1 |
LORBLANCHET Thomas |
6h43'42 |
SEM |
Xttr63 Le Mont Dore |
M |
|
0 |
2 |
LEJEUNE Arnaud |
6h50'02 |
SEM |
Team Hoka One One |
M |
|
0 |
3 |
FADI Vincent |
6h55'51 |
SEM |
Asppt Clermont Ferrand |
M |
|
0 |
4 |
MASSON SCHAEFFER Gwenael |
6h58'50 |
SEM |
Ea Chambery |
M |
|
0 |
5 |
COQUARD Remi |
6h59'59 |
SEM |
|
M |
|
0 |
6 |
MARCEL Remy |
7h21'37 |
SEM |
Entente Athletique Grenob |
M |
|
0 |
7 |
BENSET Loic |
7h28'15 |
V1M |
|
M |
1er V1M |
0 |
8 |
RENOU Antoine |
7h30'14 |
SEM |
Team Sobhi Sport/acpa |
M |
|
0 |
9 |
LABORDERIE Patrick |
7h30'15 |
V1M |
|
M |
2eme V1M |
0 |
10 |
HECQUET Stephane |
7h32'41 |
SEM |
Xttr63 Le Mont Dore |
M |
|
0 |
11 |
GLEIS Jean christophe |
7h33'04 |
SEM |
|
M |
|
0 |
12 |
NIDERKORN Vincent |
7h35'24 |
V1M |
|
M |
3eme V1M |
0 |
13 |
HERAULT Vincent |
7h37'39 |
V1M |
Raidlight /racing Club Na |
M |
4eme V1M |
0 |
14 |
WIART David |
7h38'51 |
SEM |
|
M |
|
0 |
15 |
CARDIN Franck |
7h41'59 |
SEM |
Acpa |
M |
|
0 |
16 |
MASSON Fabien |
7h44'31 |
SEM |
Bim Bim Team |
M |
|
0 |
17 |
DUBREUIL Florent |
7h45'24 |
V1M |
Team Raidlight |
M |
5eme V1M |
0 |
18 |
BERAUD Alexandre |
7h47'08 |
SEM |
|
M |
|
0 |
19 |
GEFFARD Thibaut |
7h57'41 |
SEM |
Les Chevaliers Du Vent |
M |
|
0 |
20 |
GIRARDIN Florian |
8h00'25 |
SEM |
Jsfg Co |
M |
|
0 |
21 |
RONZIER Gerald |
8h01'45 |
V1M |
Team Pbl |
M |
|
0 |
22 |
VACHELARD Yohann |
8h05'08 |
SEM |
|
M |
|
0 |
23 |
RIOUAL Erwan |
8h06'17 |
V1M |
Volvic Natura Trail |
M |
|
0 |
24 |
GIRANDIER Thadde |
8h10'18 |
SEM |
|
M |
|
0 |
25 |
ANTOINE Bruno |
8h10'28 |
V2M |
|
M |
1er V2M |
0 |
26 |
BOUQUET Paul |
8h11'26 |
SEM |
Asec La Pommeraye |
M |
|
0 |
27 |
LAVAGNINI Gerald |
8h11'49 |
V1M |
Coten Trail |
M |
|
0 |
28 |
GLORIEUX Quentin |
8h12'50 |
SEM |
Upmc |
M |
|
0 |
29 |
FRANCHETEAU Anthony |
8h12'51 |
SEM |
Rcn Vallet |
M |
|
0 |
30 |
SITBON Laurent |
8h16'40 |
V1M |
|
M |
|
0 |
31 |
BAPT Gregory |
8h21'20 |
SEM |
|
M |
|
0 |
32 |
HAGUENIN Jerome |
8h23'03 |
V2M |
Livry Gargan Athle |
M |
2eme V2M |
0 |
33 |
CHOUVY Cyril |
8h23'25 |
V1M |
Xttr63 Le Mont Dore |
M |
|
0 |
34 |
JACQUIER Laurent |
8h23'39 |
V1M |
Baladins De Jardres |
M |
|
0 |
35 |
COGNET Yves |
8h25'21 |
V2M |
|
M |
3eme V2M |
0 |
36 |
LANDE Thierry |
8h26'12 |
V1M |
3dtrail / Endurance Shop |
M |
|
0 |
37 |
BAROCHE Patrick |
8h26'12 |
V1M |
|
M |
|
0 |
38 |
GUISSEAU Thierry |
8h26'14 |
V2M |
Cote De Jade Athletic Clu |
M |
|
0 |
39 |
RUBIN Yohann |
8h28'45 |
V1M |
As Valeo Angers |
M |
|
0 |
40 |
CIERGE Olivier |
8h29'39 |
V2M |
|
M |
|
0 |
41 |
LE SIGNOR Patrice |
8h29'41 |
V1M |
Run Swim Quimper |
M |
|
0 |
42 |
MARCHAND Stephane |
8h29'58 |
V1M |
Ultrafondus |
M |
|
0 |
43 |
CORNU LANGY Antonin |
8h30'29 |
SEM |
Les Picards |
M |
|
0 |
44 |
LATCHIMY Thierry |
8h32'11 |
V1M |
|
M |
|
0 |
45 |
DELEGUE Antoine |
8h32'58 |
V1M |
|
M |
|
0 |
46 |
RACINNE Gerard |
8h33'10 |
V3M |
Pbac |
M |
1er V3M |
0 |
47 |
GONCALVES Michael |
8h34'13 |
SEM |
Running Club De Clermont |
M |
|
0 |
48 |
HARDER Christophe |
8h34'52 |
SEM |
|
M |
|
0 |
49 |
SIMON Christophe |
8h35'12 |
SEM |
3d Trail / Endurance Shop |
M |
|
0 |
50 |
HORN Vincent |
8h37'46 |
SEM |
Troll Team Trail |
M |
|
0 |
51 |
GANGLOFF Pascal |
8h38'52 |
V1M |
X Trem Running Trail |
M |
|
0 |
52 |
BRIDOT Gerald |
8h38'53 |
V1M |
|
M |
|
0 |
53 |
DIDIER Stephane |
8h38'53 |
V1M |
|
M |
|
0 |
54 |
DELBARRE Anthony |
8h40'31 |
SEM |
|
M |
|
0 |
55 |
CALATAYUD Christophe |
8h43'06 |
V1M |
|
M |
|
0 |
56 |
VIARD Marc |
8h43'06 |
V1M |
|
M |
|
0 |
57 |
FAUCHEREAU Herve |
8h43'50 |
SEM |
Cours Toujours 85 |
M |
|
0 |
58 |
AGNEL Franck |
8h44'02 |
V1M |
|
M |
|
0 |
59 |
BERNIER Romain |
