antoine |
12:16:23 |
SEM |
|
M |
2035 SEM |
6250 |
4756 |
BARBIER Nicolas |
12:16:23 |
V1M |
|
M |
1642 V1M |
8307 |
4758 |
JOURDAN Flavien |
12:16:31 |
SEM |
|
M |
2036 SEM |
1814 |
4758 |
JOURDAN Christian |
12:16:31 |
V2M |
|
M |
589 V2M |
1858 |
4760 |
DELVAL Julien |
12:16:33 |
SEM |
|
M |
2037 SEM |
5848 |
4761 |
RICART Alexis |
12:16:35 |
SEM |
|
M |
2038 SEM |
1235 |
4762 |
LECLERE Yoann |
12:16:45 |
V1M |
|
M |
1643 V1M |
9351 |
4763 |
POIRMEUR Laurent |
12:16:49 |
V2M |
|
M |
590 V2M |
256 |
4763 |
SIKORSKI Nicolas |
12:16:49 |
SEM |
|
M |
2039 SEM |
7655 |
4765 |
GAUTHIER Tony |
12:16:53 |
V1M |
|
M |
1644 V1M |
5115 |
4766 |
MARGUERIE Christophe |
12:17:14 |
V1M |
|
M |
1645 V1M |
1602 |
4767 |
LAURENT Benoit |
12:17:15 |
V1M |
|
M |
1646 V1M |
9856 |
4768 |
BOUTTIER Michel |
12:17:17 |
V3M |
|
M |
64 V3M |
8674 |
4769 |
KASSA Mavioga |
12:17:19 |
SEM |
|
M |
2040 SEM |
9605 |
4770 |
DIVOUX Thierry |
12:17:21 |
V2M |
|
M |
591 V2M |
7925 |
4771 |
GUILLAUME Modelski |
12:17:24 |
SEM |
Mauguio Carnon Triathlon |
M |
2041 SEM |
5085 |
4771 |
DIVOUX Mathieu |
12:17:24 |
SEM |
|
M |
2042 SEM |
8381 |
4773 |
TOULOUSE Philippe |
12:17:27 |
V3M |
|
M |
65 V3M |
450 |
4774 |
LAGNADO Gawain |
12:17:35 |
V1M |
|
M |
1647 V1M |
6171 |
4775 |
BOULILA Frederic |
12:17:49 |
V1M |
|
M |
1648 V1M |
345 |
4776 |
SIMKI Farida |
12:17:53 |
V1F |
|
F |
141 V1F |
5545 |
4777 |
TALLENT Michel |
12:17:59 |
V2M |
|
M |
592 V2M |
6582 |
4778 |
AJIL KORRI Jacques |
12:18:04 |
ESM |
|
M |
37 ESM |
1587 |
4779 |
COMBRET Marc |
12:18:09 |
V2M |
VEDAS ENDURANCE |
M |
593 V2M |
8386 |
4780 |
TREBILLOD Alain |
12:18:11 |
V2M |
|
M |
594 V2M |
7444 |
4781 |
BELIN Patrick |
12:18:14 |
V2M |
|
M |
595 V2M |
8286 |
4782 |
WAWRZYNIAK Stephane |
12:18:17 |
V1M |
RIXHEIM TRI 132 |
M |
1649 V1M |
8181 |
4783 |
PELLETIER Julien |
12:18:29 |
SEM |
|
M |
2043 SEM |
1822 |
4784 |
BRUYAS Jerome |
12:18:30 |
V1M |
|
M |
1650 V1M |
795 |
4785 |
MEZIN Stephane |
12:18:31 |
SEM |
Association Petite Emilie |
M |
2044 SEM |
797 |
4786 |
MODELSKI Olivier |
12:18:33 |
V1M |
|
M |
1651 V1M |
5505 |
4787 |
COISNE Maxence |
12:18:39 |
SEM |
|
M |
2045 SEM |
7552 |
4788 |
LANCO Frederic |
12:18:40 |
V2M |
galopins de bois chatelle |
M |
596 V2M |
319 |
4789 |
DUPAYAGE Aude |
12:19:09 |
SEF |
CIVC |
F |
181 SEF |
5796 |
4790 |
DUPAYAGE Christophe |
12:19:10 |
SEM |
CIVC |
M |
2046 SEM |
6252 |
4791 |
REPELLIN Jean Baptiste |
12:19:15 |
V1M |
|
M |
1652 V1M |
6883 |
4792 |
GUIDICE Sebastien |
12:19:16 |
V1M |
|
M |
1653 V1M |
155 |
4793 |
BOLLENBACH Didier |
12:19:17 |
V2M |
coureurs du mardi |
M |
597 V2M |
9835 |
4794 |
BARTHE Manuel |
12:19:18 |
V2M |
|
M |
598 V2M |
6884 |
4794 |
THOUVENIN Geoffroy |
12:19:18 |
V2M |
|
M |
599 V2M |
6885 |
4796 |
ARTRU Damien |
12:19:20 |
V1M |
|
M |
1654 V1M |
5597 |
4796 |
BEAUDET Christophe |
12:19:20 |
V2M |
|
M |
600 V2M |
7289 |
4798 |
ARNAUD Ambroise |
12:19:23 |
V3M |
|
M |
66 V3M |
8840 |
4799 |
NGUYEN Nicolas |
12:19:29 |
SEM |
|
M |
2047 SEM |
512 |
4799 |
THINARD Philippe |
12:19:29 |
V1M |
|
M |
1655 V1M |
9489 |
4801 |
KERHUEL Tanguy |
12:19:31 |
SEM |
|
M |
2048 SEM |
7819 |
4802 |
WATISSE Pierre Louis |
12:19:33 |
SEM |
|
M |
2049 SEM |
1247 |
4802 |
PRIVe Baptiste |
12:19:33 |
SEM |
|
M |
2050 SEM |
5111 |
4804 |
DUCRUET Anthony |
12:19:43 |
SEM |
|
M |
2051 SEM |
9570 |
4805 |
BLACHE Stephane |
12:19:46 |
V1M |
|
M |
1656 V1M |
8199 |
4806 |
VIARD Xavier |
12:19:53 |
V1M |
|
M |
1657 V1M |
9618 |
4807 |
REYNAUD Gilles |
12:20:02 |
V2M |
|
M |
601 V2M |
6031 |
4808 |
STROPPARO Carole |
12:20:12 |
V1F |
|
F |
142 V1F |
7418 |
4809 |
GAGLIONE Sebastien |
12:20:19 |
SEM |
CORPS |
M |
2052 SEM |
108 |
4809 |
DI RUGGIERO Thierry |
12:20:19 |
V2M |
|
M |
602 V2M |
6386 |
4811 |
GOURDON Remi |
12:20:29 |
V1M |
boulieu trail |
M |
1658 V1M |
845 |
4812 |
CATINON Veronique |
12:20:32 |
V1F |
|
F |
143 V1F |
6200 |
4813 |
LUCBERT Romain |
12:20:36 |
SEM |
|
M |
2053 SEM |
5617 |
4814 |
BOUSSAC Guillaume |
12:20:48 |
SEM |
|
M |
2054 SEM |
7459 |
4815 |
BOUSSAC Melanie |
12:20:53 |
SEF |
|
F |
182 SEF |
6493 |
4816 |
GARTISER Lucas |
12:20:55 |
SEM |
|
M |
2055 SEM |
1893 |
4817 |
DEIANA Pascal |
12:20:56 |
SEM |
|
M |
2056 SEM |
1892 |
4818 |
DUSOULIER Nicolas |
12:20:59 |
SEM |
|
M |
2057 SEM |
7645 |
4819 |
CALUCCI Jonathan |
12:21:01 |
SEM |
|
M |
2058 SEM |
9525 |
4820 |
VIEUX Pierre Emmanuel |
12:21:03 |
SEM |
|
M |
2059 SEM |
8847 |
4821 |
GINET Agatha |
12:21:04 |
SEF |
|
F |
183 SEF |
6482 |
4822 |
GUIGLI Raphael |
12:21:05 |
SEM |
|
M |
2060 SEM |
8831 |
4823 |
TESCARI Arnaud |
12:21:06 |
SEM |
RandoRunning Marseille |
M |
2061 SEM |
5678 |
4824 |
BOCCHI Clement |
12:21:08 |
SEM |
|
M |
2062 SEM |
6481 |
4825 |
GOASDUFF Mael |
12:21:12 |
SEM |
AR_Republique |
M |
2063 SEM |
6445 |
4826 |
TONON Romain |
12:21:15 |
SEM |
|
M |
2064 SEM |
7964 |
4826 |
SELVA Philippe |
12:21:15 |
V1M |
CAP DINSHEIM |
M |
1659 V1M |
8054 |
4828 |
TONON Eric |
12:21:16 |
V2M |
|
M |
603 V2M |
7962 |
4829 |
SELVA Betty |
12:21:17 |
SEF |
CAP DINSHEIM |
F |
184 SEF |
8726 |
4830 |
MEGUENNI Rayan |
12:21:19 |
SEM |
|
M |
2065 SEM |
5778 |
4830 |
AIT OUGRAM Abdellah |
12:21:19 |
SEM |
|
M |
2066 SEM |
8540 |
4832 |
HENNO Benoit |
12:21:28 |
SEM |
|
M |
2067 SEM |
386 |
4833 |
MENAGER Laurent |
12:21:29 |
V2M |
|
M |
604 V2M |
415 |
4834 |
GRIMALTOS Clement |
12:21:32 |
SEM |
les foulees saussinoise |
M |
2068 SEM |
7360 |
4835 |
ARGENSON Thibaud |
12:21:34 |
SEM |
|
M |
2069 SEM |
9106 |
4836 |
LALLOUCHE Mickael |
12:21:35 |
SEM |
|
M |
2070 SEM |
8598 |
4837 |
KUHN Dany |
12:21:39 |
SEF |
So Trail Lyon |
F |
185 SEF |
7026 |
4837 |
NEVORET Vincent |
12:21:39 |
SEM |
|
M |
2071 SEM |
7027 |
4839 |
MERLIER Jerome |
12:21:41 |
V1M |
|
M |
1660 V1M |
10061 |
4840 |
RICHARDOT Gabriel |
12:21:43 |
ESM |
ENTPE |
M |
38 ESM |
8314 |
4841 |
PAGE Denis |
12:21:51 |
V2M |
|
M |
605 V2M |
5910 |
4842 |
BISTEUR Lionel |
12:21:57 |
V2M |
|
M |
606 V2M |
6803 |
4843 |
METZ Arnaud |
12:21:59 |
SEM |
Running Trail Tervillois |
M |
2072 SEM |
7835 |
4844 |
BUCZNIEWSKI David |
12:22:07 |
SEM |
Faut etre fou! |
M |
2073 SEM |
9396 |
4844 |
CUSSAC Marc |
12:22:07 |
V1M |
|
M |
1661 V1M |
9621 |
4846 |
VOCCIA Christian |
12:22:25 |
V3M |
Cyclo Club Jarrezien |
M |
67 V3M |
6130 |
4847 |
BOUYLOUT Kamel |
12:22:27 |
V2M |
|
M |
607 V2M |
7434 |
4848 |
BARBIER Julien |
12:22:29 |
SEM |
|
M |
2074 SEM |
8425 |
4849 |
DUDEK Pauline |
12:22:32 |
SEF |
|
F |
186 SEF |
5704 |
4850 |
DOGIMONT Nicolas |
12:22:35 |
SEM |
|
M |
2075 SEM |
562 |
4851 |
HARNOIS Romain |
12:22:36 |
SEM |
|
M |
2076 SEM |
7103 |
4852 |
BOHBOT Gilbert |
12:22:47 |
V2M |
|
M |
608 V2M |
9852 |
4853 |
SEURAT Peggy |
12:22:59 |
SEF |
|
F |
187 SEF |
5959 |
4854 |
CZURA Guillaume |
12:23:03 |
SEM |
|
M |
2077 SEM |
5883 |
4855 |
DUMOUX Jacques |
12:23:07 |
V2M |
A2B multisport / La Foule |
M |
609 V2M |
5540 |
4856 |
COLLOUD Danielle |
12:23:08 |
V2F |
LA FOULEE MUROISE |
F |
57 V2F |
5541 |
4856 |
CANOVAS Ingrid |
12:23:08 |
SEF |
|
F |
188 SEF |
5882 |
4856 |
RABUT Emmanuel |
12:23:08 |
V2M |
|
M |
610 V2M |
9799 |
4859 |
MOLINA Laurence |
12:23:13 |
V1F |
|
F |
144 V1F |
5367 |
4860 |
ENGUEHARD Eric |
12:23:56 |
V2M |
|
M |
611 V2M |
1138 |
4861 |
LUCAT Andre |
12:24:05 |
V1M |
|
M |
1662 V1M |
5048 |
4862 |
BERTHELOT Serge |
12:24:16 |
V2M |
|
M |
612 V2M |
9019 |
4863 |
SIVAGNANAM Bala |
12:24:18 |
V2M |
|
M |
613 V2M |
8098 |
4864 |
NEFF Juliette |
12:24:21 |
SEF |
|
F |
189 SEF |
10110 |
4865 |
VIRON Christine |
12:24:54 |
V2F |
|
F |
58 V2F |
8495 |
4866 |
DANGLA Herve |
12:24:56 |
V1M |
|
M |
1663 V1M |
5743 |
4867 |
LEFEVRE Brice |
12:24:58 |
SEM |
|
M |
2078 SEM |
8677 |
4868 |
HANQUIER Giovanni |
12:25:04 |
SEM |
|
M |
2079 SEM |
6776 |
4869 |
HANQUIER Dominique |
12:25:06 |
V2M |
BREF, JE FAIS DU TRAIL |
M |
614 V2M |
6813 |
4870 |
CHABANNIER Patrice |
12:25:12 |
V1M |
|
M |
1664 V1M |
9819 |
4871 |
BLETZACHER Alice |
12:25:15 |
V1F |
|
F |
145 V1F |
9897 |
4872 |
LHERMITTE Yann |
12:25:17 |
SEM |
|
M |
2080 SEM |
9442 |
4873 |
APOTHELOZ Tatiana |
12:25:18 |
SEF |
VGA Saint Maur |
F |
190 SEF |
1129 |
4874 |
MATHIEU Remi |
12:25:20 |
SEM |
|
M |
2081 SEM |
786 |
4875 |
APOTHeLOZ Marie |
12:25:22 |
SEF |
|
F |
191 SEF |
1128 |
4876 |
BUNEL Arnaud |
12:25:28 |
V2M |
AS LILLY |
M |
615 V2M |
642 |
4877 |
BELLANCE Anne |
12:25:34 |
V2F |
|
F |
59 V2F |
8287 |
4878 |
DESTAL Tristan |
12:25:39 |
SEM |
|
M |
2082 SEM |
6463 |
4879 |
FEURTEY Vincent |
12:25:40 |
SEM |
Les coureurs du dimanche |
M |
2083 SEM |
5185 |
4879 |
DESTAL Marc |
12:25:40 |
V2M |
|
M |
616 V2M |
6946 |
4881 |
NGUYEN Laurent |
12:25:41 |
SEM |
|
M |
2084 SEM |
5073 |
4882 |
ANGOT Stephane |
12:25:43 |
V1M |
|
M |
1665 V1M |
8466 |
4883 |
BOISSY Philippe |
12:25:44 |
V1M |
les coureurs du dimanche |
M |
1666 V1M |