8h44'03 |
SEM |
|
M |
|
0 |
60 |
POGER Pierre alban |
8h44'47 |
SEM |
Ea St Quentin En Yvelines |
M |
|
0 |
61 |
DELILLE David |
8h46'10 |
SEM |
Saone Mont D Or Nature |
M |
|
0 |
62 |
KOSYK Steeve |
8h48'31 |
V1M |
|
M |
|
0 |
63 |
JOUVIN Etienne |
8h48'53 |
V1M |
Amexio |
M |
|
0 |
64 |
AUBERT Jean philippe |
8h49'54 |
V1M |
|
M |
|
0 |
65 |
SOL Yannick |
8h51'15 |
V1M |
Volvic Natura Trail |
M |
|
0 |
66 |
PARIS Marc |
8h51'39 |
V2M |
As Agnetz Athletisme |
M |
|
0 |
67 |
CORMIER Frederic |
8h51'45 |
SEM |
|
M |
|
0 |
68 |
ROUSSEL Arnaud |
8h52'02 |
SEM |
|
M |
|
0 |
69 |
DA SILVA Thomas |
8h52'50 |
SEM |
Tmap |
M |
|
0 |
70 |
HEBERT Serge |
8h53'49 |
V2M |
Cote De Jade Athletic Clu |
M |
|
0 |
71 |
DEPLAGNE Quentin |
8h53'52 |
SEM |
|
M |
|
0 |
72 |
VAQUE Fabien |
8h53'55 |
V1M |
Asptt Agen |
M |
|
0 |
73 |
GANCEL Didier |
8h54'56 |
V1M |
Courir A Pont Du Chateau |
M |
|
0 |
74 |
FELGUEIRAS Duarte |
8h54'57 |
SEM |
Auvergne Trail Nature Tea |
M |
|
0 |
75 |
BOURGOIN Gilles |
8h55'45 |
V1M |
|
M |
|
0 |
76 |
GOULMOT Sebastien |
8h57'16 |
V1M |
|
M |
|
0 |
77 |
BAILLON Ivan |
8h57'39 |
SEM |
|
M |
|
0 |
78 |
THOMANN Philippe |
8h59'03 |
V2M |
|
M |
|
0 |
79 |
PERRIN Thomas |
9h02'37 |
V1M |
Kikourou / Lur |
M |
|
0 |
80 |
GENTES Angelique |
9h04'16 |
V1F |
Team Mouflards Issoire Sp |
F |
1ere F |
0 |
81 |
HAULE Julien |
9h05'05 |
SEM |
Oxygene Belbeuf |
M |
|
0 |
82 |
BARBIER Virginie |
9h05'23 |
V1F |
Saone Mont D Or Nature |
F |
2eme F |
0 |
83 |
LAVAGNINI Thomas |
9h05'46 |
SEM |
Cotentrail |
M |
|
0 |
84 |
PALMIER Nicolas |
9h06'11 |
SEM |
|
M |
|
0 |
85 |
GAILLARD Thomas |
9h06'29 |
SEM |
Pian Sport Evasion |
M |
|
0 |
86 |
BALAHACHI Rafion |
9h07'07 |
SEM |
Leyrenne Ac/spiridon Limo |
M |
|
0 |
87 |
BRIAND Cyrille |
9h07'11 |
V1M |
Best Triathlon Saint Naza |
M |
|
0 |
88 |
OUCHEN Abdelghani |
9h07'22 |
V1M |
Limagne athletes enduranc |
M |
|
0 |
89 |
ROUSSELEAU Philippe |
9h08'07 |
V1M |
Raid Vallee De Poupet |
M |
|
0 |
90 |
LEGEARD Wilfrid |
9h08'34 |
V1M |
La Vaillante Vertou |
M |
|
0 |
91 |
BLANCHETEAU Yves |
9h08'54 |
V1M |
|
M |
|
0 |
92 |
BRUHAT Sophie |
9h08'58 |
V2F |
Rc vichy |
F |
3eme F |
0 |
93 |
DOLET Loic |
9h10'27 |
SEM |
|
M |
|
0 |
94 |
BRUNEL Vincent |
9h11'17 |
V1M |
|
M |
|
0 |
95 |
BELIN Matthieu |
9h12'43 |
SEM |
Uccv |
M |
|
0 |
96 |
SAIGNE Sylvain |
9h12'48 |
SEM |
|
M |
|
0 |
97 |
CHAUVET Frederic |
9h13'37 |
SEM |
S/l Atletic Club Angerien |
M |
|
0 |
98 |
CARN Jean philippe |
9h14'51 |
V1M |
Cotentrail |
M |
|
0 |
99 |
TRAVAILLARD Eric |
9h15'18 |
V1M |
|
M |
|
0 |
100 |
LANG Jean francois |
9h16'02 |
V1M |
|
M |
|
0 |
101 |
LETOMBE Benoit |
9h16'51 |
V1M |
As Agnetz Athletisme |
M |
|
0 |
102 |
LOUIS Alain |
9h16'51 |
V2M |
As Agnetz Athletisme |
M |
|
0 |
103 |
TYRANOWICZ Damien |
9h16'52 |
SEM |
As Agnetz Athletisme |
M |
|
0 |
104 |
GODOU Jean christophe |
9h16'55 |
V1M |
Dynamic Sporting Club |
M |
|
0 |
105 |
VIVET Vincent |
9h18'15 |
SEM |
Gasc |
M |
|
0 |
106 |
MOINET Johnny |
9h18'16 |
V1M |
Gasc |
M |
|
0 |
107 |
VIVET Charly |
9h18'16 |
SEM |
Gasc |
M |
|
0 |
108 |
ESTHER Sully |
9h19'24 |
V2M |
Axa Sports Et Loisirs |
M |
|
0 |
109 |
LIVERTOUT Vincent |
9h20'13 |
V1M |
|
M |
|
0 |
110 |
VANDEPUTTE Fabrice |
9h21'07 |
V2M |
Jogging Club Billy Bercla |
M |
|
0 |
111 |
ERARD Nicolas |
9h21'26 |
V1M |
|
M |
|
0 |
112 |
PRIVE Alexandre |
9h22'33 |
SEM |
|
M |
|
0 |
113 |
BRISSET Bertrand |
9h22'54 |
V2M |
|
M |
|
0 |
114 |
FLOURET Michel |
9h23'44 |
V3M |
|
M |
2eme V3M |
0 |
115 |
MIGNARD Jerome |
9h24'27 |
V1M |
|
M |
|
0 |
116 |
ELLIOTT Luke |
9h24'30 |
SEM |
Plymouth Coastal Runners |
M |
|
0 |
117 |
WARREN Derrick |
9h24'30 |
SEM |
|
M |
|
0 |
118 |
COGNARD Nicolas |
9h24'35 |
V1M |
St Microelectronics |
M |
|
0 |
119 |
SOUDY Jonathan |
9h24'35 |
SEM |
Team Sobhi Sport Ancenis/ |
M |
|
0 |
120 |
MENARD Cyrille |
9h24'38 |
V1M |
Ac Du Pays D'ancenis |
M |
|
0 |
121 |
BIZEUL Jerome |
9h24'44 |
V1M |
|
M |
|
0 |
122 |
GIRAUD Pascal |
9h25'19 |
SEM |
|
M |
|
0 |
123 |
GOMET Jean marc |
9h25'42 |
V2M |
|
M |
|
0 |
124 |
GUEDON Gilles |
9h25'59 |
V2M |
|
M |
|
0 |
125 |
FRESSART Julien |
9h26'25 |
SEM |
|
M |
|
0 |
126 |
ROCHE Franck |
9h27'55 |
SEM |
Beaumont Athletique Club |
M |
|
0 |
127 |
PELISSIER Sophie |
9h27'56 |
V1F |
Beaumont Athletique Club |
F |
|
0 |
128 |
TASSIN Gerald |
9h28'01 |
V1M |
Auvergne Trail Nature Tea |
M |
|
0 |
129 |
CLEMENT Christophe |
9h28'37 |
V1M |
|
M |
|
0 |
130 |
PARAFITA Sergio |
9h29'02 |
V1M |
|
M |
|
0 |
131 |
CORDIER Pascal |
9h29'18 |
V2M |
Credit agricole Normandie |
M |
|
0 |
132 |
RAZET Guillaume |
9h29'26 |
SEM |
|
M |
|
0 |
133 |
BERGERON Gilles |
9h29'58 |
V2M |
|
M |
|
0 |
134 |
PENISSON Eric |
9h30'22 |
V2M |
Athletic Club Du Pays D A |
M |
|
0 |
135 |
WALTER Jerome |
9h31'15 |
SEM |
Euroclear |
M |
|
0 |
136 |
SOARES Sylvain |
9h31'30 |
SEM |
Ambassadeur Hoka |
M |
|
0 |
137 |
VEYSSET Franck |
9h31'41 |
V1M |
|
M |
|
0 |
138 |
CHATAING Julien |
9h31'53 |
SEM |
Vs Ozoir La Ferriere |
M |
|
0 |
139 |
GLORIEUX Olivier |
9h32'00 |
SEM |
Upmc |
M |
|
0 |
140 |
DRENO Franck |
9h32'10 |
V1M |
Estuaire Athletic Club |
M |
|
0 |
141 |
VIOUX Claude |
9h32'28 |
V2M |
|
M |
|
0 |
142 |
CHAMBON Christophe |
9h32'46 |
V2M |
Adas Inra |
M |
|
0 |
143 |
PITOT Frederic |
9h33'14 |
V1M |
Cjf Saint Malo |
M |
|
0 |
144 |
VOILQUE Yann |
9h33'14 |
V1M |
Vivonne Loisirs |
M |
|
0 |
145 |
DURAND BROUSSOLE David |
9h33'30 |
V1M |
Cournon Ac |
M |
|
0 |
146 |
GUIRONNET Sebastien |
9h33'43 |
SEM |
Lons Athle 39 |
M |
|
0 |
147 |
MESTIVIER William |
9h33'52 |
SEM |
Kikourou |
M |
|
0 |
148 |
LEVANNIER Loic |
9h33'53 |
V1M |
Kikourou |
M |
|
0 |
149 |
BONTROND Regis |
9h34'36 |
V1M |
Team Raidlight |
M |
|
0 |
150 |
MALENFANT Sylvain |
9h36'16 |
V1M |
Coten Trail |
M |
|
0 |
151 |
SERATENSCHII Guillaume |
9h36'17 |
V1M |
Cotentrail |
M |
|
0 |
152 |
MARIOLLE Emmanuelle |
9h36'29 |
SEF |
Team Ex Aequo |
F |
|
0 |
153 |
BRANGIER Thibault |
9h36'30 |
SEM |
Team Ex Aequo |
M |
|
0 |
154 |
BEYNEL Florence |
9h36'46 |
V2F |
B.a.c. |
F |
|
0 |
155 |
HERNANDEZ Jean francois |
9h37'00 |
V2M |
|
M |
|
0 |
156 |
TIXIER Bertrand |
9h37'20 |
SEM |
La Berrichonne Chateaurou |
M |
|
0 |
157 |
BLANCHARD Aurelien |
9h38'06 |
SEM |
Kikourou |
M |
|
0 |
158 |
BROCHARD Andre |
9h38'42 |
V3M |
Athletic Club De Saint Pa |
M |
3eme V3M |
0 |
159 |
CHEVALIER Ronan |
9h38'51 |
V1M |
|
M |
|
0 |
160 |
BOURGET Mickael |
9h38'52 |
V1M |
Acpa |
M |
|
0 |
161 |
PARTHENAY Mathias |
9h39'29 |
V1M |
|
M |
|
0 |
162 |
MORGANT Jean baptiste |
9h39'29 |
SEM |
Valeo Asptt Aro |
M |
|
0 |
163 |
TENRET Vincent |
9h40'35 |
SEM |
|
M |
|
0 |
164 |
BLIN Didier |
9h40'59 |
V2M |
Cultu Raids Concept |
M |
|
0 |
165 |
GUILMINEAU Herve |
9h41'28 |
V1M |
|
M |
|
0 |
166 |
COMBY Stephane |
9h41'58 |
V1M |
|
M |
|
0 |
167 |
ARTONNE Alexandre |
9h42'01 |
SEM |
|
M |
|
0 |
168 |
BOURY Gael |
9h43'21 |
V1M |
Stade Poitevin De Triathl |
M |
|
0 |
169 |
FOURTIN Jean paul |
9h44'16 |
V2M |
Parcourir Et Decouvrir |
M |
|
0 |
170 |
VERHELST Gaetan |
9h44'46 |
SEM |
|
M |
|
0 |
171 |
VERHELST Antoine |
9h44'47 |
SEM |
As Montferrand |
M |
|
0 |
172 |
LEPOUTRE Bertrand |
9h44'48 |
V2M |
|
M |
|
0 |
173 |
GUILLON Phiippe |
9h44'49 |
V2M |
|
M |
|
0 |
174 |
SIMONNET Laurent |
9h46'32 |