8904 |
4884 |
DEMANCHE Gauthier |
12:25:47 |
SEM |
|
M |
2085 SEM |
1353 |
4885 |
NICOLAFRANCESCO Bruno |
12:25:55 |
V2M |
|
M |
617 V2M |
5793 |
4886 |
SERAUT Cyril |
12:26:06 |
SEM |
|
M |
2086 SEM |
9415 |
4887 |
MARION Thomas |
12:26:07 |
SEM |
USP Handball |
M |
2087 SEM |
6286 |
4888 |
REZIGA Abdelkader |
12:26:08 |
V2M |
|
M |
618 V2M |
5301 |
4889 |
BOURGEOIS Loic |
12:26:12 |
SEM |
|
M |
2088 SEM |
8972 |
4890 |
ITHOURBURU Eric |
12:26:15 |
V2M |
|
M |
619 V2M |
9194 |
4891 |
GUICHARD Patrice |
12:26:20 |
V2M |
|
M |
620 V2M |
6586 |
4891 |
CANET Frederic |
12:26:20 |
V1M |
|
M |
1667 V1M |
8349 |
4893 |
BON MARDION Sylvain |
12:26:24 |
V1M |
|
M |
1668 V1M |
8348 |
4894 |
FLORIT Laurent |
12:26:27 |
SEM |
|
M |
2089 SEM |
6558 |
4895 |
ODIER Jean Pierre |
12:26:29 |
V1M |
|
M |
1669 V1M |
1076 |
4895 |
PERRIN Amandine |
12:26:29 |
SEF |
|
F |
192 SEF |
5568 |
4895 |
NEUMANN Camille |
12:26:29 |
SEF |
|
F |
193 SEF |
6165 |
4898 |
ODIER Benoit |
12:26:30 |
ESM |
|
M |
39 ESM |
1077 |
4899 |
BROCHAND Nathalie |
12:26:33 |
V1F |
WGTN THE CREW |
F |
146 V1F |
5567 |
4900 |
ANZANO Michel |
12:26:41 |
V3M |
|
M |
68 V3M |
9470 |
4901 |
KERGOAT Ollivier |
12:26:57 |
V2M |
|
M |
621 V2M |
1937 |
4902 |
COLLOMB Laurent |
12:26:59 |
V2M |
Kikourou |
M |
622 V2M |
6338 |
4903 |
COLIN Emmanuel |
12:27:05 |
V2M |
|
M |
623 V2M |
5613 |
4904 |
BAYLE Jacky |
12:27:07 |
V1M |
|
M |
1670 V1M |
6777 |
4905 |
ARBET Pierre Antoine |
12:27:08 |
SEM |
|
M |
2090 SEM |
1763 |
4905 |
PERRY Kevin |
12:27:08 |
SEM |
|
M |
2091 SEM |
10132 |
4907 |
SILVEREIS THEOGINUS Shathes |
12:27:09 |
V1M |
UNION NORD EST 95 A |
M |
1671 V1M |
8741 |
4908 |
PAIN Stephane |
12:27:18 |
V1M |
|
M |
1672 V1M |
709 |
4908 |
PARIS Aurianne |
12:27:18 |
SEF |
|
F |
194 SEF |
5168 |
4910 |
LIENART Audrey |
12:27:19 |
SEF |
|
F |
195 SEF |
7936 |
4911 |
BESSONNET Lysiane |
12:27:53 |
SEF |
|
F |
196 SEF |
7706 |
4912 |
BONNEFOY Marc |
12:27:57 |
V1M |
Team Treko |
M |
1673 V1M |
5222 |
4913 |
ABOUAYOUB Mehdi |
12:28:00 |
SEM |
|
M |
2092 SEM |
1416 |
4914 |
WATANABE Riko |
12:28:16 |
V2F |
|
F |
60 V2F |
7927 |
4915 |
DE GELAS Fabrice |
12:28:20 |
V2M |
|
M |
624 V2M |
7564 |
4916 |
BLAMONT Joaquim |
12:28:22 |
SEM |
|
M |
2093 SEM |
6230 |
4917 |
JACQUEMIER Francois |
12:28:29 |
V1M |
|
M |
1674 V1M |
1317 |
4918 |
DUVAL Frederic |
12:28:35 |
V1M |
|
M |
1675 V1M |
9630 |
4919 |
DELORME Sebastien |
12:28:47 |
V1M |
|
M |
1676 V1M |
7069 |
4920 |
FATMI Fethri |
12:28:48 |
V1M |
|
M |
1677 V1M |
6271 |
4921 |
MISSONNIER Alain |
12:28:49 |
V4M |
|
M |
6 V4M |
1918 |
4922 |
GUILLIN Daniel |
12:28:54 |
V2M |
|
M |
625 V2M |
1908 |
4923 |
PONCE Thomas |
12:28:56 |
SEM |
|
M |
2094 SEM |
10000 |
4924 |
PETITJEAN Fabien |
12:28:58 |
SEM |
|
M |
2095 SEM |
10227 |
4925 |
GRONDIN Pascal |
12:29:00 |
V1M |
|
M |
1678 V1M |
9079 |
4926 |
WATIER Guillaume |
12:29:01 |
SEM |
|
M |
2096 SEM |
10033 |
4926 |
DRAZIC CELIC Antonio |
12:29:01 |
SEM |
|
M |
2097 SEM |
10035 |
4928 |
FLORES Nicolas |
12:29:07 |
V1M |
|
M |
1679 V1M |
9535 |
4929 |
LOBGEOIS Didier |
12:29:12 |
V2M |
|
M |
626 V2M |
8190 |
4930 |
THOMAZO Olivier |
12:29:14 |
SEM |
|
M |
2098 SEM |
8312 |
4931 |
MARTINET Christian |
12:29:22 |
V2M |
|
M |
627 V2M |
7733 |
4932 |
COLLIN Pierre Yves |
12:29:23 |
V1M |
|
M |
1680 V1M |
7056 |
4933 |
CARNEIRO GAUTHIER Laetitia |
12:29:34 |
V1F |
|
F |
147 V1F |
5425 |
4933 |
TRANEL Marc |
12:29:34 |
V2M |
Feux Follets bernes sur o |
M |
628 V2M |
7576 |
4935 |
GARDE Geraldine |
12:29:40 |
V1F |
|
F |
148 V1F |
7852 |
4936 |
YVES GIRAUT Pierre |
12:29:46 |
V2M |
|
M |
629 V2M |
5760 |
4937 |
CHATONNET Bernard |
12:29:52 |
V1M |
|
M |
1681 V1M |
7045 |
4938 |
MERCIER Stephanie |
12:30:01 |
V1F |
|
F |
149 V1F |
6828 |
4939 |
BOON Guillaume |
12:30:02 |
V2M |
|
M |
630 V2M |
8800 |
4940 |
BILANCETTI Luc |
12:30:16 |
V1M |
|
M |
1682 V1M |
6579 |
4941 |
FLOHIC Dominique |
12:30:28 |
V2M |
|
M |
631 V2M |
7143 |
4942 |
STEYER Michel |
12:30:30 |
V2M |
|
M |
632 V2M |
6781 |
4943 |
PERRAUDIN Xavier |
12:30:31 |
V2M |
|
M |
633 V2M |
10101 |
4944 |
CHARY Erik |
12:30:44 |
V2M |
Courir ? SEYSSUEL |
M |
634 V2M |
6650 |
4945 |
DENTANT Yannis |
12:30:49 |
V1M |
|
M |
1683 V1M |
6392 |
4946 |
COLINEAU Stephane |
12:31:02 |
V1M |
|
M |
1684 V1M |
8131 |
4947 |
FANELLI Frederic |
12:31:13 |
V1M |
JOCEL |
M |
1685 V1M |
6374 |
4948 |
RICQUEBOURG Cedric |
12:31:15 |
SEM |
Happy Running Crew |
M |
2099 SEM |
7820 |
4949 |
OCAMPO Alphonse |
12:31:16 |
V2M |
|
M |
635 V2M |
8653 |
4950 |
DEVAUX Frederic |
12:31:33 |
V1M |
|
M |
1686 V1M |
9130 |
4951 |
FOULON Thierry |
12:31:43 |
V2M |
CAF Ile de France |
M |
636 V2M |
9039 |
4952 |
EL ABDALLAOUI Abdelaziz |
12:31:46 |
V1M |
|
M |
1687 V1M |
5126 |
4953 |
PLUNIAN Bruno |
12:31:49 |
V1M |
FOOTING LANDERNEEN |
M |
1688 V1M |
6815 |
4954 |
CONNAN Jean Philippe |
12:31:50 |
V2M |
FOOTING LANDERNEEN |
M |
637 V2M |
5385 |
4955 |
ROUX Gerard |
12:31:55 |
V3M |
|
M |
69 V3M |
6798 |
4956 |
DALMAYRAC Sylvie |
12:32:03 |
V1F |
Cournon Ambiance Course |
F |
150 V1F |
8543 |
4957 |
BEAULATON Mathieu |
12:32:09 |
SEM |
|
M |
2100 SEM |
353 |
4958 |
AZEMA Mickael |
12:32:12 |
SEM |
|
M |
2101 SEM |
1158 |
4959 |
DOS SANTOS Virginie |
12:32:14 |
SEF |
|
F |
197 SEF |
7611 |
4960 |
BRETTE Stephane |
12:32:18 |
V1M |
|
M |
1689 V1M |
6143 |
4960 |
POITEVIN Matthieu |
12:32:18 |
SEM |
|
M |
2102 SEM |
7278 |
4962 |
POITEVIN Gauthier |
12:32:19 |
ESM |
|
M |
40 ESM |
5981 |
4962 |
RABOU Elsa |
12:32:19 |
V1F |
|
F |
151 V1F |
8486 |
4964 |
PERRIER Ludovic |
12:32:23 |
V1M |
|
M |
1690 V1M |
546 |
4965 |
LEMAITRE Sylvain |
12:32:26 |
V2M |
|
M |
638 V2M |
6599 |
4966 |
FAURIAT Jose |
12:32:28 |
V1M |
|
M |
1691 V1M |
675 |
4967 |
GRAND Stefane |
12:32:31 |
V1M |
|
M |
1692 V1M |
7902 |
4968 |
DUHEM Vincent |
12:32:40 |
V2M |
|
M |
639 V2M |
1644 |
4969 |
FONTAINE Vincent |
12:32:46 |
V2M |
|
M |
640 V2M |
276 |
4970 |
LAGLER Emmanuel |
12:32:47 |
V1M |
|
M |
1693 V1M |
7597 |
4971 |
LAGLER Catherine |
12:32:48 |
V1F |
|
F |
152 V1F |
7598 |
4972 |
BIOT Alain |
12:32:50 |
V2M |
AUCUN |
M |
641 V2M |
1516 |
4973 |
GONON Louis |
12:32:51 |
SEM |
|
M |
2103 SEM |
5371 |
4974 |
CHEVRIE Antoine |
12:32:52 |
V2M |
|
M |
642 V2M |
5638 |
4975 |
MOLLARD Claude |
12:33:08 |
V2M |
|
M |
643 V2M |
9084 |
4976 |
LOISEAU Jean |
12:33:10 |
V2M |
|
M |
644 V2M |
8124 |
4976 |
SPRUYTTE Lois |
12:33:10 |
SEM |
|
M |
2104 SEM |
9898 |
4978 |
LONG Jean Claude |
12:33:13 |
V4M |
|
M |
7 V4M |
9873 |
4979 |
RICHARD Didier |
12:33:14 |
V2M |
Leman Show |
M |
645 V2M |
9804 |
4980 |
DOBY Julie |
12:33:35 |
SEF |
|
F |
198 SEF |
365 |
4980 |
ADAM Serge |
12:33:35 |
V2M |
|
M |
646 V2M |
9858 |
4982 |
KAZZA Adil |
12:33:47 |
SEM |
1000 pattes macon |
M |
2105 SEM |
8302 |
4983 |
JAVELLE Estelle |
12:33:51 |
V1F |
Run et moi |
F |
153 V1F |
755 |
4984 |
GAUTHIER Fred |
12:33:54 |
V2M |
|
M |
647 V2M |
6342 |
4985 |
RENAUD Raphael |
12:33:56 |
SEM |
|
M |
2106 SEM |
8720 |
4986 |
NOEL Eric |
12:33:58 |
V1M |
|
M |
1694 V1M |
9096 |
4987 |
DA PONT Anthony |
12:34:00 |
SEM |
|
M |
2107 SEM |
8506 |
4988 |
THERINCA Alix |
12:34:03 |
V3M |
|
M |
70 V3M |
9927 |
4989 |
PEUTAT Stephane |
12:34:39 |
V2M |
|
M |
648 V2M |
1550 |
4990 |
MOSDALE Renaut |
12:34:46 |
V2M |
|
M |
649 V2M |
5946 |
4991 |
SAYET Roger Laurent |
12:34:49 |
V2M |
|
M |
650 V2M |
5944 |
4992 |
MAHIEU Barthelemy |
12:34:54 |
SEM |
|
M |
2108 SEM |
7970 |
4993 |
ANCONA Lucas |
12:35:00 |
SEM |
|
M |
2109 SEM |
5887 |
4994 |
CRISCUOLO Quentin |
12:35:03 |
SEM |
|
M |
2110 SEM |
687 |
4995 |
TELLIER Julien |
12:35:09 |
SEM |
FOOTING LOISIR GUIGNICOUR |
M |
2111 SEM |
5357 |
4996 |
BLITEK Alain |
12:35:12 |
V2M |
Footing Loisir Guignicour |
M |
651 V2M |
1930 |
4996 |
SEGUIN Frederick |
12:35:12 |
V2M |
footing loisir guignicour |
M |
652 V2M |
5881 |
4998 |
DELHOSTE Alban |
12:35:22 |
SEM |
|
M |
2112 SEM |
7556 |
4999 |
CEDIL Blandine |
12:35:29 |
V1F |
|
F |
154 V1F |
6509 |
5000 |
FABRE Frederic |
12:35:30 |
V2M |
|
M |
653 V2M |
6178 |
5001 |
JARLAUD Laurent |
12:35:36 |
SEM |
|
M |
2113 SEM |
6552 |
5002 |
GAGET Gregory |
12:35:37 |
SEM |
|
M |
2114 SEM |
1338 |
5002 |
KUBICKY Edouard |
12:35:37 |
SEM |
SP brunstatt didenheim |
M |
2115 SEM |
9998 |
5004 |
KUSTER Samuel |
12:35:38 |
SEM |
SP brunstatt didenheim |
M |
2116 SEM |
10281 |
5005 |
SOLLE Pascal |
12:35:39 |
V2M |
|
M |
654 V2M |
1339 |
5006 |
BAILLE Mikael |
12:35:43 |
V1M |
|
M |
1695 V1M |
6448 |
5007 |
CHAZALET Alban |
12:35:47 |
V1M |
|
M |
1696 V1M |
612 |
5008 |
BIGAUD David |
12:35:48 |
SEM |
|
M |
2117 SEM |
1735 |
5009 |
COMACLE Gerard |
12:35:50 |
V2M |
|
M |
655 V2M |
5224 |
5010 |
CHAMBE Isabelle |
12:35:52 |
V1F |
|
F |
155 V1F |
6727 |
5010 |
SCRIGNAC Marie |
12:35:52 |
SEF |
|
F |
199 SEF |
6900 |
5012 |
VERE Stephane |
12:35:56 |
V1M |