SEM |
|
M |
|
0 |
175 |
VIALLON Thomas |
9h47'09 |
SEM |
|
M |
|
0 |
176 |
RINCK Marie france |
9h47'14 |
V1F |
|
F |
|
0 |
177 |
MERCIER Fabrice |
9h47'29 |
SEM |
|
M |
|
0 |
178 |
SABARD Julien |
9h48'55 |
SEM |
|
M |
|
0 |
179 |
CLUZEAU Thomas |
9h49'00 |
V1M |
|
M |
|
0 |
180 |
GRASTIEN Romain |
9h50'19 |
V1M |
As Cea Saclay |
M |
|
0 |
181 |
FRESLON Patrice |
9h51'46 |
V1M |
Us Marmande Athletisme |
M |
|
0 |
182 |
PECHEREAU Nicolas |
9h52'16 |
V1M |
|
M |
|
0 |
183 |
MONTIGNY Dany |
9h52'22 |
V1M |
|
M |
|
0 |
184 |
PERRIER Christian |
9h53'05 |
V2M |
|
M |
|
0 |
185 |
LE GUEVEL Jacques |
9h53'08 |
V1M |
|
M |
|
0 |
186 |
TESTARD Florent |
9h53'17 |
SEM |
Athletic Club Du Pays D A |
M |
|
0 |
187 |
AMIGO Anthony |
9h53'20 |
SEM |
Auvergne Trail Nature Tea |
M |
|
0 |
188 |
CHIOMENTO Fabien |
9h53'50 |
SEM |
|
M |
|
0 |
189 |
CHARLOT Frederic |
9h54'09 |
V1M |
Volvicnaturatrail |
M |
|
0 |
190 |
BUCHER Laurent |
9h55'07 |
V1M |
Run Et Sens |
M |
|
0 |
191 |
BELANGER Dominic (Can) |
9h55'15 |
V2M |
Saone Mont D Or Nature |
M |
|
0 |
192 |
FROMY Mickael |
9h55'22 |
V1M |
|
M |
|
0 |
193 |
DORIGO Sebastien |
9h55'28 |
SEM |
Easqy |
M |
|
0 |
194 |
MAHJOUBI Abdelkader |
9h56'13 |
V1M |
|
M |
|
0 |
195 |
CHARBONNEL Thierry |
9h56'37 |
V2M |
|
M |
|
0 |
196 |
SALMON Yves |
9h56'45 |
V1M |
|
M |
|
0 |
197 |
FILADELFIA Nicolas |
9h56'57 |
SEM |
|
M |
|
0 |
198 |
LANDRY Vincent |
9h57'07 |
SEM |
|
M |
|
0 |
199 |
ANCELIN Arnaud |
9h57'14 |
V1M |
|
M |
|
0 |
200 |
LEDUC Aymeric |
9h57'22 |
V1M |
|
M |
|
0 |
201 |
MORTIER Pascal |
9h57'50 |
V1M |
Cav (club Athletique Vill |
M |
|
0 |
202 |
VAUDEY Yannick |
9h58'00 |
V1M |
|
M |
|
0 |
203 |
ROULIN Arnaud |
9h58'16 |
SEM |
As Corbeil Essonnes |
M |
|
0 |
204 |
CEMELI Eric |
9h58'19 |
V1M |
Kikourou |
M |
|
0 |
205 |
DELPEUCH Arnaud |
9h59'28 |
V1M |
|
M |
|
0 |
206 |
PINEAU Pierre hugues |
10h00'24 |
SEM |
Asptt Tours |
M |
|
0 |
207 |
BOISTARD Tony |
10h00'25 |
SEM |
Asptt Tours |
M |
|
0 |
208 |
CARNEIRO Carlos |
10h00'32 |
V1M |
|
M |
|
0 |
209 |
MULOT Sebastien |
10h00'45 |
V1M |
Kikourou |
M |
|
0 |
210 |
DEFFRENNE Quentin |
10h01'13 |
SEM |
Amitie Et Nature Montluco |
M |
|
0 |
211 |
BONNET Benoit |
10h01'26 |
SEM |
Asa Du Berry |
M |
|
0 |
212 |
CHERVIER Vincent |
10h01'34 |
V1M |
|
M |
|
0 |
213 |
JEHANNO Laurent |
10h02'58 |
V1M |
Carq Questembert |
M |
|
0 |
214 |
PERRAULT Gilles |
10h03'04 |
V2M |
S/l Bonneval A |
M |
|
0 |
215 |
WARREN Emily |
10h03'48 |
SEF |
|
F |
|
0 |
216 |
DODIN Frederic |
10h04'39 |
V1M |
Saone Mont D Or Nature |
M |
|
0 |
217 |
RIMBEAULT Dominique |
10h04'49 |
V2M |
Chatocapvtt |
M |
|
0 |
218 |
LHOTELLIER Mathieu |
10h05'10 |
SEM |
|
M |
|
0 |
219 |
LECOMTE Fabrice |
10h05'10 |
V1M |
|
M |
|
0 |
220 |
RIPOCHE Arnaud |
10h06'55 |
V1M |
Running Val D Hyrome |
M |
|
0 |
221 |
BAUD Jean michel |
10h07'49 |
V2M |
Petites Foulees Sparnonie |
M |
|
0 |
222 |
LEROY Geraldine |
10h08'11 |
V1F |
Athletic Club Arpajonais |
F |
|
0 |
223 |
VALLAT Sophie |
10h08'36 |
SEF |
|
F |
|
0 |
224 |
LAFLEUR Vincent |
10h09'23 |
SEM |
Escarp Haims |
M |
|
0 |
225 |
COIFFARD Gaetan |
10h10'36 |
V1M |
Acpa Ancenis |
M |
|
0 |
226 |
BLESBOIS Vincent |
10h10'37 |
SEM |
|
M |
|
0 |
227 |
DESSALUT Patrice |
10h10'42 |
V1M |
|
M |
|
0 |
228 |
JUSTE Sylvain |
10h11'58 |
V1M |
Rac Wissembourg |
M |
|
0 |
229 |
FOURNIER Jerome |
10h13'00 |
V1M |
As Corbeil essonnes |
M |
|
0 |
230 |
DORE Christopher |
10h13'05 |
SEM |
|
M |
|
0 |
231 |
PERON Matthieu |
10h13'50 |
V1M |
|
M |
|
0 |
232 |
MILON Franck |
10h13'52 |
V2M |
Amitie Et Nature Montluco |
M |
|
0 |
233 |
DOYEN Philippe |
10h13'55 |
V2M |
|
M |
|
0 |
234 |
GASPAROUX Jerome |
10h13'57 |
V1M |
Team Raidlight/ Eau La Sa |
M |
|
0 |
235 |
BROCHERIEUX Charles |
10h14'05 |
SEM |
|
M |
|
0 |
236 |
PERRAULT Adrien |
10h14'11 |
V2M |
|
M |
|
0 |
237 |
BARALDINI Olivier |
10h14'12 |
SEM |
|
M |
|
0 |
238 |
BOUVIER Bruno |
10h14'13 |
V2M |
Estuaire Athletic Club |
M |
|
0 |
239 |
SZADECZKI Zoltan |
10h14'14 |
V2M |
|
M |
|
0 |
240 |
GUILLOT William |
10h14'26 |
V1M |
Coureurs De Fond Deolois |
M |
|
0 |
241 |
MOTHU Alain |
10h14'31 |
V2M |
Us Ivry |
M |
|
0 |
242 |
CATHEBRAS Eric |
10h14'42 |
V2M |
|
M |
|
0 |
243 |
PASSOT Audrey |
10h16'03 |
SEF |
Auvergne Trail Nature Tea |
F |
|
0 |
244 |
PETIT Yves |
10h16'06 |
V2M |
Team Trail Des Coursieres |
M |
|
0 |
245 |
HAVVAS Andrew |
10h17'22 |
V1M |
|
M |
|
0 |
246 |
LE BOUSSE Alain |
10h18'16 |
V2M |
|
M |
|
0 |
247 |
DUPAYS Francois |
10h19'08 |
V1M |
|
M |
|
0 |
248 |
VERDEZ Gary |
10h19'28 |
SEM |
|
M |
|
0 |
249 |
ROYET Bruno |
10h20'14 |
V1M |
Cima |
M |
|
0 |
250 |
COURBON Thomas |
10h20'21 |
SEM |
|
M |
|
0 |
251 |
BOULANGER Denis |
10h20'32 |
V1M |
Racing Club Nantais * |
M |
|
0 |
252 |
BONNET Chrystelle |
10h20'32 |
V1F |
Racing Club Nantais * |
F |
|
0 |
253 |
NIGNOL Ronan |
10h21'55 |
SEM |
|
M |
|
0 |
254 |
DUPREZ Thomas |
10h22'04 |
V2M |
|
M |
|
0 |
255 |
MARTINEAU FABRE Benjamin |
10h22'06 |
V1M |
Xrun Club |
M |
|
0 |
256 |
MOSCONI Remi |
10h22'43 |
V1M |
Kikourou |
M |
|
0 |
257 |
JUST Clement |
10h24'59 |
SEM |
Catalent Limoges |
M |
|
0 |
258 |
BOUDAUD Laurent |
10h25'36 |
SEM |
|
M |
|
0 |
259 |
ROUSSEL Corinne |
10h27'08 |
V1F |
Acfa |
F |
|
0 |
260 |
PUMAIN Herve |
10h27'13 |
V1M |
Auvergne Trail Nature Tea |
M |
|
0 |
261 |
TELLIER Nicolas |
10h28'14 |
V2M |
|
M |
|
0 |
262 |
VELARD Laurent |
10h28'29 |
V1M |
|
M |
|
0 |
263 |
NOEL Yves |
10h28'29 |
V1M |
|
M |
|
0 |
264 |
DESREZ Thomas |
10h28'30 |
SEM |
As Cea Saclay |
M |
|
0 |
265 |
BRUANT Mathieu |
10h28'43 |
SEM |
|
M |
|
0 |
266 |
TROMPAT Sebastien |
10h29'33 |
SEM |
|
M |
|
0 |
267 |
DUBOIS Sebastien |
10h29'44 |
V1M |
Dynamic Sporting Club |
M |
|
0 |
268 |
LEGROS Jean marc |
10h30'35 |
V3M |
|
M |
|
0 |
269 |
DUMONTEIL Geoffrey |
10h30'36 |
SEM |
Baladins De Jardres |
M |
|
0 |
270 |
BIGOT Damien |
10h30'37 |
SEM |
Mecafi Racing Team |
M |
|
0 |
271 |
AMARGIER Sebastien |
10h30'37 |
SEM |
|
M |
|
0 |
272 |
BERNARD Laurent |
10h30'38 |
V1M |
Les Baladins De Jardres |
M |
|
0 |
273 |
SPENNATO Dany |
10h33'24 |
V2M |
Cours Toujours 85 |
M |
|
0 |
274 |
ASSELIN Pierre |
10h33'31 |
V2M |
|
M |
|
0 |
275 |
HOJNACKI Laurent |
10h33'38 |
V2M |
Oxygene Belbeuf |
M |
|
0 |
276 |
CALLEWAERT Alexis |
10h34'26 |
SEM |
|
M |
|
0 |
277 |
MONGARET Franck |
10h35'55 |
V1M |
Uccv |
M |
|
0 |
278 |
RAFAEL Theo |
10h36'56 |
ESM |
Nope |
M |
|
0 |
279 |
DESPEYROU Frederic |
10h37'19 |
V1M |
Jogging Club Sablais |
M |
|
0 |
280 |
DUFLOS Henry louis |
10h39'29 |
V2M |
|
M |
|
0 |
281 |
REB Charles |
10h39'48 |
SEM |
|
M |
|
0 |
282 |
BOUTIN Eric |
10h39'48 |
SEM |
Cl Colombelles |
M |
|
0 |
283 |
BRUNEL Jean francois |
10h39'56 |
V1M |
Al Volvic Trail |
M |
|
0 |
284 |
VIARD SEIFERT Quentin |
10h40'15 |
SEM |
Tim Jean mich A Poil |
M |
|
0 |
285 |
BENEZIT Vincent |
10h40'15 |
SEM |
Meudon Triathlon |
M |
|
0 |
286 |
ROUSSEAU Jean yves |
10h42'18 |
V1M |
Asad Montelimar |
M |
|
0 |
287 |
UZUREAU Frederic |
10h42'46 |
V1M |
Running Val D Hyrome |
M |
|
0 |
288 |
DAVIAU Christelle |
10h44'45 |
V1F |
|
F |
|
0 |
289 |
PROUTIERE Damien |
10h44'57 |
SEM |
|
M |
|
0 |
290 |
GROM Lubos |
10h45'54 |
V2M |
|
M |
|
0 |
291 |
MONEGIER Clement |
10h46'02 |
SEM |
|
M |
|
0 |
292 |
MOREAU Matthieu |
10h47'04 |
SEM |
|