|
M |
1697 V1M |
226 |
5013 |
VERE Philippe |
12:35:57 |
V1M |
|
M |
1698 V1M |
227 |
5014 |
MARIE ROSE Miguel |
12:36:07 |
V2M |
|
M |
656 V2M |
1141 |
5015 |
BOUCHET Dorian |
12:36:16 |
SEM |
|
M |
2118 SEM |
5930 |
5016 |
DEMURE Olivier |
12:36:29 |
V1M |
|
M |
1699 V1M |
133 |
5017 |
MARCIe Maxime |
12:36:45 |
V1M |
Les foulees vertes de lal |
M |
1700 V1M |
9177 |
5018 |
LABURTHE Vincent |
12:36:48 |
V2M |
Foulees Vertes de Lalo |
M |
657 V2M |
8927 |
5019 |
MAJOLET Stephane |
12:36:55 |
V1M |
|
M |
1701 V1M |
9645 |
5020 |
PRESSENDA Jean Brice |
12:36:58 |
V1M |
|
M |
1702 V1M |
6925 |
5021 |
PEREZ Fabien |
12:37:01 |
V1M |
|
M |
1703 V1M |
1228 |
5021 |
SHARONIZADEH Tanya |
12:37:01 |
V1F |
uriage running |
F |
156 V1F |
10107 |
5023 |
AISSAOUI Kemel |
12:37:11 |
V2M |
|
M |
658 V2M |
7535 |
5024 |
CHADUIRON Sebastien |
12:37:25 |
V1M |
|
M |
1704 V1M |
6368 |
5025 |
PAILLET Cyril |
12:37:42 |
V1M |
|
M |
1705 V1M |
8845 |
5026 |
VEYRET Olivier |
12:37:45 |
V1M |
|
M |
1706 V1M |
10211 |
5027 |
PATRAS Herve |
12:38:10 |
V2M |
|
M |
659 V2M |
1090 |
5028 |
RIBEIRO Alex |
12:38:16 |
SEM |
|
M |
2119 SEM |
6126 |
5028 |
GUICHENEY Benoit |
12:38:16 |
V1M |
|
M |
1707 V1M |
7107 |
5030 |
RESCOUSSIER Georges |
12:38:17 |
V1M |
|
M |
1708 V1M |
8873 |
5031 |
LEVACHER Laurent |
12:38:18 |
V1M |
|
M |
1709 V1M |
7106 |
5032 |
RESCOUSSIER Franck |
12:38:20 |
V1M |
|
M |
1710 V1M |
8764 |
5033 |
VAUDOIS Felix |
12:38:24 |
SEM |
|
M |
2120 SEM |
7405 |
5034 |
BOUARD Richard |
12:38:29 |
V1M |
|
M |
1711 V1M |
10040 |
5035 |
BON Maxime |
12:38:38 |
SEM |
|
M |
2121 SEM |
5047 |
5036 |
COUSIN Franck |
12:38:49 |
SEM |
|
M |
2122 SEM |
5669 |
5037 |
RICHARD Lionel |
12:38:56 |
V2M |
FR ANSE |
M |
660 V2M |
7701 |
5038 |
PERROT Christophe |
12:38:58 |
V1M |
|
M |
1712 V1M |
7568 |
5038 |
VEYRINES Benoit |
12:38:58 |
V1M |
|
M |
1713 V1M |
7569 |
5040 |
MAGRON Frederic |
12:38:59 |
V2M |
|
M |
661 V2M |
7570 |
5041 |
PONCEDELEON Florent |
12:39:04 |
SEM |
|
M |
2123 SEM |
8400 |
5042 |
BETHENOD Sylvain |
12:39:07 |
V1M |
|
M |
1714 V1M |
6129 |
5043 |
FAYSSE Antoine |
12:39:10 |
V1M |
|
M |
1715 V1M |
5381 |
5043 |
BOISSIER Thierry |
12:39:10 |
V1M |
|
M |
1716 V1M |
5877 |
5045 |
SZYSZKA Thierry |
12:39:11 |
V2M |
|
M |
662 V2M |
8280 |
5046 |
AUDAP Xavier |
12:39:13 |
V1M |
|
M |
1717 V1M |
1258 |
5047 |
ECKSTEIN Benoit |
12:39:14 |
V1M |
|
M |
1718 V1M |
6863 |
5048 |
GUGLIERMINA Thierry |
12:39:18 |
V2M |
|
M |
663 V2M |
6220 |
5049 |
FERRIER Thomas |
12:39:20 |
SEM |
|
M |
2124 SEM |
7151 |
5050 |
OLINY Herve |
12:39:28 |
V1M |
|
M |
1719 V1M |
6860 |
5050 |
GOUACHON Gilles |
12:39:28 |
V1M |
|
M |
1720 V1M |
7183 |
5052 |
FERREIRA Alain |
12:39:31 |
V1M |
|
M |
1721 V1M |
7674 |
5053 |
ZIMMERMANN Cyril |
12:39:40 |
V1M |
|
M |
1722 V1M |
7844 |
5054 |
ASSIS Pedro |
12:39:46 |
V1M |
Les Cons Font du Trail |
M |
1723 V1M |
1259 |
5055 |
FERNANDEZ Fabien |
12:39:50 |
SEM |
|
M |
2125 SEM |
7573 |
5056 |
DESPREZ Baptiste |
12:39:51 |
SEM |
|
M |
2126 SEM |
7572 |
5057 |
BIGNON Jerome |
12:39:53 |
V1M |
|
M |
1724 V1M |
5880 |
5058 |
PORTE Valerie |
12:39:59 |
V2F |
les trotteurs aiglons |
F |
61 V2F |
7366 |
5059 |
DENJEAN Jean Michel |
12:40:07 |
V1M |
Amc Aubagne |
M |
1725 V1M |
7813 |
5060 |
LEBLATIER Jean Louis |
12:40:10 |
V3M |
AMC Aubagne |
M |
71 V3M |
8379 |
5061 |
HARDOT Elie |
12:40:29 |
V1M |
RUN ECO TEAM |
M |
1726 V1M |
6326 |
5062 |
VeTEL Stephane |
12:40:30 |
SEM |
|
M |
2127 SEM |
7253 |
5063 |
BERERD Eric |
12:40:33 |
V1M |
Cap Quincieux |
M |
1727 V1M |
6572 |
5064 |
GRANGE Armand |
12:40:38 |
SEM |
|
M |
2128 SEM |
841 |
5065 |
ADAN MANCEAU Eric |
12:40:44 |
V2M |
|
M |
664 V2M |
1624 |
5066 |
VERDY Pascal |
12:40:45 |
V1M |
|
M |
1728 V1M |
8855 |
5067 |
BLAIS Nicolas |
12:40:50 |
SEM |
Running Nature 16 |
M |
2129 SEM |
572 |
5067 |
LE GALL Olivier |
12:40:50 |
V1M |
running nature 16 |
M |
1729 V1M |
7122 |
5069 |
MARICOURT Philippe |
12:40:53 |
V1M |
Running Nature 16 |
M |
1730 V1M |
1035 |
5070 |
RIFFARD Camille |
12:40:54 |
V1F |
|
F |
157 V1F |
1839 |
5071 |
LE GOFF Philippe |
12:40:56 |
V2M |
|
M |
665 V2M |
7429 |
5072 |
MILLE Alexandre |
12:41:03 |
SEM |
|
M |
2130 SEM |
10125 |
5073 |
DUMONT Thierry |
12:41:12 |
V2M |
|
M |
666 V2M |
6709 |
5074 |
MARILLAUD Jacky |
12:41:22 |
V2M |
|
M |
667 V2M |
8696 |
5075 |
FRANCOIS Arnaud |
12:41:26 |
V1M |
|
M |
1731 V1M |
6240 |
5076 |
SFARTI Francois |
12:41:36 |
SEM |
|
M |
2131 SEM |
5518 |
5077 |
CHAPELLE Florian |
12:41:38 |
SEM |
|
M |
2132 SEM |
10275 |
5078 |
GERY Laurence |
12:41:59 |
V2F |
Route 109 |
F |
62 V2F |
8453 |
5079 |
PAUPIeRE Sophie |
12:42:03 |
SEF |
SoTrailLyon |
F |
200 SEF |
6772 |
5080 |
CURTAT Sebastien |
12:42:04 |
SEM |
Desesperaid Team |
M |
2133 SEM |
5226 |
5081 |
AUNAY Philippe |
12:42:16 |
V1M |
|
M |
1732 V1M |
9395 |
5082 |
OLLAGNON Bertrand |
12:42:19 |
V2M |
|
M |
668 V2M |
838 |
5083 |
DELIC Gilles |
12:42:23 |
V2M |
|
M |
669 V2M |
210 |
5084 |
DESPRETZ Laurent |
12:42:24 |
V2M |
|
M |
670 V2M |
10253 |
5085 |
MIJNO Gregory |
12:42:38 |
SEM |
|
M |
2134 SEM |
6247 |
5086 |
SANTONI Benoit |
12:42:39 |
SEM |
|
M |
2135 SEM |
851 |
5087 |
KLALIB Mourad |
12:42:41 |
V1M |
|
M |
1733 V1M |
9577 |
5088 |
DEBOURG Regine |
12:42:52 |
V2F |
|
F |
63 V2F |
5766 |
5089 |
BRULEY Catherine |
12:42:53 |
V2F |
|
F |
64 V2F |
6685 |
5090 |
COLAS Sonia |
12:42:54 |
V1F |
CAP CHULEMO |
F |
158 V1F |
1075 |
5091 |
CHATELUS Marlene |
12:42:57 |
V1F |
|
F |
159 V1F |
6686 |
5092 |
BONNETAIN Celine |
12:42:58 |
V1F |
|
F |
160 V1F |
6688 |
5092 |
ZUMSTEIN Loic |
12:42:58 |
SEM |
|
M |
2136 SEM |
7744 |
5092 |
TROTTIER Denis |
12:42:58 |
SEM |
|
M |
2137 SEM |
8033 |
5095 |
BEAUD Jacques |
12:43:09 |
V1M |
|
M |
1734 V1M |
8399 |
5096 |
BANCEL Denis |
12:43:10 |
V2M |
|
M |
671 V2M |
5741 |
5097 |
VASSEUR Johan |
12:43:23 |
SEM |
|
M |
2138 SEM |
1093 |
5098 |
HOFFMANN Marc |
12:43:32 |
V1M |
|
M |
1735 V1M |
8326 |
5099 |
BOULAOUINAT Foued |
12:43:44 |
V1M |
BPCE SPORT |
M |
1736 V1M |
760 |
5100 |
DORe Philippe |
12:43:45 |
V2M |
|
M |
672 V2M |
5176 |
5101 |
NICOLAE Greg |
12:43:46 |
V2M |
|
M |
673 V2M |
7834 |
5102 |
THEARD Guy |
12:43:47 |
V2M |
|
M |
674 V2M |
1868 |
5103 |
PATUREAU Olivier |
12:43:48 |
V2M |
|
M |
675 V2M |
7833 |
5103 |
AMIOT Hubert |
12:43:48 |
V2M |
|
M |
676 V2M |
7982 |
5105 |
BASTONERO Sylvain |
12:44:10 |
SEM |
|
M |
2139 SEM |
5507 |
5106 |
JEANNE Sebastien |
12:44:14 |
SEM |
|
M |
2140 SEM |
5506 |
5107 |
BRAZIL Abilio |
12:44:29 |
V1M |
|
M |
1737 V1M |
1214 |
5107 |
THEIS Adrien |
12:44:29 |
SEM |
|
M |
2141 SEM |
6910 |
5107 |
HAGUET Jerome |
12:44:29 |
V1M |
|
M |
1738 V1M |
7680 |
5110 |
BUREAU Benoit |
12:44:39 |
SEM |
|
M |
2142 SEM |
5350 |
5110 |
GAGNOT Julien |
12:44:39 |
SEM |
|
M |
2143 SEM |
6801 |
5112 |
FROGER Mikael |
12:44:40 |
SEM |
|
M |
2144 SEM |
5349 |
5112 |
DASSE Kevin |
12:44:40 |
SEM |
|
M |
2145 SEM |
5364 |
5114 |
LABAT Guillaume |
12:44:41 |
SEM |
Leroy Merlin |
M |
2146 SEM |
1641 |
5114 |
PARMENTIER Aurelien |
12:44:41 |
SEM |
|
M |
2147 SEM |
5556 |
5114 |
GOMBART Julien |
12:44:41 |
SEM |
|
M |
2148 SEM |
6454 |
5117 |
PAVY Jonathan |
12:44:42 |
SEM |
|
M |
2149 SEM |
9318 |
5118 |
AVEZ Gaetan |
12:44:51 |
SEM |
Team Campenes |
M |
2150 SEM |
8389 |
5119 |
MULLER Charles |
12:45:03 |
SEM |
|
M |
2151 SEM |
9555 |
5120 |
FAUCOUIT Cedric |
12:45:11 |
SEM |
|
M |
2152 SEM |
1444 |
5121 |
DURIF Yannick |
12:45:27 |
V1M |
ASCS Rillieux La Pape |
M |
1739 V1M |
140 |
5122 |
BLACHERE Yann |
12:45:36 |
SEM |
|
M |
2153 SEM |
6485 |
5122 |
GIUDICI Gladys |
12:45:36 |
SEF |
AR Pigalle |
F |
201 SEF |
6486 |
5122 |
RICHARD Guillaume |
12:45:36 |
SEM |
|
M |
2154 SEM |
7251 |
5125 |
PIOT Bertrand |
12:45:38 |
V2M |
|
M |
677 V2M |
423 |
5126 |
JAMES Sylviane |
12:45:39 |
V4F |
|
F |
1 V4F |
9636 |
5127 |
FOURNIER Laurent |
12:46:01 |
V1M |
|
M |
1740 V1M |
6365 |
5128 |
PIECUCH Remy |
12:46:05 |
SEM |
|
M |
2155 SEM |
9172 |
5129 |
WOZNIAK Mickael |
12:46:06 |
SEM |
|
M |
2156 SEM |
1327 |
5130 |
THIZY Bernard |
12:46:11 |
V2M |
Cap Grand Air |
M |
678 V2M |
1326 |
5130 |
BORY Christophe |
12:46:11 |
V1M |
|
M |
1741 V1M |
1328 |
5132 |
CHONG David |
12:46:13 |
SEM |
Ascs Rillieux |
M |
2157 SEM |
782 |
5133 |
FRAU Antonio |
12:46:15 |
V2M |
ASCS RILLIEUX LA PAPE |
M |
679 V2M |
1069 |
5133 |
BENDJEDDOU Djemai |
12:46:15 |
V2M |
|
M |
680 V2M |
6633 |
5135 |
BAUDET Pierre |
12:46:16 |
SEM |
|
M |
2158 SEM |
788 |
5136 |
VIDET Sebastien |
12:46:18 |
SEM |
|
M |
2159 SEM |
5683 |
5137 |
PARENT Benoit |
12:46:19 |
SEM |
|
M |
2160 SEM |
8206 |
5138 |
ROMAN Christine |
12:46:27 |
V1F |
TEAM SAROMAN |
F |
161 V1F |
6151 |
5139 |
BESSODES Olivier |
12:46:28 |
V1M |
|
M |
1742 V1M |
6153 |
5140 |
LE CORNEC Sophie |
12:46:34 |
V2F |
|
F |
65 V2F |
186 |
5141 |
SIMON Philippe |
12:46:35 |
V1M |
|
M |
1743 V1M |
9350 |
5142 |
MARILLIER Jeremy |
12:46:53 |
SEM |
|
M |
2161 SEM |
6825 |
5143 |
BARAT Timothee |
12:47:16 |
SEM |
|
M |
2162 SEM |
1799 |
5144 |
ABBRACCHIO Jean |
12:47:18 |
V1M |
|
M |
1744 V1M |
7955 |
5145 |
JULVE Jerome |
12:47:20 |
V1M |
|
M |
1745 V1M |
7242 |
5146 |
MBOKANI Stevy |
12:47:22 |
SEM |
|
M |
2163 SEM |
5412 |
5147 |
PASCAL Arnaud |
12:47:32 |
V1M |
|
M |
1746 V1M |
507 |
5148 |
GAUCHON Philippe |
12:47:33 |
V2M |
|
M |
681 V2M |
508 |
5149 |
MARTIN Pascal |
12:47:36 |
SEM |
MARSEILLE PROVENCE PRODUC |
M |
2164 SEM |
7754 |
5150 |
MARCOUX Christophe |
12:47:48 |
V1M |
Chantelle Sport Nature |
M |
1747 V1M |
1549 |
5151 |
NOGUET Ollivier |
12:47:49 |
V1M |
Chantelle Sport Nature |
M |
1748 V1M |
1437 |
5152 |
BONIN Guillaume |
12:47:50 |
SEM |
|
M |
2165 SEM |
5177 |
5153 |
BOURIANE Corinne |
12:47:51 |
V2F |
|
F |
66 V2F |
7711 |
5153 |
PICARD Guillaume |
12:47:51 |
SEM |
|
M |
2166 SEM |
7712 |
5155 |
TONNEAU Alexis |
12:47:57 |
SEM |
|
M |
2167 SEM |
7623 |
5156 |
ABRAHAM Thibault |
12:47:58 |
SEM |
None |
M |
2168 SEM |
5621 |
5157 |
KERMICHE Khira |
12:48:00 |
V1F |
|
F |
162 V1F |
5355 |
5158 |
MAS MARTINEZ Jean Louis |
12:48:15 |
V1M |
CVT JTEKT team |
M |
1749 V1M |
6110 |
5159 |
NEOLIER Gregory |
12:48:18 |
V1M |
|
M |
1750 V1M |
6345 |
5160 |
PITAVAL Gaetan |
12:48:19 |
V1M |
kALENJI |
M |
1751 V1M |
5480 |
5161 |
ARCHO Franck |
12:48:32 |
V2M |
|
M |
682 V2M |
9904 |
5162 |
FINAT Julien |
12:48:56 |
SEM |
|
M |
2169 SEM |
5187 |
5163 |
BLACHE Florent |
12:49:03 |
V1M |
|
M |
1752 V1M |
8022 |
5164 |
NGUYEN Thien |
12:49:20 |
SEM |
|
M |
2170 SEM |
7049 |
5165 |
NGUYEN Tuyen |
12:49:26 |
SEM |
|
M |
2171 SEM |
7048 |
5166 |
GUYONNET Tommy |
12:49:34 |
SEM |
|
M |
2172 SEM |
5719 |
5167 |
FRANCESCHI Julien |
12:49:41 |
SEM |
|
M |
2173 SEM |
1302 |
5168 |
DUCROIX Christophe |
12:49:52 |
V1M |
|
M |
1753 V1M |
418 |
5169 |
ABRAHAM Yohann |
12:50:05 |
SEM |
|
M |
2174 SEM |
6428 |
5170 |
VILLY Jonathan |
12:50:36 |
SEM |
|
M |
2175 SEM |
6958 |
5171 |
MIALON Jeremy |
12:50:39 |
SEM |
|
M |
2176 SEM |
1593 |
5172 |
AYMARD Regis |
12:50:50 |
SEM |
Csa lyautey |
M |
2177 SEM |
7608 |
5173 |
HENNO Christophe |
12:51:10 |
V1M |
|
M |
1754 V1M |
385 |
5174 |
TEINTURIER Gregory |
12:51:12 |
SEM |
STR26 |
M |
2178 SEM |
832 |
5175 |
GUICHARD Sylvain |
12:51:13 |
SEM |
|
M |
2179 SEM |
7483 |
5176 |
AEBY Patrick |
12:51:17 |
V2M |
|
M |
683 V2M |
8454 |
5177 |
SGARAGLINO Etienne |
12:51:19 |
V1M |
|
M |
1755 V1M |
1924 |
5178 |
GHELLOUSSI Nadia |
12:51:25 |
SEF |
|
F |
202 SEF |
10139 |
5179 |
VUILLON Jeremy |
12:52:20 |
SEM |
Team two finish / vangym |
M |
2180 SEM |
1613 |
5180 |
DACHEUX Anne |
12:52:29 |
V1F |
|
F |
163 V1F |
412 |
5181 |
TIRLOREAU Sebastien |
12:52:48 |
SEM |
|
M |
2181 SEM |
853 |
5181 |
LANDOUAR Thierry |
12:52:48 |
V2M |
|
M |
684 V2M |
8617 |
5183 |
ADAM Fabrice |
12:53:23 |
V1M |
|
M |
1756 V1M |
10072 |
5184 |
PORNON Sven |
12:53:27 |
SEM |
|
M |
2182 SEM |
575 |
5185 |
BACHERT Mathieu |
12:53:34 |
SEM |
|
M |
2183 SEM |
7944 |
5186 |
PLANCHER Cedric |
12:53:42 |
V1M |
VEDAS ENDURANCE |
M |
1757 V1M |
7481 |
5186 |
BELIN Fabrice |
12:53:42 |
V1M |
|
M |
1758 V1M |
9008 |
5188 |
PEREZ Philippe |
12:53:46 |
V1M |
Vedas Endurance |
M |
1759 V1M |
7867 |
5189 |
POISSON Quentin |
12:54:13 |
SEM |
|
M |
2184 SEM |
1244 |
5190 |
DUBANCHET Max |
12:54:14 |
V1M |
|
M |
1760 V1M |
5922 |
5191 |
BASSE Gregoire |
12:54:15 |
V1M |
|
M |
1761 V1M |
6994 |
5192 |
DE PASCALIS Romeo |
12:54:16 |
V1M |
|
M |
1762 V1M |
683 |
5193 |
DUPUTEL Nicolas |
12:54:17 |
V1M |
|
M |
1763 V1M |
6529 |
5193 |
DURAND Pascale |
12:54:17 |
V2F |
|
F |
67 V2F |
9540 |
5193 |
DURAND Guy |
12:54:17 |
V3M |
|
M |
72 V3M |
9541 |
5196 |
CHAMPEL Francois Xavier |
12:54:18 |
SEM |
|
M |
2185 SEM |
6847 |
5197 |
AMESLANT Raphael |
12:54:20 |
SEM |
|
M |
2186 SEM |
7123 |
5198 |
AUCLIN Ludovic |
12:54:21 |
V1M |
|
M |
1764 V1M |
5590 |
5198 |
BENDERFOUF Jawade |
12:54:21 |
SEM |
|
M |
2187 SEM |
6528 |
5200 |
FRANCIS Huw |
12:54:23 |
V1M |
|
M |
1765 V1M |
657 |
5201 |
GOSTOLI Bruno |
12:54:36 |
V1M |
|
M |
1766 V1M |
7734 |
5202 |
ALMEIDA Fabien |
12:54:42 |
V1M |
|
M |
1767 V1M |
8507 |
5203 |
KANNENGIESER Eve |
12:54:55 |
V2F |
|
F |
68 V2F |
7528 |
5204 |
BODIN Sebastian |
12:54:56 |
V1M |
|
M |
1768 V1M |
5587 |
5205 |
HORVATH Ralph |
12:55:01 |
SEM |
|
M |
2188 SEM |
7519 |
5206 |
VIDAL Louis |
12:55:05 |
SEM |
|
M |
2189 SEM |
7520 |
5207 |
POTTIER Eric |
12:55:07 |
V2M |
|
M |
685 V2M |
6301 |
5208 |
OLIVIER Schaub |
12:55:09 |
V1M |
|
M |
1769 V1M |
5401 |
5209 |
GUERIOT Lionel |
12:55:40 |
V1M |
|
M |
1770 V1M |
5978 |
5210 |
KASDALI Yasmine |
12:55:42 |
V2F |
|
F |
69 V2F |
10011 |
5211 |
ALQUIe Edouard |
12:55:44 |
V1M |
|
M |
1771 V1M |
5154 |
5212 |
GRESPINET Pascal |
12:55:45 |
V1M |
|
M |
1772 V1M |
5765 |
5213 |
GUINDEIRA Sebastien |
12:55:47 |
V1M |
Team cours toujours |
M |
1773 V1M |
5056 |
5213 |
HEYRAUD Sebastien |
12:55:47 |
SEM |
|
M |
2190 SEM |
5467 |
5215 |
GRAILLE Franck |
12:56:16 |
SEM |
|
M |
2191 SEM |
6535 |
5216 |
RIBOULOT Sylvain |
12:56:36 |
V1M |
CHICHA TEAM |
M |
1774 V1M |
7368 |
5217 |
DELEDALLE Guillaume |
12:56:39 |
SEM |
|
M |
2192 SEM |
1300 |
5218 |
DALLA BARBA Nicole |
12:56:54 |
V3F |
Istres Sports Triathlon |
F |
3 V3F |
6574 |
5219 |
RICO Herve |
12:56:55 |
V2M |
|
M |
686 V2M |
7904 |
5220 |
DALLA BARBA Patrick |
12:56:56 |
V3M |
|
M |
73 V3M |
6575 |
5220 |
MONASSE Christine |
12:56:56 |
V2F |
|
F |
70 V2F |
7905 |
5220 |
SUI Buon |
12:56:56 |
V1M |
|
M |
1775 V1M |
10067 |
5223 |
BLANC Gilles |
12:57:03 |
V1M |
|
M |
1776 V1M |
5727 |
5224 |
CARON Benoit |
12:57:06 |
SEM |
|
M |
2193 SEM |
7885 |
5225 |
THULAU Jean Francois |
12:57:08 |
V3M |
|
M |
74 V3M |
9727 |
5226 |
GUILBERT Stephane |
12:57:17 |
V1M |
|
M |
1777 V1M |
9832 |
5227 |
BURCHHARDT Nicolas |
12:57:52 |
V2M |
|
M |
687 V2M |
5336 |
5228 |
MUNOZ Alexis |
12:57:57 |
V1M |
|
M |
1778 V1M |
6715 |
5229 |
CORJON Catherine |
12:58:00 |
V2F |
Jogging Crossey |
F |
71 V2F |
9905 |
5230 |
MORAND Jean Marc |
12:58:07 |
V4M |
|
M |
8 V4M |
10145 |
5231 |
LE BRETON Mathieu |
12:58:11 |
SEM |
|
M |
2194 SEM |
10042 |
5232 |
BERTIN Pascal |
12:58:17 |
V1M |
SPIRIDON cote d'azur |
M |
1779 V1M |
10209 |
5233 |
FEIGNER Nicolas |
12:58:46 |
V1M |
|
M |
1780 V1M |
6210 |
5234 |
PIRET Frederic |
12:58:50 |
V1M |
|
M |
1781 V1M |
6263 |
5235 |
PHILIPPE Stephane |
12:58:52 |
V1M |
|
M |
1782 V1M |
1756 |
5236 |
PERROTIN Alix |
12:58:57 |
SEM |
|
M |
2195 SEM |
5515 |
5237 |
TREVES Florian |
12:58:58 |
SEM |
|
M |
2196 SEM |
5088 |
5238 |
NOEL Franck |
12:58:59 |
SEM |
|
M |
2197 SEM |
6270 |
5238 |
CHARLAT Nadine |
12:58:59 |
V1F |
Amar Renaison |
F |
164 V1F |
9307 |
5240 |
HUGUET Roland |
12:59:01 |
V2M |
Amar Renaison |
M |
688 V2M |
9121 |
5241 |
MACK Benoit |
12:59:16 |
SEM |
|
M |
2198 SEM |
443 |
5242 |
DUNG NGUYEN KHAC Trung |
12:59:22 |
V1M |
LA FOULEE MUROISE |
M |
1783 V1M |
5435 |
5243 |
PHAN Philippe |
12:59:29 |
SEM |
|
M |
2199 SEM |
6409 |
5244 |
LOUTTE Damien |
12:59:31 |
V1M |
JAMBE2BOIS |
M |
1784 V1M |
9315 |
5245 |
MOREL Flavie |
12:59:34 |
SEF |
|
F |
203 SEF |
9354 |
5246 |
MARQUES Anne Marie |
12:59:37 |
V1F |
JAMBE2BOIS |
F |
165 V1F |
9239 |
5247 |
CHARPENTIER Francis |
13:00:26 |
V3M |
|
M |
75 V3M |
9823 |
5248 |
PLASSE Richard |
13:00:27 |
V1M |
|
M |
1785 V1M |
1711 |
5248 |
MAROCCO Camille |
13:00:27 |
SEM |
|
M |
2200 SEM |
7986 |
5248 |
TIXADOR Eric |
13:00:27 |
V2M |
|
M |
689 V2M |
8963 |
5251 |
SZTEJNBERG Eric |
13:00:29 |
V2M |
|
M |
690 V2M |
9038 |
5252 |
DUFILS Jean Marc |
13:00:39 |
V3M |
|
M |
76 V3M |
8680 |
5253 |
MOUTOUSSAMY Ludovic |
13:00:59 |
SEM |
|
M |
2201 SEM |
6995 |
5254 |
COSTA Jean Yves |
13:01:01 |
V3M |
AL Echirolles |
M |
77 V3M |
6288 |
5255 |
MARGUERITTE Guy |
13:01:13 |
V2M |
|
M |
691 V2M |
10214 |
5256 |
SANCEY Alain |
13:01:21 |
V3M |
|
M |
78 V3M |
7409 |
5256 |
GUILLUY Severine |
13:01:21 |
V1F |
|
F |
166 V1F |
8101 |
5258 |
SANCEY Bastien |
13:01:22 |
SEM |
|
M |
2202 SEM |
7277 |
5259 |
GESCHe Arnaud |
13:01:44 |
SEM |
|
M |
2203 SEM |
7780 |
5259 |
GESCHe Henry |
13:01:44 |
V2M |
FFRP Tasse Cailloux Sarth |
M |
692 V2M |
7781 |
5261 |
TOCABENS Andre |
13:01:47 |
V1M |
|
M |
1786 V1M |
846 |
5261 |
BAILLOUX Djess |
13:01:47 |
SEF |
LSO TRAIL |
F |
204 SEF |
5875 |
5263 |
PETRI Philippe |
13:02:14 |
V1M |
BarBarons |
M |
1787 V1M |
6948 |
5263 |
FAYOLLE Jean Pierre |
13:02:14 |
V1M |
|
M |
1788 V1M |
6957 |
5265 |
AUDIN Guillaume |
13:02:15 |
V1M |
|
M |
1789 V1M |
1604 |
5265 |
MIQUEL Jean Luc |
13:02:15 |
V2M |
Galopins des bois chatell |
M |
693 V2M |
7625 |
5267 |
MADONNA Gianpietro |
13:02:18 |
V3M |
SPIRITO TRAIL ASD |
M |
79 V3M |
1447 |
5268 |
REILHAC David |
13:02:23 |
SEM |
|
M |
2204 SEM |
200 |
5269 |