M |
|
0 |
293 |
BIOTEAU Pierre yves |
10h47'08 |
SEM |
|
M |
|
0 |
294 |
LANGLET Ghislain |
10h47'26 |
V2M |
As Agnetz Athletisme |
M |
|
0 |
295 |
TAURAND Philippe |
10h48'05 |
V2M |
|
M |
|
0 |
296 |
RICHARD Sebastien |
10h48'31 |
V1M |
|
M |
|
0 |
297 |
ROPERT Antoine |
10h48'39 |
V2M |
S/l Stade Nantais Ac |
M |
|
0 |
298 |
LE MAOUT Olivier |
10h48'54 |
V1M |
Courbevoie Triathlon |
M |
|
0 |
299 |
DANI Jerome |
10h49'03 |
SEM |
|
M |
|
0 |
300 |
ALBRECHT Adrien |
10h49'24 |
SEM |
|
M |
|
0 |
301 |
HURTREL Nicolas |
10h49'35 |
V1M |
As Marcoussis Athletisme |
M |
|
0 |
302 |
ANGEVIN Sebastien |
10h50'08 |
SEM |
Acpa |
M |
|
0 |
303 |
CLUNY Nicole |
10h50'11 |
V2F |
Rambouillet Sports |
F |
|
0 |
304 |
MERCERON Laurent |
10h50'23 |
V1M |
|
M |
|
0 |
305 |
RICCI Bruno |
10h50'35 |
V1M |
|
M |
|
0 |
306 |
DOMPROBST Frederic |
10h50'48 |
SEM |
|
M |
|
0 |
307 |
DELADOEUILLE Mickael |
10h50'50 |
SEM |
|
M |
|
0 |
308 |
LEBLANC Julien |
10h50'50 |
SEM |
|
M |
|
0 |
309 |
BAVOUZET Anthony |
10h51'27 |
V1M |
Barjosteam |
M |
|
0 |
310 |
ETIENNE Christian |
10h51'28 |
V2M |
Saint Mihiel |
M |
|
0 |
311 |
COUDON Johan |
10h51'34 |
V1M |
|
M |
|
0 |
312 |
MONTAILLER Benjamin |
10h52'04 |
SEM |
|
M |
|
0 |
313 |
LEONCE Didier |
10h52'05 |
V2M |
As.cea. Saclay |
M |
|
0 |
314 |
BURDIN Jean jacques |
10h53'27 |
V2M |
Cap Trail Luynes |
M |
|
0 |
315 |
BOUCHE Nathalie |
10h53'34 |
V1F |
|
F |
|
0 |
316 |
MONTAGNE Christophe |
10h53'42 |
V1M |
|
M |
|
0 |
317 |
BELAUBRE Jean michel |
10h54'47 |
V1M |
|
M |
|
0 |
318 |
CARNEIRO Victor |
10h55'04 |
V1M |
Les Branlos |
M |
|
0 |
319 |
DEBLANGY Geoffrey |
10h55'35 |
SEM |
Us Camon |
M |
|
0 |
320 |
CHESNIN Sylvain |
10h55'35 |
V2M |
Snrv |
M |
|
0 |
321 |
THIBART Sebastien |
10h56'02 |
SEM |
|
M |
|
0 |
322 |
POISSON Eric |
10h56'18 |
V1M |
|
M |
|
0 |
323 |
ROMANET Cedric |
10h56'43 |
SEM |
|
M |
|
0 |
324 |
TALBOURDEL Yann |
10h56'44 |
V2M |
Uso/athis Mons |
M |
|
0 |
325 |
RABOUTOT Jean noel |
10h57'12 |
V1M |
Capsul Team |
M |
|
0 |
326 |
BEAU Tristan |
10h57'22 |
V1M |
Us Creteil Triathlon |
M |
|
0 |
327 |
PENOT Bertrand |
10h57'59 |
V1M |
Amar |
M |
|
0 |
328 |
OGER Arnaud |
10h59'30 |
V1M |
Raid Vallee De Poupet |
M |
|
0 |
329 |
MANGIN Christophe |
10h59'35 |
V2M |
|
M |
|
0 |
330 |
BARNAS Axelle |
11h00'30 |
SEF |
Entente Poitiers Athle 86 |
F |
|
0 |
331 |
BAIGUE Christian |
11h00'31 |
V3M |
Entente Poitiers Athle 86 |
M |
|
0 |
332 |
MARCENNE Anne |
11h00'33 |
V1F |
Entente Poitiers Athle 86 |
F |
|
0 |
333 |
CHATARD Benoit |
11h02'57 |
SEM |
|
M |
|
0 |
334 |
HALBERT Aurelien |
11h03'09 |
SEM |
|
M |
|
0 |
335 |
PERRIN David |
11h03'48 |
V1M |
Run Ars De St Julien L Ar |
M |
|
0 |
336 |
PACCARD Olivier |
11h06'03 |
V1M |
Es Jouy St. Prest Athleti |
M |
|
0 |
337 |
COLAS Benjamin |
11h06'04 |
SEM |
Es Jouy St Prest |
M |
|
0 |
338 |
GROULT Frederic |
11h06'43 |
V2M |
|
M |
|
0 |
339 |
CHOUTET Nicolas |
11h07'42 |
V1M |
Oxygene Belbeuf |
M |
|
0 |
340 |
AMANN Jean |
11h08'40 |
V3M |
Les Ptites Foulees Sparno |
M |
|
0 |
341 |
GUIGNARD Jerome |
11h10'06 |
V1M |
|
M |
|
0 |
342 |
DUBOURG Thomas |
11h11'14 |
V1M |
|
M |
|
0 |
343 |
MOREAU Guillaume |
11h11'27 |
SEM |
Raid Vallee De Poupet |
M |
|
0 |
344 |
DUBOIS Frederic |
11h12'09 |
V1M |
Maratouristes De Dreux |
M |
|
0 |
345 |
MUNOZ Sylvain |
11h12'09 |
SEM |
Mougne Team |
M |
|
0 |
346 |
MARTEL Cyrille |
11h13'40 |
SEM |
Ac Bobigny Triathlon |
M |
|
0 |
347 |
TERRANOVA Daniel |
11h13'49 |
V2M |
|
M |
|
0 |
348 |
BERTIN Jean loup |
11h13'51 |
V2M |
Acfa |
M |
|
0 |
349 |
CALDERE Marc |
11h14'37 |
V1M |
Rcn Vallet |
M |
|
0 |
350 |
CHAVAROT Frederic |
11h16'37 |