DERACHE Hugues |
13:02:31 |
SEM |
|
M |
2205 SEM |
1299 |
5270 |
DeSERT Tristan |
13:02:54 |
SEM |
|
M |
2206 SEM |
1810 |
5271 |
FERET Jean Charles |
13:02:55 |
SEM |
|
M |
2207 SEM |
674 |
5271 |
DESCLAUX Johan |
13:02:55 |
SEM |
|
M |
2208 SEM |
1808 |
5273 |
CAQUERET Jeffrey |
13:03:02 |
SEM |
|
M |
2209 SEM |
8408 |
5274 |
PELLET Pilar |
13:03:17 |
V3F |
ASCC |
F |
4 V3F |
6625 |
5275 |
DERIGNY Eric |
13:03:40 |
V2M |
|
M |
694 V2M |
8537 |
5276 |
ROZEWICZ Laurent |
13:03:41 |
V1M |
|
M |
1790 V1M |
9289 |
5277 |
PICARD Olivier |
13:03:42 |
V1M |
|
M |
1791 V1M |
9360 |
5278 |
PORCHER Guillaume |
13:03:59 |
SEM |
|
M |
2210 SEM |
9246 |
5279 |
ROUX COMOLI Philippe |
13:04:05 |
V2M |
|
M |
695 V2M |
1829 |
5280 |
SAMIEZ Emmanuel |
13:04:20 |
V2M |
running club hondschootoi |
M |
696 V2M |
7765 |
5281 |
DUMUR Gilles |
13:04:21 |
V2M |
Running Club Hondschootoi |
M |
697 V2M |
7766 |
5281 |
DUMUR Martine |
13:04:21 |
V2F |
Running Club Hondschootoi |
F |
72 V2F |
7767 |
5283 |
OUK Thavarak |
13:04:23 |
V1M |
|
M |
1792 V1M |
7783 |
5284 |
COUBLE Franck |
13:04:24 |
SEM |
|
M |
2211 SEM |
1073 |
5285 |
SOUCELIER Patrice |
13:04:35 |
V2M |
|
M |
698 V2M |
7922 |
5286 |
VEUILLET Vanessa |
13:04:51 |
SEF |
|
F |
205 SEF |
5197 |
5287 |
VEUILLET Olivier |
13:04:59 |
V3M |
|
M |
80 V3M |
8071 |
5288 |
PAVON Michel |
13:05:14 |
V3M |
|
M |
81 V3M |
6909 |
5289 |
AUBERT Denis |
13:05:26 |
V2M |
|
M |
699 V2M |
1423 |
5290 |
POZZI Ilaria |
13:05:28 |
V1F |
asd Atletica Futura Arezz |
F |
167 V1F |
5988 |
5290 |
TOMASETTI Daniele |
13:05:28 |
V1M |
Atletica Frecce Zena |
M |
1793 V1M |
7342 |
5292 |
CALAS Franck |
13:05:35 |
V1M |
|
M |
1794 V1M |
6657 |
5293 |
DUPE Nicolas |
13:05:39 |
SEM |
|
M |
2212 SEM |
10131 |
5294 |
VIGNAUD Sebastien |
13:05:40 |
SEM |
Pessac AC |
M |
2213 SEM |
10066 |
5295 |
SALVATORI Jean |
13:05:41 |
SEM |
|
M |
2214 SEM |
9974 |
5296 |
PATERNOTTE Vincent |
13:05:49 |
V3M |
|
M |
82 V3M |
747 |
5297 |
RIVOAL Xavier |
13:05:50 |
SEM |
|
M |
2215 SEM |
9844 |
5298 |
LEGEAY Dimitri |
13:05:51 |
SEM |
|
M |
2216 SEM |
9303 |
5299 |
BAYLE Charles |
13:05:57 |
SEM |
|
M |
2217 SEM |
5560 |
5299 |
FACHE Didier |
13:05:57 |
V3M |
courir au mont des cats |
M |
83 V3M |
8681 |
5301 |
CHALTIEL Adrien |
13:06:03 |
SEM |
|
M |
2218 SEM |
10274 |
5302 |
CUTILLAS Sebastien |
13:06:27 |
SEM |
|
M |
2219 SEM |
7275 |
5303 |
ABOUAYOUB Nasser |
13:06:30 |
V3M |
|
M |
84 V3M |
1415 |
5304 |
PEIRUZA Marc |
13:06:31 |
V1M |
|
M |
1795 V1M |
9108 |
5304 |
DUNEGRE Maxime |
13:06:31 |
V1M |
|
M |
1796 V1M |
9109 |
5306 |
JAUDOIN Laurent |
13:06:50 |
V1M |
|
M |
1797 V1M |
6305 |
5306 |
PEUREUX Gilles |
13:06:50 |
V2M |
|
M |
700 V2M |
8874 |
5308 |
CULOT Xavier |
13:06:57 |
V1M |
|
M |
1798 V1M |
398 |
5309 |
DE GEYTER Benjamin |
13:07:18 |
SEM |
|
M |
2220 SEM |
5833 |
5310 |
HERAUDET Cyril |
13:07:25 |
SEM |
|
M |
2221 SEM |
1725 |
5311 |
ROIG Jerome |
13:07:45 |
V1M |
|
M |
1799 V1M |
5139 |
5312 |
CHAVANA Louis |
13:07:47 |
V1M |
|
M |
1800 V1M |
5473 |
5313 |
KNAP Stephane |
13:08:10 |
V1M |
|
M |
1801 V1M |
6942 |
5313 |
CHAPPELON Stephane |
13:08:10 |
V1M |
|
M |
1802 V1M |
6943 |
5315 |
BOURY Laetitia |
13:08:14 |
SEF |
|
F |
206 SEF |
5792 |
5315 |
ESPADA Raphael |
13:08:14 |
V1M |
|
M |
1803 V1M |
8392 |
5317 |
ESPADA Antoine |
13:08:17 |
SEM |
|
M |
2222 SEM |
5260 |
5318 |
MOLLARD Michel |
13:08:47 |
V3M |
|
M |
85 V3M |
9359 |
5319 |
LABORBE Charles |
13:08:54 |
V2M |
|
M |
701 V2M |
5650 |
5319 |
JIMENEZ Olivier |
13:08:54 |
V2M |
|
M |
702 V2M |
7110 |
5321 |
LAFFONT Virginie |
13:08:55 |
SEF |
|
F |
207 SEF |
6765 |
5322 |
MALAVERGNE Arnaud |
13:09:00 |
SEM |
|
M |
2223 SEM |
6966 |
5322 |
GIORDANO Daniele |
13:09:00 |
V2F |
|
F |
73 V2F |
8078 |
5324 |
GAILLARD Amaury |
13:09:01 |
SEM |
|
M |
2224 SEM |
1389 |
5324 |
VAY Benoit |
13:09:01 |
SEM |
|
M |
2225 SEM |
6967 |
5326 |
ESCOULA Frederic |
13:09:02 |
V2M |
|
M |
703 V2M |
7388 |
5327 |
GAILLARD Pierre |
13:09:03 |
V1M |
|
M |
1804 V1M |
1388 |
5328 |
PASTOR Alexandre |
13:09:08 |
SEM |
|
M |
2226 SEM |
395 |
5329 |
DECHAMP Anthony |
13:09:09 |
V1M |
Les Corsaires Fecampois |
M |
1805 V1M |
1215 |
5330 |
PASTOR Daniel |
13:09:12 |
V2M |
Les Corsaires Fecampois |
M |
704 V2M |
1216 |
5331 |
GARNIER Alexandre |
13:09:27 |
SEM |
|
M |
2227 SEM |
5677 |
5332 |
WASER Mathieu |
13:09:38 |
V1M |
|
M |
1806 V1M |
6679 |
5333 |
BLANCHETON Patrick |
13:09:39 |
V2M |
|
M |
705 V2M |
5603 |
5334 |
PIQUET Louis |
13:10:05 |
V1M |
|
M |
1807 V1M |
8170 |
5335 |
MATHIEU Christian |
13:10:16 |
V2M |
|
M |
706 V2M |
759 |
5336 |
JULIEN Lilian |
13:10:30 |
SEM |
|
M |
2228 SEM |
8476 |
5337 |
LAFUE Thierry |
13:10:31 |
V2M |
|
M |
707 V2M |
1319 |
5338 |
THOMAS Stephane |
13:10:32 |
V1M |
|
M |
1808 V1M |
6548 |
5339 |
PHILIPPE Francois |
13:10:45 |
V2M |
|
M |
708 V2M |
9586 |
5340 |
RONCIN Philippe |
13:10:53 |
V1M |
|
M |
1809 V1M |
6865 |
5340 |
ATHANASE Sophie |
13:10:53 |
V1F |
|
F |
168 V1F |
7228 |
5342 |
ATHANASE Laurent |
13:10:56 |
V1M |
|
M |
1810 V1M |
7227 |
5343 |
MATHEVON Pierre |
13:11:01 |
V2M |
CLIPS ROCHE LA MOLIERE |
M |
709 V2M |
7433 |
5344 |
SENECAL Eric |
13:11:02 |
V2M |
|
M |
710 V2M |
5318 |
5345 |
DALMAIS Baptiste |
13:11:13 |
SEM |
|
M |
2229 SEM |
7206 |
5346 |
DALMAIS Georges |
13:11:16 |
V2M |
|
M |
711 V2M |
8759 |
5347 |
WOZNIAK Steven |
13:12:00 |
SEM |
|
M |
2230 SEM |
631 |
5348 |
PHAN Dang |
13:12:14 |
V1M |
|
M |
1811 V1M |
9333 |
5349 |
PHAN Dong |
13:12:15 |
V1M |
|
M |
1812 V1M |
9152 |
5350 |
CARRADORE Anthony |
13:13:00 |
SEM |
|
M |
2231 SEM |
1599 |
5351 |
CORDIER Benoit |
13:13:28 |
SEM |
|
M |
2232 SEM |
7956 |
5352 |
FELIX Ludovic |
13:13:39 |
V1M |
|
M |
1813 V1M |
6042 |
5353 |
ROUBANOFF Emmanuelle |
13:13:56 |
V1F |
running nature 16 |
F |
169 V1F |
5358 |
5354 |
CARRe Louise |
13:13:59 |
SEF |
|
F |
208 SEF |
9718 |
5355 |
DAVID Maxime |
13:14:01 |
SEM |
|
M |
2233 SEM |
9717 |
5356 |
POPGEORGIEV Nikolay |
13:14:35 |
SEM |
|
M |
2234 SEM |
610 |
5357 |
VANDENBURIE Nicolas |
13:14:37 |
SEM |
|
M |
2235 SEM |
1221 |
5358 |
ENJOLRAS Jean Claude |
13:14:51 |
V2M |
Kikourou |
M |
712 V2M |
6337 |
5359 |
CHATOUX Ludovic |
13:14:59 |
SEM |
|
M |
2236 SEM |
8073 |
5360 |
BORe Fabrice |
13:15:47 |
V1M |
|
M |
1814 V1M |
9209 |
5361 |
CHAVILLON Benoit |
13:15:49 |
SEM |
|
M |
2237 SEM |
9956 |
5362 |
MESSINA Maria |
13:16:02 |
V1F |
|
F |
170 V1F |
670 |
5363 |
GRIMALDI Serge |
13:16:12 |
V1M |
|
M |
1815 V1M |
6717 |
5364 |
VERHEYDE Christophe |
13:16:14 |
V1M |
|
M |
1816 V1M |
1860 |
5365 |
CHEVY William |
13:16:16 |
SEM |
|
M |
2238 SEM |
7947 |
5366 |
MARION Hugues |
13:16:23 |
V2M |
|
M |
713 V2M |
7382 |
5367 |
BARIOZ Christophe |
13:16:25 |
V1M |
|
M |
1817 V1M |
6680 |
5368 |
CADET Clement |
13:16:31 |
SEM |
|
M |
2239 SEM |
5128 |
5369 |
MARNEAU Stephane |
13:16:42 |
V1M |
|
M |
1818 V1M |
1078 |
5369 |
GRIVAZ Stephane |
13:16:42 |
V1M |
|
M |
1819 V1M |
1617 |
5371 |
AGNUS PETIT Marc |
13:16:50 |
V2M |
|
M |
714 V2M |
8913 |
5372 |
CLOUX Alexandre |
13:16:51 |
V2M |
LZ CAP NATURE |
M |
715 V2M |
8853 |
5373 |
ROUSSEL Romain |
13:17:05 |
SEM |
|
M |
2240 SEM |
1943 |
5374 |
GRIGAUT Steve |
13:17:06 |
SEM |
|
M |
2241 SEM |
1584 |
5375 |
AUTIN Herve |
13:17:17 |
V1M |
LZ CAP Nature |
M |
1820 V1M |
8864 |
5376 |
GARCIA Olivier |
13:17:32 |
V1M |
|
M |
1821 V1M |
6469 |
5376 |
DJIKINE Dramane |
13:17:32 |
SEM |
|
M |
2242 SEM |
8152 |
5378 |
LEROY Pierre |
13:17:33 |
V1M |
|
M |
1822 V1M |
5953 |
5379 |
ROUSSET PLANAT Martial |
13:17:36 |
SEM |
|
M |
2243 SEM |
5740 |
5380 |
AUBINAUD Olivier |
13:17:46 |
V2M |
|
M |
716 V2M |
9654 |
5381 |
TORRENT Christophe |
13:17:48 |
V2M |
|
M |
717 V2M |
1191 |
5382 |
ARDOUIN Celine |
13:18:02 |
V1F |
|
F |
171 V1F |
6565 |
5382 |
ARDOUIN Jean Sebastien |
13:18:02 |
V1M |
|
M |
1823 V1M |
6566 |
5384 |
DEBOURG Jerome |
13:18:03 |
SEM |
LETRACEURS |
M |
2244 SEM |
6115 |
5385 |
ARDOUIN Thierry |
13:18:04 |
V2M |
|
M |
718 V2M |
6567 |
5385 |
CHEMIN Guillaume |
13:18:04 |
V1M |
Bref je fais du trail ... |
M |
1824 V1M |
7846 |
5387 |
DUBOIS Fabien |
13:18:34 |
SEM |
|
M |
2245 SEM |
7305 |
5388 |
LAURENT Claude |
13:19:04 |
V1M |
|
M |
1825 V1M |
7684 |
5389 |
CHICAULT Isabelle |
13:19:25 |
V1F |
|
F |
172 V1F |
581 |
5390 |
CHICAULT Isabelle |
13:19:26 |
V2F |
|
F |
74 V2F |
8498 |
5391 |
POINAS Jean Baptiste |
13:19:29 |
V1M |
|
M |
1826 V1M |
5120 |
5392 |
MELONI Gautier |
13:19:31 |
SEM |
|
M |
2246 SEM |
7234 |
5393 |
BATAILLE Eric |
13:19:38 |
V1M |
|
M |
1827 V1M |
5776 |
5394 |
FARNIER Nicolas |
13:19:39 |
SEM |
|
M |
2247 SEM |
6862 |
5395 |
GUTIERREZ David |
13:19:50 |
V1M |
AS HUTCHINSON |
M |
1828 V1M |
1804 |
5396 |
ROSSET Matthieu |
13:19:52 |
SEM |
|
M |
2248 SEM |
1130 |
5396 |
DANTHONY Pascal |
13:19:52 |
V2M |
AS Hutchinson |
M |
719 V2M |
1687 |
5396 |
WAVRIN Romain |