SEM |
Team Ex Aequo |
M |
|
0 |
351 |
ROMERO Michel |
11h17'31 |
V2M |
Axa Sports Et Loisirs |
M |
|
0 |
352 |
MIKALEF Xavier |
11h17'55 |
V1M |
Les Cons Font Du Trail |
M |
|
0 |
353 |
KRAMER Alexis |
11h18'50 |
SEM |
|
M |
|
0 |
354 |
DIGNAC Camille |
11h19'30 |
SEF |
|
F |
|
0 |
355 |
DIDRY Remi |
11h19'56 |
SEM |
|
M |
|
0 |
356 |
ALLEGRIER Cyril |
11h21'56 |
SEM |
|
M |
|
0 |
357 |
RIVIERE Jean hugues |
11h22'14 |
V1M |
Pays De Nemours Running T |
M |
|
0 |
358 |
MOULY Pierre |
11h24'43 |
V3M |
Acfa |
M |
|
0 |
359 |
SEILER Jeremy |
11h24'43 |
SEM |
Troll Team Trail |
M |
|
0 |
360 |
VIAUX Thierry |
11h25'07 |
V2M |
Nantes Metropole Athletis |
M |
|
0 |
361 |
MAIDON Franck |
11h25'07 |
V2M |
|
M |
|
0 |
362 |
DUCHIRON Jerome |
11h25'29 |
V1M |
Team Reblochon |
M |
|
0 |
363 |
CHALKLEY Ian |
11h27'28 |
V1M |
Fvp Boussac |
M |
|
0 |
364 |
JASSERAND Frederic |
11h27'38 |
V1M |
As Cea Saclay |
M |
|
0 |
365 |
CADY Nicolas |
11h28'42 |
SEM |
Acpa |
M |
|
0 |
366 |
PROUTEAU Vanessa |
11h28'45 |
SEF |
Athletic Club Du Pays D A |
F |
|
0 |
367 |
FASSOT Frederic |
11h29'48 |
V1M |
Squadra Fassot |
M |
|
0 |
368 |
CLUZEL Remy |
11h30'02 |
SEM |
|
M |
|
0 |
369 |
RICARD Jerome |
11h34'03 |
V1M |
|
M |
|
0 |
370 |
FOURNET Noelle |
11h35'32 |
V2F |
|
F |
|
0 |
371 |
JANIAUD Pascal |
11h35'34 |
V2M |
Athletic Club Draveil |
M |
|
0 |
372 |
CALDEYROUX Jean philippe |
11h38'59 |
V1M |
Amitie Et Nature Montluco |
M |
|
0 |
373 |
LOUBET Isabelle |
11h41'09 |
V1F |
|
F |
|
0 |
374 |
GERMAIN Thierry |
11h43'04 |
V2M |
|
M |
|
0 |
375 |
MOISAN Guillaume |
11h43'12 |
SEM |
Acpa |
M |
|
0 |
376 |
GUENO CHEVALIER Katia |
11h43'28 |
V2F |
|
F |
|
0 |
377 |
LEROUX Sacha |
11h43'28 |
V1M |
Estuaire Athletic Club |
M |
|
0 |
378 |
DUFILS Jean marc |
11h43'31 |
V3M |
Us Ezanville ecouen |
M |
|
0 |
379 |
THIBOUT Pascal |
11h43'46 |
V1M |
Les Maratouristes Dreux |
M |
|
0 |
380 |
PONCIN Philippe |
11h43'47 |
V2M |
Maratouristes Dreux 28 |
M |
|
0 |
381 |
CHEVREAU Pascal |
11h43'53 |
V2M |
Running Val Hyrome |
M |
|
0 |
382 |
LEPLEY Kevin |
11h46'25 |
SEM |
Les Lents Abraysiens |
M |
|
0 |
383 |
CONCAS Olivier |
11h46'36 |
V1M |
Trail Vernet Aventure |
M |
|
0 |
384 |
GRUAU Damien |
11h48'39 |
SEM |
Treillieres Run |
M |
|
0 |
385 |
RAGEYS Fabien |
11h49'45 |
V1M |
Capsult Team / Kikourou |
M |
|
0 |
386 |
LESCEUX Philippe |
11h50'04 |
V2M |
|
M |
|
0 |
387 |
VOISENET Jean pierre |
11h50'05 |
V2M |
Chatocapvtt |
M |
|
0 |
388 |
REINERT Yann |
11h50'52 |
V1M |
As Cea Saclay |
M |
|
0 |
389 |
FOUGERAY David |
11h51'33 |
V1M |
|
M |
|
0 |
390 |
DIEHL Eric |
11h51'41 |
V2M |
As Fondettes |
M |
|
0 |
391 |
PROFIT Regis |
11h54'20 |
V1M |
Team Rozana |
M |
|
0 |
392 |
SOURISSEAU Aurelien |
11h55'02 |
SEM |
Traverstous |
M |
|
0 |
393 |
COUEYRAS Alain |
11h55'22 |
V2M |
|
M |
|
0 |
394 |
FERRI Patrick |
11h55'27 |
V3M |
As Marcoussis |
M |
|
0 |
395 |
SAINT ROCH Frederic |
11h57'38 |
V1M |
Les Chaussettes Mouillees |
M |
|
0 |
396 |
VANNIER Jean francis |
11h57'39 |
SEM |
|
M |
|
0 |
397 |
BRANGIER Denis |
11h58'31 |
V2M |
Team Ex Aequo |
M |
|
0 |
398 |
DAMOURETTE Stephane |
12h00'05 |
V1M |
La Berrichonne |
M |
|
0 |
399 |
JUCHAULT Simon |
12h03'03 |
SEM |
|
M |
|
0 |
400 |
ARNAL Quentin |
12h04'07 |
SEM |
Norauto Purpan |
M |
|
0 |
401 |
HASSAN Adel |
12h04'44 |
V2M |
|
M |
|
0 |
402 |
BOUCHAUD Stephane |
12h04'47 |
V1M |
|
M |
|
0 |
403 |
DELALOT Romain |
12h05'09 |
SEM |
|
M |
|
0 |
404 |
DEVILLIERS Laurent |
12h05'09 |
V1M |
Jsfg Co |
M |
|
0 |
405 |
LESGUER Gaetan |
12h06'32 |
V1M |
Upac Renaze |
M |
|
0 |
406 |
VANDEPOEL Didier |
12h06'46 |
V1M |
Asa Du Berry |
M |
|
0 |