13:19:52 |
V1M |
|
M |
1829 V1M |
8283 |
5399 |
NAIM Jolquipho |
13:19:54 |
V1M |
|
M |
1830 V1M |
7609 |
5400 |
CHARRIER Arnaud |
13:20:10 |
V1M |
Triathlon Club de Lievin |
M |
1831 V1M |
1773 |
5400 |
GUIOT Philippe |
13:20:10 |
V1M |
|
M |
1832 V1M |
1774 |
5402 |
HASSLER Livier |
13:20:54 |
SEM |
|
M |
2249 SEM |
1186 |
5403 |
LE PRE David |
13:20:56 |
SEM |
|
M |
2250 SEM |
540 |
5404 |
LEMUNIER Nicolas |
13:21:04 |
V1M |
|
M |
1833 V1M |
8860 |
5405 |
BRAYER Gerard |
13:21:10 |
V1M |
LA ROTONE AIX LES BAINS |
M |
1834 V1M |
1767 |
5405 |
BOUDOUL Aurelien |
13:21:10 |
SEM |
|
M |
2251 SEM |
7495 |
5407 |
BONNET Stanislas |
13:21:11 |
SEM |
|
M |
2252 SEM |
6400 |
5408 |
LUDOVIC LORIGUET Pierre |
13:21:14 |
V1M |
La Rivatiere |
M |
1835 V1M |
5050 |
5409 |
MAGALHAES Vincent |
13:21:17 |
SEM |
|
M |
2253 SEM |
8706 |
5410 |
FRIBOULET Paul |
13:21:19 |
SEM |
|
M |
2254 SEM |
8670 |
5411 |
POTIER Claire |
13:21:21 |
SEF |
|
F |
209 SEF |
837 |
5411 |
MANUCEAU Jean Christophe |
13:21:21 |
V1M |
|
M |
1836 V1M |
8544 |
5413 |
DENIS Nicolas |
13:21:28 |
SEM |
|
M |
2255 SEM |
729 |
5414 |
CARDON Patrick |
13:21:44 |
SEM |
|
M |
2256 SEM |
5847 |
5415 |
FLEURANCE Raphael |
13:22:00 |
V2M |
|
M |
720 V2M |
401 |
5416 |
RAQUIN Philippe |
13:22:06 |
V1M |
|
M |
1837 V1M |
7976 |
5416 |
RAQUIN Sophie |
13:22:06 |
V1F |
|
F |
173 V1F |
7978 |
5418 |
MICHEL Xavier |
13:22:26 |
SEM |
|
M |
2257 SEM |
1446 |
5419 |
CASTO Julien |
13:22:28 |
V1M |
|
M |
1838 V1M |
7352 |
5420 |
PEAU Francois |
13:22:34 |
V1M |
|
M |
1839 V1M |
9893 |
5420 |
LECOMTE Remy |
13:22:34 |
SEM |
|
M |
2258 SEM |
10044 |
5422 |
DUMARCHI Sylvain |
13:22:36 |
V1M |
|
M |
1840 V1M |
10246 |
5423 |
GUERIOT Fabrice |
13:22:37 |
V1M |
RUNNING CLUB CHATENOIS(88 |
M |
1841 V1M |
5232 |
5424 |
LECOMTE Fabien |
13:22:42 |
SEM |
|
M |
2259 SEM |
10224 |
5425 |
BREBION Josepha |
13:22:44 |
SEF |
|
F |
210 SEF |
10220 |
5426 |
BONNINGUE Arnaud |
13:23:29 |
V1M |
|
M |
1842 V1M |
7403 |
5427 |
LEMAIRE Stephane |
13:23:32 |
V2M |
|
M |
721 V2M |
1394 |
5428 |
BONNINGUE Benjamin |
13:23:33 |
SEM |
|
M |
2260 SEM |
7402 |
5428 |
HAUTIERE Sebastien |
13:23:33 |
V1M |
|
M |
1843 V1M |
7420 |
5430 |
VAUCHEROT Pierre |
13:23:35 |
V1M |
|
M |
1844 V1M |
534 |
5431 |
BOTTOLLIER CURTET Daniel |
13:23:36 |
V2M |
|
M |
722 V2M |
9036 |
5432 |
DUMOULIN Delphine |
13:23:37 |
V1F |
rc vandoeuvre |
F |
174 V1F |
373 |
5433 |
LETERME Marie |
13:23:58 |
V2F |
|
F |
75 V2F |
7896 |
5434 |
LHOTE Bruno |
13:24:29 |
V2M |
|
M |
723 V2M |
6294 |
5435 |
DEHAN Cecile |
13:24:30 |
V1F |
|
F |
175 V1F |
8313 |
5436 |
TASSIN Sandra |
13:24:31 |
V1F |
|
F |
176 V1F |
1852 |
5437 |
COLLARD Renaud |
13:24:44 |
SEM |
|
M |
2261 SEM |
9085 |
5437 |
ALDEGHERI Eric |
13:24:44 |
V2M |
|
M |
724 V2M |
9086 |
5439 |
BOUSSEROLES RULLIERE Anne Marie |
13:25:08 |
V2F |
|
F |
76 V2F |
7923 |
5440 |
PARMENTIER Stephanie |
13:25:26 |
V1F |
|
F |
177 V1F |
5483 |
5441 |
PREMOSELLI Nicolas |
13:25:34 |
V1M |
LYON ULTRA RUN |
M |
1845 V1M |
5242 |
5442 |
LAMBING Eric |
13:25:59 |
V2M |
COURIR A CAUDAN |
M |
725 V2M |
7480 |
5443 |
CAVALIe Bertrand |
13:26:03 |
SEM |
|
M |
2262 SEM |
7604 |
5444 |
DUROT Philippe |
13:27:20 |
V2M |
|
M |
726 V2M |
8432 |
5445 |
KOLLROS Julie |
13:27:33 |
SEF |
|
F |
211 SEF |
6449 |
5446 |
CANAT Tristan |
13:27:37 |
SEM |
|
M |
2263 SEM |
5843 |
5447 |
POCHET Franck |
13:28:00 |
V2M |
kronenbourg |
M |
727 V2M |
8785 |
5448 |
HOUDARD Jean Marc |
13:28:03 |
V3M |
|
M |
86 V3M |
8487 |
5449 |
SABONNADIERE Michel |
13:28:21 |
V2M |
|
M |
728 V2M |
8958 |
5450 |
TRAN Jeff |
13:28:22 |
ESM |
|
M |
41 ESM |
6941 |
5450 |
SCATURRO Olivier |
13:28:22 |
SEM |
|
M |
2264 SEM |
8097 |
5452 |
PERIBERE Alexis |
13:29:06 |
SEM |
|
M |
2265 SEM |
7537 |
5453 |
LAURAS Clement |
13:29:07 |
V1M |
|
M |
1846 V1M |
7292 |
5453 |
LAFANECHERE Benoit |
13:29:07 |
V1M |
|
M |
1847 V1M |
7580 |
5455 |
DAZIN Mathieu |
13:29:26 |
SEM |
|
M |
2266 SEM |
5557 |
5456 |
NICCO Christophe |
13:29:41 |
V1M |
|
M |
1848 V1M |
9406 |
5457 |
GIL Antonio |
13:30:07 |
V4M |
Falicoun Trail Plaisir Sp |
M |
9 V4M |
8581 |
5458 |
NETTER Guillaume |
13:30:11 |
SEM |
|
M |
2267 SEM |
1745 |
5459 |
LEFEVRE Veronique |
13:30:23 |
V2F |
|
F |
77 V2F |
8241 |
5460 |
GERBER Frederic |
13:30:28 |
SEM |
|
M |
2268 SEM |
6848 |
5460 |
MAERTEN SADION Joseph |
13:30:28 |
SEM |
|
M |
2269 SEM |
6850 |
5462 |
KACI Sylvain |
13:30:45 |
SEM |
|
M |
2270 SEM |
6951 |
5463 |
ETCHECAHAR Laurent |
13:30:52 |
V1M |
|
M |
1849 V1M |
5616 |
5464 |
HASSELOT Stephane |
13:30:56 |
V2M |
|
M |
729 V2M |
5579 |
5465 |
MASLACH Antoine |
13:31:49 |
SEM |
Turtle Bike |
M |
2271 SEM |
7338 |
5466 |
MASSON Florian |
13:32:04 |
SEM |
|
M |
2272 SEM |
1287 |
5466 |
JACQUET Julien |
13:32:04 |
SEM |
|
M |
2273 SEM |
1371 |
5468 |
BRACONNIER Dimitri |
13:32:27 |
V1M |
|
M |
1850 V1M |
5782 |
5469 |
GUITTET Cathie |
13:33:39 |
V2F |
belley sport pedestre |
F |
78 V2F |
10289 |
5470 |
GUITTET Thierry |
13:33:41 |
V2M |
belley sport pedestre |
M |
730 V2M |
10287 |
5471 |
LAFLUTE Thomas |
13:33:47 |
SEM |
Pompier Pont Sainte Maxen |
M |
2274 SEM |
8406 |
5472 |
LEGOUHY Christophe |
13:34:23 |
V2M |
|
M |
731 V2M |
6075 |
5473 |
RIOT Sebastien |
13:34:43 |
SEM |
|
M |
2275 SEM |
6573 |
5474 |
RIVIER Julien |
13:34:45 |
V1M |
|
M |
1851 V1M |
6932 |
5475 |
SAMY Bruno |
13:35:25 |
V1M |
|
M |
1852 V1M |
6642 |
5476 |
DELAMARRE Katia |
13:35:44 |
V1F |
|
F |
178 V1F |
1898 |
5477 |
DELAMARRE Laurent |
13:35:47 |
V1M |
|
M |
1853 V1M |
1565 |
5478 |
AMBLARD Herve |
13:36:16 |
V2M |
TEAM MOUFLARDS |
M |
732 V2M |
5815 |
5479 |
ALEM Myriam |
13:36:34 |
V1F |
|
F |
179 V1F |
5903 |
5480 |
COUGNENC Celine |
13:36:38 |
SEF |
|
F |
212 SEF |
484 |
5481 |
TeTE Nicolas |
13:36:56 |
SEM |
|
M |
2276 SEM |
7633 |
5482 |
BERTRAND MORTUREUX Laurence |
13:38:06 |
V1F |
|
F |
180 V1F |
5417 |
5483 |
VOLLOT Benoit |
13:38:09 |
SEM |
|
M |
2277 SEM |
524 |
5484 |
SELLAMI Nadia |
13:38:10 |
V2F |
|
F |
79 V2F |
5573 |
5485 |
MERCIER Fabienne |
13:38:13 |
V2F |
|
F |
80 V2F |
5362 |
5485 |
VOLLOT Damien |
13:38:13 |
SEM |
|
M |
2278 SEM |
9428 |
5487 |
COMTE Laetitia |
13:38:16 |
SEF |
|
F |
213 SEF |
348 |
5487 |
MERCIER Bruno |
13:38:16 |
V1M |
|
M |
1854 V1M |
5363 |
5489 |
LABERTRANDE Pascal |
13:38:27 |
V2M |
1000 PATTES LE PONTET |
M |
733 V2M |
8103 |
5490 |
FIUMARA Federica |
13:38:51 |
SEF |
|
F |
214 SEF |
8485 |
5491 |
MEYER Edouard |
13:39:12 |
SEM |
|
M |
2279 SEM |
6892 |
5492 |
RUFF Loic |
13:39:17 |
SEM |
|
M |
2280 SEM |
6894 |
5493 |
BAILLY Christophe |
13:39:25 |
V1M |
|
M |
1855 V1M |
499 |
5494 |
GOLDSTEIN Renaud |
13:39:35 |
SEM |
|
M |
2281 SEM |
7589 |
5495 |
CIOARA Theodora |
13:39:40 |
SEF |
|
F |
215 SEF |
279 |
5496 |
MAENZA Guillaume |
13:40:09 |
V1M |
|
M |
1856 V1M |
9099 |
5497 |
GAUTIER Matthias |
13:40:33 |
SEM |
|
M |
2282 SEM |
1007 |
5498 |
VIAL Mathieu |
13:40:44 |
SEM |
|
M |
2283 SEM |
166 |
5499 |
LOUAT Alain |
13:41:18 |
V3M |
|
M |
87 V3M |
9219 |
5500 |
VIALE Michel |
13:41:27 |
V2M |
|
M |
734 V2M |
8269 |
5501 |
YE Vincent |
13:41:33 |
SEM |
|
M |
2284 SEM |
7179 |
5502 |
SON LIM Eam |
13:42:00 |
SEM |
|
M |
2285 SEM |
1167 |
5503 |
BRESSAN Robin |
13:42:17 |
SEM |
|
M |
2286 SEM |
7747 |
5504 |
KAIROUANI Ismail |
13:42:20 |
ESM |
|
M |
42 ESM |
1588 |
5505 |
BIZOT Camille |
13:42:24 |
SEF |
|
F |
216 SEF |
7748 |
5506 |
DULAC Albert |
13:42:46 |
V4M |
|
M |
10 V4M |
9116 |
5507 |
DEPAEPE Gaetan |
13:43:34 |
SEM |
|
M |
2287 SEM |
5064 |
5507 |
LOGESWARAN Suthan |
13:43:34 |
SEM |
AR Bir Hakeim |
M |
2288 SEM |
10150 |
5509 |
MOREL Thierry |
13:44:21 |
V2M |
|
M |
735 V2M |
756 |
5510 |
BITAUDEAU Isabelle |
13:44:40 |
V2F |
|
F |
81 V2F |
1936 |
5511 |
CHAUVEL Thierry |
13:44:42 |
V2M |
|
M |
736 V2M |
7117 |
5512 |
BORCKE Johanna |
13:44:44 |
SEF |
|
F |
217 SEF |
7407 |
5513 |
ALLEZ Gregory |
13:44:48 |
V1M |
|
M |
1857 V1M |
9259 |
5514 |
RABAJOIE Vincent |
13:44:51 |
V1M |
|
M |
1858 V1M |
8987 |
5515 |
CATAFORT Jerome |
13:44:55 |
V1M |
trail des coursieres |
M |
1859 V1M |
432 |
5516 |
ION Marius |
13:45:00 |
SEM |
|
M |
2289 SEM |
6245 |
5517 |
CHILLON Bastien |
13:45:02 |
V1M |
|
M |
1860 V1M |
7172 |
5518 |
BATAILLON Berengere |
13:45:24 |
SEF |
|
F |
218 SEF |
5913 |
5519 |
BELLONCLE Jacques |
13:45:32 |
V2M |
|
M |
737 V2M |
5684 |
5520 |
GOUIN Jacques |
13:45:33 |
V2M |
AS ORANGE CESSON |
M |
738 V2M |
7713 |
5521 |
MARTINEZ Stephanie |
13:46:38 |
SEF |
|
F |
219 SEF |
5104 |
5522 |
BARBIER Pierre |
13:46:45 |
SEM |
|
M |
2290 SEM |
6460 |
5523 |
BARBIER Philippe |
13:46:46 |
V1M |
|
M |
1861 V1M |
6459 |
5524 |
GILBERT Grataloup |
13:46:47 |
V2M |
|
M |
739 V2M |
6461 |
5525 |
MILCENT Mathieu |
13:47:10 |
SEM |
|
M |
2291 SEM |
1143 |
5526 |
BANON Patrice |
13:47:27 |
V2M |
|
M |
740 V2M |
233 |
5527 |
REBAUD Charles |
13:47:39 |
SEM |
|
M |
2292 SEM |
737 |
5527 |
REIMANN Mathieu |
13:47:39 |
SEM |
|
M |
2293 SEM |
7590 |
5529 |
TAGLANG Frederic |
13:48:11 |
SEM |
|
M |
2294 SEM |
8890 |
5530 |
BERARD Marianne |
13:48:19 |
V1F |
|
F |
181 V1F |
9526 |
5531 |
POLLEUX Manuel |
13:49:00 |
V1M |
POMPIERS SAINT QUENTIN |
M |
1862 V1M |
1193 |
5532 |
MASUNAGA Atsushi |
13:49:23 |
V1M |
|
M |
1863 V1M |
478 |
5533 |
ANFOSSI Jean Louis |
13:49:44 |
V4M |
|
M |
11 V4M |
5707 |
5534 |
ANFOSSI Nicolas |
13:49:45 |
V1M |
|
M |
1864 V1M |
5706 |
5535 |
NEVADO Michel |
13:50:30 |
V1M |
COURIR POUR DES POMMES |
M |
1865 V1M |
215 |
5536 |
JANVIER Luc |
13:50:33 |
V3M |
|
M |
88 V3M |
9831 |
5537 |
MORO Julien |
13:50:34 |
SEM |
|
M |
2295 SEM |
8872 |
5538 |
PREVOND Antonin |
13:50:37 |
SEM |
|
M |
2296 SEM |
9023 |
5539 |
CLAVELLY Agnes |
13:51:07 |
V3F |
Endurance 13 Marsille |
F |
5 V3F |
7295 |
5539 |
PUIG Carole |
13:51:07 |
V1F |
Endurance 13 marseille |
F |
182 V1F |
7348 |
5539 |
CHOURAQUI Laure |
13:51:07 |
V3F |
Endurance 13 marseille |
F |
6 V3F |
7673 |
5542 |
REY Florent |
13:51:14 |
SEM |
|
M |
2297 SEM |
8991 |
5543 |
SUSS Maxime |
13:52:31 |
SEM |
|
M |
2298 SEM |
7966 |
5544 |
PELOURSON Flavien |
13:52:33 |
V1M |
La foulee.vourloise |
M |
1866 V1M |
1620 |
5545 |
FERNANDEZ Andre |
13:52:43 |
V2M |
LYON ULTRA RUN |
M |
741 V2M |
5225 |
5546 |
JEAN FRANcOIS Hilico |
13:53:30 |
V2M |
|
M |
742 V2M |
6502 |
5547 |
GENDARME Adrien |
13:53:33 |
SEM |
RedLights |
M |
2299 SEM |
5627 |
5548 |
LAI Anthony |
13:53:47 |
SEM |
|
M |
2300 SEM |
9720 |
5549 |
NAVARRE Christelle |
13:53:59 |
V2F |
|
F |
82 V2F |
8201 |
5550 |
NAVARRE Patrick |
13:54:03 |
V2M |
|
M |
743 V2M |
7599 |
5551 |
BUJOTZEK Sandrine |
13:54:07 |
V2F |
|
F |
83 V2F |
5082 |
5552 |
MOREAU Romain |
13:54:30 |
SEM |
|
M |
2301 SEM |
7207 |
5553 |
MONNET Jean Yves |
13:54:49 |
V2M |
|
M |
744 V2M |
6751 |
5554 |
MONNET Brigitte |
13:54:50 |
V2F |
|
F |
84 V2F |
6750 |
5555 |
MARCE Christelle |
13:54:51 |
V2F |
|
F |
85 V2F |
6752 |
5556 |
MONTEIRO Julien |
13:55:39 |
SEM |
|
M |
2302 SEM |
10249 |
5557 |
BLANCHARD Amandine |
13:55:49 |
SEF |
|
F |
220 SEF |
163 |
5557 |
PANCHOU Christine |
13:55:49 |
V2F |
Tourres et cie |
F |
86 V2F |
5546 |
5559 |
LECANTE Nicolas |
13:55:51 |
SEM |
|
M |
2303 SEM |
6424 |
5560 |
PANCHOU Michel |
13:55:52 |
V2M |
Tourres et cie |
M |
745 V2M |
5101 |
5561 |
ORTEGA Romuald |
13:55:55 |
SEM |
Team Trail des Coursieres |
M |
2304 SEM |
1750 |
5562 |
GOUTELLE Jean Marc |
13:56:36 |
V4M |
|
M |
12 V4M |
1721 |
5563 |
HAMROUNI Mehdi |
13:57:01 |
SEM |
|
M |
2305 SEM |
7871 |
5564 |
MILLOT Sophie |
13:57:14 |
V1F |
|
F |
183 V1F |
5237 |
5565 |
DERUELLES Yolande |
13:58:35 |
V2F |
|
F |
87 V2F |
9534 |
5566 |
FREZIER Christophe |
13:59:16 |
V1M |
|
M |
1867 V1M |
9792 |
5567 |
BOURGUE Michel |
13:59:34 |
V3M |
atheltic club salonais |
M |
89 V3M |
1757 |
5568 |
LEPINE Thierry |
13:59:39 |
V2M |
Les Tasse Cailloux Sartho |
M |
746 V2M |
7563 |
5569 |
BRETTE Frederic |
14:00:01 |
V1M |
|
M |
1868 V1M |
5498 |
5570 |
MARTIN Yvonne |
14:00:53 |
V4F |
|
F |
2 V4F |
1033 |
5571 |
FLACHAT Georges |
14:01:09 |
V2M |
|
M |
747 V2M |
1683 |
5572 |
ANTOINE LEVY Pierre |
14:02:21 |
SEM |
|
M |
2306 SEM |
1104 |
5573 |
PRIMO Isabel |
14:02:34 |
V1F |
|
F |
184 V1F |
8067 |
5574 |
LEMESLE Laetitia |
14:02:42 |
SEF |
|
F |
221 SEF |
8327 |
5575 |
MULHERRON Jamie |
14:03:34 |
V2M |
|
M |
748 V2M |
444 |
5576 |
BONPAN Erick |
14:04:35 |
V1M |
Gendarmerie nationale |
M |
1869 V1M |
10119 |
5577 |
NOWICKI Christophe |
14:04:40 |
SEM |
|
M |
2307 SEM |
510 |
5578 |
MARCHIENNE Olivier |
14:04:45 |
SEM |
|
M |
2308 SEM |
6166 |
5579 |
MULLER Thomas |
14:06:14 |
SEM |
|
M |
2309 SEM |
1855 |
5580 |
POKOJ Thierry |
14:06:40 |
V1M |
|
M |
1870 V1M |
1200 |
5580 |
BOREL Pierre |
14:06:40 |
V1M |
|
M |
1871 V1M |
5565 |
5582 |
SIFFERT Jean Philippe |
14:07:08 |
SEM |
TheBeautifulWalk.com |
M |
2310 SEM |
7432 |
5583 |
CONRAUX Emmanuel |
14:07:11 |
V2M |
|
M |
749 V2M |
9986 |
5584 |
GARAY BEZANILLA Sandra |
14:07:33 |
SEF |
|
F |
222 SEF |
1449 |
5585 |
SAVIN Christine |
14:08:17 |
V2F |
|
F |
88 V2F |
6768 |
5586 |
BOUIMA Zohra |
14:08:21 |
V1F |
|
F |
185 V1F |
6597 |
5587 |
DECAMPS Pierre |
14:10:49 |
SEM |
|
M |
2311 SEM |
10050 |
5588 |
DUPIN PONTHUS Lucie |
14:10:50 |
SEF |
|
F |
223 SEF |
10231 |
5589 |
BRACONNIER Christophe |
14:10:52 |
V1M |
|
M |
1872 V1M |
1351 |
5590 |
SANCHEZ Fabien |
14:11:17 |
SEM |
|
M |
2312 SEM |
266 |
5591 |
RIAZUELO Alain |
14:11:18 |
V1M |
|
M |
1873 V1M |
7249 |
5592 |
FERRIE Frederic |
14:11:45 |
V1M |
|
M |
1874 V1M |
9240 |
5593 |
DAHNOUCHE Abdallah |
14:11:48 |
V1M |
FEDERATION LEUCEMIE ESPOI |
M |
1875 V1M |
9414 |
5594 |
FIERLING Guillaume |
14:12:49 |
SEM |
Rue in Metz |
M |
2313 SEM |
170 |
5595 |
POTHIER Bastien |
14:13:07 |
SEM |
Bob trailer |
M |
2314 SEM |
9029 |
5596 |
BRANDY Faustine |
14:13:09 |
SEF |
|
F |
224 SEF |
7553 |
5597 |
MICHEAU Franck |
14:13:20 |
V1M |
|
M |
1876 V1M |
653 |
5598 |
BALZANO Sophie |
14:13:23 |
V1F |
|
F |
186 V1F |
643 |
5599 |
HORTAIL Cedric |
14:13:36 |
SEM |
|
M |
2315 SEM |
7939 |
5600 |
DESJOURS Pierre Enguerran |
14:14:53 |
SEM |
|
M |
2316 SEM |
7343 |
5600 |
PHAI Davy |
14:14:53 |
SEM |
|
M |
2317 SEM |
7489 |
5602 |
PONSERO Andre |
14:15:32 |
V3M |
CORPS |
M |
90 V3M |
6748 |
5603 |
GUILLOT Antoine |
14:15:41 |
SEM |
|
M |
2318 SEM |
10034 |
5604 |
POIDEVIN Louis |
14:16:01 |
V1M |
|
M |
1877 V1M |
297 |
5605 |
THOMAS Jean Sebastien |
14:16:18 |
SEM |
|
M |
2319 SEM |
6856 |
5606 |
GOUAIS Aymeric |
14:16:19 |
ESM |
|
M |
43 ESM |
6855 |
5607 |
SORLIN Marianne |
14:16:57 |
SEF |
|
F |
225 SEF |
6697 |
5608 |
BERNELAS Julien |
14:17:01 |
SEM |
|
M |
2320 SEM |
6819 |
5609 |
FRELON Fabrice |
14:17:47 |
V1M |
|
M |
1878 V1M |
1925 |
5610 |
GALEAS Alain |
14:18:25 |
V2M |
|
M |
750 V2M |
193 |
5611 |
GIUDICE Naima |
14:18:26 |
V2F |
|
F |
89 V2F |
194 |
5612 |
CURTIL Caroline |
14:20:08 |
SEF |
|
F |
226 SEF |
7890 |
5613 |
ROQUE Jacqueline |
14:20:09 |
V2F |
|
F |
90 V2F |
315 |
5614 |
DE FOUCHIER Frederic |
14:20:54 |
V2M |
|
M |
751 V2M |
9119 |
5615 |
GODERT Mickael |
14:21:48 |
SEM |
|
M |
2321 SEM |
8509 |
5616 |
HAY Julien |
14:22:57 |
SEM |
|
M |
2322 SEM |
7801 |
5617 |
MONGENOT Severine |
14:23:00 |
V1F |
|
F |
187 V1F |
9302 |
5618 |
CHIOCANINI Philippe |
14:23:01 |
V2M |
|
M |
752 V2M |
671 |
5619 |
HAY Katy |
14:23:02 |
SEF |
|
F |
227 SEF |
7785 |
5620 |
LUCHEZ Nicolas |
14:23:13 |
V1M |
|
M |
1879 V1M |
511 |
5621 |
BORTOLOTTI Raphael |
14:23:16 |
V1M |
Petzl |
M |
1880 V1M |
6658 |
5622 |
REUZe Blanche |
14:23:37 |
SEF |
|
F |
228 SEF |
435 |
5623 |
SIMON Olivier |
14:23:59 |
SEM |
|
M |
2323 SEM |
9593 |
5624 |
SIMON Helene |
14:24:00 |
SEF |
|
F |
229 SEF |
9594 |
5625 |
VADOT Nicolas |
14:24:07 |
SEM |
Fitnesspark avignon |
M |
2324 SEM |
5166 |
5626 |
GONSOT Amelie Maud |
14:24:42 |
SEF |
|
F |
230 SEF |
9107 |
5627 |
DEVOUARD Eric |
14:24:47 |
V1M |
Courir ? Mennecy |
M |
1881 V1M |
8346 |
5628 |
NGUYEN Daniel |
14:27:44 |
SEM |
|
M |
2325 SEM |
9413 |
5629 |
GAUME Michael |
14:28:09 |
V1M |
|
M |
1882 V1M |
8792 |
5630 |
BEAUVAL Ludovic |
14:28:26 |
SEM |
|
M |
2326 SEM |
6893 |
5631 |
FATUZZO Gianni |
14:28:28 |
V2M |
|
M |
753 V2M |
7381 |
5632 |
ROCHE William |
14:28:34 |
SEM |
|
M |
2327 SEM |
663 |
5633 |
CHATARD Pauline |
14:28:56 |
SEF |
|
F |
231 SEF |
1572 |
5634 |
TILY CHARON Jocelyne |
14:31:47 |
V2F |
|
F |
91 V2F |
246 |
5635 |
LASSERRE Maxime |
14:31:55 |
SEM |
|
M |
2328 SEM |
9267 |
5636 |
LARAKI Ahmed |
14:32:12 |
V1M |
|
M |
1883 V1M |
9076 |
5637 |
LAVENANT Francois |
14:32:19 |
V3M |
|
M |
91 V3M |
1436 |
5638 |
VANDECASTEELE Nicolas |
14:32:46 |
SEM |
|
M |
2329 SEM |
5968 |
5639 |
JONDEAU Damien |
14:33:07 |
SEM |
|
M |
2330 SEM |
1693 |
5640 |
MOREAU Manuel |
14:33:20 |
V1M |
|
M |
1884 V1M |
9490 |
5641 |
KHO Viviane |
14:33:27 |
V1F |
|
F |
188 V1F |
955 |
5642 |
REILLE Nicolas |
14:34:30 |
V1F |
|
F |
189 V1F |
431 |
5643 |
PIERRE Jean Philippe |
14:34:49 |
V2M |
|
M |
754 V2M |
1184 |
5643 |
WEILLER Alexia |
14:34:49 |
SEF |
|
F |
232 SEF |
5928 |
5645 |
LEBEN Isabelle |
14:34:56 |
V1F |
|
F |
190 V1F |
9625 |
5646 |
THUET Myriam |
14:35:54 |
V3F |
Raid Eurosportif de Brign |
F |
7 V3F |
362 |
5647 |
MANDON Fabrice |
14:35:56 |
V2M |
|
M |
755 V2M |
1636 |
5648 |
SEI Marc Antoine |
14:36:32 |
SEM |
|
M |
2331 SEM |
1813 |
5648 |
COTTIER Anthony |
14:36:32 |
SEM |
|
M |
2332 SEM |
8407 |
5650 |
ATLAN Stephane |
14:37:15 |
SEM |
CAF Bourg en Bresse |
M |
2333 SEM |
1766 |
5651 |
POIROUX Cecile |
14:38:17 |
V1F |
AC2A Courcon |
F |
191 V1F |
9712 |
5652 |
JACQUEMIN Valentin |
14:38:35 |
SEM |
|
M |
2334 SEM |
7464 |
5653 |
MINGASSON Remi |
14:39:38 |
SEM |
Team CRP |
M |
2335 SEM |
7596 |
5654 |
MARCO Frederic |
14:39:58 |
V2M |
|
M |
756 V2M |