407 |
DECONYNCK Franck |
12h13'00 |
V2M |
Tri Douai |
M |
|
0 |
408 |
LUZINAUD Dominique |
12h13'32 |
V3M |
Nieul Airpur |
M |
|
0 |
409 |
DUBOIS Sophie |
12h15'03 |
V1F |
Maratouristes De Dreux Vs |
F |
|
0 |
410 |
DELAHAYE Yannis |
12h15'06 |
V1M |
Courir A Cusset |
M |
|
0 |
411 |
BRUNEL Nicolas |
12h17'30 |
SEM |
Acpa Ancenis 44 |
M |
|
0 |
412 |
MENUT Denis |
12h19'55 |
SEM |
As Cea Saclay |
M |
|
0 |
413 |
HAUW Eric |
12h20'32 |
V2M |
Uccv |
M |
|
0 |
414 |
MCCORMACK Lesley |
12h23'27 |
V2F |
Plymouth Coastal Runners |
F |
|
0 |
415 |
SAUNDERS Victoria |
12h23'27 |
V1F |
Plymouth Musketeers Runni |
F |
|
0 |
416 |
BONNET Olivier |
12h25'29 |
V1M |
Asptt Compiegne |
M |
|
0 |
417 |
MARTIN Mikael |
12h26'03 |
SEM |
|
M |
|
0 |
418 |
PERRIER Jerome |
12h26'04 |
V1M |
Come Gym |
M |
|
0 |
419 |
BANOS ROBLES Thierry |
12h26'44 |
V2M |
Us Cosne |
M |
|
0 |
420 |
CASSETTO Bernard |
12h28'07 |
V3M |
|
M |
|
0 |
421 |
BENSEGHIR Karim |
12h29'03 |
V1M |
Team Ex Aequo |
M |
|
0 |
422 |
BICHAT Eric |
12h31'39 |
V1M |
Asptt Grenoble Athletisme |
M |
|
0 |
423 |
BUCH Alain |
12h35'21 |
V3M |
Us Ivry |
M |
|
0 |
424 |
GOSSET Maxime |
12h35'57 |
SEM |
|
M |
|
0 |
425 |
AURE Loic |
12h36'23 |
SEM |
1er Rca |
M |
|
0 |
426 |
VERRYSER Xavier |
12h36'36 |
V1M |
Us Cosne |
M |
|
0 |
427 |
CARPENTIER Fabien |
12h40'07 |
V1M |
Gerlfor Running |
M |
|
0 |
428 |
COZANNET Pierre |
12h40'10 |
SEM |
|
M |
|
0 |
429 |
DEBLAERE Mathieu |
12h42'54 |
SEM |
Dinamic Sporting Club |
M |
|
0 |
430 |
PREVOST Catherine |
12h46'40 |
V2F |
|
F |
|
0 |
431 |
TAILLAND Bruno |
12h47'57 |
SEM |
Asad Montelimar |
M |
|
0 |
432 |
VASSEUR Eric |
12h49'40 |
V2M |
|
M |
|
0 |
433 |
BEGUE Louis philippe |
12h51'17 |
V3M |
|
M |
|
0 |
434 |
LAPLACE Christian |
12h51'33 |
V1M |
|
M |
|
0 |
435 |
PAYET Solange |
12h51'33 |
V2F |
|
F |
|
0 |
436 |
LEMAN Gerard |
12h52'03 |
V2M |
Courir En Baie De Somme |
M |
|
0 |
437 |
LENZI Patricia |
12h55'39 |
V2F |
|
F |
|
0 |
438 |
GOUHIER Jean claude |
12h55'40 |
V2M |
Team Trail Intermarche |
M |
|
0 |
439 |
BERNARD Julien |
12h57'27 |
SEM |
|
M |
|
0 |
440 |
FASSOT Virginie |
12h58'45 |
V1F |
Squadra Fassot |
F |
|
0 |
441 |
BOBOK Candice |
12h58'57 |
SEF |
As Agnetz Athletisme |
F |
|
0 |
442 |
LAMIRAND Benoit |
12h59'01 |
V1M |
Opale Trail Nature |
M |
|
0 |
443 |
ANCELIN Denis |
13h00'58 |
V3M |
Ua Sens 89010 |
M |
|
0 |
444 |
GARNIER Jerome |
13h02'11 |
V2M |
La Berrichonne Athletisme |
M |
|
0 |
445 |
PINOT Emmanuel |
13h02'32 |
SEM |
|
M |
|
0 |
446 |
OPINEL Pamela |
13h02'33 |
SEF |
As Chu Nantes |
F |
|
0 |
447 |
BOULAY Rodolphe |
13h03'17 |
V1M |
|
M |
|
0 |
448 |
GUERRY Mickael |
13h04'16 |
SEM |
|
M |
|
0 |
449 |
PERRIER Etienne |
13h06'34 |
SEM |
|
M |
|
0 |
450 |
TOIANI Christian |
13h08'53 |
V1M |
Club Allure Gueugnon |
M |
|
0 |
451 |
MALNAR Jacky |
13h08'56 |
V2M |
Troyes Omnisport |
M |
|
0 |
452 |
CALVO Jean charles |
13h11'45 |
V2M |
|
M |
|
0 |
453 |
FLAQUET Rene |
13h15'35 |
V3M |
|
M |
|
0 |
454 |
RENOIR Pascal |
13h24'15 |
V2M |
Lb Chateauroux |
M |
|
0 |
455 |
BARRET Brice |
13h32'24 |
V2M |
|
M |
|
0 |
456 |
FRANCO Vincent |
13h33'31 |
V1M |
Les Guerriers De L Endura |
M |
|
0 |
457 |
LELIEVRE Franck |
13h34'11 |
V1M |
Efsra |
M |
|
0 |
458 |
PEDEPEYRAU Roland |
13h39'27 |
V1M |
Les Guerriers De L Endura |
M |
|
0 |
459 |
COIS Bernard |
13h45'20 |
V3M |
Mille Pattes Macon |
M |
|
0 |
460 |
DAVOINE Sandrine |
13h49'21 |
V1F |
As Agnetz Athletisme |
F |
|
0 |
461 |
KREMER Emmanuel |
13h51'23 |
V1M |
|
M |
|
0 |
462 |
BERTRAND Didier |
13h53'12 |
V2M |
Asa Du Berry |
M |
|
0 |
463 |
WILLAUME Steeve |
13h56'37 |
SEM |
Vulcain11 |
M |
|
0 |