9138 |
5655 |
SIMONET Nicolas |
14:40:22 |
V1M |
|
M |
1885 V1M |
8112 |
5656 |
MOUSSA Ismael |
14:40:23 |
SEM |
|
M |
2336 SEM |
6757 |
5657 |
PHRAKORNKHAM Samy |
14:40:25 |
V1F |
MACADAM BASKET |
F |
192 V1F |
9056 |
5658 |
DIDO Christian |
14:40:27 |
V2M |
CE CMA CGM / FSGT |
M |
757 V2M |
9083 |
5659 |
RANcON Pierre |
14:40:28 |
V2M |
|
M |
758 V2M |
9155 |
5660 |
KHALIS Abdellah |
14:40:34 |
SEM |
|
M |
2337 SEM |
8301 |
5661 |
CARe Tristan |
14:41:59 |
SEM |
|
M |
2338 SEM |
7613 |
5662 |
DALAISON Francis |
14:42:03 |
V1M |
|
M |
1886 V1M |
7007 |
5663 |
GUYOT Nathalie |
14:42:35 |
V2F |
|
F |
92 V2F |
8508 |
5664 |
THIEBLEMONT Herve |
14:42:49 |
V2M |
Feroce du Mole |
M |
759 V2M |
7272 |
5665 |
RAFFIN Nathalie |
14:42:54 |
V2F |
Feroce du Mole |
F |
93 V2F |
5140 |
5666 |
BAUWENS Adrien |
14:43:59 |
SEM |
|
M |
2339 SEM |
9994 |
5667 |
KROCHMALUK Stephane |
14:44:11 |
V1M |
|
M |
1887 V1M |
6864 |
5668 |
ANGRAND Lucien |
14:44:51 |
SEM |
|
M |
2340 SEM |
1168 |
5669 |
CEBOLLADA Elisa |
14:45:12 |
SEF |
|
F |
233 SEF |
400 |
5670 |
NOIROT Patrick |
14:45:13 |
V2M |
|
M |
760 V2M |
7001 |
5671 |
PRIEUR Bruno |
14:45:49 |
V2M |
LYON ULTRA RUN |
M |
761 V2M |
5243 |
5672 |
POITTEVIN Michel |
14:48:02 |
V4M |
|
M |
13 V4M |
6393 |
5673 |
LEFEVRE Mickael |
14:48:40 |
SEM |
WONDERTRAIL |
M |
2341 SEM |
7888 |
5674 |
THEYSSIER Sylvain |
14:49:13 |
SEM |
|
M |
2342 SEM |
624 |
5675 |
THEVENET Patrice |
14:49:27 |
SEM |
|
M |
2343 SEM |
5718 |
5676 |
LE PELLETER Erwan |
14:50:39 |
SEM |
|
M |
2344 SEM |
5393 |
5677 |
PRIESTER Francois Jean |
14:50:47 |
SEM |
|
M |
2345 SEM |
7624 |
5678 |
BOURCIER Jacques |
14:52:28 |
V2M |
|
M |
762 V2M |
6829 |
5679 |
ANTUNES Francois |
14:53:24 |
V2M |
|
M |
763 V2M |
1119 |
5680 |
GHALMI Nacereddine |
14:53:36 |
V2M |
|
M |
764 V2M |
209 |
5681 |
HAMEL Jean Pierre |
14:53:41 |
V4M |
|
M |
14 V4M |
5004 |
5682 |
HAMEL Margaret |
14:53:43 |
V3F |
|
F |
8 V3F |
5003 |
5683 |
THIOURT Emile |
14:53:50 |
V3M |
|
M |
92 V3M |
10014 |
5684 |
SAYAH Karim |
14:54:08 |
SEM |
|
M |
2346 SEM |
1385 |
5685 |
BAZIN Nicolas |
14:54:09 |
SEM |
|
M |
2347 SEM |
5479 |
5686 |
DUVIVIER Nathalie |
14:54:10 |
SEF |
|
F |
234 SEF |
1647 |
5687 |
HENRY Virginie |
14:55:25 |
V1F |
|
F |
193 V1F |
5984 |
5688 |
DUBAIL Veronique |
14:59:11 |
SEF |
|
F |
235 SEF |
8338 |
5689 |
TRAMOND Paul |
15:01:25 |
V2M |
|
M |
765 V2M |
10130 |
5690 |
ROCHAS Michael |
15:02:23 |
V1M |
|
M |
1888 V1M |
1237 |
5691 |
DEHAYE Didier |
15:02:26 |
V2M |
|
M |
766 V2M |
1753 |
5692 |
POUJOL Alexandra |
15:02:36 |
V1F |
|
F |
194 V1F |
7672 |
5693 |
PAYET Aurelie |
15:03:31 |
SEF |
|
F |
236 SEF |
5014 |
5694 |
GUILLIN Stephen |
15:03:32 |
SEM |
|
M |
2348 SEM |
5013 |
5695 |
BOY Valerie |
15:03:37 |
V1F |
|
F |
195 V1F |
1048 |
5696 |
DE SOUSA Philippe |
15:04:37 |
SEM |
|
M |
2349 SEM |
6541 |
5697 |
KUSKUSI Jabir |
15:04:44 |
SEM |
|
M |
2350 SEM |
7181 |
5698 |
WALKOWIAK Maria Waleska |
15:06:26 |
SEF |
|
F |
237 SEF |
5468 |
5699 |
LE MEE Tamimount |
15:06:28 |
V1F |
|
F |
196 V1F |
5058 |
5700 |
COLLAUDIN Jeremy |
15:07:04 |
SEM |
|
M |
2351 SEM |
1915 |
5701 |
ALLIGIER Nans |
15:07:06 |
SEM |
|
M |
2352 SEM |
453 |
5701 |
LANGRAND ESCURE Julien |
15:07:06 |
SEM |
|
M |
2353 SEM |
454 |
5703 |
GRELIER Gregoire |
15:07:09 |
SEM |
|
M |
2354 SEM |
5869 |
5704 |
STUPIENKO Laurent |
15:08:43 |
V1M |
|
M |
1889 V1M |
8916 |
5705 |
CADART Arnaud |
15:08:58 |
V1M |
|
M |
1890 V1M |
5589 |
5706 |
POIRAUD Jerome |
15:08:59 |
V1M |
|
M |
1891 V1M |
6866 |
5707 |
POLVANI Patrick |
15:10:49 |
V2M |
|
M |
767 V2M |
6570 |
5708 |
CHAPEL Audrey |
15:10:53 |
ESF |
|
F |
7 ESF |
6569 |
5709 |
GRIMPARD Johannick |
15:12:15 |
SEM |
|
M |
2355 SEM |
8954 |
5710 |
MACHABERT Oivier |
15:12:41 |
V1M |
|
M |
1892 V1M |
6414 |
5711 |
NAVON Georges |
15:13:16 |
V2M |
|
M |
768 V2M |
5811 |
5712 |
BECK Germain |
15:13:26 |
V3M |
|
M |
93 V3M |
1506 |
5713 |
MERCADO Landry |
15:13:29 |
SEM |
|
M |
2356 SEM |
404 |
5714 |
FIORITTO Audrey |
15:14:22 |
SEF |
|
F |
238 SEF |
7235 |
5715 |
BRANCO Daniel |
15:14:26 |
V3M |
|
M |
94 V3M |
1008 |
5716 |
DRAGO Laetitia |
15:15:35 |
SEF |
|
F |
239 SEF |
7651 |
5717 |
DITTMAR Frederic |
15:15:40 |
V2M |
|
M |
769 V2M |
814 |
5718 |
LANDON Guerric |
15:16:13 |
SEM |
|
M |
2357 SEM |
1210 |
5719 |
PORTEBOEUF Guillaumes |
15:16:16 |
SEM |
|
M |
2358 SEM |
1211 |
5720 |
ZAYANI Rachid |
15:17:42 |
V1M |
|
M |
1893 V1M |
9160 |
5721 |
ERRAADI Leila |
15:18:28 |
V1F |
|
F |
197 V1F |
6491 |
5722 |
CALLY Audrey |
15:18:29 |
SEF |
|
F |
240 SEF |
8477 |
5723 |
MIAMBANZILA Karine |
15:18:30 |
V1F |
|
F |
198 V1F |
8252 |
5724 |
FONTAINE Laurent |
15:18:47 |
V1M |
|
M |
1894 V1M |
9450 |
5725 |
JANIN SERVER Caroline |
15:19:05 |
SEF |
|
F |
241 SEF |
5382 |
5726 |
RANCELANT Jean Christophe |
15:19:09 |
V2M |
|
M |
770 V2M |
5926 |
5727 |
GIRAUD Marie |
15:19:10 |
V1F |
|
F |
199 V1F |
6159 |
5728 |
DI CAMPLI Celine |
15:19:11 |
V1F |
|
F |
200 V1F |
5628 |
5729 |
HUSSON Yvan |
15:19:17 |
V1M |
|
M |
1895 V1M |
5925 |
5729 |
THOMAS Francois |
15:19:17 |
SEM |
|
M |
2359 SEM |
6089 |
5731 |
MONNIER Franck |
15:19:49 |
V2M |
|
M |
771 V2M |
1137 |
5732 |
DUVERT Muriel |
15:20:02 |
V1F |
|
F |
201 V1F |
8839 |
5733 |
ALAMPI Aurelie |
15:20:03 |
SEF |
|
F |
242 SEF |
8838 |
5734 |
RINGOT Olivier |
15:20:20 |
V3M |
|
M |
95 V3M |
9806 |
5735 |
BICHET Dominique |
15:20:38 |
V3M |
|
M |
96 V3M |
299 |
5736 |
JULLIEN Charly |
15:20:44 |
V3M |
|
M |
97 V3M |
298 |
5737 |
MAGNENET Richard |
15:22:33 |
SEM |
Les Foulees du Petit Prin |
M |
2360 SEM |
6737 |
5738 |
LEGRAND Loic |
15:22:34 |
SEM |
|
M |
2361 SEM |
336 |
5739 |
LEMERY Marianne |
15:22:50 |
SEF |
Expatries Triathlon |
F |
243 SEF |
10295 |
5740 |
LAFOND Sebastien |
15:23:06 |
V1M |
|
M |
1896 V1M |
9137 |
5741 |
RAPHENNE Eric |
15:23:51 |
V3M |
|
M |
98 V3M |
378 |
5742 |
GAGNAIRE Bertrand |
15:24:43 |
V1M |
|
M |
1897 V1M |
416 |
5743 |
TACLET Jean Marc |
15:25:17 |
V2M |
|
M |
772 V2M |
8215 |
5744 |
RIGUIDEL Didier |
15:25:22 |
V2M |
CNSQY |
M |
773 V2M |
8214 |
5745 |
GANIERE Anthony |
15:27:07 |
SEM |
|
M |
2362 SEM |
8458 |
5746 |
IBANEZ Laurent |
15:27:31 |
SEM |
Chierry j'y cours |
M |
2363 SEM |
6897 |
5747 |
DELLAQUILA Vincent |
15:27:43 |
SEM |
|
M |
2364 SEM |
9808 |
5748 |
DE LA FAIRE Paul Arthur |
15:28:40 |
SEM |
|
M |
2365 SEM |
8983 |
5749 |
BOUCHER Laurie |
15:29:14 |
SEF |
|
F |
244 SEF |
7426 |
5750 |
AIT BELLA Mohamed |
15:29:30 |
SEM |
Police Nationale |
M |
2366 SEM |
7428 |
5751 |
BOUVIER Matthieu |
15:30:05 |
SEM |
|
M |
2367 SEM |
5096 |
5752 |
FERREIRA Philippe |
15:30:23 |
SEM |
Team Performance LeRunner |
M |
2368 SEM |
5039 |
5753 |
LEFRANCOIS Florian |
15:30:37 |
SEM |
|
M |
2369 SEM |
556 |
5754 |
LEFRANCOIS Cedric |
15:30:45 |
SEM |
|
M |
2370 SEM |
7054 |
5755 |
CHASSIGNOL Stephane |
15:32:53 |
V1M |
AS Caluire ATHLETISME |
M |
1898 V1M |
1910 |
5756 |
GREY JOHNSON Gregory |
15:34:25 |
V1M |
|
M |
1899 V1M |
7032 |
5756 |
PALANDRE SCHAEFFER Candy |
15:34:25 |
SEF |
|
F |
245 SEF |
7033 |
5758 |
WINTZER WEHEKIND Justin |
15:35:35 |
SEM |
|
M |
2371 SEM |
8363 |
5759 |
GABARRO Alexandre |
15:36:14 |
SEM |
|
M |
2372 SEM |
7376 |
5760 |
GABARRO Gilles |
15:36:17 |
V2M |
|
M |
774 V2M |
5656 |
5761 |
GUILLARME Florent |
15:39:02 |
V2M |
|
M |
775 V2M |
6917 |
5762 |
PAQUET Xavier |
15:42:47 |
SEM |
|
M |
2373 SEM |
6934 |
5763 |
LUQUET Isabelle |
15:44:34 |
V2F |
|
F |
94 V2F |
6149 |
5764 |
BIAIS Mireille |
15:50:36 |
V3F |
endurance 13 marseille |
F |
9 V3F |
7671 |
5765 |
FERRARIS Odile |
15:50:41 |
V2F |
|
F |
95 V2F |
7294 |
5766 |
WILLEM Audrey |
15:54:13 |
SEF |
#TeamHermi |
F |
246 SEF |
8135 |
5767 |
HILTENBRAND Matthieu |
15:54:15 |
V1M |
|
M |
1900 V1M |
8008 |
5768 |
TOULERON Gerard |
15:54:17 |
V4M |
|
M |
15 V4M |
5097 |
5769 |
PONS Thierry |
15:55:09 |
V2M |
|
M |
776 V2M |
5789 |
5770 |
HENRI ABDALLAH Andriarimalala |
15:55:48 |
V1M |
|
M |
1901 V1M |
9938 |
5771 |
GARCIA Marie France |
15:58:10 |
V3F |
|
F |
10 V3F |
9090 |
5772 |
RIEUNIER Arthur |
16:00:51 |
V1M |
|
M |
1902 V1M |
7100 |
5773 |
GATTLEN Djazira |
16:00:58 |
V2F |
Perform |
F |
96 V2F |
7638 |
5774 |
FORIEL DESTEZET Just |
16:03:51 |
SEM |
|
M |
2374 SEM |
625 |
5775 |
GENEVE Peggy |
16:07:01 |
V1F |
Trail Entre Elles |
F |
202 V1F |
1408 |
5776 |
BENCHETRIT Jeremy |
16:07:52 |
SEM |
|
M |
2375 SEM |
6046 |
5777 |
GALLUCHOT Olivier |
16:24:29 |
V1M |
|
M |
1903 V1M |
9255 |
5778 |
CHAUVET Wesley |
16:25:18 |
V1M |
|
M |
1904 V1M |
1452 |
5779 |
DE NARDO Jonathan |
16:37:38 |
SEM |
|
M |
2376 SEM |
285 |
5780 |
NDOUR Lamine |
16:46:32 |
SEM |
|
M |
2377 SEM |
1594 |
5781 |
DREVAUX Axelle |
16:46:52 |
SEF |
|
F |
247 SEF |
1817 |
5782 |
SARTON Sylvain |
16:47:36 |
SEM |
|
M |
2378 SEM |
7005 |
5783 |
REBOUX Alain |
16:48:37 |
V3M |
|
M |
99 V3M |
5366 |